Lista de start pentru Cupa Mos Nicolae

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 7 ani - Baieti (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stroescu Ioana Alexandra A0662 2003 NAVI 99:99:99
4 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Ghioncel Cristian A0291 2003 NAVI 99:99:99
3 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 99:99:99
4 Hincu Vlad A0734 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Nica Catalin A0603 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Mihailescu Victor A0736 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:19:20
4 Toderoiu Mihai Daniel A0285 2003 NAVI 01:17:75
5 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 01:17:79
6 Sandu Matei A0641 2003 Bucharest Sport Club 01:31:37
7 Sprianu Marian A0740 2003 S.C.M. Bacau 99:99:99
8 Cristea Dragos Ioan A0735 2003 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 4
1 Badica Mihnea A0575 2003 Bucharest Sport Club 01:11:73
2 Marmara Mihnea Stefan A0400 2003 CSS 1 Bucuresti 01:08:39
3 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:66
4 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:58:28
5 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:59:67
6 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 01:05:03
7 Asladolahi Arian A0572 2003 Bucharest Sport Club 01:11:46
8 Constantinescu Radu A0583 2003 Bucharest Sport Club 01:16:85

Seria: 5
1 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:54:53
2 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:51:65
3 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:97
4 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:14
5 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:09
6 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CS Free Style 00:51:65
7 Cosug Radu A0294 2003 NAVI 00:52:35
8 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:54:59

Seria: 6
1 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:46:71
2 Badicut Matei A0577 2003 Tenis Club 2000 00:46:32
3 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:41:71
4 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:40:83
5 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:46
6 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:71
7 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:69
8 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:47:68

Proba 2 50 metri liber - 8 ani - Baieti (64 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vita Andrei Gabriel A0502 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CS Free Style 99:99:99
5 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Ionescu Stefan Constantin A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Topala Andrei Alberto A0478 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Viju Rares A0741 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Apolzan Mihai A0571 2002 NAVI 01:13:65
3 Dragan Albert Cristian A0506 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:05
4 Ciocioi Cosmin A0420 2002 CSS 1 Bucuresti 01:07:00
5 Dumea Denis Andrei A0482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:00
6 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:40
7 Tutui Antonio Gabriel A0411 2002 CSS 1 Bucuresti 01:14:62
8 Mihaila Stefan A0653 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Frunza Tudor A0298 2002 NAVI 01:06:06
2 Buliga Antonio Luciano A0422 2002 CSS 1 Bucuresti 01:03:18
3 Geanta Antonio Stefan A0302 2002 NAVI 01:00:45
4 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:96
5 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:29
6 Coman Radu Andrei A0580 2002 Atack Team 01:02:83
7 Sontea Andrei A0300 2002 NAVI 01:04:54
8 Man Paul Gabriel A0619 2002 CSS 1 Bucuresti 01:06:71

Seria: 4
1 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:58:86
2 Petroff Andrei A0333 2002 C S Intersport 2004 00:57:69
3 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:34
4 Dinculescu Calin Victor A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:52
5 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:57:14
6 Bojec Alexandru Andrei A0417 2002 CSS 1 Bucuresti 00:57:34
7 Ionescu Marius Cristian A0504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:31
8 Tudor Dan A0423 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:86

Seria: 5
1 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 00:52:98
2 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:52:01
3 Rosca Cristian A0416 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:59
4 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:62
5 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:34
6 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:62
7 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:82
8 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:16

Seria: 6
1 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:91
2 Radulescu Alecsandru Christian A0637 2002 Tenis Club 2000 00:45:15
3 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:44:81
4 Marin Stefan A0126 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:24
5 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:81
6 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:94
7 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 00:46:62
8 Voica Alexandru Daniel A0658 2002 Tenis Club 2000 00:47:36

Seria: 7
1 Sava Radu Bogdan A0425 2002 CSS 1 Bucuresti 00:43:11
2 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 CSS 1 Bucuresti 00:42:37
3 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:41:25
4 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:40:49
5 Ionescu Victor A0326 2002 CSS Dinamo 00:41:20
6 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:42:02
7 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:42:64
8 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:00

Seria: 8
1 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:39:85
2 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:39:28
3 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:36:72
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:33:95
5 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:35:84
6 Gorea Vlad Andrei A0427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:38:44
7 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:61
8 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:40:45

