Lista de start pentru Campionat National Poliatlon - Etapa Municipala 2011

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 metri liber - 11 ani - Baieti (31 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Tasca Teo A0839 2000 NAVI 99:99:99
3 Birisan Iulian A0838 2000 NAVI 99:99:99
4 Raducu Florin A0859 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Trandafir Mihai A0861 2000 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Sandru Paul Eduard 11792 2000 NAVI 99:99:99
7 Pandele Robert 10752 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:00
2 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 CS Free Style 01:33:20
4 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:25:00
7 Brebeanu David 10772 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:00
8 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:00

Seria: 3
1 Licu Albert 11583 2000 Tenis Club 2000 01:24:11
2 Cuculea Sefan 10765 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:00
3 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 01:21:50
4 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:00
5 Troanca Stefan 10781 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:50
6 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 01:22:00
7 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 01:23:00
8 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 01:25:00

Seria: 4
1 Marin Razvan 10758 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:00
3 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 01:15:00
4 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 01:12:50
5 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 01:13:00
6 Badica Tudor A0011 2000 CSS Dinamo 01:18:00
7 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 01:19:10
8 Garbasevschi Matei A0078 2000 CSS Dinamo 01:20:00

Descalificari
1 Gheorghe Cristian
Observatii:
10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:00
2 Andrei Razvan
Observatii:
A0007 2000 CSS Dinamo 01:26:00
3 Iancu Francisc
Observatii:
A0095 2000 Bucharest Sport Club 01:30:00
4 Vasile Vlad
Observatii:
11029 2000 NAVI 01:18:00

Proba 2 100 metri liber - 12 ani - Baieti (39 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Duta Angelo A0072 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Balica Mircea Andrei A0015 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Mosnegutu Vlad A0836 1999 NAVI 99:99:99
2 Bantoiu Alexandru A0834 1999 NAVI 99:99:99
3 Ivan Bogdan A0832 1999 NAVI 99:99:99
4 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Ganea Andrei A0077 1999 NAVI 99:99:99
6 Oniciuc Mihai A0833 1999 NAVI 99:99:99
7 Necula Vlad A0835 1999 NAVI 99:99:99
8 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Costache David 11441 1999 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Paturca Vlad A0165 1999 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Cozma Mihnea A0881 1999 Bucharest Sport Club 01:40:00
4 Nedelcu Cosmin A0146 1999 CSS Dinamo 01:33:00
5 Mataoanu Andrei A0879 1999 Bucharest Sport Club 01:35:00
6 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 99:99:99
8 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Popa Andrei A0842 1999 CSS Dinamo 01:29:00
2 Rapeanu Bogdan Andrei A0184 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:00
3 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 01:20:00
4 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 01:18:00
5 Ionescu Alexandru 10759 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:00
6 Garnet Andrei 10863 1999 Tenis Club 2000 01:20:19
7 Radu Cristian Valentin A0180 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:00
8 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 01:29:00

Seria: 5
1 Negrea Cristian Mihai A0147 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:00
3 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 01:08:00
4 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 01:03:00
5 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 01:06:00
6 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 01:08:10
7 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:14:00
8 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 01:15:20

Descalificari
1 Nestor Vlad
Observatii: lipsa
9880 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:72

Proba 3 100 metri liber - 13 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Moraru Catalin A0897 1998 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Loghin Nicolae A0863 1998 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Carlig Octavian A0851 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:00
5 Spinu Andrei 11589 1998 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Diaconescu Adrian A0862 1998 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Lazaroiu Vlad A0845 1998 CSS Dinamo 01:18:00
3 Apostol George A0849 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:00
4 Vasilica Andrei 10397 1998 Delfinul Bucuresti 01:14:00
5 Achilie Robert A0852 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:00
6 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 01:15:00
7 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:00

Seria: 3
1 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 01:13:00
2 Golovca Valentin A0846 1998 CSS Dinamo 01:12:00
3 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 01:07:00
4 Patrascu Bogdan A0844 1998 CSS Dinamo 01:06:00
5 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 01:06:00
6 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:92
7 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:00
8 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:13:00

Descalificari
1 Neofet Theodor
Observatii:
A0883 1998 Bucharest Sport Club 01:20:00
2 Vlad Cristian
Observatii: lipsa
A0847 1998 CSS Dinamo 01:20:00

