Lista de start pentru Cupa de Toamna, copii 6-7-8-9 ani, Editia 2012

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 6 ani - Baieti (32 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Alexandru 1760 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 99:99:99
3 Gherghe Luca Andrei 1699 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 99:99:99
5 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 99:99:99
6 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 99:99:99
7 Zob Alexandru Mihai 1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
1 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 99:99:99
2 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Kayabasi Ersagun 1754 2006 Median Bucuresti 99:99:99
4 Popescu Tudor 1759 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Mirea Andrei 1758 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Istrate Alexandru 1712 2006 Energic L L Pitesti 01:26:00
2 Popa Cristian 1489 2006 Tenis Club 2000 01:10:97
3 Mocanu Mihai 1761 2006 Pescarusul Izvorani 01:03:00
4 Sandru Andrei 1751 2006 CSM Pitesti 01:00:00
5 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 01:01:60
6 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Delfinul Bucuresti 01:04:58
7 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 C S Intersport 2004 01:12:56
8 Tincoca Giuliano 1713 2006 Energic L L Pitesti 01:39:00

Seria: 4
1 Cojocaru Stefan 1673 2006 GRC Campina 00:58:32
2 Buru Teodor 1745 2006 CSM Pitesti 00:55:00
3 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:53:32
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 NAVI 00:49:00
5 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:50:16
6 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 00:53:32
7 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 00:57:46
8 Popa Matei 1746 2006 CSM Pitesti 01:00:00

Proba 2 50 metri liber - 7 ani - Baieti (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Constantin Adrian 1795 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Filip Robert 1756 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Popescu Victor Mihai 1727 2005 NAVI 99:99:99
7 Serban Andrei 1777 2005 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Ciripoiu David Andrei 1483 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Dumitrica Vlad 1717 2005 Energic L L Pitesti 02:00:00
4 Dragomirescu Robert 1310 2005 Bucharest Sport Club 01:19:33
5 Tudor Daris Matei 13938 2005 Delfinul Bucuresti 01:20:13
6 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 02:03:40
7 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Oncescu Andrei 1757 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Zudor Eric 1715 2005 Energic L L Pitesti 01:17:00
2 Dinuta Tudor 1716 2005 Energic L L Pitesti 01:14:00
3 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 01:10:10
4 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 01:09:42
5 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 01:09:87
6 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Delfinul Bucuresti 01:11:61
7 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 01:14:98
8 Voiculescu Damian 1714 2005 Energic L L Pitesti 01:17:00

Seria: 4
1 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 01:03:49
2 Taut Alexandru 1762 2005 Pescarusul Izvorani 01:01:00
3 Jugravu Darius 1638 2005 CSS 1 Bucuresti 01:00:49
4 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:59:85
5 Munteanu Robert 1497 2005 CSS 1 Bucuresti 01:00:06
6 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 01:00:88
7 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 01:03:40
8 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 01:05:25

Seria: 5
1 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:59:19
2 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Atack Team 00:57:51
3 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Atack Team 00:55:55
4 Panev Lubomir 1540 2005 Swimming Club "ETAR" 00:54:70
6 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:27
7 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:58:30
8 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:59:77

Seria: 6
1 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:54:00
2 Tabacu Dimitrie 1744 2005 CSM Pitesti 00:52:00
3 Stoica Emilian 12387 2005 NAVI 00:51:10
4 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS Dinamo 00:47:95
5 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:50:00
6 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Bucharest Sport Club 00:51:82
7 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS Dinamo 00:53:19
8 Baranescu Adrian Ioan A0788 2005 Tenis Club 2000 00:54:15

Seria: 7
1 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 00:46:14
2 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 00:45:46
3 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:43:00
4 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:42:14
5 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:42:26
6 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:44:62
7 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:45:46
8 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 00:47:48

Descalificari
1 Dumitru Mihai Virgiliu
Observatii: lipsa
1728 2005 NAVI 99:99:99
2 Toma David Andrei
Observatii: lipsa
1704 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Petroschke Nicholas Cruz
Observatii: lipsa
1480 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Chifor Stefan
Observatii: lipsa
1505 2005 Bucharest Sport Club 00:54:70

Proba 3 50 metri liber - 8 ani - Baieti (91 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Lazar Bogdan Cristian 1707 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Nita Angelo Christian 1709 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Taranu Andrei 1708 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Neagu Razvan 1736 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Harsulescu Mihai 1413 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 NAVI 99:99:99
4 Dumitrescu Andrei Vladut 1477 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Dumitrescu Octavian Nicolae 1476 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Hering Alexandru 1628 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Cismasu Tiberiu 1737 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Lupas-Ticu Ianis David 1691 2004 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Marin Calin Cristian 1646 2004 Tenis Club 2000 01:25:61
2 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 01:13:16
3 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 01:08:26
4 Teodorescu Alexandru 1639 2004 CSS 1 Bucuresti 01:05:82
5 Dumitrescu Luca Ionut 1478 2004 Tenis Club 2000 01:06:54
6 Ispir Andrei 1444 2004 Tenis Club 2000 01:10:79
7 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 CSS Dinamo 01:14:74
8 Botezatu Adrian 1718 2004 Energic L L Pitesti 01:28:00

Seria: 4
1 Ionescu Octavian 1625 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:32
2 Vladutu Cristian Vlad 1482 2004 Tenis Club 2000 01:02:86
3 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:10
4 Sutach Ionut 1719 2004 Energic L L Pitesti 01:01:00
5 Cojocaru Andrei 1406 2004 Bucharest Sport Club 01:01:29
6 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:82
7 Vintila Daniel Alexandru 1415 2004 Bucharest Sport Club 01:04:31
8 Vasile Rares Stefan 1435 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:60

Seria: 5
1 Ghile Dragos 1634 2004 CSS Dinamo 01:00:20
2 Stan Stefan A0660 2004 CS Free Style 00:58:54
3 Lita David Nicholas A0721 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:92
4 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:56:20
5 Craciun Dan Adrian 1559 2004 CSS Dinamo 00:57:07
6 Dima Razvan 1764 2004 Pescarusul Izvorani 00:58:00
7 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:83
8 Popescu Rares Florin 1262 2004 CSS Dinamo 01:00:56

Seria: 6
1 Turta Andrei 1419 2004 Tenis Club 2000 00:55:72
2 Toma Vlad A1133 2004 NAVI 00:55:53
3 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:54:63
4 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:14
5 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 00:54:39
6 Modrojan Alexandru 1743 2004 CSM Pitesti 00:55:00
7 Filat Mihai A0597 2004 Bucharest Sport Club 00:55:59
8 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:87

Seria: 7
1 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 CSS Dinamo 00:52:94
2 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 CS Free Style 00:52:48
3 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:85
4 Halalau Vlad Anton 1543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:51:67
5 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 NAVI 00:51:68
6 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 00:52:32
7 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 00:52:73
8 Leanca David 1545 2004 Energic L L Pitesti 00:53:82

Seria: 8
1 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 00:51:20
2 Rotaru Matei 1763 2004 Pescarusul Izvorani 00:51:00
3 Valachev Aleksandar 1683 2004 Swimming Club "ETAR" 00:50:10
4 Nikolov Samuil 1684 2004 Swimming Club "ETAR" 00:50:00
5 Teianu Razvan 1740 2004 CSM Pitesti 00:50:00
6 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 00:50:22
7 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 00:51:00
8 Cazacu Alin 13347 2004 Pescarusul Izvorani 00:51:21

Seria: 9
1 Borangel Emanuel George 13140 2004 CSS 1 Bucuresti 00:49:32
2 Doroghi David 1690 2004 Renovatio S.C. 00:48:00
3 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:65
4 Romas Codrut Fernando A0729 2004 CSS Dinamo 00:46:88
5 Popovici David 1396 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:52
6 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 00:47:97
7 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:23
8 Stoev Anton 1685 2004 Swimming Club "ETAR" 00:49:90

Seria: 10
1 Costache Ionut 1679 2004 GRC Campina 00:46:12
2 Manea Eduard Andrei A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 00:45:75
3 Popescu Vlad 1692 2004 Renovatio S.C. 00:44:00
4 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:42:06
6 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:45:54
7 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:03
8 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:46:49

Seria: 11
1 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:41:49
2 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 00:41:25
3 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:40:99
4 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:40:46
5 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:40:87
6 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:41:06
7 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:41:31
8 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:72

Seria: 12
1 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:40:08
2 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:38:75
3 Circiumarescu David 1742 2004 CSM Pitesti 00:38:00
4 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:37:50
6 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:38:61
7 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 00:39:00
8 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:40:22

Descalificari
1 Solomon Teodor
Observatii: lipsa
A0647 2004 Tenis Club 2000 00:42:33
2 Tarara Tudor Ionut
Observatii: lipsa
A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:37:71

