Lista de start pentru Campionat Municipal Baieti 11-12-13, Fete 11-12 - Editia 2012

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 12 ani - Baieti (39 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Chitu Cristian 1668 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:73
4 Visan Alexandru A1036 2000 CSS 1 Bucuresti 00:44:76
8 Timoianu David 1670 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:64
3 Birisan Iulian A0838 2000 Atack Team 00:41:26
4 Peiu Alexandru 1326 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:00
7 Grigore Eduard 11664 2000 Median Bucuresti 00:41:63

Seria: 4
2 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 00:40:37
4 Ghita George Eduard 1225 2000 Median Bucuresti 00:39:92
7 Pandele Robert 10752 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:52

Seria: 5
1 Ghidiman Teodor A0084 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:80

Seria: 6
1 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:91
3 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 00:37:10
5 Brebeanu David 10772 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:88
6 Trandafir Mihai A0861 2000 CSS 2 Bucuresti 00:37:34

Seria: 7
5 Manea Alexandru A1169 2000 CSS 2 Bucuresti 00:36:21
7 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:36:41
8 Zus Cristian 10859 2000 Tenis Club 2000 00:36:72

Seria: 8
2 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 00:35:40
8 Sandru Paul Eduard 11792 2000 NAVI 00:36:00

Seria: 9
7 Licu Albert 11583 2000 NAVI 00:34:72
8 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 00:34:98

Seria: 10
3 Marin Razvan 10758 2000 Delfinul Bucuresti 00:33:67
4 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 00:33:61
6 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:67

Seria: 11
2 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 00:33:39
3 Badica Tudor A0011 2000 CSS Dinamo 00:33:30
4 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 00:32:89
6 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:32

Seria: 12
1 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:32:81
3 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 00:32:37
6 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:41
8 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:32:82

Seria: 13
4 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:31:57

Seria: 14
5 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 00:30:60
8 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:31:46

Seria: 15
7 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 00:29:57

Descalificari
1 Stanciu Eduard
Observatii: lipsa
11771 2000 CSS Dinamo 00:50:03

Proba 2 50 metri liber - 13 ani - Baieti (32 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
6 Mosnegutu Vlad A0836 1999 Atack Team 00:41:35

Seria: 4
3 Necula Vlad A0835 1999 Atack Team 00:39:97
5 Cretu Stefan Alexandru 1470 1999 Tenis Club 2000 00:39:95

Seria: 5
3 Bantoiu Alexandru A0834 1999 Atack Team 00:39:25

Seria: 6
4 Mataoanu Andrei A0879 1999 Bucharest Sport Club 00:36:76

Seria: 7
6 Oniciuc Mihai A0833 1999 Atack Team 00:36:30

Seria: 9
1 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 00:34:85
3 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 00:34:52

Seria: 10
1 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 00:33:93
2 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:68

Seria: 11
7 Ionescu Alexandru 10759 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:48
8 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:51

Seria: 12
2 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:53
4 Negrea Cristian Mihai A0147 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:15
5 Balica Mircea Andrei A0015 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:35

Seria: 13
1 Popa Andrei A0842 1999 CSS Dinamo 00:32:09
5 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 00:31:81
7 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 00:32:08

Seria: 14
1 Costache David 11441 1999 Delfinul Bucuresti 00:31:44
2 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:82
3 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 00:30:63
4 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 00:30:45
6 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:71
7 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 00:30:92

Seria: 15
2 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 00:29:50
3 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:27:34
4 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 00:26:10
5 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 00:27:15
6 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:19
8 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 00:30:31

Descalificari
1 Ivan Bogdan
Observatii: lipsa
A0832 1999 Atack Team 99:99:99
2 Rapeanu Bogdan Andrei
Observatii: lipsa
A0184 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:38

Proba 4 50 metri liber - 11 ani - Baieti (46 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Verziu Alexandru 1665 2001 Atack Team 99:99:99
6 Nastase Dragos 1664 2001 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
2 Raduta Raul Andrei 11704 2001 CSS Dinamo 00:50:32
3 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Atack Team 00:49:78
5 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 00:45:72
7 Tudor Matei A0432 2001 CSS 1 Bucuresti 00:54:72

Seria: 3
2 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:38
5 Sanda Marius A0770 2001 Bucharest Sport Club 00:41:24
8 Alecsandru Cosmin Ionut A0520 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:03

Seria: 4
1 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 C S Intersport 2004 00:40:68
6 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:99
8 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:78

Seria: 5
2 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 00:39:50
4 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 00:38:69
5 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:38:93
7 Iliescu Razvan A0612 2001 Tenis Club 2000 00:39:76
8 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 00:39:90

Seria: 6
7 Crisan Maxim JR A0541 2001 Steaua CSA 00:37:42
8 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:38:31

Seria: 7
1 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:71
3 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 00:36:30
4 Cosug Andrei 11632 2001 Bucharest Sport Club 00:36:02

Seria: 8
1 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:35:79
4 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Median Bucuresti 00:34:98
5 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 00:34:99
6 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:39
7 Itul-Toderesc Octavian A0435 2001 CSS 1 Bucuresti 00:35:64

