Lista de start pentru Concurs Municipal - Seniori, Juniori I, Juniori II

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri fluture - 13 ani - Baieti (0 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Predescu Cristi A1007 1992 Steaua CSA 99:99:99
3 Tufaru Liviu A0993 1996 Bucharest Sport Club 00:33:00
4 Pantazi Madalin 8853 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:05
5 Stoicescu Andrei 8691 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:00
6 Ivana Marian 11599 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:15

Seria: 2
1 Olaru Iosif 8872 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:00
3 Badea Calin 8292 1995 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:60
4 Gheorghe Ciprian 8285 1995 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:15
5 Iorga Roberth 8115 1995 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:20
7 Vasilescu Cristian 8859 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:00
8 Nica Dan 8343 1995 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:50

Seria: 3
1 Dumitru Tudor A0924 1996 Median Bucuresti 00:30:00
2 Nassar Adi A0990 1996 Bucharest Sport Club 00:30:00
3 Mucenica Cosmin 8299 1995 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:00
4 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 CSS Dinamo 00:27:90
5 Cherestes Andrei A0905 1996 Steaua CSA 00:28:60
6 Basarabie Mihai 8868 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:58
7 Ambrono Andrei A0997 1997 Bucharest Sport Club 00:30:00
8 Grigore Andrei A0991 1996 Bucharest Sport Club 00:30:00

Seria: 4
1 Dragne Dan A0987 1992 Delfinul Bucuresti 00:27:50
2 Banciulescu Alexandru 7880 1994 CSS Dinamo 00:27:40
4 Maestru Felix A1000 1992 Steaua CSA 00:25:00
5 Ungureanu Alexandru 6260 1992 CSS Dinamo 00:26:50
6 Pascu Cristian A0978 1993 CSS Dinamo 00:27:00
7 Moldoveanu Gabriel A0979 1993 CSS Dinamo 00:27:50
8 Lomnoseanu Mihai 8096 1995 CSS Dinamo 00:27:74

Descalificari
1 Tibichi Andrei
Observatii: lipsa
A0916 1994 CSS 1 Bucuresti 00:31:00
2 Popescu Ilie
Observatii: lipsa
A0985 1995 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:00
3 Manoliu Ion
Observatii: lipsa
A0895 1992 Steaua CSA 00:26:80

Proba 2 50 metri fluture - 13 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Biba Ana Maria A1008 1998 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Statescu Teodora A0984 1998 Delfinul Bucuresti 00:37:00
2 Constantinescu Diana A0931 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:00
3 Barbulescu Maria A0927 1998 Median Bucuresti 00:36:00
4 Manzu Livia 8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:81
5 Apostolescu Ana A0921 1994 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:00
6 Radu Elena A0930 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:00
7 Radu Alexandra 9612 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:00
8 Becheanu Teodora 9305 1998 Median Bucuresti 00:40:00

Seria: 3
1 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 00:34:50
2 Bujanca Andreea 8934 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:50
3 Dragan Andreea Silvia A0915 1995 Steaua CSA 00:32:00
4 Albu Sonia 898 1994 Steaua CSA 00:31:50
5 Puchiu Andreea 8939 1998 CSS Dinamo 00:31:60
6 Olaru Rebeca 8356 1995 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:80
7 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:05
8 Capra Maria 11154 1996 Median Bucuresti 00:35:50

Seria: 4
2 Nicolae Bianca A0899 1994 Steaua CSA 00:30:50
3 Zboiu Nicoleta 8700 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:00
4 Cozma Ionela 5533 1994 CSS Dinamo 00:27:50
5 Bocsa Bianca 7471 1994 CSS Dinamo 00:28:30
6 Nicolae Cristina A0901 1995 Steaua CSA 00:30:50
7 Stanescu Alina A0904 1994 Steaua CSA 00:31:00
8 Balan Andreea A0980 1997 Delfinul Bucuresti 00:31:50

Descalificari
1 Alexe Monica Maria
Observatii: lipsa
A0559 1998 Bucharest Sport Club 00:43:00
2 Stamate Ioana Alexandra
Observatii: lipsa
A0558 1998 Bucharest Sport Club 00:49:00
3 Constantin Andreea
Observatii: lipsa
A0925 1996 Median Bucuresti 00:31:00

Proba 3 100 metri liber - 13 ani - Baieti (0 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Kera Robert A0995 1997 Bucharest Sport Club 01:09:00
4 Gojgar Alexandru A0917 1997 CSS Dinamo 01:08:00
5 Nicula Alexandru 8685 1996 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:00
6 Ioan Marian Antonio 8869 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:22

Seria: 2
1 Vasilescu Cristian 8859 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:00
2 Stoicescu Andrei 8691 1996 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:00
3 Copacel Claudiu 8867 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:70
4 Bobric Dan 8694 1995 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:00
5 Bobric Cezar 8864 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:24
6 Pantazi Madalin 8853 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:00
7 Olaru Iosif 8872 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:00
8 Nitescu Cristian 8873 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:23

