Lista de start pentru Cupa de Toamna 6-7-8-9 ani - Editia 2011

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 6 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 99:99:99
5 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
1 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 99:99:99
2 Stoica Emilian 12387 2005 NAVI 99:99:99
3 Florescu Rares 1252 2005 Atack Team 99:99:99
4 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 01:24:38
5 Stan Petre Valentin 1261 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Atack Team 99:99:99
7 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 99:99:99
8 Popescu Rares Florin 1262 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Baranescu Adrian Ioan A0788 2005 Tenis Club 2000 01:15:70
2 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 01:11:93
3 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 01:00:00
4 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 00:54:62
5 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Bucharest Sport Club 00:59:49
6 Dragomirescu Robert 1310 2005 Bucharest Sport Club 01:00:00
7 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS Dinamo 01:15:32
8 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 01:22:64

Descalificari
1 Preotu Luca Ioan
Observatii:
13936 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 2 50 metri liber - 7 ani - Baieti (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nouri Taher Mario 1321 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 99:99:99
5 Wendrich Alexander A0375 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
3 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 99:99:99
4 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 CSS Dinamo 99:99:99
7 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 01:45:00
2 Filat Mihai A0597 2004 Bucharest Sport Club 01:43:47
4 Solea Eduard A0646 2004 Tenis Club 2000 01:13:59
5 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:62
6 Ion Mario Cristian A0812 2004 NAVI 01:26:35
8 Badicut Andrei 1318 2004 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 4
1 Toma Vlad A1133 2004 NAVI 01:12:10
2 Mihaila Vicentiu Constantin A0805 2004 CSS 1 Bucuresti 01:03:86
3 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 01:01:41
4 Radu Alin Gabriel A0801 2004 Bucharest Sport Club 00:57:97
5 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:51
6 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 01:03:73
7 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:40
8 Popovici Sasa A0826 2004 CSS 2 Bucuresti 01:12:29

Seria: 5
1 Manea Eduard Andrei A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 00:56:58
2 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Club Daimon 00:52:48
3 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:48:51
4 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:46:97
5 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 00:47:18
6 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:51:06
7 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 00:55:32
8 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 00:56:67

Seria: 6
1 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:46:76
2 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:46:46
3 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:43:28
4 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:39:77
5 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:43:13
6 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:45:91
7 Ichim Luca A1016 2004 Aqua Center Buzau 00:46:68
8 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:46:95

Descalificari
1 Chiritescu Dominic Cristian
Observatii: lipsa
A0279 2004 NAVI 99:99:99
2 Ghitulescu Robert
Observatii: lipsa
1256 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Comendant Mihai
Observatii: lipsa
1302 2004 NAVI 99:99:99
4 Popanica Raboj Tudor
Observatii: lipsa
A1031 2004 CSS Dinamo 01:26:13
5 Smadea Razvan Mihai
Observatii: lipsa
A0799 2004 Bucharest Sport Club 01:45:00

Proba 3 50 metri liber - 8 ani - Baieti (79 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 99:99:99
3 Serban Alexandru 1291 2003 CSS Dinamo 99:99:99
4 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 99:99:99
5 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 99:99:99
6 Matei Alexandru Lucas A0730 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Trifan Paul 1260 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Dracopol Razvan 1258 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Cioranu Cristian Eduard 1279 2003 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Mansouri Dara David Cristian 1259 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Murica Andrei 1255 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Bajdeche Mihai Marian 1292 2003 CSS Dinamo 99:99:99
7 Serban Teodor 1290 2003 CSS Dinamo 99:99:99
8 Ionescu Robert George 1267 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Cioaca Petru 1254 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Dragomir Ionut 1314 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Andrei Stefan A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:62
4 Micu Valentin A1034 2003 CSS 1 Bucuresti 01:17:61
5 Vasiluta Robert Maximilian A0715 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:38
6 Bunu Nichita Adrian A0709 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:50
8 Csaki David 1257 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Baragau Ionut Alexandru A0697 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:70
2 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:89
3 Constantinescu Sabin A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 01:13:62
4 Dascalu Dragos Adrian A1030 2003 CSS Dinamo 01:11:38
5 Szin Ionut Florian A0707 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:30
6 Grecu Alexandru Daniel A0704 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:74
7 Negrila Florin Valentin A0732 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:04
8 Gheorghe Denis Andrei A0687 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:37

Seria: 5
1 Nae Horatiu 12771 2003 CSS Dinamo 01:05:44
3 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:08
4 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:61
5 Badica Mihnea A0575 2003 Bucharest Sport Club 01:00:90
6 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:02:10
7 Grunea Valentin A0606 2003 Delfinul Bucuresti 01:03:69
8 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:74

Seria: 6
1 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:90
2 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:80
3 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:13
4 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:37
5 Bratulescu Valentin Alexandru A1151 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:13
6 Asladolahi Arian A0572 2003 Bucharest Sport Club 00:54:23
7 Iacob Matei Ionut A0696 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:71
8 Marmara Mihnea Stefan A0400 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:94

Seria: 7
1 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:47:08
3 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:45:27
4 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:05
5 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 00:45:23
7 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:06
8 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:24

Seria: 8
1 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:35
2 Badicut Matei A0577 2003 Tenis Club 2000 00:42:43
3 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:42:08
4 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:22
5 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:43
6 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:24
7 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:44:28
8 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 00:44:40

Seria: 9
1 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:40:94
2 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:40:66
3 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:85
4 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:39:32
5 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:50
6 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:40:60
7 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:40:72
8 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:41:13

Seria: 10
1 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:38:78
2 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:17
3 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:50
4 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:35:03
5 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:57
6 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:37:64
8 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:39:05

Descalificari
1 Anghel Robert Stefan
Observatii: lipsa
1319 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Casianov Alexandru Bogdan
Observatii: lipsa
A0781 2003 CSS 1 Bucuresti 01:02:11
3 Antal Radu
Observatii: lipsa
A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:41
4 Anton Sergiu Eduard
Observatii: lipsa
A0533 2003 Club Daimon 00:45:88
5 Graef Mihai Valentin
Observatii:
10850 2003 Tenis Club 2000 00:38:62

Proba 4 50 metri liber - 9 ani - Baieti (92 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cristea Bogdan Andrei 1277 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Popescu Matei A1146 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Hempel Matei 1278 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Alexandru Ender Vlad Radu 1316 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Botoi Tudor Alexandru 1271 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Paun Ovidiu 1287 2002 CSS Dinamo 99:99:99
3 Musat Gabriel A0414 2002 CSS 1 Bucuresti 01:09:34
4 Coman Radu Andrei A0580 2002 Atack Team 00:59:31
5 Ilie Dennis Mihai A0500 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:87
6 Chimac Eduard 1298 2002 NAVI 99:99:99
7 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
8 Neagu Constantin Alexandru 1288 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
1 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 00:57:79
3 Filat Nicolae A0598 2002 Bucharest Sport Club 00:56:00
4 Buliga Antonio Luciano A0422 2002 CSS 1 Bucuresti 00:54:56
5 Pana Rares Stefan 11814 2002 Atack Team 00:54:60
6 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:02
8 Creasta Stefan A1139 2002 CSS 1 Bucuresti 00:57:96

Seria: 4
1 Cojoaca Tudor Florin A0493 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:53
3 Necula Tudor Mihai A1148 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:88
4 Cristea Dragos Ioan A0735 2002 CSS Dinamo 00:51:27
5 Matache Nicolae Catalin A0466 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:51
6 Mitrea Mihai A1150 2002 CSS 1 Bucuresti 00:52:11
7 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:39
8 Tanasescu Mihai Florentin A1147 2002 CSS 1 Bucuresti 00:53:53

