Lista de start pentru Cupa 1 Martie Editia 2012 - copii 8,9,10 ani

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 8 ani - Baieti (49 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:63
5 Pasici Dan 1445 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 2
3 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:07
4 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:58
5 Popovici David 1396 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:05
6 Copu Andrei Gabriel 1397 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:44
7 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:09

Seria: 3
1 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 01:12:54
2 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:01
3 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 01:08:47
4 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:56
5 Lita David Nicholas A0721 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:33
6 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 01:08:53
7 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:84
8 Turta Andrei 1419 2004 Tenis Club 2000 01:17:06

Seria: 4
1 Filat Mihai A0597 2004 Bucharest Sport Club 01:04:53
2 Comendant Mihai 1302 2004 NAVI 01:02:51
3 Toma Vlad A1133 2004 NAVI 01:01:97
4 Ion Mario Cristian A0812 2004 NAVI 00:59:36
5 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:69
6 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 NAVI 01:02:51
7 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 01:03:70
8 Ghitulescu Robert 1256 2004 CSS 1 Bucuresti 01:04:56

Seria: 5
1 Gheorghe Davian 1448 2004 Pescarusul Izvorani 00:58:60
2 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:96
3 Cazacu Alin 13347 2004 Pescarusul Izvorani 00:56:30
4 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:12
5 Dicu Vlad Andrei Costea A0589 2004 Tenis Club 2000 00:55:57
6 Amza David 1447 2004 Pescarusul Izvorani 00:57:40
7 Radu Alin Gabriel A0801 2004 Bucharest Sport Club 00:57:97
8 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:62

Seria: 6
1 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:49:99
2 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 00:49:22
3 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:45:36
4 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:44:43
5 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 00:44:99
6 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:48:03
7 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:42
8 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:52:86

Seria: 7
1 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:44:10
2 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:43:38
3 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:40:88
4 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:38:63
5 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:39:06
6 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:42:69
7 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:43:94
8 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:44:27

Descalificari
1 Bratu David Andrei
Observatii: lipsa
1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:12

Proba 2 50 metri liber - 9 ani - Baieti (58 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Anghel Robert Stefan 1319 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Baragau Ionut Alexandru A0697 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:12
5 Cioaca Petru 1254 2003 CSS 1 Bucuresti 01:16:23

Seria: 2
1 Andrei Stefan A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:71
2 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 01:07:08
3 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 01:03:14
4 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:41
5 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 01:01:53
6 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:11
7 Lupului Stanescu Stefan 1381 2003 NAVI 01:07:30

Seria: 3
1 Bespalii Dmitri 1420 2003 Tenis Club 2000 00:59:68
2 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:10
3 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:97
4 Szin Ionut Florian A0707 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:38
5 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 00:57:90
6 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:58:51
7 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:31
8 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:48

Seria: 4
1 Micu Valentin A1034 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:00
2 Stoica Cristian Mihai 1402 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:96
3 Csaki David 1257 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:96
4 Grunea Valentin A0606 2003 NAVI 00:50:26
5 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:67
6 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:20
7 Asprica Christian 1450 2003 Pescarusul Izvorani 00:54:50
8 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:49

Seria: 5
1 Nae Horatiu 12771 2003 CSS Dinamo 00:49:29
2 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:01
3 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:45:86
4 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:44:51
5 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:97
6 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:41
7 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:32
8 Constantinescu Sabin A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:13

Seria: 6
1 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:42:15
2 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:04
3 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 00:40:90
4 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:40:24
5 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:40:76
6 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:48
7 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:08
8 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 00:42:99

Seria: 7
1 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:40:12
2 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:39:19
3 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:94
4 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:75
5 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:38:93
6 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:38:98
7 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:41

Seria: 8
1 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:38:17
2 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:36:99
3 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:36:09
4 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:35:03
5 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:35:38
6 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:86
7 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:26
8 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:38:62

Descalificari
1 Simion Matei Alexandru
Observatii: lipsa
A0532 2003 Club Daimon 00:40:13

Proba 3 50 metri liber - 10 ani - Baieti (49 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Anton Adrian 1451 2002 Pescarusul Izvorani 00:52:20
5 Filat Nicolae A0598 2002 Bucharest Sport Club 00:53:69

Seria: 2
2 Necula Tudor Mihai A1148 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:79
3 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:70
4 Creasta Stefan A1139 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:63
5 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 00:48:49
6 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:87
7 Dumea Denis Andrei A0482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:53

Seria: 3
1 Ionescu Stefan Constantin A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:19
2 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:46:41
3 Tarara Robert Stefan A0783 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:53
4 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:08
5 Enache Theodor 1284 2002 CSS Ploiesti 00:44:20
6 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:83
7 Chimac Eduard 1298 2002 NAVI 00:46:81
8 Ionescu Marius Cristian A0504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:36

Seria: 4
1 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:54
2 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 00:42:05
3 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:41:63
4 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:40:56
5 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:17
6 Soare Mihai A0766 2002 NAVI 00:41:99
7 Pandelea Theodor Razvan Marian A1156 2002 CSS 1 Bucuresti 00:42:53
8 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:81

