Lista de start pentru Cupa Becel Copii 7-8-9 ani editia 2010

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 7 ani - Baieti (64 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Toderoiu Mihai Daniel A0285 2003 NAVI 99:99:99
2 Dumitru Tudor A0596 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Asladolahi Arian A0572 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Dumitru Calin A0595 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2003 NAVI 99:99:99
6 Petrache Alexandru A0631 2003 CS Free Style 99:99:99
7 Constantinescu Radu A0583 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Nistor Mircea A0590 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Marmara Mihnea Stefan A0400 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 99:99:99
3 nimeni nimeni A0560 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 99:99:99
5 Soare Darius Ionut A0645 2003 NAVI 99:99:99
6 Grunea Valentin A0606 2003 NAVI 99:99:99
7 Mitran Daniel Cristian A0623 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
8 Borcan Andrei Catalin A0287 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 99:99:99
2 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Oncescu Tudor A0628 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Furu George A0601 2003 Atack Team 99:99:99
5 Sandu Matei A0641 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Filat Mihai A0597 2003 NAVI 99:99:99
7 Chioncel Cristian A0578 2003 NAVI 99:99:99
8 Tancu Benedek Carlos 13401 2003 Club Daimon 99:99:99

Seria: 4
2 Dumitrescu Cristian Alexandru A0286 2003 NAVI 99:99:99
3 Anghel Darius Costin 13319 2003 NAVI 99:99:99
4 Alecu Cedric Ioachim A0284 2003 NAVI 99:99:99
5 Tarara Tudor Ionut A0382 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Tanase Ianis Mihai A0550 2003 CS Free Style 99:99:99
7 Stan Stefan A0660 2003 CS Free Style 99:99:99
8 Paun Anghelescu A0630 2003 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 5
1 Solea Eduard A0646 2003 Tenis Club 2000 01:35:21
2 Badica Mihnea A0575 2003 Bucharest Sport Club 01:17:00
3 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 01:10:00
4 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 01:05:00
6 Solomon Teodor A0647 2003 Tenis Club 2000 01:15:09
7 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 01:19:00
8 Dicu Vlad Andrei Costea A0589 2003 Tenis Club 2000 01:40:54

Seria: 6
1 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:40
2 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:58:00
3 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:57:00
4 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS Dinamo 00:56:00
5 Lungu Andrei A0280 2003 NAVI 00:57:00
6 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CS Free Style 00:57:20
7 Manea Eduard Andrei A0380 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:00
8 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 01:01:14

Seria: 7
1 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:56:00
2 Snagoveanu Andrei A0378 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:00
3 Cosug Radu A0294 2003 NAVI 00:54:00
4 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:50:00
6 Badicut Matei A0577 2003 Tenis Club 2000 00:54:78
7 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:55:00
8 Mihailescu Victor A0621 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:00

Seria: 8
1 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:00
2 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:00
3 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:42:00
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:60
5 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:41:60
6 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:00
7 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:46:00
8 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:80

Descalificari
1 Stoican Nicolae
Observatii: absent
A0651 2003 NAVI 99:99:99
2 Sterian Narri Aryan Andrei
Observatii: absent
A0377 2003 CSS 1 Bucuresti 01:06:00
3 Grigore Andrei
Observatii: absent
A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:53:00

Proba 2 50 metri liber - 8 ani - Baieti (77 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Niculescu Ciprian A0627 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 99:99:99
5 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Dumea Denis Andrei A0482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Sontea Andrei A0300 2002 NAVI 99:99:99
2 Coman Radu Andrei A0580 2002 Atack Team 99:99:99
3 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Cojoaca Tudor Florin A0493 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Dragan Albert Cristian A0506 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Geanta Antonio Stefan A0302 2002 NAVI 99:99:99
7 Radu Emil A0635 2002 Fara club 99:99:99
8 Frunza Tudor A0298 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Filat Nicolae A0598 2002 NAVI 99:99:99
2 Rosu Armand Alexandru A0301 2002 NAVI 99:99:99
3 Apolzan Mihai A0571 2002 NAVI 99:99:99
4 Ionita Andrei Bogdan A0475 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Sorici Gabriel Alexandru A0297 2002 NAVI 99:99:99
7 Roua Adrian A0472 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Albu Eduard A0569 2002 Atack Team 99:99:99

Seria: 4
1 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:20
2 Mihaila Stefan A0653 2002 CS Free Style 01:07:00
3 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:10
4 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:00
5 Dinculescu Calin Victor A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 01:02:00
6 Ionescu Marius Cristian A0504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:40
8 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:00

Seria: 5
1 Bartic Dumitru Gabriel A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:30
2 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 01:00:00
3 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:80
4 Tematoru Dan Florin A0401 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:00
5 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:00
6 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:90
7 Ciocioi Cosmin A0420 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
8 Coman Stefan Razvan A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:40

Seria: 6
1 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:67
2 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:00
3 Petroff Andrei A0333 2002 C S Intersport 2004 00:53:00
4 Bojec Alexandru Andrei A0417 2002 CSS 1 Bucuresti 00:52:00
5 Musat Gabriel A0414 2002 CSS 1 Bucuresti 00:52:40
6 Tutui Antonio Gabriel A0411 2002 CSS 1 Bucuresti 00:54:00
7 Soare Radu Gabriel A0552 2002 CS Free Style 00:57:32
8 Buliga Antonio Luciano A0422 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:00

Seria: 7
1 Voica Alexandru Daniel A0658 2002 Tenis Club 2000 00:50:68
2 Man Paul Gabriel A0619 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:20
3 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:50:00
4 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:00
5 Tudor Dan A0423 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:00
6 Gheorghiescu Bogdan Florin A0424 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:00
7 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:58

Seria: 8
1 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:13
2 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 00:48:00
3 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:00
4 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:45:25
5 Marin Stefan A0126 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:00
6 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 00:48:00
7 Rosca Cristian A0416 2002 CSS 1 Bucuresti 00:48:00
8 Sava Radu Bogdan A0425 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:26

Seria: 9
1 Radulescu Alecsandru Christian A0637 2002 Tenis Club 2000 00:44:85
2 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:43:55
3 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 CSS 1 Bucuresti 00:42:04
4 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:41:50
5 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:41:61
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:42:40
7 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:43:84
8 Toma Marian Andrei A0415 2002 CSS 1 Bucuresti 00:45:00

Seria: 10
1 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:00
2 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:40:00
3 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:36:96
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:33:00
5 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:35:63
6 Gorea Vlad Andrei A0427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:38:61
7 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:40:00
8 Ionescu Victor A0326 2002 CSS Dinamo 00:41:00

Descalificari
1 Popa Vicenzo
Observatii: absent
A0633 2002 CS Free Style 99:99:99
2 Radulescu Constantin Ciprian Emin
Observatii: absent
A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Radoi Vlad
Observatii: absent
A0634 2002 Tenis Club 2000 01:09:10
4 Varsa Stefan Mihai
Observatii: absent
A0412 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:10

Proba 3 50 metri liber - 9 ani - Baieti (54 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Atack Team 99:99:99
3 Iliescu Razvan A0612 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Median Bucuresti 99:99:99
5 Dragomir Andrei Ionut A0536 2001 Club Daimon 99:99:99
6 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 NAVI 99:99:99
7 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Cosug Andrei 11632 2001 NAVI 99:99:99
3 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 01:00:00
4 Tudor Matei A0432 2001 CSS 1 Bucuresti 00:56:00
5 Marin Calin A0512 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:00
6 Vasile Bogdan Catalin A0554 2001 CS Free Style 01:07:00
7 Sandu Ionut A0192 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
8 Nedelcu Viorel A0626 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
1 Kacso-Carstocea Matei A0335 2001 C S Intersport 2004 00:53:00
3 Stanescu Vlad Andrei A0322 2001 Delfinul Bucuresti 00:47:50
4 Petrov George A0632 2001 C S Intersport 2004 00:47:00
5 Ciuca Matei Alexandru A0044 2001 C S Intersport 2004 00:47:10
6 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:00
7 Vlad Denis Andrei A0517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:00
8 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:00

Seria: 4
1 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 C S Intersport 2004 00:46:80
2 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:00
3 Ilie Radu A0101 2001 NAVI 00:45:00
4 Raducanu Vlad A0636 2001 Petrolul Ploiesti 00:43:00
5 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 00:44:00
6 Popescu Vlad Marian A0176 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:00
7 Crisan Maxim JR A0541 2001 Steaua CSA 00:46:43
8 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:00

