Lista de start pentru Cupa "Prichindel"

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 25 metri liber - 6 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CS Free Style 99:99:99
2 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 99:99:99
3 Baranescu Adrian Ioan A0788 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Popa Robert Andrei A0828 2005 CS Free Style 99:99:99
6 Dobre Cristian A0830 2005 CS Free Style 99:99:99

Seria: 2
1 Coca Bogdan A0795 2005 Tenis Club 2000 00:40:00
2 Stavrostitu Marius A0807 2005 Club Daimon 00:25:00
3 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 00:25:00
4 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:25:00
5 Dinescu Andrei A0818 2005 Bucharest Sport Club 00:26:00
6 Smadea Razvan Mihai A0799 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 2 25 metri liber - 7 ani - Baieti (24 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Alin Gabriel A0801 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 99:99:99
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 99:99:99
5 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 99:99:99
6 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Ion Mario Cristian A0812 2004 NAVI 99:99:99
2 Stan Stefan A0660 2004 CS Free Style 99:99:99
3 Dumitru Ciprian A0825 2004 CS Free Style 99:99:99
5 El Lakkis Hussein A0819 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Sandu Matei A0641 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 00:41:03
2 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:30:65
4 Mihaila Vicentiu Constantin A0805 2004 CSS 1 Bucuresti 00:28:00
5 Popa Radu Stefan A0806 2004 CSS 1 Bucuresti 00:31:00
6 Popovici Sasa A0826 2004 CS Free Style 99:99:99

Seria: 4
1 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:24:00
2 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:22:00
3 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:20:00
4 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:21:00
5 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 00:23:00
6 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 00:25:00

Descalificari
1 Voinea Marc Cristian
Observatii: lipsa
A0824 2004 CS Free Style 99:99:99
2 Dicu Vlad Andrei Costea
Observatii: lipsa
A0589 2004 Tenis Club 2000 00:26:00

Proba 3 25 metri liber - 6 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 faraaa numeee A0661 2005 CS Free Style 99:99:99
2 Preoteasa Eva A0820 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 99:99:99
4 Aslam Andra A0235 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 00:40:00
2 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:34:00
3 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:31:49
4 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:32:00
5 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:35:00
6 Mihaila Francesca Andreea A0804 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 farra numme
Observatii: lipsa
A0659 2005 CS Free Style 99:99:99

Proba 4 25 metri liber - 7 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Popovici Alisia A0827 2004 CS Free Style 99:99:99
3 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 CS Free Style 99:99:99
4 Arnautu Mara Cristiana A0823 2004 CS Free Style 99:99:99

Seria: 2
1 Gherman Maria A0821 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Manea Raluca Andreea A0810 2004 NAVI 99:99:99
3 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:27:00
4 Pagu Ioana A0629 2004 Tenis Club 2000 00:30:00
5 Georgescu Bianca A0816 2004 NAVI 99:99:99
6 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:24:00
2 Dragusi Alina Maria A0343 2004 CSS 1 Bucuresti 00:21:13
3 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:20:00
4 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CS Free Style 00:21:05
5 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:22:00
6 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:25:00

Proba 5 25 metri picioare crawl - 6 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Baranescu Adrian Ioan A0788 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 99:99:99
4 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 99:99:99
5 Dobre Cristian A0830 2005 CS Free Style 99:99:99

Seria: 2
1 Popa Robert Andrei A0828 2005 CS Free Style 99:99:99
3 Coca Bogdan A0795 2005 Tenis Club 2000 00:45:00
4 Smadea Razvan Mihai A0799 2005 Bucharest Sport Club 00:50:00
5 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CS Free Style 99:99:99
6 Toma David Andrei A0814 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 00:34:00
2 Stavrostitu Marius A0807 2005 Club Daimon 00:32:00
3 Dinescu Andrei A0818 2005 Bucharest Sport Club 00:29:00
4 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:32:00
5 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 00:34:00
6 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Bucharest Sport Club 00:40:00

Descalificari
1 Musat Rares
Observatii: lipsa
A0798 2005 Bucharest Sport Club 00:50:00

Proba 6 25 metri bras - 7 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Dumitru Ciprian A0825 2004 CS Free Style 99:99:99
4 Stan Stefan A0660 2004 CS Free Style 99:99:99
5 Popovici Sasa A0826 2004 CS Free Style 99:99:99

Seria: 2
1 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Mihaila Vicentiu Constantin A0805 2004 CSS 1 Bucuresti 00:55:00
3 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 00:49:00
4 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:00
5 Radu Alin Gabriel A0801 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Sandu Matei A0641 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:35:00
2 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 00:30:00
4 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:29:00
5 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:34:28
6 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:48:00

