Lista de start pentru Campionatul Municipal copii 10 ani Editia 2012

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 10 ani - Baieti (79 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mosteanu Iulian Viorel A0484 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Negoescu Calin A1178 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Botoi Tudor Alexandru 1271 2002 CSS 2 Bucuresti 01:01:47
5 Vita Andrei Gabriel A0502 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:28
6 Magureanu Iani 1661 2002 Atack Team 99:99:99
7 Apolozan Mihai 1660 2002 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Stoica David 1387 2002 Bucharest Sport Club 00:53:75
2 Filat Nicolae A0598 2002 Bucharest Sport Club 00:53:10
3 Hempel Matei 1278 2002 Delfinul Bucuresti 00:51:17
4 Cristea Bogdan Andrei 1277 2002 Delfinul Bucuresti 00:50:26
5 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 00:50:51
6 Chivu Cristian Mihai A1134 2002 CSS Dinamo 00:52:85
8 Paun Ovidiu 1287 2002 CSS Dinamo 00:54:20

Seria: 3
2 Bartic Dumitru Gabriel A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:65
3 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 00:46:25
4 Ionescu Marius Cristian A0504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:49
5 Ciocioi Cosmin A0420 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:02
7 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 00:46:82
8 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:03

Seria: 4
1 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:10
2 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:77
3 Dumea Denis Andrei A0482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:43
4 Creasta Stefan A1139 2002 CSS 1 Bucuresti 00:43:32
6 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 00:44:43
7 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:85
8 Pana Rares Stefan 11814 2002 Atack Team 00:45:28

Seria: 5
1 Matache Nicolae Catalin A0466 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:07
2 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:89
3 Dinculescu Calin Victor A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:42:16
4 Tarara Robert Stefan A0783 2002 CSS 1 Bucuresti 00:42:00
5 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 00:42:05
6 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:17
7 Ionescu Stefan Constantin A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:92
8 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:23

Seria: 6
1 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:41:63
2 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:96
3 Cristea Dragos Ioan A0735 2002 CSS Dinamo 00:40:59
4 Soare Mihai A0766 2002 NAVI 00:39:99
5 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:14
6 Coman Radu Andrei A0580 2002 Atack Team 00:40:85
7 Pusca Toma Sorin A0809 2002 C.S. - I.B.M. 00:41:08
8 Chimac Eduard 1298 2002 NAVI 00:41:84

Seria: 7
1 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:26
2 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:38:85
3 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 00:38:18
4 Ionescu Victor A0326 2002 Tenis Club 2000 00:37:77
5 Coman Stefan Razvan A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:96
6 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:38:49
8 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:39:79

Seria: 8
1 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:49
2 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:37:40
3 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:23
4 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:20
5 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:37:22
6 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:37:38
7 Viju Rares A0741 2002 CSS 1 Bucuresti 00:37:44
8 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:37:63

Seria: 9
1 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:37:01
2 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:36:11
3 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:36:06
4 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:30
5 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:35:50
6 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:36:11
7 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:57
8 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:14

Seria: 10
1 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:35:07
2 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:33:87
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:32:46
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:30:77
5 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:32:44
6 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:33:39
7 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:34:10
8 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:20

Descalificari
1 Toma Adrian
Observatii: lipsa
1439 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Achimescu Andrei
Observatii: lipsa
1558 2002 CSS Dinamo 00:53:15
3 Lungu Vlad
Observatii: lipsa
A1035 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:10
4 Buliga Antonio Luciano
Observatii: lipsa
A0422 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:64
5 Necula Tudor Mihai
Observatii: lipsa
A1148 2002 CSS 1 Bucuresti 00:43:52
6 Tudor Bogdan
Observatii: lipsa
A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:39:22

Proba 2 50 metri liber - 10 ani - Fete (42 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Lazar Roxana 1666 2002 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Tenis Club 2000 00:54:26
2 Vladescu Maria 1307 2002 NAVI 00:51:20
3 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 00:45:80
4 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:63
5 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 00:45:71
6 Bejenaru Catinca A0360 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:61
7 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 00:51:37