Seria: 5
1 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:42:92
2 Androne Corneliu Cristian A0429 2001 CSS 1 Bucuresti 00:41:41
3 Ciuhat Florin Alexandru A0045 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:00
4 Itul-Toderesc Octavian A0435 2001 CSS 1 Bucuresti 00:40:96
5 Mustata Claudiu Antonio Nicola A0143 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:00
6 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:00
7 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 00:42:19
8 Simion Alexandru Florin A0644 2001 Petrolul Ploiesti 00:43:00

Seria: 6
1 Moise Gabriel A0431 2001 CSS 1 Bucuresti 00:40:61
2 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:39:00
3 Motas Cristian A0139 2001 Steaua CSA 00:37:83
5 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 00:37:14
6 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:00
7 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:39:50
8 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:40:64

Seria: 7
2 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:00
3 Popescu Robert A0173 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:29
4 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:33:00
5 Duican Robert A0067 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:09
6 Cernescu Alexandru Ioan A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 00:34:00
7 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:36:00
8 Mindroc Adrian A0121 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:84

Descalificari
1 De Hilerin Henri
Observatii: absent
A0587 2001 NAVI 99:99:99
2 Ionescu Vlad Andrei
Observatii: absent
A0434 2001 CSS 1 Bucuresti 00:50:00
3 Bordei Catalin
Observatii: absent
A0025 2001 CSS Dinamo 00:37:00
4 Becheru Stefan Lucian Emil
Observatii:
A0430 2001 CSS 1 Bucuresti 00:36:00

Proba 4 50 metri liber - 7 ani - Fete (43 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 faraaa numeee A0661 2003 CS Free Style 99:99:99
4 Dejescu Anca A0588 2003 NAVI 99:99:99
5 Fudulica Alexandra Maria A0600 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Vasile Theodora Elena A0654 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Cozma Sanziana Maria A0555 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 farra numme A0659 2003 CS Free Style 99:99:99
4 Constantin Diana 13400 2003 Club Daimon 99:99:99
5 Gomoi Ioana Teodora A0236 2003 NAVI 99:99:99
6 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 99:99:99
7 Iliescu Denisa Cristina A0323 2003 CSS Dinamo 99:99:99
8 Draghici Diana Andreea A0248 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Fogoros Ioana Teodora A0241 2003 NAVI 99:99:99
2 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 99:99:99
3 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 99:99:99
4 Ciuperca Rebeca A0351 2003 CSS 1 Bucuresti 01:10:00
5 Bahrin Raluca Ilinca A0349 2003 CSS 1 Bucuresti 01:20:00
6 Mardare Madalina A0537 2003 Skills Sports 2009 99:99:99
7 Aslam Andra A0235 2003 NAVI 99:99:99
8 Paunescu Laura A0246 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Carata Alexia Antonia A0350 2003 CSS 1 Bucuresti 01:10:00
2 Poliacov Irina A0352 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:00
3 Danciu Elia A0243 2003 NAVI 01:00:00
4 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
5 Dragusi Alina Maria A0343 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
6 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:30
7 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 01:04:00
8 Ilie Bianca Maria A0244 2003 NAVI 01:10:00

Seria: 5
1 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
2 Bronisevski Ilinca A0347 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
3 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:58:00
4 Pagu Ioana A0629 2003 Tenis Club 2000 00:57:24
5 Cristovescu Florina Sorina A0585 2003 Petrolul Ploiesti 00:58:00
6 Dumitrescu Cristina A0342 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:00
7 Zamfirescu Stanca Maria A0250 2003 NAVI 01:00:00
8 Naidin Alexandra Patricia A0242 2003 NAVI 01:00:00

Seria: 6
1 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:55:23
2 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:00
3 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:48:00
4 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:45:91
5 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:47:00
6 Serman Ioana Alexandra A0543 2003 CS Free Style 00:49:18
7 Ichim Alexia A0611 2003 Bucharest Sport Club 00:54:00
8 Stanilescu Thea A0650 2003 Petrolul Ploiesti 00:57:00

Proba 5 50 metri liber - 8 ani - Fete (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 99:99:99
3 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Borsa Mara Mihaela A0357 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Jiman Maria Ioana A0615 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Rhfir Maria A0638 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 99:99:99
3 Stan Silvia Mihaela A0259 2002 NAVI 99:99:99
4 Vizitiu Raluca A0450 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:49:00
5 Boboc Maria A0255 2002 NAVI 99:99:99
6 Lapadatu Ioana Alexandra A0254 2002 NAVI 99:99:99
7 Lazar Ioana A0617 2002 Atack Team 99:99:99
8 Ivancov Lorena Gabriela A0256 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 3
2 Oprea Maria Elena A0316 2002 Delfinul Bucuresti 01:10:00
3 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 01:00:00
4 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:20
5 Stan Nicola Mihaela A0354 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:25
6 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:00
7 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:70
8 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:60

Seria: 4
1 Ica Maria Alexandra A0546 2002 CS Free Style 00:57:98
2 Baraitareanu Mihaela A0353 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:00
3 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:22
4 Chiriac Elena A0454 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:25
5 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:00
6 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:87
7 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:00
8 Haiducu Narcisa A0356 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:00

Seria: 5
1 Bejenaru Catinca A0360 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:00
2 Cracoveanu Mara A0584 2002 CSS 1 Bucuresti 00:48:40
3 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:00
4 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:95
5 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:45:00
6 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Tenis Club 2000 00:47:57
7 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:48:43
8 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:53:00

Seria: 6
1 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:43:00
2 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 Aqua Center Buzau 00:41:00
3 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:39:90
4 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:39:00
5 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:39:80
6 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:41:00
7 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:42:00
8 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:44:36

Descalificari
1 Vizitiu Alexia
Observatii: absent
A0451 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Matei Ilinca
Observatii: absent
A0620 2002 CSS 1 Bucuresti 01:12:39

Proba 6 50 metri liber - 9 ani - Fete (50 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Siliste Maria A0198 2001 Median Bucuresti 99:99:99
5 Tiriblecea Ilinca A0652 2001 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 99:99:99
3 Visoiu Sara A0655 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Constantinescu Cella A0582 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Rizea Andreea A0639 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Voaides Malina Ana Maria 11769 2001 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Ilie Ioana Alexa A0547 2001 CS Free Style 01:02:00
2 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:00
4 Marin Sorana Ioana A0462 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:00
5 Milea Silvia A0622 2001 Tenis Club 2000 00:51:59
6 Ionescu Ana Maria A0548 2001 CS Free Style 01:00:00
7 Stanciu Alexandra Mihaela A0549 2001 CS Free Style 01:01:00
8 Lazar Ana Maria A0616 2001 Aqua Center Buzau 38:51:00

Seria: 4
1 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 00:48:00
2 Constantin Catrinel Daria A0263 2001 NAVI 00:48:00
3 Ticu Marian Antonia Francesca A0214 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:00
4 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 00:45:00
5 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:00
6 Ghinea Dunia Luciana A0371 2001 CSS 1 Bucuresti 00:47:00
7 Tutila Cristina Maria A0363 2001 CSS 1 Bucuresti 00:48:00
8 Bunea Rut 11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:62

Seria: 5
1 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:45:00
2 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:00
3 Pakir Aysa Carina A0159 2001 Delfinul Bucuresti 00:44:50
4 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:43:82
5 Duran Laura Mihaela A0369 2001 CSS 1 Bucuresti 00:44:00
6 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 00:44:82
7 Pilica Elena Claudia A0368 2001 CSS 1 Bucuresti 00:45:00
8 Stancu Maria A0205 2001 Bucharest Sport Club 00:45:00

Seria: 6
1 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:43:00
2 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Delfinul Bucuresti 00:42:50
3 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:42:00
4 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:40:05
5 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 00:40:90
6 Petcu Teona A0166 2001 Bucharest Sport Club 00:42:40
7 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:42:80
8 Davidescu Adriana A0058 2001 CSS 1 Bucuresti 00:43:00

Seria: 7
1 Stanca Iulia Maria 11631 2001 NAVI 00:39:90
2 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:38:00
3 Buzea Ana-Maria 11020 2001 NAVI 00:37:00
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:34:80
5 Puchiu Ingrid 11306 2001 CSS Dinamo 00:35:00
6 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:38:00
7 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:38:36
8 Stan Denisa A0648 2001 NAVI 00:40:00

Descalificari
1 Boca Mara
Observatii: absent
A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:00

Proba 7 50 metri bras - 7 ani - Baieti (39 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Soare Darius Ionut A0645 2003 NAVI 99:99:99
4 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2003 NAVI 99:99:99
5 Asladolahi Arian A0572 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Grunea Valentin A0606 2003 NAVI 99:99:99
7 Petrache Alexandru A0631 2003 CS Free Style 99:99:99