Proba 4 100 metri liber - 11 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Boesian Nevada 10774 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 01:35:00

Seria: 2
2 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 01:30:00
3 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 01:24:00
4 Dumitrescu Andreea A0069 2000 Tenis Club 2000 01:22:12
5 Pitulan Antonia 11023 2000 NAVI 01:24:00
6 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:00
7 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:05

Seria: 3
1 Cretu Simona A0052 2000 Tenis Club 2000 01:20:23
2 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:28
3 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 01:16:00
4 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 01:13:00
5 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:15:00
6 Teodorescu Georgiana 10870 2000 Tenis Club 2000 01:16:20
7 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 01:18:50
8 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:00

Descalificari
1 Todos Alexandra
Observatii: lipsa
A0215 2000 Bucharest Sport Club 01:40:00

Proba 5 100 metri liber - 12 ani - Fete (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Dedu Claudia Madalina A0059 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Chiriac Ana Maria A0039 1999 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Terzi Dominique A0213 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:00
4 Stanculet Denise 10871 1999 Tenis Club 2000 01:23:14
5 Onoiu Andreea Cristina A0156 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:00
6 Ciuca Mara A0043 1999 C S Intersport 2004 01:50:00
8 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Grigoriu Cristina A0087 1999 Tenis Club 2000 01:18:22
2 Sintea Chira Teodora 10396 1999 NAVI 01:15:00
3 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:31
4 Marinescu Monica 9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:38
5 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 01:11:00
6 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 01:13:00
7 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 01:16:50
8 Rotaru Isabelle A0188 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:00

Descalificari
1 Ilie Oana Diandra
Observatii:
A0866 1999 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Burlacu Aurora
Observatii:
A0865 1999 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 6 50 metri bras - 11 ani - Baieti (32 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sandru Paul Eduard 11792 2000 NAVI 99:99:99
2 Bucataru Sebastian A0843 2000 CSS Dinamo 01:10:00
3 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 CS Free Style 00:58:70
4 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:00
5 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 00:57:00
6 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:25
7 Raducu Florin A0859 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Dutulescu Stefan 10941 2000 Tenis Club 2000 00:55:10
2 Brebeanu David 10772 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:00
3 Licu Albert 11583 2000 Tenis Club 2000 00:53:20
4 Troanca Stefan 10781 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:34
5 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:00
6 Zus Cristian 10859 2000 Tenis Club 2000 00:54:11
8 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:56:00

Seria: 3
1 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:00
2 Cuculea Sefan 10765 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:00
3 Garbasevschi Matei A0078 2000 CSS Dinamo 00:51:00
4 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 00:50:32
5 Badica Tudor A0011 2000 CSS Dinamo 00:50:50
6 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:51:00
7 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:52:00
8 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:52:00

Seria: 4
2 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:47:00
3 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 00:46:00
4 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 00:42:00
5 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 00:43:00
6 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 00:46:00
7 Marin Razvan 10758 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:00
8 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:00

Descalificari
1 Pandele Robert
Observatii:
10752 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:00
2 Iancu Francisc
Observatii: lipsa
A0095 2000 Bucharest Sport Club 00:50:00

Proba 7 50 metri bras - 12 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Duta Angelo A0072 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Necula Vlad A0835 1999 NAVI 99:99:99
5 Ivan Bogdan A0832 1999 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Costache David 11441 1999 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Cozma Mihnea A0881 1999 Bucharest Sport Club 00:55:00
2 Popa Andrei A0842 1999 CSS Dinamo 00:54:00
3 Garnet Andrei 10863 1999 Tenis Club 2000 00:48:12
4 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 00:48:00
5 Ionescu Alexandru 10759 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:00
6 Mataoanu Andrei A0879 1999 Bucharest Sport Club 00:51:00
7 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 00:55:00
8 Nedelcu Cosmin A0146 1999 CSS Dinamo 00:56:00

Seria: 4
1 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 00:47:00
2 Rotaru Denis A0187 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:30
3 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 00:40:00
4 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:00
5 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 00:37:90
6 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 00:40:50
7 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 00:43:00
8 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 00:47:00