Proba 4 50 metri liber - 9 ani - Baieti (87 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sohanu Alexandru 1796 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Zinca Radu Gabriel 1710 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Dumitru Andrei Bogdan 1773 2003 CSM Pitesti 99:99:99
4 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 99:99:99
6 Ilie Rares Andrei 1711 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Zamfir Marc Antonio A0692 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Dragomir Ionut 1314 2003 Bucharest Sport Club 01:26:95
2 Dracopol Razvan 1258 2003 CSS 1 Bucuresti 01:06:99
4 Cioaca Petru 1254 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:38
5 Vasiluta Robert Maximilian A0715 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:86
6 Gheorghe Denis Andrei A0687 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:54
7 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 01:08:41
8 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Vasilescu Ciprian 1617 2003 Atack Team 00:59:01
2 Butufei Matei 1768 2003 Pescarusul Izvorani 00:57:00
4 Mansouri Dara David Cristian 1259 2003 CSS 1 Bucuresti 00:54:41
6 Badica Mihnea A0575 2003 Bucharest Sport Club 00:55:31
7 Andrei Stefan A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:71
8 Popescu Dan 11291 2003 CSM Pitesti 01:00:00

Seria: 4
1 Micu Valentin A1034 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:92
2 Serban Teodor 1290 2003 CSS Dinamo 00:52:47
3 Lupului Stanescu Stefan 1381 2003 NAVI 00:51:69
4 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:30
5 Preda Stefan Cristian A0208 2003 Energic L L Pitesti 00:51:17
6 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 00:51:83
7 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:79
8 Grecu Alexandru Daniel A0704 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:15

Seria: 5
1 Tabacu Petru 1739 2003 CSM Pitesti 00:50:00
2 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:28
4 Serban Alexandru 1291 2003 CSS Dinamo 00:47:29
5 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:47:31
6 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:49:22
7 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:32
8 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:19

Seria: 6
1 Csaki David 1257 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:97
2 Constantinescu Sabin A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:25
3 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:74
4 Paunoiu Dimitrie Ianis A1017 2003 Energic L L Pitesti 00:45:62
5 Dumitru Calin A0595 2003 Tenis Club 2000 00:45:65
6 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:08
7 Nae Horatiu 12771 2003 CSS Dinamo 00:46:90
8 Jugravu Pavel Nicodim A0394 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:29

Seria: 7
1 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 00:45:22
2 Dumitru Alex Luca A1019 2003 Energic L L Pitesti 00:44:97
3 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:07
4 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:42:78
5 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:43:10
6 Asprica Christian 1450 2003 Median Bucuresti 00:44:46
7 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 00:45:01
8 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:49

Seria: 8
1 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:42:08
2 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:55
3 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:77
4 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 00:40:13
5 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:24
6 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:13
7 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:60
8 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:42:60

Seria: 9
1 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:73
2 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 00:38:79
3 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:38:37
4 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:38:09
5 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:38:22
6 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:38:68
7 Lungu Alexandru 1687 2003 GRC Campina 00:39:25
8 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:39:83

Seria: 10
1 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:37:95
2 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:37:17
3 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:37:04
4 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:36:29
5 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:36:35
6 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:13
7 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:37:21
8 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:03

Seria: 11
1 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:15
2 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:35:28
3 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:02
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:33:73
5 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:33:93
6 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:35:07
7 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:35:34
8 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:36:17

Descalificari
1 Stoica Cristian Mihai
Observatii: lipsa
1391 2003 CSS Dinamo 99:99:99
2 Chiriac Stefan
Observatii: lipsa
1389 2003 Bucharest Sport Club 01:02:73
3 Matei Alexandru Lucas
Observatii: lipsa
A0730 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:20
4 Bratosin Alexandru
Observatii: lipsa
1769 2003 Pescarusul Izvorani 00:55:00
5 Voicu Costin Gabriel
Observatii: lipsa
A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:12

Proba 5 50 metri liber - 6 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Matei Petra Dora 1797 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 99:99:99
3 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Mahriu Elisa Maria 1738 2006 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
1 Ichim Ana Alessia 1640 2006 CSS 1 Bucuresti 01:38:79
2 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 01:06:60
3 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:59:17
4 Otoiu Ana 1555 2006 CSM Pitesti 00:48:61
5 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:52:73
6 Dragomir Miruna 12474 2006 CSM Pitesti 01:00:00
7 Lazar Simona Marina 1485 2006 Tenis Club 2000 01:26:48
8 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 01:43:39

Descalificari
1 Craiu Ioana
Observatii: lipsa
1753 2006 NAVI 99:99:99

Proba 6 50 metri liber - 7 ani - Fete (30 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stoian Doria 1674 2005 GRC Campina 99:99:99
3 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 99:99:99
5 Lazaroaia Ana 1677 2005 GRC Campina 99:99:99
6 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Cobianu Denisa 1678 2005 GRC Campina 99:99:99

Seria: 2
1 Dragan Sonia 1675 2005 GRC Campina 99:99:99
2 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 CS Free Style 99:99:99
3 Ciocirlan Maria Ruxandra 1488 2005 Tenis Club 2000 01:14:95
4 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:02:21
5 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 01:02:62
6 Neagoe Ioana Teodora 1755 2005 C.S. - I.B.M. 99:99:99
7 Constantin Antonia 1774 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:55:82
2 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:53:74
3 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:52:45
4 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 00:51:14
5 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:51:44
6 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:53:26
7 Popescu Teodora 1749 2005 CSM Pitesti 00:55:00
8 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 01:00:59

Seria: 4
1 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS Dinamo 00:49:53
2 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 00:48:48
3 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:46:77
4 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:43:98
5 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:44:48
6 Marina Hanna 1676 2005 GRC Campina 00:48:26
7 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS Dinamo 00:48:55
8 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:49:80

Descalificari
1 Grigorescu Diana Elena
Observatii: lipsa
1752 2005 NAVI 99:99:99

Proba 7 50 metri liber - 8 ani - Fete (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ursuleanu Mihaela 1680 2004 GRC Campina 99:99:99
2 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Filipescu Teodora 1734 2004 Performer 99:99:99
5 Gorgan Delia 1681 2004 GRC Campina 99:99:99
6 Mitelut Ana 1729 2004 NAVI 99:99:99
7 Mateian Carina Miruna 1706 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Gavrila Ana Maria 1779 2004 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:88
2 Postoroanca Anisia Elena 1644 2004 NAVI 01:16:41
3 Scripcariu Tecla 1765 2004 Pescarusul Izvorani 01:03:40
4 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:55
5 Ivanov Ana Maria Claudia 1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:29
6 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 01:14:93
7 Grigoras Ana Maria 1612 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:47
8 Ilie Daria Nicola 1647 2004 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
1 Popescu Victoria 1720 2004 Energic L L Pitesti 00:59:00
2 Oprea Gabriela Crina A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:07
3 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:71
4 Tila Vanessa Maria 11864 2004 CSM Pitesti 00:54:60
5 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:55:05
6 Chitu Maria Diana 1409 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:81
7 Vintila Alessia Roberta 1395 2004 CSS 1 Bucuresti 00:58:69
8 Popaiacu Diadra 1748 2004 CSM Pitesti 01:00:00

Seria: 4
1 Geamanu Rebeca 1398 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:44
2 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:51:51
3 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:47:26
4 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 CSS Dinamo 00:44:36
5 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:46:35
6 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:26
7 Staciuc Sara A1011 2004 CSS 1 Bucuresti 00:52:19
8 Curiac Mara 1452 2004 Pescarusul Izvorani 00:52:61

Seria: 5
1 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:41:13
2 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:39:13
3 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:37:84
4 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:36:48
5 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:37:29
6 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:38:25
7 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:39:68
8 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:41:94

Descalificari
1 Silisteanu Ecaterina
Observatii:
1346 2004 CS Free Style 99:99:99

Proba 8 50 metri liber - 9 ani - Fete (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Savin Catalina 1631 2003 Median Bucuresti 99:99:99
4 Dorcea Flavia 1733 2003 Performer 99:99:99
5 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 99:99:99
6 Duta Letitia Maria 1780 2003 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Damian Ana 1682 2003 GRC Campina 99:99:99
2 Olteanu Stefania 1548 2003 Energic L L Pitesti 01:04:76
3 Neagoe Maria Luciana 1623 2003 C.S. - I.B.M. 00:57:86
4 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 00:57:38
5 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:49
6 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:16
7 Cimpeanu Teodora Giuliana A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:53
8 Visalon Simona 1772 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:26
3 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 00:50:09
4 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:62
5 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:75
6 Bratu Stefania 1557 2003 Tenis Club 2000 00:50:21
7 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:49
8 Alexandru Anca 1747 2003 CSM Pitesti 00:55:00

Seria: 4
1 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:49
2 Radulescu Elena Alexandra A0681 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:29
3 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:50
4 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 00:40:35
5 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:40:38
6 Dumitrache Maria 1767 2003 Pescarusul Izvorani 00:43:80
7 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:44
8 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:45

Seria: 5
1 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:40:19
2 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:39:94
3 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:91
4 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:73
5 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:90
6 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:39:94
7 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:39:98
8 Chita Andreea 11302 2003 CSM Pitesti 00:40:19

Seria: 6
1 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:38:34
2 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:37:97
3 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:37:38
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:35:99
5 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:37:17
6 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:37:91
7 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:98
8 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:49

Descalificari
1 Cinteza Alexandra Ioana
Observatii: lipsa
1322 2003 Tenis Club 2000 00:50:83