Descalificari
1 El Lakkis Hussein
Observatii: lipsa
A0819 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Dicu Vlad Andrei Costea
Observatii: lipsa
A0589 2004 Tenis Club 2000 00:24:00

Proba 7 25 metri picioare crawl - 6 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 99:99:99
4 Butiurca Andreea Larisa A0237 2005 NAVI 99:99:99
5 faraaa numeee A0661 2005 CS Free Style 99:99:99

Seria: 2
1 Stroescu Ioana Alexandra A0662 2005 NAVI 99:99:99
2 Aslam Andra A0235 2005 NAVI 99:99:99
3 Preoteasa Eva A0820 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Toma Roxana A0817 2005 NAVI 99:99:99
5 Ellahi Nazanid A0815 2005 NAVI 99:99:99
6 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 00:50:00
2 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:44:39
3 Mihaila Francesca Andreea A0804 2005 CSS 1 Bucuresti 00:33:00
4 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:35:00
5 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:45:00

Descalificari
1 farra numme
Observatii: lipsa
A0659 2005 CS Free Style 99:99:99

Proba 8 25 metri bras - 7 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Arnautu Mara Cristiana A0823 2004 CS Free Style 99:99:99
2 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 99:99:99
3 Pagu Ioana A0629 2004 Tenis Club 2000 00:40:00
4 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CS Free Style 00:51:01
6 Popovici Alisia A0827 2004 CS Free Style 99:99:99

Seria: 2
1 Dragusi Alina Maria A0343 2004 CSS 1 Bucuresti 00:30:64
2 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:30:00
3 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:28:00
4 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:30:00
5 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:30:00
6 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:35:00

Descalificari
1 Gherman Maria
Observatii: lipsa
A0821 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 9 Stafeta 4x25 metri liber - 7 ani - Baieti (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 3 Alin Gabriel Radu, Hussein El Lakkis, Vlad Nicolae Gherghe, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 1 Narri Aryan Andrei Sterian, Vicentiu Constantin Mihaila, Tudor Ionut Tarara, Claudiu Andrei Sandu, 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 2 Madalin Ionut Nicola, Catalin Ionut Dumitrescu, Matei Alexandru Stan, Andrei Lungu, 2004 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 4 Ciprian Dumitru, Ianis Mihai Tanase, Stefan Stan, Sasa Popovici, 2004 CS Free Style 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 10 25 metri spate - 6 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Butiurca Andreea Larisa A0237 2005 NAVI 99:99:99
2 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 99:99:99
3 Preoteasa Eva A0820 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Aslam Andra A0235 2005 NAVI 99:99:99
5 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 99:99:99
6 faraaa numeee A0661 2005 CS Free Style 99:99:99

Seria: 2
1 Mihaila Francesca Andreea A0804 2005 CSS 1 Bucuresti 00:43:00
2 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:38:82
3 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:34:00
4 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 00:35:00
5 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:42:00

Descalificari
1 farra numme
Observatii:
A0659 2005 CS Free Style 99:99:99

Proba 11 25 metri spate - 7 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 CS Free Style 99:99:99
4 Arnautu Mara Cristiana A0823 2004 CS Free Style 99:99:99

Seria: 2
1 Gherman Maria A0821 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Manea Raluca Andreea A0810 2004 NAVI 99:99:99
3 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:29:00
4 Pagu Ioana A0629 2004 Tenis Club 2000 00:32:00
5 Georgescu Bianca A0816 2004 NAVI 99:99:99
6 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CS Free Style 00:27:26
2 Dragusi Alina Maria A0343 2004 CSS 1 Bucuresti 00:24:73
3 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:22:00
4 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:22:00
5 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:27:00
6 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:28:00

Descalificari
1 Popovici Alisia
Observatii: lipsa
A0827 2004 CS Free Style 99:99:99

Proba 12 25 metri spate - 6 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Voicu Mihnea Tudor A0831 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Smadea Razvan Mihai A0799 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Baranescu Adrian Ioan A0788 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Dinescu Andrei A0818 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CS Free Style 99:99:99
4 Popa Robert Andrei A0828 2005 CS Free Style 99:99:99
5 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 00:32:00
3 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:30:00
4 Stavrostitu Marius A0807 2005 Club Daimon 00:30:00
5 Coca Bogdan A0795 2005 Tenis Club 2000 00:50:00
6 Dobre Cristian A0830 2005 CS Free Style 99:99:99