Proba 3 50 metri liber - 9 ani - Baieti (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Druga Rares 11675 2001 S.C.M. Bacau 99:99:99
5 Calin Alex A0746 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Cornea Mihai Alexandru A0526 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Bordei Catalin A0025 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Pojoreanu Alexandru A0745 2001 S.C.M. Bacau 99:99:99
3 Becheru Stefan Lucian Emil A0430 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Petran George Stelian A0336 2001 C S Intersport 2004 99:99:99
5 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 NAVI 99:99:99
6 Neamtu Mihai Daniel A0311 2001 NAVI 99:99:99
7 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 99:99:99
8 Motas Cristian A0139 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Tudor Matei A0432 2001 CSS 1 Bucuresti 01:02:39
2 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:24
3 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:23
4 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 00:47:42
5 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:16
6 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:45
7 Iliescu Razvan A0612 2001 Tenis Club 2000 00:55:96
8 De Hilerin Henri A0587 2001 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Stanescu Vlad Andrei A0322 2001 Delfinul Bucuresti 00:46:42
2 Crisan Maxim JR A0541 2001 Steaua CSA 00:45:39
3 Ciuca Matei Alexandru A0044 2001 C S Intersport 2004 00:45:38
4 Ilie Radu A0101 2001 NAVI 00:42:48
5 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 C S Intersport 2004 00:44:27
6 Moise Gabriel A0431 2001 CSS 1 Bucuresti 00:45:38
7 Cosug Andrei 11632 2001 NAVI 00:45:49
8 Vlad Denis Andrei A0517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:28

Seria: 5
1 Popescu Vlad Marian A0176 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:44
2 Ciuhat Florin Alexandru A0045 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:15
3 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 00:40:36
4 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 00:39:10
5 Sandu Ionut A0192 2001 Tenis Club 2000 00:39:12
6 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:40:99
7 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:41:22
8 Androne Corneliu Cristian A0429 2001 CSS 1 Bucuresti 00:42:38

Seria: 6
1 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:42
2 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:35:92
3 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:34:43
4 Duican Robert A0067 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:83
5 Popescu Robert A0173 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:00
6 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:61
7 Cernescu Alexandru Ioan A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 00:36:14
8 Mindroc Adrian A0121 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:88

Proba 4 50 metri liber - 7 ani - Fete (30 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stere Ioana A0738 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Poliacov Irina A0352 2003 CSS 1 Bucuresti 01:15:07
5 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Marinescu Dara Ioana A0576 2003 Delfinul Bucuresti 99:99:99
7 Ionescu Laura A0737 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Bronisevski Ilinca A0347 2003 CSS 1 Bucuresti 01:12:75
2 Bahrin Raluca Ilinca A0349 2003 CSS 1 Bucuresti 01:10:19
3 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:07:80
4 Carata Alexia Antonia A0350 2003 CSS 1 Bucuresti 01:02:61
5 Iliescu Denisa Cristina A0323 2003 CSS Dinamo 01:04:74
6 Vasile Theodora Elena A0654 2003 CSS 1 Bucuresti 01:08:24
7 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 01:10:86
8 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:14:63

Seria: 3
1 Ciuperca Rebeca A0351 2003 CSS 1 Bucuresti 01:02:41
2 Cozma Sanziana Maria A0555 2003 Bucharest Sport Club 01:00:22
3 Danciu Elia A0243 2003 NAVI 00:56:20
4 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:54:06
5 Zamfirescu Stanca Maria A0250 2003 NAVI 00:56:07
6 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:62
7 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 01:01:70
8 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 01:02:53

Seria: 4
1 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:52:15
2 Mardare Madalina A0537 2003 Skills Sports 2009 00:47:05
3 Ichim Alexia A0611 2003 Bucharest Sport Club 00:46:69
4 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:43:63
5 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:46:05
6 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:46:70
7 Dumitrescu Cristina A0342 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:12
8 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:72

Proba 5 50 metri liber - 8 ani - Fete (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Corcoveanu Mara A0361 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 01:27:04
4 Ivancov Lorena Gabriela A0256 2002 NAVI 01:13:68
5 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 01:15:47
6 Boboc Maria A0255 2002 NAVI 01:30:21
7 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Atanasiu Ana A0573 2002 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Jiman Maria Ioana A0615 2002 Tenis Club 2000 01:05:69
2 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:98
3 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:79
4 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:17
5 Rhfir Maria A0638 2002 Bucharest Sport Club 00:57:37
6 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:12
7 Bejenaru Catinca A0360 2002 CSS 1 Bucuresti 01:05:01
8 Lapadatu Ioana Alexandra A0254 2002 NAVI 01:06:80

Seria: 3
1 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:60
2 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:16
3 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 00:51:42
4 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:99
5 Ica Maria Alexandra A0546 2002 CS Free Style 00:50:01
6 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:16
7 Chiriac Elena A0454 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:40
8 Baraitareanu Mihaela A0353 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:73

Seria: 4
1 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Tenis Club 2000 00:47:99
2 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:15
3 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 00:45:23
4 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:44:99
5 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:45:04
6 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:65
7 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:47:62
8 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:02

Seria: 5
1 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:43:42
2 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:42:33
3 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 Aqua Center Buzau 00:39:94
4 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:38:98
5 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:39:92
6 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:40:81
7 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:21
8 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:43:59

