Lista de start pentru Cupa MB Distribution OPEN 7-16 ani, Editia 2012

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 metri fluture - 12 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 01:33:58
2 Badescu Petrut 1227 2000 CSM Pitesti 01:32:00
4 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 01:27:57
5 Licu Albert 11583 2000 NAVI 01:28:38
7 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 01:32:92
8 Romas Catalin 10748 2000 CSS Dinamo 01:34:95

Seria: 2
2 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 01:24:50
3 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 01:22:00
4 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 01:21:43
7 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 01:24:54
8 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 01:27:15

Seria: 3
3 Coman Adrian 10543 2000 CSM Pitesti 01:20:00
4 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 01:19:05
6 Popazov Razvan 9481 2000 CSM Pitesti 01:20:00
7 Stan Filip 11031 2000 Performer 01:20:82
8 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:21:05

Seria: 4
2 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 01:17:81
8 Boboc Razvan 1790 2000 CSM Pitesti 01:19:00

Descalificari
1 Eremia Alexandru
Observatii:
11606 2000 Median Bucuresti 01:29:00

Proba 2 100 metri fluture - 13 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:74

Seria: 2
5 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:59
6 Grijincu Robert 10789 1999 Median Bucuresti 01:24:00

Seria: 3
1 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 01:20:83
2 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 01:20:18
5 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:19:35

Seria: 5
1 Olaru Andrei 9475 1999 Energic L L Pitesti 01:10:56
4 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 01:08:46
6 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 01:09:19
8 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 01:11:00

Seria: 6
2 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:00
8 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:25

Descalificari
1 Costache David
Observatii:
11441 1999 Delfinul Bucuresti 01:18:31

Proba 3 100 metri fluture - 14 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Achilie Robert A0852 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:07

Seria: 4
3 Nilca Bogdan A1072 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:00
4 Glod Ionut 8925 1998 Liceul Sportiv Bacau 01:12:00
5 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 01:13:65
6 Diaconescu Adrian A0862 1998 CSS 2 Bucuresti 01:17:38
7 Golovca Valentin A0846 1998 Steaua CSA 01:18:23

Seria: 5
2 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Dinamo Bucuresti 01:10:00
7 Dedu Catalin 9347 1998 CSS Ploiesti 01:10:00

Seria: 6
4 Spinu Cosmin 9443 1998 C S LUNA Brasov 01:05:00
5 Neama Raul 9780 1998 C S LUNA Brasov 01:05:00
7 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:06:71

Seria: 7
8 Militaru Alexandru 9503 1998 CSM Pitesti 01:04:00

Descalificari
1 Lungu Horia
Observatii: lipsa
1791 1998 C S LUNA Brasov 01:09:00

Proba 4 100 metri fluture - 15 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
1 Morosanu Bogdan 8010 1997 CSM Pitesti 01:07:00
3 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 01:05:40

Seria: 7
1 Scarlat Bogdan 8374 1997 CSM Pitesti 01:04:00
3 Nitulescu Costinel 9006 1997 CSM Pitesti 01:02:00
5 Basarabie Mihai 8868 1997 Dinamo Bucuresti 01:01:00
7 Glinta Robert 9019 1997 CSM Pitesti 01:04:00

Proba 5 100 metri fluture - 16 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
5 Anghel Mihai 8710 1996 Steaua CSA 01:08:89

Seria: 6
6 Cristescu Camil A0992 1996 Olimpia Bucuresti 01:05:51

Seria: 7
2 Grigore Andrei A0991 1996 Olimpia Bucuresti 01:03:53
4 Barbu Eduard 8568 1996 CSM Pitesti 01:00:50
6 Cusmir Radu A0906 1996 Steaua CSA 01:02:68

Proba 6 100 metri fluture - 11 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Costache Elisa Andreea A0467 2001 NAVI 01:42:00
4 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:42:00

Seria: 2
1 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 01:42:00
2 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 01:40:00
3 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 01:40:00
6 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:40:00
7 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 01:40:00

Seria: 3
5 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 01:30:00
7 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 01:31:50
8 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Delfinul Bucuresti 01:35:00

Seria: 4
1 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 01:27:00
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 01:20:00
7 Olteanu Ana 11722 2001 CSM Pitesti 01:25:00
8 Stanescu Beatrice 11294 2001 CSM Pitesti 01:27:00

Descalificari
1 Rusu Roberta
Observatii:
11582 2001 NAVI 01:42:00

Proba 7 100 metri fluture - 12 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Meghea Alexandra Maria 11776 2000 Performer 01:35:00
5 Georgescu Laura 1339 2000 NAVI 01:35:00

Seria: 3
1 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 01:33:50
2 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 01:30:23

Seria: 4
2 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Delfinul Bucuresti 01:24:86
3 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 01:22:73
6 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:24:00

Seria: 5
5 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 01:14:72

Proba 8 100 metri fluture - 13 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Dospin Stefania Andreea 10273 1999 C S M 2010 Bacau 01:30:00
4 Belu Alexandra 11359 1999 Energic L L Pitesti 01:28:21

Seria: 5
1 Nastasa Adina A1097 1999 VIPSANGYM Piatra Neamt 01:16:83
2 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 01:15:41
4 Nae Andreea 8001 1999 CSM Pitesti 01:14:00
8 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:10

Seria: 6
2 Scarlatescu Sabrina 9926 1999 CSM Pitesti 01:13:00
5 Marinescu Monica 9874 1999 Steaua CSA 01:12:03
6 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 01:12:99

Descalificari
1 Pasa Meltem Diana
Observatii: lipsa
A0163 1999 CSS Dinamo 01:30:01

Proba 9 100 metri fluture - 14 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
5 Mihalache Ioana 9720 1998 Delfinul Bucuresti 01:22:58

Seria: 6
3 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 01:12:57
4 Lavic Diana A0900 1998 Steaua CSA 01:11:58
7 Bocan Beatrice 8889 1998 Steaua CSA 01:13:00

Seria: 7
1 Radu Alexandra 9612 1998 C S Farul Constanta 01:10:00
6 Puchiu Andreea 8939 1998 Dinamo Bucuresti 01:07:80
8 Andrei Andreea 9927 1998 Energic L L Pitesti 01:11:03

Proba 10 100 metri fluture - 15 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
3 Coteanu Madalina Cristina 8923 1997 Liceul Sportiv Bacau 01:15:00
6 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 01:15:00
7 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 01:15:89

Seria: 6
1 Vijan Alexandra 8375 1997 CSM Pitesti 01:13:15
8 Ungureanu Karina 8371 1997 CSM Pitesti 01:13:88

Seria: 7
7 Balan Andreea A0980 1997 Olimpia Bucuresti 01:09:17

Proba 11 100 metri fluture - 16 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
2 Dansorean Ioana 1579 1996 Steaua CSA 01:09:03
3 Zboiu Nicoleta 8700 1996 Dinamo Bucuresti 01:06:00
4 Zarnoianu Ioana A0908 1996 Steaua CSA 01:05:47
5 Raduta Bianca 8378 1996 CSM Pitesti 01:05:61

Proba 12 50 metri liber - 9 ani - Baieti (31 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
6 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:39:99

Seria: 5
3 Vlaicu Vlad 11263 2003 CSM Pitesti 00:39:75
4 Tuca Dragos Andrei 11265 2003 CSM Pitesti 00:39:70
5 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:73
7 Ratea Laurentiu 10537 2003 CSM Pitesti 00:39:89

Seria: 6
1 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:35
3 Stoica Ionut 1231 2003 CSM Pitesti 00:39:00
7 Vijan Stefan 11275 2003 CSM Pitesti 00:39:26

Seria: 7
3 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:38:06
5 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:03
6 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 00:38:19
8 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:38:68

Seria: 8
4 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:37:91

Seria: 9
3 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:69

Seria: 10
1 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:13
4 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:36:77
7 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:37:11

Seria: 11
2 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:36:36
3 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:36:17
5 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:15

Seria: 12
4 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:35:86

Seria: 13
3 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:35:34
5 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:35:31

Seria: 14
5 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:80
6 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:35:07
8 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:35:27

Seria: 15
3 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:33:93

Seria: 16
7 Dragota Etienne Laurentiu 1789 2003 C S S 1 Timisoara 00:33:53

Descalificari
1 Asprica Christian
Observatii: lipsa
1450 2003 Median Bucuresti 00:39:90
2 Dinica Ionut
Observatii:
12769 2003 Median Bucuresti 00:39:90
3 Kokkinakis Vasileios
Observatii:
A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:33:73

Proba 13 50 metri liber - 10 ani - Baieti (40 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
6 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 00:41:62

Seria: 6
2 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:39:22

Seria: 7
4 Petrache Alexandru 1424 2002 C S LUNA Brasov 00:38:00

Seria: 8
1 Iorga Rusten Andrei 9899 2002 CSM Pitesti 00:38:00
2 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:38:00
3 Draghici Mihnea 1423 2002 C S LUNA Brasov 00:38:00
6 Bolfa Robert Ion 11915 2002 Liceul Sportiv Bacau 00:38:00
7 Gigoi Alexandru 11293 2002 CSM Pitesti 00:38:00
8 Neacsu Radu Costin 11247 2002 CSM Pitesti 00:38:00

