Lista de start pentru Campionat National - Etapa Municipala baieti 10,11 ani/fete 10 ani

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri fluture - 11 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Brebeanu David 10772 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:89
4 Zus Cristian 10859 2000 Tenis Club 2000 00:52:38
5 Sandru Paul Eduard 11792 2000 NAVI 00:52:47
6 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:93
7 Iancu Francisc A0095 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:48:06
2 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 00:42:44
3 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:21
4 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 00:40:44
5 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:40:88
6 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 00:42:18
7 Botea Alexandru A1165 2000 Tenis Club 2000 00:44:50
8 Licu Albert 11583 2000 NAVI 00:50:21

Seria: 3
1 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 00:38:53
2 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 00:37:92
3 Marin Razvan 10758 2000 Delfinul Bucuresti 00:37:19
4 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 00:34:00
5 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 00:36:48
6 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:37:78
7 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 00:38:50
8 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:39:28

Proba 2 50 metri fluture - 10 ani - Baieti (52 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Ivan David 1323 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Moldovan Horia A1108 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Barbu Iulian 1337 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Sanda Marius A0770 2001 Bucharest Sport Club 01:13:11
2 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Atack Team 01:00:00
3 Petran George Stelian A0336 2001 C S Intersport 2004 00:57:06
4 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 00:56:08
5 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:56:97
6 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:60
7 Filimon Victor Raul A1112 2001 CSS 1 Bucuresti 01:01:14
8 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 01:13:63

Seria: 3
1 Crisan Maxim JR A0541 2001 Steaua CSA 00:54:67
2 Vlad Denis Andrei A0517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:20
3 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:44
4 Popescu Vlad Marian A0176 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:47
6 Dragan Mihai A1110 2001 CSS 1 Bucuresti 00:53:96
8 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:79

Seria: 4
1 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 C S Intersport 2004 00:49:80
2 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:48:51
5 Cosug Andrei 11632 2001 NAVI 00:47:43
6 Iliescu Razvan A0612 2001 Tenis Club 2000 00:48:29
7 Moise Gabriel A0431 2001 CSS 1 Bucuresti 00:49:46
8 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Atack Team 00:50:00

Seria: 5
1 Itul-Toderesc Octavian A0435 2001 CSS 1 Bucuresti 00:47:08
2 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:46:09
3 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:44:86
4 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:44:22
5 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 00:44:62
6 Sandu Ionut A0192 2001 Tenis Club 2000 00:45:58
7 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:06
8 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 00:47:25

Seria: 6
1 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Median Bucuresti 00:43:38
2 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 00:41:91
3 Motas Cristian A0139 2001 Steaua CSA 00:40:61
4 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 00:38:38
5 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:20
6 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:41:24
7 Becheru Stefan Lucian Emil A0430 2001 CSS 1 Bucuresti 00:42:51
8 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:70

Seria: 7
1 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:38:25
2 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 00:37:38
4 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 00:34:46
5 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:36:24
6 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:36:86
7 Cernescu Alexandru Ioan A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 00:38:18
8 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:38:38

Descalificari
1 Stanescu Vlad Andrei
Observatii:
A0322 2001 Delfinul Bucuresti 00:51:18
2 Romaniuc George Valentin
Observatii: lipsa
A1107 2001 CSS 1 Bucuresti 00:54:34
3 Mureseanu Cosmin
Observatii: lipsa
A0141 2001 Bucharest Sport Club 00:48:00
4 Vladescu Antonie Iulian
Observatii: lipsa
A1106 2001 CSS 1 Bucuresti 00:47:40
5 Duican Robert
Observatii: lipsa
A0067 2001 Bucharest Sport Club 00:36:72

Proba 3 50 metri fluture - 10 ani - Fete (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stanciu Daria A1028 2001 CSS Dinamo 99:99:99
4 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:42
5 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:13
6 Stoian Andra A1029 2001 CSS Dinamo 99:99:99
7 Florea Laura Andreea 11706 2001 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 00:53:14
3 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 00:51:72
4 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 00:50:20
5 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 00:51:43
6 Siliste Maria A0198 2001 Median Bucuresti 00:52:11
7 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:36
8 Mirea Andreea Cristina A0751 2001 Atack Team 01:00:00

Seria: 3
1 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:49:51
2 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:83
3 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:47:54
4 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:13
5 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 00:47:37
6 Bunea Rut 11596 2001 Steaua CSA 00:47:79
7 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 00:49:13
8 Duran Laura Mihaela A0369 2001 CSS 1 Bucuresti 00:50:00

