Lista de start pentru Cupa Martisor copii 7-11 ani- Editia 2020

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 7 ani - Baieti (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Badila Aris 6145 2013 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Pantea David Razvan 6158 2013 Steaua CSA 99:99:99
5 Serban Bogdan 6146 2013 Petrolul Ploiesti 99:99:99
6 Toma Alexandru 6281 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Pavel Matei Gabriel 6210 2013 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Baca David Alexandru 6224 2013 Swimming Team 99:99:99
3 Popescu Gabriel 6280 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Mihai Eduard Alexandru 6279 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Leu Luca 5937 2013 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
6 Mustata Bogdan 6252 2013 Swimming Team 99:99:99
7 Dinulescu Alexandru 6218 2013 Pescarusul Izvorani 99:99:99
8 Barbu Filip Gabriel 6195 2013 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Botea Robert 6057 2013 Atack Team 01:34:35
2 Vlad Alexandru 6059 2013 Atack Team 01:28:15
3 Ile Sebastian 6005 2013 Renovatio S.C. 01:22:08
4 Lazar Serban 6113 2013 Aqua Sport Citius 01:18:10
5 Toma Alexandru Iulian 5942 2013 Bucharest Sport Club Elite 01:18:88
6 Trandafir Tudor 6004 2013 Renovatio S.C. 01:23:12
7 Albu Denis Alexandru 6060 2013 Atack Team 01:32:09
8 Tanase Alexandru 5943 2013 Bucharest Sport Club Elite 01:35:90

Seria: 4
1 Croitoru Andrei 6103 2013 Aqua Sport Citius 01:09:03
2 Simescu Adrian 6109 2013 Aqua Sport Citius 01:03:54
3 Soimu Rares 6237 2013 Swimming Team 01:00:85
4 Marinescu Rares Andrei 6236 2013 Swimming Team 01:00:61
5 Sofonea Andrei 6114 2013 Aqua Sport Citius 01:00:76
6 Ciurla Matei 5990 2013 Steaua CSA 01:02:45
7 Padure David 6106 2013 Aqua Sport Citius 01:06:38
8 Moia Marc Alexandru 6054 2013 Atack Team 01:17:85

Seria: 5
1 Iordache Stefan Radu 5289 2013 Aqua Sport Citius 00:55:85
2 Sergovici Milan Andrei 5971 2013 Bucharest Sport Club Elite 00:53:90
3 Oltean Bogdan 6105 2013 Aqua Sport Citius 00:48:94
4 Petrea Sebastian 6108 2013 Aqua Sport Citius 00:42:82
5 Achitei Andrei 6189 2013 Atena Sport Club Constanta 00:45:00
6 Ene Mark 6229 2013 Swimming Team 00:53:63
7 Ionescu Sasha Christian 6173 2013 Hyperion Brasov 00:55:00
8 Ignat Stefan Ioan 6104 2013 Aqua Sport Citius 00:58:31

Proba 2 50 metri liber - 8 ani - Baieti (73 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Paun Luca 6287 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Panait Daniel Constantin 6205 2012 Atack Team 99:99:99
5 Neacsu David 6006 2012 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
2 Voinea Luca Andrei 6197 2012 Atack Team 99:99:99
3 Lungu Tudor 6188 2012 Atena Sport Club Constanta 99:99:99
4 Zburlea Cristian Andrei 6176 2012 Atena Sport Club Constanta 99:99:99
5 Sasu Eduard Costin 6180 2012 Atena Sport Club Constanta 99:99:99
6 Draghici Ianis alexandru 6032 2012 Bluemarin Sport Club 99:99:99
7 Petrescu Dominic Rares 6204 2012 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Staicu Ionut Catalin 6221 2012 Hyperion Brasov 99:99:99
2 Pascaru David 6286 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Dinu Tudor 6284 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Barboi Darius Valentin 6282 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Costache Alexandru 6283 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Mitrache Bogdan 6285 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Navala Alexandru Ionut 6223 2012 Swimming Team 99:99:99
8 Bivolaru Mihai 6153 2012 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 4
1 Popescu Nectarie 6255 2012 Swimming Team 99:99:99
2 Gramma Daniel 6253 2012 Swimming Team 99:99:99
3 Apostu David Radu 6058 2012 Atack Team 01:29:09
4 Matei Vlad Alexandru 6041 2012 Bluemarin Sport Club 01:13:29
5 Tudoran Luca Alexandru 5288 2012 Aqua Sport Citius 01:27:79
6 Stanciu Dragos Alexandru 6157 2012 Steaua CSA 99:99:99
7 Patrascan Victor Constantin 6254 2012 Swimming Team 99:99:99
8 Hamza Aljbawi 6277 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 5
1 Gugu Eduard Luca 6047 2012 Bluemarin Sport Club 01:08:77
2 Lupan Patric Alexandru 5951 2012 Bucharest Sport Club Elite 01:05:54
3 Stoica Petru Remus 6123 2012 CSS 1 Bucuresti 01:04:91
4 Budulus Tudor 6011 2012 Renovatio S.C. 01:03:64
5 Savulescu Mihai 5967 2012 Legacy Aquatix 01:04:47
6 Magheras Radu Stefan 6048 2012 Bluemarin Sport Club 01:05:37
7 Podgoreanu Darius 6010 2012 Renovatio S.C. 01:06:44
8 Cristea Andrei David 5963 2012 Steaua CSA 01:11:74

Seria: 6
1 Nae Horia 6008 2012 Renovatio S.C. 01:02:51
2 Niculae Filip 5945 2012 Bucharest Sport Club Elite 01:00:70
4 Dobrescu Gabriel 6172 2012 Hyperion Brasov 00:58:00
5 Gheorghe David Cristian 5980 2012 Aqua Team 00:58:48
6 Moreno Rafael 6009 2012 Renovatio S.C. 00:59:40
7 Manache Daniel Edward 5949 2012 Bucharest Sport Club Elite 01:00:81
8 Mircea Catalin Antoniu 5965 2012 Steaua CSA 01:02:92

Seria: 7
1 Turcu Razvan 6116 2012 Aqua Sport Citius 00:55:42
2 Carnaru Iannis 6007 2012 Renovatio S.C. 00:55:10
3 Gherasim Luca Andrei 5286 2012 Aqua Sport Citius 00:51:68
4 Ionita Luca Andrei 5978 2012 Aqua Team 00:51:04
5 Boroianu Bogdan 6133 2012 Petrolul Ploiesti 00:51:24
6 Ionescu Radu 5975 2012 Aqua Team 00:54:82
7 Enica Arthur Ruiz 6120 2012 CSS 1 Bucuresti 00:55:41
8 Martin Stefan Gabriel 5958 2012 Steaua CSA 00:57:68

Seria: 8
1 Nistor Tudor 6209 2012 Hyperion Brasov 00:50:00
2 Stinga Ianis Nicolas 5950 2012 Bucharest Sport Club Elite 00:48:91
3 Vasile Alexandru Claudiu 6034 2012 Bluemarin Sport Club 00:48:37
4 Mihaila Alexandru 5371 2012 Atack Team 00:46:35
5 Olar Dragos 6099 2012 Aqua Sport Citius 00:47:33
6 Cojanu Banicioiu Mihail 5941 2012 Legacy Aquatix 00:48:43
7 Luchian Matei Alexandru 5928 2012 Aqua Life 00:49:50
8 Radu Eric Mihai 5989 2012 Steaua CSA 00:50:48

Seria: 9
1 Scarlat Rares 6101 2012 Aqua Sport Citius 00:46:08
2 Rotaru Petru Eduard 5979 2012 Aqua Team 00:45:28
3 Sorocianu Rares Andrei 6171 2012 Junior Swim Iasi 00:43:36
4 Savescu Daryus Andrei 5335 2012 Aqua Life 00:42:86
5 Stirbu Marc Sebastian 5284 2012 Aqua Sport Citius 00:43:36
6 Pirliteanu Bogdan 6100 2012 Aqua Sport Citius 00:44:83
7 Bondrescu Dragos Cristian 6093 2012 Aqua Sport Citius 00:45:59
8 Vlasceanu Dragos Andrei 5948 2012 Bucharest Sport Club Elite 00:46:10

Seria: 10
1 Ivana Andrei 5319 2012 Steaua CSA 00:41:67
2 Constantinica Denis Andrei 6002 2012 Aqua Life 00:40:58
3 Popa Luca Ioan 6191 2012 Atena Sport Club Constanta 00:39:91
4 Lupusoru Radu 5315 2012 Steaua CSA 00:38:48
5 Paltinisanu Luca Gabriel 6166 2012 Hyperion Brasov 00:39:00
6 Popa Theodor 5346 2012 Bucharest Sport Club Elite 00:40:32
7 Dogariu Darius Mihai 5332 2012 Aqua Life 00:41:58
8 Circota Ioan Tudor 6001 2012 Aqua Life 00:42:23

Descalificari
1 Ene Ciprian Alexandru
Observatii: DSQ
5988 2012 Steaua CSA 00:58:60

Proba 3 50 metri liber - 9 ani - Baieti (84 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pirici Calin 6213 2011 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Ilie Andrei 6211 2011 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Burcus David 6212 2011 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Butoi David 6278 2011 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Nagy Alexandru 6014 2011 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Anghelus Razvan 5831 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Giuhat Robert 6216 2011 Performer 99:99:99
4 Udrescu Radu 6265 2011 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Bulat Vlad 6217 2011 Performer 99:99:99
6 Ivan Angelo Stefano 6049 2011 Bluemarin Sport Club 99:99:99
7 Robert Ion 6152 2011 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
8 Coman David 6192 2011 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 3
1 Radu Andrei Ionut 6258 2011 Swimming Team 99:99:99
2 Ilie Vlad Gabriel 6256 2011 Swimming Team 99:99:99
3 Soare Vlad 5843 2011 Renovatio S.C. 01:24:83
4 Gardu Sebastian 5699 2011 CSS 1 Bucuresti 00:59:75
5 Taslica Mihai Florin 5953 2011 Steaua CSA 01:05:97
6 David Alexandru 6228 2011 Swimming Team 99:99:99
7 Popescu Luca 6257 2011 Swimming Team 99:99:99
8 Rusu Robert Cristian 6259 2011 Swimming Team 99:99:99

Seria: 4
1 Ghizdavet Bogdan 5997 2011 Bucharest Sport Club Elite 00:57:14
2 Luca Vlad Cristian 5960 2011 Steaua CSA 00:56:23
3 Ionita Bogdan Andrei 5959 2011 Steaua CSA 00:53:65
4 Vladu Ianis 5575 2011 Steaua CSA 00:52:47
5 Petcu Vlad Liviu Gabriel 5957 2011 Steaua CSA 00:52:74
6 Udeanu Vlad Andrei 5932 2011 Aqua Life 00:55:60
7 Onofras Ivan 6064 2011 Bucharest Sport Club Elite 00:56:43
8 Pana Stefan 5714 2011 Swimming Team 00:57:87

Seria: 5
1 Sfetcu Alexandru 5940 2011 Legacy Aquatix 00:51:53
2 Tanase Arthur 5646 2011 Aqua Sport Citius 00:50:67
3 Mot Matei 5643 2011 Steaua CSA 00:47:92
4 Dimache Ianis 4721 2011 Bucharest Sport Club Elite 00:47:53
5 Aldea Cristian Andrei 6222 2011 Swimming Team 00:47:87
6 Ion Robert Gabriel 5373 2011 Atack Team 00:49:86
7 Giza Alexandru 5320 2011 Renovatio S.C. 00:50:86
8 Hammoud Rami 5717 2011 Swimming Team 00:51:55

Seria: 6
1 Badeci Eduard Viorel 5981 2011 Aqua Team 00:46:84
2 Mihalache Mario 5552 2011 Bucharest Sport Club Elite 00:45:86
3 Bucur Luca 5713 2011 Swimming Team 00:45:65
4 Cristescu Tudor 6015 2011 Renovatio S.C. 00:44:85
5 Petrache Tudor 5563 2011 Aqua Sport Citius 00:45:05
6 Tutulan Petru Daniel 4774 2011 Aqua Sport Citius 00:45:68
7 Dodoc Yannis 5630 2011 Swimming Team 00:45:93
8 Butufei Rares 5519 2011 Hyperion Brasov 00:47:18

Seria: 7
2 Radu Sasha 4777 2011 Aqua Sport Citius 00:44:18
3 Vladut Alexandru 5581 2011 Bluemarin Sport Club 00:43:59
4 Boboc andrei 5837 2011 Bluemarin Sport Club 00:43:45
5 Georgescu Marian 5670 2011 Aqua Life 00:43:47
6 Draghici Lucas 4724 2011 Bucharest Sport Club Elite 00:43:92
7 Staicu Toma Alexandru 5329 2011 Aqua Life 00:44:41
8 Pislea Ciprian Stefan 5939 2011 Legacy Aquatix 00:44:70

Seria: 8
1 Jeca Filip 5310 2011 Aqua Team 00:43:30
2 Tanase Razvan 5546 2011 Aqua Team 00:42:80
3 Mihai Victor Andrei 5992 2011 Legacy Aquatix 00:42:44
4 Dabija Rares 5832 2011 Aqua Sport Citius 00:42:16
5 Keller Nicholas 5677 2011 Hyperion Brasov 00:42:17
6 Ionescu Sasa 5551 2011 Bucharest Sport Club Elite 00:42:48
7 Ioya Horia Stefan 6174 2011 Atena Sport Club Constanta 00:43:28
8 Badalau Aris 5312 2011 Steaua CSA 00:43:39

Seria: 9
1 Anghel Darius 5362 2011 Swimming Team 00:41:92
2 Radulescu Andrei 5365 2011 Swimming Team 00:41:50
3 Bolocan Eduard 5538 2011 Swimming Team 00:41:27
4 Tita David 5716 2011 Swimming Team 00:41:09
5 Goran Pavel 5777 2011 Renovatio S.C. 00:41:26
6 Capisizu Matei 5938 2011 Legacy Aquatix 00:41:31
7 Mihai David 4770 2011 Aqua Sport Citius 00:41:56
8 Buta Cristian 5309 2011 Steaua CSA 00:42:12

Seria: 10
1 Kovacs Norbert 5521 2011 Hyperion Brasov 00:40:78
3 Ghita Vladut Paul Matei 5337 2011 Pescarusul Izvorani 00:39:57
4 Ana Luca Alexandru 5999 2011 Aqua Life 00:38:77
5 Cojocaru Erik Cristian 6227 2011 Swimming Team 00:38:80
6 Dobrescu Ioan Victor 5300 2011 Legacy Aquatix 00:39:75
7 Lazar Luca Nicolae 5363 2011 Swimming Team 00:40:40
8 Ciobanu Sasha 4723 2011 Swimming Team 00:40:85

