Lista de start pentru Cupa Volksbank Editia 2011 - Sarbatoarea Craciunului

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 6 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 99:99:99
3 Banu Alexandru Cristian 1351 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Dragomirescu Robert 1310 2005 Bucharest Sport Club 01:41:14
6 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Atack Team 01:18:78
2 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 01:12:54
3 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 01:06:44
4 Trapiel Radu 1363 2005 Triumf Bucuresti 01:00:00
5 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:00:98
6 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 01:09:48
7 Stoica Emilian 12387 2005 NAVI 01:15:44
8 Stan Petre Valentin 1261 2005 CSS 2 Bucuresti 01:35:94

Seria: 3
1 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Bucharest Sport Club 00:59:49
2 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:56:69
3 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS Dinamo 00:54:96
4 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 00:48:84
5 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 00:49:89
6 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 00:55:87
7 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:57:88
8 Sabo Polihaci Andrei 1362 2005 Triumf Bucuresti 01:00:00

Descalificari
1 Cojocaru Luca Mihai
Observatii: lipsa
1265 2005 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 2 50 metri liber - 7 ani - Baieti (66 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Turta Andrei 1419 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Comendant Mihai 1302 2004 NAVI 99:99:99
3 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 NAVI 99:99:99
4 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 99:99:99
6 Paun Andrei Daniel 1266 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Wagner Vlad 1334 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Sabo Alexandru Mihail A0726 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Copu Andrei Gabriel 1397 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Toma David 1348 2004 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Vintila Daniel Alexandru 1415 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Borangel Emanuel George 13140 2004 C S Intersport 2004 99:99:99
6 Ghitulescu Robert 1256 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Popovici David 1396 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Radu Paul Ionut A0728 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:06
5 Popescu Rares Florin 1262 2004 CSS 2 Bucuresti 01:39:47
6 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 5
1 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:84
2 Badicut Andrei 1318 2004 Tenis Club 2000 01:07:77
3 Solea Eduard A0646 2004 Tenis Club 2000 01:05:08
4 Filat Mihai A0597 2004 Bucharest Sport Club 01:04:53
5 Ion Mario Cristian A0812 2004 NAVI 01:04:77
6 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:56
7 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 01:08:53
8 Lita David Nicholas A0721 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:24

Seria: 6
1 Popovici Sasa A0826 2004 CSS 2 Bucuresti 01:03:34
2 Bujor Eduard Constantin A0718 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:49
3 Toma Vlad A1133 2004 NAVI 01:01:97
4 Radu Alin Gabriel A0801 2004 Bucharest Sport Club 00:57:97
6 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 CSS Dinamo 01:02:47
7 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:86
8 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:80

Seria: 7
1 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:57:29
2 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 00:54:38
3 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Club Daimon 00:52:48
4 Neamtu Andrei 1360 2004 Triumf Bucuresti 00:52:00
5 Manea Eduard Andrei A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 00:52:48
6 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 00:52:80
7 Gheorghe Nicolae 1361 2004 Triumf Bucuresti 00:55:00
8 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 00:57:31

Seria: 8
1 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:58
2 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:48:51
3 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:46:97
4 Ichim Luca A1016 2004 Aqua Center Buzau 00:46:53
5 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:46:76
6 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:48:28
7 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 00:49:22
8 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:51:71

Seria: 9
1 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:45:05
2 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:44:10
3 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:42:35
4 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:39:53
5 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:41:14
6 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:42:83
7 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:44:27
8 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 00:45:83

Descalificari
1 Constantinescu Tudor Andrei
Observatii: lipsa
1386 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Simionescu Matei
Observatii: lipsa
1374 2004 NAVI 99:99:99
3 Milodin Eduard
Observatii: lipsa
1289 2004 Atack Team 00:58:31

Proba 3 50 metri liber - 8 ani - Baieti (82 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Chiriac Stefan 1389 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Lupului Stanescu Stefan 1381 2003 NAVI 99:99:99
5 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Bespalii Dmitri 1420 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Ghita Stefan Adrian A0711 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:07
5 Dragomir Ionut 1314 2003 Bucharest Sport Club 01:37:04
6 Stoica Cristian Mihai 1402 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Dumitrescu Rares 1366 2003 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Serban Alexandru 1291 2003 CSS Dinamo 01:13:76
2 Bunu Nichita Adrian A0709 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:96
4 Dracopol Razvan 1258 2003 CSS 1 Bucuresti 01:10:43
5 Serban Teodor 1290 2003 CSS Dinamo 01:10:95
6 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:99
7 Trifan Paul 1260 2003 CSS 1 Bucuresti 01:13:24
8 Cioranu Cristian Eduard 1279 2003 Delfinul Bucuresti 01:15:99

Seria: 4
1 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 01:09:85
2 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 01:06:40
3 Negrila Florin Valentin A0732 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:39
4 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:44
5 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 01:02:78
6 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:94
7 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 01:08:35
8 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:24

Seria: 5
1 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:28
2 Ionescu Robert George 1267 2003 CSS 2 Bucuresti 01:01:77
3 Szin Ionut Florian A0707 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:91
4 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:59
5 Iacob Matei Ionut A0696 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:71
6 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:48
7 Casianov Alexandru Bogdan A0781 2003 CSS 1 Bucuresti 01:02:11
8 Matei Alexandru Lucas A0730 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:41

Seria: 6
1 Constantinescu Sabin A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 00:57:58
2 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:96
3 Csaki David 1257 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:78
4 Mansouri Dara David Cristian 1259 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:22
6 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:80
7 Preda Luca Ioan 13107 2003 C.S. - I.B.M. 00:57:26
8 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:58:51

Seria: 7
1 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:09
2 Nae Horatiu 12771 2003 CSS Dinamo 00:52:93
3 Grunea Valentin A0606 2003 NAVI 00:51:26
4 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:47:08
5 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:48:67
6 Asladolahi Arian A0572 2003 Bucharest Sport Club 00:51:57
7 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:99
8 Grecu Alexandru Daniel A0704 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:15

Seria: 8
1 Bratulescu Valentin Alexandru A1151 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:47
2 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:45:27
3 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:05
4 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 00:43:74
5 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:43:98
6 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 00:45:23
7 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:41

Seria: 9
1 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:24
2 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:42:08
3 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:48
4 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:40:37
5 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:08
6 Florea Fabian 1359 2003 Triumf Bucuresti 00:42:00
7 Badicut Matei A0577 2003 Tenis Club 2000 00:42:21
8 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:90

Seria: 10
1 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:40:13
2 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:39:58
3 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:43
5 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:39:32
6 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:50
7 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:85
8 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:40:24

Seria: 11
1 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:38:62
2 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:36:99
3 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:36:80
4 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:35:03
5 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:20
6 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:86
7 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:26
8 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:39:05

Descalificari
1 Stanciu Cosmin
Observatii: lipsa
1388 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Baragau Ionut Alexandru
Observatii: lipsa
A0697 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:12
3 Dumitru Alex Luca
Observatii: lipsa
A1019 2003 Energic L L Pitesti 00:55:40
4 Delcea Eduard
Observatii: lipsa
A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:01
5 Avram Matei Stefan
Observatii:
A0574 2003 NAVI 00:39:19

Proba 4 50 metri liber - 9 ani - Baieti (103 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoica David 1387 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 99:99:99
3 Barbu Mihai A1175 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Pusca Toma Sorin A0809 2002 C.S. - I.B.M. 99:99:99
6 Cristea Bogdan Andrei 1277 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99
7 Stan Andrei Robert 1385 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Hempel Matei 1278 2002 Delfinul Bucuresti 01:01:44
2 Tutui Antonio Gabriel A0411 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:46
3 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 00:54:98
4 Dumea Denis Andrei A0482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:05
5 Munteanu Alex Mihail A1145 2002 CSS 1 Bucuresti 00:54:37
7 Godeanu Robert Mihail A1023 2002 Energic L L Pitesti 00:57:23

Seria: 3
1 Tanasescu Mihai Florentin A1147 2002 CSS 1 Bucuresti 00:53:50
2 Solomonea Bucurea Darius A1022 2002 Energic L L Pitesti 00:53:23
3 Aspru Alesandro 1341 2002 Energic L L Pitesti 00:51:00
4 Chimac Eduard 1298 2002 NAVI 00:50:35
5 Necula Tudor Mihai A1148 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:79
6 Pica Ioan Stefan 1021 2002 Energic L L Pitesti 00:51:62
7 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:39

Seria: 4
1 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:87
2 Tibichi Teodor A0773 2002 CSS 2 Bucuresti 00:49:53
3 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 00:48:88
4 Ionescu Marius Cristian A0504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:54
5 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:87
6 Buliga Antonio Luciano A0422 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:32
7 Mateescu Constantin Sebastian A1020 2002 Energic L L Pitesti 00:49:80
8 Pana Rares Stefan 11814 2002 Atack Team 00:50:00

Seria: 5
1 Tudor Dan A0423 2002 CSS 1 Bucuresti 00:48:17
3 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 00:46:91
4 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:83
5 Toma Marian Andrei A0415 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:86
6 Ionescu Stefan Constantin A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:19
7 Coman Radu Andrei A0580 2002 Atack Team 00:47:95
8 Matache Nicolae Catalin A0466 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:49