Seria: 5
1 Ciocioi Cosmin A0420 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:96
2 aaaaaaaa Theodor 1283 2002 CSS Ploiesti 00:50:00
3 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:35
4 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:15
5 Tudor Dan A0423 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:25
6 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:90
7 Tibichi Teodor A0773 2002 CSS 2 Bucuresti 00:50:30
8 Ionescu Stefan Constantin A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:25

Seria: 6
1 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 00:48:68
2 Enache Theodor 1284 2002 CSS Ploiesti 00:48:50
3 Briceag Bogdan Ioan A1142 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:86
4 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:53
5 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:69
6 Pandelea Theodor Razvan Marian A1156 2002 CSS 1 Bucuresti 00:48:30
7 Ionescu Marius Cristian A0504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:54
8 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:87

Seria: 7
1 Tarara Robert Stefan A0783 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:20
2 Baciu Alessandro A1149 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:08
3 Toma Marian Andrei A0415 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:07
4 Bartic Dumitru Gabriel A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:65
5 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 00:46:91
6 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:07
7 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:11
8 Coman Stefan Razvan A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:51

Seria: 8
1 Rosca Cristian A0416 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:06
2 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:75
3 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 00:44:32
5 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:42:98
6 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:87
7 Ionita Andrei A1143 2002 CSS 1 Bucuresti 00:45:95
8 Dinculescu Calin Victor A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:14

Seria: 9
1 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:42:14
2 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:43
3 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:18
4 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:40:62
5 Viju Rares A0741 2002 CSS 1 Bucuresti 00:40:98
6 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:41:21
7 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:41:86
8 Soare Mihai A0766 2002 NAVI 00:42:42

Seria: 10
1 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:14
3 Radulescu Alecsandru Christian A0637 2002 Tenis Club 2000 00:39:39
4 Gheorghiescu Bogdan Florin A0424 2002 CSS 1 Bucuresti 00:38:82
5 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:21
6 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:39:70
7 Sava Radu Bogdan A0425 2002 CSS 1 Bucuresti 00:40:02
8 Piciorus Alexandru A1141 2002 CSS Ploiesti 00:40:35

Seria: 11
2 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:37:75
3 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:64
4 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:36:62
5 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:37:39
6 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:37:67
7 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:87
8 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:38:75

Seria: 12
1 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:35:92
2 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:35:49
3 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:34:10
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:31:59
5 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:33:09
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:34:70
7 Gorea Vlad Andrei A0427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:35:84
8 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:36:52

Descalificari
1 Tutui Antonio Gabriel
Observatii: lipsa
A0411 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:46
2 Stroe Alexandru
Observatii: lipsa
A0481 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:26
3 Ungureanu Calin
Observatii: lipsa
1285 2002 CSS Ploiesti 00:52:50
4 Petre Richard Alexandru
Observatii: lipsa
A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:42:69
5 Irimescu Rares
Observatii: lipsa
A0327 2002 CSS Dinamo 00:39:97
6 Ionescu Victor
Observatii: lipsa
A0326 2002 Tenis Club 2000 00:38:43

Proba 5 50 metri liber - 6 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99
3 Stroescu Ioana Alexandra A0662 2005 NAVI 01:31:68
4 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 01:24:05
5 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 01:30:06
6 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
7 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 01:03:57
2 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS 2 Bucuresti 01:02:09
3 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:59:56
4 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS 2 Bucuresti 00:54:08
5 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:57:90
6 Grijincu Robert 10789 2005 Bucharest Sport Club 01:00:00
7 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 01:03:54
8 Mihaila Francesca Andreea A0804 2005 CSS 1 Bucuresti 01:23:64

Proba 6 50 metri liber - 7 ani - Fete (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Ionita Andreea Nicoleta 1312 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stan Luiza Ioana 1313 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:72
3 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 01:09:00
4 Stanilescu Thea A0650 2004 Petrolul Ploiesti 01:07:12
5 Joita Ana Maria Iuliana A0667 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:37
6 Dinculescu Ema Ioana 1272 2004 CSS 1 Bucuresti 01:12:00
7 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Staciuc Sara A1011 2004 CSS 1 Bucuresti 01:06:16
2 Popovici Alisia A0827 2004 CSS 2 Bucuresti 01:03:43
3 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 CSS Dinamo 00:58:47
4 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 00:47:78
5 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:55:54
6 Baraitareanu Maria A1040 2004 CSS 1 Bucuresti 01:01:96
7 Stanciu Maria Stefania A0364 2004 Tenis Club 2000 01:04:95
8 Radic Tara A1130 2004 NAVI 01:07:05

Seria: 4
1 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:46:21
2 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:44:53
3 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:42:46
4 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:40:67
5 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:40:84
6 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:44:34
7 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:44:66

Descalificari
1 Pagu Ioana
Observatii: lipsa
A0629 2004 NAVI 00:46:90

Proba 7 50 metri liber - 8 ani - Fete (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cinteza Alexandra Ioana 1322 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Repanovici Cristina 1296 2003 CSS Dinamo 99:99:99
5 Neacsu Catalina Cristina 1294 2003 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Stefan Andreea 1200 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Radu Cristiana Mihaela 1268 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 99:99:99
2 Negrescu Irina Cristina A0686 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:74
4 Popa Mara A1155 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:86
5 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:17
6 Marian Bianca Nicoleta A0674 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:68
7 FARA fara 1317 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Buruiana Irina 1299 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:30
2 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:03
3 Zamfirescu Stanca Maria A0250 2003 NAVI 00:49:46
4 Cristovescu Florina Sorina A0585 2003 Petrolul Ploiesti 00:47:54
5 Zidaru Bianca 1286 2003 CSS Ploiesti 00:48:50
6 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:49:70
7 Iliescu Denisa Cristina A0323 2003 CSS Dinamo 00:55:04
8 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:52

Seria: 5
1 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:45:48
2 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:44:05
3 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:43:70
4 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:33
5 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:41
6 Carata Alexia Antonia A0350 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:71
7 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:53
8 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:45:82

Seria: 6
1 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:97
2 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:40:38
3 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:40:23
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:37:97
5 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:39:52
7 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 00:40:66
8 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:02

Descalificari
1 Marinescu Dara Ioana
Observatii: lipsa
A0576 2003 Delfinul Bucuresti 01:14:39
2 Lupu Ana Maria
Observatii: lipsa
A0618 2003 Tenis Club 2000 00:40:31

Proba 8 50 metri liber - 9 ani - Fete (43 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vladescu Maria 1307 2002 NAVI 99:99:99
4 Alecu Teodora 1282 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Mekkaoui Maya 1269 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Bont Andreea A1158 2002 CSS 1 Bucuresti 01:13:06
2 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:58:52
3 Ivancov Lorena Gabriela A0256 2002 NAVI 00:51:44
4 Bejenaru Catinca A0360 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:32
5 Stan Nicola Mihaela A0354 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:33
6 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:25
7 Atanasiu Ana A0573 2002 Atack Team 01:01:08
8 Tomcovici Antonia Raluca A0358 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:95
4 Baraitareanu Mihaela A0353 2002 CSS 1 Bucuresti 00:48:75
5 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 00:49:47
6 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:72
7 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:88
8 Haiducu Narcisa A0356 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:18

Seria: 4
1 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:27
2 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 00:47:01
3 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:44:37
5 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:43:47
6 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:42
7 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:06
8 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 00:48:23