Seria: 3
1 Dumitru Tudor A0924 1996 Median Bucuresti 01:03:00
2 Olaru Ion 7910 1994 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:00
3 Duican Radu 8863 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:01
4 Cristescu Camil A0992 1996 Bucharest Sport Club 01:00:00
5 Nica Dan 8343 1995 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:00
6 Badea Calin 8292 1995 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:80
7 Ambrono Andrei A0997 1997 Bucharest Sport Club 01:02:00
8 Balanescu Ciprian A0919 1992 Delfinul Bucuresti 01:04:00

Seria: 4
1 Mucenica Cosmin 8299 1995 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:00
2 Basarabie Mihai 8868 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:51
3 Iorga Vlad A0989 1992 Delfinul Bucuresti 00:56:50
4 Lomnoseanu Mihai 8096 1995 CSS Dinamo 00:56:22
5 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 CSS Dinamo 00:56:30
6 Pascu Cristian A0978 1993 CSS Dinamo 00:58:00
7 Iorga Roberth 8115 1995 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:55
8 Constantin Mircea 8308 1995 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:06

Seria: 5
1 Comboeanu Giani A0969 1995 CSS Dinamo 00:55:20
2 Macovei Dan A0988 1992 Delfinul Bucuresti 00:54:00
3 Negrea Andrei 7476 1993 CSS Dinamo 00:53:50
4 Urichianu Bogdan A0894 1992 Steaua CSA 00:52:00
5 Moldoveanu Gabriel A0979 1993 CSS Dinamo 00:53:50
6 Ungureanu Alexandru 6260 1992 CSS Dinamo 00:53:60
7 Banciulescu Alexandru 7880 1994 CSS Dinamo 00:54:46
8 Albu Raul A0909 1995 Steaua CSA 00:55:60

Descalificari
1 Ivana Marian
Observatii: lipsa
11599 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:73
2 Culea Stefan Florentin
Observatii: lipsa
A0912 1997 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 4 100 metri liber - 13 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Macovei Irina A0986 1997 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Becheanu Teodora 9305 1998 Median Bucuresti 01:22:00
5 Alexe Monica Maria A0559 1998 Bucharest Sport Club 01:24:00

Seria: 2
1 Capra Maria 11154 1996 Median Bucuresti 01:17:00
2 Constantinescu Diana A0931 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:00
3 Barbulescu Maria A0927 1998 Median Bucuresti 01:14:00
4 Zavoian Elena A0983 1997 Delfinul Bucuresti 01:13:00
5 Anton Denisa A0929 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:00
6 Terzi Vanesa 8703 1996 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:00
7 Bulea Ana Maria A0918 1998 CSS Dinamo 01:17:00
8 Nica Maria A0932 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:00

Seria: 3
1 Bujanca Andreea 8934 1996 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:00
2 Olaru Rebeca 8356 1995 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:00
3 Boboc Silvia 8310 1995 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:10
4 Dragan Andreea Silvia A0915 1995 Steaua CSA 01:03:00
5 Balan Andreea A0980 1997 Delfinul Bucuresti 01:06:00
6 Bocan Beatrice 8889 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:83
7 Bobe Ana A0981 1997 Delfinul Bucuresti 01:09:00
8 Dragomir Andreea 8891 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:87

Seria: 4
2 Puchiu Andreea 8939 1998 CSS Dinamo 01:01:00
3 Bocsa Bianca 7471 1994 CSS Dinamo 00:59:40
4 Cozma Ionela 5533 1994 CSS Dinamo 00:56:20
5 Zarnoianu Ioana A0908 1996 Steaua CSA 00:59:39
6 Brat Valentina A1003 1994 Steaua CSA 01:00:00
7 Stoiciu Ana A1001 1994 Steaua CSA 01:01:00
8 Stanescu Alina A0904 1994 Steaua CSA 01:02:00

Descalificari
1 Negru Loredana
Observatii: lipsa
A1002 1994 Steaua CSA 01:02:00

Proba 5 200 metri bras - 13 ani - Baieti (0 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stancu Alexandru A0922 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Tufaru Liviu A0993 1996 Bucharest Sport Club 03:00:00
5 Sirjita Eduard A0913 1995 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Bobric Dan 8694 1995 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:00
2 Grecu Cristian A0911 1994 Steaua CSA 02:40:00
3 Urichianu Bogdan A0894 1992 Steaua CSA 02:28:00
4 Manea Alexandru A1005 1992 Steaua CSA 02:28:00
5 Stroe Ionut A1006 1992 Steaua CSA 02:28:00
7 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 02:44:00
8 Bobric Cezar 8864 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:57:92

