Lista de start pentru Cupa Prichindel 7-9 ani

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 7 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Lulea Andrei 5204 2015 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Popa Ianis 5207 2015 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Palade Mathias 5224 2015 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Iacob David Cristian 5208 2015 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Savin Stefan 5206 2015 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Bucur Flavius 5226 2015 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Oprea Mihail 5294 2015 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Andrei Alexandru Stefan 5229 2015 NAVI 01:09:77
4 Lupan Rares 5283 2015 Bucharest Sport Club 00:55:00
5 Bucuresteanu Aris Rafael 5273 2015 Bucharest Sport Club 00:55:00
6 Badea Emanuel 5205 2015 Aqua Sport Citius 01:10:00
7 Joitoiu Filip 5230 2015 NAVI 99:99:99
8 Batranul Antonio 5225 2015 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Anghel Luca 5227 2015 NAVI 00:52:59
2 Ambrozie Ioan 5151 2015 Aqua Life Swim 00:51:10
3 Purghel Lucas 5223 2015 Renovatio S.C. 00:47:00
4 Bonciu Andrei Bogdan 5293 2015 Bucharest Sport Club 00:42:12
5 Culea David 5231 2015 NAVI 00:46:43
6 Ghita Eric 5142 2015 Aqua Life Swim 00:50:10
7 Constantin Vlad 5232 2015 NAVI 00:51:22
8 Rebegea Victor 5228 2015 NAVI 00:53:04

Proba 2 50 metri liber - 7 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stefan Aurora 5216 2015 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Vlasceanu Medeea Mihaela 5280 2015 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Negoi Stefania 5221 2015 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
2 Enache Diana 5295 2015 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Ursuleasa Eva Maria 5146 2015 Aqua Life Swim 01:40:00
4 Bucur Eva 5236 2015 NAVI 01:25:06
5 Comusi Cristina 5191 2015 Aqua Sport Citius 01:30:00
6 Popovici Andreea 5193 2015 Aqua Sport Citius 01:45:00
7 Bancila Anastasia Raisa 5282 2015 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Munteanu Mara Ilinca 5235 2015 NAVI 01:19:99
2 Pescaru Eva 5144 2015 Aqua Life Swim 01:08:00
3 Goicea Serena 5234 2015 NAVI 00:51:98
4 Bratu Noria 5194 2015 Aqua Sport Citius 00:45:00
5 Gaiu Anastasia 5138 2015 Aqua Life Swim 00:48:50
6 Zamfirescu Sofia 5233 2015 NAVI 00:52:53
7 Bratu Miruna 5145 2015 Aqua Life Swim 01:08:00
8 Popovici Alexandra 5192 2015 Aqua Sport Citius 01:25:00

Proba 3 50 metri liber - 8 ani - Baieti (29 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Voicu Alex 5155 2014 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Dragulin Gabriel 5201 2014 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Necula Eduard Florin 5203 2014 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Craciun Luca 5202 2014 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Constantin Luca Cristian 5200 2014 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Ene Andreas George 5299 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Manea Luca Alexandru 5297 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Popescu Dominic 5199 2014 Aqua Sport Citius 01:15:00
4 Dobos Mihai 5248 2014 NAVI 01:00:98
5 Enache Eduard 5247 2014 NAVI 01:10:90
6 Iordache Patrik 5300 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Bombaru Nicolas Andrei 5298 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Ganea Radu Alexandru 5278 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Serban Matei 5240 2014 NAVI 00:58:65
2 Zaharia David 5237 2014 NAVI 00:55:77
3 Tanase Andreeas 5286 2014 Bucharest Sport Club 00:55:00
4 Baciu Sebastian 5241 2014 NAVI 00:50:77
5 Jignea Ian 5270 2014 Stejarii Country Club 00:53:66
6 Vardohlip Eric Gabriel 5281 2014 Bucharest Sport Club 00:55:00
7 Manescu Andrei 5249 2014 NAVI 00:55:89
8 Mihu Andrei 5244 2014 NAVI 00:59:68

Seria: 4
1 Rus Robert 5285 2014 Bucharest Sport Club 00:45:00
2 Carcota Andrei 5149 2014 Aqua Life Swim 00:41:00
3 Neacsu Ianis 5238 2014 NAVI 00:40:67
4 Petrache Tudor 5243 2014 NAVI 00:39:60
5 Stoica Luca Gabriel 5269 2014 Stejarii Country Club 00:40:67
6 Radutu Patrick 5239 2014 NAVI 00:40:93
7 Ilie Jonathan 5242 2014 NAVI 00:41:34
8 Taras Theodor Razvan 5275 2014 Bucharest Sport Club 00:50:00

