Lista de start pentru Cupa MB Distribution Editia 2011, OPEN 7-16 ani

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 metri fluture - 12 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Costache David 11441 1999 Delfinul Bucuresti 01:33:00
4 Balica Mircea Andrei A0015 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:01
5 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 01:30:12
8 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:00
2 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 01:27:00
3 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 01:25:00
5 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 01:25:00
6 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:25:00
7 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:70
8 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 01:30:00

Seria: 3
1 Negrea Cristian Mihai A0147 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:60
7 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:00

Seria: 4
1 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 01:15:63

Seria: 5
7 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:90

Proba 2 100 metri fluture - 13 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nilca Bogdan A1072 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Golovca Valentin A0846 1998 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
4 Diaconescu Adrian A0862 1998 CSS 2 Bucuresti 01:24:08

Seria: 3
2 Petran Costin 9391 1998 C S Intersport 2004 01:18:00
3 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 01:16:66
5 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:31
6 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:40
8 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 01:24:00

Seria: 4
2 Cauc Dan 9346 1998 CSS Ploiesti 01:14:00
3 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 01:13:00
6 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:13:00
7 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 01:15:00
8 Ionescu Radu 9504 1998 CSM Pitesti 01:16:00

Seria: 5
4 Militaru Alexandru 9503 1998 CSM Pitesti 01:05:00

Proba 3 100 metri fluture - 14 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Nitescu Cristian 8873 1997 Bucharest Sport Club 01:16:00

Seria: 4
4 Pantazi Madalin 8853 1997 Bucharest Sport Club 01:11:00

Seria: 5
2 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 01:09:00
3 Nitulescu Costinel 9006 1997 CSM Pitesti 01:08:00
6 Morosanu Bogdan 8010 1997 CSM Pitesti 01:08:00
8 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 01:10:00

Seria: 6
6 Glinta Robert 9019 1997 CSM Pitesti 01:03:00

Descalificari
1 Dragulin Nicolae
Observatii: lipsa
1222 1997 Aqua Center Buzau 99:99:99
2 Ene Andrei Octavian
Observatii:
9254 1997 NAVI 01:10:00

Proba 4 100 metri fluture - 15 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
5 Nassar Adi A0990 1996 Bucharest Sport Club 01:05:00

Seria: 6
1 Grigore Andrei A0991 1996 Bucharest Sport Club 01:03:40
3 Cusmir Radu A0906 1996 Steaua CSA 01:02:68
7 Tugui Madalin 8023 1996 CSM Pitesti 01:03:00
8 Barbu Eduard 8568 1996 CSM Pitesti 01:04:00

Proba 5 100 metri fluture - 16 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Comboeanu Giani A0969 1995 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 4
5 Nica Dan 8343 1995 Bucharest Sport Club 01:11:03

Seria: 6
2 Iordachescu Bogdan 1233 1995 CSM Pitesti 01:03:00
4 Fodor Bogdan A0903 1995 Steaua CSA 00:59:00
5 Albu Raul A0909 1995 Steaua CSA 01:02:52

Proba 6 100 metri fluture - 11 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 99:99:99
4 Meghea Alexandra Maria 11776 2000 CSS Dinamo 01:50:00

Seria: 2
1 Luca Stefania A0117 2000 CSM Pitesti 01:45:00
2 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Bucharest Sport Club 01:40:00
3 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 01:35:00
5 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 01:34:00
7 Brauer Renate Maria 10942 2000 CSM Pitesti 01:44:78

Seria: 3
1 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 01:30:00
6 Pascu Iustina A1098 2000 VIPSANGYM Piatra Neamt 01:29:00
7 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 01:30:00
8 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:30:00

Seria: 4
1 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 01:25:00

Proba 7 100 metri fluture - 12 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Ion Alexandra Ioana 10552 1999 CSM Pitesti 01:32:00
6 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 01:35:00

Seria: 3
2 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:73
5 Grigoriu Cristina A0087 1999 Tenis Club 2000 01:25:03

Seria: 4
2 Nastasa Adina A1097 1999 VIPSANGYM Piatra Neamt 01:23:63
7 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:00

Seria: 5
1 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 01:19:00
6 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:50

Seria: 6
1 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 01:15:00
3 Scarlatescu Sabrina 9926 1999 CSM Pitesti 01:14:00
5 Marinescu Monica 9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:50
6 Nae Andreea 8001 1999 CSM Pitesti 01:14:00

Proba 8 100 metri fluture - 13 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Oneata Oana 9928 1998 CSM Pitesti 01:26:00

Seria: 4
4 Popescu Emma 9501 1998 CSM Pitesti 01:20:00
8 Mihalache Ioana 9720 1998 Delfinul Bucuresti 01:25:00

Seria: 5
2 Radu Alexandra 9612 1998 C S Farul Constanta 01:17:00
5 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 01:16:00

Seria: 6
7 Andrei Andreea 9927 1998 CSM Pitesti 01:15:00
8 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:00

Seria: 7
7 Puchiu Andreea 8939 1998 Dinamo Bucuresti 01:08:53
8 Lavic Diana A0900 1998 Steaua CSA 01:11:68

Proba 9 100 metri fluture - 14 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Nachiu Bianca 9500 1997 CSM Pitesti 01:25:00

Seria: 4
3 Gaina Ancuta 8007 1997 CSM Pitesti 01:20:00
5 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 01:20:00
6 Bobe Ana A0981 1997 Delfinul Bucuresti 01:22:00

Seria: 5
3 Vijan Alexandra 8375 1997 CSM Pitesti 01:16:00
4 Ungureanu Karina 8371 1997 CSM Pitesti 01:15:00
7 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 01:18:00
8 Anghel Maria 9255 1997 NAVI 01:20:00

Seria: 6
2 Ivacson Bianca A1096 1997 VIPSANGYM Piatra Neamt 01:14:97
4 Baluta Luiza 8370 1997 CSM Pitesti 01:12:00

Seria: 7
2 Balan Andreea A0980 1997 Delfinul Bucuresti 01:08:26
6 Meila Ana 8008 1997 CSM Pitesti 01:08:00

Descalificari
1 Stivala Cachia Castelleti Kimberly
Observatii: lipsa
11615 1997 Tenis Club 2000 99:99:99

Proba 10 100 metri fluture - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
3 Raduta Bianca 8378 1996 CSM Pitesti 01:08:00
4 Zarnoianu Ioana A0908 1996 Steaua CSA 01:05:87

Proba 11 100 metri fluture - 16 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
1 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 CSM Pitesti 01:09:11
5 Nicolae Cristina A0901 1995 Steaua CSA 01:06:49

Proba 12 50 metri liber - 8 ani - Baieti (30 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 01:00:92

Seria: 3
8 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:56:86

Seria: 4
2 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:51:18
4 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:32
5 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 00:48:96
7 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:51:76

Seria: 5
1 Vlaicu Vlad 11263 2003 CSM Pitesti 00:48:00
2 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:67
4 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:30
7 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:47:77

Seria: 6
1 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:45:88
4 Badicut Matei A0577 2003 Tenis Club 2000 00:45:14
7 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:45:82
8 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:46:25

Seria: 7
3 Stoica Ionut 1231 2003 CSM Pitesti 00:44:93
8 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:45:11

Seria: 8
3 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:43:80
4 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 00:43:00
8 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:60

Seria: 9
1 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:42:99

Seria: 10
1 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:28
7 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:42:22

Seria: 11
1 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:40:90
5 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:13

Seria: 12
1 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:88
3 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:39:30

Seria: 14
2 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:37:74
3 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:65
5 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:37:64

Proba 13 50 metri liber - 9 ani - Baieti (41 sportivi inscrisi in 18 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Neacsu Radu Costin 11247 2002 CSM Pitesti 99:99:99

Seria: 2
4 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:56:91
6 Soare Mihai A0766 2002 NAVI 00:59:48

Seria: 4
1 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:51:91

Seria: 5
5 Neaga Mihai Laurentiu 9948 2002 CSM Pitesti 00:46:98
8 Peles Vlad 10531 2002 CSM Pitesti 00:48:00

Seria: 6
3 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 00:45:37
6 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:45:43

Seria: 7
2 Ionescu Teodor 9921 2002 CSM Pitesti 00:45:00
4 Carstoveanu Andrei Vladimir 9949 2002 CSM Pitesti 00:44:63
5 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:44:73
7 Gigoi Alexandru 11293 2002 CSM Pitesti 00:45:00

Seria: 8
1 Piciorus Alexandru A1141 2002 CSS Ploiesti 00:44:48
5 Iorga Rusten Andrei 9899 2002 CSM Pitesti 00:43:18

Seria: 9
4 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:42:50
5 Gheorghe Stefan Lucian 11297 2002 CSM Pitesti 00:42:51

Seria: 10
2 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:41:82
4 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:41:15
5 Nicolae Andrei 10533 2002 CSM Pitesti 00:41:20

Seria: 11
2 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:61
3 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:14
4 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:40:10
6 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:56

Seria: 12
2 Radulescu Alecsandru Christian A0637 2002 Tenis Club 2000 00:39:51
6 Ionescu Victor A0326 2002 Tenis Club 2000 00:39:42
8 Sava Radu Bogdan A0425 2002 CSS 1 Bucuresti 00:40:02

