Lista de start pentru Campionatul Municipal de Iarna 6-9 ani Bazin scurt

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 6 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Serpoi Denis Stefan 5477 2016 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Sima Teodor 5479 2016 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Zopa Theodor Vladimir 5478 2016 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Dumitru Iosif 5480 2016 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Radu Petru 5555 2016 NAVI 99:99:99
4 Burada Vladimir 5626 2016 Steaua CSA 99:99:99
5 Marciuc Arian 5605 2016 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Turcu Vlad 5481 2016 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Iota Vlad 5627 2016 Steaua CSA 99:99:99
2 Apostol Bogdan 5338 2016 Bluemarin Sport Club 01:37:21
3 Coman Mircea 5589 2016 Petrolul Ploiesti 01:22:00
4 Ionita Denis Stefan 5359 2016 Bucharest Sport Club 01:15:56
5 Temelie David 5342 2016 Bluemarin Sport Club 01:16:69
6 Necula Eduard 5341 2016 Bluemarin Sport Club 01:35:96
7 Matei Cosmin 5628 2016 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
1 Stoian Ayan Andrei 5358 2016 Bucharest Sport Club 01:12:58
2 Bratu Serghei Antonio 5339 2016 Bluemarin Sport Club 01:10:26
3 Ghimpe Mario Zian 5353 2016 NAVI 00:59:44
4 Moisiev David 5316 2016 Atack Team 00:47:16
5 Fornea Razvan 5538 2016 Atack Team 00:57:00
6 Sterie Tudor 5539 2016 Atack Team 01:10:00
7 Stroe Filip 5362 2016 Bucharest Sport Club 01:12:29

Proba 2 50 metri liber - 7 ani - Baieti (52 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Kinn Andrei Bogdan 5354 2015 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Dumitrescu Mihai 5482 2015 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Glonteanu Tudor 5433 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Alexe Tudor 5515 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99
2 Ghita Eric 5523 2015 ACS Universitar USH 99:99:99
3 Anastasiu Patrik 5566 2015 NAVI 99:99:99
4 Matei Lucian 5570 2015 NAVI 99:99:99
5 Lulea Andrei 5569 2015 NAVI 99:99:99
6 Ambrozie Ioan 5524 2015 ACS Universitar USH 99:99:99
7 Isac Duncan 5516 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Nitu Matias 5572 2015 NAVI 99:99:99
2 Voicu David 5574 2015 NAVI 99:99:99
3 Piciorus Dragos Andrei 5624 2015 Steaua CSA 99:99:99
4 Greulus Darius 5622 2015 Steaua CSA 99:99:99
5 Olea Alexandru 5623 2015 Steaua CSA 99:99:99
6 Serban Vlad Alexandru 5625 2015 Steaua CSA 99:99:99
7 Radu Ioan 5573 2015 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Tudor Bogdan 5606 2015 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Dragusin Cezar 5621 2015 Steaua CSA 99:99:99
3 Nicolae Darius 5591 2015 Petrolul Ploiesti 01:16:00
4 Petu Oscar 5592 2015 Petrolul Ploiesti 01:13:00
5 Ionescu Matei 5333 2015 Bucharest Sport Club 01:15:53
6 Joitoiu Filip 5230 2015 NAVI 01:17:92
7 Paslaru David 5607 2015 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 5
1 Palade Mathias 5224 2015 Renovatio S.C. 01:12:67
2 Batranul Antonio 5225 2015 Renovatio S.C. 01:09:15
3 Constantin Tudor 5159 2015 Bluemarin Sport Club 01:02:82
4 Andrei Alexandru Stefan 5229 2015 NAVI 01:01:07
5 Badea Emanuel 5205 2015 Steaua CSA 01:02:48
6 Bratucu Tiberiu 5315 2015 Atack Team 01:04:81
7 Manolache Eric 5590 2015 Petrolul Ploiesti 01:10:00

Seria: 6
1 Trandafir Gabriel 5593 2015 Petrolul Ploiesti 01:01:00
2 Neacsu Luca 5571 2015 NAVI 00:57:00
3 Oprea Mihail 5294 2015 Bucharest Sport Club 00:55:36
4 Rebegea Victor 5228 2015 NAVI 00:54:37
5 Bucuresteanu Aris Rafael 5273 2015 Bucharest Sport Club 00:54:51
6 Mosmonea Robert 5499 2015 Swimming Team 00:56:97
7 Neicu Gabriel 5168 2015 Bluemarin Sport Club 00:58:90

Seria: 7
1 Gontaru Vlad Andrei 5363 2015 Bucharest Sport Club 00:54:27
2 Gradinceanu Vlad 5548 2015 CSS 1 Bucuresti 00:53:00
3 Mogos Mihai 5167 2015 Bluemarin Sport Club 00:52:71
4 Dobre Eric Stefan 5466 2015 Swimming Team 00:48:12
5 Anghel Luca 5227 2015 NAVI 00:48:32
6 Constantin Vlad 5232 2015 NAVI 00:52:99
7 Osman Matei 5170 2015 Bluemarin Sport Club 00:53:98

Seria: 8
1 Purghel Lucas 5223 2015 Renovatio S.C. 00:47:77
2 Dediu Vladimir 5498 2015 Swimming Team 00:42:54
3 Mihalache Rares 5596 2015 Swimming Team 00:42:00
4 Bucur Mihnea 5567 2015 NAVI 00:38:87
5 Mihalache Luca 5595 2015 Swimming Team 00:41:00
6 Bonciu Andrei Bogdan 5293 2015 Bucharest Sport Club 00:42:00
7 Gherasim Andrei Vladimir 5497 2015 Swimming Team 00:44:80

Proba 3 50 metri liber - 8 ani - Baieti (68 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Bazavan Eric 5483 2014 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Nae Mihnea 5509 2014 CS Atom Ploiesti 99:99:99
4 Aniculesei Vladimir 5511 2014 CS Atom Ploiesti 99:99:99
6 Danaila David 5484 2014 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Fedeles Andrei 5525 2014 ACS Universitar USH 99:99:99
2 Burticioiu Andrei 5527 2014 Atack Team 99:99:99
3 Iani Alexandru 5581 2014 NAVI 99:99:99
4 Necula Horia 5584 2014 NAVI 99:99:99
5 Matei Ovidiu 5583 2014 NAVI 99:99:99
6 Baboi Ionut 5579 2014 NAVI 99:99:99
7 Circota Andrei 5526 2014 ACS Universitar USH 99:99:99

Seria: 3
1 Ciobanu Iacob Alexandru 5598 2014 CSS Dinamo 99:99:99
2 Nan Pavel Cristian 5603 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Burus Matei 5157 2014 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Tudor Bogdan 5640 2014 Steaua CSA 99:99:99
5 Urzica Tudor 5668 2014 Steaua CSA 99:99:99
6 Angheluta David 5609 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Enache Lucas Stefan 5602 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Roman Eduard Andrei 5639 2014 Steaua CSA 99:99:99
2 Petrica Alexandru 5637 2014 Steaua CSA 99:99:99
4 Firca David 5611 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Mazare Vladimir Nicolae 5634 2014 Steaua CSA 99:99:99
6 Neacsu Phillipe Christian 5636 2014 Steaua CSA 99:99:99
7 Radu Mihail 5638 2014 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 5
1 Belgianu Tudor Remus 5618 2014 A.C.S. Scorseze 99:99:99
2 Burlanescu Andrei Tiberiu 5630 2014 Steaua CSA 99:99:99
3 Dinu Alexandru Stefan 5633 2014 Steaua CSA 99:99:99
4 Constantinescu Cezar 5669 2014 Steaua CSA 99:99:99
5 Stefan Luca 5610 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Cimpan Razvan Marian 5631 2014 Steaua CSA 99:99:99
7 Bordea Tudor 5629 2014 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 6
1 Niculae Eduard 5336 2014 Bluemarin Sport Club 01:01:68
2 Enache Eduard 5247 2014 NAVI 00:57:97
3 Dobos Mihai 5248 2014 NAVI 00:57:51
4 Ene Andreas George 5299 2014 Bucharest Sport Club 00:56:14
5 Tanase Andreeas 5286 2014 Bucharest Sport Club 00:56:98
6 Maglaviceanu Darius 5582 2014 NAVI 00:57:95
7 Ciobotaru Eduard 5549 2014 CSS 1 Bucuresti 00:59:00

Seria: 7
1 Manea Luca Alexandru 5297 2014 Bucharest Sport Club 00:55:83
2 Manescu Andrei 5249 2014 NAVI 00:53:99
3 Zaharia David 5237 2014 NAVI 00:52:66
4 Marinescu Rares Gabriel 5501 2014 Swimming Team 00:52:23
5 Anghel Eric Andrei 5502 2014 Swimming Team 00:52:28
6 Dobre Andrei 5160 2014 Bluemarin Sport Club 00:53:70
7 Iordache Patric 5300 2014 Bucharest Sport Club 00:55:59

Seria: 8
1 Popescu David 5500 2014 Swimming Team 00:52:08
2 Mihu Andrei 5244 2014 NAVI 00:51:28
3 Bombaru Nicolas Andrei 5298 2014 Bucharest Sport Club 00:50:16
4 Mneatacanian Sevan Andrei 5356 2014 Bucharest Sport Club 00:48:70
5 Culea David 5231 2014 NAVI 00:48:85
6 Ionete Alexandru 5164 2014 Bluemarin Sport Club 00:51:04
7 Baciu Sebastian 5241 2014 NAVI 00:51:63

Seria: 9
1 Vardohlip Eric Gabriel 5281 2014 Bucharest Sport Club 00:47:38
2 Cristache Cezar 5580 2014 NAVI 00:46:35
3 Bancu Stefan 5398 2014 Swimming Team 00:42:82
4 Chiriac Ianis 5396 2014 Swimming Team 00:42:27
5 Ilie Jonathan 5242 2014 NAVI 00:42:32
6 Nica Alexandru 5169 2014 Bluemarin Sport Club 00:44:98
7 Vajalac Matei 5541 2014 Atack Team 00:47:00