Proba 4 50 metri liber - 8 ani - Fete (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dinu Catinca 5181 2014 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Chirfot Raluca 5185 2014 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Oancea Raluca 5184 2014 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Onose Sofia 5296 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Hlopina Sofia 5257 2014 NAVI 01:22:58
2 Grigore Elena 5255 2014 NAVI 01:01:08
3 Usurelu Andreea Lavinia 5277 2014 Bucharest Sport Club 00:57:00
4 Lupu Ilinca 5253 2014 NAVI 00:52:18
5 Ghilerdea Anisia 5148 2014 Aqua Life Swim 00:55:00
6 Benescu Eva 5254 2014 NAVI 00:59:84
7 Dragoiescu Karina 5256 2014 NAVI 01:14:63
8 Dumitru Maya 5220 2014 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Cristea Natalia Florentina 5276 2014 Bucharest Sport Club 00:50:00
2 Dumitrache Alexia 5252 2014 NAVI 00:48:31
3 Dumitru Ania 5186 2014 Aqua Sport Citius 00:48:00
4 Popa Ana 5187 2014 Aqua Sport Citius 00:47:00
5 Stefan Alexandra 5284 2014 Bucharest Sport Club 00:48:00
6 Cristian Alexandra 5139 2014 Aqua Life Swim 00:48:10
7 Ivan Maria 5143 2014 Aqua Life Swim 00:50:00
8 Florea Maria 5251 2014 NAVI 00:51:10

Seria: 4
1 Ionescu Eva 5259 2014 NAVI 00:43:40
2 Baiceanu Eva Corina 5190 2014 Aqua Sport Citius 00:42:00
3 Florescu Gabriela 5189 2014 Aqua Sport Citius 00:39:00
4 Scortea Maria 5250 2014 NAVI 00:38:32
5 Cernea Sofia 5188 2014 Aqua Sport Citius 00:39:00
6 Stoian Ioana 5182 2014 Aqua Sport Citius 00:41:00
7 Becheru Delia 5258 2014 NAVI 00:42:34
8 Boaca Ariana Ioana 5147 2014 Aqua Life Swim 00:46:00

Proba 5 50 metri liber - 9 ani - Baieti (24 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudor Matia 5173 2013 Bluemarin Sport Club 99:99:99
2 Trandafir Tudor 5305 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Petcu Victor 5301 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Dumitru Stefan 5287 2013 Bucharest Sport Club 00:50:00
5 Dobre Tudor 5197 2013 Aqua Sport Citius 00:51:00
6 Pana Iustin 5303 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Croitoru Dragos 5219 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Pinzari Maxim 5150 2013 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 2
1 Badila Aris 5271 2013 Stejarii Country Club 00:48:25
2 Tanase Alexandru 5289 2013 Bucharest Sport Club 00:46:00
3 Sergovici Milan 5279 2013 Bucharest Sport Club 00:45:00
4 Pirvu Eduard 5140 2013 Aqua Life Swim 00:42:10
5 Stelea Alexandru 5264 2013 NAVI 00:42:92
6 Popovici Tudor 5288 2013 Bucharest Sport Club 00:45:00
7 Trifan Denis Mihai 5263 2013 NAVI 00:46:72
8 Muntean Dragos 5272 2013 Stejarii Country Club 00:49:25

Seria: 3
1 Ciocan David 5260 2013 NAVI 00:41:48
2 Bratu Luca 5262 2013 NAVI 00:38:08
3 Iordache Stefan 5196 2013 Aqua Sport Citius 00:36:00
4 Petrea Sebastian 5198 2013 Aqua Sport Citius 00:35:00
5 Toma Alexandru 5290 2013 Bucharest Sport Club 00:36:00
6 Marin Robert 5261 2013 NAVI 00:36:52
7 Mihai David Cristian 5195 2013 Aqua Sport Citius 00:39:00
8 Topala Tudor 5291 2013 Bucharest Sport Club 00:42:00

Proba 6 50 metri liber - 9 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobrescu Beatrice 5304 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Savu Eveline 5172 2013 Bluemarin Sport Club 99:99:99
3 Vasile Maria 5174 2013 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Stan Izabel 5177 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Bulacu Delia 5176 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Taras Adela 5274 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Musat Sofia Ileana 5302 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Stoica Ilinca Teodora 5156 2013 Aqua Life Swim 00:45:50
2 Barbu Natalia 5268 2013 NAVI 00:43:83
3 Radu Clara 5306 2013 Power Swim 00:40:47
4 Dobre Luana 5267 2013 NAVI 00:39:11
5 Grecu Alexandra 5265 2013 NAVI 00:39:76
6 Gaiu Antonia 5141 2013 Aqua Life Swim 00:42:10
7 Paduraru Erica 5179 2013 Aqua Sport Citius 00:45:00
8 Florea Amalia 5178 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Cretu Daria 5154 2013 Aqua Life Swim 00:39:00
2 Burduf Anastasia 5217 2013 Renovatio S.C. 00:37:00
3 Gavril Sofia 5152 2013 Aqua Life Swim 00:35:50
4 Chivu Teodora 5218 2013 Renovatio S.C. 00:34:00
5 Nastase Maria 5180 2013 Aqua Sport Citius 00:35:00
6 Linte Ilinca 5266 2013 NAVI 00:35:94
7 Neagu Maia 5292 2013 Bucharest Sport Club 00:39:00
8 Checiu Maria 5153 2013 Aqua Life Swim 00:39:00

