Lista de start pentru Campionat Municipal copii 6-7-8-9 ani - Editia 2012

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 6 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 C S Intersport 2004 99:99:99
5 Ciolac Vladislav 1501 2006 CSS Dinamo 99:99:99
6 Boscornea Vlad Mihai 1650 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 99:99:99
2 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 C S Intersport 2004 01:13:00
4 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 00:51:00
5 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 00:55:00
6 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 99:99:99
7 Popa Cristian 1489 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
8 Constantinescu Alexandru 1514 2006 NAVI 99:99:99

Proba 2 50 metri liber - 7 ani - Baieti (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Munteanu Robert 1497 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 99:99:99
4 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Ene Mihai 1633 2005 CSS Dinamo 99:99:99
6 Popa David 1521 2005 NAVI 99:99:99
7 Coman Andrei 1658 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Calin Matei 1616 2005 Atack Team 99:99:99
2 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Jugravu Darius 1638 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 99:99:99
7 Pirvu Mario 1610 2005 Atack Team 99:99:99
8 Balica Cosmin Alexandru 1411 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Tudor Daris Matei 13938 2005 Delfinul Bucuresti 01:30:40
2 Comanescu David 1368 2005 Median Bucuresti 01:15:71
3 Banu Alexandru Cristian 1351 2005 NAVI 01:11:76
4 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 01:10:72
6 Stavre Andrei 1367 2005 Median Bucuresti 01:13:85
7 Dragomirescu Robert 1310 2005 Bucharest Sport Club 01:19:33

Seria: 4
1 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 01:07:53
2 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Atack Team 01:02:59
3 Cojocaru Luca Mihai 1265 2005 CSS Dinamo 01:01:52
4 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:88
5 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 01:01:20
6 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 01:02:25
7 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 01:07:18
8 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 01:10:05

Seria: 5
1 Gherghe Vlad 1369 2005 Median Bucuresti 01:00:10
2 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Atack Team 00:55:55
3 Stoica Emilian 12387 2005 NAVI 00:55:18
4 Baranescu Adrian Ioan A0788 2005 Tenis Club 2000 00:54:15
6 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:55:53
7 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS Dinamo 00:55:99
8 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 01:00:88

Seria: 6
1 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS Dinamo 00:47:95
2 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 00:47:48
3 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:46:33
4 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:45:48
5 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:45:93
6 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:46:91
7 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 00:47:59
8 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Bucharest Sport Club 00:52:00

Descalificari
1 Andruseasc Vlad
Observatii: lipsa
1609 2005 Atack Team 99:99:99
2 Preotu Luca Ioan
Observatii: lipsa
13936 2005 Delfinul Bucuresti 01:11:61
3 Gogoasa Lucas Ionut
Observatii: lipsa
1506 2005 Bucharest Sport Club 02:03:40
4 Chifor Stefan
Observatii: lipsa
1505 2005 Bucharest Sport Club 00:54:70

Proba 3 50 metri liber - 8 ani - Baieti (80 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ispir Andrei 1444 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 99:99:99
5 Teodorescu Alexandru 1639 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Militaru Eduard 1637 2004 C S Intersport 2004 99:99:99
7 Dumitrescu Luca Ionut 1478 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
8 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Ghile Dragos 1634 2004 CSS Dinamo 99:99:99
3 Ionescu Octavian 1625 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Neculcea Horia Constantin 1611 2004 Atack Team 99:99:99
7 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
1 Marin Calin Cristian 1646 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:12
4 Vasile Rares Stefan 1435 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:64
5 Copu Andrei Gabriel 1397 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:44
7 Craciun Dan Adrian 1559 2004 CSS Dinamo 99:99:99
8 Mosteanu Rares Nicolae 1649 2004 CSS 4 Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Vintila Daniel Alexandru 1415 2004 Bucharest Sport Club 01:12:02
2 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:16
3 Vladutu Cristian Vlad 1482 2004 Tenis Club 2000 01:06:49
4 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:66
5 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:06
6 Popescu Rares Florin 1262 2004 CSS Dinamo 01:08:48
7 Toma David 1348 2004 CSS Dinamo 01:11:26
8 Scurtu Alexandru Cristian A0381 2004 CSS 1 Bucuresti 01:14:00

Seria: 5
1 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:93
2 Lita David Nicholas A0721 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:44
3 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:71
5 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 00:58:10
6 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:59:00
7 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 CSS Dinamo 01:00:70
8 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:10

Seria: 6
1 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 00:57:47
2 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:32
3 Filat Mihai A0597 2004 Bucharest Sport Club 00:55:59
4 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 00:54:38
5 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:56
6 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:87
7 Toma Vlad A1133 2004 NAVI 00:57:27
8 Turta Andrei 1419 2004 Tenis Club 2000 00:57:94

Seria: 7
1 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 00:53:16
2 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:75
3 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Club Daimon 00:52:48
4 Halalau Vlad Anton 1543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:51:67
5 Ion Mario Cristian A0812 2004 NAVI 00:52:40
6 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 00:52:56
7 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 NAVI 00:52:83
8 Popovici David 1396 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:28

Seria: 8
1 Manea Eduard Andrei A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:08
2 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 00:47:99
3 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:00
4 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:45:54
5 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:03
6 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:47:95
7 Popovici Sasa A0826 2004 CSS Dinamo 00:50:05
8 Borangel Emanuel George 13140 2004 CSS 1 Bucuresti 00:51:04

Seria: 9
1 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:44:56
2 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:43:61
3 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 00:42:57
4 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:42:13
5 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:42:34
6 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:43
7 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:43:89
8 Stoian Antonio 1618 2004 CSM Pitesti 00:45:00

Seria: 10
1 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:41:71
3 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:39:06
4 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:37:70
5 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:38:81
6 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:39:67
7 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:41:36
8 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:41:79

Descalificari
1 Draghici Daniel Mario
Observatii: lipsa
A0719 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Cirstoiu David
Observatii: lipsa
1632 2004 Median Bucuresti 99:99:99
3 Hering Alexandru
Observatii: lipsa
1628 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Ivan Daniel
Observatii: lipsa
1627 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Chiriac Constantin
Observatii: lipsa
1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Sabo Alexandru Mihail
Observatii: lipsa
A0726 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:03:10
7 Radu Paul Ionut
Observatii: lipsa
A0728 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:06
8 Bujor Eduard Constantin
Observatii: lipsa
A0718 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:09
9 Lungu Andrei
Observatii:
A0280 2004 NAVI 00:40:99

Proba 4 50 metri liber - 9 ani - Baieti (95 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Furu George A0601 2003 Atack Team 01:50:49
6 Bobelniceanu Darius 1622 2003 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
7 Vasilescu Ciprian 1617 2003 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Ghita Stefan Adrian A0711 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:04
3 Baragau Ionut Alexandru A0697 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:81
5 Bunu Nichita Adrian A0709 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:02
6 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 01:10:49

Seria: 3
2 Negrila Florin Valentin A0732 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:39
3 Matei Alexandru Lucas A0730 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:71
4 Talangescu Dan Cristian A0390 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:00
5 Bespalii Dmitri 1420 2003 Tenis Club 2000 00:59:68
6 Vasiluta Robert Maximilian A0715 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:86
7 Cioaca Petru 1254 2003 CSS 1 Bucuresti 01:04:00
8 Filip Ionut Laurentiu A0393 2003 CSS 1 Bucuresti 01:06:00

Seria: 4
1 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 00:57:94
2 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:58
3 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:80
4 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:74
5 Serban Teodor 1290 2003 CSS Dinamo 00:56:26
6 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:45
7 Andrei Stefan A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:71
8 Iacob Matei Ionut A0696 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:71

