Lista de start pentru Cupa Asseco OPEN - Editia 2012, copii 9-16 ani

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 9 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:54
4 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:40:12
5 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:48
6 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 00:41:85

Seria: 2
1 Bubu Alexandru 1596 2003 CSM Pitesti 00:39:00
2 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:38:62
5 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:37:91
6 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:38:22
7 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 00:38:68
8 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:39:45

Seria: 3
8 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:83

Seria: 4
2 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:37:18
4 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:96
6 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:37:04
8 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:46

Seria: 5
3 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:36:66

Seria: 6
2 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:36:17
5 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 00:36:00

Seria: 8
4 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:35:19
6 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:22

Seria: 9
1 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:35:03
3 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:34:75

Proba 2 50 metri liber - 10 ani - Baieti (31 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Teianu Andei 11824 2002 CSM Pitesti 00:42:00

Seria: 2
3 Mateescu Constantin Sebastian A1020 2002 Energic L L Pitesti 00:37:92
4 Neacsu Radu Costin 11247 2002 CSM Pitesti 00:37:90

Seria: 3
1 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:80
3 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:37:63
4 Ionescu Teodor 9921 2002 CSM Pitesti 00:37:50
5 Gigoi Alexandru 11293 2002 CSM Pitesti 00:37:50
6 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:73
7 Carstoveanu Andrei Vladimir 9949 2002 CSM Pitesti 00:37:80

Seria: 4
1 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:37:40
3 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:37:01
5 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:37:00
7 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:20

Seria: 5
1 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:36:86
6 Pica Ioan Stefan 1021 2002 Energic L L Pitesti 00:36:69
7 Badoi Tudor A1104 2002 Energic L L Pitesti 00:36:75
8 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:36:95

Seria: 6
3 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:36:11
4 Carje Andrei 1229 2002 CSM Pitesti 00:36:00
6 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:36:11

Seria: 8
2 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:30
3 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:20
7 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:35:50

Seria: 9
8 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:35:07

Seria: 10
4 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:34:05
6 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:34:10

Seria: 12
6 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:33:39
7 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 00:33:60

Seria: 13
4 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:32:44
5 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:32:46

Seria: 16
7 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:31:11

Proba 3 50 metri liber - 11 ani - Baieti (31 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Dragnea Alexandru 1578 2001 CSM Pitesti 00:37:77

Seria: 5
2 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:71
4 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 00:36:50
5 Otoiu Luca Ioan 11052 2001 CSM Pitesti 00:36:50

Seria: 6
1 Dragomir Alexandru 9907 2001 CSM Pitesti 00:36:45
7 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 00:36:43
8 Cosug Andrei 11632 2001 Bucharest Sport Club 00:36:49

Seria: 7
2 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:35:97
6 Radu Marius 10561 2001 CSM Pitesti 00:35:94

Seria: 8
1 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:57
8 Itul-Toderesc Octavian A0435 2001 CSS 1 Bucuresti 00:35:64

Seria: 9
2 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:34:94
7 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Median Bucuresti 00:34:98

Seria: 10
1 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:34:52
2 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 00:34:22
3 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 00:34:10
5 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:34:07

Seria: 11
3 Becheru Stefan Lucian Emil A0430 2001 CSS 1 Bucuresti 00:33:71
8 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 00:33:99

Seria: 12
1 Dragan Mihai A1110 2001 CSS 1 Bucuresti 00:33:62
5 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:14

Seria: 13
6 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:32:57

Seria: 14
4 Mocanu Andrei 11663 2001 S.C.M. Bacau 00:32:00
6 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:32:08
7 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:12

Seria: 15
1 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:31:97
2 Haiducu Laurentiu 9918 2001 CSM Pitesti 00:31:79
6 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 00:31:71
8 Cernescu Alexandru Ioan A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 00:31:99

Seria: 18
1 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 00:29:98

Descalificari
1 Motas Cristian
Observatii: lipsa
A0139 2001 Steaua CSA 00:34:56

Proba 4 50 metri liber - 12 ani - Baieti (24 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
1 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 00:36:00
3 Licu Albert 11583 2000 NAVI 00:35:92
4 Manea Alexandru A1169 2000 CSS 2 Bucuresti 00:35:66
5 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:35:70
7 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 00:35:98
8 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 00:36:00

Seria: 8
5 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 00:35:20

Seria: 10
8 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:56

Seria: 11
4 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:67
5 Marin Razvan 10758 2000 Delfinul Bucuresti 00:33:67

Seria: 12
2 Muscalu Eduard 11996 2000 C S LUNA Brasov 00:33:40
3 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 00:33:24
4 Badescu Petrut 1227 2000 CSM Pitesti 00:33:12

Seria: 13
1 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:97
3 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 00:32:50
7 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:32:81

Seria: 14
3 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:32:07
8 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 00:32:37

Seria: 15
3 Mican Mircea 10993 2000 S.C.M. Bacau 00:31:70
5 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:31:60

Seria: 16
8 Hariga Alexandru 10991 2000 S.C.M. Bacau 00:31:50

Seria: 17
1 Tompa Gyorgy Kadosa 11410 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:30:80
2 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 00:30:60

Seria: 18
3 Popazov Razvan 9481 2000 CSM Pitesti 00:29:50

Proba 5 50 metri liber - 13 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
5 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 00:34:56
6 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 00:34:85

Seria: 10
7 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:22

Seria: 11
1 Gheorghe Nicolas 9020 1999 Energic L L Pitesti 00:33:91
6 Dulu Costin 10004 1999 Petrolul Ploiesti 00:33:80
7 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:91

Seria: 13
8 Dumitrache Georgian 9474 1999 Energic L L Pitesti 00:33:08

Seria: 14
1 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 00:32:15
2 Popa Andrei A0842 1999 CSS Dinamo 00:32:09
5 Cozma Mihnea 11461 1999 Energic L L Pitesti 00:32:05

Seria: 15
4 Constantinescu Mihai 10003 1999 Petrolul Ploiesti 00:31:52

Seria: 16
1 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 00:31:23
4 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:92
5 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 00:30:92
6 Coromelcea Victor 9358 1999 CSS Ploiesti 00:31:00

Seria: 17
4 Olaru Andrei 9475 1999 Energic L L Pitesti 00:30:06
6 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 00:30:50

Seria: 18
5 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 00:29:50
7 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 00:29:82

Seria: 19
7 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:23

Seria: 20
3 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:27:50
4 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 00:27:15

Seria: 21
6 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 00:26:78

Descalificari
1 Balica Mircea Andrei
Observatii: lipsa
A0015 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:66
2 Ticu Paul
Observatii: lipsa
A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:82

Proba 6 50 metri liber - 14 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 13
2 Loghin Nicolae A0863 1998 CSS 2 Bucuresti 00:32:75

Seria: 15
7 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 00:31:83

Seria: 16
2 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 00:31:04
3 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:99

Seria: 17
5 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:07

Seria: 18
2 Marinica Andrei 1247 1998 NAVI 00:29:62
4 Petran Costin 9391 1998 C S Intersport 2004 00:29:32
6 Dumitrache Alexandru 9490 1998 Energic L L Pitesti 00:29:54
8 Braga George 9489 1998 CSM Pitesti 00:30:00

Seria: 19
1 Golovca Valentin A0846 1998 Steaua CSA 00:29:30
2 Paraschiv Razvan 9350 1998 CSS Ploiesti 00:29:00
4 Apostol George A0849 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:84
5 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:95

Seria: 20
2 Borisov Lubomir Martinov 1570 1998 Swimming Club "ETAR" 00:27:90
5 Glod Ionut 8925 1998 Liceul Sportiv Bacau 00:27:35
7 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 00:28:09

Proba 7 50 metri liber - 15 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 11
2 Mihai Valentin 1531 1997 Median Bucuresti 00:33:87

Seria: 17
3 Pantazi Madalin 8853 1997 Olimpia Bucuresti 00:30:39
7 Culea Stefan Florentin A0912 1997 CSS 2 Bucuresti 00:30:73

Seria: 19
3 Copacel Claudiu 8867 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:99
8 Nitescu Cristian 8873 1997 Olimpia Bucuresti 00:29:31

Seria: 20
1 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 00:28:24
8 Ivana Marian 11599 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:56

Seria: 21
1 Bria Alexandru A0994 1997 Olimpia Bucuresti 00:27:07
3 Basarabie Mihai 8868 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:26:60
5 Glinta Robert 9019 1997 CSM Pitesti 00:25:00

Proba 8 50 metri liber - 16 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 19
6 Ilina Dominic Cristian 8689 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:00

Seria: 20
6 Stoicescu Andrei 8691 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:27:52

Seria: 21
2 Stinceanu Sebastian 8493 1996 C S LUNA Brasov 00:26:99
4 Cherestes Andrei A0905 1996 Steaua CSA 00:25:00
7 Anghel Mihai 8710 1996 Steaua CSA 00:27:00
8 Trandafir Alexandru 8745 1996 CSS Ploiesti 00:27:10

Proba 9 50 metri liber - 9 ani - Fete (21 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stefan Andreea 1200 2003 CSS 2 Bucuresti 00:46:62
2 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 00:43:44
3 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:42:01
6 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:42:95
7 Chita Andreea 11302 2003 CSM Pitesti 00:44:42