Seria: 9
1 Aspru Alesandro 1341 2002 Energic L L Pitesti 00:37:85
5 Carstoveanu Andrei Vladimir 9949 2002 CSM Pitesti 00:37:50
7 Mateescu Constantin Sebastian A1020 2002 Energic L L Pitesti 00:37:82
8 Nicolae Andrei 10533 2002 CSM Pitesti 00:37:85

Seria: 10
5 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:94
6 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:37:00
8 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:37:38

Seria: 11
4 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:36:11
6 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:35
7 Pica Ioan Stefan 1021 2002 Energic L L Pitesti 00:36:69
8 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:36:75

Seria: 12
2 Hriscu Dragos Alexandru 11916 2002 Liceul Sportiv Bacau 00:36:00
3 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:35:99

Seria: 13
1 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:78
2 Ionescu Victor A0326 2002 Tenis Club 2000 00:35:56
4 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:30
7 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:35:66

Seria: 14
1 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:22
7 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:20

Seria: 15
4 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 00:33:79

Seria: 16
2 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:33:50

Seria: 17
2 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:32:75
5 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:32:07
7 Gheorghita Andrei 1422 2002 C S LUNA Brasov 00:32:88

Seria: 18
2 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 00:31:47
3 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:30:67

Descalificari
1 Ionescu Teodor
Observatii:
9921 2002 CSM Pitesti 00:41:00
2 Tarara Robert Stefan
Observatii:
A0783 2002 CSS 1 Bucuresti 00:39:92
3 Doroghi Enzo
Observatii:
1794 2002 Renovatio S.C. 00:36:00
4 Mitelut Stefan
Observatii: lipsa
A0753 2002 NAVI 00:36:06
5 Badoi Tudor
Observatii:
A1104 2002 Energic L L Pitesti 00:34:33

Proba 14 50 metri liber - 11 ani - Baieti (31 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
4 Eremia Luca A0074 2001 CSS 2 Bucuresti 00:37:40

Seria: 11
1 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:71

Seria: 12
1 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 00:36:04
5 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 00:35:90
6 Kolev Yordan Kalinov 1180 2001 Swimming Club "ETAR" 00:36:00

Seria: 13
6 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 00:35:50
8 David Bogdan 10532 2001 CSM Pitesti 00:35:80

Seria: 14
2 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:35:15
3 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 00:34:99
4 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:34:69

Seria: 15
1 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:66
5 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:33:88
6 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 00:34:22
7 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 00:34:66
8 Dragomir Alexandru 9907 2001 Bucharest Sport Club 00:34:67

Seria: 16
3 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 00:33:46
4 Radu Marius 10561 2001 CSM Pitesti 00:33:00
5 Hongu Mihai Emanuel 11725 2001 C S M 2010 Bacau 00:33:00
6 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:33:48
8 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Atack Team 00:33:78

Seria: 17
1 Ionescu Andrei 9919 2001 CSM Pitesti 00:32:90
3 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:32:08
4 Doaga Claudiu Andrei 11726 2001 C S M 2010 Bacau 00:32:00
6 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Performer 00:32:51
8 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:98

Seria: 18
1 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:96
4 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 00:29:88
5 Haiducu Laurentiu 9918 2001 CSM Pitesti 00:30:50
6 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:31:46
7 Druga Rares 11675 2001 C S M 2010 Bacau 00:31:70
8 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:31:97

Proba 15 50 metri liber - 7 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Munteanu Robert 1497 2005 CSS 1 Bucuresti 00:49:23
4 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Atack Team 00:48:71
5 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:49:09
6 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:49:71

Seria: 2
1 Baranescu Adrian Ioan A0788 2005 Tenis Club 2000 00:48:00
4 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:45:04
6 Stoica Emilian 12387 2005 NAVI 00:45:46
7 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 00:47:09
8 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:48:37

Seria: 3
1 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:44:01
2 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:42:25
8 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:44:12

Seria: 4
2 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:40:04
3 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:39:97

Descalificari
1 Mitran Daniel Cristian
Observatii:
A0623 2005 Tenis Club 2000 00:46:14
2 Stancu Vlad Stefan
Observatii:
A0829 2005 CSS Dinamo 00:45:38
3 Popa Robert Andrei
Observatii:
A0828 2005 CSS Dinamo 00:45:07
4 Pandele Alexandru Edward
Observatii:
A1124 2005 NAVI 00:39:88

Proba 16 50 metri liber - 8 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:55
5 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:41:00
7 Borangel Emanuel George 13140 2004 CSS 1 Bucuresti 00:42:43

Seria: 4
1 Romas Codrut Fernando A0729 2004 CSS Dinamo 00:40:61
7 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:40:48
8 Ghile Dragos 1634 2004 CSS Dinamo 00:40:74

Seria: 5
6 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:39:87

Seria: 6
4 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:38:72
5 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:38:81
6 Rotaru Cosmin 1188 2004 VIPSANGYM Piatra Neamt 00:39:20
8 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:39:37

Seria: 7
1 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:38:68
2 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:38:23
7 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 00:38:36

Seria: 8
5 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:37:96

Seria: 9
2 Circiumarescu David 1742 2004 CSM Pitesti 00:37:76
6 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:37:71

Seria: 10
2 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:37:04
3 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:36:99

Descalificari
1 Lapadat Cristian
Observatii:
A0274 2004 NAVI 00:39:92

Proba 17 50 metri liber - 9 ani - Fete (21 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
2 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 00:41:29
7 Radulescu Raisa 11274 2003 CSM Pitesti 00:41:80

Seria: 5
2 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:39:94
7 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:50

Seria: 6
1 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:38:83
2 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:38:44
4 Chita Andreea 11302 2003 CSM Pitesti 00:38:24
7 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:38:47
8 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:38:90

Seria: 7
1 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:98
2 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:37:91
5 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:54
7 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:37:97

Seria: 8
3 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:37:17
4 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:37:00
6 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:21
8 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:37:38

Seria: 9
3 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 00:36:10
8 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:97

Seria: 10
1 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:34:86
8 Artene Maria Raluca A0756 2003 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:35:00

Proba 18 50 metri liber - 10 ani - Fete (25 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
4 Radu Mihaela 10534 2002 CSM Pitesti 00:40:72
5 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 00:40:81
6 Radneva Plamena 1440 2002 Swimming Club "ETAR" 00:41:00

Seria: 5
1 Atanasiu Ana A0573 2002 Atack Team 00:40:60
3 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:63
4 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:39:08
8 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 00:40:66

Seria: 6
3 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:38:28
6 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:38:39

Seria: 7
3 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:37:56
4 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:40
6 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:67

Seria: 8
1 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:37
7 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:29

Seria: 9
1 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:49
2 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 CSS 1 Bucuresti 00:36:47
4 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:35:67
5 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 00:35:83
6 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:36:14

Seria: 10
2 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:34:03
3 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:33:56
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:33:56
5 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:56
6 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:33:76
7 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:34:38

Proba 19 50 metri liber - 7 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 00:53:15
4 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:51:31
5 Marina Hanna 1676 2005 GRC Campina 00:51:87

Seria: 2
2 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:49:96
3 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:48:80
4 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 00:48:15
5 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS Dinamo 00:48:55
6 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:49:66

Seria: 3
1 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:47:29
3 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS Dinamo 00:45:79
4 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:42:63
5 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:43:02
8 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:48:04

Seria: 4
1 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:42:20

Proba 20 50 metri liber - 8 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Curiac Mara 1452 2004 Pescarusul Izvorani 00:50:83

Seria: 3
2 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 00:46:90
6 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:46:49
7 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 00:47:00

Seria: 4
3 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:40:99
8 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:42:38

Seria: 5
5 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:39:13
6 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:39:87

Seria: 6
5 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:38:25

Seria: 7
8 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:38:10

Seria: 8
2 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:37:29
5 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:37:11

Seria: 9
7 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:36:48

Proba 21 100 metri spate - 11 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Doaga Claudiu Andrei 11726 2001 C S M 2010 Bacau 01:28:00
6 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:00
7 Kolev Yordan Kalinov 1180 2001 Swimming Club "ETAR" 01:34:00
8 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 01:44:37

Seria: 2
2 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 01:25:25
3 Hongu Mihai Emanuel 11725 2001 C S M 2010 Bacau 01:25:00
4 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Performer 01:24:75
8 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 01:26:77

Seria: 3
2 Dragomir Alexandru 9907 2001 Bucharest Sport Club 01:23:87
3 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 01:22:08

Seria: 4
1 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 01:21:14
6 Druga Rares 11675 2001 C S M 2010 Bacau 01:20:00

Seria: 5
8 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 01:18:75

Seria: 6
7 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 01:16:41

Proba 22 100 metri spate - 12 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 01:40:47
2 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 01:33:21
3 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 01:29:87
5 Ghita George Eduard 1225 2000 Median Bucuresti 01:29:00

