Lista de start pentru Cupa Prichindel Editia 2012

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 25 metri liber - 6 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ciolac Vladislav 1501 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Popa Cristian 1489 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Tomfil Luca Florin 1507 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 99:99:99
4 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Silaghi Alexandru Sebastian 1504 2006 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
6 Litan Alexandru 1500 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 99:99:99
2 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 C S Intersport 2004 99:99:99
3 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:25:00
4 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 00:25:67
5 Parvu Matei 1517 2006 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Pisoschi Matei Valeriu
Observatii: lipsa
1474 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Constantinescu Alexandru
Observatii: lipsa
1514 2006 NAVI 99:99:99

Proba 2 25 metri liber - 7 ani - Baieti (35 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ungureanu Mihai 1522 2005 NAVI 99:99:99
2 Dragomirescu Robert 1310 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Tudor Daris Matei 13938 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 99:99:99
2 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Atack Team 99:99:99
3 Jeflea Petru 1472 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Atack Team 99:99:99
6 Stan Petre Valentin 1261 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Popa David 1521 2005 NAVI 99:99:99
4 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 99:99:99
5 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99
6 Chifor Stefan 1505 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 99:99:99
2 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 99:99:99
3 Ilie Alexandru Mario 1512 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 99:99:99
5 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 99:99:99
6 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 5
1 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS Dinamo 00:45:55
2 Munteanu Robert 1497 2005 CSS 1 Bucuresti 00:38:00
3 Cojocaru Luca Mihai 1265 2005 CSS Dinamo 00:32:00
4 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS Dinamo 00:34:82
5 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:40:86
6 Baciu Razvan 1495 2005 Club Daimon 01:00:00

Seria: 6
1 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 00:25:08
2 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 00:23:00
3 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:20:00
4 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:22:79
5 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:24:00
6 Borsa Teodor 1496 2005 CSS 1 Bucuresti 00:26:00

Descalificari
1 Bogza Laurentiu Stefan
Observatii: lipsa
1520 2005 NAVI 99:99:99

Proba 3 25 metri liber - 6 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Viorel Alessia 1518 2006 NAVI 99:99:99
2 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:36:39
4 Similea Denisa 1503 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 4 25 metri liber - 7 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 99:99:99
4 Enache Amalia Maria 1479 2005 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Benciu Carla 1499 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99
2 Stroescu Ioana Alexandra A0662 2005 NAVI 99:99:99
3 Ciocirlan Maria Ruxandra 1488 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99
5 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 00:35:90
2 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:33:66
3 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:27:80
4 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:30:53
5 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:33:89
6 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 00:40:27

Descalificari
1 Nehir Beatrice
Observatii: lipsa
1295 2005 CSS Dinamo 99:99:99
2 Banciulescu Bianca
Observatii: lipsa
1509 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 5 25 metri picioare crawl - 6 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 99:99:99
3 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Popa Cristian 1489 2006 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Dicu Tudor 1493 2006 Atack Team 99:99:99
3 Litan Alexandru 1500 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Ciolac Vladislav 1501 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Ilie Luca Zaharia 1498 2006 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
1 Silaghi Alexandru Sebastian 1504 2006 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
2 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 99:99:99
3 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 C S Intersport 2004 99:99:99
4 Parvu Matei 1517 2006 NAVI 99:99:99
5 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 99:99:99
6 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
2 Tomfil Luca Florin 1507 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:30:00
4 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 00:30:34
5 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Pisoschi Matei Valeriu
Observatii: lipsa
1474 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Constantinescu Alexandru
Observatii: lipsa
1514 2006 NAVI 99:99:99

Proba 6 25 metri bras - 7 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 99:99:99
3 Stan Petre Valentin 1261 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Dragomirescu Robert 1310 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99
5 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Chifor Stefan 1505 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Cojocaru Luca Mihai 1265 2005 CSS Dinamo 00:51:00
2 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:29:00
3 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 00:25:00
4 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:27:83
5 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 00:31:00
6 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Gogoasa Lucas Ionut
Observatii: lipsa
1506 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Ilie Alexandru Mario
Observatii: lipsa
1512 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 7 25 metri picioare crawl - 6 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Viorel Alessia 1518 2006 NAVI 99:99:99
2 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:40:29
4 Similea Denisa 1503 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 8 25 metri bras - 7 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99
3 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 99:99:99
4 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 99:99:99
5 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99

Seria: 3
1 Stroescu Ioana Alexandra A0662 2005 NAVI 99:99:99
2 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:29:00
3 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 00:25:00
4 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:25:00
5 Ciocirlan Maria Ruxandra 1488 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Banciulescu Bianca
Observatii: lipsa
1509 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 9 Stafeta 4x25 metri liber - 7 ani - Baieti (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 5 Alexandru Edward Pandele, Nicolae Stoican, George Harabagiu, Vlad Gabriel Lepus , 2004 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 3 Radu Andrei Bordescu, Teodor Borsa, Robert Munteanu, Alexandru Florin Preda, 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 2 Ionut Adrian Andronic, Gabriel Razvan Stoian, Antonio Vlasceanu, Cristian Ionut Malus, 2004 Atack Team 99:99:99
6 Stafeta 6 Mihai Ungureanu, Calin Andrei Georgeoni, Luca Mihai Andrei, Adrian Petru Jianu, 2004 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 1 Bogdan Coca, Petru Jeflea, Daniel Cristian Mitran, Aurel Gabriel Tanase, 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Stafeta 4 Lucas Ionut Gogoasa, Stefan Chifor, Vlad Stefan Dumitrescu, Robert Dragomirescu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 10 25 metri spate - 6 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Viorel Alessia 1518 2006 NAVI 99:99:99
2 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:36:04
4 Similea Denisa 1503 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 11 25 metri spate - 7 ani - Fete (22 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Enache Amalia Maria 1479 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Benciu Carla 1499 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99
4 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Stroescu Ioana Alexandra A0662 2005 NAVI 99:99:99
3 Ciocirlan Maria Ruxandra 1488 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 99:99:99
6 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99

