Lista de start pentru Campionatul National Semifond - Etapa Municipala 2012 - Copii b12-13 ani, f11-12, J II

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 400 metri liber - 17 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
5 Vatasescu Andrei 1815 1995 Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 2 400 metri liber - 12 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Ghita George Eduard 1225 2000 Median Bucuresti 99:99:99
4 Badica Tudor A0011 2000 CSS Dinamo 99:99:99
6 Grigore Eduard 11664 2000 Median Bucuresti 99:99:99
8 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 99:99:99
8 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
4 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 05:53:56
5 Licu Albert 11583 2000 NAVI 05:59:11
6 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 06:13:44
8 Zus Cristian 10859 2000 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 5
1 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 05:43:25
4 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 05:37:84
8 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 05:46:93

Seria: 6
3 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 05:24:08
4 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 05:19:84
5 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 05:22:57
7 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 05:32:38
8 Romas Catalin 10748 2000 CSS Dinamo 05:34:90

Seria: 7
4 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 05:06:92
7 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 05:15:29

Seria: 8
8 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 05:05:33

Descalificari
1 Mircia Mihai
Observatii: lipsa
A0136 2000 CSS Dinamo 06:07:20

Proba 3 400 metri liber - 13 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Grijincu Robert 10789 1999 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
4 Cretu Stefan Alexandru 1470 1999 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 4
1 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 06:35:90
2 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 06:17:69
7 Popa Andrei A0842 1999 CSS Dinamo 06:29:39

Seria: 5
2 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 05:41:96
3 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 05:39:17
5 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 05:38:72
6 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 05:41:19
7 Balica Mircea Andrei A0015 1999 Colegiul "Emil Racovita" 05:42:86

Seria: 6
1 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 05:34:09
2 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 05:32:34
6 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 05:30:90

Seria: 8
3 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 05:01:29
5 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 04:54:40
6 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 05:02:08

Seria: 9
1 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 04:51:11
3 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 04:45:03
4 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 04:30:96
6 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 04:46:41
8 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 04:54:04

Proba 4 400 metri liber - 14 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Ghioca Vlad 1532 1998 CSS Dinamo 99:99:99
6 Baleanu Stefan 1814 1998 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 7
5 Achilie Robert A0852 1998 Colegiul "Emil Racovita" 05:06:96
8 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 05:19:47

Seria: 8
1 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 05:03:36
4 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 04:54:35
7 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 05:02:50

Seria: 9
2 Golovca Valentin A0846 1998 Steaua CSA 04:47:47

Descalificari
1 Nilca Bogdan
Observatii: lipsa
A1072 1998 Colegiul "Emil Racovita" 05:17:43

Proba 5 400 metri liber - 15 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Vasilescu Cristian 8859 1997 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
5 Copacel Claudiu 8867 1997 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 7
2 Nitescu Cristian 8873 1997 Olimpia Bucuresti 05:13:78

Seria: 8
2 Olaru Iosif 8872 1997 Colegiul "Emil Racovita" 05:02:31

Seria: 9
5 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 04:36:70
7 Pantazi Madalin 8853 1997 Olimpia Bucuresti 04:48:58

Descalificari
1 Ambrono Andrei
Observatii: lipsa
A0997 1997 Olimpia Bucuresti 05:12:16

Proba 6 400 metri liber - 16 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Zatreanu Adrian 8472 1996 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Nicula Alexandru 8685 1996 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
7 Ilina Dominic Cristian 8689 1996 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 7
3 Stoicescu Andrei 8691 1996 Colegiul "Emil Racovita" 05:07:35

Proba 8 400 metri liber - 11 ani - Fete (26 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Baleanu Andreea 1812 2001 Steaua CSA 99:99:99
3 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 99:99:99
5 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
7 Boca Mara A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 99:99:99
2 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 99:99:99
4 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 99:99:99
7 Bunea Rut 11596 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
3 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 06:43:46
4 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 06:26:78
5 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 06:34:13
7 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 99:99:99