Descalificari
1 Chiriac Alexandru
Observatii: lipsa
A0923 1992 Median Bucuresti 02:35:00

Proba 6 200 metri bras - 13 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Maria 9255 1997 NAVI 03:14:00
2 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 03:05:00
3 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 03:03:78
4 Radu Alexandra 9612 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:00
5 Gogu Denisa A0907 1998 Steaua CSA 02:57:00
6 Iliescu Irina 8882 1997 Colegiul "Emil Racovita" 03:04:00
7 Stroe Larisa A0996 1996 Bucharest Sport Club 03:10:00
8 Stamate Ioana Alexandra A0558 1998 Bucharest Sport Club 03:40:00

Proba 7 100 metri spate - 13 ani - Baieti (0 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gojgar Alexandru A0917 1997 CSS Dinamo 01:17:00
4 Nitescu Cristian 8873 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:66
5 Nicula Alexandru 8685 1996 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:00
6 Culea Stefan Florentin A0912 1997 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Manea Alexandru A1005 1992 Steaua CSA 01:13:00
2 Popescu Ilie A0985 1995 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:00
3 Ambrono Andrei A0997 1997 Bucharest Sport Club 01:09:00
4 Duican Radu 8863 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:05
5 Grigore Andrei A0991 1996 Bucharest Sport Club 01:09:00
6 Bobric Dan 8694 1995 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:00
7 Copacel Claudiu 8867 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:64
8 Cusmir Radu A0906 1996 Steaua CSA 01:13:00

Seria: 3
1 Cherestes Andrei A0905 1996 Steaua CSA 01:05:00
2 Iorga Vlad A0989 1992 Delfinul Bucuresti 01:03:20
3 Fodor Bogdan A0903 1995 Steaua CSA 01:00:00
4 Maestru Felix A1000 1992 Steaua CSA 00:59:00
5 Macovei Dan A0988 1992 Delfinul Bucuresti 00:59:03
6 Pascu Andrei A0914 1995 CSS 1 Bucuresti 01:03:00
7 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 CSS Dinamo 01:04:20
8 Olaru Ion 7910 1994 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:60

Proba 8 100 metri spate - 13 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zavoian Elena A0983 1997 Delfinul Bucuresti 01:25:00
2 Anton Denisa A0929 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:00
3 Bobe Ana A0981 1997 Delfinul Bucuresti 01:21:00
4 Bujanca Andreea 8934 1996 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:20
5 Ganovici Viviana A0910 1996 Steaua CSA 01:19:00
6 Manzu Livia 8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:38
7 Radu Elena A0930 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:00
8 Stamate Ioana Alexandra A0558 1998 Bucharest Sport Club 01:42:00

Seria: 2
1 Iliescu Irina 8882 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:00
2 Zboiu Nicoleta 8700 1996 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:00
3 Boboc Silvia 8310 1995 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:15
4 Nicolae Cristina A0901 1995 Steaua CSA 01:06:00
5 Lavic Diana A0900 1998 Steaua CSA 01:09:00
6 Bocan Beatrice 8889 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:96
8 Stivala Cachia Castelleti Kimberly 11615 1997 Tenis Club 2000 01:16:40

Descalificari
1 Constantin Andreea
Observatii: lipsa
A0925 1996 Median Bucuresti 01:14:50

Proba 9 200 metri fluture - 13 ani - Baieti (0 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Basarabie Mihai 8868 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:34:70
2 Gheorghe Ciprian 8285 1995 Colegiul "Emil Racovita" 02:26:00
3 Constantin Mircea 8308 1995 Colegiul "Emil Racovita" 02:16:80
4 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 CSS Dinamo 02:08:60
5 Anton Marian A1004 1992 Steaua CSA 02:13:00
6 Iorga Alexandru A0933 1994 Colegiul "Emil Racovita" 02:17:00
7 Nassar Adi A0990 1996 Bucharest Sport Club 02:30:00
8 Olaru Iosif 8872 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:37:00

Proba 10 200 metri fluture - 13 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:55:30
2 Lavic Diana A0900 1998 Steaua CSA 02:43:00
3 Buzatu Maria A0902 1995 Steaua CSA 02:30:00
4 Nicolae Cristina A0901 1995 Steaua CSA 02:25:00
5 Albu Sonia 898 1994 Steaua CSA 02:26:00
6 Balan Andreea A0980 1997 Delfinul Bucuresti 02:38:00
7 Anghel Maria 9255 1997 NAVI 02:55:00

Proba 11 400 metri liber - 16 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stancu Alexandru A0922 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Gojgar Alexandru A0917 1997 CSS Dinamo 05:18:00
4 Stoicescu Andrei 8691 1996 Colegiul "Emil Racovita" 05:14:00
5 Ambrono Andrei A0997 1997 Bucharest Sport Club 05:15:00
6 Kera Robert A0995 1997 Bucharest Sport Club 05:25:00