Seria: 2
1 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:50
2 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:40:31
3 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:98
5 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:39:94
6 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:40:17

Seria: 3
5 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:38:96
6 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:39:37
8 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:56

Seria: 4
7 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:38:50
8 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:75

Seria: 5
5 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:37:66
8 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:38:13

Seria: 7
3 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 00:36:33

Seria: 8
2 Artene Maria Raluca A0756 2003 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:36:00
7 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:36:08

Descalificari
1 Leonte Ioana
Observatii: lipsa
A0568 2003 Tenis Club 2000 00:40:35

Proba 10 50 metri liber - 10 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 00:41:45
5 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:41:48

Seria: 2
8 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:41:05

Seria: 3
1 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:50
3 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:39:09

Seria: 4
1 Ion Ana Maria 12028 2002 CSS Dinamo 00:38:61
3 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:38:28

Seria: 5
3 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:67

Seria: 6
2 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:29
5 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:06
8 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:40

Seria: 7
1 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:36:87
5 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:36:31
7 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:36:80

Seria: 8
3 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:35:83

Seria: 9
1 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:35:33
7 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:21

Seria: 10
8 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:34:69

Seria: 11
1 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:33:99
7 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:33:92

Proba 11 50 metri liber - 11 ani - Fete (26 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Boca Mara A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:70

Seria: 3
2 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 00:39:39
4 Raducanu Ania Mihaela 10542 2001 CSM Pitesti 00:38:90
7 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:39:40

Seria: 4
2 Constantin Andra Maria 11711 2001 CSM Pitesti 00:38:50
4 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:38:16
5 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 00:38:21

Seria: 5
2 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:37:93
6 Florea Daria Mihaela A1026 2001 Energic L L Pitesti 00:37:91
7 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:38:00

Seria: 6
1 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:38
3 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:20
6 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 00:37:20
7 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 00:37:31

Seria: 7
2 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:36:77
8 Olteanu Ana 11722 2001 CSM Pitesti 00:37:00

Seria: 8
4 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:55
5 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 00:35:63

Seria: 9
3 Badea Andrada 10562 2001 CSM Pitesti 00:35:00
4 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 00:34:74
8 Buzea Ana-Maria 11020 2001 CSS Dinamo 00:35:48

Seria: 10
6 Filip Ioana 1431 2001 C S LUNA Brasov 00:34:10
7 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:34:63

Seria: 11
8 Geana Antoanela 10553 2001 CSM Pitesti 00:34:00

Seria: 12
6 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:32:74

Seria: 13
8 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:31:84

Proba 12 50 metri liber - 12 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
6 Ignatova Yoana Gateva 1186 2000 Swimming Club "ETAR" 00:38:30

Seria: 5
1 Meghea Alexandra Maria 11776 2000 CSS Dinamo 00:38:00

Seria: 7
4 Itul-Toderesc Teodora 1199 2000 CSS 1 Bucuresti 00:36:25

Seria: 8
1 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:24

Seria: 10
3 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:08
5 Chitibus Anemona 10546 2000 CSM Pitesti 00:34:00

Seria: 11
4 Teodorescu Georgiana 10870 2000 Delfinul Bucuresti 00:33:32

Seria: 12
5 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:42
8 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 00:33:06

Seria: 13
1 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 00:31:81
3 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 00:31:21
4 Chilianu Margareta 11002 2000 S.C.M. Bacau 00:31:08
6 Hermenean Ioana 10835 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:31:49

Seria: 14
6 Luca Stefania A0117 2000 CSM Pitesti 00:30:50
7 Rinzescu Alexandra 11000 2000 S.C.M. Bacau 00:30:97

Descalificari
1 Nitescu Ana Nicole
Observatii: lipsa
10782 2000 Bucharest Sport Club 00:37:46

Proba 13 50 metri liber - 13 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
4 Belu Alexandra 11359 1999 Energic L L Pitesti 00:37:00

Seria: 7
6 Cirstea Andreea 10000 1999 Petrolul Ploiesti 00:36:61

Seria: 8
6 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:96
8 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:24

Seria: 9
5 Ghic Ozana 10445 1999 Median Bucuresti 00:34:94

Seria: 10
1 Pasa Meltem Diana A0163 1999 CSS Dinamo 00:34:66
2 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:40

Seria: 11
2 Grigoriu Cristina A0087 1999 Tenis Club 2000 00:33:68
3 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 00:33:45
5 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:39

Seria: 12
7 Ion Alexandra Ioana 10552 1999 CSM Pitesti 00:33:00

Seria: 13
5 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:11

Seria: 14
3 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 00:30:40

Seria: 15
2 Dospin Stefania Andreea 10273 1999 C S M 2010 Bacau 00:29:79
8 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Petrolul Ploiesti 00:30:25

Descalificari
1 Oprea Cristina Elisabeta
Observatii: lipsa
A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:10

Proba 14 50 metri liber - 14 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
6 Becheanu Teodora 9305 1998 Median Bucuresti 00:35:07

Seria: 12
1 Gogu Denisa A0907 1998 Steaua CSA 00:33:05
3 Barbulescu Maria A0927 1998 Median Bucuresti 00:32:70

Seria: 13
7 Radu Alexandra 9612 1998 C S Farul Constanta 00:31:59

Seria: 14
1 Stoica Luciana 9357 1998 CSS Ploiesti 00:31:00
4 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 00:30:29
5 Manzu Livia 8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:30

Seria: 15
1 Bocan Beatrice 8889 1998 Steaua CSA 00:30:00
7 Andrei Andreea 9927 1998 Energic L L Pitesti 00:30:00

Proba 15 50 metri liber - 15 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 11
6 Anghel Maria 9255 1997 NAVI 00:33:50

Seria: 12
2 Nachiu Bianca 9500 1997 CSM Pitesti 00:32:87
4 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 00:32:00

Seria: 13
2 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 00:31:56

Seria: 14
2 Stivala Cachia Castelleti Kimberly 11615 1997 Tenis Club 2000 00:30:73

Seria: 15
5 Meila Ana 8008 1997 CSM Pitesti 00:29:00
6 Ilie Bianca 8959 1997 CSS Ploiesti 00:29:60

Proba 16 50 metri liber - 16 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 10
4 Capra Maria 11154 1996 Median Bucuresti 00:34:00

Seria: 14
8 Ganovici Viviana A0910 1996 Steaua CSA 00:31:00

Seria: 15
3 Zboiu Nicoleta 8700 1996 Dinamo Bucuresti 00:29:60
4 Zarnoianu Ioana A0908 1996 Steaua CSA 00:27:94

Proba 17 100 metri spate - 11 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dragomir Alexandru 9907 2001 CSM Pitesti 01:32:00
5 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:00

Seria: 2
1 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 01:30:00
2 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 01:30:00
3 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 01:27:00
4 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 01:26:00
6 Ionescu Andrei 9919 2001 CSM Pitesti 01:29:00
7 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 01:30:00
8 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 01:31:00

Seria: 3
6 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 01:25:00

Seria: 4
2 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:00
8 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 01:22:00

Descalificari
1 Motas Cristian
Observatii: lipsa
A0139 2001 Steaua CSA 01:32:00

Proba 18 100 metri spate - 12 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 01:33:00

Seria: 3
1 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 01:25:68
2 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:16
3 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 01:24:33
5 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 01:24:26
8 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:96

Seria: 4
4 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 01:17:31
5 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 01:17:72
6 Tompa Gyorgy Kadosa 11410 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:18:00
7 Badescu Petrut 1227 2000 CSM Pitesti 01:20:00

Seria: 5
6 Popazov Razvan 9481 2000 CSM Pitesti 01:15:00
8 Hariga Alexandru 10991 2000 S.C.M. Bacau 01:17:00

Descalificari
1 Toma Octavian
Observatii:
A0218 2000 Median Bucuresti 01:34:06

Proba 19 100 metri spate - 13 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:42

Seria: 3
7 Gheorghe Nicolas 9020 1999 Energic L L Pitesti 01:25:55

Seria: 4
1 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 01:20:28

Seria: 5
2 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 01:15:28
4 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 01:12:99
7 Bajenaru Andrei Costin 9994 1999 Petrolul Ploiesti 01:15:50

Seria: 6
1 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 01:12:66
6 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:39
7 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:58
8 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 01:12:85

Proba 20 100 metri spate - 14 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Marinica Andrei 1247 1998 NAVI 01:22:39

Seria: 5
1 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 01:16:60
3 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:45

Seria: 6
2 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:43
3 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:11:10
4 Dedu Catalin 9347 1998 CSS Ploiesti 01:10:50
5 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 01:10:77

Seria: 7
1 Borisov Lubomir Martinov 1570 1998 Swimming Club "ETAR" 01:10:00
3 Militaru Alexandru 9503 1998 CSM Pitesti 01:05:00
7 Glod Ionut 8925 1998 Liceul Sportiv Bacau 01:07:34

Proba 21 100 metri spate - 15 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
3 Ivana Marian 11599 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:88