Seria: 3
1 Jiman Maria Ioana A0615 2002 Tenis Club 2000 00:45:11
2 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 00:44:61
3 Ivancov Lorena Gabriela A0256 2002 NAVI 00:43:06
6 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:43:74
7 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:79
8 Sandu Alexia Maria 1347 2002 CS Free Style 00:45:36

Seria: 4
1 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:41:48
2 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 00:41:16
3 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:90
4 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:42
5 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:39:60
6 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:40:07
7 Baraitareanu Mihaela A0353 2002 CSS 1 Bucuresti 00:41:28
8 Atanasiu Ana A0573 2002 Atack Team 00:41:72

Seria: 5
1 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:38:14
2 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:40
3 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:06
4 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:36:43
5 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 CSS 1 Bucuresti 00:36:54
6 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:29
7 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:67
8 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:38:28

Seria: 6
1 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:35:83
2 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:34:99
3 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:34:51
4 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:33:92
5 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:33:96
6 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:34:91
7 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:13
8 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:36:29

Descalificari
1 Tomcovici Antonia Raluca
Observatii: lipsa
A0358 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:25
2 Mekkaoui Maya
Observatii: lipsa
1269 2002 CSS 2 Bucuresti 00:42:69
3 Marasac Alexandra Bianca
Observatii: lipsa
A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:00

Proba 3 50 metri spate - 10 ani - Baieti (74 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Paun Ovidiu 1287 2002 CSS Dinamo 99:99:99
4 Negoescu Calin A1178 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Toma Adrian 1439 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Vita Andrei Gabriel A0502 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:99
3 Botoi Tudor Alexandru 1271 2002 CSS 2 Bucuresti 01:04:42
4 Cristea Bogdan Andrei 1277 2002 Delfinul Bucuresti 01:00:30
5 Hempel Matei 1278 2002 Delfinul Bucuresti 01:01:94
6 Chivu Cristian Mihai A1134 2002 CSS Dinamo 01:08:18
7 Mosteanu Iulian Viorel A0484 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:90

Seria: 3
1 Cristea Dragos Ioan A0735 2002 CSS Dinamo 00:58:47
2 Tarara Robert Stefan A0783 2002 CSS 1 Bucuresti 00:57:69
3 Dumea Denis Andrei A0482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:54
4 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 00:54:75
5 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 00:54:77
6 Filat Nicolae A0598 2002 Bucharest Sport Club 00:55:96
8 Stoica David 1387 2002 Bucharest Sport Club 00:59:44

Seria: 4
1 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:99
2 Chimac Eduard 1298 2002 NAVI 00:52:58
4 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:91
5 Bartic Dumitru Gabriel A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:16
6 Pana Rares Stefan 11814 2002 Atack Team 00:51:45
8 Ciocioi Cosmin A0420 2002 CSS 1 Bucuresti 00:54:35

Seria: 5
1 Creasta Stefan A1139 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:45
2 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:49:88
3 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:69
4 Ionescu Marius Cristian A0504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:26
5 Matache Nicolae Catalin A0466 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:50
6 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 00:49:71
8 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 00:50:77

Seria: 6
1 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:80
2 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 00:48:74
3 Ionescu Stefan Constantin A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:45
4 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:87
5 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:47:94
6 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:48:70
7 Pusca Toma Sorin A0809 2002 C.S. - I.B.M. 00:48:74
8 Coman Radu Andrei A0580 2002 Atack Team 00:49:16

Seria: 7
1 Soare Mihai A0766 2002 NAVI 00:47:24
2 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:09
3 Dinculescu Calin Victor A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:58
4 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:82
5 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:46:34
6 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:46:68
7 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:14
8 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 00:47:66

Seria: 8
1 Coman Stefan Razvan A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:17
2 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:34
3 Ionescu Victor A0326 2002 Tenis Club 2000 00:44:07
4 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:43:66
5 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:72
6 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:44:26
7 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:47
8 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:41

Seria: 9
1 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:20
2 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:46
3 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:42:43
4 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:41:51
5 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:86
6 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:44
7 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:80
8 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:43:38