Proba 8 100 metri bras - 13 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Spinu Andrei 11589 1998 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Baciu Iulian A0884 1998 Bucharest Sport Club 01:36:00

Seria: 2
2 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 01:28:00
3 Vasilica Andrei 10397 1998 Delfinul Bucuresti 01:27:00
4 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:00
5 Apostol George A0849 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:00
6 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:00
7 Neofet Theodor A0883 1998 Bucharest Sport Club 01:30:00

Descalificari
1 Vlad Cristian
Observatii: lipsa
A0847 1998 CSS Dinamo 01:32:00

Proba 9 50 metri bras - 11 ani - Fete (19 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:98
4 Boesian Nevada 10774 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:00

Seria: 2
1 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 00:52:00
2 Dumitrescu Andreea A0069 2000 Tenis Club 2000 00:50:05
3 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:00
4 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 00:47:00
5 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 00:48:00
7 Cretu Simona A0052 2000 Tenis Club 2000 00:51:00
8 Udrea Maria 10868 2000 Tenis Club 2000 00:54:19

Seria: 3
1 Pitulan Antonia 11023 2000 NAVI 00:47:00
2 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 00:45:50
3 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:04
4 Teodorescu Georgiana 10870 2000 Tenis Club 2000 00:42:44
5 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 00:43:00
6 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 00:44:50
7 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 00:46:00
8 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:00

Descalificari
1 Ivan Laura
Observatii: lipsa
10867 2000 Tenis Club 2000 00:55:03
2 Todos Alexandra
Observatii: lipsa
A0215 2000 Bucharest Sport Club 00:50:00

Proba 10 100 metri bras - 12 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Rujancu Raluca A0864 1999 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Dedu Claudia Madalina A0059 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 01:40:00
3 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:28
4 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 01:29:00
5 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:00
6 Stanculet Denise 10871 1999 Tenis Club 2000 01:39:00
7 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 11 50 metri fluture - 11 ani - Baieti (29 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Pandele Robert 10752 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 CS Free Style 00:58:80
5 Bucataru Sebastian A0843 2000 CSS Dinamo 01:20:00
6 Raducu Florin A0859 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Brebeanu David 10772 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:00
2 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:00
3 Licu Albert 11583 2000 Tenis Club 2000 00:49:36
4 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:00
5 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 00:48:00
7 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:00
8 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:05

Seria: 3
1 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:46:00
2 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:00
3 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:45:00
4 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 00:42:20
5 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:43:00
6 Garbasevschi Matei A0078 2000 CSS Dinamo 00:45:00
7 Badica Tudor A0011 2000 CSS Dinamo 00:45:00
8 Cuculea Sefan 10765 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:00

Seria: 4
1 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:42:00
2 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 00:41:00
3 Marin Razvan 10758 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:70
4 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 00:35:00
5 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 00:36:00
6 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 00:40:00
7 Troanca Stefan 10781 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:00
8 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:42:00

Descalificari
1 Iancu Francisc
Observatii: lipsa
A0095 2000 Bucharest Sport Club 00:55:00

Proba 12 50 metri fluture - 12 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Duta Angelo A0072 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Balica Mircea Andrei A0015 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 99:99:99
5 Paturca Vlad A0165 1999 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Popa Andrei A0842 1999 CSS Dinamo 00:55:00
2 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 00:46:00
3 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 00:42:00
4 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 00:40:00
5 Ionescu Alexandru 10759 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:00
6 Mataoanu Andrei A0879 1999 Bucharest Sport Club 00:45:00
7 Cozma Mihnea A0881 1999 Bucharest Sport Club 00:50:00
8 Nedelcu Cosmin A0146 1999 CSS Dinamo 00:57:00

Seria: 4
1 Rapeanu Bogdan Andrei A0184 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:00
2 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 00:34:55
4 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 00:33:00
5 Rotaru Denis A0187 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:60
6 Negrea Cristian Mihai A0147 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:50
7 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 00:35:50
8 Radu Cristian Valentin A0180 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:00

Descalificari
1 Nestor Vlad
Observatii: lipsa
9880 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:98