Seria: 5
1 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:41:48
2 Ion Ana Maria 12028 2002 CSS Dinamo 00:40:62
3 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:39:19
4 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:68
5 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:38:98
7 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:41:04
8 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:28

Seria: 6
1 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:44
2 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:37:80
3 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:36:82
4 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:36:56
5 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:36:70
6 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 00:37:71
7 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:38:33
8 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 Aqua Center Buzau 00:38:65

Descalificari
1 Jiman Maria Ioana
Observatii: lipsa
A0615 2002 Tenis Club 2000 00:50:59
2 Rhfir Maria
Observatii: lipsa
A0638 2002 Bucharest Sport Club 00:49:68
3 Tudorache Sabina Nicoleta
Observatii:
A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:52
4 Sapcaliu Maria
Observatii: lipsa
A0642 2002 Tenis Club 2000 00:40:10

Proba 9 50 metri bras - 6 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 99:99:99
3 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 01:20:00
5 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Bucharest Sport Club 01:50:00
6 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 99:99:99
7 Baranescu Adrian Ioan A0788 2005 Tenis Club 2000 99:99:99

Proba 10 50 metri bras - 7 ani - Baieti (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 99:99:99
5 Badicut Andrei 1318 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Wendrich Alexander A0375 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Popovici Sasa A0826 2004 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 01:50:00
3 Mihaila Vicentiu Constantin A0805 2004 CSS 1 Bucuresti 01:38:84
4 Solea Eduard A0646 2004 Tenis Club 2000 01:24:20
5 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 01:31:56
6 Filat Mihai A0597 2004 Bucharest Sport Club 01:50:00
8 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Club Daimon 01:20:00
2 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 01:11:99
3 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 01:08:59
4 Radu Alin Gabriel A0801 2004 Bucharest Sport Club 01:06:77
5 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 01:08:38
6 Ichim Luca A1016 2004 Aqua Center Buzau 01:09:86
7 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 01:17:31

Seria: 4
1 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 01:01:29
2 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 01:00:20
3 Manea Eduard Andrei A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 00:58:16
4 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:53
5 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:55:68
6 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:59:47
7 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 01:00:92
8 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 01:06:39

Descalificari
1 Ghitulescu Robert
Observatii: lipsa
1256 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Smadea Razvan Mihai
Observatii: lipsa
A0799 2004 Bucharest Sport Club 01:50:00
3 Popanica Raboj Tudor
Observatii: lipsa
A1031 2004 CSS Dinamo 01:23:75

Proba 11 50 metri bras - 8 ani - Baieti (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nae Horatiu 12771 2003 CSS Dinamo 99:99:99
2 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 99:99:99
3 Mansouri Dara David Cristian 1259 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Dragomir Ionut 1314 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Dracopol Razvan 1258 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Murica Andrei 1255 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Ionescu Robert George 1267 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Constantinescu Sabin A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Cioaca Petru 1254 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 01:30:42
5 Micu Valentin A1034 2003 CSS 1 Bucuresti 01:47:74
7 Trifan Paul 1260 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Csaki David 1257 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Marmara Mihnea Stefan A0400 2003 CSS 1 Bucuresti 01:24:55
3 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 01:06:96
4 Bratulescu Valentin Alexandru A1151 2003 CSS 1 Bucuresti 01:06:03
5 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 01:06:94
6 Asladolahi Arian A0572 2003 Bucharest Sport Club 01:09:28
7 Grunea Valentin A0606 2003 Delfinul Bucuresti 01:22:01
8 Dascalu Dragos Adrian A1030 2003 CSS Dinamo 01:29:19

Seria: 4
1 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 01:05:05
3 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 01:04:56
4 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:85
5 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:04:48
6 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 01:04:68
7 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:97
8 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 01:05:58

Seria: 5
1 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:94
3 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:56:15
4 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:55:35
5 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:55:81
6 Badicut Matei A0577 2003 Tenis Club 2000 00:57:57
7 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 01:00:84
8 Badica Mihnea A0575 2003 Bucharest Sport Club 01:02:44

Seria: 6
1 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:54:51
2 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:54:12
3 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:53:49
4 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:44
5 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:82
6 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:53:61
7 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:54:18
8 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:54:67

Seria: 7
1 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 00:52:06
2 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:51:20
3 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:06
4 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:05
5 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:49:01
6 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:50:78
7 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:51:48
8 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:42

Descalificari
1 Bruma Razvan Cristian
Observatii: lipsa
1320 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Casianov Alexandru Bogdan
Observatii: lipsa
A0781 2003 CSS 1 Bucuresti 01:13:61
3 Anton Sergiu Eduard
Observatii: lipsa
A0533 2003 Club Daimon 01:04:91
4 Antal Radu
Observatii: lipsa
A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:24

Proba 12 50 metri bras - 9 ani - Baieti (88 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Matei A1146 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Alexandru Ender Vlad Radu 1316 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Chimac Eduard 1298 2002 NAVI 99:99:99
4 Ilie Dennis Mihai A0500 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Paun Ovidiu 1287 2002 CSS Dinamo 99:99:99
6 Viju Rares A0741 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Tibichi Teodor A0773 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
8 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Cristea Dragos Ioan A0735 2002 CSS Dinamo 01:35:65
2 Filat Nicolae A0598 2002 Bucharest Sport Club 01:20:00
3 Bartic Dumitru Gabriel A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:36
4 Ungureanu Calin 1285 2002 CSS Ploiesti 01:15:00
5 Creasta Stefan A1139 2002 CSS 1 Bucuresti 01:15:28
6 Pandelea Theodor Razvan Marian A1156 2002 CSS 1 Bucuresti 01:16:05
7 Tarara Robert Stefan A0783 2002 CSS 1 Bucuresti 01:24:73
8 Musat Gabriel A0414 2002 CSS 1 Bucuresti 01:36:14

Seria: 3
1 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:57
2 Mitrea Mihai A1150 2002 CSS 1 Bucuresti 01:07:98
5 Pana Rares Stefan 11814 2002 Atack Team 01:05:92
6 Ionescu Stefan Constantin A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:65
7 Necula Tudor Mihai A1148 2002 CSS 1 Bucuresti 01:08:32
8 aaaaaaaa Theodor 1283 2002 CSS Ploiesti 01:15:00

Seria: 4
2 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 01:05:06
3 Coman Radu Andrei A0580 2002 Atack Team 01:04:91
4 Cojoaca Tudor Florin A0493 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:89
5 Rosca Cristian A0416 2002 CSS 1 Bucuresti 01:04:61
6 Matache Nicolae Catalin A0466 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:01
7 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:28
8 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:67

Seria: 5
1 Ionita Andrei A1143 2002 CSS 1 Bucuresti 01:03:77
2 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:18
3 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:04
4 Buliga Antonio Luciano A0422 2002 CSS 1 Bucuresti 01:02:82
5 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:94
6 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 01:03:05
7 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 01:03:65
8 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 01:03:78

Seria: 6
1 Baciu Alessandro A1149 2002 CSS 1 Bucuresti 01:02:57
2 Gheorghiescu Bogdan Florin A0424 2002 CSS 1 Bucuresti 01:02:38
3 Tanasescu Mihai Florentin A1147 2002 CSS 1 Bucuresti 01:02:27
4 Dinculescu Calin Victor A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 01:01:86
5 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:01:98
6 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 01:02:28
7 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:41
8 Tudor Dan A0423 2002 CSS 1 Bucuresti 01:02:59

Seria: 7
1 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:35
2 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 01:00:68
3 Enache Theodor 1284 2002 CSS Ploiesti 01:00:00
4 Ciocioi Cosmin A0420 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:71
5 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:86
6 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:64
7 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:24
8 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:66