Seria: 2
1 Cristescu Camil A0992 1996 Bucharest Sport Club 05:05:00
2 Duican Radu 8863 1997 Colegiul "Emil Racovita" 04:43:85
3 Albu Raul A0909 1995 Steaua CSA 04:17:00
4 Urichianu Bogdan A0894 1992 Steaua CSA 04:06:00
5 Anton Marian A1004 1992 Steaua CSA 04:15:00
6 Moldoveanu Gabriel A0979 1993 CSS Dinamo 04:30:00
7 Pantazi Madalin 8853 1997 Colegiul "Emil Racovita" 04:54:00
8 Balanescu Ciprian A0919 1992 Delfinul Bucuresti 05:10:00

Proba 12 400 metri liber - 14 ani - Fete (0 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bejan Diana 6756 1994 CSS Dinamo 04:36:00
4 Cozma Ionela 5533 1994 CSS Dinamo 04:16:00
5 Brat Valentina A1003 1994 Steaua CSA 04:36:00
6 Stoiciu Ana A1001 1994 Steaua CSA 04:41:00

Proba 13 50 metri bras - 15 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Sirjita Eduard A0913 1995 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Ioan Marian Antonio 8869 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:85
5 Ivana Marian 11599 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:82

Seria: 2
1 Lomnoseanu Mihai 8096 1995 CSS Dinamo 00:37:85
2 Vasilescu Cristian 8859 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:00
3 Tufaru Liviu A0993 1996 Bucharest Sport Club 00:35:00
4 Banciulescu Alexandru 7880 1994 CSS Dinamo 00:33:40
5 Cristescu Camil A0992 1996 Bucharest Sport Club 00:34:00
6 Bobric Cezar 8864 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:81
7 Nicula Alexandru 8685 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:50
8 Stoicescu Andrei 8691 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:00

Seria: 3
1 Comboeanu Giani A0969 1995 CSS Dinamo 00:33:00
2 Pascu Cristian A0978 1993 CSS Dinamo 00:32:50
3 Stroe Ionut A1006 1992 Steaua CSA 00:30:00
4 Manoliu Ion A0895 1992 Steaua CSA 00:29:00
5 Dragne Dan A0987 1992 Delfinul Bucuresti 00:30:00
6 Manea Alexandru A1005 1992 Steaua CSA 00:32:00
7 Cusmir Radu A0906 1996 Steaua CSA 00:32:50
8 Chiriac Alexandru A0923 1992 Median Bucuresti 00:33:00

Proba 14 50 metri bras - 14 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Bulea Ana Maria A0918 1998 CSS Dinamo 00:48:00
3 Capra Maria 11154 1996 Median Bucuresti 00:45:00
4 Zavoian Elena A0983 1997 Delfinul Bucuresti 00:42:50
5 Statescu Teodora A0984 1998 Delfinul Bucuresti 00:44:00
6 Becheanu Teodora 9305 1998 Median Bucuresti 00:45:00

Seria: 2
1 Stroe Larisa A0996 1996 Bucharest Sport Club 00:42:00
2 Dragomir Andreea 8891 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:15
3 Iliescu Irina 8882 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:00
4 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:12
5 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 00:39:50
7 Anghel Maria 9255 1997 NAVI 00:41:50
8 Manzu Livia 8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:35

Seria: 3
1 Bujanca Andreea 8934 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:80
2 Radu Alexandra 9612 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:80
3 Zboiu Nicoleta 8700 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:40
5 Constantinescu Ioana A0974 1994 CSS Dinamo 00:36:20
6 Puchiu Andreea 8939 1998 CSS Dinamo 00:36:40
7 Gogu Denisa A0907 1998 Steaua CSA 00:37:00
8 Apostolescu Ana A0921 1994 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:00

Descalificari
1 Nica Maria
Observatii: lipsa
A0932 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:00
2 Negru Loredana
Observatii: lipsa
A1002 1994 Steaua CSA 00:36:00

Proba 15 200 metri mixt - 14 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stancu Alexandru A0922 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Ioan Marian Antonio 8869 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:49:17
4 Tufaru Liviu A0993 1996 Bucharest Sport Club 02:47:00
5 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 02:48:00
6 Kera Robert A0995 1997 Bucharest Sport Club 03:00:00
7 Pascu Andrei A0914 1995 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Vasilescu Cristian 8859 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:45:00
2 Nitescu Cristian 8873 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:42:07
3 Copacel Claudiu 8867 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:39:55
4 Duican Radu 8863 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:32:74
5 Bobric Cezar 8864 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:35:93
6 Popescu Ilie A0985 1995 Colegiul "Emil Racovita" 02:40:00
7 Pantazi Madalin 8853 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:43:00
8 Stoicescu Andrei 8691 1996 Colegiul "Emil Racovita" 02:47:00