Seria: 2
1 Romas Catalin 10748 2000 CSS Dinamo 01:26:61
5 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 01:24:93
6 Badescu Petrut 1227 2000 CSM Pitesti 01:25:00
7 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:90

Seria: 3
1 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 01:24:56
4 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 01:21:44
5 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:47
6 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 01:22:15
8 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:24:62

Seria: 4
4 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 01:19:00

Seria: 5
1 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 01:18:68
6 Tompa Gyorgy Kadosa 11410 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:18:02
7 Popazov Razvan 9481 2000 CSM Pitesti 01:18:53

Seria: 6
2 Stan Filip 11031 2000 Performer 01:16:04
5 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 01:14:24

Proba 23 100 metri spate - 13 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
7 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 01:24:50

Seria: 4
3 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 01:19:15
5 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 01:19:10
7 Costache David 11441 1999 Delfinul Bucuresti 01:20:92
8 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:37

Seria: 5
2 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 01:18:43
3 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 01:18:00
4 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:07
5 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:35

Seria: 6
6 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 01:15:22
8 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 01:17:00

Seria: 7
2 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:02
6 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:38
7 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 01:11:57
8 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 01:12:85

Seria: 8
1 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 01:09:90
8 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:00

Proba 24 100 metri spate - 14 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
2 Stroe Mihai 11455 1998 C S LUNA Brasov 01:20:00

Seria: 6
1 Dumitrache Alexandru 9490 1998 Energic L L Pitesti 01:16:66
3 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 01:14:60

Seria: 7
1 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:00
3 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:10:24

Seria: 8
2 Dedu Catalin 9347 1998 CSS Ploiesti 01:09:00
5 Glod Ionut 8925 1998 Liceul Sportiv Bacau 01:08:00
6 Dobos Florin A1100 1998 VIPSANGYM Piatra Neamt 01:08:85
7 Anghel Andrei 9723 1998 Bucharest Sport Club 01:09:54

Seria: 9
1 Spinu Cosmin 9443 1998 C S LUNA Brasov 01:07:00
6 Militaru Alexandru 9503 1998 CSM Pitesti 01:06:00
8 Neama Raul 9780 1998 C S LUNA Brasov 01:08:00

Descalificari
1 Lungu Horia
Observatii: lipsa
1791 1998 C S LUNA Brasov 01:13:00

Proba 25 100 metri spate - 15 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
4 Basarabie Mihai 8868 1997 Dinamo Bucuresti 01:10:00
5 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 01:10:12

Seria: 8
3 Scarlat Bogdan 8374 1997 CSM Pitesti 01:08:00
4 Nitulescu Costinel 9006 1997 CSM Pitesti 01:08:00

Seria: 9
4 Glinta Robert 9019 1997 CSM Pitesti 01:03:00
7 Ambrono Andrei A0997 1997 Olimpia Bucuresti 01:06:79

Proba 26 100 metri spate - 16 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
2 Anghel Mihai 8710 1996 Steaua CSA 01:06:14
3 Grigore Andrei A0991 1996 Olimpia Bucuresti 01:03:28
5 Barbu Eduard 8568 1996 CSM Pitesti 01:03:00

Proba 27 100 metri spate - 11 ani - Fete (28 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 01:41:90
4 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 01:39:00
5 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:39:33

Seria: 2
1 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:38:00
2 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 01:36:73
3 Puchiu Ingrid 11306 2001 Bucharest Sport Club 01:36:00
5 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 01:35:37
6 Dolchinkova Traiana 1571 2001 Swimming Club "ETAR" 01:36:15

Seria: 3
5 Badea Andrada 10562 2001 CSM Pitesti 01:32:00
6 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 01:32:90
7 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 01:33:04
8 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:81

Seria: 4
1 Costache Elisa Andreea A0467 2001 NAVI 01:29:00
2 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 01:28:88
3 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 01:28:36
4 Marin Sorana Ioana A0462 2001 Steaua CSA 01:28:00
5 Olteanu Ana 11722 2001 CSM Pitesti 01:28:00
6 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 01:28:53
7 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Delfinul Bucuresti 01:28:95
8 Geana Antoanela 10553 2001 CSM Pitesti 01:30:00

Seria: 5
1 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 01:27:68
2 Stanescu Beatrice 11294 2001 CSM Pitesti 01:27:00
7 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 01:27:50

Seria: 7
1 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:20:00
2 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 01:20:00
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 01:18:78

Descalificari
1 Barbu Ana
Observatii: lipsa
A0017 2001 Bucharest Sport Club 01:36:83
2 Tiriblecea Ilinca
Observatii:
A0652 2001 Atack Team 01:31:28

Proba 28 100 metri spate - 12 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Ignatova Yoana Gateva 1186 2000 Swimming Club "ETAR" 01:35:00

Seria: 3
1 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 01:34:00
2 Popescu Teodora Ioana 11025 2000 Delfinul Bucuresti 01:33:00

Seria: 5
4 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Delfinul Bucuresti 01:24:40
6 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:12
8 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:69

Seria: 6
2 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 01:23:14
3 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:43
4 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 01:21:34
6 Dascalescu Dana A1099 2000 VIPSANGYM Piatra Neamt 01:22:60

Seria: 7
5 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:19:22

Seria: 8
1 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 01:18:09
2 Hermenean Ioana 10835 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:17:00
6 Todoran Ioana 10837 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:17:00
7 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 01:17:53

Proba 29 100 metri spate - 13 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Ghic Ozana 10445 1999 Median Bucuresti 01:32:47

Seria: 5
3 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:00

Seria: 6
1 Pasa Meltem Diana A0163 1999 CSS Dinamo 01:24:00
8 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:36

Seria: 7
3 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 01:19:37
7 Vrabie Alexandra 9960 1999 Dinamo Bucuresti 01:20:00
8 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 01:20:87

Seria: 8
3 Nae Andreea 8001 1999 CSM Pitesti 01:16:00
4 Marinescu Monica 9874 1999 Steaua CSA 01:15:74
8 Nastasa Adina A1097 1999 VIPSANGYM Piatra Neamt 01:18:53

Seria: 9
6 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:65

Seria: 10
4 Dospin Stefania Andreea 10273 1999 C S M 2010 Bacau 01:08:00

Proba 30 100 metri spate - 14 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
5 Mihalache Ioana 9720 1998 Delfinul Bucuresti 01:24:50

Seria: 6
5 Barbulescu Maria A0927 1998 Median Bucuresti 01:21:43
7 Becheanu Teodora 9305 1998 Median Bucuresti 01:24:00

Seria: 7
6 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 01:19:39

Seria: 9
4 Stoica Luciana 9357 1998 CSS Ploiesti 01:13:50

Seria: 10
1 Puchiu Andreea 8939 1998 Dinamo Bucuresti 01:12:20
2 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 01:12:00
3 Lavic Diana A0900 1998 Steaua CSA 01:10:44
6 Bocan Beatrice 8889 1998 Steaua CSA 01:11:91

Proba 31 100 metri spate - 15 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
5 Ivacson Bianca A1096 1997 VIPSANGYM Piatra Neamt 01:16:00

Seria: 9
1 Iliescu Irina 8882 1997 Bucharest Sport Club 01:15:00
2 Vijan Alexandra 8375 1997 CSM Pitesti 01:14:88
5 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 01:13:89
7 Ristache Francisca 1224 1997 CSS Ploiesti 01:15:00
8 Balan Andreea A0980 1997 Olimpia Bucuresti 01:15:42

Proba 32 100 metri spate - 16 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
3 Zboiu Nicoleta 8700 1996 Dinamo Bucuresti 01:14:00

Seria: 10
5 Raduta Bianca 8378 1996 CSM Pitesti 01:08:59
7 Dansorean Ioana 1579 1996 Steaua CSA 01:12:15
8 Zarnoianu Ioana A0908 1996 Bucharest Sport Club 01:12:47

Proba 33 50 metri bras - 9 ani - Baieti (30 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
7 Ilie Rares Andrei 1711 2003 Bucharest Sport Club 00:57:41

Seria: 5
2 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:53:90
3 Ratea Laurentiu 10537 2003 CSM Pitesti 00:53:68
6 Vlaicu Vlad 11263 2003 CSM Pitesti 00:53:87
7 Tuca Dragos Andrei 11265 2003 CSM Pitesti 00:53:90

Seria: 6
1 Vijan Stefan 11275 2003 CSM Pitesti 00:53:54
2 Stoica Ionut 1231 2003 CSM Pitesti 00:53:00
3 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:77
4 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:52:37
5 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:74
8 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:53:54

Seria: 7
1 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:51:88
2 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 00:51:49
7 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:51:52

Seria: 8
2 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:50:64
3 Dragota Etienne Laurentiu 1789 2003 C S S 1 Timisoara 00:50:50
5 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:45

Seria: 9
2 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:97
4 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:49:20
5 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:49:65
8 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:07

Seria: 10
7 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:48:80

Seria: 11
5 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:47:05
6 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:47:52

Seria: 12
1 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:65
2 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:46:23
7 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:46:37