Seria: 5
1 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:85
2 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:36
3 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:39:06
4 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:38:75
5 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:88
6 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:39:15
7 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:39:64
8 Sava Radu Bogdan A0425 2002 CSS 1 Bucuresti 00:40:02

Seria: 6
1 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:38:66
2 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:90
3 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:37:39
4 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:37:05
5 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:07
6 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:87
7 Ionescu Victor A0326 2002 Tenis Club 2000 00:38:05
8 Piciorus Alexandru A1141 2002 CSS Ploiesti 00:38:72

Seria: 7
1 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:35:07
2 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:34:46
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:33:29
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:31:59
5 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:32:44
6 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:34:10
7 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:34:56
8 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:36:55

Descalificari
1 Toma Adrian
Observatii: lipsa
1439 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 4 50 metri liber - 8 ani - Fete (21 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 01:30:10
5 Chitu Maria Diana 1409 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Oprea Gabriela Crina A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:83
2 Geamanu Rebeca 1398 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:54
3 Curiac Mara 1452 2004 Pescarusul Izvorani 00:54:80
4 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:50:75
5 Staciuc Sara A1011 2004 CSS 1 Bucuresti 00:52:61
6 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:46
7 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 01:05:81
8 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:09:85

Seria: 3
1 Pagu Ioana A0629 2004 NAVI 00:44:67
2 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:43:25
3 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:41:04
4 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:39:71
5 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:40:18
6 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:42:35
7 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:44:66
8 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 00:46:82

Descalificari
1 Vasile Maria
Observatii: lipsa
1443 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 5 50 metri liber - 9 ani - Fete (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:43
5 Cinteza Alexandra Ioana 1322 2003 Tenis Club 2000 01:10:53

Seria: 2
1 Radulescu Elena Alexandra A0681 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:94
2 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:11
3 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:94
4 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:48
5 Popa Mara A1155 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:24
6 Vasile Theodora Elena A0654 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:41
7 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:53:93
8 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:40

Seria: 3
1 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:43:70
2 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:42:91
3 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:48
4 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:40:31
5 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:99
6 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 00:42:77
7 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:43:55
8 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:44:89

Seria: 4
1 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:39:65
2 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:13
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:36:55
5 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 00:37:52
6 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:39:13
7 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:39:55
8 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:40:03

Descalificari
1 Simionescu Andreea
Observatii:
A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:30
2 Grigoroiu Mihaela
Observatii: lipsa
A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:90

Proba 6 50 metri liber - 10 ani - Fete (32 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Tenis Club 2000 01:22:69
2 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:49:41
3 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:57
4 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:27
5 Rhfir Maria A0638 2002 Bucharest Sport Club 00:47:66
6 Chiriac Elena A0454 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:70
7 Vladescu Maria 1307 2002 NAVI 00:53:48
8 Marin Carmen 1442 2002 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Jiman Maria Ioana A0615 2002 Tenis Club 2000 00:46:53
2 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 00:45:34
3 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:43:42
4 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:02
5 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:19
6 Ivancov Lorena Gabriela A0256 2002 NAVI 00:44:50
7 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 00:45:51
8 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:16

Seria: 3
1 Ivanova Irina Nikolaeva 1183 2002 Swimming Club "ETAR" 00:42:71
2 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:30
3 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:68
4 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:38:29
5 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:38:50
6 Ion Ana Maria 12028 2002 CSS Dinamo 00:39:59
7 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:93
8 Radneva Plamena 1440 2002 Swimming Club "ETAR" 00:42:75

Seria: 4
1 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:40
2 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:36:13
3 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:35:43
4 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:34:95
5 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:35:16
6 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:36:10
7 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:36:31
8 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:38:21

Proba 7 50 metri bras - 8 ani - Baieti (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Ion Mario Cristian A0812 2004 NAVI 99:99:99
5 Lita David Nicholas A0721 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 NAVI 01:28:70
4 Comendant Mihai 1302 2004 NAVI 01:25:90
5 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 01:26:80
7 Toma Vlad A1133 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 01:22:42
2 Ghitulescu Robert 1256 2004 CSS 1 Bucuresti 01:15:16
3 Gheorghe Davian 1448 2004 Pescarusul Izvorani 01:12:70
4 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 01:10:33
5 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 01:10:88
6 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 01:14:80
7 Dicu Vlad Andrei Costea A0589 2004 Tenis Club 2000 01:20:95
8 Filat Mihai A0597 2004 Bucharest Sport Club 01:24:86

Seria: 4
1 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 01:08:58
2 Radu Alin Gabriel A0801 2004 Bucharest Sport Club 01:06:77
3 Cazacu Alin 13347 2004 Pescarusul Izvorani 01:04:50
4 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 01:02:47
5 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 01:02:51
6 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 01:06:75
7 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 01:06:78
8 Amza David 1447 2004 Pescarusul Izvorani 01:09:60

Seria: 5
1 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 01:00:29
2 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:58:53
3 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:54:63
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:54:20
5 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:43
6 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:58:42
7 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:58:60
8 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 01:02:35