Seria: 8
1 Coman Stefan Razvan A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:40
2 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:99
3 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:56:88
4 Briceag Bogdan Ioan A1142 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:70
5 Soare Mihai A0766 2002 NAVI 00:56:64
6 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:57:32
7 Toma Marian Andrei A0415 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:25
8 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:42

Seria: 9
2 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:53:54
3 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:53:01
5 Piciorus Alexandru A1141 2002 CSS Ploiesti 00:52:96
6 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:53:33
7 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:54:02
8 Gorea Vlad Andrei A0427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:66

Seria: 10
1 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:74
2 Sava Radu Bogdan A0425 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:50
3 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:19
4 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:49:99
5 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:08
6 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:50:91

Seria: 11
1 Radulescu Alecsandru Christian A0637 2002 Tenis Club 2000 00:48:67
2 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:46:71
3 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:45:72
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:41:09
5 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:44:47
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:46:71
7 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:50
8 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:48:77

Descalificari
1 Stroe Alexandru
Observatii: lipsa
A0481 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:34
2 Ionescu Marius Cristian
Observatii: lipsa
A0504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:89
3 Tutui Antonio Gabriel
Observatii: lipsa
A0411 2002 CSS 1 Bucuresti 01:05:44
4 Petre Richard Alexandru
Observatii: lipsa
A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:54:13
5 Tudor Bogdan
Observatii:
A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:52:09
6 Ionescu Victor
Observatii: lipsa
A0326 2002 Tenis Club 2000 00:51:52
7 Irimescu Rares
Observatii: lipsa
A0327 2002 CSS Dinamo 00:51:82

Proba 13 50 metri bras - 6 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Mihaila Francesca Andreea A0804 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 99:99:99
5 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Grijincu Robert 10789 2005 Bucharest Sport Club 01:00:00
5 Stroescu Ioana Alexandra A0662 2005 NAVI 01:35:00
6 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 99:99:99
8 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 99:99:99

Proba 14 50 metri bras - 7 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Ionita Andreea Nicoleta 1312 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Popovici Alisia A0827 2004 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Stanciu Maria Stefania A0364 2004 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 CSS Dinamo 99:99:99
2 Dinculescu Ema Ioana 1272 2004 CSS 1 Bucuresti 01:20:00
3 Staciuc Sara A1011 2004 CSS 1 Bucuresti 01:08:64
4 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 01:04:48
5 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 01:04:69
6 Baraitareanu Maria A1040 2004 CSS 1 Bucuresti 01:19:41
7 Stanilescu Thea A0650 2004 Petrolul Ploiesti 01:33:30
8 Stan Luiza Ioana 1313 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 01:02:42
2 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:58:51
3 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:56:54
4 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:52:06
5 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:55:30
6 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:57:46
7 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 01:01:40

Descalificari
1 Pagu Ioana
Observatii: lipsa
A0629 2004 NAVI 01:03:35

Proba 15 50 metri bras - 8 ani - Fete (30 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Neacsu Catalina Cristina 1294 2003 CSS Dinamo 99:99:99
3 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 99:99:99
5 FARA fara 1317 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Radu Cristiana Mihaela 1268 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Cristovescu Florina Sorina A0585 2003 Petrolul Ploiesti 01:38:52
2 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:78
3 Iliescu Denisa Cristina A0323 2003 CSS Dinamo 01:13:53
4 Zamfirescu Stanca Maria A0250 2003 NAVI 01:09:27
5 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 01:12:58
6 Zidaru Bianca 1286 2003 CSS Ploiesti 01:15:00
7 Popa Mara A1155 2003 CSS 1 Bucuresti 01:26:56
8 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:56:05

Seria: 3
1 Stefan Andreea 1200 2003 CSS 2 Bucuresti 01:05:26
3 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:59:91
4 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:58:03
5 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:10
6 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 01:00:24
7 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 01:04:50
8 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 01:08:51

Seria: 4
1 Carata Alexia Antonia A0350 2003 CSS 1 Bucuresti 00:57:18
2 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:23
3 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:53:87
5 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:52:11
6 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:54:40
7 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:50
8 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:57:72

Descalificari
1 Cinteza Alexandra Ioana
Observatii: lipsa
1322 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Tataru Vanesa
Observatii:
A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 01:04:11
3 Lupu Ana Maria
Observatii: lipsa
A0618 2003 Tenis Club 2000 00:52:07

Proba 16 50 metri bras - 9 ani - Fete (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Alecu Teodora 1282 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Tomcovici Antonia Raluca A0358 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Baraitareanu Mihaela A0353 2002 CSS 1 Bucuresti 01:19:61
3 Haiducu Narcisa A0356 2002 CSS 1 Bucuresti 01:12:67
4 Bejenaru Catinca A0360 2002 CSS 1 Bucuresti 01:08:98
6 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 01:16:79
7 Bont Andreea A1158 2002 CSS 1 Bucuresti 01:28:37

Seria: 3
1 Stan Nicola Mihaela A0354 2002 CSS 1 Bucuresti 01:06:21
2 Atanasiu Ana A0573 2002 Atack Team 01:05:49
3 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:99
4 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:79
5 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:48
6 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:92
7 Ivancov Lorena Gabriela A0256 2002 NAVI 01:05:64
8 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:89

Seria: 4
1 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 01:01:80
2 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:93
3 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:59:52
4 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:58:05
5 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:03
6 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:75
8 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 01:02:23

Seria: 5
1 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 00:53:97
2 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:53:32
4 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:52:45
6 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:53:19
7 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:53:70
8 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:54:42

Seria: 6
1 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:84
2 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:49:75
3 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:48:61
4 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:47
5 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:47:54
7 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:44
8 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 Aqua Center Buzau 00:52:38

Descalificari
1 Rhfir Maria
Observatii: lipsa
A0638 2002 Bucharest Sport Club 01:10:60
2 Jiman Maria Ioana
Observatii: lipsa
A0615 2002 Tenis Club 2000 01:01:64
3 Sapcaliu Maria
Observatii: lipsa
A0642 2002 Tenis Club 2000 00:52:94
4 Ion Ana Maria
Observatii: lipsa
12028 2002 CSS Dinamo 00:52:69
5 Tudorache Sabina Nicoleta
Observatii:
A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:73

Proba 17 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Baieti (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Dinu Ionescu, Alin Gabriel Radu, Rares Macoveanu, Vlad Nicolae Gherghe, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Claudiu Andrei Sandu, Narri Aryan Andrei Sterian, Eduard Andrei Manea, Tudor Ionut Tarara, 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 4 Darius Costin Anghel, Matei Alexandru Stan, Andrei Lungu, Madalin Ionut Nicola, 2004 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 18 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (11 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 9 Arian Asladolahi, Andrei Catalin Baciu, Mihnea Badica, Marck Stefan Salajan, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 10 Dominic Andrei Meghea, Horatiu Nae, Daniel Gabriel Dobre, Vlad Andrei Olteanu, 2003 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Matei Stefan Avram, Radu Stefan Nica , Alexandru Dimitrie Iancu, Luca Ioan Morariu, 2003 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 5 Rares Ionita, Alexandru Daniel Grecu, Cristian Florin Banescu, Costin Alin Rusen, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Vasileios Kokkinakis, Mihai Cosmin Doltu, Vlad Alexandru Badulescu, Luca Andrei Macovei, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Ionut Vlasie, Radu Tudor, Raducu Alex Dinca, Andrei David, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 4 Matei Ionut Iacob, Victor Alexandru Lisman, Ionut Florian Szin, Costin Gabriel Voicu, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Stefan Andrei, Florin Valentin Negrila, Alexandru Lucas Matei, Vlad Timpau Cristinoiu, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Stafeta 8 Tobias George Dumitrache, Radu Cosug, Andrei Grigore, Markus Stoltz, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 11 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 19 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Matei Ioan Lemnaru, Razvan Rath, Claudiu Ionut Vlad, Fabian Valentin Basalau, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Andrei Cristian Balaceanu, Andrei Roceanu, Liviu Alexandru Coman, Leon Stan, 2002 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Alexandru Piciorus , Calin Ungureanu, Theodor Enache, Theodor aaaaaaaa, 2002 CSS Ploiesti 99:99:99
4 Stafeta 1 Dragos Ioan Cristea, Ovidiu Paun, Adrian Florin Vasile, Liviu Adrian Iacob, 2002 CSS Dinamo 99:99:99
5 Stafeta 2 Vlad Andrei Gorea, Sergiu Rosu, Rares Viju, Cristi Marian Siminescu, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 4 Cristian Dumitru Neacsu, Robert Alexandru Bera, Robert Cristian Sandu, Robert Stefan Tarara, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 Tenis Club 2000 99:99:99