Seria: 10
1 Neacsu Ianis 5238 2014 NAVI 00:41:82
2 Taras Theodor Razvan 5275 2014 Bucharest Sport Club 00:40:98
3 Radutu Patrick 5239 2014 NAVI 00:39:70
4 Grigore Radu Andrei 5399 2014 Swimming Team 00:37:02
5 Petrache Tudor 5243 2014 NAVI 00:39:25
6 Melente Alex 5540 2014 Atack Team 00:40:00
7 Iordanescu Matias 5397 2014 Swimming Team 00:41:19

Descalificari
1 Dragos Gabriel
Observatii:
5510 2014 CS Atom Ploiesti 99:99:99
2 Morosan Octavian Andrei
Observatii:
5635 2014 Steaua CSA 99:99:99

Proba 4 50 metri liber - 9 ani - Baieti (44 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Dinu David 5485 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Briceag Daniel 5529 2013 Atack Team 99:99:99
6 Turcu Mihai 5486 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Pana Iustin 5303 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
3 Lazar Andrei 5599 2013 CSS Dinamo 99:99:99
4 Amaritei Alexandru 5616 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Mitu Andrei Alexandru 5604 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Pusera Andrei 5532 2013 Atack Team 99:99:99
7 Ficleanu Tudor 5530 2013 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Nedelcu David 5617 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Ulmeanu Corneliu 5648 2013 Steaua CSA 99:99:99
3 Stanca Alvin 5646 2013 Steaua CSA 99:99:99
4 Pantea David Razvan 5645 2013 Steaua CSA 99:99:99
5 Vlad Alexandru 5650 2013 Steaua CSA 99:99:99
6 Tudor Serban 5647 2013 Steaua CSA 99:99:99
7 Ursescu Gabriel 5649 2013 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
1 Ciurla Matei Adrian 5641 2013 Steaua CSA 99:99:99
2 Dobrescu Bogdan 5643 2013 Steaua CSA 99:99:99
3 Sabau David 5311 2013 Atack Team 00:58:55
4 Popovici Tudor 5288 2013 Bucharest Sport Club 00:56:59
5 Potcovaru Luca 5388 2013 Bucharest Sport Club 00:58:18
6 Cutti David Andrei 5642 2013 Steaua CSA 99:99:99
7 Hoza Maximilian Victor 5644 2013 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 5
1 Armanu Alexandru 5307 2013 Atack Team 00:52:10
2 Barna Tudor 5528 2013 Atack Team 00:51:00
3 Tanase Alexandru 5289 2013 Bucharest Sport Club 00:49:53
4 Petcu Victor 5301 2013 Bucharest Sport Club 00:49:11
5 Trandafir Tudor 5305 2013 Renovatio S.C. 00:49:45
6 Toba Petru 5313 2013 Atack Team 00:50:60
7 Stan Luca 5312 2013 Atack Team 00:51:34

Seria: 6
1 Bratucu Alin 5308 2013 Atack Team 00:48:22
2 Breitenhofer Eric 5542 2013 Atack Team 00:47:00
3 Tudor Matia 5173 2013 Bluemarin Sport Club 00:46:77
4 Trifan Denis Mihai 5263 2013 NAVI 00:43:92
5 Grigore Vlad 5310 2013 Atack Team 00:44:63
6 Croitoru Dragos 5219 2013 Renovatio S.C. 00:46:98
7 Sterie Andrei 5544 2013 Atack Team 00:47:00

Seria: 7
1 Ionita Stefan 5165 2013 Bluemarin Sport Club 00:42:61
2 Toba Tudor 5314 2013 Atack Team 00:40:58
3 Nastase Alexandru 5467 2013 Swimming Team 00:39:00
4 Sergovici Milan 5279 2013 Bucharest Sport Club 00:38:76
5 Kazannikov Mykhailo 5531 2013 Atack Team 00:39:00
6 Ciocan David 5260 2013 NAVI 00:39:08
7 Vasilescu Bogdan 5391 2013 A.C.S. Scorseze 00:41:67

Proba 5 50 metri bras - 6 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Turcu Vlad 5481 2016 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Sima Teodor 5479 2016 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Necula Eduard 5341 2016 Bluemarin Sport Club 99:99:99
5 Temelie David 5342 2016 Bluemarin Sport Club 99:99:99
6 Dumitru Iosif 5480 2016 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Bratu Serghei Antonio 5339 2016 Bluemarin Sport Club 99:99:99
2 Alexe Tudor 5337 2016 Bluemarin Sport Club 99:99:99
3 Stroe Filip 5362 2016 Bucharest Sport Club 01:23:81
4 Stoian Ayan Andrei 5358 2016 Bucharest Sport Club 01:09:74
5 Moisiev David 5316 2016 Atack Team 01:14:90
6 Ionita Denis Stefan 5359 2016 Bucharest Sport Club 01:32:22
7 Apostol Bogdan 5338 2016 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Proba 6 50 metri bras - 7 ani - Baieti (40 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Neicu Gabriel 5168 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99
3 Gontaru Vlad Andrei 5363 2015 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Dumitrescu Mihai 5482 2015 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Glonteanu Tudor 5433 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99
6 Andrei Alexandru Stefan 5229 2015 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Alexe Tudor 5515 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99
2 Ghita Eric 5523 2015 ACS Universitar USH 99:99:99
3 Gradinceanu Vlad 5548 2015 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Dragusin Cezar 5621 2015 Steaua CSA 99:99:99
5 Greulus Darius 5622 2015 Steaua CSA 99:99:99
6 Ambrozie Ioan 5524 2015 ACS Universitar USH 99:99:99
7 Isac Duncan 5516 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Radu Ioan 5573 2015 NAVI 99:99:99
2 Batranul Antonio 5225 2015 Renovatio S.C. 01:34:03
3 Nicolae Darius 5591 2015 Petrolul Ploiesti 01:30:00
4 Badea Emanuel 5205 2015 Steaua CSA 01:26:05
5 Joitoiu Filip 5230 2015 NAVI 01:26:14
6 Manolache Eric 5590 2015 Petrolul Ploiesti 01:33:00
7 Petu Oscar 5592 2015 Petrolul Ploiesti 01:36:00

Seria: 4
1 Trandafir Gabriel 5593 2015 Petrolul Ploiesti 01:26:00
2 Neacsu Luca 5571 2015 NAVI 01:16:00
3 Palade Mathias 5224 2015 Renovatio S.C. 01:14:25
4 Bratucu Tiberiu 5315 2015 Atack Team 01:09:45
5 Mosmonea Robert 5499 2015 Swimming Team 01:12:11
6 Rebegea Victor 5228 2015 NAVI 01:14:75
7 Oprea Mihail 5294 2015 Bucharest Sport Club 01:18:75

Seria: 5
1 Bucuresteanu Aris Rafael 5273 2015 Bucharest Sport Club 01:08:27
2 Constantin Tudor 5159 2015 Bluemarin Sport Club 01:05:49
3 Mogos Mihai 5167 2015 Bluemarin Sport Club 01:01:26
4 Gherasim Andrei Vladimir 5497 2015 Swimming Team 01:00:91
5 Dediu Vladimir 5498 2015 Swimming Team 01:01:13
6 Anghel Luca 5227 2015 NAVI 01:04:69
7 Osman Matei 5170 2015 Bluemarin Sport Club 01:05:59

Seria: 6
1 Mihalache Luca 5595 2015 Swimming Team 01:00:00
2 Mihalache Rares 5596 2015 Swimming Team 00:59:00
3 Purghel Lucas 5223 2015 Renovatio S.C. 00:57:34
4 Bucur Mihnea 5567 2015 NAVI 00:55:80
5 Bonciu Andrei Bogdan 5293 2015 Bucharest Sport Club 00:56:80
6 Constantin Vlad 5232 2015 NAVI 00:58:93
7 Dobre Eric Stefan 5466 2015 Swimming Team 00:59:27

Proba 7 50 metri bras - 8 ani - Baieti (58 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iordache Patric 5300 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Bazavan Eric 5483 2014 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
2 Danaila David 5484 2014 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Circota Andrei 5526 2014 ACS Universitar USH 99:99:99
4 Baboi Ionut 5579 2014 NAVI 99:99:99
5 Burticioiu Andrei 5527 2014 Atack Team 99:99:99
6 Fedeles Andrei 5525 2014 ACS Universitar USH 99:99:99
7 Dragos Gabriel 5510 2014 CS Atom Ploiesti 99:99:99

Seria: 3
1 Iani Alexandru 5581 2014 NAVI 99:99:99
2 Matei Ovidiu 5583 2014 NAVI 99:99:99
3 Ciobanu Iacob Alexandru 5598 2014 CSS Dinamo 99:99:99
4 Urzica Tudor 5668 2014 Steaua CSA 99:99:99
5 Mneatacanian Sevan Andrei 5356 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Necula Horia 5584 2014 NAVI 99:99:99
7 Burus Matei 5157 2014 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Tudor Bogdan 5640 2014 Steaua CSA 99:99:99
2 Radu Mihail 5638 2014 Steaua CSA 99:99:99
3 Neacsu Phillipe Christian 5636 2014 Steaua CSA 99:99:99
4 Mazare Vladimir Nicolae 5634 2014 Steaua CSA 99:99:99
5 Morosan Octavian Andrei 5635 2014 Steaua CSA 99:99:99
6 Petrica Alexandru 5637 2014 Steaua CSA 99:99:99
7 Roman Eduard Andrei 5639 2014 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 5
1 Dinu Alexandru Stefan 5633 2014 Steaua CSA 99:99:99
2 Bordea Tudor 5629 2014 Steaua CSA 99:99:99
3 Constantinescu Cezar 5669 2014 Steaua CSA 99:99:99
4 Niculae Eduard 5336 2014 Bluemarin Sport Club 01:30:58
5 Enache Lucas Stefan 5602 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Nan Pavel Cristian 5603 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Cimpan Razvan Marian 5631 2014 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 6
1 Manea Luca Alexandru 5297 2014 Bucharest Sport Club 01:26:40
2 Enache Eduard 5247 2014 NAVI 01:25:26
3 Bombaru Nicolas Andrei 5298 2014 Bucharest Sport Club 01:23:72
4 Manescu Andrei 5249 2014 NAVI 01:17:72
5 Dobre Andrei 5160 2014 Bluemarin Sport Club 01:22:88
6 Tanase Andreeas 5286 2014 Bucharest Sport Club 01:24:61
7 Dobos Mihai 5248 2014 NAVI 01:25:34