Seria: 11
1 Badarau Robert 5293 2011 Aqua Sport Citius 00:38:15
2 Melinte Mattyas Stefan 5327 2011 Steaua CSA 00:38:02
3 Gavrila Alexandru Daniel 5092 2011 Aqua Team 00:36:66
4 Iordache Robert Andrei 4676 2011 Aqua Life 00:35:68
5 Vieru Vlad 4722 2011 Aqua Team 00:36:36
6 Vlad Sergiu Mihai 4776 2011 Aqua Team 00:37:67
7 Nitu Rafael 4707 2011 Aqua Team 00:38:08
8 Coman David 5520 2011 Hyperion Brasov 00:38:61

Descalificari
1 Gabura Matei
Observatii: DSQ
5771 2011 Aqua Sport Citius 00:44:49
2 Sedeghi Armand
Observatii: DSQ
5313 2011 Steaua CSA 00:39:78

Proba 4 50 metri liber - 7 ani - Fete (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stuparu Alessia 6290 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Balan Ioana Alexandra 6154 2013 Aqua Life 99:99:99
5 Olteanu Andreea Erica 6159 2013 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Kira Badeca 6138 2013 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Pislaru Alexandra Mihaela 6207 2013 Atack Team 99:99:99
3 Voicu Ana 6245 2013 Swimming Team 99:99:99
4 Sanag Aylin 6289 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Burduf Anastasia 6260 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Checiu Maria Alexandra 6155 2013 Aqua Life 99:99:99
7 Lupea Amalia Maria 6175 2013 Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 3
1 Radu Ana 6262 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Teodorescu Sofia 6264 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Florescu Sofia 6087 2013 Aqua Sport Citius 01:24:40
4 Dobre Luana 5993 2013 Legacy Aquatix 01:10:28
5 Savu Eveline Maria 6042 2013 Bluemarin Sport Club 01:13:08
6 Chivu Teodora 6263 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Marin Sonia 6288 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Porime Sofia 6261 2013 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Stoica Teodora Ilinca 6244 2013 Swimming Team 01:03:34
2 Dumitru Nicole 6085 2013 Aqua Sport Citius 01:00:77
3 Cretu Daria Andreea 5935 2013 Aqua Life 00:58:10
4 Vlasceanu Eva Maria 6181 2013 Atena Sport Club Constanta 00:55:91
5 Musat Sofia Ioana 6178 2013 Atena Sport Club Constanta 00:56:21
6 Stefan Teodora Maria 6177 2013 Atena Sport Club Constanta 00:59:81
7 Toma Sara Maria 6179 2013 Atena Sport Club Constanta 01:01:19
8 Sulugiuc Irina 6090 2013 Aqua Sport Citius 01:08:00

Seria: 5
1 Grecu Alexandra Andreea 5974 2013 Aqua Team 00:54:73
2 Nastase Maria 6021 2013 Renovatio S.C. 00:52:50
3 Holos Sonia 6162 2013 Hyperion Brasov 00:45:00
4 Fiama Sarah 6022 2013 Renovatio S.C. 00:41:40
5 Zarojanu Ana 6242 2013 Swimming Team 00:44:37
6 Cozorici Ilinca 6167 2013 Junior Swim Iasi 00:46:73
7 Golescu Rebeca 6243 2013 Swimming Team 00:53:21
8 Gavril Sofia 5936 2013 Aqua Life 00:54:87

Proba 5 50 metri liber - 8 ani - Fete (42 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mocanu Ioana 6291 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Solea Alecu Amalia Crina 6183 2012 Atena Sport Club Constanta 99:99:99
5 Balan Mevek Aida 6160 2012 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Rotaru Delia 6196 2012 Atack Team 99:99:99
2 Mardale Sofia Ana 6240 2012 Swimming Team 99:99:99
3 Serghie Teodora 6270 2012 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Pavel Mara 6268 2012 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Mila Sofia 6241 2012 Swimming Team 99:99:99
6 Stoica Maya Andreea 6276 2012 Performer 99:99:99
7 Balaceanu Maria Ecaterina 6206 2012 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Antohi Irina 6117 2012 Bluemarin Sport Club 01:24:77
2 Taflaru Maria Serena 5955 2012 Steaua CSA 01:04:65
3 Olteanu Ana Maria 5368 2012 Swimming Team 01:03:50
4 Pahomi Antonia Gabriela 6239 2012 Swimming Team 01:02:56
5 Soglu Anastasia 6045 2012 Bluemarin Sport Club 01:02:90
6 Zainescu Ana Maria 6044 2012 Bluemarin Sport Club 01:03:98
7 Potanga Bianca Maria 6051 2012 Bluemarin Sport Club 01:13:29
8 Morgun Dominica 5947 2012 Bucharest Sport Club Elite 01:26:06

Seria: 4
1 Boteanu Diana 6079 2012 Aqua Sport Citius 01:01:66
2 Micu Adnana 6082 2012 Aqua Sport Citius 00:56:18
3 Petre Alexandra Maria 5977 2012 Aqua Team 00:53:08
4 Doru Antonia Elena 6208 2012 Junior Swim Iasi 00:50:18
5 Antonescu Eva 6039 2012 Bluemarin Sport Club 00:50:63
6 Nicolaescu Tatiana 6024 2012 Renovatio S.C. 00:54:86
7 Micu Antonia 6083 2012 Aqua Sport Citius 00:57:49
8 Lospa Natalia Maria 5292 2012 Aqua Sport Citius 01:02:36

Seria: 5
1 Avadani Teodora 6165 2012 Hyperion Brasov 00:50:00
2 Ene Julia 6081 2012 Aqua Sport Citius 00:49:11
3 Dumitrescu Olivia 5352 2012 Bucharest Sport Club Elite 00:47:24
4 Rotaru Carla 6118 2012 CSS 1 Bucuresti 00:46:23
5 Florescu Mihaela 6161 2012 Hyperion Brasov 00:47:00
6 Gavriloiu Antonia Andreea 6232 2012 Swimming Team 00:48:18
7 Zamfir Rebeca Ioana 6164 2012 Hyperion Brasov 00:50:00
8 Ambrozie Ecaterina 5357 2012 Bucharest Sport Club Elite 00:50:12

Seria: 6
1 Negoi Ilinca 5321 2012 Renovatio S.C. 00:44:03
2 Galmeanu Andreea 5282 2012 Aqua Sport Citius 00:43:01
3 Lebidov Carolina Sofia 6185 2012 Atena Sport Club Constanta 00:41:06
4 Gaman Maia 5295 2012 Dinamo Bucuresti 00:39:20
5 Mihai Ema Stefania 5314 2012 Aqua Team 00:41:02
6 Chirca Antonia 6080 2012 Aqua Sport Citius 00:41:40
7 Diculescu Maria 6023 2012 Renovatio S.C. 00:43:77
8 Stefanescu Elena 5944 2012 Bucharest Sport Club Elite 00:46:18

Proba 6 50 metri liber - 9 ani - Fete (60 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Grecu Alexandra Nicole 6169 2011 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Muti Daria 4686 2011 Swimming Team 99:99:99
5 Olteanu Ioana 6182 2011 Atena Sport Club Constanta 99:99:99
6 Manta Letitia 6249 2011 Swimming Team 99:99:99

Seria: 2
1 Rus Natalia 6214 2011 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Dragnescu Daria 6219 2011 Pescarusul Izvorani 99:99:99
3 Oprea Andreea 6247 2011 Swimming Team 99:99:99
4 Matei Thea 5701 2011 CSS 1 Bucuresti 01:08:92
5 Ioan Sofia 6111 2011 Aqua Sport Citius 01:11:40
6 Sava Carina 6248 2011 Swimming Team 99:99:99
7 Grigore Princess Alexandra 6215 2011 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Preda Sara Ioana 6193 2011 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Turcan Maria 6077 2011 Aqua Sport Citius 01:02:48
2 Catana Natalia Mihaela 6226 2011 Swimming Team 00:55:42
3 Grecea Patricia 5306 2011 Aqua Team 00:53:42
4 Marinescu Miruna Gabriela 6038 2011 Bluemarin Sport Club 00:53:22
5 Miclescu Iulia Mateea 5696 2011 CSS 1 Bucuresti 00:53:24
6 Ionescu Ioana 5592 2011 Steaua CSA 00:54:69
7 Dospinescu Tatiana 6025 2011 Renovatio S.C. 00:57:98
8 Stefan Anastasia 5672 2011 Aqua Life 01:04:55

Seria: 4
1 Dinu Sofia Ruxandra 5994 2011 Bucharest Sport Club Elite 00:51:81
2 Radu Antonia Andreea Bianca 5929 2011 Aqua Life 00:50:63
3 Miu Alessia 5574 2011 Atack Team 00:50:32
4 Beju Natalia Maria 5983 2011 Steaua CSA 00:48:49
5 Dobre Ella 5823 2011 Petrolul Ploiesti 00:48:50
6 Nica Maria Andrada 6040 2011 Bluemarin Sport Club 00:50:43
7 Golescu Sara 5718 2011 Swimming Team 00:51:68
8 Andrei Bristena 6026 2011 Renovatio S.C. 00:53:14

Seria: 5
1 Batel Mariam 4697 2011 Aqua Team 00:47:36
2 Ceancu Jasmine Maria 5695 2011 CSS 1 Bucuresti 00:46:34
3 Petrisor Sofia 6027 2011 Renovatio S.C. 00:45:36
4 Moran Tulia Elisabeta 6184 2011 Atena Sport Club Constanta 00:44:00
5 Iosif Olivia 5359 2011 Swimming Team 00:45:28
6 Cuclea Maria 5590 2011 Steaua CSA 00:46:00
7 Banateanu Mara Daphne 6225 2011 Swimming Team 00:46:56
8 Giura Iulia 5645 2011 Aqua Sport Citius 00:47:42

Seria: 6
1 Yalcinoz Ada Feyza 6186 2011 Atena Sport Club Constanta 00:44:00
2 Grosu Angela 5822 2011 Petrolul Ploiesti 00:43:79
3 Menciu Ilinca Ana 5518 2011 Legacy Aquatix 00:43:00
4 Manta Letitia 5360 2011 Swimming Team 00:42:57
5 Ion Alessia 5813 2011 Aqua Team 00:43:00
6 Botila Rebeca 5984 2011 Steaua CSA 00:43:54
7 Buleu Alexa 5523 2011 Hyperion Brasov 00:43:98
8 Lungu Ana 6187 2011 Atena Sport Club Constanta 00:44:00

Seria: 7
1 Mofidi Ariana 5308 2011 Steaua CSA 00:41:54
2 Rauca Rebeca 4729 2011 Steaua CSA 00:39:69
3 Ionescu Anastasia 4766 2011 Bucharest Sport Club Elite 00:39:44
4 Mocanu Natalia 5089 2011 Renovatio S.C. 00:39:33
5 Condrea Andreea 5305 2011 Aqua Team 00:39:43
6 Crainic Smaranda 5524 2011 Hyperion Brasov 00:39:49
7 Mansour Sara 5789 2011 Bluemarin Sport Club 00:40:81
8 Nitu Theodora 5526 2011 Hyperion Brasov 00:41:92

Seria: 8
1 Fekete Petra 5525 2011 Hyperion Brasov 00:38:15
2 Micu Irina 4767 2011 Aqua Sport Citius 00:37:15
3 Barbieru Anelis Antonia 4764 2011 Aqua Sport Citius 00:36:29
4 Ambrus Dalma 6163 2011 Hyperion Brasov 00:35:00
5 Comna Andreea Luiza 4765 2011 Aqua Sport Citius 00:36:27
6 Mircea Daria Maria 5361 2011 Swimming Team 00:36:81
7 Lupu Antonia 4699 2011 Steaua CSA 00:37:46
8 Marinescu Sara Maria 6190 2011 Atena Sport Club Constanta 00:39:00

Proba 7 50 metri bras - 7 ani - Baieti (35 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Toma Alexandru 6281 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Serban Bogdan 6146 2013 Petrolul Ploiesti 99:99:99
5 Pantea David Razvan 6158 2013 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Sofonea Andrei 6114 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Croitoru Andrei 6103 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Botea Robert 6057 2013 Atack Team 99:99:99
4 Ionescu Sasha Christian 6173 2013 Hyperion Brasov 99:99:99
5 Sergovici Milan Andrei 5971 2013 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
7 Lazar Serban 6113 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Badila Aris 6145 2013 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 3
1 Mustata Bogdan 6252 2013 Swimming Team 99:99:99
2 Mihai Eduard Alexandru 6279 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Dinulescu Alexandru 6218 2013 Pescarusul Izvorani 99:99:99
4 Barbu Filip Gabriel 6195 2013 Atack Team 99:99:99
5 Pavel Matei Gabriel 6210 2013 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Baca David Alexandru 6224 2013 Swimming Team 99:99:99
7 Popescu Gabriel 6280 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Iordache Stefan Radu 5289 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Ile Sebastian 6005 2013 Renovatio S.C. 01:57:14
2 Simescu Adrian 6109 2013 Aqua Sport Citius 01:51:81
3 Soimu Rares 6237 2013 Swimming Team 01:36:89
4 Tanase Alexandru 5943 2013 Bucharest Sport Club Elite 01:32:71
5 Trandafir Tudor 6004 2013 Renovatio S.C. 01:36:71
6 Toma Alexandru Iulian 5942 2013 Bucharest Sport Club Elite 01:51:27
7 Marinescu Rares Andrei 6236 2013 Swimming Team 01:51:92
8 Vlad Alexandru 6059 2013 Atack Team 01:59:16

Seria: 5
1 Moia Marc Alexandru 6054 2013 Atack Team 01:27:82
3 Petrea Sebastian 6108 2013 Aqua Sport Citius 01:07:82
4 Padure David 6106 2013 Aqua Sport Citius 01:01:93
5 Oltean Bogdan 6105 2013 Aqua Sport Citius 01:05:35
6 Ene Mark 6229 2013 Swimming Team 01:13:11
7 Ciurla Matei 5990 2013 Steaua CSA 01:25:86
8 Ignat Stefan Ioan 6104 2013 Aqua Sport Citius 01:29:43

Descalificari
1 Albu Denis Alexandru
Observatii: DSQ
6060 2013 Atack Team 99:99:99
2 Achitei Andrei
Observatii: DSQ
6189 2013 Atena Sport Club Constanta 01:15:00

Proba 8 50 metri bras - 8 ani - Baieti (70 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Sasu Eduard Costin 6180 2012 Atena Sport Club Constanta 99:99:99
3 Dobrescu Gabriel 6172 2012 Hyperion Brasov 99:99:99
4 Stanciu Dragos Alexandru 6157 2012 Steaua CSA 99:99:99
5 Paltinisanu Luca Gabriel 6166 2012 Hyperion Brasov 99:99:99
6 Zburlea Cristian Andrei 6176 2012 Atena Sport Club Constanta 99:99:99
7 Draghici Ianis alexandru 6032 2012 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Manache Daniel Edward 5949 2012 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Martin Stefan Gabriel 5958 2012 Steaua CSA 99:99:99
3 Gugu Eduard Luca 6047 2012 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Savulescu Mihai 5967 2012 Legacy Aquatix 99:99:99
5 Mircea Catalin Antoniu 5965 2012 Steaua CSA 99:99:99
6 Magheras Radu Stefan 6048 2012 Bluemarin Sport Club 99:99:99
7 Scarlat Rares 6101 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Niculae Filip 5945 2012 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 3
1 Barboi Darius Valentin 6282 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Hamza Aljbawi 6277 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Patrascan Victor Constantin 6254 2012 Swimming Team 99:99:99
5 Pascaru David 6286 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Mitrache Bogdan 6285 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Dinu Tudor 6284 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Lungu Tudor 6188 2012 Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 4
1 Navala Alexandru Ionut 6223 2012 Swimming Team 99:99:99
2 Staicu Ionut Catalin 6221 2012 Hyperion Brasov 99:99:99
3 Panait Daniel Constantin 6205 2012 Atack Team 99:99:99
4 Costache Alexandru 6283 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Voinea Luca Andrei 6197 2012 Atack Team 99:99:99
6 Nistor Tudor 6209 2012 Hyperion Brasov 99:99:99
7 Paun Luca 6287 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Gramma Daniel 6253 2012 Swimming Team 99:99:99