Seria: 4
1 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:46:83
2 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 00:46:32
3 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 00:44:34
4 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:74
5 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:43:95
6 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:45:24
7 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 00:46:72
8 Petcu Teona A0166 2001 Bucharest Sport Club 00:47:02

Seria: 5
1 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:41:52
2 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:41:04
3 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:39:74
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:36:24
5 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:38:07
6 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 00:40:48
7 Buzea Ana-Maria 11020 2001 CSS Dinamo 00:41:42
8 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:43:44

Descalificari
1 Boca Mara
Observatii: lipsa
A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:28
2 Voaides Malina Ana Maria
Observatii:
11769 2001 Atack Team 00:55:00

Proba 4 100 metri bras - 11 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 99:99:99
3 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 99:99:99
4 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:55:43
5 Tudorache Vlad A0222 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:58:32

Seria: 2
1 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:47:75
2 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 01:42:62
3 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:37:06
4 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 01:31:12
5 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 01:31:15
6 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 01:42:17
7 Badica Tudor A0011 2000 CSS Dinamo 01:42:84
8 Salcie Cristian A0190 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:49:93

Descalificari
1 Brebeanu David
Observatii:
10772 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 5 50 metri spate - 10 ani - Baieti (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 99:99:99
4 Ivan David 1323 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
7 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Atack Team 00:55:00
2 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Atack Team 00:52:14
3 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:91
4 Iliescu Razvan A0612 2001 Tenis Club 2000 00:49:37
5 Stanescu Vlad Andrei A0322 2001 Delfinul Bucuresti 00:50:49
6 Petran George Stelian A0336 2001 C S Intersport 2004 00:51:55
7 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:35
8 Sanda Marius A0770 2001 Bucharest Sport Club 00:57:10

Seria: 3
1 Mureseanu Cosmin A0141 2001 Bucharest Sport Club 00:48:55
2 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 00:47:59
3 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 00:47:06
4 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:46:64
5 Crisan Maxim JR A0541 2001 Steaua CSA 00:47:02
6 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:47:50
7 Vlad Denis Andrei A0517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:22
8 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 C S Intersport 2004 00:49:14

Seria: 4
1 Popescu Vlad Marian A0176 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:28
2 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:63
3 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 00:44:94
4 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:58
5 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:13
6 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:45:51
7 Cosug Andrei 11632 2001 NAVI 00:46:00
8 Eremia Luca A0074 2001 CSS 2 Bucuresti 00:46:43

Seria: 5
1 Sandu Ionut A0192 2001 Tenis Club 2000 00:43:29
2 Motas Cristian A0139 2001 Steaua CSA 00:43:28
3 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:42:14
4 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:72
5 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Median Bucuresti 00:42:11
6 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:43:22
7 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 00:43:28
8 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:43:32

Seria: 6
1 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:39:88
2 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 00:39:51
4 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 00:36:28
5 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:37:08
6 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:39:39
7 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:39:87
8 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:89

Descalificari
1 Moscu Gabriel
Observatii: lipsa
1327 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Nasta Adrian Marius
Observatii: lipsa
1328 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Duican Robert
Observatii: lipsa
A0067 2001 Bucharest Sport Club 00:37:08

Proba 6 50 metri spate - 10 ani - Fete (42 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Danila Ana Maria 1331 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Stanciu Daria A1028 2001 CSS Dinamo 99:99:99
5 Itoafa Anastasia Maria 1330 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Mirea Andreea Cristina A0751 2001 Atack Team 01:08:44
2 Stoian Andra A1029 2001 CSS Dinamo 01:06:56
3 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:20
4 Florea Laura Andreea 11706 2001 CSS Dinamo 00:55:67
5 Siliste Maria A0198 2001 Median Bucuresti 00:56:01
7 Voaides Malina Ana Maria 11769 2001 Atack Team 01:07:05

Seria: 3
1 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 00:53:90
2 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:50
3 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 00:50:46
4 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 00:49:36
5 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:63
6 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 00:50:54
7 Serbanescu Ana Maria A1121 2001 CSS 1 Bucuresti 00:53:88
8 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 00:54:33

Seria: 4
1 Bunea Rut 11596 2001 Steaua CSA 00:47:25
2 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:46:90
3 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:46:24
4 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 00:46:13
6 Duran Laura Mihaela A0369 2001 CSS 1 Bucuresti 00:46:60
7 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 00:46:97
8 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:43