Seria: 9
2 Motas Cristian A0139 2001 Steaua CSA 00:34:56
4 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 00:34:10
5 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 00:34:22
6 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:34:52

Seria: 10
5 Dragan Mihai A1110 2001 CSS 1 Bucuresti 00:33:62
7 Becheru Stefan Lucian Emil A0430 2001 CSS 1 Bucuresti 00:33:71
8 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:34:07

Seria: 11
1 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 00:33:51
5 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:33:04

Seria: 12
7 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:32:57

Seria: 13
2 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:32:08
3 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:31:97
6 Cernescu Alexandru Ioan A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 00:31:99
8 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:12

Seria: 15
1 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 00:29:98

Descalificari
1 Moscu Gabriel
Observatii: lipsa
1327 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Petran George Stelian
Observatii:
A0336 2001 C S Intersport 2004 00:39:36
3 Eremia Luca
Observatii:
A0074 2001 CSS 2 Bucuresti 00:37:40
4 Florea Mihnea Ioan
Observatii: lipsa
A0599 2001 Atack Team 00:36:37

Proba 5 50 metri liber - 11 ani - Fete (38 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Danila Ana Maria 1331 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Stoian Lorena 1663 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Murea Maria Alexia 1662 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Itoafa Anastasia Maria 1330 2001 CSS 2 Bucuresti 00:49:12
2 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 00:47:21
3 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:40
4 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:76
5 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 00:44:45
6 Voaides Malina Ana Maria 11769 2001 Atack Team 00:45:58
8 Mirea Andreea Cristina A0751 2001 Atack Team 00:51:37

Seria: 3
1 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:61
3 Boca Mara A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:70
4 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:38:87
6 Tiriblecea Ilinca A0652 2001 Atack Team 00:39:79
7 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 00:40:49
8 Voicu Daria A0775 2001 CSS 2 Bucuresti 00:43:16

Seria: 4
1 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:38:16
3 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 00:37:31
4 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:92
5 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 00:37:27
7 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:37:65
8 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 00:38:78

Seria: 5
1 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:36:66
2 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 00:36:65
3 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 00:36:14
4 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:08
5 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 00:35:40
6 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:36:58
7 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:36:66
8 Bunea Rut 11596 2001 Steaua CSA 00:36:67

Seria: 6
1 Buzea Ana-Maria 11020 2001 CSS Dinamo 00:34:90
2 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:92
6 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:33:91
8 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 00:35:03

Seria: 7
1 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:32:74
3 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:31:81
6 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:31:85

Descalificari
1 Stanciu Daria
Observatii: lipsa
A1028 2001 CSS Dinamo 00:47:51

Proba 6 50 metri liber - 12 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Simion Alexandra 1667 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Udrea Maria 10868 2000 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
2 Georgescu Laura 1339 2000 NAVI 00:39:82
5 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 00:38:97

Seria: 4
2 Meghea Alexandra Maria 11776 2000 CSS Dinamo 00:37:54
6 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Bucharest Sport Club 00:37:46

Seria: 6
3 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 00:33:46
4 Teodorescu Georgiana 10870 2000 Delfinul Bucuresti 00:33:08
5 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:34
7 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:08

Seria: 7
2 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 00:32:22
4 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 00:30:74
5 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 00:31:00
7 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:42
8 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 00:33:06

Proba 8 200 metri spate - 13 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 99:99:99
4 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 02:35:00
5 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 9 200 metri spate - 12 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 99:99:99
4 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 02:40:00
5 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 02:55:00
6 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 10 50 metri spate - 11 ani - Baieti (32 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Tudor Matei A0432 2001 CSS 1 Bucuresti 01:08:79

Seria: 2
1 Raduta Raul Andrei 11704 2001 CSS Dinamo 01:06:51
2 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 00:57:05
4 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:67
8 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Atack Team 01:06:67

Seria: 3
1 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 C S Intersport 2004 00:49:14
2 Iliescu Razvan A0612 2001 Tenis Club 2000 00:47:72
3 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 00:47:38
5 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 00:46:68
7 Alecsandru Cosmin Ionut A0520 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:89
8 Petran George Stelian A0336 2001 C S Intersport 2004 00:49:19

Seria: 4
5 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:44:97
7 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:63

Seria: 5
1 Cosug Andrei 11632 2001 Bucharest Sport Club 00:44:31
6 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:43:59
7 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 00:43:87
8 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:44:38

Seria: 6
1 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Median Bucuresti 00:42:11
2 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:21
3 Motas Cristian A0139 2001 Steaua CSA 00:40:65
4 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 00:40:27
6 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:40:92
7 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:37

Seria: 7
1 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:39:78
2 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:39:02
5 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:38:62
8 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 00:40:04

Seria: 8
3 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:35:94
4 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 00:34:00
6 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 00:36:46
7 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:37:38

Descalificari
1 Florea Mihnea Ioan
Observatii: lipsa
A0599 2001 Atack Team 00:45:62