Seria: 5
1 Dinu Mihai Valentin A0391 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:00
2 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:25
3 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 00:54:04
4 Anghel Robert Stefan 1319 2003 Tenis Club 2000 00:52:88
5 Micu Valentin A1034 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:92
6 Grecu Alexandru Daniel A0704 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:15
7 Lupului Stanescu Stefan 1381 2003 NAVI 00:54:26
8 Szin Ionut Florian A0707 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:72

Seria: 6
1 Ionescu Robert George 1267 2003 CSS Dinamo 00:51:70
2 Jugravu Pavel Nicodim A0394 2003 CSS 1 Bucuresti 00:51:44
3 Serban Alexandru 1291 2003 CSS Dinamo 00:50:45
4 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:30
5 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:40
6 Stoica Cristian Mihai 1402 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:97
7 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:51:57
8 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:93

Seria: 7
1 Constantinescu Sabin A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:13
2 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:22
3 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:48:19
4 Nae Horatiu 12771 2003 CSS Dinamo 00:46:98
5 Csaki David 1257 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:44
6 Preda Luca Ioan 13107 2003 C.S. - I.B.M. 00:48:30
7 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:49:39
8 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:19

Seria: 8
1 Grunea Valentin A0606 2003 NAVI 00:46:34
3 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:96
4 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:43:01
5 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:43:24
6 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:44:28
7 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:74
8 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 00:46:68

Seria: 9
1 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:55
2 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:42:08
3 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:83
4 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:54
5 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:60
6 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:99
7 Badicut Matei A0577 2003 Tenis Club 2000 00:42:21
8 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:92

Seria: 10
1 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 00:40:13
2 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:39:17
3 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:09
4 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 00:38:68
5 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:38:90
6 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:39:10
7 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:39:83
8 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:36

Seria: 11
1 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:38:22
2 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:83
3 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:46
4 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:18
5 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:37:18
6 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:37:81
7 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:04
8 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:38:38

Seria: 12
1 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:36:66
2 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:36:17
3 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:35:19
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:34:44
5 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:34:49
6 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:22
7 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:46
8 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:37:04

Descalificari
1 Zamfir Marc Antonio
Observatii: lipsa
A0692 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Mazik Nur Eldin
Observatii: lipsa
A0712 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Ionita Florin
Observatii: lipsa
A0689 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:56:51
4 Marin Radu
Observatii: lipsa
A0688 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:20
5 Trifan Paul
Observatii: lipsa
1260 2003 CSS 1 Bucuresti 01:06:00
6 Bors Rares Mihai
Observatii: lipsa
A0691 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:15
7 Dinu Marian Stefan
Observatii: lipsa
A0690 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:48
8 Gheorghe Denis Andrei
Observatii: lipsa
A0687 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:54
9 Asprica Christian
Observatii: lipsa
1450 2003 Median Bucuresti 00:44:46

Proba 5 50 metri liber - 6 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Lazar Simona Marina 1485 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Otoiu Ana 1555 2006 CSM Pitesti 00:49:64
5 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 01:12:60
6 Ichim Ana Alessia 1640 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Similea Denisa
Observatii: lipsa
1503 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 6 50 metri liber - 7 ani - Fete (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Sava Andreea 1621 2005 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
3 Enache Amalia Maria 1479 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Nehir Beatrice 1295 2005 CSS Dinamo 01:19:74
5 Sava Bianca 1620 2005 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
6 Munteanu Diana 1645 2005 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 01:07:10
2 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 01:01:34
3 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:59:92
4 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:55:08
5 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:59:48
6 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 01:00:59
8 Pasa Sarah Corina 1392 2005 CSS Dinamo 01:10:24

Seria: 3
1 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:52:45
2 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS Dinamo 00:49:53
3 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:48:12
4 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:45:42
5 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:47:65
6 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS Dinamo 00:48:58
7 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 00:51:14
8 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:53:70

Descalificari
1 Ghazal Magida
Observatii: lipsa
1642 2005 NAVI 99:99:99
2 Stavaroiu Bianca Alexandra
Observatii: lipsa
1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:02:21

Proba 7 50 metri liber - 8 ani - Fete (35 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Grigoras Ana Maria 1612 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Postoroanca Anisia Elena 1644 2004 NAVI 99:99:99
5 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 01:20:98
2 Chirciu Victoria Simona 1393 2004 CSS Dinamo 01:10:34
3 Joita Ana Maria Iuliana A0667 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:70
4 Ivanov Ana Maria Claudia 1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:29
5 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:55
6 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:53
8 Vintila Alessia Roberta 1395 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:80

Seria: 3
1 Oprea Gabriela Crina A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:03
2 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 01:00:42
3 Chitu Maria Diana 1409 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:45
4 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:71
5 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:56:33
6 Geamanu Rebeca 1398 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:00
7 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:01:90
8 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 01:03:04

Seria: 4
1 Tila Vanessa Maria 11864 2004 CSM Pitesti 00:55:00
2 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:53:88
3 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 00:46:82
4 Pagu Ioana A0629 2004 NAVI 00:43:69
5 Popovici Alisia A0827 2004 CSS Dinamo 00:44:67
6 Baraitareanu Maria A1040 2004 CSS 1 Bucuresti 00:49:24
7 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:53:90
8 Teodor Alexandra 1538 2004 CSS 1 Bucuresti 00:55:46

Seria: 5
1 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:42:89
2 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:40:49
3 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:38:49
4 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:37:50
5 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:37:56
6 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:40:21
7 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:40:64
8 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:43:57

Descalificari
1 Matei Guiman Alexia Maria
Observatii: lipsa
A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:88

Proba 8 50 metri liber - 9 ani - Fete (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Cimpeanu Teodora Giuliana A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Neagoe Maria Luciana 1623 2003 C.S. - I.B.M. 99:99:99
7 Bratu Stefania 1557 2003 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Marian Bianca Nicoleta A0674 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:68
4 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:56
6 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:30

Seria: 3
1 Neacsu Catalina Cristina 1294 2003 CSS Dinamo 00:58:76
2 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:89
3 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:20
4 Cinteza Alexandra Ioana 1322 2003 Tenis Club 2000 00:50:83
5 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:08
6 Manzu Diana Nicoleta 1432 2003 CSS Dinamo 00:55:20
8 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 01:01:68

Seria: 4
1 Hoaja Daria Stefania 1340 2003 C.S. - I.B.M. 00:49:32
2 Radulescu Elena Alexandra A0681 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:70
3 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:48:11
4 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:41:21
5 Stefan Andreea 1200 2003 CSS 2 Bucuresti 00:46:62
6 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:45
7 Teodor Andreea 1537 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:14

Seria: 5
1 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:40:38
2 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:40:19
3 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:39:94
4 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:56
5 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:81
6 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:40:02
7 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 00:40:35
8 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:50

Seria: 6
1 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:92
2 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:38:89
3 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:38:50
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:35:99
5 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:38:13
6 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:64
7 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:90
8 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:39:37

Descalificari
1 Petrariu Alexandra Bianca
Observatii: lipsa
A0678 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Musat Ana Maria Cristina
Observatii: lipsa
A0672 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Nita Raluca Alexandra
Observatii: lipsa
A0684 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:44:56
4 Negrescu Irina Cristina
Observatii: lipsa
A0686 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:50
5 Ivan Florentina Diana
Observatii: lipsa
A0675 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:88
6 Pop Yana Maria
Observatii: lipsa
A0682 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:42:32
7 Manea Antonia Mihaela
Observatii: lipsa
A0679 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Taranu Melisa Clara Gabriela
Observatii: lipsa
A0677 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:58
9 Condurache Bianca Ana Maria
Observatii: lipsa
A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:75