Proba 13 50 metri fluture - 13 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Diaconescu Adrian A0862 1998 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Spinu Andrei 11589 1998 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Loghin Nicolae A0863 1998 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Neofet Theodor A0883 1998 Bucharest Sport Club 00:41:00
3 Carlig Octavian A0851 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:30
4 Lazaroiu Vlad A0845 1998 CSS Dinamo 00:37:00
5 Achilie Robert A0852 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:30
6 Patrascu Bogdan A0844 1998 CSS Dinamo 00:39:00
7 Gheorghisor Cristian A0854 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:80

Seria: 3
2 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 00:35:00
3 Golovca Valentin A0846 1998 CSS Dinamo 00:33:00
4 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:15
5 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 00:32:50
6 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 00:33:50
7 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 00:35:00
8 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:20

Descalificari
1 Petran Costin
Observatii:
9391 1998 C S Intersport 2004 00:35:00

Proba 14 50 metri fluture - 11 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Boesian Nevada 10774 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:88
5 Todos Alexandra A0215 2000 Bucharest Sport Club 00:55:00

Seria: 2
2 Udrea Maria 10868 2000 Tenis Club 2000 00:49:16
3 Cretu Simona A0052 2000 Tenis Club 2000 00:45:25
4 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:00
5 Pitulan Antonia 11023 2000 NAVI 00:45:00
6 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 00:47:00
7 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 00:50:00

Seria: 3
1 Teodorescu Georgiana 10870 2000 Tenis Club 2000 00:42:01
2 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 00:41:00
3 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:06
4 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 00:38:00
5 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 00:39:00
6 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 00:40:00
7 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 00:41:00
8 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:00

Proba 15 50 metri fluture - 12 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rujancu Raluca A0864 1999 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Ciuca Mara A0043 1999 C S Intersport 2004 00:56:00
5 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Chiriac Ana Maria A0039 1999 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
8 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 00:39:00
2 Grigoriu Cristina A0087 1999 Tenis Club 2000 00:37:12
3 Rotaru Isabelle A0188 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:30
4 Marinescu Monica 9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:12
5 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 00:35:00
6 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 00:35:90
7 Onoiu Andreea Cristina A0156 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:90
8 Terzi Dominique A0213 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:00

Proba 16 200 metri mixt - 12 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ionescu Alexandru 10759 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Balica Mircea Andrei A0015 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Garnet Andrei 10863 1999 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 02:51:14
4 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 02:42:00
5 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 02:48:00
6 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:00
7 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 02:52:00
8 Costache David 11441 1999 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Nestor Vlad
Observatii: lipsa
9880 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:48:15

Proba 17 200 metri mixt - 13 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 03:02:00
4 Vasilica Andrei 10397 1998 Delfinul Bucuresti 02:58:00
5 Petran Costin 9391 1998 C S Intersport 2004 03:01:00
6 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 02:58:00
2 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 02:55:00
3 Patrascu Bogdan A0844 1998 CSS Dinamo 02:50:00
5 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 02:40:00
6 Golovca Valentin A0846 1998 CSS Dinamo 02:52:00
7 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:55:00

Proba 18 200 metri mixt - 12 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Sintea Chira Teodora 10396 1999 NAVI 03:10:00
5 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Grigoriu Cristina A0087 1999 Tenis Club 2000 03:02:15
2 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:55:00
3 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 02:52:00
5 Marinescu Monica 9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:44:00
6 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 02:55:00
7 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:58:00

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 19 50 metri liber - 11 ani - Fete (19 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Boesian Nevada 10774 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:00
4 Udrea Maria 10868 2000 Tenis Club 2000 00:43:31

Seria: 2
2 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 00:39:00
3 Dumitrescu Andreea A0069 2000 Tenis Club 2000 00:38:04
4 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:00
5 Cretu Simona A0052 2000 Tenis Club 2000 00:38:01
6 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 00:39:00
7 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 00:42:00
8 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:38

Seria: 3
1 Pitulan Antonia 11023 2000 NAVI 00:37:00
2 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 00:35:00
3 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:07
4 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 00:33:50
5 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 00:34:00
6 Teodorescu Georgiana 10870 2000 Tenis Club 2000 00:34:11
7 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 00:35:50
8 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:00

Descalificari
1 Ivan Laura
Observatii: lipsa
10867 2000 Tenis Club 2000 00:46:02
2 Todos Alexandra
Observatii: lipsa
A0215 2000 Bucharest Sport Club 00:42:00