Proba 7 50 metri bras - 7 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Bucur Flavius 5226 2015 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Palade Mathias 5224 2015 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Lupan Rares 5283 2015 Bucharest Sport Club 01:30:00
5 Purghel Lucas 5223 2015 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Batranul Antonio 5225 2015 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Oprea Mihail 5294 2015 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Bucuresteanu Aris Rafael 5273 2015 Bucharest Sport Club 01:12:00
2 Ghita Eric 5142 2015 Aqua Life Swim 01:10:00
3 Culea David 5231 2015 NAVI 01:04:21
4 Constantin Vlad 5232 2015 NAVI 00:58:52
5 Bonciu Andrei Bogdan 5293 2015 Bucharest Sport Club 01:00:01
6 Anghel Luca 5227 2015 NAVI 01:08:25
7 Ambrozie Ioan 5151 2015 Aqua Life Swim 01:10:00
8 Rebegea Victor 5228 2015 NAVI 01:16:52

Proba 8 50 metri bras - 7 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vlasceanu Medeea Mihaela 5280 2015 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Negoi Stefania 5221 2015 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Munteanu Mara Ilinca 5235 2015 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Ursuleasa Eva Maria 5146 2015 Aqua Life Swim 01:20:00
2 Pescaru Eva 5144 2015 Aqua Life Swim 01:20:00
3 Bratu Noria 5194 2015 Aqua Sport Citius 01:07:00
4 Zamfirescu Sofia 5233 2015 NAVI 01:03:48
5 Gaiu Anastasia 5138 2015 Aqua Life Swim 01:05:00
6 Goicea Serena 5234 2015 NAVI 01:09:55
7 Bratu Miruna 5145 2015 Aqua Life Swim 01:20:00

Descalificari
1 Stefan Aurora
Observatii:
5216 2015 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 9 50 metri bras - 8 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Voicu Alex 5155 2014 Aqua Life Swim 99:99:99
4 Craciun Luca 5202 2014 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Dragulin Gabriel 5201 2014 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Necula Eduard Florin 5203 2014 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Dobos Mihai 5248 2014 NAVI 01:20:62
3 Zaharia David 5237 2014 NAVI 01:14:78
4 Mihu Andrei 5244 2014 NAVI 01:13:42
5 Manescu Andrei 5249 2014 NAVI 01:14:72
6 Tanase Andreeas 5286 2014 Bucharest Sport Club 01:20:00
7 Enache Eduard 5247 2014 NAVI 01:51:99
8 Taras Theodor Razvan 5275 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Vardohlip Eric Gabriel 5281 2014 Bucharest Sport Club 01:12:00
2 Rus Robert 5285 2014 Bucharest Sport Club 01:05:00
3 Carcota Andrei 5149 2014 Aqua Life Swim 00:56:00
4 Petrache Tudor 5243 2014 NAVI 00:49:53
5 Radutu Patrick 5239 2014 NAVI 00:53:17
6 Neacsu Ianis 5238 2014 NAVI 01:00:32
7 Stoica Luca Gabriel 5269 2014 Stejarii Country Club 01:07:67
8 Jignea Ian 5270 2014 Stejarii Country Club 01:12:92

Proba 10 50 metri bras - 8 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Cristea Natalia Florentina 5276 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Benescu Eva 5254 2014 NAVI 99:99:99
4 Dumitru Maya 5220 2014 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Chirfot Raluca 5185 2014 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stoian Ioana 5182 2014 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Usurelu Andreea Lavinia 5277 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Grigore Elena 5255 2014 NAVI 01:14:95
2 Lupu Ilinca 5253 2014 NAVI 01:07:73
3 Dumitrache Alexia 5252 2014 NAVI 01:05:42
4 Florea Maria 5251 2014 NAVI 01:01:82
5 Ionescu Eva 5259 2014 NAVI 01:01:93
6 Baiceanu Eva Corina 5190 2014 Aqua Sport Citius 01:06:00
7 Ivan Maria 5143 2014 Aqua Life Swim 01:10:00
8 Ghilerdea Anisia 5148 2014 Aqua Life Swim 01:20:00