Seria: 5
1 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 00:45:79
2 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:29
3 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:43:78
4 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 00:43:15
5 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:44
6 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:44:09
7 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:45:51
8 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:46:06

Seria: 6
1 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:42:65
2 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:41:41
3 Buzea Ana-Maria 11020 2001 CSS Dinamo 00:40:88
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:37:99
5 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:38:91
6 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 00:40:98
7 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 00:41:73
8 Tiriblecea Ilinca A0652 2001 Atack Team 00:42:98

Descalificari
1 Boca Mara
Observatii: lipsa
A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:54
2 Petcu Teona
Observatii: lipsa
A0166 2001 Bucharest Sport Club 00:46:15

Proba 7 50 metri spate - 11 ani - Baieti (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iancu Francisc A0095 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Ghita George Eduard 1225 2000 Median Bucuresti 99:99:99
5 Peiu Alexandru 1326 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Ghidiman Teodor A0084 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Grigore Eduard 11664 2000 Median Bucuresti 00:55:41
4 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:31
5 Zus Cristian 10859 2000 Tenis Club 2000 00:48:69
6 Bucataru Sebastian A0843 2000 CSS Dinamo 01:12:68
7 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
1 Tudorache Vlad A0222 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:67
2 Sandru Paul Eduard 11792 2000 NAVI 00:46:92
3 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 00:46:10
4 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 00:45:06
5 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:45:40
6 Licu Albert 11583 2000 NAVI 00:46:40
7 Leoca David A1164 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:54
8 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 00:47:94

Seria: 4
1 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:42:40
2 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:93
3 Botea Alexandru A1165 2000 Tenis Club 2000 00:41:15
4 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 00:40:61
5 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:81
6 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:71
7 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:93
8 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:44:04

Seria: 5
1 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 00:39:06
2 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:38:88
3 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 00:37:08
4 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 00:35:81
5 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 00:36:92
6 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 00:38:54
7 Marin Razvan 10758 2000 Delfinul Bucuresti 00:38:91
8 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 00:39:70

Proba 8 100 metri liber - 10 ani - Baieti (50 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Motas Cristian A0139 2001 Steaua CSA 99:99:99
4 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Crisan Maxim JR A0541 2001 Steaua CSA 99:99:99
2 Popescu Vlad Marian A0176 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stanescu Vlad Andrei A0322 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Iliescu Razvan A0612 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Mureseanu Cosmin A0141 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Filimon Victor Raul A1112 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 99:99:99
3 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Atack Team 01:50:00
4 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:44:30
5 Vlad Denis Andrei A0517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:48:65
6 Sanda Marius A0770 2001 Bucharest Sport Club 02:05:11
7 Moldovan Horia A1108 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:43:99
2 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:86
3 Moise Gabriel A0431 2001 CSS 1 Bucuresti 01:34:22
4 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 01:28:91
5 Cosug Andrei 11632 2001 NAVI 01:31:55
6 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:38
7 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 01:37:63
8 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 01:44:16

Seria: 5
1 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Atack Team 01:26:81
2 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Median Bucuresti 01:26:16
3 Dragan Mihai A1110 2001 CSS 1 Bucuresti 01:24:08
4 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 01:22:18
5 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 01:22:28
6 Sandu Ionut A0192 2001 Tenis Club 2000 01:25:19
7 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 01:26:41

Seria: 6
1 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 01:21:21
2 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 01:19:78
3 Cernescu Alexandru Ioan A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 01:19:30
4 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 01:17:82
5 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:72
6 Becheru Stefan Lucian Emil A0430 2001 CSS 1 Bucuresti 01:19:61
7 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:21:01
8 Itul-Toderesc Octavian A0435 2001 CSS 1 Bucuresti 01:21:56

Seria: 7
1 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:24
2 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 01:15:53
3 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 01:14:45
5 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 01:13:08
6 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 01:15:08
7 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 01:15:79
8 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 01:16:55

Descalificari
1 Vlad Giulio Marco
Observatii:
10856 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Barbu Iulian
Observatii: lipsa
1337 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Romaniuc George Valentin
Observatii: lipsa
A1107 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Vladescu Antonie Iulian
Observatii: lipsa
A1106 2001 CSS 1 Bucuresti 01:27:03
5 Duican Robert
Observatii: lipsa
A0067 2001 Bucharest Sport Club 01:12:26