Seria: 10
1 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:40:53
2 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:07
3 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:37:68
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:36:34
5 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:37:65
6 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:37:82
7 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:02
8 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:41:14

Descalificari
1 Achimescu Andrei
Observatii: lipsa
1558 2002 CSS Dinamo 99:99:99
2 Lungu Vlad
Observatii: lipsa
A1035 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:05
3 Necula Tudor Mihai
Observatii: lipsa
A1148 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:17
4 Buliga Antonio Luciano
Observatii: lipsa
A0422 2002 CSS 1 Bucuresti 00:52:95
5 Tudor Bogdan
Observatii: lipsa
A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:49:89

Proba 4 50 metri spate - 10 ani - Fete (42 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Lazar Roxana 1666 2002 Atack Team 99:99:99
5 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Vladescu Maria 1307 2002 NAVI 01:00:78
2 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 00:56:49
4 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 00:54:21
5 Baraitareanu Mihaela A0353 2002 CSS 1 Bucuresti 00:54:35
6 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Tenis Club 2000 00:56:14
7 Sandu Alexia Maria 1347 2002 CS Free Style 00:58:14

Seria: 3
1 Jiman Maria Ioana A0615 2002 Tenis Club 2000 00:53:34
2 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:49
3 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 00:50:14
4 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 00:49:43
5 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:50:03
6 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:51:37
7 Ivancov Lorena Gabriela A0256 2002 NAVI 00:52:14
8 Bejenaru Catinca A0360 2002 CSS 1 Bucuresti 00:53:48

Seria: 4
1 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:67
3 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 00:47:02
4 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:95
5 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:46:13
6 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:19
7 Atanasiu Ana A0573 2002 Atack Team 00:48:62
8 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:48:93

Seria: 5
1 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:43:52
2 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 CSS 1 Bucuresti 00:43:11
3 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:02
5 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:42:91
6 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:43:03
7 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:43:28
8 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:45:77

Seria: 6
1 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:42:48
2 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:24
3 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:25
4 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:39:29
5 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:39:93
6 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:40:61
7 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:29
8 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:42:61

Descalificari
1 Tomcovici Antonia Raluca
Observatii: lipsa
A0358 2002 CSS 1 Bucuresti 01:06:38
2 Mekkaoui Maya
Observatii: lipsa
1269 2002 CSS 2 Bucuresti 00:55:55
3 Marasac Alexandra Bianca
Observatii: lipsa
A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:22
4 Diaconu Ana Maria
Observatii: lipsa
A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:77

Proba 5 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Baieti (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 10 Cristian Mihai Chivu, Liviu Adrian Iacob, Rares Irimescu, Dragos Ioan Cristea, 2001 CSS Dinamo 99:99:99
4 Stafeta 8 Denis Andrei Dumea, Andrei Vlad Tite, Dumitru Gabriel Bartic, Cristian Petrescu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 9 Stefan Creasta, Robert Stefan Tarara, Calin Negoescu, Adrian Toma , 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Claudiu Ionut Vlad, Razvan Rath, Matei Ioan Lemnaru, Alexandru Eduard Nicolae Rusu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Fabian Valentin Basalau, David Marius Teodor Zamfir, Stefan Razvan Coman, Vicenzo Popa, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Stefan Mitelut, Andrei Cristian Balaceanu, Leon Stan, Liviu Alexandru Coman, 2001 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Cristi Marian Siminescu, Sergiu Rosu, Robert Alexandru Bera, Rares Viju, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Radu Andrei Coman, Iani Magureanu, Mihai Apolozan, Rares Stefan Pana, 2001 Atack Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Andrei Roceanu, Mihai Soare, Eduard Chimac, Vlad Andrei Tanasescu, 2001 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Suero Christian Ples, Sergiu Marfon, Daniel Cristian Constantin, Gabriel Hliban, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 6 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Andra Mihaela Macoveiciuc, Rebecca Chelu, Maria Ioana Marin, Sabina Nicoleta Tudorache, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Ana Mustatea, Sara Danciu, Andreea Ramona Dragoi, Ioana Gadea, 2001 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexia Maria Georgescu, Mihaela Baraitareanu, Alexandra Ilinca Domnescu, Ioana Alexandra Piedemonte, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Andreea Georgescu, Maria Vladescu, Cristina Erika Mocanu, Lorena Gabriela Ivancov, 2001 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 4 Andreea Maria Matei Bobarnac, Catinca Denieul, Cristina Daniela Pavel, Lorena Cristina Parvu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 7 50 metri bras - 10 ani - Fete (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Bejenaru Catinca A0360 2002 CSS 1 Bucuresti 01:08:98
3 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 01:07:45
6 Vladescu Maria 1307 2002 NAVI 01:08:24
7 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Tenis Club 2000 01:23:73
8 Lazar Roxana 1666 2002 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:11
3 Ivancov Lorena Gabriela A0256 2002 NAVI 00:58:36
4 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 00:58:00
5 Jiman Maria Ioana A0615 2002 Tenis Club 2000 00:58:10
6 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 00:58:64
7 Atanasiu Ana A0573 2002 Atack Team 00:59:50
8 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 01:02:23

