Lista de start pentru Cupa de Primavara, Editia 2012 - copii 7, 8, 9, 10 ani

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 7 ani - Baieti (37 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 99:99:99
4 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 99:99:99
5 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Stavre Andrei 1367 2005 Median Bucuresti 99:99:99
2 Comanescu David 1368 2005 Median Bucuresti 99:99:99
3 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Chifor Stefan 1505 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 99:99:99
6 Borsa Teodor 1496 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Gherghe Vlad 1369 2005 Median Bucuresti 99:99:99
8 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Tudor Daris Matei 13938 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Dragomirescu Robert 1310 2005 Bucharest Sport Club 01:36:52
3 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:00
5 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 01:19:53
6 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS Dinamo 01:23:79
7 Banu Alexandru Cristian 1351 2005 CSS Dinamo 01:42:10
8 Cojocaru Luca Mihai 1265 2005 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 4
1 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 01:09:48
2 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Atack Team 01:07:47
3 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 01:03:68
4 Panev Lubomir 1540 2005 Swimming Club "ETAR" 00:59:97
5 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 01:02:79
6 Stoica Emilian 12387 2005 NAVI 01:04:40
7 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Atack Team 01:09:33
8 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 01:10:72

Seria: 5
1 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:58:18
2 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:55:67
3 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS Dinamo 00:51:80
4 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 00:48:84
5 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 00:49:79
6 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:52:06
7 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:56:44
8 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Bucharest Sport Club 00:59:49

Descalificari
1 Jianu Adrian Petru
Observatii: lipsa
1519 2005 NAVI 99:99:99
2 Stan Petre Valentin
Observatii: lipsa
1261 2005 CSS Dinamo 01:16:41

Proba 2 50 metri liber - 8 ani - Baieti (61 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vladutu Cristian Vlad 1482 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Bica Andrei 1562 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Halalau Vlad Anton 1543 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Vasile Rares Stefan 1435 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Bodirla Vlad 1561 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Vintila Daniel Alexandru 1415 2004 Bucharest Sport Club 01:24:68
2 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:84
3 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:16
4 Popescu Rares Florin 1262 2004 CSS Dinamo 01:08:71
5 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 01:08:71
6 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:01
7 Toma David 1348 2004 CSS Dinamo 01:21:49

Seria: 3
1 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:00
2 Lita David Nicholas A0721 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:65
3 Borangel Emanuel George 13140 2004 C S Intersport 2004 01:04:11
4 Turta Andrei 1419 2004 Tenis Club 2000 01:02:37
5 Leanca David 1545 2004 Energic L L Pitesti 01:04:00
6 Filat Mihai A0597 2004 Bucharest Sport Club 01:04:53
7 Pasici Dan 1445 2004 NAVI 01:05:68
8 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:32

Seria: 4
1 Ghitulescu Robert 1256 2004 CSS 1 Bucuresti 01:01:20
2 Toma Vlad A1133 2004 NAVI 00:59:76
3 Popovici David 1396 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:36
4 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:62
5 Comendant Mihai 1302 2004 NAVI 00:59:14
6 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:69
7 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:93
8 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 01:02:15

Seria: 5
1 Popovici Sasa A0826 2004 CSS Dinamo 00:58:27
2 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 00:57:47
3 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:56
4 Mustata Victor 1234 2004 CSM Pitesti 00:55:00
5 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 00:55:17
6 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 00:56:71
7 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 NAVI 00:58:17
8 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:58:31

Seria: 6
1 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:66
2 Dicu Vlad Andrei Costea A0589 2004 Tenis Club 2000 00:51:81
3 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 00:49:07
4 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:48
5 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:48:91
6 Radu Alin Gabriel A0801 2004 Bucharest Sport Club 00:51:40
7 Ion Mario Cristian A0812 2004 NAVI 00:52:40
8 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:75

Seria: 7
1 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:46:53
2 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 00:44:10
3 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:43:80
4 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:42:72
5 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 00:43:10
6 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:43:89
7 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:46:13
8 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:00

Seria: 8
1 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:42:34
2 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:42:04
3 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:40:88
4 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:37:76
5 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:39:06
7 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:42:27
8 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:42:69

Descalificari
1 Craciun Dan Adrian
Observatii: lipsa
1559 2004 CSS Dinamo 99:99:99
2 Lungu Andrei
Observatii:
A0280 2004 NAVI 00:40:99

Proba 3 50 metri liber - 9 ani - Baieti (80 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Jugravu Pavel Nicodim A0394 2003 CSS 1 Bucuresti 01:20:00
2 Trifan Paul 1260 2003 CSS 1 Bucuresti 01:13:24
3 Dracopol Razvan 1258 2003 CSS 1 Bucuresti 01:10:43
4 Baragau Ionut Alexandru A0697 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:81
5 Cioranu Cristian Eduard 1279 2003 Delfinul Bucuresti 01:08:87
6 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 01:10:49
7 Vasiluta Robert Maximilian A0715 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:38
8 Mija Mihai Laurentiu 1468 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Dascalu Dragos Adrian A1030 2003 CSS Dinamo 01:04:51
2 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:45
3 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:70
4 Serban Teodor 1290 2003 CSS Dinamo 00:58:54
5 Bespalii Dmitri 1420 2003 Tenis Club 2000 00:59:68
7 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:64
8 Cioaca Petru 1254 2003 CSS 1 Bucuresti 01:08:45

Seria: 3
1 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:45
2 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:44
3 Serban Alexandru 1291 2003 CSS Dinamo 00:56:06
4 Szin Ionut Florian A0707 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:72
5 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 00:55:81
6 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:08
7 Preda Stefan Cristian A0208 2003 Energic L L Pitesti 00:57:07
8 Lupului Stanescu Stefan 1381 2003 NAVI 00:58:53

Seria: 4
1 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:55:40
2 Micu Valentin A1034 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:00
3 Paunoiu Dimitrie Ianis A1017 2003 Energic L L Pitesti 00:53:05
4 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:51:35
5 Anghel Robert Stefan 1319 2003 Tenis Club 2000 00:52:88
6 Ionescu Robert George 1267 2003 CSS Dinamo 00:54:52
7 Mansouri Dara David Cristian 1259 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:22
8 Dumitru Alex Luca A1019 2003 Energic L L Pitesti 00:55:40

Seria: 5
1 Stoica Cristian Mihai 1402 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:17
2 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:19
5 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:49:70
6 Constantinescu Sabin A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:13
7 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:67
8 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:20

Seria: 6
1 Nae Horatiu 12771 2003 CSS Dinamo 00:48:13
2 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 00:48:00
3 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:41
4 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:45:86
5 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:45:88
6 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:32
7 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 00:48:09
8 Csaki David 1257 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:01

Seria: 7
1 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:97
2 Asprica Christian 1450 2003 Median Bucuresti 00:44:46
3 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:91
4 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:08
5 Badicut Matei A0577 2003 Tenis Club 2000 00:42:21
6 Stoica Ionut 1231 2003 CSM Pitesti 00:44:13
7 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:44:51
8 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:05

Seria: 8
1 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:48
2 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 00:40:74
3 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:40:12
4 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:39:53
5 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:39:55
6 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:40:13
7 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:40:96
8 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 00:41:85

Seria: 9
1 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:38:98
2 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:75
3 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:38:17
4 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:79
5 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:04
6 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:38:62
7 Ivanov Teodor 1541 2003 Swimming Club "ETAR" 00:38:94
8 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:41

Seria: 10
1 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:26
2 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:86
3 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:36:09
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:34:75
5 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:35:03
6 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:36:17
7 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:37:18
8 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:37:76

Descalificari
1 Romanescu Sergiu
Observatii: lipsa
1553 2003 CSM Pitesti 01:00:00
2 Buzila Cristian
Observatii: lipsa
1554 2003 CSM Pitesti 00:50:00
3 Asladolahi Arian
Observatii: lipsa
A0572 2003 Bucharest Sport Club 00:49:54

Proba 4 50 metri liber - 10 ani - Baieti (89 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Petrescu Eric 1365 2002 Median Bucuresti 99:99:99
4 Rosu Armand Alexandru A0301 2002 NAVI 99:99:99
5 Achimescu Andrei 1558 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Neagu Constantin Alexandru 1288 2002 CSS Dinamo 01:15:96
3 Paun Ovidiu 1287 2002 CSS Dinamo 00:55:37
4 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 00:54:98
5 Orjanu Filip 1552 2002 CSM Pitesti 00:55:00
6 Chivu Cristian Mihai A1134 2002 CSS Dinamo 01:10:80
7 Tematoru Dan Florin A0401 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
2 Hempel Matei 1278 2002 Delfinul Bucuresti 00:51:17
3 Cristea Bogdan Andrei 1277 2002 Delfinul Bucuresti 00:50:26
4 Dumea Denis Andrei A0482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:38
5 Buliga Antonio Luciano A0422 2002 CSS 1 Bucuresti 00:48:84
6 Cristea Dragos Ioan A0735 2002 CSS Dinamo 00:50:79
7 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:97
8 Filat Nicolae A0598 2002 Bucharest Sport Club 00:53:69

Seria: 4
1 Matache Nicolae Catalin A0466 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:29
2 Coman Radu Andrei A0580 2002 Atack Team 00:47:09
3 Neaga Mihai Laurentiu 9948 2002 CSM Pitesti 00:46:98
5 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:81
6 Pana Rares Stefan 11814 2002 Atack Team 00:46:99
7 Aspru Alesandro 1341 2002 Energic L L Pitesti 00:47:26