Proba 9 100 metri liber - 10 ani - Fete (33 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Serbanescu Ana Maria A1121 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 99:99:99
3 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 99:99:99
4 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 99:99:99
5 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 99:99:99
6 Bunea Rut 11596 2001 Steaua CSA 99:99:99
7 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Tiriblecea Ilinca A0652 2001 Atack Team 01:50:00
2 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:41:27
3 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:95
4 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 01:31:89
5 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:96
6 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:07
7 Siliste Maria A0198 2001 Median Bucuresti 01:44:13
8 Mirea Andreea Cristina A0751 2001 Atack Team 01:50:00

Seria: 4
1 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 01:30:59
2 Duran Laura Mihaela A0369 2001 CSS 1 Bucuresti 01:29:22
3 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 01:27:61
6 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:10
7 Voaides Malina Ana Maria 11769 2001 Atack Team 01:30:00
8 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 01:31:44

Seria: 5
1 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 01:22:26
2 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 01:20:72
3 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 01:17:70
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 01:12:54
5 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:16:06
6 Buzea Ana-Maria 11020 2001 CSS Dinamo 01:20:27
7 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 01:21:87
8 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 01:22:63

Descalificari
1 Boca Mara
Observatii: lipsa
A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Postolache Andreea Miruna
Observatii:
A0177 2001 Bucharest Sport Club 01:26:80
3 Petcu Teona
Observatii: lipsa
A0166 2001 Bucharest Sport Club 01:26:90

Proba 10 100 metri liber - 11 ani - Baieti (35 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iancu Francisc A0095 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Ghita George Eduard 1225 2000 Median Bucuresti 99:99:99
5 Ghidiman Teodor A0084 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Leoca David A1164 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:93
3 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 01:30:56
4 Manea Alexandru A1169 2000 CSS 2 Bucuresti 01:29:38
5 Sandru Paul Eduard 11792 2000 NAVI 01:30:34
6 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:00
7 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 01:39:26
8 Grigore Eduard 11664 2000 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 01:27:95
2 Zus Cristian 10859 2000 Tenis Club 2000 01:27:03
3 Botea Alexandru A1165 2000 Tenis Club 2000 01:25:80
4 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 01:24:23
5 Licu Albert 11583 2000 NAVI 01:25:62
6 Trandafir Mihai A0861 2000 CSS 2 Bucuresti 01:26:59
7 Salcie Cristian A0190 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:94
8 Brebeanu David 10772 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:99

Seria: 4
1 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:18
2 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 01:20:20
3 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 01:18:43
4 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:90
5 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 01:17:32
6 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 01:19:90
7 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:68
8 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 01:22:57

Seria: 5
1 Badica Tudor A0011 2000 CSS Dinamo 01:16:20
2 Marin Razvan 10758 2000 Delfinul Bucuresti 01:15:90
3 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 01:14:76
4 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 01:10:20
5 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:13:81
6 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 01:15:77
7 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 01:16:08
8 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 01:16:84

Descalificari
1 Milcica Robert
Observatii: lipsa
11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:39:11

