Lista de start pentru Campionat National - Etapa Municipala 2012 baieti 10,11 ani/fete 10 ani

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri fluture - 11 ani - Baieti (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:60
4 Ionescu Vlad Andrei A0434 2001 CSS 1 Bucuresti 00:54:38
5 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 00:57:82
6 Filoti Theodor 1352 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:77
2 Dragomir Alexandru 9907 2001 Bucharest Sport Club 00:45:17
3 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Atack Team 00:42:21
4 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:00
6 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 00:44:42
7 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 C S Intersport 2004 00:46:60
8 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:23

Seria: 3
1 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 00:39:81
2 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:39:51
4 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:37:47
5 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 00:37:60
6 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 00:39:09
7 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:53
8 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 00:39:98

Seria: 4
1 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:35:48
2 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 00:34:25
3 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:33:57
4 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 00:31:73
6 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:71
7 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 00:35:48
8 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Atack Team 00:37:39

Descalificari
1 Vlad Giulio Marco
Observatii: lipsa
10856 2001 Tenis Club 2000 00:42:10
2 Motas Cristian
Observatii:
A0139 2001 CSS Dinamo 00:38:97
3 Ionescu Mihnea
Observatii:
11653 2001 NAVI 00:33:49

Proba 2 50 metri fluture - 10 ani - Baieti (54 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Paun Ovidiu 1287 2002 CSS Dinamo 01:08:80
4 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 01:04:38
5 Neagu Constantin Alexandru 1288 2002 CSS Dinamo 01:08:47
6 Oprea Valentin Mihai 1809 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stanescu Rares 1810 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:22
2 Bartic Dumitru Gabriel A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:95
3 Stoica David 1387 2002 Bucharest Sport Club 00:55:02
4 Cristea Dragos Ioan A0735 2002 CSS Dinamo 00:53:17
6 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:87
7 Viju Rares A0741 2002 CSS 1 Bucuresti 01:01:01
8 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:11

Seria: 3
1 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:80
2 Pana Rares Stefan 11814 2002 Atack Team 00:52:48
5 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:51:50
6 Coman Radu Andrei A0580 2002 Atack Team 00:51:81
8 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 00:52:81

Seria: 4
1 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:50:26
2 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:50:12
3 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:79
4 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 00:48:62
5 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:77
6 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:09
8 Dinculescu Calin Victor A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:53

Seria: 5
1 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 00:47:47
2 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:82
3 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:12
4 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:79
8 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:04

Seria: 6
1 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:43:48
2 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:42:95
3 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:23
4 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:41:85
5 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:93
6 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:42:45
7 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:43:14
8 Chimac Eduard 1298 2002 NAVI 00:45:25

Seria: 7
1 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:41:26
2 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:37:13
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:35:19
4 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:33:68
5 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 00:35:03
6 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:37:06
7 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:48
8 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:41:46

Descalificari
1 Ilie Dennis Mihai
Observatii: lipsa
A0500 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Iacob Liviu Adrian
Observatii:
A1126 2002 CSS Dinamo 00:54:64
3 Peiu Daniel
Observatii:
A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:58
4 Marin Stefan
Observatii: lipsa
A0126 2002 Steaua CSA 00:50:65
5 Ionescu Stefan Constantin
Observatii: lipsa
A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:78
6 Petrescu Cristian
Observatii:
A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:15
7 Rusu David Cristian
Observatii: lipsa
A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:95
8 Coman Stefan Razvan
Observatii: lipsa
A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:31
9 Tudoran Petru Cezar
Observatii: lipsa
A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:47:01

Proba 3 50 metri fluture - 10 ani - Fete (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 01:01:63
4 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:10
5 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 00:58:72
6 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:18
3 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:50:53
4 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:50:13
5 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:46
6 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:15
7 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:52:52
8 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 00:54:64

Seria: 3
1 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 00:46:65
2 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:44:26
3 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:27
4 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:41:48
5 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:41:76
6 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:60
7 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:51
8 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:40

Seria: 4
1 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 00:39:72
2 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:39:37
3 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:37:86
4 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:34:58
5 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:35:97
6 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:39:16
7 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:48
8 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:40:40

Descalificari
1 Marasac Alexandra Bianca
Observatii: lipsa
A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:94