Seria: 13
5 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:50

Seria: 14
8 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:72

Descalificari
1 Asprica Christian
Observatii: lipsa
1450 2003 Median Bucuresti 00:53:00

Proba 34 50 metri bras - 10 ani - Baieti (29 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Tarara Robert Stefan A0783 2002 CSS 1 Bucuresti 01:01:60

Seria: 7
3 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:33
4 Carstoveanu Andrei Vladimir 9949 2002 CSM Pitesti 00:51:00
5 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:21
6 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:51:37
8 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 00:51:96

Seria: 8
4 Ionescu Victor A0326 2002 Tenis Club 2000 00:50:23
6 Petrache Alexandru 1424 2002 C S LUNA Brasov 00:50:62
7 Nicolae Andrei 10533 2002 CSM Pitesti 00:50:84
8 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 00:51:00

Seria: 10
2 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:73
3 Gheorghita Andrei 1422 2002 C S LUNA Brasov 00:48:55
4 Gigoi Alexandru 11293 2002 CSM Pitesti 00:48:00
5 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:48:42
8 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:04

Seria: 11
3 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:49
4 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:46:84
7 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:47:81

Seria: 12
5 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:60
8 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:81

Seria: 13
2 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 00:44:91
3 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 00:44:67
4 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:44:13
8 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:26

Seria: 14
5 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:64
7 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:43:30

Seria: 15
6 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:40:14

Descalificari
1 Iorga Rusten Andrei
Observatii:
9899 2002 CSM Pitesti 00:50:00
2 Mitelut Stefan
Observatii: lipsa
A0753 2002 NAVI 00:48:71

Proba 35 50 metri bras - 11 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
3 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:69
6 David Bogdan 10532 2001 CSM Pitesti 00:49:70

Seria: 10
1 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 00:49:00

Seria: 11
1 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:47:82
2 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:47:59
8 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 00:47:99

Seria: 12
4 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:45:37
6 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 00:45:98

Seria: 13
1 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:45:23
6 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:74

Seria: 14
1 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Performer 00:43:30
2 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:43:26
3 Eremia Luca A0074 2001 CSS 2 Bucuresti 00:43:07
4 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 00:42:13

Seria: 15
1 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:41:53
2 Radu Marius 10561 2001 CSM Pitesti 00:41:00
3 Haiducu Laurentiu 9918 2001 CSM Pitesti 00:39:00
4 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 00:37:20
5 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:38:99
7 Ionescu Andrei 9919 2001 CSM Pitesti 00:41:00
8 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 00:42:02

Descalificari
1 Dumitrache Gabriel Ioan
Observatii:
A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:20

Proba 36 50 metri bras - 7 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Munteanu Robert 1497 2005 CSS 1 Bucuresti 01:04:67
4 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 01:02:47
5 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 01:02:81

Seria: 2
1 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS Dinamo 01:02:14
2 Taut Alexandru 1762 2005 Pescarusul Izvorani 01:01:67
4 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:59:34
5 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS Dinamo 01:00:39
8 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 01:02:38

Seria: 3
1 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:58:30
5 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:56:98
8 Stoica Emilian 12387 2005 NAVI 00:59:33

Seria: 4
2 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 00:55:54
7 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:55:59

Seria: 5
4 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:53:55
8 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:54:43

Descalificari
1 Bentea Bogdan Vasile
Observatii: lipsa
A0797 2005 Bucharest Sport Club 01:02:01

Proba 37 50 metri bras - 8 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Borangel Emanuel George 13140 2004 CSS 1 Bucuresti 01:01:44

Seria: 3
2 Cazacu Alin 13347 2004 Pescarusul Izvorani 00:57:34
3 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:57:00
4 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:56:47
6 Romas Codrut Fernando A0729 2004 CSS Dinamo 00:57:07

Seria: 4
1 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 00:55:78
3 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:55:40
4 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:92
5 Doroghi David 1690 2004 Renovatio S.C. 00:55:03
6 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:55:40
8 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:81

Seria: 5
1 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:54:12
5 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:53:68

Seria: 6
7 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:53:10

Seria: 8
1 Rotaru Cosmin 1188 2004 VIPSANGYM Piatra Neamt 00:50:93

Seria: 9
1 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:00

Seria: 12
3 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:45:74

Seria: 13
7 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:45:07

Proba 38 50 metri bras - 9 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Chita Andreea 11302 2003 CSM Pitesti 00:57:00
6 Radulescu Raisa 11274 2003 CSM Pitesti 00:57:87

Seria: 3
3 Stefan Andreea 1200 2003 CSS 2 Bucuresti 00:54:23
6 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:54:91
7 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:55:80

Seria: 4
1 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 00:52:56
3 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:52:07
6 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:52:09
7 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:36

Seria: 5
2 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:51:39
4 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:50:13

Seria: 6
2 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:28
3 Artene Maria Raluca A0756 2003 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:49:00
6 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:18
8 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:49:95

Seria: 7
8 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:48:62

Seria: 8
7 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:46:26
8 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:46:64

Proba 39 50 metri bras - 10 ani - Fete (21 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
2 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:18
4 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:51:93
5 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:52:03

Seria: 5
3 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:50:97
5 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:23
6 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:18
7 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:56
8 Radu Mihaela 10534 2002 CSM Pitesti 00:51:92

Seria: 6
1 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:74
7 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:47

Seria: 7
3 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:47:78
4 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:46:89
5 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:08
6 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:48:08
7 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:48:32

Seria: 8
1 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:46:63
2 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:77
3 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:44:62
4 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:63
5 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:43:97
6 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 00:44:77

Proba 40 50 metri bras - 7 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS Dinamo 01:05:00
2 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 01:03:07
3 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 01:01:46
4 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS Dinamo 01:00:26
5 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 01:01:17
6 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 01:02:42
7 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 01:04:72

Seria: 2
2 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 00:58:60
3 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 00:57:82
8 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:59:41

Seria: 3
8 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:56:45

Proba 41 50 metri bras - 8 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 00:59:20
7 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 00:59:00

Seria: 3
1 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:56:15
2 Staciuc Sara A1011 2004 CSS 1 Bucuresti 00:55:17
4 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:54:02
5 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:54:06

Seria: 4
8 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:53:17

Seria: 5
1 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:51:89

Seria: 6
4 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:48:82
5 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:48:98

Seria: 7
1 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:48:58
2 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:48:23

Descalificari
1 Vasilescu Ana
Observatii: lipsa
1722 2004 Median Bucuresti 01:13:15
2 Curiac Mara
Observatii: lipsa
1452 2004 Pescarusul Izvorani 00:56:64

Proba 42 200 metri mixt - 9 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 03:50:00
2 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 03:50:00
3 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 03:42:00
4 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 03:40:00
5 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 03:41:00
6 Stoica Ionut 1231 2003 CSM Pitesti 03:45:00
7 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 03:50:00
8 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 04:00:00

Seria: 2
1 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 03:40:00
8 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 03:40:00

Seria: 3
1 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 03:30:00
5 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 03:26:00

Seria: 4
4 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 03:18:00
6 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 03:20:00
7 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 03:20:00

Seria: 5
4 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 03:10:00

Seria: 6
8 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:10:00

Seria: 7
2 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 03:05:00
4 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 03:05:00
5 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 03:05:00
6 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 03:05:00

Seria: 8
6 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 03:03:00

Proba 43 200 metri mixt - 10 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Bolfa Robert Ion 11915 2002 Liceul Sportiv Bacau 03:36:00
3 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 03:35:00
4 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 03:31:20
5 Nicolae Andrei 10533 2002 CSM Pitesti 03:32:40
6 Carstoveanu Andrei Vladimir 9949 2002 CSM Pitesti 03:35:00
7 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 03:39:49

Seria: 3
3 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 03:27:64
7 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 03:29:00
8 Hriscu Dragos Alexandru 11916 2002 Liceul Sportiv Bacau 03:30:00

Seria: 4
2 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:20:00
5 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:19:08

Seria: 5
2 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:15:00
5 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 03:10:00
7 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 03:15:65

Seria: 6
1 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:09:67
2 Gigoi Alexandru 11293 2002 CSM Pitesti 03:09:00
7 Petrache Alexandru 1424 2002 C S LUNA Brasov 03:09:00

Seria: 8
1 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 03:04:62
7 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 03:03:56

Seria: 9
1 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 03:00:07
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 02:59:13
5 Gheorghita Andrei 1422 2002 C S LUNA Brasov 02:59:00

Seria: 10
8 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 02:58:83

Seria: 12
7 Stan Leon 11929 2002 NAVI 02:51:17

Descalificari
1 Mitelut Stefan
Observatii: lipsa
A0753 2002 NAVI 03:22:87

Proba 44 200 metri mixt - 11 ani - Baieti (23 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 03:29:00
6 David Bogdan 10532 2001 CSM Pitesti 03:28:02

Seria: 4
1 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:20:15
3 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 03:19:85
8 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:21:59

Seria: 5
3 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 03:12:64
6 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 03:13:81
8 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 03:16:00

Seria: 6
4 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Atack Team 03:05:78