Proba 20 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Fete (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Bianca Maria Ilie, Ioana Teodora Fogoros, Elia Danciu, Alexandra Patricia Naidin, 2004 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Cristina Dumitrescu, Sara Natalie Ivan, Sara Staciuc, Maria Baraitareanu, 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Alexia Maria Matei Guiman, Cristina Mihaela Muresanu, Ana Maria Iuliana Joita, Alexandra Raluca Petre, 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 21 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 6 Bianca Nicoleta Marian, Irina Cristina Negrescu, Andra Ana Maria Sandu, Ada Maria Rosmenteniuc, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 4 Ioana Ilie, Claudia Ioana Tolea, Bianca Ana Maria Condurache, Mara Popa, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 3 Anca Vasilescu Guiu, Alexia Antonia Carata, Vanesa Tataru, Mihaela Grigoroiu, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 5 Alexandra Simionescu, Ioana Alexa, Alexandra Claudia Ivan, Maria Elisabeta Burlacu, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 7 Catalina Colcer, Miruna Lucia Maria Iordache, Maria Petrescu, Anna Maria Nahed, 2003 NAVI 99:99:99

Proba 22 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 1 Alexia Maria Georgescu, Nicola Mihaela Stan, Narcisa Haiducu, Ioana Alexandra Piedemonte, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Andreea Ramona Dragoi, Cristina Erika Mocanu, Ana Mustatea, Ioana Gadea, 2002 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Andra Mihaela Macoveiciuc, Sabina Nicoleta Tudorache, Rebecca Chelu, Maria Ilinca Tota, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 23 50 metri spate - 6 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 01:18:78
5 Stroescu Ioana Alexandra A0662 2005 NAVI 01:26:45
6 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99
7 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Nehir Beatrice 1295 2005 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 01:13:42
2 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 01:05:74
3 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS 2 Bucuresti 01:01:44
4 Grijincu Robert 10789 2005 Bucharest Sport Club 01:00:00
5 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS 2 Bucuresti 01:00:05
6 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 01:04:93
7 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 01:10:66
8 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 01:17:36

Descalificari
1 Mihaila Francesca Andreea
Observatii: lipsa
A0804 2005 CSS 1 Bucuresti 01:29:44

Proba 24 50 metri spate - 7 ani - Fete (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stan Luiza Ioana 1313 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 99:99:99
5 Ionita Andreea Nicoleta 1312 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:41:03
3 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:29
4 Staciuc Sara A1011 2004 CSS 1 Bucuresti 01:15:29
5 Stanilescu Thea A0650 2004 Petrolul Ploiesti 01:15:50
6 Joita Ana Maria Iuliana A0667 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:25
7 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:93

Seria: 3
1 Popovici Alisia A0827 2004 CSS 2 Bucuresti 01:10:08
2 Baraitareanu Maria A1040 2004 CSS 1 Bucuresti 01:04:39
3 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 CSS Dinamo 01:00:48
4 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:56:39
6 Stanciu Maria Stefania A0364 2004 Tenis Club 2000 01:02:23
7 Dinculescu Ema Ioana 1272 2004 CSS 1 Bucuresti 01:10:00
8 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 01:13:28

Seria: 4
1 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 00:56:07
2 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:50:22
3 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:48:43
4 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:27
5 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:47:80
6 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:49:25
7 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:51:93
8 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:56:17

Descalificari
1 Radic Tara
Observatii: lipsa
A1130 2004 NAVI 01:22:38
2 Pagu Ioana
Observatii: lipsa
A0629 2004 NAVI 00:57:41

Proba 25 50 metri spate - 8 ani - Fete (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Buruiana Irina 1299 2003 NAVI 99:99:99
4 Cristovescu Florina Sorina A0585 2003 Petrolul Ploiesti 99:99:99
5 Radu Cristiana Mihaela 1268 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Neacsu Catalina Cristina 1294 2003 CSS Dinamo 99:99:99
3 Stefan Andreea 1200 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 FARA fara 1317 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 99:99:99
6 Repanovici Cristina 1296 2003 CSS Dinamo 99:99:99
7 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
2 Marian Bianca Nicoleta A0674 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:33
3 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:82
4 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 01:08:75
5 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:27
6 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:24
7 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:79
8 Cinteza Alexandra Ioana 1322 2003 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 4
1 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 01:04:83
2 Iliescu Denisa Cristina A0323 2003 CSS Dinamo 00:59:89
3 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:15
4 Zidaru Bianca 1286 2003 CSS Ploiesti 00:55:00
5 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:37
6 Zamfirescu Stanca Maria A0250 2003 NAVI 00:58:79
7 Popa Mara A1155 2003 CSS 1 Bucuresti 01:02:46
8 Negrescu Irina Cristina A0686 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:51

Seria: 5
1 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:53:75
2 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:53:10
3 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 00:51:42
4 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:49:29
5 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:50:27
6 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:53:08
7 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:53:54
8 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:30

Seria: 6
1 Carata Alexia Antonia A0350 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:73
2 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:46:81
3 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:72
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:43:94
6 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:01
7 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:47:22
8 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 00:49:18

Descalificari
1 Marinescu Dara Ioana
Observatii: lipsa
A0576 2003 Delfinul Bucuresti 01:50:92
2 Lupu Ana Maria
Observatii: lipsa
A0618 2003 Tenis Club 2000 00:44:64

Proba 26 50 metri spate - 9 ani - Fete (43 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bont Andreea A1158 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Tomcovici Antonia Raluca A0358 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Vladescu Maria 1307 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Mekkaoui Maya 1269 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 01:02:45
3 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:63
4 Atanasiu Ana A0573 2002 Atack Team 00:59:43
5 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 00:59:58
6 Stan Nicola Mihaela A0354 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:94
7 Haiducu Narcisa A0356 2002 CSS 1 Bucuresti 01:06:64
8 Alecu Teodora 1282 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
2 Ivancov Lorena Gabriela A0256 2002 NAVI 00:56:70
3 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:26
4 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:53:98
5 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:56
6 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:56:26
8 Baraitareanu Mihaela A0353 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:98

Seria: 4
1 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:61
2 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 00:52:00
3 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:27
4 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:48:79
5 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:54
6 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:98
7 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:13
8 Bejenaru Catinca A0360 2002 CSS 1 Bucuresti 00:53:57

Seria: 5
2 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 Aqua Center Buzau 00:47:33
3 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 00:46:12
5 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:89
6 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:46:48
7 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:47:88
8 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:48:67