Proba 4 100 metri bras - 11 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 01:41:73
4 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:15
5 Eremia Luca A0074 2001 CSS 2 Bucuresti 01:40:18
6 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:42:78
7 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 01:31:63
2 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 01:30:36
3 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 01:28:83
4 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 01:22:38
6 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 01:30:27
7 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Performer 01:31:21
8 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 01:33:49

Descalificari
1 Ionescu Vlad Andrei
Observatii:
A0434 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stefanescu Bogdan
Observatii: lipsa
1324 2001 Delfinul Bucuresti 01:44:22
3 Vlad Giulio Marco
Observatii: lipsa
10856 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Ionescu Mihnea
Observatii:
11653 2001 NAVI 01:26:37

Proba 5 50 metri spate - 10 ani - Baieti (57 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Oprea Valentin Mihai 1809 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:89
5 Stanescu Rares 1810 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Ilie Dennis Mihai A0500 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:02
3 Stoica David 1387 2002 Bucharest Sport Club 00:56:11
4 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:94
5 Paun Ovidiu 1287 2002 CSS Dinamo 00:55:49
6 Cristea Dragos Ioan A0735 2002 CSS Dinamo 00:58:47
7 Neagu Constantin Alexandru 1288 2002 CSS Dinamo 01:00:93

Seria: 3
1 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:68
2 Pana Rares Stefan 11814 2002 Atack Team 00:50:56
3 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 00:50:19
4 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 00:49:69
5 Viju Rares A0741 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:88
6 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:31
7 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 00:50:77
8 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 00:53:13

Seria: 4
1 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:90
2 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 00:48:74
3 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:71
4 Pusca Toma Sorin A0809 2002 C.S. - I.B.M. 00:47:48
5 Bartic Dumitru Gabriel A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:54
7 Chimac Eduard 1298 2002 NAVI 00:48:75
8 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:49:19

Seria: 5
2 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:46:68
4 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:41
5 Coman Radu Andrei A0580 2002 Atack Team 00:46:26
6 Dinculescu Calin Victor A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:58
7 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 00:46:85
8 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:14

Seria: 6
2 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:43:66
3 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:45
4 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:43:26
5 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:44
6 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:55
7 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:21

Seria: 7
1 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:80
2 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:42:53
3 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:48
4 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:40:60
5 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:37
6 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:42:34
7 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:61
8 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:20

Seria: 8
1 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:02
2 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:38:74
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:37:00
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:35:28
5 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 00:36:87
6 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:37:82
8 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:40:14

Descalificari
1 Ionescu Stefan Constantin
Observatii: lipsa
A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:45
2 Peiu Daniel
Observatii: lipsa
A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:02
3 Tudoran Petru Cezar
Observatii: lipsa
A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:46:34
4 Coman Stefan Razvan
Observatii: lipsa
A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:17
5 Marin Stefan
Observatii: lipsa
A0126 2002 Steaua CSA 00:45:36
6 Rusu David Cristian
Observatii: lipsa
A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:07

Proba 6 50 metri spate - 10 ani - Fete (29 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:14
4 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 00:48:41
5 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 00:49:95
6 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 00:56:49

Seria: 2
1 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:75
2 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:46
3 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:27
4 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:14
5 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:44:83
6 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:42
7 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:46:75

Seria: 3
1 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 00:43:58
2 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:42:47
3 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:42:18
4 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 00:41:90
5 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:07
6 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:29
7 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:02
8 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:43:89

Seria: 4
1 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:41:66
2 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:79
3 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:39:00
4 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:38:00
5 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:00
6 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:39:28
7 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:41:52
8 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:41:66

Descalificari
1 Marasac Alexandra Bianca
Observatii: lipsa
A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:22

Proba 7 50 metri spate - 11 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Atack Team 00:51:97
5 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 00:51:97

Seria: 2
1 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:52
2 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 00:46:23
3 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:44:38
4 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:08
6 Alecsandru Cosmin Ionut A0520 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:78
7 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 00:46:68

Seria: 3
1 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 00:40:16
2 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Atack Team 00:39:52
3 Dragomir Alexandru 9907 2001 Bucharest Sport Club 00:37:41
4 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:36:50
5 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:37:38
6 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:49
7 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 00:40:09
8 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:81

Descalificari
1 Ionescu Vlad Andrei
Observatii: lipsa
A0434 2001 CSS 1 Bucuresti 00:50:39
2 Vlad Giulio Marco
Observatii: lipsa
10856 2001 Tenis Club 2000 00:43:59