Seria: 5
1 Neacsu Radu Costin 11247 2002 CSM Pitesti 00:46:13
2 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:85
3 Chimac Eduard 1298 2002 NAVI 00:44:79
4 Carstoveanu Andrei Vladimir 9949 2002 CSM Pitesti 00:44:63
5 Necula Tudor Mihai A1148 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:72
6 Solomonea Bucurea Darius A1022 2002 Energic L L Pitesti 00:44:85
7 Carje Andrei 1229 2002 CSM Pitesti 00:46:03
8 Ciocioi Cosmin A0420 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:62

Seria: 6
1 Coman Stefan Razvan A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:40
2 Baciu Alessandro A1149 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:28
3 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:54
4 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:26
5 Ionescu Stefan Constantin A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:50
6 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:85
7 Sandulescu Vlad Andrei 1344 2002 Energic L L Pitesti 00:44:33
8 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 00:44:43

Seria: 7
1 Mateescu Constantin Sebastian A1020 2002 Energic L L Pitesti 00:42:22
3 Tarara Robert Stefan A0783 2002 CSS 1 Bucuresti 00:42:00
4 Soare Mihai A0766 2002 NAVI 00:41:52
5 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:41:63
6 Godeanu Robert Mihail A1023 2002 Energic L L Pitesti 00:42:01
8 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:49

Seria: 8
1 Pusca Toma Sorin A0809 2002 C.S. - I.B.M. 00:41:08
2 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:40:56
3 Iorga Rusten Andrei 9899 2002 CSM Pitesti 00:40:22
4 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:39:90
5 Sava Radu Bogdan A0425 2002 CSS 1 Bucuresti 00:40:02
6 Voica Alexandru Daniel A0658 2002 Tenis Club 2000 00:40:31
8 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:41:52

Seria: 9
1 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:74
2 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:39:62
3 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:10
4 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:38:77
5 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:39:02
6 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:26
7 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 00:39:64
8 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:79

Seria: 10
1 Pica Ioan Stefan 1021 2002 Energic L L Pitesti 00:38:39
2 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:38:19
3 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:37:39
4 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:37:05
6 Ionescu Victor A0326 2002 Tenis Club 2000 00:38:05
7 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:33
8 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:38:66

Seria: 11
1 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:37:01
2 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:03
3 Bolfa Robert Ion 11915 2002 Liceul Sportiv Bacau 00:36:00
4 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:20
5 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 00:35:46
6 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:36:01
7 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:57
8 Badoi Tudor A1104 2002 Energic L L Pitesti 00:37:02

Seria: 12
1 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:34:32
2 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:34:05
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:32:92
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:31:11
5 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:32:44
6 Hriscu Dragos Alexandru 11916 2002 Liceul Sportiv Bacau 00:34:00
7 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:34:10
8 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:35:07

Descalificari
1 Cojoaca Tudor Florin
Observatii: lipsa
A0493 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:53
2 Bartic Dumitru Gabriel
Observatii: lipsa
A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:65
3 Tudor Dan
Observatii: lipsa
A0423 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:53
4 Avadanei Radu Cristian
Observatii: lipsa
A0320 2002 Delfinul Bucuresti 00:42:05
5 Dinculescu Calin Victor
Observatii: lipsa
A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:42:16
6 Gheorghe Stefan Lucian
Observatii: lipsa
11297 2002 CSM Pitesti 00:41:04
7 Tudoran Petru Cezar
Observatii: lipsa
A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:37:22

Proba 5 50 metri liber - 7 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nehir Beatrice 1295 2005 CSS Dinamo 01:37:63
4 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 01:10:47
5 Pasa Sarah Corina 1392 2005 CSS Dinamo 01:25:87
6 Ciocirlan Maria Ruxandra 1488 2005 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 01:05:94
2 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 01:02:16
3 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:01:46
4 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS Dinamo 00:58:96
5 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 01:00:86
6 Stroescu Ioana Alexandra A0662 2005 NAVI 01:01:58
7 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 01:05:26
8 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:06:10

Seria: 3
1 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 00:54:16
2 Otoiu Ana 1555 2005 CSM Pitesti 00:50:00
3 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 00:49:00
4 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:47:07
5 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:48:93
6 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:49:19
7 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS Dinamo 00:51:80
8 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:56:02

Proba 6 50 metri liber - 8 ani - Fete (32 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Teodor Alexandra 1538 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Ivanov Ana Maria Claudia 1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:72
3 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:23
4 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:04
6 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 01:27:67
7 Chirciu Victoria Simona 1393 2004 CSS Dinamo 99:99:99
8 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Chitu Maria Diana 1409 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:11
2 Geamanu Rebeca 1398 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:52
4 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:42
5 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:59:61
6 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 01:02:07
7 Oprea Gabriela Crina A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:07

Seria: 3
2 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:04
3 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 CSS Dinamo 00:51:68
4 Popovici Alisia A0827 2004 CSS Dinamo 00:45:83
5 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:49:87
6 Staciuc Sara A1011 2004 CSS 1 Bucuresti 00:52:61
7 Baraitareanu Maria A1040 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:10
8 Stanciu Maria Stefania A0364 2004 Tenis Club 2000 00:57:72

Seria: 4
1 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:42:96
2 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:41:04
3 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:39:65
4 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:38:30
5 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:38:62
6 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:40:46
7 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:42:07
8 Pagu Ioana A0629 2004 NAVI 00:44:13

Descalificari
1 Vintila Alessia Roberta
Observatii: lipsa
1395 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:80
2 Trandafir Iris
Observatii: lipsa
1390 2004 Bucharest Sport Club 01:01:90
3 Dinculescu Ema Ioana
Observatii: lipsa
1272 2004 CSS 1 Bucuresti 01:09:22
4 Ioana Daria Maria
Observatii: lipsa
1300 2004 NAVI 00:56:33

Proba 7 50 metri liber - 9 ani - Fete (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Teodor Andreea 1537 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 01:13:71

Seria: 2
2 Olteanu Stefania 1548 2003 Energic L L Pitesti 01:11:00
3 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:09
4 Taranu Melisa Clara Gabriela A0677 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:99
5 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 00:59:00
6 Marinescu Dara Ioana A0576 2003 Delfinul Bucuresti 01:09:03
7 Neacsu Catalina Cristina 1294 2003 CSS Dinamo 01:12:69

Seria: 3
1 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:34
2 Hoaja Daria Stefania 1340 2003 C.S. - I.B.M. 00:51:26
3 Stefan Andreea 1200 2003 CSS 2 Bucuresti 00:49:58
4 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:92
5 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:49:26
6 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:08
7 Cinteza Alexandra Ioana 1322 2003 Tenis Club 2000 00:52:36
8 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:79

Seria: 4
2 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:44
3 Stere Ioana A0738 2003 Bucharest Sport Club 00:42:30
4 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 00:41:58
5 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:42:01
7 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 00:44:81
8 Radulescu Elena Alexandra A0681 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:70

Seria: 5
1 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:83
2 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:40:31
3 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:12
4 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:39:81
5 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:39:94
6 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:24
7 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:50
8 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:40:84

Seria: 6
1 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:13
2 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:38:62
3 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:36:55
4 Artene Maria Raluca A0756 2003 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:36:00
5 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 00:36:33
6 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:38:13
7 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:39:08
8 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:39:68

Descalificari
1 Simionescu Andreea
Observatii: lipsa
A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:30
2 Vasile Theodora Elena
Observatii: lipsa
A0654 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:38
3 Scortea Ecaterina
Observatii:
A0247 2003 NAVI 00:42:95

Proba 8 50 metri liber - 10 ani - Fete (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 01:00:61
2 Sandu Alexia Maria 1347 2002 CS Free Style 00:55:24
3 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 00:48:54
4 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:47:64
6 Vladescu Maria 1307 2002 NAVI 00:51:20
7 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Tenis Club 2000 00:57:31
8 Zamfirescu Stefania 1370 2002 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:66
2 Jiman Maria Ioana A0615 2002 Tenis Club 2000 00:45:48
3 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:82
4 Ivancov Lorena Gabriela A0256 2002 NAVI 00:43:44
5 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 00:44:61
6 Baraitareanu Mihaela A0353 2002 CSS 1 Bucuresti 00:45:28
7 Atanasiu Ana A0573 2002 Atack Team 00:46:35
8 Mekkaoui Maya 1269 2002 CSS 2 Bucuresti 00:47:21

Seria: 3
1 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:00
2 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:24
3 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:30
4 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:54
5 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:41:05
6 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:41:48
7 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 00:42:54
8 Chiriac Elena A0454 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:37

Seria: 4
1 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:55
2 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:38:50
3 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:37:75
4 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:42
5 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:37:50
6 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 CSS 1 Bucuresti 00:37:85
7 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:39:09
8 Ion Ana Maria 12028 2002 CSS Dinamo 00:39:59

Seria: 5
1 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:92
2 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:36:13
3 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:35:30
4 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:34:65
5 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:35:12
6 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:35:33
7 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:36:31
8 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:06

Descalificari
1 Rhfir Maria
Observatii: lipsa
A0638 2002 Bucharest Sport Club 00:47:66