Seria: 13
6 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:38:75
7 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:94

Seria: 14
6 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:37:65
8 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:38:09

Seria: 15
3 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:36:62
5 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:36:62

Seria: 16
1 Gorea Vlad Andrei A0427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:36:51
4 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 00:36:15

Seria: 17
4 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:35:34
5 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:35:49
7 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:36:00
8 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:36:09

Seria: 19
8 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:34:46

Seria: 21
1 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:32:71

Descalificari
1 Tanase Sebastian
Observatii: lipsa
1230 2002 CSM Pitesti 00:42:88

Proba 14 50 metri liber - 10 ani - Baieti (45 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 6
2 Vlad Denis Andrei A0517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:63
5 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:16

Seria: 7
1 Lazar Ovidiu 10559 2001 CSM Pitesti 00:45:10

Seria: 8
2 Carje Andrei 1229 2001 CSM Pitesti 00:44:28

Seria: 9
2 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:42:86
3 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:72
6 Iliescu Razvan A0612 2001 Tenis Club 2000 00:42:78
8 David Bogdan 10532 2001 CSM Pitesti 00:43:00

Seria: 11
7 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:78
8 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 00:40:96

Seria: 12
4 Moise Gabriel A0431 2001 CSS 1 Bucuresti 00:39:22
7 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:39:56

Seria: 13
2 Sandu Ionut A0192 2001 Tenis Club 2000 00:38:80
3 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:38:71
4 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 00:38:46
5 Dragan Mihai A1110 2001 CSS 1 Bucuresti 00:38:51
8 Otoiu Luca Ioan 11052 2001 CSM Pitesti 00:39:21

Seria: 14
7 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 00:37:85

Seria: 15
1 Vladescu Antonie Iulian A1106 2001 CSS 1 Bucuresti 00:36:82
2 Itul-Toderesc Octavian A0435 2001 CSS 1 Bucuresti 00:36:69
6 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:68
7 Kolev Yordan Kalinov 1180 2001 Swimming Club "ETAR" 00:36:80
8 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Median Bucuresti 00:36:99

Seria: 16
2 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:36:37
3 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:36:31
5 Radu Marius 10561 2001 CSM Pitesti 00:36:23
6 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 00:36:33
7 Dragomir Alexandru 9907 2001 CSM Pitesti 00:36:44

Seria: 18
1 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:01
3 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:34:72
5 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:65
6 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:34:85
7 Becheru Stefan Lucian Emil A0430 2001 CSS 1 Bucuresti 00:35:00
8 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:35:34

Seria: 19
2 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 00:33:99
4 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:33:70
5 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:33:72
7 Ionescu Andrei 9919 2001 CSM Pitesti 00:33:99

Seria: 20
3 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:33:00
5 Haiducu Laurentiu 9918 2001 CSM Pitesti 00:33:00
6 Mominski Yodran Miroslavov 1179 2001 Swimming Club "ETAR" 00:33:20

Seria: 21
3 Cernescu Alexandru Ioan A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 00:32:16
5 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 00:31:77
7 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 00:32:69

Proba 15 50 metri liber - 11 ani - Baieti (31 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Manea Alexandru A1169 2000 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Ghita George Eduard 1225 2000 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
8 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 99:99:99

Seria: 5
6 Grigore Eduard 11664 2000 Median Bucuresti 00:47:35

Seria: 7
6 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 00:44:93

Seria: 10
3 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 00:41:41
6 Trandafir Mihai A0861 2000 CSS 2 Bucuresti 00:41:71

Seria: 12
5 Baltoi Andrei George 11710 2000 CSM Pitesti 00:39:29

Seria: 13
1 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:39:21

Seria: 14
1 Tirlea Ionut 11147 2000 CSM Pitesti 00:38:00
4 Vasile Daniel 1228 2000 CSM Pitesti 00:37:22

Seria: 15
4 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:57

Seria: 16
8 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:36:52

Seria: 17
1 Raducu Florin A0859 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:07
2 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:35:81
3 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 00:35:50
6 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 00:35:52

Seria: 18
2 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 00:35:00
4 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 00:34:49

Seria: 19
1 Coman Adrian 10543 2000 CSM Pitesti 00:34:00
3 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 00:33:78
6 Marin Razvan 10758 2000 Delfinul Bucuresti 00:33:80

Seria: 20
1 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:33:50
2 Badica Tudor A0011 2000 CSS Dinamo 00:33:30
4 Badescu Petrut 1227 2000 CSM Pitesti 00:33:00
7 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 00:33:39
8 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:52

Seria: 21
2 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 00:32:66
4 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 00:31:15
6 Nikolov Bojidar Dimitrov 1181 2000 Swimming Club "ETAR" 00:32:30
8 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:32:83

Proba 16 50 metri liber - 7 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:58:15
5 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:57:57
7 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Club Daimon 01:19:46

Seria: 3
1 Dicu Vlad Andrei Costea A0589 2004 Tenis Club 2000 00:55:57
2 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 00:55:00
3 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:54:39
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:52:98
6 Ichim Luca A1016 2004 Aqua Center Buzau 00:54:45
7 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:55:56

Seria: 4
3 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:49:03
6 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:49:22
8 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:51:92

Seria: 5
3 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 00:47:29

Seria: 8
6 Rotaru Cosmin 1188 2004 Sporting Club Piatra Neamt 00:44:00
7 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:34

Seria: 10
8 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:42:40

Descalificari
1 Mustata Victor
Observatii: lipsa
1234 2004 CSM Pitesti 00:53:37

Proba 17 50 metri liber - 8 ani - Fete (19 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:54:37
7 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:54:57

Seria: 3
1 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:48:39
5 Chita Andreea 11302 2003 CSM Pitesti 00:47:00
6 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:47:51
8 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:48:39

Seria: 4
3 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:75
6 Carata Alexia Antonia A0350 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:56
8 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:30

Seria: 5
2 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:36
6 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:00
8 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:97

Seria: 6
2 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:42:08
3 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:41:93
7 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:42:13
8 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:42:65

Seria: 7
8 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 00:40:79

Seria: 8
8 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:40:31

Seria: 9
8 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:39:00

Proba 18 50 metri liber - 9 ani - Fete (22 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 00:57:93

Seria: 2
1 Radu Mihaela 10534 2002 CSM Pitesti 00:55:00
4 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 00:49:17
6 Boboc Maria A0255 2002 NAVI 00:53:57

Seria: 3
3 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:27

Seria: 4
2 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:60
4 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:44:00

Seria: 5
3 Ivanova Irina Nikolaeva 1183 2002 Swimming Club "ETAR" 00:43:00
4 Koeva Zlatina Ivova 1184 2002 Swimming Club "ETAR" 00:42:80
5 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:42:81

Seria: 7
1 Ion Ana Maria 12028 2002 CSS Dinamo 00:40:62
7 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:40:55

Seria: 8
1 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:39:87
5 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 Aqua Center Buzau 00:39:05

Seria: 9
1 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:76
2 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:38:64
3 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:44
4 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:38:00
5 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 00:38:01

Seria: 10
2 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:37:02
3 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:37:00
5 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:36:94

Proba 19 50 metri liber - 10 ani - Fete (32 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Siliste Maria A0198 2001 Median Bucuresti 00:47:77
4 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 00:46:57

Seria: 4
1 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 00:46:18
7 Olteanu Ana 11722 2001 CSM Pitesti 00:46:00

Seria: 6
1 Raducanu Ania Mihaela 10542 2001 CSM Pitesti 00:42:64
4 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:90
6 Stanescu Beatrice 11294 2001 CSM Pitesti 00:42:00

Seria: 7
2 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:50
3 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:40:43
4 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:40:40
5 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 00:40:40
6 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:40:49

Seria: 8
2 Duran Laura Mihaela A0369 2001 CSS 1 Bucuresti 00:39:69
3 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 00:39:37
4 Badea Andrada 10562 2001 CSM Pitesti 00:39:01
6 Ungureanu Catalina 1235 2001 CSM Pitesti 00:39:49
7 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:39:75

Seria: 9
6 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:50
7 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:38:72

Seria: 10
1 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 00:37:29
4 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:92
6 Georgieva Mihaela Emilova 1185 2001 Swimming Club "ETAR" 00:37:00
7 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:37:10
8 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:37:86

Seria: 11
1 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:36:25
2 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 00:35:50
3 Puchiu Ingrid 11306 2001 Dinamo Bucuresti 00:33:35
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:32:12
5 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:33:26
6 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:34:44
7 Buzea Ana-Maria 11020 2001 CSS Dinamo 00:35:66
8 Lazar Ana Maria A0616 2001 Aqua Center Buzau 00:36:72

Proba 20 50 metri liber - 7 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:55:54
5 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 00:55:97

Seria: 2
3 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:53:36
5 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:49:90
8 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:55:21

Seria: 3
7 Pagu Ioana A0629 2004 NAVI 00:48:37

Seria: 4
5 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:44:34

Seria: 5
1 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:43:72
7 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:43:67

Seria: 6
5 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:41:42

Proba 21 100 metri spate - 11 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Raducu Florin A0859 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Tirlea Ionut 11147 2000 CSM Pitesti 01:40:00
3 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 01:34:06
5 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 01:33:21
7 Vasile Daniel 1228 2000 CSM Pitesti 01:37:41