Seria: 3
1 Grigore Andrei A0991 1996 Bucharest Sport Club 02:30:00
2 Grecu Cristian A0911 1994 Steaua CSA 02:28:00
3 Cusmir Radu A0906 1996 Steaua CSA 02:20:00
4 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 CSS Dinamo 02:13:08
5 Fodor Bogdan A0903 1995 Steaua CSA 02:15:00
6 Moldoveanu Gabriel A0979 1993 CSS Dinamo 02:28:00
7 Ambrono Andrei A0997 1997 Bucharest Sport Club 02:30:00
8 Bobric Dan 8694 1995 Colegiul "Emil Racovita" 02:31:00

Proba 16 200 metri mixt - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Dragomir Andreea 8891 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:52:90
5 Ganovici Viviana A0910 1996 Steaua CSA 03:00:00

Seria: 2
1 Bobe Ana A0981 1997 Delfinul Bucuresti 02:50:00
2 Balan Andreea A0980 1997 Delfinul Bucuresti 02:38:00
3 Stoiciu Ana A1001 1994 Steaua CSA 02:33:00
4 Cozma Ionela 5533 1994 CSS Dinamo 02:20:00
5 Buzatu Maria A0902 1995 Steaua CSA 02:33:00
6 Puchiu Andreea 8939 1998 CSS Dinamo 02:35:00
7 Bocan Beatrice 8889 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:46:35

Descalificari
1 Bulea Ana Maria
Observatii: lipsa
A0918 1998 CSS Dinamo 03:05:00

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 17 50 metri liber - 16 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Alexe Monica Maria A0559 1998 Bucharest Sport Club 00:37:00
4 Nica Maria A0932 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:00
5 Becheanu Teodora 9305 1998 Median Bucuresti 00:37:00
6 Stamate Ioana Alexandra A0558 1998 Bucharest Sport Club 00:39:00

Seria: 2
1 Bulea Ana Maria A0918 1998 CSS Dinamo 00:34:00
2 Statescu Teodora A0984 1998 Delfinul Bucuresti 00:34:00
3 Barbulescu Maria A0927 1998 Median Bucuresti 00:33:00
4 Capra Maria 11154 1996 Median Bucuresti 00:33:00
5 Radu Alexandra 9612 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:00
6 Zavoian Elena A0983 1997 Delfinul Bucuresti 00:33:50
7 Radu Elena A0930 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:00
8 Terzi Vanesa 8703 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:00

Seria: 3
1 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 00:32:50
2 Manzu Livia 8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:43
3 Apostolescu Ana A0921 1994 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:00
4 Bocan Beatrice 8889 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:33
5 Olaru Rebeca 8356 1995 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:00
6 Anton Denisa A0929 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:00
7 Bobe Ana A0981 1997 Delfinul Bucuresti 00:32:50
8 Dragomir Andreea 8891 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:97

Seria: 4
1 Constantin Andreea A0925 1996 Median Bucuresti 00:30:00
2 Dragan Andreea Silvia A0915 1995 Steaua CSA 00:29:00
3 Stoiciu Ana A1001 1994 Steaua CSA 00:28:80
4 Zarnoianu Ioana A0908 1996 Steaua CSA 00:27:39
5 Stanescu Alina A0904 1994 Steaua CSA 00:28:50
6 Negru Loredana A1002 1994 Steaua CSA 00:28:80
7 Boboc Silvia 8310 1995 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:80
8 Ganovici Viviana A0910 1996 Steaua CSA 00:31:00

Proba 18 50 metri liber - 13 ani - Baieti (0 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cherestes Andrei A0905 1996 Steaua CSA 99:99:99
5 Patrascu Andrei A0934 1996 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Pantazi Madalin 8853 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:50
3 Tufaru Liviu A0993 1996 Bucharest Sport Club 00:31:00
4 Ioan Marian Antonio 8869 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:88
5 Vasilescu Cristian 8859 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:00
6 Ivana Marian 11599 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:35
7 Nicula Alexandru 8685 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:50

Seria: 3
1 Nitescu Cristian 8873 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:17
2 Olaru Iosif 8872 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:00
3 Cristescu Camil A0992 1996 Bucharest Sport Club 00:30:00
4 Bobric Cezar 8864 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:34
5 Copacel Claudiu 8867 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:68
6 Kera Robert A0995 1997 Bucharest Sport Club 00:30:00
7 Bobric Dan 8694 1995 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:00
8 Gojgar Alexandru A0917 1997 CSS Dinamo 00:30:50

Seria: 4
1 Stoicescu Andrei 8691 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:00
2 Gheorghe Ciprian 8285 1995 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:60
3 Olaru Ion 7910 1994 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:00
4 Nica Dan 8343 1995 Colegiul "Emil Racovita" 00:27:40
5 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 00:28:00
6 Nassar Adi A0990 1996 Bucharest Sport Club 00:28:00
7 Duican Radu 8863 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:95
8 Dumitru Tudor A0924 1996 Median Bucuresti 00:29:00