Proba 9 50 metri bras - 6 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 NAVI 99:99:99
5 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 99:99:99
6 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Popa Cristian 1489 2006 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 99:99:99
2 Popescu Tudor 1759 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Cojocaru Stefan 1673 2006 GRC Campina 01:12:00
4 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 01:01:00
5 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 01:07:00
6 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 C S Intersport 2004 99:99:99
7 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 99:99:99
8 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Gherghe Luca Andrei
Observatii: abandon
1699 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 10 50 metri bras - 7 ani - Baieti (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Filip Robert 1756 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 99:99:99
5 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 99:99:99
6 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Munteanu Robert 1497 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Dragomirescu Robert 1310 2005 Bucharest Sport Club 01:56:99
5 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Atack Team 99:99:99
6 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
7 Jugravu Darius 1638 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 01:31:91
2 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 01:30:95
3 Baranescu Adrian Ioan A0788 2005 Tenis Club 2000 01:14:67
4 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS Dinamo 01:09:78
5 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 01:12:14
7 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 01:31:04
8 Tudor Daris Matei 13938 2005 Delfinul Bucuresti 01:54:81

Seria: 4
1 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 01:09:34
2 Panev Lubomir 1540 2005 Swimming Club "ETAR" 01:05:80
3 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 01:05:15
4 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 01:02:81
5 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 01:04:00
6 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 01:05:70
7 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS Dinamo 01:08:51
8 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 01:09:65

Seria: 5
1 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:02:63
2 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:59:07
3 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:56:00
4 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:54:63
5 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:55:59
6 Taut Alexandru 1762 2005 Pescarusul Izvorani 00:57:00
7 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Bucharest Sport Club 01:02:01
8 Stoica Emilian 12387 2005 NAVI 01:02:67

Descalificari
1 Toma David Andrei
Observatii: lipsa
1704 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Oncescu Andrei
Observatii: lipsa
1757 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Chifor Stefan
Observatii: lipsa
1505 2005 Bucharest Sport Club 01:23:36

Proba 11 50 metri bras - 8 ani - Baieti (81 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 NAVI 99:99:99
4 Lupas-Ticu Ianis David 1691 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Popovici David 1396 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 CSS Dinamo 99:99:99
3 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 CSS Dinamo 99:99:99
4 Vasile Rares Stefan 1435 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Cismasu Tiberiu 1737 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Neagu Razvan 1736 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Teodorescu Alexandru 1639 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Taranu Andrei 1708 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Ghile Dragos 1634 2004 CSS Dinamo 99:99:99
5 Lazar Bogdan Cristian 1707 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Cojocaru Andrei 1406 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Nita Angelo Christian 1709 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Halalau Vlad Anton 1543 2004 CSS 1 Bucuresti 01:26:76
3 Leanca David 1545 2004 Energic L L Pitesti 01:22:00
4 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:59
5 Craciun Dan Adrian 1559 2004 CSS Dinamo 01:19:37
6 Popescu Rares Florin 1262 2004 CSS Dinamo 01:25:33
7 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 01:34:62

Seria: 5
1 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:45
2 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 01:16:15
3 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:55
4 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 01:13:24
5 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 01:14:35
6 Botezatu Adrian 1718 2004 Energic L L Pitesti 01:15:00
7 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 CS Free Style 01:16:17
8 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 01:18:30

Seria: 6
1 Popescu Vlad 1692 2004 Renovatio S.C. 01:12:00
2 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 01:11:21
3 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 01:10:75
4 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 01:09:18
5 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 01:10:26
6 Filat Mihai A0597 2004 Bucharest Sport Club 01:11:02
7 Marinescu Alex Ionut 1654 2004 C.S. Toma's Ploiesti 01:11:71

Seria: 7
1 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 01:08:59
2 Toma Vlad A1133 2004 NAVI 01:07:90
3 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 01:07:56
4 Vintila Daniel Alexandru 1415 2004 Bucharest Sport Club 01:06:82
5 Stan Stefan A0660 2004 CS Free Style 01:07:50
6 Vladutu Cristian Vlad 1482 2004 Tenis Club 2000 01:07:59
7 Valachev Aleksandar 1683 2004 Swimming Club "ETAR" 01:08:32
8 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 01:09:07

Seria: 8
1 Romas Codrut Fernando A0729 2004 CSS Dinamo 01:06:48
2 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 01:04:66
4 Cazacu Alin 13347 2004 Pescarusul Izvorani 01:03:34
5 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 NAVI 01:03:69
6 Borangel Emanuel George 13140 2004 CSS 1 Bucuresti 01:04:00
7 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 01:06:25
8 Lita David Nicholas A0721 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:77

Seria: 9
1 Doroghi David 1690 2004 Renovatio S.C. 01:02:00
2 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 01:01:67
3 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 01:00:78
4 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 01:00:00
5 Teianu Razvan 1740 2004 CSM Pitesti 01:00:00
6 Rotaru Matei 1763 2004 Pescarusul Izvorani 01:01:00
7 Nikolov Samuil 1684 2004 Swimming Club "ETAR" 01:01:90
8 Stoev Anton 1685 2004 Swimming Club "ETAR" 01:02:05

Seria: 10
1 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:01
2 Costache Ionut 1679 2004 GRC Campina 00:58:26
3 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:55:66
4 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:54:65
5 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:58
6 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:57:00
7 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:58:38
8 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:59:32

Seria: 11
2 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:51:88
3 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:50:58
4 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:47:51
5 Circiumarescu David 1742 2004 CSM Pitesti 00:50:00
6 Manea Eduard Andrei A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 00:51:38
7 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 00:52:00
8 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:53:37

Descalificari
1 Marin Calin Cristian
Observatii: lipsa
1646 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Turta Andrei
Observatii:
1419 2004 Tenis Club 2000 01:13:18
3 Solomon Teodor
Observatii: lipsa
A0647 2004 Tenis Club 2000 01:03:81
4 Tarara Tudor Ionut
Observatii: lipsa
A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:53:10

Proba 12 50 metri bras - 9 ani - Baieti (84 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sohanu Alexandru 1796 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 99:99:99
4 Ilie Rares Andrei 1711 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Zinca Radu Gabriel 1710 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Gheorghe Denis Andrei A0687 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Vasiluta Robert Maximilian A0715 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Dumitru Andrei Bogdan 1773 2003 CSM Pitesti 99:99:99
6 Zamfir Marc Antonio A0692 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Atack Team 99:99:99
8 Chiriac Stefan 1389 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Serban Teodor 1290 2003 CSS Dinamo 01:23:97
2 Preda Stefan Cristian A0208 2003 Energic L L Pitesti 01:19:17
3 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:71
4 Grecu Alexandru Daniel A0704 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:70
5 Dumitru Alex Luca A1019 2003 Energic L L Pitesti 01:17:44
6 Mansouri Dara David Cristian 1259 2003 CSS 1 Bucuresti 01:18:46
7 Dragomir Ionut 1314 2003 Bucharest Sport Club 01:23:18
8 Lungu Alexandru 1687 2003 GRC Campina 99:99:99

Seria: 4
1 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 01:14:50
2 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:97
3 Jugravu Pavel Nicodim A0394 2003 CSS 1 Bucuresti 01:10:51
4 Cioaca Petru 1254 2003 CSS 1 Bucuresti 01:10:23
5 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:10:37
6 Serban Alexandru 1291 2003 CSS Dinamo 01:10:51
7 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 01:11:69

Seria: 5
1 Matei Alexandru Lucas A0730 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:48
2 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:20
3 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 01:06:33
4 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:78
5 Lupului Stanescu Stefan 1381 2003 NAVI 01:06:19
6 Micu Valentin A1034 2003 CSS 1 Bucuresti 01:07:90
7 Nae Horatiu 12771 2003 CSS Dinamo 01:09:43
8 Csaki David 1257 2003 CSS 1 Bucuresti 01:09:70

Seria: 6
1 Andrei Stefan A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:23
2 Constantinescu Sabin A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 01:02:69
3 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:88
4 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 01:01:27
5 Dracopol Razvan 1258 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:61
6 Asprica Christian 1450 2003 Median Bucuresti 01:02:36
7 Dumitru Calin A0595 2003 Tenis Club 2000 01:03:24

Seria: 7
1 Paunoiu Dimitrie Ianis A1017 2003 Energic L L Pitesti 01:01:06
2 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 01:00:21
3 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:59:80
4 Badica Mihnea A0575 2003 Bucharest Sport Club 00:58:12
5 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:11
6 Butufei Matei 1768 2003 Pescarusul Izvorani 01:00:00
7 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 01:00:90
8 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:09

Seria: 8
1 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:88
2 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 00:55:81
3 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:54:86
4 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:53:52
5 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:78
6 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:62
7 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:74
8 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:57:63

Seria: 9
1 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:53:47
2 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:26
3 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:44
4 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 00:51:49
5 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:52:37
6 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:77
7 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:45
8 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:53:48

Seria: 10
1 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:50:94
2 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:50:38
3 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:49:83
4 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:49:82
5 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:49:82
6 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:07
7 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:50:64
8 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:51:46

Seria: 11
1 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:48:86
2 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:47:99
3 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:67
4 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:44:01
5 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:21
6 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:65
7 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:48:85
8 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:49:10