Proba 11 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 10 Andrei Cosug, Rares Marinica, Mihnea Ionescu, Florin Cardasol, 2001 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 7 Luca Ioan Gherghe, Alexandru Macoveanu , Cosmin Mureseanu, Cosmin Serdin, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 5 Adrian Mindroc, Radu Ion Olteanu, Catalin Bordei, Andrei Ioan Cojocaru, 2001 CSS Dinamo 99:99:99
4 Stafeta 2 Stefan Marius Vasile, Lucian Andrei Valle, Bogdan Alexandru Cismas, Gabriel Ioan Dumitrache, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 4 Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua Bordea, Maxim JR Crisan, Robert Popescu, Cristian Motas, 2001 Steaua CSA 99:99:99
7 Stafeta 8 Alexandru Ioan Cernescu, Octavian Itul-Toderesc, Mihai Dragan, Stefan Lucian Emil Becheru, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Stafeta 11 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 12 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Jasminne Anne Marie Ivan, Elena Ioana Chiss, Laura Mihaela Duran, Elena Maria Kokkinakis, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 3 Roberta Rusu, Andreea Belu, Corina Ionescu, Adriana Davidescu, 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Stafeta 1 Elisa Andreea Costache, Mihaela Stan, Andreea Maria Muca, Irina Alexandra Tomuta, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 2 Iuliana Andreea Raducanu, Andra Stoian, Ana-Maria Buzea, Denisa Stan, 2001 CSS Dinamo 99:99:99
7 Stafeta 6 Iulia Maria Stanca, Andreea Nita, Theodora Dragan, Claudia Gadea, 2001 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 13 Stafeta 4x50 metri liber - 11 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Tudor Badica, Stefan Troanca, Razvan Andrei, David Rusen, 2000 CSS Dinamo 99:99:99
2 Stafeta 5 Catalin Romas, Cristian Gheorghe, Eduard Nicula, Vlad Gabriel Arpin, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Alexandru Eremia , George Eduard Ghita, Octavian Toma, Eduard Grigore, 2000 Median Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Razvan Marin, Filip Bomchis, Gabriel Popa, Sefan Cuculea, 2000 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Andrei Vilcinschi, Albert Licu, Bogdan Serban, Vlad Vasile, 2000 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Ionel Bran, Codrin Hanta, Filip Stan, Mihai Mircia, 2000 CSS Dinamo 99:99:99
7 Stafeta 6 David Brebeanu, Teodor Ghidiman, Cristian Salcie, Vlad Tudorache, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 14 50 metri liber - 11 ani - Baieti (39 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iancu Francisc A0095 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Peiu Alexandru 1326 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Bucataru Sebastian A0843 2000 CSS Dinamo 01:02:14
4 Grigore Eduard 11664 2000 Median Bucuresti 00:45:76
5 Ghita George Eduard 1225 2000 Median Bucuresti 00:46:36
6 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 99:99:99
7 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Tudorache Vlad A0222 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:39
2 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:56
3 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:11
4 Leoca David A1164 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:38
5 Manea Alexandru A1169 2000 CSS 2 Bucuresti 00:40:06
6 Ghidiman Teodor A0084 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:50
7 Sandru Paul Eduard 11792 2000 NAVI 00:41:26
8 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 00:44:93

Seria: 3
1 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 00:39:09
2 Zus Cristian 10859 2000 Tenis Club 2000 00:38:37
3 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 00:37:42
4 Botea Alexandru A1165 2000 Tenis Club 2000 00:36:88
5 Licu Albert 11583 2000 NAVI 00:37:34
6 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:37:76
7 Brebeanu David 10772 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:74
8 Trandafir Mihai A0861 2000 CSS 2 Bucuresti 00:39:13

Seria: 4
1 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:98
2 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 00:35:32
3 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:35:03
4 Marin Razvan 10758 2000 Delfinul Bucuresti 00:34:08
5 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:34:24
6 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 00:35:20
7 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:48
8 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 00:36:19

Seria: 5
1 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:52
2 Badica Tudor A0011 2000 CSS Dinamo 00:33:30
3 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 00:32:48
4 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 00:31:15
5 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:32:46
6 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:32:83
7 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 00:33:39
8 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 00:33:56

Proba 15 50 metri liber - 10 ani - Fete (42 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stanciu Daria A1028 2001 CSS Dinamo 99:99:99
4 Voaides Malina Ana Maria 11769 2001 Atack Team 01:00:95
5 Itoafa Anastasia Maria 1330 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
3 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 00:50:07
4 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:40
5 Florea Laura Andreea 11706 2001 CSS Dinamo 00:49:91
6 Serbanescu Ana Maria A1121 2001 CSS 1 Bucuresti 00:52:09
7 Mirea Andreea Cristina A0751 2001 Atack Team 00:55:02

Seria: 3
1 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:30
2 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 00:43:77
3 Tiriblecea Ilinca A0652 2001 Atack Team 00:42:75
4 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:61
5 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 00:40:80
6 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 00:43:43
7 Siliste Maria A0198 2001 Median Bucuresti 00:44:09
8 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 00:45:22

Seria: 4
1 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:39:40
2 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:39:09
3 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 00:38:96
4 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 00:38:58
5 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:38:72
6 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:38:98
7 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:28
8 Bunea Rut 11596 2001 Steaua CSA 00:40:54

Seria: 5
1 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 00:38:21
2 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:37:86
3 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 00:37:27
4 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:37:10
6 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:38
7 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:38:03
8 Duran Laura Mihaela A0369 2001 CSS 1 Bucuresti 00:38:31

Seria: 6
1 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 00:36:49
2 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:35:51
3 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:33:26
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:32:12
5 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:33:12
6 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 00:35:50
7 Buzea Ana-Maria 11020 2001 CSS Dinamo 00:35:66
8 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:58