Seria: 7
1 Ciobotaru Eduard 5549 2014 CSS 1 Bucuresti 01:15:00
2 Mihu Andrei 5244 2014 NAVI 01:10:63
3 Culea David 5231 2014 NAVI 01:07:40
4 Maglaviceanu Darius 5582 2014 NAVI 01:05:09
5 Zaharia David 5237 2014 NAVI 01:06:33
6 Marinescu Rares Gabriel 5501 2014 Swimming Team 01:10:18
7 Ene Andreas George 5299 2014 Bucharest Sport Club 01:10:92

Seria: 8
1 Ionete Alexandru 5164 2014 Bluemarin Sport Club 01:02:18
2 Neacsu Ianis 5238 2014 NAVI 01:00:62
3 Bancu Stefan 5398 2014 Swimming Team 00:59:02
4 Cristache Cezar 5580 2014 NAVI 00:58:29
5 Popescu David 5500 2014 Swimming Team 00:58:82
6 Taras Theodor Razvan 5275 2014 Bucharest Sport Club 00:59:16
7 Vardohlip Eric Gabriel 5281 2014 Bucharest Sport Club 01:01:58

Seria: 9
1 Nica Alexandru 5169 2014 Bluemarin Sport Club 00:58:01
2 Iordanescu Matias 5397 2014 Swimming Team 00:57:27
3 Grigore Radu Andrei 5399 2014 Swimming Team 00:54:41
4 Petrache Tudor 5243 2014 NAVI 00:50:30
5 Radutu Patrick 5239 2014 NAVI 00:53:83
6 Ilie Jonathan 5242 2014 NAVI 00:54:68
7 Chiriac Ianis 5396 2014 Swimming Team 00:57:81

Proba 8 50 metri bras - 9 ani - Baieti (36 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Sabau David 5311 2013 Atack Team 99:99:99
4 Turcu Mihai 5486 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Dinu David 5485 2013 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
2 Briceag Daniel 5529 2013 Atack Team 99:99:99
3 Kazannikov Mykhailo 5531 2013 Atack Team 99:99:99
4 Lazar Andrei 5599 2013 CSS Dinamo 99:99:99
5 Pusera Andrei 5532 2013 Atack Team 99:99:99
6 Ficleanu Tudor 5530 2013 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Mitu Andrei Alexandru 5604 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Ursescu Gabriel 5649 2013 Steaua CSA 99:99:99
3 Stanca Alvin 5646 2013 Steaua CSA 99:99:99
4 Dobrescu Bogdan 5643 2013 Steaua CSA 99:99:99
5 Hoza Maximilian Victor 5644 2013 Steaua CSA 99:99:99
6 Ulmeanu Corneliu 5648 2013 Steaua CSA 99:99:99
7 Vlad Alexandru 5650 2013 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
1 Cutti David Andrei 5642 2013 Steaua CSA 99:99:99
2 Amaritei Alexandru 5616 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Petcu Victor 5301 2013 Bucharest Sport Club 01:13:92
4 Toba Petru 5313 2013 Atack Team 01:11:89
5 Barna Tudor 5528 2013 Atack Team 01:13:00
6 Stan Luca 5312 2013 Atack Team 01:15:80
7 Ciurla Matei Adrian 5641 2013 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 5
1 Trifan Denis Mihai 5263 2013 NAVI 01:11:08
2 Trandafir Tudor 5305 2013 Renovatio S.C. 01:08:47
3 Grigore Vlad 5310 2013 Atack Team 01:05:56
4 Ciocan David 5260 2013 NAVI 01:02:37
5 Croitoru Dragos 5219 2013 Renovatio S.C. 01:04:58
6 Bratucu Alin 5308 2013 Atack Team 01:07:87
7 Armanu Alexandru 5307 2013 Atack Team 01:10:17

Seria: 6
1 Tudor Matia 5173 2013 Bluemarin Sport Club 01:01:42
2 Toba Tudor 5314 2013 Atack Team 00:59:14
3 Ionita Stefan 5165 2013 Bluemarin Sport Club 00:55:38
4 Sergovici Milan 5279 2013 Bucharest Sport Club 00:51:28
5 Nastase Alexandru 5467 2013 Swimming Team 00:53:00
6 Tanase Alexandru 5289 2013 Bucharest Sport Club 00:58:27
7 Popovici Tudor 5288 2013 Bucharest Sport Club 01:00:62

Ziua 1 - Sesiunea 2


Proba 1 50 metri liber - 6 ani - Fete (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trandafir Ana 5487 2016 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Burcea Delia 5496 2016 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Radu Iris 5518 2016 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Tofan Sofia Alexandra 5355 2016 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Popa Ariana 5533 2016 Atack Team 99:99:99
6 Nan Ilinca 5517 2016 Bluemarin Sport Club 99:99:99
7 Uricec Ilinca 5488 2016 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Ursachi Anastasia 5559 2016 NAVI 99:99:99
2 Dragne Ema 5561 2016 NAVI 99:99:99
3 Barbu Antonia 5563 2016 NAVI 99:99:99
4 Ciurea Alexandra 5651 2016 Steaua CSA 99:99:99
5 Dumitriu Sofia 5564 2016 NAVI 99:99:99
6 Dumitru Elena 5562 2016 NAVI 99:99:99
7 Micsa Daria 5560 2016 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Constantinescu Medeea 5652 2016 Steaua CSA 99:99:99
2 Mazare Adelina 5654 2016 Steaua CSA 99:99:99
3 Munteanu Ingrid Victoria 5364 2016 Bucharest Sport Club 01:56:70
4 Zarian-Simtion Ana 5366 2016 Bucharest Sport Club 01:25:24
5 Cristea Evelin 5331 2016 Bucharest Sport Club 01:27:23
6 Radu Ana Maria 5656 2016 Steaua CSA 99:99:99
7 Inaltu Mara 5653 2016 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
1 Bogdan Isabella 5378 2016 Steaua CSA 01:18:10
2 Bobirica Antonia 5550 2016 CSS 1 Bucuresti 01:05:00
3 Jingai Ilinca 5470 2016 Swimming Team 00:55:23
4 Coroama Diana 5565 2016 NAVI 00:49:83
5 Beraru Rebeca 5556 2016 NAVI 00:53:94
6 Pascan Eva Maria 5350 2016 Bluemarin Sport Club 01:04:42
7 Mitrulescu Ingrid 5557 2016 NAVI 01:14:14

Proba 2 50 metri liber - 7 ani - Fete (39 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Uricec Raisa 5490 2015 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Babusca Teodora 5492 2015 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Bujenita Amelie 5491 2015 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Novak Ines Maria 5489 2015 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Petcu Clara 5512 2015 CS Atom Ploiesti 99:99:99
2 Dinca Raisa 5534 2015 Atack Team 99:99:99
3 Dumitriu Sofia 5575 2015 NAVI 99:99:99
4 Mares Sofia 5576 2015 NAVI 99:99:99
5 Cojocaru Adelina 5158 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99
6 Savu Ilinca 5553 2015 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Plescan Medeea Maria 5513 2015 CS Atom Ploiesti 99:99:99

Seria: 3
1 Panaitescu Alexandra 5660 2015 Steaua CSA 99:99:99
2 Cazacu Ioana 5658 2015 Steaua CSA 99:99:99
3 Sotcan Eva 5577 2015 NAVI 99:99:99
4 Anghelescu Anastasia 5608 2015 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Vasiliu Maria 5578 2015 NAVI 99:99:99
6 Bostan Adela 5657 2015 Steaua CSA 99:99:99
7 Constantin Eva Corina 5659 2015 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
1 Dobre Anya 5346 2015 Bluemarin Sport Club 01:33:13
2 Briceag Eva Maria 5357 2015 Bucharest Sport Club 01:27:08
3 Munteanu Mara Ilinca 5235 2015 NAVI 01:14:20
4 Comusi Cristina 5191 2015 Steaua CSA 01:09:10
5 Vidimichi Natalia 5175 2015 Bluemarin Sport Club 01:09:83
6 Matei Patrisia 5166 2015 Bluemarin Sport Club 01:19:76
7 Enache Diana 5295 2015 Bucharest Sport Club 01:31:43

Seria: 5
1 Bancila Anastasia Raisa 5282 2015 Bucharest Sport Club 01:05:04
2 Smochina Ioana 5349 2015 Bluemarin Sport Club 01:01:19
3 Fratila Maia 5161 2015 Bluemarin Sport Club 00:54:71
4 Negoi Stefania Alexandra 5503 2015 Swimming Team 00:53:31
5 Giniceanu Ilinca 5552 2015 CSS 1 Bucuresti 00:54:00
7 Galatchi Maria 5554 2015 CSS 1 Bucuresti 01:03:00

Seria: 6
1 Vlasceanu Medeea Mihaela 5280 2015 Bucharest Sport Club 00:53:02
2 Miron Ioana 5545 2015 Atack Team 00:49:00
3 Robu Nori Maria 5401 2015 Swimming Team 00:46:09
4 Stoica Ioana 5402 2015 Swimming Team 00:43:02
5 Gideiu Isabelle 5551 2015 CSS 1 Bucuresti 00:45:00
6 Zamfirescu Sofia 5233 2015 NAVI 00:47:68
7 Radacina Maya 5400 2015 Swimming Team 00:52:22