Seria: 6
1 Bartic Dumitru Gabriel A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:65
2 Coman Stefan Razvan A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:48
3 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:56
4 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:42
5 Briceag Bogdan Ioan A1142 2002 CSS 1 Bucuresti 00:45:56
6 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:75
7 Ciocioi Cosmin A0420 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:62
8 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:81

Seria: 7
1 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:36
2 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:83
3 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 00:44:43
4 Dinculescu Calin Victor A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:31
5 Pandelea Theodor Razvan Marian A1156 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:36
6 Sandulescu Vlad Andrei 1344 2002 Energic L L Pitesti 00:44:49
7 Tarara Robert Stefan A0783 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:88
8 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:36

Seria: 8
1 Enache Theodor 1284 2002 CSS Ploiesti 00:44:20
2 Dorohonceanu Eduard 1357 2002 Triumf Bucuresti 00:43:00
3 Soare Mihai A0766 2002 NAVI 00:42:42
4 Draghici Mihnea 1423 2002 C S LUNA Brasov 00:41:90
5 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 00:41:97
6 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:42:69
7 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 00:43:34

Seria: 9
1 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:41:61
2 Broscatan Andrei 1358 2002 Triumf Bucuresti 00:41:00
3 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:40:62
4 Sava Radu Bogdan A0425 2002 CSS 1 Bucuresti 00:40:02
5 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:14
6 Popescu Matei A1146 2002 CSS 1 Bucuresti 00:41:00
7 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:41:08
8 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:41:86

Seria: 10
1 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:39:97
3 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:52
4 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:32
5 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:39:51
7 Boni Massimo 1425 2002 C S LUNA Brasov 00:39:90
8 Ghita Sebastian 1356 2002 Triumf Bucuresti 00:40:00

Seria: 11
1 Petrache Alexandru 1424 2002 C S LUNA Brasov 00:38:90
2 Gheorghiescu Bogdan Florin A0424 2002 CSS 1 Bucuresti 00:38:82
3 Radulescu Alecsandru Christian A0637 2002 Tenis Club 2000 00:38:62
4 Lutescu Cristian 1355 2002 Triumf Bucuresti 00:38:00
5 Ionescu Victor A0326 2002 Tenis Club 2000 00:38:43
6 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:38:75
7 Badoi Tudor A1104 2002 Energic L L Pitesti 00:38:86
8 Piciorus Alexandru A1141 2002 CSS Ploiesti 00:39:09

Seria: 12
1 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:87
2 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:37:39
3 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:37:05
4 Gorea Vlad Andrei A0427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:35:84
5 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:36:60
6 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:36
7 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:37:75
8 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:90

Seria: 13
1 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:34:87
2 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:34:46
3 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:33:08
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:31:59
5 Gheorghita Andrei 1422 2002 C S LUNA Brasov 00:31:90
6 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:34:10
7 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:34:70
8 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:35:07

Descalificari
1 Neagu Constantin Alexandru
Observatii: lipsa
1288 2002 CSS Dinamo 01:15:96
2 Alexandru Ender Vlad Radu
Observatii: lipsa
1316 2002 Bucharest Sport Club 00:55:83
3 Ilie Dennis Mihai
Observatii: lipsa
A0500 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:15
4 Filat Nicolae
Observatii: lipsa
A0598 2002 Bucharest Sport Club 00:53:69
5 Creasta Stefan
Observatii: lipsa
A1139 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:63
6 Baciu Alessandro
Observatii: lipsa
A1149 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:28
7 Zamfir David Marius Teodor
Observatii:
A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:85
8 Tudor Bogdan
Observatii: lipsa
A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:39:62

Proba 5 50 metri liber - 6 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nehir Beatrice 1295 2005 CSS Dinamo 99:99:99
4 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 01:58:00
5 Pasa Sarah Corina 1392 2005 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:25:00
3 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 01:18:45
4 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 01:05:94
5 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:06:50
6 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 01:19:17
7 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 01:26:00

Seria: 3
1 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:59:05
2 Stroescu Ioana Alexandra A0662 2005 NAVI 00:54:94
3 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:52:01
4 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:47:07
5 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:48:93
6 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS 2 Bucuresti 00:54:69
7 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 00:55:38
8 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS 2 Bucuresti 01:02:75

Proba 6 50 metri liber - 7 ani - Fete (35 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Andrei Carla Alexia 1349 2004 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Ivanov Ana Maria Claudia 1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Csezar Diana 1421 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Dumitru Andreea A0920 2004 C.S. - I.B.M. 99:99:99
5 Anton Maria Catinca 1433 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Vintila Alessia Roberta 1395 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Geamanu Rebeca 1398 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 01:23:06
2 Oprea Gabriela Crina A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:74
3 Dinculescu Ema Ioana 1272 2004 CSS 1 Bucuresti 01:10:29
4 Radic Tara A1130 2004 NAVI 00:59:54
5 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:86
6 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:04
7 Ionita Andreea Nicoleta 1312 2004 Bucharest Sport Club 01:21:30
8 Stan Luiza Ioana 1313 2004 Bucharest Sport Club 01:31:05

Seria: 4
1 Popovici Alisia A0827 2004 CSS 2 Bucuresti 00:57:36
2 Baraitareanu Maria A1040 2004 CSS 1 Bucuresti 00:55:00
3 Staciuc Sara A1011 2004 CSS 1 Bucuresti 00:52:61
4 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 00:47:78
5 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 CSS Dinamo 00:52:51
6 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:54:47
7 Hritcu Daria Ana Maria A1138 2004 Triumf Bucuresti 00:55:76
8 Stanciu Maria Stefania A0364 2004 Tenis Club 2000 00:57:72

Seria: 5
1 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:44:66
2 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:44:12
3 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:41:73
4 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:40:67
5 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:40:84
6 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:43:90
7 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:44:34
8 Pagu Ioana A0629 2004 NAVI 00:46:90

Descalificari
1 Chirciu Victoria Simona
Observatii: lipsa
1393 2004 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 7 50 metri liber - 8 ani - Fete (50 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cipu Ruxandra Ioana 1378 2003 NAVI 99:99:99
4 Manzu Diana Nicoleta 1432 2003 CSS Dinamo 99:99:99
5 Hoaja Daria Stefania 1340 2003 C.S. - I.B.M. 99:99:99

Seria: 2
2 Marian Bianca Nicoleta A0674 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:68
3 Taranu Melisa Clara Gabriela A0677 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:61
4 Cinteza Alexandra Ioana 1322 2003 Tenis Club 2000 01:13:75
5 Marinescu Dara Ioana A0576 2003 Delfinul Bucuresti 01:14:39
6 Ivan Florentina Diana A0675 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:88
7 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:75

Seria: 3
1 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:26
2 Radu Cristiana Mihaela 1268 2003 CSS 2 Bucuresti 01:05:47
3 Zota Denisa 1428 2003 C S LUNA Brasov 00:59:00
4 Tiganea Olivia 1429 2003 C S LUNA Brasov 00:58:00
5 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:08
6 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:68
7 Militaru Patricia Elena A1131 2003 Delfinul Bucuresti 01:06:13
8 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:17

Seria: 4
1 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:75
2 Stefan Andreea 1200 2003 CSS 2 Bucuresti 00:53:59
3 Vasile Theodora Elena A0654 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:41
4 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:49:70
5 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:75
6 Popa Mara A1155 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:76
7 Manta Alexia 1427 2003 C S LUNA Brasov 00:56:00
8 Tiganea Daniela 1430 2003 C S LUNA Brasov 00:57:00

Seria: 5
1 Iliescu Denisa Cristina A0323 2003 CSS Dinamo 00:48:99
2 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:48
4 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:53
5 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 00:44:54
6 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:45:82
7 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 00:46:98
8 Zamfirescu Stanca Maria A0250 2003 NAVI 00:49:46

Seria: 6
1 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:43:70
2 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:18
3 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:41
4 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:40:86
5 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:02
6 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:43:04
7 Carata Alexia Antonia A0350 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:62
8 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:43:80

Seria: 7
1 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:40:31
2 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:40:03
3 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:39:65
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:37:82
5 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:39:13
6 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 00:39:75
7 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:19
8 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:69

Descalificari
1 FARA fara
Observatii: lipsa
1317 2003 Bucharest Sport Club 01:34:79
2 Ichim Alexia
Observatii: lipsa
A0611 2003 Bucharest Sport Club 00:44:70

Proba 8 50 metri liber - 9 ani - Fete (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Tomcovici Antonia Raluca A0358 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:25
4 Vladescu Maria 1307 2002 NAVI 00:54:80
5 Soleanu Maria Anastasia A0786 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:12
7 Sandu Alexia Maria 1347 2002 CS Free Style 99:99:99

Seria: 2
1 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:52:41
2 Haiducu Narcisa A0356 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:71
4 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:57
5 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:81
6 Rhfir Maria A0638 2002 Bucharest Sport Club 00:49:68
7 Jiman Maria Ioana A0615 2002 Tenis Club 2000 00:50:59
8 Mekkaoui Maya 1269 2002 CSS 2 Bucuresti 00:54:56