Descalificari
1 Stoian Andra
Observatii: lipsa
A1029 2001 CSS Dinamo 00:57:70
2 Boca Mara
Observatii: lipsa
A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:10
3 Petcu Teona
Observatii: lipsa
A0166 2001 Bucharest Sport Club 00:37:24

Proba 16 50 metri liber - 10 ani - Baieti (59 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Ivan David 1323 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 00:54:34
3 Sanda Marius A0770 2001 Bucharest Sport Club 00:47:62
4 Filimon Victor Raul A1112 2001 CSS 1 Bucuresti 00:45:49
5 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 C S Intersport 2004 00:45:65
6 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Atack Team 00:50:00
7 Barbu Iulian 1337 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Vlad Denis Andrei A0517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:15
2 Petran George Stelian A0336 2001 C S Intersport 2004 00:43:73
3 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:72
4 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 00:41:67
5 Crisan Maxim JR A0541 2001 Steaua CSA 00:42:52
7 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:88
8 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 00:44:41

Seria: 4
1 Iliescu Razvan A0612 2001 Tenis Club 2000 00:41:34
2 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:40:66
3 Moldovan Horia A1108 2001 CSS 1 Bucuresti 00:40:44
4 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Atack Team 00:39:60
5 Popescu Vlad Marian A0176 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:85
6 Eremia Luca A0074 2001 CSS 2 Bucuresti 00:40:52
7 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:78

Seria: 5
1 Moise Gabriel A0431 2001 CSS 1 Bucuresti 00:39:22
2 Cosug Andrei 11632 2001 NAVI 00:38:43
3 Mureseanu Cosmin A0141 2001 Bucharest Sport Club 00:37:87
4 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 00:37:38
5 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:37:68
6 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 00:38:04
7 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:83

Seria: 6
2 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Median Bucuresti 00:36:35
3 Itul-Toderesc Octavian A0435 2001 CSS 1 Bucuresti 00:36:10
4 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 00:35:58
5 Dragan Mihai A1110 2001 CSS 1 Bucuresti 00:35:69
6 Motas Cristian A0139 2001 Steaua CSA 00:36:20
7 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:68
8 Sandu Ionut A0192 2001 Tenis Club 2000 00:36:96

Seria: 7
1 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:35:34
2 Becheru Stefan Lucian Emil A0430 2001 CSS 1 Bucuresti 00:34:63
3 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 00:34:18
4 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:99
5 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 00:33:99
6 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:34:60
7 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:34:85
8 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:35:55

Seria: 8
1 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:33:34
2 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:33:03
3 Cernescu Alexandru Ioan A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 00:32:16
6 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:32:99
7 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:23
8 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:33:70

Descalificari
1 Moscu Gabriel
Observatii: lipsa
1327 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Nasta Adrian Marius
Observatii: lipsa
1328 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Romaniuc George Valentin
Observatii: lipsa
A1107 2001 CSS 1 Bucuresti 00:42:94
4 Stanescu Vlad Andrei
Observatii:
A0322 2001 Delfinul Bucuresti 00:41:45
5 Vlad Giulio Marco
Observatii:
10856 2001 Tenis Club 2000 00:39:56
6 Vladescu Antonie Iulian
Observatii: lipsa
A1106 2001 CSS 1 Bucuresti 00:36:82
7 Duican Robert
Observatii: lipsa
A0067 2001 Bucharest Sport Club 00:31:45
8 Popescu Robert
Observatii:
A0173 2001 Steaua CSA 00:31:71

Proba 17 100 metri spate - 11 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 99:99:99
4 Iancu Francisc A0095 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Botea Alexandru A1165 2000 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:46:14
2 Licu Albert 11583 2000 NAVI 01:39:87
3 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:45
4 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:55
5 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:69
6 Salcie Cristian A0190 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:25
7 Brebeanu David 10772 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:45:71
8 Sandru Paul Eduard 11792 2000 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 01:26:26
2 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 01:24:33
3 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 01:23:65
4 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 01:19:65
5 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 01:19:99
6 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 01:24:26
7 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 01:24:56
8 Marin Razvan 10758 2000 Delfinul Bucuresti 01:27:74