Descalificari
1 Lupului Stanescu Mihai
Observatii:
1382 2004 NAVI 01:32:64

Proba 8 50 metri bras - 9 ani - Baieti (50 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 99:99:99
3 Baragau Ionut Alexandru A0697 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Cioaca Petru 1254 2003 CSS 1 Bucuresti 01:36:72
5 Andrei Stefan A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Micu Valentin A1034 2003 CSS 1 Bucuresti 01:23:93
2 Constantinescu Sabin A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 01:18:30
3 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:16:00
4 Bespalii Dmitri 1420 2003 Tenis Club 2000 01:13:80
5 Lupului Stanescu Stefan 1381 2003 NAVI 01:14:50
6 Nae Horatiu 12771 2003 CSS Dinamo 01:17:86
7 Csaki David 1257 2003 CSS 1 Bucuresti 01:21:09
8 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 01:34:70

Seria: 4
1 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 01:04:86
2 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 01:04:12
4 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 01:00:84
5 Asprica Christian 1450 2003 Pescarusul Izvorani 01:00:90
6 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 01:02:07
7 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:04:44
8 Grunea Valentin A0606 2003 NAVI 01:08:20

Seria: 5
1 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:41
2 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:29
3 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:55:12
4 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:54:18
5 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 00:54:96
6 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:96
7 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:08
8 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:59:61

Seria: 6
1 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:53:08
2 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:52:80
3 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:42
4 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:52:36
5 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:52:40
6 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:44
7 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:82
8 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:53:57

Seria: 7
1 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 00:50:42
2 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:48:85
3 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:48:57
4 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:04
5 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:46:56
6 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:61
7 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:62
8 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:51:20

Descalificari
1 Simion Matei Alexandru
Observatii: lipsa
A0532 2003 Club Daimon 01:01:76

Proba 9 50 metri bras - 10 ani - Baieti (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tarara Robert Stefan A0783 2002 CSS 1 Bucuresti 01:14:54
2 Pandelea Theodor Razvan Marian A1156 2002 CSS 1 Bucuresti 01:04:71
3 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 01:02:58
4 Ionescu Marius Cristian A0504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:84
5 Creasta Stefan A1139 2002 CSS 1 Bucuresti 01:02:14
6 Necula Tudor Mihai A1148 2002 CSS 1 Bucuresti 01:04:35
7 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 01:05:05

Seria: 2
1 Ionescu Stefan Constantin A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:38
2 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 01:00:56
3 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:38
4 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:67
5 Dumea Denis Andrei A0482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:80
6 Filat Nicolae A0598 2002 Bucharest Sport Club 01:00:54
7 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 01:01:26

Seria: 3
1 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:56:88
2 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:55:63
3 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:23
4 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:70
5 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:80
6 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:60
7 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:07
8 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:98

Seria: 4
1 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:29
2 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:54
3 Piciorus Alexandru A1141 2002 CSS Ploiesti 00:52:96
4 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:48
5 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:52:88
6 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:53:33
7 Enache Theodor 1284 2002 CSS Ploiesti 00:53:97
8 Soare Mihai A0766 2002 NAVI 00:54:57

Seria: 5
1 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:86
2 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:51:74
3 Sava Radu Bogdan A0425 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:10
4 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:15
5 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:49:33
6 Ionescu Victor A0326 2002 Tenis Club 2000 00:51:52
7 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:76
8 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:99

Seria: 6
1 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:21
2 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:45:32
3 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:00
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:41:07
5 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:43:27
6 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:96
7 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:45:62
8 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:47:45

Descalificari
1 Chimac Eduard
Observatii:
1298 2002 NAVI 01:01:38

Proba 10 50 metri bras - 8 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 99:99:99
2 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Curiac Mara 1452 2004 Pescarusul Izvorani 01:06:40
4 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 01:02:68
5 Pagu Ioana A0629 2004 NAVI 01:03:35
6 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:21:42
7 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 01:00:97
2 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 00:56:86
3 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:57
4 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:53:46
5 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:54:33
6 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:56:15
7 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:59:84
8 Staciuc Sara A1011 2004 CSS 1 Bucuresti 01:02:07

Proba 11 50 metri bras - 9 ani - Fete (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Radulescu Elena Alexandra A0681 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Popa Mara A1155 2003 CSS 1 Bucuresti 01:24:30
3 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:06:59
4 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:54
5 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 01:03:57
6 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 01:14:13
7 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Vasile Theodora Elena A0654 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:47
2 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 01:00:19
3 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:89
4 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:55:25
5 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:56:46
6 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:57:12
7 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 01:00:29
8 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:50

Seria: 4
1 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:54:32
2 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:82
3 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:52:35
4 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:48:99
5 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:52:07
7 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:53:38
8 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:55:12

Descalificari
1 Grigoroiu Mihaela
Observatii: lipsa
A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:44