Seria: 3
1 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 00:48:23
2 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:13
3 Atanasiu Ana A0573 2002 Atack Team 00:46:93
4 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 00:45:51
5 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:93
6 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 00:47:05
7 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:27
8 Baraitareanu Mihaela A0353 2002 CSS 1 Bucuresti 00:48:28

Seria: 4
1 Ivancov Lorena Gabriela A0256 2002 NAVI 00:44:50
2 Stan Nicola Mihaela A0354 2002 CSS 1 Bucuresti 00:43:57
3 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:27
4 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:41:48
5 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:52
6 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:43:42
7 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:00
8 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 00:45:45

Seria: 5
1 Ion Ana Maria 12028 2002 CSS Dinamo 00:40:62
2 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:39:60
3 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:68
4 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:38:33
5 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 Aqua Center Buzau 00:38:50
6 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:39:19
7 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:40:10
8 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:41:39

Seria: 6
1 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:50
2 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:37:04
3 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:36:39
4 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:35:60
5 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:35:71
6 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 00:36:59
7 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:42
8 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:37:74

Descalificari
1 Niculae Cristina
Observatii: lipsa
1417 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Bejenaru Catinca
Observatii: lipsa
A0360 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:61

Proba 9 200 metri liber - 10 ani - Baieti (43 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mureseanu Cosmin A0141 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Atack Team 99:99:99
3 Moscu Gabriel 1327 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Abrudan Alexandru Cornel 1350 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Atack Team 99:99:99
8 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Visan Alexandru A1036 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Cosug Andrei 11632 2001 NAVI 99:99:99
5 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 99:99:99
6 Vlad Denis Andrei A0517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Stanescu Vlad Andrei A0322 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Itul-Toderesc Octavian A0435 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Sanda Marius A0770 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Becheru Stefan Lucian Emil A0430 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Cernescu Alexandru Ioan A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Median Bucuresti 99:99:99
8 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 5
1 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Diaconescu Cristian 1354 2001 Triumf Bucuresti 03:02:00
5 Burda Rares 1353 2001 Triumf Bucuresti 03:05:00
6 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 99:99:99
8 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 6
1 Mominski Yodran Miroslavov 1179 2001 Swimming Club "ETAR" 02:54:00
2 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:00
3 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 02:50:00
4 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:40:45
5 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 02:45:00
7 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 02:50:00
8 Filoti Theodor 1352 2001 Triumf Bucuresti 03:00:00

Descalificari
1 Stoian Tiberiu Cosmin
Observatii: lipsa
1226 2001 Median Bucuresti 99:99:99
2 Eremia Luca
Observatii: lipsa
A0074 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Ionescu Mihnea
Observatii:
11653 2001 NAVI 99:99:99
4 Balan Alexander Marian
Observatii: lipsa
A0328 2001 CSS Dinamo 02:50:00

Proba 10 200 metri liber - 11 ani - Baieti (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Ghita George Eduard 1225 2000 Median Bucuresti 99:99:99
2 Trandafir Mihai A0861 2000 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 99:99:99
4 Sandru Paul Eduard 11792 2000 NAVI 03:07:56
5 Licu Albert 11583 2000 NAVI 03:09:38
6 Manea Alexandru A1169 2000 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Sapataru Raul 1426 2000 C S LUNA Brasov 02:56:00
2 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 02:53:36
3 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:49:61
4 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 02:48:01
5 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:49:24
6 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 02:50:77
7 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 02:54:78
8 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 03:01:18

Seria: 4
1 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 02:46:22
2 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 02:43:80
3 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 02:32:77
4 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 02:31:70
5 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 02:32:47
6 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 02:40:45
7 Marin Razvan 10758 2000 Delfinul Bucuresti 02:44:45
8 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 02:46:43

Descalificari
1 Iancu Francisc
Observatii: lipsa
A0095 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Grigore Eduard
Observatii: lipsa
11664 2000 Median Bucuresti 99:99:99

Proba 11 200 metri liber - 10 ani - Fete (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Siliste Maria A0198 2001 Median Bucuresti 99:99:99
5 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 99:99:99
6 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 99:99:99

Seria: 3
1 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 99:99:99
2 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
8 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 99:99:99
3 Georgieva Mihaela Emilova 1185 2001 Swimming Club "ETAR" 02:58:00
4 Buzea Ana-Maria 11020 2001 CSS Dinamo 02:53:20
5 Filip Ioana 1431 2001 C S LUNA Brasov 02:54:00
6 Florea Daria Mihaela A1026 2001 Energic L L Pitesti 03:10:00
7 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Gadea Claudia
Observatii: lipsa
11021 2001 NAVI 99:99:99
2 Voaides Malina Ana Maria
Observatii: lipsa
11769 2001 Atack Team 99:99:99
3 Itoafa Anastasia Maria
Observatii: lipsa
1330 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Petcu Teona
Observatii: lipsa
A0166 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 12 50 metri bras - 6 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stoica Emilian 12387 2005 NAVI 99:99:99
4 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 01:19:36
2 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 01:15:40
3 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Bucharest Sport Club 01:11:02
4 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 01:04:09
5 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 01:10:00
6 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 01:12:77
7 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 01:15:43
8 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Cojocaru Luca Mihai
Observatii: lipsa
1265 2005 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 13 50 metri bras - 7 ani - Baieti (37 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 99:99:99
4 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 99:99:99
5 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 99:99:99
6 Comendant Mihai 1302 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 99:99:99
2 Wagner Vlad 1334 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 01:31:56
5 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 99:99:99
6 Ghitulescu Robert 1256 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 NAVI 99:99:99
8 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Filat Mihai A0597 2004 Bucharest Sport Club 01:28:37
2 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Club Daimon 01:22:12
3 Badicut Andrei 1318 2004 Tenis Club 2000 01:18:51
4 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 01:17:00
5 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 01:17:31
6 Solea Eduard A0646 2004 Tenis Club 2000 01:20:58
7 Popovici Sasa A0826 2004 CSS 2 Bucuresti 01:24:48

Seria: 4
1 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 01:08:00
2 Radu Alin Gabriel A0801 2004 Bucharest Sport Club 01:06:77
4 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 01:04:07
5 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 01:04:87
6 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 01:05:78
7 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 01:06:80
8 Ichim Luca A1016 2004 Aqua Center Buzau 01:08:99

Seria: 5
1 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:59:38
2 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:55:40
3 Neamtu Andrei 1360 2004 Triumf Bucuresti 00:55:00
4 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:53
5 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:54:80
6 Manea Eduard Andrei A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 00:55:23
7 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:58:60
8 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 01:00:29

Descalificari
1 Borangel Emanuel George
Observatii: lipsa
13140 2004 C S Intersport 2004 99:99:99
2 Paun Andrei Daniel
Observatii: lipsa
1266 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Milodin Eduard
Observatii: lipsa
1289 2004 Atack Team 01:30:74
4 Gheorghe Nicolae
Observatii:
1361 2004 Triumf Bucuresti 01:05:00

Proba 14 50 metri bras - 8 ani - Baieti (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Bespalii Dmitri 1420 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Preda Luca Ioan 13107 2003 C.S. - I.B.M. 99:99:99
4 Trifan Paul 1260 2003 CSS 1 Bucuresti 01:44:25
5 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Lupului Stanescu Stefan 1381 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Ionescu Robert George 1267 2003 CSS 2 Bucuresti 01:32:71
2 Csaki David 1257 2003 CSS 1 Bucuresti 01:23:71
3 Mansouri Dara David Cristian 1259 2003 CSS 1 Bucuresti 01:23:01
4 Nae Horatiu 12771 2003 CSS Dinamo 01:18:75
5 Constantinescu Sabin A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 01:19:37
6 Dragomir Ionut 1314 2003 Bucharest Sport Club 01:23:18
7 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 01:23:77
8 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:42:19

Seria: 3
1 Casianov Alexandru Bogdan A0781 2003 CSS 1 Bucuresti 01:13:61
2 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 01:06:94
3 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 01:05:20
4 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:04:44
5 Asladolahi Arian A0572 2003 Bucharest Sport Club 01:05:07
6 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 01:05:58
7 Grunea Valentin A0606 2003 NAVI 01:08:36

Seria: 4
2 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:26
3 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 01:01:76
4 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:94
5 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:38
6 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 01:02:03
7 Dracopol Razvan 1258 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:42
8 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 01:04:29

Seria: 5
1 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:37
2 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:24
3 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:56:15
4 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:54:67
5 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:55:46
6 Badicut Matei A0577 2003 Tenis Club 2000 00:57:57
7 Bratulescu Valentin Alexandru A1151 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:54
8 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 01:00:84

Seria: 6
1 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:53:61
2 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:53:24
3 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:82
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:42
5 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:44
6 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:53:02
7 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:53:48
8 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:54:18

Seria: 7
1 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:51:20
2 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:50:78
3 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:61
4 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:74
5 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:48:01
6 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 00:50:42
7 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:82
8 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:51:30

Descalificari
1 Stanciu Cosmin
Observatii: lipsa
1388 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Chiriac Stefan
Observatii: lipsa
1389 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stoica Cristian Mihai
Observatii: lipsa
1391 2003 CSS Dinamo 99:99:99
4 Dumitru Alex Luca
Observatii: lipsa
A1019 2003 Energic L L Pitesti 01:17:44
5 Delcea Eduard
Observatii: lipsa
A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 01:04:12