Proba 9 50 metri bras - 7 ani - Baieti (24 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Banu Alexandru Cristian 1351 2005 CSS Dinamo 99:99:99
2 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 99:99:99
3 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS Dinamo 99:99:99
4 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Borsa Teodor 1496 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Cojocaru Luca Mihai 1265 2005 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Dragomirescu Robert 1310 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 99:99:99
3 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS Dinamo 01:24:08
4 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 01:15:43
5 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 01:18:04
6 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 01:26:05
7 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Chifor Stefan 1505 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 01:12:53
2 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 01:08:14
3 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Bucharest Sport Club 01:06:32
4 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:00:00
5 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 01:03:68
6 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 01:07:57
7 Stoica Emilian 12387 2005 NAVI 01:12:01
8 Panev Lubomir 1540 2005 Swimming Club "ETAR" 01:15:18

Descalificari
1 Stan Petre Valentin
Observatii: lipsa
1261 2005 CSS Dinamo 99:99:99
2 Gogoasa Lucas Ionut
Observatii: lipsa
1506 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 10 50 metri bras - 8 ani - Baieti (45 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Borangel Emanuel George 13140 2004 C S Intersport 2004 99:99:99
6 Toma David 1348 2004 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Vintila Daniel Alexandru 1415 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 01:30:74
4 Filat Mihai A0597 2004 Bucharest Sport Club 01:24:86
5 Ion Mario Cristian A0812 2004 NAVI 01:27:87
6 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 01:32:64
7 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Bodirla Vlad 1561 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 NAVI 01:22:14
2 Toma Vlad A1133 2004 NAVI 01:19:29
3 Lita David Nicholas A0721 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:05
4 Dicu Vlad Andrei Costea A0589 2004 Tenis Club 2000 01:16:00
5 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:28
6 Comendant Mihai 1302 2004 NAVI 01:18:30
7 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 01:20:88
8 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:48

Seria: 4
1 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 01:15:11
2 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 01:12:06
3 Ghitulescu Robert 1256 2004 CSS 1 Bucuresti 01:10:69
4 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:06
5 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 01:09:26
6 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 01:10:88
7 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 01:13:24
8 Popovici Sasa A0826 2004 CSS Dinamo 01:15:16

Seria: 5
1 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 01:05:73
2 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 01:03:49
3 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 01:02:47
4 Mustata Victor 1234 2004 CSM Pitesti 01:00:00
5 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 01:02:35
6 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 01:02:51
7 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 01:05:25
8 Radu Alin Gabriel A0801 2004 Bucharest Sport Club 01:06:77

Seria: 6
1 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:58:60
2 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:56:63
3 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:52:28
4 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:50:75
5 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:51:88
6 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:97
7 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:58:42
8 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:58:78

Descalificari
1 Popescu Rares Florin
Observatii:
1262 2004 CSS Dinamo 99:99:99
2 Bica Andrei
Observatii:
1562 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Craciun Dan Adrian
Observatii: lipsa
1559 2004 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 11 50 metri bras - 9 ani - Baieti (70 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 99:99:99
4 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 01:20:57
4 Cioaca Petru 1254 2003 CSS 1 Bucuresti 01:18:81
5 Baragau Ionut Alexandru A0697 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:05
6 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:59
7 Jugravu Pavel Nicodim A0394 2003 CSS 1 Bucuresti 01:40:00
8 Serban Alexandru 1291 2003 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
1 Paunoiu Dimitrie Ianis A1017 2003 Energic L L Pitesti 01:17:52
2 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 01:17:40
3 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:46
4 Lupului Stanescu Stefan 1381 2003 NAVI 01:14:50
5 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:80
6 Constantinescu Sabin A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 01:16:03
8 Csaki David 1257 2003 CSS 1 Bucuresti 01:18:67

Seria: 4
1 Nae Horatiu 12771 2003 CSS Dinamo 01:12:78
2 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:12:10
3 Micu Valentin A1034 2003 CSS 1 Bucuresti 01:10:66
5 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 01:08:59
8 Dascalu Dragos Adrian A1030 2003 CSS Dinamo 01:14:02

Seria: 5
1 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 01:04:91
2 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 01:02:65
3 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 01:02:07
4 Dracopol Razvan 1258 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:61
5 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 01:01:76
7 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 01:04:25
8 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 01:05:00

Seria: 6
1 Stoica Ionut 1231 2003 CSM Pitesti 01:00:71
2 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:53
3 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:15
4 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:57:61
5 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:08
6 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:33
7 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 01:00:21
8 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:01:36

Seria: 7
2 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:71
3 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 00:54:96
4 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:53:08
5 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:53:57
6 Ivanov Teodor 1541 2003 Swimming Club "ETAR" 00:54:97
7 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:96
8 Badicut Matei A0577 2003 Tenis Club 2000 00:56:90

Seria: 8
1 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:52:72
2 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:52:40
3 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:50:76
4 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:50:52
5 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:50:75
6 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:51:34
7 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:44
8 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:82

Seria: 9
1 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 00:49:82
2 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:48:85
3 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:47:99
4 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:44:13
5 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:04
6 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:51
8 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:07

Descalificari
1 Bruma Razvan Cristian
Observatii:
1320 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Serban Teodor
Observatii:
1290 2003 CSS Dinamo 99:99:99
3 Trifan Paul
Observatii:
1260 2003 CSS 1 Bucuresti 01:31:65
4 Dumitru Alex Luca
Observatii:
A1019 2003 Energic L L Pitesti 01:17:44
5 Asladolahi Arian
Observatii: lipsa
A0572 2003 Bucharest Sport Club 01:05:07
6 Ionescu Robert George
Observatii:
1267 2003 CSS Dinamo 01:11:45
7 Bespalii Dmitri
Observatii:
1420 2003 Tenis Club 2000 01:12:60
8 Asprica Christian
Observatii:
1450 2003 Median Bucuresti 01:02:36
9 Buzila Cristian
Observatii: lipsa
1554 2003 CSM Pitesti 00:56:00
10 Tudor Radu
Observatii:
A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:62

Proba 12 50 metri bras - 10 ani - Baieti (87 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rosu Armand Alexandru A0301 2002 NAVI 99:99:99
3 Chivu Cristian Mihai A1134 2002 CSS Dinamo 99:99:99
4 Neacsu Radu Costin 11247 2002 CSM Pitesti 01:20:98
5 Achimescu Andrei 1558 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Paun Ovidiu 1287 2002 CSS Dinamo 01:17:54
2 Solomonea Bucurea Darius A1022 2002 Energic L L Pitesti 01:11:20
3 Tarara Robert Stefan A0783 2002 CSS 1 Bucuresti 01:10:22
4 Neaga Mihai Laurentiu 9948 2002 CSM Pitesti 01:05:46
5 Carstoveanu Andrei Vladimir 9949 2002 CSM Pitesti 01:08:98
6 Aspru Alesandro 1341 2002 Energic L L Pitesti 01:11:00
8 Cristea Dragos Ioan A0735 2002 CSS Dinamo 01:17:97

Seria: 3
1 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:68
3 Baciu Alessandro A1149 2002 CSS 1 Bucuresti 01:02:57
4 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:59
5 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 01:02:31
6 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 01:03:57
7 Necula Tudor Mihai A1148 2002 CSS 1 Bucuresti 01:04:35

Seria: 4
1 Matache Nicolae Catalin A0466 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:34
3 Sandulescu Vlad Andrei 1344 2002 Energic L L Pitesti 01:00:00
5 Coman Radu Andrei A0580 2002 Atack Team 00:59:68
6 Filat Nicolae A0598 2002 Bucharest Sport Club 01:00:54
8 Chimac Eduard 1298 2002 NAVI 01:01:38

Seria: 5
1 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:04
2 Mateescu Constantin Sebastian A1020 2002 Energic L L Pitesti 00:58:75
3 Pana Rares Stefan 11814 2002 Atack Team 00:58:47
4 Ionescu Stefan Constantin A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:30
5 Dumea Denis Andrei A0482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:57
6 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:61
8 Ciocioi Cosmin A0420 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:05

Seria: 6
1 Buliga Antonio Luciano A0422 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:80
2 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 00:56:56
3 Godeanu Robert Mihail A1023 2002 Energic L L Pitesti 00:55:88
4 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:55:63
5 Iorga Rusten Andrei 9899 2002 CSM Pitesti 00:55:76
6 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:56:47
7 Pica Ioan Stefan 1021 2002 Energic L L Pitesti 00:56:76
8 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 00:57:03

Seria: 7
2 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:80
3 Soare Mihai A0766 2002 NAVI 00:54:57
4 Hriscu Dragos Alexandru 11916 2002 Liceul Sportiv Bacau 00:54:00
6 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:58
7 Carje Andrei 1229 2002 CSM Pitesti 00:55:00
8 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:23

Seria: 8
1 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:56
2 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:53:33
3 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:30
4 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:52:09
5 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:15
6 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:52:88
7 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:53:41

Seria: 9
1 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:65
2 Ionescu Victor A0326 2002 Tenis Club 2000 00:51:52
3 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:51:43
6 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:46
7 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:62
8 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:76

Seria: 10
1 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 00:50:18
2 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:49:22
3 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:60
4 Badoi Tudor A1104 2002 Energic L L Pitesti 00:48:00
6 Sava Radu Bogdan A0425 2002 CSS 1 Bucuresti 00:48:82
7 Bolfa Robert Ion 11915 2002 Liceul Sportiv Bacau 00:50:00
8 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:64

Seria: 11
1 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:45:36
2 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:26
3 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:00
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:41:07
5 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:43:27
6 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:96
7 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:45:32
8 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:47:45