Seria: 3
1 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 01:30:17
3 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 01:27:53
7 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 01:29:00
8 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:10

Seria: 4
1 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 01:24:33
4 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 01:22:00
5 Marin Razvan 10758 2000 Delfinul Bucuresti 01:22:00
7 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 01:24:00

Seria: 5
2 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 01:20:48
3 Badescu Petrut 1227 2000 CSM Pitesti 01:20:00
7 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 01:20:49

Proba 22 100 metri spate - 12 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Rapeanu Bogdan Andrei A0184 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 01:35:00
4 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 01:33:00

Seria: 3
2 Costache David 11441 1999 Delfinul Bucuresti 01:29:00
4 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 01:25:06
6 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:93

Seria: 4
2 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:00
6 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:23:28
8 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 01:25:05

Seria: 5
1 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 01:21:00
8 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 01:21:83

Seria: 6
1 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:09
2 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 01:18:00
4 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:12
5 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:49

Seria: 7
5 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:32
6 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 01:15:00

Seria: 8
8 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 01:13:00

Proba 23 100 metri spate - 13 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Marinica Andrei 1247 1998 NAVI 99:99:99

Seria: 2
6 Carlig Octavian A0851 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:13
8 Loghin Nicolae A0863 1998 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
5 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 01:20:00
6 Ionescu Radu 9504 1998 CSM Pitesti 01:20:00

Seria: 6
3 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 01:16:94
8 Achilie Robert A0852 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:36

Seria: 7
1 Golovca Valentin A0846 1998 CSS Dinamo 01:16:00
2 Dobos Florin A1100 1998 VIPSANGYM Piatra Neamt 01:15:29
3 Dedu Catalin 9347 1998 CSS Ploiesti 01:14:44
7 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:00
8 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:16:00

Seria: 8
7 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 01:12:00

Seria: 9
1 Militaru Alexandru 9503 1998 CSM Pitesti 01:07:00

Descalificari
1 Ion Nicolae Alexandru
Observatii: lipsa
A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:68

Proba 24 100 metri spate - 14 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
5 Culea Stefan Florentin A0912 1997 CSS 2 Bucuresti 01:26:18

Seria: 4
3 Kera Robert A0995 1997 Bucharest Sport Club 01:22:81

Seria: 6
6 Gojgar Alexandru A0917 1997 CSS Dinamo 01:17:67
7 Morosanu Bogdan 8010 1997 CSM Pitesti 01:18:00

Seria: 7
4 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 01:14:00

Seria: 8
1 Ene Andrei Octavian 9254 1997 NAVI 01:12:00
2 Scarlat Bogdan 8374 1997 CSM Pitesti 01:11:00
4 Nitulescu Costinel 9006 1997 CSM Pitesti 01:09:00
6 Ambrono Andrei A0997 1997 Bucharest Sport Club 01:10:20

Seria: 9
5 Glinta Robert 9019 1997 CSM Pitesti 01:04:00

Descalificari
1 Dragulin Nicolae
Observatii: lipsa
1222 1997 Aqua Center Buzau 99:99:99

Proba 25 100 metri spate - 15 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
2 Barbu Eduard 8568 1996 CSM Pitesti 01:05:00
7 Grigore Andrei A0991 1996 Bucharest Sport Club 01:05:23

Descalificari
1 Anghel Mihai
Observatii:
8710 1996 Steaua CSA 01:09:16

Proba 26 100 metri spate - 16 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
7 Comboeanu Giani A0969 1995 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 8
3 Popescu Ilie A0985 1995 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:50

Seria: 9
3 Pascu Andrei A0914 1995 CSS 1 Bucuresti 01:04:95
4 Fodor Bogdan A0903 1995 Steaua CSA 01:00:17
6 Iordachescu Bogdan 1233 1995 CSM Pitesti 01:05:00
8 Albu Raul A0909 1995 Steaua CSA 01:08:00

Proba 27 100 metri spate - 11 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Teodorescu Georgiana 10870 2000 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Dumitrescu Andreea A0069 2000 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Brauer Renate Maria 10942 2000 CSM Pitesti 01:47:47
2 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Bucharest Sport Club 01:40:52
3 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 01:38:00
5 Lungoci Codruta 1232 2000 CSM Pitesti 01:37:83
6 Ignatova Yoana Gateva 1186 2000 Swimming Club "ETAR" 01:38:00
8 Gheorghe Alexandra 11299 2000 CSM Pitesti 01:55:91

Seria: 3
2 Nicolae Daniela A0149 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:63
3 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 01:29:24
6 Pascu Iustina A1098 2000 VIPSANGYM Piatra Neamt 01:30:11
8 Luca Stefania A0117 2000 CSM Pitesti 01:35:00

Seria: 4
4 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 01:24:00

Seria: 5
3 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:55
7 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 01:23:00
8 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 01:24:00

Seria: 6
1 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:21:50
6 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 01:20:01

Proba 28 100 metri spate - 12 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Rujancu Raluca A0864 1999 CSS 2 Bucuresti 01:36:87
7 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:41:65

Seria: 3
1 Ghic Ozana 10445 1999 Median Bucuresti 01:32:47
4 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:98
5 Ion Alexandra Ioana 10552 1999 CSM Pitesti 01:29:00
7 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:10

Seria: 4
1 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 01:27:00
2 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:63
8 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:00

Seria: 5
1 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:00
6 Grigoriu Cristina A0087 1999 Tenis Club 2000 01:22:93

Seria: 6
2 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 01:21:00
5 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 01:20:00
7 Nastasa Adina A1097 1999 VIPSANGYM Piatra Neamt 01:21:19

Seria: 7
2 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:00
5 Nae Andreea 8001 1999 CSM Pitesti 01:17:00

Seria: 9
7 Marinescu Monica 9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:00

Proba 29 100 metri spate - 13 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Becheanu Teodora 9305 1998 Median Bucuresti 99:99:99
6 Bleotu Iulia 9721 1998 Median Bucuresti 99:99:99
7 Surubariu Andreea 9373 1998 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
6 Andrei Andreea 9927 1998 CSM Pitesti 01:25:30
7 Mihalache Ioana 9720 1998 Delfinul Bucuresti 01:26:00

Seria: 5
2 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:00

Seria: 6
4 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 01:19:00
8 Anton Denisa A0929 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:74

Seria: 7
3 Tofan Diana 9801 1998 VIPSANGYM Piatra Neamt 01:17:09
4 Oneata Oana 9928 1998 CSM Pitesti 01:17:00

Seria: 8
1 Stoica Luciana 9357 1998 CSS Ploiesti 01:15:35

Seria: 9
1 Puchiu Andreea 8939 1998 Dinamo Bucuresti 01:14:00
2 Bocan Beatrice 8889 1998 Steaua CSA 01:13:17
3 Lavic Diana A0900 1998 Steaua CSA 01:10:44

Descalificari
1 Barbulescu Maria
Observatii: lipsa
A0927 1998 Median Bucuresti 01:24:09

Proba 30 100 metri spate - 14 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
3 Zavoian Elena A0983 1997 Delfinul Bucuresti 01:25:00

Seria: 5
4 Anghel Maria 9255 1997 NAVI 01:22:00
5 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 01:22:50

Seria: 6
3 Gaina Ancuta 8007 1997 CSM Pitesti 01:20:00

Seria: 7
6 Iliescu Irina 8882 1997 Bucharest Sport Club 01:17:61
7 Balan Andreea A0980 1997 Delfinul Bucuresti 01:18:00
8 Bobe Ana A0981 1997 Delfinul Bucuresti 01:19:00

Seria: 8
3 Vijan Alexandra 8375 1997 CSM Pitesti 01:15:00
5 Ristache Francisca 1224 1997 CSS Ploiesti 01:15:00
8 Meila Ana 8008 1997 CSM Pitesti 01:16:00

Seria: 9
8 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 01:14:00

Descalificari
1 Stivala Cachia Castelleti Kimberly
Observatii: lipsa
11615 1997 Tenis Club 2000 01:14:88

Proba 31 100 metri spate - 15 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Capra Maria 11154 1996 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 7
1 Ganovici Viviana A0910 1996 Steaua CSA 01:18:36

Seria: 8
7 Constantin Andreea A0925 1996 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:00

Seria: 9
5 Raduta Bianca 8378 1996 CSM Pitesti 01:09:00
6 Zarnoianu Ioana A0908 1996 Steaua CSA 01:12:00

Proba 32 100 metri spate - 16 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
2 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 CSM Pitesti 01:15:00
6 Nica Stefania 1223 1995 Steaua CSA 01:15:00

Seria: 9
4 Nicolae Cristina A0901 1995 Steaua CSA 01:06:08

Proba 33 50 metri bras - 8 ani - Baieti (24 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:09:84

Seria: 3
2 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 01:07:11
6 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 01:06:96

Seria: 4
3 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 01:00:84
4 Badicut Matei A0577 2003 Tenis Club 2000 01:00:64
8 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 01:02:09

Seria: 5
4 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:58:14

Seria: 6
1 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 00:58:09
2 Stoica Ionut 1231 2003 CSM Pitesti 00:57:93
5 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:57:34
6 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:57:87
8 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:58:09