Proba 15 50 metri bras - 9 ani - Baieti (96 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 99:99:99
3 Pusca Toma Sorin A0809 2002 C.S. - I.B.M. 99:99:99
5 Solomonea Bucurea Darius A1022 2002 Energic L L Pitesti 01:34:15
6 Barbu Mihai A1175 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Hempel Matei 1278 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99
8 Stoica David 1387 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Tarara Robert Stefan A0783 2002 CSS 1 Bucuresti 01:14:54
2 Bartic Dumitru Gabriel A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:80
3 Godeanu Robert Mihail A1023 2002 Energic L L Pitesti 01:11:35
4 Necula Tudor Mihai A1148 2002 CSS 1 Bucuresti 01:08:32
5 Pandelea Theodor Razvan Marian A1156 2002 CSS 1 Bucuresti 01:09:02
6 Pica Ioan Stefan 1021 2002 Energic L L Pitesti 01:12:25
8 Munteanu Alex Mihail A1145 2002 CSS 1 Bucuresti 01:14:90

Seria: 3
1 Chimac Eduard 1298 2002 NAVI 01:06:70
2 Ionescu Marius Cristian A0504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:89
3 Tutui Antonio Gabriel A0411 2002 CSS 1 Bucuresti 01:05:44
4 Ionescu Stefan Constantin A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:58
5 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:68
6 Dumea Denis Andrei A0482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:83
7 Pana Rares Stefan 11814 2002 Atack Team 01:05:92
8 Mateescu Constantin Sebastian A1020 2002 Energic L L Pitesti 01:07:40

Seria: 4
1 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:84
2 Tibichi Teodor A0773 2002 CSS 2 Bucuresti 01:02:68
5 Gheorghiescu Bogdan Florin A0424 2002 CSS 1 Bucuresti 01:02:38
6 Coman Radu Andrei A0580 2002 Atack Team 01:02:60
7 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 01:02:71
8 Filat Nicolae A0598 2002 Bucharest Sport Club 01:04:09

Seria: 5
1 Tudor Dan A0423 2002 CSS 1 Bucuresti 01:01:27
2 Tanasescu Mihai Florentin A1147 2002 CSS 1 Bucuresti 01:01:22
3 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:47
4 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:90
5 Buliga Antonio Luciano A0422 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:92
6 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 01:00:56
7 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 01:01:26
8 Matache Nicolae Catalin A0466 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:34

Seria: 6
1 Ciocioi Cosmin A0420 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:71
2 Dinculescu Calin Victor A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:12
3 Toma Marian Andrei A0415 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:25
4 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:84
5 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:21
6 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:67
7 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 00:59:65
8 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:86

Seria: 7
2 Soare Mihai A0766 2002 NAVI 00:56:64
3 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 00:56:56
4 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:72
5 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:73
6 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:56
7 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:56:88
8 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:57:32

Seria: 8
2 Draghici Mihnea 1423 2002 C S LUNA Brasov 00:55:00
3 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:80
4 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:45
5 Coman Stefan Razvan A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:48
6 Boni Massimo 1425 2002 C S LUNA Brasov 00:55:00
7 Briceag Bogdan Ioan A1142 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:46
8 Gorea Vlad Andrei A0427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:66

Seria: 9
1 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:29
2 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:54:02
3 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:53:41
4 Popescu Matei A1146 2002 CSS 1 Bucuresti 00:53:30
5 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:53:33
6 Enache Theodor 1284 2002 CSS Ploiesti 00:53:97
7 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:54:13
8 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:36

Seria: 10
1 Piciorus Alexandru A1141 2002 CSS Ploiesti 00:52:96
3 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:76
4 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:51:34
5 Ionescu Victor A0326 2002 Tenis Club 2000 00:51:52
6 Petrache Alexandru 1424 2002 C S LUNA Brasov 00:52:00
7 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 00:52:57
8 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:53:18

Seria: 11
1 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:08
2 Lutescu Cristian 1355 2002 Triumf Bucuresti 00:50:00
3 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:04
4 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:58
5 Gheorghita Andrei 1422 2002 C S LUNA Brasov 00:48:90
6 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:49:69
7 Ghita Sebastian 1356 2002 Triumf Bucuresti 00:50:00
8 Sava Radu Bogdan A0425 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:34

Seria: 12
1 Radulescu Alecsandru Christian A0637 2002 Tenis Club 2000 00:47:68
2 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:45:62
3 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:00
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:41:09
5 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:43:67
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:45:32
7 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:10
8 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:47:96

Descalificari
1 Neagu Constantin Alexandru
Observatii: lipsa
1288 2002 CSS Dinamo 99:99:99
2 Ilie Dennis Mihai
Observatii: lipsa
A0500 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:98
3 Alexandru Ender Vlad Radu
Observatii: lipsa
1316 2002 Bucharest Sport Club 01:14:42
4 Baciu Alessandro
Observatii: lipsa
A1149 2002 CSS 1 Bucuresti 01:02:57
5 Creasta Stefan
Observatii: lipsa
A1139 2002 CSS 1 Bucuresti 01:02:14
6 Stoian Alberto
Observatii:
1270 2002 CSS 2 Bucuresti 00:57:03
7 Sandu Robert Cristian
Observatii:
A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:60
8 Tudor Bogdan
Observatii: lipsa
A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:52:09

Proba 16 50 metri bras - 6 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 99:99:99
3 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 01:35:96
4 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:24:00
5 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS 2 Bucuresti 01:26:90
6 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 01:37:08
7 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 01:17:74
2 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 01:12:91
3 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 01:06:53
4 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 01:01:54
5 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS 2 Bucuresti 01:03:57
6 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 01:09:98
7 Stroescu Ioana Alexandra A0662 2005 NAVI 01:14:31
8 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 01:20:76

Proba 17 50 metri bras - 7 ani - Fete (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Csezar Diana 1421 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Ionita Andreea Nicoleta 1312 2004 Bucharest Sport Club 02:11:33
4 Popovici Alisia A0827 2004 CSS 2 Bucuresti 01:19:12
5 Stan Luiza Ioana 1313 2004 Bucharest Sport Club 02:05:81
6 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Dumitru Andreea A0920 2004 C.S. - I.B.M. 99:99:99

Seria: 2
1 Baraitareanu Maria A1040 2004 CSS 1 Bucuresti 01:16:75
2 Stanciu Maria Stefania A0364 2004 Tenis Club 2000 01:09:38
3 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 01:04:04
4 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 01:03:02
5 Pagu Ioana A0629 2004 NAVI 01:03:35
7 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 CSS Dinamo 01:10:98
8 Dinculescu Ema Ioana 1272 2004 CSS 1 Bucuresti 01:16:96

Seria: 3
1 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 01:01:12
2 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:57:46
3 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:55:51
4 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:52:06
5 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:76
6 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:55:82
7 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 01:00:77
8 Staciuc Sara A1011 2004 CSS 1 Bucuresti 01:02:07

Descalificari
1 Hritcu Daria Ana Maria
Observatii: lipsa
A1138 2004 Triumf Bucuresti 01:08:13

Proba 18 50 metri bras - 8 ani - Fete (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 01:28:12
5 Radu Cristiana Mihaela 1268 2003 CSS 2 Bucuresti 01:36:35
6 Hoaja Daria Stefania 1340 2003 C.S. - I.B.M. 99:99:99

Seria: 2
1 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:78
2 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:13:64
4 Manta Alexia 1427 2003 C S LUNA Brasov 01:10:00
5 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 01:10:61
6 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 01:11:96
7 Militaru Patricia Elena A1131 2003 Delfinul Bucuresti 01:18:81
8 Popa Mara A1155 2003 CSS 1 Bucuresti 01:24:30

Seria: 3
1 Zamfirescu Stanca Maria A0250 2003 NAVI 01:07:23
2 Stefan Andreea 1200 2003 CSS 2 Bucuresti 01:05:26
3 Iliescu Denisa Cristina A0323 2003 CSS Dinamo 01:05:06
4 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 01:04:11
5 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 01:04:50
6 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 01:05:10
7 Zota Denisa 1428 2003 C S LUNA Brasov 01:06:00
8 Tiganea Daniela 1430 2003 C S LUNA Brasov 01:09:00

Seria: 4
1 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 01:02:00
2 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:58:89
3 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:89
4 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:56:41
5 Carata Alexia Antonia A0350 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:88
6 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:57:93
8 Vasile Theodora Elena A0654 2003 CSS 1 Bucuresti 01:02:42

Seria: 5
1 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 00:54:63
2 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:53:38
3 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:52:35
4 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:51:49
5 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:52:07
6 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:26
7 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:54:40
8 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:55:25

Descalificari
1 FARA fara
Observatii: lipsa
1317 2003 Bucharest Sport Club 02:06:07
2 Tiganea Olivia
Observatii:
1429 2003 C S LUNA Brasov 01:11:00
3 Ichim Alexia
Observatii: lipsa
A0611 2003 Bucharest Sport Club 01:01:93