Descalificari
1 Neagu Constantin Alexandru
Observatii:
1288 2002 CSS Dinamo 99:99:99
2 Tematoru Dan Florin
Observatii: lipsa
A0401 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Cristea Bogdan Andrei
Observatii: lipsa
1277 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Hempel Matei
Observatii:
1278 2002 Delfinul Bucuresti 01:11:54
5 Cojoaca Tudor Florin
Observatii: lipsa
A0493 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:89
6 Bartic Dumitru Gabriel
Observatii: lipsa
A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:38
7 Avadanei Radu Cristian
Observatii: lipsa
A0320 2002 Delfinul Bucuresti 01:00:56
8 Dinculescu Calin Victor
Observatii: lipsa
A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:12
9 Tudor Dan
Observatii: lipsa
A0423 2002 CSS 1 Bucuresti 01:01:27
10 Gheorghe Stefan Lucian
Observatii: lipsa
11297 2002 CSM Pitesti 00:58:99
11 Pusca Toma Sorin
Observatii:
A0809 2002 C.S. - I.B.M. 00:55:19
12 Coman Stefan Razvan
Observatii:
A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:48
13 Voica Alexandru Daniel
Observatii:
A0658 2002 Tenis Club 2000 00:53:67
14 Tarta-Arsene Luca Cristian
Observatii:
A0212 2002 C S Intersport 2004 00:51:31
15 Sandu Robert Cristian
Observatii:
A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:35
16 Tudoran Petru Cezar
Observatii: lipsa
A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:48:42

Proba 13 50 metri bras - 7 ani - Fete (19 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 01:35:96
5 Pasa Sarah Corina 1392 2005 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 01:20:90
2 Stroescu Ioana Alexandra A0662 2005 NAVI 01:19:60
3 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:15:00
4 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 01:10:95
5 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 01:12:24
6 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS Dinamo 01:16:32
7 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 01:20:39
8 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 01:24:77

Seria: 3
1 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 01:07:00
2 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 01:06:53
3 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 01:00:00
4 Otoiu Ana 1555 2005 CSM Pitesti 00:59:00
5 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 00:59:22
6 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS Dinamo 01:00:59
7 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:07:00
8 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 01:08:36

Descalificari
1 Nehir Beatrice
Observatii: lipsa
1295 2005 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 14 50 metri bras - 8 ani - Fete (24 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oprea Gabriela Crina A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Popovici Alisia A0827 2004 CSS Dinamo 01:12:53
6 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:94
7 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 01:11:64
2 Baraitareanu Maria A1040 2004 CSS 1 Bucuresti 01:10:72
3 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 CSS Dinamo 01:03:63
4 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 01:01:13
5 Pagu Ioana A0629 2004 NAVI 01:03:35
6 Stanciu Maria Stefania A0364 2004 Tenis Club 2000 01:09:38
8 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 01:12:27

Seria: 3
1 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:59:21
2 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:57
3 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:53:16
4 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:50:48
5 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:52:47
6 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:53:32
7 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:55:43
8 Staciuc Sara A1011 2004 CSS 1 Bucuresti 00:59:31

Descalificari
1 Chirciu Victoria Simona
Observatii: lipsa
1393 2004 CSS Dinamo 99:99:99
2 Dinculescu Ema Ioana
Observatii: lipsa
1272 2004 CSS 1 Bucuresti 01:16:96
3 Ioana Daria Maria
Observatii: lipsa
1300 2004 NAVI 01:13:82
4 Trandafir Iris
Observatii: lipsa
1390 2004 Bucharest Sport Club 01:11:39

Proba 15 50 metri bras - 9 ani - Fete (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bratu Stefania 1557 2003 Median Bucuresti 99:99:99
4 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Taranu Melisa Clara Gabriela A0677 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:07
2 Radulescu Elena Alexandra A0681 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:09
4 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:92
5 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 01:14:13
6 Neacsu Catalina Cristina 1294 2003 CSS Dinamo 01:16:04
7 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:61
8 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 01:33:98

Seria: 3
1 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:06:59
2 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:54
3 Stefan Andreea 1200 2003 CSS 2 Bucuresti 01:00:64
4 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 01:00:12
5 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 01:00:29
6 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 01:03:06
7 Stere Ioana A0738 2003 Bucharest Sport Club 01:05:10
8 Hoaja Daria Stefania 1340 2003 C.S. - I.B.M. 01:07:91

Seria: 4
1 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 00:58:32
3 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:89
4 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:53:91
5 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:56:46
6 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:57:12
7 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:57:93
8 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:89

Seria: 5
1 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:52:59
2 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:51:76
3 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:26
4 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:48:99
5 Artene Maria Raluca A0756 2003 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:49:00
6 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:51:31
7 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:52:48
8 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:53:38

Descalificari
1 Simionescu Andreea
Observatii: lipsa
A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:95
2 Vasile Theodora Elena
Observatii: lipsa
A0654 2003 CSS 1 Bucuresti 00:57:38

Proba 16 50 metri bras - 10 ani - Fete (37 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 01:08:36
5 Baraitareanu Mihaela A0353 2002 CSS 1 Bucuresti 01:08:36
6 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 01:19:24

Seria: 2
1 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 01:02:23
2 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 00:59:39
3 Jiman Maria Ioana A0615 2002 Tenis Club 2000 00:58:46
4 Chiriac Elena A0454 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:02
5 Ivancov Lorena Gabriela A0256 2002 NAVI 00:58:36
7 Atanasiu Ana A0573 2002 Atack Team 00:59:50
8 Vladescu Maria 1307 2002 NAVI 01:08:24

Seria: 3
1 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:18
2 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:56:67
3 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:73
4 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:90
5 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:02
6 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:56:57
7 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:14
8 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:23

Seria: 4
1 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:52:94
2 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 CSS 1 Bucuresti 00:52:05
3 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:51:93
5 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:50:28
6 Ion Ana Maria 12028 2002 CSS Dinamo 00:52:01
7 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:30
8 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:53:03

Seria: 5
1 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:74
2 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:47:89
3 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:46:40
4 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:57
5 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:45:97
6 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:11
7 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:47:93
8 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:85

Descalificari
1 Rhfir Maria
Observatii: lipsa
A0638 2002 Bucharest Sport Club 01:08:37
2 Gujan Nicoleta
Observatii:
A0607 2002 Tenis Club 2000 00:58:64
3 Danciu Sara
Observatii:
A0057 2002 NAVI 00:50:27

Proba 17 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 9 Dinu Ionescu, Alin Gabriel Radu, Rares Macoveanu, Vlad Nicolae Gherghe, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 David Popovici, Codrut Fernando Romas, Lucas Ioan Tersinio Gheorghe, Vlad Cristian Gherghel, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Darius Costin Anghel, Matei Alexandru Stan, Catalin Ionut Dumitrescu, Madalin Ionut Nicola, 2003 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Claudiu Andrei Sandu, Tudor Ionut Tarara, Luca Ichim, Narri Aryan Andrei Sterian, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Andrei Lungu, Cristian Lapadat, Mario Cristian Ion, Mircea Erik Arsenie, 2003 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Cris Adrian Scarlat, Vlad Toma, Mihai Comendant, Mihai Lupului Stanescu, 2003 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Stefan Niculae Simion, Vladyn Ples Suero, Mihnea Cristian Gate, Gabriel Ciprian Dumitru, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Stafeta 8 Alexandru Robert Ionut Gate, George Constantin Manea, Cristian Andrei Chivu, David Nicholas Lita, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 10 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 18 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (11 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Markus Stoltz, Andrei Grigore, Tobias George Dumitrache, Radu Cosug, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 10 Victor Alexandru Lisman, Ionut Florian Szin, Claudiu Florian Luta, Nicu Laurentiu Pascu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Vlad Andrei Olteanu, Daniel Gabriel Dobre, Dominic Andrei Meghea, Horatiu Nae, 2002 CSS Dinamo 99:99:99
2 Stafeta 5 Andrei Alexandru Vasile, Robert Ionut Hurmuzache, Andrei Dragos Paduraru, Alexandru Gabriel Costache, 2002 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Eduard Delcea, Andrei David, Radu Antal, David Csaki, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Radu Tudor, Raducu Alex Dinca, Andrei Nicolae Olteanu, Leonard Gabriel Ciobica, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 4 Dimitrie Ianis Paunoiu, Stefan Cristian Preda, Robert Secarin, Alex Luca Dumitru, 2002 Energic L L Pitesti 99:99:99
7 Stafeta 6 Luca Ioan Morariu, Radu Stefan Nica , Alexandru Dimitrie Iancu, Matei Stefan Avram, 2002 NAVI 99:99:99
8 Stafeta 8 Alexandru Paul Marinescu, Claudiu Vasilescu, Cristian Mihai Stoica, Sebastian Gabriel Barnea, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 9 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 19 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Baieti (12 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Rares Irimescu, Liviu Adrian Iacob, Dragos Ioan Cristea, Constantin Alexandru Neagu, 2001 CSS Dinamo 99:99:99
4 Stafeta 9 Stefan Razvan Coman, Claudiu Ionut Vlad, Fabian Valentin Basalau, David Marius Teodor Zamfir, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 10 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 12 Victor Ionescu , Alexandru Daniel Voica, Eric Mocanu, Andrei Popa, 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Andrei Vlad Tite, Denis Andrei Dumea, Nicolae Catalin Matache, Cristian Petrescu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Andrei Vladimir Carstoveanu, Rusten Andrei Iorga, Andrei Carje, Mihai Bogdan Cretu, 2001 CSM Pitesti 99:99:99
4 Stafeta 1 Cristi Marian Siminescu, Sergiu Rosu, Cristian Dumitru Neacsu, Robert Cristian Sandu, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Robert Mihail Godeanu, Ioan Stefan Pica, Constantin Sebastian Mateescu, Tudor Badoi, 2001 Energic L L Pitesti 99:99:99
6 Stafeta 4 Liviu Alexandru Coman, Stefan Mitelut, Andrei Cristian Balaceanu, Leon Stan, 2001 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Stefan Constantin Ionescu, Gabriel Hliban, Daniel Cristian Constantin, Suero Christian Ples, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Stafeta 8 Vicenzo Popa, David Cristian Rusu, Matei Ioan Lemnaru, Razvan Rath, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 NAVI 99:99:99