Descalificari
1 Vasilescu Ciprian
Observatii: lipsa
1617 2003 Atack Team 99:99:99
2 Stoica Cristian Mihai
Observatii: lipsa
1391 2003 CSS Dinamo 99:99:99
3 Pascu Nicu Laurentiu
Observatii:
1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:74
4 Voicu Costin Gabriel
Observatii: lipsa
A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:07

Proba 13 50 metri bras - 6 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Matei Petra Dora 1797 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Tiganila Catrina 1686 2006 Performer 99:99:99

Seria: 2
1 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Ichim Ana Alessia 1640 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Otoiu Ana 1555 2006 CSM Pitesti 00:58:74
6 Lazar Simona Marina 1485 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 99:99:99

Proba 14 50 metri bras - 7 ani - Fete (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cobianu Denisa 1678 2005 GRC Campina 99:99:99
4 Lazaroaia Ana 1677 2005 GRC Campina 99:99:99
5 Dragan Sonia 1675 2005 GRC Campina 99:99:99

Seria: 2
1 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 99:99:99
3 Ciocirlan Maria Ruxandra 1488 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Constantin Antonia 1774 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Neagoe Ioana Teodora 1755 2005 C.S. - I.B.M. 99:99:99
6 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 99:99:99
7 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS Dinamo 01:16:10
2 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 01:10:94
3 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 01:08:68
4 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 01:06:49
5 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 01:08:49
6 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:09:69
7 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 01:11:60
8 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 01:24:93

Seria: 4
1 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 01:03:43
2 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 01:01:27
3 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS Dinamo 01:00:26
4 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:58:87
5 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 00:59:22
6 Marina Hanna 1676 2005 GRC Campina 01:01:10
7 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 01:02:19
8 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 01:05:51

Proba 15 50 metri bras - 8 ani - Fete (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Geamanu Rebeca 1398 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Mitelut Ana 1729 2004 NAVI 99:99:99
6 Chitu Maria Diana 1409 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Socaciu Monica Daniela 1648 2004 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Ursuleanu Mihaela 1680 2004 GRC Campina 99:99:99
3 Gorgan Delia 1681 2004 GRC Campina 99:99:99
4 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Tila Vanessa Maria 11864 2004 CSM Pitesti 99:99:99
6 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 99:99:99
7 Mateian Carina Miruna 1706 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Vasilescu Ana 1722 2004 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Scripcariu Tecla 1765 2004 Pescarusul Izvorani 01:21:20
2 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 01:18:92
3 Popescu Victoria 1720 2004 Energic L L Pitesti 01:16:00
4 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:53
5 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 01:14:63
6 Oprea Gabriela Crina A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:86
7 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:59
8 Grigoras Ana Maria 1612 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:08:73
2 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 01:06:53
3 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 CSS Dinamo 01:03:36
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:57:57
5 Dinu Ana Maria 1766 2004 Pescarusul Izvorani 01:02:00
6 Curiac Mara 1452 2004 Pescarusul Izvorani 01:06:33
7 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 01:07:27
8 Vintila Alessia Roberta 1395 2004 CSS 1 Bucuresti 01:11:08

Seria: 5
1 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:55:43
2 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:51:89
3 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:50:63
4 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:48:89
5 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:49:27
6 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:50:82
8 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:55:86

Descalificari
1 Filipescu Teodora
Observatii: lipsa
1734 2004 Performer 99:99:99
2 Postoroanca Anisia Elena
Observatii: lipsa
1644 2004 NAVI 99:99:99
3 Staciuc Sara
Observatii:
A1011 2004 CSS 1 Bucuresti 00:55:17

Proba 16 50 metri bras - 9 ani - Fete (42 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 99:99:99
4 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Dorcea Flavia 1733 2003 Performer 99:99:99

Seria: 2
1 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Damian Ana 1682 2003 GRC Campina 99:99:99
3 Visalon Simona 1772 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Savin Catalina 1631 2003 Median Bucuresti 01:17:12
5 Cimpeanu Teodora Giuliana A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:60
7 Neagoe Maria Luciana 1623 2003 C.S. - I.B.M. 99:99:99

Seria: 3
1 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 01:10:35
2 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 01:08:65
3 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 01:08:00
4 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:64
5 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:08
6 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 01:08:35
7 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:72
8 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:91

Seria: 4
1 Bratu Stefania 1557 2003 Tenis Club 2000 01:01:28
2 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:00:23
3 Stefan Andreea 1200 2003 CSS 2 Bucuresti 00:58:67
4 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 00:57:84
5 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:58:21
6 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:77
7 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:04
8 Radulescu Elena Alexandra A0681 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:34

Seria: 5
1 Dumitrache Maria 1767 2003 Pescarusul Izvorani 00:57:70
2 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:42
3 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:17
4 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:32
5 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:52:60
6 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:54:99
7 Chita Andreea 11302 2003 CSM Pitesti 00:57:18
8 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:83

Seria: 6
1 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:52:06
2 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:50:74
3 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:13
4 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:48:27
5 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:49:54
6 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:50:13
7 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:51:31
8 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:52:07

Descalificari
1 Cinteza Alexandra Ioana
Observatii: lipsa
1322 2003 Tenis Club 2000 99:99:99

Proba 17 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Emilian Stoica, Adrian Petru Jianu, Nicolae Stoican, Alexandru Edward Pandele, 2004 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Cristian Ionut Malus, Antonio Vlasceanu, Ionut Adrian Andronic, Gabriel Razvan Stoian, 2004 Atack Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Cristian Victor Mihu, Bogdan Vasile Bentea, Matei Petrascu, Vlad Stefan Dumitrescu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Eric Zudor, Damian Voiculescu, Tudor Dinuta, Tudor Ioan Chiriac, 2004 Energic L L Pitesti 99:99:99
7 Stafeta 6 Luca Mihai Andrei, Luca Mihai Nataprazu, George Harabagiu, Calin Andrei Georgeoni, 2004 NAVI 99:99:99
8 Stafeta 8 Tiberiu Terteleac, Radu Andrei Bordescu, Alexandru Florin Preda, Robert Munteanu, 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 18 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (13 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 13 Ionut Guinea, Mihai Iacob, Razvan Teianu, David Circiumarescu, 2003 CSM Pitesti 99:99:99
3 Stafeta 11 Lucas Ioan Tersinio Gheorghe, Alexandru Robert Ionut Gate, David Popovici, Vlad Cristian Gherghel, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 9 Andrei Snagoveanu, Vlad Anton Halalau, Alexandru Teodorescu, Eduard Andrei Manea, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 10 Alin Cazacu, Matei Rotaru, Razvan Dima, Stefan Ovidiu Uleia, 2003 Pescarusul Izvorani 99:99:99
6 Stafeta 12 David Nicholas Lita, Mihnea Cristian Gate, Stefan Niculae Simion, Gabriel Ciprian Dumitru, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Catalin Ionut Dumitrescu, Darius Costin Anghel, Matei Alexandru Stan, Madalin Ionut Nicola, 2003 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 5 Andrei Lungu, Cristian Lapadat, Darius Petrache, Cris Adrian Scarlat, 2003 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Andrei Cojocaru, Daniel Alexandru Vintila, Angelo Christian Nita, Mihai Filat, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Andrei Marius Cristian Butuc, Dan Adrian Craciun, Codrut Fernando Romas, Dragos Ghile, 2003 CSS Dinamo 99:99:99
5 Stafeta 2 Mihai Comendant, Dinu Ionescu, Rares Macoveanu, Vlad Nicolae Gherghe, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 David Leanca, Adrian Botezatu, Ionut Sutach, Ionut Catalin Pan, 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99
8 Stafeta 8 Claudiu Andrei Sandu, Luca Ichim, Narri Aryan Andrei Sterian, Emanuel George Borangel, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 NAVI 99:99:99

Proba 19 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (14 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 13 Cristian Florin Banescu, Marius Adrian Nitu, Rares Ionita, Costin Alin Rusen, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 11 Radu Tudor, Radu Antal, Andrei Nicolae Olteanu, Raducu Alex Dinca, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 9 Andrei David, Leonard Gabriel Ciobica, Sabin Constantinescu, David Csaki, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 12 Alexandru Paul Marinescu, Alexandru Daniel Grecu, Sebastian Gabriel Barnea, Nicu Laurentiu Pascu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 14 Victor Alexandru Lisman, Claudiu Vasilescu, Stefan Andrei, Claudiu Florian Luta, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Andrei Dragos Paduraru, Alexandru Gabriel Costache, Andrei Alexandru Vasile, Robert Ionut Hurmuzache, 2002 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 5 Dimitrie Ianis Paunoiu, Stefan Cristian Preda, Alex Luca Dumitru, Robert Secarin, 2002 Energic L L Pitesti 99:99:99
4 Stafeta 1 Daniel Gabriel Dobre, Teodor Serban, Horatiu Nae, Alexandru Serban, 2002 CSS Dinamo 99:99:99
5 Stafeta 2 Stefan Chiriac, Mihnea Badica, Mihai Valentin Cristache, Andrei Catalin Baciu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Markus Stoltz, Radu Cosug, Andrei Grigore, Tobias George Dumitrache, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Luca Ioan Morariu, Alexandru Dimitrie Iancu, Radu Stefan Nica , Matei Stefan Avram, 2002 NAVI 99:99:99
8 Stafeta 8 Vasileios Kokkinakis, Luca Andrei Macovei, Mihai Cosmin Doltu, Vlad Alexandru Badulescu, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 10 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 20 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Fete (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Ioana Teodora Gomoi, Ilinca Petrescu, Alexandra Maria Fudulica, Ioana Andra Strungareanu, 2004 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Ana Lazaroaia, Doria Stoian, Sonia Dragan, Hanna Marina, 2004 GRC Campina 99:99:99
5 Stafeta 2 Antonia Constantin, Mara Bancila, Mara Ionescu, Bianca Maria Balanescu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 21 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Alexandra Raluca Petre, Gabriela Crina Oprea, Maria Diana Chitu, Rebeca Geamanu, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Maria Stanica, Iris Trandafir, Carina Miruna Mateian, Alina Maria Dragusi, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Ioana Teodora Fogoros, Bianca Maria Ilie, Alexandra Patricia Naidin, Elia Danciu, 2003 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Cristina Dumitrescu, Alessia Roberta Vintila, Maria Elisabeta Largeanu, Sara Staciuc, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 NAVI 99:99:99