Proba 12 50 metri bras - 10 ani - Fete (33 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vladescu Maria 1307 2002 NAVI 99:99:99
4 Rhfir Maria A0638 2002 Bucharest Sport Club 01:10:60
5 Marin Carmen 1442 2002 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Diaconu Erika 1454 2002 Pescarusul Izvorani 01:03:30
3 Gheorghe Alina 1453 2002 Pescarusul Izvorani 01:00:20
4 Radneva Plamena 1440 2002 Swimming Club "ETAR" 00:59:95
5 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 00:59:99
6 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:42
7 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 01:08:36

Seria: 3
1 Ivanova Irina Nikolaeva 1183 2002 Swimming Club "ETAR" 00:59:41
2 Jiman Maria Ioana A0615 2002 Tenis Club 2000 00:58:53
3 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:57:76
4 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:18
5 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:37
6 Ivancov Lorena Gabriela A0256 2002 NAVI 00:58:36
7 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 00:58:64
8 Chiriac Elena A0454 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:61

Seria: 4
1 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:73
2 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:53:49
3 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:52:94
4 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:50:28
5 Ion Ana Maria 12028 2002 CSS Dinamo 00:52:69
6 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:98
7 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:61

Seria: 5
1 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:50:27
2 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:48:26
3 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:11
4 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:45:97
5 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:46:40
6 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:47:93
7 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:74
8 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:28

Descalificari
1 Parvu Lorena Cristina
Observatii:
A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:14

Proba 13 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Mircea Erik Arsenie, Mihai Comendant, Andreas Foea, Mihai Lupului Stanescu, 2003 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Andrei Cojocaru, Mihnea Cristian Gate, Stefan Niculae Simion, Vladyn Ples Suero, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Narri Aryan Andrei Sterian, Tudor Ionut Tarara, Robert Ghitulescu, Claudiu Andrei Sandu, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Dinu Ionescu, Alin Gabriel Radu, Rares Macoveanu, Vlad Nicolae Gherghe, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Gabriel Ciprian Dumitru, Lucas Ioan Tersinio Gheorghe, Vlad Cristian Gherghel, Codrut Fernando Romas, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Matei Alexandru Stan, Cristian Lapadat, Mario Cristian Ion, Cris Adrian Scarlat, 2003 NAVI 99:99:99
8 Stafeta 8 Andrei Lungu, Catalin Ionut Dumitrescu, Madalin Ionut Nicola, Darius Costin Anghel, 2003 NAVI 99:99:99

Proba 14 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 9 Matei Stefan Avram, Radu Stefan Nica , Alexandru Dimitrie Iancu, Luca Ioan Morariu, 2002 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 10 Andrei Alexandru Vasile, Robert Ionut Hurmuzache, Valentin Grunea, Andrei Dragos Paduraru, 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Radu Andrei Dragoiu, Nicu Laurentiu Pascu, Costin Gabriel Voicu, Cristian Mihai Stoica, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Markus Stoltz, Andrei Grigore, Radu Cosug, Tobias George Dumitrache, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Luca Andrei Macovei, Mihai Cosmin Doltu, Raducu Alex Dinca, Vasileios Kokkinakis, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Leonard Gabriel Ciobica, Radu Antal, Eduard Delcea, David Csaki, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Vlad Alexandru Badulescu, Andrei Nicolae Olteanu, Andrei David, Radu Tudor, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Stafeta 6 Marius Adrian Nitu, Rares Ionita, Cristian Florin Banescu, Costin Alin Rusen, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Stafeta 8 Stefan Andrei, Victor Alexandru Lisman, Claudiu Florian Luta, Ionut Florian Szin, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 15 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Cristian Petrescu, Daniel Peiu, Denis Andrei Dumea, Marius Cristian Ionescu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Gabriel Hliban, Stefan Constantin Ionescu, Andrei Vlad Tite, Daniel Cristian Constantin, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Andrei Cristian Balaceanu, Stefan Mitelut, Leon Stan, Liviu Alexandru Coman, 2001 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Sergiu Rosu, Cristian Dumitru Neacsu, Robert Cristian Sandu, Cristi Marian Siminescu, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Radu Bogdan Sava, Robert Alexandru Bera, Robert Stefan Tarara, Richard Alexandru Petre, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 4 Andrei Roceanu, Vlad Andrei Tanasescu, Mihai Soare, Edward Minciu, 2001 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Razvan Rath, Fabian Valentin Basalau, Claudiu Ionut Vlad, Matei Ioan Lemnaru, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Stafeta 8 David Cristian Rusu, David Marius Teodor Zamfir, Vicenzo Popa, Suero Christian Ples, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 16 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Alexandra Patricia Naidin, Ioana Pagu, Bianca Maria Ilie, Elia Danciu, 2003 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Maria Diana Chitu, Rebeca Geamanu, Gabriela Crina Oprea, Alexandra Raluca Petre, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 2 Maria Elisabeta Largeanu, Sara Natalie Ivan, Sara Staciuc, Cristina Dumitrescu, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 17 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Catalina Colcer, Maria Petrescu, Andreea Cristina Nicola, Anna Maria Nahed, 2002 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Theodora Elena Vasile, Vanesa Tataru, Claudia Ioana Tolea, Anca Vasilescu Guiu, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Elena Alexandra Radulescu, Carmen Teodora Hazu, Ioana Alexa, Maria Elisabeta Burlacu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 18 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Fete (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Maria Ioana Marin, Alexandra Bianca Marasac, Elena Chiriac, Sabina Nicoleta Tudorache, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Andreea Ramona Dragoi, Sara Danciu, Cristina Erika Mocanu, Ioana Gadea, 2001 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Ana Mustatea, Maria Vladescu, Lorena Gabriela Ivancov, Andreea Georgescu, 2001 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Ana Maria Diaconu, Cristina Daniela Pavel, Rebecca Chelu, Maria Ilinca Tota, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 19 50 metri spate - 8 ani - Fete (21 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 99:99:99
3 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 99:99:99
4 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 01:22:34
6 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Geamanu Rebeca 1398 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:06
2 Oprea Gabriela Crina A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:10
3 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:59:25
4 Pagu Ioana A0629 2004 NAVI 00:57:41
5 Curiac Mara 1452 2004 Pescarusul Izvorani 00:58:20
6 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:85
7 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:14:01
8 Chitu Maria Diana 1409 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:81