Seria: 4
2 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 06:15:13
3 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Delfinul Bucuresti 06:00:43
7 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 06:16:17

Seria: 5
1 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 05:40:80
2 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 05:40:15
3 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 05:40:01
5 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 05:39:28
6 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 05:40:06

Seria: 6
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 05:03:76

Descalificari
1 Stanciu Daria
Observatii: abandon
A1028 2001 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 9 400 metri liber - 12 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Simion Alexandra 1667 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Popescu Teodora Ioana 11025 2000 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 06:18:30
5 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 05:59:51
8 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Bucharest Sport Club 06:26:52

Seria: 5
7 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Delfinul Bucuresti 05:40:20
8 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 05:49:12

Seria: 6
1 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 05:33:77
3 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 05:20:18
5 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 05:14:21

Seria: 7
3 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 04:59:08
6 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 04:59:43

Descalificari
1 Barau Irina
Observatii: lipsa
11035 2000 Delfinul Bucuresti 05:53:74
2 Niculae Daniela Cristina
Observatii: amandon
10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 05:37:09

Proba 10 400 metri liber - 13 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
6 Burlacu Aurora A0865 1999 CSS Dinamo 07:21:44

Seria: 6
2 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 05:26:25
6 Pasa Meltem Diana A0163 1999 CSS Dinamo 05:23:12

Seria: 7
1 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 05:00:56
7 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 05:00:39
8 Marinescu Monica 9874 1999 Steaua CSA 05:02:78

Proba 11 400 metri liber - 14 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Manzu Livia 8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
6 Becheanu Teodora 9305 1998 Median Bucuresti 06:12:99

Seria: 5
4 Mihalache Ioana 9720 1998 Delfinul Bucuresti 05:37:68

Seria: 6
7 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 05:28:03

Seria: 7
4 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 04:44:87

Proba 12 400 metri liber - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
2 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 04:59:96
5 Balan Andreea A0980 1997 Olimpia Bucuresti 04:47:76

Proba 14 100 metri spate - 12 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 01:41:83
2 Licu Albert 11583 2000 NAVI 01:38:06
3 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:36
4 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 01:27:35
5 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 01:28:94

Seria: 2
1 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 01:23:13
3 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 01:21:18
4 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 01:18:99
6 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 01:21:26
7 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 01:22:84

Seria: 3
2 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 01:17:01
3 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 01:16:92
4 Stan Filip 11031 2000 Performer 01:15:82
8 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:97

Descalificari
1 Salcie Cristian
Observatii: lipsa
A0190 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:25

Proba 15 100 metri spate - 13 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
7 Cretu Stefan Alexandru 1470 1999 Tenis Club 2000 01:40:00

Seria: 2
2 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 01:22:63
5 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:36
8 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 01:25:05

Seria: 3
1 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 01:17:77
6 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:98
7 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:35

Seria: 4
1 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 01:15:22
2 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 01:11:72
3 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 01:10:39
4 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:77
5 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 01:09:90
6 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:02
7 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 01:11:79
8 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 01:15:57

Descalificari
1 Nestor Vlad
Observatii: lipsa
9880 1999 Bucharest Sport Club 01:16:18

Proba 16 100 metri spate - 11 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stanciu Daria A1028 2001 CSS Dinamo 99:99:99
3 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 01:36:83
4 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 01:31:58
5 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:33:00
6 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:70
7 Baleanu Andreea 1812 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 01:30:10
2 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 01:28:22
4 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 01:24:64
6 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 01:26:44
7 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 01:29:61
8 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 01:30:11

Seria: 3
5 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 01:16:56
7 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 01:21:05

Proba 17 100 metri spate - 12 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Bucharest Sport Club 01:39:05

Seria: 2
3 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 01:25:46
5 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:76

Seria: 3
1 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 01:21:07
2 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:59
3 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 01:18:05
4 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 01:15:70
6 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:18:82

Descalificari
1 Barau Irina
Observatii: lipsa
11035 2000 Delfinul Bucuresti 01:23:14