Seria: 5
1 Ambrono Andrei A0997 1997 Bucharest Sport Club 00:27:00
2 Tibichi Andrei A0916 1994 CSS 1 Bucuresti 00:27:00
3 Basarabie Mihai 8868 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:26:58
4 Mucenica Cosmin 8299 1995 Colegiul "Emil Racovita" 00:26:20
5 Pascu Andrei A0914 1995 CSS 1 Bucuresti 00:26:50
6 Iorga Roberth 8115 1995 Colegiul "Emil Racovita" 00:26:90
7 Grecu Cristian A0911 1994 Steaua CSA 00:27:00
8 Badea Calin 8292 1995 Colegiul "Emil Racovita" 00:27:08

Seria: 6
1 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 CSS Dinamo 00:26:00
2 Lomnoseanu Mihai 8096 1995 CSS Dinamo 00:25:60
3 Comboeanu Giani A0969 1995 CSS Dinamo 00:25:02
4 Urichianu Bogdan A0894 1992 Steaua CSA 00:23:08
5 Fodor Bogdan A0903 1995 Steaua CSA 00:24:50
6 Banciulescu Alexandru 7880 1994 CSS Dinamo 00:25:50
7 Iorga Vlad A0989 1992 Delfinul Bucuresti 00:25:80
8 Manoliu Ion A0895 1992 Steaua CSA 00:26:00

Descalificari
1 Culea Stefan Florentin
Observatii: lipsa
A0912 1997 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Sirjita Eduard
Observatii: lipsa
A0913 1995 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 19 100 metri fluture - 14 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:24
5 Anghel Maria 9255 1997 NAVI 01:19:00
6 Constantinescu Diana A0931 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:00

Seria: 2
1 Stanescu Alina A0904 1994 Steaua CSA 01:11:00
2 Lavic Diana A0900 1998 Steaua CSA 01:10:00
3 Albu Sonia 898 1994 Steaua CSA 01:08:00
4 Nicolae Bianca A0899 1994 Steaua CSA 01:05:00
5 Nicolae Cristina A0901 1995 Steaua CSA 01:07:00
6 Zboiu Nicoleta 8700 1996 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:00
7 Balan Andreea A0980 1997 Delfinul Bucuresti 01:11:00
8 Dragan Andreea Silvia A0915 1995 Steaua CSA 01:12:00

Descalificari
1 Bulea Ana Maria
Observatii: lipsa
A0918 1998 CSS Dinamo 01:25:00

Proba 20 100 metri fluture - 13 ani - Baieti (0 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Olaru Iosif 8872 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:00
2 Ambrono Andrei A0997 1997 Bucharest Sport Club 01:09:00
3 Mucenica Cosmin 8299 1995 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:15
4 Gheorghe Ciprian 8285 1995 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:20
5 Basarabie Mihai 8868 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:79
6 Nassar Adi A0990 1996 Bucharest Sport Club 01:07:00
7 Dumitru Tudor A0924 1996 Median Bucuresti 01:10:00
8 Vasilescu Cristian 8859 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:00

Seria: 2
1 Lomnoseanu Mihai 8096 1995 CSS Dinamo 01:01:94
2 Iorga Alexandru A0933 1994 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:00
3 Macovei Dan A0988 1992 Delfinul Bucuresti 00:59:80
4 Maestru Felix A1000 1992 Steaua CSA 00:56:00
5 Banciulescu Alexandru 7880 1994 CSS Dinamo 00:59:70
6 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 CSS Dinamo 00:59:80
7 Cusmir Radu A0906 1996 Steaua CSA 01:01:00
8 Constantin Mircea 8308 1995 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:56

Proba 21 50 metri spate - 14 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stamate Ioana Alexandra A0558 1998 Bucharest Sport Club 00:40:00
4 Nica Maria A0932 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:00
5 Becheanu Teodora 9305 1998 Median Bucuresti 00:40:00
6 Macovei Irina A0986 1997 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Statescu Teodora A0984 1998 Delfinul Bucuresti 00:38:00
2 Manzu Livia 8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:90
4 Bobe Ana A0981 1997 Delfinul Bucuresti 00:35:00
5 Apostolescu Ana A0921 1994 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:00
6 Bujanca Andreea 8934 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:40
7 Barbulescu Maria A0927 1998 Median Bucuresti 00:37:00
8 Capra Maria 11154 1996 Median Bucuresti 00:38:00

Seria: 3
1 Ganovici Viviana A0910 1996 Steaua CSA 00:34:00
2 Iliescu Irina 8882 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:00
3 Lavic Diana A0900 1998 Steaua CSA 00:33:50
5 Brat Valentina A1003 1994 Steaua CSA 00:32:00
6 Zboiu Nicoleta 8700 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:00
8 Bocan Beatrice 8889 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:57