Seria: 3
1 Cristian Alexandra 5139 2014 Aqua Life Swim 01:00:10
2 Cernea Sofia 5188 2014 Aqua Sport Citius 00:58:00
3 Popa Ana 5187 2014 Aqua Sport Citius 00:54:00
4 Scortea Maria 5250 2014 NAVI 00:51:77
5 Becheru Delia 5258 2014 NAVI 00:52:38
6 Florescu Gabriela 5189 2014 Aqua Sport Citius 00:57:00
7 Stefan Alexandra 5284 2014 Bucharest Sport Club 01:00:00
8 Boaca Ariana Ioana 5147 2014 Aqua Life Swim 01:01:00

Descalificari
1 Oancea Raluca
Observatii:
5184 2014 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 11 50 metri bras - 9 ani - Baieti (23 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pinzari Maxim 5150 2013 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Mihai David Cristian 5195 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Croitoru Dragos 5219 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Petcu Victor 5301 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Sergovici Milan 5279 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Iordache Stefan 5196 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Tudor Matia 5173 2013 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Trifan Denis Mihai 5263 2013 NAVI 01:14:55
2 Dumitru Stefan 5287 2013 Bucharest Sport Club 01:10:00
3 Ciocan David 5260 2013 NAVI 01:06:60
4 Badila Aris 5271 2013 Stejarii Country Club 01:02:00
5 Topala Tudor 5291 2013 Bucharest Sport Club 01:05:00
6 Muntean Dragos 5272 2013 Stejarii Country Club 01:09:96
7 Dobre Tudor 5197 2013 Aqua Sport Citius 01:13:00
8 Trandafir Tudor 5305 2013 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Tanase Alexandru 5289 2013 Bucharest Sport Club 00:56:00
2 Popovici Tudor 5288 2013 Bucharest Sport Club 00:55:00
3 Pirvu Eduard 5140 2013 Aqua Life Swim 00:53:10
4 Petrea Sebastian 5198 2013 Aqua Sport Citius 00:48:00
5 Marin Robert 5261 2013 NAVI 00:51:82
6 Bratu Luca 5262 2013 NAVI 00:54:81
7 Toma Alexandru 5290 2013 Bucharest Sport Club 00:55:00
8 Stelea Alexandru 5264 2013 NAVI 00:56:85

Proba 12 50 metri bras - 9 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Savu Eveline 5172 2013 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Florea Amalia 5178 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Vasile Maria 5174 2013 Bluemarin Sport Club 99:99:99
6 Taras Adela 5274 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Paduraru Erica 5179 2013 Aqua Sport Citius 00:58:00
2 Gaiu Antonia 5141 2013 Aqua Life Swim 00:55:10
3 Nastase Maria 5180 2013 Aqua Sport Citius 00:54:00
4 Grecu Alexandra 5265 2013 NAVI 00:51:29
5 Barbu Natalia 5268 2013 NAVI 00:52:12
6 Stoica Ilinca Teodora 5156 2013 Aqua Life Swim 00:55:10
7 Neagu Maia 5292 2013 Bucharest Sport Club 00:56:00
8 Stan Izabel 5177 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Radu Clara 5306 2013 Power Swim 00:50:39
2 Checiu Maria 5153 2013 Aqua Life Swim 00:50:00
3 Linte Ilinca 5266 2013 NAVI 00:47:05
4 Dobre Luana 5267 2013 NAVI 00:46:32
5 Gavril Sofia 5152 2013 Aqua Life Swim 00:46:90
6 Chivu Teodora 5218 2013 Renovatio S.C. 00:48:00
7 Cretu Daria 5154 2013 Aqua Life Swim 00:50:00
8 Burduf Anastasia 5217 2013 Renovatio S.C. 00:51:00