Proba 22 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Ada Maria Rosmenteniuc, Carmen Teodora Hazu, Andreea Simionescu, Ioana Alexa, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Anca Vasilescu Guiu, Ioana Alexandra Mitea, Ioana Ilie, Vanesa Tataru, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Ecaterina Scortea , Miruna Lucia Maria Iordache, Alexandra Anissia Barbu, Andreea Diana Iordache, 2002 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Catalina Colcer, Maria Petrescu, Anna Maria Nahed, Andreea Cristina Nicola, 2002 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Elena Alexandra Radulescu, Maria Elisabeta Burlacu, Mihaela Grigoroiu, Alexandra Claudia Ivan, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Ana Maria Lupu, Claudia Ciuca, Ioana Leonte, Letitia Maria Duta, 2002 Tenis Club 2000 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 23 50 metri spate - 6 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Matei Petra Dora 1797 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 99:99:99
3 Mahriu Elisa Maria 1738 2006 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99
4 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 99:99:99
5 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Lazar Simona Marina 1485 2006 Tenis Club 2000 01:28:17
2 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 01:06:86
3 Dragomir Miruna 12474 2006 CSM Pitesti 01:00:00
4 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:57:17
5 Otoiu Ana 1555 2006 CSM Pitesti 00:59:93
6 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 01:03:26
7 Ichim Ana Alessia 1640 2006 CSS 1 Bucuresti 01:08:90
8 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 01:50:64

Proba 24 50 metri spate - 7 ani - Fete (33 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cobianu Denisa 1678 2005 GRC Campina 99:99:99
4 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 99:99:99
5 Lazaroaia Ana 1677 2005 GRC Campina 99:99:99

Seria: 2
2 Stoian Doria 1674 2005 GRC Campina 99:99:99
3 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 NAVI 99:99:99
4 Neagoe Ioana Teodora 1755 2005 C.S. - I.B.M. 99:99:99
5 Dragan Sonia 1675 2005 GRC Campina 99:99:99
6 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 CS Free Style 99:99:99
3 Ciocirlan Maria Ruxandra 1488 2005 Tenis Club 2000 01:10:32
4 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 01:03:66
5 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 01:04:43
6 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 01:19:12
8 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 CS Free Style 99:99:99

Seria: 4
1 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:01:74
2 Popescu Teodora 1749 2005 CSM Pitesti 01:00:00
3 Marina Hanna 1676 2005 GRC Campina 00:58:23
4 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:57:30
5 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:57:37
6 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:59:78
7 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 01:01:71
8 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 01:03:41

Seria: 5
1 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:55:97
2 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS Dinamo 00:54:17
3 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:52:67
4 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:51:21
5 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:51:37
6 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 00:52:88
7 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 00:55:37
8 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS Dinamo 00:56:96

Descalificari
1 Ursu Alexandra
Observatii: lipsa
1776 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Constantin Antonia
Observatii: lipsa
1774 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 25 50 metri spate - 8 ani - Fete (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gorgan Delia 1681 2004 GRC Campina 99:99:99
3 Mateian Carina Miruna 1706 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Vasilescu Ana 1722 2004 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Filipescu Teodora 1734 2004 Performer 99:99:99
2 Coman Corina Ioana 1778 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Gavrila Ana Maria 1779 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Postoroanca Anisia Elena 1644 2004 NAVI 01:17:93
5 Socaciu Monica Daniela 1648 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Tila Vanessa Maria 11864 2004 CSM Pitesti 99:99:99
8 Mitelut Ana 1729 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:99
2 Ivanov Ana Maria Claudia 1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:01
3 Scripcariu Tecla 1765 2004 Pescarusul Izvorani 01:07:20
4 Staciuc Sara A1011 2004 CSS 1 Bucuresti 01:04:25
5 Ilie Daria Nicola 1647 2004 Tenis Club 2000 01:05:58
6 Grigoras Ana Maria 1612 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:29
7 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 01:13:08
8 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 CS Free Style 01:16:95

Seria: 4
1 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:01:58
2 Oprea Gabriela Crina A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:05
3 Popescu Victoria 1720 2004 Energic L L Pitesti 01:00:00
4 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:59:23
5 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:85
6 Popaiacu Diadra 1748 2004 CSM Pitesti 01:00:00
7 Dinu Ana Maria 1766 2004 Pescarusul Izvorani 01:01:00
8 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:12

Seria: 5
1 Vintila Alessia Roberta 1395 2004 CSS 1 Bucuresti 00:58:46
3 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 CSS Dinamo 00:54:88
4 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:51:34
5 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:53:80
6 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:55:40
7 Geamanu Rebeca 1398 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:59
8 Curiac Mara 1452 2004 Pescarusul Izvorani 00:58:78

Seria: 6
1 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:48:83
2 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:46:01
3 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:44:28
4 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:42:22
5 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:43:78
6 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:44:54
7 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:47:55
8 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:49:48

Descalificari
1 Ursuleanu Mihaela
Observatii: lipsa
1680 2004 GRC Campina 99:99:99
2 Stanica Maria
Observatii:
1705 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Chitu Maria Diana
Observatii:
1409 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:81

Proba 26 50 metri spate - 9 ani - Fete (43 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Duta Letitia Maria 1780 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Olteanu Stefania 1548 2003 Energic L L Pitesti 01:08:78
2 Cimpeanu Teodora Giuliana A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:03
3 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:85
4 Dumitrache Maria 1767 2003 Pescarusul Izvorani 00:58:40
5 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:89
6 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:06
7 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 01:06:87
8 Visalon Simona 1772 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:70
2 Neagoe Maria Luciana 1623 2003 C.S. - I.B.M. 00:56:17
3 Alexandru Anca 1747 2003 CSM Pitesti 00:55:00
5 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 00:54:99
7 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:36
8 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 00:57:76

Seria: 4
1 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:46
2 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:23
3 Stefan Andreea 1200 2003 CSS 2 Bucuresti 00:49:15
4 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:48:64
5 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 00:48:79
6 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:25
7 Radulescu Elena Alexandra A0681 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:74
8 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:67

Seria: 5
1 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:48:10
2 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:46:65
3 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:49
4 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:45:39
5 Chita Andreea 11302 2003 CSM Pitesti 00:46:44
6 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:52
7 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:48:07

Seria: 6
1 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:44:64
2 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:11
3 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:41:70
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:40:20
5 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:45
6 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:42:65
7 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:44:16
8 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:44:89

Descalificari
1 Damian Ana
Observatii: lipsa
1682 2003 GRC Campina 99:99:99
2 Cinteza Alexandra Ioana
Observatii: lipsa
1322 2003 Tenis Club 2000 00:54:36
3 Bratu Stefania
Observatii:
1557 2003 Tenis Club 2000 00:55:11
4 Ilie Ioana
Observatii: lipsa
A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:54

Proba 27 50 metri spate - 6 ani - Baieti (35 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 99:99:99
4 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 99:99:99
5 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Popescu Constantin Matei 1726 2006 NAVI 99:99:99
2 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Mirea Andrei 1758 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Kayabasi Ersagun 1754 2006 Median Bucuresti 99:99:99
6 Neagu Andrei Tudor 1700 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 99:99:99
8 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Tincoca Giuliano 1713 2006 Energic L L Pitesti 01:37:00
5 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Tenis Club 2000 02:00:22
6 Ghioldis Andrei Gabriel 1771 2006 CS Free Style 99:99:99
7 Gherghe Luca Andrei 1699 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Popescu Tudor 1759 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Zob Alexandru Mihai 1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 01:32:02
2 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 01:15:11
3 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 01:01:96
4 Mocanu Mihai 1761 2006 Pescarusul Izvorani 01:01:00
5 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Delfinul Bucuresti 01:01:29
6 Cojocaru Stefan 1673 2006 GRC Campina 01:03:35
8 Istrate Alexandru 1712 2006 Energic L L Pitesti 01:36:00

Seria: 5
1 Popa Matei 1746 2006 CSM Pitesti 01:00:00
2 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:58:40
3 Popa Cristian 1489 2006 Tenis Club 2000 00:56:70
4 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 00:54:44
5 Buru Teodor 1745 2006 CSM Pitesti 00:55:00
6 Constantinescu Alexandru 1514 2006 NAVI 00:56:83
7 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:59:49
8 Sandru Andrei 1751 2006 CSM Pitesti 01:00:00