Descalificari
1 Zavoian Elena
Observatii: lipsa
A0983 1997 Delfinul Bucuresti 00:36:00
2 Nicolae Cristina
Observatii: lipsa
A0901 1995 Steaua CSA 00:31:50
3 Constantin Andreea
Observatii: lipsa
A0925 1996 Median Bucuresti 00:34:00

Proba 22 50 metri spate - 14 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Cristescu Camil A0992 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Kera Robert A0995 1997 Bucharest Sport Club 00:36:00
4 Stoicescu Andrei 8691 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:00
5 Copacel Claudiu 8867 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:97
6 Ivana Marian 11599 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:02

Seria: 2
1 Duican Radu 8863 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:60
2 Ambrono Andrei A0997 1997 Bucharest Sport Club 00:32:00
3 Bobric Dan 8694 1995 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:00
4 Pascu Andrei A0914 1995 CSS 1 Bucuresti 00:29:00
5 Olaru Ion 7910 1994 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:20
6 Grigore Andrei A0991 1996 Bucharest Sport Club 00:32:00
7 Popescu Ilie A0985 1995 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:00

Descalificari
1 Tibichi Andrei
Observatii: lipsa
A0916 1994 CSS 1 Bucuresti 00:33:00

Proba 23 100 metri bras - 14 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Anghel Maria 9255 1997 NAVI 01:33:00
4 Dragomir Andreea 8891 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:53
5 Stroe Larisa A0996 1996 Bucharest Sport Club 01:32:00

Seria: 2
1 Iliescu Irina 8882 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:00
2 Gogu Denisa A0907 1998 Steaua CSA 01:22:00
3 Radu Alexandra 9612 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:50
4 Buzatu Maria A0902 1995 Steaua CSA 01:19:00
5 Zboiu Nicoleta 8700 1996 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:00
6 Stoiciu Ana A1001 1994 Steaua CSA 01:21:00
7 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 01:25:00
8 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:62

Proba 24 100 metri bras - 13 ani - Baieti (0 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Sirjita Eduard A0913 1995 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Ioan Marian Antonio 8869 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:35
5 Gojgar Alexandru A0917 1997 CSS Dinamo 01:29:00
6 Stancu Alexandru A0922 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Vasilescu Cristian 8859 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:00
2 Bobric Dan 8694 1995 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:00
3 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 01:18:00
4 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 CSS Dinamo 01:15:60
5 Grecu Cristian A0911 1994 Steaua CSA 01:18:00
6 Tufaru Liviu A0993 1996 Bucharest Sport Club 01:20:00
7 Bobric Cezar 8864 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:64
8 Nitescu Cristian 8873 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:44

Seria: 3
1 Chiriac Alexandru A0923 1992 Median Bucuresti 01:12:00
2 Cusmir Radu A0906 1996 Steaua CSA 01:10:00
4 Stroe Ionut A1006 1992 Steaua CSA 01:06:00
5 Urichianu Bogdan A0894 1992 Steaua CSA 01:06:00
7 Manea Alexandru A1005 1992 Steaua CSA 01:12:00
8 Banciulescu Alexandru 7880 1994 CSS Dinamo 01:13:60

Descalificari
1 Dragne Dan
Observatii: lipsa
A0987 1992 Delfinul Bucuresti 01:07:00
2 Manoliu Ion
Observatii: lipsa
A0895 1992 Steaua CSA 01:10:00

Proba 25 200 metri liber - 14 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Alexe Monica Maria A0559 1998 Bucharest Sport Club 02:55:00
2 Zavoian Elena A0983 1997 Delfinul Bucuresti 02:40:00
3 Radu Alexandra 9612 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:35:00
4 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 02:31:00
5 Anton Denisa A0929 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:32:00

Seria: 2
1 Bobe Ana A0981 1997 Delfinul Bucuresti 02:26:00
4 Brat Valentina A1003 1994 Steaua CSA 02:10:00
5 Zarnoianu Ioana A0908 1996 Steaua CSA 02:10:00
6 Albu Sonia 898 1994 Steaua CSA 02:15:00
7 Balan Andreea A0980 1997 Delfinul Bucuresti 02:18:00

Descalificari
1 Olaru Rebeca
Observatii: lipsa
8356 1995 Colegiul "Emil Racovita" 02:35:00
2 Bulea Ana Maria
Observatii: lipsa
A0918 1998 CSS Dinamo 02:45:00
3 Negru Loredana
Observatii: lipsa
A1002 1994 Steaua CSA 02:16:00
4 Stoiciu Ana
Observatii: lipsa
A1001 1994 Steaua CSA 02:12:00
5 Boboc Silvia
Observatii: lipsa
8310 1995 Colegiul "Emil Racovita" 02:28:00