Seria: 6
1 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:45:80
2 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:44:18
3 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:66
4 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:42:97
5 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:43:26
6 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:07
7 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:53
8 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:45:87

Descalificari
1 Rhfir Maria
Observatii: lipsa
A0638 2002 Bucharest Sport Club 00:58:71
2 Jiman Maria Ioana
Observatii: lipsa
A0615 2002 Tenis Club 2000 00:58:33
3 Ion Ana Maria
Observatii: lipsa
12028 2002 CSS Dinamo 00:47:93
4 Sapcaliu Maria
Observatii: lipsa
A0642 2002 Tenis Club 2000 00:45:88

Proba 27 50 metri spate - 6 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Popescu Rares Florin 1262 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99
5 Stan Petre Valentin 1261 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Stoica Emilian 12387 2005 NAVI 99:99:99
2 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 99:99:99
3 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 01:48:06
4 Dragomirescu Robert 1310 2005 Bucharest Sport Club 01:20:00
5 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 01:30:67
6 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Atack Team 99:99:99
7 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
8 Florescu Rares 1252 2005 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 01:18:32
2 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS Dinamo 01:12:35
3 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 01:06:67
4 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Bucharest Sport Club 01:03:58
5 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 01:04:26
6 Baranescu Adrian Ioan A0788 2005 Tenis Club 2000 01:11:18
7 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 01:17:44
8 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 01:20:00

Proba 28 50 metri spate - 7 ani - Baieti (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Badicut Andrei 1318 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
2 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 99:99:99
3 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 CSS Dinamo 99:99:99
4 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 01:40:00
7 Nouri Taher Mario 1321 2004 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
1 Ion Mario Cristian A0812 2004 NAVI 01:26:50
2 Toma Vlad A1133 2004 NAVI 01:21:11
3 Solea Eduard A0646 2004 Tenis Club 2000 01:20:02
4 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:53
5 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 01:14:10
6 Filat Mihai A0597 2004 Bucharest Sport Club 01:20:56
7 Popovici Sasa A0826 2004 CSS 2 Bucuresti 01:26:01

Seria: 4
2 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:95
3 Radu Alin Gabriel A0801 2004 Bucharest Sport Club 01:07:58
4 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 01:04:48
5 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:33
6 Mihaila Vicentiu Constantin A0805 2004 CSS 1 Bucuresti 01:08:85
8 Manea Eduard Andrei A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 01:13:13

Seria: 5
1 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 01:03:59
2 Ichim Luca A1016 2004 Aqua Center Buzau 00:57:43
3 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Club Daimon 00:56:62
4 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:54:18
5 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 00:55:23
6 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:56:70
7 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:59:42
8 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 01:04:13

Seria: 6
1 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:53:05
2 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:51:32
3 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:48:73
4 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:45:61
5 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:48:14
6 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:50:42
7 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:53:01
8 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:53:47

Descalificari
1 Wendrich Alexander
Observatii: lipsa
A0375 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Ghitulescu Robert
Observatii: lipsa
1256 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Comendant Mihai
Observatii: lipsa
1302 2004 NAVI 99:99:99
4 Smadea Razvan Mihai
Observatii: lipsa
A0799 2004 Bucharest Sport Club 01:40:00
5 Chiritescu Dominic Cristian
Observatii: lipsa
A0279 2004 NAVI 01:13:03
6 Popanica Raboj Tudor
Observatii: lipsa
A1031 2004 CSS Dinamo 01:09:38

Proba 29 50 metri spate - 8 ani - Baieti (78 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 99:99:99
3 Csaki David 1257 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 99:99:99
5 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 99:99:99
6 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Bajdeche Mihai Marian 1292 2003 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Serban Alexandru 1291 2003 CSS Dinamo 99:99:99
3 Nae Horatiu 12771 2003 CSS Dinamo 99:99:99
4 Murica Andrei 1255 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Cioranu Cristian Eduard 1279 2003 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Serban Teodor 1290 2003 CSS Dinamo 99:99:99
7 Mansouri Dara David Cristian 1259 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Trifan Paul 1260 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Matei Alexandru Lucas A0730 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Grunea Valentin A0606 2003 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Ionescu Robert George 1267 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Gheorghe Denis Andrei A0687 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Dragomir Ionut 1314 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Negrila Florin Valentin A0732 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:83
2 Bunu Nichita Adrian A0709 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:56
3 Grecu Alexandru Daniel A0704 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:70
4 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:39
6 Szin Ionut Florian A0707 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:41
7 Andrei Stefan A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:56
8 Baragau Ionut Alexandru A0697 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:67

Seria: 5
1 Dascalu Dragos Adrian A1030 2003 CSS Dinamo 01:13:65
2 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:96
3 Marmara Mihnea Stefan A0400 2003 CSS 1 Bucuresti 01:08:33
4 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:07:49
5 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 01:07:87
6 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:41
7 Constantinescu Sabin A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 01:13:21
8 Iacob Matei Ionut A0696 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:76

Seria: 6
1 Badica Mihnea A0575 2003 Bucharest Sport Club 01:05:26
3 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:62
4 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:67
5 Asladolahi Arian A0572 2003 Bucharest Sport Club 01:00:46
6 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:33
7 Micu Valentin A1034 2003 CSS 1 Bucuresti 01:04:66
8 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 01:06:45

Seria: 7
1 Bratulescu Valentin Alexandru A1151 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:10
2 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:85
3 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:52:67
4 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:50:85
5 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:51:50
6 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:00
7 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:93
8 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:49

Seria: 8
1 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 00:50:63
3 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:49:89
4 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:49:01
5 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:67
6 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:49:94
7 Badicut Matei A0577 2003 Tenis Club 2000 00:50:61
8 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 00:50:80

Seria: 9
1 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:48:41
2 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:47:22
3 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:86
4 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:46:43
5 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:49
6 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:96
7 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:47:81
8 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:43

Seria: 10
1 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:45:92
2 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:44:46
3 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:11
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:89
5 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:41:07
6 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:44:40
7 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:45:82
8 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:14

Descalificari
1 Dracopol Razvan
Observatii: lipsa
1258 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Dinu Mihai Valentin
Observatii: lipsa
A0391 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Anghel Robert Stefan
Observatii: lipsa
1319 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Vasiluta Robert Maximilian
Observatii: lipsa
A0715 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:21
5 Casianov Alexandru Bogdan
Observatii: lipsa
A0781 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:49
6 Anton Sergiu Eduard
Observatii: lipsa
A0533 2003 Club Daimon 00:50:19

Proba 30 50 metri spate - 9 ani - Baieti (92 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Alexandru Ender Vlad Radu 1316 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Cristea Bogdan Andrei 1277 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Hempel Matei 1278 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Mitrea Mihai A1150 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Popescu Matei A1146 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Botoi Tudor Alexandru 1271 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Tanasescu Mihai Florentin A1147 2002 CSS 1 Bucuresti 01:15:84
5 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Neagu Constantin Alexandru 1288 2002 CSS Dinamo 99:99:99
7 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 99:99:99
8 Chimac Eduard 1298 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Cristea Dragos Ioan A0735 2002 CSS Dinamo 01:09:78
2 Filat Nicolae A0598 2002 Bucharest Sport Club 01:04:88
3 Tutui Antonio Gabriel A0411 2002 CSS 1 Bucuresti 01:03:19
4 Buliga Antonio Luciano A0422 2002 CSS 1 Bucuresti 01:01:08
5 Creasta Stefan A1139 2002 CSS 1 Bucuresti 01:01:92
6 Tarara Robert Stefan A0783 2002 CSS 1 Bucuresti 01:04:00
7 Ilie Dennis Mihai A0500 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:54