Proba 6 50 metri liber - 9 ani - Fete (48 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Cojocaru Georgiana A0102 2001 S.C.M. Bacau 99:99:99
3 Gruia Alexandra A0749 2001 C S Intersport 2004 99:99:99
4 Mirea Andreea Cristina A0751 2001 Atack Team 99:99:99
5 Platarescu Carla A0750 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Iftimie Patricia A0747 2001 S.C.M. Bacau 99:99:99
7 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 99:99:99
8 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Voaides Malina Ana Maria 11769 2001 Atack Team 01:00:05
2 Stanciu Alexandra Mihaela A0549 2001 CS Free Style 00:58:79
3 Ionescu Ana Maria A0548 2001 CS Free Style 00:53:73
4 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 00:48:27
5 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 00:48:54
6 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:33
7 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:51
8 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:05:83

Seria: 3
1 Marin Sorana Ioana A0462 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:98
2 Constantin Catrinel Daria A0263 2001 NAVI 00:45:56
3 Pakir Aysa Carina A0159 2001 Delfinul Bucuresti 00:44:98
4 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 00:44:06
5 Stancu Maria A0205 2001 Bucharest Sport Club 00:44:34
6 Ticu Marian Antonia Francesca A0214 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:25
7 Tutila Cristina Maria A0363 2001 CSS 1 Bucuresti 00:45:69
8 Milea Silvia A0622 2001 Tenis Club 2000 00:47:93

Seria: 4
1 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:43:78
2 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:43:03
3 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:73
4 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:42:68
5 Bunea Rut 11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:73
6 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 00:42:83
7 Ilie Ioana Alexa A0547 2001 CS Free Style 00:43:30
8 Duran Laura Mihaela A0369 2001 CSS 1 Bucuresti 00:43:94

Seria: 5
1 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:42:56
2 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:42:26
3 Petcu Teona A0166 2001 Bucharest Sport Club 00:41:40
4 Stan Denisa A0648 2001 NAVI 00:39:84
5 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:40:51
6 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:41:42
7 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:47
8 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Delfinul Bucuresti 00:42:58

Seria: 6
1 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:39:45
2 Mitco Rebeca A0608 2001 Tenis Club 2000 00:39:32
3 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:38:22
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:34:97
5 Buzea Ana-Maria 11020 2001 NAVI 00:37:88
6 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:38:60
7 Stanca Iulia Maria 11631 2001 NAVI 00:39:36
8 Lazar Ana Maria A0616 2001 Aqua Center Buzau 00:39:67

Proba 7 50 metri bras - 7 ani - Baieti (32 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Sprianu Marian A0740 2003 S.C.M. Bacau 99:99:99
4 Asladolahi Arian A0572 2003 Bucharest Sport Club 01:28:26
5 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 01:36:85
6 Stroescu Ioana Alexandra A0662 2003 NAVI 99:99:99
7 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 99:99:99
8 Mihailescu Victor A0736 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 01:19:51
2 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 01:11:60
3 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 01:10:77
4 Nica Catalin A0603 2003 Bucharest Sport Club 01:10:59
5 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:71
6 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 01:11:32
7 Badica Mihnea A0575 2003 Bucharest Sport Club 01:16:66
8 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 01:19:52

Seria: 3
1 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CS Free Style 01:07:86
2 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 01:04:96
3 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:04:24
4 Badicut Matei A0577 2003 Tenis Club 2000 01:03:49
5 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 01:03:76
6 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 01:04:40
7 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 01:05:87
8 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 01:09:91

Seria: 4
1 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 01:02:86
2 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 01:02:00
3 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:58:56
4 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:54
5 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:57:82
6 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:80
7 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 01:02:22
8 Cosug Radu A0294 2003 NAVI 01:03:16

Proba 8 50 metri bras - 8 ani - Baieti (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Tudor Dan A0423 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:12
5 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:30
6 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CS Free Style 99:99:99

Seria: 2
1 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 01:19:70
2 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 01:17:94
3 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:54
4 Ionescu Marius Cristian A0504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:46
5 Man Paul Gabriel A0619 2002 CSS 1 Bucuresti 01:15:00
6 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 01:15:80
7 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:41
8 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:11

Seria: 3
1 Sontea Andrei A0300 2002 NAVI 01:14:32
2 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 01:10:19
3 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:35
4 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:50
5 Petroff Andrei A0333 2002 C S Intersport 2004 01:06:56
6 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:50
7 Rosca Cristian A0416 2002 CSS 1 Bucuresti 01:11:86
8 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:37

Seria: 4
1 Sava Radu Bogdan A0425 2002 CSS 1 Bucuresti 01:03:52
2 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 01:02:60
3 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:01:76
4 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:92
5 Gorea Vlad Andrei A0427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:57
6 Voica Alexandru Daniel A0658 2002 Tenis Club 2000 01:01:94
7 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 01:03:05
8 Buliga Antonio Luciano A0422 2002 CSS 1 Bucuresti 01:04:16

Seria: 5
1 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:56
2 Ionescu Victor A0326 2002 CSS Dinamo 00:56:96
3 Marin Stefan A0126 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:73
4 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:54:68
5 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:01
6 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:84
7 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:12
8 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:57:97