Descalificari
1 Toma Carina
Observatii:
5546 2015 Atack Team 00:57:00

Proba 3 50 metri liber - 8 ani - Fete (36 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Berbec Aida Maria 5493 2014 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Boroi Daria 5495 2014 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Pletoiu Ilinca 5494 2014 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
2 Hong Beta 5613 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Budan Alma 5661 2014 Steaua CSA 99:99:99
4 Vasiliu Andreea 5665 2014 Steaua CSA 99:99:99
5 Matei Delia 5662 2014 Steaua CSA 99:99:99
6 Ionescu Melania 5620 2014 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Tufenaru Ema 5664 2014 Steaua CSA 99:99:99
2 Onose Sofia 5296 2014 Bucharest Sport Club 01:25:50
3 Munteanu Daria Cristina 5367 2014 Bucharest Sport Club 01:02:17
4 Benescu Eva 5254 2014 NAVI 00:58:68
5 Zamfir Irina 5329 2014 Bucharest Sport Club 01:01:26
6 Dragoiescu Karina 5256 2014 NAVI 01:09:37
7 Duta Anastasia 5663 2014 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
1 Munteanu Nadia 5507 2014 Swimming Team 00:58:19
2 Cirja Victoria 5345 2014 Bluemarin Sport Club 00:55:15
3 Usurelu Andreea Lavinia 5277 2014 Bucharest Sport Club 00:53:00
4 Florea Maria 5251 2014 NAVI 00:52:22
5 Dumitru Maya 5220 2014 Renovatio S.C. 00:52:41
6 Stefan Alexandra 5284 2014 Bucharest Sport Club 00:54:03
7 Radu Eva 5171 2014 Bluemarin Sport Club 00:57:43

Seria: 5
1 Dumitrache Alexia 5252 2014 NAVI 00:50:54
2 Dumitru Sara 5318 2014 Atack Team 00:48:55
3 Cristea Natalia Florentina 5276 2014 Bucharest Sport Club 00:46:26
4 Rotaru Mara Antonia 5505 2014 Swimming Team 00:42:71
5 Ionescu Eva 5259 2014 NAVI 00:43:60
6 Constantinescu Sofia 5506 2014 Swimming Team 00:48:27
7 Gugu Alexandra 5162 2014 Bluemarin Sport Club 00:49:23

Seria: 6
1 Becheru Delia 5258 2014 NAVI 00:41:45
2 Eremia Mihaela 5504 2014 Swimming Team 00:41:14
3 Cernea Sofia 5586 2014 NAVI 00:40:24
4 Scortea Maria 5250 2014 NAVI 00:37:89
5 Ilie Iulia 5594 2014 Swimming Team 00:40:00
6 Marioara Elena 5587 2014 NAVI 00:40:45
7 Boaca Ioana Ariana 5585 2014 NAVI 00:41:19

Proba 4 50 metri liber - 9 ani - Fete (31 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Paduraru Erica 5179 2013 Steaua CSA 99:99:99
4 Ologu Bianca 5344 2013 Bluemarin Sport Club 99:99:99
5 Musat Sofia Ileana 5302 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Mardare Daria Ana 5360 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Gavril Sofia 5519 2013 ACS Universitar USH 99:99:99
3 Checiu Maria 5521 2013 ACS Universitar USH 99:99:99
4 Neamtu Ana 5536 2013 Atack Team 99:99:99
5 Cretu Daria 5522 2013 ACS Universitar USH 99:99:99
6 Stoica Ilinca 5520 2013 ACS Universitar USH 99:99:99
7 Plescan Emilia Elena 5514 2013 CS Atom Ploiesti 99:99:99

Seria: 3
1 Matei Irina 5667 2013 Steaua CSA 99:99:99
3 Simionescu Eva 5614 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Tanase Timeea 5615 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Florescu Sofia 5666 2013 Steaua CSA 99:99:99
6 Ivcovici Ania 5601 2013 CSS Dinamo 99:99:99
7 Ciofliceanu Alessia 5537 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Pislaru Alexandra 5619 2013 Steaua CSA 99:99:99
2 Oncete Ema 5468 2013 Swimming Team 00:52:71
3 Tanu Martina Ioana 5476 2013 Bucharest Sport Club 00:46:80
4 Raicu Dana 5547 2013 Atack Team 00:46:00
5 Marcu Ariana 5343 2013 Bluemarin Sport Club 00:46:34
6 Taras Adela 5274 2013 Bucharest Sport Club 00:46:80
7 Dobrescu Beatrice 5304 2013 Bucharest Sport Club 00:56:46

Seria: 5
1 Ghiulea Maria Elia 5535 2013 Atack Team 00:46:00
2 Vasile Maria 5174 2013 Bluemarin Sport Club 00:39:25
3 Burdufu Anastasia 5217 2013 Renovatio S.C. 00:37:59
4 Chivu Teodora 5218 2013 Renovatio S.C. 00:34:94
5 Savu Eveline 5172 2013 Bluemarin Sport Club 00:37:31
6 Postelnicu Anastasia 5508 2013 Swimming Team 00:38:87
7 Dumitrescu Sofia 5317 2013 Atack Team 00:43:27

Descalificari
1 Radu Clara Martina
Observatii:
5600 2013 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 5 50 metri bras - 6 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Popa Ariana 5533 2016 Atack Team 99:99:99
3 Nan Ilinca 5517 2016 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Uricec Ilinca 5488 2016 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Burcea Delia 5496 2016 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Radu Iris 5518 2016 Bluemarin Sport Club 99:99:99
7 Mazare Adelina 5654 2016 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Trandafir Ana 5487 2016 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Beraru Rebeca 5556 2016 NAVI 01:21:75
3 Bobirica Antonia 5550 2016 CSS 1 Bucuresti 01:20:00
4 Coroama Diana 5565 2016 NAVI 01:06:29
5 Pascan Eva Maria 5350 2016 Bluemarin Sport Club 01:19:39
6 Jingai Ilinca 5470 2016 Swimming Team 01:20:16
7 Mitrulescu Ingrid 5557 2016 NAVI 01:29:51

Proba 6 50 metri bras - 7 ani - Fete (29 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Enache Diana 5295 2015 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Briceag Eva Maria 5357 2015 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Dobre Anya 5346 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Novak Ines Maria 5489 2015 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Bujenita Amelie 5491 2015 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Dinca Raisa 5534 2015 Atack Team 99:99:99
5 Babusca Teodora 5492 2015 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Uricec Raisa 5490 2015 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Cojocaru Adelina 5158 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99
2 Savu Ilinca 5553 2015 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Bostan Adela 5657 2015 Steaua CSA 99:99:99
4 Constantin Eva Corina 5659 2015 Steaua CSA 99:99:99
5 Cazacu Ioana 5658 2015 Steaua CSA 99:99:99
6 Galatchi Maria 5554 2015 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Giniceanu Ilinca 5552 2015 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Matei Patrisia 5166 2015 Bluemarin Sport Club 01:29:11
2 Smochina Ioana 5349 2015 Bluemarin Sport Club 01:20:79
3 Munteanu Mara Ilinca 5235 2015 NAVI 01:17:57
4 Vlasceanu Medeea Mihaela 5280 2015 Bucharest Sport Club 01:10:05
5 Negoi Stefania Alexandra 5503 2015 Swimming Team 01:10:16
6 Toma Carina 5546 2015 Atack Team 01:20:00
7 Vidimichi Natalia 5175 2015 Bluemarin Sport Club 01:21:23

Seria: 5
1 Bancila Anastasia Raisa 5282 2015 Bucharest Sport Club 01:08:82
2 Zamfirescu Sofia 5233 2015 NAVI 01:03:00
3 Gideiu Isabelle 5551 2015 CSS 1 Bucuresti 00:57:00
4 Robu Nori Maria 5401 2015 Swimming Team 00:55:07
5 Stoica Ioana 5402 2015 Swimming Team 00:56:56
6 Radacina Maya 5400 2015 Swimming Team 01:00:27
7 Fratila Maia 5161 2015 Bluemarin Sport Club 01:05:14

Proba 7 50 metri bras - 8 ani - Fete (32 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Onose Sofia 5296 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Pletoiu Ilinca 5494 2014 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Berbec Aida Maria 5493 2014 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Benescu Eva 5254 2014 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Boroi Daria 5495 2014 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Vasiliu Andreea 5665 2014 Steaua CSA 99:99:99
3 Budan Alma 5661 2014 Steaua CSA 99:99:99
4 Usurelu Andreea Lavinia 5277 2014 Bucharest Sport Club 01:21:79
5 Matei Delia 5662 2014 Steaua CSA 99:99:99
6 Ionescu Melania 5620 2014 Steaua CSA 99:99:99
7 Tufenaru Ema 5664 2014 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Radu Eva 5171 2014 Bluemarin Sport Club 01:17:53
2 Cirja Victoria 5345 2014 Bluemarin Sport Club 01:11:16
3 Stefan Alexandra 5284 2014 Bucharest Sport Club 01:05:72
4 Dumitru Maya 5220 2014 Renovatio S.C. 01:04:83
5 Dumitrache Alexia 5252 2014 NAVI 01:05:63
6 Munteanu Daria Cristina 5367 2014 Bucharest Sport Club 01:06:72
7 Munteanu Nadia 5507 2014 Swimming Team 01:15:15

Seria: 4
1 Dumitru Sara 5318 2014 Atack Team 01:03:82
2 Florea Maria 5251 2014 NAVI 01:01:33
3 Gugu Alexandra 5162 2014 Bluemarin Sport Club 00:59:76
4 Constantinescu Sofia 5506 2014 Swimming Team 00:58:83
5 Rotaru Mara Antonia 5505 2014 Swimming Team 00:59:27
6 Ionescu Eva 5259 2014 NAVI 01:00:14
7 Cristea Natalia Florentina 5276 2014 Bucharest Sport Club 01:03:39

Seria: 5
1 Cernea Sofia 5586 2014 NAVI 00:57:87
2 Boaca Ioana Ariana 5585 2014 NAVI 00:55:22
3 Becheru Delia 5258 2014 NAVI 00:52:31
4 Scortea Maria 5250 2014 NAVI 00:49:53
5 Ilie Iulia 5594 2014 Swimming Team 00:50:00
6 Marioara Elena 5587 2014 NAVI 00:54:12
7 Eremia Mihaela 5504 2014 Swimming Team 00:55:32