Seria: 3
1 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:54:66
2 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:50:17
4 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:43:76
5 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:47:83
6 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:49:59
7 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:52:53
8 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 00:56:07

Descalificari
1 Vasile Maria
Observatii: lipsa
1443 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Constantin Diana
Observatii:
13400 2004 Club Daimon 00:48:05

Proba 20 50 metri spate - 9 ani - Fete (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:43
4 Radulescu Elena Alexandra A0681 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:74
5 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:82

Seria: 2
1 Cinteza Alexandra Ioana 1322 2003 Tenis Club 2000 01:00:45
2 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:65
3 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:57:16
4 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:53:75
5 Vasile Theodora Elena A0654 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:77
6 Popa Mara A1155 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:21
7 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:43
8 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:29

Seria: 3
1 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:98
2 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:47
4 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:46:68
5 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:48:20
6 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:49:29
7 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:52:04
8 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 00:53:15

Seria: 4
1 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:45:00
2 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:44:64
3 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:89
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:42:17
5 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:05
6 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 00:44:59
7 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:44:66
8 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:45:00

Descalificari
1 Grigoroiu Mihaela
Observatii: lipsa
A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:25

Proba 21 50 metri spate - 10 ani - Fete (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Marin Carmen 1442 2002 Median Bucuresti 99:99:99
4 Vladescu Maria 1307 2002 NAVI 01:02:97
5 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Tenis Club 2000 01:06:44

Seria: 2
1 Rhfir Maria A0638 2002 Bucharest Sport Club 00:58:02
2 Diaconu Erika 1454 2002 Pescarusul Izvorani 00:57:10
3 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:57
4 Radneva Plamena 1440 2002 Swimming Club "ETAR" 00:53:50
5 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:54:40
6 Gheorghe Alina 1453 2002 Pescarusul Izvorani 00:56:30
7 Jiman Maria Ioana A0615 2002 Tenis Club 2000 00:57:44

Seria: 3
1 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:53:06
2 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:08
3 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:49
4 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:81
5 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 00:50:70
6 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 00:51:51
7 Ivancov Lorena Gabriela A0256 2002 NAVI 00:52:14
8 Ivanova Irina Nikolaeva 1183 2002 Swimming Club "ETAR" 00:53:34

Seria: 4
1 Chiriac Elena A0454 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:64
2 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:45:88
3 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:45:27
4 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:01
5 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:45:04
6 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:60
7 Ion Ana Maria 12028 2002 CSS Dinamo 00:47:08
8 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:58

Seria: 5
1 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:09
2 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:42:48
3 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:41:19
4 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:41:04
5 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:41:11
6 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:24
7 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:42:91
8 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:44:12

Proba 22 50 metri spate - 8 ani - Baieti (50 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ispir Andrei 1444 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Pasici Dan 1445 2004 NAVI 99:99:99
5 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:66
2 Copu Andrei Gabriel 1397 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:48
3 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:48
4 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:74
5 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:08
6 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 01:18:38
7 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:13

Seria: 3
1 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 01:14:15
2 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:10
3 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:01
4 Ion Mario Cristian A0812 2004 NAVI 01:09:74
5 Ghitulescu Robert 1256 2004 CSS 1 Bucuresti 01:11:61
6 Lita David Nicholas A0721 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:03
7 Turta Andrei 1419 2004 Tenis Club 2000 01:14:11
8 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:26

Seria: 4
1 Radu Alin Gabriel A0801 2004 Bucharest Sport Club 01:07:58
2 Filat Mihai A0597 2004 Bucharest Sport Club 01:06:19
3 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 01:05:57
4 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 NAVI 01:03:17
5 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 01:04:60
6 Popovici David 1396 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:79
8 Toma Vlad A1133 2004 NAVI 01:08:90

Seria: 5
1 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:87
2 Amza David 1447 2004 Pescarusul Izvorani 01:00:50
3 Cazacu Alin 13347 2004 Pescarusul Izvorani 00:59:70
4 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 00:59:06
5 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:59:55
6 Gheorghe Davian 1448 2004 Pescarusul Izvorani 01:00:40
7 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:84
8 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 01:02:66