Seria: 5
1 Matei Vlad Alexandru 6041 2012 Bluemarin Sport Club 01:44:66
2 Podgoreanu Darius 6010 2012 Renovatio S.C. 01:41:16
3 Stoica Petru Remus 6123 2012 CSS 1 Bucuresti 01:22:68
4 Moreno Rafael 6009 2012 Renovatio S.C. 01:19:26
5 Cristea Andrei David 5963 2012 Steaua CSA 01:20:34
6 Budulus Tudor 6011 2012 Renovatio S.C. 01:25:09
7 Apostu David Radu 6058 2012 Atack Team 01:42:86
8 Tudoran Luca Alexandru 5288 2012 Aqua Sport Citius 02:11:32

Seria: 6
1 Gheorghe David Cristian 5980 2012 Aqua Team 01:18:21
2 Bondrescu Dragos Cristian 6093 2012 Aqua Sport Citius 01:17:33
3 Turcu Razvan 6116 2012 Aqua Sport Citius 01:14:55
4 Stinga Ianis Nicolas 5950 2012 Bucharest Sport Club Elite 01:11:83
5 Boroianu Bogdan 6133 2012 Petrolul Ploiesti 01:12:16
6 Luchian Matei Alexandru 5928 2012 Aqua Life 01:16:53
7 Nae Horia 6008 2012 Renovatio S.C. 01:18:04
8 Ionita Luca Andrei 5978 2012 Aqua Team 01:18:45

Seria: 7
1 Olar Dragos 6099 2012 Aqua Sport Citius 01:10:36
2 Radu Eric Mihai 5989 2012 Steaua CSA 01:10:12
3 Carnaru Iannis 6007 2012 Renovatio S.C. 01:09:92
4 Rotaru Petru Eduard 5979 2012 Aqua Team 01:07:15
5 Stirbu Marc Sebastian 5284 2012 Aqua Sport Citius 01:07:44
6 Pirliteanu Bogdan 6100 2012 Aqua Sport Citius 01:10:09
7 Enica Arthur Ruiz 6120 2012 CSS 1 Bucuresti 01:10:14
8 Vlasceanu Dragos Andrei 5948 2012 Bucharest Sport Club Elite 01:11:16

Seria: 8
1 Ionescu Radu 5975 2012 Aqua Team 01:06:29
2 Gherasim Luca Andrei 5286 2012 Aqua Sport Citius 01:05:60
3 Vasile Alexandru Claudiu 6034 2012 Bluemarin Sport Club 01:04:78
5 Dogariu Darius Mihai 5332 2012 Aqua Life 01:04:72
6 Neacsu David 6006 2012 Renovatio S.C. 01:05:07
7 Circota Ioan Tudor 6001 2012 Aqua Life 01:05:72
8 Mihaila Alexandru 5371 2012 Atack Team 01:06:70

Seria: 9
1 Savescu Daryus Andrei 5335 2012 Aqua Life 01:00:28
2 Ivana Andrei 5319 2012 Steaua CSA 00:55:63
3 Sorocianu Rares Andrei 6171 2012 Junior Swim Iasi 00:53:92
4 Constantinica Denis Andrei 6002 2012 Aqua Life 00:51:07
5 Lupusoru Radu 5315 2012 Steaua CSA 00:51:32
6 Popa Luca Ioan 6191 2012 Atena Sport Club Constanta 00:54:21
7 Popa Theodor 5346 2012 Bucharest Sport Club Elite 00:57:61
8 Cojanu Banicioiu Mihail 5941 2012 Legacy Aquatix 01:03:22

Descalificari
1 Popescu Nectarie
Observatii: DSQ
6255 2012 Swimming Team 99:99:99
2 Ene Ciprian Alexandru
Observatii: DSQ
5988 2012 Steaua CSA 01:04:65

Proba 9 50 metri bras - 9 ani - Baieti (81 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Butoi David 6278 2011 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Coman David 6192 2011 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 Ilie Andrei 6211 2011 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Nagy Alexandru 6014 2011 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Luca Vlad Cristian 5960 2011 Steaua CSA 99:99:99
4 Taslica Mihai Florin 5953 2011 Steaua CSA 99:99:99
5 Ionita Bogdan Andrei 5959 2011 Steaua CSA 99:99:99
6 Ghizdavet Bogdan 5997 2011 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
7 Ioya Horia Stefan 6174 2011 Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 3
1 Anghelus Razvan 5831 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Pirici Calin 6213 2011 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Rusu Robert Cristian 6259 2011 Swimming Team 99:99:99
4 Popescu Luca 6257 2011 Swimming Team 99:99:99
5 Radu Andrei Ionut 6258 2011 Swimming Team 99:99:99
6 Udrescu Radu 6265 2011 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Burcus David 6212 2011 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Soare Vlad 5843 2011 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 David Alexandru 6228 2011 Swimming Team 99:99:99
2 Bulat Vlad 6217 2011 Performer 99:99:99
3 Tanase Arthur 5646 2011 Aqua Sport Citius 01:19:66
4 Petcu Vlad Liviu Gabriel 5957 2011 Steaua CSA 01:17:96
5 Mot Matei 5643 2011 Steaua CSA 01:19:36
6 Dodoc Yannis 5630 2011 Swimming Team 01:25:51
7 Giuhat Robert 6216 2011 Performer 99:99:99
8 Ilie Vlad Gabriel 6256 2011 Swimming Team 99:99:99

Seria: 5
1 Staicu Toma Alexandru 5329 2011 Aqua Life 01:14:42
2 Sfetcu Alexandru 5940 2011 Legacy Aquatix 01:11:78
3 Gabura Matei 5771 2011 Aqua Sport Citius 01:08:56
4 Dabija Rares 5832 2011 Aqua Sport Citius 01:07:93
5 Tutulan Petru Daniel 4774 2011 Aqua Sport Citius 01:08:08
6 Pislea Ciprian Stefan 5939 2011 Legacy Aquatix 01:09:28
7 Tita David 5716 2011 Swimming Team 01:12:04
8 Giza Alexandru 5320 2011 Renovatio S.C. 01:15:34

Seria: 6
1 Vladut Alexandru 5581 2011 Bluemarin Sport Club 01:06:40
2 Hammoud Rami 5717 2011 Swimming Team 01:06:18
3 Georgescu Marian 5670 2011 Aqua Life 01:05:11
4 Gardu Sebastian 5699 2011 CSS 1 Bucuresti 01:04:19
5 Bucur Luca 5713 2011 Swimming Team 01:04:22
6 Butufei Rares 5519 2011 Hyperion Brasov 01:05:35
7 Udeanu Vlad Andrei 5932 2011 Aqua Life 01:06:33
8 Pana Stefan 5714 2011 Swimming Team 01:07:23

Seria: 7
1 Cristescu Tudor 6015 2011 Renovatio S.C. 01:03:86
2 Badeci Eduard Viorel 5981 2011 Aqua Team 01:02:78
3 Tanase Razvan 5546 2011 Aqua Team 01:01:90
4 Dimache Ianis 4721 2011 Bucharest Sport Club Elite 01:01:49
5 Radu Sasha 4777 2011 Aqua Sport Citius 01:01:62
6 Dobrescu Ioan Victor 5300 2011 Legacy Aquatix 01:02:70
7 Aldea Cristian Andrei 6222 2011 Swimming Team 01:03:54
8 Anghel Darius 5362 2011 Swimming Team 01:03:94

Seria: 8
1 Draghici Lucas 4724 2011 Bucharest Sport Club Elite 01:00:73
2 Petrache Tudor 5563 2011 Aqua Sport Citius 01:00:28
3 Jeca Filip 5310 2011 Aqua Team 00:59:27
4 Mihai Victor Andrei 5992 2011 Legacy Aquatix 00:58:52
5 Radulescu Andrei 5365 2011 Swimming Team 00:58:66
6 Vladu Ianis 5575 2011 Steaua CSA 01:00:03
7 Boboc andrei 5837 2011 Bluemarin Sport Club 01:00:69
8 Mihalache Mario 5552 2011 Bucharest Sport Club Elite 01:01:13

Seria: 9
1 Bolocan Eduard 5538 2011 Swimming Team 00:58:12
2 Goran Pavel 5777 2011 Renovatio S.C. 00:57:52
3 Ion Robert Gabriel 5373 2011 Atack Team 00:57:30
4 Kovacs Norbert 5521 2011 Hyperion Brasov 00:57:03
5 Buta Cristian 5309 2011 Steaua CSA 00:57:04
6 Capisizu Matei 5938 2011 Legacy Aquatix 00:57:48
7 Melinte Mattyas Stefan 5327 2011 Steaua CSA 00:57:67
8 Badalau Aris 5312 2011 Steaua CSA 00:58:49

Seria: 10
1 Mihai David 4770 2011 Aqua Sport Citius 00:56:23
2 Ghita Vladut Paul Matei 5337 2011 Pescarusul Izvorani 00:54:95
3 Coman David 5520 2011 Hyperion Brasov 00:54:00
4 Ciobanu Sasha 4723 2011 Swimming Team 00:52:37
5 Badarau Robert 5293 2011 Aqua Sport Citius 00:53:87
6 Sedeghi Armand 5313 2011 Steaua CSA 00:54:17
7 Lazar Luca Nicolae 5363 2011 Swimming Team 00:55:07
8 Ana Luca Alexandru 5999 2011 Aqua Life 00:56:41

Seria: 11
1 Ionescu Sasa 5551 2011 Bucharest Sport Club Elite 00:51:50
2 Nitu Rafael 4707 2011 Aqua Team 00:50:82
3 Iordache Robert Andrei 4676 2011 Aqua Life 00:49:23
4 Vieru Vlad 4722 2011 Aqua Team 00:46:07
5 Vlad Sergiu Mihai 4776 2011 Aqua Team 00:48:18
6 Keller Nicholas 5677 2011 Hyperion Brasov 00:50:09
7 Gavrila Alexandru Daniel 5092 2011 Aqua Team 00:51:39
8 Cojocaru Erik Cristian 6227 2011 Swimming Team 00:51:70

Proba 10 50 metri bras - 7 ani - Fete (32 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balan Ioana Alexandra 6154 2013 Aqua Life 99:99:99
2 Florescu Sofia 6087 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Pislaru Alexandra Mihaela 6207 2013 Atack Team 99:99:99
4 Golescu Rebeca 6243 2013 Swimming Team 99:99:99
5 Dobre Luana 5993 2013 Legacy Aquatix 99:99:99
6 Savu Eveline Maria 6042 2013 Bluemarin Sport Club 99:99:99
7 Lupea Amalia Maria 6175 2013 Atena Sport Club Constanta 99:99:99
8 Stuparu Alessia 6290 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Voicu Ana 6245 2013 Swimming Team 99:99:99
2 Porime Sofia 6261 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Chivu Teodora 6263 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Teodorescu Sofia 6264 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Sanag Aylin 6289 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Radu Ana 6262 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Burduf Anastasia 6260 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Checiu Maria Alexandra 6155 2013 Aqua Life 99:99:99

Seria: 3
1 Sulugiuc Irina 6090 2013 Aqua Sport Citius 01:35:67
2 Stoica Teodora Ilinca 6244 2013 Swimming Team 01:29:48
3 Toma Sara Maria 6179 2013 Atena Sport Club Constanta 01:17:30
4 Gavril Sofia 5936 2013 Aqua Life 01:14:58
5 Grecu Alexandra Andreea 5974 2013 Aqua Team 01:14:74
6 Cretu Daria Andreea 5935 2013 Aqua Life 01:28:21
7 Dumitru Nicole 6085 2013 Aqua Sport Citius 01:30:15
8 Marin Sonia 6288 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Nastase Maria 6021 2013 Renovatio S.C. 01:13:76
2 Zarojanu Ana 6242 2013 Swimming Team 01:10:12
3 Cozorici Ilinca 6167 2013 Junior Swim Iasi 01:01:08
4 Fiama Sarah 6022 2013 Renovatio S.C. 00:56:09
5 Holos Sonia 6162 2013 Hyperion Brasov 00:58:00
6 Vlasceanu Eva Maria 6181 2013 Atena Sport Club Constanta 01:09:76
7 Stefan Teodora Maria 6177 2013 Atena Sport Club Constanta 01:12:02
8 Musat Sofia Ioana 6178 2013 Atena Sport Club Constanta 01:13:87

Proba 11 50 metri bras - 8 ani - Fete (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mocanu Ioana 6291 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Antohi Irina 6117 2012 Bluemarin Sport Club 99:99:99
5 Potanga Bianca Maria 6051 2012 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Morgun Dominica 5947 2012 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Rotaru Delia 6196 2012 Atack Team 99:99:99
4 Stoica Maya Andreea 6276 2012 Performer 99:99:99
5 Balaceanu Maria Ecaterina 6206 2012 Atack Team 99:99:99
6 Solea Alecu Amalia Crina 6183 2012 Atena Sport Club Constanta 99:99:99
7 Zainescu Ana Maria 6044 2012 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Mardale Sofia Ana 6240 2012 Swimming Team 99:99:99
3 Taflaru Maria Serena 5955 2012 Steaua CSA 01:41:56
4 Olteanu Ana Maria 5368 2012 Swimming Team 01:23:36
5 Boteanu Diana 6079 2012 Aqua Sport Citius 01:25:63
6 Pahomi Antonia Gabriela 6239 2012 Swimming Team 01:50:67
7 Pavel Mara 6268 2012 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Serghie Teodora 6270 2012 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Micu Adnana 6082 2012 Aqua Sport Citius 01:19:73
2 Soglu Anastasia 6045 2012 Bluemarin Sport Club 01:19:00
3 Micu Antonia 6083 2012 Aqua Sport Citius 01:16:34
4 Stefanescu Elena 5944 2012 Bucharest Sport Club Elite 01:13:21
5 Ambrozie Ecaterina 5357 2012 Bucharest Sport Club Elite 01:14:95
6 Lospa Natalia Maria 5292 2012 Aqua Sport Citius 01:16:80
7 Nicolaescu Tatiana 6024 2012 Renovatio S.C. 01:19:51
8 Petre Alexandra Maria 5977 2012 Aqua Team 01:21:43