Proba 11 50 metri spate - 12 ani - Baieti (27 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Timoianu David 1670 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Chitu Cristian 1668 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
3 Visan Alexandru A1036 2000 CSS 1 Bucuresti 00:52:50
5 Brebeanu David 10772 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:71
7 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:32

Seria: 3
4 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 00:46:65
6 Zus Cristian 10859 2000 Tenis Club 2000 00:47:58

Seria: 4
1 Manea Alexandru A1169 2000 CSS 2 Bucuresti 00:46:05
3 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:32
4 Ghidiman Teodor A0084 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:69
6 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:45:40
8 Pandele Robert 10752 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:44

Seria: 5
2 Peiu Alexandru 1326 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:70
3 Licu Albert 11583 2000 NAVI 00:43:50
4 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 00:42:21
5 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 00:42:78

Seria: 6
5 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:63
8 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:42:13

Seria: 7
3 Marin Razvan 10758 2000 Delfinul Bucuresti 00:38:91
4 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:33
6 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 00:39:00
7 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:35

Seria: 8
1 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:37:49
2 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 00:37:36
5 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 00:34:21
8 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 00:37:78

Descalificari
1 Stanciu Eduard
Observatii: lipsa
11771 2000 CSS Dinamo 00:52:54

Proba 13 50 metri spate - 11 ani - Fete (29 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mirea Andreea Cristina A0751 2001 Atack Team 01:01:29
4 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 00:53:80
6 Stoian Lorena 1663 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:27
2 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:68
3 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 00:47:37
4 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 00:46:13
5 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:46:24
6 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 00:47:60
7 Voaides Malina Ana Maria 11769 2001 Atack Team 00:52:33
8 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 00:53:69

Seria: 3
1 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 00:44:98
2 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:79
3 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:43:24
4 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:42:65
5 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 00:42:88
6 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:43:56
8 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:57

Seria: 4
1 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 00:41:96
2 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:41:12
3 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:17
4 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:37:26
5 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 00:39:07
6 Buzea Ana-Maria 11020 2001 CSS Dinamo 00:40:88
7 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:51
8 Tiriblecea Ilinca A0652 2001 Atack Team 00:42:03

Descalificari
1 Murea Maria Alexia
Observatii: lipsa
1662 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stanciu Daria
Observatii: lipsa
A1028 2001 CSS Dinamo 00:58:07
3 Bentea Silvia Maria
Observatii: lipsa
A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:44:87

Proba 15 100 metri bras - 11 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Eremia Luca A0074 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 99:99:99
5 Crisan Maxim JR A0541 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
3 Verziu Alexandru 1665 2001 Atack Team 99:99:99
4 Moscu Gabriel 1327 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Nastase Dragos 1664 2001 Atack Team 99:99:99

Seria: 4
1 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 99:99:99
2 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Sanda Marius A0770 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 5
4 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:42:20
6 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 01:45:00

Seria: 6
2 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 01:35:16
3 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 01:34:39
5 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 01:33:35

Seria: 7
6 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 01:28:04
7 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 01:32:19
8 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 01:33:08

Proba 16 100 metri bras - 12 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Peiu Alexandru 1326 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Brebeanu David 10772 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
4 Sandru Paul Eduard 11792 2000 NAVI 99:99:99
5 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 99:99:99
7 Ghita George Eduard 1225 2000 Median Bucuresti 99:99:99
8 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 5
2 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 01:45:04
3 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:43:11
5 Badica Tudor A0011 2000 CSS Dinamo 01:42:84

Seria: 6
1 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:36:72
4 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 01:33:32
8 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 01:41:11

Seria: 7
2 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 01:29:40

Descalificari
1 Birisan Iulian
Observatii:
A0838 2000 Atack Team 99:99:99
2 Stanciu Eduard
Observatii: lipsa
11771 2000 CSS Dinamo 99:99:99
3 Comsa Mihai
Observatii:
10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:55:63
4 Grigore Eduard
Observatii:
11664 2000 Median Bucuresti 99:99:99

Proba 17 100 metri bras - 13 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Bantoiu Alexandru A0834 1999 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
7 Mosnegutu Vlad A0836 1999 Atack Team 99:99:99
8 Oniciuc Mihai A0833 1999 Atack Team 99:99:99

Seria: 5
7 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 01:51:54

Seria: 6
6 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:34:79
7 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:32

Seria: 7
1 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:51
3 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 01:26:94
4 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:77
5 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 01:26:00

Descalificari
1 Necula Vlad
Observatii:
A0835 1999 Atack Team 99:99:99
2 Ivan Bogdan
Observatii: lipsa
A0832 1999 Atack Team 99:99:99

Proba 18 100 metri bras - 11 ani - Fete (19 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Boca Mara A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Bunea Rut 11596 2001 Steaua CSA 99:99:99
4 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 99:99:99
6 Itoafa Anastasia Maria 1330 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Mirea Andreea Cristina A0751 2001 Atack Team 01:55:00
4 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:42:28
6 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:53:31
7 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:55:48
8 Danila Ana Maria 1331 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:41:03
3 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 01:39:70
4 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:39:04
5 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 01:39:50
6 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 01:39:96
7 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:40:38