Proba 8 50 metri bras - 9 ani - Fete (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ologu Bianca 5344 2013 Bluemarin Sport Club 99:99:99
3 Plescan Emilia Elena 5514 2013 CS Atom Ploiesti 99:99:99
4 Stoica Ilinca 5520 2013 ACS Universitar USH 99:99:99
5 Gavril Sofia 5519 2013 ACS Universitar USH 99:99:99
6 Mardare Daria Ana 5360 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Dobrescu Beatrice 5304 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Checiu Maria 5521 2013 ACS Universitar USH 99:99:99
2 Neamtu Ana 5536 2013 Atack Team 99:99:99
3 Ivcovici Ania 5601 2013 CSS Dinamo 99:99:99
4 Florescu Sofia 5666 2013 Steaua CSA 99:99:99
5 Pislaru Alexandra 5619 2013 Steaua CSA 99:99:99
6 Radu Clara Martina 5600 2013 CSS Dinamo 99:99:99
7 Cretu Daria 5522 2013 ACS Universitar USH 99:99:99

Seria: 3
1 Paduraru Erica 5179 2013 Steaua CSA 99:99:99
2 Oncete Ema 5468 2013 Swimming Team 01:10:56
3 Tanu Martina Ioana 5476 2013 Bucharest Sport Club 01:03:35
4 Dumitrescu Sofia 5317 2013 Atack Team 01:00:05
5 Taras Adela 5274 2013 Bucharest Sport Club 01:03:35
6 Marcu Ariana 5343 2013 Bluemarin Sport Club 01:05:19
7 Matei Irina 5667 2013 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
1 Ghiulea Maria Elia 5535 2013 Atack Team 00:59:00
2 Savu Eveline 5172 2013 Bluemarin Sport Club 00:54:14
3 Burdufu Anastasia 5217 2013 Renovatio S.C. 00:51:33
4 Chivu Teodora 5218 2013 Renovatio S.C. 00:48:21
5 Vasile Maria 5174 2013 Bluemarin Sport Club 00:48:64
6 Postelnicu Anastasia 5508 2013 Swimming Team 00:54:07
7 Raicu Dana 5547 2013 Atack Team 00:57:00

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri spate - 6 ani - Fete (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trandafir Ana 5487 2016 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Burcea Delia 5496 2016 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Radu Iris 5518 2016 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Ursachi Anastasia 5559 2016 NAVI 99:99:99
5 Popa Ariana 5533 2016 Atack Team 99:99:99
6 Nan Ilinca 5517 2016 Bluemarin Sport Club 99:99:99
7 Uricec Ilinca 5488 2016 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Micsa Daria 5560 2016 NAVI 99:99:99
2 Dumitru Elena 5562 2016 NAVI 99:99:99
3 Dumitriu Sofia 5564 2016 NAVI 99:99:99
4 Constantinescu Medeea 5652 2016 Steaua CSA 99:99:99
5 Ciurea Alexandra 5651 2016 Steaua CSA 99:99:99
6 Barbu Antonia 5563 2016 NAVI 99:99:99
7 Dragne Ema 5561 2016 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Inaltu Mara 5653 2016 Steaua CSA 99:99:99
2 Radu Ana Maria 5656 2016 Steaua CSA 99:99:99
3 Cristea Evelin 5331 2016 Bucharest Sport Club 01:41:46
4 Zarian-Simtion Ana 5366 2016 Bucharest Sport Club 01:20:38
5 Munteanu Ingrid Victoria 5364 2016 Bucharest Sport Club 01:26:04
6 Tofan Sofia Alexandra 5355 2016 Bucharest Sport Club 02:25:78
7 Mazare Adelina 5654 2016 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
1 Bogdan Isabella 5378 2016 Steaua CSA 01:20:21
2 Mitrulescu Ingrid 5557 2016 NAVI 01:11:90
3 Jingai Ilinca 5470 2016 Swimming Team 01:05:18
4 Coroama Diana 5565 2016 NAVI 00:54:89
5 Beraru Rebeca 5556 2016 NAVI 00:55:07
6 Pascan Eva Maria 5350 2016 Bluemarin Sport Club 01:09:26
7 Bobirica Antonia 5550 2016 CSS 1 Bucuresti 01:15:00

Proba 2 50 metri spate - 7 ani - Fete (37 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Uricec Raisa 5490 2015 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Babusca Teodora 5492 2015 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Bujenita Amelie 5491 2015 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Novak Ines Maria 5489 2015 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
3 Dinca Raisa 5534 2015 Atack Team 99:99:99
4 Dumitriu Sofia 5575 2015 NAVI 99:99:99
5 Savu Ilinca 5553 2015 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Plescan Medeea Maria 5513 2015 CS Atom Ploiesti 99:99:99
7 Petcu Clara 5512 2015 CS Atom Ploiesti 99:99:99

Seria: 3
1 Mares Sofia 5576 2015 NAVI 99:99:99
2 Sotcan Eva 5577 2015 NAVI 99:99:99
3 Anghelescu Anastasia 5608 2015 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Cazacu Ioana 5658 2015 Steaua CSA 99:99:99
5 Bostan Adela 5657 2015 Steaua CSA 99:99:99
6 Vasiliu Maria 5578 2015 NAVI 99:99:99
7 Panaitescu Alexandra 5660 2015 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
1 Constantin Eva Corina 5659 2015 Steaua CSA 99:99:99
2 Briceag Eva Maria 5357 2015 Bucharest Sport Club 01:30:84
3 Matei Patrisia 5166 2015 Bluemarin Sport Club 01:11:42
4 Comusi Cristina 5191 2015 Steaua CSA 01:10:25
5 Smochina Ioana 5349 2015 Bluemarin Sport Club 01:10:66
6 Enache Diana 5295 2015 Bucharest Sport Club 01:27:76
7 Dobre Anya 5346 2015 Bluemarin Sport Club 01:32:80

Seria: 5
1 Munteanu Mara Ilinca 5235 2015 NAVI 01:09:43
2 Galatchi Maria 5554 2015 CSS 1 Bucuresti 01:06:00
3 Radacina Maya 5400 2015 Swimming Team 01:02:71
4 Vlasceanu Medeea Mihaela 5280 2015 Bucharest Sport Club 01:01:13
5 Giniceanu Ilinca 5552 2015 CSS 1 Bucuresti 01:02:00
6 Vidimichi Natalia 5175 2015 Bluemarin Sport Club 01:05:16
7 Negoi Stefania Alexandra 5503 2015 Swimming Team 01:06:67

Seria: 6
1 Fratila Maia 5161 2015 Bluemarin Sport Club 01:01:03
2 Cojocaru Adelina 5158 2015 Bluemarin Sport Club 01:00:33
3 Gideiu Isabelle 5551 2015 CSS 1 Bucuresti 00:58:00
4 Zamfirescu Sofia 5233 2015 NAVI 00:51:15
5 Stoica Ioana 5402 2015 Swimming Team 00:52:19
6 Robu Nori Maria 5401 2015 Swimming Team 00:58:41
7 Bancila Anastasia Raisa 5282 2015 Bucharest Sport Club 01:00:48

Proba 3 50 metri spate - 8 ani - Fete (37 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stefan Alexandra 5284 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Pletoiu Ilinca 5494 2014 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Berbec Aida Maria 5493 2014 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
2 Boroi Daria 5495 2014 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Budan Alma 5661 2014 Steaua CSA 99:99:99
4 Tufenaru Ema 5664 2014 Steaua CSA 99:99:99
5 Vasiliu Andreea 5665 2014 Steaua CSA 99:99:99
6 Ionescu Melania 5620 2014 Steaua CSA 99:99:99
7 Hong Beta 5613 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Duta Anastasia 5663 2014 Steaua CSA 99:99:99
2 Munteanu Nadia 5507 2014 Swimming Team 01:10:47
3 Dragoiescu Karina 5256 2014 NAVI 01:09:13
4 Dumitru Maya 5220 2014 Renovatio S.C. 01:04:69
5 Radu Eva 5171 2014 Bluemarin Sport Club 01:05:58
6 Onose Sofia 5296 2014 Bucharest Sport Club 01:09:14
7 Matei Delia 5662 2014 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
1 Zamfir Irina 5329 2014 Bucharest Sport Club 01:04:47
2 Cirja Victoria 5345 2014 Bluemarin Sport Club 01:00:94
3 Benescu Eva 5254 2014 NAVI 01:00:45
4 Florea Maria 5251 2014 NAVI 00:57:53
5 Munteanu Daria Cristina 5367 2014 Bucharest Sport Club 00:57:71
6 Saioc Sofia 5588 2014 NAVI 01:00:74
7 Usurelu Andreea Lavinia 5277 2014 Bucharest Sport Club 01:03:98

Seria: 5
1 Constantinescu Sofia 5506 2014 Swimming Team 00:56:63
2 Becheru Delia 5258 2014 NAVI 00:56:00
3 Cristea Natalia Florentina 5276 2014 Bucharest Sport Club 00:52:54
4 Ionescu Eva 5259 2014 NAVI 00:51:34
5 Dumitrache Alexia 5252 2014 NAVI 00:52:49
6 Gugu Alexandra 5162 2014 Bluemarin Sport Club 00:54:71
7 Dumitru Sara 5318 2014 Atack Team 00:56:31

Seria: 6
1 Ilie Iulia 5594 2014 Swimming Team 00:50:00
2 Eremia Mihaela 5504 2014 Swimming Team 00:49:17
3 Boaca Ioana Ariana 5585 2014 NAVI 00:47:69
4 Scortea Maria 5250 2014 NAVI 00:45:60
5 Marioara Elena 5587 2014 NAVI 00:47:63
6 Rotaru Mara Antonia 5505 2014 Swimming Team 00:48:73
7 Cernea Sofia 5586 2014 NAVI 00:49:93

Proba 4 50 metri spate - 9 ani - Fete (31 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Musat Sofia Ileana 5302 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Plescan Emilia Elena 5514 2013 CS Atom Ploiesti 99:99:99
5 Mardare Daria Ana 5360 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Gavril Sofia 5519 2013 ACS Universitar USH 99:99:99
2 Checiu Maria 5521 2013 ACS Universitar USH 99:99:99
3 Neamtu Ana 5536 2013 Atack Team 99:99:99
4 Radu Clara Martina 5600 2013 CSS Dinamo 99:99:99
5 Ciofliceanu Alessia 5537 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Cretu Daria 5522 2013 ACS Universitar USH 99:99:99
7 Stoica Ilinca 5520 2013 ACS Universitar USH 99:99:99