Proba 19 50 metri bras - 9 ani - Fete (43 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mekkaoui Maya 1269 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Soleanu Maria Anastasia A0786 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Rhfir Maria A0638 2002 Bucharest Sport Club 01:10:60
2 Tomcovici Antonia Raluca A0358 2002 CSS 1 Bucuresti 01:08:87
3 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 01:08:36
4 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 01:02:56
5 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:79
6 Baraitareanu Mihaela A0353 2002 CSS 1 Bucuresti 01:08:36
8 Haiducu Narcisa A0356 2002 CSS 1 Bucuresti 01:12:67

Seria: 3
1 Stan Nicola Mihaela A0354 2002 CSS 1 Bucuresti 01:02:55
2 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 01:02:23
3 Jiman Maria Ioana A0615 2002 Tenis Club 2000 01:01:64
4 Ivancov Lorena Gabriela A0256 2002 NAVI 01:01:37
5 Atanasiu Ana A0573 2002 Atack Team 01:01:44
6 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:88
7 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 01:02:38
8 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:55

Seria: 4
1 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 00:58:64
2 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:58:05
3 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:39
4 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:17
5 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:91
6 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:57:76
7 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:24
8 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:09

Seria: 5
1 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:53:70
2 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:52:94
3 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 Aqua Center Buzau 00:52:52
4 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:51:93
5 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:52:45
6 Ion Ana Maria 12028 2002 CSS Dinamo 00:52:69
7 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:53:19
8 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:54:03

Seria: 6
1 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 00:51:51
2 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:73
3 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:46:78
4 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:47
5 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:46:74
6 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:48:00
7 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:44
8 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:84

Descalificari
1 Fatu Mirela Gabriela
Observatii: lipsa
1418 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Bejenaru Catinca
Observatii: lipsa
A0360 2002 CSS 1 Bucuresti 01:08:98

Proba 20 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Baieti (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Stafeta 10 Andrei Turta, Andrei Badicut, Eduard Solea, Teodor Solomon, 2004 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Vladyn Ples Suero, Eduard Constantin Bujor, Vlad Cristian Gherghel, Codrut Fernando Romas, 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Andrei Lungu, Matei Alexandru Stan, Darius Costin Anghel, Madalin Ionut Nicola, 2004 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Claudiu Andrei Sandu, Tudor Ionut Tarara, Eduard Andrei Manea, Narri Aryan Andrei Sterian, 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 4 Cristian Lapadat, Mario Cristian Ion, Mircea Erik Arsenie, Catalin Ionut Dumitrescu, 2004 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 David Leonard Constantin, George Constantin Manea, David Nicholas Lita, Alexandru Robert Ionut Gate, 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 9 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 21 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (13 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 13 Claudiu Vasilescu, Victor Alexandru Lisman, Alexandru Paul Marinescu, Alexandru Lucas Matei, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 11 Matei Ionut Iacob, Vlad Timpau Cristinoiu, Claudiu Florian Luta, Nicu Laurentiu Pascu, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 9 Andrei Paltin, Matei Badicut, Dmitri Bespalii, Mihai Valentin Graef, 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Stafeta 10 Ionut Florian Szin, Sebastian Gabriel Barnea, Alexandru Daniel Grecu, Costin Gabriel Voicu, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 12 Cristian Mihai Stoica, Marius Adrian Nitu, Rares Ionita, Costin Alin Rusen, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Marck Stefan Salajan, Arian Asladolahi, Mihai Valentin Cristache, Andrei Catalin Baciu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Vasileios Kokkinakis, Mihai Cosmin Doltu, Vlad Alexandru Badulescu, Luca Andrei Macovei, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Andrei Nicolae Olteanu, Radu Antal, Leonard Gabriel Ciobica, David Csaki, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Ionut Vlasie, Radu Tudor, Raducu Alex Dinca, Andrei David, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 4 Valentin Grunea, Alexandru Gabriel Costache, Andrei Dragos Paduraru, Andrei Alexandru Vasile, 2003 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Daniel Gabriel Dobre, Horatiu Nae, Dominic Andrei Meghea, Vlad Andrei Olteanu, 2003 CSS Dinamo 99:99:99
8 Stafeta 8 Markus Stoltz, Andrei Grigore, Radu Cosug, Tobias George Dumitrache, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 5 Matei Stefan Avram, Radu Stefan Nica , Alexandru Dimitrie Iancu, Luca Ioan Morariu, 2003 NAVI 99:99:99

Proba 22 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (15 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 15 Cristian Dumitru Neacsu, Robert Alexandru Bera, Robert Cristian Sandu, Richard Alexandru Petre, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 13 Alexandru Petrache, Andrei Gheorghita, Mihnea Draghici, Massimo Boni, 2002 C S LUNA Brasov 99:99:99
4 Stafeta 9 David Cristian Rusu, Sergiu Marfon, Vicenzo Popa, David Marius Teodor Zamfir, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 10 Nick Adrian Vasilescu, Suero Christian Ples, Nicolae Catalin Matache, Alexandru Eduard Nicolae Rusu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 12 Eric Mocanu, Alecsandru Christian Radulescu, Victor Ionescu , Andrei Popa, 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Stafeta 14 Matei Popescu, Theodor Razvan Marian Pandelea, Bogdan Ioan Briceag, Radu Bogdan Sava, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Daniel Cristian Constantin, Stefan Razvan Coman, Gabriel Hliban, Andrei Vlad Tite, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Andrei Roceanu, Edward Minciu, Vlad Andrei Tanasescu, Mihai Soare, 2002 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Sebastian Ghita, Andrei Broscatan, Eduard Dorohonceanu, Cristian Lutescu, 2002 Triumf Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Robert Mihail Godeanu, Ioan Stefan Pica, Constantin Sebastian Mateescu, Tudor Badoi, 2002 Energic L L Pitesti 99:99:99
6 Stafeta 4 Sergiu Rosu, Bogdan Florin Gheorghiescu, Vlad Andrei Gorea, Cristi Marian Siminescu, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Stafeta 6 Andrei Cristian Balaceanu, Stefan Mitelut, Leon Stan, Liviu Alexandru Coman, 2002 NAVI 99:99:99
8 Stafeta 8 Fabian Valentin Basalau, Claudiu Ionut Vlad, Razvan Rath, Matei Ioan Lemnaru, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 11 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 CSS Dinamo 99:99:99
2 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 23 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 1 Sara Staciuc, Cristina Dumitrescu, Maria Baraitareanu, Sara Natalie Ivan, 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Bianca Maria Ilie, Ioana Pagu, Alexandra Patricia Naidin, Elia Danciu, 2004 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Cristina Mihaela Muresanu, Gabriela Crina Oprea, Rebeca Geamanu, Alexandra Raluca Petre, 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Stafeta 8 Andreea Nicoleta Ionita, Iris Trandafir, Luiza Ioana Stan, Alina Maria Dragusi, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 7 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 CSS Dinamo 99:99:99
2 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 24 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (12 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Ioana Leonte, Alexandra Ioana Cinteza, Claudia Ciuca, Ana Maria Lupu, 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Stafeta 12 Olivia Tiganea, Alexia Manta, Daniela Tiganea, Denisa Zota, 2003 C S LUNA Brasov 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Andra Ana Maria Sandu, Ada Maria Rosmenteniuc, Alexandra Simionescu, Melisa Clara Gabriela Taranu, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Ecaterina Scortea , Alexandra Anissia Barbu, Stanca Maria Zamfirescu , Andreea Cristina Nicola, 2003 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Bianca Ana Maria Condurache, Theodora Elena Vasile, Ioana Ilie, Claudia Ioana Tolea, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Alexia Antonia Carata, Anca Vasilescu Guiu, Vanesa Tataru, Mihaela Grigoroiu, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 4 Catalina Colcer, Miruna Lucia Maria Iordache, Maria Petrescu, Anna Maria Nahed, 2003 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Carmen Teodora Hazu, Ioana Alexa, Maria Elisabeta Burlacu, Alexandra Claudia Ivan, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 9 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 10 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 25 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Patricia Mihaela Codarleanu, Daria Mataoanu, Maria Rhfir, Meg-Lidia Guias, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 5 Sabina Nicoleta Tudorache, Rebecca Chelu, Andra Mihaela Macoveiciuc, Maria Ilinca Tota, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Catinca Denieul, Alexandra Bianca Marasac, Ana Maria Diaconu, Cristina Daniela Pavel, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 2 Narcisa Haiducu, Alexia Maria Georgescu, Nicola Mihaela Stan, Ioana Alexandra Piedemonte, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 4 Andreea Ramona Dragoi, Sara Danciu, Ana Mustatea, Ioana Gadea, 2002 NAVI 99:99:99
8 Stafeta 8 Mirela Gabriela Fatu, Nicoleta Gujan, Maria Ioana Jiman, Maria Sapcaliu, 2002 Tenis Club 2000 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 26 50 metri spate - 6 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 01:35:62
5 Pasa Sarah Corina 1392 2005 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:25:00
2 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 01:22:32
3 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 01:11:56
4 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:05:97
5 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 01:08:29
6 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 01:14:93
7 Nehir Beatrice 1295 2005 CSS Dinamo 01:23:52

Seria: 3
1 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 01:02:01
2 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:59:33
3 Stroescu Ioana Alexandra A0662 2005 NAVI 00:56:74
4 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:55:24
5 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 00:55:44
6 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:56:86
7 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS 2 Bucuresti 01:01:18
8 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS 2 Bucuresti 01:05:20