Seria: 7
2 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:56:15
5 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:33
6 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:74
8 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:56:66

Seria: 8
2 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:54:51
3 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:54:35

Seria: 9
1 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:53:67

Seria: 11
5 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:51:34
6 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:51:56

Seria: 12
1 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:50:78
4 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:49:01

Seria: 13
2 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:47

Proba 34 50 metri bras - 9 ani - Baieti (35 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 01:05:27
4 Soare Mihai A0766 2002 NAVI 01:02:82
7 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 01:07:72

Seria: 4
2 Neaga Mihai Laurentiu 9948 2002 CSM Pitesti 01:01:16
5 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 01:00:73

Seria: 5
3 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:33
6 Neacsu Radu Costin 11247 2002 CSM Pitesti 00:59:03
8 Gigoi Alexandru 11293 2002 CSM Pitesti 01:00:00

Seria: 6
3 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:57:41
4 Carstoveanu Andrei Vladimir 9949 2002 CSM Pitesti 00:56:92

Seria: 7
3 Gorea Vlad Andrei A0427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:66

Seria: 8
4 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:54:02
5 Gheorghe Stefan Lucian 11297 2002 CSM Pitesti 00:54:27

Seria: 9
2 Sava Radu Bogdan A0425 2002 CSS 1 Bucuresti 00:53:56
3 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:53:54
6 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:53:54
7 Iorga Rusten Andrei 9899 2002 CSM Pitesti 00:53:65
8 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 00:53:85

Seria: 10
1 Piciorus Alexandru A1141 2002 CSS Ploiesti 00:52:96
4 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:52:09
8 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:17

Seria: 11
2 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:74
3 Ionescu Victor A0326 2002 Tenis Club 2000 00:51:52
4 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:94
7 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:51:82
8 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:02

Seria: 12
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:49:22
6 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:50:00

Seria: 13
1 Radulescu Alecsandru Christian A0637 2002 Tenis Club 2000 00:48:67
6 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:48:25
8 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:48:77

Seria: 14
3 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:46:74

Seria: 15
3 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:44:47

Seria: 16
3 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:42:40

Descalificari
1 Tanase Sebastian
Observatii: lipsa
1230 2002 CSM Pitesti 00:59:82

Proba 35 50 metri bras - 10 ani - Baieti (37 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Lazar Ovidiu 10559 2001 CSM Pitesti 01:02:08

Seria: 5
1 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:95

Seria: 7
1 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 00:56:40
7 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:56:20

Seria: 8
1 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:62
6 Moise Gabriel A0431 2001 CSS 1 Bucuresti 00:54:45

Seria: 9
4 Vladescu Antonie Iulian A1106 2001 CSS 1 Bucuresti 00:53:32
5 Dragomir Alexandru 9907 2001 CSM Pitesti 00:53:48

Seria: 10
2 Otoiu Luca Ioan 11052 2001 CSM Pitesti 00:52:50
3 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:52:13
5 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:52:09
6 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:49
7 Iliescu Razvan A0612 2001 Tenis Club 2000 00:52:62

Seria: 11
1 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:97

Seria: 12
2 Vlad Denis Andrei A0517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:55
5 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:08
8 Dragan Mihai A1110 2001 CSS 1 Bucuresti 00:50:89

Seria: 13
4 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:47:70
7 Radu Marius 10561 2001 CSM Pitesti 00:48:58

Seria: 14
1 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:62
2 Becheru Stefan Lucian Emil A0430 2001 CSS 1 Bucuresti 00:47:37
4 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:46:28
5 Mominski Yodran Miroslavov 1179 2001 Swimming Club "ETAR" 00:46:30
6 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 00:46:79
7 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:47:61
8 Cernescu Alexandru Ioan A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 00:47:62

Seria: 15
1 Ionescu Andrei 9919 2001 CSM Pitesti 00:46:19
5 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:43:83
7 Haiducu Laurentiu 9918 2001 CSM Pitesti 00:45:00
8 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:46:22

Seria: 16
1 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 00:43:44
5 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 00:41:69
6 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:42:75
7 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:43:07
8 Eremia Luca A0074 2001 CSS 2 Bucuresti 00:43:72

Descalificari
1 Itul-Toderesc Octavian
Observatii:
A0435 2001 CSS 1 Bucuresti 00:54:52

Proba 36 50 metri bras - 11 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ghita George Eduard 1225 2000 Median Bucuresti 99:99:99
3 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 99:99:99
4 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 99:99:99
5 Grigore Eduard 11664 2000 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 7
4 Tirlea Ionut 11147 2000 CSM Pitesti 00:55:00

Seria: 8
8 Baltoi Andrei George 11710 2000 CSM Pitesti 00:54:95

Seria: 12
7 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:50:62

Seria: 13
3 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:21
5 Badica Tudor A0011 2000 CSS Dinamo 00:48:07

Seria: 15
2 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 00:45:00
4 Nikolov Bojidar Dimitrov 1181 2000 Swimming Club "ETAR" 00:43:80
6 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:45:00

Seria: 16
2 Coman Adrian 10543 2000 CSM Pitesti 00:43:00
4 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 00:41:00

Proba 37 50 metri bras - 7 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 01:26:19
2 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 01:15:32
3 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 01:11:00
5 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 01:10:45
6 Ichim Luca A1016 2004 Aqua Center Buzau 01:11:32
8 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 02:00:00

Seria: 3
1 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 01:08:11
5 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 01:03:62
8 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 01:09:31

Seria: 4
6 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 01:00:92
7 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 01:01:91

Seria: 5
5 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:58:15

Seria: 6
7 Rotaru Cosmin 1188 2004 Sporting Club Piatra Neamt 00:58:00

Descalificari
1 Dicu Vlad Andrei Costea
Observatii: lipsa
A0589 2004 Tenis Club 2000 01:20:95
2 Mustata Victor
Observatii: lipsa
1234 2004 CSM Pitesti 00:59:72

Proba 38 50 metri bras - 7 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 01:17:64
6 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 01:17:14

Seria: 2
3 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 01:03:19
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 01:02:42
6 Pagu Ioana A0629 2004 NAVI 01:03:35
7 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 01:04:95

Seria: 3
1 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 01:01:94
2 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 01:01:64
5 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:58:51

Seria: 5
3 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:53:33

Proba 39 50 metri bras - 8 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:25:74
3 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 01:13:33
7 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 01:17:98
8 Stefan Andreea 1200 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
8 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:05:99

Seria: 3
3 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:10
6 Carata Alexia Antonia A0350 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:54
7 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 01:01:94
8 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 01:02:09

Seria: 4
2 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:56:61
3 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:36
6 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:56:39
7 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:26

Seria: 6
4 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:52:20
6 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:52:55

Seria: 7
1 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:52:07

Proba 40 50 metri bras - 9 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Boboc Maria A0255 2002 NAVI 01:05:38
2 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:78
5 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 01:03:11

Seria: 4
1 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 00:58:29
4 Ivanova Irina Nikolaeva 1183 2002 Swimming Club "ETAR" 00:56:00
8 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:58:42

Seria: 5
1 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:55:00
4 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:53:19
6 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:53:62

Seria: 6
1 Koeva Zlatina Ivova 1184 2002 Swimming Club "ETAR" 00:53:00
3 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:49
5 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 Aqua Center Buzau 00:52:38
7 Ion Ana Maria 12028 2002 CSS Dinamo 00:52:69
8 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:53:00

Seria: 7
3 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:54
7 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:84

Seria: 8
6 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:49:25
7 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:49:75

Seria: 9
6 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:35
8 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:48:66

Proba 41 50 metri bras - 10 ani - Fete (26 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:06
5 Siliste Maria A0198 2001 Median Bucuresti 01:06:06

Seria: 3
4 Raducanu Ania Mihaela 10542 2001 CSM Pitesti 00:58:50

Seria: 4
5 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 00:56:12

Seria: 5
2 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:54:21
5 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:53:19
7 Badea Andrada 10562 2001 CSM Pitesti 00:54:33
8 Duran Laura Mihaela A0369 2001 CSS 1 Bucuresti 00:55:90

Seria: 6
2 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 00:52:64

Seria: 7
2 Lazar Ana Maria A0616 2001 Aqua Center Buzau 00:51:70
4 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:99
5 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 00:51:42
6 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:63
8 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 00:52:17

Seria: 8
1 Georgieva Mihaela Emilova 1185 2001 Swimming Club "ETAR" 00:50:00
2 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:28
3 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:49:23
4 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:48:76
5 Buzea Ana-Maria 11020 2001 CSS Dinamo 00:48:90
8 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:50:54

Seria: 9
1 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 00:48:52
2 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 00:48:43
3 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:45:93
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:42:42
5 Puchiu Ingrid 11306 2001 Dinamo Bucuresti 00:44:36
7 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:48:49

Proba 42 200 metri mixt - 14 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 12
5 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 02:46:00

Seria: 13
1 Pantazi Madalin 8853 1997 Bucharest Sport Club 02:44:58
3 Nitescu Cristian 8873 1997 Bucharest Sport Club 02:43:02
7 Gojgar Alexandru A0917 1997 CSS Dinamo 02:44:44