Seria: 6
1 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:53:72
2 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:51:82
3 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:49:96
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:46:49
5 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 CSS 1 Bucuresti 00:48:22
6 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:50:91
7 Radulescu Alecsandru Christian A0637 2002 Tenis Club 2000 00:52:25
8 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 00:53:85

Proba 9 50 metri bras - 9 ani - Baieti (43 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 99:99:99
4 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 NAVI 99:99:99
5 De Hilerin Henri A0587 2001 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Cornea Mihai Alexandru A0526 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Pojoreanu Alexandru A0745 2001 S.C.M. Bacau 99:99:99
3 Petran George Stelian A0336 2001 C S Intersport 2004 99:99:99
4 Eremia Luca A0074 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Atack Team 99:99:99
6 Motas Cristian A0139 2001 Steaua CSA 99:99:99
7 Druga Rares 11675 2001 S.C.M. Bacau 99:99:99
8 Moise Gabriel A0431 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 01:14:50
2 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 C S Intersport 2004 01:10:00
3 Ionescu Vlad Andrei A0434 2001 CSS 1 Bucuresti 01:09:29
4 Iliescu Razvan A0612 2001 Tenis Club 2000 01:04:97
5 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:02
6 Androne Corneliu Cristian A0429 2001 CSS 1 Bucuresti 01:09:42
7 Cosug Andrei 11632 2001 NAVI 01:11:51
8 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 4
1 Stanescu Vlad Andrei A0322 2001 Delfinul Bucuresti 01:02:68
2 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:39
3 Ciuca Matei Alexandru A0044 2001 C S Intersport 2004 00:59:91
4 Ilie Radu A0101 2001 NAVI 00:59:66
5 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 00:59:71
6 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:33
7 Sandu Ionut A0192 2001 Tenis Club 2000 01:02:38
8 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:54

Seria: 5
1 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:56:20
2 Vlad Denis Andrei A0517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:77
3 Becheru Stefan Lucian Emil A0430 2001 CSS 1 Bucuresti 00:53:10
4 Cernescu Alexandru Ioan A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 00:51:15
5 Crisan Maxim JR A0541 2001 Steaua CSA 00:52:87
6 Popescu Vlad Marian A0176 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:18
7 Ciuhat Florin Alexandru A0045 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:14
8 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 00:57:10

Seria: 6
1 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:50:61
2 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:47:67
3 Duican Robert A0067 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:09
4 Mindroc Adrian A0121 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:44
5 Popescu Robert A0173 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:75
6 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:46:70
7 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:08
8 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:79

Proba 10 50 metri bras - 7 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Cozma Sanziana Maria A0555 2003 Bucharest Sport Club 01:30:01
3 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 01:18:90
4 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 01:16:92
5 Zamfirescu Stanca Maria A0250 2003 NAVI 01:18:16
6 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 01:29:02
7 Carata Alexia Antonia A0350 2003 CSS 1 Bucuresti 02:00:00
8 Ionescu Laura A0737 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 01:07:86
2 Ichim Alexia A0611 2003 Bucharest Sport Club 01:06:10
3 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 01:02:90
4 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:55:11
5 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:58:85
6 Mardare Madalina A0537 2003 Skills Sports 2009 01:04:78
7 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:21
8 Danciu Elia A0243 2003 NAVI 01:15:99

Proba 11 50 metri bras - 8 ani - Fete (32 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Rhfir Maria A0638 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Ivancov Lorena Gabriela A0256 2002 NAVI 01:27:38
5 Chiriac Elena A0454 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:26
6 Corcoveanu Mara A0361 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99
8 Ica Maria Alexandra A0546 2002 CS Free Style 99:99:99

Seria: 2
1 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:45
2 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:18
3 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 01:08:92
4 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:46
5 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 01:08:40
6 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:06
7 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:55
8 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:05

Seria: 3
1 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 01:05:42
2 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 01:01:30
3 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:09
4 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:80
5 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:57:95
6 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:59:08
7 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 01:04:74
8 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Tenis Club 2000 01:06:06

Seria: 4
1 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:47
2 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:54:52
3 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:53:41
4 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:51:83
5 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 Aqua Center Buzau 00:52:38
6 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:54:11
7 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:56:47
8 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:48

Proba 12 50 metri bras - 9 ani - Fete (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iftimie Patricia A0747 2001 S.C.M. Bacau 99:99:99
4 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 99:99:99
5 Platarescu Carla A0750 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Mirea Andreea Cristina A0751 2001 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Cojocaru Georgiana A0102 2001 S.C.M. Bacau 99:99:99
2 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:49
3 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 01:08:89
4 Voaides Malina Ana Maria 11769 2001 Atack Team 01:06:89
5 Ilie Ioana Alexa A0547 2001 CS Free Style 01:07:99
6 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 01:13:67
7 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
8 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Ticu Marian Antonia Francesca A0214 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:20
2 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 01:02:98
3 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 01:02:31
4 Ionescu Ana Maria A0548 2001 CS Free Style 01:01:94
5 Pakir Aysa Carina A0159 2001 Delfinul Bucuresti 01:02:10
6 Marin Sorana Ioana A0462 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:66
7 Duran Laura Mihaela A0369 2001 CSS 1 Bucuresti 01:03:49
8 Tutila Cristina Maria A0363 2001 CSS 1 Bucuresti 01:04:23