Seria: 4
5 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 01:28:23

Descalificari
1 Voaides Malina Ana Maria
Observatii:
11769 2001 Atack Team 01:50:00
2 Davidescu Adriana
Observatii:
A0058 2001 Tenis Club 2000 01:42:23

Proba 19 100 metri bras - 12 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 01:58:88
3 Meghea Alexandra Maria 11776 2000 CSS Dinamo 01:52:12

Seria: 4
1 Teodorescu Georgiana 10870 2000 Delfinul Bucuresti 01:35:66
2 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:56
3 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:16
4 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:23:01
6 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 01:31:26
7 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 01:35:47
8 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:89

Descalificari
1 Georgescu Laura
Observatii:
1339 2000 NAVI 01:40:22

Proba 20 100 metri fluture - 12 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 01:35:35

Seria: 2
2 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 01:20:20
6 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 01:20:00

Proba 21 100 metri fluture - 13 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Mataoanu Andrei A0879 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Balica Mircea Andrei A0015 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:44
5 Costache David 11441 1999 Delfinul Bucuresti 01:30:27
7 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:61
3 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 01:11:17
4 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:34
5 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:96
7 Negrea Cristian Mihai A0147 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:06
8 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 01:28:42

Descalificari
1 Rapeanu Bogdan Andrei
Observatii:
A0184 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 22 100 metri fluture - 12 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 01:26:54
4 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 01:15:16
5 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 01:22:63
6 Georgescu Laura 1339 2000 NAVI 99:99:99

Proba 23 200 metri liber - 11 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Crisan Maxim JR A0541 2001 Steaua CSA 99:99:99
4 Verziu Alexandru 1665 2001 Atack Team 99:99:99
5 Nastase Dragos 1664 2001 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
2 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 99:99:99
4 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Atack Team 04:19:93
5 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 99:99:99
6 Motas Cristian A0139 2001 Steaua CSA 99:99:99
7 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:19:46
3 Cosug Andrei 11632 2001 Bucharest Sport Club 03:04:88
4 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 02:55:98
5 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 03:02:63
6 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:05:53
7 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:13:24
8 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:30:12

Seria: 4
1 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 02:50:00
2 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:46:23
3 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 02:41:40
4 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 02:34:39
5 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 02:38:13
6 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 02:45:00
7 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 02:46:83
8 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 02:51:31

Descalificari
1 Florea Mihnea Ioan
Observatii: lipsa
A0599 2001 Atack Team 03:09:26

Proba 24 200 metri liber - 11 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tiriblecea Ilinca A0652 2001 Atack Team 99:99:99
4 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 99:99:99
5 Bunea Rut 11596 2001 Steaua CSA 99:99:99
6 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 03:18:11
3 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 03:13:68
4 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 02:57:36
5 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 03:04:71
6 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:15:91
7 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 03:20:92
8 Voicu Daria A0775 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 02:52:54
2 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 02:52:47
3 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 02:44:57
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 02:30:00
5 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 02:43:50
6 Buzea Ana-Maria 11020 2001 CSS Dinamo 02:50:61
7 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 02:52:52
8 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 02:57:00

Descalificari
1 Boca Mara
Observatii: lipsa
A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 25 400 metri liber - 12 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 99:99:99
5 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 99:99:99
6 Sandru Paul Eduard 11792 2000 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 99:99:99
2 Licu Albert 11583 2000 NAVI 99:99:99
3 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 99:99:99
3 Birisan Iulian A0838 2000 Atack Team 99:99:99
4 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 99:99:99
5 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 99:99:99
6 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 4
1 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 99:99:99
4 Marin Razvan 10758 2000 Delfinul Bucuresti 05:38:00
5 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 05:45:00
8 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 5
1 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 05:30:00
7 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 05:10:00

Descalificari
1 Spiridon Dragos
Observatii: lipsa
A0200 2000 NAVI 99:99:99

Proba 26 400 metri liber - 13 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Oniciuc Mihai A0833 1999 Atack Team 99:99:99
5 Necula Vlad A0835 1999 Atack Team 99:99:99
8 Mosnegutu Vlad A0836 1999 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
8 Bantoiu Alexandru A0834 1999 Atack Team 99:99:99

Seria: 4
2 Popa Andrei A0842 1999 CSS Dinamo 06:29:39
3 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 05:46:09
6 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 06:17:55

Seria: 5
2 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 05:05:13
3 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 05:04:25
4 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 04:43:69
5 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 04:57:52
6 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 05:04:94
8 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 05:30:18

Descalificari
1 Ivan Bogdan
Observatii: lipsa
A0832 1999 Atack Team 99:99:99
2 Mataoanu Andrei
Observatii: lipsa
A0879 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Anghel Dumitru Silviu
Observatii: lipsa
A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 06:35:90

Proba 27 400 metri liber - 12 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 06:15:00
5 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Bucharest Sport Club 06:55:60