Seria: 5
1 Ene Julia 6081 2012 Aqua Sport Citius 01:06:88
2 Rotaru Carla 6118 2012 CSS 1 Bucuresti 01:04:13
3 Doru Antonia Elena 6208 2012 Junior Swim Iasi 01:02:64
4 Chirca Antonia 6080 2012 Aqua Sport Citius 01:00:37
5 Avadani Teodora 6165 2012 Hyperion Brasov 01:02:00
6 Antonescu Eva 6039 2012 Bluemarin Sport Club 01:04:05
7 Florescu Mihaela 6161 2012 Hyperion Brasov 01:05:00
8 Galmeanu Andreea 5282 2012 Aqua Sport Citius 01:09:25

Seria: 6
1 Dumitrescu Olivia 5352 2012 Bucharest Sport Club Elite 00:59:06
2 Negoi Ilinca 5321 2012 Renovatio S.C. 00:58:44
3 Mihai Ema Stefania 5314 2012 Aqua Team 00:57:63
4 Gaman Maia 5295 2012 Dinamo Bucuresti 00:54:10
5 Diculescu Maria 6023 2012 Renovatio S.C. 00:57:05
6 Lebidov Carolina Sofia 6185 2012 Atena Sport Club Constanta 00:57:83
7 Gavriloiu Antonia Andreea 6232 2012 Swimming Team 00:59:00
8 Zamfir Rebeca Ioana 6164 2012 Hyperion Brasov 01:00:00

Descalificari
1 Mila Sofia
Observatii: DSQ
6241 2012 Swimming Team 99:99:99

Proba 12 50 metri bras - 9 ani - Fete (58 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Sava Carina 6248 2011 Swimming Team 99:99:99
4 Grecu Alexandra Nicole 6169 2011 Bluemarin Sport Club 99:99:99
5 Marinescu Miruna Gabriela 6038 2011 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Dinu Sofia Ruxandra 5994 2011 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Preda Sara Ioana 6193 2011 Atack Team 99:99:99
3 Grigore Princess Alexandra 6215 2011 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Dragnescu Daria 6219 2011 Pescarusul Izvorani 99:99:99
5 Grecea Patricia 5306 2011 Aqua Team 99:99:99
6 Rus Natalia 6214 2011 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Ioan Sofia 6111 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Matei Thea 5701 2011 CSS 1 Bucuresti 01:42:35
2 Turcan Maria 6077 2011 Aqua Sport Citius 01:34:41
3 Ionescu Ioana 5592 2011 Steaua CSA 01:21:22
4 Petrisor Sofia 6027 2011 Renovatio S.C. 01:14:28
5 Catana Natalia Mihaela 6226 2011 Swimming Team 01:15:21
6 Stefan Anastasia 5672 2011 Aqua Life 01:30:02
7 Dospinescu Tatiana 6025 2011 Renovatio S.C. 01:34:45
8 Muti Daria 4686 2011 Swimming Team 99:99:99

Seria: 4
1 Golescu Sara 5718 2011 Swimming Team 01:11:06
2 Beju Natalia Maria 5983 2011 Steaua CSA 01:10:66
3 Nica Maria Andrada 6040 2011 Bluemarin Sport Club 01:06:84
4 Iosif Olivia 5359 2011 Swimming Team 01:04:11
5 Ceancu Jasmine Maria 5695 2011 CSS 1 Bucuresti 01:04:68
6 Radu Antonia Andreea Bianca 5929 2011 Aqua Life 01:07:90
7 Miclescu Iulia Mateea 5696 2011 CSS 1 Bucuresti 01:10:71
8 Andrei Bristena 6026 2011 Renovatio S.C. 01:13:69

Seria: 5
1 Mofidi Ariana 5308 2011 Steaua CSA 01:03:06
2 Miu Alessia 5574 2011 Atack Team 01:02:98
3 Dobre Ella 5823 2011 Petrolul Ploiesti 01:01:96
4 Olteanu Ioana 6182 2011 Atena Sport Club Constanta 01:01:06
5 Crainic Smaranda 5524 2011 Hyperion Brasov 01:01:78
6 Giura Iulia 5645 2011 Aqua Sport Citius 01:02:67
7 Botila Rebeca 5984 2011 Steaua CSA 01:03:03
8 Buleu Alexa 5523 2011 Hyperion Brasov 01:03:16

Seria: 6
1 Menciu Ilinca Ana 5518 2011 Legacy Aquatix 00:59:72
2 Marinescu Sara Maria 6190 2011 Atena Sport Club Constanta 00:59:18
3 Moran Tulia Elisabeta 6184 2011 Atena Sport Club Constanta 00:58:00
4 Banateanu Mara Daphne 6225 2011 Swimming Team 00:57:67
5 Cuclea Maria 5590 2011 Steaua CSA 00:57:95
6 Ion Alessia 5813 2011 Aqua Team 00:59:04
7 Lungu Ana 6187 2011 Atena Sport Club Constanta 00:59:20
8 Grosu Angela 5822 2011 Petrolul Ploiesti 01:00:78

Seria: 7
1 Batel Mariam 4697 2011 Aqua Team 00:57:33
2 Mansour Sara 5789 2011 Bluemarin Sport Club 00:57:15
3 Lupu Antonia 4699 2011 Steaua CSA 00:55:44
4 Condrea Andreea 5305 2011 Aqua Team 00:53:81
5 Rauca Rebeca 4729 2011 Steaua CSA 00:55:38
6 Manta Letitia 5360 2011 Swimming Team 00:56:92
7 Yalcinoz Ada Feyza 6186 2011 Atena Sport Club Constanta 00:57:21
8 Nitu Theodora 5526 2011 Hyperion Brasov 00:57:50

Seria: 8
1 Ambrus Dalma 6163 2011 Hyperion Brasov 00:53:00
2 Mircea Daria Maria 5361 2011 Swimming Team 00:50:37
3 Micu Irina 4767 2011 Aqua Sport Citius 00:50:06
4 Comna Andreea Luiza 4765 2011 Aqua Sport Citius 00:47:73
5 Barbieru Anelis Antonia 4764 2011 Aqua Sport Citius 00:49:34
6 Mocanu Natalia 5089 2011 Renovatio S.C. 00:50:37
7 Fekete Petra 5525 2011 Hyperion Brasov 00:51:36
8 Ionescu Anastasia 4766 2011 Bucharest Sport Club Elite 00:53:78

Proba 13 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Baieti (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Swimming Team 99:99:99

Proba 14 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 14 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Stafeta 14 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Atena Sport Club Constanta 99:99:99
4 Stafeta 14 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 Stafeta 14 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 14 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Aqua Life 99:99:99
7 Stafeta 15 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Hyperion Brasov 99:99:99

Proba 15 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (11 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2011 Aqua Team 99:99:99
4 Stafeta 11 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Aqua Life 99:99:99
5 Stafeta 11 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 12 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Stafeta 13 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Swimming Team 99:99:99
3 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2011 Aqua Sport Citius 03:02:42
5 Stafeta 11 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
6 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2011 Hyperion Brasov 99:99:99
7 Stafeta 12 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Legacy Aquatix 99:99:99
8 Stafeta 12 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Swimming Team 99:99:99

Proba 16 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Swimming Team 99:99:99
5 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2013 Aqua Life 99:99:99
6 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2013 Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Proba 17 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2012 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Stafeta 7 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Hyperion Brasov 99:99:99
4 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2012 Renovatio S.C. 03:26:25
5 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2012 Bluemarin Sport Club 04:51:39
6 Stafeta 7 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Swimming Team 99:99:99
7 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 18 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2011 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2011 Aqua Team 99:99:99
5 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2011 Hyperion Brasov 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 9 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Steaua CSA 99:99:99
4 Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Swimming Team 99:99:99
5 Stafeta 9 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Swimming Team 99:99:99
6 Stafeta 10 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Atena Sport Club Constanta 99:99:99
7 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99

Ziua 1 - Sesiunea 2


Proba 1 100 metri spate - 10 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Zsigmond Darius Valentin 5017 2010 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 Nagy Alexandru 6273 2010 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Bobeica Eduard 5606 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Damoc Marc 5608 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Feru David 6230 2010 Swimming Team 99:99:99
4 Popescu Vlad Stefan 4137 2010 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 Leorda Marc Nicolas 6234 2010 Swimming Team 99:99:99
6 Tudor Cristian 6017 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Brasoveanu Radu 5607 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Chihaia Tudor 5080 2010 Renovatio S.C. 99:99:99

Descalificari
1 Tudoran Catalin
Observatii: DSQ
5589 2010 Steaua CSA 99:99:99

Proba 2 100 metri spate - 11 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Paduraru Luca 4626 2009 CSS Dinamo 01:43:92
4 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 01:25:57
5 Orezeanu Luca 4569 2009 Bucharest Sport Club Elite 01:29:65
6 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life 99:99:99
7 Turlan Radu 5922 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Pal Parau Matei 6267 2009 Renovatio S.C. 99:99:99

Descalificari
1 Savin Luca Andrei
Observatii: DSQ
6235 2009 Swimming Team 99:99:99
2 Ngoi-Fiama Luca Tiberiu
Observatii: DSQ
5406 2009 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 3 100 metri spate - 10 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Serghie Anamaria 6269 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Teodorescu Mara 6029 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Patrascan Adina Maria 6250 2010 Swimming Team 99:99:99

Seria: 2
2 Udroiu Anastasia 5603 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Marasescu Melania Violeta 4668 2010 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Popa Roberta 4180 2010 Bucharest Sport Club Elite 01:27:82
5 Jumatate Maria 4080 2010 Pescarusul Izvorani 99:99:99
6 Mihai Alexia 4673 2010 Pescarusul Izvorani 99:99:99
7 Calvo Karen 5605 2010 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 4 100 metri spate - 11 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Rebeca 6275 2009 Swimming Team 99:99:99
2 Bobeica Luana 5481 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Penescu Stefania 4364 2009 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Neagu Catalina 5252 2009 Petrolul Ploiesti 01:42:23
5 Mihalteanu Andreea 5235 2009 Bucharest Sport Club Elite 01:46:31
6 Manolache Ariana Maria 5250 2009 Petrolul Ploiesti 99:99:99
7 Zama Ana Maria 5776 2009 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 5 50 metri liber - 10 ani - Baieti (49 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nagy Alexandru 6273 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Dumitru Horia 6144 2010 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 Ionescu Alexandru 6139 2010 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 2
2 Stefanuti Valentin Ionut 6200 2010 Atack Team 99:99:99
3 Bogaci Stefan 6220 2010 Pescarusul Izvorani 99:99:99
4 Florea Andrei 6231 2010 Swimming Team 99:99:99
5 Feru David 6230 2010 Swimming Team 99:99:99
6 Ursu Mario Cristian 6201 2010 Atack Team 99:99:99
7 Banu Cezar Mihai 6199 2010 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Sebestyen Eric 6020 2010 Renovatio S.C. 01:08:22
2 Teodorescu Rayan 5059 2010 Pescarusul Izvorani 00:49:86
3 Nedelcu Nicholas 5540 2010 Swimming Team 00:47:46
4 Sala Adrian 5642 2010 Steaua CSA 00:45:89
5 Grecu David 5784 2010 Bluemarin Sport Club 00:47:03
6 Pintilie Eduard 5885 2010 Swimming Team 00:47:84
7 Cojocaru Ares 5547 2010 Aqua Team 00:52:71
8 Berendei Cristian 6271 2010 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Chihaia Tudor 5080 2010 Renovatio S.C. 00:44:28
2 Maracineanu Matei 5787 2010 Bluemarin Sport Club 00:43:94
3 Deaconu Sorin 5587 2010 Steaua CSA 00:43:69
4 Tunsoiu Darius Mihai 5835 2010 Aqua Life 00:43:02
5 Eva Matei 5395 2010 Petrolul Ploiesti 00:43:59
6 Belcin Filip George 5952 2010 Bucharest Sport Club Elite 00:43:86
7 Matei Antonio 5541 2010 Swimming Team 00:44:01
8 Muj Rares Ionut 5104 2010 Aqua Team 00:44:79

Seria: 5
1 Stefan Rares Vladimir 5839 2010 Bluemarin Sport Club 00:42:82
2 Bobeica Eduard 5606 2010 Renovatio S.C. 00:41:53
3 Constantin David 5399 2010 Aqua Team 00:40:40
4 Lungu Mihai 5668 2010 Aqua Life 00:39:19
5 Pescaru Vlad Andrei 5527 2010 Aqua Life 00:39:54
6 Stoica Carol 5412 2010 Bluemarin Sport Club 00:41:38
7 Guruita Luca 5785 2010 Bluemarin Sport Club 00:42:15
8 Kogalniceanu Teodor Stefan 5982 2010 Aqua Team 00:42:88

Seria: 6
1 Brasoveanu Radu 5607 2010 Renovatio S.C. 00:38:91
2 Tudoran Catalin 5589 2010 Steaua CSA 00:38:75
3 David Sebastian 5548 2010 Aqua Team 00:37:14
4 Chirimeaca Claudiu 4720 2010 Bucharest Sport Club Elite 00:36:74
5 Zsigmond Darius Valentin 5017 2010 Bucharest Sport Club Elite 00:36:87
6 Bucur David 5201 2010 Aqua Team 00:38:13
7 Schiopu Rares 5788 2010 Bluemarin Sport Club 00:38:75
8 Damoc Marc 5608 2010 Renovatio S.C. 00:39:12

Seria: 7
1 Vasile Mihai Catalin 5154 2010 Aqua Team 00:35:68
2 Cernat Rares Constantin 4114 2010 Bucharest Sport Club Elite 00:35:52
3 Vieru Rares Andrei 3851 2010 Aqua Team 00:34:99
4 Saidac Alexandru 4189 2010 Renovatio S.C. 00:33:71
5 Popescu Vlad Stefan 4137 2010 Bucharest Sport Club Elite 00:33:79
6 Geamanu David Rafael 4112 2010 Aqua Team 00:35:14
7 Dumitrescu de Hillerin Petru 5151 2010 Aqua Team 00:35:59
8 Vasile Antonio Nicholas 5202 2010 Aqua Team 00:36:08

Proba 6 50 metri liber - 11 ani - Baieti (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Manta Radu Cristian 6233 2009 Swimming Team 99:99:99
4 Popeanga Sasa 6151 2009 Aqua Life 99:99:99
5 Laslo Yanis Cristian 6203 2009 Atack Team 99:99:99
6 Savin Luca Andrei 6235 2009 Swimming Team 99:99:99

Seria: 2
1 Nita Dragos Mihai 5262 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:56:12
2 Vaduva Catalin 4574 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:48:37
3 Anghel Mihai 5857 2009 Bluemarin Sport Club 00:46:42
4 Duna Rares 5858 2009 Bluemarin Sport Club 00:45:81
5 Vaduva Mihai 4573 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:46:25
6 Dinu Stefan 5236 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:47:04
7 Ngoi-Fiama Luca Tiberiu 5406 2009 Renovatio S.C. 00:51:12
8 Beceanu Calin 6142 2009 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 3
1 Grigoriu Victor 3885 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:43:09
2 Manita Eduard 4568 2009 Aqua Life 00:39:92
3 Dinica Eduard 5719 2009 Swimming Team 00:39:06
4 Draghici Eric Ionut 4365 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:38:61
5 Oprea Tudor Andrei 4571 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:38:84
6 Lupan Andrei 5914 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:39:24
7 Margarit Matei 3871 2009 Pescarusul Izvorani 00:41:62
8 Doltu Victor 5921 2009 Renovatio S.C. 00:45:26