Seria: 2
3 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Badica Mihnea A0575 2003 Bucharest Sport Club 01:20:00
5 Solea Eduard A0646 2003 Tenis Club 2000 01:29:01
6 Stan Stefan A0660 2003 CS Free Style 99:99:99
8 Nica Catalin A0603 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 01:15:00
2 Lungu Andrei A0280 2003 NAVI 01:15:00
3 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:10:00
4 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 01:10:00
5 Cosug Radu A0294 2003 NAVI 01:10:00
6 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 01:12:00
7 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 01:15:00
8 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 01:15:00

Seria: 4
1 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS Dinamo 01:08:00
2 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 01:05:00
3 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 01:03:00
4 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:00
5 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 01:02:00
6 Badicut Matei A0577 2003 Tenis Club 2000 01:04:28
7 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:00
8 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CS Free Style 01:10:00

Seria: 5
1 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
2 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:58:82
3 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:00
4 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:00
5 Manea Eduard Andrei A0380 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:00
6 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:57:00
7 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
8 Snagoveanu Andrei A0378 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:00

Descalificari
1 Oncescu Tudor
Observatii: absent
A0628 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Furu George
Observatii: abandon
A0601 2003 Atack Team 99:99:99
3 Marinescu Dara Ioana
Observatii: absent
A0576 2003 Tenis Club 2000 99:99:99

Proba 8 50 metri bras - 8 ani - Baieti (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Coman Stefan Razvan A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Sontea Andrei A0300 2002 NAVI 99:99:99
6 Ionescu Marius Cristian A0504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 99:99:99
2 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 99:99:99
4 Mihailescu Victor A0621 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Bartic Dumitru Gabriel A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Popa Vicenzo A0633 2002 CS Free Style 99:99:99
7 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Albu Eduard A0569 2002 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Mihaila Stefan A0653 2002 CS Free Style 99:99:99
2 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Soare Radu Gabriel A0552 2002 CS Free Style 01:11:00
5 Gheorghiescu Bogdan Florin A0424 2002 CSS 1 Bucuresti 01:15:00
6 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 01:08:00
2 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:90
3 Petroff Andrei A0333 2002 C S Intersport 2004 01:01:00
4 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
5 Voica Alexandru Daniel A0658 2002 Tenis Club 2000 01:00:61
6 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:01:80
7 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 01:08:00
8 Buliga Antonio Luciano A0422 2002 CSS 1 Bucuresti 01:10:00

Seria: 5
1 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
2 Marin Stefan A0126 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:79
3 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:01
4 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:00
5 Gorea Vlad Andrei A0427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:00
6 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:20
7 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 01:00:00
8 Sava Radu Bogdan A0425 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:00

Seria: 6
1 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:57:65
2 Tutui Antonio Gabriel A0411 2002 CSS 1 Bucuresti 00:57:00
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:55:00
4 Radulescu Alecsandru Christian A0637 2002 Tenis Club 2000 00:52:53
5 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:54:00
6 Ionescu Victor A0326 2002 CSS Dinamo 00:55:14
7 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:57:50
8 Musat Gabriel A0414 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:11

Seria: 7
1 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:50:82
2 Man Paul Gabriel A0619 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:60
3 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:00
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:46:00
5 Toma Marian Andrei A0415 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:20
6 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:00
7 Rosca Cristian A0416 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:20
8 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:52:00

Descalificari
1 Frunza Tudor
Observatii: absent
A0298 2002 NAVI 99:99:99

Proba 9 50 metri bras - 9 ani - Baieti (49 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Iliescu Razvan A0612 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 NAVI 99:99:99
3 Vasile Bogdan Catalin A0554 2001 CS Free Style 99:99:99
5 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 99:99:99
6 Cosug Andrei 11632 2001 NAVI 99:99:99
7 Sandu Ionut A0192 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
1 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 01:16:00
2 Stanescu Vlad Andrei A0322 2001 Delfinul Bucuresti 01:05:00
3 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 01:04:37
4 Petrov George A0632 2001 C S Intersport 2004 01:03:00
5 Itul-Toderesc Octavian A0435 2001 CSS 1 Bucuresti 01:04:32
6 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:00
7 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 C S Intersport 2004 01:16:00
8 Ciuca Matei Alexandru A0044 2001 C S Intersport 2004 01:17:00

Seria: 4
1 Vlad Denis Andrei A0517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:00
2 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 01:00:95
3 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:00
4 Ilie Radu A0101 2001 NAVI 01:00:00
5 Simion Alexandru Florin A0644 2001 Petrolul Ploiesti 01:00:00
6 Androne Corneliu Cristian A0429 2001 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
7 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:00
8 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:00

Seria: 5
1 Raducanu Vlad A0636 2001 Petrolul Ploiesti 00:58:00
2 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 00:56:10
3 Ciuhat Florin Alexandru A0045 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:74
4 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:55:00
5 Mustata Claudiu Antonio Nicola A0143 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:00
6 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:56:00
7 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:56:39

Seria: 6
1 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:00
2 Popescu Vlad Marian A0176 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:00
3 Crisan Maxim JR A0541 2001 Steaua CSA 00:50:27
4 Ionescu Vlad Andrei A0434 2001 CSS 1 Bucuresti 00:49:00
5 Cernescu Alexandru Ioan A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 00:49:00
7 Motas Cristian A0139 2001 Steaua CSA 00:52:20
8 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:00

Seria: 7
1 Mindroc Adrian A0121 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:12
2 Becheru Stefan Lucian Emil A0430 2001 CSS 1 Bucuresti 00:48:00
3 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:00
4 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:46:00
5 Popescu Robert A0173 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:23
6 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:47:88
7 Duican Robert A0067 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:06
8 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:48:40

Descalificari
1 Florea Mihnea Ioan
Observatii:
A0599 2001 Atack Team 99:99:99
2 De Hilerin Henri
Observatii: absent
A0587 2001 NAVI 99:99:99
3 Moise Gabriel
Observatii:
A0431 2001 CSS 1 Bucuresti 00:59:75
4 Bordei Catalin
Observatii: absent
A0025 2001 CSS Dinamo 00:52:00

Proba 10 50 metri bras - 7 ani - Fete (30 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Zamfirescu Stanca Maria A0250 2003 NAVI 99:99:99
3 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Mardare Madalina A0537 2003 Skills Sports 2009 99:99:99
5 Bahrin Raluca Ilinca A0349 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Cozma Sanziana Maria A0555 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Ilie Bianca Maria A0244 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Draghici Diana Andreea A0248 2003 NAVI 99:99:99
2 Carata Alexia Antonia A0350 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 99:99:99
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2003 NAVI 99:99:99
5 Danciu Elia A0243 2003 NAVI 99:99:99
6 faraaa numeee A0661 2003 CS Free Style 99:99:99
7 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 99:99:99
8 farra numme A0659 2003 CS Free Style 99:99:99

Seria: 3
1 Ciuperca Rebeca A0351 2003 CSS 1 Bucuresti 01:45:00
2 Stanilescu Thea A0650 2003 Petrolul Ploiesti 01:15:00
3 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 01:10:00
4 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 01:10:00
5 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 01:10:00
6 Dragusi Alina Maria A0343 2003 CSS 1 Bucuresti 01:15:00
7 Cristovescu Florina Sorina A0585 2003 Petrolul Ploiesti 01:20:00
8 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Ichim Alexia A0611 2003 Bucharest Sport Club 01:09:00
2 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 01:00:00
3 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:00
4 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:52:89
7 Pagu Ioana A0629 2003 Tenis Club 2000 01:07:90
8 Serman Ioana Alexandra A0543 2003 CS Free Style 01:10:00

Descalificari
1 Corcoveanu Mara
Observatii: absent
A0361 2003 CSS 1 Bucuresti 00:54:20
2 Bejenaru Catinca
Observatii: absent
A0360 2003 CSS 1 Bucuresti 00:57:00

Proba 11 50 metri bras - 8 ani - Fete (35 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Lazar Ioana A0617 2002 Atack Team 99:99:99
3 Chiriac Elena A0454 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Oprea Maria Elena A0316 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Boboc Maria A0255 2002 NAVI 99:99:99
6 Ivancov Lorena Gabriela A0256 2002 NAVI 99:99:99
7 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
2 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:00
3 Stan Nicola Mihaela A0354 2002 CSS 1 Bucuresti 01:20:00
4 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 01:15:00
5 Baraitareanu Mihaela A0353 2002 CSS 1 Bucuresti 01:20:00
8 Lapadatu Ioana Alexandra A0254 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:00
2 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Tenis Club 2000 01:03:92
3 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 01:00:00
4 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:00
5 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 01:00:00
6 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 01:03:00
7 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:50
8 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:00