Descalificari
1 Focsa Mihai Luca
Observatii: lipsa
1606 2006 Skills Sports 2009 02:18:17
2 Neagu Tudor Cristian Andrei
Observatii: lipsa
1455 2006 C S Intersport 2004 01:18:04

Proba 28 50 metri spate - 7 ani - Baieti (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 99:99:99
2 Filip Robert 1756 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Serban Andrei 1777 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Oncescu Andrei 1757 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Popescu Victor Mihai 1727 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Dumitrica Vlad 1717 2005 Energic L L Pitesti 02:25:00
2 Zudor Eric 1715 2005 Energic L L Pitesti 01:21:00
3 Voiculescu Damian 1714 2005 Energic L L Pitesti 01:19:00
4 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 01:16:29
5 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Delfinul Bucuresti 01:16:60
6 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 01:20:08
7 Dinuta Tudor 1716 2005 Energic L L Pitesti 01:30:00
8 Petroschke Nicholas Cruz 1480 2005 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
1 Dragomirescu Robert 1310 2005 Bucharest Sport Club 01:10:63
2 Mastrini Nicholas 1693 2005 Renovatio S.C. 01:10:00
3 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 01:06:68
4 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 01:05:37
5 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 01:06:45
6 Tudor Daris Matei 13938 2005 Delfinul Bucuresti 01:07:36
7 Jugravu Darius 1638 2005 CSS 1 Bucuresti 01:10:28
8 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 01:11:85

Seria: 4
1 Ciripoiu David Andrei 1483 2005 Tenis Club 2000 01:04:08
2 Munteanu Robert 1497 2005 CSS 1 Bucuresti 01:03:75
3 Baranescu Adrian Ioan A0788 2005 Tenis Club 2000 01:03:70
4 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Atack Team 01:02:72
5 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 01:03:01
6 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 01:03:73
7 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 01:04:01
8 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 01:04:27

Seria: 5
2 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 01:01:08
3 Stoica Emilian 12387 2005 NAVI 01:00:69
4 Taut Alexandru 1762 2005 Pescarusul Izvorani 00:59:00
5 Panev Lubomir 1540 2005 Swimming Club "ETAR" 00:59:41
6 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 01:00:79
7 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Atack Team 01:01:15
8 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 01:01:66

Seria: 6
1 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:58:62
2 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:58:00
3 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:56:69
4 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS Dinamo 00:55:90
5 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:99
6 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Bucharest Sport Club 00:57:13
7 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:58:14
8 Tabacu Dimitrie 1744 2005 CSM Pitesti 00:59:00

Seria: 7
1 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 00:55:53
2 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:53:00
3 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:48:65
4 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:47:51
5 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:48:19
6 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:51:85
7 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 00:55:15
8 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS Dinamo 00:55:84

Descalificari
1 Toma David Andrei
Observatii: lipsa
1704 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Chifor Stefan
Observatii: lipsa
1505 2005 Bucharest Sport Club 01:01:63

Proba 29 50 metri spate - 8 ani - Baieti (90 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Lazar Bogdan Cristian 1707 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 NAVI 99:99:99
5 Lupas-Ticu Ianis David 1691 2004 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Cismasu Tiberiu 1737 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Botezatu Adrian 1718 2004 Energic L L Pitesti 01:23:00
5 Sutach Ionut 1719 2004 Energic L L Pitesti 01:23:00
6 Nita Angelo Christian 1709 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Taranu Andrei 1708 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 01:16:91
2 Ghile Dragos 1634 2004 CSS Dinamo 01:15:34
3 Teodorescu Alexandru 1639 2004 CSS 1 Bucuresti 01:12:52
4 Vladutu Cristian Vlad 1482 2004 Tenis Club 2000 01:11:41
7 Marin Calin Cristian 1646 2004 Tenis Club 2000 01:16:69
8 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 CSS Dinamo 01:18:01

Seria: 4
1 Stan Stefan A0660 2004 CS Free Style 01:10:81
2 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:94
3 Ionescu Octavian 1625 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:36
4 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 01:06:13
5 Ispir Andrei 1444 2004 Tenis Club 2000 01:06:74
6 Cojocaru Andrei 1406 2004 Bucharest Sport Club 01:08:18
7 Vasile Rares Stefan 1435 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:28
8 Dumitrescu Luca Ionut 1478 2004 Tenis Club 2000 01:10:84

Seria: 5
1 Craciun Dan Adrian 1559 2004 CSS Dinamo 01:05:35
2 Halalau Vlad Anton 1543 2004 CSS 1 Bucuresti 01:04:36
3 Toma Vlad A1133 2004 NAVI 01:02:92
4 Vintila Daniel Alexandru 1415 2004 Bucharest Sport Club 01:02:64
5 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:77
6 Lita David Nicholas A0721 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:49
7 Turta Andrei 1419 2004 Tenis Club 2000 01:05:10
8 Popescu Rares Florin 1262 2004 CSS Dinamo 01:05:90

Seria: 6
1 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 01:02:15
2 Manea Eduard Andrei A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 01:00:26
3 Teianu Razvan 1740 2004 CSM Pitesti 01:00:00
4 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 01:00:00
5 Modrojan Alexandru 1743 2004 CSM Pitesti 01:00:00
6 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 01:00:23
7 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:70
8 Leanca David 1545 2004 Energic L L Pitesti 01:02:16

Seria: 7
2 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:50
3 Popescu Vlad 1692 2004 Renovatio S.C. 00:58:00
4 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 CSS Dinamo 00:57:26
5 Filat Mihai A0597 2004 Bucharest Sport Club 00:57:32
6 Harsulescu Mihai 1413 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:44
7 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:87
8 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:59:31

Seria: 8
2 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 00:56:36
3 Borangel Emanuel George 13140 2004 CSS 1 Bucuresti 00:56:00
4 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 NAVI 00:55:25
5 Valachev Aleksandar 1683 2004 Swimming Club "ETAR" 00:55:89
6 Doroghi David 1690 2004 Renovatio S.C. 00:56:00
7 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:56:50
8 Rotaru Matei 1763 2004 Pescarusul Izvorani 00:57:00

Seria: 9
3 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:54:48
4 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:98
5 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:31
6 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:54:49
7 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 00:54:67
8 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:55:21

Seria: 10
1 Stoev Anton 1685 2004 Swimming Club "ETAR" 00:52:90
3 Popovici David 1396 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:15
4 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:49:25
5 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:50
6 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:48
7 Nikolov Samuil 1684 2004 Swimming Club "ETAR" 00:52:60
8 Romas Codrut Fernando A0729 2004 CSS Dinamo 00:53:05

Seria: 11
1 Cazacu Alin 13347 2004 Pescarusul Izvorani 00:48:92
2 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:48:02
3 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:47:76
4 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 00:47:00
5 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:47:20
6 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:47:82
7 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 00:48:45
8 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:48:97

Seria: 12
1 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:45:48
2 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:45:29
3 Circiumarescu David 1742 2004 CSM Pitesti 00:43:00
5 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:42:66
6 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:44:81
7 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:45:37
8 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:46:91

Descalificari
1 Neagu Razvan
Observatii:
1736 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Costache Ionut
Observatii:
1679 2004 GRC Campina 99:99:99
3 Dumitrescu Andrei Vladut
Observatii: lipsa
1477 2004 Tenis Club 2000 01:11:95
4 Dumitrescu Octavian Nicolae
Observatii: lipsa
1476 2004 Tenis Club 2000 01:14:14
5 Dima Razvan
Observatii: lipsa
1764 2004 Pescarusul Izvorani 00:59:00
6 Grigoras Vlad Andrei
Observatii:
A0531 2004 CS Free Style 00:56:62
7 Gate Alexandru Robert Ionut
Observatii: lipsa
A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:86
8 Snagoveanu Andrei
Observatii:
A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:59
9 Solomon Teodor
Observatii: lipsa
A0647 2004 Tenis Club 2000 00:50:82
10 Tarara Tudor Ionut
Observatii: lipsa
A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:41:54

Proba 30 50 metri spate - 9 ani - Baieti (86 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sohanu Alexandru 1796 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Zamfir Marc Antonio A0692 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Zinca Radu Gabriel 1710 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Dumitru Andrei Bogdan 1773 2003 CSM Pitesti 99:99:99
5 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Atack Team 99:99:99
6 Ilie Rares Andrei 1711 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 99:99:99
2 Matei Alexandru Lucas A0730 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:36
3 Gheorghe Denis Andrei A0687 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:70
4 Cioaca Petru 1254 2003 CSS 1 Bucuresti 01:10:70
5 Andrei Stefan A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:70
6 Dragomir Ionut 1314 2003 Bucharest Sport Club 01:27:47
7 Lungu Alexandru 1687 2003 GRC Campina 99:99:99