Proba 18 50 metri bras - 10 ani - Fete (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stanciu Daria A1028 2001 CSS Dinamo 99:99:99
5 Stoian Andra A1029 2001 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 01:13:68
4 Voaides Malina Ana Maria 11769 2001 Atack Team 01:02:80
5 Serbanescu Ana Maria A1121 2001 CSS 1 Bucuresti 01:04:57
6 Florea Laura Andreea 11706 2001 CSS Dinamo 01:06:35
7 Danila Ana Maria 1331 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Mirea Andreea Cristina A0751 2001 Atack Team 01:00:54
2 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 00:59:92
3 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:00
4 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:85
5 Siliste Maria A0198 2001 Median Bucuresti 00:57:09
6 Tiriblecea Ilinca A0652 2001 Atack Team 00:58:15
7 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:52
8 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 01:02:62

Seria: 4
1 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 00:55:44
2 Duran Laura Mihaela A0369 2001 CSS 1 Bucuresti 00:54:71
3 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:53:81
4 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 00:51:42
5 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 00:52:51
6 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:54:21
8 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:56:73

Seria: 5
1 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:49:87
2 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 00:49:65
3 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:14
4 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:48:76
5 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:49:05
6 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:53
7 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 00:49:85
8 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:19

Seria: 6
1 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:48:49
2 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:48:20
3 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:45:79
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:41:42
6 Buzea Ana-Maria 11020 2001 CSS Dinamo 00:47:50
7 Bunea Rut 11596 2001 Steaua CSA 00:48:40
8 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 00:48:52

Descalificari
1 Itoafa Anastasia Maria
Observatii: lipsa
1330 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Boca Mara
Observatii: lipsa
A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:98
3 Petcu Teona
Observatii: lipsa
A0166 2001 Bucharest Sport Club 00:55:03
4 Ionescu Corina
Observatii:
10877 2001 Tenis Club 2000 00:45:72

Proba 19 50 metri bras - 11 ani - Baieti (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iancu Francisc A0095 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 99:99:99
5 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Peiu Alexandru 1326 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Bucataru Sebastian A0843 2000 CSS Dinamo 01:13:14
3 Ghidiman Teodor A0084 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:93
4 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 00:57:41
5 Grigore Eduard 11664 2000 Median Bucuresti 00:58:37
6 Ghita George Eduard 1225 2000 Median Bucuresti 01:02:29
7 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 99:99:99
8 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 00:53:60
2 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:52:87
4 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:51:08
5 Tudorache Vlad A0222 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:15
6 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:72
7 Zus Cristian 10859 2000 Tenis Club 2000 00:53:18
8 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:54:76

Seria: 4
1 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:79
2 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 00:46:62
3 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:44:62
4 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 00:40:98
5 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 00:42:36
6 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:45:41
7 Badica Tudor A0011 2000 CSS Dinamo 00:48:07
8 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 00:49:09

Descalificari
1 Milcica Robert
Observatii:
11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:21

Proba 20 50 metri bras - 10 ani - Baieti (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivan David 1323 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 01:05:62
5 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 01:08:57
6 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 C S Intersport 2004 01:02:00
2 Moldovan Horia A1108 2001 CSS 1 Bucuresti 01:01:25
3 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Atack Team 00:59:54
4 Cosug Andrei 11632 2001 NAVI 00:58:98
5 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 00:59:09
6 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Atack Team 01:00:00
7 Sanda Marius A0770 2001 Bucharest Sport Club 01:01:86
8 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 01:04:49

Seria: 3
1 Stanescu Vlad Andrei A0322 2001 Delfinul Bucuresti 00:57:66
2 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:86
3 Itul-Toderesc Octavian A0435 2001 CSS 1 Bucuresti 00:54:52
4 Moise Gabriel A0431 2001 CSS 1 Bucuresti 00:54:25
5 Sandu Ionut A0192 2001 Tenis Club 2000 00:54:48
6 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:62
7 Filimon Victor Raul A1112 2001 CSS 1 Bucuresti 00:57:48
8 Petran George Stelian A0336 2001 C S Intersport 2004 00:58:07

Seria: 4
1 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 00:53:20
2 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:52:54
3 Mureseanu Cosmin A0141 2001 Bucharest Sport Club 00:52:25
4 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:51:79
5 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:97
6 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:49
7 Popescu Vlad Marian A0176 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:73

Seria: 5
2 Iliescu Razvan A0612 2001 Tenis Club 2000 00:50:43
3 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 00:50:01
4 Crisan Maxim JR A0541 2001 Steaua CSA 00:48:51
5 Motas Cristian A0139 2001 Steaua CSA 00:49:13
6 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:50:34
7 Vlad Denis Andrei A0517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:55
8 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:51:29

