Lista de start pentru Etapa Municipala a Campionatului National Cadeti- Bazin scurt 12-14 ani

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 12 - 14 ani - Baieti (67 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Constantin Pavel Cristian 4870 2009 ACS Universitar USH 99:99:99
4 Enache Matei 6284 2009 Atack Team 99:99:99
5 Marin Andrei 4399 2009 ACS Universitar USH 99:99:99
6 Dragos Daniel Andrei 4664 2009 CS Atom Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
1 Margarit Eric 6286 2009 Atack Team 99:99:99
2 Ciocioi Radu 6309 2010 Smart Atletic 99:99:99
3 Urucu Cosmin 6312 2010 Smart Atletic 99:99:99
4 Gogescu Matei 6330 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Lupu Mihai 6318 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Costache Ioan 4193 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Rotaru Petru 4395 2008 ACS Universitar USH 99:99:99

Seria: 3
1 Boboc David 4005 2008 ACS Universitar USH 99:99:99
2 Alexandru Antonio 6345 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Ghic Tudor 4575 2008 Atack Team 99:99:99
4 Mocanu Matei 6348 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Chis Tudor 6347 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Andruta Nicolae 6346 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Pirciu Cosmin 6343 2010 CS Atom Ploiesti 99:99:99

Seria: 4
1 Pavaloiu Sebastian 6350 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Petrescu Radu Costin 6362 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Nastase Nicolas Alexandru 6366 2010 Steaua CSA 99:99:99
4 Nitu Alexandru 4425 2009 Steaua CSA 00:36:70
5 Sandu Andrei Georgian 6382 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Dumitrascu Tudor 6364 2009 A.C.S. Scorseze 99:99:99
7 Stanciu Denis 6351 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 5
1 Kreuziger Eduard 6285 2009 Atack Team 00:36:00
2 Iorga Florin 5404 2009 Bucharest Sport Club 00:34:19
3 Danila Alexandru 4132 2010 Aqua Sport Citius 00:33:00
4 Balan Radu 6304 2010 NAVI 00:33:00
5 Tudoran Marius Catalin 6368 2010 Steaua CSA 00:33:00
6 Panita Luca 5065 2010 Aqua Sport Citius 00:33:00
7 Mitoiu Tudor 6287 2009 Atack Team 00:36:00

Seria: 6
1 Constantin David 6301 2010 NAVI 00:33:00
2 Ghelbereu Leonard 4134 2010 Aqua Sport Citius 00:32:00
3 Petreanu Stefan 6729 2008 Bucharest Sport Club 00:31:84
4 Gheorghita Andrei 4565 2009 Bucharest Sport Club 00:31:02
5 Vaduva Mihai Alexandru 4573 2009 Steaua CSA 00:31:42
6 Dorobantu Vlad 6380 2008 Aqua Sport Citius 00:32:00
7 Bucur David 6300 2010 NAVI 00:33:00

Seria: 7
1 Carstina Nicholas 5069 2010 Aqua Sport Citius 00:31:00
2 Stan Stefan 4091 2009 Atack Team 00:31:00
3 Dumitru Madalin 6727 2008 Bucharest Sport Club 00:30:11
4 Ogica Vlad 6328 2010 Dinamo Bucuresti 00:30:00
5 Cernat Rares Constantin 4114 2010 Bucharest Sport Club 00:30:00
6 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Steaua CSA 00:30:37
7 Sociu Darius 4761 2010 Aqua Sport Citius 00:31:00

Seria: 8
1 Badita Radu Nicolae 4523 2008 Dinamo Bucuresti 00:29:90
2 Vasile Mihai 8307 2010 NAVI 00:29:78
3 Orezeanu Luca 4569 2009 Bucharest Sport Club 00:29:16
4 Vasile Antonio 6369 2009 Steaua CSA 00:29:02
5 Voinea Darius Andrei 4062 2009 Bucharest Sport Club 00:29:11
6 Ursascu David Andrei 4630 2008 CSS 2 Bucuresti 00:29:33
7 Ursu Mario 6280 2010 Bucharest Sport Club 00:29:85

Seria: 9
1 Vochin Andrei 4644 2009 Dinamo Bucuresti 00:29:00
2 Zoie Luca 6335 2008 Renovatio S.C. 00:29:00
3 Zsigmond Darius Valentin 5017 2010 Bucharest Sport Club 00:28:67
4 Olaru Theodor Alexandru 4643 2008 Dinamo Bucuresti 00:28:00
5 Giura Mihnea Daniel 6310 2009 Smart Atletic 00:28:50
6 Tanase Rares Ioan 3830 2008 Steaua CSA 00:28:74
7 Nagy Robert 6333 2010 Renovatio S.C. 00:29:00

Seria: 10
1 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:27:00
2 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:26:00
3 Ion Flavius 3882 2009 Steaua CSA 00:25:81
4 Lupusoru Vlad 3946 2008 Dinamo Bucuresti 00:25:00
5 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:25:50
6 Mija Radu 4202 2009 Steaua CSA 00:25:99
7 Hagiu Matei 6331 2008 Renovatio S.C. 00:26:00

Proba 2 50 metri liber - 12 - 13 ani - Fete (49 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tanase Karla 6323 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Sera Alara Kayir 6326 2010 Atack Team 99:99:99
3 Corbu Maia 6338 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Zaharia Maria 6341 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Rusu Sara 6339 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Sera Dilara Kayir 6327 2010 Atack Team 99:99:99
7 Kostzi Sara 6324 2010 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Albu Georgiana 6352 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Baragan Diana 6354 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Chirilov Sophia 6356 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Mirauta Denisa 6363 2009 A.C.S. Scorseze 99:99:99
5 Ionita Maria 6357 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Batranu Bianca 6355 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Munteanu Ioana Emilia 6316 2009 Smart Atletic 99:99:99

Seria: 3
1 Pinzare Ariana 6298 2010 ACS Universitar USH 99:99:99
2 Peruzzare Alexandra 4085 2010 ACS Universitar USH 99:99:99
3 Costea Aida 4072 2010 Atack Team 00:40:00
4 Pirvan Beatrice 4738 2010 Dinamo Bucuresti 00:38:00
5 Ionita Ioana 3808 2009 Steaua CSA 00:39:43
6 Balica Simona 6353 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Filip Diana 6297 2009 ACS Universitar USH 99:99:99

Seria: 4
1 Tufa Teodora 4696 2010 Steaua CSA 00:37:94
2 Petre Ana 6325 2009 Atack Team 00:36:00
3 Predusel Irina 6379 2009 Aqua Sport Citius 00:35:00
4 Tudor Ana Maria 4197 2009 NAVI 00:32:50
5 Raileanu Adelina 6378 2010 Aqua Sport Citius 00:33:00
6 Eijkthout Teia 6377 2010 Aqua Sport Citius 00:35:00
7 Dragomir Ioana Malina 6359 2010 CSS 2 Bucuresti 00:36:22