Proba 9 50 metri bras - 7 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Tudor Daris Matei 13938 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Dragomirescu Robert 1310 2005 Bucharest Sport Club 02:16:63
4 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 01:30:95
5 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 01:31:04

Seria: 3
1 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 01:23:66
2 Baranescu Adrian Ioan A0788 2005 Tenis Club 2000 01:23:13
3 Cojocaru Luca Mihai 1265 2005 CSS Dinamo 01:16:71
4 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 01:12:83
5 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS Dinamo 01:13:65
6 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS Dinamo 01:18:05
8 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 01:28:09

Seria: 4
1 Stoica Emilian 12387 2005 NAVI 01:12:01
2 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 01:03:68
3 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 01:02:44
4 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:59:12
5 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Bucharest Sport Club 01:02:01
6 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:02:63
7 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 01:05:70
8 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 01:12:58

Descalificari
1 Andruseasc Vlad
Observatii: lipsa
1609 2005 Atack Team 99:99:99
2 Gogoasa Lucas Ionut
Observatii: lipsa
1506 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Calin Matei
Observatii: lipsa
1616 2005 Atack Team 99:99:99
4 Preotu Luca Ioan
Observatii: lipsa
13936 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Chifor Stefan
Observatii: lipsa
1505 2005 Bucharest Sport Club 01:23:36

Proba 10 50 metri bras - 8 ani - Baieti (51 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Marinescu Alex Ionut 1654 2004 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99
5 Craciun Dan Adrian 1559 2004 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Vladutu Cristian Vlad 1482 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 99:99:99
5 Halalau Vlad Anton 1543 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Popescu Rares Florin 1262 2004 CSS Dinamo 99:99:99
8 Turta Andrei 1419 2004 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
1 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:83
2 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 01:23:06
3 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 01:19:33
4 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 01:17:38
5 Vintila Daniel Alexandru 1415 2004 Bucharest Sport Club 01:17:80
6 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:48
7 Ion Mario Cristian A0812 2004 NAVI 01:27:59

Seria: 4
1 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 01:14:95
2 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 01:13:24
3 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 01:11:53
4 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 01:10:26
5 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:11
6 Toma Vlad A1133 2004 NAVI 01:13:11
7 Filat Mihai A0597 2004 Bucharest Sport Club 01:14:61

Seria: 5
1 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 01:08:84
2 Borangel Emanuel George 13140 2004 CSS 1 Bucuresti 01:07:13
3 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 NAVI 01:06:57
4 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 01:04:26
5 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:48
6 Lita David Nicholas A0721 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:77
7 Popovici Sasa A0826 2004 CSS Dinamo 01:08:35
8 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 01:09:40

Seria: 6
1 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 01:03:21
2 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 01:01:97
3 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 01:00:78
4 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:58:07
5 Stoian Antonio 1618 2004 CSM Pitesti 00:59:00
7 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:05
8 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 01:03:49

Seria: 7
1 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:56:34
2 Manea Eduard Andrei A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 00:55:23
3 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:52:28
4 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:50:75
5 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:51:88
6 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:59
7 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:56:28
8 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:57:12

Descalificari
1 Radu Paul Ionut
Observatii: lipsa
A0728 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Bujor Eduard Constantin
Observatii: lipsa
A0718 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Toma David
Observatii:
1348 2004 CSS Dinamo 01:40:53
4 Grigoras Vlad Andrei
Observatii: lipsa
A0531 2004 Club Daimon 01:16:17
5 Soare Darius Ionut
Observatii: lipsa
13397 2004 Club Daimon 01:01:67

Proba 11 50 metri bras - 9 ani - Baieti (84 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Matei Alexandru Lucas A0730 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Grecu Alexandru Daniel A0704 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Furu George A0601 2003 Atack Team 99:99:99
5 Iacob Matei Ionut A0696 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Serban Teodor 1290 2003 CSS Dinamo 99:99:99
8 Negrila Florin Valentin A0732 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Jugravu Pavel Nicodim A0394 2003 CSS 1 Bucuresti 01:20:66
5 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:27
6 Bunu Nichita Adrian A0709 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:48
2 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:10
3 Cioaca Petru 1254 2003 CSS 1 Bucuresti 01:16:80
4 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:86
5 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 01:15:21
6 Baragau Ionut Alexandru A0697 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:08
7 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 01:19:25
8 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:02

Seria: 5
1 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 01:13:20
2 Csaki David 1257 2003 CSS 1 Bucuresti 01:12:57
3 Andrei Stefan A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:61
4 Constantinescu Sabin A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 01:10:87
5 Ionescu Robert George 1267 2003 CSS Dinamo 01:11:45
6 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:49
7 Bespalii Dmitri 1420 2003 Tenis Club 2000 01:12:60
8 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 01:13:28

Seria: 6
1 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:10:37
2 Micu Valentin A1034 2003 CSS 1 Bucuresti 01:07:90
3 Lupului Stanescu Stefan 1381 2003 NAVI 01:06:19
4 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 01:05:35
5 Grunea Valentin A0606 2003 NAVI 01:05:53
7 Nae Horatiu 12771 2003 CSS Dinamo 01:09:43
8 Serban Alexandru 1291 2003 CSS Dinamo 01:10:51

Seria: 7
1 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:96
2 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:15
3 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 01:02:07
4 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 01:00:21
5 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 01:00:84
7 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:86
8 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:11

Seria: 8
1 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:23
2 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:77
3 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:57:26
4 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:96
5 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:57:12
6 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:57:64
7 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:59:03
8 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:33

Seria: 9
1 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:71
2 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:53
3 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:77
4 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:44
5 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:52:72
6 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:53:48
7 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:54:72
8 Badicut Matei A0577 2003 Tenis Club 2000 00:56:90

Seria: 10
1 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:51:35
2 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:51:14
3 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:50:69
4 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:49:82
5 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:07
6 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:50:94
7 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:51:21
8 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:51:99

Seria: 11
1 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:49:37
2 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:48:85
3 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:24
4 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:44:01
5 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:09
6 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:47:99
7 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:97
8 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 00:49:46

Descalificari
1 Marin Radu
Observatii: lipsa
A0688 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Zamfir Marc Antonio
Observatii: lipsa
A0692 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Gheorghe Denis Andrei
Observatii: lipsa
A0687 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Vasiluta Robert Maximilian
Observatii:
A0715 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Dinu Marian Stefan
Observatii: lipsa
A0690 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Trifan Paul
Observatii: lipsa
1260 2003 CSS 1 Bucuresti 01:31:65
7 Bors Rares Mihai
Observatii: lipsa
A0691 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Preda Luca Ioan
Observatii:
13107 2003 C.S. - I.B.M. 01:07:35
9 Asprica Christian
Observatii: lipsa
1450 2003 Median Bucuresti 01:02:36

Proba 12 50 metri bras - 7 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pasa Sarah Corina 1392 2005 CSS Dinamo 01:26:86
2 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 01:19:16
4 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 01:10:84
5 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 01:12:61
6 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS Dinamo 01:16:25
7 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 01:22:94
8 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 01:37:08

Seria: 2
1 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 01:09:28
2 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 01:06:02
3 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS Dinamo 01:00:26
4 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 00:59:22
5 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 01:00:00
6 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 01:04:62
7 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 01:08:36
8 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:09:69

Descalificari
1 Stavaroiu Bianca Alexandra
Observatii: lipsa
1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:13:21

Proba 13 50 metri bras - 8 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 99:99:99
2 Vintila Alessia Roberta 1395 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:59
4 Oprea Gabriela Crina A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:86
5 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:73
6 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 01:33:70