Seria: 4
1 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:37
2 Petcu Teona A0166 2001 Bucharest Sport Club 00:58:72
3 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:50
4 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:56:51
5 Stancu Maria A0205 2001 Bucharest Sport Club 00:57:43
6 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Delfinul Bucuresti 00:57:59
7 Milea Silvia A0622 2001 Tenis Club 2000 01:00:09
8 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 01:01:40

Seria: 5
1 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:55:43
2 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:62
3 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:53:96
4 Stan Denisa A0648 2001 NAVI 00:53:48
5 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:53:48
6 Bunea Rut 11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:61
7 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:55:13
8 Stanca Iulia Maria 11631 2001 NAVI 00:56:45

Seria: 6
1 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:52:00
2 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 00:51:21
3 Buzea Ana-Maria 11020 2001 NAVI 00:50:76
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:44:90
5 Mitco Rebeca A0608 2001 Tenis Club 2000 00:50:11
6 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:50:80
7 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:51:52
8 Lazar Ana Maria A0616 2001 Aqua Center Buzau 00:52:56

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 19 50 metri spate - 7 ani - Baieti (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 99:99:99
3 Nica Catalin A0603 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Cristea Dragos Ioan A0735 2003 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Sprianu Marian A0740 2003 S.C.M. Bacau 99:99:99
2 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 01:31:42
3 Toderoiu Mihai Daniel A0285 2003 NAVI 01:16:20
4 Badica Mihnea A0575 2003 Bucharest Sport Club 01:14:55
5 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:15:85
6 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 01:16:77
7 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
8 Stroescu Ioana Alexandra A0662 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Dumitru Tudor A0596 2003 Tenis Club 2000 01:12:24
2 Dumitru Calin A0595 2003 Tenis Club 2000 01:05:64
3 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 01:01:37
4 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 01:00:97
5 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 01:01:02
6 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:16
7 Asladolahi Arian A0572 2003 Bucharest Sport Club 01:09:54
8 Marmara Mihnea Stefan A0400 2003 CSS 1 Bucuresti 01:14:13

Seria: 4
1 Cosug Radu A0294 2003 NAVI 01:00:77
2 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:59:98
3 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:57:99
4 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:55:48
5 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:11
6 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:58:67
7 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:09
8 Badicut Matei A0577 2003 Tenis Club 2000 01:00:86

Seria: 5
1 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:71
2 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:49:63
3 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:48:05
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:75
5 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:47:57
6 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:35
7 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CS Free Style 00:52:27
8 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:54:35

Proba 20 50 metri spate - 8 ani - Baieti (57 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vita Andrei Gabriel A0502 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Viju Rares A0741 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Tutui Antonio Gabriel A0411 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CS Free Style 99:99:99
5 Ionescu Stefan Constantin A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Dumea Denis Andrei A0482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Matache Nicolae Catalin A0466 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Ilie Dennis Mihai A0500 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Buliga Antonio Luciano A0422 2002 CSS 1 Bucuresti 01:08:03
4 Frunza Tudor A0298 2002 NAVI 01:06:83
5 Dragan Albert Cristian A0506 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:18
6 Topala Andrei Alberto A0478 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Botezatu Radu Gabriel A0492 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Mihaila Stefan A0653 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:45
2 Tudor Dan A0423 2002 CSS 1 Bucuresti 01:03:93
3 Coman Radu Andrei A0580 2002 Atack Team 01:02:90
4 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 01:01:58
5 Petroff Andrei A0333 2002 C S Intersport 2004 01:01:73
6 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:45
7 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:04
8 Ciocioi Cosmin A0420 2002 CSS 1 Bucuresti 01:06:79

Seria: 5
1 Ionescu Marius Cristian A0504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:56
2 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:59:39
3 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:59:01
4 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:28
5 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:52
6 Bojec Alexandru Andrei A0417 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:12
7 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 01:00:23
8 Rosca Cristian A0416 2002 CSS 1 Bucuresti 01:01:22

Seria: 6
1 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:55
2 Dinculescu Calin Victor A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:09
3 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:88
4 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:54:70
5 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:80
6 Voica Alexandru Daniel A0658 2002 Tenis Club 2000 00:55:97
7 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:56:47
8 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:57:10

Seria: 7
1 Radulescu Alecsandru Christian A0637 2002 Tenis Club 2000 00:53:36
2 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:53:07
3 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:51:06
4 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:64
5 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:04
6 Ionescu Victor A0326 2002 CSS Dinamo 00:51:79
7 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 00:53:25
8 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:46