Seria: 5
1 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:55:00
2 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:53:50
3 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:53:00
4 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:20
5 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 Aqua Center Buzau 00:49:00
6 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:53:00
7 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:54:00
8 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:56:58

Descalificari
1 Rhfir Maria
Observatii:
A0638 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Parvu Lorena Cristina
Observatii: absent
A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Matei Ilinca
Observatii: absent
A0620 2002 CSS 1 Bucuresti 01:20:00
4 Haiducu Narcisa
Observatii:
A0356 2002 CSS 1 Bucuresti 01:30:00

Proba 12 50 metri bras - 9 ani - Fete (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Siliste Maria A0198 2001 Median Bucuresti 99:99:99
2 Voaides Malina Ana Maria 11769 2001 Atack Team 99:99:99
3 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Tiriblecea Ilinca A0652 2001 Atack Team 99:99:99
5 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Ilie Ioana Alexa A0547 2001 CS Free Style 99:99:99
7 Constantin Catrinel Daria A0263 2001 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Stanciu Alexandra Mihaela A0549 2001 CS Free Style 01:30:00
2 Draghici Iustina A0324 2001 CSS Dinamo 01:10:00
4 Milea Silvia A0622 2001 Tenis Club 2000 01:06:76
5 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 01:07:00
6 Marin Sorana Ioana A0462 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:00
7 Ionescu Ana Maria A0548 2001 CS Free Style 01:15:00
8 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Duran Laura Mihaela A0369 2001 CSS 1 Bucuresti 01:04:68
2 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:00
3 Ticu Marian Antonia Francesca A0214 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:00
4 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
5 Ghinea Dunia Luciana A0371 2001 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
6 Pilica Elena Claudia A0368 2001 CSS 1 Bucuresti 01:01:51
7 Stancu Maria A0205 2001 Bucharest Sport Club 01:03:00
8 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 01:06:00

Seria: 4
1 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 01:00:00
2 Bunea Rut 11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:25
3 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:58:00
4 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:57:00
5 Pakir Aysa Carina A0159 2001 Delfinul Bucuresti 00:58:00
6 Stanca Iulia Maria 11631 2001 NAVI 00:58:15
7 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:00
8 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 01:00:00

Seria: 5
1 Petcu Teona A0166 2001 Bucharest Sport Club 00:55:79
2 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Delfinul Bucuresti 00:54:50
3 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:52:00
4 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 00:50:97
5 Stan Denisa A0648 2001 NAVI 00:52:00
6 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:54:00
7 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 00:55:37
8 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:00

Seria: 6
1 Buzea Ana-Maria 11020 2001 NAVI 00:49:00
2 Davidescu Adriana A0058 2001 CSS 1 Bucuresti 00:49:00
3 Puchiu Ingrid 11306 2001 CSS Dinamo 00:48:00
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:45:00
5 Lazar Ana Maria A0616 2001 Aqua Center Buzau 00:47:25
6 Tutila Cristina Maria A0363 2001 CSS 1 Bucuresti 00:49:00
7 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:49:00
8 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:50:00

Descalificari
1 Boca Mara
Observatii: absent
A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:00

Proba 13 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Daniel Gabriel Dobre, Alexandru Petrache, Stefan Stan, Ianis Mihai Tanase, 2003 CS Free Style 05:13:31
2 Stafeta 5 Cristian Chioncel, Mihai Daniel Toderoiu, Andrei Alexandru Vasile, Darius Costin Anghel, 2003 NAVI 04:55:56
3 Stafeta 3 Eduard Delcea, Vasileios Kokkinakis, Luca Andrei Macovei, Mihnea Stefan Marmara, 2003 CSS 1 Bucuresti 03:57:89
4 Stafeta 1 Andrei Catalin Baciu, Tobias George Dumitrache, Andrei Grigore, Markus Stoltz, 2003 Bucharest Sport Club 03:16:05
5 Stafeta 2 Matei Stefan Avram, Radu Cosug, Alexandru Dimitrie Iancu, Luca Ioan Morariu, 2003 NAVI 03:27:79
6 Stafeta 4 Matei Badicut, Vlad Andrei Costea Dicu, Mihai Valentin Graef, Teodor Solomon, 2003 Tenis Club 2000 03:59:05
7 Stafeta 6 Andrei Catalin Borcan, Cristian Alexandru Dumitrescu, Catalin Ionut Dumitrescu, Andrei Lungu, 2003 NAVI 05:01:88

Proba 14 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Mihai Apolzan, Tudor Frunza, Armand Alexandru Rosu, Andrei Sontea, 2002 NAVI 04:40:33
2 Stafeta 5 Bogdan Florin Gheorghiescu, Richard Alexandru Petre, Radu Bogdan Sava, Cristi Marian Siminescu, 2002 CSS 1 Bucuresti 03:10:91
3 Stafeta 3 Eric Mocanu, Andrei Popa, Alecsandru Christian Radulescu, Alexandru Daniel Voica, 2002 Tenis Club 2000 02:57:07
4 Stafeta 1 Luca Vlad Dimitriu, Vlad Andrei Gorea, Cristian Dumitru Neacsu, Sergiu Rosu, 2002 CSS 1 Bucuresti 02:44:84
5 Stafeta 2 Leon Stan, Andrei Cristian Balaceanu, Liviu Alexandru Coman, Edward Minciu, 2002 NAVI 02:53:31
6 Stafeta 4 Matei Ioan Lemnaru, Sergiu Marfon, Stefan Marin, Claudiu Ionut Vlad, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:58:60
7 Stafeta 6 Dumitru Gabriel Bartic, Fabian Valentin Basalau, Stefan Razvan Coman, David Marius Teodor Zamfir, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:29:06

Proba 15 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 8 Robert Constantin Miu, Vlad Marian Popescu, Luca Andrei Rosmenteniuc, Denis Andrei Vlad, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:11:90
2 Stafeta 5 Cristian Motas, Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua Bordea, Antonio Costroj, Maxim JR Crisan, 2001 Steaua CSA 02:42:46
3 Stafeta 3 Florin Alexandru Ciuhat, Adrian Mindroc, Lucian Andrei Valle, Stefan Marius Vasile, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:38:11
4 Stafeta 1 Robert Duican, Gabriel Ioan Dumitrache, Claudiu Antonio Nicola Mustata, Robert Popescu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:20:97
5 Stafeta 2 Radu Ilie, Florin Cardasol, Mihnea Ionescu, Darius Ionut Soare, 2001 NAVI 02:34:35
6 Stafeta 4 Corneliu Cristian Androne, Stefan Lucian Emil Becheru, Alexandru Ioan Cernescu, Gabriel Moise, 2001 CSS 1 Bucuresti 02:39:68
7 Stafeta 6 Ionut Sandu, Luca Solea, Giulio Marco Vlad, 2001 Tenis Club 2000 02:45:43

Proba 16 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Alexandra Anissia Barbu, Ecaterina Scortea , Diana Andreea Draghici, Laura Paunescu, 2003 NAVI 05:26:51
3 Stafeta 3 Elia Danciu, Stanca Maria Zamfirescu , Bianca Maria Ilie, Alexandra Patricia Naidin, 2003 NAVI 04:01:35
4 Stafeta 1 Catalina Colcer, Miruna Lucia Maria Iordache, Anna Maria Nahed, Maria Petrescu, 2003 NAVI 03:34:21
5 Stafeta 2 Alina Maria Dragusi, Cristina Dumitrescu, Mihaela Grigoroiu, Anca Vasilescu Guiu, 2003 CSS 1 Bucuresti 03:48:61
6 Stafeta 4 Raluca Ilinca Bahrin, Alexia Antonia Carata, Rebeca Ciuperca, Theodora Elena Vasile, 2003 CSS 1 Bucuresti 04:40:18

Proba 17 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Mara Mihaela Borsa, Narcisa Haiducu, Ioana Alexandra Piedemonte, Nicola Mihaela Stan, 2002 CSS 1 Bucuresti 03:41:96
3 Stafeta 3 Naomi Cergan, Rebecca Chelu, Andra Mihaela Macoveiciuc, Maria Ilinca Tota, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:13:45
4 Stafeta 1 Ioana Gadea, Andreea Ramona Dragoi, Ana Mustatea, Sara Danciu, 2002 NAVI 02:59:98
5 Stafeta 2 Patricia Mihaela Codarleanu, Meg-Lidia Guias, Daria Mataoanu, Maria Rhfir, 2002 Bucharest Sport Club 03:09:79
6 Stafeta 4 Elena Chiriac, Ana Maria Diaconu, Cristina Daniela Pavel, Sabina Nicoleta Tudorache, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:40:80
7 Stafeta 6 Maria Boboc , Andreea Georgescu, Dominic Andrei Meghea, Ioana Teodora Fogoros, 2002 NAVI 05:39:08