Seria: 14
5 Ambrono Andrei A0997 1997 Bucharest Sport Club 02:40:73
8 Scarlat Bogdan 8374 1997 CSM Pitesti 02:42:00

Seria: 15
4 Ene Andrei Octavian 9254 1997 NAVI 02:30:00
6 Nitulescu Costinel 9006 1997 CSM Pitesti 02:35:00
7 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 02:36:93

Seria: 16
1 Morosanu Bogdan 8010 1997 CSM Pitesti 02:30:00
6 Glinta Robert 9019 1997 CSM Pitesti 02:22:00

Descalificari
1 Dragulin Nicolae
Observatii: lipsa
1222 1997 Aqua Center Buzau 02:51:20
2 Kera Robert
Observatii: lipsa
A0995 1997 Bucharest Sport Club 02:53:15

Proba 43 200 metri mixt - 10 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 99:99:99

Seria: 2
3 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 99:99:99
6 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
7 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
8 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
4 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 03:35:00
5 Otoiu Luca Ioan 11052 2001 CSM Pitesti 03:35:62
6 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 03:38:00
7 Besliu Andrei 9917 2001 CSM Pitesti 03:40:00

Seria: 5
2 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 03:30:00
3 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 03:30:00
4 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 03:28:00
7 Radu Marius 10561 2001 CSM Pitesti 03:30:00

Seria: 6
6 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 03:22:00

Seria: 7
6 Mominski Yodran Miroslavov 1179 2001 Swimming Club "ETAR" 03:18:00
8 Ionescu Andrei 9919 2001 CSM Pitesti 03:20:00

Seria: 8
7 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 03:10:00

Seria: 9
1 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 03:05:85
2 Haiducu Laurentiu 9918 2001 CSM Pitesti 03:05:00
7 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:05:00

Seria: 10
2 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 03:00:00

Proba 44 200 metri mixt - 11 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 4
8 Vasile Daniel 1228 2000 CSM Pitesti 03:45:00

Seria: 5
6 Badescu Petrut 1227 2000 CSM Pitesti 03:30:00
8 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 03:34:72

Seria: 6
2 Badica Tudor A0011 2000 CSS Dinamo 03:23:50
3 Baltoi Andrei George 11710 2000 CSM Pitesti 03:21:72
5 Nikolov Bojidar Dimitrov 1181 2000 Swimming Club "ETAR" 03:20:30

Seria: 7
1 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 03:18:84
2 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 03:18:00
3 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 03:17:69
4 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 03:14:85
7 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 03:18:00

Seria: 8
2 Marin Razvan 10758 2000 Delfinul Bucuresti 03:10:00
6 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 03:10:00

Seria: 9
3 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 03:04:23
4 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 03:03:83

Seria: 10
4 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 02:57:68
6 Coman Adrian 10543 2000 CSM Pitesti 02:59:00

Seria: 11
1 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 02:55:69
4 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 02:50:11

Proba 45 200 metri mixt - 12 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
1 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 03:31:37
5 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 03:29:00

Seria: 6
4 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 03:20:00
7 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 03:24:00

Seria: 7
5 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:16:82

Seria: 8
1 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 03:10:00
4 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 03:06:83
5 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:07:57
8 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 03:12:48

Seria: 9
6 Costache David 11441 1999 Delfinul Bucuresti 03:05:00
8 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:06:00

Seria: 10
1 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 03:01:76
3 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:58:00
8 Balica Mircea Andrei A0015 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:02:00

Seria: 11
2 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:52:96
5 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:78
8 Negrea Cristian Mihai A0147 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:56:90

Seria: 12
2 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 02:46:80
3 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 02:46:00
6 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:46:50

Seria: 13
4 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 02:42:00

Seria: 14
1 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:41:57
6 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 02:41:00

Seria: 15
1 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 02:38:00
3 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:33:71

Proba 46 200 metri mixt - 13 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Stefan Valentin A1161 1998 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Achilie Robert A0852 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
4 Apostol George A0849 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Marinica Andrei 1247 1998 NAVI 99:99:99

Seria: 6
1 Carlig Octavian A0851 1998 Colegiul "Emil Racovita" 03:24:23

Seria: 8
3 Diaconescu Adrian A0862 1998 CSS 2 Bucuresti 03:09:72

Seria: 10
5 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 02:58:00
7 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 03:01:22

Seria: 12
1 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 02:49:33
4 Ionescu Radu 9504 1998 CSM Pitesti 02:45:00
8 Nilca Bogdan A1072 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:49:55

Seria: 13
2 Dedu Catalin 9347 1998 CSS Ploiesti 02:44:25
5 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 02:43:00
6 Cauc Dan 9346 1998 CSS Ploiesti 02:43:89
8 Golovca Valentin A0846 1998 CSS Dinamo 02:44:68

Seria: 14
2 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 02:41:00
3 Dobos Florin A1100 1998 VIPSANGYM Piatra Neamt 02:40:74
7 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:41:06

Seria: 15
2 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 02:36:00
5 Militaru Alexandru 9503 1998 CSM Pitesti 02:33:00
8 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:40:00

Descalificari
1 Ion Nicolae Alexandru
Observatii: lipsa
A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:51:61

Proba 47 200 metri mixt - 15 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 12
7 Tufaru Liviu A0993 1996 Bucharest Sport Club 02:47:38

Seria: 14
4 Nassar Adi A0990 1996 Bucharest Sport Club 02:40:00

Seria: 16
2 Cusmir Radu A0906 1996 Steaua CSA 02:26:24
3 Barbu Eduard 8568 1996 CSM Pitesti 02:20:00
5 Grigore Andrei A0991 1996 Bucharest Sport Club 02:18:61
8 Anghel Mihai 8710 1996 Steaua CSA 02:30:00

Proba 48 200 metri mixt - 16 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Comboeanu Giani A0969 1995 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 16
4 Fodor Bogdan A0903 1995 Steaua CSA 02:14:77
7 Popescu Ilie A0985 1995 Colegiul "Emil Racovita" 02:29:00

Proba 49 200 metri mixt - 9 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 99:99:99
5 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Carstoveanu Andrei Vladimir 9949 2002 CSM Pitesti 03:55:10
3 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 03:50:00
4 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 03:45:00
5 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 03:45:00
6 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 03:50:00

Seria: 4
1 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 03:40:00
2 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 03:40:00
3 Gheorghe Stefan Lucian 11297 2002 CSM Pitesti 03:35:88

Seria: 6
8 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 03:25:14

Descalificari
1 Stan Leon
Observatii:
11929 2002 NAVI 03:04:00

Proba 50 200 metri mixt - 9 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ion Ana Maria 12028 2002 CSS Dinamo 99:99:99
5 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 99:99:99
6 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 Aqua Center Buzau 99:99:99

Seria: 2
2 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 99:99:99
5 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 99:99:99
7 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 03:45:50
3 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 03:40:00
7 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 03:45:00

Proba 51 200 metri mixt - 10 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Lazar Ana Maria A0616 2001 Aqua Center Buzau 99:99:99

Seria: 2
1 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 99:99:99
3 Duran Laura Mihaela A0369 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Stanescu Beatrice 11294 2001 CSM Pitesti 03:59:00
4 Raducanu Ania Mihaela 10542 2001 CSM Pitesti 03:50:94
5 Olteanu Ana 11722 2001 CSM Pitesti 03:58:00
6 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
2 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 03:44:00
5 Ungureanu Catalina 1235 2001 CSM Pitesti 03:38:26

Seria: 5
2 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 03:30:00
3 Georgieva Mihaela Emilova 1185 2001 Swimming Club "ETAR" 03:25:00

Seria: 6
1 Buzea Ana-Maria 11020 2001 CSS Dinamo 03:15:00
6 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 03:10:00

Seria: 7
3 Puchiu Ingrid 11306 2001 Dinamo Bucuresti 03:00:00
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 02:59:00

Proba 52 200 metri mixt - 12 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
8 Ghic Ozana 10445 1999 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
1 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:31:84
4 Sintea Chira Teodora 10396 1999 NAVI 03:16:44
6 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:28:00
8 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:35:88

Seria: 6
3 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:09:67
5 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:09:58

Seria: 7
2 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 03:00:00
8 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:06:07

Seria: 8
1 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:56:82
4 Nastasa Adina A1097 1999 VIPSANGYM Piatra Neamt 02:53:09

Seria: 9
3 Scarlatescu Sabrina 9926 1999 CSM Pitesti 02:46:00
4 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 02:46:00

Seria: 10
2 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:44:00
6 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 02:44:00

Seria: 11
4 Marinescu Monica 9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:36:00
7 Nae Andreea 8001 1999 CSM Pitesti 02:42:00

Proba 53 200 metri mixt - 11 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Cretu Simona A0052 2000 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
7 Itul-Toderesc Teodora 1199 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
4 Brauer Renate Maria 10942 2000 CSM Pitesti 03:37:45
6 Lungoci Codruta 1232 2000 CSM Pitesti 03:40:87
8 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Bucharest Sport Club 03:45:52

Seria: 5
5 Nicolae Daniela A0149 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:16:70
7 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 03:30:00