Seria: 5
1 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club 00:32:19
2 Pop Karina Maria 6373 2009 Steaua CSA 00:31:05
3 Nan Alexandra 4146 2010 NAVI 00:31:00
4 Batel Aisha 4372 2009 NAVI 00:31:00
5 Emam Sarah 4746 2010 Smart Atletic 00:31:00
6 Zama Ana Maria 6342 2009 Renovatio S.C. 00:31:00
7 Cîmpan Denisa 4204 2010 Steaua CSA 00:31:21

Seria: 6
1 Lentu Eva Maria 3382 2009 Steaua CSA 00:30:51
2 Serman Larisa 3345 2009 Bucharest Sport Club 00:30:10
3 Cernea Maya 3380 2009 NAVI 00:29:50
4 Vasian Antonia 4750 2010 Bucharest Sport Club 00:29:00
5 Tudoran Miruna Ioana 5054 2009 Steaua CSA 00:29:23
6 Popa Natalia 4781 2010 Aqua Sport Citius 00:30:00
7 Floreskul Eva 8305 2009 NAVI 00:30:50

Seria: 7
1 Calvo Karen 6337 2010 Renovatio S.C. 00:29:00
2 Popa Roberta 4180 2010 Bucharest Sport Club 00:28:80
3 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Steaua CSA 00:28:29
4 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Dinamo Bucuresti 00:27:50
5 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 00:28:00
6 Olea Theodora 6372 2010 Steaua CSA 00:28:77
7 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 00:29:00

Proba 3 200 metri spate - 12 - 14 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Constantinescu Octavian 6322 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Petre Andrei Alexandru 6311 2010 Smart Atletic 03:00:00
5 Balaban Gabriel 6319 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Teodorescu Ryan 6334 2010 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Chirimeaca Claudiu 4720 2010 Bucharest Sport Club 02:44:88
2 Pandele Vladimir 4701 2010 Steaua CSA 02:36:21
3 Stanciu Sabin 15465 2008 Petrolul Ploiesti 02:22:00
4 Chirita Petru 2987 2008 Renovatio S.C. 02:10:00
5 Rosu Rares 4090 2009 Steaua CSA 02:20:64
6 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 02:25:00
7 Constantin Luca Marius 5036 2009 Steaua CSA 02:43:52

Proba 4 200 metri spate - 12 - 13 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baragan Diana 6354 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Maracineanu Maria 6294 2010 Petrolul Ploiesti 03:05:50
3 Andrei Maria 6336 2010 Renovatio S.C. 02:50:00
4 Stoenescu Andreea 4164 2010 Steaua CSA 02:47:80
5 Mihaltanu Andreea 6281 2009 Bucharest Sport Club 02:49:10
6 Musat Ana Maria 6344 2009 CSS Dinamo 02:52:00
7 Cîmpan Denisa 4204 2010 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Neagu Catalina 6295 2009 Petrolul Ploiesti 02:45:00
2 Zaharia Alessia Mihaela 6376 2010 Steaua CSA 02:35:80
3 Ganea Iustina 3815 2010 Steaua CSA 02:35:14
4 Bacalu Denisa 3433 2009 Steaua CSA 02:29:63
5 Călugăru Elena Daria 4161 2010 Steaua CSA 02:32:64
6 Serman Larisa 3345 2009 Bucharest Sport Club 02:35:21
7 Manolache Ariana 6293 2009 Petrolul Ploiesti 02:40:00

Proba 5 100 metri bras - 12 - 14 ani - Baieti (38 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Muj Rares Ionut 5104 2010 NAVI 99:99:99
4 Kreuziger Eduard 6285 2009 Atack Team 99:99:99
5 Enache Matei 6284 2009 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Margarit Eric 6286 2009 Atack Team 99:99:99
2 Craciun Andrei 6320 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Marin Andrei 4399 2009 ACS Universitar USH 99:99:99
4 Gogescu Matei 6330 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Ghic Tudor 4575 2008 Atack Team 99:99:99
6 Rotaru Petru 4395 2008 ACS Universitar USH 99:99:99
7 Balaban Gabriel 6319 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Chis Tudor 6347 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stanciu Denis 6351 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Badea Tudor 6321 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Ursascu David Andrei 4630 2008 CSS 2 Bucuresti 01:38:55
5 Vasile Antonio 6369 2009 Steaua CSA 01:38:59
6 Nicolae Alexandru 6358 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Mosescu Dimitrie 6349 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Neagu Eduard 6290 2010 Petrolul Ploiesti 01:35:50
2 Dobre Rares 6302 2010 NAVI 01:26:00
3 Vochin Andrei 4644 2009 Dinamo Bucuresti 01:20:00
4 Moise Matei 4422 2008 Bucharest Sport Club 01:17:18
5 Cernat Rares Constantin 4114 2010 Bucharest Sport Club 01:18:00
6 Ogica Vlad 6328 2010 Dinamo Bucuresti 01:22:00
7 Stoian Marco 6381 2010 Steaua CSA 01:33:85

Seria: 5
1 Nae Bogdan 16112 2008 Petrolul Ploiesti 01:17:00
2 Carstina Nicholas 5069 2010 Aqua Sport Citius 01:17:00
3 Stoica Cezar 4704 2010 Steaua CSA 01:16:74
4 Ghenu Andrei 4398 2009 NAVI 01:15:00
5 Pădure Matei 4758 2010 Aqua Sport Citius 01:15:00
6 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 01:16:99
7 Mojorlic Luca 4756 2010 Aqua Sport Citius 01:17:00

Seria: 6
1 Urzica Andrei Alexandru 3405 2008 Steaua CSA 01:13:59
2 Ion Flavius 3882 2009 Steaua CSA 01:12:52
3 Balaci Bogdan 6329 2009 Renovatio S.C. 01:10:00
4 Oancea David Stefan 3212 2008 NAVI 01:08:50
5 State Matei Cristian 5004 2008 Steaua CSA 01:09:41
6 Micu Tudor 4403 2008 Aqua Sport Citius 01:12:00
7 Badita Radu Nicolae 4523 2008 Dinamo Bucuresti 01:13:00

Proba 6 100 metri bras - 12 - 13 ani - Fete (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Batranu Bianca 6355 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Costea Aida 4072 2010 Atack Team 99:99:99
5 Zaharia Maria 6341 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Ionita Maria 6357 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Sera Dilara Kayir 6327 2010 Atack Team 99:99:99
3 Antonescu Daria 6314 2009 Smart Atletic 99:99:99
4 Filip Diana 6297 2009 ACS Universitar USH 99:99:99
5 Pinzare Ariana 6298 2010 ACS Universitar USH 99:99:99
6 Tanase Karla 6323 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Sera Alara Kayir 6326 2010 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Fuior Laura 6303 2010 NAVI 01:45:00
2 Neagu Melania 6296 2009 Petrolul Ploiesti 01:30:00
3 Roman Rebeca 6374 2010 Steaua CSA 01:28:01
4 Cringasu Diana 6292 2010 Petrolul Ploiesti 01:25:20
5 Lentu Eva Maria 3382 2009 Steaua CSA 01:25:32
6 Dolocan Alessia Beatrice 3816 2010 Steaua CSA 01:28:39
7 Ilinescu Andreea Elena 6370 2009 Steaua CSA 01:32:60