Seria: 3
1 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 01:02:65
2 Mansouri Dara David Cristian 1259 2003 CSS 1 Bucuresti 01:02:44
3 Csaki David 1257 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:18
4 Badica Mihnea A0575 2003 Bucharest Sport Club 00:59:82
5 Popescu Dan 11291 2003 CSM Pitesti 01:00:00
6 Nae Horatiu 12771 2003 CSS Dinamo 01:01:45
7 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 01:02:49
8 Chiriac Stefan 1389 2003 Bucharest Sport Club 01:03:44

Seria: 4
1 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:52
2 Butufei Matei 1768 2003 Pescarusul Izvorani 00:59:00
3 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:58:61
5 Preda Stefan Cristian A0208 2003 Energic L L Pitesti 00:57:97
6 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:96
7 Micu Valentin A1034 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:13
8 Grecu Alexandru Daniel A0704 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:75

Seria: 5
2 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 00:56:48
3 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:60
4 Vasiluta Robert Maximilian A0715 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:43
5 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:55:53
6 Constantinescu Sabin A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:44
7 Serban Alexandru 1291 2003 CSS Dinamo 00:56:65

Seria: 6
2 Dumitru Calin A0595 2003 Tenis Club 2000 00:54:33
3 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:31
4 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:51
5 Jugravu Pavel Nicodim A0394 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:70
6 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:68
7 Paunoiu Dimitrie Ianis A1017 2003 Energic L L Pitesti 00:54:85
8 Tabacu Petru 1739 2003 CSM Pitesti 00:55:00

Seria: 7
2 Dumitru Alex Luca A1019 2003 Energic L L Pitesti 00:51:85
4 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 00:50:77
5 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:93
6 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:47
7 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:88
8 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:28

Seria: 8
1 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:69
2 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:47:53
3 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:46:97
4 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:67
5 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:82
6 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:28
7 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:41
8 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 00:50:50

Seria: 9
1 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 00:45:98
2 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:45:30
3 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:44:85
4 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:44:62
5 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:44:68
6 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:44:86
7 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:45:55
8 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:46:66

Seria: 10
1 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 00:44:53
2 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:43:99
4 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:16
5 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:43:34
6 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:43:98
7 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:44:07
8 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:44:53

Seria: 11
1 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:30
2 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:41:87
3 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:39
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:64
5 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:40:13
6 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:41:38
7 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:23
8 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:05

Descalificari
1 Stoica Cristian Mihai
Observatii: lipsa
1391 2003 CSS Dinamo 99:99:99
2 Vasilescu Ciprian
Observatii: lipsa
1617 2003 Atack Team 00:57:94
3 Bratosin Alexandru
Observatii: lipsa
1769 2003 Pescarusul Izvorani 00:57:00
4 Lupului Stanescu Stefan
Observatii:
1381 2003 NAVI 00:57:46
5 Serban Teodor
Observatii: lipsa
1290 2003 CSS Dinamo 00:54:95
6 Asprica Christian
Observatii: lipsa
1450 2003 Median Bucuresti 00:52:20
7 Voicu Costin Gabriel
Observatii: lipsa
A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:02
8 Iancu Alexandru Dimitrie
Observatii:
A0295 2003 NAVI 00:43:79

Proba 31 50 metri fluture - 7 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Lazaroaia Ana 1677 2005 GRC Campina 99:99:99
4 Marina Hanna 1676 2005 GRC Campina 99:99:99
5 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 01:21:98
2 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS Dinamo 01:15:75
3 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 01:09:31
4 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 01:07:26
5 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 01:08:97
7 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS Dinamo 01:17:22

Seria: 3
1 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 01:06:38
2 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:05:80
3 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 01:00:73
4 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:52:31
5 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 01:00:00
6 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 01:04:35
7 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 01:06:25
8 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 01:06:60

Descalificari
1 Belghiru Alexia Lorena
Observatii:
1315 2005 Bucharest Sport Club 01:15:57

Proba 32 50 metri fluture - 8 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Mateian Carina Miruna 1706 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:60
5 Grigoras Ana Maria 1612 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:56
6 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 CSS Dinamo 01:13:42
2 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 01:10:83
3 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:03:97
4 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 01:03:30
5 Staciuc Sara A1011 2004 CSS 1 Bucuresti 01:03:67
6 Curiac Mara 1452 2004 Pescarusul Izvorani 01:05:39
7 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:38
8 Oprea Gabriela Crina A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:61

Seria: 3
1 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:48:99
2 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:47:21
3 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:43:51
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:43:23
5 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:43:37
6 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:46:74
7 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:47:69
8 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:50:26

Descalificari
1 Ursuleanu Mihaela
Observatii: lipsa
1680 2004 GRC Campina 99:99:99
2 Filipescu Teodora
Observatii: lipsa
1734 2004 Performer 99:99:99

Proba 33 50 metri fluture - 9 ani - Fete (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 99:99:99
4 Cimpeanu Teodora Giuliana A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:64
5 Visalon Simona 1772 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Olteanu Stefania 1548 2003 Energic L L Pitesti 01:15:00
2 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:73
3 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:88
5 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 01:08:72
6 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:17
7 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 01:14:05
8 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 01:21:91

Seria: 3
1 Radulescu Elena Alexandra A0681 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:45
2 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:39
3 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:48
4 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:48:67
5 Chita Andreea 11302 2003 CSM Pitesti 00:50:00
6 Dumitrache Maria 1767 2003 Pescarusul Izvorani 00:52:60
7 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:93
8 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:89

Seria: 4
2 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:47:33
3 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:98
4 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:02
5 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:35
6 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:46:18
7 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:47:42
8 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:30

Seria: 5
1 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:44:61
2 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:28
3 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:42:80
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:39:82
5 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:41:35
6 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:42:83
7 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:44:33
8 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:44:91

Descalificari
1 Stefan Andreea
Observatii: lipsa
1200 2003 CSS 2 Bucuresti 01:06:17
2 Ilie Ioana
Observatii: lipsa
A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:83

Proba 34 50 metri fluture - 7 ani - Baieti (31 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Constantin Adrian 1795 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Dragomirescu Robert 1310 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
2 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Baranescu Adrian Ioan A0788 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 99:99:99
7 Tudor Daris Matei 13938 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
8 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Munteanu Robert 1497 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS Dinamo 01:26:66
3 Panev Lubomir 1540 2005 Swimming Club "ETAR" 01:15:00
4 Stoica Emilian 12387 2005 NAVI 01:09:69
5 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 01:10:29
6 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS Dinamo 01:15:34
7 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 01:32:04
8 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 01:05:00
2 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:00:34
3 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 00:57:06
4 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:49:34
5 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:54:08
6 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 01:00:00
7 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 01:00:89
8 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Bucharest Sport Club 01:09:59

Descalificari
1 Toma David Andrei
Observatii: lipsa
1704 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Chifor Stefan
Observatii: lipsa
1505 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Nataprazu Luca Mihai
Observatii: lipsa
A0272 2005 NAVI 99:99:99

Proba 35 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (61 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Teodorescu Alexandru 1639 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Taranu Andrei 1708 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Nita Angelo Christian 1709 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Borangel Emanuel George 13140 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Costache Ionut 1679 2004 GRC Campina 99:99:99
3 Stan Stefan A0660 2004 CS Free Style 99:99:99
4 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 CSS Dinamo 99:99:99
5 Ghile Dragos 1634 2004 CSS Dinamo 99:99:99
6 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 NAVI 99:99:99
7 Lazar Bogdan Cristian 1707 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Vintila Daniel Alexandru 1415 2004 Bucharest Sport Club 01:35:52
2 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 01:22:64
3 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:06
4 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 01:15:89
5 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 01:16:92
6 Lita David Nicholas A0721 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:32
7 Filat Mihai A0597 2004 Bucharest Sport Club 01:33:26
8 Cojocaru Andrei 1406 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 01:15:82
2 Craciun Dan Adrian 1559 2004 CSS Dinamo 01:15:29
3 Toma Vlad A1133 2004 NAVI 01:12:71
4 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 01:12:55
5 Nikolov Samuil 1684 2004 Swimming Club "ETAR" 01:12:62
7 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:51
8 Valachev Aleksandar 1683 2004 Swimming Club "ETAR" 01:15:85

Seria: 5
1 Popescu Rares Florin 1262 2004 CSS Dinamo 01:11:95
3 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 CSS Dinamo 01:02:43
4 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 01:01:54
5 Romas Codrut Fernando A0729 2004 CSS Dinamo 01:01:94
6 Popescu Vlad 1692 2004 Renovatio S.C. 01:04:00
7 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 NAVI 01:10:97
8 Stoev Anton 1685 2004 Swimming Club "ETAR" 01:12:52

Seria: 6
1 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:60
2 Doroghi David 1690 2004 Renovatio S.C. 01:00:00
3 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 00:58:51
4 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:57:73
5 Manea Eduard Andrei A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 00:58:34
6 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 01:00:00
7 Teianu Razvan 1740 2004 CSM Pitesti 01:00:00
8 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 01:00:69

Seria: 7
1 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:10
3 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:50:93
4 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:49:06
5 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 00:50:00
6 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:51:78
7 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 00:53:88
8 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:57:06

Seria: 8
1 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:46:42
2 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:45:84
4 Circiumarescu David 1742 2004 CSM Pitesti 00:42:00
5 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:42:45
6 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:79
7 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:45:92
8 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:48:82