Seria: 6
2 Pascu Iustina A1098 2000 VIPSANGYM Piatra Neamt 03:11:34
4 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 03:08:00
7 Luca Stefania A0117 2000 CSM Pitesti 03:15:00
8 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 03:16:36

Seria: 7
1 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 03:00:64
7 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:00:32

Seria: 8
2 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 02:56:00
8 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 02:57:00

Seria: 9
5 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 02:46:00

Proba 54 200 metri mixt - 13 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Surubariu Andreea 9373 1998 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Anton Denisa A0929 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 7
6 Popescu Emma 9501 1998 CSM Pitesti 03:00:00

Seria: 8
3 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:54:00
6 Mihalache Ioana 9720 1998 Delfinul Bucuresti 02:55:00

Seria: 9
6 Tofan Diana 9801 1998 VIPSANGYM Piatra Neamt 02:48:00
7 Gogu Denisa A0907 1998 Bucharest Sport Club 02:51:96
8 Dragomir Andreea 8891 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:52:38

Seria: 10
3 Lavic Diana A0900 1998 Steaua CSA 02:43:34
5 Bocan Beatrice 8889 1998 Steaua CSA 02:42:89

Seria: 11
1 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 02:42:00
2 Andrei Andreea 9927 1998 CSM Pitesti 02:42:00
6 Puchiu Andreea 8939 1998 Dinamo Bucuresti 02:40:00
8 Radu Alexandra 9612 1998 C S Farul Constanta 02:42:00

Proba 55 200 metri mixt - 14 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
5 Nachiu Bianca 9500 1997 CSM Pitesti 03:00:00

Seria: 8
5 Zavoian Elena A0983 1997 Delfinul Bucuresti 02:54:00
7 Iliescu Irina 8882 1997 Bucharest Sport Club 02:56:00

Seria: 9
1 Anghel Maria 9255 1997 NAVI 02:52:00
2 Ivacson Bianca A1096 1997 VIPSANGYM Piatra Neamt 02:50:90

Seria: 10
1 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 02:45:00
4 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 02:42:50
7 Bobe Ana A0981 1997 Delfinul Bucuresti 02:45:00
8 Gaina Ancuta 8007 1997 CSM Pitesti 02:45:00

Seria: 11
3 Vijan Alexandra 8375 1997 CSM Pitesti 02:38:00

Seria: 12
1 Baluta Luiza 8370 1997 CSM Pitesti 02:36:00
2 Meila Ana 8008 1997 CSM Pitesti 02:32:00
3 Balan Andreea A0980 1997 Delfinul Bucuresti 02:30:11
8 Ungureanu Karina 8371 1997 CSM Pitesti 02:36:00

Proba 56 200 metri mixt - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 12
5 Raduta Bianca 8378 1996 CSM Pitesti 02:30:00
6 Zarnoianu Ioana A0908 1996 Steaua CSA 02:30:28

Proba 57 200 metri mixt - 16 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 11
5 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 CSM Pitesti 02:37:41

Seria: 12
4 Nicolae Cristina A0901 1995 Steaua CSA 02:29:71
7 Nica Stefania 1223 1995 Steaua CSA 02:34:00

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 76 100 metri liber - 10 ani - Fete (28 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Duran Laura Mihaela A0369 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 99:99:99
6 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
7 Raducanu Ania Mihaela 10542 2001 CSM Pitesti 01:41:77
8 Siliste Maria A0198 2001 Median Bucuresti 01:55:94

Seria: 4
1 Ungureanu Catalina 1235 2001 CSM Pitesti 01:34:50
2 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 01:33:87
4 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 01:30:53
5 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 01:32:63
8 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 01:34:52

Seria: 5
1 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 01:29:50
2 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 01:29:37
5 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:28:00
8 Badea Andrada 10562 2001 CSM Pitesti 01:30:00

Seria: 7
3 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 01:23:91
5 Lazar Ana Maria A0616 2001 Aqua Center Buzau 01:23:62
6 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 01:23:96
7 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 01:24:00
8 Georgieva Mihaela Emilova 1185 2001 Swimming Club "ETAR" 01:24:70

Seria: 8
8 Buzea Ana-Maria 11020 2001 CSS Dinamo 01:21:83

Seria: 9
1 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 01:18:80

Seria: 10
1 Puchiu Ingrid 11306 2001 Dinamo Bucuresti 01:15:29

Seria: 11
2 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 01:12:00

Proba 77 100 metri liber - 9 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
3 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:26
5 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 01:35:00

Seria: 4
6 Ion Ana Maria 12028 2002 CSS Dinamo 01:33:72
7 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 01:33:90

Seria: 5
3 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 Aqua Center Buzau 01:28:11
6 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 01:29:00
7 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 01:29:39

Seria: 6
3 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 01:25:65
7 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 01:26:00

Seria: 7
1 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 01:24:00
4 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 01:22:00

Descalificari
1 Ivanova Irina Nikolaeva
Observatii:
1183 2002 Swimming Club "ETAR" 01:38:00
2 Koeva Zlatina Ivova
Observatii:
1184 2002 Swimming Club "ETAR" 01:37:00

Proba 78 100 metri liber - 12 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:91

Seria: 6
5 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:00

Seria: 7
2 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:00

Seria: 8
4 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:81
5 Ghic Ozana 10445 1999 Median Bucuresti 01:19:82

Seria: 9
3 Grigoriu Cristina A0087 1999 Tenis Club 2000 01:17:16
4 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 01:16:00
6 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:80

Seria: 11
3 Sintea Chira Teodora 10396 1999 NAVI 01:10:92
4 Nastasa Adina A1097 1999 VIPSANGYM Piatra Neamt 01:10:55

Seria: 12
1 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:00
2 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:04
3 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 01:09:00
6 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 01:09:00

Seria: 13
1 Scarlatescu Sabrina 9926 1999 CSM Pitesti 01:08:00

Seria: 14
8 Marinescu Monica 9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:50

Proba 79 100 metri liber - 11 ani - Fete (22 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Itul-Toderesc Teodora 1199 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
7 Deoanca Alexandra A1162 2000 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Gheorghe Alexandra 11299 2000 CSM Pitesti 01:50:29

Seria: 4
3 Brauer Renate Maria 10942 2000 CSM Pitesti 01:32:67

Seria: 5
4 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Bucharest Sport Club 01:27:54

Seria: 6
1 Lungoci Codruta 1232 2000 CSM Pitesti 01:26:83
4 Ignatova Yoana Gateva 1186 2000 Swimming Club "ETAR" 01:24:80
6 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 01:25:71
8 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 01:27:00

Seria: 8
2 Dumitrescu Andreea A0069 2000 Tenis Club 2000 01:21:26
3 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 01:20:10
6 Cretu Simona A0052 2000 Tenis Club 2000 01:20:57
7 Nicolae Daniela A0149 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:61

Seria: 9
2 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 01:18:00
5 Teodorescu Georgiana 10870 2000 Tenis Club 2000 01:16:54

Seria: 10
2 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 01:15:00
4 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 01:13:71
5 Luca Stefania A0117 2000 CSM Pitesti 01:14:00
7 Pascu Iustina A1098 2000 VIPSANGYM Piatra Neamt 01:15:21
8 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:80

Seria: 12
7 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 01:09:50
8 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:10:50

Proba 80 100 metri liber - 13 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
2 Becheanu Teodora 9305 1998 Median Bucuresti 01:25:73

Seria: 9
8 Surubariu Andreea 9373 1998 Bucharest Sport Club 01:19:12

Seria: 10
6 Mihalache Ioana 9720 1998 Delfinul Bucuresti 01:15:00

Seria: 11
5 Dragomir Andreea 8891 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:80
7 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:00
8 Anton Denisa A0929 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:42

Seria: 13
5 Lavic Diana A0900 1998 Steaua CSA 01:07:95
7 Gogu Denisa A0907 1998 Steaua CSA 01:08:00

Seria: 14
1 Stoica Luciana 9357 1998 CSS Ploiesti 01:07:09
2 Bocan Beatrice 8889 1998 Steaua CSA 01:06:80
5 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 01:06:00
6 Tofan Diana 9801 1998 VIPSANGYM Piatra Neamt 01:06:49

Seria: 15
3 Puchiu Andreea 8939 1998 Dinamo Bucuresti 01:02:38

Descalificari
1 Bleotu Iulia
Observatii: lipsa
9721 1998 Median Bucuresti 99:99:99
2 Barbulescu Maria
Observatii: lipsa
A0927 1998 Median Bucuresti 01:18:04

Proba 81 100 metri liber - 14 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 11
1 Anghel Maria 9255 1997 NAVI 01:12:00
6 Zavoian Elena A0983 1997 Delfinul Bucuresti 01:12:00

Seria: 12
5 Ristache Francisca 1224 1997 CSS Ploiesti 01:09:00

Seria: 13
2 Iliescu Irina 8882 1997 Bucharest Sport Club 01:08:00
3 Bobe Ana A0981 1997 Delfinul Bucuresti 01:08:00
8 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 01:08:00

Seria: 14
3 Ungureanu Karina 8371 1997 CSM Pitesti 01:06:00
4 Ivacson Bianca A1096 1997 VIPSANGYM Piatra Neamt 01:05:98
7 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 01:07:00