Proba 18 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 9 Theodora Dragan, Catrinel Daria Constantin, Andreea Nita, Ioana Alexandra Lapadatu, 2001 NAVI 03:49:84

Seria: 2
0 Stafeta 2 Elena Ioana Chiss, Adriana Davidescu, Jasminne Anne Marie Ivan, Elena Maria Kokkinakis, 2001 CSS 1 Bucuresti 02:42:32
2 Stafeta 7 Laura Mihaela Duran, Dunia Luciana Ghinea, Elena Claudia Pilica, Cristina Maria Tutila, 2001 CSS 1 Bucuresti 03:11:19
3 Stafeta 5 Rut Bunea, Andreea Maria Muca, Mihaela Stan, Antonia Francesca Ticu Marian, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:01:85
4 Stafeta 3 Ana Barbu, Silvia Maria Bentea, Teona Petcu, Maria Stancu, 2001 Bucharest Sport Club 02:49:94
5 Stafeta 4 Denisa Mariana Costea, Aysa Carina Pakir, Andreea Miruna Postolache, Bianca Nicoleta Vochitoaia, 2001 Delfinul Bucuresti 02:59:48
6 Stafeta 6 Andreea Belu, Corina Ionescu, Silvia Milea, Roberta Rusu, 2001 Tenis Club 2000 03:10:40
7 Stafeta 8 Amalia Gabriela Crismaru, Sorana Ioana Marin, Maria Ioana Pana, Irina Alexandra Tomuta, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:47:66

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 19 50 metri spate - 7 ani - Baieti (66 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Butnariu Alexandru Mihai A0271 2003 NAVI 99:99:99
4 Filat Mihai A0597 2003 NAVI 99:99:99
5 Stefan Vlad Alexandru A0275 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Solea Eduard A0646 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Dumitru Calin A0595 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Borcan Andrei Catalin A0287 2003 NAVI 99:99:99
5 Toderoiu Mihai Daniel A0285 2003 NAVI 99:99:99
6 Paun Anghelescu A0630 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
7 nimeni nimeni A0560 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2003 NAVI 99:99:99
2 Marmara Mihnea Stefan A0400 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Mitran Daniel Cristian A0623 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 99:99:99
5 Dumitru Tudor A0596 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Chioncel Cristian A0578 2003 NAVI 99:99:99
7 Asladolahi Arian A0572 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Stan Stefan A0660 2003 CS Free Style 99:99:99
2 Nazarie Horia Petru A0276 2003 NAVI 99:99:99
3 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 99:99:99
5 Tancu Benedek Carlos 13401 2003 Club Daimon 99:99:99
6 Lapadat Cristian A0274 2003 NAVI 99:99:99
7 Anghel Darius Costin 13319 2003 NAVI 99:99:99
8 Tanase Ianis Mihai A0550 2003 CS Free Style 99:99:99

Seria: 5
3 Stoican Nicolae A0651 2003 NAVI 99:99:99
4 Dragne Mihnea George A0289 2003 NAVI 99:99:99
5 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 99:99:99
6 Dumitrescu Cristian Alexandru A0286 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 6
1 Petrache Alexandru A0631 2003 CS Free Style 99:99:99
2 Solomon Teodor A0647 2003 Tenis Club 2000 01:45:24
3 Badica Mihnea A0575 2003 Bucharest Sport Club 01:15:00
4 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 01:14:02
5 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 01:15:00
6 Dicu Vlad Andrei Costea A0589 2003 Tenis Club 2000 01:40:96
7 Sandu Matei A0641 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Tarara Tudor Ionut A0382 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 7
2 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:90
3 Cosug Radu A0294 2003 NAVI 01:02:00
4 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 01:00:50
5 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:80
6 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 01:02:00
7 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 01:05:00
8 Badicut Matei A0577 2003 Tenis Club 2000 01:06:80

Seria: 8
1 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:00:00
2 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 01:00:00
3 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:57:00
4 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CS Free Style 00:56:30
6 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS Dinamo 00:59:00
7 Lungu Andrei A0280 2003 NAVI 01:00:00
8 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:00

Seria: 9
1 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:00
2 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:00
3 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:00
4 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:44:00
5 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:22
6 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:46:63
7 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:52:00

Descalificari
1 Grunea Valentin
Observatii: absent
A0606 2003 NAVI 99:99:99
2 Soare Darius Ionut
Observatii: absent
A0645 2003 NAVI 99:99:99
3 Alecu Cedric Ioachim
Observatii: absent
A0284 2003 NAVI 99:99:99
4 Oncescu Tudor
Observatii: absent
A0628 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Marinescu Dara Ioana
Observatii: absent
A0576 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Sterian Narri Aryan Andrei
Observatii: absent
A0377 2003 CSS 1 Bucuresti 01:05:00
7 Snagoveanu Andrei
Observatii: absent
A0378 2003 CSS 1 Bucuresti 00:57:00
8 Manea Eduard Andrei
Observatii: absent
A0380 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:00

Proba 20 50 metri spate - 8 ani - Baieti (77 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Costea Alexandru Robert A0483 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Sorici Gabriel Alexandru A0297 2002 NAVI 99:99:99
5 Filat Nicolae A0598 2002 NAVI 99:99:99
6 Frunza Tudor A0298 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Manea Andrei Vlad A0299 2002 NAVI 99:99:99
2 Raveanu Mihai Vladut A0476 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Sontea Andrei A0300 2002 NAVI 99:99:99
4 Coman Radu Andrei A0580 2002 Atack Team 99:99:99
6 Popa Vicenzo A0633 2002 CS Free Style 99:99:99
7 Rosu Armand Alexandru A0301 2002 NAVI 99:99:99
8 Apolzan Mihai A0571 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 3
2 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:30
3 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:20
4 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:00
5 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:00
6 Mihaila Stefan A0653 2002 CS Free Style 01:22:00
7 Roua Adrian A0472 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:40
8 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Dragan Albert Cristian A0506 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:00
2 Ciocioi Cosmin A0420 2002 CSS 1 Bucuresti 01:10:00
3 Gheorghiescu Bogdan Florin A0424 2002 CSS 1 Bucuresti 01:10:00
4 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:20
6 Tematoru Dan Florin A0401 2002 CSS 1 Bucuresti 01:10:00
7 Ionita Andrei Bogdan A0475 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:80

Seria: 5
1 Soare Radu Gabriel A0552 2002 CS Free Style 01:07:00
2 Buliga Antonio Luciano A0422 2002 CSS 1 Bucuresti 01:05:00
3 Coman Stefan Razvan A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:90
4 Radulescu Alecsandru Christian A0637 2002 Tenis Club 2000 01:00:48
5 Bartic Dumitru Gabriel A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:00
6 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:80
7 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 01:05:00
8 Ionescu Marius Cristian A0504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:00

Seria: 6
1 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:70
2 Dinculescu Calin Victor A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:00
3 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:80
4 Bojec Alexandru Andrei A0417 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:00
5 Voica Alexandru Daniel A0658 2002 Tenis Club 2000 00:58:37
6 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:00
7 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:60
8 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:00

Seria: 7
1 Ionescu Victor A0326 2002 CSS Dinamo 00:57:00
2 Petroff Andrei A0333 2002 C S Intersport 2004 00:57:00
3 Tudor Dan A0423 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:00
4 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:55:00
6 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:50
8 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 00:58:00

Seria: 8
1 Marin Stefan A0126 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:00
2 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:00
3 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:52:00
5 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:52:00
6 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 CSS 1 Bucuresti 00:53:00
7 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 00:54:00
8 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:54:70

Seria: 9
1 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:90
2 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:39
3 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:00
4 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:00
5 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:50:00
6 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:00
7 Sava Radu Bogdan A0425 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:65

Seria: 10
1 Rosca Cristian A0416 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:10
2 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:45:00
3 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:43:19
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:38:00
5 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:40:02
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:43:50
7 Gorea Vlad Andrei A0427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:00
8 Toma Marian Andrei A0415 2002 CSS 1 Bucuresti 00:48:12