Seria: 2
1 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 01:12:27
2 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 01:10:74
3 Baraitareanu Maria A1040 2004 CSS 1 Bucuresti 01:06:97
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:58:47
5 Pagu Ioana A0629 2004 NAVI 01:02:93
6 Popovici Alisia A0827 2004 CSS Dinamo 01:09:06
7 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:11:39
8 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 01:13:82

Seria: 3
1 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 00:56:86
2 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:51:89
3 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:51:67
4 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:50:36
5 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:50:95
6 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:51:73
7 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:55:43
8 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:58:33

Descalificari
1 Matei Guiman Alexia Maria
Observatii: lipsa
A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 14 50 metri bras - 9 ani - Fete (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Savin Catalina 1631 2003 Median Bucuresti 99:99:99
4 Marian Bianca Nicoleta A0674 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Cimpeanu Teodora Giuliana A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 01:17:36
3 Neacsu Catalina Cristina 1294 2003 CSS Dinamo 01:15:48
4 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 01:10:07
5 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:91
6 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:95
7 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:42

Seria: 3
2 Bratu Stefania 1557 2003 Median Bucuresti 01:06:51
3 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:15
4 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:77
5 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:01:95
6 Radulescu Elena Alexandra A0681 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:44
7 Hoaja Daria Stefania 1340 2003 C.S. - I.B.M. 01:07:91
8 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:89

Seria: 4
1 Stefan Andreea 1200 2003 CSS 2 Bucuresti 00:58:67
2 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 00:57:84
3 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:61
4 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:52:60
5 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:55:30
6 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:55:87
7 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:58:62

Seria: 5
1 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:44
2 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:52:07
3 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:50:77
4 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:48:27
5 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:54
6 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:51:31
7 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:52:38
8 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:52:58

Descalificari
1 Negrescu Irina Cristina
Observatii: lipsa
A0686 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Musat Ana Maria Cristina
Observatii: lipsa
A0672 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Petrariu Alexandra Bianca
Observatii: lipsa
A0678 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Taranu Melisa Clara Gabriela
Observatii: lipsa
A0677 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:11
5 Manea Antonia Mihaela
Observatii: lipsa
A0679 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Condurache Bianca Ana Maria
Observatii: lipsa
A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 01:08:65
7 Manzu Diana Nicoleta
Observatii: lipsa
1432 2003 CSS Dinamo 00:59:00

Proba 15 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 9 Vlad Gherghe, Andrei Stavre, Stefan Vasilescu, David Comanescu, 2004 Median Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 5 Emilian Stoica, Nicolae Stoican, Vlad Gabriel Lepus , Alexandru Edward Pandele, 2004 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Robert Munteanu, Darius Jugravu, Radu Andrei Bordescu, Teodor Borsa, 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Cristian Ionut Malus, Antonio Vlasceanu, Ionut Adrian Andronic, Gabriel Razvan Stoian, 2004 Atack Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Calin Andrei Georgeoni, Luca Mihai Nataprazu, George Harabagiu, Luca Mihai Andrei, 2004 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 8 Cristian Victor Mihu, Vlad Stefan Dumitrescu, Robert Dragomirescu, Bogdan Vasile Bentea, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 16 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 10 Dinu Ionescu, Rares Macoveanu, Mihai Filat, Vlad Nicolae Gherghe, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 8 Andrei Lungu, Mircea Erik Arsenie, Cris Adrian Scarlat, Cristian Lapadat, 2003 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 9 Catalin Ionut Dumitrescu, Darius Costin Anghel, Matei Alexandru Stan, Madalin Ionut Nicola, 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 2
3 Stafeta 3 Eduard Andrei Manea, Emanuel George Borangel, Narri Aryan Andrei Sterian, Claudiu Andrei Sandu, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexandru Robert Ionut Gate, Mihnea Cristian Gate, Vladyn Ples Suero, Stefan Niculae Simion, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 2 Gabriel Ciprian Dumitru, Codrut Fernando Romas, David Popovici, Vlad Cristian Gherghel, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 4 Ioan Alexandru Birdau, Dan Adrian Craciun, Dragos Ghile, Sasa Popovici, 2003 CSS Dinamo 99:99:99
7 Stafeta 6 Tudor Ionut Tarara, Vlad Anton Halalau, Luca Ichim, Alexandru Teodorescu, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 7 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 17 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (11 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Matei Stefan Avram, Radu Stefan Nica , Luca Ioan Morariu, Alexandru Dimitrie Iancu, 2002 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 9 Mihai Cosmin Doltu, Raducu Alex Dinca, Radu Tudor, Luca Andrei Macovei, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 10 Andrei Dragos Paduraru, Valentin Grunea, Andrei Alexandru Vasile, Robert Ionut Hurmuzache, 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Ionut Vlasie, Vlad Alexandru Badulescu, Andrei Nicolae Olteanu, Vasileios Kokkinakis, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 5 Eduard Delcea, Radu Antal, Sabin Constantinescu, Pavel Nicodim Jugravu, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 3 Sebastian Gabriel Barnea, Cristian Florin Banescu, Rares Ionita, Costin Alin Rusen, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Costin Gabriel Voicu, Vlad Timpau Cristinoiu, Marius Adrian Nitu, Radu Andrei Dragoiu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 2 Matei Ionut Iacob, Cristian Mihai Stoica, Victor Alexandru Lisman, Alexandru Paul Marinescu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 4 Nichita Adrian Bunu, Nicu Laurentiu Pascu, Claudiu Vasilescu, Claudiu Florian Luta, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Dominic Andrei Meghea, Robert George Ionescu, Daniel Gabriel Dobre, Vlad Andrei Olteanu, 2002 CSS Dinamo 99:99:99
8 Stafeta 8 Andrei David, Leonard Gabriel Ciobica, David Csaki, Valentin Micu, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 18 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Fete (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Andreea Ofelia Voica, Sarah Corina Pasa, Oana Ilinca Voica, Beatrice Nehir, 2004 CSS Dinamo 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexandra Maria Fudulica, Ioana Andra Strungareanu, Ilinca Petrescu, Ioana Teodora Gomoi, 2004 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Bianca Maria Balanescu, Mara Bancila, Alexia Lorena Belghiru, Mara Ionescu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 19 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Cristina Dumitrescu, Sara Natalie Ivan, Alexandra Teodor, Maria Elisabeta Largeanu, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Gabriela Crina Oprea, Maria Diana Chitu, Alexandra Raluca Petre, Rebeca Geamanu, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 2 Elena Iuliana Dumitrescu, Ana Maria Iuliana Joita, Ana Maria Bianca Dumitru, Alessia Roberta Vintila, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Alexandra Patricia Naidin, Ioana Teodora Fogoros, Bianca Maria Ilie, Elia Danciu, 2003 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 20 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Catalina Colcer, Andreea Cristina Nicola, Maria Petrescu, Anna Maria Nahed, 2002 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 5 Anca Vasilescu Guiu, Ioana Ilie, Vanesa Tataru, Mihaela Grigoroiu, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 3 Carmen Teodora Hazu, Elena Alexandra Radulescu, Maria Elisabeta Burlacu, Alexandra Claudia Ivan, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Andreea Simionescu, Andra Ana Maria Sandu, Alexandra Simionescu, Ada Maria Rosmenteniuc, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Ecaterina Scortea , Madalina Elena Popa, Alexandra Anissia Barbu, Miruna Lucia Maria Iordache, 2002 NAVI 99:99:99
8 Stafeta 8 Ana Maria Lupu, Alexandra Ioana Cinteza, Claudia Ciuca, Ioana Leonte, 2002 Tenis Club 2000 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 21 50 metri spate - 6 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 fafafafafa Iarina 1643 2006 NAVI 99:99:99
5 Ichim Ana Alessia 1640 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Cucu Sara Ana Maria 1657 2006 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
1 Lazar Simona Marina 1485 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Ioachimescu Eva Maria 1608 2006 Skills Sports 2009 99:99:99
5 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 01:18:37
6 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Similea Denisa
Observatii: lipsa
1503 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 22 50 metri spate - 7 ani - Fete (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 99:99:99
3 Pasa Sarah Corina 1392 2005 CSS Dinamo 01:19:16
4 Enache Amalia Maria 1479 2005 Tenis Club 2000 01:12:78
5 Nehir Beatrice 1295 2005 CSS Dinamo 01:14:91
6 Munteanu Diana 1645 2005 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 01:08:29
2 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 01:04:91
3 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 01:01:71
4 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:59:78
5 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:59:89
6 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:01:74
7 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:10
8 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 01:09:76