Seria: 3
1 Ivcovici Ania 5601 2013 CSS Dinamo 99:99:99
2 Tanase Timeea 5615 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Matei Irina 5667 2013 Steaua CSA 99:99:99
4 Ghiulea Maria Elia 5535 2013 Atack Team 01:20:00
5 Florescu Sofia 5666 2013 Steaua CSA 99:99:99
6 Pislaru Alexandra 5619 2013 Steaua CSA 99:99:99
7 Simionescu Eva 5614 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Dobrescu Beatrice 5304 2013 Bucharest Sport Club 01:06:04
2 Tanu Martina Ioana 5476 2013 Bucharest Sport Club 00:58:56
3 Oncete Ema 5468 2013 Swimming Team 00:56:29
4 Marcu Ariana 5343 2013 Bluemarin Sport Club 00:53:25
5 Dumitrescu Sofia 5317 2013 Atack Team 00:56:03
6 Taras Adela 5274 2013 Bucharest Sport Club 00:58:56
7 Ologu Bianca 5344 2013 Bluemarin Sport Club 01:01:58

Seria: 5
1 Savu Eveline 5172 2013 Bluemarin Sport Club 00:48:65
2 Vasile Maria 5174 2013 Bluemarin Sport Club 00:46:85
3 Chivu Teodora 5218 2013 Renovatio S.C. 00:44:67
5 Burdufu Anastasia 5217 2013 Renovatio S.C. 00:43:93
6 Postelnicu Anastasia 5508 2013 Swimming Team 00:46:06
7 Paduraru Erica 5179 2013 Steaua CSA 00:48:48

Descalificari
1 Linte Ilinca
Observatii:
5266 2013 NAVI 00:42:73

Proba 5 50 metri fluture - 7 ani - Fete (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Fratila Maia 5161 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99
3 Vidimichi Natalia 5175 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Bancila Anastasia Raisa 5282 2015 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Vlasceanu Medeea Mihaela 5280 2015 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Matei Patrisia 5166 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Dobre Anya 5346 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99
2 Cojocaru Adelina 5158 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99
3 Bujenita Amelie 5491 2015 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Petcu Clara 5512 2015 CS Atom Ploiesti 99:99:99
5 Babusca Teodora 5492 2015 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Uricec Raisa 5490 2015 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Smochina Ioana 5349 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Gideiu Isabelle 5551 2015 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Savu Ilinca 5553 2015 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Bostan Adela 5657 2015 Steaua CSA 99:99:99
4 Novak Ines Maria 5489 2015 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Constantin Eva Corina 5659 2015 Steaua CSA 99:99:99
6 Galatchi Maria 5554 2015 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Giniceanu Ilinca 5552 2015 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Munteanu Mara Ilinca 5235 2015 NAVI 01:27:70
2 Radacina Maya 5400 2015 Swimming Team 01:15:19
3 Robu Nori Maria 5401 2015 Swimming Team 01:02:16
4 Stoica Ioana 5402 2015 Swimming Team 00:56:22
5 Zamfirescu Sofia 5233 2015 NAVI 00:56:55
6 Miron Ioana 5545 2015 Atack Team 01:05:00
7 Negoi Stefania Alexandra 5503 2015 Swimming Team 01:20:91

Proba 6 50 metri fluture - 8 ani - Fete (33 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Benescu Eva 5254 2014 NAVI 99:99:99
3 Stefan Alexandra 5284 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Pletoiu Ilinca 5494 2014 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Berbec Aida Maria 5493 2014 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Dragoiescu Karina 5256 2014 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Boroi Daria 5495 2014 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Tufenaru Ema 5664 2014 Steaua CSA 99:99:99
3 Duta Anastasia 5663 2014 Steaua CSA 99:99:99
4 Ionescu Melania 5620 2014 Steaua CSA 99:99:99
5 Vasiliu Andreea 5665 2014 Steaua CSA 99:99:99
6 Saioc Sofia 5588 2014 NAVI 99:99:99
7 Boaca Ioana Ariana 5585 2014 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Matei Delia 5662 2014 Steaua CSA 99:99:99
2 Usurelu Andreea Lavinia 5277 2014 Bucharest Sport Club 01:16:18
3 Munteanu Nadia 5507 2014 Swimming Team 01:15:57
4 Dumitru Sara 5318 2014 Atack Team 01:10:00
5 Cirja Victoria 5345 2014 Bluemarin Sport Club 01:14:70
6 Radu Eva 5171 2014 Bluemarin Sport Club 01:16:05
7 Munteanu Daria Cristina 5367 2014 Bucharest Sport Club 01:18:05

Seria: 4
1 Florea Maria 5251 2014 NAVI 01:06:38
2 Gugu Alexandra 5162 2014 Bluemarin Sport Club 01:03:45
3 Dumitrache Alexia 5252 2014 NAVI 01:00:83
4 Constantinescu Sofia 5506 2014 Swimming Team 00:59:25
5 Rotaru Mara Antonia 5505 2014 Swimming Team 00:59:47
6 Cristea Natalia Florentina 5276 2014 Bucharest Sport Club 01:01:68
7 Dumitru Maya 5220 2014 Renovatio S.C. 01:03:91

Seria: 5
1 Ionescu Eva 5259 2014 NAVI 00:57:24
2 Cernea Sofia 5586 2014 NAVI 00:50:25
3 Becheru Delia 5258 2014 NAVI 00:43:95
4 Scortea Maria 5250 2014 NAVI 00:41:56
5 Ilie Iulia 5594 2014 Swimming Team 00:43:00
6 Marioara Elena 5587 2014 NAVI 00:46:56
7 Eremia Mihaela 5504 2014 Swimming Team 00:54:41

Proba 7 50 metri fluture - 9 ani - Fete (24 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Taras Adela 5274 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Tanu Martina Ioana 5476 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Dobrescu Beatrice 5304 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Plescan Emilia Elena 5514 2013 CS Atom Ploiesti 99:99:99
2 Stoica Ilinca 5520 2013 ACS Universitar USH 99:99:99
3 Cretu Daria 5522 2013 ACS Universitar USH 99:99:99
4 Radu Clara Martina 5600 2013 CSS Dinamo 99:99:99
5 Ghiulea Maria Elia 5535 2013 Atack Team 99:99:99
6 Checiu Maria 5521 2013 ACS Universitar USH 99:99:99
7 Gavril Sofia 5519 2013 ACS Universitar USH 99:99:99

Seria: 3
1 Florescu Sofia 5666 2013 Steaua CSA 99:99:99
2 Matei Irina 5667 2013 Steaua CSA 99:99:99
3 Oncete Ema 5468 2013 Swimming Team 01:05:44
4 Dumitrescu Sofia 5317 2013 Atack Team 01:00:36
5 Marcu Ariana 5343 2013 Bluemarin Sport Club 01:03:42
6 Ologu Bianca 5344 2013 Bluemarin Sport Club 01:20:72
7 Pislaru Alexandra 5619 2013 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
1 Paduraru Erica 5179 2013 Steaua CSA 00:54:84
2 Postelnicu Anastasia 5508 2013 Swimming Team 00:48:79
3 Savu Eveline 5172 2013 Bluemarin Sport Club 00:42:94
4 Chivu Teodora 5218 2013 Renovatio S.C. 00:39:22
5 Linte Ilinca 5266 2013 NAVI 00:39:89
6 Burdufu Anastasia 5217 2013 Renovatio S.C. 00:45:74
7 Vasile Maria 5174 2013 Bluemarin Sport Club 00:49:05

Ziua 2 - Sesiunea 2


Proba 1 50 metri spate - 6 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionita Denis Stefan 5359 2016 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Zopa Theodor Vladimir 5478 2016 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Dumitru Iosif 5480 2016 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Radu Petru 5555 2016 NAVI 99:99:99
5 Turcu Vlad 5481 2016 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Sima Teodor 5479 2016 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Serpoi Denis Stefan 5477 2016 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Marciuc Arian 5605 2016 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Iota Vlad 5627 2016 Steaua CSA 99:99:99
3 Necula Eduard 5341 2016 Bluemarin Sport Club 01:38:52
4 Stroe Filip 5362 2016 Bucharest Sport Club 01:32:16
5 Apostol Bogdan 5338 2016 Bluemarin Sport Club 01:36:20
6 Matei Cosmin 5628 2016 Steaua CSA 99:99:99
7 Burada Vladimir 5626 2016 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Coman Mircea 5589 2016 Petrolul Ploiesti 01:22:00
2 Sterie Tudor 5539 2016 Atack Team 01:20:00
3 Fornea Razvan 5538 2016 Atack Team 01:10:00
4 Moisiev David 5316 2016 Atack Team 00:57:60
5 Temelie David 5342 2016 Bluemarin Sport Club 01:09:62
6 Stoian Ayan Andrei 5358 2016 Bucharest Sport Club 01:15:73
7 Bratu Serghei Antonio 5339 2016 Bluemarin Sport Club 01:20:39

Proba 2 50 metri spate - 7 ani - Baieti (54 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Glonteanu Tudor 5433 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99
3 Alexe Tudor 5515 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Ghita Eric 5523 2015 ACS Universitar USH 99:99:99
5 Isac Duncan 5516 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99
6 Dumitrescu Mihai 5482 2015 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Ambrozie Ioan 5524 2015 ACS Universitar USH 99:99:99
2 Lulea Andrei 5569 2015 NAVI 99:99:99
3 Nitu Matias 5572 2015 NAVI 99:99:99
4 Voicu David 5574 2015 NAVI 99:99:99
5 Radu Ioan 5573 2015 NAVI 99:99:99
6 Matei Lucian 5570 2015 NAVI 99:99:99
7 Anastasiu Patrik 5566 2015 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Serban Vlad Alexandru 5625 2015 Steaua CSA 99:99:99
2 Greulus Darius 5622 2015 Steaua CSA 99:99:99
3 Paslaru David 5607 2015 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Piciorus Dragos Andrei 5624 2015 Steaua CSA 99:99:99
5 Tudor Bogdan 5606 2015 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Dragusin Cezar 5621 2015 Steaua CSA 99:99:99
7 Olea Alexandru 5623 2015 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
1 Chermes Nicolas Teodor 5597 2015 CSS Dinamo 99:99:99
2 Bratucu Tiberiu 5315 2015 Atack Team 01:17:88
3 Nicolae Darius 5591 2015 Petrolul Ploiesti 01:14:00
4 Manolache Eric 5590 2015 Petrolul Ploiesti 01:11:00
5 Joitoiu Filip 5230 2015 NAVI 01:11:83
6 Petu Oscar 5592 2015 Petrolul Ploiesti 01:17:00
7 Ionescu Matei 5333 2015 Bucharest Sport Club 01:24:40