Proba 20 50 metri liber - 12 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Dedu Claudia Madalina A0059 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Chiriac Ana Maria A0039 1999 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Stanculet Denise 10871 1999 Tenis Club 2000 00:40:12
4 Onoiu Andreea Cristina A0156 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:60
5 Terzi Dominique A0213 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:00
6 Ciuca Mara A0043 1999 C S Intersport 2004 00:44:00
7 Burlacu Aurora A0865 1999 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
8 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 00:35:00
2 Sintea Chira Teodora 10396 1999 NAVI 00:33:50
3 Rotaru Isabelle A0188 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:20
4 Marinescu Monica 9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:62
5 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 00:31:80
6 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 00:33:00
7 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:95
8 Grigoriu Cristina A0087 1999 Tenis Club 2000 00:35:11

Descalificari
1 Ilie Oana Diandra
Observatii:
A0866 1999 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 21 50 metri liber - 11 ani - Baieti (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Birisan Iulian A0838 2000 NAVI 99:99:99
4 Raducu Florin A0859 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Tasca Teo A0839 2000 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Sandru Paul Eduard 11792 2000 NAVI 99:99:99
3 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:12
4 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:00
5 Dutulescu Stefan 10941 2000 Tenis Club 2000 00:47:30
6 Bucataru Sebastian A0843 2000 CSS Dinamo 01:00:00
7 Trandafir Mihai A0861 2000 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Zus Cristian 10859 2000 Tenis Club 2000 00:42:16
2 Licu Albert 11583 2000 Tenis Club 2000 00:41:11
3 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:39:00
5 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:00
6 Brebeanu David 10772 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:00
7 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:00
8 Pandele Robert 10752 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:00

Seria: 4
1 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:37:30
2 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 00:36:53
3 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:00
4 Garbasevschi Matei A0078 2000 CSS Dinamo 00:35:50
5 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:35:60
6 Troanca Stefan 10781 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:47
7 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:37:20
8 Cuculea Sefan 10765 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:80

Seria: 5
1 Badica Tudor A0011 2000 CSS Dinamo 00:35:30
2 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 00:35:00
3 Marin Razvan 10758 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:60
4 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 00:32:30
5 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 00:32:50
7 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:35:00
8 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 00:35:50

Descalificari
1 Iancu Francisc
Observatii: lipsa
A0095 2000 Bucharest Sport Club 00:38:00
2 Vasile Vlad
Observatii:
11029 2000 NAVI 00:34:90

Proba 22 50 metri liber - 12 ani - Baieti (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Duta Angelo A0072 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Paturca Vlad A0165 1999 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Balica Mircea Andrei A0015 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Bantoiu Alexandru A0834 1999 NAVI 99:99:99
2 Costache David 11441 1999 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 99:99:99
4 Necula Vlad A0835 1999 NAVI 99:99:99
5 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Ganea Andrei A0077 1999 NAVI 99:99:99
7 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 99:99:99
8 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Nedelcu Cosmin A0146 1999 CSS Dinamo 00:41:00
4 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 00:38:00
5 Popa Andrei A0842 1999 CSS Dinamo 00:39:00
6 Oniciuc Mihai A0833 1999 NAVI 00:40:00
7 Cozma Mihnea A0881 1999 Bucharest Sport Club 00:44:00
8 Mosnegutu Vlad A0836 1999 NAVI 99:99:99

Seria: 5
1 Garnet Andrei 10863 1999 Tenis Club 2000 00:37:40
2 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 00:36:00
3 Radu Cristian Valentin A0180 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:00
4 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 00:33:20
5 Rapeanu Bogdan Andrei A0184 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:00
6 Ionescu Alexandru 10759 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:00
7 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 00:37:00
8 Mataoanu Andrei A0879 1999 Bucharest Sport Club 00:38:00

Seria: 6
1 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 00:32:50
2 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 00:32:10
3 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 00:30:00
4 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 00:28:70
5 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:50
6 Rotaru Denis A0187 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:70
8 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 00:33:00

Descalificari
1 Ivan Bogdan
Observatii:
A0832 1999 NAVI 00:39:00
2 Nestor Vlad
Observatii: lipsa
9880 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:16