Descalificari
1 Geanta Antonio Stefan
Observatii: absent
A0302 2002 NAVI 99:99:99
2 Dumea Denis Andrei
Observatii: absent
A0482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Radoi Vlad
Observatii: absent
A0634 2002 Tenis Club 2000 01:08:86
4 Cojoaca Tudor Florin
Observatii: absent
A0493 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:80
5 Tutui Antonio Gabriel
Observatii: absent
A0411 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:00
6 Varsa Stefan Mihai
Observatii: absent
A0412 2002 CSS 1 Bucuresti 00:57:00
7 Man Paul Gabriel
Observatii: absent
A0619 2002 CSS 1 Bucuresti 00:52:00
8 Musat Gabriel
Observatii: absent
A0414 2002 CSS 1 Bucuresti 00:52:00

Proba 21 50 metri spate - 9 ani - Baieti (53 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Median Bucuresti 99:99:99
3 Dragomir Andrei Ionut A0536 2001 Club Daimon 99:99:99
4 De Hilerin Henri A0587 2001 NAVI 99:99:99
5 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 99:99:99
6 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Cosug Andrei 11632 2001 NAVI 99:99:99
2 Iliescu Razvan A0612 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Vasile Bogdan Catalin A0554 2001 CS Free Style 01:15:00
4 Marin Calin A0512 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:00
5 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 01:05:00
6 Tudor Matei A0432 2001 CSS 1 Bucuresti 01:15:00
7 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Atack Team 99:99:99
8 Nedelcu Viorel A0626 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
1 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:00
2 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:58:94
3 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 00:56:21
4 Vlad Denis Andrei A0517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:00
5 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:56:00
6 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:00
7 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 C S Intersport 2004 01:00:00
8 Ciuca Matei Alexandru A0044 2001 C S Intersport 2004 01:01:00

Seria: 4
1 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:00
2 Ciuhat Florin Alexandru A0045 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:48
3 Ionescu Vlad Andrei A0434 2001 CSS 1 Bucuresti 00:52:00
4 Androne Corneliu Cristian A0429 2001 CSS 1 Bucuresti 00:51:74
5 Ilie Radu A0101 2001 NAVI 00:52:00
6 Mustata Claudiu Antonio Nicola A0143 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:00
7 Petrov George A0632 2001 C S Intersport 2004 00:55:00
8 Itul-Toderesc Octavian A0435 2001 CSS 1 Bucuresti 00:55:70

Seria: 5
1 Moise Gabriel A0431 2001 CSS 1 Bucuresti 00:50:91
2 Simion Adrian A0643 2001 Petrolul Ploiesti 00:50:00
3 Stanescu Vlad Andrei A0322 2001 Delfinul Bucuresti 00:50:00
4 Raducanu Vlad A0636 2001 Petrolul Ploiesti 00:48:00
5 Crisan Maxim JR A0541 2001 Steaua CSA 00:49:68
6 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 00:50:00
8 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:10

Seria: 6
1 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 00:47:14
2 Motas Cristian A0139 2001 Steaua CSA 00:46:27
3 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:45:41
4 Cernescu Alexandru Ioan A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 00:44:00
5 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:00
6 Becheru Stefan Lucian Emil A0430 2001 CSS 1 Bucuresti 00:45:43
7 Sandu Ionut A0192 2001 Tenis Club 2000 00:46:63
8 Popescu Vlad Marian A0176 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:00

Seria: 7
1 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:00
3 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:41:00
4 Popescu Robert A0173 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:30
5 Duican Robert A0067 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:42
6 Mindroc Adrian A0121 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:88
7 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:00
8 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:43:00

Descalificari
1 Vlad Giulio Marco
Observatii:
10856 2001 Tenis Club 2000 00:50:22
2 Bordei Catalin
Observatii: absent
A0025 2001 CSS Dinamo 00:42:00

Proba 22 50 metri spate - 7 ani - Fete (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Aslam Andra A0235 2003 NAVI 99:99:99
2 Fudulica Alexandra Maria A0600 2003 NAVI 99:99:99
3 farra numme A0659 2003 CS Free Style 99:99:99
4 Cozma Sanziana Maria A0555 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Gomoi Ioana Teodora A0236 2003 NAVI 99:99:99
6 Strungareanu Ioana Andra A0238 2003 NAVI 99:99:99
7 faraaa numeee A0661 2003 CS Free Style 99:99:99

Seria: 2
1 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 99:99:99
2 Dejescu Anca A0588 2003 NAVI 99:99:99
3 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Vlad Ana Maria A0240 2003 NAVI 99:99:99
5 Fogoros Ioana Teodora A0241 2003 NAVI 99:99:99
7 Vasile Theodora Elena A0654 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Iliescu Denisa Cristina A0323 2003 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
1 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 99:99:99
2 Draghici Diana Andreea A0248 2003 NAVI 99:99:99
3 Constantin Diana 13400 2003 Club Daimon 99:99:99
4 Mardare Madalina A0537 2003 Skills Sports 2009 01:24:25
5 Ilie Bianca Maria A0244 2003 NAVI 99:99:99
6 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 99:99:99
7 Paunescu Laura A0246 2003 NAVI 99:99:99
8 Butiurca Andreea Larisa A0237 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Bahrin Raluca Ilinca A0349 2003 CSS 1 Bucuresti 01:20:00
2 Zamfirescu Stanca Maria A0250 2003 NAVI 01:10:00
3 Ciuperca Rebeca A0351 2003 CSS 1 Bucuresti 01:05:00
4 Ichim Alexia A0611 2003 Bucharest Sport Club 01:03:54
5 Naidin Alexandra Patricia A0242 2003 NAVI 01:05:00
6 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 01:05:00
7 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 01:10:00
8 Carata Alexia Antonia A0350 2003 CSS 1 Bucuresti 01:20:00

Seria: 5
1 Danciu Elia A0243 2003 NAVI 01:02:00
2 Bronisevski Ilinca A0347 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
3 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 01:00:00
4 Serman Ioana Alexandra A0543 2003 CS Free Style 00:59:50
5 Dragusi Alina Maria A0343 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
6 Dumitrescu Cristina A0342 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
7 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:54
8 Pagu Ioana A0629 2003 Tenis Club 2000 01:03:30

Seria: 6
1 Poliacov Irina A0352 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:00
2 Stanilescu Thea A0650 2003 Petrolul Ploiesti 00:57:00
3 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:55:00
4 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:47:51
5 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 00:51:00
6 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:55:81
7 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:57:00

Descalificari
1 Anton Daria Stefania
Observatii: absent
A0544 2003 CS Free Style 99:99:99
2 Cristovescu Florina Sorina
Observatii: absent
A0585 2003 Petrolul Ploiesti 00:58:00

Proba 23 50 metri spate - 8 ani - Fete (45 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Boboc Maria A0255 2002 NAVI 99:99:99
3 Atanasiu Ana A0573 2002 Atack Team 99:99:99
4 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 99:99:99
5 Stan Silvia Mihaela A0259 2002 NAVI 99:99:99
6 Ivancov Lorena Gabriela A0256 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Jiman Maria Ioana A0615 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 99:99:99
4 Vizitiu Alexia A0451 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:00
5 Rhfir Maria A0638 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Lapadatu Ioana Alexandra A0254 2002 NAVI 99:99:99
8 Vizitiu Raluca A0450 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
2 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:80
3 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:00
4 Haiducu Narcisa A0356 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
5 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:60
6 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:00
7 Oprea Maria Elena A0316 2002 Delfinul Bucuresti 01:10:00
8 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:00

Seria: 4
1 Ica Maria Alexandra A0546 2002 CS Free Style 00:59:20
2 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:78
3 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Tenis Club 2000 00:58:51
4 Baraitareanu Mihaela A0353 2002 CSS 1 Bucuresti 00:57:00
5 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:50
6 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:60
7 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:00
8 Stan Nicola Mihaela A0354 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:00

Seria: 5
1 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:54
2 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:55:00
3 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:51:12
4 Corcoveanu Mara A0361 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:00
5 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:00
6 Bejenaru Catinca A0360 2002 CSS 1 Bucuresti 00:53:00
7 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:56:00
8 Chiriac Elena A0454 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:54

Seria: 6
1 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:48:00
2 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:47:00
3 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:46:00
4 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:44:51
5 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:45:00
6 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:00
7 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:48:00
8 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 Aqua Center Buzau 00:49:50

Descalificari
1 Matei Ilinca
Observatii: absent
A0620 2002 CSS 1 Bucuresti 01:21:00

Proba 24 50 metri spate - 9 ani - Fete (49 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 99:99:99
4 Voaides Malina Ana Maria 11769 2001 Atack Team 99:99:99
5 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Rizea Andreea A0639 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:00
5 Tiriblecea Ilinca A0652 2001 Atack Team 99:99:99
6 Siliste Maria A0198 2001 Median Bucuresti 99:99:99
7 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 01:07:00
2 Stanciu Alexandra Mihaela A0549 2001 CS Free Style 01:04:00
3 Marin Sorana Ioana A0462 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:00
4 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 00:59:42
6 Milea Silvia A0622 2001 Tenis Club 2000 01:02:15
7 Draghici Iustina A0324 2001 CSS Dinamo 01:07:00
8 Ilie Ioana Alexa A0547 2001 CS Free Style 01:10:00