Seria: 4
1 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:58
2 Musat Gabriel A0414 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:06
3 Pandelea Theodor Razvan Marian A1156 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:95
4 Cojoaca Tudor Florin A0493 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:65
5 Baciu Alessandro A1149 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:68
6 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:22
8 Briceag Bogdan Ioan A1142 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:94

Seria: 5
1 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:17
2 Toma Marian Andrei A0415 2002 CSS 1 Bucuresti 00:57:25
4 Matache Nicolae Catalin A0466 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:37
5 Tibichi Teodor A0773 2002 CSS 2 Bucuresti 00:56:40
6 Ionita Andrei A1143 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:56
7 Necula Tudor Mihai A1148 2002 CSS 1 Bucuresti 00:57:39
8 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 00:58:19

Seria: 6
1 Ciocioi Cosmin A0420 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:61
2 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:04
3 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:95
4 Ionescu Stefan Constantin A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:00
5 Coman Radu Andrei A0580 2002 Atack Team 00:54:06
6 aaaaaaaa Theodor 1283 2002 CSS Ploiesti 00:55:00
7 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 00:55:14
8 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:17

Seria: 7
1 Coman Stefan Razvan A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:77
2 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:53:29
3 Gheorghiescu Bogdan Florin A0424 2002 CSS 1 Bucuresti 00:53:13
4 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:61
5 Enache Theodor 1284 2002 CSS Ploiesti 00:53:00
6 Tudor Dan A0423 2002 CSS 1 Bucuresti 00:53:17
7 Bartic Dumitru Gabriel A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:59

Seria: 8
1 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:25
2 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:80
3 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:44
4 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:51:07
5 Piciorus Alexandru A1141 2002 CSS Ploiesti 00:51:09
6 Soare Mihai A0766 2002 NAVI 00:51:69
7 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:08
8 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:52:42

Seria: 9
2 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:15
3 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:99
4 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:49:88
6 Ungureanu Calin 1285 2002 CSS Ploiesti 00:50:00
8 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 00:50:78

Seria: 10
1 Dinculescu Calin Victor A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:48:95
3 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:54
4 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:45:89
5 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:52
6 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:46:93
7 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:48:86
8 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:77

Seria: 11
1 Sava Radu Bogdan A0425 2002 CSS 1 Bucuresti 00:45:50
2 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:13
3 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:45:02
4 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:32
5 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:57
6 Ionescu Victor A0326 2002 Tenis Club 2000 00:45:12
7 Gorea Vlad Andrei A0427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:45:23
8 Radulescu Alecsandru Christian A0637 2002 Tenis Club 2000 00:45:55

Seria: 12
1 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:43:28
2 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:40:94
3 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:40:26
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:36:72
5 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:38:83
6 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:40:92
7 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:43:11
8 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:43:98

Descalificari
1 Paun Ovidiu
Observatii: lipsa
1287 2002 CSS Dinamo 99:99:99
2 Pana Rares Stefan
Observatii:
11814 2002 Atack Team 01:11:56
3 Stroe Alexandru
Observatii: lipsa
A0481 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:14
4 Rosca Cristian
Observatii: lipsa
A0416 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:47
5 Ionescu Marius Cristian
Observatii: lipsa
A0504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:88
6 Irimescu Rares
Observatii: lipsa
A0327 2002 CSS Dinamo 00:50:77
7 Viju Rares
Observatii:
A0741 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:88
8 Petre Richard Alexandru
Observatii: lipsa
A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:74
9 Basalau Fabian Valentin
Observatii:
A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:68

Proba 31 50 metri fluture - 7 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Popovici Alisia A0827 2004 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Ionita Andreea Nicoleta 1312 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stan Luiza Ioana 1313 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 CSS Dinamo 99:99:99
3 Staciuc Sara A1011 2004 CSS 1 Bucuresti 01:16:68
5 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 01:06:92
6 Stanilescu Thea A0650 2004 Petrolul Ploiesti 01:36:19
7 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:58:47
2 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 00:53:69
3 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:52:18
4 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:46:82
5 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:49:18
6 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:53:39
7 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:56:73
8 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 01:02:62

Descalificari
1 Pagu Ioana
Observatii: lisa
A0629 2004 NAVI 01:04:35

Proba 32 50 metri fluture - 8 ani - Fete (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cristovescu Florina Sorina A0585 2003 Petrolul Ploiesti 99:99:99
4 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Radu Cristiana Mihaela 1268 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 FARA fara 1317 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Zamfirescu Stanca Maria A0250 2003 NAVI 01:16:94
3 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 01:11:84
4 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:26
5 Iliescu Denisa Cristina A0323 2003 CSS Dinamo 01:09:36
6 Popa Mara A1155 2003 CSS 1 Bucuresti 01:14:02
7 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 99:99:99
8 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:01:29
2 Zidaru Bianca 1286 2003 CSS Ploiesti 00:58:00
3 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 00:54:67
4 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:53:73
5 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:54:05
6 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:57:93
7 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 01:00:31
8 Carata Alexia Antonia A0350 2003 CSS 1 Bucuresti 01:04:55

Seria: 4
1 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:81
2 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:96
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:43:51
5 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:44:12
6 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:45:81
7 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:50:13
8 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:41

Descalificari
1 Lupu Ana Maria
Observatii: lipsa
A0618 2003 Tenis Club 2000 00:44:33

Proba 33 50 metri fluture - 9 ani - Fete (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Tomcovici Antonia Raluca A0358 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Bont Andreea A1158 2002 CSS 1 Bucuresti 01:28:80
4 Bejenaru Catinca A0360 2002 CSS 1 Bucuresti 01:13:88
5 Haiducu Narcisa A0356 2002 CSS 1 Bucuresti 01:18:57

Seria: 2
1 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:72
2 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 01:05:63
3 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:05
4 Stan Nicola Mihaela A0354 2002 CSS 1 Bucuresti 01:04:90
5 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 01:04:99
6 Ivancov Lorena Gabriela A0256 2002 NAVI 01:05:41
7 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:64
8 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:90

Seria: 3
1 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:10
2 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:58:77
3 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:10
4 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 00:55:85
5 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:45
6 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:22
7 Atanasiu Ana A0573 2002 Atack Team 01:00:00

Seria: 4
1 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:54:19
2 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:53:27
3 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:94
5 Ion Ana Maria 12028 2002 CSS Dinamo 00:48:85
6 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:50:75
7 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:53:96
8 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:54:61

Seria: 5
1 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 Aqua Center Buzau 00:47:37
2 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:79
3 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:40:04
4 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:38:31
5 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 00:39:77
6 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:42:07
7 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:45:94
8 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:38

Descalificari
1 Marin Maria Ioana
Observatii: lipsa
A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Alecu Teodora
Observatii: lipsa
1282 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Rhfir Maria
Observatii: lipsa
A0638 2002 Bucharest Sport Club 01:02:54
4 Sapcaliu Maria
Observatii: lipsa
A0642 2002 Tenis Club 2000 00:48:50

Proba 34 50 metri fluture - 7 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mihaila Vicentiu Constantin A0805 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 01:32:41
2 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 01:21:48
3 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 01:12:41
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:59:98
5 Manea Eduard Andrei A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 01:10:43
6 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 01:14:12
7 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 01:22:94
8 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Club Daimon 01:47:00

Seria: 3
1 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:59:01
2 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:56:22
3 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 00:52:66
4 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:51:01
5 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:52:02
6 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:53:84
7 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:57:51
8 Ichim Luca A1016 2004 Aqua Center Buzau 00:59:88