Proba 8 100 metri liber - 10 ani - Baieti (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Coman Radu Andrei A0580 2002 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Pana Rares Stefan 11814 2002 Atack Team 99:99:99
7 Bartic Dumitru Gabriel A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 99:99:99
2 Paun Ovidiu 1287 2002 CSS Dinamo 99:99:99
3 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 99:99:99
5 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Cristea Dragos Ioan A0735 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 4
1 Chimac Eduard 1298 2002 NAVI 99:99:99
4 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:67
6 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
8 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 99:99:99

Seria: 5
1 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 01:27:54
2 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 01:27:24
4 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:63
5 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 01:24:92
7 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 01:27:38
8 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 01:28:34

Seria: 6
1 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 01:21:51
3 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:65
4 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:19:10
5 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 01:19:28
6 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:69
7 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 01:20:42
8 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:55

Seria: 7
1 Viju Rares A0741 2002 CSS 1 Bucuresti 01:18:00
2 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:14:97
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:10:78
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 01:07:82
5 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:09:50
6 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 01:11:78
7 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 01:17:20
8 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:87

Descalificari
1 Ilie Dennis Mihai
Observatii: lipsa
A0500 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Peiu Daniel
Observatii: lipsa
A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Ionescu Stefan Constantin
Observatii: lipsa
A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Vasile Adrian Florin
Observatii: lipsa
A0553 2002 CSS Dinamo 99:99:99
5 Dinculescu Calin Victor
Observatii:
A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Pusca Toma Sorin
Observatii: lipsa
A0809 2002 C.S. - I.B.M. 99:99:99
7 Neagu Constantin Alexandru
Observatii: lipsa
1288 2002 CSS Dinamo 99:99:99
8 Stoian Alberto
Observatii:
1270 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
9 Minciu Edward
Observatii:
A0307 2002 NAVI 01:53:55
10 Coman Stefan Razvan
Observatii: lipsa
A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:41
11 Marin Stefan
Observatii: lipsa
A0126 2002 Steaua CSA 01:25:33
12 Rusu David Cristian
Observatii: lipsa
A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:12
13 Tudoran Petru Cezar
Observatii: lipsa
A0321 2002 Delfinul Bucuresti 01:20:21

Proba 9 100 metri liber - 10 ani - Fete (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 99:99:99
4 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 01:32:00
4 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:26
5 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:43
6 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 01:35:93
7 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:61
2 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 01:25:95
3 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 01:24:83
4 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 01:20:80
5 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:85
6 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:31
7 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 01:26:10

Seria: 4
1 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 01:19:88
2 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 01:16:24
3 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 01:15:00
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 01:14:67
5 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:90
6 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 01:15:21
7 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 01:18:47
8 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 01:20:62

Descalificari
1 Marasac Alexandra Bianca
Observatii: lipsa
A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Constantin Beatrice
Observatii:
A0529 2002 Club Daimon 01:28:45

Proba 10 100 metri liber - 11 ani - Baieti (31 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Filoti Theodor 1352 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Atack Team 01:38:52
3 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:23
4 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 C S Intersport 2004 01:31:18
5 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 01:31:75
6 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:38
7 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 01:40:56

Seria: 2
1 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 01:28:61
2 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 01:22:60
3 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:07
4 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:93
5 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 01:18:14
6 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 01:19:27
7 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 01:26:87
8 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 01:28:78

Seria: 3
1 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 01:15:64
2 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 01:15:31
3 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 01:13:74
4 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Atack Team 01:12:45
5 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 01:12:58
6 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 01:14:80
7 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:15:52
8 Dragomir Alexandru 9907 2001 Bucharest Sport Club 01:16:27

Seria: 4
1 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Performer 01:11:16
2 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 01:10:52
3 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 01:07:37
4 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 01:04:50
5 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 01:06:42
6 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 01:10:46
7 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:15
8 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 01:12:45