Seria: 2
1 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 05:54:04
2 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 05:50:00
3 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 05:20:00
4 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 05:10:00
5 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 05:10:00
6 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 05:46:84
7 Teodorescu Georgiana 10870 2000 Delfinul Bucuresti 05:50:00
8 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 06:07:11

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 30 100 metri liber - 11 ani - Fete (26 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Voicu Daria A0775 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:46:77
5 Stanciu Daria A1028 2001 CSS Dinamo 99:99:99
6 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
7 Itoafa Anastasia Maria 1330 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Boca Mara A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:39:67
2 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 01:31:36
3 Bunea Rut 11596 2001 Steaua CSA 01:28:54
4 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 01:28:15
5 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 01:28:15
6 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 01:31:33
8 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 01:41:82

Seria: 3
2 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:22
3 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 01:24:84
5 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:24:75
6 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 01:25:03
7 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 01:26:80
8 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 01:27:87

Seria: 4
1 Buzea Ana-Maria 11020 2001 CSS Dinamo 01:19:98
2 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:36
3 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 01:17:65
4 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 01:16:10
7 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 01:19:51
8 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 01:21:30

Seria: 5
3 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 01:09:41
7 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:13:23

Proba 31 100 metri liber - 12 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Simion Alexandra 1667 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
7 Georgescu Laura 1339 2000 NAVI 01:36:28

Seria: 3
1 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 01:26:90
4 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Bucharest Sport Club 01:23:00

Seria: 4
5 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 01:17:13
6 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:79

Seria: 5
1 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:00
2 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:46
4 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 01:07:21
5 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:08:11
6 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 01:09:90
8 Teodorescu Georgiana 10870 2000 Delfinul Bucuresti 01:15:93

Proba 32 100 metri liber - 11 ani - Baieti (37 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nastase Dragos 1664 2001 Atack Team 99:99:99
4 Moscu Gabriel 1327 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 01:42:00
8 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Atack Team 01:58:19

Seria: 3
1 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:79
2 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 C S Intersport 2004 01:33:21
3 Iliescu Razvan A0612 2001 Tenis Club 2000 01:30:85
6 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 01:33:11
7 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:38

Seria: 4
6 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 01:26:74
7 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:82
8 Petran George Stelian A0336 2001 C S Intersport 2004 01:29:40

Seria: 5
6 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:13
7 Cosug Andrei 11632 2001 Bucharest Sport Club 01:23:80
8 Crisan Maxim JR A0541 2001 Steaua CSA 01:25:22

Seria: 6
2 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 01:20:54
5 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 01:19:91
7 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Median Bucuresti 01:20:97

Seria: 7
2 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:07
4 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 01:18:14
7 Itul-Toderesc Octavian A0435 2001 CSS 1 Bucuresti 01:19:26

Seria: 8
1 Dragan Mihai A1110 2001 CSS 1 Bucuresti 01:18:03
5 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:16:79

Seria: 9
2 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 01:15:50
3 Motas Cristian A0139 2001 Steaua CSA 01:15:26
5 Becheru Stefan Lucian Emil A0430 2001 CSS 1 Bucuresti 01:15:21
6 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 01:15:31

Seria: 10
3 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 01:14:00
4 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:22
5 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 01:13:84

Seria: 11
3 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 01:11:42
8 Cernescu Alexandru Ioan A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 01:13:13

Seria: 13
8 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 01:07:30

Descalificari
1 Verziu Alexandru
Observatii:
1665 2001 Atack Team 99:99:99
2 Florea Mihnea Ioan
Observatii: lipsa
A0599 2001 Atack Team 01:24:10
3 Balan Alexander Marian
Observatii:
A0328 2001 CSS Dinamo 01:17:12

Proba 33 100 metri liber - 12 ani - Baieti (35 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Grigore Eduard 11664 2000 Median Bucuresti 01:38:07
3 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 01:36:80
6 Pandele Robert 10752 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:89

Seria: 4
1 Ghita George Eduard 1225 2000 Median Bucuresti 01:28:72
2 Visan Alexandru A1036 2000 CSS 1 Bucuresti 01:27:40
3 Trandafir Mihai A0861 2000 CSS 2 Bucuresti 01:26:59
4 Ghidiman Teodor A0084 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:64
5 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:00

Seria: 5
2 Brebeanu David 10772 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:72
3 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 01:22:83
4 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 01:22:64

Seria: 6
1 Zus Cristian 10859 2000 Tenis Club 2000 01:22:27
3 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 01:20:42

Seria: 7
1 Manea Alexandru A1169 2000 CSS 2 Bucuresti 01:19:44
5 Sandru Paul Eduard 11792 2000 NAVI 01:18:26

Seria: 8
2 Licu Albert 11583 2000 NAVI 01:17:75
6 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:53
8 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 01:18:05

Seria: 9
4 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:97
7 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 01:15:52
8 Badica Tudor A0011 2000 CSS Dinamo 01:16:20

Seria: 10
6 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 01:14:06
7 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 01:14:74
8 Marin Razvan 10758 2000 Delfinul Bucuresti 01:14:91

Seria: 11
4 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 01:10:86
6 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 01:12:07
7 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 01:12:93