Seria: 3
1 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:97
2 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:54:84
5 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:78
7 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:55:28
8 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 00:57:71

Seria: 4
1 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:81
2 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:56
3 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:84
4 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:19
5 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:50:32
6 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:19
7 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:76
8 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:51:93

Seria: 5
1 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:47:91
2 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:46:40
3 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:04
4 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:44:62
5 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:98
6 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:45:97
7 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:47:55
8 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:48:07

Descalificari
1 Tomcovici Antonia Raluca
Observatii: lipsa
A0358 2002 CSS 1 Bucuresti 01:02:70
2 Mekkaoui Maya
Observatii: lipsa
1269 2002 CSS 2 Bucuresti 01:06:04
3 Constantin Beatrice
Observatii:
A0529 2002 Club Daimon 00:59:25
4 Diaconu Ana Maria
Observatii: lipsa
A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:47
5 Sapcaliu Maria
Observatii: lipsa
A0642 2002 Tenis Club 2000 00:52:03
6 Marasac Alexandra Bianca
Observatii: lipsa
A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:35

Proba 8 50 metri bras - 10 ani - Baieti (76 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Magureanu Iani 1661 2002 Atack Team 99:99:99
6 Cristea Bogdan Andrei 1277 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Vita Andrei Gabriel A0502 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:71
4 Cristea Dragos Ioan A0735 2002 CSS Dinamo 01:07:67
6 Hempel Matei 1278 2002 Delfinul Bucuresti 01:11:54
7 Chivu Cristian Mihai A1134 2002 CSS Dinamo 10:11:83

Seria: 3
2 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 01:02:31
3 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 01:01:26
4 Filat Nicolae A0598 2002 Bucharest Sport Club 01:00:54
5 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 01:00:56
6 Creasta Stefan A1139 2002 CSS 1 Bucuresti 01:02:14
7 Bartic Dumitru Gabriel A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:38
8 Tarara Robert Stefan A0783 2002 CSS 1 Bucuresti 01:07:53

Seria: 4
1 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:36
3 Coman Radu Andrei A0580 2002 Atack Team 00:59:53
4 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 00:58:86
5 Dinculescu Calin Victor A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:12
6 Ionescu Marius Cristian A0504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:62
8 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:50

Seria: 5
1 Chimac Eduard 1298 2002 NAVI 00:58:15
2 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:57:91
3 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:47
4 Ionescu Stefan Constantin A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:30
5 Dumea Denis Andrei A0482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:36
7 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:57:96
8 Pana Rares Stefan 11814 2002 Atack Team 00:58:47

Seria: 6
1 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:56:47
2 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:23
3 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:55:18
4 Coman Stefan Razvan A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:48
6 Pusca Toma Sorin A0809 2002 C.S. - I.B.M. 00:55:19
7 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 00:56:15
8 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 00:56:76

Seria: 7
1 Matache Nicolae Catalin A0466 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:95
2 Soare Mihai A0766 2002 NAVI 00:53:36
3 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:52:78
4 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:52:09
5 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:15
6 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:53:33
7 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:56
8 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:00