Seria: 3
1 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS Dinamo 00:56:96
2 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS Dinamo 00:55:92
3 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:53:36
4 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:52:08
5 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 00:52:88
6 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:54:16
7 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:56:91
8 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:57:91

Descalificari
1 Ghazal Magida
Observatii: lipsa
1642 2005 NAVI 99:99:99

Proba 23 50 metri spate - 8 ani - Fete (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Postoroanca Anisia Elena 1644 2004 NAVI 99:99:99
2 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Mihale Veronica 1629 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:28
5 Grigoras Ana Maria 1612 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Ilie Daria Nicola 1647 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
8 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 01:13:73
2 Teodor Alexandra 1538 2004 CSS 1 Bucuresti 01:12:68
3 Ivanov Ana Maria Claudia 1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:01
4 Chirciu Victoria Simona 1393 2004 CSS Dinamo 01:08:00
5 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:20
6 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:12:14
7 Joita Ana Maria Iuliana A0667 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:27

Seria: 3
1 Geamanu Rebeca 1398 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:74
2 Vintila Alessia Roberta 1395 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:37
3 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:85
4 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:57:89
5 Chitu Maria Diana 1409 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:84
7 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 01:00:54
8 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 01:02:00

Seria: 4
1 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:56:89
2 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 00:56:07
4 Popovici Alisia A0827 2004 CSS Dinamo 00:53:89
5 Baraitareanu Maria A1040 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:28
6 Pagu Ioana A0629 2004 NAVI 00:55:75
7 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 CSS Dinamo 00:56:57
8 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:57:28

Seria: 5
1 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:49:48
2 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:48:05
3 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:44:54
4 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:42:22
5 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:43:78
6 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:46:20
7 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:48:83
8 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:50:08

Descalificari
1 Socaciu Monica Daniela
Observatii: lipsa
1648 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Matei Guiman Alexia Maria
Observatii: lipsa
A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:99
3 Oprea Gabriela Crina
Observatii: lipsa
A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:05
4 Ivan Daria Cristina
Observatii: lipsa
1471 2004 Tenis Club 2000 00:55:48

Proba 24 50 metri spate - 9 ani - Fete (45 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Cimpeanu Teodora Giuliana A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:56:85
6 Neagoe Maria Luciana 1623 2003 C.S. - I.B.M. 99:99:99

Seria: 2
2 Marian Bianca Nicoleta A0674 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:07
3 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 01:07:02
5 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:41

Seria: 3
1 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:14
3 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:00
4 Teodor Andreea 1537 2003 CSS 1 Bucuresti 00:57:10
5 Cinteza Alexandra Ioana 1322 2003 Tenis Club 2000 00:57:31
7 Neacsu Catalina Cristina 1294 2003 CSS Dinamo 01:00:58

Seria: 4
1 Hoaja Daria Stefania 1340 2003 C.S. - I.B.M. 00:55:75
2 Radulescu Elena Alexandra A0681 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:93
3 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:67
4 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:49:71
5 Stefan Andreea 1200 2003 CSS 2 Bucuresti 00:51:91
6 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:93
7 Bratu Stefania 1557 2003 Median Bucuresti 00:55:53
8 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:80

Seria: 5
1 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:25
2 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:48:65
3 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:48:07
4 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:73
5 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:47:22
6 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:54
7 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 00:48:79
8 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:49:66

Seria: 6
1 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:45:39
2 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:44:64
3 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:42:24
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:40:82
5 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:45
6 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:28
7 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:44:66
8 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:46:65

Descalificari
1 Musat Ana Maria Cristina
Observatii: lipsa
A0672 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Manea Antonia Mihaela
Observatii: lipsa
A0679 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Petrariu Alexandra Bianca
Observatii: lipsa
A0678 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:70
4 Taranu Melisa Clara Gabriela
Observatii: lipsa
A0677 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:67
5 Ivan Florentina Diana
Observatii: lipsa
A0675 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:55
6 Nita Raluca Alexandra
Observatii: lipsa
A0684 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:05
7 Pop Yana Maria
Observatii: lipsa
A0682 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:53
8 Condurache Bianca Ana Maria
Observatii: lipsa
A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:06
9 Manzu Diana Nicoleta
Observatii: lipsa
1432 2003 CSS Dinamo 01:00:01
10 Negrescu Irina Cristina
Observatii: lipsa
A0686 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:50

Proba 25 50 metri spate - 6 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Zob Alexandru Mihai 1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99
4 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 C S Intersport 2004 99:99:99
3 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 99:99:99
5 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 99:99:99
6 Constantinescu Alexandru 1514 2006 NAVI 99:99:99
7 Ciolac Vladislav 1501 2006 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
1 Boscornea Vlad Mihai 1650 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 C S Intersport 2004 01:11:00
4 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 00:51:00
5 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 01:00:00
6 Popa Cristian 1489 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Focsa Mihai Luca 1606 2006 Skills Sports 2009 99:99:99
8 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Popovici Virgil Alexandru
Observatii: lipsa
1607 2006 Skills Sports 2009 99:99:99
2 Stanasila Alexandru Silviu
Observatii: lipsa
1655 2006 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99

Proba 26 50 metri spate - 7 ani - Baieti (49 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Coman Andrei 1658 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Munteanu Robert 1497 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Popa David 1521 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Jugravu Darius 1638 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Pirvu Mario 1610 2005 Atack Team 99:99:99
5 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 99:99:99
6 Ene Mihai 1633 2005 CSS Dinamo 99:99:99
7 Calin Matei 1616 2005 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
2 Banu Alexandru Cristian 1351 2005 NAVI 01:25:32
4 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 01:18:09
5 Stavre Andrei 1367 2005 Median Bucuresti 01:19:01
6 Comanescu David 1368 2005 Median Bucuresti 01:23:09
7 Balica Cosmin Alexandru 1411 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:43
8 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
2 Sabau Razvan Petru 1481 2005 Tenis Club 2000 01:13:45
3 Tudor Daris Matei 13938 2005 Delfinul Bucuresti 01:12:41
4 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 01:10:91
5 Dragomirescu Robert 1310 2005 Bucharest Sport Club 01:11:67
6 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Atack Team 01:13:43
7 Ciripoiu David Andrei 1483 2005 Tenis Club 2000 01:14:75
8 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 01:17:08

Seria: 5
1 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 01:10:28
2 Gherghe Vlad 1369 2005 Median Bucuresti 01:07:37
3 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:65
4 Baranescu Adrian Ioan A0788 2005 Tenis Club 2000 01:03:90
7 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 01:07:96
8 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 01:10:36