Proba 13 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Baieti (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 David Culea, Victor Rebegea, Vlad Constantin, Luca Anghel, 2022 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Emanuel Badea, Stefan Savin, Andrei Lulea, Ianis Popa, 2022 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 2 Lucas Purghel, Antonio Batranul, Mathias Palade, Flavius Bucur, 2022 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Stafeta 4 Mihail Oprea, Rares Lupan, Aris Rafael Bucuresteanu, Andrei Bogdan Bonciu, 2022 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 14 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Fete (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Serena Goicea, Eva Bucur, Mara Ilinca Munteanu, Sofia Zamfirescu, 2022 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Eva Maria Ursuleasa, Eva Pescaru, Miruna Bratu, Anastasia Gaiu, 2022 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Stafeta 2 Andreea Popovici, Alexandra Popovici, Cristina Comusi, Noria Bratu, 2022 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 15 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Eric Gabriel Vardohlip, Andreeas Tanase, Nicolas Andrei Bombaru, Theodor Razvan Taras, 2022 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Sebastian Baciu, David Zaharia, Andrei Manescu, Andrei Mihu, 2022 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Luca Cristian Constantin, Gabriel Dragulin, Eduard Florin Necula, Luca Craciun, 2022 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 16 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Maria Florea, Elena Grigore, Eva Benescu, Alexia Dumitrache, 2022 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Ana Popa, Raluca Oancea, Raluca Chirfot, Ania Dumitru, 2022 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Stafeta 2 Gabriela Florescu, Sofia Cernea, Ioana Stoian, Eva Corina Baiceanu, 2022 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Eva Ionescu, Ilinca Lupu, Delia Becheru, Maria Scortea, 2022 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 17 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Milan Sergovici, Tudor Topala, Alexandru Tanase, Alexandru Toma, 2022 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Sebastian Petrea, Tudor Dobre, David Cristian Mihai, Stefan Iordache, 2022 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 2 Luca Bratu, Alexandru Stelea, David Ciocan , Robert Marin, 2022 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Victor Petcu, Tudor Popovici, Stefan Dumitru, Iustin Pana, 2022 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 18 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Luana Dobre, Natalia Barbu, Alexandra Grecu, Ilinca Linte, 2022 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Ilinca Teodora Stoica, Maria Checiu, Daria Cretu, Sofia Gavril, 2022 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Stafeta 2 Delia Bulacu , Izabel Stan, Maria Nastase, Amalia Florea, 2022 Aqua Sport Citius 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri spate - 7 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vlasceanu Medeea Mihaela 5280 2015 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Fratila Maia 5161 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99
5 Cojocaru Adelina 5158 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99
6 Bancila Anastasia Raisa 5282 2015 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Negoi Stefania 5221 2015 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Vidimichi Natalia 5175 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99
3 Popovici Andreea 5193 2015 Aqua Sport Citius 01:40:00
4 Munteanu Mara Ilinca 5235 2015 NAVI 01:18:45
5 Comusi Cristina 5191 2015 Aqua Sport Citius 01:35:00
6 Ursuleasa Eva Maria 5146 2015 Aqua Life Swim 01:40:00
7 Stefan Aurora 5216 2015 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Matei Patrisia 5166 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Popovici Alexandra 5192 2015 Aqua Sport Citius 01:12:00
2 Pescaru Eva 5144 2015 Aqua Life Swim 01:06:00
3 Goicea Serena 5234 2015 NAVI 00:54:59
4 Gaiu Anastasia 5138 2015 Aqua Life Swim 00:50:10
5 Zamfirescu Sofia 5233 2015 NAVI 00:50:86
6 Bratu Noria 5194 2015 Aqua Sport Citius 00:57:00
7 Bratu Miruna 5145 2015 Aqua Life Swim 01:09:00
8 Bucur Eva 5236 2015 NAVI 01:17:69

Proba 2 50 metri spate - 7 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Constantin Tudor 5159 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Mogos Mihai 5167 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99
5 Fratila Maia 5161 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Neicu Gabriel 5168 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99
2 Lulea Andrei 5204 2015 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Popa Ianis 5207 2015 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Purghel Lucas 5223 2015 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Iacob David Cristian 5208 2015 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Savin Stefan 5206 2015 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Osman Matei 5170 2015 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Batranul Antonio 5225 2015 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Joitoiu Filip 5230 2015 NAVI 99:99:99
3 Badea Emanuel 5205 2015 Aqua Sport Citius 01:10:00
4 Andrei Alexandru Stefan 5229 2015 NAVI 01:06:63
5 Bucuresteanu Aris Rafael 5273 2015 Bucharest Sport Club 01:07:00
6 Oprea Mihail 5294 2015 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Bucur Flavius 5226 2015 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Palade Mathias 5224 2015 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Constantin Vlad 5232 2015 NAVI 00:57:02
2 Rebegea Victor 5228 2015 NAVI 00:54:33
3 Bonciu Andrei Bogdan 5293 2015 Bucharest Sport Club 00:53:22
4 Ambrozie Ioan 5151 2015 Aqua Life Swim 00:52:10
5 Ghita Eric 5142 2015 Aqua Life Swim 00:52:10
6 Culea David 5231 2015 NAVI 00:54:02
7 Anghel Luca 5227 2015 NAVI 00:55:17
8 Lupan Rares 5283 2015 Bucharest Sport Club 01:05:00

Proba 3 50 metri spate - 8 ani - Fete (30 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Chirfot Raluca 5185 2014 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Ilie Ana 5163 2014 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Dumitru Maya 5220 2014 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Gugu Alexandra 5162 2014 Bluemarin Sport Club 99:99:99
6 Radu Eva 5171 2014 Bluemarin Sport Club 99:99:99
7 Oancea Raluca 5184 2014 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Cristea Natalia Florentina 5276 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Dinu Catinca 5181 2014 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Dragoiescu Karina 5256 2014 NAVI 01:13:75
4 Benescu Eva 5254 2014 NAVI 01:04:16
5 Hlopina Sofia 5257 2014 NAVI 01:13:00
6 Onose Sofia 5296 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Usurelu Andreea Lavinia 5277 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Florea Maria 5251 2014 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Lupu Ilinca 5253 2014 NAVI 00:59:55
2 Dumitru Ania 5186 2014 Aqua Sport Citius 00:57:00
3 Popa Ana 5187 2014 Aqua Sport Citius 00:53:00
4 Becheru Delia 5258 2014 NAVI 00:51:89
5 Cristian Alexandra 5139 2014 Aqua Life Swim 00:52:20
6 Dumitrache Alexia 5252 2014 NAVI 00:54:24
7 Ghilerdea Anisia 5148 2014 Aqua Life Swim 00:59:00
8 Grigore Elena 5255 2014 NAVI 01:01:76