Seria: 12
4 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 01:07:63
6 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:08:69
7 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 01:10:06

Seria: 13
6 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 01:05:63

Descalificari
1 Stanciu Eduard
Observatii:
11771 2000 CSS Dinamo 99:99:99
2 Comsa Mihai
Observatii:
10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:45
3 Peiu Alexandru
Observatii:
1326 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:98
4 Birisan Iulian
Observatii:
A0838 2000 Atack Team 01:35:73

Proba 34 100 metri liber - 13 ani - Baieti (29 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Mosnegutu Vlad A0836 1999 Atack Team 01:36:29

Seria: 3
4 Necula Vlad A0835 1999 Atack Team 01:29:48

Seria: 5
5 Oniciuc Mihai A0833 1999 Atack Team 01:22:79

Seria: 6
4 Cretu Stefan Alexandru 1470 1999 Tenis Club 2000 01:19:90
8 Mataoanu Andrei A0879 1999 Bucharest Sport Club 01:22:61

Seria: 7
3 Rapeanu Bogdan Andrei A0184 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:39
6 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:66
8 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 01:19:61

Seria: 8
4 Popa Andrei A0842 1999 CSS Dinamo 01:16:71
7 Ionescu Alexandru 10759 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:01

Seria: 9
1 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 01:16:16

Seria: 10
1 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 01:14:81
2 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:34

Seria: 11
1 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:95
2 Balica Mircea Andrei A0015 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:84
5 Negrea Cristian Mihai A0147 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:33

Seria: 12
1 Costache David 11441 1999 Delfinul Bucuresti 01:10:50
2 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:80
3 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:52
5 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:07:99
8 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 01:10:81

Seria: 13
1 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 01:06:88
2 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 01:06:00
3 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:08
4 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 00:57:99
5 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 00:59:55
7 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 01:06:84

Descalificari
1 Bantoiu Alexandru
Observatii:
A0834 1999 Atack Team 01:30:22
2 Ivan Bogdan
Observatii: lipsa
A0832 1999 Atack Team 01:20:50

Proba 35 50 metri bras - 11 ani - Fete (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Murea Maria Alexia 1662 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:56:73
5 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 01:01:22

Seria: 2
1 Boca Mara A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:31
2 Tiriblecea Ilinca A0652 2001 Atack Team 00:54:68
3 Voaides Malina Ana Maria 11769 2001 Atack Team 00:53:85
4 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 00:53:62
5 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:70
6 Mirea Andreea Cristina A0751 2001 Atack Team 00:54:07
7 Stanciu Daria A1028 2001 CSS Dinamo 00:56:19

Seria: 3
1 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:51
2 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 00:49:67
3 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 00:48:52
4 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:46:66
5 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 00:47:75
6 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 00:48:63
7 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:19
8 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 00:53:00

Seria: 4
1 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:79
2 Bunea Rut 11596 2001 Steaua CSA 00:45:21
3 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:44:60
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:39:65
5 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:80
6 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 00:45:18
7 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 00:45:72
8 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:46:00

Proba 37 50 metri bras - 12 ani - Baieti (24 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Birisan Iulian A0838 2000 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
3 Pandele Robert 10752 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:96
4 Visan Alexandru A1036 2000 CSS 1 Bucuresti 00:59:26
5 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:55

Seria: 3
2 Grigore Eduard 11664 2000 Median Bucuresti 00:57:87
3 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 00:55:81
4 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:12
6 Ghidiman Teodor A0084 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:89

Seria: 4
1 Ghita George Eduard 1225 2000 Median Bucuresti 00:53:51
5 Zus Cristian 10859 2000 Tenis Club 2000 00:51:93
6 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 00:52:67
7 Brebeanu David 10772 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:00
8 Peiu Alexandru 1326 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:11

Seria: 5
2 Licu Albert 11583 2000 NAVI 00:48:93
4 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:46:82
6 Badica Tudor A0011 2000 CSS Dinamo 00:48:07
8 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:49:71

Seria: 6
1 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 00:46:21
5 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:40
6 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 00:45:39
8 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 00:46:27

Seria: 7
3 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:41:92
5 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 00:40:27

Descalificari
1 Timoianu David
Observatii:
1670 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 39 50 metri bras - 11 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Verziu Alexandru 1665 2001 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
2 Alecsandru Cosmin Ionut A0520 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:01
6 Tudor Matei A0432 2001 CSS 1 Bucuresti 01:12:04
7 Nastase Dragos 1664 2001 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 00:58:35
5 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:62
7 Raduta Raul Andrei 11704 2001 CSS Dinamo 00:58:19
8 Sanda Marius A0770 2001 Bucharest Sport Club 00:58:75

Seria: 4
2 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:00
3 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:49
4 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 00:50:02

Seria: 5
1 Iliescu Razvan A0612 2001 Tenis Club 2000 00:49:58
3 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:47:84
5 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:47:11
7 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:27

Seria: 6
2 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 00:45:98
3 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:45:29
4 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:43:30
7 Crisan Maxim JR A0541 2001 Steaua CSA 00:46:19