Proba 19 400 metri bras - 12 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 99:99:99
6 Romas Catalin 10748 2000 CSS Dinamo 99:99:99
7 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
2 Badica Tudor A0011 2000 CSS Dinamo 99:99:99
5 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 99:99:99
8 Zus Cristian 10859 2000 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 4
1 Stan Filip 11031 2000 Performer 06:35:00

Descalificari
1 Mircia Mihai
Observatii: lipsa
A0136 2000 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 20 400 metri bras - 13 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Cretu Stefan Alexandru 1470 1999 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 07:06:16
7 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 4
2 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 06:18:08
4 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 05:51:47
7 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 06:34:98

Proba 21 400 metri bras - 14 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ghioca Vlad 1532 1998 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 4
3 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 05:54:20

Proba 22 400 metri bras - 15 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Bobric Cezar 8864 1997 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
5 Bria Alexandru A0994 1997 Olimpia Bucuresti 05:52:58
8 Nitescu Cristian 8873 1997 Olimpia Bucuresti 06:39:26

Proba 23 400 metri bras - 16 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Ilina Dominic Cristian 8689 1996 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
3 Cristescu Camil A0992 1996 Olimpia Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
6 Tufaru Liviu A0993 1996 Olimpia Bucuresti 06:07:95

Proba 25 400 metri bras - 11 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 99:99:99
4 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 99:99:99
5 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 99:99:99
6 Boca Mara A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 99:99:99

Seria: 2
2 Bunea Rut 11596 2001 Steaua CSA 99:99:99
3 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 99:99:99
4 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
8 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
3 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 06:20:00

Proba 26 400 metri bras - 12 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
8 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Popescu Teodora Ioana 11025 2000 Delfinul Bucuresti 99:99:99
7 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 08:52:29

Seria: 4
1 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Delfinul Bucuresti 06:44:45
6 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 06:23:66
7 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 06:43:14

Proba 27 400 metri bras - 13 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Burlacu Aurora A0865 1999 CSS Dinamo 08:15:28
3 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 07:51:43
4 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 07:09:27
5 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 07:16:62
6 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 08:11:13

Seria: 4
5 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 06:12:42
8 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 06:50:55

Descalificari
1 Oprea Cristina Elisabeta
Observatii: lipsa
A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Dedu Claudia Madalina
Observatii: lipsa
A0059 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 28 400 metri bras - 14 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
2 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 06:40:87
4 Radu Alexandra 9612 1998 C S Farul Constanta 06:00:54

Proba 31 100 metri fluture - 12 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 99:99:99
4 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 01:31:14
7 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 01:24:38
2 Licu Albert 11583 2000 NAVI 01:21:16
5 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 01:19:20
6 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:21:05
7 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 01:22:85
8 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 01:25:97

Seria: 3
1 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 01:15:66
8 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 01:17:09

Proba 32 100 metri fluture - 13 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 01:39:35
5 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:64
6 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 01:45:35

Seria: 2
3 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 01:20:83
4 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 01:17:43

Seria: 3
2 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 01:10:10
3 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 01:08:46
4 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:94
5 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:25
6 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 01:09:33
7 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:14:41

Proba 33 100 metri fluture - 11 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 99:99:99
3 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 99:99:99
4 Bunea Rut 11596 2001 Steaua CSA 99:99:99
5 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Baleanu Andreea 1812 2001 Steaua CSA 99:99:99
7 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 99:99:99

Seria: 2
2 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Delfinul Bucuresti 01:45:02
3 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 01:33:89
4 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 01:27:83
5 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 01:29:07
6 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 01:37:67
7 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 01:45:65

Seria: 3
7 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 01:23:07
8 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 01:27:78

Proba 34 100 metri fluture - 12 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Popescu Teodora Ioana 11025 2000 Delfinul Bucuresti 99:99:99
8 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Delfinul Bucuresti 01:23:69
2 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 01:22:63
3 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 01:17:78
4 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 01:14:45
5 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:17:52
6 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 01:21:86