Seria: 5
1 Kinn Andrei Bogdan 5354 2015 Bucharest Sport Club 01:08:45
2 Osman Matei 5170 2015 Bluemarin Sport Club 01:07:49
3 Trandafir Gabriel 5593 2015 Petrolul Ploiesti 01:06:00
4 Mosmonea Robert 5499 2015 Swimming Team 01:05:47
5 Andrei Alexandru Stefan 5229 2015 NAVI 01:05:87
6 Constantin Tudor 5159 2015 Bluemarin Sport Club 01:07:04
7 Batranul Antonio 5225 2015 Renovatio S.C. 01:07:65

Seria: 6
1 Palade Mathias 5224 2015 Renovatio S.C. 01:04:41
2 Dediu Vladimir 5498 2015 Swimming Team 01:01:16
3 Badea Emanuel 5205 2015 Steaua CSA 01:00:77
4 Gontaru Vlad Andrei 5363 2015 Bucharest Sport Club 00:59:84
5 Constantin Vlad 5232 2015 NAVI 01:00:01
6 Oprea Mihail 5294 2015 Bucharest Sport Club 01:00:98
7 Neacsu Luca 5571 2015 NAVI 01:04:00

Seria: 7
1 Neicu Gabriel 5168 2015 Bluemarin Sport Club 00:59:75
2 Mogos Mihai 5167 2015 Bluemarin Sport Club 00:58:68
3 Rebegea Victor 5228 2015 NAVI 00:56:23
4 Anghel Luca 5227 2015 NAVI 00:54:64
5 Gradinceanu Vlad 5548 2015 CSS 1 Bucuresti 00:55:00
6 Purghel Lucas 5223 2015 Renovatio S.C. 00:57:87
7 Bucuresteanu Aris Rafael 5273 2015 Bucharest Sport Club 00:58:79

Seria: 8
1 Dobre Eric Stefan 5466 2015 Swimming Team 00:54:17
2 Gherasim Andrei Vladimir 5497 2015 Swimming Team 00:49:81
3 Bonciu Andrei Bogdan 5293 2015 Bucharest Sport Club 00:48:43
4 Bucur Mihnea 5567 2015 NAVI 00:45:17
5 Mihalache Rares 5596 2015 Swimming Team 00:48:00
6 Mihalache Luca 5595 2015 Swimming Team 00:49:00
7 Culea David 5231 2015 NAVI 00:53:65

Proba 3 50 metri spate - 8 ani - Baieti (68 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Bazavan Eric 5483 2014 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Nae Mihnea 5509 2014 CS Atom Ploiesti 99:99:99
4 Aniculesei Vladimir 5511 2014 CS Atom Ploiesti 99:99:99
5 Dragos Gabriel 5510 2014 CS Atom Ploiesti 99:99:99
6 Danaila David 5484 2014 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Fedeles Andrei 5525 2014 ACS Universitar USH 99:99:99
2 Burticioiu Andrei 5527 2014 Atack Team 99:99:99
3 Iani Alexandru 5581 2014 NAVI 99:99:99
4 Necula Horia 5584 2014 NAVI 99:99:99
5 Matei Ovidiu 5583 2014 NAVI 99:99:99
6 Baboi Ionut 5579 2014 NAVI 99:99:99
7 Circota Andrei 5526 2014 ACS Universitar USH 99:99:99

Seria: 3
1 Ciobanu Iacob Alexandru 5598 2014 CSS Dinamo 99:99:99
2 Nan Pavel Cristian 5603 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Burus Matei 5157 2014 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Tudor Bogdan 5640 2014 Steaua CSA 99:99:99
5 Urzica Tudor 5668 2014 Steaua CSA 99:99:99
6 Angheluta David 5609 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Enache Lucas Stefan 5602 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Roman Eduard Andrei 5639 2014 Steaua CSA 99:99:99
2 Petrica Alexandru 5637 2014 Steaua CSA 99:99:99
3 Morosan Octavian Andrei 5635 2014 Steaua CSA 99:99:99
4 Dinu Alexandru Stefan 5633 2014 Steaua CSA 99:99:99
5 Mazare Vladimir Nicolae 5634 2014 Steaua CSA 99:99:99
6 Neacsu Phillipe Christian 5636 2014 Steaua CSA 99:99:99
7 Radu Mihail 5638 2014 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 5
1 Constantinescu Cezar 5669 2014 Steaua CSA 99:99:99
2 Burlanescu Andrei Tiberiu 5630 2014 Steaua CSA 99:99:99
3 Nichifor Dragos 5612 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stefan Luca 5610 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Firca David 5611 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Bordea Tudor 5629 2014 Steaua CSA 99:99:99
7 Cimpan Razvan Marian 5631 2014 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 6
1 Manea Luca Alexandru 5297 2014 Bucharest Sport Club 01:10:27
2 Dobos Mihai 5248 2014 NAVI 01:07:45
3 Niculae Eduard 5336 2014 Bluemarin Sport Club 01:05:75
4 Iordache Patric 5300 2014 Bucharest Sport Club 01:03:44
5 Ciobotaru Eduard 5549 2014 CSS 1 Bucuresti 01:05:00
6 Mneatacanian Sevan Andrei 5356 2014 Bucharest Sport Club 01:06:81
7 Ene Andreas George 5299 2014 Bucharest Sport Club 01:07:62

Seria: 7
1 Marinescu Rares Gabriel 5501 2014 Swimming Team 01:02:84
2 Enache Eduard 5247 2014 NAVI 01:01:96
3 Vajalac Matei 5541 2014 Atack Team 00:59:00
4 Manescu Andrei 5249 2014 NAVI 00:56:92
5 Bombaru Nicolas Andrei 5298 2014 Bucharest Sport Club 00:58:10
6 Tanase Andreeas 5286 2014 Bucharest Sport Club 01:00:82
7 Dobre Andrei 5160 2014 Bluemarin Sport Club 01:02:25

Seria: 8
1 Anghel Eric Andrei 5502 2014 Swimming Team 00:56:19
2 Baciu Sebastian 5241 2014 NAVI 00:56:02
3 Zaharia David 5237 2014 NAVI 00:54:23
4 Nica Alexandru 5169 2014 Bluemarin Sport Club 00:53:92
5 Vardohlip Eric Gabriel 5281 2014 Bucharest Sport Club 00:54:03
6 Popescu David 5500 2014 Swimming Team 00:54:49
7 Mihu Andrei 5244 2014 NAVI 00:56:13

Seria: 9
1 Culea David 5231 2014 NAVI 00:53:65
2 Ilie Jonathan 5242 2014 NAVI 00:52:01
3 Neacsu Ianis 5238 2014 NAVI 00:51:56
4 Chiriac Ianis 5396 2014 Swimming Team 00:49:91
5 Maglaviceanu Darius 5582 2014 NAVI 00:50:47
6 Melente Alex 5540 2014 Atack Team 00:52:00
7 Cristache Cezar 5580 2014 NAVI 00:52:11

Seria: 10
1 Taras Theodor Razvan 5275 2014 Bucharest Sport Club 00:49:86
2 Ionete Alexandru 5164 2014 Bluemarin Sport Club 00:49:09
3 Radutu Patrick 5239 2014 NAVI 00:48:06
4 Petrache Tudor 5243 2014 NAVI 00:46:38
5 Grigore Radu Andrei 5399 2014 Swimming Team 00:46:61
6 Bancu Stefan 5398 2014 Swimming Team 00:48:12
7 Iordanescu Matias 5397 2014 Swimming Team 00:49:29

Proba 4 50 metri spate - 9 ani - Baieti (43 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dinu David 5485 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Briceag Daniel 5529 2013 Atack Team 99:99:99
5 Turcu Mihai 5486 2013 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
2 Ficleanu Tudor 5530 2013 Atack Team 99:99:99
3 Lazar Andrei 5599 2013 CSS Dinamo 99:99:99
4 Amaritei Alexandru 5616 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Mitu Andrei Alexandru 5604 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Pusera Andrei 5532 2013 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Nedelcu David 5617 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Cutti David Andrei 5642 2013 Steaua CSA 99:99:99
3 Hoza Maximilian Victor 5644 2013 Steaua CSA 99:99:99
4 Stanca Alvin 5646 2013 Steaua CSA 99:99:99
5 Pantea David Razvan 5645 2013 Steaua CSA 99:99:99
6 Dobrescu Bogdan 5643 2013 Steaua CSA 99:99:99
7 Ciurla Matei Adrian 5641 2013 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
1 Tudor Serban 5647 2013 Steaua CSA 99:99:99
2 Ursescu Gabriel 5649 2013 Steaua CSA 99:99:99
3 Pana Iustin 5303 2013 Bucharest Sport Club 01:11:36
4 Potcovaru Luca 5388 2013 Bucharest Sport Club 01:07:76
5 Sabau David 5311 2013 Atack Team 01:10:36
6 Vlad Alexandru 5650 2013 Steaua CSA 99:99:99
7 Ulmeanu Corneliu 5648 2013 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 5
1 Armanu Alexandru 5307 2013 Atack Team 01:07:29
2 Stan Luca 5312 2013 Atack Team 01:04:08
3 Barna Tudor 5528 2013 Atack Team 01:03:00
4 Buzdugan Yanis 5543 2013 Atack Team 00:59:00
5 Tanase Alexandru 5289 2013 Bucharest Sport Club 01:01:97
6 Petcu Victor 5301 2013 Bucharest Sport Club 01:03:50
7 Toba Petru 5313 2013 Atack Team 01:06:25