Seria: 4
1 Paduraru Luca 4626 2009 CSS Dinamo 00:37:73
2 Stan Stefan 4091 2009 Aqua Life 00:36:77
3 Voinea Darius Andrei 4062 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:36:31
4 Ciocanaru Antonio Alexandru 3775 2009 Aqua Life 00:35:41
5 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Life 00:36:28
6 Constantin Luca 5036 2009 Aqua Life 00:36:46
7 Naboleanu Alexandru Ionut 4359 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:37:27
8 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:38:11

Seria: 5
1 Vasile Antonio 5795 2009 Bluemarin Sport Club 00:34:28
2 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life 00:33:07
3 Constantin Cristian 3368 2009 Aqua Life 00:31:96
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:30:38
5 Tatulea Rares 4408 2009 Aqua Life 00:30:98
6 Ghenu Andrei 4398 2009 Aqua Life 00:32:60
7 Uceanu Daniel 4555 2009 CSS Dinamo 00:34:22
8 Scortea Pavel 3410 2009 Aqua Team 00:34:54

Proba 7 50 metri liber - 10 ani - Fete (31 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Serghie Anamaria 6269 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Ile Teodora 6028 2010 Renovatio S.C. 01:16:24
3 Fanaru Anya 6030 2010 Renovatio S.C. 00:58:68
4 Teodorescu Mara 6029 2010 Renovatio S.C. 00:55:84
5 Moldovan Sofia Teodora 6046 2010 Bluemarin Sport Club 00:57:82
6 Enache Alessia Andreea 6050 2010 Bluemarin Sport Club 01:14:33
7 Ursu Ana 6266 2010 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Diaconu Natalia 5790 2010 Bluemarin Sport Club 00:51:06
2 Petcu Ines 6251 2010 Swimming Team 00:49:16
3 Hlihor Ana Maria 5400 2010 Aqua Team 00:46:12
4 Ileana Natalia 6076 2010 Aqua Team 00:43:44
5 Picirita Anastasia 5792 2010 Bluemarin Sport Club 00:44:70
6 Nanu Bianca 5791 2010 Bluemarin Sport Club 00:47:90
7 Popa Natalia 5841 2010 Bluemarin Sport Club 00:50:07
8 Padurean Ana 6238 2010 Swimming Team 00:55:20

Seria: 3
1 Oprea Alexandra Ioana 5690 2010 CSS 1 Bucuresti 00:42:17
2 Cocu Daria Maria 6074 2010 Bluemarin Sport Club 00:41:91
3 Crangasu Dania 5253 2010 Petrolul Ploiesti 00:41:36
4 Mihai Alexia 4673 2010 Pescarusul Izvorani 00:39:36
5 Bonta Ayana 4192 2010 Swimming Team 00:39:73
6 Aanei Raluca 4712 2010 Atack Team 00:41:91
7 Paduraru Andra 4178 2010 Bucharest Sport Club Elite 00:41:94
8 Jumatate Maria 4080 2010 Pescarusul Izvorani 00:42:34

Seria: 4
1 Ionescu Andreea Laura 5474 2010 Aqua Life 00:38:06
2 Pinzari Ariana 4088 2010 Aqua Life 00:37:50
3 Udroiu Anastasia 5603 2010 Renovatio S.C. 00:35:52
4 Peruzzare Alexandra 4085 2010 Aqua Life 00:33:70
5 Popa Roberta 4180 2010 Bucharest Sport Club Elite 00:34:51
6 Constantin Bianca 4081 2010 Aqua Life 00:37:00
7 Matei Ana 5058 2010 Swimming Team 00:38:00
8 Calvo Karen 5605 2010 Renovatio S.C. 00:38:85

Proba 8 50 metri liber - 11 ani - Fete (29 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Balan Erica Alexandra 6202 2009 Atack Team 99:99:99
3 Musat Ana-Maria 6168 2009 CSS Dinamo 99:99:99
4 Filip Diana Alexandra 6150 2009 Aqua Life 99:99:99
5 Sucata Ruxandra Maria 6156 2009 Steaua CSA 99:99:99
6 Munteanu Rose Marie 6170 2009 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 2
1 Avram-Radu Rianna 5454 2009 Petrolul Ploiesti 99:99:99
2 Pavel Maria 5710 2009 CSS 1 Bucuresti 00:56:82
3 Bobocea Anais 4637 2009 Steaua CSA 00:47:23
4 Mihalache Alexia 5800 2009 Bluemarin Sport Club 00:41:30
5 Zavincu Maia Nicole 5103 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:42:34
6 Boariu Rebecca 5799 2009 Bluemarin Sport Club 00:50:77
7 Balcan Raluca 5898 2009 Steaua CSA 01:08:62
8 Constantim Bianca Nicoleta 6149 2009 Aqua Life 99:99:99

Seria: 3
1 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:39:58
2 Tutuianu Maria 4198 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:38:78
3 Tudor Ana Maria 4197 2009 Aqua Team 00:38:08
4 Iancu Ioana 4567 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:37:85
5 Dan Maria 4666 2009 Aqua Team 00:38:05
6 Zeldea Natalia Maria 4918 2009 Bluemarin Sport Club 00:38:69
7 Gontaru Adriana 4943 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:39:52
8 Postelnicu Maria Theodora 5019 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:40:15

Seria: 4
1 Elisei Bianca 4832 2009 Aqua Life 00:37:58
2 Ciupitu Sofia 4638 2009 Aqua Team 00:36:70
3 Serman Larisa 3345 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:35:28
4 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:32:73
5 Neagu Ilinca 4380 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:34:20
6 Chiriac Nora 5146 2009 Aqua Team 00:35:73
7 Batel Aisha 4372 2009 Aqua Team 00:36:72
8 El Moukaddem Faizy 5234 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:37:77

Proba 9 200 metri mixt - 11 ani - Baieti (24 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciobanu Mihai 4094 2009 Aqua Life 99:99:99
2 Voinea Darius Andrei 4062 2009 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Life 99:99:99
4 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life 99:99:99
6 Ciocanaru Antonio Alexandru 3775 2009 Aqua Life 99:99:99
7 Stan Stefan 4091 2009 Aqua Life 99:99:99
8 Turlan Radu 5922 2009 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Scortea Pavel 3410 2009 Aqua Team 99:99:99
2 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life 99:99:99
3 Doltu Victor 5921 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Oprea Tudor Andrei 4571 2009 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 Constantin Luca 5036 2009 Aqua Life 99:99:99
6 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Constantin Cristian 3368 2009 Aqua Life 99:99:99
8 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 3
1 Manita Eduard 4568 2009 Aqua Life 99:99:99
2 Dica Sebastian 4554 2009 CSS Dinamo 99:99:99
3 Marin Andrei 4399 2009 Aqua Life 99:99:99
4 Giza Matei 3360 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Naboleanu Alexandru Ionut 4359 2009 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
6 Tatulea Rares 4408 2009 Aqua Life 99:99:99
7 Uceanu Daniel 4555 2009 CSS Dinamo 99:99:99
8 Orezeanu Luca 4569 2009 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 10 200 metri mixt - 11 ani - Fete (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Dan Maria 4666 2009 Aqua Team 99:99:99
5 Elisei Bianca 4832 2009 Aqua Life 99:99:99

Seria: 2
1 Iancu Ioana 4567 2009 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Batel Aisha 4372 2009 Aqua Team 99:99:99
3 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Tudor Ana Maria 4197 2009 Aqua Team 99:99:99
5 Tutuianu Maria 4198 2009 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
6 Penescu Stefania 4364 2009 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
7 Neagu Ilinca 4380 2009 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
8 Ciupitu Sofia 4638 2009 Aqua Team 99:99:99

Seria: 3
1 Gontaru Adriana 4943 2009 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Zavincu Maia Nicole 5103 2009 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Filip Diana Alexandra 6150 2009 Aqua Life 99:99:99
4 Bobeica Luana 5481 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Zama Ana Maria 5776 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Musat Ana-Maria 6168 2009 CSS Dinamo 99:99:99
7 Postelnicu Maria Theodora 5019 2009 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
8 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 4
1 Neagu Catalina 5252 2009 Petrolul Ploiesti 99:99:99
2 Manolache Ariana Maria 5250 2009 Petrolul Ploiesti 99:99:99
3 El Moukaddem Faizy 5234 2009 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Serman Larisa 3345 2009 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 Chiriac Nora 5146 2009 Aqua Team 99:99:99
6 Mihalteanu Andreea 5235 2009 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
7 Neagu Melania 5251 2009 Petrolul Ploiesti 99:99:99
8 Avram-Radu Rianna 5454 2009 Petrolul Ploiesti 99:99:99

Descalificari
1 Ilie Rebeca
Observatii: DNF
6275 2009 Swimming Team 99:99:99

Proba 11 50 metri bras - 10 ani - Baieti (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Belcin Filip George 5952 2010 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Banu Cezar Mihai 6199 2010 Atack Team 99:99:99
3 Ursu Mario Cristian 6201 2010 Atack Team 99:99:99
4 Florea Andrei 6231 2010 Swimming Team 99:99:99
5 Bogaci Stefan 6220 2010 Pescarusul Izvorani 99:99:99
6 Stefanuti Valentin Ionut 6200 2010 Atack Team 99:99:99
7 Dumitru Horia 6144 2010 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
8 Berendei Cristian 6271 2010 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Cojocaru Ares 5547 2010 Aqua Team 01:16:50
2 Tudor Cristian 6017 2010 Renovatio S.C. 01:13:02
3 Pintilie Eduard 5885 2010 Swimming Team 01:09:21
4 Stefan Rares Vladimir 5839 2010 Bluemarin Sport Club 01:05:91
5 Guruita Luca 5785 2010 Bluemarin Sport Club 01:05:95
6 Teodorescu Rayan 5059 2010 Pescarusul Izvorani 01:12:01
7 Deaconu Sorin 5587 2010 Steaua CSA 01:16:09
8 Sebestyen Eric 6020 2010 Renovatio S.C. 01:27:87

Seria: 3
1 Nedelcu Nicholas 5540 2010 Swimming Team 01:02:02
2 Grecu David 5784 2010 Bluemarin Sport Club 00:59:46
3 Sala Adrian 5642 2010 Steaua CSA 00:58:98
4 Stoica Carol 5412 2010 Bluemarin Sport Club 00:58:00
5 Maracineanu Matei 5787 2010 Bluemarin Sport Club 00:58:12
6 Lungu Mihai 5668 2010 Aqua Life 00:59:05
7 Eva Matei 5395 2010 Petrolul Ploiesti 00:59:99
8 Tunsoiu Darius Mihai 5835 2010 Aqua Life 01:02:11

Seria: 4
1 Kogalniceanu Teodor Stefan 5982 2010 Aqua Team 00:56:80
2 Matei Antonio 5541 2010 Swimming Team 00:55:41
3 Dumitrescu de Hillerin Petru 5151 2010 Aqua Team 00:55:22
4 Vasile Mihai Catalin 5154 2010 Aqua Team 00:52:57
5 Constantin David 5399 2010 Aqua Team 00:54:01
6 Schiopu Rares 5788 2010 Bluemarin Sport Club 00:55:28
7 Muj Rares Ionut 5104 2010 Aqua Team 00:55:62
8 David Sebastian 5548 2010 Aqua Team 00:56:87

Seria: 5
1 Chirimeaca Claudiu 4720 2010 Bucharest Sport Club Elite 00:52:29
2 Vieru Rares Andrei 3851 2010 Aqua Team 00:50:34
3 Geamanu David Rafael 4112 2010 Aqua Team 00:48:11
4 Cernat Rares Constantin 4114 2010 Bucharest Sport Club Elite 00:40:93
5 Saidac Alexandru 4189 2010 Renovatio S.C. 00:47:99
6 Bucur David 5201 2010 Aqua Team 00:48:58
7 Vasile Antonio Nicholas 5202 2010 Aqua Team 00:52:00
8 Pescaru Vlad Andrei 5527 2010 Aqua Life 00:52:30

Proba 12 50 metri bras - 11 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vaduva Catalin 4574 2009 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Beceanu Calin 6142 2009 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Laslo Yanis Cristian 6203 2009 Atack Team 99:99:99
5 Popeanga Sasa 6151 2009 Aqua Life 99:99:99
6 Vaduva Mihai 4573 2009 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
7 Pal Parau Matei 6267 2009 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Dinu Stefan 5236 2009 Bucharest Sport Club Elite 01:12:51
2 Anghel Mihai 5857 2009 Bluemarin Sport Club 01:03:85
3 Duna Rares 5858 2009 Bluemarin Sport Club 01:00:58
4 Dinica Eduard 5719 2009 Swimming Team 00:55:81
5 Draghici Eric Ionut 4365 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:57:91
6 Nita Dragos Mihai 5262 2009 Bucharest Sport Club Elite 01:02:11
7 Margarit Matei 3871 2009 Pescarusul Izvorani 01:04:26
8 Manta Radu Cristian 6233 2009 Swimming Team 99:99:99

Seria: 3
1 Vasile Antonio 5795 2009 Bluemarin Sport Club 00:53:56
2 Giza Matei 3360 2009 Renovatio S.C. 00:49:64
3 Ciobanu Mihai 4094 2009 Aqua Life 00:44:53
4 Marin Andrei 4399 2009 Aqua Life 00:42:15
5 Ghenu Andrei 4398 2009 Aqua Life 00:42:77
6 Dica Sebastian 4554 2009 CSS Dinamo 00:46:62
7 Grigoriu Victor 3885 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:53:43
8 Lupan Andrei 5914 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:54:94

Proba 13 50 metri bras - 10 ani - Fete (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Moldovan Sofia Teodora 6046 2010 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Ile Teodora 6028 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Enache Alessia Andreea 6050 2010 Bluemarin Sport Club 99:99:99
6 Ursu Ana 6266 2010 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Padurean Ana 6238 2010 Swimming Team 01:15:18
2 Popa Natalia 5841 2010 Bluemarin Sport Club 01:03:66
3 Diaconu Natalia 5790 2010 Bluemarin Sport Club 01:03:12
4 Ileana Natalia 6076 2010 Aqua Team 01:02:20
5 Picirita Anastasia 5792 2010 Bluemarin Sport Club 01:02:99
6 Cocu Daria Maria 6074 2010 Bluemarin Sport Club 01:03:27
7 Fanaru Anya 6030 2010 Renovatio S.C. 01:09:56
8 Patrascan Adina Maria 6250 2010 Swimming Team 99:99:99