Seria: 4
1 Florescu Gabriela 5189 2014 Aqua Sport Citius 00:50:00
2 Ivan Maria 5143 2014 Aqua Life Swim 00:50:00
3 Ionescu Eva 5259 2014 NAVI 00:48:71
4 Scortea Maria 5250 2014 NAVI 00:45:15
5 Stoian Ioana 5182 2014 Aqua Sport Citius 00:48:00
6 Boaca Ariana Ioana 5147 2014 Aqua Life Swim 00:49:00
7 Baiceanu Eva Corina 5190 2014 Aqua Sport Citius 00:50:00
8 Cernea Sofia 5188 2014 Aqua Sport Citius 00:50:00

Proba 4 50 metri spate - 8 ani - Baieti (31 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Voicu Alex 5155 2014 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Dobre Andrei 5160 2014 Bluemarin Sport Club 99:99:99
3 Nica Alexandru 5169 2014 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Dragulin Gabriel 5201 2014 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Constantin Luca Cristian 5200 2014 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Ionete Alexandru 5164 2014 Bluemarin Sport Club 99:99:99
7 Burus Matei 5157 2014 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Necula Eduard Florin 5203 2014 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Bombaru Nicolas Andrei 5298 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Iordache Patrik 5300 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Ganea Radu Alexandru 5278 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Taras Theodor Razvan 5275 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Manea Luca Alexandru 5297 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Ene Andreas George 5299 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Craciun Luca 5202 2014 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Vardohlip Eric Gabriel 5281 2014 Bucharest Sport Club 01:07:00
2 Dobos Mihai 5248 2014 NAVI 01:00:38
3 Manescu Andrei 5249 2014 NAVI 00:58:71
4 Baciu Sebastian 5241 2014 NAVI 00:55:70
5 Serban Matei 5240 2014 NAVI 00:56:08
6 Enache Eduard 5247 2014 NAVI 00:59:27
7 Tanase Andreeas 5286 2014 Bucharest Sport Club 01:05:00
8 Popescu Dominic 5199 2014 Aqua Sport Citius 01:15:00

Seria: 4
1 Rus Robert 5285 2014 Bucharest Sport Club 00:55:00
2 Ilie Jonathan 5242 2014 NAVI 00:51:61
3 Radutu Patrick 5239 2014 NAVI 00:46:20
4 Carcota Andrei 5149 2014 Aqua Life Swim 00:43:00
5 Petrache Tudor 5243 2014 NAVI 00:44:47
6 Neacsu Ianis 5238 2014 NAVI 00:48:21
7 Zaharia David 5237 2014 NAVI 00:52:96
8 Mihu Andrei 5244 2014 NAVI 00:55:52

Proba 5 50 metri spate - 9 ani - Fete (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vasile Maria 5174 2013 Bluemarin Sport Club 99:99:99
3 Stan Izabel 5177 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Taras Adela 5274 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Florea Amalia 5178 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Bulacu Delia 5176 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Savu Eveline 5172 2013 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Dobrescu Beatrice 5304 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Dobre Luana 5267 2013 NAVI 00:51:18
3 Stoica Ilinca Teodora 5156 2013 Aqua Life Swim 00:50:10
4 Neagu Maia 5292 2013 Bucharest Sport Club 00:48:00
5 Gaiu Antonia 5141 2013 Aqua Life Swim 00:48:10
6 Barbu Natalia 5268 2013 NAVI 00:50:90
7 Paduraru Erica 5179 2013 Aqua Sport Citius 00:58:00
8 Musat Sofia Ileana 5302 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Grecu Alexandra 5265 2013 NAVI 00:46:98
2 Cretu Daria 5154 2013 Aqua Life Swim 00:46:00
3 Linte Ilinca 5266 2013 NAVI 00:42:31
4 Chivu Teodora 5218 2013 Renovatio S.C. 00:40:00
5 Gavril Sofia 5152 2013 Aqua Life Swim 00:41:00
6 Nastase Maria 5180 2013 Aqua Sport Citius 00:45:00
7 Checiu Maria 5153 2013 Aqua Life Swim 00:46:00
8 Burduf Anastasia 5217 2013 Renovatio S.C. 00:47:00