Seria: 5
5 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 01:13:36

Seria: 7
4 Glinta Robert 9019 1997 CSM Pitesti 00:59:00
8 Copacel Claudiu 8867 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:46

Proba 22 100 metri spate - 16 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
2 Anghel Mihai 8710 1996 Steaua CSA 01:06:00
5 Cherestes Andrei A0905 1996 Steaua CSA 01:03:12
6 Grigore Andrei A0991 1996 Olimpia Bucuresti 01:05:23

Proba 23 100 metri spate - 11 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:00
4 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:00

Seria: 2
1 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 01:39:00
2 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 01:35:07
3 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 01:34:00
4 Buzea Ana-Maria 11020 2001 CSS Dinamo 01:30:00
6 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 01:35:03
7 Dolchinkova Traiana 1571 2001 Swimming Club "ETAR" 01:38:60

Seria: 3
2 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 01:28:00
6 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 01:26:00
7 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 01:28:00
8 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 01:29:00

Seria: 4
6 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 01:22:00

Seria: 5
3 Filip Ioana 1431 2001 C S LUNA Brasov 01:19:00

Descalificari
1 Stanescu Beatrice
Observatii:
11294 2001 CSM Pitesti 01:40:00

Proba 24 100 metri spate - 12 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Candea Andreea 11149 2000 C S LUNA Brasov 01:30:00
8 Ignatova Yoana Gateva 1186 2000 Swimming Club "ETAR" 01:39:11

Seria: 3
5 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 01:25:46

Seria: 4
3 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:99
5 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 01:21:94
7 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 01:23:14

Seria: 5
1 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 01:19:40
2 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:19:21
5 Todoran Ioana 10837 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:18:00
8 Hermenean Ioana 10835 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:20:23

Seria: 6
8 Chilianu Margareta 11002 2000 S.C.M. Bacau 01:16:80

Proba 25 100 metri spate - 13 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:78
4 Pitigoi Diana 11148 1999 C S LUNA Brasov 01:25:00

Seria: 4
1 Cirstea Andreea 10000 1999 Petrolul Ploiesti 01:23:40
2 Grigoriu Cristina A0087 1999 Tenis Club 2000 01:22:93
8 Pasa Meltem Diana A0163 1999 CSS Dinamo 01:24:00

Seria: 5
6 Ion Alexandra Ioana 10552 1999 CSM Pitesti 01:19:00
7 Moraru Mihaela 10008 1999 Petrolul Ploiesti 01:19:25

Seria: 6
2 Marinescu Monica 9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:74
7 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:12

Seria: 7
3 Dospin Stefania Andreea 10273 1999 C S M 2010 Bacau 01:11:88
5 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Petrolul Ploiesti 01:11:06

Descalificari
1 Oprea Cristina Elisabeta
Observatii: lipsa
A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:33

Proba 26 100 metri spate - 14 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
4 Barbulescu Maria A0927 1998 Median Bucuresti 01:21:43

Seria: 6
1 Manzu Livia 8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:56
3 Bocan Beatrice 8889 1998 Steaua CSA 01:15:39

Seria: 7
2 Lavic Diana A0900 1998 Steaua CSA 01:13:76
6 Stoica Luciana 9357 1998 CSS Ploiesti 01:13:00

Proba 27 100 metri spate - 15 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
4 Ilie Bianca 8959 1997 CSS Ploiesti 01:17:10

Seria: 6
4 Ristache Francisca 1224 1997 CSS Ploiesti 01:15:00
5 Iliescu Irina 8882 1997 Bucharest Sport Club 01:15:00
6 Busuioc Alexandra 8961 1997 CSS Ploiesti 01:15:40

Seria: 7
1 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 01:14:43
8 Stivala Cachia Castelleti Kimberly 11615 1997 Tenis Club 2000 01:14:88

Proba 28 100 metri spate - 16 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
4 Dansorean Ioana 1579 1996 Steaua CSA 01:08:00
7 Ganovici Viviana A0910 1996 Steaua CSA 01:14:00

Proba 29 50 metri bras - 9 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:77
4 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:52:37
5 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:52:72
6 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:53:08
7 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:96

Seria: 2
2 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:51:77

Seria: 3
2 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:50:75
4 Bubu Alexandru 1596 2003 CSM Pitesti 00:50:00
5 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:07
6 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:50:69
8 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:51:24

Seria: 4
1 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:49:82
5 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 00:49:46
6 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:62
8 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 00:50:00

Seria: 5
2 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:48:85
4 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:47:99

Seria: 7
6 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:09

Seria: 8
5 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:44:01

Proba 30 50 metri bras - 10 ani - Baieti (23 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Teianu Andei 11824 2002 CSM Pitesti 00:55:00

Seria: 2
1 Neacsu Radu Costin 11247 2002 CSM Pitesti 00:52:00
3 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:74
4 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 00:51:31
5 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:35
6 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:76
7 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:51:82
8 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:52:09

Seria: 3
1 Carje Andrei 1229 2002 CSM Pitesti 00:51:00
3 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:64
7 Carstoveanu Andrei Vladimir 9949 2002 CSM Pitesti 00:51:00

Seria: 4
4 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:49:39

Seria: 5
6 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:73

Seria: 6
5 Gigoi Alexandru 11293 2002 CSM Pitesti 00:46:00
7 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:47:45

Seria: 7
2 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:26
3 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 00:45:00
4 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:44:85
7 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:45:32

Seria: 8
1 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:51
4 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:00

Seria: 9
4 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:43:20

Seria: 11
1 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:40:84

Proba 31 50 metri bras - 11 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
2 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 00:49:64
3 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:62
7 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:49:67

Seria: 5
1 Dragnea Alexandru 1578 2001 CSM Pitesti 00:49:00
8 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:27

Seria: 6
2 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:47:06
4 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 00:45:98
6 Otoiu Luca Ioan 11052 2001 CSM Pitesti 00:47:00
8 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:47:84

Seria: 7
1 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:45:36
5 Dragomir Alexandru 9907 2001 CSM Pitesti 00:45:00

Seria: 8
7 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:44:44

Seria: 9
2 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:43:83
3 Eremia Luca A0074 2001 CSS 2 Bucuresti 00:43:30
5 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:43:28

Seria: 10
1 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 00:43:10
3 Radu Marius 10561 2001 CSM Pitesti 00:42:00
5 Ionescu Andrei 9919 2001 CSM Pitesti 00:42:00
6 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:42:13
8 Mocanu Andrei 11663 2001 S.C.M. Bacau 00:43:20

Seria: 11
2 Haiducu Laurentiu 9918 2001 CSM Pitesti 00:40:50
7 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:40:69

Proba 32 50 metri bras - 12 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
3 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:48:50
5 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 00:48:00
7 Licu Albert 11583 2000 NAVI 00:48:93

Seria: 6
1 Sandru Paul Eduard 11792 2000 NAVI 00:47:79
3 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:90

Seria: 7
8 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 00:45:39

Seria: 8
2 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:40
6 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 00:44:35
8 Nikolov Bojidar Dimitrov 1181 2000 Swimming Club "ETAR" 00:44:83

Seria: 9
7 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:43:96

Seria: 10
2 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 00:42:36
4 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:41:92
7 Muscalu Eduard 11996 2000 C S LUNA Brasov 00:42:80

Seria: 11
5 Popazov Razvan 9481 2000 CSM Pitesti 00:40:00
6 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 00:40:27
8 Roman Eric 10607 2000 C S LUNA Brasov 00:41:40

Seria: 12
3 Coman Adrian 10543 2000 CSM Pitesti 00:38:00

Seria: 13
1 Tompa Gyorgy Kadosa 11410 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:37:00

Proba 33 50 metri bras - 13 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
3 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 00:44:20

Seria: 9
1 Cozma Mihnea 11461 1999 Energic L L Pitesti 00:44:00
6 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:63

Seria: 11
3 Dulu Costin 10004 1999 Petrolul Ploiesti 00:40:16

Seria: 13
3 Coromelcea Victor 9358 1999 CSS Ploiesti 00:36:20
4 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:61

Descalificari
1 Bonea Sabin
Observatii:
9982 1999 NAVI 00:39:67

Proba 34 50 metri bras - 14 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
8 Dumitrache Alexandru 9490 1998 Energic L L Pitesti 00:44:00

Seria: 11
4 Petran Costin 9391 1998 C S Intersport 2004 00:39:70

Seria: 12
1 Apostol George A0849 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:46
5 Ionescu Radu 9504 1998 CSM Pitesti 00:38:00
6 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:37
7 Braga George 9489 1998 CSM Pitesti 00:39:00

Seria: 13
2 Spinu Cosmin 9443 1998 C S LUNA Brasov 00:36:90
6 Stroe Mihai 11455 1998 C S LUNA Brasov 00:36:90
7 Paraschiv Razvan 9350 1998 CSS Ploiesti 00:37:00
8 Stefan Valentin A1161 1998 CSS 2 Bucuresti 00:37:35

Seria: 14
1 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:78
8 Golovca Valentin A0846 1998 Steaua CSA 00:35:00

Proba 35 50 metri bras - 15 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 12
2 Nitescu Cristian 8873 1997 Olimpia Bucuresti 00:38:80
4 Ene Andrei Octavian 9254 1997 NAVI 00:37:63