Seria: 4
1 Vasilescu Catalina 6375 2010 Steaua CSA 01:24:70
2 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club 01:21:19
3 Mihaltanu Andreea 6281 2009 Bucharest Sport Club 01:19:29
4 Manea Daria 4196 2009 Steaua CSA 01:14:65
5 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Dinamo Bucuresti 01:16:00
6 Calvo Karen 6337 2010 Renovatio S.C. 01:20:00
7 Matache Amalia Gabriell 4206 2010 Steaua CSA 01:23:42

Descalificari
1 Kostzi Sara
Observatii:
6324 2010 Atack Team 99:99:99

Proba 7 200 metri liber - 12 - 14 ani - Baieti (48 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Dumitrascu Tudor 6364 2009 A.C.S. Scorseze 99:99:99
3 Pirciu Cosmin 6343 2010 CS Atom Ploiesti 99:99:99
4 Vilcescu Bogdan 6313 2009 Smart Atletic 99:99:99
5 Boboc David 4005 2008 ACS Universitar USH 99:99:99
6 Alexandru Antonio 6345 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Mitoiu Tudor 6287 2009 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Urucu Cosmin 6312 2010 Smart Atletic 99:99:99
2 Muj Rares Ionut 5104 2010 NAVI 02:54:00
3 Nitu Alexandru 4425 2009 Steaua CSA 02:50:97
4 Neagu Eduard 6290 2010 Petrolul Ploiesti 02:40:00
5 Molcuti Alexandru 4757 2010 NAVI 02:50:00
6 Stan Stefan 4091 2009 Atack Team 02:52:00
7 Ciocioi Radu 6309 2010 Smart Atletic 99:99:99

Seria: 3
1 Ghelbereu Leonard 4134 2010 Aqua Sport Citius 02:40:00
2 Bucur David 6300 2010 NAVI 02:40:00
3 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Steaua CSA 02:36:52
4 Eva Matei 6289 2010 Petrolul Ploiesti 02:33:50
5 Panita Luca 5065 2010 Aqua Sport Citius 02:36:00
6 Constantin David 6301 2010 NAVI 02:38:00
7 Dorobantu Vlad 6380 2008 Aqua Sport Citius 02:40:00

Seria: 4
1 Danila Alexandru 4132 2010 Aqua Sport Citius 02:33:00
2 Chirimeaca Claudiu 4720 2010 Bucharest Sport Club 02:30:12
3 Mojorlic Luca 4756 2010 Aqua Sport Citius 02:26:00
4 Vaduva Mihai Alexandru 4573 2009 Steaua CSA 02:25:77
5 Petre Andrei Alexandru 6311 2010 Smart Atletic 02:26:00
6 Sociu Darius 4761 2010 Aqua Sport Citius 02:30:00
7 Balan Radu 6304 2010 NAVI 02:30:80

Seria: 5
1 Nagy Robert 6333 2010 Renovatio S.C. 02:25:00
2 Vasile Antonio 8306 2010 NAVI 02:23:00
3 Nae Teodor Patrick 4203 2009 Dinamo Bucuresti 02:20:00
4 Enache Andrei Stefan 3402 2008 Steaua CSA 02:17:86
5 Siliste Alexandru 4113 2010 Steaua CSA 02:19:48
6 Zsigmond Darius Valentin 5017 2010 Bucharest Sport Club 02:22:11
7 Vasile Mihai 8307 2010 NAVI 02:23:80

Seria: 6
1 Eftimie David Alexandru 6365 2010 Steaua CSA 02:17:34
2 Samson Albert Stefan 4556 2009 Steaua CSA 02:16:45
3 Popescu Vlad Stefan 4137 2010 Bucharest Sport Club 02:15:20
4 Stoica Cezar 4704 2010 Steaua CSA 02:12:08
5 Serban Razvan 6291 2008 Petrolul Ploiesti 02:15:00
6 Vieru Rares Andrei 3851 2010 NAVI 02:16:13
7 Pădure Matei 4758 2010 Aqua Sport Citius 02:17:00

Seria: 7
1 Giura Mihnea Daniel 6310 2009 Smart Atletic 02:12:00
2 Bacalu Eduard 3434 2009 Steaua CSA 02:09:51
3 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 02:06:00
4 Boldura Luca 6299 2008 NAVI 02:01:23
5 Blejan Ianis 3421 2009 NAVI 02:02:00
6 Hagiu Matei 6331 2008 Renovatio S.C. 02:06:00
7 Stanciu Sabin 15465 2008 Petrolul Ploiesti 02:10:00

Proba 8 200 metri liber - 12 - 13 ani - Fete (29 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Peruzzare Alexandra 4085 2010 ACS Universitar USH 99:99:99
4 Mirauta Denisa 6363 2009 A.C.S. Scorseze 99:99:99
5 Zeldea Natalia Maria 4918 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Petre Ana 6325 2009 Atack Team 99:99:99
3 Fuior Laura 6303 2010 NAVI 03:00:00
4 Paun Andreea 6317 2009 Smart Atletic 02:47:00
5 Maracineanu Maria 6294 2010 Petrolul Ploiesti 02:50:50
6 Predusel Irina 6379 2009 Aqua Sport Citius 03:00:00

Seria: 3
1 Munteanu Ioana Emilia 6316 2009 Smart Atletic 02:42:00
2 Eijkthout Teia 6377 2010 Aqua Sport Citius 02:40:00
3 Raileanu Adelina 6378 2010 Aqua Sport Citius 02:37:00
4 Neagu Melania 6296 2009 Petrolul Ploiesti 02:35:00
5 Floreskul Eva 8305 2009 NAVI 02:36:00
6 Popa Natalia 4781 2010 Aqua Sport Citius 02:40:00
7 Neacsu Alexia 6371 2010 Steaua CSA 02:40:63

Seria: 4
1 Manolache Ariana 6293 2009 Petrolul Ploiesti 02:35:00
2 Nan Alexandra 4146 2010 NAVI 02:30:00
3 Cernea Maya 3380 2009 NAVI 02:26:00
4 Tudor Ana Maria 4197 2009 NAVI 02:26:00
5 Batel Aisha 4372 2009 NAVI 02:26:00
6 Neagu Catalina 6295 2009 Petrolul Ploiesti 02:30:00
7 Stoenescu Andreea 4164 2010 Steaua CSA 02:30:23

Seria: 5
1 Călugăru Elena Daria 4161 2010 Steaua CSA 02:21:60
2 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 02:17:00
3 Tolea Cristina 3796 2009 Petrolul Ploiesti 02:16:20
4 Udroiu Anastasia 6340 2010 Renovatio S.C. 02:10:00
5 Neagu Ilinca 4380 2009 Bucharest Sport Club 02:13:00
6 Olea Theodora 6372 2010 Steaua CSA 02:16:95
7 Constantinescu Alexandra Diana 6315 2009 Smart Atletic 02:18:00