Seria: 7
1 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 03:05:16
7 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 03:05:00
8 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 03:05:57

Seria: 9
2 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 03:00:00
4 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:58:84

Seria: 10
1 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 02:58:60
3 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:57:09

Seria: 12
5 Ionescu Andrei 9919 2001 CSM Pitesti 02:50:00
6 Dragomir Alexandru 9907 2001 Bucharest Sport Club 02:50:00

Seria: 13
8 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 02:49:62

Seria: 14
1 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 02:46:28
3 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 02:43:21
8 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 02:47:66

Seria: 16
6 Haiducu Laurentiu 9918 2001 CSM Pitesti 02:35:00

Proba 45 200 metri mixt - 12 ani - Baieti (24 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
1 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:15:97

Seria: 6
3 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 03:07:17
5 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 03:06:00
6 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 03:08:43

Seria: 7
3 Ghita George Eduard 1225 2000 Median Bucuresti 03:05:00

Seria: 8
3 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 03:02:32
5 Romas Catalin 10748 2000 CSS Dinamo 03:02:03

Seria: 9
7 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 03:00:00
8 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:00:18

Seria: 10
2 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 02:58:03
4 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 02:55:76

Seria: 11
1 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 02:54:55
3 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 02:53:65
8 Badescu Petrut 1227 2000 CSM Pitesti 02:55:00

Seria: 12
2 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 02:50:01
3 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 02:50:00

Seria: 13
2 Coman Adrian 10543 2000 CSM Pitesti 02:49:00
4 Boboc Razvan 1790 2000 CSM Pitesti 02:48:00
5 Tompa Gyorgy Kadosa 11410 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 02:48:00
6 Popazov Razvan 9481 2000 CSM Pitesti 02:49:00

Seria: 14
6 Stan Filip 11031 2000 Performer 02:44:26
7 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 02:46:01

Descalificari
1 Baltoi Andrei George
Observatii: lipsa
11710 2000 CSM Pitesti 03:05:00
2 Vasile Vlad
Observatii: lipsa
11029 2000 NAVI 02:52:52

Proba 46 200 metri mixt - 13 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
4 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:01:00

Seria: 9
6 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 02:59:50

Seria: 10
6 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 02:57:86

Seria: 11
5 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 02:53:21
6 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 02:53:72
7 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:54:17

Seria: 12
1 Costache David 11441 1999 Delfinul Bucuresti 02:51:19
4 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 02:49:67

Seria: 13
3 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 02:48:00

Seria: 14
2 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 02:45:66
5 Olaru Andrei 9475 1999 Energic L L Pitesti 02:42:53

Seria: 15
1 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 02:39:79
6 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 02:38:98
7 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:39:38

Seria: 16
2 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 02:35:35
8 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:36:88

Seria: 17
3 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 02:27:36
7 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 02:30:30

Seria: 18
7 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:25:00

Proba 47 200 metri mixt - 14 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
2 Diaconescu Adrian A0862 1998 CSS 2 Bucuresti 03:03:03

Seria: 10
5 Stroe Mihai 11455 1998 C S LUNA Brasov 02:57:00
7 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:58:21

Seria: 11
2 Stefan Valentin A1161 1998 CSS 2 Bucuresti 02:53:91

Seria: 12
8 Achilie Robert A0852 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:51:94

Seria: 13
1 Nilca Bogdan A1072 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:49:55
7 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 02:49:33

Seria: 15
3 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 02:37:75
4 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:37:00

Seria: 16
1 Golovca Valentin A0846 1998 Steaua CSA 02:35:57
3 Anghel Andrei 9723 1998 Bucharest Sport Club 02:32:83
4 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:32:09
5 Dobos Florin A1100 1998 VIPSANGYM Piatra Neamt 02:32:45
7 Dumitrache Alexandru 9490 1998 Energic L L Pitesti 02:35:55

Seria: 17
1 Neama Raul 9780 1998 C S LUNA Brasov 02:31:00
2 Spinu Cosmin 9443 1998 C S LUNA Brasov 02:30:00
5 Dedu Catalin 9347 1998 CSS Ploiesti 02:27:00
6 Militaru Alexandru 9503 1998 CSM Pitesti 02:28:00

Proba 48 200 metri mixt - 15 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 14
4 Ambrono Andrei A0997 1997 Olimpia Bucuresti 02:40:73

Seria: 15
2 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 02:38:99
5 Pantazi Madalin 8853 1997 Olimpia Bucuresti 02:37:40
8 Nitescu Cristian 8873 1997 Olimpia Bucuresti 02:40:09

Seria: 17
4 Bria Alexandru A0994 1997 Olimpia Bucuresti 02:26:96
8 Morosanu Bogdan 8010 1997 CSM Pitesti 02:31:08

Seria: 18
1 Nitulescu Costinel 9006 1997 CSM Pitesti 02:25:00
3 Glinta Robert 9019 1997 CSM Pitesti 02:19:41
6 Scarlat Bogdan 8374 1997 CSM Pitesti 02:23:00

Proba 49 200 metri mixt - 16 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 18
2 Anghel Mihai 8710 1996 Steaua CSA 02:23:52
4 Barbu Eduard 8568 1996 CSM Pitesti 02:14:62
5 Grigore Andrei A0991 1996 Olimpia Bucuresti 02:18:33
8 Cristescu Camil A0992 1996 Olimpia Bucuresti 02:26:35

Proba 50 200 metri mixt - 9 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 03:55:00
4 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 03:55:00
5 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 03:55:00

Seria: 2
2 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 03:45:00
6 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 03:45:00
7 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 03:45:00

Seria: 4
2 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:30:00
6 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 03:30:00
7 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:30:00

Seria: 5
1 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 03:25:00
3 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 03:20:00

Seria: 9
3 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 03:00:00

Descalificari
1 Vasilescu Guiu Anca
Observatii:
12816 2003 CSS 1 Bucuresti 03:20:00

Proba 51 200 metri mixt - 10 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Radneva Plamena 1440 2002 Swimming Club "ETAR" 03:37:00
4 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:32:44
6 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 03:35:00
7 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 03:35:00

Seria: 4
3 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 03:28:11
4 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:26:28
8 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 CSS 1 Bucuresti 03:32:34

Seria: 5
4 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 03:19:45
8 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:25:20

Seria: 6
4 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:15:89
6 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 03:17:47
7 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:18:53

Seria: 7
2 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 03:12:71
7 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 03:14:95

Seria: 8
4 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 03:04:65
7 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 03:08:46

Seria: 9
5 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 02:59:93

Seria: 10
2 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 02:57:67

Proba 52 200 metri mixt - 12 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
1 Dumitrescu Andreea A0069 2000 Tenis Club 2000 03:19:00

Seria: 7
1 Popescu Teodora Ioana 11025 2000 Delfinul Bucuresti 03:15:00
4 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:10:47
8 Georgescu Laura 1339 2000 NAVI 03:15:81

Seria: 9
4 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:59:79
7 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 03:03:92

Seria: 10
1 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:58:03
8 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Delfinul Bucuresti 02:59:48

Seria: 11
2 Luca Stefania A0117 2000 CSM Pitesti 02:50:00
4 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 02:46:30
5 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 02:46:94

Seria: 12
5 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 02:41:75

Seria: 13
1 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 02:40:06

Descalificari
1 Ignatova Yoana Gateva
Observatii: abandon
1186 2000 Swimming Club "ETAR" 03:20:00
2 Popescu Andreea
Observatii: abandon
A0172 2000 Delfinul Bucuresti 03:18:50

Proba 53 200 metri mixt - 13 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
2 Pasa Meltem Diana A0163 1999 CSS Dinamo 03:03:55
8 Belu Alexandra 11359 1999 Energic L L Pitesti 03:04:38

Seria: 10
6 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:55:23

Seria: 11
6 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 02:48:20
7 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:51:60
8 Nastasa Adina A1097 1999 VIPSANGYM Piatra Neamt 02:53:09

Seria: 12
3 Marinescu Monica 9874 1999 Steaua CSA 02:42:71
6 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 02:43:08
7 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:44:25
8 Vrabie Alexandra 9960 1999 Dinamo Bucuresti 02:46:00

Seria: 13
2 Scarlatescu Sabrina 9926 1999 CSM Pitesti 02:40:00
5 Nae Andreea 8001 1999 CSM Pitesti 02:38:00

Proba 54 200 metri mixt - 14 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 10
3 Becheanu Teodora 9305 1998 Median Bucuresti 02:54:80
4 Mihalache Ioana 9720 1998 Delfinul Bucuresti 02:54:52

Seria: 11
1 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 02:52:09

Seria: 13
4 Bocan Beatrice 8889 1998 Steaua CSA 02:37:74
6 Andrei Andreea 9927 1998 Energic L L Pitesti 02:39:66
8 Gogu Denisa A0907 1998 Steaua CSA 02:40:59

Seria: 14
4 Puchiu Andreea 8939 1998 Dinamo Bucuresti 02:28:20
8 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 02:36:27

Proba 55 200 metri mixt - 15 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 12
1 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 02:44:46
4 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 02:40:89