Seria: 8
1 Ionescu Victor A0326 2002 Tenis Club 2000 00:51:52
2 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:35
3 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:20
4 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:50:59
5 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:82
6 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 00:51:31
7 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:46
8 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:74

Seria: 9
1 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:04
2 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:73
3 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:48:42
4 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:47:19
5 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:15
6 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:60
7 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:48:74
8 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:12

Seria: 10
1 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:45:32
2 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:44:85
3 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:81
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:40:45
5 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:42:22
6 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:00
7 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:26
8 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:47:12

Descalificari
1 Mosteanu Iulian Viorel
Observatii: lipsa
A0484 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Negoescu Calin
Observatii: lipsa
A1178 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Apolozan Mihai
Observatii: lipsa
1660 2002 Atack Team 99:99:99
4 Lungu Vlad
Observatii: lipsa
A1035 2002 CSS 1 Bucuresti 01:09:35
5 Paun Ovidiu
Observatii:
1287 2002 CSS Dinamo 01:08:40
6 Toma Adrian
Observatii:
1439 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Achimescu Andrei
Observatii: lipsa
1558 2002 CSS Dinamo 01:07:33
8 Necula Tudor Mihai
Observatii: lipsa
A1148 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:98
9 Stoica David
Observatii:
1387 2002 Bucharest Sport Club 01:00:15
10 Ciocioi Cosmin
Observatii: lipsa
A0420 2002 CSS 1 Bucuresti 00:57:58
11 Buliga Antonio Luciano
Observatii: lipsa
A0422 2002 CSS 1 Bucuresti 00:54:61

Proba 9 50 metri fluture - 10 ani - Fete (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vladescu Maria 1307 2002 NAVI 99:99:99
2 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 01:14:52
3 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 01:04:25
5 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 01:03:86
6 Bejenaru Catinca A0360 2002 CSS 1 Bucuresti 01:09:00
7 Lazar Roxana 1666 2002 Atack Team 99:99:99
8 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:42
2 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 00:55:85
3 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 00:54:64
4 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:02
5 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:54:17

Seria: 3
1 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:16
2 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:52:43
3 Ivancov Lorena Gabriela A0256 2002 NAVI 00:50:53
4 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:20
5 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:46
7 Atanasiu Ana A0573 2002 Atack Team 00:52:53
8 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:53:36

Seria: 4
1 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:40
2 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:46:85
3 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:44:23
4 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:79
5 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:43:90
6 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 CSS 1 Bucuresti 00:45:54
7 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:47:17

Seria: 5
1 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:83
2 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:41:47
3 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:38:92
4 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:35:38
5 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:37:46
6 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:40:31
7 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:41:78

Descalificari
1 Tomcovici Antonia Raluca
Observatii: lipsa
A0358 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:09
2 Baraitareanu Mihaela
Observatii:
A0353 2002 CSS 1 Bucuresti 00:54:66
3 Mekkaoui Maya
Observatii: lipsa
1269 2002 CSS 2 Bucuresti 00:56:20
4 Jiman Maria Ioana
Observatii:
A0615 2002 Tenis Club 2000 00:58:84
5 Marasac Alexandra Bianca
Observatii: lipsa
A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:94
6 Sapcaliu Maria
Observatii: lipsa
A0642 2002 Tenis Club 2000 00:48:50
7 Diaconu Ana Maria
Observatii: lipsa
A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:46

Proba 10 50 metri fluture - 10 ani - Baieti (71 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vita Andrei Gabriel A0502 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Toma Adrian 1439 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Paun Ovidiu 1287 2002 CSS Dinamo 99:99:99
2 Chivu Cristian Mihai A1134 2002 CSS Dinamo 01:16:11
3 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 01:08:19
4 Pusca Toma Sorin A0809 2002 C.S. - I.B.M. 01:03:76
6 Filat Nicolae A0598 2002 Bucharest Sport Club 01:10:11
7 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
2 Stoica David 1387 2002 Bucharest Sport Club 01:01:36
3 Bartic Dumitru Gabriel A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:20
4 Tarara Robert Stefan A0783 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:06
5 Ionescu Marius Cristian A0504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:10
6 Dinculescu Calin Victor A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:51
8 Cristea Dragos Ioan A0735 2002 CSS Dinamo 01:03:53