Seria: 6
1 Dicu Vlad Andrei Costea A0589 2004 Tenis Club 2000 00:58:20
2 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:07
3 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:53:22
4 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:51:61
5 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:51:73
6 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 00:54:61
7 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:17
8 Comendant Mihai 1302 2004 NAVI 00:58:24

Seria: 7
1 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:51:27
2 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:48:55
3 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:46:51
4 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:93
5 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:45:13
6 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:47:09
7 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:50:56
8 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:51:32

Descalificari
1 Bratu David Andrei
Observatii: lipsa
1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:42

Proba 23 50 metri spate - 9 ani - Baieti (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Baragau Ionut Alexandru A0697 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:06
3 Lupului Stanescu Stefan 1381 2003 NAVI 01:10:45
4 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:94
5 Nae Horatiu 12771 2003 CSS Dinamo 01:10:33
6 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:88
7 Bespalii Dmitri 1420 2003 Tenis Club 2000 01:11:39

Seria: 2
1 Grunea Valentin A0606 2003 NAVI 01:05:87
2 Csaki David 1257 2003 CSS 1 Bucuresti 01:05:41
4 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:03:94
5 Stoica Cristian Mihai 1402 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:51
6 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 01:05:15
7 Szin Ionut Florian A0707 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:61
8 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:37

Seria: 3
1 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:27
2 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:34
3 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:59:69
4 Asprica Christian 1450 2003 Pescarusul Izvorani 00:58:20
5 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:52
6 Constantinescu Sabin A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:69
7 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:14
8 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 01:03:64

Seria: 4
2 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:72
3 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:90
4 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:52:67
5 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:87
6 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:20
7 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:00
8 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:65

Seria: 5
1 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 00:49:99
2 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:48:49
3 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:46:88
4 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:46:51
6 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:13
7 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:48:86
8 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:40

Seria: 6
1 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:46:43
2 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:45:96
3 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:45:92
4 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:44:43
6 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 00:45:96
7 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:46:23
8 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:49

Seria: 7
1 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:44:20
2 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:43:49
3 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:77
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:45
5 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:41:07
6 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:20
7 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:11
8 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:44:25

Descalificari
1 Andrei Stefan
Observatii: lipsa
A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:70
2 Anghel Robert Stefan
Observatii: lipsa
1319 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Cristache Mihai Valentin
Observatii:
1335 2003 Bucharest Sport Club 01:04:69
4 Voicu Costin Gabriel
Observatii:
A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:16
5 Simion Matei Alexandru
Observatii: lipsa
A0532 2003 Club Daimon 00:46:71
6 Olteanu Andrei Nicolae
Observatii:
A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:45

Proba 24 50 metri spate - 10 ani - Baieti (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Filat Nicolae A0598 2002 Bucharest Sport Club 00:59:03
4 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:57:16
5 Dumea Denis Andrei A0482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:91
6 Tarara Robert Stefan A0783 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:84

Seria: 2
1 Enache Theodor 1284 2002 CSS Ploiesti 00:55:43
2 Creasta Stefan A1139 2002 CSS 1 Bucuresti 00:54:62
3 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:69
4 Soare Mihai A0766 2002 NAVI 00:50:63
6 Anton Adrian 1451 2002 Pescarusul Izvorani 00:54:40
7 Necula Tudor Mihai A1148 2002 CSS 1 Bucuresti 00:54:90
8 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 00:55:97

Seria: 3
3 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:48:93
4 Piciorus Alexandru A1141 2002 CSS Ploiesti 00:48:06
5 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:27
6 Ionescu Marius Cristian A0504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:26
8 Ionescu Stefan Constantin A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:17

Seria: 4
1 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:99
2 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:47:28
3 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:58
4 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:60
5 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:99
6 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:96
7 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:87
8 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:48:01

Seria: 5
1 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:13
2 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:44:36
3 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:04
4 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:29
5 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:95
6 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:08
7 Ionescu Victor A0326 2002 Tenis Club 2000 00:45:12
8 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:45:47

Seria: 6
1 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:42:22
2 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:40:53
3 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:38:39
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:36:63
5 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:38:37
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:40:14
7 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:41:71
8 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:74

Descalificari
1 Chimac Eduard
Observatii: lipsa
1298 2002 NAVI 00:52:58
2 Minciu Edward
Observatii: lipsa
A0307 2002 NAVI 00:49:88
3 Tite Andrei Vlad
Observatii: lipsa
A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:69
4 Avadanei Radu Cristian
Observatii: lipsa
A0320 2002 Delfinul Bucuresti 00:49:71

Proba 25 50 metri fluture - 8 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 99:99:99
3 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:39:89
4 Pagu Ioana A0629 2004 NAVI 01:04:35
5 Curiac Mara 1452 2004 Pescarusul Izvorani 01:04:40
6 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:58:66
2 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 00:53:69
3 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:48:03
4 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:45:98
5 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:46:46
6 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:50:26
7 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:54:82
8 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 01:00:21