Proba 9 100 metri mixt - 12 - 14 ani - Baieti (43 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Oancea David Stefan 3212 2008 NAVI 99:99:99
3 Ghenu Andrei 4398 2009 NAVI 99:99:99
4 Vilcescu Bogdan 6313 2009 Smart Atletic 99:99:99
5 Dragos Daniel Andrei 4664 2009 CS Atom Ploiesti 99:99:99
6 Blejan Ianis 3421 2009 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Lupu Mihai 6318 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Constantinescu Octavian 6322 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stoian Marco 6381 2010 Steaua CSA 99:99:99
4 Pavaloiu Sebastian 6350 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Nicolae Alexandru 6358 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Sandu Andrei Georgian 6382 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Badea Tudor 6321 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Constantin Pavel Cristian 4870 2009 ACS Universitar USH 99:99:99
2 Mocanu Matei 6348 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Ene Alexandru Matei 6360 2010 CSS 2 Bucuresti 01:25:16
4 Ursu Mario 6280 2010 Bucharest Sport Club 01:19:28
5 Serban Razvan 6291 2008 Petrolul Ploiesti 01:20:00
6 Teodorescu Ryan 6334 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Mosescu Dimitrie 6349 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 5
1 Matei Valentin Alexandru 6361 2008 CSS 2 Bucuresti 01:18:44
2 Siliste Alexandru 4113 2010 Steaua CSA 01:14:00
3 Nae Teodor Patrick 4203 2009 Dinamo Bucuresti 01:13:00
4 Popescu Vlad Stefan 4137 2010 Bucharest Sport Club 01:11:65
5 Maschiu Matteo Florian 4835 2008 Renovatio S.C. 01:12:00
6 Orezeanu Luca 4569 2009 Bucharest Sport Club 01:13:67
7 Constantin Luca Marius 5036 2009 Steaua CSA 01:15:00

Seria: 6
1 Moise Matei 4422 2008 Bucharest Sport Club 01:10:20
2 Pandele Vladimir 4701 2010 Steaua CSA 01:10:00
3 Enache Andrei Stefan 3402 2008 Steaua CSA 01:08:44
4 Boldura Luca 6299 2008 NAVI 01:08:04
5 Tanase Rares Ioan 3830 2008 Steaua CSA 01:08:43
6 Micu Tudor 4403 2008 Aqua Sport Citius 01:10:00
7 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 01:10:00

Seria: 7
1 Urzica Andrei Alexandru 3405 2008 Steaua CSA 01:04:50
2 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 01:04:00
3 Lupusoru Vlad 3946 2008 Dinamo Bucuresti 01:04:00
4 State Matei Cristian 5004 2008 Steaua CSA 01:01:00
5 Zoie Luca 6335 2008 Renovatio S.C. 01:02:00
6 Rosu Rares 4090 2009 Steaua CSA 01:04:00
7 Mija Radu 4202 2009 Steaua CSA 01:04:00

Descalificari
1 Eva Matei
Observatii:
6289 2010 Petrolul Ploiesti 01:25:00
2 Petrescu Radu Costin
Observatii:
6362 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Stefan Mihai Catalin
Observatii:
4426 2008 Steaua CSA 01:12:58

Proba 10 100 metri mixt - 12 - 13 ani - Fete (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Musat Ana Maria 6344 2009 CSS Dinamo 99:99:99
3 Rusu Sara 6339 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Paun Andreea 6317 2009 Smart Atletic 99:99:99
5 Corbu Maia 6338 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Zeldea Natalia Maria 4918 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Albu Georgiana 6352 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Antonescu Daria 6314 2009 Smart Atletic 99:99:99
2 Tufa Teodora 4696 2010 Steaua CSA 01:26:00
3 Cringasu Diana 6292 2010 Petrolul Ploiesti 01:22:50
4 Tudoran Miruna Ioana 5054 2009 Steaua CSA 01:20:15
5 Emam Sarah 4746 2010 Smart Atletic 01:22:00
6 Roman Rebeca 6374 2010 Steaua CSA 01:24:00
7 Dragomir Ioana Malina 6359 2010 CSS 2 Bucuresti 01:33:22

Seria: 3
1 Neacsu Alexia 6371 2010 Steaua CSA 01:20:00
2 Tolea Cristina 3796 2009 Petrolul Ploiesti 01:17:00
3 Andrei Maria 6336 2010 Renovatio S.C. 01:15:00
4 Dolocan Alessia Beatrice 3816 2010 Steaua CSA 01:15:00
5 Vasilescu Catalina 6375 2010 Steaua CSA 01:15:00
6 Pop Karina Maria 6373 2009 Steaua CSA 01:16:00
7 Matache Amalia Gabriell 4206 2010 Steaua CSA 01:19:00

Seria: 4
1 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Dinamo Bucuresti 01:15:00
2 Zaharia Alessia Mihaela 6376 2010 Steaua CSA 01:13:73
3 Zama Ana Maria 6342 2009 Renovatio S.C. 01:10:00
4 Manea Daria 4196 2009 Steaua CSA 01:06:00
5 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Steaua CSA 01:10:00
6 Ganea Iustina 3815 2010 Steaua CSA 01:12:00
7 Ionita Ioana 3808 2009 Steaua CSA 01:14:00

Proba 11 100 metri fluture - 12 - 14 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Craciun Andrei 6320 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Costache Ioan 4193 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Dobre Rares 6302 2010 NAVI 01:20:00
4 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 01:14:87
5 Matei Valentin Alexandru 6361 2008 CSS 2 Bucuresti 01:16:48
6 Ene Alexandru Matei 6360 2010 CSS 2 Bucuresti 01:26:33

Seria: 2
1 Gheorghita Andrei 4565 2009 Bucharest Sport Club 01:14:00
2 Vasile Antonio 8306 2010 NAVI 01:10:59
3 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 01:07:00
4 Balaci Bogdan 6329 2009 Renovatio S.C. 01:06:00
5 Samson Albert Stefan 4556 2009 Steaua CSA 01:06:63
6 Maschiu Matteo Florian 4835 2008 Renovatio S.C. 01:10:00
7 Voinea Darius Andrei 4062 2009 Bucharest Sport Club 01:11:11

Seria: 3
1 Nae Bogdan 16112 2008 Petrolul Ploiesti 01:06:00
2 Eftimie David Alexandru 6365 2010 Steaua CSA 01:03:50
3 Bacalu Eduard 3434 2009 Steaua CSA 01:00:35
4 Chirita Petru 2987 2008 Renovatio S.C. 00:58:00
5 Maricarie Petrisor Alexandru 2716 2008 Dinamo Bucuresti 01:00:00
6 Stefan Mihai Catalin 4426 2008 Steaua CSA 01:02:00
7 Vieru Rares Andrei 3851 2010 NAVI 01:03:60