Seria: 7
1 Eremia Luca A0074 2001 CSS 2 Bucuresti 00:43:07
2 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:42:20
4 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:39:93
6 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:42:13
7 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 00:42:33
8 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:43:28

Proba 40 200 metri bras - 12 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 99:99:99
4 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 03:10:00
5 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Georgescu Laura 1339 2000 NAVI 99:99:99

Proba 41 200 metri bras - 13 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Mosnegutu Vlad A0836 1999 Atack Team 99:99:99
5 Ivan Bogdan A0832 1999 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Necula Vlad A0835 1999 Atack Team 99:99:99
2 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Bantoiu Alexandru A0834 1999 Atack Team 99:99:99
5 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 99:99:99
7 Oniciuc Mihai A0833 1999 Atack Team 99:99:99

Proba 42 50 metri fluture - 11 ani - Fete (26 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Voaides Malina Ana Maria 11769 2001 Atack Team 99:99:99
4 Voicu Daria A0775 2001 CSS 2 Bucuresti 01:02:23
5 Stanciu Daria A1028 2001 CSS Dinamo 01:08:00
6 Murea Maria Alexia 1662 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:50
2 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:81
3 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 00:49:85
4 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:19
7 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 00:55:00

Seria: 3
1 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:47:09
2 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 00:45:01
3 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 00:43:56
4 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:43:44
5 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 00:43:53
7 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 00:45:34

Seria: 4
1 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 00:42:58
2 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:40:51
3 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:38:64
4 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:38:10
5 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 00:38:58
6 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:39:73
7 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 00:42:40
8 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:43:17

Seria: 5
6 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:35:80
8 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:37:39

Descalificari
1 Mirea Andreea Cristina
Observatii: lipsa
A0751 2001 Atack Team 01:01:32

Proba 43 50 metri fluture - 12 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Udrea Maria 10868 2000 Tenis Club 2000 00:48:80
6 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 00:49:97

Seria: 3
6 Meghea Alexandra Maria 11776 2000 CSS Dinamo 00:44:33
8 Teodorescu Georgiana 10870 2000 Delfinul Bucuresti 00:47:19

Seria: 5
1 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 00:36:96
2 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 00:35:88
3 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 00:35:10
4 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 00:34:93
5 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 00:34:95
7 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 00:36:04

Proba 45 50 metri fluture - 11 ani - Baieti (27 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Raduta Raul Andrei 11704 2001 CSS Dinamo 99:99:99
4 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 01:11:17
5 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Atack Team 01:47:00

Seria: 2
2 Petran George Stelian A0336 2001 C S Intersport 2004 00:50:35
3 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:23
7 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:13

Seria: 3
3 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:55
5 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:44:39
6 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 C S Intersport 2004 00:46:60

Seria: 4
4 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 00:40:20
5 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:09
6 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:42:10
7 Cosug Andrei 11632 2001 Bucharest Sport Club 00:42:31
8 Iliescu Razvan A0612 2001 Tenis Club 2000 00:43:62

Seria: 5
1 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 00:39:98
5 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 00:38:22

Seria: 6
2 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:37:63
3 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:37:02
4 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Median Bucuresti 00:36:91
6 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:37:60

Seria: 7
4 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:59
6 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 00:35:48
8 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 00:36:42

Seria: 8
2 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:33:90
3 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 00:31:73

Descalificari
1 Florea Mihnea Ioan
Observatii: lipsa
A0599 2001 Atack Team 00:48:41

Proba 46 50 metri fluture - 12 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:45
4 Zus Cristian 10859 2000 Tenis Club 2000 00:47:69
5 Brebeanu David 10772 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:71
8 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:68

Seria: 3
4 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:43:98
7 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:10

Seria: 4
3 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 00:41:18

Seria: 5
4 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:38:18
6 Licu Albert 11583 2000 NAVI 00:38:53
7 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 00:38:98
8 Sandru Paul Eduard 11792 2000 NAVI 00:40:14

Seria: 6
5 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:36:96
7 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:82
8 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 00:38:17

Seria: 7
1 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:36:40
2 Marin Razvan 10758 2000 Delfinul Bucuresti 00:35:86
3 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 00:35:15

Seria: 8
1 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 00:33:99
6 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 00:33:23

Descalificari
1 Badica Tudor
Observatii: lipsa
A0011 2000 CSS Dinamo 00:46:85

Proba 47 50 metri fluture - 13 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Cretu Stefan Alexandru 1470 1999 Tenis Club 2000 00:47:40
8 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 00:47:55

Seria: 4
1 Mataoanu Andrei A0879 1999 Bucharest Sport Club 00:42:97
2 Ionescu Alexandru 10759 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:11

Seria: 5
2 Popa Andrei A0842 1999 CSS Dinamo 00:38:91
3 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 00:38:25

Seria: 6
1 Balica Mircea Andrei A0015 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:91

Seria: 7
5 Costache David 11441 1999 Delfinul Bucuresti 00:34:86
7 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 00:36:11

Seria: 8
4 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:50
5 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 00:31:15
7 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 00:33:91
8 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 00:34:34