Seria: 4
1 Ionescu Ana Maria A0548 2001 CS Free Style 00:58:40
2 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 00:56:00
3 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:00
4 Stancu Maria A0205 2001 Bucharest Sport Club 00:54:00
5 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:54:90
6 Pilica Elena Claudia A0368 2001 CSS 1 Bucuresti 00:55:00
7 Bunea Rut 11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:05
8 Ghinea Dunia Luciana A0371 2001 CSS 1 Bucuresti 00:59:30

Seria: 5
1 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:53:00
2 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:52:44
3 Constantin Catrinel Daria A0263 2001 NAVI 00:52:00
4 Stanca Iulia Maria 11631 2001 NAVI 00:51:60
5 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:52:00
6 Pakir Aysa Carina A0159 2001 Delfinul Bucuresti 00:52:00
7 Duran Laura Mihaela A0369 2001 CSS 1 Bucuresti 00:52:66
8 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:32

Seria: 6
1 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Delfinul Bucuresti 00:49:00
2 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:48:75
3 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:47:00
4 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:46:00
5 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:46:78
6 Ticu Marian Antonia Francesca A0214 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:00
7 Tutila Cristina Maria A0363 2001 CSS 1 Bucuresti 00:49:00
8 Petcu Teona A0166 2001 Bucharest Sport Club 00:50:87

Seria: 7
1 Davidescu Adriana A0058 2001 CSS 1 Bucuresti 00:46:00
2 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 00:43:34
3 Buzea Ana-Maria 11020 2001 NAVI 00:42:00
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:38:50
5 Puchiu Ingrid 11306 2001 CSS Dinamo 00:39:00
6 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:42:38
7 Lazar Ana Maria A0616 2001 Aqua Center Buzau 00:45:64
8 Stan Denisa A0648 2001 NAVI 00:46:00

Descalificari
1 Boca Mara
Observatii: absent
A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:00

Proba 25 50 metri fluture - 7 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Lungu Andrei A0280 2003 NAVI 99:99:99
4 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CS Free Style 99:99:99
5 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 99:99:99
3 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 99:99:99
5 Nica Catalin A0603 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 99:99:99
2 Asladolahi Arian A0572 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Badica Mihnea A0575 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS Dinamo 01:09:00
5 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 01:10:00
7 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 01:04:00
2 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
3 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:00
4 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:49:00
5 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:51
6 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:55:00
7 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 01:03:00
8 Cosug Radu A0294 2003 NAVI 01:08:00

Descalificari
1 Salajan Marck Stefan
Observatii: absent
A0564 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Solomon Teodor
Observatii: absent
A0647 2003 Tenis Club 2000 99:99:99

Proba 26 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ionescu Marius Cristian A0504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 99:99:99
5 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Coman Radu Andrei A0580 2002 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Bartic Dumitru Gabriel A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 99:99:99
4 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Petroff Andrei A0333 2002 C S Intersport 2004 99:99:99
6 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Mihaila Stefan A0653 2002 CS Free Style 99:99:99
2 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 99:99:99
4 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:70
5 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:70
6 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:40
7 Coman Stefan Razvan A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
2 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 01:07:00
3 Marin Stefan A0126 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:00
4 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:87
5 Rosca Cristian A0416 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
6 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:00
7 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 01:10:00
8 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:00

Seria: 5
1 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:58:00
2 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:00
3 Sava Radu Bogdan A0425 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:31
4 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:54:00
5 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:55:00
7 Gorea Vlad Andrei A0427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:00

Seria: 6
1 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:50:00
2 Toma Marian Andrei A0415 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:00
3 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:40:70
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:38:00
5 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:39:35
6 Ionescu Victor A0326 2002 CSS Dinamo 00:47:00
7 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:00
8 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:50:00

Descalificari
1 Soare Radu Gabriel
Observatii:
A0552 2002 CS Free Style 01:21:00
2 Gheorghiescu Bogdan Florin
Observatii: absent
A0424 2002 CSS 1 Bucuresti 01:15:00
3 Man Paul Gabriel
Observatii: absent
A0619 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:00
4 Tutui Antonio Gabriel
Observatii: absent
A0411 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:00

Proba 27 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 99:99:99
2 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 C S Intersport 2004 99:99:99
3 Vasile Bogdan Catalin A0554 2001 CS Free Style 99:99:99
5 Ciuca Matei Alexandru A0044 2001 C S Intersport 2004 99:99:99
6 Petrov George A0632 2001 C S Intersport 2004 99:99:99
7 Cosug Andrei 11632 2001 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Median Bucuresti 99:99:99
3 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 01:17:11
4 Androne Corneliu Cristian A0429 2001 CSS 1 Bucuresti 01:10:00
5 Moise Gabriel A0431 2001 CSS 1 Bucuresti 01:10:00
6 Crisan Maxim JR A0541 2001 Steaua CSA 99:99:99
7 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:00
2 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:00
3 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:03
4 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:59:32
5 Ilie Radu A0101 2001 NAVI 01:00:00
6 Itul-Toderesc Octavian A0435 2001 CSS 1 Bucuresti 01:00:40
7 Vlad Denis Andrei A0517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:01
8 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:00

Seria: 4
1 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:56:20
2 Popescu Vlad Marian A0176 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:01
3 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:00
4 Mustata Claudiu Antonio Nicola A0143 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:57
5 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 00:52:77
6 Raducanu Vlad A0636 2001 Petrolul Ploiesti 00:55:00
7 Simion Adrian A0643 2001 Petrolul Ploiesti 00:56:00
8 Ciuhat Florin Alexandru A0045 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:00

Seria: 5
1 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:50:00
2 Sandu Ionut A0192 2001 Tenis Club 2000 00:49:87
3 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:02
4 Mindroc Adrian A0121 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:90
5 Motas Cristian A0139 2001 Steaua CSA 00:44:90
6 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:49:07
7 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:00
8 Becheru Stefan Lucian Emil A0430 2001 CSS 1 Bucuresti 00:52:00

Seria: 6
1 Cernescu Alexandru Ioan A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 00:42:00
2 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:41:29
3 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:39:00
4 Popescu Robert A0173 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:96
5 Duican Robert A0067 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:72
6 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 00:41:00
7 Soare Darius Ionut A0645 2001 NAVI 00:42:00

Descalificari
1 Stanescu Vlad Andrei
Observatii: absent
A0322 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Cojocaru Andrei Ioan
Observatii: absent
11450 2001 NAVI 99:99:99
3 Dragomir Andrei Ionut
Observatii: absent
A0536 2001 Club Daimon 99:99:99
4 Bordei Catalin
Observatii: absent
A0025 2001 CSS Dinamo 00:43:00

Proba 28 50 metri fluture - 7 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 99:99:99
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 99:99:99
5 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Zamfirescu Stanca Maria A0250 2003 NAVI 99:99:99
3 Cozma Sanziana Maria A0555 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Serman Ioana Alexandra A0543 2003 CS Free Style 99:99:99
6 Constantin Diana 13400 2003 Club Daimon 99:99:99
7 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
2 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 01:10:00
3 Danciu Elia A0243 2003 NAVI 01:08:00
4 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:48:80
5 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 01:00:00
6 Naidin Alexandra Patricia A0242 2003 NAVI 01:10:00
7 Ichim Alexia A0611 2003 Bucharest Sport Club 01:11:00
8 Stanilescu Thea A0650 2003 Petrolul Ploiesti 01:20:00

Descalificari
1 Cristovescu Florina Sorina
Observatii: absent
A0585 2003 Petrolul Ploiesti 01:20:00

Proba 29 50 metri fluture - 8 ani - Fete (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Rhfir Maria A0638 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 99:99:99
2 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:00
3 Haiducu Narcisa A0356 2002 CSS 1 Bucuresti 01:20:00
4 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:60
5 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:00
6 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:00
7 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 99:99:00

Seria: 3
1 Matei Ilinca A0620 2002 CSS 1 Bucuresti 01:10:00
2 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:00
3 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
4 Corcoveanu Mara A0361 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:00
5 Bejenaru Catinca A0360 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:00
6 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:00
7 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 01:02:02
8 Stan Nicola Mihaela A0354 2002 CSS 1 Bucuresti 01:10:00