Seria: 6
1 Popovici Tudor 5288 2013 Bucharest Sport Club 00:58:79
2 Bratucu Alin 5308 2013 Atack Team 00:57:01
3 Tudor Matia 5173 2013 Bluemarin Sport Club 00:56:27
4 Kazannikov Mykhailo 5531 2013 Atack Team 00:55:00
5 Grigore Vlad 5310 2013 Atack Team 00:56:22
6 Topala Tudor 5291 2013 Bucharest Sport Club 00:57:00
7 Nastase Alexandru 5467 2013 Swimming Team 00:58:00

Seria: 7
1 Toba Tudor 5314 2013 Atack Team 00:54:33
2 Croitoru Dragos 5219 2013 Renovatio S.C. 00:52:80
3 Sergovici Milan 5279 2013 Bucharest Sport Club 00:48:96
4 Ciocan David 5260 2013 NAVI 00:44:38
5 Ionita Stefan 5165 2013 Bluemarin Sport Club 00:46:87
6 Trifan Denis Mihai 5263 2013 NAVI 00:50:46
7 Trandafir Tudor 5305 2013 Renovatio S.C. 00:53:99

Proba 5 50 metri fluture - 7 ani - Baieti (37 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mogos Mihai 5167 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Osman Matei 5170 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99
5 Neicu Gabriel 5168 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Purghel Lucas 5223 2015 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Culea David 5231 2015 NAVI 99:99:99
4 Gontaru Vlad Andrei 5363 2015 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Bucuresteanu Aris Rafael 5273 2015 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Batranul Antonio 5225 2015 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Palade Mathias 5224 2015 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Glonteanu Tudor 5433 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99
2 Alexe Tudor 5515 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99
3 Ghita Eric 5523 2015 ACS Universitar USH 99:99:99
4 Greulus Darius 5622 2015 Steaua CSA 99:99:99
5 Constantin Tudor 5159 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99
6 Isac Duncan 5516 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99
7 Dumitrescu Mihai 5482 2015 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Dragusin Cezar 5621 2015 Steaua CSA 99:99:99
2 Piciorus Dragos Andrei 5624 2015 Steaua CSA 99:99:99
3 Ambrozie Ioan 5524 2015 ACS Universitar USH 99:99:99
4 Nicolae Darius 5591 2015 Petrolul Ploiesti 01:33:00
5 Andrei Alexandru Stefan 5229 2015 NAVI 01:38:70
6 Gradinceanu Vlad 5548 2015 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Chermes Nicolas Teodor 5597 2015 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 5
1 Petu Oscar 5592 2015 Petrolul Ploiesti 01:30:00
2 Trandafir Gabriel 5593 2015 Petrolul Ploiesti 01:21:00
3 Dediu Vladimir 5498 2015 Swimming Team 01:10:24
4 Constantin Vlad 5232 2015 NAVI 01:02:42
5 Oprea Mihail 5294 2015 Bucharest Sport Club 01:04:29
6 Mosmonea Robert 5499 2015 Swimming Team 01:20:20
7 Manolache Eric 5590 2015 Petrolul Ploiesti 01:26:00

Seria: 6
1 Dobre Eric Stefan 5466 2015 Swimming Team 01:02:01
2 Mihalache Rares 5596 2015 Swimming Team 00:55:00
3 Bonciu Andrei Bogdan 5293 2015 Bucharest Sport Club 00:52:00
4 Bucur Mihnea 5567 2015 NAVI 00:44:01
5 Mihalache Luca 5595 2015 Swimming Team 00:51:00
6 Anghel Luca 5227 2015 NAVI 00:54:99
7 Gherasim Andrei Vladimir 5497 2015 Swimming Team 00:59:21

Proba 6 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (52 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bombaru Nicolas Andrei 5298 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Mneatacanian Sevan Andrei 5356 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Niculae Eduard 5336 2014 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Bazavan Eric 5483 2014 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Nae Mihnea 5509 2014 CS Atom Ploiesti 99:99:99
3 Aniculesei Vladimir 5511 2014 CS Atom Ploiesti 99:99:99
4 Circota Andrei 5526 2014 ACS Universitar USH 99:99:99
5 Fedeles Andrei 5525 2014 ACS Universitar USH 99:99:99
6 Dragos Gabriel 5510 2014 CS Atom Ploiesti 99:99:99
7 Danaila David 5484 2014 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Melente Alex 5540 2014 Atack Team 99:99:99
2 Matei Ovidiu 5583 2014 NAVI 99:99:99
3 Cimpan Razvan Marian 5631 2014 Steaua CSA 99:99:99
4 Mazare Vladimir Nicolae 5634 2014 Steaua CSA 99:99:99
5 Dinu Alexandru Stefan 5633 2014 Steaua CSA 99:99:99
6 Ciobanu Iacob Alexandru 5598 2014 CSS Dinamo 99:99:99
7 Baboi Ionut 5579 2014 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Morosan Octavian Andrei 5635 2014 Steaua CSA 99:99:99
2 Petrica Alexandru 5637 2014 Steaua CSA 99:99:99
3 Constantinescu Cezar 5669 2014 Steaua CSA 99:99:99
4 Roman Eduard Andrei 5639 2014 Steaua CSA 99:99:99
5 Radu Mihail 5638 2014 Steaua CSA 99:99:99
6 Burus Matei 5157 2014 Bluemarin Sport Club 99:99:99
7 Neacsu Phillipe Christian 5636 2014 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 5
1 Urzica Tudor 5668 2014 Steaua CSA 99:99:99
2 Dobos Mihai 5248 2014 NAVI 01:36:09
3 Ene Andreas George 5299 2014 Bucharest Sport Club 01:30:07
4 Enache Eduard 5247 2014 NAVI 01:29:00
5 Tanase Andreeas 5286 2014 Bucharest Sport Club 01:29:84
6 Maglaviceanu Darius 5582 2014 NAVI 01:31:74
7 Tudor Bogdan 5640 2014 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 6
1 Dobre Andrei 5160 2014 Bluemarin Sport Club 01:20:57
2 Marinescu Rares Gabriel 5501 2014 Swimming Team 01:15:07
3 Vardohlip Eric Gabriel 5281 2014 Bucharest Sport Club 01:11:19
4 Popescu David 5500 2014 Swimming Team 01:10:36
5 Bancu Stefan 5398 2014 Swimming Team 01:10:97
6 Mihu Andrei 5244 2014 NAVI 01:12:17
7 Manescu Andrei 5249 2014 NAVI 01:16:44

Seria: 7
1 Baciu Sebastian 5241 2014 NAVI 01:08:52
2 Ionete Alexandru 5164 2014 Bluemarin Sport Club 01:07:12
3 Chiriac Ianis 5396 2014 Swimming Team 01:06:01
4 Nica Alexandru 5169 2014 Bluemarin Sport Club 01:01:22
5 Culea David 5231 2014 NAVI 01:02:37
6 Ilie Jonathan 5242 2014 NAVI 01:07:03
7 Zaharia David 5237 2014 NAVI 01:07:55

Seria: 8
1 Taras Theodor Razvan 5275 2014 Bucharest Sport Club 01:00:06
2 Neacsu Ianis 5238 2014 NAVI 00:54:44
3 Petrache Tudor 5243 2014 NAVI 00:46:03
4 Radutu Patrick 5239 2014 NAVI 00:44:67
5 Grigore Radu Andrei 5399 2014 Swimming Team 00:44:79
6 Iordanescu Matias 5397 2014 Swimming Team 00:52:21
7 Cristache Cezar 5580 2014 NAVI 00:55:17

Proba 7 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (35 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sergovici Milan 5279 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Bratucu Alin 5308 2013 Atack Team 99:99:99
3 Dinu David 5485 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Barna Tudor 5528 2013 Atack Team 99:99:99
5 Turcu Mihai 5486 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Grigore Vlad 5310 2013 Atack Team 99:99:99
7 Petcu Victor 5301 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Pusera Andrei 5532 2013 Atack Team 99:99:99
2 Amaritei Alexandru 5616 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Ulmeanu Corneliu 5648 2013 Steaua CSA 99:99:99
4 Pantea David Razvan 5645 2013 Steaua CSA 99:99:99
5 Stanca Alvin 5646 2013 Steaua CSA 99:99:99
6 Ursescu Gabriel 5649 2013 Steaua CSA 99:99:99
7 Lazar Andrei 5599 2013 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
1 Hoza Maximilian Victor 5644 2013 Steaua CSA 99:99:99
2 Vlad Alexandru 5650 2013 Steaua CSA 99:99:99
3 Ciurla Matei Adrian 5641 2013 Steaua CSA 99:99:99
4 Toba Petru 5313 2013 Atack Team 01:18:72
5 Stan Luca 5312 2013 Atack Team 01:22:62
6 Cutti David Andrei 5642 2013 Steaua CSA 99:99:99
7 Dobrescu Bogdan 5643 2013 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
1 Popovici Tudor 5288 2013 Bucharest Sport Club 01:11:23
2 Topala Tudor 5291 2013 Bucharest Sport Club 01:07:53
3 Trandafir Tudor 5305 2013 Renovatio S.C. 01:03:56
4 Croitoru Dragos 5219 2013 Renovatio S.C. 00:58:25
5 Breitenhofer Eric 5542 2013 Atack Team 00:59:00
6 Trifan Denis Mihai 5263 2013 NAVI 01:06:63
7 Tanase Alexandru 5289 2013 Bucharest Sport Club 01:10:08

Seria: 5
1 Sterie Andrei 5544 2013 Atack Team 00:58:00
2 Tudor Matia 5173 2013 Bluemarin Sport Club 00:56:34
3 Ionita Stefan 5165 2013 Bluemarin Sport Club 00:54:04
4 Nastase Alexandru 5467 2013 Swimming Team 00:49:00
5 Ciocan David 5260 2013 NAVI 00:49:93
6 Toba Tudor 5314 2013 Atack Team 00:56:02
7 Buzdugan Yanis 5543 2013 Atack Team 00:58:00