Seria: 13
3 Ungureanu Karina 8371 1997 CSM Pitesti 02:38:40
7 Vijan Alexandra 8375 1997 CSM Pitesti 02:40:05

Seria: 14
1 Coteanu Madalina Cristina 8923 1997 Liceul Sportiv Bacau 02:35:00
2 Balan Andreea A0980 1997 Olimpia Bucuresti 02:31:73

Proba 56 200 metri mixt - 16 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 12
2 Capra Maria 11154 1996 Median Bucuresti 02:44:00

Seria: 14
3 Zarnoianu Ioana A0908 1996 Steaua CSA 02:28:26
5 Raduta Bianca 8378 1996 CSM Pitesti 02:28:23
6 Zboiu Nicoleta 8700 1996 Dinamo Bucuresti 02:30:00
7 Dansorean Ioana 1579 1996 Steaua CSA 02:33:65

Proba 57 200 metri mixt - 11 ani - Fete (29 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
3 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:39:80
4 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 03:38:60
5 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 03:38:80

Seria: 3
2 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 03:35:00
3 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 03:34:00
5 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:33:90
8 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 03:37:14

Seria: 4
1 Tiriblecea Ilinca A0652 2001 Atack Team 03:32:00
5 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 03:26:70

Seria: 5
2 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:21:87
7 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Delfinul Bucuresti 03:22:45

Seria: 6
5 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 03:16:11
8 Badea Andrada 10562 2001 CSM Pitesti 03:19:23

Seria: 7
3 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 03:12:08
5 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 03:12:00
6 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 03:12:24

Seria: 8
1 Olteanu Ana 11722 2001 CSM Pitesti 03:10:00
2 Stanescu Beatrice 11294 2001 CSM Pitesti 03:07:00
3 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 03:05:78
5 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 03:04:78
6 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 03:06:35
8 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 03:10:00

Seria: 9
1 Costache Elisa Andreea A0467 2001 NAVI 03:04:15
6 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 03:00:77

Seria: 10
5 Puchiu Ingrid 11306 2001 Bucharest Sport Club 02:54:57
7 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 02:57:78

Seria: 11
3 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 02:47:10

Descalificari
1 Barbu Ana
Observatii: lipsa
A0017 2001 Bucharest Sport Club 03:17:13

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 66 100 metri liber - 9 ani - Fete (19 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stefan Andreea 1200 2003 CSS 2 Bucuresti 01:39:00
3 Chita Andreea 11302 2003 CSM Pitesti 01:35:00
4 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 01:33:43
5 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:34:52
6 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 01:35:50

Seria: 2
1 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 01:31:78
3 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:30:08
5 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:00
8 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 01:33:07

Seria: 3
1 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 01:29:01
4 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:28:03
8 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:52

Seria: 4
2 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 01:27:00
8 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 01:27:88

Seria: 6
2 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 01:23:36

Seria: 7
3 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 01:22:00
5 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 01:22:00

Seria: 8
6 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 01:20:53
7 Artene Maria Raluca A0756 2003 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:21:00

Proba 67 100 metri liber - 10 ani - Fete (22 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:43
6 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 01:30:29
7 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:57

Seria: 3
2 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 01:29:00
3 Radneva Plamena 1440 2002 Swimming Club "ETAR" 01:28:60
5 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 CSS 1 Bucuresti 01:28:11
6 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 01:29:00
7 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 01:29:00

Seria: 4
1 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:61
6 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:34
7 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 01:27:53

Seria: 5
8 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:31

Seria: 6
5 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 01:23:09
7 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 01:23:53

Seria: 7
2 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 01:22:38

Seria: 8
2 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 01:20:80
3 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 01:19:68

Seria: 9
4 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 01:16:40
8 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:38

Seria: 10
2 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 01:15:21
3 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 01:15:05

Descalificari
1 Denieul Catinca
Observatii:
A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:00

Proba 68 100 metri liber - 12 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
5 Ignatova Yoana Gateva 1186 2000 Swimming Club "ETAR" 01:24:30

Seria: 7
7 Georgescu Laura 1339 2000 NAVI 01:22:61
8 Meghea Alexandra Maria 11776 2000 Performer 01:23:00

Seria: 8
8 Dumitrescu Andreea A0069 2000 Tenis Club 2000 01:21:26

Seria: 9
7 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 01:17:13

Seria: 10
1 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:16
4 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:71

Seria: 11
2 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Delfinul Bucuresti 01:13:00
5 Dascalescu Dana A1099 2000 VIPSANGYM Piatra Neamt 01:11:57

Seria: 12
1 Todoran Ioana 10837 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:11:00
3 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 01:09:65
6 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:46

Seria: 13
7 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 01:08:78
8 Luca Stefania A0117 2000 CSM Pitesti 01:09:00

Seria: 14
4 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 01:06:12
7 Hermenean Ioana 10835 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:07:00
8 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:07:60

Proba 69 100 metri liber - 13 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
5 Belu Alexandra 11359 1999 Energic L L Pitesti 01:16:55

Seria: 10
5 Pasa Meltem Diana A0163 1999 CSS Dinamo 01:14:77
7 Ghic Ozana 10445 1999 Median Bucuresti 01:16:12

Seria: 11
3 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:85
6 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:60

Seria: 12
2 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:56
4 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 01:09:38

Seria: 13
1 Scarlatescu Sabrina 9926 1999 CSM Pitesti 01:09:00
2 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 01:08:71

Seria: 14
6 Marinescu Monica 9874 1999 Steaua CSA 01:06:58

Seria: 15
3 Vrabie Alexandra 9960 1999 Dinamo Bucuresti 01:05:00
4 Nastasa Adina A1097 1999 VIPSANGYM Piatra Neamt 01:04:13
8 Nae Andreea 8001 1999 CSM Pitesti 01:06:00

Seria: 16
6 Dospin Stefania Andreea 10273 1999 C S M 2010 Bacau 01:02:00

Proba 70 100 metri liber - 14 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 11
7 Becheanu Teodora 9305 1998 Median Bucuresti 01:13:00

Seria: 12
7 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 01:10:80

Seria: 13
5 Gogu Denisa A0907 1998 Steaua CSA 01:08:08

Seria: 14
2 Bocan Beatrice 8889 1998 Steaua CSA 01:06:80
3 Andrei Andreea 9927 1998 Energic L L Pitesti 01:06:55

Seria: 15
6 Stoica Luciana 9357 1998 CSS Ploiesti 01:05:00

Seria: 16
4 Puchiu Andreea 8939 1998 Dinamo Bucuresti 00:58:60
7 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 01:03:34

Descalificari
1 Barbulescu Maria
Observatii: lipsa
A0927 1998 Median Bucuresti 01:11:49

Proba 71 100 metri liber - 15 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 11
8 Iliescu Irina 8882 1997 Bucharest Sport Club 01:13:53

Seria: 13
6 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 01:08:50

Seria: 14
1 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 01:07:26
5 Ristache Francisca 1224 1997 CSS Ploiesti 01:06:50

Seria: 15
1 Ungureanu Karina 8371 1997 CSM Pitesti 01:05:83
2 Coteanu Madalina Cristina 8923 1997 Liceul Sportiv Bacau 01:05:00
7 Vijan Alexandra 8375 1997 CSM Pitesti 01:05:15

Seria: 16
1 Ivacson Bianca A1096 1997 VIPSANGYM Piatra Neamt 01:03:77
8 Balan Andreea A0980 1997 Olimpia Bucuresti 01:04:07

Proba 72 100 metri liber - 16 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 13
4 Capra Maria 11154 1996 Median Bucuresti 01:08:00

Seria: 16
2 Raduta Bianca 8378 1996 CSM Pitesti 01:02:20
3 Zboiu Nicoleta 8700 1996 Dinamo Bucuresti 01:02:00

Descalificari
1 Dansorean Ioana
Observatii: lipsa
1579 1996 Steaua CSA 01:04:32
2 Zarnoianu Ioana
Observatii: lipsa
A0908 1996 Steaua CSA 01:00:77

Proba 73 100 metri liber - 11 ani - Fete (30 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
3 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 01:26:02
4 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:52
5 Dolchinkova Traiana 1571 2001 Swimming Club "ETAR" 01:26:00

Seria: 5
1 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:01
2 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:24:75
3 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:46
4 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 01:23:84
6 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 01:24:50
7 Marin Sorana Ioana A0462 2001 Steaua CSA 01:25:00

Seria: 6
3 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 01:23:28
4 Olteanu Ana 11722 2001 CSM Pitesti 01:23:00
8 Florea Daria Mihaela A1026 2001 Energic L L Pitesti 01:23:66

Seria: 7
1 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 01:22:62
4 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 01:21:30
6 Tiriblecea Ilinca A0652 2001 Atack Team 01:22:00

Seria: 8
1 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 01:21:05
4 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Delfinul Bucuresti 01:18:87
5 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 01:18:93

Seria: 9
1 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 01:18:16
2 Costache Elisa Andreea A0467 2001 NAVI 01:17:01
3 Geana Antoanela 10553 2001 CSM Pitesti 01:17:00
6 Badea Andrada 10562 2001 CSM Pitesti 01:17:00