Proba 11 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Leon Stan, Andrei Popa, Andrei Cristian Balaceanu, Liviu Alexandru Coman, 2001 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Suero Christian Ples, Constantin Ciprian Emin Radulescu, Cristian Petrescu, Nick Adrian Vasilescu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Dragos Ioan Cristea, Liviu Adrian Iacob, Adrian Florin Vasile, Rares Irimescu, 2001 CSS Dinamo 99:99:99
5 Stafeta 2 Vicenzo Popa, Gabriel Hliban, Sergiu Marfon, Daniel Cristian Constantin, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 4 Razvan Rath, David Marius Teodor Zamfir, Matei Ioan Lemnaru, Claudiu Ionut Vlad, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Vlad Andrei Tanasescu, Edward Minciu, Andrei Roceanu, Stefan Mitelut, 2001 NAVI 99:99:99
8 Stafeta 8 Sergiu Rosu, Cristi Marian Siminescu, Rares Viju, Robert Cristian Sandu, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 12 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Fete (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Sabina Nicoleta Tudorache, Lorena Cristina Parvu, Cristina Daniela Pavel, Ana Maria Diaconu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Claudia Maria Dragulet, Carmen Marin , Liliana Elena Ganea, Ana Maria Ion, 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Andra Mihaela Macoveiciuc, Rebecca Chelu, Catinca Denieul, Maria Ioana Marin, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 4 Ioana Gadea, Sara Danciu, Cristina Erika Mocanu, Andreea Ramona Dragoi, 2001 NAVI 99:99:99

Proba 13 Stafeta 4x50 metri liber - 11 ani - Baieti (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Robert Duican, Luca Ioan Gherghe, Alexandru Dragomir, Alexandru Macoveanu , 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Adrian Mindroc, Cristian Motas, Radu Ion Olteanu, Catalin Bordei, 2000 CSS Dinamo 99:99:99
5 Stafeta 2 Florin Cardasol, Rares Marinica, Cosmin Serdin, Mihnea Ionescu, 2000 NAVI 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 14 50 metri liber - 11 ani - Baieti (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Ionescu Vlad Andrei A0434 2001 CSS 1 Bucuresti 00:48:59
5 Cotruta Stefan 1811 2001 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Atack Team 00:42:95
2 Alecsandru Cosmin Ionut A0520 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:26
4 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:38:07
5 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 00:38:64
6 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 00:39:30
7 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:38
8 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 00:43:35

Seria: 3
1 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 00:37:34
2 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:71
4 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 00:34:86
5 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 00:34:99
6 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 00:35:50
7 Eremia Luca A0074 2001 CSS 2 Bucuresti 00:37:21
8 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 C S Intersport 2004 00:37:85

Seria: 4
1 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 00:34:22
2 Dragomir Alexandru 9907 2001 Bucharest Sport Club 00:33:72
3 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:11
4 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 00:32:90
5 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:98
6 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:33:48
7 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:33:83
8 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 00:34:28

Seria: 5
1 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:32:08
2 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:96
3 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 00:31:12
4 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 00:28:83
5 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:30:10
6 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Atack Team 00:31:56
7 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:31:97
8 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Performer 00:32:51

Descalificari
1 Filoti Theodor
Observatii: lipsa
1352 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Lungu Ionel
Observatii:
A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:83
3 Vlad Giulio Marco
Observatii: lipsa
10856 2001 Tenis Club 2000 00:35:15

Proba 15 50 metri liber - 10 ani - Baieti (60 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Oprea Valentin Mihai 1809 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Ilie Dennis Mihai A0500 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:15
6 Stanescu Rares 1810 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Paun Ovidiu 1287 2002 CSS Dinamo 00:49:71
2 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:56
3 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 00:45:37
5 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:85
6 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:46
7 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 00:46:16
8 Neagu Constantin Alexandru 1288 2002 CSS Dinamo 00:52:71

Seria: 3
2 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 00:42:05
3 Bartic Dumitru Gabriel A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:00
4 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:73
5 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 00:41:86
6 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 00:42:01
7 Pana Rares Stefan 11814 2002 Atack Team 00:42:22
8 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:08

Seria: 4
1 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:14
2 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:91
3 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:14
4 Chimac Eduard 1298 2002 NAVI 00:39:82
5 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:39:89
6 Cristea Dragos Ioan A0735 2002 CSS Dinamo 00:40:59
8 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:72

Seria: 5
2 Dinculescu Calin Victor A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:39:07
3 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:72
4 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:38:13
5 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 00:38:18
6 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:38:85
7 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:11
8 Coman Radu Andrei A0580 2002 Atack Team 00:39:56

Seria: 6
1 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:37:40
2 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:73
3 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:35
4 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 00:36:00
5 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:36:06
6 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:36:68
8 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:38:10