Proba 27 50 metri spate - 7 ani - Fete (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Andrei Carla Alexia 1349 2004 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Chitu Maria Diana 1409 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Botocan Alexandra Mihaela 1380 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Geamanu Rebeca 1398 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Vintila Alessia Roberta 1395 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 CS Free Style 99:99:99
4 Dumitru Andreea A0920 2004 C.S. - I.B.M. 99:99:99
7 Ivanov Ana Maria Claudia 1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Ionita Andreea Nicoleta 1312 2004 Bucharest Sport Club 01:35:07
2 Stan Luiza Ioana 1313 2004 Bucharest Sport Club 01:17:10
3 Oprea Gabriela Crina A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:20
4 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:72
5 Popovici Alisia A0827 2004 CSS 2 Bucuresti 01:06:98
6 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:04
7 Radic Tara A1130 2004 NAVI 01:22:38
8 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 01:04:31
2 Stanciu Maria Stefania A0364 2004 Tenis Club 2000 01:01:77
3 Pagu Ioana A0629 2004 NAVI 00:57:41
4 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:56:39
5 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 CSS Dinamo 00:57:02
6 Baraitareanu Maria A1040 2004 CSS 1 Bucuresti 01:00:41
7 Dinculescu Ema Ioana 1272 2004 CSS 1 Bucuresti 01:03:94
8 Staciuc Sara A1011 2004 CSS 1 Bucuresti 01:04:75

Seria: 5
1 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:52:53
2 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:49:59
3 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:48:43
4 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:27
5 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:47:29
6 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:48:87
7 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:50:22
8 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 00:56:07

Descalificari
1 Tarabega Anca Maria
Observatii: lipsa
1379 2004 NAVI 99:99:99
2 Chirciu Victoria Simona
Observatii: lipsa
1393 2004 CSS Dinamo 99:99:99
3 Anton Maria Catinca
Observatii: lipsa
1433 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Csezar Diana
Observatii: lipsa
1421 2004 Tenis Club 2000 99:99:99

Proba 28 50 metri spate - 8 ani - Fete (50 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Manzu Diana Nicoleta 1432 2003 CSS Dinamo 99:99:99
4 Hoaja Daria Stefania 1340 2003 C.S. - I.B.M. 99:99:99
5 Cipu Ruxandra Ioana 1378 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Marinescu Dara Ioana A0576 2003 Delfinul Bucuresti 01:50:92
2 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:00
3 Ivan Florentina Diana A0675 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:93
4 Taranu Melisa Clara Gabriela A0677 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:76
5 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:33
6 Marian Bianca Nicoleta A0674 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:42

Seria: 3
1 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:08
2 Radu Cristiana Mihaela 1268 2003 CSS 2 Bucuresti 01:07:44
3 Militaru Patricia Elena A1131 2003 Delfinul Bucuresti 01:04:02
4 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 01:02:90
5 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:32
6 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:76
7 Cinteza Alexandra Ioana 1322 2003 Tenis Club 2000 01:08:63
8 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:82

Seria: 4
1 Stefan Andreea 1200 2003 CSS 2 Bucuresti 00:58:64
2 Tiganea Olivia 1429 2003 C S LUNA Brasov 00:58:00
3 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:57:68
4 Manta Alexia 1427 2003 C S LUNA Brasov 00:56:00
5 Tiganea Daniela 1430 2003 C S LUNA Brasov 00:57:00
6 Zamfirescu Stanca Maria A0250 2003 NAVI 00:57:95
7 Popa Mara A1155 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:21
8 Zota Denisa 1428 2003 C S LUNA Brasov 00:59:00

Seria: 5
1 Vasile Theodora Elena A0654 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:77
2 Iliescu Denisa Cristina A0323 2003 CSS Dinamo 00:53:47
3 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:52:61
5 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 00:51:66
6 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 00:53:15
7 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:53:75
8 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:54:19

Seria: 6
1 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:89
2 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:54
3 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:48:88
4 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:48:20
5 Carata Alexia Antonia A0350 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:73
6 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:49:29
7 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:49:82
8 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:16

Seria: 7
1 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:45:59
2 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:45:00
3 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:44:64
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:42:17
5 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:11
6 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:72
7 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:45:23
8 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 00:46:15

Descalificari
1 FARA fara
Observatii: lipsa
1317 2003 Bucharest Sport Club 01:21:09
2 Ichim Alexia
Observatii: lipsa
A0611 2003 Bucharest Sport Club 00:50:37

Proba 29 50 metri spate - 9 ani - Fete (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Niculae Cristina 1417 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Vladescu Maria 1307 2002 NAVI 01:08:17
5 Tomcovici Antonia Raluca A0358 2002 CSS 1 Bucuresti 01:08:94
6 Sandu Alexia Maria 1347 2002 CS Free Style 99:99:99
7 Zamfirescu Stefania 1370 2002 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 00:59:58
2 Jiman Maria Ioana A0615 2002 Tenis Club 2000 00:58:33
3 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:88
4 Mekkaoui Maya 1269 2002 CSS 2 Bucuresti 00:55:61
5 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 00:56:40
6 Baraitareanu Mihaela A0353 2002 CSS 1 Bucuresti 00:57:38
7 Rhfir Maria A0638 2002 Bucharest Sport Club 00:58:71
8 Haiducu Narcisa A0356 2002 CSS 1 Bucuresti 01:02:94

Seria: 3
1 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:21
2 Stan Nicola Mihaela A0354 2002 CSS 1 Bucuresti 00:54:26
4 Ivancov Lorena Gabriela A0256 2002 NAVI 00:52:14
5 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:53:09
6 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:53:98
7 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:74
8 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 00:55:49

Seria: 4
1 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:49
2 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:63
3 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:32
4 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:48:79
5 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:14
6 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:54
7 Atanasiu Ana A0573 2002 Atack Team 00:51:12
8 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 00:52:00

Seria: 5
1 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:47:44
2 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:46:48
3 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:45:40
4 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:01
5 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 00:45:28
6 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:45:88
7 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 Aqua Center Buzau 00:46:78
8 Ion Ana Maria 12028 2002 CSS Dinamo 00:47:93

Seria: 6
1 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:66
2 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:13
3 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:42:65
4 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:41:11
5 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:41:21
6 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:09
7 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:43:56
8 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:44:45

Descalificari
1 Soleanu Maria Anastasia
Observatii: lipsa
A0786 2002 CSS 1 Bucuresti 01:17:70
2 Bejenaru Catinca
Observatii: lipsa
A0360 2002 CSS 1 Bucuresti 00:53:48

Proba 30 50 metri spate - 6 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 99:99:99
4 Stavre Andrei 1367 2005 Median Bucuresti 99:99:99
5 Macaneata-Vamos Andrei 1376 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Gherghe Vlad 1369 2005 Median Bucuresti 99:99:99
2 Cojocaru Luca Mihai 1265 2005 CSS Dinamo 99:99:99
3 Banu Alexandru Cristian 1351 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Balica Cosmin Alexandru 1411 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 99:99:99
7 Comanescu David 1368 2005 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Atack Team 01:27:52
2 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Atack Team 01:19:07
3 Stoica Emilian 12387 2005 NAVI 01:12:62
4 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 01:04:84
5 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 01:10:28
6 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 01:13:15
7 Dragomirescu Robert 1310 2005 Bucharest Sport Club 01:26:08
8 Stan Petre Valentin 1261 2005 CSS 2 Bucuresti 01:28:53

Seria: 4
1 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 01:02:91
2 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS Dinamo 00:59:03
3 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:58:45
4 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 00:56:99
5 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:57:70
6 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 00:58:91
7 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 01:02:54
8 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Bucharest Sport Club 01:03:45

Proba 31 50 metri spate - 7 ani - Baieti (67 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ghitulescu Robert 1256 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Wagner Vlad 1334 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Simionescu Matei 1374 2004 NAVI 99:99:99
4 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 NAVI 99:99:99
5 Comendant Mihai 1302 2004 NAVI 99:99:99
6 Toma David 1348 2004 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Paun Andrei Daniel 1266 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 99:99:99
2 Copu Andrei Gabriel 1397 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Vintila Daniel Alexandru 1415 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Borangel Emanuel George 13140 2004 C S Intersport 2004 99:99:99
8 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Turta Andrei 1419 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Harsulescu Mihai 1413 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Sabo Alexandru Mihail A0726 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:45:68
5 Popovici David 1396 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Moldovan Florin Vlad 1414 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 5
2 Badicut Andrei 1318 2004 Tenis Club 2000 01:15:96
3 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:76
4 Solea Eduard A0646 2004 Tenis Club 2000 01:11:77
5 Popescu Rares Florin 1262 2004 CSS 2 Bucuresti 01:11:88
6 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 01:15:14
7 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:41
8 Lita David Nicholas A0721 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:45:01

Seria: 6
1 Popovici Sasa A0826 2004 CSS 2 Bucuresti 01:09:82
2 Toma Vlad A1133 2004 NAVI 01:08:96
5 Filat Mihai A0597 2004 Bucharest Sport Club 01:06:19
6 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 CSS Dinamo 01:08:48
8 Ion Mario Cristian A0812 2004 NAVI 01:11:01