Proba 26 50 metri fluture - 9 ani - Fete (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Vasile Theodora Elena A0654 2003 CSS 1 Bucuresti 01:04:50
4 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:04
5 Popa Mara A1155 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:16
6 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 01:17:24
7 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:53:73
2 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:52:62
3 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:52:37
4 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:09
5 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:49:86
6 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 00:52:44
7 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:53:01
8 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:59:41

Seria: 4
1 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:47:10
2 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:02
3 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:44:12
4 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:41:80
5 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:41:82
8 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:96

Descalificari
1 Radulescu Elena Alexandra
Observatii:
A0681 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Lupu Ana Maria
Observatii: lipsa
A0618 2003 Tenis Club 2000 00:44:33
3 Grigoroiu Mihaela
Observatii: lipsa
A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:05

Proba 27 50 metri fluture - 10 ani - Fete (29 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 99:99:99
3 Gheorghe Alina 1453 2002 Pescarusul Izvorani 01:02:40
4 Ivanova Irina Nikolaeva 1183 2002 Swimming Club "ETAR" 01:01:01
5 Chiriac Elena A0454 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:55
6 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:95

Seria: 2
1 Rhfir Maria A0638 2002 Bucharest Sport Club 00:59:02
2 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 00:55:85
3 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:83
4 Ivancov Lorena Gabriela A0256 2002 NAVI 00:52:94
5 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:09
6 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:90
7 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:30
8 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:59:92

Seria: 3
1 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:09
2 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:49:60
3 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:48:50
4 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:64
5 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:31
6 Ion Ana Maria 12028 2002 CSS Dinamo 00:48:85
7 Radneva Plamena 1440 2002 Swimming Club "ETAR" 00:50:00
8 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:52:28

Seria: 4
1 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:95
2 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:41:47
3 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:38:92
4 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:36:40
5 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:38:16
6 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:41:15
7 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:44:23
8 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:45:30

Proba 28 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (29 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Lita David Nicholas A0721 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 99:99:99
2 Toma Vlad A1133 2004 NAVI 99:99:99
3 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 99:99:99
4 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 99:99:99
5 Filat Mihai A0597 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Ghitulescu Robert 1256 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Ion Mario Cristian A0812 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Radu Alin Gabriel A0801 2004 Bucharest Sport Club 01:25:42
2 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 01:06:25
3 Cazacu Alin 13347 2004 Pescarusul Izvorani 00:59:90
5 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:57:51
6 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 01:00:84
7 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 01:06:27
8 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 01:32:71

Seria: 4
1 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:54:33
2 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:51:72
3 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:50:20
4 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:48:29
5 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:49:08
6 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:51:38
7 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 00:52:66
8 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:55:08

Descalificari
1 Stan Matei Alexandru
Observatii:
A0791 2004 NAVI 00:57:48

Proba 29 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (51 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 99:99:99
2 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 99:99:99
8 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Baragau Ionut Alexandru A0697 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Szin Ionut Florian A0707 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Nae Horatiu 12771 2003 CSS Dinamo 01:18:59
4 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:24
5 Csaki David 1257 2003 CSS 1 Bucuresti 01:16:40
6 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 01:42:48
8 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:10:56
2 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 01:04:10
3 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:54
4 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 00:58:26
5 Asprica Christian 1450 2003 Pescarusul Izvorani 00:58:80
6 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 01:04:06
7 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 01:10:10
8 Constantinescu Sabin A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 01:13:55

Seria: 5
1 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:84
2 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:55:98
4 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 00:51:13
5 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:52:04
6 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:82
7 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:00
8 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:57:44

Seria: 6
1 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:49:54
2 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:47:24
3 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:46:17
4 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:45:41
5 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:59
6 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:91
7 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:47:46
8 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:23

Seria: 7
1 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:44:23
2 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:41:93
3 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:93
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:64
5 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:40:83
6 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:41:33
7 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:43:82
8 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:99

Descalificari
1 Lupului Stanescu Stefan
Observatii:
1381 2003 NAVI 99:99:99
2 Andrei Stefan
Observatii: lipsa
A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Simion Matei Alexandru
Observatii: lipsa
A0532 2003 Club Daimon 00:52:63

Proba 30 50 metri fluture - 10 ani - Baieti (43 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Filat Nicolae A0598 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 01:08:19
5 Necula Tudor Mihai A1148 2002 CSS 1 Bucuresti 01:12:69

Seria: 2
2 Dumea Denis Andrei A0482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:91
3 Ionescu Marius Cristian A0504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:10
4 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:10
5 Creasta Stefan A1139 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
6 Enache Theodor 1284 2002 CSS Ploiesti 01:03:65
7 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 01:05:56
8 Tarara Robert Stefan A0783 2002 CSS 1 Bucuresti 01:07:09

Seria: 3
1 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:93
6 Soare Mihai A0766 2002 NAVI 00:55:70
7 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:50
8 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:86

Seria: 4
1 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:81
2 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:01
3 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:49:82
4 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:26
5 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:49:72
6 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:50:32
7 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:78
8 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:36