Seria: 8
1 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:86
2 Marin Stefan A0126 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:51
3 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:41:99
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:38:43
5 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:40:14
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:45:89
7 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:48:52
8 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:49:66

Proba 21 50 metri spate - 9 ani - Baieti (43 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Calin Alex A0746 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Motas Cristian A0139 2001 Steaua CSA 99:99:99
5 Bordei Catalin A0025 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Neamtu Mihai Daniel A0311 2001 NAVI 99:99:99
2 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 99:99:99
3 Pojoreanu Alexandru A0745 2001 S.C.M. Bacau 99:99:99
4 Petran George Stelian A0336 2001 C S Intersport 2004 99:99:99
5 Druga Rares 11675 2001 S.C.M. Bacau 99:99:99
6 Cornea Mihai Alexandru A0526 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 NAVI 99:99:99
8 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
1 Iliescu Razvan A0612 2001 Tenis Club 2000 01:02:42
2 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 C S Intersport 2004 00:56:20
3 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:59
4 Cosug Andrei 11632 2001 NAVI 00:53:60
5 Ciuca Matei Alexandru A0044 2001 C S Intersport 2004 00:54:11
6 Ionescu Vlad Andrei A0434 2001 CSS 1 Bucuresti 00:54:62
7 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:88
8 De Hilerin Henri A0587 2001 NAVI 01:15:92

Seria: 4
1 Vlad Denis Andrei A0517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:34
2 Ciuhat Florin Alexandru A0045 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:26
3 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:52:60
4 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:68
5 Crisan Maxim JR A0541 2001 Steaua CSA 00:52:55
6 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Atack Team 00:53:14
7 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:53:31
8 Ilie Radu A0101 2001 NAVI 00:53:56

Seria: 5
1 Moise Gabriel A0431 2001 CSS 1 Bucuresti 00:50:74
2 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 00:49:83
3 Popescu Vlad Marian A0176 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:52
4 Sandu Ionut A0192 2001 Tenis Club 2000 00:45:64
5 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 00:45:86
6 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 00:49:05
7 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:08
8 Stanescu Vlad Andrei A0322 2001 Delfinul Bucuresti 00:51:16

Seria: 6
1 Cernescu Alexandru Ioan A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 00:45:54
2 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:32
3 Mindroc Adrian A0121 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:15
4 Popescu Robert A0173 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:40
5 Duican Robert A0067 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:56
6 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:42:06
7 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:44:50
8 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:63

Proba 22 50 metri spate - 7 ani - Fete (29 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Marinescu Dara Ioana A0576 2003 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Draghici Diana Andreea A0248 2003 NAVI 01:17:12
5 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Ionescu Laura A0737 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:14:39
2 Bronisevski Ilinca A0347 2003 CSS 1 Bucuresti 01:07:65
3 Poliacov Irina A0352 2003 CSS 1 Bucuresti 01:06:65
4 Danciu Elia A0243 2003 NAVI 01:06:59
5 Zamfirescu Stanca Maria A0250 2003 NAVI 01:06:63
6 Ciuperca Rebeca A0351 2003 CSS 1 Bucuresti 01:06:84
7 Iliescu Denisa Cristina A0323 2003 CSS Dinamo 01:10:03
8 Bahrin Raluca Ilinca A0349 2003 CSS 1 Bucuresti 01:15:66

Seria: 3
1 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:58
2 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:16
3 Cozma Sanziana Maria A0555 2003 Bucharest Sport Club 01:01:81
4 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 01:01:07
5 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 01:01:50
6 Carata Alexia Antonia A0350 2003 CSS 1 Bucuresti 01:02:36
7 Vasile Theodora Elena A0654 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:33
8 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:04:77

Seria: 4
1 Ichim Alexia A0611 2003 Bucharest Sport Club 00:58:96
2 Mardare Madalina A0537 2003 Skills Sports 2009 00:56:27
3 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:44
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:48:76
5 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:49:70
6 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:54:41
7 Dumitrescu Cristina A0342 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:33
8 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 01:00:96

Proba 23 50 metri spate - 8 ani - Fete (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Boboc Maria A0255 2002 NAVI 01:18:68
3 Lapadatu Ioana Alexandra A0254 2002 NAVI 01:11:20
4 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:80
5 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:53
6 Ivancov Lorena Gabriela A0256 2002 NAVI 01:12:93
7 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 01:26:56
8 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Atanasiu Ana A0573 2002 Atack Team 01:06:07
2 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:33
3 Baraitareanu Mihaela A0353 2002 CSS 1 Bucuresti 01:04:34
4 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:59
5 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 01:02:98
6 Jiman Maria Ioana A0615 2002 Tenis Club 2000 01:04:52
7 Corcoveanu Mara A0361 2002 CSS 1 Bucuresti 01:05:72
8 Rhfir Maria A0638 2002 Bucharest Sport Club 01:06:23