Descalificari
1 Molcuti Alexandru
Observatii:
4757 2010 NAVI 99:99:99

Proba 12 100 metri fluture - 12 - 13 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Constantinescu Alexandra Diana 6315 2009 Smart Atletic 99:99:99
3 Ilinescu Andreea Elena 6370 2009 Steaua CSA 01:23:08
4 Popa Roberta 4180 2010 Bucharest Sport Club 01:08:88
5 Vasian Antonia 4750 2010 Bucharest Sport Club 01:10:00

Seria: 2
3 Udroiu Anastasia 6340 2010 Renovatio S.C. 01:07:00
4 Bacalu Denisa 3433 2009 Steaua CSA 01:04:85
5 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Dinamo Bucuresti 01:06:50
6 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 01:08:00
7 Neagu Ilinca 4380 2009 Bucharest Sport Club 01:08:00

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 100 metri liber - 12 - 13 ani - Fete (62 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Zaharia Maria 6341 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Sera Alara Kayir 6326 2010 Atack Team 99:99:99
4 Balica Simona 6353 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Albu Georgiana 6352 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Sera Dilara Kayir 6327 2010 Atack Team 99:99:99
7 Corbu Maia 6338 2009 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Baragan Diana 6354 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Rusu Sara 6339 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Tanase Karla 6323 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Pinzare Ariana 6298 2010 ACS Universitar USH 99:99:99
5 Antonescu Daria 6314 2009 Smart Atletic 99:99:99
6 Kostzi Sara 6324 2010 Atack Team 99:99:99
7 Batranu Bianca 6355 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Filip Diana 6297 2009 ACS Universitar USH 99:99:99
2 Peruzzare Alexandra 4085 2010 ACS Universitar USH 99:99:99
3 Chirilov Sophia 6356 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Dragomir Ioana Malina 6359 2010 CSS 2 Bucuresti 01:28:55
5 Predusel Irina 6379 2009 Aqua Sport Citius 01:30:00
6 Costea Aida 4072 2010 Atack Team 99:99:99
7 Zeldea Natalia Maria 4918 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Eijkthout Teia 6377 2010 Aqua Sport Citius 01:25:00
2 Fuior Laura 6303 2010 NAVI 01:22:00
3 Petre Ana 6325 2009 Atack Team 01:17:00
4 Roman Rebeca 6374 2010 Steaua CSA 01:13:49
5 Paun Andreea 6317 2009 Smart Atletic 01:14:00
6 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club 01:17:89
7 Tufa Teodora 4696 2010 Steaua CSA 01:22:57

Seria: 5
1 Munteanu Ioana Emilia 6316 2009 Smart Atletic 01:13:00
2 Raileanu Adelina 6378 2010 Aqua Sport Citius 01:12:00
3 Pop Karina Maria 6373 2009 Steaua CSA 01:11:26
4 Emam Sarah 4746 2010 Smart Atletic 01:09:00
5 Ilinescu Andreea Elena 6370 2009 Steaua CSA 01:09:10
6 Neagu Catalina 6295 2009 Petrolul Ploiesti 01:11:50
7 Matache Amalia Gabriell 4206 2010 Steaua CSA 01:12:70

Seria: 6
1 Floreskul Eva 8305 2009 NAVI 01:09:00
2 Nan Alexandra 4146 2010 NAVI 01:09:00
3 Lentu Eva Maria 3382 2009 Steaua CSA 01:07:51
4 Zama Ana Maria 6342 2009 Renovatio S.C. 01:07:00
5 Cîmpan Denisa 4204 2010 Steaua CSA 01:07:06
6 Tudor Ana Maria 4197 2009 NAVI 01:08:00
7 Musat Ana Maria 6344 2009 CSS Dinamo 01:09:00

Seria: 7
1 Serman Larisa 3345 2009 Bucharest Sport Club 01:06:78
2 Popa Natalia 4781 2010 Aqua Sport Citius 01:06:00
3 Batel Aisha 4372 2009 NAVI 01:06:00
4 Manolache Ariana 6293 2009 Petrolul Ploiesti 01:05:00
5 Tolea Cristina 3796 2009 Petrolul Ploiesti 01:05:00
6 Vasian Antonia 4750 2010 Bucharest Sport Club 01:06:00
7 Ionita Ioana 3808 2009 Steaua CSA 01:06:39

Seria: 8
1 Cernea Maya 3380 2009 NAVI 01:05:00
2 Constantinescu Alexandra Diana 6315 2009 Smart Atletic 01:04:00
3 Ganea Iustina 3815 2010 Steaua CSA 01:02:89
4 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 01:02:00
5 Neagu Ilinca 4380 2009 Bucharest Sport Club 01:02:00
6 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Dinamo Bucuresti 01:04:00
7 Călugăru Elena Daria 4161 2010 Steaua CSA 01:04:96

Seria: 9
1 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 01:02:00
2 Tudoran Miruna Ioana 5054 2009 Steaua CSA 01:01:56
3 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Dinamo Bucuresti 01:01:00
4 Udroiu Anastasia 6340 2010 Renovatio S.C. 01:01:00
5 Bacalu Denisa 3433 2009 Steaua CSA 01:01:00
6 Olea Theodora 6372 2010 Steaua CSA 01:01:25
7 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Steaua CSA 01:01:81

Proba 2 100 metri liber - 12 - 14 ani - Baieti (92 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Badea Tudor 6321 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Lupu Mihai 6318 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Craciun Andrei 6320 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Vilcescu Bogdan 6313 2009 Smart Atletic 99:99:99
3 Ciocioi Radu 6309 2010 Smart Atletic 99:99:99
4 Margarit Eric 6286 2009 Atack Team 99:99:99
5 Mitoiu Tudor 6287 2009 Atack Team 99:99:99
6 Urucu Cosmin 6312 2010 Smart Atletic 99:99:99

Seria: 3
1 Gogescu Matei 6330 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Constantin Pavel Cristian 4870 2009 ACS Universitar USH 99:99:99
3 Ghic Tudor 4575 2008 Atack Team 99:99:99
4 Rotaru Petru 4395 2008 ACS Universitar USH 99:99:99
5 Marin Andrei 4399 2009 ACS Universitar USH 99:99:99
6 Dragos Daniel Andrei 4664 2009 CS Atom Ploiesti 99:99:99
7 Iorga Florin 5404 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Costache Ioan 4193 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Enache Matei 6284 2009 Atack Team 99:99:99
3 Petrescu Radu Costin 6362 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Stanciu Denis 6351 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Nicolae Alexandru 6358 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Nastase Nicolas Alexandru 6366 2010 Steaua CSA 99:99:99
7 Boboc David 4005 2008 ACS Universitar USH 99:99:99