Seria: 5
1 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:43
2 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:47:11
3 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:45:15
4 Piciorus Alexandru A1141 2002 CSS Ploiesti 00:43:63
5 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:24
6 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:45:97
7 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:77
8 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:53

Seria: 6
1 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:41:47
2 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:38:23
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:35:85
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:35:58
5 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:35:65
6 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:36:92
7 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:41:20
8 Ionescu Victor A0326 2002 Tenis Club 2000 00:43:24

Descalificari
1 Ionescu Stefan Constantin
Observatii:
A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:76
2 Minciu Edward
Observatii: lipsa
A0307 2002 NAVI 00:56:00
3 Avadanei Radu Cristian
Observatii: lipsa
A0320 2002 Delfinul Bucuresti 00:55:48
4 Tite Andrei Vlad
Observatii: lipsa
A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:80
5 Chimac Eduard
Observatii: lipsa
1298 2002 NAVI 00:54:04

Proba 31 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Fete (2 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 1 Maria Diana Chitu, Alexandra Raluca Petre, Gabriela Crina Oprea, Rebeca Geamanu, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 2 Ioana Teodora Fogoros, Bianca Maria Ilie, Alexandra Patricia Naidin, Elia Danciu, 2003 NAVI 99:99:99

Proba 32 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Fete (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Anna Maria Nahed, Maria Petrescu, Catalina Colcer, Andreea Cristina Nicola, 2002 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Anca Vasilescu Guiu, Theodora Elena Vasile, Vanesa Tataru, Claudia Ioana Tolea, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Carmen Teodora Hazu, Maria Elisabeta Burlacu, Ioana Alexa, Elena Alexandra Radulescu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 33 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Fete (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Rebecca Chelu, Sabina Nicoleta Tudorache, Ana Maria Diaconu, Maria Ilinca Tota, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Andreea Ramona Dragoi, Ana Mustatea, Ioana Gadea, Sara Danciu, 2001 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Andreea Georgescu, Lorena Gabriela Ivancov, Cristina Erika Mocanu, Maria Vladescu, 2001 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Elena Chiriac, Cristina Daniela Pavel, Lorena Cristina Parvu, Alexandra Bianca Marasac, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 34 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Matei Alexandru Stan, Madalin Ionut Nicola, Catalin Ionut Dumitrescu, Andrei Lungu, 2003 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 5 Lucas Ioan Tersinio Gheorghe, Codrut Fernando Romas, Vlad Cristian Gherghel, Gabriel Ciprian Dumitru, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Mihnea Cristian Gate, David Leonard Constantin, Vladyn Ples Suero, Stefan Niculae Simion, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Narri Aryan Andrei Sterian, Claudiu Andrei Sandu, Tudor Ionut Tarara, Robert Ghitulescu, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Dinu Ionescu, Alin Gabriel Radu, Vlad Nicolae Gherghe, Rares Macoveanu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 David Popovici, David Nicholas Lita, Alexandru Robert Ionut Gate, Cristian Andrei Chivu, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Cris Adrian Scarlat, Andreas Foea, Cristian Lapadat, Darius Costin Anghel, 2003 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 NAVI 99:99:99

Proba 35 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Baieti (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 9 Robert Ionut Hurmuzache, Valentin Grunea, Andrei Alexandru Vasile, Andrei Dragos Paduraru, 2002 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 10 Alexandru Dimitrie Iancu, Matei Stefan Avram, Luca Ioan Morariu, Radu Stefan Nica , 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Radu Andrei Dragoiu, Costin Alin Rusen, Cristian Florin Banescu, Cristian Mihai Stoica, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Andrei Grigore, Radu Cosug, Markus Stoltz, Tobias George Dumitrache, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Andrei Nicolae Olteanu, Radu Tudor, Vlad Alexandru Badulescu, Andrei David, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Vasileios Kokkinakis, Raducu Alex Dinca, Mihai Cosmin Doltu, Luca Andrei Macovei, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Eduard Delcea, Radu Antal, Leonard Gabriel Ciobica, David Csaki, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 4 Daniel Gabriel Dobre, Dominic Andrei Meghea, Vlad Andrei Olteanu, Horatiu Nae, 2002 CSS Dinamo 99:99:99
7 Stafeta 6 Claudiu Vasilescu, Claudiu Florian Luta, Victor Alexandru Lisman, Ionut Florian Szin, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Stafeta 8 Costin Gabriel Voicu, Marius Adrian Nitu, Nicu Laurentiu Pascu, Rares Ionita, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 36 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Razvan Rath, David Cristian Rusu, Matei Ioan Lemnaru, Claudiu Ionut Vlad, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Andrei Roceanu, Leon Stan, Liviu Alexandru Coman, Andrei Cristian Balaceanu, 2001 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Cristian Dumitru Neacsu, Richard Alexandru Petre, Robert Cristian Sandu, Robert Alexandru Bera, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 4 Vicenzo Popa, David Marius Teodor Zamfir, Fabian Valentin Basalau, Suero Christian Ples, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Gabriel Hliban, Daniel Peiu, Stefan Constantin Ionescu, Daniel Cristian Constantin, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 7 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 NAVI 99:99:99