Proba 20 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Gabriela Crina Oprea, Rebeca Geamanu, Maria Diana Chitu, Alexandra Raluca Petre, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Alisia Popovici, Sara Maria Constantinescu, Victoria Simona Chirciu, Ioana Alexandra Serman, 2003 CSS Dinamo 99:99:99
4 Stafeta 1 Cristina Dumitrescu, Maria Elisabeta Largeanu, Alexandra Teodor, Sara Staciuc, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Bianca Maria Ilie, Ioana Teodora Fogoros, Elia Danciu, Alexandra Patricia Naidin, 2003 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 21 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Melisa Clara Gabriela Taranu, Alexandra Simionescu, Carmen Teodora Hazu, Ada Maria Rosmenteniuc, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Miruna Lucia Maria Iordache, Madalina Elena Popa, Alexandra Anissia Barbu, Ecaterina Scortea , 2002 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Anca Vasilescu Guiu, Ioana Ilie, Andreea Teodor, Vanesa Tataru, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Catalina Colcer, Maria Petrescu, Andreea Cristina Nicola, Anna Maria Nahed, 2002 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Claudia Ciuca, Ioana Leonte, Alexandra Ioana Cinteza, Ana Maria Lupu, 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Stafeta 6 Elena Alexandra Radulescu, Ioana Alexa, Maria Elisabeta Burlacu, Alexandra Claudia Ivan, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 22 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Catinca Denieul, Maria Ioana Marin, Ana Maria Diaconu, Rebecca Chelu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Sara Danciu, Maria Vladescu, Lorena Gabriela Ivancov, Andreea Georgescu, 2001 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Andreea Ramona Dragoi, Cristina Erika Mocanu, Ana Mustatea, Ioana Gadea, 2001 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Sabina Nicoleta Tudorache, Cristina Daniela Pavel, Maria Ilinca Tota, Andra Mihaela Macoveiciuc, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 23 50 metri spate - 7 ani - Fete (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ciocirlan Maria Ruxandra 1488 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Pasa Sarah Corina 1392 2005 CSS Dinamo 01:28:46
4 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:11:26
5 Nehir Beatrice 1295 2005 CSS Dinamo 01:23:52
6 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:49:12
7 Enache Amalia Maria 1479 2005 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 01:07:84
2 Stroescu Ioana Alexandra A0662 2005 NAVI 01:05:93
3 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:03:37
4 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 01:01:03
5 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 01:01:71
6 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 01:05:78
7 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 01:07:07
8 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 01:08:29

Seria: 3
1 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS Dinamo 00:57:72
2 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 00:55:44
3 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:53:53
4 Otoiu Ana 1555 2005 CSM Pitesti 00:50:00
5 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 00:53:00
6 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:55:24
7 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS Dinamo 00:57:49
8 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:58:22

Proba 24 50 metri spate - 8 ani - Fete (33 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Chirciu Victoria Simona 1393 2004 CSS Dinamo 99:99:99
4 Teodor Alexandra 1538 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Ivan Daria Cristina 1471 2004 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
2 Ivanov Ana Maria Claudia 1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:19
4 Vintila Alessia Roberta 1395 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:50
5 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:12
6 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 01:14:21
7 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:66

Seria: 3
1 Staciuc Sara A1011 2004 CSS 1 Bucuresti 01:04:75
3 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 01:00:89
4 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 01:00:54
5 Geamanu Rebeca 1398 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:74
6 Stanciu Maria Stefania A0364 2004 Tenis Club 2000 01:01:77
7 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 01:04:02
8 Chitu Maria Diana 1409 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:13

Seria: 4
1 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:85
2 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:58:79
3 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 CSS Dinamo 00:56:57
4 Popovici Alisia A0827 2004 CSS Dinamo 00:53:89
5 Pagu Ioana A0629 2004 NAVI 00:55:75
6 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:57:18
7 Baraitareanu Maria A1040 2004 CSS 1 Bucuresti 00:59:24

Seria: 5
1 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:49:59
2 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:48:05
3 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:45:81
4 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:43:55
5 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:45:30
6 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:47:73
7 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:48:83
8 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:50:08

Descalificari
1 Trandafir Iris
Observatii: lipsa
1390 2004 Bucharest Sport Club 01:12:14
2 Dinculescu Ema Ioana
Observatii: lipsa
1272 2004 CSS 1 Bucuresti 01:03:94
3 Oprea Gabriela Crina
Observatii: lipsa
A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:05

Proba 25 50 metri spate - 9 ani - Fete (43 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bonteanu Ioana 1475 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Teodor Andreea 1537 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Bratu Stefania 1557 2003 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Olteanu Stefania 1548 2003 Energic L L Pitesti 01:15:00
2 Marinescu Dara Ioana A0576 2003 Delfinul Bucuresti 01:07:47
3 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:28
4 Taranu Melisa Clara Gabriela A0677 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:10
5 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:06
7 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 01:14:86
8 Neacsu Catalina Cristina 1294 2003 CSS Dinamo 01:15:79

Seria: 3
1 Cinteza Alexandra Ioana 1322 2003 Tenis Club 2000 00:57:31
2 Stefan Andreea 1200 2003 CSS 2 Bucuresti 00:56:23
3 Radulescu Elena Alexandra A0681 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:18
4 Vasile Theodora Elena A0654 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:38
5 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 00:54:25
6 Hoaja Daria Stefania 1340 2003 C.S. - I.B.M. 00:55:75
7 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:12
8 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 01:00:00

Seria: 4
1 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:52:14
2 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:51:61
3 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:50:04
4 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:49:29
5 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 00:49:31
6 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:39
7 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:00
8 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:32

Seria: 5
1 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:47:70
2 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:49
3 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:46:68
4 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:44:69
5 Stere Ioana A0738 2003 Bucharest Sport Club 00:46:50
6 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:06
7 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:47:60
8 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 00:48:79

Seria: 6
1 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:44:64
2 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:89
3 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:11
4 Artene Maria Raluca A0756 2003 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:39:00
5 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:41:61
6 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:42:98
7 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 00:44:59
8 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:44:66

Descalificari
1 Simionescu Andreea
Observatii: lipsa
A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:41

Proba 26 50 metri spate - 10 ani - Fete (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sandu Alexia Maria 1347 2002 CS Free Style 01:03:70
2 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 01:01:65
4 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Tenis Club 2000 00:56:14
5 Baraitareanu Mihaela A0353 2002 CSS 1 Bucuresti 00:57:38
6 Vladescu Maria 1307 2002 NAVI 01:01:56
7 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 01:03:06
8 Zamfirescu Stefania 1370 2002 Median Bucuresti 02:01:45

Seria: 2
1 Jiman Maria Ioana A0615 2002 Tenis Club 2000 00:53:34
3 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 00:51:34
4 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:18
5 Atanasiu Ana A0573 2002 Atack Team 00:50:27
6 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:51:37
7 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:52:26
8 Mekkaoui Maya 1269 2002 CSS 2 Bucuresti 00:55:61

Seria: 3
1 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 00:49:01
2 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:77
3 Ion Ana Maria 12028 2002 CSS Dinamo 00:46:88
4 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:45:88
5 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:46:84
6 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:93
7 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:48:79
8 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:75

Seria: 4
1 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:92
2 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:79
3 Chiriac Elena A0454 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:82
4 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:43:05
5 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:66
6 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:44:07
7 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:81
8 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:45:04

Seria: 5
1 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:42:48
2 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:27
3 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:41:11
4 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:40:04
5 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:40:61
6 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:24
7 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:29
8 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:42:91

Descalificari
1 Rhfir Maria
Observatii: lipsa
A0638 2002 Bucharest Sport Club 00:58:02
2 Ivancov Lorena Gabriela
Observatii: lipsa
A0256 2002 NAVI 00:52:14

Proba 27 50 metri spate - 7 ani - Baieti (42 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 99:99:99
5 Moscu Andrei 1550 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 99:99:99
2 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 99:99:99
3 Cojocaru Luca Mihai 1265 2005 CSS Dinamo 99:99:99
4 Chifor Stefan 1505 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Jeflea Petru 1472 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Tudor Daris Matei 13938 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
7 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Ciripoiu David Andrei 1483 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Stavre Andrei 1367 2005 Median Bucuresti 01:47:35
4 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Delfinul Bucuresti 01:35:53
5 Banu Alexandru Cristian 1351 2005 CSS Dinamo 01:37:86
6 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 01:53:47
7 Sabau Razvan Petru 1481 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
8 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Comanescu David 1368 2005 Median Bucuresti 01:27:31
2 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS Dinamo 01:18:69
3 Dragomirescu Robert 1310 2005 Bucharest Sport Club 01:16:99
4 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:85
6 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 01:17:36
7 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Atack Team 01:19:07
8 Gherghe Vlad 1369 2005 Median Bucuresti 01:32:23