Seria: 6
1 Cojocaru Luca Mihai 1265 2005 CSS Dinamo 01:03:02
2 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 01:02:31
3 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 01:01:66
4 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS Dinamo 01:00:72
6 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 01:02:22
7 Stoica Emilian 12387 2005 NAVI 01:02:69
8 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Atack Team 01:03:18

Seria: 7
1 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS Dinamo 00:57:16
2 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 00:56:81
3 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:51:85
4 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:48:65
5 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:49:13
6 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:52:97
7 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Bucharest Sport Club 00:57:13
8 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:59:52

Descalificari
1 Andruseasc Vlad
Observatii: lipsa
1609 2005 Atack Team 99:99:99
2 Gogoasa Lucas Ionut
Observatii: lipsa
1506 2005 Bucharest Sport Club 01:20:08
3 Preotu Luca Ioan
Observatii: lipsa
13936 2005 Delfinul Bucuresti 01:16:60
4 Vasilescu Stefan
Observatii: lipsa
1556 2005 Median Bucuresti 01:04:27
5 Lepus Vlad Gabriel
Observatii: lipsa
A1105 2005 NAVI 01:06:68
6 Chifor Stefan
Observatii: lipsa
1505 2005 Bucharest Sport Club 01:01:63

Proba 27 50 metri spate - 8 ani - Baieti (83 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 H Mihai 1659 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 2
3 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Militaru Eduard 1637 2004 C S Intersport 2004 99:99:99
5 Cirstoiu David 1632 2004 Median Bucuresti 99:99:99
6 Teodorescu Alexandru 1639 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Ionescu Octavian 1625 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Craciun Dan Adrian 1559 2004 CSS Dinamo 99:99:99
2 Dumitrescu Octavian Nicolae 1476 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Dumitrescu Andrei Vladut 1477 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Ghile Dragos 1634 2004 CSS Dinamo 99:99:99
7 Colcigeanu Alexandru 1626 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 4
2 Vasile Rares Stefan 1435 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:01
3 Ispir Andrei 1444 2004 Tenis Club 2000 01:18:04
4 Copu Andrei Gabriel 1397 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:29
5 Dumitrescu Luca Ionut 1478 2004 Tenis Club 2000 01:16:09
8 Marin Calin Cristian 1646 2004 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 5
1 Vladutu Cristian Vlad 1482 2004 Tenis Club 2000 01:12:90
2 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:94
3 Lita David Nicholas A0721 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:65
4 Popescu Rares Florin 1262 2004 CSS Dinamo 01:06:50
5 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 01:06:62
6 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:42
7 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:18
8 Vintila Daniel Alexandru 1415 2004 Bucharest Sport Club 01:13:90

Seria: 6
1 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 01:06:13
2 Manea Eduard Andrei A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 01:05:50
3 Turta Andrei 1419 2004 Tenis Club 2000 01:05:10
4 Toma David 1348 2004 CSS Dinamo 01:04:21
5 Halalau Vlad Anton 1543 2004 CSS 1 Bucuresti 01:04:36
6 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:33
7 Scurtu Alexandru Cristian A0381 2004 CSS 1 Bucuresti 01:06:00
8 Toma Vlad A1133 2004 NAVI 01:06:47

Seria: 7
1 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:77
2 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:56
4 Popovici Sasa A0826 2004 CSS Dinamo 00:59:69
5 Filat Mihai A0597 2004 Bucharest Sport Club 00:59:96
7 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:18
8 Ion Mario Cristian A0812 2004 NAVI 01:02:99

Seria: 8
1 Borangel Emanuel George 13140 2004 CSS 1 Bucuresti 00:59:12
2 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:57:52
3 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:83
4 Popovici David 1396 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:06
6 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 00:57:05
7 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 CSS Dinamo 00:57:76
8 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 00:59:14

Seria: 9
1 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:55:85
2 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 NAVI 00:55:25
3 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:59
4 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:02
5 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:18
7 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:55:71
8 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:89

Seria: 10
1 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:68
2 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:51:83
3 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:48:97
4 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:48:02
5 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:48:86
6 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:51:02
7 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:48
8 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 00:52:95

Seria: 11
1 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:46:91
2 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:45:47
3 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:45:29
4 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:42:79
5 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:43:81
6 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:45:37
7 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:46:34
8 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:47:20

Descalificari
1 Hering Alexandru
Observatii: lipsa
1628 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Ivan Daniel
Observatii: lipsa
1627 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Tudorache David Alexandru
Observatii: lipsa
1463 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Chiriac Constantin
Observatii: lipsa
1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Draghici Daniel Mario
Observatii: lipsa
A0719 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:19:79
6 Sabo Alexandru Mihail
Observatii: lipsa
A0726 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:91
7 Radu Paul Ionut
Observatii: lipsa
A0728 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:18
8 Bujor Eduard Constantin
Observatii: lipsa
A0718 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:12
9 Tanase Ianis Mihai
Observatii:
A0550 2004 CS Free Style 01:00:23
10 Grigoras Vlad Andrei
Observatii: lipsa
A0531 2004 Club Daimon 00:56:62
11 Gate Alexandru Robert Ionut
Observatii:
A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:86

Proba 28 50 metri spate - 9 ani - Baieti (93 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Cioaca Petru 1254 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Vasilescu Ciprian 1617 2003 Atack Team 99:99:99
5 Furu George A0601 2003 Atack Team 99:99:99
6 Mazik Nur Eldin A0712 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
2 Baragau Ionut Alexandru A0697 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:99
3 Grecu Alexandru Daniel A0704 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:76
4 Iacob Matei Ionut A0696 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:73
5 Dinu Mihai Valentin A0391 2003 CSS 1 Bucuresti 01:06:00
6 Bespalii Dmitri 1420 2003 Tenis Club 2000 01:07:82
8 Filip Ionut Laurentiu A0393 2003 CSS 1 Bucuresti 01:12:00

Seria: 4
1 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 01:05:15
2 Micu Valentin A1034 2003 CSS 1 Bucuresti 01:04:25
3 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:66
4 Talangescu Dan Cristian A0390 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:00
5 Grunea Valentin A0606 2003 NAVI 01:03:21
6 Szin Ionut Florian A0707 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:91
7 Anghel Robert Stefan 1319 2003 Tenis Club 2000 01:05:11
8 Bunu Nichita Adrian A0709 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:63

Seria: 5
1 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:81
2 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:20
3 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:00:14
4 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:52
5 Lupului Stanescu Stefan 1381 2003 NAVI 00:59:58
6 Csaki David 1257 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:18
7 Vasiluta Robert Maximilian A0715 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:21
8 Nae Horatiu 12771 2003 CSS Dinamo 01:02:83

Seria: 6
1 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:96
2 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:76
3 Constantinescu Sabin A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 00:57:81
4 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:16
5 Preda Luca Ioan 13107 2003 C.S. - I.B.M. 00:57:34
6 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:57:91
7 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:80
8 Stoica Cristian Mihai 1402 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:47

Seria: 7
1 Serban Alexandru 1291 2003 CSS Dinamo 00:56:78
2 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 00:56:48
3 Serban Teodor 1290 2003 CSS Dinamo 00:54:95
4 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 00:54:39
5 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:86
6 Jugravu Pavel Nicodim A0394 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:53
7 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:52
8 Ionescu Robert George 1267 2003 CSS Dinamo 00:56:90

Seria: 8
1 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 00:54:24
2 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:26
4 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:74
5 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:88
6 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:71
7 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:36
8 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:32

Seria: 9
1 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:00
2 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:49:87
3 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:48:86
4 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 00:47:49
5 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:47:62
6 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:69
7 Badicut Matei A0577 2003 Tenis Club 2000 00:49:90
8 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:51:11