Seria: 15
7 Balan Andreea A0980 1997 Delfinul Bucuresti 01:04:25
8 Vijan Alexandra 8375 1997 CSM Pitesti 01:05:00

Descalificari
1 Stivala Cachia Castelleti Kimberly
Observatii: lipsa
11615 1997 Tenis Club 2000 01:07:54

Proba 82 100 metri liber - 15 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
1 Capra Maria 11154 1996 Median Bucuresti 01:21:70

Seria: 10
3 Ganovici Viviana A0910 1996 Steaua CSA 01:14:58

Seria: 13
6 Constantin Andreea A0925 1996 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:00

Seria: 15
4 Zarnoianu Ioana A0908 1996 Steaua CSA 01:00:77
6 Raduta Bianca 8378 1996 CSM Pitesti 01:03:00

Proba 83 100 metri liber - 16 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 12
4 Petcu Diana 8224 1995 CSS Ploiesti 01:09:00

Seria: 15
1 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 CSM Pitesti 01:04:40
2 Nica Stefania 1223 1995 Steaua CSA 01:04:16
5 Nicolae Cristina A0901 1995 Steaua CSA 01:02:00

Proba 84 100 metri liber - 10 ani - Baieti (42 sportivi inscrisi in 17 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vlad Denis Andrei A0517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Sandu Ionut A0192 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
4 Vladescu Antonie Iulian A1106 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Moise Gabriel A0431 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Dragan Mihai A1110 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Itul-Toderesc Octavian A0435 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 5
2 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 01:45:09
5 Carje Andrei 1229 2001 CSM Pitesti 01:40:20

Seria: 6
1 Besliu Andrei 9917 2001 CSM Pitesti 01:40:00

Seria: 7
1 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 01:33:17
2 Otoiu Luca Ioan 11052 2001 CSM Pitesti 01:31:31
6 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 01:30:99

Seria: 8
2 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Median Bucuresti 01:27:47
5 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:26:96
7 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 01:28:00

Seria: 9
3 Dragomir Alexandru 9907 2001 CSM Pitesti 01:25:00
5 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Atack Team 01:25:00
6 Radu Marius 10561 2001 CSM Pitesti 01:25:01
8 Kolev Yordan Kalinov 1180 2001 Swimming Club "ETAR" 01:26:00

Seria: 10
5 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 01:23:43
7 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:67

Seria: 11
1 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 01:22:80
5 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 01:20:23
8 Becheru Stefan Lucian Emil A0430 2001 CSS 1 Bucuresti 01:22:83

Seria: 12
4 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 01:18:13
7 Cernescu Alexandru Ioan A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 01:19:30
8 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 01:20:00

Seria: 13
5 Ionescu Andrei 9919 2001 CSM Pitesti 01:17:00

Seria: 14
3 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 01:15:08
5 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 01:15:00

Seria: 15
2 Mominski Yodran Miroslavov 1179 2001 Swimming Club "ETAR" 01:14:50

Seria: 16
3 Haiducu Laurentiu 9918 2001 CSM Pitesti 01:12:00
6 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 01:12:00

Seria: 17
8 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 01:11:00

Descalificari
1 David Bogdan
Observatii:
10532 2001 CSM Pitesti 01:38:00
2 Serdin Cosmin
Observatii:
A0197 2001 Bucharest Sport Club 01:22:00

Proba 85 100 metri liber - 11 ani - Baieti (30 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 99:99:99
6 Manea Alexandru A1169 2000 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
3 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
6 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 99:99:99

Seria: 6
4 Baltoi Andrei George 11710 2000 CSM Pitesti 01:35:48
5 Trandafir Mihai A0861 2000 CSS 2 Bucuresti 01:36:68

Seria: 7
3 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 01:30:00
4 Vasile Daniel 1228 2000 CSM Pitesti 01:29:72

Seria: 8
6 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:35
8 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 01:29:71

Seria: 9
1 Tirlea Ionut 11147 2000 CSM Pitesti 01:26:00

Seria: 10
1 Raducu Florin A0859 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:73

Seria: 11
3 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 01:20:68
6 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 01:21:07

Seria: 12
3 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 01:18:50
5 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 01:18:14
6 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 01:19:00

Seria: 13
2 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:54
6 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 01:17:32

Seria: 14
1 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 01:16:84
2 Badica Tudor A0011 2000 CSS Dinamo 01:16:25
4 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 01:15:00
6 Marin Razvan 10758 2000 Delfinul Bucuresti 01:15:50

Seria: 15
5 Badescu Petrut 1227 2000 CSM Pitesti 01:14:00
6 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 01:14:48
8 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:15:00

Seria: 16
1 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 01:12:52
4 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 01:11:18

Seria: 17
7 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 01:10:20

Descalificari
1 Licu Albert
Observatii: lipsa
11583 2000 NAVI 01:25:62

Proba 86 100 metri liber - 12 ani - Baieti (28 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
8 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 8
1 Popa Andrei A0842 1999 CSS Dinamo 01:29:20

Seria: 9
4 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 01:25:00

Seria: 10
2 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 01:24:23
3 Rapeanu Bogdan Andrei A0184 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:84

Seria: 13
1 Costache David 11441 1999 Delfinul Bucuresti 01:18:00
3 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 01:17:07
4 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 01:17:00
7 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:72
8 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:05

Seria: 14
8 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:00

Seria: 15
1 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:00
3 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 01:14:42

Seria: 16
2 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 01:12:02
5 Balica Mircea Andrei A0015 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:00
7 Negrea Cristian Mihai A0147 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:10
8 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 01:12:73

Seria: 17
1 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:31
4 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:09:59
5 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:88

Seria: 18
1 Coromelcea Victor 9358 1999 CSS Ploiesti 01:09:00
8 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 01:09:03

Seria: 19
2 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 01:07:00
3 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:49
7 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 01:07:00

Seria: 21
2 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 01:03:00
3 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:10
4 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 01:01:00

Proba 87 100 metri liber - 13 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
8 Marinica Andrei 1247 1998 NAVI 99:99:99

Seria: 12
1 Carlig Octavian A0851 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:95
2 Loghin Nicolae A0863 1998 CSS 2 Bucuresti 01:19:22

Seria: 15
4 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:77

Seria: 17
2 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 01:10:06
3 Vasilica Andrei 10397 1998 Delfinul Bucuresti 01:10:00
6 Paraschiv Razvan 9350 1998 CSS Ploiesti 01:10:00

Seria: 18
2 Nilca Bogdan A1072 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:89
4 Apostol George A0849 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:30
6 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:08:50
7 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 01:09:00

Seria: 19
1 Golovca Valentin A0846 1998 CSS Dinamo 01:07:03
4 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 01:06:00
5 Dobos Florin A1100 1998 VIPSANGYM Piatra Neamt 01:06:46
8 Achilie Robert A0852 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:29

Seria: 20
2 Cauc Dan 9346 1998 CSS Ploiesti 01:05:00
6 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:00
7 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:38

Seria: 21
1 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 01:03:50

Descalificari
1 Ion Nicolae Alexandru
Observatii: ipsa
A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:99

Proba 88 100 metri liber - 14 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Culea Stefan Florentin A0912 1997 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 19
6 Gojgar Alexandru A0917 1997 CSS Dinamo 01:06:68

Seria: 20
1 Nitescu Cristian 8873 1997 Bucharest Sport Club 01:05:56
3 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 01:04:39
4 Morosanu Bogdan 8010 1997 CSM Pitesti 01:04:00
5 Ambrono Andrei A0997 1997 Bucharest Sport Club 01:04:06
8 Pantazi Madalin 8853 1997 Bucharest Sport Club 01:05:72

Seria: 21
5 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 01:02:00
7 Ene Andrei Octavian 9254 1997 NAVI 01:03:00

Descalificari
1 Dragulin Nicolae
Observatii: lipsa
1222 1997 Aqua Center Buzau 99:99:99
2 Kera Robert
Observatii: lipsa
A0995 1997 Bucharest Sport Club 01:08:00

Proba 89 100 metri liber - 15 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 21
6 Anghel Mihai 8710 1996 Steaua CSA 01:02:16
8 Nassar Adi A0990 1996 Bucharest Sport Club 01:03:65

Seria: 22
1 Olteanu Valentin Gabriel 9779 1996 Fara club 00:59:30
2 Grigore Andrei A0991 1996 Bucharest Sport Club 00:59:04
6 Tugui Madalin 8023 1996 CSM Pitesti 00:58:00
8 Barbu Eduard 8568 1996 CSM Pitesti 01:00:00

Proba 90 100 metri liber - 16 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Comboeanu Giani A0969 1995 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 22
3 Iordachescu Bogdan 1233 1995 CSM Pitesti 00:58:00
4 Fodor Bogdan A0903 1995 Steaua CSA 00:54:97
7 Nica Dan 8343 1995 Bucharest Sport Club 00:59:13

Descalificari
1 Albu Raul
Observatii:
A0909 1995 Steaua CSA 00:55:42

Proba 91 100 metri liber - 9 ani - Baieti (30 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Radulescu Alecsandru Christian A0637 2002 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
4 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
3 Ionescu Victor A0326 2002 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 5
1 Neaga Mihai Laurentiu 9948 2002 CSM Pitesti 01:50:10
3 Carstoveanu Andrei Vladimir 9949 2002 CSM Pitesti 01:41:43
7 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 01:46:68
8 Neacsu Radu Costin 11247 2002 CSM Pitesti 01:59:47