Proba 49 100 metri spate - 11 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:41:87
3 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 01:33:04
5 Buzea Ana-Maria 11020 2001 CSS Dinamo 01:32:28
6 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:39:54
7 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 01:28:68
3 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 01:23:00
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 01:19:37
7 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 01:28:36
8 Tiriblecea Ilinca A0652 2001 Atack Team 01:30:00

Proba 50 100 metri spate - 12 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Simion Alexandra 1667 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
4 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:58

Seria: 3
2 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 01:25:46
5 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:99
6 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 01:23:14

Proba 51 100 metri spate - 11 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Alecsandru Cosmin Ionut A0520 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Motas Cristian A0139 2001 Steaua CSA 99:99:99
4 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 99:99:99
5 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 99:99:99

Seria: 2
1 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 01:32:00

Seria: 3
2 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 01:24:75
5 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 01:23:34
8 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 01:26:17

Seria: 4
5 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 01:16:95

Seria: 5
8 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 01:16:50

Descalificari
1 Lungu Ionel
Observatii: lipsa
A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 52 100 metri spate - 12 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 01:34:06
5 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:36
7 Ghidiman Teodor A0084 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Peiu Alexandru 1326 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:90
3 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:61
4 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 01:23:13
6 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 01:24:26

Seria: 4
1 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 01:22:30
4 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 01:16:55

Seria: 5
7 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 01:14:24

Proba 53 100 metri spate - 13 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Rapeanu Bogdan Andrei A0184 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:96

Seria: 3
7 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 01:25:54

Seria: 4
2 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 01:19:08
3 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:64
6 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:96
7 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:37
8 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 01:22:63

Seria: 5
1 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 01:15:28
2 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 01:12:85
3 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 01:12:66
4 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:08
5 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:09
6 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 01:12:71

Proba 54 200 metri mixt - 11 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Voaides Malina Ana Maria 11769 2001 Atack Team 99:99:99
3 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Mirea Andreea Cristina A0751 2001 Atack Team 99:99:99
5 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Bunea Rut 11596 2001 Steaua CSA 99:99:99
8 Boca Mara A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:40:19
3 Tiriblecea Ilinca A0652 2001 Atack Team 03:30:00
4 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 03:21:14
5 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 03:25:98
8 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 04:00:28

Seria: 3
1 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 03:19:66
2 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 03:16:83
3 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 03:05:78
4 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 03:05:22
5 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:05:57
7 Buzea Ana-Maria 11020 2001 CSS Dinamo 03:19:03

Seria: 4
2 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 02:48:66
8 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 03:04:27

Proba 55 200 metri mixt - 12 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 03:41:90
6 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:34:70
7 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Bucharest Sport Club 03:41:01

Seria: 3
6 Georgescu Laura 1339 2000 NAVI 03:15:97
8 Teodorescu Georgiana 10870 2000 Delfinul Bucuresti 03:19:71

Seria: 4
1 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 03:01:10
3 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 02:46:94
4 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 02:43:53
5 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 02:45:02
6 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 02:48:47
7 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 03:00:88

Proba 56 200 metri mixt - 11 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Motas Cristian A0139 2001 Steaua CSA 99:99:99
2 Crisan Maxim JR A0541 2001 Steaua CSA 99:99:99
3 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Atack Team 04:51:04
5 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 03:46:21

Seria: 2
1 Cosug Andrei 11632 2001 Bucharest Sport Club 03:24:82
3 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 03:15:03
6 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 03:16:50
7 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:21:59

Seria: 3
6 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:03:71
8 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 03:08:97

Seria: 4
8 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 03:01:20

Seria: 5
1 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 02:50:35
3 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 02:47:25
6 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 02:47:66

Seria: 6
8 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 02:43:90

Descalificari
1 Florea Mihnea Ioan
Observatii: lipsa
A0599 2001 Atack Team 99:99:99

Proba 57 200 metri mixt - 12 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 03:28:45
6 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 03:08:22
3 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 03:02:32
4 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 03:01:28
5 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:02:03
7 Sandru Paul Eduard 11792 2000 NAVI 03:06:85

Seria: 4
1 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:00:69
2 Marin Razvan 10758 2000 Delfinul Bucuresti 03:00:53
3 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 02:58:74
5 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 02:57:42

Seria: 5
4 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 02:46:42
5 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 02:46:65

Proba 58 200 metri mixt - 13 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
7 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 03:18:15
4 Ionescu Alexandru 10759 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:09:76
5 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:12:51
8 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 03:28:14

Seria: 3
2 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:06:13

Seria: 4
4 Negrea Cristian Mihai A0147 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:56:90
6 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 02:59:66
7 Costache David 11441 1999 Delfinul Bucuresti 03:00:60

Seria: 5
2 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 02:48:65
7 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 02:49:67
8 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 02:53:21

Seria: 6
1 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 02:41:06
3 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 02:32:90
4 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:28:57
5 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 02:29:94
6 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 02:38:10
7 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 02:39:59

Descalificari
1 Alexandrescu Marco
Observatii:
A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:39:38