Seria: 5
1 Panev Lubomir 1540 2005 Swimming Club "ETAR" 01:13:36
2 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 01:10:36
3 Stoica Emilian 12387 2005 NAVI 01:07:78
4 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 01:02:91
5 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 01:05:77
6 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 01:07:96
7 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 01:13:15
8 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Atack Team 01:13:43

Seria: 6
1 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS Dinamo 00:59:03
2 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Bucharest Sport Club 00:57:19
3 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:56:63
4 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:54:91
5 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 00:55:15
6 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 00:56:81
7 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:58:66
8 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 01:00:63

Descalificari
1 Stan Petre Valentin
Observatii: lipsa
1261 2005 CSS Dinamo 01:16:93

Proba 28 50 metri spate - 8 ani - Baieti (64 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Bodirla Vlad 1561 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Vasile Rares Stefan 1435 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Halalau Vlad Anton 1543 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Dumitrescu Luca Ionut 1478 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Bica Andrei 1562 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Vladutu Cristian Vlad 1482 2004 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Copu Andrei Gabriel 1397 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:06
2 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 01:17:12
3 Vintila Daniel Alexandru 1415 2004 Bucharest Sport Club 01:13:90
4 Ghitulescu Robert 1256 2004 CSS 1 Bucuresti 01:11:25
5 Lita David Nicholas A0721 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:03
6 Turta Andrei 1419 2004 Tenis Club 2000 01:14:11
7 Ispir Andrei 1444 2004 Tenis Club 2000 01:18:04
8 Leanca David 1545 2004 Energic L L Pitesti 01:19:00

Seria: 3
1 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:15
2 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 01:09:23
3 Popovici Sasa A0826 2004 CSS Dinamo 01:08:28
4 Ion Mario Cristian A0812 2004 NAVI 01:08:20
5 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:20
6 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:94
7 Popescu Rares Florin 1262 2004 CSS Dinamo 01:09:79
8 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:18

Seria: 4
1 Radu Alin Gabriel A0801 2004 Bucharest Sport Club 01:07:58
2 Pasici Dan 1445 2004 NAVI 01:06:83
3 Filat Mihai A0597 2004 Bucharest Sport Club 01:04:16
4 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:91
5 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 01:04:09
6 Toma Vlad A1133 2004 NAVI 01:06:47
7 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 01:07:25
8 Toma David 1348 2004 CSS Dinamo 01:07:89

Seria: 5
1 Borangel Emanuel George 13140 2004 C S Intersport 2004 01:02:28
2 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 01:00:54
3 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:59:55
4 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 00:59:06
5 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:47
6 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 01:00:23
7 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:18
8 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:28

Seria: 6
1 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:31
2 Dicu Vlad Andrei Costea A0589 2004 Tenis Club 2000 00:56:33
3 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:01
4 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:07
5 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:55:71
6 Popovici David 1396 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:06
7 Comendant Mihai 1302 2004 NAVI 00:56:50
8 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 NAVI 00:58:72

Seria: 7
1 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 00:54:61
2 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 00:52:21
3 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:51
4 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:49:63
5 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:50:46
6 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:51:02
7 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:20
8 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:97

Seria: 8
1 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:48:83
2 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:48:27
3 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:45:47
4 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:43:28
5 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:88
6 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:46:15
7 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:48:55
8 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:48:97

Descalificari
1 Avramoniu Calin
Observatii:
1551 2004 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Craciun Dan Adrian
Observatii: lipsa
1559 2004 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 29 50 metri spate - 9 ani - Baieti (80 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mija Mihai Laurentiu 1468 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Trifan Paul 1260 2003 CSS 1 Bucuresti 01:26:41
3 Vasiluta Robert Maximilian A0715 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:21
4 Lupului Stanescu Stefan 1381 2003 NAVI 01:10:45
5 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 01:13:14
6 Jugravu Pavel Nicodim A0394 2003 CSS 1 Bucuresti 01:25:00
7 Anghel Robert Stefan 1319 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
8 Pitigoi-Oltean Alexandru 1560 2003 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Bespalii Dmitri 1420 2003 Tenis Club 2000 01:09:51
2 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:78
3 Csaki David 1257 2003 CSS 1 Bucuresti 01:05:41
4 Serban Teodor 1290 2003 CSS Dinamo 01:05:18
5 Nae Horatiu 12771 2003 CSS Dinamo 01:05:32
6 Preda Stefan Cristian A0208 2003 Energic L L Pitesti 01:05:66
7 Grunea Valentin A0606 2003 NAVI 01:05:87
8 Baragau Ionut Alexandru A0697 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:99

Seria: 3
1 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 01:04:69
2 Szin Ionut Florian A0707 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:91
3 Cioranu Cristian Eduard 1279 2003 Delfinul Bucuresti 01:03:64
4 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:47
5 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:03:48
6 Mansouri Dara David Cristian 1259 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:67
7 Micu Valentin A1034 2003 CSS 1 Bucuresti 01:04:47
8 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 01:05:15

Seria: 4
1 Ionescu Robert George 1267 2003 CSS Dinamo 01:02:29
2 Dascalu Dragos Adrian A1030 2003 CSS Dinamo 01:01:23
3 Stoica Cristian Mihai 1402 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:88
4 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:52
5 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:76
7 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:41
8 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 01:02:49

Seria: 5
1 Paunoiu Dimitrie Ianis A1017 2003 Energic L L Pitesti 00:59:05
2 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:57:91
4 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:54
5 Serban Alexandru 1291 2003 CSS Dinamo 00:56:78
6 Constantinescu Sabin A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 00:57:81
7 Dumitru Alex Luca A1019 2003 Energic L L Pitesti 00:59:05
8 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:39

Seria: 6
1 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:55:07
3 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:52:67
4 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:30
5 Asprica Christian 1450 2003 Median Bucuresti 00:52:32
6 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:48
7 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 00:54:96
8 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:50

Seria: 7
2 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:50:19
4 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:69
5 Badicut Matei A0577 2003 Tenis Club 2000 00:49:90
6 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:00
7 Stoica Ionut 1231 2003 CSM Pitesti 00:50:89
8 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 00:52:00

Seria: 8
1 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 00:47:49
2 Ivanov Teodor 1541 2003 Swimming Club "ETAR" 00:46:83
3 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:45:99
4 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:45
5 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:45:92
6 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:46:71
7 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:13
8 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:48:86

Seria: 9
1 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:89
2 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:44:85
3 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:44:43
4 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:44:15
5 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:44:20
6 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:44:53
7 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:44:86
8 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 00:45:19

Seria: 10
1 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:43:34
2 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:77
3 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:42:29
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:45
5 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:40:80
6 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:68
8 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:43:98

Descalificari
1 Romanescu Sergiu
Observatii: lipsa
1553 2003 CSM Pitesti 01:01:00
2 Asladolahi Arian
Observatii: lipsa
A0572 2003 Bucharest Sport Club 00:57:58
3 Ionita Rares
Observatii: lipsa
A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:86
4 Banescu Cristian Florin
Observatii: lipsa
A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:74
5 Buzila Cristian
Observatii: lipsa
1554 2003 CSM Pitesti 00:50:00
6 Macovei Luca Andrei
Observatii:
A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:31

Proba 30 50 metri spate - 10 ani - Baieti (89 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Rosu Armand Alexandru A0301 2002 NAVI 99:99:99
5 Tematoru Dan Florin A0401 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Neagu Constantin Alexandru 1288 2002 CSS Dinamo 01:32:15
3 Chivu Cristian Mihai A1134 2002 CSS Dinamo 01:19:75
4 Cristea Bogdan Andrei 1277 2002 Delfinul Bucuresti 01:00:45
5 Hempel Matei 1278 2002 Delfinul Bucuresti 01:03:15
6 Petrescu Eric 1365 2002 Median Bucuresti 01:20:54

Seria: 3
1 Pana Rares Stefan 11814 2002 Atack Team 00:59:29
3 Tarara Robert Stefan A0783 2002 CSS 1 Bucuresti 00:57:69
4 Dumea Denis Andrei A0482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:35
5 Aspru Alesandro 1341 2002 Energic L L Pitesti 00:57:63
6 Baciu Alessandro A1149 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:12
7 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 00:58:73
8 Orjanu Filip 1552 2002 CSM Pitesti 01:00:00

Seria: 4
1 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:74
3 Sandulescu Vlad Andrei 1344 2002 Energic L L Pitesti 00:54:41
5 Ciocioi Cosmin A0420 2002 CSS 1 Bucuresti 00:54:35
6 Neacsu Radu Costin 11247 2002 CSM Pitesti 00:54:66
7 Buliga Antonio Luciano A0422 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:67
8 Filat Nicolae A0598 2002 Bucharest Sport Club 00:57:27

Seria: 5
1 Necula Tudor Mihai A1148 2002 CSS 1 Bucuresti 00:52:69
2 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:51
4 Iorga Rusten Andrei 9899 2002 CSM Pitesti 00:50:95
5 Coman Radu Andrei A0580 2002 Atack Team 00:50:97
6 Carstoveanu Andrei Vladimir 9949 2002 CSM Pitesti 00:52:11
8 Neaga Mihai Laurentiu 9948 2002 CSM Pitesti 00:52:74

Seria: 6
1 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:48
2 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:50:35
3 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:49:89
5 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:49:88
6 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:50:26
7 Voica Alexandru Daniel A0658 2002 Tenis Club 2000 00:50:46
8 Solomonea Bucurea Darius A1022 2002 Energic L L Pitesti 00:50:63