Seria: 10
1 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:28
2 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:47:12
3 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:45:92
4 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:44:85
6 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:46:71
7 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:13
8 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:42

Seria: 11
1 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:44:53
2 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:44:07
3 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:43:98
4 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:43:34
5 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:43:79
7 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:21
8 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 00:44:68

Seria: 12
1 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:43:30
2 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:23
3 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:41:87
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:64
5 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:40:13
6 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:06
7 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:77
8 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:31

Descalificari
1 Zamfir Marc Antonio
Observatii: lipsa
A0692 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Matei Alexandru Lucas
Observatii: lipsa
A0730 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:36
3 Bors Rares Mihai
Observatii: lipsa
A0691 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:43
4 Trifan Paul
Observatii: lipsa
1260 2003 CSS 1 Bucuresti 01:15:10
5 Marin Radu
Observatii: lipsa
A0688 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:17
6 Gheorghe Denis Andrei
Observatii: lipsa
A0687 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:70
7 Negrila Florin Valentin
Observatii: lipsa
A0732 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:07
8 Dinu Marian Stefan
Observatii: lipsa
A0690 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:49
9 Ionita Florin
Observatii: lipsa
A0689 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:39:50
10 Andrei Stefan
Observatii: lipsa
A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:70
11 Ghita Stefan Adrian
Observatii: lipsa
A0711 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:67
12 Asprica Christian
Observatii: lipsa
1450 2003 Median Bucuresti 00:52:20
13 Paltin Andrei
Observatii:
A0733 2003 Tenis Club 2000 00:44:86
14 Dobre Daniel Gabriel
Observatii:
A0551 2003 CSS Dinamo 00:43:99

Proba 29 50 metri fluture - 7 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99
3 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS Dinamo 99:99:99
4 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 99:99:99
5 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 99:99:99
6 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS Dinamo 99:99:99
7 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
1 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 99:99:99
2 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
8 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 99:99:99

Proba 30 50 metri fluture - 8 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Joita Ana Maria Iuliana A0667 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:38
4 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 01:22:36
5 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:81
6 Oprea Gabriela Crina A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Grigoras Ana Maria 1612 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:21:79
2 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 01:11:09
3 Pagu Ioana A0629 2004 NAVI 00:58:05
4 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 00:53:69
5 Popovici Alisia A0827 2004 CSS Dinamo 00:57:01
6 Baraitareanu Maria A1040 2004 CSS 1 Bucuresti 01:08:62
7 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 CSS Dinamo 01:13:42
8 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 01:22:25

Seria: 3
1 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:51:94
2 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:50:26
3 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:45:45
4 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:43:51
5 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:44:67
6 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:47:21
7 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:51:00
8 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:52:13

Descalificari
1 Matei Guiman Alexia Maria
Observatii: lipsa
A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 31 50 metri fluture - 9 ani - Fete (39 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cimpeanu Teodora Giuliana A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Marian Bianca Nicoleta A0674 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 01:23:17
3 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:89
4 Neacsu Catalina Cristina 1294 2003 CSS Dinamo 01:16:62
6 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:78

Seria: 3
1 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:88
2 Radulescu Elena Alexandra A0681 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:11
3 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:93
4 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:55:78
5 Hoaja Daria Stefania 1340 2003 C.S. - I.B.M. 00:56:85
6 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:94
8 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:69

Seria: 4
1 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:51:46
2 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:47:95
3 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:47:33
4 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:98
5 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:05
6 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:47:42
7 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:48:67
8 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:85

Seria: 5
1 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:02
2 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:44:33
3 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:42:80
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:39:82
5 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:41:35
6 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:28
7 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:44:61
8 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:45:87

Descalificari
1 Nita Raluca Alexandra
Observatii: lipsa
A0684 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Musat Ana Maria Cristina
Observatii: lipsa
A0672 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Manea Antonia Mihaela
Observatii: lipsa
A0679 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Negrescu Irina Cristina
Observatii: lipsa
A0686 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Petrariu Alexandra Bianca
Observatii: lipsa
A0678 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Ivan Florentina Diana
Observatii: lipsa
A0675 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Taranu Melisa Clara Gabriela
Observatii: lipsa
A0677 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:13
8 Pop Yana Maria
Observatii: lipsa
A0682 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
9 Bratu Stefania
Observatii: lipsa
1557 2003 Median Bucuresti 99:99:99
10 Condurache Bianca Ana Maria
Observatii: lipsa
A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 01:08:72

Proba 32 50 metri fluture - 7 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cojocaru Luca Mihai 1265 2005 CSS Dinamo 99:99:99
5 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
2 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS Dinamo 99:99:99
3 Stoica Emilian 12387 2005 NAVI 99:99:99
5 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 99:99:99
6 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 99:99:99
7 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
2 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:08:00
4 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:52:00
5 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 00:58:00
6 Pirvu Mario 1610 2005 Atack Team 99:99:99
8 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Preotu Luca Ioan
Observatii: lipsa
13936 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Calin Matei
Observatii: lipsa
1616 2005 Atack Team 99:99:99
3 Gogoasa Lucas Ionut
Observatii: lipsa
1506 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Dragomirescu Robert
Observatii: lipsa
1310 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Chifor Stefan
Observatii: lipsa
1505 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 33 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (42 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 99:99:99
3 Toma David 1348 2004 CSS Dinamo 01:33:78
4 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 01:28:63
5 Filat Mihai A0597 2004 Bucharest Sport Club 01:33:26
6 Vintila Daniel Alexandru 1415 2004 Bucharest Sport Club 01:35:52
7 Craciun Dan Adrian 1559 2004 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
1 Popescu Rares Florin 1262 2004 CSS Dinamo 01:25:84
2 Lita David Nicholas A0721 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:32
3 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 NAVI 01:19:51
4 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:17
5 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:09
6 Toma Vlad A1133 2004 NAVI 01:20:51
7 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 01:23:22
8 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:07

Seria: 4
1 Popovici Sasa A0826 2004 CSS Dinamo 01:13:71
2 Ion Mario Cristian A0812 2004 NAVI 01:12:52
3 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:58
4 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 01:04:65
5 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 01:06:25
6 Manea Eduard Andrei A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 01:10:43
7 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 01:12:62

Seria: 5
2 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:57:73
3 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:52:72
4 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:52:36
5 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 00:52:66
6 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:57:63
7 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:60
8 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 01:02:82

Seria: 6
1 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:51:78
2 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:46:53
3 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:45:83
4 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:79
5 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:45:60
6 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:46:42
7 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:50:93
8 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:52:26

Descalificari
1 Radu Paul Ionut
Observatii: lipsa
A0728 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Bujor Eduard Constantin
Observatii: lipsa
A0718 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Hering Alexandru
Observatii: lipsa
1628 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Grigoras Vlad Andrei
Observatii: lipsa
A0531 2004 Club Daimon 01:13:88
5 Milodin Eduard
Observatii:
1289 2004 Atack Team 01:01:54

Proba 34 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (84 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Furu George A0601 2003 Atack Team 99:99:99
5 Matei Alexandru Lucas A0730 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Cioaca Petru 1254 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Vasiluta Robert Maximilian A0715 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Iacob Matei Ionut A0696 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Grecu Alexandru Daniel A0704 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
2 Bunu Nichita Adrian A0709 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Baragau Ionut Alexandru A0697 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:30
5 Szin Ionut Florian A0707 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:15
7 Preda Luca Ioan 13107 2003 C.S. - I.B.M. 99:99:99
8 Andrei Stefan A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:22
2 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:94
3 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:80
4 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:84
5 Lupului Stanescu Stefan 1381 2003 NAVI 01:17:02
6 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:89
7 Jugravu Pavel Nicodim A0394 2003 CSS 1 Bucuresti 01:19:94
8 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:77