Seria: 6
1 Cernescu Alexandru Ioan A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 00:47:62
2 Becheru Stefan Lucian Emil A0430 2001 CSS 1 Bucuresti 00:47:37
3 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:24
4 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:14
5 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:46:22
6 Dragan Mihai A1110 2001 CSS 1 Bucuresti 00:47:20
7 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:47:61
8 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:47:70

Seria: 7
3 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:42:71
4 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 00:41:53
5 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:42:13
6 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 00:43:10
7 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:43:83
8 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:44:95

Descalificari
1 Barbu Iulian
Observatii:
1337 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Moscu Gabriel
Observatii: lipsa
1327 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Vladescu Antonie Iulian
Observatii: lipsa
A1106 2001 CSS 1 Bucuresti 00:53:32
4 Romaniuc George Valentin
Observatii: lipsa
A1107 2001 CSS 1 Bucuresti 00:50:68
5 Duican Robert
Observatii: lipsa
A0067 2001 Bucharest Sport Club 00:44:53
6 Eremia Luca
Observatii:
A0074 2001 CSS 2 Bucuresti 00:43:30

Proba 21 200 metri liber - 11 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 99:99:99
5 Licu Albert 11583 2000 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 99:99:99
2 Sandru Paul Eduard 11792 2000 NAVI 99:99:99
3 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 02:54:78
4 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 02:51:00
5 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:54:68
6 Salcie Cristian A0190 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:09:45
7 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 99:99:99
8 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Badica Tudor A0011 2000 CSS Dinamo 02:47:68
2 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 02:43:90
3 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 02:39:32
4 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 02:34:67
5 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 02:35:43
6 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 02:40:45
7 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 02:47:37
8 Marin Razvan 10758 2000 Delfinul Bucuresti 02:48:47

Descalificari
1 Milcica Robert
Observatii: lipsa
11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 22 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 6 Claudia Gadea, Iulia Maria Stanca, Theodora Dragan, Andreea Nita, 2001 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Andreea Belu, Roberta Rusu, Corina Ionescu, Adriana Davidescu, 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Stafeta 1 Andreea Maria Muca, Mihaela Stan, Elisa Andreea Costache, Irina Alexandra Tomuta, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 2 Denisa Stan, Laura Andreea Florea, Iuliana Andreea Raducanu, Ana-Maria Buzea, 2001 CSS Dinamo 99:99:99
6 Stafeta 5 Elena Ioana Chiss, Jasminne Anne Marie Ivan, Elena Maria Kokkinakis, Laura Mihaela Duran, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 23 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Baieti (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 9 Alexandru Ioan Cernescu, Gabriel Moise, Stefan Lucian Emil Becheru, Octavian Itul-Toderesc, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Ionut Sandu, Alexandru Hancu, Luca Solea, Giulio Marco Vlad, 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Stafeta 5 Robert Popescu, Maxim JR Crisan, Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua Bordea, Cristian Motas, 2001 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 3 Denis Andrei Vlad, Ionel Lungu, Luca Andrei Rosmenteniuc, Vlad Marian Popescu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Florin Cardasol, Mihnea Ionescu, Rares Marinica, Andrei Cosug, 2001 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Stefan Marius Vasile, Lucian Andrei Valle, Gabriel Ioan Dumitrache, Bogdan Alexandru Cismas, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Alexander Marian Balan, Adrian Mindroc, Catalin Bordei, Andrei Ioan Cojocaru, 2001 CSS Dinamo 99:99:99
8 Stafeta 8 Cosmin Serdin, Luca Ioan Gherghe, Cosmin Mureseanu, Alexandru Macoveanu , 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 10 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 24 Stafeta 4x50 metri mixt - 11 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Eduard Nicula, Catalin Romas, Vlad Gabriel Arpin, Cristian Gheorghe, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 David Brebeanu, Teodor Ghidiman, Cristian Salcie, Vlad Tudorache, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Octavian Toma, Eduard Grigore, Alexandru Eremia , George Eduard Ghita, 2000 Median Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Filip Bomchis, Gabriel Popa, Sefan Cuculea, Razvan Marin, 2000 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Paul Eduard Sandru, Albert Licu, Vlad Vasile, Bogdan Serban, 2000 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Mihai Mircia, Filip Stan, Codrin Hanta, Ionel Bran, 2000 CSS Dinamo 99:99:99
7 Stafeta 6 Razvan Andrei, Tudor Badica, Stefan Troanca, David Rusen, 2000 CSS Dinamo 99:99:99