Proba 6 50 metri spate - 9 ani - Baieti (23 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pinzari Maxim 5150 2013 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Tudor Matia 5173 2013 Bluemarin Sport Club 99:99:99
3 Sergovici Milan 5279 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Petcu Victor 5301 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Pana Iustin 5303 2013 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Croitoru Dragos 5219 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Ionita Stefan 5165 2013 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Dobre Tudor 5197 2013 Aqua Sport Citius 01:01:00
2 Dumitru Stefan 5287 2013 Bucharest Sport Club 00:55:00
3 Topala Tudor 5291 2013 Bucharest Sport Club 00:50:00
4 Mihai David Cristian 5195 2013 Aqua Sport Citius 00:48:00
5 Trifan Denis Mihai 5263 2013 NAVI 00:49:10
6 Tanase Alexandru 5289 2013 Bucharest Sport Club 00:50:00
7 Popovici Tudor 5288 2013 Bucharest Sport Club 00:55:00
8 Trandafir Tudor 5305 2013 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Stelea Alexandru 5264 2013 NAVI 00:46:31
2 Toma Alexandru 5290 2013 Bucharest Sport Club 00:45:00
3 Bratu Luca 5262 2013 NAVI 00:42:64
4 Petrea Sebastian 5198 2013 Aqua Sport Citius 00:39:00
5 Iordache Stefan 5196 2013 Aqua Sport Citius 00:42:00
6 Marin Robert 5261 2013 NAVI 00:43:88
7 Pirvu Eduard 5140 2013 Aqua Life Swim 00:46:10
8 Ciocan David 5260 2013 NAVI 00:46:71

Proba 7 50 metri fluture - 8 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Usurelu Andreea Lavinia 5277 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Gugu Alexandra 5162 2014 Bluemarin Sport Club 99:99:99
3 Stoian Ioana 5182 2014 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Oancea Raluca 5184 2014 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Dumitru Maya 5220 2014 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Radu Eva 5171 2014 Bluemarin Sport Club 99:99:99
7 Cristea Natalia Florentina 5276 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Dumitru Ania 5186 2014 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Boaca Ariana Ioana 5147 2014 Aqua Life Swim 01:16:00
3 Ivan Maria 5143 2014 Aqua Life Swim 01:09:00
4 Popa Ana 5187 2014 Aqua Sport Citius 01:01:00
5 Florea Maria 5251 2014 NAVI 01:01:39
6 Dumitrache Alexia 5252 2014 NAVI 01:09:36
7 Ghilerdea Anisia 5148 2014 Aqua Life Swim 01:20:00
8 Chirfot Raluca 5185 2014 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Cristian Alexandra 5139 2014 Aqua Life Swim 01:00:00
2 Baiceanu Eva Corina 5190 2014 Aqua Sport Citius 00:47:00
3 Florescu Gabriela 5189 2014 Aqua Sport Citius 00:45:00
4 Scortea Maria 5250 2014 NAVI 00:40:19
5 Becheru Delia 5258 2014 NAVI 00:43:85
6 Cernea Sofia 5188 2014 Aqua Sport Citius 00:46:00
7 Ionescu Eva 5259 2014 NAVI 00:56:48
8 Lupu Ilinca 5253 2014 NAVI 01:00:59

Proba 8 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Burus Matei 5157 2014 Bluemarin Sport Club 99:99:99
3 Dobre Andrei 5160 2014 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Enache Eduard 5247 2014 NAVI 99:99:99
5 Ionete Alexandru 5164 2014 Bluemarin Sport Club 99:99:99
6 Taras Theodor Razvan 5275 2014 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Voicu Alex 5155 2014 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 2
1 Dragulin Gabriel 5201 2014 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Necula Eduard Florin 5203 2014 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Tanase Andreeas 5286 2014 Bucharest Sport Club 01:30:00
4 Mihu Andrei 5244 2014 NAVI 01:22:91
5 Dobos Mihai 5248 2014 NAVI 01:24:47
6 Zaharia David 5237 2014 NAVI 99:99:99
7 Craciun Luca 5202 2014 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Nica Alexandru 5169 2014 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Rus Robert 5285 2014 Bucharest Sport Club 01:15:00
2 Ilie Jonathan 5242 2014 NAVI 01:01:62
3 Carcota Andrei 5149 2014 Aqua Life Swim 00:49:00
4 Radutu Patrick 5239 2014 NAVI 00:43:23
5 Petrache Tudor 5243 2014 NAVI 00:45:78
6 Neacsu Ianis 5238 2014 NAVI 00:54:49
7 Baciu Sebastian 5241 2014 NAVI 01:06:05
8 Manescu Andrei 5249 2014 NAVI 01:21:30