Seria: 6
2 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 01:38:07
3 Nicolae Andrei 10533 2002 CSM Pitesti 01:38:00
7 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 01:39:41
8 Gheorghe Stefan Lucian 11297 2002 CSM Pitesti 01:40:15

Seria: 7
5 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:30:00
7 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 01:31:54
8 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:35:00

Seria: 8
3 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 01:27:05
4 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 01:26:53

Seria: 9
7 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 01:25:68

Seria: 10
4 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 01:23:02
6 Gorea Vlad Andrei A0427 2002 CSS 1 Bucuresti 01:24:13
8 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 01:25:00

Seria: 11
2 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:22:00
4 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 01:20:00

Seria: 15
7 Stan Leon 11929 2002 NAVI 01:14:67

Descalificari
1 Sava Radu Bogdan
Observatii: lipsa
A0425 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Iorga Rusten Andrei
Observatii:
9899 2002 CSM Pitesti 01:40:16
3 Tanase Sebastian
Observatii: lipsa
1230 2002 CSM Pitesti 01:43:75
4 Popa Andrei
Observatii:
10854 2002 Tenis Club 2000 01:16:36

Proba 92 50 metri spate - 8 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:58:78

Seria: 2
2 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:57:62
4 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:38
6 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:56:91
8 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:58:64

Seria: 3
2 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:54:31
4 Chita Andreea 11302 2003 CSM Pitesti 00:53:00
5 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:00
8 Carata Alexia Antonia A0350 2003 CSS 1 Bucuresti 00:54:89

Seria: 4
3 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 00:50:24

Seria: 5
1 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:49:51

Seria: 6
2 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:47:55
6 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:51

Seria: 7
7 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:46:69

Seria: 8
2 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:45:86
6 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:45:30
7 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:87

Proba 93 50 metri spate - 9 ani - Fete (21 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Radu Mihaela 10534 2002 CSM Pitesti 00:58:00

Seria: 3
1 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:54:68
7 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 00:54:65

Seria: 4
2 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:50:77
8 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:98

Seria: 5
3 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 00:48:19
4 Koeva Zlatina Ivova 1184 2002 Swimming Club "ETAR" 00:48:00
5 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:48:00
6 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:97
7 Ion Ana Maria 12028 2002 CSS Dinamo 00:49:19
8 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:49:86

Seria: 6
5 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 Aqua Center Buzau 00:47:33

Seria: 7
2 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:64
6 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:55
8 Ivanova Irina Nikolaeva 1183 2002 Swimming Club "ETAR" 00:47:00

Seria: 8
1 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:45:87

Seria: 9
1 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:44:18
4 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:43:41
7 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:07

Seria: 10
8 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:43:05

Descalificari
1 Boboc Maria
Observatii: lipsa
A0255 2002 NAVI 00:54:10

Proba 94 50 metri spate - 10 ani - Fete (29 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 01:03:04

Seria: 2
5 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 00:55:78

Seria: 4
1 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:90
6 Raducanu Ania Mihaela 10542 2001 CSM Pitesti 00:50:39

Seria: 6
1 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:47:74
3 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:43
4 Sima Ana A1080 2001 CSS Ploiesti 00:47:09
7 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 00:47:63
8 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:47:91

Seria: 7
1 Duran Laura Mihaela A0369 2001 CSS 1 Bucuresti 00:46:92
3 Ungureanu Catalina 1235 2001 CSM Pitesti 00:46:27
4 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:46:06
5 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:46:24

Seria: 8
3 Tiriblecea Ilinca A0652 2001 Atack Team 00:44:86
4 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:44:47
5 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:60
8 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 00:46:05

Seria: 9
2 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:43:99
3 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:43:78
5 Lazar Ana Maria A0616 2001 Aqua Center Buzau 00:43:66
6 Georgieva Mihaela Emilova 1185 2001 Swimming Club "ETAR" 00:43:80
8 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:29

Seria: 10
1 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:43:00
2 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 00:42:30
3 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:38:91
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:37:99
5 Puchiu Ingrid 11306 2001 Dinamo Bucuresti 00:38:19
6 Buzea Ana-Maria 11020 2001 CSS Dinamo 00:40:88
7 Badea Andrada 10562 2001 CSM Pitesti 00:42:86

Proba 95 50 metri spate - 7 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 01:00:15
5 Pagu Ioana A0629 2004 NAVI 00:58:96
6 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 01:02:96

Seria: 2
3 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:56:70
7 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:57:86

Seria: 3
3 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:53:51

Seria: 4
4 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:49:93
5 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:50:22
7 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:51:38

Seria: 5
2 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:49:00

Proba 96 50 metri spate - 7 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Club Daimon 01:08:86
4 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 01:02:57
5 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 01:04:02
6 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 01:07:95

Seria: 2
1 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 01:01:75
3 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:58:38
5 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:58:10
6 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:59:41
8 Dicu Vlad Andrei Costea A0589 2004 Tenis Club 2000 01:01:77

Seria: 4
1 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 00:55:31
3 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:67
8 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:55:61

Seria: 7
5 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:50:90

Seria: 8
3 Rotaru Cosmin 1188 2004 Sporting Club Piatra Neamt 00:50:00

Descalificari
1 Ichim Luca
Observatii:
A1016 2004 Aqua Center Buzau 00:57:43
2 Mustata Victor
Observatii: lipsa
1234 2004 CSM Pitesti 00:55:12

Proba 97 50 metri spate - 8 ani - Baieti (28 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
7 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:09:98

Seria: 2
7 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:01:20

Seria: 3
4 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:55:92
5 Vlaicu Vlad 11263 2003 CSM Pitesti 00:56:00
7 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 00:56:80

Seria: 5
3 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:53:55
4 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:52:98
8 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:54:25

Seria: 6
1 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:52:80
2 Badicut Matei A0577 2003 Tenis Club 2000 00:52:64
3 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 00:52:21
7 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:52:80
8 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:52:98

Seria: 7
2 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:51:37
3 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:51:02
4 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:79
7 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:51:50

Seria: 8
1 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:51
7 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:50:32

Seria: 10
6 Stoica Ionut 1231 2003 CSM Pitesti 00:47:84
8 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:54

Seria: 11
1 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:66
8 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:46:78

Seria: 12
1 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:45:93
8 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:98

Seria: 13
5 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:44:40

Seria: 16
7 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:43
8 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:41:75

Proba 98 50 metri spate - 9 ani - Baieti (40 sportivi inscrisi in 17 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Piciorus Alexandru A1141 2002 CSS Ploiesti 00:57:29
2 Neacsu Radu Costin 11247 2002 CSM Pitesti 00:56:35
3 Soare Mihai A0766 2002 NAVI 00:56:06
6 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:30

Seria: 4
5 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:54:67
6 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:54:80
7 Nicolae Andrei 10533 2002 CSM Pitesti 00:55:20

Seria: 5
1 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 00:54:10
2 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:53:77
5 Gheorghe Stefan Lucian 11297 2002 CSM Pitesti 00:53:37
7 Neaga Mihai Laurentiu 9948 2002 CSM Pitesti 00:54:07

Seria: 6
4 Peles Vlad 10531 2002 CSM Pitesti 00:52:00
5 Carstoveanu Andrei Vladimir 9949 2002 CSM Pitesti 00:52:11

Seria: 7
6 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:51:28
8 Iorga Rusten Andrei 9899 2002 CSM Pitesti 00:51:72

Seria: 8
2 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:50:13
4 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:93
5 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:99

Seria: 9
4 Ionescu Victor A0326 2002 Tenis Club 2000 00:48:64
5 Ionescu Teodor 9921 2002 CSM Pitesti 00:48:94

Seria: 10
4 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:83
5 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:23
7 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:48:00

Seria: 11
2 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:52
4 Sava Radu Bogdan A0425 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:23
7 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:46:66

Seria: 12
4 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:22
5 Gorea Vlad Andrei A0427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:45:23
6 Radulescu Alecsandru Christian A0637 2002 Tenis Club 2000 00:45:55

Seria: 13
3 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:57
7 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:44:79

Seria: 14
2 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 00:43:50
4 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:43:28

Seria: 15
8 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:43:11

Seria: 16
3 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:40:92
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:40:94

Seria: 17
8 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:40:26

Seria: 18
5 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:38:83

Seria: 19
1 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:37:47

Descalificari
1 Tanase Sebastian
Observatii: lipsa
1230 2002 CSM Pitesti 00:49:65

Proba 99 50 metri spate - 10 ani - Baieti (42 sportivi inscrisi in 17 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 01:01:00

Seria: 3
8 Lazar Ovidiu 10559 2001 CSM Pitesti 00:57:36

Seria: 4
4 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:33

Seria: 6
6 Iliescu Razvan A0612 2001 Tenis Club 2000 00:52:38

Seria: 7
1 Dragan Mihai A1110 2001 CSS 1 Bucuresti 00:51:58

Seria: 8
6 Otoiu Luca Ioan 11052 2001 CSM Pitesti 00:50:13
8