Seria: 10
6 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 01:15:10
8 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 01:16:16

Seria: 11
1 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:13:06

Seria: 12
5 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 01:09:41
8 Puchiu Ingrid 11306 2001 Bucharest Sport Club 01:11:40

Seria: 13
3 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 01:08:42

Descalificari
1 Barbu Ana
Observatii: lipsa
A0017 2001 Bucharest Sport Club 01:23:58
2 Nistor Ioana Alexandra
Observatii: lipsa
A0152 2001 C S Intersport 2004 01:23:31

Proba 74 100 metri liber - 9 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 01:33:31
2 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 01:31:23
3 Dragota Etienne Laurentiu 1789 2003 C S S 1 Timisoara 01:30:00
4 Stoica Ionut 1231 2003 CSM Pitesti 01:30:00
5 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 01:30:00
7 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 01:32:32
8 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 01:33:75

Seria: 3
3 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 01:28:01
4 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 01:28:00
5 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:28:01
8 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 01:29:34

Seria: 4
1 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 01:27:89
6 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 01:27:51
7 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:87

Seria: 5
8 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 01:26:93

Seria: 7
1 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 01:23:73
3 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 01:21:03

Seria: 8
2 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 01:19:75

Seria: 9
1 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 01:19:00

Seria: 10
3 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 01:17:07
8 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 01:17:71

Descalificari
1 Dinica Ionut
Observatii:
12769 2003 Median Bucuresti 01:34:90
2 Asprica Christian
Observatii: lipsa
1450 2003 Median Bucuresti 01:34:90
3 Morariu Luca Ioan
Observatii:
12567 2003 NAVI 01:26:26

Proba 75 100 metri liber - 10 ani - Baieti (36 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Ionescu Victor A0326 2002 Tenis Club 2000 01:31:17

Seria: 3
1 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:23
2 Neacsu Radu Costin 11247 2002 CSM Pitesti 01:29:00
6 Carstoveanu Andrei Vladimir 9949 2002 CSM Pitesti 01:29:00
7 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 01:29:00

Seria: 4
2 Nicolae Andrei 10533 2002 CSM Pitesti 01:27:80
3 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 01:27:48
4 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 01:27:00
8 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:92

Seria: 5
1 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 01:26:44
2 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:24
3 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:34
4 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:00
6 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 01:25:34

Seria: 6
1 Coman Stefan Razvan A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:00
3 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 01:24:00
4 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 01:23:87
8 Gigoi Alexandru 11293 2002 CSM Pitesti 01:25:00

Seria: 7
5 Draghici Mihnea 1423 2002 C S LUNA Brasov 01:21:00
6 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:97
8 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:23:85

Seria: 8
1 Aspru Alesandro 1341 2002 Energic L L Pitesti 01:20:00
4 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 01:19:00
6 Badoi Tudor A1104 2002 Energic L L Pitesti 01:19:61

Seria: 9
3 Bolfa Robert Ion 11915 2002 Liceul Sportiv Bacau 01:18:00
8 Pica Ioan Stefan 1021 2002 Energic L L Pitesti 01:19:00

Seria: 10
5 Petrache Alexandru 1424 2002 C S LUNA Brasov 01:17:00
6 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 01:17:19
7 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:17:52

Seria: 12
6 Hriscu Dragos Alexandru 11916 2002 Liceul Sportiv Bacau 01:14:00
8 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 01:14:98

Seria: 14
4 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:11:80
8 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:12:85

Seria: 15
6 Gheorghita Andrei 1422 2002 C S LUNA Brasov 01:11:00

Seria: 16
2 Stan Leon 11929 2002 NAVI 01:09:93

Descalificari
1 Mitelut Stefan
Observatii: lipsa
A0753 2002 NAVI 01:27:38

Proba 76 100 metri liber - 11 ani - Baieti (31 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
5 Kolev Yordan Kalinov 1180 2001 Swimming Club "ETAR" 01:25:00

Seria: 6
5 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 01:24:00
6 David Bogdan 10532 2001 CSM Pitesti 01:24:60
7 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 01:24:81

Seria: 7
4 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:34
7 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 01:23:22

Seria: 8
3 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:07
7 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 01:19:91
8 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 01:20:10

Seria: 9
2 Dragomir Alexandru 9907 2001 Bucharest Sport Club 01:18:91
4 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 01:17:81
6 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 01:18:14

Seria: 11
1 Hongu Mihai Emanuel 11725 2001 C S M 2010 Bacau 01:16:00
2 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 01:15:31
3 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:15:00
5 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Atack Team 01:15:00
6 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 01:15:09
8 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 01:16:63

Seria: 12
7 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:20

Seria: 13
5 Radu Marius 10561 2001 CSM Pitesti 01:13:00

Seria: 14
1 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 01:12:58

Seria: 15
1 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 01:11:42
2 Ionescu Andrei 9919 2001 CSM Pitesti 01:11:00
7 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:15
8 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Performer 01:11:50

Seria: 16
3 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 01:09:52
4 Doaga Claudiu Andrei 11726 2001 C S M 2010 Bacau 01:09:00
7 Druga Rares 11675 2001 C S M 2010 Bacau 01:10:00
8 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 01:10:52

Seria: 18
6 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 01:07:30

Seria: 19
7 Haiducu Laurentiu 9918 2001 CSM Pitesti 01:06:00

Proba 77 100 metri liber - 12 ani - Baieti (30 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
2 Trandafir Mihai A0861 2000 CSS 2 Bucuresti 01:24:70

Seria: 7
2 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 01:21:97

Seria: 8
5 Ghita George Eduard 1225 2000 Median Bucuresti 01:19:00

Seria: 9
5 Tirlea Ionut 11147 2000 CSM Pitesti 01:18:00
7 Grigore Eduard 11664 2000 Median Bucuresti 01:19:00

Seria: 10
1 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:53
2 Manea Alexandru A1169 2000 CSS 2 Bucuresti 01:17:36
4 Licu Albert 11583 2000 NAVI 01:16:83

Seria: 11
7 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 01:15:58

Seria: 12
2 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 01:14:06
4 Romas Catalin 10748 2000 CSS Dinamo 01:13:74

Seria: 13
2 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:36
3 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 01:13:00
6 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 01:13:10
8 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 01:13:59

Seria: 14
2 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 01:12:10
3 Badescu Petrut 1227 2000 CSM Pitesti 01:12:00
6 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 01:12:03
7 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 01:12:24

Seria: 15
5 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 01:10:86

Seria: 16
1 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 01:10:06
6 Stan Filip 11031 2000 Performer 01:09:84

Seria: 17
1 Boboc Razvan 1790 2000 CSM Pitesti 01:09:00
6 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:08:69
7 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 01:09:00

Seria: 18
2 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 01:07:51
3 Tompa Gyorgy Kadosa 11410 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:07:00

Seria: 19
1 Popazov Razvan 9481 2000 CSM Pitesti 01:06:00
6 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 01:05:63

Descalificari
1 Baltoi Andrei George
Observatii: lipsa
11710 2000 CSM Pitesti 01:15:00

Proba 78 100 metri liber - 13 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 12
1 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 01:14:56
3 Grijincu Robert 10789 1999 Median Bucuresti 01:14:00

Seria: 13
1 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:58
4 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 01:12:89
7 Cozma Mihnea 11461 1999 Energic L L Pitesti 01:13:54

Seria: 14
5 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:92

Seria: 15
3 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:95
4 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 01:10:81

Seria: 17
2 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 01:08:73
3 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 01:08:58
5 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:52

Seria: 18
1 Olaru Andrei 9475 1999 Energic L L Pitesti 01:08:10
4 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:06:36
5 Costache David 11441 1999 Delfinul Bucuresti 01:06:36
8 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:30

Seria: 19
2 Viju Tiberiu 1788 1999 CSS Ploiesti 01:06:00
4 Coromelcea Victor 9358 1999 CSS Ploiesti 01:05:00
5 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 01:05:10
8 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 01:06:00

Seria: 20
2 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 01:04:99
4 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:61
8 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 01:05:00

Seria: 22
1 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:67
2 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 00:59:35
8 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:08

Seria: 23
1 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 00:57:99

Proba 79 100 metri liber - 14 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 16
5 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:45

Seria: 18
7 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 01:08:04

Seria: 19
3 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:05:50

Seria: 20
1 Nilca Bogdan A1072 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:00
5 Golovca Valentin A0846 1998 Steaua CSA 01:04:10
6 Anghel Andrei 9723 1998 Bucharest Sport Club 01:04:83
7 Militaru Alexandru 9503 1998 CSM Pitesti 01:05:00

Seria: 21
1 Paraschiv Razvan 9350 1998 CSS Ploiesti 01:03:00
3 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:00
5 Dobos Florin A1100 1998 VIPSANGYM Piatra Neamt 01:00:42
7 Dumitrache Alexandru 9490 1998 Energic L L Pitesti 01:02:87