Seria: 5
1 Mosescu Dimitrie 6349 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Chis Tudor 6347 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Alexandru Antonio 6345 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Pavaloiu Sebastian 6350 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Andruta Nicolae 6346 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Sandu Andrei Georgian 6382 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Mocanu Matei 6348 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 6
1 Kreuziger Eduard 6285 2009 Atack Team 01:20:00
2 Ghelbereu Leonard 4134 2010 Aqua Sport Citius 01:20:00
3 Molcuti Alexandru 4757 2010 NAVI 01:17:00
4 Ursascu David Andrei 4630 2008 CSS 2 Bucuresti 01:15:60
5 Ene Alexandru Matei 6360 2010 CSS 2 Bucuresti 01:16:33
6 Nitu Alexandru 4425 2009 Steaua CSA 01:17:92
7 Dorobantu Vlad 6380 2008 Aqua Sport Citius 01:20:00

Seria: 7
1 Neagu Eduard 6290 2010 Petrolul Ploiesti 01:15:20
2 Vaduva Mihai Alexandru 4573 2009 Steaua CSA 01:14:99
3 Bucur David 6300 2010 NAVI 01:14:00
4 Eva Matei 6289 2010 Petrolul Ploiesti 01:11:20
5 Panita Luca 5065 2010 Aqua Sport Citius 01:12:00
6 Tudoran Marius Catalin 6368 2010 Steaua CSA 01:14:24
7 Constantin David 6301 2010 NAVI 01:15:00

Seria: 8
1 Balan Radu 6304 2010 NAVI 01:10:63
2 Ogica Vlad 6328 2010 Dinamo Bucuresti 01:10:00
3 Gheorghita Andrei 4565 2009 Bucharest Sport Club 01:09:22
4 Petre Andrei Alexandru 6311 2010 Smart Atletic 01:08:00
5 Dumitru Madalin 6727 2008 Bucharest Sport Club 01:08:18
6 Sociu Darius 4761 2010 Aqua Sport Citius 01:10:00
7 Danila Alexandru 4132 2010 Aqua Sport Citius 01:10:00

Seria: 9
1 Cernat Rares Constantin 4114 2010 Bucharest Sport Club 01:08:00
2 Constantin Luca Marius 5036 2009 Steaua CSA 01:07:22
3 Vasile Antonio 6369 2009 Steaua CSA 01:06:09
4 Stan Stefan 4091 2009 Atack Team 01:06:00
5 Carstina Nicholas 5069 2010 Aqua Sport Citius 01:06:00
6 Ursu Mario 6280 2010 Bucharest Sport Club 01:06:87
7 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Steaua CSA 01:07:36

Seria: 10
1 Mojorlic Luca 4756 2010 Aqua Sport Citius 01:06:00
2 Vasile Mihai 8307 2010 NAVI 01:05:40
3 Maschiu Matteo Florian 4835 2008 Renovatio S.C. 01:05:00
4 Chirimeaca Claudiu 4720 2010 Bucharest Sport Club 01:04:22
5 Dobre Rares 6302 2010 NAVI 01:04:30
6 Nagy Robert 6333 2010 Renovatio S.C. 01:05:20
7 Vasile Antonio 8306 2010 NAVI 01:05:40

Seria: 11
1 Matei Valentin Alexandru 6361 2008 CSS 2 Bucuresti 01:03:33
2 Pădure Matei 4758 2010 Aqua Sport Citius 01:03:00
3 Zoie Luca 6335 2008 Renovatio S.C. 01:03:00
4 Tanase Rares Ioan 3830 2008 Steaua CSA 01:02:85
5 Voinea Darius Andrei 4062 2009 Bucharest Sport Club 01:02:96
6 Nae Teodor Patrick 4203 2009 Dinamo Bucuresti 01:03:00
7 Vochin Andrei 4644 2009 Dinamo Bucuresti 01:03:00

Seria: 12
1 Zsigmond Darius Valentin 5017 2010 Bucharest Sport Club 01:02:85
2 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 01:02:00
3 Enache Andrei Stefan 3402 2008 Steaua CSA 01:01:56
4 Popescu Vlad Stefan 4137 2010 Bucharest Sport Club 01:00:18
5 Stefan Mihai Catalin 4426 2008 Steaua CSA 01:01:00
6 Serban Razvan 6291 2008 Petrolul Ploiesti 01:02:00
7 Stoica Cezar 4704 2010 Steaua CSA 01:02:41

Seria: 13
1 Stanciu Sabin 15465 2008 Petrolul Ploiesti 01:00:00
2 Giura Mihnea Daniel 6310 2009 Smart Atletic 00:59:20
3 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:58:00
4 Ion Flavius 3882 2009 Steaua CSA 00:57:17
5 Bacalu Eduard 3434 2009 Steaua CSA 00:57:41
6 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 00:59:00
7 Vieru Rares Andrei 3851 2010 NAVI 00:59:39

Seria: 14
1 Mija Radu 4202 2009 Steaua CSA 00:57:11
2 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:57:00
3 Boldura Luca 6299 2008 NAVI 00:56:17
4 Blejan Ianis 3421 2009 NAVI 00:54:00
5 Hagiu Matei 6331 2008 Renovatio S.C. 00:56:00
6 Maricarie Petrisor Alexandru 2716 2008 Dinamo Bucuresti 00:57:00
7 Lupusoru Vlad 3946 2008 Dinamo Bucuresti 00:57:00

Proba 3 200 metri bras - 12 - 13 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ionita Maria 6357 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Filip Diana 6297 2009 ACS Universitar USH 99:99:99
5 Pinzare Ariana 6298 2010 ACS Universitar USH 99:99:99

Seria: 2
2 Peruzzare Alexandra 4085 2010 ACS Universitar USH 99:99:99
3 Maracineanu Maria 6294 2010 Petrolul Ploiesti 03:20:00
4 Neagu Melania 6296 2009 Petrolul Ploiesti 03:10:50
5 Stoenescu Andreea 4164 2010 Steaua CSA 03:13:93
6 Cîmpan Denisa 4204 2010 Steaua CSA 03:23:00

Seria: 3
1 Vasilescu Catalina 6375 2010 Steaua CSA 03:07:62
2 Lentu Eva Maria 3382 2009 Steaua CSA 03:05:00
3 Mihaltanu Andreea 6281 2009 Bucharest Sport Club 02:58:10
4 Manolache Ariana 6293 2009 Petrolul Ploiesti 02:55:00
5 Cringasu Diana 6292 2010 Petrolul Ploiesti 02:55:50
6 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club 03:00:10
7 Calvo Karen 6337 2010 Renovatio S.C. 03:05:00

Proba 4 200 metri bras - 12 - 14 ani - Baieti (23 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Badea Tudor 6321 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Balaban Gabriel 6319 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Rotaru Petru 4395 2008 ACS Universitar USH 99:99:99
3 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 02:55:16
4 Mojorlic Luca 4756 2010 Aqua Sport Citius 02:50:00
5 Samson Albert Stefan 4556 2009 Steaua CSA 02:55:15
6 Neagu Eduard 6290 2010 Petrolul Ploiesti 03:20:50
7 Stoian Marco 6381 2010 Steaua CSA 03:28:48