Seria: 4
1 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:00
3 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:48:00
4 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:44:00
5 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:47:00
6 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:48:00
7 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:10
8 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 Aqua Center Buzau 00:52:50

Descalificari
1 Dragulet Claudia Maria
Observatii: absent
A0315 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Guias Meg-Lidia
Observatii:
12269 2002 Bucharest Sport Club 00:48:50

Proba 30 50 metri fluture - 9 ani - Fete (42 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Siliste Maria A0198 2001 Median Bucuresti 99:99:99
4 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 99:99:99
5 Constantin Catrinel Daria A0263 2001 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Ionescu Ana Maria A0548 2001 CS Free Style 01:20:00
4 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:00
5 Stanciu Alexandra Mihaela A0549 2001 CS Free Style 01:15:00

Seria: 3
1 Stancu Maria A0205 2001 Bucharest Sport Club 01:10:00
2 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 01:06:00
3 Marin Sorana Ioana A0462 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:00
4 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:00
5 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:00
6 Pilica Elena Claudia A0368 2001 CSS 1 Bucuresti 01:05:00
7 Ticu Marian Antonia Francesca A0214 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:00

Seria: 4
1 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 01:00:00
2 Petcu Teona A0166 2001 Bucharest Sport Club 00:57:34
3 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:55:00
4 Duran Laura Mihaela A0369 2001 CSS 1 Bucuresti 00:54:69
5 Pakir Aysa Carina A0159 2001 Delfinul Bucuresti 00:55:00
6 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:56:48
7 Bunea Rut 11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:07
8 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 01:00:00

Seria: 5
1 Ghinea Dunia Luciana A0371 2001 CSS 1 Bucuresti 00:54:00
2 Davidescu Adriana A0058 2001 CSS 1 Bucuresti 00:52:00
3 Tutila Cristina Maria A0363 2001 CSS 1 Bucuresti 00:50:00
4 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:47:01
5 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:48:00
6 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 00:51:57
7 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Delfinul Bucuresti 00:52:00
8 Stanca Iulia Maria 11631 2001 NAVI 00:54:60

Seria: 6
1 Stan Denisa A0648 2001 NAVI 00:46:00
2 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:44:00
3 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:42:00
4 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:41:00
5 Puchiu Ingrid 11306 2001 CSS Dinamo 00:41:20
6 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:43:29
7 Buzea Ana-Maria 11020 2001 NAVI 00:45:00
8 Lazar Ana Maria A0616 2001 Aqua Center Buzau 00:46:40

Descalificari
1 Crismaru Amalia Gabriela
Observatii: absent
A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Draghici Iustina
Observatii:
A0324 2001 CSS Dinamo 01:20:00
3 Ilie Ioana Alexa
Observatii: absent
A0547 2001 CS Free Style 99:99:99
4 Boca Mara
Observatii: absent
A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:00

Proba 31 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Daniel Gabriel Dobre, Alexandru Petrache, Stefan Stan, Ianis Mihai Tanase, 2003 CS Free Style 05:17:72
2 Stafeta 5 Matei Badicut, Vlad Andrei Costea Dicu, Mihai Valentin Graef, Teodor Solomon, 2003 Tenis Club 2000 04:37:96
3 Stafeta 3 Radu Cosug, Alexandru Dimitrie Iancu, Luca Ioan Morariu, Andrei Lungu, 2003 NAVI 03:51:09
4 Stafeta 1 Andrei Catalin Baciu, Tobias George Dumitrache, Andrei Grigore, Markus Stoltz, 2003 Bucharest Sport Club 03:42:53
5 Stafeta 2 Eduard Delcea, Vasileios Kokkinakis, Luca Andrei Macovei, Radu Tudor, 2003 CSS 1 Bucuresti 03:46:82
6 Stafeta 4 Matei Stefan Avram, Andrei Catalin Borcan, Catalin Ionut Dumitrescu, Andrei Alexandru Vasile, 2003 NAVI 04:37:73
7 Stafeta 6 Andrei David, Mihnea Stefan Marmara, Tudor Ionut Tarara, Ionut Vlasie, 2003 CSS 1 Bucuresti 04:45:87

Proba 32 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Edward Minciu, Andrei Sontea, Tudor Frunza, Gabriel Alexandru Sorici, 2002 NAVI 05:06:28
2 Stafeta 8 Cristian Rosca, Marian Andrei Toma, 2002 CSS 1 Bucuresti 03:44:84
3 Stafeta 3 Eric Mocanu, Andrei Popa, Alecsandru Christian Radulescu, Alexandru Daniel Voica, 2002 Tenis Club 2000 03:20:11
4 Stafeta 1 Luca Vlad Dimitriu, Vlad Andrei Gorea, Cristian Dumitru Neacsu, Sergiu Rosu, 2002 CSS 1 Bucuresti 03:08:20
5 Stafeta 2 Andrei Cristian Balaceanu, Liviu Alexandru Coman, Andrei Roceanu, Leon Stan, 2002 NAVI 03:12:36
6 Stafeta 4 Matei Ioan Lemnaru, Sergiu Marfon, Stefan Marin, Claudiu Ionut Vlad, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:30:87

Proba 33 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 8 Nustim Andronic, nustim Hera, 2001 CSS 1 Bucuresti 03:44:84
2 Stafeta 6 Gabriel Moise, Stefan Lucian Emil Becheru, Alexandru Ioan Cernescu, Octavian Itul-Toderesc, 2001 CSS 1 Bucuresti 03:17:80
3 Stafeta 3 Florin Cardasol, Andrei Cosug, Mihnea Ionescu, Darius Ionut Soare, 2001 NAVI 03:01:97
4 Stafeta 1 Robert Duican, Gabriel Ioan Dumitrache, Adrian Mindroc, Robert Popescu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:39:75
5 Stafeta 2 Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua Bordea, Antonio Costroj, Maxim JR Crisan, Cristian Motas, 2001 Steaua CSA 02:58:55
6 Stafeta 4 Florin Alexandru Ciuhat, Claudiu Antonio Nicola Mustata, Vlad Marian Popescu, Lucian Andrei Valle, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:05:29

Proba 34 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Fete (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Alina Maria Dragusi, Cristina Dumitrescu, Mihaela Grigoroiu, Theodora Elena Vasile, 2003 CSS 1 Bucuresti 04:46:69
4 Stafeta 1 Catalina Colcer, Anna Maria Nahed, Maria Petrescu, Alexandra Patricia Naidin, 2003 NAVI 03:57:57
5 Stafeta 2 Alexandra Anissia Barbu, Elia Danciu, Miruna Lucia Maria Iordache, Stanca Maria Zamfirescu , 2003 NAVI 04:36:88

Proba 35 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Naomi Cergan, Elena Chiriac, Ana Maria Diaconu, Cristina Daniela Pavel, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 04:26:37
3 Stafeta 3 Patricia Mihaela Codarleanu, Meg-Lidia Guias, Daria Mataoanu, Maria Rhfir, 2002 Bucharest Sport Club 03:39:72
4 Stafeta 1 Sara Danciu, Andreea Ramona Dragoi, Ioana Gadea, Ana Mustatea, 2002 NAVI 03:14:56
5 Stafeta 2 Rebecca Chelu, Andra Mihaela Macoveiciuc, Maria Ilinca Tota, Sabina Nicoleta Tudorache, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:37:32
6 Stafeta 7 Alexia Maria Georgescu, 2002 CSS 1 Bucuresti 03:48:90

Proba 36 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 8 Amalia Gabriela Crismaru, Sorana Ioana Marin, Mihaela Stan, Irina Alexandra Tomuta, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 04:12:95
2 Stafeta 5 Denisa Mariana Costea, Aysa Carina Pakir, Andreea Miruna Postolache, Bianca Nicoleta Vochitoaia, 2001 Delfinul Bucuresti 03:23:33
3 Stafeta 3 Ana Barbu, Silvia Maria Bentea, Teona Petcu, Maria Stancu, 2001 Bucharest Sport Club 03:16:45
4 Stafeta 1 Ana-Maria Buzea, Claudia Gadea, Denisa Stan, Iulia Maria Stanca, 2001 NAVI 02:57:90
5 Stafeta 2 Elena Ioana Chiss, Adriana Davidescu, Jasminne Anne Marie Ivan, Elena Maria Kokkinakis, 2001 CSS 1 Bucuresti 03:02:17
6 Stafeta 4 Andreea Belu, Corina Ionescu, Silvia Milea, Roberta Rusu, 2001 Tenis Club 2000 03:20:32
7 Stafeta 6 Rut Bunea, Andreea Maria Muca, Maria Ioana Pana, Antonia Francesca Ticu Marian, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:33:89