Seria: 14
2 Bobric Cezar 8864 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:38
3 Bria Alexandru A0994 1997 Olimpia Bucuresti 00:33:80

Proba 36 50 metri bras - 16 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 13
5 Ilina Dominic Cristian 8689 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:00

Seria: 14
4 Cusmir Radu A0906 1996 Steaua CSA 00:31:78
5 Cherestes Andrei A0905 1996 Steaua CSA 00:33:00
6 Cristescu Camil A0992 1996 Olimpia Bucuresti 00:34:24
7 Tufaru Liviu A0993 1996 Olimpia Bucuresti 00:34:67

Proba 37 50 metri bras - 9 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stefan Andreea 1200 2003 CSS 2 Bucuresti 00:58:76
4 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:58:00
5 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 00:58:32

Seria: 2
1 Chita Andreea 11302 2003 CSM Pitesti 00:57:00
3 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:55:64
4 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 00:54:23
5 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:61
6 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:55:82

Seria: 3
3 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:52:07
7 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:53:38

Seria: 4
2 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:51:31

Seria: 5
1 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:50:77
3 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:50:13
7 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:67

Seria: 6
2 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:48:79

Descalificari
1 Scortea Ecaterina
Observatii:
A0247 2003 NAVI 00:52:38

Proba 38 50 metri bras - 10 ani - Fete (19 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:56:15
7 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:56:57

Seria: 3
1 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:52
2 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:70
4 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:52:03
5 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:04
8 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:16

Seria: 4
1 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:51:93
4 Ion Ana Maria 12028 2002 CSS Dinamo 00:51:07
6 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:51:29

Seria: 5
2 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:50:27

Seria: 6
1 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:48:93
4 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:47:55
8 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:19

Seria: 7
5 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:46:40
7 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:47:12

Seria: 8
8 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:28

Seria: 9
3 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:44:62
6 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:98

Proba 39 50 metri bras - 11 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
3 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:51:27
7 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:63
8 Constantin Andra Maria 11711 2001 CSM Pitesti 00:52:00

Seria: 5
4 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 00:49:67
6 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:19
8 Raducanu Ania Mihaela 10542 2001 CSM Pitesti 00:51:00

Seria: 6
3 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:47:79
5 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 00:47:75

Seria: 7
1 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 00:47:35
2 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 00:47:03
6 Badea Andrada 10562 2001 CSM Pitesti 00:47:00
8 Buzea Ana-Maria 11020 2001 CSS Dinamo 00:47:38

Seria: 8
1 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:46:22
6 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:46:00
7 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:05

Seria: 9
5 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:44:60
7 Geana Antoanela 10553 2001 CSM Pitesti 00:45:00

Seria: 10
1 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:62

Seria: 11
6 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:39:65

Descalificari
1 Ivan Jasminne Anne Marie
Observatii: lipsa
A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:46:05

Proba 40 50 metri bras - 12 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
5 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:13

Seria: 5
5 Meghea Alexandra Maria 11776 2000 CSS Dinamo 00:49:80

Seria: 6
7 Georgescu Laura 1339 2000 NAVI 00:48:81

Seria: 8
3 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:73

Seria: 9
8 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 00:45:35

Seria: 10
2 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:13
3 Candea Andreea 11149 2000 C S LUNA Brasov 00:41:50
5 Hermenean Ioana 10835 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:41:04
6 Teodorescu Georgiana 10870 2000 Delfinul Bucuresti 00:42:00
8 Chitibus Anemona 10546 2000 CSM Pitesti 00:44:00

Seria: 11
1 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 00:40:11

Proba 41 50 metri bras - 13 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
6 Dedu Claudia Madalina A0059 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:22

Seria: 7
3 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:61
4 Ghic Ozana 10445 1999 Median Bucuresti 00:46:28

Seria: 8
4 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:44
5 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:50

Seria: 9
1 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:07
2 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 00:45:00
4 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:25

Seria: 10
4 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:99
7 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:43

Seria: 11
2 Pitigoi Diana 11148 1999 C S LUNA Brasov 00:39:90
4 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 00:39:15

Seria: 12
5 Nae Andreea 8001 1999 CSM Pitesti 00:37:00

Proba 42 50 metri bras - 14 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 11
3 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:50

Seria: 12
2 Gogu Denisa A0907 1998 Steaua CSA 00:37:52
6 Radu Alexandra 9612 1998 C S Farul Constanta 00:37:22

Proba 43 50 metri bras - 15 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 11
5 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 00:39:49
8 Nachiu Bianca 9500 1997 CSM Pitesti 00:40:71

Seria: 12
3 Ilie Bianca 8959 1997 CSS Ploiesti 00:37:20
7 Balan Andreea A0980 1997 Olimpia Bucuresti 00:37:52
8 Danescu Ewelyne 9010 1997 CSM Pitesti 00:39:00

Proba 44 50 metri bras - 16 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 11
7 Capra Maria 11154 1996 Median Bucuresti 00:40:00

Seria: 12
1 Zboiu Nicoleta 8700 1996 Dinamo Bucuresti 00:37:54
4 Prohnischi Dana 8735 1996 CSS Ploiesti 00:35:90

Proba 45 100 metri fluture - 12 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 01:33:92
3 Sandru Paul Eduard 11792 2000 NAVI 01:32:00
5 Licu Albert 11583 2000 NAVI 01:30:11
6 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 01:33:19

Seria: 2
1 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 01:25:00
2 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 01:24:00
3 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:22:47
4 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 01:21:00
5 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 01:22:00
6 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 01:23:50
7 Marin Razvan 10758 2000 Delfinul Bucuresti 01:24:16
8 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 01:27:00

Seria: 3
1 Coman Adrian 10543 2000 CSM Pitesti 01:19:00
3 Mican Mircea 10993 2000 S.C.M. Bacau 01:16:00
6 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 01:17:00

Proba 46 100 metri fluture - 13 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:14

Seria: 3
4 Mihaly Zsolt Hunor 10346 1999 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:14:00
7 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 01:18:96
8 Constantinescu Mihai 10003 1999 Petrolul Ploiesti 01:20:00

Seria: 4
1 Olaru Andrei 9475 1999 Energic L L Pitesti 01:13:51
2 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:33
3 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 01:11:28

Seria: 5
2 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:27

Proba 47 100 metri fluture - 14 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Diaconescu Adrian A0862 1998 CSS 2 Bucuresti 01:18:88
5 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 01:14:69

Seria: 4
4 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 01:10:90
5 Dedu Catalin 9347 1998 CSS Ploiesti 01:11:00
8 Lazaroiu Vlad A0845 1998 CSS Dinamo 01:14:00

Seria: 5
1 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 01:10:40
5 Borisov Lubomir Martinov 1570 1998 Swimming Club "ETAR" 01:07:00
6 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:08:62
7 Ionescu Radu 9504 1998 CSM Pitesti 01:10:00
8 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:60

Seria: 6
2 Militaru Alexandru 9503 1998 CSM Pitesti 01:04:00
8 Spinu Cosmin 9443 1998 C S LUNA Brasov 01:06:70

Proba 48 100 metri fluture - 15 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
6 Ene Andrei Octavian 9254 1997 NAVI 01:11:34

Seria: 5
4 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 01:06:97

Seria: 6
5 Basarabie Mihai 8868 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:28
7 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 CSS Ploiesti 01:04:70

Proba 49 100 metri fluture - 16 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
7 Cusmir Radu A0906 1996 Steaua CSA 01:13:43

Seria: 5
3 Trandafir Alexandru 8745 1996 CSS Ploiesti 01:07:20

Seria: 6
1 Stoica Robert 8742 1996 CSS Ploiesti 01:04:90
6 Stinceanu Sebastian 8493 1996 C S LUNA Brasov 01:03:90

Descalificari
1 Grigore Andrei
Observatii:
A0991 1996 Olimpia Bucuresti 01:03:53
2 Cherestes Andrei
Observatii: lipsa
A0905 1996 Steaua CSA 01:00:10

Proba 50 100 metri fluture - 12 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 01:34:39
4 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 01:20:00
5 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 01:20:27
7 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 01:30:55

Seria: 2
3 Rinzescu Alexandra 11000 2000 S.C.M. Bacau 01:13:29

Proba 51 100 metri fluture - 13 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Belu Alexandra 11359 1999 Energic L L Pitesti 01:29:72
6 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:48
8 Dedu Claudia Madalina A0059 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:46:22

Seria: 2
2 Marinescu Monica 9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:09
5 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 01:12:99
7 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:62
8 Tataru Andreea Roxana 10005 1999 Petrolul Ploiesti 01:19:56

Proba 52 100 metri fluture - 14 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 01:12:87
6 Lavic Diana A0900 1998 Steaua CSA 01:13:90

Seria: 3
7 Andrei Andreea 9927 1998 Energic L L Pitesti 01:09:41

Proba 53 100 metri fluture - 15 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nachiu Bianca 9500 1997 CSM Pitesti 01:20:67