Proba 23 50 metri liber - 13 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Moraru Catalin A0897 1998 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Diaconescu Adrian A0862 1998 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Baciu Iulian A0884 1998 Bucharest Sport Club 00:45:00
3 Lazaroiu Vlad A0845 1998 CSS Dinamo 00:35:00
5 Neofet Theodor A0883 1998 Bucharest Sport Club 00:35:00
6 Gheorghisor Cristian A0854 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:30
7 Spinu Andrei 11589 1998 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
1 Carlig Octavian A0851 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:10
2 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 00:32:50
3 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 00:32:00
4 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:50
5 Golovca Valentin A0846 1998 CSS Dinamo 00:31:50
6 Petran Costin 9391 1998 C S Intersport 2004 00:32:00
7 Vasilica Andrei 10397 1998 Delfinul Bucuresti 00:33:00
8 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 00:33:50

Seria: 4
1 Achilie Robert A0852 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:10
2 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 00:31:00
3 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:30
4 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 00:30:00
5 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:00
6 Apostol George A0849 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:50
7 Patrascu Bogdan A0844 1998 CSS Dinamo 00:31:00
8 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:42

Descalificari
1 Loghin Nicolae
Observatii: lipsa
A0863 1998 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Vlad Cristian
Observatii: lipsa
A0847 1998 CSS Dinamo 00:34:00

Proba 24 50 metri spate - 11 ani - Fete (19 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Boesian Nevada 10774 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:00
5 Udrea Maria 10868 2000 Tenis Club 2000 00:50:26

Seria: 2
2 Cretu Simona A0052 2000 Tenis Club 2000 00:46:36
3 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:00
4 Dumitrescu Andreea A0069 2000 Tenis Club 2000 00:44:16
5 Pitulan Antonia 11023 2000 NAVI 00:45:00
6 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 00:46:00
7 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:84
8 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 00:49:00

Seria: 3
1 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 00:41:00
2 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 00:39:50
3 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 00:39:00
4 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:67
5 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 00:39:00
7 Teodorescu Georgiana 10870 2000 Tenis Club 2000 00:40:08
8 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:00

Descalificari
1 Ivan Laura
Observatii: lipsa
10867 2000 Tenis Club 2000 00:49:22
2 Todos Alexandra
Observatii: lipsa
A0215 2000 Bucharest Sport Club 00:47:00
3 Savastita Simona
Observatii: lipsa
A0193 2000 Delfinul Bucuresti 00:39:00

Proba 25 100 metri spate - 12 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Chiriac Ana Maria A0039 1999 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Burlacu Aurora A0865 1999 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Onoiu Andreea Cristina A0156 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:00
4 Rotaru Isabelle A0188 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:00
5 Terzi Dominique A0213 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:00
6 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Rujancu Raluca A0864 1999 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Grigoriu Cristina A0087 1999 Tenis Club 2000 01:29:01
2 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 01:25:00
3 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 01:21:00
4 Marinescu Monica 9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:75
5 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:00
6 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 01:23:00
7 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:06
8 Stanculet Denise 10871 1999 Tenis Club 2000 01:29:11

Proba 26 50 metri spate - 11 ani - Baieti (32 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sandru Paul Eduard 11792 2000 NAVI 99:99:99
2 Bucataru Sebastian A0843 2000 CSS Dinamo 01:05:00
3 Dutulescu Stefan 10941 2000 Tenis Club 2000 00:54:30
4 Zus Cristian 10859 2000 Tenis Club 2000 00:53:32
5 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:20
6 Pandele Robert 10752 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:00
7 Raducu Florin A0859 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Brebeanu David 10772 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:00
2 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 CS Free Style 00:48:40
3 Badica Tudor A0011 2000 CSS Dinamo 00:46:00
4 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:45:00
5 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:46:00
7 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:00
8 Licu Albert 11583 2000 Tenis Club 2000 00:51:14

Seria: 3
1 Garbasevschi Matei A0078 2000 CSS Dinamo 00:45:00
2 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:00
3 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:00
4 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:42:00
5 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:43:00
6 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 00:44:00
7 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:45:00
8 Cuculea Sefan 10765 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:00