Seria: 7
2 Godeanu Robert Mihail A1023 2002 Energic L L Pitesti 00:49:41
3 Pusca Toma Sorin A0809 2002 C.S. - I.B.M. 00:49:27
4 Carje Andrei 1229 2002 CSM Pitesti 00:49:00
5 Soare Mihai A0766 2002 NAVI 00:49:16
6 Mateescu Constantin Sebastian A1020 2002 Energic L L Pitesti 00:49:34
7 Matache Nicolae Catalin A0466 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:50
8 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:69

Seria: 8
1 Ionescu Stefan Constantin A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:45
2 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:48:01
3 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:84
4 Coman Stefan Razvan A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:36
5 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:58
6 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:87
7 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 00:48:12
8 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 00:48:74

Seria: 9
1 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:46:84
3 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:10
4 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:72
5 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:82
7 Badoi Tudor A1104 2002 Energic L L Pitesti 00:46:64
8 Pica Ioan Stefan 1021 2002 Energic L L Pitesti 00:47:32

Seria: 10
1 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:99
3 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:08
4 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:95
5 Ionescu Victor A0326 2002 Tenis Club 2000 00:44:07
6 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:44:26
7 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:48
8 Sava Radu Bogdan A0425 2002 CSS 1 Bucuresti 00:45:50

Seria: 11
1 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:43:05
2 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:44
3 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:41:41
4 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:40:60
5 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:63
6 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:42:22
7 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:46
8 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 00:43:50

Seria: 12
2 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:39:56
3 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:37:82
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:36:63
5 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:37:68
6 Hriscu Dragos Alexandru 11916 2002 Liceul Sportiv Bacau 00:38:00
7 Bolfa Robert Ion 11915 2002 Liceul Sportiv Bacau 00:40:00
8 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:40:53

Descalificari
1 Achimescu Andrei
Observatii: lipsa
1558 2002 CSS Dinamo 99:99:99
2 Paun Ovidiu
Observatii: lipsa
1287 2002 CSS Dinamo 99:99:99
3 Cristea Dragos Ioan
Observatii: lipsa
A0735 2002 CSS Dinamo 00:58:47
4 Cojoaca Tudor Florin
Observatii: lipsa
A0493 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:14
5 Gheorghe Stefan Lucian
Observatii: lipsa
11297 2002 CSM Pitesti 00:53:05
6 Bartic Dumitru Gabriel
Observatii: lipsa
A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:16
7 Chimac Eduard
Observatii: lipsa
1298 2002 NAVI 00:52:58
8 Avadanei Radu Cristian
Observatii: lipsa
A0320 2002 Delfinul Bucuresti 00:49:71
9 Tudor Dan
Observatii: lipsa
A0423 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:53
10 Dinculescu Calin Victor
Observatii: lipsa
A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:58
11 Tudoran Petru Cezar
Observatii: lipsa
A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:46:34
12 Vlad Claudiu Ionut
Observatii: lipsa
A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:47
13 Lemnaru Matei Ioan
Observatii:
A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:02

Proba 31 50 metri fluture - 8 ani - Fete (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:81
5 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 01:31:19
6 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Baraitareanu Maria A1040 2004 CSS 1 Bucuresti 01:19:96
3 Popovici Alisia A0827 2004 CSS Dinamo 01:06:83
4 Pagu Ioana A0629 2004 NAVI 01:04:35
5 Staciuc Sara A1011 2004 CSS 1 Bucuresti 01:05:26
6 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 CSS Dinamo 01:13:42

Seria: 3
2 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:50:26
3 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:45:90
4 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:15
5 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:45:13
7 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:51:13
8 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:53:00

Descalificari
1 Oprea Gabriela Crina
Observatii: lipsa
A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Chirciu Victoria Simona
Observatii: lipsa
1393 2004 CSS Dinamo 99:99:99
3 Ioana Daria Maria
Observatii: lipsa
1300 2004 NAVI 01:22:36
4 Trandafir Iris
Observatii: lipsa
1390 2004 Bucharest Sport Club 01:21:79
5 Dinculescu Ema Ioana
Observatii: lipsa
1272 2004 CSS 1 Bucuresti 01:22:82
6 Fogoros Ioana Teodora
Observatii:
A0241 2004 NAVI 00:52:13
7 Serman Ioana Alexandra
Observatii:
A0543 2004 CSS Dinamo 00:47:21

Proba 32 50 metri fluture - 9 ani - Fete (35 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Taranu Melisa Clara Gabriela A0677 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Radulescu Elena Alexandra A0681 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Neacsu Catalina Cristina 1294 2003 CSS Dinamo 99:99:99
2 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:22
3 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:88
4 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 01:07:94
5 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:88
7 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 01:40:14
8 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Hoaja Daria Stefania 1340 2003 C.S. - I.B.M. 01:01:12
2 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:55:78
3 Stere Ioana A0738 2003 Bucharest Sport Club 00:53:40
4 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:52:39
5 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:19
6 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:14
7 Vasile Theodora Elena A0654 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:53
8 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 01:05:00

Seria: 4
1 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 00:51:29
2 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:49:86
3 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:49:12
4 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:98
5 Artene Maria Raluca A0756 2003 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:48:00
6 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:49:85
7 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:49:93
8 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 00:51:94

Seria: 5
1 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:02
2 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:69
3 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:44:12
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:41:15
5 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:41:35
6 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:44:33
7 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:44:90
8 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:45:17

Descalificari
1 Simionescu Andreea
Observatii: lipsa
A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:89

Proba 33 50 metri fluture - 10 ani - Fete (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Jiman Maria Ioana A0615 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:95
6 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 00:56:94
3 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:56:04
4 Chiriac Elena A0454 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:24
5 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 00:55:85
6 Baraitareanu Mihaela A0353 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:35
7 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:42
8 Mekkaoui Maya 1269 2002 CSS 2 Bucuresti 01:01:28

Seria: 3
1 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:44
2 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:52:43
3 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:63
4 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:20
6 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:50:89
7 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:09
8 Atanasiu Ana A0573 2002 Atack Team 00:53:86

Seria: 4
1 Ion Ana Maria 12028 2002 CSS Dinamo 00:47:89
2 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:38
3 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:41
4 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:95
5 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:44:96
6 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 CSS 1 Bucuresti 00:45:54
7 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:47:49
8 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:48:50

Seria: 5
1 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:44:23
2 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:41:47
3 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:38:92
4 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:35:99
5 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:38:16
6 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:40:31
7 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:43:90
8 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:43

Descalificari
1 Draghici Iustina
Observatii:
A0324 2002 CSS Dinamo 01:04:25
2 Rhfir Maria
Observatii: lipsa
A0638 2002 Bucharest Sport Club 00:59:02
3 Ivancov Lorena Gabriela
Observatii: lipsa
A0256 2002 NAVI 00:50:53

Proba 34 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (37 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vintila Daniel Alexandru 1415 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 NAVI 99:99:99
4 Popescu Rares Florin 1262 2004 CSS Dinamo 99:99:99
6 Comendant Mihai 1302 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 99:99:99
3 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 01:28:48
4 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:07
5 Toma Vlad A1133 2004 NAVI 01:27:64
6 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 01:28:63
7 Lita David Nicholas A0721 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:55
8 Toma David 1348 2004 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
1 Popovici Sasa A0826 2004 CSS Dinamo 01:23:71
2 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:37
3 Ion Mario Cristian A0812 2004 NAVI 01:14:11
4 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 01:06:25
5 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:58
7 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:20
8 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 01:25:96

Seria: 4
1 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 01:04:36
2 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 01:00:22
3 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:57:48
4 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:56:37
5 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:56:88
6 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 00:57:62
7 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 01:02:21
8 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:96

Seria: 5
1 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:52:70
2 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:50
3 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:47:53
4 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:46:42
5 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:46:53
6 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:48:02
7 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 00:52:66
8 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:52:72

Descalificari
1 Craciun Dan Adrian
Observatii: lipsa
1559 2004 CSS Dinamo 99:99:99
2 Filat Mihai
Observatii: lipsa
A0597 2004 Bucharest Sport Club 01:33:26
3 Radu Alin Gabriel
Observatii:
A0801 2004 Bucharest Sport Club 01:16:91

Proba 35 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (67 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mansouri Dara David Cristian 1259 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Serban Teodor 1290 2003 CSS Dinamo 99:99:99
5 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Serban Alexandru 1291 2003 CSS Dinamo 99:99:99
3 Lupului Stanescu Stefan 1381 2003 NAVI 99:99:99
4 Jugravu Pavel Nicodim A0394 2003 CSS 1 Bucuresti 01:35:00
5 Dascalu Dragos Adrian A1030 2003 CSS Dinamo 01:48:53
6 Grunea Valentin A0606 2003 NAVI 99:99:99
8 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Szin Ionut Florian A0707 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:18
2 Baragau Ionut Alexandru A0697 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:86
3 Ionescu Robert George 1267 2003 CSS Dinamo 01:20:78
4 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:91
5 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:38
6 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:78
7 Micu Valentin A1034 2003 CSS 1 Bucuresti 01:30:16
8 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:67

Seria: 4
1 Nae Horatiu 12771 2003 CSS Dinamo 01:17:35
2 Csaki David 1257 2003 CSS 1 Bucuresti 01:16:40
3 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 01:15:67
4 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 01:15:55
5 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:56
6 Dumitru Alex Luca A1019 2003 Energic L L Pitesti 01:15:84
7 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 01:17:32