Seria: 2
1 Anghel Maria 9255 1997 NAVI 01:18:30

Seria: 3
1 Gaina Ancuta 8007 1997 CSM Pitesti 01:12:00
2 Balan Andreea A0980 1997 Olimpia Bucuresti 01:09:17
6 Meila Ana 8008 1997 CSM Pitesti 01:07:74
8 Stivala Cachia Castelleti Kimberly 11615 1997 Tenis Club 2000 01:12:80

Proba 54 100 metri fluture - 16 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Zboiu Nicoleta 8700 1996 Dinamo Bucuresti 01:07:00
4 Zarnoianu Ioana A0908 1996 Steaua CSA 01:05:47
5 Dansorean Ioana 1579 1996 Steaua CSA 01:06:00

Proba 55 200 metri mixt - 10 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 03:40:00
4 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 03:31:57
6 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 03:40:00

Seria: 2
1 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:30:00
2 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 03:29:71
4 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 03:25:00
7 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:30:00
8 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:31:35

Seria: 3
5 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 03:15:70

Seria: 4
2 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 03:13:00
6 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 03:11:88

Seria: 5
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 03:07:22

Seria: 6
2 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 03:01:48

Seria: 9
1 Stan Leon 11929 2002 NAVI 02:47:90

Descalificari
1 Gigoi Alexandru
Observatii:
11293 2002 CSM Pitesti 03:25:00

Proba 56 200 metri mixt - 11 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 03:34:93
5 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Median Bucuresti 03:34:00

Seria: 2
3 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:28:17
6 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:29:04

Seria: 3
4 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:15:66

Seria: 4
1 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 03:14:81
7 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 03:13:21
8 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 03:14:90

Seria: 5
1 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:08:32
7 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 03:08:30

Seria: 6
1 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 03:03:19
3 Radu Marius 10561 2001 CSM Pitesti 03:00:00
4 Mocanu Andrei 11663 2001 S.C.M. Bacau 02:58:00
5 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 02:58:41
7 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 03:01:79

Seria: 7
1 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 02:57:48

Seria: 8
6 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 02:50:66
7 Ionescu Andrei 9919 2001 CSM Pitesti 02:53:00

Seria: 9
4 Haiducu Laurentiu 9918 2001 CSM Pitesti 02:43:00

Descalificari
1 Motas Cristian
Observatii: lipsa
A0139 2001 Steaua CSA 03:20:00

Proba 57 200 metri mixt - 12 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Tirlea Ionut 11147 2000 CSM Pitesti 03:24:00
3 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 03:17:86
6 Badescu Petrut 1227 2000 CSM Pitesti 03:20:00
7 Sandru Paul Eduard 11792 2000 NAVI 03:23:13
8 Nikolov Bojidar Dimitrov 1181 2000 Swimming Club "ETAR" 03:24:61

Seria: 4
3 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 03:10:73
5 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:10:71

Seria: 5
2 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 03:08:13
4 Marin Razvan 10758 2000 Delfinul Bucuresti 03:05:18
5 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:06:19
8 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 03:08:43

Seria: 6
6 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 03:01:46
8 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 03:03:54

Seria: 7
4 Hariga Alexandru 10991 2000 S.C.M. Bacau 02:55:00
6 Mican Mircea 10993 2000 S.C.M. Bacau 02:56:00
7 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 02:57:42

Seria: 8
3 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 02:50:01

Seria: 9
2 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 02:46:65
3 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 02:44:00
8 Coman Adrian 10543 2000 CSM Pitesti 02:48:00

Descalificari
1 Toma Octavian
Observatii:
A0218 2000 Median Bucuresti 02:57:93

Proba 58 200 metri mixt - 13 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
4 Cozma Mihnea 11461 1999 Energic L L Pitesti 03:09:71

Seria: 5
3 Dumitrache Georgian 9474 1999 Energic L L Pitesti 03:06:23

Seria: 7
3 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:55:28
5 Dulu Costin 10004 1999 Petrolul Ploiesti 02:55:03

Seria: 8
4 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 02:48:65

Seria: 9
7 Constantinescu Mihai 10003 1999 Petrolul Ploiesti 02:47:55

Seria: 10
2 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 02:41:06
6 Olaru Andrei 9475 1999 Energic L L Pitesti 02:40:72
7 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:41:09
8 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 02:42:52

Seria: 11
2 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 02:38:10
5 Bajenaru Andrei Costin 9994 1999 Petrolul Ploiesti 02:35:70

Seria: 12
1 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 02:32:90
3 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 02:31:43
4 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:28:57

Proba 59 200 metri mixt - 14 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
2 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 02:57:13

Seria: 8
1 Marinica Andrei 1247 1998 NAVI 02:53:38
2 Stroe Mihai 11455 1998 C S LUNA Brasov 02:52:10
5 Lazaroiu Vlad A0845 1998 CSS Dinamo 02:48:78

Seria: 9
6 Braga George 9489 1998 CSM Pitesti 02:45:00

Seria: 10
1 Dumitrache Alexandru 9490 1998 Energic L L Pitesti 02:42:12
3 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 02:40:45

Seria: 11
1 Golovca Valentin A0846 1998 Steaua CSA 02:39:62
3 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:35:79
4 Glod Ionut 8925 1998 Liceul Sportiv Bacau 02:34:88
6 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 02:37:96

Seria: 12
2 Spinu Cosmin 9443 1998 C S LUNA Brasov 02:32:60
6 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:32:09
7 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 02:32:83
8 Ionescu Radu 9504 1998 CSM Pitesti 02:33:00

Seria: 13
1 Dedu Catalin 9347 1998 CSS Ploiesti 02:28:00
6 Militaru Alexandru 9503 1998 CSM Pitesti 02:25:00

Proba 60 200 metri mixt - 15 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
5 Pantazi Madalin 8853 1997 Olimpia Bucuresti 02:43:72

Seria: 10
5 Nitescu Cristian 8873 1997 Olimpia Bucuresti 02:40:09

Seria: 11
8 Copacel Claudiu 8867 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:39:82

Seria: 12
5 Ene Andrei Octavian 9254 1997 NAVI 02:31:27

Seria: 13
2 Bria Alexandru A0994 1997 Olimpia Bucuresti 02:26:96
3 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 CSS Ploiesti 02:21:20
4 Glinta Robert 9019 1997 CSM Pitesti 02:15:00

Proba 61 200 metri mixt - 16 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
8 Cusmir Radu A0906 1996 Steaua CSA 02:54:15

Seria: 10
4 Tufaru Liviu A0993 1996 Olimpia Bucuresti 02:39:89

Seria: 11
7 Stoicescu Andrei 8691 1996 Colegiul "Emil Racovita" 02:39:57

Seria: 13
5 Grigore Andrei A0991 1996 Olimpia Bucuresti 02:19:20
7 Cristescu Camil A0992 1996 Olimpia Bucuresti 02:27:52
8 Anghel Mihai 8710 1996 Steaua CSA 02:28:42

Proba 62 200 metri mixt - 10 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:50:00
4 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:45:00
5 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:45:00

Seria: 2
1 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:45:00
4 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 03:30:00
6 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 03:40:00
7 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:45:00

Seria: 3
2 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 03:25:58
7 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 03:26:66
8 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 03:30:00

Seria: 4
3 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 03:09:00
8 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 03:18:00

Seria: 5
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 03:05:00
5 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 03:05:00

Proba 63 200 metri mixt - 11 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:40:00
5 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 03:34:21

Seria: 3
1 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 03:26:99
4 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 03:22:39
6 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 03:25:58

Seria: 4
1 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 03:16:21
4 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 03:08:97
6 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 03:09:01
7 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:15:03

Seria: 5
2 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 03:06:16
3 Olteanu Ana 11722 2001 CSM Pitesti 03:05:00

Seria: 6
2 Filip Ioana 1431 2001 C S LUNA Brasov 03:03:30
6 Stanescu Beatrice 11294 2001 CSM Pitesti 03:03:00

Seria: 7
8 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 02:53:35

Descalificari
1 Raducanu Iuliana Andreea
Observatii: lipsa
A0780 2001 CSS Dinamo 03:38:60

Proba 64 200 metri mixt - 12 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Georgescu Laura 1339 2000 NAVI 03:24:47
5 Teodorescu Georgiana 10870 2000 Delfinul Bucuresti 03:22:88

Seria: 6
1 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 03:03:67
3 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 03:01:67
8 Candea Andreea 11149 2000 C S LUNA Brasov 03:05:00

Seria: 7
4 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 02:49:66

Seria: 8
2 Rinzescu Alexandra 11000 2000 S.C.M. Bacau 02:47:00
3 Chilianu Margareta 11002 2000 S.C.M. Bacau 02:43:74
6 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 02:45:89
8 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 02:49:49

Seria: 9
2 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 02:41:03

Descalificari
1 Barau Irina
Observatii: lipsa
11035 2000 Delfinul Bucuresti 03:08:11
2 Luca Stefania
Observatii:
A0117 2000 CSM Pitesti 02:52:00

Proba 65 200 metri mixt - 13 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
2 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:09:90
5 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:09:00

Seria: 5
7 Pasa Meltem Diana A0163 1999 CSS Dinamo 03:06:49
8 Belu Alexandra 11359 1999 Energic L L Pitesti 03:08:15