Seria: 7
1 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 01:03:83
2 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:78
3 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 01:00:23
5 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:59:55
6 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:37
7 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:02
8 Bujor Eduard Constantin A0718 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:47

Seria: 8
1 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 00:56:23
2 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 00:54:61
3 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:53:95
4 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:53:05
5 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:53:32
6 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:59
7 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:54:83
8 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Club Daimon 00:56:62

Seria: 9
1 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:51:32
2 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:50:04
3 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:48:33
4 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:45:58
5 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:46:49
6 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:48:55
7 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:51:27
8 Ichim Luca A1016 2004 Aqua Center Buzau 00:51:69

Descalificari
1 Constantinescu Tudor Andrei
Observatii: lipsa
1386 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Radu Paul Ionut
Observatii: lipsa
A0728 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:18
3 Radu Alin Gabriel
Observatii:
A0801 2004 Bucharest Sport Club 01:07:58
4 Manea Eduard Andrei
Observatii: lipsa
A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 01:05:50
5 Milodin Eduard
Observatii: lipsa
1289 2004 Atack Team 01:09:23
6 Sterian Narri Aryan Andrei
Observatii: lipsa
A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 00:59:06

Proba 32 50 metri spate - 8 ani - Baieti (80 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Chiriac Stefan 1389 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Lupului Stanescu Stefan 1381 2003 NAVI 99:99:99
4 Stoica Cristian Mihai 1402 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Dumitrescu Rares 1366 2003 Median Bucuresti 99:99:99
6 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Trifan Paul 1260 2003 CSS 1 Bucuresti 01:26:41
4 Preda Luca Ioan 13107 2003 C.S. - I.B.M. 01:14:50
5 Nae Horatiu 12771 2003 CSS Dinamo 01:14:82
6 Ghita Stefan Adrian A0711 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:09
7 Dragomir Ionut 1314 2003 Bucharest Sport Club 01:27:47
8 Bespalii Dmitri 1420 2003 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
1 Serban Teodor 1290 2003 CSS Dinamo 01:12:78
3 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:57
4 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:94
5 Cioranu Cristian Eduard 1279 2003 Delfinul Bucuresti 01:09:24
6 Szin Ionut Florian A0707 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:83
7 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 01:11:84
8 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:12

Seria: 4
2 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:06:24
3 Grunea Valentin A0606 2003 NAVI 01:05:87
4 Csaki David 1257 2003 CSS 1 Bucuresti 01:05:41
6 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:09
7 Bunu Nichita Adrian A0709 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:60
8 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:14

Seria: 5
1 Mansouri Dara David Cristian 1259 2003 CSS 1 Bucuresti 01:04:97
3 Ionescu Robert George 1267 2003 CSS 2 Bucuresti 01:03:37
4 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 01:02:71
5 Constantinescu Sabin A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:18
6 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:47
7 Serban Alexandru 1291 2003 CSS Dinamo 01:04:60
8 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 01:05:15

Seria: 6
1 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:00
2 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:59:69
3 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:18
6 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:19
7 Asladolahi Arian A0572 2003 Bucharest Sport Club 00:59:87
8 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:14

Seria: 7
1 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 00:54:98
2 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:54:35
3 Bratulescu Valentin Alexandru A1151 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:73
4 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 00:49:99
5 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:52:67
6 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:54:33
7 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:54:61
8 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:20

Seria: 8
1 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:49:89
2 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:49:49
3 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 00:48:26
4 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:47:22
5 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:10
6 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:18
7 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:49:79
8 Badicut Matei A0577 2003 Tenis Club 2000 00:49:90

Seria: 9
1 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:46:88
2 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:49
3 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:46:27
4 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:45:92
5 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:22
6 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:46:34
7 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:46:51
8 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:46:92

Seria: 10
1 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:44:46
2 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:44:11
3 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:11
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:89
5 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:41:07
6 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:11
7 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:44:25
8 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:01

Descalificari
1 Stanciu Cosmin
Observatii: lipsa
1388 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Matei Alexandru Lucas
Observatii: lipsa
A0730 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:36
3 Negrila Florin Valentin
Observatii: lipsa
A0732 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:07
4 Baragau Ionut Alexandru
Observatii: lipsa
A0697 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:06
5 Grecu Alexandru Daniel
Observatii: lipsa
A0704 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:76
6 Iacob Matei Ionut
Observatii: lipsa
A0696 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:73
7 Casianov Alexandru Bogdan
Observatii: lipsa
A0781 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:49
8 Delcea Eduard
Observatii: lipsa
A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:00
9 Dumitru Alex Luca
Observatii: lipsa
A1019 2003 Energic L L Pitesti 00:59:05

Proba 33 50 metri spate - 9 ani - Baieti (100 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 99:99:99
4 Pusca Toma Sorin A0809 2002 C.S. - I.B.M. 99:99:99
5 Barbu Mihai A1175 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stoica David 1387 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Stan Andrei Robert 1385 2002 CSS Dinamo 99:99:99
2 Tanasescu Mihai Florentin A1147 2002 CSS 1 Bucuresti 01:15:69
3 Cristea Bogdan Andrei 1277 2002 Delfinul Bucuresti 01:05:07
4 Munteanu Alex Mihail A1145 2002 CSS 1 Bucuresti 01:04:51
5 Hempel Matei 1278 2002 Delfinul Bucuresti 01:04:85
6 Pana Rares Stefan 11814 2002 Atack Team 01:11:56
8 Petrescu Eric 1365 2002 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Tarara Robert Stefan A0783 2002 CSS 1 Bucuresti 01:01:75
2 Godeanu Robert Mihail A1023 2002 Energic L L Pitesti 01:01:43
3 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 01:00:29
4 Sandulescu Vlad Andrei 1344 2002 Energic L L Pitesti 01:00:00
5 Briceag Bogdan Ioan A1142 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:15
6 Solomonea Bucurea Darius A1022 2002 Energic L L Pitesti 01:01:25
7 Dumea Denis Andrei A0482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:57
8 Aspru Alesandro 1341 2002 Energic L L Pitesti 01:02:00

Seria: 4
1 Buliga Antonio Luciano A0422 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:24
3 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 00:58:19
4 Necula Tudor Mihai A1148 2002 CSS 1 Bucuresti 00:57:39
5 Pandelea Theodor Razvan Marian A1156 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:08
6 Baciu Alessandro A1149 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:68
8 Popescu Matei A1146 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:52

Seria: 5
3 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:11
4 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:27
5 Enache Theodor 1284 2002 CSS Ploiesti 00:55:43
6 Toma Marian Andrei A0415 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:12
7 Mateescu Constantin Sebastian A1020 2002 Energic L L Pitesti 00:56:54

Seria: 6
3 Tibichi Teodor A0773 2002 CSS 2 Bucuresti 00:53:47
4 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 00:52:93
5 Matache Nicolae Catalin A0466 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:33
6 Ionescu Marius Cristian A0504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:88
7 Ciocioi Cosmin A0420 2002 CSS 1 Bucuresti 00:54:38
8 Chimac Eduard 1298 2002 NAVI 00:55:03

Seria: 7
1 Bartic Dumitru Gabriel A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:32
2 Tudor Dan A0423 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:69
3 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:50:77
4 Soare Mihai A0766 2002 NAVI 00:50:63
5 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:74
6 Coman Radu Andrei A0580 2002 Atack Team 00:50:97
7 Pica Ioan Stefan 1021 2002 Energic L L Pitesti 00:52:14
8 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:61

Seria: 8
1 Ionescu Stefan Constantin A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:17
2 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:49:89
3 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 00:49:71
4 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:49:63
5 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:69
6 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:49:88
7 Piciorus Alexandru A1141 2002 CSS Ploiesti 00:50:12
8 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 00:50:28

Seria: 9
1 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 00:49:26
2 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:10
3 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:68
4 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:99
5 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:48:52
6 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:48:93
7 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:14
8 Gheorghiescu Bogdan Florin A0424 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:49

Seria: 10
1 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:66
2 Coman Stefan Razvan A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:36
3 Dinculescu Calin Victor A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:58
4 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:45:98
5 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:09
6 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:46:93
7 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:43
8 Badoi Tudor A1104 2002 Energic L L Pitesti 00:47:82

Seria: 11
1 Sava Radu Bogdan A0425 2002 CSS 1 Bucuresti 00:45:50
3 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:45:02
4 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:44:36
5 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:57
6 Ionescu Victor A0326 2002 Tenis Club 2000 00:45:12
7 Gorea Vlad Andrei A0427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:45:23
8 Radulescu Alecsandru Christian A0637 2002 Tenis Club 2000 00:45:55

Seria: 12
1 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:04
2 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:95
3 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:78
4 Petrache Alexandru 1424 2002 C S LUNA Brasov 00:42:00
5 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:43:28
6 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:43:81
7 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:99

Seria: 13
2 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:40:14
3 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:38:83
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:36:72
5 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:38:39
6 Gheorghita Andrei 1422 2002 C S LUNA Brasov 00:38:90
7 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:40:92
8 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:41:71