Seria: 7
1 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:20
2 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:35:01
3 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:72
4 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:34:36
5 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:34:62
6 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:87

Seria: 8
1 Viju Rares A0741 2002 CSS 1 Bucuresti 00:34:24
2 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:33:00
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:32:07
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:29:51
5 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 00:31:47
6 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:32:21
7 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:33:87
8 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:34:28

Descalificari
1 Gogu Stelian Cristian
Observatii: lipsa
A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:72
2 Stoica David
Observatii: lipsa
1387 2002 Bucharest Sport Club 00:44:16
3 Ionescu Stefan Constantin
Observatii: lipsa
A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:92
4 Pusca Toma Sorin
Observatii: lipsa
A0809 2002 C.S. - I.B.M. 00:41:08
5 Marin Stefan
Observatii: lipsa
A0126 2002 Steaua CSA 00:39:25
6 Coman Stefan Razvan
Observatii: lipsa
A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:75
7 Rusu David Cristian
Observatii: lipsa
A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:16
8 Tudoran Petru Cezar
Observatii: lipsa
A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:35:49

Proba 16 50 metri liber - 10 ani - Fete (29 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 00:45:71
4 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:74
5 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:79
6 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:26

Seria: 2
1 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:42:14
2 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 00:39:24
3 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 00:39:00
4 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:37:76
5 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:38:28
6 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:39:09
7 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 00:41:98

Seria: 3
1 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:40
2 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:29
3 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:49
4 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:35:70
5 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:32
6 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:73
7 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:37:38
8 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:67

Seria: 4
1 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:34:38
2 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:33:76
3 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:33
4 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:32:36
5 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:32:65
6 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:33:56
7 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:34:20
8 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 00:35:64

Descalificari
1 Marasac Alexandra Bianca
Observatii: lipsa
A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:00

Proba 17 100 metri spate - 11 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 01:36:76
4 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:19
5 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:95
6 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 01:47:28
7 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Ionescu Vlad Andrei A0434 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Dragomir Alexandru 9907 2001 Bucharest Sport Club 01:23:87
2 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 01:21:14
3 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 01:18:66
4 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 01:12:75
5 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 01:14:43
6 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:59
7 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 01:22:08
8 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 01:26:76

Descalificari
1 Mindroc Adrian
Observatii: lipsa
A0121 2001 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 18 50 metri bras - 10 ani - Fete (29 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 00:59:29
4 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 00:58:15
5 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:59:25
6 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:43

Seria: 2
1 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 00:55:96
3 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:56
4 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:74
5 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:51:02
6 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:47
7 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:54:65
8 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 00:57:01

Seria: 3
1 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:48:76
2 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:45
3 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:48:08
4 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:08
5 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:57
6 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:48:32
7 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:68
8 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:21

Seria: 4
1 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:46:17
2 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:70
3 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:43:96
4 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:63
5 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:43:51
6 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 00:44:11
7 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:45:17
8 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:46:72

Descalificari
1 Marasac Alexandra Bianca
Observatii: lipsa
A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:35

Proba 19 50 metri bras - 11 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 00:55:83
5 Ionescu Vlad Andrei A0434 2001 CSS 1 Bucuresti 01:03:13

Seria: 2
1 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:49
2 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:62
3 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:47:61
4 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:45:37
6 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 00:47:99
7 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 00:50:25

Seria: 3
1 Eremia Luca A0074 2001 CSS 2 Bucuresti 00:43:07
2 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Performer 00:42:07
3 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:41:53
4 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:38:99
5 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 00:40:78
7 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:42:94
8 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:20

Descalificari
1 Vlad Giulio Marco
Observatii: lipsa
10856 2001 Tenis Club 2000 00:46:21
2 Mindroc Adrian
Observatii: lipsa
A0121 2001 CSS Dinamo 00:41:81

Proba 20 50 metri bras - 10 ani - Baieti (60 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Sarafu Cosmin 1806 2002 Median Bucuresti 99:99:99
4 Stanescu Rares 1810 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Neagu Constantin Alexandru 1288 2002 CSS Dinamo 99:99:99
6 Oprea Valentin Mihai 1809 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Cristea Dragos Ioan A0735 2002 CSS Dinamo 01:07:15
3 Stoica David 1387 2002 Bucharest Sport Club 01:00:15
4 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:45
5 Viju Rares A0741 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:15
6 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 01:00:45
7 Paun Ovidiu 1287 2002 CSS Dinamo 01:08:40
8 Ilie Dennis Mihai A0500 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:98