Seria: 6
5 Pitigoi Diana 11148 1999 C S LUNA Brasov 03:00:00
7 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:03:49

Seria: 7
1 Tataru Andreea Roxana 10005 1999 Petrolul Ploiesti 02:52:35
2 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:52
6 Moraru Mihaela 10008 1999 Petrolul Ploiesti 02:50:45

Seria: 8
4 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 02:43:08
7 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 02:48:20

Seria: 9
1 Marinescu Monica 9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:42:71
4 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Petrolul Ploiesti 02:37:18

Seria: 10
2 Dospin Stefania Andreea 10273 1999 C S M 2010 Bacau 02:35:00
7 Nae Andreea 8001 1999 CSM Pitesti 02:35:00

Proba 66 200 metri mixt - 14 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
6 Becheanu Teodora 9305 1998 Median Bucuresti 03:05:00

Seria: 7
5 Manzu Livia 8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:49:82

Seria: 8
5 Gogu Denisa A0907 1998 Steaua CSA 02:43:20

Seria: 9
3 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 02:40:55
7 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:42:38
8 Bocan Beatrice 8889 1998 Steaua CSA 02:42:89

Seria: 10
8 Andrei Andreea 9927 1998 Energic L L Pitesti 02:37:06

Proba 67 200 metri mixt - 15 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
3 Anghel Maria 9255 1997 NAVI 02:50:18

Seria: 8
1 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 02:48:38

Seria: 9
5 Danescu Ewelyne 9010 1997 CSM Pitesti 02:40:00
6 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 02:40:89

Seria: 10
1 Gaina Ancuta 8007 1997 CSM Pitesti 02:36:00
3 Balan Andreea A0980 1997 Olimpia Bucuresti 02:31:73
6 Meila Ana 8008 1997 CSM Pitesti 02:33:00

Descalificari
1 Nachiu Bianca
Observatii: lipsa
9500 1997 CSM Pitesti 02:56:05

Proba 68 200 metri mixt - 16 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 10
4 Zarnoianu Ioana A0908 1996 Steaua CSA 02:28:75
5 Dansorean Ioana 1579 1996 Steaua CSA 02:30:00

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 69 50 metri spate - 9 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:54
4 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:47:75
6 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 00:48:79

Seria: 2
1 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:47:60
3 Chita Andreea 11302 2003 CSM Pitesti 00:47:00
7 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 00:47:43
8 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:47:73

Seria: 3
3 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:45:39
8 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:46:68

Seria: 4
1 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:44:64
5 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:89
6 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:44:33
8 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:44:66

Seria: 5
2 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 00:43:62

Seria: 7
2 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:42:24
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:41:40
6 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:11

Seria: 9
8 Artene Maria Raluca A0756 2003 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:40:00

Proba 70 50 metri spate - 10 ani - Fete (19 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:80

Seria: 2
2 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 00:47:19

Seria: 3
6 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:45:77
7 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:46:13

Seria: 4
3 Ion Ana Maria 12028 2002 CSS Dinamo 00:44:31
4 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:43:85

Seria: 5
3 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:43:38
8 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:43:85

Seria: 6
1 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:01
2 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:42:91
5 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:42:73
8 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:02

Seria: 7
3 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:04
5 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:97
7 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:29
8 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:42:48

Seria: 8
2 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:40:84
6 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:40:61

Seria: 9
6 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:39:29

Proba 71 50 metri spate - 11 ani - Fete (21 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Dolchinkova Traiana 1571 2001 Swimming Club "ETAR" 00:46:70
5 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 00:47:00
6 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:02

Seria: 3
1 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:21
2 Raducanu Ania Mihaela 10542 2001 CSM Pitesti 00:46:00
4 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:44:87
5 Constantin Andra Maria 11711 2001 CSM Pitesti 00:45:00

Seria: 4
2 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:44:34

Seria: 5
4 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:13
5 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 00:43:23
7 Florea Daria Mihaela A1026 2001 Energic L L Pitesti 00:43:78

Seria: 6
3 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:80
4 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:42:65
6 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 00:42:88

Seria: 8
1 Olteanu Ana 11722 2001 CSM Pitesti 00:41:00
4 Badea Andrada 10562 2001 CSM Pitesti 00:40:00
8 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 00:41:07

Seria: 9
1 Geana Antoanela 10553 2001 CSM Pitesti 00:40:00
7 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 00:39:64

Seria: 10
4 Filip Ioana 1431 2001 C S LUNA Brasov 00:37:70

Seria: 11
8 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:37:44

Proba 72 50 metri spate - 12 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
7 Ivan Laura 10867 2000 Tenis Club 2000 00:44:34

Seria: 5
1 Ignatova Yoana Gateva 1186 2000 Swimming Club "ETAR" 00:43:80
6 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:43

Seria: 6
7 Chitibus Anemona 10546 2000 CSM Pitesti 00:43:00

Seria: 8
3 Candea Andreea 11149 2000 C S LUNA Brasov 00:40:50

Seria: 9
3 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:21
4 Luca Stefania A0117 2000 CSM Pitesti 00:39:00
5 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 00:39:13

Seria: 10
3 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 00:38:40
8 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 00:39:00

Seria: 11
2 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 00:36:35
3 Todoran Ioana 10837 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:36:00

Seria: 12
1 Rinzescu Alexandra 11000 2000 S.C.M. Bacau 00:35:30
7 Chilianu Margareta 11002 2000 S.C.M. Bacau 00:35:12

Descalificari
1 Barau Irina
Observatii: lipsa
11035 2000 Delfinul Bucuresti 00:38:78

Proba 73 50 metri spate - 13 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
1 Ghic Ozana 10445 1999 Median Bucuresti 00:42:36

Seria: 8
5 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:26
7 Pitigoi Diana 11148 1999 C S LUNA Brasov 00:41:00

Seria: 9
2 Pasa Meltem Diana A0163 1999 CSS Dinamo 00:39:30

Seria: 10
2 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:54
5 Grigoriu Cristina A0087 1999 Tenis Club 2000 00:37:80
6 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:50
7 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:60

Seria: 11
4 Moraru Mihaela 10008 1999 Petrolul Ploiesti 00:35:56
6 Ion Alexandra Ioana 10552 1999 CSM Pitesti 00:36:00
7 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:99

Seria: 13
6 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Petrolul Ploiesti 00:33:64
7 Dospin Stefania Andreea 10273 1999 C S M 2010 Bacau 00:33:75

Proba 74 50 metri spate - 14 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 11
1 Barbulescu Maria A0927 1998 Median Bucuresti 00:37:15
5 Manzu Livia 8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:75

Seria: 13
1 Stoica Luciana 9357 1998 CSS Ploiesti 00:34:00
4 Lavic Diana A0900 1998 Steaua CSA 00:32:00
5 Bocan Beatrice 8889 1998 Steaua CSA 00:32:55

Proba 75 50 metri spate - 15 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 12
2 Iliescu Irina 8882 1997 Bucharest Sport Club 00:34:79
3 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 00:34:54
4 Busuioc Alexandra 8961 1997 CSS Ploiesti 00:34:40
5 Stivala Cachia Castelleti Kimberly 11615 1997 Tenis Club 2000 00:34:46

Seria: 13
2 Ilie Bianca 8959 1997 CSS Ploiesti 00:33:70
8 Meila Ana 8008 1997 CSM Pitesti 00:34:00

Proba 76 50 metri spate - 16 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 12
6 Zarnoianu Ioana A0908 1996 Steaua CSA 00:34:55
8 Ganovici Viviana A0910 1996 Steaua CSA 00:35:52

Seria: 13
3 Dansorean Ioana 1579 1996 Steaua CSA 00:33:00

Proba 77 50 metri spate - 9 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bubu Alexandru 1596 2003 CSM Pitesti 00:48:00
4 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:13
5 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 00:47:49

Seria: 2
1 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:45:90
2 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:44:86
3 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:44:53
5 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:44:43
6 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 00:44:68
8 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:45:92

Seria: 3
1 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:21
3 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:43:98
4 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:43:79
7 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:44:20

Seria: 4
3 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:43:34

Seria: 5
2 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:79
6 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:77

Seria: 6
3 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:41:87
7 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:06

Seria: 7
2 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:40:80
3 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:45

Seria: 9
2 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 00:39:00

Proba 78 50 metri spate - 10 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:44:26
7 Neacsu Radu Costin 11247 2002 CSM Pitesti 00:45:00

Seria: 3
2 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:08
6 Carstoveanu Andrei Vladimir 9949 2002 CSM Pitesti 00:44:00

Seria: 4
1 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:43:66
4 Ionescu Teodor 9921 2002 CSM Pitesti 00:43:00
5 Badoi Tudor A1104 2002 Energic L L Pitesti 00:43:21
6 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:44

Seria: 5
4 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:44
5 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:46

Seria: 6
5 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:41:57
6 Carje Andrei 1229 2002 CSM Pitesti 00:42:00
8 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:42:43

Seria: 7
4 Gigoi Alexandru 11293 2002 CSM Pitesti 00:40:00
5 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:02
6 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:40:53
8 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:41:14