Descalificari
1 Musat Rares
Observatii: lipsa
A0798 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 13 25 metri spate - 7 ani - Baieti (24 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 99:99:99
2 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 99:99:99
3 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 99:99:99
5 Radu Alin Gabriel A0801 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 El Lakkis Hussein A0819 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stan Stefan A0660 2004 CS Free Style 99:99:99
3 Dumitru Ciprian A0825 2004 CS Free Style 99:99:99
5 Sandu Matei A0641 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Ion Mario Cristian A0812 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Popa Radu Stefan A0806 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 00:40:31
4 Mihaila Vicentiu Constantin A0805 2004 CSS 1 Bucuresti 00:32:00
5 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:44:42

Seria: 4
1 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:27:00
2 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 00:26:00
3 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:22:00
4 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:25:00
5 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:27:00
6 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 00:28:00

Descalificari
1 Voinea Marc Cristian
Observatii: lipsa
A0824 2004 CS Free Style 99:99:99
2 Dicu Vlad Andrei Costea
Observatii: lipsa
A0589 2004 Tenis Club 2000 00:30:00
3 Popovici Sasa
Observatii: lipsa
A0826 2004 CS Free Style 99:99:99

Proba 14 25 metri picioare spate - 6 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Butiurca Andreea Larisa A0237 2005 NAVI 99:99:99
3 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 99:99:99
4 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 99:99:99
5 faraaa numeee A0661 2005 CS Free Style 99:99:99

Seria: 2
1 Ellahi Nazanid A0815 2005 NAVI 99:99:99
3 Toma Roxana A0817 2005 NAVI 99:99:99
4 Preoteasa Eva A0820 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stroescu Ioana Alexandra A0662 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 00:50:01
2 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:45:00
3 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:40:44
4 Mihaila Francesca Andreea A0804 2005 CSS 1 Bucuresti 00:44:00
5 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:50:00
6 Aslam Andra A0235 2005 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 farra numme
Observatii: lipsa
A0659 2005 CS Free Style 99:99:99

Proba 15 25 metri fluture - 7 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CS Free Style 00:30:50
4 Pagu Ioana A0629 2004 Tenis Club 2000 00:45:00
5 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:30:00
2 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:27:00
3 Dragusi Alina Maria A0343 2004 CSS 1 Bucuresti 00:24:64
4 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:25:00
5 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:29:00
6 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:30:00

Descalificari
1 Arnautu Mara Cristiana
Observatii: lipsa
A0823 2004 CS Free Style 99:99:99
2 Gherman Maria
Observatii: lipsa
A0821 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Popovici Alisia
Observatii: lipsa
A0827 2004 CS Free Style 99:99:99

Proba 16 25 metri picioare spate - 6 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Voicu Mihnea Tudor A0831 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 99:99:99
3 Toma David Andrei A0814 2005 NAVI 99:99:99
4 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 99:99:99
5 Baranescu Adrian Ioan A0788 2005 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Popa Robert Andrei A0828 2005 CS Free Style 99:99:99
2 Dobre Cristian A0830 2005 CS Free Style 99:99:99
4 Smadea Razvan Mihai A0799 2005 Bucharest Sport Club 01:00:00
5 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CS Free Style 99:99:99
6 Dinescu Andrei A0818 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Bucharest Sport Club 00:50:00
2 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 00:44:00
3 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:32:00
4 Stavrostitu Marius A0807 2005 Club Daimon 00:32:00
5 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 00:45:00
6 Coca Bogdan A0795 2005 Tenis Club 2000 00:55:00

Descalificari
1 Musat Rares
Observatii: lipsa
A0798 2005 Bucharest Sport Club 01:00:00

Proba 17 25 metri fluture - 7 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Dumitru Ciprian A0825 2004 CS Free Style 99:99:99
4 Stan Stefan A0660 2004 CS Free Style 99:99:99

Seria: 2
1 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Mihaila Vicentiu Constantin A0805 2004 CSS 1 Bucuresti 00:55:00
3 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 00:40:00
4 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:40:37
5 Radu Alin Gabriel A0801 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Sandu Matei A0641 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
2 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 00:32:00
3 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:27:00
4 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:29:00
5 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:38:00

Descalificari
1 El Lakkis Hussein
Observatii: lipsa
A0819 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Popovici Sasa
Observatii: lipsa
A0826 2004 CS Free Style 99:99:99
3 Dicu Vlad Andrei Costea
Observatii: lipsa
A0589 2004 Tenis Club 2000 00:39:00
4 Tarara Tudor Ionut
Observatii: lipsa
A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:39:00

Proba 18 Stafeta 4x25 metri liber - 7 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 CS Free Style 99:99:99
3 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99