Seria: 4
1 Ionescu Stefan Constantin A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:17
2 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:01
3 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:56:00
4 Chimac Eduard 1298 2002 NAVI 00:54:04
5 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 00:55:48
7 Coman Radu Andrei A0580 2002 Atack Team 00:58:06

Seria: 5
1 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:47
2 Creasta Stefan A1139 2002 CSS 1 Bucuresti 00:52:94
3 Pana Rares Stefan 11814 2002 Atack Team 00:52:48
4 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:51:16
5 Soare Mihai A0766 2002 NAVI 00:51:69
6 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:80
7 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:32
8 Dumea Denis Andrei A0482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:59

Seria: 6
1 Matache Nicolae Catalin A0466 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:72
2 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:50:12
3 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:48:89
4 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:66
5 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:77
6 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:06
7 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:15
8 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:12

Seria: 7
1 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:35
2 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:82
3 Coman Stefan Razvan A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:55
4 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:64
5 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:81
6 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:47:64
7 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:48:07
8 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 00:48:62

Seria: 8
1 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:43:69
2 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:43:14
3 Ionescu Victor A0326 2002 Tenis Club 2000 00:42:57
4 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:41:47
5 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:93
6 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:62
7 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:43:48
8 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:51

Seria: 9
1 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:40:25
2 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:38:23
3 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:35:36
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:34:71
5 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:35:19
6 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:36:68
7 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:50
8 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:41:26

Descalificari
1 Mosteanu Iulian Viorel
Observatii: lipsa
A0484 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Buliga Antonio Luciano
Observatii: lipsa
A0422 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Negoescu Calin
Observatii: lipsa
A1178 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Lungu Vlad
Observatii: lipsa
A1035 2002 CSS 1 Bucuresti 01:06:24
5 Achimescu Andrei
Observatii: lipsa
1558 2002 CSS Dinamo 99:99:99
6 Rusu Alexandru Eduard Nicolae
Observatii:
A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:11
7 Ciocioi Cosmin
Observatii: lipsa
A0420 2002 CSS 1 Bucuresti 01:02:87
8 Radulescu Constantin Ciprian Emin
Observatii:
A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:87
9 Necula Tudor Mihai
Observatii: lipsa
A1148 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:87

Proba 11 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Sabina Nicoleta Tudorache, Andra Mihaela Macoveiciuc, Maria Ioana Marin, Rebecca Chelu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Ioana Gadea, Sara Danciu, Ana Mustatea, Andreea Ramona Dragoi, 2001 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Ioana Alexandra Piedemonte, Alexia Maria Georgescu, Mihaela Baraitareanu, Alexandra Ilinca Domnescu, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Andreea Georgescu, Lorena Gabriela Ivancov, Cristina Erika Mocanu, Maria Vladescu, 2001 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Andreea Maria Matei Bobarnac, Catinca Denieul, Cristina Daniela Pavel, Lorena Cristina Parvu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 12 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Matei Ioan Lemnaru, Razvan Rath, David Cristian Rusu, Claudiu Ionut Vlad, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Vicenzo Popa, Stefan Razvan Coman, Fabian Valentin Basalau, Daniel Peiu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Vlad Andrei Tanasescu, Leon Stan, Liviu Alexandru Coman, Andrei Cristian Balaceanu, 2001 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Stefan Creasta, Robert Alexandru Bera, Robert Stefan Tarara, Calin Victor Dinculescu, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Andrei Roceanu, Eduard Chimac, Mihai Soare, Stefan Mitelut, 2001 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Gabriel Hliban, David Marius Teodor Zamfir, Daniel Cristian Constantin, Suero Christian Ples, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Dumitru Gabriel Bartic, Cristian Petrescu, Marius Cristian Ionescu, Denis Andrei Dumea, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Stafeta 8 Liviu Adrian Iacob, Rares Irimescu, Adrian Florin Vasile, Dragos Ioan Cristea, 2001 CSS Dinamo 99:99:99