Proba 26 200 metri liber - 13 ani - Baieti (0 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cristescu Camil A0992 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Ivana Marian 11599 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:33:57

Seria: 2
1 Nicula Alexandru 8685 1996 Colegiul "Emil Racovita" 02:30:00
2 Ioan Marian Antonio 8869 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:28:81
3 Pantazi Madalin 8853 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:25:00
4 Ambrono Andrei A0997 1997 Bucharest Sport Club 02:20:00
5 Bobric Dan 8694 1995 Colegiul "Emil Racovita" 02:22:00
6 Stoicescu Andrei 8691 1996 Colegiul "Emil Racovita" 02:28:00
7 Kera Robert A0995 1997 Bucharest Sport Club 02:30:00
8 Gojgar Alexandru A0917 1997 CSS Dinamo 02:30:00

Seria: 3
1 Badea Calin 8292 1995 Colegiul "Emil Racovita" 02:16:40
2 Nica Dan 8343 1995 Colegiul "Emil Racovita" 02:13:20
3 Constantin Mircea 8308 1995 Colegiul "Emil Racovita" 02:11:90
4 Albu Raul A0909 1995 Steaua CSA 02:00:00
5 Iorga Roberth 8115 1995 Colegiul "Emil Racovita" 02:06:90
6 Mucenica Cosmin 8299 1995 Colegiul "Emil Racovita" 02:13:00
7 Duican Radu 8863 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:14:27
8 Basarabie Mihai 8868 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:18:15

Descalificari
1 Vasilescu Cristian
Observatii: lipsa
8859 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:30:00

Proba 27 200 metri spate - 16 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Boboc Silvia 8310 1995 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Manzu Livia 8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:54:22
5 Radu Elena A0930 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:55:00

Seria: 2
2 Bujanca Andreea 8934 1996 Colegiul "Emil Racovita" 02:45:00
3 Lavic Diana A0900 1998 Steaua CSA 02:36:00
4 Nicolae Cristina A0901 1995 Steaua CSA 02:23:00
5 Bocan Beatrice 8889 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:35:43
6 Iliescu Irina 8882 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:40:00
7 Barbulescu Maria A0927 1998 Median Bucuresti 02:54:00

Proba 28 200 metri spate - 13 ani - Baieti (0 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Copacel Claudiu 8867 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:41:12
3 Popescu Ilie A0985 1995 Colegiul "Emil Racovita" 02:40:00
4 Bobric Dan 8694 1995 Colegiul "Emil Racovita" 02:35:00
5 Cristescu Camil A0992 1996 Bucharest Sport Club 02:36:00
6 Olaru Iosif 8872 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:40:00
7 Stancu Alexandru A0922 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Grigore Andrei A0991 1996 Bucharest Sport Club 02:22:99
2 Cherestes Andrei A0905 1996 Steaua CSA 02:20:00
3 Fodor Bogdan A0903 1995 Steaua CSA 02:14:00
4 Maestru Felix A1000 1992 Steaua CSA 02:06:00
5 Urichianu Bogdan A0894 1992 Steaua CSA 02:10:00
6 Pascu Andrei A0914 1995 CSS 1 Bucuresti 02:15:00
7 Olaru Ion 7910 1994 Colegiul "Emil Racovita" 02:22:10
8 Duican Radu 8863 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:27:33

Proba 29 400 metri mixt - 15 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Pantazi Madalin 8853 1997 Colegiul "Emil Racovita" 05:48:00

Seria: 2
2 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 05:45:00
3 Grecu Cristian A0911 1994 Steaua CSA 05:04:00
4 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 CSS Dinamo 04:35:70
5 Iorga Alexandru A0933 1994 Colegiul "Emil Racovita" 04:55:00
6 Ambrono Andrei A0997 1997 Bucharest Sport Club 05:35:00
7 Bobric Cezar 8864 1997 Colegiul "Emil Racovita" 05:45:08

Descalificari
1 Stancu Alexandru
Observatii: lipsa
A0922 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Nitescu Cristian
Observatii: lipsa
8873 1997 Colegiul "Emil Racovita" 06:02:05

Proba 30 400 metri mixt - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 06:07:50
3 Anghel Maria 9255 1997 NAVI 06:00:00
4 Buzatu Maria A0902 1995 Steaua CSA 05:20:00
5 Balan Andreea A0980 1997 Delfinul Bucuresti 05:30:00
6 Stroe Larisa A0996 1996 Bucharest Sport Club 06:02:00
7 Dragomir Andreea 8891 1998 Colegiul "Emil Racovita" 06:15:92
8 Gogu Denisa A0907 1998 Steaua CSA 99:99:99

Descalificari
1 Stamate Ioana Alexandra
Observatii: lipsa
A0558 1998 Bucharest Sport Club 07:00:00