Seria: 5
1 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:56
2 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:42
3 Micu Valentin A1034 2003 CSS 1 Bucuresti 01:12:66
4 Grunea Valentin A0606 2003 NAVI 01:11:45
5 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:78
6 Csaki David 1257 2003 CSS 1 Bucuresti 01:13:69
7 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 01:15:39
8 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:05

Seria: 6
1 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 01:10:60
2 Ionescu Robert George 1267 2003 CSS Dinamo 01:08:57
3 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:00
4 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:50
5 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 01:07:81
6 Serban Teodor 1290 2003 CSS Dinamo 01:08:43
7 Serban Alexandru 1291 2003 CSS Dinamo 01:09:50
8 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 01:10:73

Seria: 7
1 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 01:06:90
2 Constantinescu Sabin A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 01:05:20
3 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:04:37
4 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:01
5 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 01:03:67
6 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 01:04:40
7 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 01:05:83
8 Nae Horatiu 12771 2003 CSS Dinamo 01:07:49

Seria: 8
1 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:51
2 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:50
3 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:27
4 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:81
5 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:54:77
6 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 00:55:65
8 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 01:00:58

Seria: 9
1 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:51:56
2 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:76
3 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:48:00
4 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:47:13
5 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:47:46
6 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 00:48:28
7 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:50:97
8 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:58

Seria: 10
1 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:09
2 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:64
3 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:44:91
4 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:43:05
5 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:44:00
6 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:59
7 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:46:03
8 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:47:06

Seria: 11
1 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:41:65
2 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:40:98
3 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:39:44
4 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:02
5 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:36
6 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:40:49
7 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:41:51
8 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:61

Descalificari
1 Marin Radu
Observatii: lipsa
A0688 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Negrila Florin Valentin
Observatii: lipsa
A0732 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Ghita Stefan Adrian
Observatii: lipsa
A0711 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Zamfir Marc Antonio
Observatii: lipsa
A0692 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Trifan Paul
Observatii: lipsa
1260 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Mazik Nur Eldin
Observatii: lipsa
A0712 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Bors Rares Mihai
Observatii: lipsa
A0691 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Gheorghe Denis Andrei
Observatii: lipsa
A0687 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
9 Dinu Marian Stefan
Observatii: lipsa
A0690 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
10 Badicut Matei
Observatii: lipsa
A0577 2003 Tenis Club 2000 00:59:61

Proba 35 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Fete (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Beatrice Nehir, Andreea Ofelia Voica, Oana Ilinca Voica, Sarah Corina Pasa, 2004 CSS Dinamo 99:99:99
4 Stafeta 1 Ioana Andra Strungareanu, Ilinca Petrescu, Ioana Teodora Gomoi, Alexandra Maria Fudulica, 2004 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Bianca Maria Balanescu, Mara Bancila, Mara Ionescu, Alexia Lorena Belghiru, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 36 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Maria Elisabeta Largeanu, Sara Natalie Ivan, Cristina Dumitrescu, Alexandra Teodor, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Ana Maria Bianca Dumitru, Cristina Mihaela Muresanu, Gabriela Crina Oprea, Ana Maria Iuliana Joita, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 2 Maria Diana Chitu, Alessia Roberta Vintila, Alexandra Raluca Petre, Rebeca Geamanu, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 4 Victoria Simona Chirciu, Sara Maria Constantinescu, Ioana Alexandra Serman, Alisia Popovici, 2003 CSS Dinamo 99:99:99
7 Stafeta 6 Ioana Teodora Fogoros, Bianca Maria Ilie, Alexandra Patricia Naidin, Elia Danciu, 2003 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 37 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Catalina Colcer, Maria Petrescu, Anna Maria Nahed, Andreea Cristina Nicola, 2002 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 5 Anca Vasilescu Guiu, Mihaela Grigoroiu, Vanesa Tataru, Ioana Ilie, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 3 Elena Alexandra Radulescu, Alexandra Claudia Ivan, Maria Elisabeta Burlacu, Carmen Teodora Hazu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Andreea Simionescu, Alexandra Simionescu, Ada Maria Rosmenteniuc, Andra Ana Maria Sandu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Stafeta 6 Madalina Elena Popa, Ecaterina Scortea , Alexandra Anissia Barbu, Miruna Lucia Maria Iordache, 2002 NAVI 99:99:99
8 Stafeta 8 Alexandra Ioana Cinteza, Ana Maria Lupu, Claudia Ciuca, Ioana Leonte, 2002 Tenis Club 2000 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 38 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Baieti (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 5 Robert Dragomirescu, Cristian Victor Mihu, Bogdan Vasile Bentea, Vlad Stefan Dumitrescu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Calin Andrei Georgeoni, Emilian Stoica, Alexandru Edward Pandele, Nicolae Stoican, 2004 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Darius Jugravu, Teodor Borsa, Radu Andrei Bordescu, Robert Munteanu, 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 CSS Dinamo 99:99:99
2 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 NAVI 99:99:99

Proba 39 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Baieti (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 10 Dinu Ionescu, Daniel Alexandru Vintila, Vlad Nicolae Gherghe, Rares Macoveanu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 9 Andrei Lungu, Madalin Ionut Nicola, Catalin Ionut Dumitrescu, Darius Costin Anghel, 2003 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 7 Cris Adrian Scarlat, Mircea Erik Arsenie, Matei Alexandru Stan, Cristian Lapadat, 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Andrei Snagoveanu, Narri Aryan Andrei Sterian, Claudiu Andrei Sandu, Emanuel George Borangel, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 3 Luca Ichim, Vlad Anton Halalau, Tudor Ionut Tarara, Alexandru Teodorescu, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Lucas Ioan Tersinio Gheorghe, Stefan Niculae Simion, Codrut Fernando Romas, Vlad Cristian Gherghel, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 2 David Popovici, David Nicholas Lita, Alexandru Robert Ionut Gate, Gabriel Ciprian Dumitru, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 4 David Toma , Dan Adrian Craciun, Ioan Alexandru Birdau, Rares Florin Popescu, 2003 CSS Dinamo 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 40 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Baieti (12 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 12 Andrei Grigore, Markus Stoltz, Radu Cosug, Tobias George Dumitrache, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 11 Valentin Grunea, Andrei Alexandru Vasile, Andrei Dragos Paduraru, Robert Ionut Hurmuzache, 2002 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 9 Luca Andrei Macovei, Raducu Alex Dinca, Mihai Cosmin Doltu, Radu Tudor, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Valentin Micu, Radu Antal, Leonard Gabriel Ciobica, Sabin Constantinescu, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 5 Eduard Delcea, Pavel Nicodim Jugravu, Andrei David, David Csaki, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 3 Claudiu Vasilescu, Alexandru Lucas Matei, Costin Gabriel Voicu, Sebastian Gabriel Barnea, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Cristian Mihai Stoica, Victor Alexandru Lisman, Nichita Adrian Bunu, Alexandru Paul Marinescu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 2 Rares Ionita, Costin Alin Rusen, Marius Adrian Nitu, Cristian Florin Banescu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Daniel Gabriel Dobre, Dominic Andrei Meghea, Vlad Andrei Olteanu, Robert George Ionescu, 2002 CSS Dinamo 99:99:99
8 Stafeta 8 Vlad Alexandru Badulescu, Ionut Vlasie, Vasileios Kokkinakis, Andrei Nicolae Olteanu, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 10 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99