Seria: 4
1 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 00:42:00
2 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 00:40:22
3 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 00:39:00
4 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 00:36:00
5 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 00:38:00
6 Marin Razvan 10758 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:00
7 Troanca Stefan 10781 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:51
8 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:00

Descalificari
1 Iancu Francisc
Observatii: lipsa
A0095 2000 Bucharest Sport Club 00:47:00

Proba 27 50 metri spate - 12 ani - Baieti (29 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Duta Angelo A0072 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Balica Mircea Andrei A0015 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Necula Vlad A0835 1999 NAVI 99:99:99
3 Paturca Vlad A0165 1999 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Costache David 11441 1999 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Ivan Bogdan A0832 1999 NAVI 99:99:99
7 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Popa Andrei A0842 1999 CSS Dinamo 00:49:00
2 Cozma Mihnea A0881 1999 Bucharest Sport Club 00:47:00
3 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 00:44:00
4 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 00:41:00
5 Ionescu Alexandru 10759 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:00
6 Mataoanu Andrei A0879 1999 Bucharest Sport Club 00:46:00
7 Nedelcu Cosmin A0146 1999 CSS Dinamo 00:49:00
8 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 00:40:00
2 Negrea Cristian Mihai A0147 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:20
3 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 00:36:20
4 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 00:34:50
5 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 00:35:70
6 Rotaru Denis A0187 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:60
7 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 00:39:00
8 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 00:40:00

Proba 28 100 metri spate - 13 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Spinu Andrei 11589 1998 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Carlig Octavian A0851 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:00
5 Lazaroiu Vlad A0845 1998 CSS Dinamo 01:30:00

Seria: 2
1 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 01:26:00
2 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 01:20:00
3 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:18:00
4 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 01:11:50
5 Patrascu Bogdan A0844 1998 CSS Dinamo 01:18:00
6 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 01:20:00
7 Neofet Theodor A0883 1998 Bucharest Sport Club 01:25:00
8 Vasilica Andrei 10397 1998 Delfinul Bucuresti 01:28:00

Descalificari
1 Loghin Nicolae
Observatii: lipsa
A0863 1998 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 29 200 metri liber - 12 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Dedu Claudia Madalina A0059 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Grigoriu Cristina A0087 1999 Tenis Club 2000 02:43:10
2 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:39:00
3 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 02:35:00
4 Marinescu Monica 9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:28:55
5 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 02:32:00
6 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:35:00
7 Sintea Chira Teodora 10396 1999 NAVI 02:40:00
8 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 02:45:00

Proba 30 200 metri liber - 12 ani - Baieti (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Balica Mircea Andrei A0015 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Ionescu Alexandru 10759 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Costache David 11441 1999 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Cozma Mihnea A0881 1999 Bucharest Sport Club 03:30:00
3 Mataoanu Andrei A0879 1999 Bucharest Sport Club 03:10:00
4 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 03:00:00
5 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 03:05:00
6 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 03:16:00
8 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 02:41:20
2 Negrea Cristian Mihai A0147 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:32:00
3 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 02:29:00
4 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:22:00
5 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 02:22:00
6 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 02:32:00
8 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 02:48:00

Descalificari
1 Garnet Andrei
Observatii: lipsa
10863 1999 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Nestor Vlad
Observatii: lipsa
9880 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:32:25

Proba 31 200 metri liber - 13 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Neofet Theodor A0883 1998 Bucharest Sport Club 03:00:00
5 Lazaroiu Vlad A0845 1998 CSS Dinamo 02:52:00

Seria: 2
2 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 02:42:00
3 Patrascu Bogdan A0844 1998 CSS Dinamo 02:40:00
4 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:37:00
5 Vasilica Andrei 10397 1998 Delfinul Bucuresti 02:40:00
6 Golovca Valentin A0846 1998 CSS Dinamo 02:40:00
7 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 02:43:00

Seria: 3
1 Apostol George A0849 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:33:00
2 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:30:00
3 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:28:00
4 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:26:00
5 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 02:28:00
6 Achilie Robert A0852 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:30:00
7 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 02:30:00
8 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 02:37:00

Descalificari
1 Petran Costin
Observatii: lipsa
9391 1998 C S Intersport 2004 02:50:00