Seria: 3
1 Bejenaru Catinca A0360 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:98
2 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:05
3 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:57:35
4 Ica Maria Alexandra A0546 2002 CS Free Style 00:56:57
5 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Tenis Club 2000 00:56:94
6 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:92
7 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:58:10
8 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 01:00:39

Seria: 4
1 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:99
2 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 00:54:02
3 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:53:96
4 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:53:19
5 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:88
6 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:97
7 Chiriac Elena A0454 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:63
8 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:04

Seria: 5
1 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:50:21
2 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:08
3 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:47:49
4 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:45:50
5 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:47:23
6 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 Aqua Center Buzau 00:48:63
7 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:49:44
8 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:52:42

Proba 24 50 metri spate - 9 ani - Fete (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iftimie Patricia A0747 2001 S.C.M. Bacau 99:99:99
2 Cojocaru Georgiana A0102 2001 S.C.M. Bacau 99:99:99
3 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 99:99:99
4 Ilie Ioana Alexa A0547 2001 CS Free Style 01:10:00
5 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Platarescu Carla A0750 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Tutila Cristina Maria A0363 2001 CSS 1 Bucuresti 01:04:06
2 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:10
3 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:02
4 Tiriblecea Ilinca A0652 2001 Atack Team 00:57:34
5 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 00:58:66
6 Stanciu Alexandra Mihaela A0549 2001 CS Free Style 01:02:73
7 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:03:77
8 Voaides Malina Ana Maria 11769 2001 Atack Team 01:09:88

Seria: 3
1 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 00:55:52
2 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:54:90
3 Pakir Aysa Carina A0159 2001 Delfinul Bucuresti 00:54:32
4 Ionescu Ana Maria A0548 2001 CS Free Style 00:53:52
5 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:53:71
6 Marin Sorana Ioana A0462 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:61
7 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 00:55:45
8 Milea Silvia A0622 2001 Tenis Club 2000 00:57:08

Seria: 4
1 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 00:52:10
2 Bunea Rut 11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:15
3 Stancu Maria A0205 2001 Bucharest Sport Club 00:51:10
4 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:24
5 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Delfinul Bucuresti 00:50:64
6 Duran Laura Mihaela A0369 2001 CSS 1 Bucuresti 00:51:14
7 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:88
8 Constantin Catrinel Daria A0263 2001 NAVI 00:52:91

Seria: 5
1 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:49:41
2 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:49:31
3 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:49:03
4 Petcu Teona A0166 2001 Bucharest Sport Club 00:47:08
5 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:47:66
6 Stanca Iulia Maria 11631 2001 NAVI 00:49:13
7 Stan Denisa A0648 2001 NAVI 00:49:41
8 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:50:03

Seria: 6
1 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:46:67
2 Lazar Ana Maria A0616 2001 Aqua Center Buzau 00:45:16
3 Buzea Ana-Maria 11020 2001 NAVI 00:43:50
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:40:32
5 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:43:47
6 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:43:95
7 Mitco Rebeca A0608 2001 Tenis Club 2000 00:46:07
8 Ticu Marian Antonia Francesca A0214 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:07

Proba 25 50 metri fluture - 7 ani - Baieti (23 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stroescu Ioana Alexandra A0662 2003 NAVI 99:99:99
2 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 99:99:99
3 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 99:99:99
6 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Badica Mihnea A0575 2003 Bucharest Sport Club 01:33:91
2 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 01:13:00
3 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 01:06:06
4 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 01:01:74
5 Cosug Radu A0294 2003 NAVI 01:03:45
6 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:10:70
7 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 01:22:51
8 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:21

Seria: 3
1 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:78
2 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CS Free Style 00:57:89
3 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:38
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:15
5 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:48:96
6 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:52:50
7 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:78
8 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 01:01:09

Proba 26 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (35 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tutui Antonio Gabriel A0411 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CS Free Style 99:99:99

Seria: 2
1 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:78
2 Petroff Andrei A0333 2002 C S Intersport 2004 01:21:01
3 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:60
4 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 01:13:74
5 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 01:14:58
6 Ionescu Marius Cristian A0504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:87
7 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:27
8 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
1 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:63
2 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 01:07:32
3 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 01:02:17
4 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:70
5 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 01:02:13
6 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 01:03:38
7 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:30
8 Rosca Cristian A0416 2002 CSS 1 Bucuresti 01:13:65

Seria: 4
1 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:55
2 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:00
3 Marin Stefan A0126 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:55
4 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:51:16
5 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:27
6 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:61
7 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:58:09
8 Sava Radu Bogdan A0425 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:87

Seria: 5
1 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:61
2 Gorea Vlad Andrei A0427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:05
3 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:39:74
4 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:38:83
5 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:39:36
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:48:19
7 Ionescu Victor A0326 2002 CSS Dinamo 00:49:42
8 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:82