Proba 35 400 metri mixt - 17 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vatasescu Andrei 1815 1995 Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 36 400 metri mixt - 14 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 05:32:36
6 Golovca Valentin A0846 1998 Steaua CSA 05:42:04
7 Anghel Andrei 9723 1998 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 37 400 metri mixt - 15 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Olaru Iosif 8872 1997 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Vasilescu Cristian 8859 1997 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Copacel Claudiu 8867 1997 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
3 Bobric Cezar 8864 1997 Colegiul "Emil Racovita" 05:33:02
4 Bria Alexandru A0994 1997 Olimpia Bucuresti 05:25:98

Proba 38 400 metri mixt - 16 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Nicula Alexandru 8685 1996 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Zatreanu Adrian 8472 1996 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Tufaru Liviu A0993 1996 Olimpia Bucuresti 05:51:74
8 Stoicescu Andrei 8691 1996 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 40 400 metri mixt - 13 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 05:43:00
6 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 05:50:68

Proba 42 400 metri mixt - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Balan Andreea A0980 1997 Olimpia Bucuresti 05:23:21
5 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 05:37:38

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 48 200 metri mixt - 13 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:37:97
4 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:31:84

Seria: 2
3 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:54:06
5 Pasa Meltem Diana A0163 1999 CSS Dinamo 02:52:65
7 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:09:00

Seria: 3
1 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 02:47:02
2 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:44:00
3 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 02:38:04
8 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:90

Descalificari
1 Dedu Claudia Madalina
Observatii: lipsa
A0059 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:32:20
2 Oprea Cristina Elisabeta
Observatii: lipsa
A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:14:06

Proba 49 200 metri mixt - 14 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Mihalache Ioana 9720 1998 Delfinul Bucuresti 02:55:34
4 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 02:52:09
6 Becheanu Teodora 9305 1998 Median Bucuresti 02:55:30

Seria: 3
5 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 02:35:43

Descalificari
1 Manzu Livia
Observatii: lipsa
8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:46:72

Proba 50 200 metri mixt - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Balan Andreea A0980 1997 Olimpia Bucuresti 02:31:73
6 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 02:39:78

Proba 58 200 metri mixt - 14 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 02:40:15

Seria: 3
2 Golovca Valentin A0846 1998 Steaua CSA 02:31:85
3 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:30:89
7 Anghel Andrei 9723 1998 Bucharest Sport Club 02:32:83

Proba 59 200 metri mixt - 15 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Olaru Iosif 8872 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:43:54
3 Nitescu Cristian 8873 1997 Olimpia Bucuresti 02:40:09
5 Copacel Claudiu 8867 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:38:33
7 Vasilescu Cristian 8859 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:45:49

Seria: 3
5 Bria Alexandru A0994 1997 Olimpia Bucuresti 02:26:96
6 Bobric Cezar 8864 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:31:53
8 Pantazi Madalin 8853 1997 Olimpia Bucuresti 02:37:40

Proba 60 200 metri mixt - 16 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nicula Alexandru 8685 1996 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Zatreanu Adrian 8472 1996 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Ilina Dominic Cristian 8689 1996 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
4 Stoicescu Andrei 8691 1996 Colegiul "Emil Racovita" 02:37:85

Seria: 3
1 Tufaru Liviu A0993 1996 Olimpia Bucuresti 02:35:71

Descalificari
1 Cristescu Camil
Observatii:
A0992 1996 Olimpia Bucuresti 02:26:04

Proba 62 100 metri liber - 11 ani - Fete (26 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baleanu Andreea 1812 2001 Steaua CSA 99:99:99
2 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 01:40:13
3 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:05
4 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 01:33:93
5 Boca Mara A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:30
7 Stanciu Daria A1028 2001 CSS Dinamo 01:49:98

Seria: 2
2 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 01:26:02
3 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:46
4 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 01:23:32
5 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 01:23:58
6 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:24:57
7 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:21
8 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 01:29:14

Seria: 3
2 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 01:21:30
3 Bunea Rut 11596 2001 Steaua CSA 01:19:57
4 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 01:18:39
5 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 01:19:04
6 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 01:20:84
7 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 01:22:24
8 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 01:23:31