Seria: 5
1 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:50
2 Constantinescu Sabin A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 01:05:20
4 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:97
6 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 01:04:06
7 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:06:54
8 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 01:08:43

Seria: 6
1 Stoica Ionut 1231 2003 CSM Pitesti 00:59:91
2 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:50
3 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:82
5 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 00:55:65
6 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:84
7 Badicut Matei A0577 2003 Tenis Club 2000 00:59:61
8 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:06

Seria: 7
1 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:53:31
2 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:52:04
3 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:23
4 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 00:48:43
5 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:49:05
6 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:51:82
7 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:52:63

Seria: 8
1 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:47:46
2 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:46:17
3 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:46:03
4 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:45:29
5 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:59
6 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:09
7 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:47:06
8 Ivanov Teodor 1541 2003 Swimming Club "ETAR" 00:48:21

Seria: 9
1 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:43:09
2 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:41:51
3 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:40:49
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:36
5 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:46
6 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:41:33
7 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:61
8 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:44:23

Descalificari
1 Vasiluta Robert Maximilian
Observatii:
A0715 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Ionita Rares
Observatii: lipsa
A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:80
3 Banescu Cristian Florin
Observatii: lipsa
A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:01
4 Asladolahi Arian
Observatii: lipsa
A0572 2003 Bucharest Sport Club 01:01:53
5 Buzila Cristian
Observatii: lipsa
1554 2003 CSM Pitesti 00:55:00
6 Dinca Raducu Alex
Observatii: lipsa
A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:58

Proba 36 50 metri fluture - 10 ani - Baieti (82 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tematoru Dan Florin A0401 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Chivu Cristian Mihai A1134 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Neagu Constantin Alexandru 1288 2002 CSS Dinamo 99:99:99
4 Pusca Toma Sorin A0809 2002 C.S. - I.B.M. 01:08:41
5 Filat Nicolae A0598 2002 Bucharest Sport Club 01:13:78
6 Godeanu Robert Mihail A1023 2002 Energic L L Pitesti 01:22:90

Seria: 3
2 Tarara Robert Stefan A0783 2002 CSS 1 Bucuresti 01:04:61
4 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:47
5 Baciu Alessandro A1149 2002 CSS 1 Bucuresti 01:02:00
6 Neaga Mihai Laurentiu 9948 2002 CSM Pitesti 01:04:08
7 Pica Ioan Stefan 1021 2002 Energic L L Pitesti 01:05:59
8 Ionescu Stefan Constantin A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:76

Seria: 4
1 Solomonea Bucurea Darius A1022 2002 Energic L L Pitesti 01:00:91
2 Necula Tudor Mihai A1148 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:47
3 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:76
4 Ciocioi Cosmin A0420 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:00
8 Matache Nicolae Catalin A0466 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:18

Seria: 5
1 Coman Stefan Razvan A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:71
2 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:39
3 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:56:00
4 Pana Rares Stefan 11814 2002 Atack Team 00:55:37
6 Neacsu Radu Costin 11247 2002 CSM Pitesti 00:56:00
7 Mateescu Constantin Sebastian A1020 2002 Energic L L Pitesti 00:57:18
8 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:93

Seria: 6
1 Carje Andrei 1229 2002 CSM Pitesti 00:55:00
4 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:80
5 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:32
6 Dumea Denis Andrei A0482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:59
7 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:54:66

Seria: 7
1 Soare Mihai A0766 2002 NAVI 00:51:75
2 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:62
3 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 00:51:25
4 Aspru Alesandro 1341 2002 Energic L L Pitesti 00:50:00
6 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:51:50
7 Carstoveanu Andrei Vladimir 9949 2002 CSM Pitesti 00:51:71
8 Iorga Rusten Andrei 9899 2002 CSM Pitesti 00:51:94

Seria: 8
1 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:27
2 Badoi Tudor A1104 2002 Energic L L Pitesti 00:48:48
3 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:30
4 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:82
5 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:48:06
6 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:35
8 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:49:56

Seria: 9
1 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:47:15
2 Sava Radu Bogdan A0425 2002 CSS 1 Bucuresti 00:45:89
3 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:45:15
4 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:45:09
5 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:13
6 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:28
7 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:47:11
8 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:41

Seria: 10
1 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:42:95
2 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:50
3 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:41:47
4 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:40:25
5 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:41:26
6 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:41:55
7 Ionescu Victor A0326 2002 Tenis Club 2000 00:42:57

Seria: 11
1 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 00:38:83
2 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:36:92
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:35:85
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:35:58
5 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:35:65
6 Hriscu Dragos Alexandru 11916 2002 Liceul Sportiv Bacau 00:36:00
7 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:38:23
8 Bolfa Robert Ion 11915 2002 Liceul Sportiv Bacau 00:40:00

Descalificari
1 Achimescu Andrei
Observatii: lipsa
1558 2002 CSS Dinamo 99:99:99
2 Iacob Liviu Adrian
Observatii:
A1126 2002 CSS Dinamo 99:99:99
3 Cristea Dragos Ioan
Observatii: lipsa
A0735 2002 CSS Dinamo 01:20:36
4 Paun Ovidiu
Observatii: lipsa
1287 2002 CSS Dinamo 99:99:99
5 Cojoaca Tudor Florin
Observatii: lipsa
A0493 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:67
6 Tudor Dan
Observatii: lipsa
A0423 2002 CSS 1 Bucuresti 01:02:00
7 Coman Radu Andrei
Observatii:
A0580 2002 Atack Team 00:58:06
8 Bartic Dumitru Gabriel
Observatii: lipsa
A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:20
9 Dinculescu Calin Victor
Observatii: lipsa
A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:51
10 Avadanei Radu Cristian
Observatii: lipsa
A0320 2002 Delfinul Bucuresti 00:55:48
11 Chimac Eduard
Observatii: lipsa
1298 2002 NAVI 00:54:04
12 Gheorghe Stefan Lucian
Observatii: lipsa
11297 2002 CSM Pitesti 00:53:48
13 Buliga Antonio Luciano
Observatii:
A0422 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:00
14 Ples Suero Christian
Observatii: lipsa
A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:12
15 Tudoran Petru Cezar
Observatii: lipsa
A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:48:89
16 Sandulescu Vlad Andrei
Observatii:
1344 2002 Energic L L Pitesti 00:45:00

Proba 37 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Fete (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 1 Maria Elisabeta Largeanu, Sara Staciuc, Cristina Dumitrescu, Alexandra Teodor, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Ioana Teodora Fogoros, Bianca Maria Ilie, Alexandra Patricia Naidin, Elia Danciu, 2003 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Alessia Roberta Vintila, Cristina Mihaela Muresanu, Alexandra Raluca Petre, Maria Diana Chitu, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 3 Victoria Simona Chirciu, Sara Maria Constantinescu, Ioana Alexandra Serman, Alisia Popovici, 2003 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 38 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Carmen Teodora Hazu, Alexandra Simionescu, Elena Alexandra Radulescu, Melisa Clara Gabriela Taranu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Madalina Elena Popa, Ecaterina Scortea , Alexandra Anissia Barbu, Miruna Lucia Maria Iordache, 2002 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Anca Vasilescu Guiu, Theodora Elena Vasile, Vanesa Tataru, Ioana Ilie, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Anna Maria Nahed, Maria Petrescu, Catalina Colcer, Andreea Cristina Nicola, 2002 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Alexandra Ioana Cinteza, Ana Maria Lupu, Claudia Ciuca, Ioana Leonte, 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Stafeta 6 Ada Maria Rosmenteniuc, Ioana Alexa, Maria Elisabeta Burlacu, Alexandra Claudia Ivan, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 39 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Rebecca Chelu, Sabina Nicoleta Tudorache, Lorena Cristina Parvu, Maria Ioana Marin, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 2 Andreea Ramona Dragoi, Ana Mustatea, Ioana Gadea, Sara Danciu, 2001 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Maria Ilinca Tota, Andra Mihaela Macoveiciuc, Ana Maria Diaconu, Cristina Daniela Pavel, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 40 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Baieti (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 9 Dinu Ionescu, Alin Gabriel Radu, Vlad Nicolae Gherghe, Rares Macoveanu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
3 Stafeta 3 Andrei Lungu, Madalin Ionut Nicola, Catalin Ionut Dumitrescu, Darius Costin Anghel, 2003 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Mihai Comendant, Mircea Erik Arsenie, Matei Alexandru Stan, Cristian Lapadat, 2003 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Cris Adrian Scarlat, Vlad Toma, Mario Cristian Ion, Dan Pasici, 2003 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Gabriel Ciprian Dumitru, Alexandru Robert Ionut Gate, Vladyn Ples Suero, David Popovici, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Stafeta 8 Lucas Ioan Tersinio Gheorghe, David Nicholas Lita, Vlad Cristian Gherghel, Codrut Fernando Romas, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 10 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 7 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 CSS Dinamo 99:99:99
4 Stafeta 1 Luca Ichim, Claudiu Andrei Sandu, Tudor Ionut Tarara, Narri Aryan Andrei Sterian, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 41 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Baieti (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 9 Vlad Timpau Cristinoiu, Victor Alexandru Lisman, Claudiu Vasilescu, Cristian Mihai Stoica, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 10 Andrei Grigore, Radu Cosug, Markus Stoltz, Tobias George Dumitrache, 2002 Bucharest Sport Club