Seria: 22
4 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Dinamo Bucuresti 00:59:00
5 Glod Ionut 8925 1998 Liceul Sportiv Bacau 00:59:00

Seria: 23
3 Neama Raul 9780 1998 C S LUNA Brasov 00:57:00

Descalificari
1 Stroe Mihai
Observatii: lipsa
11455 1998 C S LUNA Brasov 01:09:00
2 Lungu Horia
Observatii: lipsa
1791 1998 C S LUNA Brasov 01:01:00

Proba 80 100 metri liber - 15 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 17
4 Culea Stefan Florentin A0912 1997 CSS 2 Bucuresti 01:08:35

Seria: 20
3 Pantazi Madalin 8853 1997 Olimpia Bucuresti 01:04:12

Seria: 21
2 Ambrono Andrei A0997 1997 Olimpia Bucuresti 01:02:65
4 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 01:00:38
8 Nitescu Cristian 8873 1997 Olimpia Bucuresti 01:03:36

Seria: 22
7 Bria Alexandru A0994 1997 Olimpia Bucuresti 00:59:58

Seria: 23
2 Basarabie Mihai 8868 1997 Dinamo Bucuresti 00:57:50
6 Nitulescu Costinel 9006 1997 CSM Pitesti 00:57:00
7 Glinta Robert 9019 1997 CSM Pitesti 00:57:51
8 Scarlat Bogdan 8374 1997 CSM Pitesti 00:58:00

Descalificari
1 Morosanu Bogdan
Observatii: lipsa
8010 1997 CSM Pitesti 01:13:75

Proba 81 100 metri liber - 16 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 22
3 Anghel Mihai 8710 1996 Steaua CSA 00:59:04
6 Olteanu Valentin Gabriel 9779 1996 Triumf Bucuresti 00:59:17

Seria: 23
4 Barbu Eduard 8568 1996 CSM Pitesti 00:55:19
5 Grigore Andrei A0991 1996 Olimpia Bucuresti 00:56:04

Proba 82 50 metri spate - 9 ani - Fete (21 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Radulescu Raisa 11274 2003 CSM Pitesti 00:50:90
4 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:23

Seria: 4
1 Stefan Andreea 1200 2003 CSS 2 Bucuresti 00:49:03
3 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:54
4 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:33
5 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:48:39

Seria: 5
4 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:46:80
6 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 00:47:43

Seria: 6
4 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:44:89
5 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:45:39
7 Chita Andreea 11302 2003 CSM Pitesti 00:46:40

Seria: 7
1 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:44:64
3 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:44:16

Seria: 8
1 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:43:22
7 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:11

Seria: 9
1 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:42:36
4 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 00:41:58
5 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:41:70

Seria: 10
2 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:39:01
5 Artene Maria Raluca A0756 2003 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:38:00
8 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:45

Proba 83 50 metri spate - 10 ani - Fete (26 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
2 Radu Mihaela 10534 2002 CSM Pitesti 00:48:78
6 Atanasiu Ana A0573 2002 Atack Team 00:48:62
7 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:84

Seria: 5
2 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:90
3 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 00:47:02
5 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:94

Seria: 6
2 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:95
3 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:45:65
6 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:45:90
8 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:46:75

Seria: 7
2 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:44:31

Seria: 8
2 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 CSS 1 Bucuresti 00:43:11
3 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 00:42:91
4 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:42:48
5 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:77
6 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:02
8 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:43:28

Seria: 9
3 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:41:73
6 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:42:18
7 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:29
8 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:42:44

Seria: 10
1 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:79
3 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:62
4 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:38:00
6 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:39:00
7 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:40:12

Proba 84 50 metri spate - 7 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 01:01:71
4 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:58:31

Seria: 2
1 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:57:76
2 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS Dinamo 00:56:21
3 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:55:97
5 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:54:78
6 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:56:11
7 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:56:68
8 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:57:91

Seria: 3
6 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:52:67
7 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:53:60
8 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS Dinamo 00:54:17

Seria: 4
8 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:49:63

Seria: 5
1 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:48:05
8 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 00:48:23

Proba 85 50 metri spate - 8 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Vasilescu Ana 1722 2004 Median Bucuresti 01:00:16

Seria: 2
4 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:54:66

Seria: 3
1 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 00:54:00
2 Curiac Mara 1452 2004 Pescarusul Izvorani 00:52:84
5 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:50:53

Seria: 5
7 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:47:95

Seria: 6
1 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:46:63

Seria: 7
4 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:43:78
5 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:44:11
6 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:44:28
7 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:44:54
8 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:44:83

Seria: 9
2 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:42:22

Proba 86 50 metri spate - 9 ani - Baieti (34 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
2 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:48:90
3 Tuca Dragos Andrei 11265 2003 CSM Pitesti 00:48:40
6 Ratea Laurentiu 10537 2003 CSM Pitesti 00:48:75

Seria: 6
2 Vijan Stefan 11275 2003 CSM Pitesti 00:48:02
8 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:48:30

Seria: 7
2 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:47:16

Seria: 8
1 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:82
2 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:46:65
6 Vlaicu Vlad 11263 2003 CSM Pitesti 00:46:63

Seria: 9
2 Stoica Ionut 1231 2003 CSM Pitesti 00:46:00
5 Lungu Alexandru 1687 2003 GRC Campina 00:45:91

Seria: 10
3 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:45:30
7 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:55
8 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 00:45:85

Seria: 11
3 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:44:68
5 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:44:62
6 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:44:86

Seria: 12
7 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:36

Seria: 13
3 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:43:45
8 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:43:79

Seria: 14
1 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:16
7 Dragota Etienne Laurentiu 1789 2003 C S S 1 Timisoara 00:42:83
8 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:43:28

Seria: 15
1 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:42:04
3 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:41:87
4 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:41:79
8 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:23

Seria: 16
1 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:68
5 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:13

Seria: 17
5 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:39:66
8 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:39

Seria: 18
1 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:59

Descalificari
1 Asprica Christian
Observatii: lipsa
1450 2003 Median Bucuresti 00:48:90
2 Anton Sergiu Eduard
Observatii: lipsa
A0533 2003 Club Daimon 00:45:55

Proba 87 50 metri spate - 10 ani - Baieti (43 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Tarara Robert Stefan A0783 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:12

Seria: 6
5 Nicolae Andrei 10533 2002 CSM Pitesti 00:47:85

Seria: 7
3 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:02
4 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 00:46:87
5 Neacsu Radu Costin 11247 2002 CSM Pitesti 00:46:90
6 Coman Radu Andrei A0580 2002 Atack Team 00:47:09
8 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:71

Seria: 8
4 Godeanu Robert Mihail A1023 2002 Energic L L Pitesti 00:46:27
5 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:46:34
7 Petrache Alexandru 1424 2002 C S LUNA Brasov 00:46:81

Seria: 9
3 Aspru Alesandro 1341 2002 Energic L L Pitesti 00:45:96
4 Iorga Rusten Andrei 9899 2002 CSM Pitesti 00:45:90
8 Carstoveanu Andrei Vladimir 9949 2002 CSM Pitesti 00:46:00

Seria: 10
2 Ionescu Teodor 9921 2002 CSM Pitesti 00:45:50
4 Coman Stefan Razvan A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:17
5 Pica Ioan Stefan 1021 2002 Energic L L Pitesti 00:45:22

Seria: 11
4 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:56

Seria: 12
2 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:44:26
3 Ionescu Victor A0326 2002 Tenis Club 2000 00:44:07
4 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:43:82
5 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 00:44:00
6 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:24
8 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:50

Seria: 13
1 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:72
5 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:43:38

Seria: 14
2 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:80
5 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:46

Seria: 15
2 Gigoi Alexandru 11293 2002 CSM Pitesti 00:42:00
5 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:86
6 Bolfa Robert Ion 11915 2002 Liceul Sportiv Bacau 00:42:00

Seria: 16
2 Badoi Tudor A1104 2002 Energic L L Pitesti 00:41:39
3 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:41:14
8 Gheorghita Andrei 1422 2002 C S LUNA Brasov 00:41:74

Seria: 17
2 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:02
3 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 00:39:87
7 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:40:14

Seria: 18
3 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:37:82
7 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:07

Seria: 19
1 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:37:00
5 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:35:38
7 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 00:36:87

Descalificari
1 Mitelut Stefan
Observatii: lipsa
A0753 2002 NAVI 00:43:66
2 Mocanu Eric
Observatii: lipsa
A0624 2002 Tenis Club 2000 00:42:43

Proba 88 50 metri spate - 11 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 11
1 Kolev Yordan Kalinov 1180 2001 Swimming Club "ETAR" 00:45:00
7 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 00:44:90

Seria: 12
1 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:44:38

Seria: 13
2 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:43:59
6 David Bogdan 10532 2001 CSM Pitesti 00:43:57

Seria: 15
7 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:42:00

Seria: 16
4 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:81
6 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:37

Seria: 17
1 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 00:40:27
4 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:63
6 Hongu Mihai Emanuel 11725 2001 C S M 2010 Bacau 00:40:00

Seria: 18
2 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Performer 00:39:02