Seria: 4
2 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 01:16:62
3 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 01:15:10
6 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 01:15:32
8 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Delfinul Bucuresti 01:18:02

Seria: 5
2 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 01:09:18
3 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 01:08:42

Proba 63 100 metri liber - 12 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Simion Alexandra 1667 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:70
8 Popescu Teodora Ioana 11025 2000 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 01:26:90

Seria: 3
1 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Bucharest Sport Club 01:23:00

Seria: 4
1 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 01:17:64
4 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:23
5 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Delfinul Bucuresti 01:14:25

Seria: 5
1 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:46
4 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 01:06:12
5 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:07:07
6 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 01:08:78
7 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 01:09:65
8 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:71

Descalificari
1 Barau Irina
Observatii: lipsa
11035 2000 Delfinul Bucuresti 01:16:68

Proba 64 100 metri liber - 12 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 99:99:99
2 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 01:27:93
3 Grigore Eduard 11664 2000 Median Bucuresti 01:25:58
4 Ghita George Eduard 1225 2000 Median Bucuresti 01:21:95
5 Zus Cristian 10859 2000 Tenis Club 2000 01:22:27
6 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:00
7 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:45

Seria: 2
3 Licu Albert 11583 2000 NAVI 01:16:04
6 Badica Tudor A0011 2000 CSS Dinamo 01:16:20
8 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 01:19:92

Seria: 3
1 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 01:15:24
2 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 01:13:59
3 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 01:12:54
4 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 01:12:24
5 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:46
8 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 01:15:42

Seria: 4
4 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 01:09:79
5 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 01:10:42
6 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 01:10:86
7 Romas Catalin 10748 2000 CSS Dinamo 01:11:51
8 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 01:12:03

Seria: 5
2 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:07:86
3 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 01:06:69
6 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 01:06:89

Descalificari
1 Mircia Mihai
Observatii: lipsa
A0136 2000 CSS Dinamo 01:11:26

Proba 65 100 metri liber - 13 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Cretu Stefan Alexandru 1470 1999 Tenis Club 2000 01:19:90
2 Grijincu Robert 10789 1999 Median Bucuresti 01:17:22
4 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:59
5 Popa Andrei A0842 1999 CSS Dinamo 01:15:61
7 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 01:19:61

Seria: 3
6 Balica Mircea Andrei A0015 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:84
7 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 01:14:56

Seria: 4
1 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 01:11:78

Seria: 5
1 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:52
4 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 01:05:10
5 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:06:36
7 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:30
8 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 01:08:73

Seria: 6
1 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 01:02:90
2 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 01:01:56
3 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 00:59:55
4 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 00:57:56
5 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:45
6 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:08
7 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:88
8 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 01:04:21

Descalificari
1 Comnea Cristian
Observatii: lipsa
10262 1999 Bucharest Sport Club 01:10:81

Proba 72 400 metri spate - 11 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 99:99:99
5 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 99:99:99
6 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 99:99:99
2 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 99:99:99
4 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
7 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 99:99:99
8 Baleanu Andreea 1812 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
8 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 05:20:00
5 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 05:21:00

Descalificari
1 Stanciu Daria
Observatii: lipsa
A1028 2001 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 73 400 metri spate - 12 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
7 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
6 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
5 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 06:23:28
6 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 06:44:35
7 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 05:59:21
2 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 05:52:10
7 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 05:54:73

Descalificari
1 Barau Irina
Observatii: lipsa
11035 2000 Delfinul Bucuresti 06:28:97

Proba 74 400 metri spate - 13 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Marinescu Monica 9874 1999 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
4 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 06:18:68

Seria: 4
6 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 05:44:61
8 Pasa Meltem Diana A0163 1999 CSS Dinamo 06:11:63

Proba 75 400 metri spate - 14 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Becheanu Teodora 9305 1998 Median Bucuresti 06:46:90

Descalificari
1 Manzu Livia
Observatii: lipsa
8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 76 400 metri spate - 15 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
3 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 05:35:15