Seria: 8
4 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:35

Seria: 9
5 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 00:38:80

Seria: 10
4 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:37:68

Seria: 11
8 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:37:65

Seria: 12
7 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:36:34

Proba 79 50 metri spate - 11 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
5 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 00:43:87
8 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:44:21

Seria: 4
7 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Median Bucuresti 00:43:62

Seria: 5
1 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:94
3 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 00:42:56

Seria: 6
2 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:42:02

Seria: 7
1 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:41:06
7 Otoiu Luca Ioan 11052 2001 CSM Pitesti 00:41:00

Seria: 8
7 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:63
8 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:39:78

Seria: 9
4 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:38:62

Seria: 10
5 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:80
7 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:38:37

Seria: 11
3 Mocanu Andrei 11663 2001 S.C.M. Bacau 00:37:00
4 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 00:36:67
6 Dragomir Alexandru 9907 2001 CSM Pitesti 00:37:00

Seria: 12
6 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:36:16

Seria: 14
2 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 00:34:00

Proba 80 50 metri spate - 12 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
2 Sandru Paul Eduard 11792 2000 NAVI 00:43:50
8 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 00:43:79

Seria: 5
7 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 00:42:85
8 Licu Albert 11583 2000 NAVI 00:42:97

Seria: 6
1 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:42:13

Seria: 8
3 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:39:44
6 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 00:39:52

Seria: 9
1 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 00:39:25
6 Marin Razvan 10758 2000 Delfinul Bucuresti 00:38:91
7 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:10
8 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:35

Seria: 10
1 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:51
2 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 00:38:18
6 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 00:38:14

Seria: 11
1 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:37:49

Seria: 12
2 Hariga Alexandru 10991 2000 S.C.M. Bacau 00:36:30
3 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 00:35:60
5 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 00:35:50

Seria: 13
2 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 00:35:05
4 Badescu Petrut 1227 2000 CSM Pitesti 00:35:00
5 Tompa Gyorgy Kadosa 11410 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:35:00
6 Popazov Razvan 9481 2000 CSM Pitesti 00:35:00

Proba 81 50 metri spate - 13 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
4 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 00:41:55

Seria: 8
1 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:65
2 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:60

Seria: 9
3 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 00:38:90

Seria: 10
3 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 00:37:95
8 Gheorghe Nicolas 9020 1999 Energic L L Pitesti 00:38:58

Seria: 11
5 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 00:36:78
7 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:31

Seria: 12
4 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:42
8 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 00:36:52

Seria: 13
1 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:22
7 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 00:35:10

Seria: 15
3 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 00:32:44

Proba 82 50 metri spate - 14 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
5 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 00:39:41

Seria: 11
2 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 00:37:15

Seria: 12
1 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 00:36:41

Seria: 13
3 Braga George 9489 1998 CSM Pitesti 00:35:00
8 Lazaroiu Vlad A0845 1998 CSS Dinamo 00:35:34

Seria: 14
1 Marinica Andrei 1247 1998 NAVI 00:34:61
4 Petran Costin 9391 1998 C S Intersport 2004 00:33:56
5 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:72
6 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 00:33:99

Seria: 15
1 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:30
2 Golovca Valentin A0846 1998 Steaua CSA 00:33:00
4 Borisov Lubomir Martinov 1570 1998 Swimming Club "ETAR" 00:31:50
5 Glod Ionut 8925 1998 Liceul Sportiv Bacau 00:31:56
6 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 00:32:50

Seria: 16
3 Militaru Alexandru 9503 1998 CSM Pitesti 00:30:00

Proba 83 50 metri spate - 15 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 14
3 Ivana Marian 11599 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:90
7 Ene Andrei Octavian 9254 1997 NAVI 00:34:22
8 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 00:34:90

Seria: 15
7 Copacel Claudiu 8867 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:03

Seria: 16
5 Glinta Robert 9019 1997 CSM Pitesti 00:28:00
6 Basarabie Mihai 8868 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:14

Proba 84 50 metri spate - 16 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 15
8 Stinceanu Sebastian 8493 1996 C S LUNA Brasov 00:33:30

Seria: 16
1 Anghel Mihai 8710 1996 Steaua CSA 00:31:00
2 Trandafir Alexandru 8745 1996 CSS Ploiesti 00:30:20
4 Cherestes Andrei A0905 1996 Steaua CSA 00:28:00
7 Grigore Andrei A0991 1996 Olimpia Bucuresti 00:30:71
8 Cristescu Camil A0992 1996 Olimpia Bucuresti 00:31:45

Proba 85 100 metri bras - 11 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:55:00
3 Raducanu Ania Mihaela 10542 2001 CSM Pitesti 01:54:00
6 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:55:00
7 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:55:00

Seria: 2
3 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 01:48:00
5 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 01:46:90
6 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 01:48:00
7 Buzea Ana-Maria 11020 2001 CSS Dinamo 01:49:00
8 Constantin Andra Maria 11711 2001 CSM Pitesti 01:50:05

Seria: 3
2 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:42:00
3 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 01:40:35
6 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 01:42:00
7 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:43:00

Seria: 4
8 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:40:00

Seria: 6
1 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 01:29:00

Descalificari
1 Geana Antoanela
Observatii:
10553 2001 CSM Pitesti 01:40:00

Proba 86 100 metri bras - 12 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:50:48
5 Meghea Alexandra Maria 11776 2000 CSS Dinamo 01:52:12

Seria: 2
1 Ivan Laura 10867 2000 Tenis Club 2000 01:50:03
2 Georgescu Laura 1339 2000 NAVI 01:48:28
4 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 01:45:25

Seria: 4
2 Teodorescu Georgiana 10870 2000 Delfinul Bucuresti 01:37:31
4 Luca Stefania A0117 2000 CSM Pitesti 01:34:00
6 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 01:36:45

Seria: 5
1 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:65
3 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 01:31:26
5 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 01:30:89
6 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:56
8 Chitibus Anemona 10546 2000 CSM Pitesti 01:33:00

Seria: 6
2 Hermenean Ioana 10835 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:28:00
7 Candea Andreea 11149 2000 C S LUNA Brasov 01:29:00

Seria: 7
1 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:23:41

Proba 87 100 metri bras - 13 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Dedu Claudia Madalina A0059 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:43:92
5 Cirstea Andreea 10000 1999 Petrolul Ploiesti 01:40:25
8 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 01:44:00

Seria: 4
1 Belu Alexandra 11359 1999 Energic L L Pitesti 01:39:78
3 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:36
5 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 01:34:14
7 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:46

Seria: 5
2 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:14
4 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:13
7 Pitigoi Diana 11148 1999 C S LUNA Brasov 01:32:30

Seria: 6
4 Dospin Stefania Andreea 10273 1999 C S M 2010 Bacau 01:25:22

Seria: 7
3 Nae Andreea 8001 1999 CSM Pitesti 01:21:00
8 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 01:24:88

Proba 88 100 metri bras - 14 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
5 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:94
8 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 01:29:82

Seria: 7
2 Radu Alexandra 9612 1998 C S Farul Constanta 01:21:46
5 Gogu Denisa A0907 1998 Steaua CSA 01:20:50

Proba 89 100 metri bras - 15 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
3 Nachiu Bianca 9500 1997 CSM Pitesti 01:26:27
6 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 01:26:49

Seria: 7
6 Danescu Ewelyne 9010 1997 CSM Pitesti 01:21:00
7 Balan Andreea A0980 1997 Olimpia Bucuresti 01:21:50

Proba 90 100 metri bras - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
4 Prohnischi Dana 8735 1996 CSS Ploiesti 01:20:30

Proba 91 100 metri bras - 11 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 01:39:00
6 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 01:40:00
7 Otoiu Luca Ioan 11052 2001 CSM Pitesti 01:45:00
8 Dragnea Alexandru 1578 2001 CSM Pitesti 01:49:00

Seria: 2
1 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 01:35:30
3 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:00
4 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 01:33:00
5 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 01:33:00
6 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 01:34:00

Seria: 3
1 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 01:32:00
5 Ionescu Andrei 9919 2001 CSM Pitesti 01:30:00
7 Radu Marius 10561 2001 CSM Pitesti 01:32:00

Seria: 4
4 Haiducu Laurentiu 9918 2001 CSM Pitesti 01:26:00
8 Mocanu Andrei 11663 2001 S.C.M. Bacau 01:30:00

Proba 92 100 metri bras - 12 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 01:45:00
2 Nikolov Bojidar Dimitrov 1181 2000 Swimming Club "ETAR" 01:41:62
3 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 01:40:00

Seria: 2
7 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 01:35:06
8 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:37:06

Seria: 3
3 Muscalu Eduard 11996 2000 C S LUNA Brasov 01:30:50
6 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 01:31:12

Seria: 4
1 Roman Eric 10607 2000 C S LUNA Brasov 01:29:90
2 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 01:29:40

Seria: 5
2 Coman Adrian 10543 2000 CSM Pitesti 01:25:00
7 Popazov Razvan 9481 2000 CSM Pitesti 01:25:00
8 Tompa Gyorgy Kadosa 11410 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:26:00

Proba 93 100 metri bras - 13 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Dumitrache Georgian 9474 1999 Energic L L Pitesti 01:37:71