Seria: 4
1 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 00:35:49
2 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:32:04
3 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:29:21
4 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 00:31:59
5 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:32:53
6 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:37:00

Descalificari
1 Nehir Beatrice
Observatii: lipsa
1295 2005 CSS Dinamo 99:99:99
2 Banciulescu Bianca
Observatii: lipsa
1509 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Ciobanu Ana Maria
Observatii: lipsa
1523 2005 NAVI 99:99:99
4 Andrei Ilinca
Observatii: lipsa
1525 2005 NAVI 99:99:99

Proba 12 25 metri spate - 6 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 99:99:99
2 Popa Cristian 1489 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Ilie Luca Zaharia 1498 2006 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Tomfil Luca Florin 1507 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Constantinescu Alexandru 1514 2006 NAVI 99:99:99
4 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Litan Alexandru 1500 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Parvu Matei 1517 2006 NAVI 99:99:99
2 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 99:99:99
3 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:28:00
5 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 99:99:99
6 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Ciolac Vladislav
Observatii: lipsa
1501 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Pisoschi Matei Valeriu
Observatii: lipsa
1474 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Silaghi Alexandru Sebastian
Observatii: lipsa
1504 2006 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
4 Neagu Tudor Cristian Andrei
Observatii: lipsa
1455 2006 C S Intersport 2004 99:99:99

Proba 13 25 metri spate - 7 ani - Baieti (33 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ungureanu Mihai 1522 2005 NAVI 99:99:99
3 Chifor Stefan 1505 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Dragomirescu Robert 1310 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 99:99:99
3 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Atack Team 99:99:99
4 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Atack Team 99:99:99
5 Stan Petre Valentin 1261 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Tudor Daris Matei 13938 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Jeflea Petru 1472 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 99:99:99
5 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 4
1 Popa David 1521 2005 NAVI 99:99:99
2 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 99:99:99
4 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 99:99:99
5 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 99:99:99
6 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 5
2 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS Dinamo 00:41:26
4 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:39:11
5 Baciu Razvan 1495 2005 Club Daimon 01:00:00
6 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 6
1 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:34:00
2 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 00:29:90
3 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:21:00
4 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:23:65
5 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 00:30:00
6 Cojocaru Luca Mihai 1265 2005 CSS Dinamo 00:36:00

Descalificari
1 Nichifor Vlad Stefan
Observatii: lipsa
11780 2005 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99
2 Bogza Laurentiu Stefan
Observatii: lipsa
1520 2005 NAVI 99:99:99
3 Ilie Alexandru Mario
Observatii: lipsa
1512 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Popa Robert Andrei
Observatii: lipsa
A0828 2005 CSS Dinamo 00:38:79

Proba 14 25 metri picioare spate - 6 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Viorel Alessia 1518 2006 NAVI 99:99:99
2 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:39:85
4 Similea Denisa 1503 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 15 25 metri fluture - 7 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99
3 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 99:99:99
4 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99
5 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 99:99:99
2 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:30:00
3 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:27:00
4 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 00:28:00
5 Stroescu Ioana Alexandra A0662 2005 NAVI 99:99:99
6 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Nehir Beatrice
Observatii: lipsa
1295 2005 CSS Dinamo 99:99:99
2 Banciulescu Bianca
Observatii: lipsa
1509 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 16 25 metri picioare spate - 6 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Cristian 1489 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Ilie Luca Zaharia 1498 2006 CSS Dinamo 99:99:99
5 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Tomfil Luca Florin 1507 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Constantinescu Alexandru 1514 2006 NAVI 99:99:99
4 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Silaghi Alexandru Sebastian 1504 2006 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
6 Litan Alexandru 1500 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Parvu Matei 1517 2006 NAVI 99:99:99
2 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 99:99:99
3 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:32:00
5 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 99:99:99
6 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Ciolac Vladislav
Observatii: lipsa
1501 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Pisoschi Matei Valeriu
Observatii: lipsa
1474 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Neagu Tudor Cristian Andrei
Observatii: lipsa
1455 2006 C S Intersport 2004 99:99:99

Proba 17 25 metri fluture - 7 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Atack Team 99:99:99
3 Stan Petre Valentin 1261 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS Dinamo 99:99:99
5 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 99:99:99
6 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Dragomirescu Robert 1310 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 99:99:99
5 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Chifor Stefan 1505 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Baciu Razvan 1495 2005 Club Daimon 01:00:00
2 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 00:27:00
3 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 00:24:00
4 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:25:94
5 Cojocaru Luca Mihai 1265 2005 CSS Dinamo 00:54:00

Descalificari
1 Popa Robert Andrei
Observatii: lipsa
A0828 2005 CSS Dinamo 99:99:99
2 Gogoasa Lucas Ionut
Observatii: lipsa
1506 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Nichifor Vlad Stefan
Observatii: lipsa
11780 2005 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99
4 Ilie Alexandru Mario
Observatii: lipsa
1512 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 18 Stafeta 4x25 metri liber - 7 ani - Fete (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 3 Ioana Teodora Gomoi, Alexandra Maria Fudulica, Ilinca Petrescu, Ioana Andra Strungareanu, 2004 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 1 Miruna Zorzoliu, Elena Alexia Marin, Amalia Maria Enache, Maria Ruxandra Ciocirlan, 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Stafeta 2 Mara Bancila, Bianca Maria Balanescu, Bianca Banciulescu, Mara Ionescu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99