Seria: 3
1 Oprea Alexandra Ioana 5690 2010 CSS 1 Bucuresti 01:00:68
2 Hlihor Ana Maria 5400 2010 Aqua Team 00:57:92
3 Marasescu Melania Violeta 4668 2010 CSS 1 Bucuresti 00:55:00
4 Paduraru Andra 4178 2010 Bucharest Sport Club Elite 00:53:37
5 Bonta Ayana 4192 2010 Swimming Team 00:54:76
6 Aanei Raluca 4712 2010 Atack Team 00:55:35
7 Nanu Bianca 5791 2010 Bluemarin Sport Club 00:58:84
8 Petcu Ines 6251 2010 Swimming Team 01:01:69

Seria: 4
1 Mihai Alexia 4673 2010 Pescarusul Izvorani 00:53:01
2 Crangasu Dania 5253 2010 Petrolul Ploiesti 00:51:86
3 Pinzari Ariana 4088 2010 Aqua Life 00:50:54
4 Peruzzare Alexandra 4085 2010 Aqua Life 00:46:07
5 Ionescu Andreea Laura 5474 2010 Aqua Life 00:47:77
6 Constantin Bianca 4081 2010 Aqua Life 00:51:42
7 Matei Ana 5058 2010 Swimming Team 00:52:71
8 Jumatate Maria 4080 2010 Pescarusul Izvorani 00:53:30

Proba 14 50 metri bras - 11 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Balan Erica Alexandra 6202 2009 Atack Team 99:99:99
4 Sucata Ruxandra Maria 6156 2009 Steaua CSA 99:99:99
5 Munteanu Rose Marie 6170 2009 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 2
1 Pavel Maria 5710 2009 CSS 1 Bucuresti 01:19:00
2 Bobocea Anais 4637 2009 Steaua CSA 01:13:12
3 Mihalache Alexia 5800 2009 Bluemarin Sport Club 00:54:70
4 Neagu Melania 5251 2009 Petrolul Ploiesti 00:53:74
5 Zeldea Natalia Maria 4918 2009 Bluemarin Sport Club 00:54:60
6 Boariu Rebecca 5799 2009 Bluemarin Sport Club 01:10:57
7 Balcan Raluca 5898 2009 Steaua CSA 01:18:42
8 Constantim Bianca Nicoleta 6149 2009 Aqua Life 99:99:99

Proba 15 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Baieti (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2010 Aqua Team 99:99:99
3 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2010 Bluemarin Sport Club 02:52:63
5 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Swimming Team 99:99:99
6 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2010 Aqua Team 99:99:99
7 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2010 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 16 Stafeta 4x50 metri liber - 11 ani - Baieti (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2009 Aqua Life 99:99:99
3 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
6 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2009 Aqua Life 99:99:99

Proba 17 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Fete (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Swimming Team 99:99:99
5 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2010 Aqua Life 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2010 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Proba 18 Stafeta 4x50 metri liber - 11 ani - Fete (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Petrolul Ploiesti 99:99:99
5 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
6 Stafeta 0 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2009 Aqua Team 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri spate - 7 ani - Fete (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stuparu Alessia 6290 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Olteanu Andreea Erica 6159 2013 Steaua CSA 99:99:99
5 Checiu Maria Alexandra 6155 2013 Aqua Life 99:99:99

Seria: 2
1 Kira Badeca 6138 2013 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Pislaru Alexandra Mihaela 6207 2013 Atack Team 99:99:99
3 Golescu Rebeca 6243 2013 Swimming Team 99:99:99
4 Voicu Ana 6245 2013 Swimming Team 99:99:99
5 Stoica Teodora Ilinca 6244 2013 Swimming Team 99:99:99
6 Zarojanu Ana 6242 2013 Swimming Team 99:99:99
7 Lupea Amalia Maria 6175 2013 Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 3
1 Marin Sonia 6288 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Chivu Teodora 6263 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Radu Ana 6262 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Burduf Anastasia 6260 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Porime Sofia 6261 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Balan Ioana Alexandra 6154 2013 Aqua Life 99:99:99
7 Teodorescu Sofia 6264 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Sanag Aylin 6289 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Dobre Luana 5993 2013 Legacy Aquatix 01:16:22
2 Dumitru Nicole 6085 2013 Aqua Sport Citius 01:10:10
3 Cretu Daria Andreea 5935 2013 Aqua Life 01:02:62
4 Stefan Teodora Maria 6177 2013 Atena Sport Club Constanta 01:02:44
5 Grecu Alexandra Andreea 5974 2013 Aqua Team 01:02:58
6 Savu Eveline Maria 6042 2013 Bluemarin Sport Club 01:09:44
7 Sulugiuc Irina 6090 2013 Aqua Sport Citius 01:16:18
8 Florescu Sofia 6087 2013 Aqua Sport Citius 01:29:33

Seria: 5
1 Toma Sara Maria 6179 2013 Atena Sport Club Constanta 01:01:03
2 Gavril Sofia 5936 2013 Aqua Life 00:58:35
3 Cozorici Ilinca 6167 2013 Junior Swim Iasi 00:54:03
4 Fiama Sarah 6022 2013 Renovatio S.C. 00:49:12
5 Holos Sonia 6162 2013 Hyperion Brasov 00:53:00
6 Musat Sofia Ioana 6178 2013 Atena Sport Club Constanta 00:57:82
7 Vlasceanu Eva Maria 6181 2013 Atena Sport Club Constanta 00:59:10
8 Nastase Maria 6021 2013 Renovatio S.C. 01:02:07

Proba 2 50 metri spate - 8 ani - Fete (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mocanu Ioana 6291 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Solea Alecu Amalia Crina 6183 2012 Atena Sport Club Constanta 99:99:99
5 Boteanu Diana 6079 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
2 Rotaru Delia 6196 2012 Atack Team 99:99:99
3 Morgun Dominica 5947 2012 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Mila Sofia 6241 2012 Swimming Team 99:99:99
5 Mardale Sofia Ana 6240 2012 Swimming Team 99:99:99
6 Balaceanu Maria Ecaterina 6206 2012 Atack Team 99:99:99
7 Taflaru Maria Serena 5955 2012 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Serghie Teodora 6270 2012 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Potanga Bianca Maria 6051 2012 Bluemarin Sport Club 01:15:55
3 Zainescu Ana Maria 6044 2012 Bluemarin Sport Club 01:09:57
4 Micu Adnana 6082 2012 Aqua Sport Citius 01:09:36
5 Pahomi Antonia Gabriela 6239 2012 Swimming Team 01:09:37
6 Olteanu Ana Maria 5368 2012 Swimming Team 01:12:51
7 Balan Mevek Aida 6160 2012 Steaua CSA 99:99:99
8 Pavel Mara 6268 2012 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Micu Antonia 6083 2012 Aqua Sport Citius 01:05:65
2 Nicolaescu Tatiana 6024 2012 Renovatio S.C. 01:01:96
3 Florescu Mihaela 6161 2012 Hyperion Brasov 00:59:00
4 Antonescu Eva 6039 2012 Bluemarin Sport Club 00:56:68
5 Avadani Teodora 6165 2012 Hyperion Brasov 00:58:00
6 Soglu Anastasia 6045 2012 Bluemarin Sport Club 01:01:67
7 Antohi Irina 6117 2012 Bluemarin Sport Club 01:04:34
8 Lospa Natalia Maria 5292 2012 Aqua Sport Citius 01:06:40

Seria: 5
1 Petre Alexandra Maria 5977 2012 Aqua Team 00:55:81
2 Gavriloiu Antonia Andreea 6232 2012 Swimming Team 00:54:83
3 Ambrozie Ecaterina 5357 2012 Bucharest Sport Club Elite 00:53:83
4 Stefanescu Elena 5944 2012 Bucharest Sport Club Elite 00:52:32
5 Rotaru Carla 6118 2012 CSS 1 Bucuresti 00:53:11
6 Ene Julia 6081 2012 Aqua Sport Citius 00:54:33
7 Zamfir Rebeca Ioana 6164 2012 Hyperion Brasov 00:55:00
8 Doru Antonia Elena 6208 2012 Junior Swim Iasi 00:56:53

Seria: 6
1 Diculescu Maria 6023 2012 Renovatio S.C. 00:51:06
2 Galmeanu Andreea 5282 2012 Aqua Sport Citius 00:49:89
3 Mihai Ema Stefania 5314 2012 Aqua Team 00:47:41
4 Lebidov Carolina Sofia 6185 2012 Atena Sport Club Constanta 00:45:30
5 Gaman Maia 5295 2012 Dinamo Bucuresti 00:46:48
6 Chirca Antonia 6080 2012 Aqua Sport Citius 00:48:68
7 Dumitrescu Olivia 5352 2012 Bucharest Sport Club Elite 00:50:63
8 Negoi Ilinca 5321 2012 Renovatio S.C. 00:51:96

Proba 3 50 metri spate - 9 ani - Fete (60 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Grecu Alexandra Nicole 6169 2011 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Preda Sara Ioana 6193 2011 Atack Team 99:99:99
5 Muti Daria 4686 2011 Swimming Team 99:99:99
6 Manta Letitia 6249 2011 Swimming Team 99:99:99

Seria: 2
1 Grigore Princess Alexandra 6215 2011 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Oprea Andreea 6247 2011 Swimming Team 99:99:99
3 Olteanu Ioana 6182 2011 Atena Sport Club Constanta 99:99:99
5 Dospinescu Tatiana 6025 2011 Renovatio S.C. 01:19:76
6 Sava Carina 6248 2011 Swimming Team 99:99:99
7 Dragnescu Daria 6219 2011 Pescarusul Izvorani 99:99:99
8 Rus Natalia 6214 2011 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Ioan Sofia 6111 2011 Aqua Sport Citius 01:06:40
2 Ionescu Ioana 5592 2011 Steaua CSA 01:04:77
3 Beju Natalia Maria 5983 2011 Steaua CSA 01:01:55
4 Marinescu Miruna Gabriela 6038 2011 Bluemarin Sport Club 00:59:75
5 Stefan Anastasia 5672 2011 Aqua Life 01:00:87
6 Ceancu Jasmine Maria 5695 2011 CSS 1 Bucuresti 01:02:14
7 Catana Natalia Mihaela 6226 2011 Swimming Team 01:04:87
8 Matei Thea 5701 2011 CSS 1 Bucuresti 01:12:61

Seria: 4
1 Dinu Sofia Ruxandra 5994 2011 Bucharest Sport Club Elite 00:58:35
2 Miclescu Iulia Mateea 5696 2011 CSS 1 Bucuresti 00:56:76
3 Golescu Sara 5718 2011 Swimming Team 00:54:85
4 Petrisor Sofia 6027 2011 Renovatio S.C. 00:54:39
5 Mansour Sara 5789 2011 Bluemarin Sport Club 00:54:59
6 Miu Alessia 5574 2011 Atack Team 00:54:95
7 Andrei Bristena 6026 2011 Renovatio S.C. 00:57:90
8 Nica Maria Andrada 6040 2011 Bluemarin Sport Club 00:59:72

Seria: 5
1 Banateanu Mara Daphne 6225 2011 Swimming Team 00:53:73
2 Mofidi Ariana 5308 2011 Steaua CSA 00:52:58
3 Radu Antonia Andreea Bianca 5929 2011 Aqua Life 00:51:64
4 Dobre Ella 5823 2011 Petrolul Ploiesti 00:49:79
5 Manta Letitia 5360 2011 Swimming Team 00:51:05
6 Cuclea Maria 5590 2011 Steaua CSA 00:52:31
7 Iosif Olivia 5359 2011 Swimming Team 00:53:73
8 Grecea Patricia 5306 2011 Aqua Team 00:53:92

Seria: 6
1 Botila Rebeca 5984 2011 Steaua CSA 00:49:39
2 Moran Tulia Elisabeta 6184 2011 Atena Sport Club Constanta 00:48:92
3 Buleu Alexa 5523 2011 Hyperion Brasov 00:46:84
4 Giura Iulia 5645 2011 Aqua Sport Citius 00:46:00
5 Yalcinoz Ada Feyza 6186 2011 Atena Sport Club Constanta 00:46:28
6 Batel Mariam 4697 2011 Aqua Team 00:48:25
7 Grosu Angela 5822 2011 Petrolul Ploiesti 00:49:08
8 Ion Alessia 5813 2011 Aqua Team 00:49:47

Seria: 7
1 Comna Andreea Luiza 4765 2011 Aqua Sport Citius 00:45:66
2 Menciu Ilinca Ana 5518 2011 Legacy Aquatix 00:45:51
3 Ionescu Anastasia 4766 2011 Bucharest Sport Club Elite 00:44:77
4 Micu Irina 4767 2011 Aqua Sport Citius 00:44:39
5 Marinescu Sara Maria 6190 2011 Atena Sport Club Constanta 00:44:68
6 Crainic Smaranda 5524 2011 Hyperion Brasov 00:44:99
7 Nitu Theodora 5526 2011 Hyperion Brasov 00:45:55
8 Lungu Ana 6187 2011 Atena Sport Club Constanta 00:45:67

Seria: 8
1 Fekete Petra 5525 2011 Hyperion Brasov 00:44:01
2 Rauca Rebeca 4729 2011 Steaua CSA 00:43:94
3 Mocanu Natalia 5089 2011 Renovatio S.C. 00:43:79
4 Lupu Antonia 4699 2011 Steaua CSA 00:41:81
5 Condrea Andreea 5305 2011 Aqua Team 00:43:39
6 Barbieru Anelis Antonia 4764 2011 Aqua Sport Citius 00:43:88
7 Ambrus Dalma 6163 2011 Hyperion Brasov 00:44:00
8 Mircea Daria Maria 5361 2011 Swimming Team 00:44:31

Descalificari
1 Turcan Maria
Observatii: DSQ
6077 2011 Aqua Sport Citius 01:17:71

Proba 4 50 metri spate - 7 ani - Baieti (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vlad Alexandru 6059 2013 Atack Team 99:99:99
4 Serban Bogdan 6146 2013 Petrolul Ploiesti 99:99:99
5 Badila Aris 6145 2013 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
6 Toma Alexandru 6281 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Barbu Filip Gabriel 6195 2013 Atack Team 99:99:99
2 Dinulescu Alexandru 6218 2013 Pescarusul Izvorani 99:99:99
3 Popescu Gabriel 6280 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Mustata Bogdan 6252 2013 Swimming Team 99:99:99
5 Mihai Eduard Alexandru 6279 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Baca David Alexandru 6224 2013 Swimming Team 99:99:99
7 Pavel Matei Gabriel 6210 2013 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Pantea David Razvan 6158 2013 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Albu Denis Alexandru 6060 2013 Atack Team 99:99:99
2 Botea Robert 6057 2013 Atack Team 01:42:12
3 Ile Sebastian 6005 2013 Renovatio S.C. 01:24:63
4 Ignat Stefan Ioan 6104 2013 Aqua Sport Citius 01:14:76
5 Lazar Serban 6113 2013 Aqua Sport Citius 01:23:50
6 Tanase Alexandru 5943 2013 Bucharest Sport Club Elite 01:32:08
7 Marinescu Rares Andrei 6236 2013 Swimming Team 01:42:37
8 Leu Luca 5937 2013 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 4
1 Simescu Adrian 6109 2013 Aqua Sport Citius 01:12:07
2 Trandafir Tudor 6004 2013 Renovatio S.C. 01:08:46
3 Sofonea Andrei 6114 2013 Aqua Sport Citius 01:08:12
4 Soimu Rares 6237 2013 Swimming Team 01:05:13
5 Ene Mark 6229 2013 Swimming Team 01:06:16
6 Croitoru Andrei 6103 2013 Aqua Sport Citius 01:08:19
7 Moia Marc Alexandru 6054 2013 Atack Team 01:09:48
8 Toma Alexandru Iulian 5942 2013 Bucharest Sport Club Elite 01:12:84