Descalificari
1 Grigoras Vlad Andrei
Observatii: lipsa
A0531 2004 CS Free Style 01:13:88
2 Gate Alexandru Robert Ionut
Observatii: lipsa
A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:62
3 Solomon Teodor
Observatii: lipsa
A0647 2004 Tenis Club 2000 00:52:66
4 Tarara Tudor Ionut
Observatii: lipsa
A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:16

Proba 36 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (75 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cioaca Petru 1254 2003 CSS 1 Bucuresti 01:18:20
4 Zamfir Marc Antonio A0692 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Ilie Rares Andrei 1711 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Dragomir Ionut 1314 2003 Bucharest Sport Club 02:05:71
4 Chiriac Stefan 1389 2003 Bucharest Sport Club 01:24:88
5 Paunoiu Dimitrie Ianis A1017 2003 Energic L L Pitesti 01:26:18
6 Zinca Radu Gabriel 1710 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Gheorghe Denis Andrei A0687 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:23
2 Grecu Alexandru Daniel A0704 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:23
3 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:56
4 Lupului Stanescu Stefan 1381 2003 NAVI 01:13:29
5 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 01:13:56
6 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:05
7 Matei Alexandru Lucas A0730 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:12
8 Vasiluta Robert Maximilian A0715 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:19

Seria: 4
1 Csaki David 1257 2003 CSS 1 Bucuresti 01:12:10
2 Micu Valentin A1034 2003 CSS 1 Bucuresti 01:11:12
3 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 01:10:73
4 Serban Alexandru 1291 2003 CSS Dinamo 01:09:50
5 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:67
6 Badica Mihnea A0575 2003 Bucharest Sport Club 01:10:96
7 Mansouri Dara David Cristian 1259 2003 CSS 1 Bucuresti 01:11:36
8 Andrei Stefan A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:11

Seria: 5
1 Serban Teodor 1290 2003 CSS Dinamo 01:08:43
2 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 01:07:02
3 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:48
4 Asprica Christian 1450 2003 Median Bucuresti 01:03:26
5 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:60
6 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 01:05:83
7 Nae Horatiu 12771 2003 CSS Dinamo 01:07:49
8 Jugravu Pavel Nicodim A0394 2003 CSS 1 Bucuresti 01:09:19

Seria: 6
1 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:19
2 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 01:00:58
3 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:46
4 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 00:57:00
5 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:58:02
6 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:28
8 Constantinescu Sabin A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:23

Seria: 7
1 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:55:79
2 Dumitru Alex Luca A1019 2003 Energic L L Pitesti 00:54:06
3 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:69
4 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:51:56
5 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:45
6 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:81
7 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 00:55:65
8 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:18

Seria: 8
1 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:71
2 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:48:16
3 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:46:15
4 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:68
5 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:46:03
6 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:77
7 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:48:28
8 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:08

Seria: 9
1 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 00:45:50
2 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:44:91
3 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:86
4 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:43:05
5 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:43:39
6 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:44:00
7 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:45:14
8 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:59

Seria: 10
1 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:40:98
2 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:39:94
3 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:39:18
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:41
5 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:72
6 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:39:94
7 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:40:97
8 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:04

Descalificari
1 Stoica Cristian Mihai
Observatii: lipsa
1391 2003 CSS Dinamo 99:99:99
2 Vasilescu Ciprian
Observatii: lipsa
1617 2003 Atack Team 99:99:99
3 Voicu Costin Gabriel
Observatii: lipsa
A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:85

Proba 37 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Fete (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Alexandra Maria Fudulica, Ioana Andra Strungareanu, Ilinca Petrescu, Ioana Teodora Gomoi, 2004 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Alexia Lorena Belghiru, Bianca Maria Balanescu, Mara Bancila, Mara Ionescu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 GRC Campina 99:99:99

Proba 38 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Rebeca Geamanu, Cristina Mihaela Muresanu, Alexandra Raluca Petre, Gabriela Crina Oprea, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Ana Mitelut, Anca Maria Tarabega, Daria Maria Ioana, Anisia Elena Postoroanca, 2003 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Carina Miruna Mateian, Iris Trandafir, Alina Maria Dragusi, Maria Stanica, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Ioana Teodora Fogoros, Bianca Maria Ilie, Alexandra Patricia Naidin, Elia Danciu, 2003 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Sara Staciuc, Alessia Roberta Vintila, Cristina Dumitrescu, Maria Elisabeta Largeanu, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 39 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Alexandra Simionescu, Andreea Simionescu, Ioana Alexa, Carmen Teodora Hazu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Ioana Alexandra Mitea, Claudia Ioana Tolea, Vanesa Tataru, Anca Vasilescu Guiu, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Andreea Diana Iordache, Ecaterina Scortea , Alexandra Anissia Barbu, Miruna Lucia Maria Iordache, 2002 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Anna Maria Nahed, Maria Petrescu, Andreea Cristina Nicola, Catalina Colcer, 2002 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Elena Alexandra Radulescu, Mihaela Grigoroiu, Maria Elisabeta Burlacu, Alexandra Claudia Ivan, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Letitia Maria Duta, Ana Maria Lupu, Claudia Ciuca, Ioana Leonte, 2002 Tenis Club 2000 99:99:99

Proba 40 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Baieti (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Luca Mihai Nataprazu, George Harabagiu, Nicolae Stoican, Victor Mihai Popescu, 2004 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Andrei Oncescu, Vlad Stefan Dumitrescu, Lucas Ionut Gogoasa, Robert Dragomirescu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 David Stefan Craciun , Bogdan Vasile Bentea, Cristian Victor Mihu, Matei Petrascu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Calin Andrei Georgeoni, Emilian Stoica, Alexandru Edward Pandele, Adrian Petru Jianu, 2004 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Robert Munteanu, Tiberiu Terteleac, Radu Andrei Bordescu, Alexandru Florin Preda, 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 NAVI 99:99:99

Proba 41 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Baieti (13 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 13 Mihai Iacob, Ionut Guinea, David Circiumarescu, Razvan Teianu, 2003 CSM Pitesti 99:99:99
3 Stafeta 11 David Andrei Bratu, Stefan Niculae Simion, Vlad Cristian Gherghel, David Popovici, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 9 Razvan Neagu, Alexandru Teodorescu, Emanuel George Borangel, Andrei Snagoveanu, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 10 Stefan Ovidiu Uleia, Alin Cazacu, Matei Rotaru, Razvan Dima, 2003 Pescarusul Izvorani 99:99:99
6 Stafeta 12 Gabriel Ciprian Dumitru, David Nicholas Lita, Vladyn Ples Suero, Mihnea Cristian Gate, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Mihai Lupului Stanescu, Andreas Foea, Cris Adrian Scarlat, Vlad Toma, 2003 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 5 Mircea Erik Arsenie, Matei Alexandru Stan, Cristian Lapadat, Darius Petrache, 2003 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Mihai Filat, Angelo Christian Nita, Mihai Comendant, Andrei Cojocaru, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Ioan Alexandru Birdau, Dan Adrian Craciun, Codrut Fernando Romas, Dragos Ghile, 2003 CSS Dinamo 99:99:99
5 Stafeta 2 Dinu Ionescu, Daniel Alexandru Vintila, Vlad Nicolae Gherghe, Rares Macoveanu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Ionut Sutach, Adrian Botezatu, Ionut Catalin Pan, David Leanca, 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99
7 Stafeta 6 Andrei Lungu, Madalin Ionut Nicola, Catalin Ionut Dumitrescu, Darius Costin Anghel, 2003 NAVI 99:99:99
8 Stafeta 8 Luca Ichim, Eduard Andrei Manea, Claudiu Andrei Sandu, Narri Aryan Andrei Sterian, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 42 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Baieti (14 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 13 Claudiu Vasilescu, Victor Alexandru Lisman, Claudiu Florian Luta, Robert Maximilian Vasiluta, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 9 Sabin Constantinescu, Leonard Gabriel Ciobica, Andrei David, David Csaki, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 10 Andrei Nicolae Olteanu, Radu Tudor, Mihai Cosmin Doltu, Radu Antal, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 12 Alexandru Paul Marinescu, Stefan Andrei, Sebastian Gabriel Barnea, Alexandru Daniel Grecu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 14 Cristian Florin Banescu, Marius Adrian Nitu, Rares Ionita, Nicu Laurentiu Pascu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Andrei Alexandru Vasile, Arthur Cristian Peter, Radu Stefan Nica , Alexandru Gabriel Costache, 2002 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 5 Dimitrie Ianis Paunoiu, Robert Secarin, Alex Luca Dumitru, Stefan Cristian Preda, 2002 Energic L L Pitesti 99:99:99
5 Stafeta 2 Stefan Chiriac, Andrei Catalin Baciu, Rares Andrei Ilie, Mihai Valentin Cristache, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Radu Cosug, Andrei Grigore, Markus Stoltz, Tobias George Dumitrache, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Andrei Dragos Paduraru, Matei Stefan Avram, Luca Ioan Morariu, Alexandru Dimitrie Iancu, 2002 NAVI 99:99:99
8 Stafeta 8 Vlad Alexandru Badulescu, Raducu Alex Dinca, Vasileios Kokkinakis, Luca Andrei Macovei, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 11 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 CSS Dinamo 99:99:99