Seria: 3
1 Bartic Dumitru Gabriel A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:03
2 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:29
3 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:16
4 Chimac Eduard 1298 2002 NAVI 00:55:56
5 Coman Radu Andrei A0580 2002 Atack Team 00:56:29
7 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:57:84
8 Pana Rares Stefan 11814 2002 Atack Team 00:58:47

Seria: 4
1 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 00:55:22
2 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:98
3 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:03
4 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 00:53:34
5 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:56
6 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 00:54:56
7 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 00:54:99
8 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:55:33

Seria: 5
1 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 00:52:93
2 Dinculescu Calin Victor A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:52:01
3 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:46
4 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 00:51:31
5 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:51:37
6 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:62
7 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:52:90
8 Pusca Toma Sorin A0809 2002 C.S. - I.B.M. 00:52:94

Seria: 6
1 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:07
2 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:12
3 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:23
4 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:73
7 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:23
8 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:20

Seria: 7
1 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:47:81
2 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:25
3 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:81
4 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:46:08
5 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:19
6 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:47:22
8 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:48:71

Seria: 8
1 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:26
2 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:43:75
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:43:17
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:39:35
5 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:26
6 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:43:30
7 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 00:44:67

Descalificari
1 Gogu Stelian Cristian
Observatii: lipsa
A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:35
2 Ionescu Stefan Constantin
Observatii: lipsa
A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:26
3 Marin Stefan
Observatii: lipsa
A0126 2002 Steaua CSA 00:48:91
4 Coman Stefan Razvan
Observatii: lipsa
A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:94
5 Tudoran Petru Cezar
Observatii: lipsa
A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:47:44
6 Rusu David Cristian
Observatii: lipsa
A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:60

Proba 21 200 metri liber - 11 ani - Baieti (23 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Alexandru 9907 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Atack Team 03:42:10
3 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Atack Team 03:09:26
5 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 03:08:39
6 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 03:31:54
7 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 C S Intersport 2004 99:99:99

Seria: 2
1 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:59:76
2 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 02:54:02
4 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:43:55
5 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Performer 02:46:22
6 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 02:50:08
7 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 02:55:31
8 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:59:85

Seria: 3
1 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 02:39:91
2 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 02:37:54
3 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 02:28:09
4 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 02:25:20
5 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 02:27:98
6 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 02:30:43
7 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 02:37:96
8 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 02:41:48

Descalificari
1 Filoti Theodor
Observatii: lipsa
1352 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:04:70
2 Mindroc Adrian
Observatii: lipsa
A0121 2001 CSS Dinamo 02:48:51

Proba 22 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Fete (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 NAVI 99:99:99

Proba 23 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Edward Minciu, Stefan Mitelut, Vlad Andrei Tanasescu, Andrei Roceanu, 2001 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Rares Irimescu, Adrian Florin Vasile, Liviu Adrian Iacob, Dragos Ioan Cristea, 2001 CSS Dinamo 99:99:99
5 Stafeta 2 Suero Christian Ples, Gabriel Hliban, Sergiu Marfon, Daniel Peiu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 4 Matei Ioan Lemnaru, Razvan Rath, Vicenzo Popa, David Marius Teodor Zamfir, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Andrei Cristian Balaceanu, Liviu Alexandru Coman, Leon Stan, Andrei Popa, 2001 NAVI 99:99:99
8 Stafeta 8 Sergiu Rosu, Robert Cristian Sandu, Rares Viju, Cristi Marian Siminescu, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 3 Daniel Cristian Constantin, Nick Adrian Vasilescu, Constantin Ciprian Emin Radulescu, Cristian Petrescu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 24 Stafeta 4x50 metri mixt - 11 ani - Baieti (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Luca Ioan Gherghe, Robert Duican, Alexandru Macoveanu , Alexandru Dragomir, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Cristian Motas, Radu Ion Olteanu, Adrian Mindroc, Catalin Bordei, 2000 CSS Dinamo 99:99:99
5 Stafeta 2 Florin Cardasol, Cosmin Serdin, Rares Marinica, Mihnea Ionescu, 2000 NAVI 99:99:99