Seria: 5
1 Iordache Stefan Radu 5289 2013 Aqua Sport Citius 01:04:49
2 Sergovici Milan Andrei 5971 2013 Bucharest Sport Club Elite 00:59:30
3 Oltean Bogdan 6105 2013 Aqua Sport Citius 00:58:46
4 Petrea Sebastian 6108 2013 Aqua Sport Citius 00:50:43
5 Achitei Andrei 6189 2013 Atena Sport Club Constanta 00:53:63
6 Ionescu Sasha Christian 6173 2013 Hyperion Brasov 00:59:00
7 Ciurla Matei 5990 2013 Steaua CSA 01:02:73
8 Padure David 6106 2013 Aqua Sport Citius 01:04:65

Proba 5 50 metri spate - 8 ani - Baieti (73 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Paun Luca 6287 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Petrescu Dominic Rares 6204 2012 Atack Team 99:99:99
5 Panait Daniel Constantin 6205 2012 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
2 Lungu Tudor 6188 2012 Atena Sport Club Constanta 99:99:99
3 Stanciu Dragos Alexandru 6157 2012 Steaua CSA 99:99:99
4 Scarlat Rares 6101 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Bivolaru Mihai 6153 2012 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
6 Draghici Ianis alexandru 6032 2012 Bluemarin Sport Club 99:99:99
7 Voinea Luca Andrei 6197 2012 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Navala Alexandru Ionut 6223 2012 Swimming Team 99:99:99
2 Costache Alexandru 6283 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Pascaru David 6286 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Dinu Tudor 6284 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Barboi Darius Valentin 6282 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Mitrache Bogdan 6285 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Gramma Daniel 6253 2012 Swimming Team 99:99:99
8 Staicu Ionut Catalin 6221 2012 Hyperion Brasov 99:99:99

Seria: 4
1 Popescu Nectarie 6255 2012 Swimming Team 99:99:99
2 Tudoran Luca Alexandru 5288 2012 Aqua Sport Citius 01:23:78
3 Matei Vlad Alexandru 6041 2012 Bluemarin Sport Club 01:12:54
4 Gugu Eduard Luca 6047 2012 Bluemarin Sport Club 01:09:29
5 Podgoreanu Darius 6010 2012 Renovatio S.C. 01:10:22
6 Cristea Andrei David 5963 2012 Steaua CSA 01:15:80
7 Patrascan Victor Constantin 6254 2012 Swimming Team 99:99:99
8 Hamza Aljbawi 6277 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 5
1 Budulus Tudor 6011 2012 Renovatio S.C. 01:08:33
2 Niculae Filip 5945 2012 Bucharest Sport Club Elite 01:08:00
3 Lupan Patric Alexandru 5951 2012 Bucharest Sport Club Elite 01:06:42
4 Magheras Radu Stefan 6048 2012 Bluemarin Sport Club 01:05:74
5 Stoica Petru Remus 6123 2012 CSS 1 Bucuresti 01:06:33
6 Mircea Catalin Antoniu 5965 2012 Steaua CSA 01:07:71
7 Enica Arthur Ruiz 6120 2012 CSS 1 Bucuresti 01:08:18
8 Apostu David Radu 6058 2012 Atack Team 01:08:60

Seria: 6
1 Ene Ciprian Alexandru 5988 2012 Steaua CSA 01:03:97
2 Pirliteanu Bogdan 6100 2012 Aqua Sport Citius 01:03:28
3 Gheorghe David Cristian 5980 2012 Aqua Team 01:02:57
4 Nae Horia 6008 2012 Renovatio S.C. 01:01:59
5 Moreno Rafael 6009 2012 Renovatio S.C. 01:02:43
6 Savulescu Mihai 5967 2012 Legacy Aquatix 01:02:82
7 Manache Daniel Edward 5949 2012 Bucharest Sport Club Elite 01:03:58
8 Martin Stefan Gabriel 5958 2012 Steaua CSA 01:05:68

Seria: 7
1 Olar Dragos 6099 2012 Aqua Sport Citius 01:00:30
2 Dobrescu Gabriel 6172 2012 Hyperion Brasov 00:59:00
3 Nistor Tudor 6209 2012 Hyperion Brasov 00:58:00
4 Cojanu Banicioiu Mihail 5941 2012 Legacy Aquatix 00:56:44
5 Vasile Alexandru Claudiu 6034 2012 Bluemarin Sport Club 00:56:92
6 Sasu Eduard Costin 6180 2012 Atena Sport Club Constanta 00:58:22
7 Carnaru Iannis 6007 2012 Renovatio S.C. 01:00:12
8 Turcu Razvan 6116 2012 Aqua Sport Citius 01:01:41

Seria: 8
1 Vlasceanu Dragos Andrei 5948 2012 Bucharest Sport Club Elite 00:55:30
2 Boroianu Bogdan 6133 2012 Petrolul Ploiesti 00:54:96
3 Ionita Luca Andrei 5978 2012 Aqua Team 00:53:45
4 Luchian Matei Alexandru 5928 2012 Aqua Life 00:52:14
5 Mihaila Alexandru 5371 2012 Atack Team 00:53:23
6 Stinga Ianis Nicolas 5950 2012 Bucharest Sport Club Elite 00:54:82
7 Radu Eric Mihai 5989 2012 Steaua CSA 00:55:06
8 Ionescu Radu 5975 2012 Aqua Team 00:55:86

Seria: 9
1 Stirbu Marc Sebastian 5284 2012 Aqua Sport Citius 00:50:78
2 Constantinica Denis Andrei 6002 2012 Aqua Life 00:49:19
3 Neacsu David 6006 2012 Renovatio S.C. 00:48:98
4 Gherasim Luca Andrei 5286 2012 Aqua Sport Citius 00:48:50
5 Savescu Daryus Andrei 5335 2012 Aqua Life 00:48:87
6 Sorocianu Rares Andrei 6171 2012 Junior Swim Iasi 00:49:10
7 Bondrescu Dragos Cristian 6093 2012 Aqua Sport Citius 00:50:33
8 Zburlea Cristian Andrei 6176 2012 Atena Sport Club Constanta 00:51:57

Seria: 10
1 Circota Ioan Tudor 6001 2012 Aqua Life 00:47:97
2 Ivana Andrei 5319 2012 Steaua CSA 00:45:45
3 Paltinisanu Luca Gabriel 6166 2012 Hyperion Brasov 00:44:00
4 Lupusoru Radu 5315 2012 Steaua CSA 00:43:14
5 Dogariu Darius Mihai 5332 2012 Aqua Life 00:43:66
6 Popa Luca Ioan 6191 2012 Atena Sport Club Constanta 00:44:22
7 Popa Theodor 5346 2012 Bucharest Sport Club Elite 00:47:60
8 Rotaru Petru Eduard 5979 2012 Aqua Team 00:48:01

Proba 6 50 metri spate - 9 ani - Baieti (83 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Goitu Lucas 5611 2011 Obswim 99:99:99
4 Robert Ion 6152 2011 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 Coman David 6192 2011 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 2
1 Soare Vlad 5843 2011 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Ionescu David 5814 2011 Legacy Aquatix 99:99:99
3 Bucur Luca 5713 2011 Swimming Team 99:99:99
4 Burcus David 6212 2011 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Ilie Andrei 6211 2011 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Hammoud Rami 5717 2011 Swimming Team 99:99:99
7 Anghelus Razvan 5831 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Nagy Alexandru 6014 2011 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Radu Andrei Ionut 6258 2011 Swimming Team 99:99:99
2 Rusu Robert Cristian 6259 2011 Swimming Team 99:99:99
3 Popescu Luca 6257 2011 Swimming Team 99:99:99
4 Butoi David 6278 2011 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 David Alexandru 6228 2011 Swimming Team 99:99:99
6 Udrescu Radu 6265 2011 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Ilie Vlad Gabriel 6256 2011 Swimming Team 99:99:99
8 Pirici Calin 6213 2011 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Tanase Arthur 5646 2011 Aqua Sport Citius 01:08:93
2 Taslica Mihai Florin 5953 2011 Steaua CSA 01:08:28
3 Luca Vlad Cristian 5960 2011 Steaua CSA 01:01:62
4 Sfetcu Alexandru 5940 2011 Legacy Aquatix 00:59:34
5 Vladu Ianis 5575 2011 Steaua CSA 01:01:45
6 Gardu Sebastian 5699 2011 CSS 1 Bucuresti 01:05:50
7 Aldea Cristian Andrei 6222 2011 Swimming Team 01:08:35
8 Ivan Angelo Stefano 6049 2011 Bluemarin Sport Club 01:16:37

Seria: 5
1 Giza Alexandru 5320 2011 Renovatio S.C. 00:57:92
2 Ionita Bogdan Andrei 5959 2011 Steaua CSA 00:57:42
3 Ghizdavet Bogdan 5997 2011 Bucharest Sport Club Elite 00:57:28
4 Gabura Matei 5771 2011 Aqua Sport Citius 00:56:09
5 Pana Stefan 5714 2011 Swimming Team 00:56:98
6 Petcu Vlad Liviu Gabriel 5957 2011 Steaua CSA 00:57:34
7 Mot Matei 5643 2011 Steaua CSA 00:57:45
8 Onofras Ivan 6064 2011 Bucharest Sport Club Elite 00:58:11

Seria: 6
1 Dodoc Yannis 5630 2011 Swimming Team 00:54:77
2 Udeanu Vlad Andrei 5932 2011 Aqua Life 00:53:87
3 Kovacs Norbert 5521 2011 Hyperion Brasov 00:53:41
4 Petrache Tudor 5563 2011 Aqua Sport Citius 00:53:19
5 Badalau Aris 5312 2011 Steaua CSA 00:53:38
6 Mihalache Mario 5552 2011 Bucharest Sport Club Elite 00:53:72
7 Cristescu Tudor 6015 2011 Renovatio S.C. 00:54:28
8 Dimache Ianis 4721 2011 Bucharest Sport Club Elite 00:55:22

Seria: 7
1 Buta Cristian 5309 2011 Steaua CSA 00:52:73
2 Georgescu Marian 5670 2011 Aqua Life 00:52:17
3 Staicu Toma Alexandru 5329 2011 Aqua Life 00:52:00
4 Radu Sasha 4777 2011 Aqua Sport Citius 00:51:79
5 Anghel Darius 5362 2011 Swimming Team 00:51:95
6 Mihai Victor Andrei 5992 2011 Legacy Aquatix 00:52:03
7 Butufei Rares 5519 2011 Hyperion Brasov 00:52:34
8 Pislea Ciprian Stefan 5939 2011 Legacy Aquatix 00:53:06

Seria: 8
1 Draghici Lucas 4724 2011 Bucharest Sport Club Elite 00:51:46
2 Ionescu Sasa 5551 2011 Bucharest Sport Club Elite 00:51:03
3 Lazar Luca Nicolae 5363 2011 Swimming Team 00:50:71
4 Dobrescu Ioan Victor 5300 2011 Legacy Aquatix 00:50:34
5 Bolocan Eduard 5538 2011 Swimming Team 00:50:51
6 Badeci Eduard Viorel 5981 2011 Aqua Team 00:50:94
7 Tutulan Petru Daniel 4774 2011 Aqua Sport Citius 00:51:31
8 Tita David 5716 2011 Swimming Team 00:51:59

Seria: 9
1 Goran Pavel 5777 2011 Renovatio S.C. 00:49:92
2 Boboc andrei 5837 2011 Bluemarin Sport Club 00:49:31
3 Ghita Vladut Paul Matei 5337 2011 Pescarusul Izvorani 00:49:18
4 Keller Nicholas 5677 2011 Hyperion Brasov 00:48:38
5 Mihai David 4770 2011 Aqua Sport Citius 00:49:17
6 Radulescu Andrei 5365 2011 Swimming Team 00:49:29
7 Vladut Alexandru 5581 2011 Bluemarin Sport Club 00:49:84
8 Ion Robert Gabriel 5373 2011 Atack Team 00:50:27

Seria: 10
1 Capisizu Matei 5938 2011 Legacy Aquatix 00:47:29
2 Dabija Rares 5832 2011 Aqua Sport Citius 00:46:87
3 Jeca Filip 5310 2011 Aqua Team 00:46:65
4 Badarau Robert 5293 2011 Aqua Sport Citius 00:45:31
5 Tanase Razvan 5546 2011 Aqua Team 00:46:11
6 Melinte Mattyas Stefan 5327 2011 Steaua CSA 00:46:84
7 Ioya Horia Stefan 6174 2011 Atena Sport Club Constanta 00:46:97
8 Sedeghi Armand 5313 2011 Steaua CSA 00:48:12

Seria: 11
1 Gavrila Alexandru Daniel 5092 2011 Aqua Team 00:44:20
2 Coman David 5520 2011 Hyperion Brasov 00:43:07
3 Cojocaru Erik Cristian 6227 2011 Swimming Team 00:42:53
4 Nitu Rafael 4707 2011 Aqua Team 00:40:78
5 Vieru Vlad 4722 2011 Aqua Team 00:41:56
6 Iordache Robert Andrei 4676 2011 Aqua Life 00:42:74
7 Vlad Sergiu Mihai 4776 2011 Aqua Team 00:43:87
8 Ana Luca Alexandru 5999 2011 Aqua Life 00:44:77

Proba 7 50 metri fluture - 7 ani - Fete (31 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stuparu Alessia 6290 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Checiu Maria Alexandra 6155 2013 Aqua Life 99:99:99
3 Sulugiuc Irina 6090 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Dumitru Nicole 6085 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Florescu Sofia 6087 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Balan Ioana Alexandra 6154 2013 Aqua Life 99:99:99
7 Lupea Amalia Maria 6175 2013 Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 2
1 Fiama Sarah 6022 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Dobre Luana 5993 2013 Legacy Aquatix 99:99:99
3 Gavril Sofia 5936 2013 Aqua Life 99:99:99
4 Sanag Aylin 6289 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Cretu Daria Andreea 5935 2013 Aqua Life 99:99:99
6 Grecu Alexandra Andreea 5974 2013 Aqua Team 99:99:99
7 Nastase Maria 6021 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Savu Eveline Maria 6042 2013 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Teodorescu Sofia 6264 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Pislaru Alexandra Mihaela 6207 2013 Atack Team 99:99:99
3 Porime Sofia 6261 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Stoica Teodora Ilinca 6244 2013 Swimming Team 01:40:47
5 Burduf Anastasia 6260 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Radu Ana 6262 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Chivu Teodora 6263 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Marin Sonia 6288 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Musat Sofia Ioana 6178 2013 Atena Sport Club Constanta 01:23:43
2 Vlasceanu Eva Maria 6181 2013 Atena Sport Club Constanta 01:19:36
3 Cozorici Ilinca 6167 2013 Junior Swim Iasi 00:54:79
4 Zarojanu Ana 6242 2013 Swimming Team 00:47:86
5 Holos Sonia 6162 2013 Hyperion Brasov 00:53:00
6 Golescu Rebeca 6243 2013 Swimming Team 01:15:17
7 Toma Sara Maria 6179 2013 Atena Sport Club Constanta 01:22:01
8 Stefan Teodora Maria 6177 2013 Atena Sport Club Constanta 01:25:00