Seria: 3
1 Carstina Nicholas 5069 2010 Aqua Sport Citius 02:50:00
2 Pădure Matei 4758 2010 Aqua Sport Citius 02:48:00
3 Stefan Mihai Catalin 4426 2008 Steaua CSA 02:44:00
4 Urzica Andrei Alexandru 3405 2008 Steaua CSA 02:41:11
5 Ghenu Andrei 4398 2009 NAVI 02:42:00
6 Nae Bogdan 16112 2008 Petrolul Ploiesti 02:45:50

Seria: 4
1 Ion Flavius 3882 2009 Steaua CSA 02:40:11
2 Micu Tudor 4403 2008 Aqua Sport Citius 02:36:00
3 Blejan Ianis 3421 2009 NAVI 02:33:00
4 Balaci Bogdan 6329 2009 Renovatio S.C. 02:30:00
5 State Matei Cristian 5004 2008 Steaua CSA 02:31:62
6 Oancea David Stefan 3212 2008 NAVI 02:34:00

Descalificari
1 Cernat Rares Constantin
Observatii:
4114 2010 Bucharest Sport Club 02:50:00
2 Badita Radu Nicolae
Observatii:
4523 2008 Dinamo Bucuresti 02:37:00

Proba 5 100 metri spate - 12 - 13 ani - Fete (32 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Floreskul Eva 8305 2009 NAVI 99:99:99
4 Ionita Maria 6357 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Munteanu Ioana Emilia 6316 2009 Smart Atletic 99:99:99
6 Costea Aida 4072 2010 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Paun Andreea 6317 2009 Smart Atletic 99:99:99
2 Zaharia Maria 6341 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Corbu Maia 6338 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Sera Dilara Kayir 6327 2010 Atack Team 99:99:99
5 Petre Ana 6325 2009 Atack Team 99:99:99
6 Rusu Sara 6339 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Kostzi Sara 6324 2010 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Sera Alara Kayir 6326 2010 Atack Team 99:99:99
2 Eijkthout Teia 6377 2010 Aqua Sport Citius 01:35:00
3 Predusel Irina 6379 2009 Aqua Sport Citius 01:26:00
4 Andrei Maria 6336 2010 Renovatio S.C. 01:18:00
5 Raileanu Adelina 6378 2010 Aqua Sport Citius 01:22:00
6 Neacsu Alexia 6371 2010 Steaua CSA 01:26:00
7 Fuior Laura 6303 2010 NAVI 01:40:00

Seria: 4
1 Dolocan Alessia Beatrice 3816 2010 Steaua CSA 01:17:23
2 Serman Larisa 3345 2009 Bucharest Sport Club 01:15:12
3 Ionita Ioana 3808 2009 Steaua CSA 01:14:94
4 Neagu Catalina 6295 2009 Petrolul Ploiesti 01:14:20
5 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 01:14:45
6 Neagu Ilinca 4380 2009 Bucharest Sport Club 01:15:00
7 Musat Ana Maria 6344 2009 CSS Dinamo 01:17:00

Seria: 5
1 Zama Ana Maria 6342 2009 Renovatio S.C. 01:14:00
2 Tudoran Miruna Ioana 5054 2009 Steaua CSA 01:12:00
3 Zaharia Alessia Mihaela 6376 2010 Steaua CSA 01:10:95
4 Bacalu Denisa 3433 2009 Steaua CSA 01:08:73
5 Călugăru Elena Daria 4161 2010 Steaua CSA 01:10:93
6 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Dinamo Bucuresti 01:11:00
7 Popa Natalia 4781 2010 Aqua Sport Citius 01:14:00

Proba 6 100 metri spate - 12 - 14 ani - Baieti (45 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Kreuziger Eduard 6285 2009 Atack Team 99:99:99
3 Dragos Daniel Andrei 4664 2009 CS Atom Ploiesti 99:99:99
4 Balaban Gabriel 6319 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Vilcescu Bogdan 6313 2009 Smart Atletic 99:99:99
6 Margarit Eric 6286 2009 Atack Team 99:99:99
7 Constantin Pavel Cristian 4870 2009 ACS Universitar USH 99:99:99

Seria: 3
1 Constantinescu Octavian 6322 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Teodorescu Ryan 6334 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Pirciu Cosmin 6343 2010 CS Atom Ploiesti 99:99:99
4 Petrescu Radu Costin 6362 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Mocanu Matei 6348 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Zoie Luca 6335 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Muj Rares Ionut 5104 2010 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Nastase Nicolas Alexandru 6366 2010 Steaua CSA 99:99:99
2 Sandu Andrei Georgian 6382 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Ursascu David Andrei 4630 2008 CSS 2 Bucuresti 01:30:33
4 Dobre Rares 6302 2010 NAVI 01:20:00
5 Panita Luca 5065 2010 Aqua Sport Citius 01:24:00
6 Gogescu Matei 6330 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Ghic Tudor 4575 2008 Atack Team 99:99:99

Seria: 5
1 Dorobantu Vlad 6380 2008 Aqua Sport Citius 01:20:00
2 Danila Alexandru 4132 2010 Aqua Sport Citius 01:17:00
3 Vochin Andrei 4644 2009 Dinamo Bucuresti 01:16:00
4 Enache Andrei Stefan 3402 2008 Steaua CSA 01:15:33
5 Zsigmond Darius Valentin 5017 2010 Bucharest Sport Club 01:15:88
6 Constantin Luca Marius 5036 2009 Steaua CSA 01:16:56
7 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Steaua CSA 01:18:32

Seria: 6
1 Vasile Antonio 6369 2009 Steaua CSA 01:15:28
2 Pandele Vladimir 4701 2010 Steaua CSA 01:11:90
3 Orezeanu Luca 4569 2009 Bucharest Sport Club 01:10:23
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 01:07:00
5 Hagiu Matei 6331 2008 Renovatio S.C. 01:10:00
6 Petreanu Stefan 6729 2008 Bucharest Sport Club 01:10:23
7 Chirimeaca Claudiu 4720 2010 Bucharest Sport Club 01:13:88

Seria: 7
1 Stanciu Sabin 15465 2008 Petrolul Ploiesti 01:06:00
2 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 01:05:00
3 Rosu Rares 4090 2009 Steaua CSA 01:04:42
4 Chirita Petru 2987 2008 Renovatio S.C. 00:59:00
5 Mija Radu 4202 2009 Steaua CSA 01:03:56
6 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 01:05:00
7 Lupusoru Vlad 3946 2008 Dinamo Bucuresti 01:05:00

Descalificari
1 Petre Andrei Alexandru
Observatii:
6311 2010 Smart Atletic 01:19:00
2 Enache Matei
Observatii:
6284 2009 Atack Team 99:99:99
3 Mitoiu Tudor
Observatii:
6287 2009 Atack Team 99:99:99
4 Nitu Alexandru
Observatii:
4425 2009 Steaua CSA 01:30:17

Proba 7 200 metri mixt - 12 - 13 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tanase Karla 6323 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Zeldea Natalia Maria 4918 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Antonescu Daria 6314 2009 Smart Atletic 99:99:99