Descalificari
1 Neagu Constantin Alexandru
Observatii: lipsa
1288 2002 CSS Dinamo 01:32:15
2 Ilie Dennis Mihai
Observatii: lipsa
A0500 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:02
3 Filat Nicolae
Observatii: lipsa
A0598 2002 Bucharest Sport Club 00:59:03
4 Constantinescu Cristian Daniel Onea
Observatii: lipsa
A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:74
5 Tutui Antonio Gabriel
Observatii: lipsa
A0411 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:20
6 Alexandru Ender Vlad Radu
Observatii: lipsa
1316 2002 Bucharest Sport Club 00:57:04
7 Creasta Stefan
Observatii: lipsa
A1139 2002 CSS 1 Bucuresti 00:54:62
8 Vasilescu Nick Adrian
Observatii:
A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:94
9 Vlad Claudiu Ionut
Observatii: lipsa
A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:13
10 Draghici Mihnea
Observatii:
1423 2002 C S LUNA Brasov 00:44:30
11 Boni Massimo
Observatii: lipsa
1425 2002 C S LUNA Brasov 00:41:00

Proba 34 200 metri mixt - 10 ani - Fete (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 99:99:99
4 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 99:99:99
5 Siliste Maria A0198 2001 Median Bucuresti 99:99:99
6 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 99:99:99
7 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Florea Daria Mihaela A1026 2001 Energic L L Pitesti 03:40:00
4 Georgieva Mihaela Emilova 1185 2001 Swimming Club "ETAR" 03:31:76
5 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 03:32:07
6 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 03:45:93
7 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
8 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 4
1 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 03:28:81
2 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 03:20:87
3 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 03:16:40
5 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 03:11:39
6 Buzea Ana-Maria 11020 2001 CSS Dinamo 03:19:65
8 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 03:30:10

Descalificari
1 Itoafa Anastasia Maria
Observatii: lipsa
1330 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Crismaru Amalia Gabriela
Observatii:
A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stan Mihaela
Observatii:
A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Voaides Malina Ana Maria
Observatii: lipsa
11769 2001 Atack Team 99:99:99
5 Petcu Teona
Observatii: lipsa
A0166 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Gadea Claudia
Observatii: lipsa
11021 2001 NAVI 02:53:35
7 Filip Ioana
Observatii:
1431 2001 C S LUNA Brasov 03:25:00

Proba 35 200 metri mixt - 11 ani - Baieti (23 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 99:99:99
2 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Sandru Paul Eduard 11792 2000 NAVI 99:99:99
5 Licu Albert 11583 2000 NAVI 99:99:99
6 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:20:65
3 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 03:16:66
4 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 03:08:50
5 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 03:15:22
6 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 03:19:54
7 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 03:20:09
8 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 03:44:03

Seria: 3
1 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 03:06:52
2 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 03:06:35
3 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 02:53:97
4 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 02:50:11
5 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 02:53:86
6 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 03:04:23
7 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 03:06:45
8 Marin Razvan 10758 2000 Delfinul Bucuresti 03:07:77

Descalificari
1 Grigore Eduard
Observatii: lipsa
11664 2000 Median Bucuresti 99:99:99
2 Iancu Francisc
Observatii: lipsa
A0095 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Sapataru Raul
Observatii: lipsa
1426 2000 C S LUNA Brasov 03:20:00

Proba 36 200 metri mixt - 10 ani - Baieti (35 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Vlad Denis Andrei A0517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Atack Team 99:99:99
3 Moscu Gabriel 1327 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 99:99:99
8 Visan Alexandru A1036 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Stanescu Vlad Andrei A0322 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Mureseanu Cosmin A0141 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
8 Cosug Andrei 11632 2001 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 03:40:46
3 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 03:29:91
5 Mominski Yodran Miroslavov 1179 2001 Swimming Club "ETAR" 03:21:67
6 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Median Bucuresti 03:39:38
7 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 03:51:55

Seria: 5
1 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 03:11:41
2 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 03:08:30
3 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 03:02:27
4 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 02:57:12
6 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 03:07:47
7 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:11:31
8 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 03:14:48

Descalificari
1 Balan Alexander Marian
Observatii: lipsa
A0328 2001 CSS Dinamo 99:99:99
2 Florea Mihnea Ioan
Observatii:
A0599 2001 Atack Team 99:99:99
3 Sanda Marius
Observatii:
A0770 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Abrudan Alexandru Cornel
Observatii: lipsa
1350 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Lungu Ionel
Observatii:
A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Dumitrache Gabriel Ioan
Observatii:
A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:15:66
7 Macoveanu Alexandru
Observatii:
A1075 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Duican Robert
Observatii:
A0067 2001 Bucharest Sport Club 03:01:79

Proba 37 50 metri fluture - 7 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stan Luiza Ioana 1313 2004 Bucharest Sport Club 01:56:94
5 Ionita Andreea Nicoleta 1312 2004 Bucharest Sport Club 02:11:13

Seria: 2
1 Dinculescu Ema Ioana 1272 2004 CSS 1 Bucuresti 01:20:00
2 Baraitareanu Maria A1040 2004 CSS 1 Bucuresti 01:18:00
3 Staciuc Sara A1011 2004 CSS 1 Bucuresti 01:07:78
4 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 01:02:26
5 Pagu Ioana A0629 2004 NAVI 01:04:35
6 Popovici Alisia A0827 2004 CSS 2 Bucuresti 01:15:44
7 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 CSS Dinamo 01:18:18

Seria: 3
1 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:58:47
2 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 00:53:69
3 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:50:66
4 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:46:46
5 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:49:12
6 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:53:39
7 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:55:76
8 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 01:01:88

Proba 38 50 metri fluture - 8 ani - Fete (35 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stefan Andreea 1200 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Hoaja Daria Stefania 1340 2003 C.S. - I.B.M. 99:99:99

Seria: 2
1 Radu Cristiana Mihaela 1268 2003 CSS 2 Bucuresti 01:41:25
2 Tiganea Olivia 1429 2003 C S LUNA Brasov 01:16:00
3 Zota Denisa 1428 2003 C S LUNA Brasov 01:15:00
4 Tiganea Daniela 1430 2003 C S LUNA Brasov 01:14:00
5 Manta Alexia 1427 2003 C S LUNA Brasov 01:15:00
6 Zamfirescu Stanca Maria A0250 2003 NAVI 01:15:43
7 Militaru Patricia Elena A1131 2003 Delfinul Bucuresti 01:33:80

Seria: 3
1 Iliescu Denisa Cristina A0323 2003 CSS Dinamo 01:06:34
2 Popa Mara A1155 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:16
3 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:59:70
4 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:57:32
5 Carata Alexia Antonia A0350 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:39
7 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:65
8 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 01:11:84

Seria: 4
1 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:54:75
2 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:53:73
3 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:52:37
4 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:51:35
5 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:51:74
6 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:53:46
7 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 00:54:18
8 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 00:56:00

Seria: 5
1 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:49:40
2 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:05
3 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:44:12
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:41:82
5 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:43:78
6 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:44:33
8 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:67

Descalificari
1 FARA fara
Observatii: lipsa
1317 2003 Bucharest Sport Club 02:11:55
2 Ichim Alexia
Observatii: lipsa
A0611 2003 Bucharest Sport Club 01:00:32
3 Burlacu Maria Elisabeta
Observatii:
A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:09

Proba 39 50 metri fluture - 9 ani - Fete (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 99:99:99
5 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Haiducu Narcisa A0356 2002 CSS 1 Bucuresti 01:15:49
5 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:72
6 Tomcovici Antonia Raluca A0358 2002 CSS 1 Bucuresti 01:10:99
7 Mekkaoui Maya 1269 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Baraitareanu Mihaela A0353 2002 CSS 1 Bucuresti 01:04:00
2 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:88
3 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:59:92
4 Atanasiu Ana A0573 2002 Atack Team 00:58:79
5 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:85
6 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:10
7 Rhfir Maria A0638 2002 Bucharest Sport Club 01:02:54
8 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 01:04:25

Seria: 4
1 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:57:99
2 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 00:55:85
3 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:53:36
4 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:53:18
5 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:53:27
6 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:53:96
7 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:45
8 Stan Nicola Mihaela A0354 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:27

Seria: 5
1 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:91
2 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:60
3 Ion Ana Maria 12028 2002 CSS Dinamo 00:48:85
4 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 Aqua Center Buzau 00:48:04
5 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:48:50
6 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:40
7 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:61
8 Ivancov Lorena Gabriela A0256 2002 NAVI 00:52:94

Seria: 6
1 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:47:20
2 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:44:23
3 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:38:96
4 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:37:75
5 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 00:38:92
6 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:42:07
7 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:47
8 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:38

Descalificari
1 Fatu Mirela Gabriela
Observatii: lipsa
1418 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Bejenaru Catinca
Observatii: lipsa
A0360 2002 CSS 1 Bucuresti 01:09:00
3 Soleanu Maria Anastasia
Observatii: lipsa
A0786 2002 CSS 1 Bucuresti 01:08:05

Proba 40 50 metri fluture - 7 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 99:99:99
5 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 2
5 Popovici Sasa A0826 2004 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Club Daimon 01:13:88
2 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 01:10:97
3 Ichim Luca A1016 2004 Aqua Center Buzau 01:02:28
4 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 01:01:11
5 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 01:01:50
7 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 01:13:40
8 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 01:20:26

Seria: 4
1 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:57:51
2 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:54:68
3 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:51:01
4 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:50:20
5 S