Proba 8 50 metri fluture - 8 ani - Fete (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Antohi Irina 6117 2012 Bluemarin Sport Club 99:99:99
2 Bernovici Ana 6137 2012 Obswim 99:99:99
3 Zainescu Ana Maria 6044 2012 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Solea Alecu Amalia Crina 6183 2012 Atena Sport Club Constanta 99:99:99
5 Petre Alexandra Maria 5977 2012 Aqua Team 99:99:99
6 Soglu Anastasia 6045 2012 Bluemarin Sport Club 99:99:99
7 Potanga Bianca Maria 6051 2012 Bluemarin Sport Club 99:99:99
8 Mocanu Ioana 6291 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Rotaru Delia 6196 2012 Atack Team 99:99:99
2 Olteanu Ana Maria 5368 2012 Swimming Team 99:99:99
3 Mardale Sofia Ana 6240 2012 Swimming Team 99:99:99
4 Pavel Mara 6268 2012 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Mila Sofia 6241 2012 Swimming Team 99:99:99
6 Lospa Natalia Maria 5292 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Balaceanu Maria Ecaterina 6206 2012 Atack Team 99:99:99
8 Taflaru Maria Serena 5955 2012 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Boteanu Diana 6079 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Micu Adnana 6082 2012 Aqua Sport Citius 01:18:95
3 Nicolaescu Tatiana 6024 2012 Renovatio S.C. 01:12:47
4 Ene Julia 6081 2012 Aqua Sport Citius 01:09:36
5 Micu Antonia 6083 2012 Aqua Sport Citius 01:09:71
6 Doru Antonia Elena 6208 2012 Junior Swim Iasi 01:17:03
7 Pahomi Antonia Gabriela 6239 2012 Swimming Team 01:35:16
8 Serghie Teodora 6270 2012 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Ambrozie Ecaterina 5357 2012 Bucharest Sport Club Elite 01:05:47
2 Rotaru Carla 6118 2012 CSS 1 Bucuresti 01:02:26
3 Florescu Mihaela 6161 2012 Hyperion Brasov 00:59:00
4 Stefanescu Elena 5944 2012 Bucharest Sport Club Elite 00:55:85
5 Galmeanu Andreea 5282 2012 Aqua Sport Citius 00:58:98
6 Gavriloiu Antonia Andreea 6232 2012 Swimming Team 01:01:57
7 Dumitrescu Olivia 5352 2012 Bucharest Sport Club Elite 01:02:66
8 Antonescu Eva 6039 2012 Bluemarin Sport Club 01:05:54

Seria: 5
1 Diculescu Maria 6023 2012 Renovatio S.C. 00:54:68
2 Negoi Ilinca 5321 2012 Renovatio S.C. 00:50:10
3 Mihai Ema Stefania 5314 2012 Aqua Team 00:49:17
4 Chirca Antonia 6080 2012 Aqua Sport Citius 00:46:83
5 Gaman Maia 5295 2012 Dinamo Bucuresti 00:47:66
6 Lebidov Carolina Sofia 6185 2012 Atena Sport Club Constanta 00:49:81
7 Avadani Teodora 6165 2012 Hyperion Brasov 00:53:00
8 Zamfir Rebeca Ioana 6164 2012 Hyperion Brasov 00:55:00

Proba 9 50 metri fluture - 9 ani - Fete (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sava Carina 6248 2011 Swimming Team 99:99:99
2 Stefan Anastasia 5672 2011 Aqua Life 99:99:99
3 Matei Thea 5701 2011 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Ioan Sofia 6111 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Muti Daria 4686 2011 Swimming Team 99:99:99
6 Grecu Alexandra Nicole 6169 2011 Bluemarin Sport Club 99:99:99
7 Turcan Maria 6077 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Catana Natalia Mihaela 6226 2011 Swimming Team 99:99:99
2 Grigore Princess Alexandra 6215 2011 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Dospinescu Tatiana 6025 2011 Renovatio S.C. 01:40:03
4 Ionescu Ioana 5592 2011 Steaua CSA 01:19:97
5 Giura Iulia 5645 2011 Aqua Sport Citius 01:22:37
6 Preda Sara Ioana 6193 2011 Atack Team 99:99:99
7 Banateanu Mara Daphne 6225 2011 Swimming Team 99:99:99
8 Grecea Patricia 5306 2011 Aqua Team 99:99:99

Seria: 3
1 Andrei Bristena 6026 2011 Renovatio S.C. 01:13:72
2 Dinu Sofia Ruxandra 5994 2011 Bucharest Sport Club Elite 01:12:47
3 Moran Tulia Elisabeta 6184 2011 Atena Sport Club Constanta 01:05:28
4 Beju Natalia Maria 5983 2011 Steaua CSA 01:00:82
5 Petrisor Sofia 6027 2011 Renovatio S.C. 01:02:60
6 Radu Antonia Andreea Bianca 5929 2011 Aqua Life 01:07:91
7 Nica Maria Andrada 6040 2011 Bluemarin Sport Club 01:12:95
8 Golescu Sara 5718 2011 Swimming Team 01:13:94

Seria: 4
1 Miu Alessia 5574 2011 Atack Team 00:59:04
2 Iosif Olivia 5359 2011 Swimming Team 00:58:74
3 Mofidi Ariana 5308 2011 Steaua CSA 00:57:80
4 Ion Alessia 5813 2011 Aqua Team 00:56:77
5 Miclescu Iulia Mateea 5696 2011 CSS 1 Bucuresti 00:57:62
6 Botila Rebeca 5984 2011 Steaua CSA 00:58:46
7 Ceancu Jasmine Maria 5695 2011 CSS 1 Bucuresti 00:58:77
8 Olteanu Ioana 6182 2011 Atena Sport Club Constanta 01:00:08

Seria: 5
1 Cuclea Maria 5590 2011 Steaua CSA 00:55:63
2 Crainic Smaranda 5524 2011 Hyperion Brasov 00:54:35
3 Grosu Angela 5822 2011 Petrolul Ploiesti 00:53:30
4 Batel Mariam 4697 2011 Aqua Team 00:51:34
5 Lungu Ana 6187 2011 Atena Sport Club Constanta 00:51:82
6 Mansour Sara 5789 2011 Bluemarin Sport Club 00:54:13
7 Dobre Ella 5823 2011 Petrolul Ploiesti 00:55:11
8 Manta Letitia 5360 2011 Swimming Team 00:56:22

Seria: 6
1 Condrea Andreea 5305 2011 Aqua Team 00:50:61
2 Fekete Petra 5525 2011 Hyperion Brasov 00:49:31
3 Menciu Ilinca Ana 5518 2011 Legacy Aquatix 00:48:77
4 Yalcinoz Ada Feyza 6186 2011 Atena Sport Club Constanta 00:46:86
5 Nitu Theodora 5526 2011 Hyperion Brasov 00:48:62
6 Ionescu Anastasia 4766 2011 Bucharest Sport Club Elite 00:48:77
7 Buleu Alexa 5523 2011 Hyperion Brasov 00:49:49
8 Marinescu Sara Maria 6190 2011 Atena Sport Club Constanta 00:50:86

Seria: 7
1 Micu Irina 4767 2011 Aqua Sport Citius 00:45:71
2 Mocanu Natalia 5089 2011 Renovatio S.C. 00:44:66
3 Mircea Daria Maria 5361 2011 Swimming Team 00:42:35
4 Barbieru Anelis Antonia 4764 2011 Aqua Sport Citius 00:39:76
5 Ambrus Dalma 6163 2011 Hyperion Brasov 00:40:00
6 Lupu Antonia 4699 2011 Steaua CSA 00:42:64
7 Comna Andreea Luiza 4765 2011 Aqua Sport Citius 00:44:79
8 Rauca Rebeca 4729 2011 Steaua CSA 00:46:23

Proba 10 50 metri fluture - 7 ani - Baieti (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Toma Alexandru 6281 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Padure David 6106 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Petrea Sebastian 6108 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Oltean Bogdan 6105 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Croitoru Andrei 6103 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Vlad Alexandru 6059 2013 Atack Team 99:99:99
4 Moia Marc Alexandru 6054 2013 Atack Team 99:99:99
5 Botea Robert 6057 2013 Atack Team 99:99:99
6 Albu Denis Alexandru 6060 2013 Atack Team 99:99:99
7 Ignat Stefan Ioan 6104 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Trandafir Tudor 6004 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Sergovici Milan Andrei 5971 2013 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Toma Alexandru Iulian 5942 2013 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Lazar Serban 6113 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Simescu Adrian 6109 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Tanase Alexandru 5943 2013 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
7 Ciurla Matei 5990 2013 Steaua CSA 99:99:99
8 Ile Sebastian 6005 2013 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Mihai Eduard Alexandru 6279 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Baca David Alexandru 6224 2013 Swimming Team 99:99:99
3 Barbu Filip Gabriel 6195 2013 Atack Team 99:99:99
4 Ionescu Sasha Christian 6173 2013 Hyperion Brasov 99:99:99
5 Iordache Stefan Radu 5289 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Pavel Matei Gabriel 6210 2013 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Mustata Bogdan 6252 2013 Swimming Team 99:99:99
8 Popescu Gabriel 6280 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 5
1 Sofonea Andrei 6114 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Serban Bogdan 6146 2013 Petrolul Ploiesti 99:99:99
3 Marinescu Rares Andrei 6236 2013 Swimming Team 01:42:37
4 Achitei Andrei 6189 2013 Atena Sport Club Constanta 00:55:29
5 Ene Mark 6229 2013 Swimming Team 01:06:16
6 Soimu Rares 6237 2013 Swimming Team 11:25:55
7 Badila Aris 6145 2013 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
8 Pantea David Razvan 6158 2013 Steaua CSA 99:99:99

Proba 11 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (68 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dobrescu Gabriel 6172 2012 Hyperion Brasov 99:99:99
4 Manache Daniel Edward 5949 2012 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 Vlasceanu Dragos Andrei 5948 2012 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
6 Paun Luca 6287 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Stinga Ianis Nicolas 5950 2012 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Martin Stefan Gabriel 5958 2012 Steaua CSA 99:99:99
3 Cristea Andrei David 5963 2012 Steaua CSA 99:99:99
4 Savulescu Mihai 5967 2012 Legacy Aquatix 99:99:99
5 Mircea Catalin Antoniu 5965 2012 Steaua CSA 99:99:99
6 Scarlat Rares 6101 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Gugu Eduard Luca 6047 2012 Bluemarin Sport Club 99:99:99
8 Stanciu Dragos Alexandru 6157 2012 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Magheras Radu Stefan 6048 2012 Bluemarin Sport Club 99:99:99
2 Draghici Ianis alexandru 6032 2012 Bluemarin Sport Club 99:99:99
3 Sasu Eduard Costin 6180 2012 Atena Sport Club Constanta 99:99:99
4 Pascaru David 6286 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Lungu Tudor 6188 2012 Atena Sport Club Constanta 99:99:99
6 Zburlea Cristian Andrei 6176 2012 Atena Sport Club Constanta 99:99:99
7 Gheorghe David Cristian 5980 2012 Aqua Team 99:99:99
8 Apostu David Radu 6058 2012 Atack Team 99:99:99

Seria: 4
1 Dinu Tudor 6284 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Barboi Darius Valentin 6282 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Popescu Nectarie 6255 2012 Swimming Team 99:99:99
4 Gramma Daniel 6253 2012 Swimming Team 99:99:99
5 Patrascan Victor Constantin 6254 2012 Swimming Team 99:99:99
6 Hamza Aljbawi 6277 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Costache Alexandru 6283 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Mitrache Bogdan 6285 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 5
1 Panait Daniel Constantin 6205 2012 Atack Team 99:99:99
2 Staicu Ionut Catalin 6221 2012 Hyperion Brasov 99:99:99
3 Stoica Petru Remus 6123 2012 CSS 1 Bucuresti 01:36:53
4 Niculae Filip 5945 2012 Bucharest Sport Club Elite 01:29:27
5 Podgoreanu Darius 6010 2012 Renovatio S.C. 01:33:42
6 Navala Alexandru Ionut 6223 2012 Swimming Team 99:99:99
7 Tudoran Luca Alexandru 5288 2012 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Voinea Luca Andrei 6197 2012 Atack Team 99:99:99

Seria: 6
1 Enica Arthur Ruiz 6120 2012 CSS 1 Bucuresti 01:25:39
2 Luchian Matei Alexandru 5928 2012 Aqua Life 01:18:05
3 Pirliteanu Bogdan 6100 2012 Aqua Sport Citius 01:15:01
4 Bondrescu Dragos Cristian 6093 2012 Aqua Sport Citius 01:12:98
5 Olar Dragos 6099 2012 Aqua Sport Citius 01:14:57
6 Moreno Rafael 6009 2012 Renovatio S.C. 01:16:95
7 Ene Ciprian Alexandru 5988 2012 Steaua CSA 01:24:92
8 Budulus Tudor 6011 2012 Renovatio S.C. 01:26:76

Seria: 7
1 Nae Horia 6008 2012 Renovatio S.C. 01:10:72
2 Carnaru Iannis 6007 2012 Renovatio S.C. 01:09:41
3 Radu Eric Mihai 5989 2012 Steaua CSA 01:05:61
4 Turcu Razvan 6116 2012 Aqua Sport Citius 01:04:44
5 Boroianu Bogdan 6133 2012 Petrolul Ploiesti 01:04:79
6 Ionescu Radu 5975 2012 Aqua Team 01:08:89
7 Vasile Alexandru Claudiu 6034 2012 Bluemarin Sport Club 01:10:48
8 Gherasim Luca Andrei 5286 2012 Aqua Sport Citius 01:11:71

Seria: 8
1 Nistor Tudor 6209 2012 Hyperion Brasov 00:57:00
2 Circota Ioan Tudor 6001 2012 Aqua Life 00:55:88
3 Sorocianu Rares Andrei 6171 2012 Junior Swim Iasi 00:53:16
4 Rotaru Petru Eduard 5979 2012 Aqua Team 00:51:57
5 Mihaila Alexandru 5371 2012 Atack Team 00:51:73
6 Savescu Daryus Andrei 5335 2012 Aqua Life 00:53:56
7 Cojanu Banicioiu Mihail 5941 2012 Legacy