Seria: 2
2 Maracineanu Maria 6294 2010 Petrolul Ploiesti 03:15:50
3 Ilinescu Andreea Elena 6370 2009 Steaua CSA 02:53:33
4 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 02:50:00
5 Batel Aisha 4372 2009 NAVI 02:51:00
6 Nan Alexandra 4146 2010 NAVI 02:55:00
7 Pop Karina Maria 6373 2009 Steaua CSA 02:55:97

Seria: 3
1 Neagu Melania 6296 2009 Petrolul Ploiesti 02:50:00
2 Stoenescu Andreea 4164 2010 Steaua CSA 02:46:63
3 Tudor Ana Maria 4197 2009 NAVI 02:45:00
4 Popa Roberta 4180 2010 Bucharest Sport Club 02:35:29
5 Constantinescu Alexandra Diana 6315 2009 Smart Atletic 02:43:00
6 Cringasu Diana 6292 2010 Petrolul Ploiesti 02:45:50
7 Vasilescu Catalina 6375 2010 Steaua CSA 02:49:99

Seria: 4
1 Mihaltanu Andreea 6281 2009 Bucharest Sport Club 02:35:11
2 Ganea Iustina 3815 2010 Steaua CSA 02:33:24
3 Olea Theodora 6372 2010 Steaua CSA 02:32:81
4 Udroiu Anastasia 6340 2010 Renovatio S.C. 02:30:00
5 Cernea Maya 3380 2009 NAVI 02:31:00
6 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Steaua CSA 02:33:19
7 Tolea Cristina 3796 2009 Petrolul Ploiesti 02:35:00

Proba 8 200 metri mixt - 12 - 14 ani - Baieti (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Constantinescu Octavian 6322 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stan Stefan 4091 2009 Atack Team 03:20:00
4 Muj Rares Ionut 5104 2010 NAVI 03:16:00
6 Boboc David 4005 2008 ACS Universitar USH 99:99:99
7 Nicolae Alexandru 6358 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Molcuti Alexandru 4757 2010 NAVI 03:08:00
2 Constantin David 6301 2010 NAVI 02:58:00
3 Balan Radu 6304 2010 NAVI 02:52:80
4 Vaduva Mihai Alexandru 4573 2009 Steaua CSA 02:45:17
5 Gheorghita Andrei 4565 2009 Bucharest Sport Club 02:49:17
6 Eva Matei 6289 2010 Petrolul Ploiesti 02:55:50
7 Bucur David 6300 2010 NAVI 02:59:00

Seria: 3
1 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 02:45:00
2 Vasile Antonio 8306 2010 NAVI 02:41:80
3 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 02:41:66
4 Nae Teodor Patrick 4203 2009 Dinamo Bucuresti 02:40:00
5 Serban Razvan 6291 2008 Petrolul Ploiesti 02:40:50
6 Vasile Mihai 8307 2010 NAVI 02:41:80
7 Giura Mihnea Daniel 6310 2009 Smart Atletic 02:43:00

Seria: 4
1 Siliste Alexandru 4113 2010 Steaua CSA 02:38:38
2 Pandele Vladimir 4701 2010 Steaua CSA 02:36:15
3 Matei Valentin Alexandru 6361 2008 CSS 2 Bucuresti 02:35:33
4 Samson Albert Stefan 4556 2009 Steaua CSA 02:30:54
5 Moise Matei 4422 2008 Bucharest Sport Club 02:34:30
6 Eftimie David Alexandru 6365 2010 Steaua CSA 02:35:34
7 Tanase Rares Ioan 3830 2008 Steaua CSA 02:36:80

Seria: 5
1 Nae Bogdan 16112 2008 Petrolul Ploiesti 02:30:50
2 Vieru Rares Andrei 3851 2010 NAVI 02:29:80
3 Urzica Andrei Alexandru 3405 2008 Steaua CSA 02:26:79
4 Micu Tudor 4403 2008 Aqua Sport Citius 02:25:00
5 Stoica Cezar 4704 2010 Steaua CSA 02:26:68
6 Ghenu Andrei 4398 2009 NAVI 02:29:00
7 Popescu Vlad Stefan 4137 2010 Bucharest Sport Club 02:30:11

Seria: 6
2 Bacalu Eduard 3434 2009 Steaua CSA 02:21:20
3 Oancea David Stefan 3212 2008 NAVI 02:19:20
4 Chirita Petru 2987 2008 Renovatio S.C. 02:12:00
5 State Matei Cristian 5004 2008 Steaua CSA 02:13:03
6 Rosu Rares 4090 2009 Steaua CSA 02:21:18
7 Boldura Luca 6299 2008 NAVI 02:23:20

Descalificari
1 Ene Alexandru Matei
Observatii:
6360 2010 CSS 2 Bucuresti 03:19:27
2 Balaci Bogdan
Observatii:
6329 2009 Renovatio S.C. 02:25:00

Proba 9 50 metri fluture - 12 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Chirilov Sophia 6356 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Baragan Diana 6354 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Batranu Bianca 6355 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Dragomir Ioana Malina 6359 2010 CSS 2 Bucuresti 00:46:60
3 Neacsu Alexia 6371 2010 Steaua CSA 00:37:04
4 Emam Sarah 4746 2010 Smart Atletic 00:35:00
5 Andrei Maria 6336 2010 Renovatio S.C. 00:35:00
6 Tufa Teodora 4696 2010 Steaua CSA 00:43:20

Seria: 3
1 Dolocan Alessia Beatrice 3816 2010 Steaua CSA 00:34:48
2 Calvo Karen 6337 2010 Renovatio S.C. 00:32:00
3 Roman Rebeca 6374 2010 Steaua CSA 00:31:66
4 Vasian Antonia 4750 2010 Bucharest Sport Club 00:30:00
5 Popa Roberta 4180 2010 Bucharest Sport Club 00:30:10
6 Zaharia Alessia Mihaela 6376 2010 Steaua CSA 00:31:66
7 Matache Amalia Gabriell 4206 2010 Steaua CSA 00:33:95

Proba 10 50 metri fluture - 12 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pavaloiu Sebastian 6350 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Chis Tudor 6347 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Mosescu Dimitrie 6349 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Alexandru Antonio 6345 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Nagy Robert 6333 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Urucu Cosmin 6312 2010 Smart Atletic 99:99:99
5 Lupu Mihai 6318 2010 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Teodorescu Ryan 6334 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Pirciu Cosmin 6343 2010 CS Atom Ploiesti 99:99:99

Seria: 3
1 Stoian Marco 6381 2010 Steaua CSA 00:41:00
2 Tudoran Marius Catalin 6368 2010 Steaua CSA 00:37:00
3 Siliste Alexandru 4113 2010 Steaua CSA 00:32:43
4 Eftimie David Alexandru 6365 2010 Steaua CSA 00:29:32
5 Ogica Vlad 6328 2010 Dinamo Bucuresti 00:32:00
6 Ursu Mario 6280 2010 Bucharest Sport Club 00:35:19
7 Ghelbereu Leonard 4134 2010 Aqua Sport Citius 00:40:00