Seria: 2
2 Cozma Mihnea 11461 1999 Energic L L Pitesti 01:34:37

Seria: 3
2 Dulu Costin 10004 1999 Petrolul Ploiesti 01:31:75
4 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 01:30:00
8 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:51

Seria: 4
6 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 01:27:92
7 Constantinescu Mihai 10003 1999 Petrolul Ploiesti 01:29:82

Seria: 5
1 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 01:26:00

Seria: 6
5 Coromelcea Victor 9358 1999 CSS Ploiesti 01:20:00
7 Bajenaru Andrei Costin 9994 1999 Petrolul Ploiesti 01:21:81

Seria: 7
7 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:77

Proba 94 100 metri bras - 14 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
3 Apostol George A0849 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:52
5 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:71

Seria: 5
3 Dumitrache Alexandru 9490 1998 Energic L L Pitesti 01:24:05
5 Stefan Valentin A1161 1998 CSS 2 Bucuresti 01:23:88
6 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:40

Seria: 6
1 Golovca Valentin A0846 1998 Steaua CSA 01:21:99
2 Spinu Cosmin 9443 1998 C S LUNA Brasov 01:21:10
4 Ionescu Radu 9504 1998 CSM Pitesti 01:20:00
6 Paraschiv Razvan 9350 1998 CSS Ploiesti 01:21:00
8 Stroe Mihai 11455 1998 C S LUNA Brasov 01:22:10

Seria: 7
1 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:79

Proba 95 100 metri bras - 15 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
4 Nitescu Cristian 8873 1997 Olimpia Bucuresti 01:23:24

Seria: 6
3 Ene Andrei Octavian 9254 1997 NAVI 01:20:65

Seria: 7
3 Bria Alexandru A0994 1997 Olimpia Bucuresti 01:15:66
6 Bobric Cezar 8864 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:24

Proba 96 100 metri bras - 16 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
2 Cristescu Camil A0992 1996 Olimpia Bucuresti 01:16:34
4 Cusmir Radu A0906 1996 Steaua CSA 01:13:26
5 Tufaru Liviu A0993 1996 Olimpia Bucuresti 01:15:47
8 Ilina Dominic Cristian 8689 1996 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:00

Proba 97 50 metri fluture - 9 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:48:67

Seria: 2
1 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:47:95
3 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:47:33
6 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:47:42

Seria: 3
6 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:98
7 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 00:46:00

Seria: 4
1 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:02
3 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:44:90
8 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:45:17

Seria: 6
1 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:43:60
7 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:28
8 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 00:43:73

Seria: 7
5 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:41:07
7 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:41:35

Descalificari
1 Ilie Ioana
Observatii:
A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:51:46
2 Nicola Andreea Cristina
Observatii:
12557 2003 NAVI 00:45:87

Proba 98 50 metri fluture - 10 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:48:69
6 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:77

Seria: 2
2 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:47:49
7 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:53

Seria: 3
1 Ion Ana Maria 12028 2002 CSS Dinamo 00:46:46

Seria: 4
5 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:44:89

Seria: 5
2 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:44:23
4 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:79
5 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:43:90

Seria: 6
3 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:46
4 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:83

Seria: 7
8 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:41:47

Seria: 8
7 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:40:31

Seria: 9
7 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:38:05
8 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:38:92

Seria: 10
6 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:35:48

Proba 99 50 metri fluture - 11 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 00:47:13
8 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:00

Seria: 3
2 Raducanu Ania Mihaela 10542 2001 CSM Pitesti 00:46:00
5 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 00:45:34

Seria: 4
2 Constantin Andra Maria 11711 2001 CSM Pitesti 00:45:00
6 Stanescu Beatrice 11294 2001 CSM Pitesti 00:45:00
7 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 00:45:01

Seria: 5
3 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:95
6 Olteanu Ana 11722 2001 CSM Pitesti 00:44:00
7 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 00:44:27
8 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:44:56

Seria: 6
2 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:43:17
6 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 00:42:58

Seria: 7
1 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:41:36
2 Florea Daria Mihaela A1026 2001 Energic L L Pitesti 00:41:25

Seria: 8
2 Buzea Ana-Maria 11020 2001 CSS Dinamo 00:40:20
3 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:39:71
5 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 00:39:28
8 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:40:51

Seria: 9
6 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:37:39

Seria: 10
7 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:35:80

Seria: 11
7 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:34:99

Descalificari
1 Bentea Silvia Maria
Observatii: lipsa
A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:47:09

Proba 100 50 metri fluture - 12 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Ignatova Yoana Gateva 1186 2000 Swimming Club "ETAR" 00:45:30
8 Georgescu Laura 1339 2000 NAVI 00:46:85

Seria: 5
1 Meghea Alexandra Maria 11776 2000 CSS Dinamo 00:44:30

Seria: 7
3 Candea Andreea 11149 2000 C S LUNA Brasov 00:41:20

Seria: 10
1 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 00:36:16
3 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 00:35:45
4 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 00:35:29
5 Hermenean Ioana 10835 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:35:31

Seria: 11
8 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 00:35:10

Seria: 12
1 Chilianu Margareta 11002 2000 S.C.M. Bacau 00:33:56

Seria: 13
8 Rinzescu Alexandra 11000 2000 S.C.M. Bacau 00:32:29

Descalificari
1 Barau Irina
Observatii: lipsa
11035 2000 Delfinul Bucuresti 00:36:96

Proba 101 50 metri fluture - 13 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
4 Dedu Claudia Madalina A0059 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:65

Seria: 6
5 Pitigoi Diana 11148 1999 C S LUNA Brasov 00:42:10

Seria: 7
4 Pasa Meltem Diana A0163 1999 CSS Dinamo 00:40:57
6 Ghic Ozana 10445 1999 Median Bucuresti 00:41:22

Seria: 8
1 Belu Alexandra 11359 1999 Energic L L Pitesti 00:40:47
4 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:27

Seria: 9
1 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:69
2 Ion Alexandra Ioana 10552 1999 CSM Pitesti 00:38:00
4 Tataru Andreea Roxana 10005 1999 Petrolul Ploiesti 00:36:82
5 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:90

Seria: 10
2 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:69
8 Grigoriu Cristina A0087 1999 Tenis Club 2000 00:36:54

Seria: 11
1 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 00:35:00

Seria: 12
5 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Petrolul Ploiesti 00:32:92
8 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 00:33:59

Proba 102 50 metri fluture - 14 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
6 Becheanu Teodora 9305 1998 Median Bucuresti 00:39:80

Seria: 12
2 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 00:33:18
3 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:92
4 Radu Alexandra 9612 1998 C S Farul Constanta 00:32:35
7 Manzu Livia 8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:38

Seria: 13
1 Andrei Andreea 9927 1998 Energic L L Pitesti 00:32:00
3 Lavic Diana A0900 1998 Steaua CSA 00:31:00

Proba 103 50 metri fluture - 15 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 11
2 Nachiu Bianca 9500 1997 CSM Pitesti 00:34:89
3 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 00:34:36
5 Gaina Ancuta 8007 1997 CSM Pitesti 00:34:00
6 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 00:34:50

Seria: 12
6 Ilie Bianca 8959 1997 CSS Ploiesti 00:33:10

Seria: 13
2 Balan Andreea A0980 1997 Olimpia Bucuresti 00:31:09
6 Meila Ana 8008 1997 CSM Pitesti 00:31:00
7 Stivala Cachia Castelleti Kimberly 11615 1997 Tenis Club 2000 00:31:65

Proba 104 50 metri fluture - 16 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 11
4 Prohnischi Dana 8735 1996 CSS Ploiesti 00:33:70

Seria: 13
4 Dansorean Ioana 1579 1996 Steaua CSA 00:28:90
5 Zarnoianu Ioana A0908 1996 Steaua CSA 00:30:20

Proba 105 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:51:56
3 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:48:00
4 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 00:47:00
6 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 00:48:28
7 Bubu Alexandru 1596 2003 CSM Pitesti 00:52:00

Seria: 2
1 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:46:03
6 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:59
8 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:09

Seria: 4
1 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:43:18
8 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:43:23

Seria: 5
3 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:41:51
4 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:41:33
8 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:61

Seria: 6
4 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:40:49
7 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:40:98

Seria: 7
5 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:60

Seria: 8
1 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:36

Descalificari
1 Salajan Marck Stefan
Observatii: lipsa
A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:47:06
2 Avram Matei Stefan
Observatii:
A0574 2003 NAVI 00:44:91

Proba 106 50 metri fluture - 10 ani - Baieti (23 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:45:66
4 Ionescu Teodor 9921 2002 CSM Pitesti 00:45:00
7 Gigoi Alexandru 11293 2002 CSM Pitesti 00:46:00

Seria: 3
2 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:74
5 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:43:48
6 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:43:69
7 Pica Ioan Stefan 1021 2002 Energic L L Pitesti 00:44:74
8 Carstoveanu Andrei Vladimir 9949 2002 CSM Pitesti 00:45:00

Seria: 4
2 Piciorus Alexandru A1141 2002 CSS Ploiesti 00:43:00
4 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:68

Seria: 5
2 Badoi Tudor A1104 2002 Energic L L Pitesti 00:42:09