Descalificari
1 Popanica Raboj Tudor
Observatii: lipsa
A1031 2004 CSS Dinamo 99:99:99
2 Wendrich Alexander
Observatii: lipsa
A0375 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Ghitulescu Robert
Observatii: lipsa
1256 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 35 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (48 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 99:99:99
4 Dragomir Ionut 1314 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Dascalu Dragos Adrian A1030 2003 CSS Dinamo 99:99:99
6 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Constantinescu Sabin A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
3 Marmara Mihnea Stefan A0400 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 01:21:34
5 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:06
6 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Micu Valentin A1034 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Badica Mihnea A0575 2003 Bucharest Sport Club 01:17:73
2 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:13:64
3 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 01:06:90
4 Bratulescu Valentin Alexandru A1151 2003 CSS 1 Bucuresti 01:04:57
5 Asladolahi Arian A0572 2003 Bucharest Sport Club 01:05:46
6 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 01:09:84
7 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 01:17:59
8 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 01:18:17

Seria: 4
1 Badicut Matei A0577 2003 Tenis Club 2000 00:59:61
2 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:56:33
3 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 00:53:11
5 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:51:85
6 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:55:66
7 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:57:72
8 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 01:02:97

Seria: 5
1 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:50:36
2 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:56
3 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:47:83
4 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:57
5 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:47:22
6 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:49:37
7 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:23
8 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:50:85

Seria: 6
1 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:64
2 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:59
3 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:42:14
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:46
5 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:41:75
6 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:43:22
8 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:49

Descalificari
1 Nae Horatiu
Observatii:
12771 2003 CSS Dinamo 99:99:99
2 Casianov Alexandru Bogdan
Observatii: lipsa
A0781 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Csaki David
Observatii: lipsa
1257 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Dracopol Razvan
Observatii: lipsa
1258 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Trifan Paul
Observatii: lipsa
1260 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Anton Sergiu Eduard
Observatii: lipsa
A0533 2003 Club Daimon 00:51:82
7 Morariu Luca Ioan
Observatii:
12567 2003 NAVI 00:43:82

Proba 36 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (78 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cojoaca Tudor Florin A0493 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Chimac Eduard 1298 2002 NAVI 99:99:99
6 Pandelea Theodor Razvan Marian A1156 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Tarara Robert Stefan A0783 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Alexandru Ender Vlad Radu 1316 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Popescu Matei A1146 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Viju Rares A0741 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Creasta Stefan A1139 2002 CSS 1 Bucuresti 01:33:21
5 Matache Nicolae Catalin A0466 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:19
6 Tanasescu Mihai Florentin A1147 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Mitrea Mihai A1150 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Soare Mihai A0766 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:03
2 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:79
3 Necula Tudor Mihai A1148 2002 CSS 1 Bucuresti 01:12:69
4 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:32
5 Tutui Antonio Gabriel A0411 2002 CSS 1 Bucuresti 01:09:72
6 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 01:13:31
7 Ionescu Stefan Constantin A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:70
8 Musat Gabriel A0414 2002 CSS 1 Bucuresti 01:29:75

Seria: 4
2 Baciu Alessandro A1149 2002 CSS 1 Bucuresti 01:05:85
3 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:95
4 Coman Stefan Razvan A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:58
5 Bartic Dumitru Gabriel A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:86
6 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:08
7 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:52
8 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:58

Seria: 5
1 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:28
2 Toma Marian Andrei A0415 2002 CSS 1 Bucuresti 01:01:23
3 Coman Radu Andrei A0580 2002 Atack Team 01:00:00
4 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:96
5 Pana Rares Stefan 11814 2002 Atack Team 01:00:00
7 Briceag Bogdan Ioan A1142 2002 CSS 1 Bucuresti 01:01:35
8 Cristea Dragos Ioan A0735 2002 CSS Dinamo 01:03:53

Seria: 6
1 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:39
2 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:10
3 Ionita Andrei A1143 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:40
4 Ungureanu Calin 1285 2002 CSS Ploiesti 00:58:00
5 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:05
6 aaaaaaaa Theodor 1283 2002 CSS Ploiesti 00:59:00
7 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 00:59:29
8 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:59:54

Seria: 7
1 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:72
2 Gheorghiescu Bogdan Florin A0424 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:83
3 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:02
4 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:30
5 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:52:76
6 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:54:26
8 Enache Theodor 1284 2002 CSS Ploiesti 00:57:00

Seria: 8
1 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:78
2 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:51:16
3 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:50:66
4 Piciorus Alexandru A1141 2002 CSS Ploiesti 00:49:15
5 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:49
6 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:50:72
7 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:51:65
8 Radulescu Alecsandru Christian A0637 2002 Tenis Club 2000 00:51:92

Seria: 9
1 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:52
2 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:13
3 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:80
4 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:43:91
5 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:75
6 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:45:20
7 Sava Radu Bogdan A0425 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:16
8 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:48:42

Seria: 10
1 Gorea Vlad Andrei A0427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:43:45
2 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:41:63
3 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:37:85
4 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:35:65
5 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:36:36
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:38:20
7 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:41:80
8 Ionescu Victor A0326 2002 Tenis Club 2000 00:43:61

Descalificari
1 Iacob Liviu Adrian
Observatii: lipsa
A1126 2002 CSS Dinamo 99:99:99
2 Stroe Alexandru
Observatii: lipsa
A0481 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Ionescu Marius Cristian
Observatii: lipsa
A0504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:49
4 Rosca Cristian
Observatii: lipsa
A0416 2002 CSS 1 Bucuresti 01:01:10
5 Petre Richard Alexandru
Observatii: lipsa
A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:61

Proba 37 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Baieti (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Dinu Ionescu, Alin Gabriel Radu, Vlad Nicolae Gherghe, Rares Macoveanu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 NAVI 99:99:99

Proba 38 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Daniel Gabriel Dobre, Dominic Andrei Meghea, Vlad Andrei Olteanu, Horatiu Nae, 2003 CSS Dinamo 99:99:99
2 Stafeta 5 Andrei Grigore, Radu Cosug, Markus Stoltz, Tobias George Dumitrache, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Andrei Nicolae Olteanu, Radu Tudor, Andrei David, Ionut Vlasie, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Vasileios Kokkinakis, Raducu Alex Dinca, Mihai Cosmin Doltu, Luca Andrei Macovei, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 4 Andrei Alexandru Vasile, Matei Stefan Avram, Luca Ioan Morariu, Radu Stefan Nica , 2003 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Andrei Catalin Baciu, Mihnea Badica, Marck Stefan Salajan, Arian Asladolahi, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Tenis Club 2000 99:99:99

Proba 39 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Baieti (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Andrei Roceanu, Leon Stan, Liviu Alexandru Coman, Andrei Cristian Balaceanu, 2002 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Calin Ungureanu, Theodor Enache, Alexandru Piciorus , Theodor aaaaaaaa, 2002 CSS Ploiesti 99:99:99
5 Stafeta 2 Cristian Dumitru Neacsu, Cristi Marian Siminescu, Sergiu Rosu, Vlad Andrei Gorea, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 4 Gabriel Musat, Mihai Florentin Tanasescu, Marian Andrei Toma, Antonio Gabriel Tutui, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Stafeta 6 Eric Mocanu, Andrei Popa, Alecsandru Christian Radulescu, Victor Ionescu , 2002 Tenis Club 2000 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 40 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Fete (2 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 NAVI 99:99:99

Proba 41 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Fete (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 42 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Fete (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 NAVI 99:99:99