Proba 85 400 metri spate - 12 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 99:99:99
5 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 99:99:99
2 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 99:99:99
3 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 99:99:99
4 Licu Albert 11583 2000 NAVI 99:99:99
5 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 99:99:99
7 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 99:99:99
8 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
1 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 99:99:99
8 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
6 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 6
6 Stan Filip 11031 2000 Performer 05:30:00

Descalificari
1 Salcie Cristian
Observatii: lipsa
A0190 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 86 400 metri spate - 13 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
6 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 99:99:99

Seria: 3
2 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
7 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 99:99:99
8 Cretu Stefan Alexandru 1470 1999 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 5
1 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 06:20:45
2 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 05:59:51
5 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 05:46:15
6 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 05:54:71
7 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 06:01:24

Seria: 6
1 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 05:35:42
7 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 05:35:09
8 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 05:35:72

Descalificari
1 Nestor Vlad
Observatii: lipsa
9880 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Comnea Cristian
Observatii: lipsa
10262 1999 Bucharest Sport Club 05:52:89

Proba 87 400 metri spate - 14 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
2 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Baleanu Stefan 1814 1998 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 6
2 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 05:32:70
3 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 05:22:32
4 Anghel Andrei 9723 1998 Bucharest Sport Club 05:15:78

Proba 88 400 metri spate - 15 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
8 Copacel Claudiu 8867 1997 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 6
5 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 05:19:16

Descalificari
1 Ambrono Andrei
Observatii: lipsa
A0997 1997 Olimpia Bucuresti 05:46:12

Proba 89 400 metri spate - 16 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
5 Tufaru Liviu A0993 1996 Olimpia Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Cristescu Camil A0992 1996 Olimpia Bucuresti 99:99:99
4 Stoicescu Andrei 8691 1996 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Zatreanu Adrian 8472 1996 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 92 100 metri bras - 11 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 99:99:99
4 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:59:79
5 Boca Mara A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:00:06
6 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:47:72
2 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 01:42:23
3 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 01:40:02
4 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:38:39
5 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:61
6 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 01:41:35
7 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Delfinul Bucuresti 01:46:36

Seria: 3
1 Bunea Rut 11596 2001 Steaua CSA 01:35:34
5 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 01:25:04
7 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 01:31:35
8 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 01:37:33

Proba 93 100 metri bras - 12 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Popescu Teodora Ioana 11025 2000 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
8 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 01:52:08

Seria: 3
2 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Delfinul Bucuresti 01:29:14
3 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:96
4 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:19:97
6 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 01:28:60

Proba 94 100 metri bras - 12 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 99:99:99
4 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:04:71
5 Zus Cristian 10859 2000 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
2 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:49:30
3 Badica Tudor A0011 2000 CSS Dinamo 01:40:88
4 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:32:60
5 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 01:36:42

Seria: 3
1 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 01:31:12
6 Stan Filip 11031 2000 Performer 01:27:93
8 Romas Catalin 10748 2000 CSS Dinamo 01:32:55

Descalificari
1 Mircia Mihai
Observatii: lipsa
A0136 2000 CSS Dinamo 01:30:51

Proba 95 100 metri bras - 13 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Cretu Stefan Alexandru 1470 1999 Tenis Club 2000 01:45:21
7 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 01:52:55

Seria: 3
3 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 01:22:21
4 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:69
5 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 01:21:34
7 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:79

Proba 100 400 metri fluture - 13 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 05:56:00
5 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 99:99:99

Proba 102 400 metri fluture - 15 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Balan Andreea A0980 1997 Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 109 400 metri fluture - 14 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 110 400 metri fluture - 15 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 05:22:87
5 Olaru Iosif 8872 1997 Colegiul "Emil Racovita" 05:36:14
6 Bobric Cezar 8864 1997 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Vasilescu Cristian
Observatii: abandon
8859 1997 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 112 400 metri fluture - 17 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
7 Vatasescu Andrei 1815 1995 Olimpia Bucuresti 99:99:99