Proba 9 50 metri fluture - 9 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Savu Eveline 5172 2013 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Stan Izabel 5177 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Vasile Maria 5174 2013 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Florea Amalia 5178 2013 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Paduraru Erica 5179 2013 Aqua Sport Citius 00:59:00
3 Stoica Ilinca Teodora 5156 2013 Aqua Life Swim 00:55:00
4 Cretu Daria 5154 2013 Aqua Life Swim 00:49:00
5 Barbu Natalia 5268 2013 NAVI 00:52:32
6 Gaiu Antonia 5141 2013 Aqua Life Swim 00:58:10
7 Neagu Maia 5292 2013 Bucharest Sport Club 01:00:00

Seria: 3
1 Burduf Anastasia 5217 2013 Renovatio S.C. 00:47:00
2 Nastase Maria 5180 2013 Aqua Sport Citius 00:43:00
3 Grecu Alexandra 5265 2013 NAVI 00:41:82
4 Chivu Teodora 5218 2013 Renovatio S.C. 00:38:00
5 Linte Ilinca 5266 2013 NAVI 00:41:14
6 Gavril Sofia 5152 2013 Aqua Life Swim 00:42:00
7 Dobre Luana 5267 2013 NAVI 00:45:56
8 Checiu Maria 5153 2013 Aqua Life Swim 00:49:00

Proba 10 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ionita Stefan 5165 2013 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Croitoru Dragos 5219 2013 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Tudor Matia 5173 2013 Bluemarin Sport Club 99:99:99
6 Pinzari Maxim 5150 2013 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 2
1 Dobre Tudor 5197 2013 Aqua Sport Citius 01:20:00
2 Popovici Tudor 5288 2013 Bucharest Sport Club 01:05:00
3 Tanase Alexandru 5289 2013 Bucharest Sport Club 01:00:00
4 Pirvu Eduard 5140 2013 Aqua Life Swim 00:55:10
5 Trifan Denis Mihai 5263 2013 NAVI 00:59:99
6 Topala Tudor 5291 2013 Bucharest Sport Club 01:05:00
7 Dumitru Stefan 5287 2013 Bucharest Sport Club 01:10:00
8 Trandafir Tudor 5305 2013 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Stelea Alexandru 5264 2013 NAVI 00:54:66
2 Mihai David Cristian 5195 2013 Aqua Sport Citius 00:48:00
3 Bratu Luca 5262 2013 NAVI 00:40:41
4 Petrea Sebastian 5198 2013 Aqua Sport Citius 00:39:00
5 Marin Robert 5261 2013 NAVI 00:40:31
6 Iordache Stefan 5196 2013 Aqua Sport Citius 00:42:00
7 Ciocan David 5260 2013 NAVI 00:52:27
8 Toma Alexandru 5290 2013 Bucharest Sport Club 00:55:00

Proba 11 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Alexia Dumitrache, Maria Scortea, Delia Becheru, Eva Ionescu, 2022 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Ioana Stoian, Ana Popa, Gabriela Florescu, Sofia Cernea, 2022 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 1 Maria Ivan, Ariana Ioana Boaca, Alexandra Cristian, Anisia Ghilerdea, 2022 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Stafeta 2 Raluca Oancea, Raluca Chirfot, Eva Corina Baiceanu, Ania Dumitru, 2022 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Elena Grigore, Maria Florea, Ilinca Lupu, Eva Benescu, 2022 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 12 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Baieti (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Luca Alexandru Manea, Robert Rus, Patrik Iordache, Radu Alexandru Ganea, 2022 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Andrei Manescu, David Zaharia, Sebastian Baciu, Andrei Mihu, 2022 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 Bluemarin Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Gabriel Dragulin, Luca Cristian Constantin, Luca Craciun, Eduard Florin Necula, 2022 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Ianis Neacsu, Tudor Petrache, Patrick Radutu, Jonathan Ilie, 2022 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Theodor Razvan Taras, Eric Gabriel Vardohlip, Theodor Razvan Taras, Nicolas Andrei Bombaru, 2022 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 13 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Fete (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Ilinca Linte, Natalia Barbu, Alexandra Grecu, Luana Dobre, 2022 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Sofia Gavril, Ilinca Teodora Stoica, Maria Checiu, Daria Cretu, 2022 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Stafeta 2 Delia Bulacu , Erica Paduraru, Maria Nastase, Izabel Stan, 2022 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 14 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Baieti (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Iustin Pana, Tudor Popovici, Stefan Dumitru, Victor Petcu, 2022 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Stefan Iordache, David Cristian Mihai, Sebastian Petrea, Tudor Dobre, 2022 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 2 Alexandru Stelea, Luca Bratu, Robert Marin, David Ciocan , 2022 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Milan Sergovici, Alexandru Tanase, Alexandru Toma, Tudor Topala, 2022 Bucharest Sport Club 99:99:99