Proba 27 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Druga Rares 11675 2001 S.C.M. Bacau 99:99:99
3 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 NAVI 99:99:99
4 Pojoreanu Alexandru A0745 2001 S.C.M. Bacau 99:99:99
5 Bordei Catalin A0025 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 99:99:99
7 Stanescu Vlad Andrei A0322 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:39
3 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:11
4 Androne Corneliu Cristian A0429 2001 CSS 1 Bucuresti 01:05:91
5 Cosug Andrei 11632 2001 NAVI 01:06:39
6 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 01:14:06
7 Petran George Stelian A0336 2001 C S Intersport 2004 99:99:99
8 Motas Cristian A0139 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:13
2 Moise Gabriel A0431 2001 CSS 1 Bucuresti 01:01:94
3 Ilie Radu A0101 2001 NAVI 00:59:56
4 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:25
5 Ciuca Matei Alexandru A0044 2001 C S Intersport 2004 00:58:84
6 Vlad Denis Andrei A0517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:92
7 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 C S Intersport 2004 01:02:91
8 Crisan Maxim JR A0541 2001 Steaua CSA 01:03:90

Seria: 4
1 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:56:12
2 Becheru Stefan Lucian Emil A0430 2001 CSS 1 Bucuresti 00:52:38
3 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 00:49:77
4 Sandu Ionut A0192 2001 Tenis Club 2000 00:47:88
5 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:51
6 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:51:87
7 Popescu Vlad Marian A0176 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:82
8 Ciuhat Florin Alexandru A0045 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:00

Seria: 5
1 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 00:45:17
2 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:41:57
3 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:39:60
4 Popescu Robert A0173 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:20
5 Duican Robert A0067 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:78
6 Mindroc Adrian A0121 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:32
7 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:16
8 Cernescu Alexandru Ioan A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 00:45:21

Proba 28 50 metri fluture - 7 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionescu Laura A0737 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Mardare Madalina A0537 2003 Skills Sports 2009 99:99:99
4 Zamfirescu Stanca Maria A0250 2003 NAVI 01:22:72
5 Cozma Sanziana Maria A0555 2003 Bucharest Sport Club 01:26:69
6 Carata Alexia Antonia A0350 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 01:15:70
2 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:42
3 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 01:02:14
4 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:51:09
5 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:58:88
6 Ichim Alexia A0611 2003 Bucharest Sport Club 01:04:02
7 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 01:13:11
8 Danciu Elia A0243 2003 NAVI 01:18:46

Proba 29 50 metri fluture - 8 ani - Fete (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ica Maria Alexandra A0546 2002 CS Free Style 99:99:99
4 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Bejenaru Catinca A0360 2002 CSS 1 Bucuresti 01:29:74
3 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:41
4 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:79
5 Corcoveanu Mara A0361 2002 CSS 1 Bucuresti 01:17:47
6 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:00
7 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 01:14:28
2 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:12
3 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:93
4 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:77
5 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:89
6 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:81
7 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:88
8 Rhfir Maria A0638 2002 Bucharest Sport Club 01:14:84

Seria: 4
1 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:57:52
2 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:54:74
3 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:48:33
4 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:43:31
5 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:47:63
6 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:53:97
7 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:54:94
8 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 00:58:51

Proba 30 50 metri fluture - 9 ani - Fete (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Iftimie Patricia A0747 2001 S.C.M. Bacau 99:99:99
3 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 99:99:99
5 Ilie Ioana Alexa A0547 2001 CS Free Style 99:99:99
6 Platarescu Carla A0750 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Cojocaru Georgiana A0102 2001 S.C.M. Bacau 99:99:99

Seria: 2
1 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:86
2 Ionescu Ana Maria A0548 2001 CS Free Style 01:11:71
3 Constantin Catrinel Daria A0263 2001 NAVI 01:04:35
4 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 01:02:45
5 Ticu Marian Antonia Francesca A0214 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:38
6 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:15
7 Tutila Cristina Maria A0363 2001 CSS 1 Bucuresti 01:15:32
8 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:11

Seria: 3
1 Marin Sorana Ioana A0462 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:71
2 Pakir Aysa Carina A0159 2001 Delfinul Bucuresti 00:58:22
3 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:55:59
4 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:16
5 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:55:46
6 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:57:00
7 Duran Laura Mihaela A0369 2001 CSS 1 Bucuresti 00:58:29
8 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 00:59:91

Seria: 4
1 Stancu Maria A0205 2001 Bucharest Sport Club 00:54:90
2 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:52:74
3 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:51:71
4 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:50:98
5 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Delfinul Bucuresti 00:51:30
6 Petcu Teona A0166 2001 Bucharest Sport Club 00:52:51
7 Stanca Iulia Maria 11631 2001 NAVI 00:53:43
8 Bunea Rut 11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:05

Seria: 5
1 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:47:15
2 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:46:36
3 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:42:25
4 Buzea Ana-Maria 11020 2001 NAVI 00:40:20
5 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:41:93
6 Lazar Ana Maria A0616 2001 Aqua Center Buzau 00:42:26
7 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:47:00
8 Stan Denisa A0648 2001 NAVI 00:48:62