Lista de start pentru Cupa "Andrei Nicolescu" Editia I - FINALE

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 200 metri liber - 8 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Bucharest Sport Club 03:11:65
2 Andrei Mihai 4420 2009 Pescarusul Izvorani 03:07:25
3 Barbu Razvan 4120 2009 Aqua Sport Citius 03:04:00
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 02:52:25
5 Borcea Robert 4505 2009 Nautica Bacau 02:54:38
6 Popa Daniel 4009 2009 Renovatio S.C. 03:06:14
7 Parvu Iustin 3823 2009 Aqua Sport Citius 03:11:62
8 Oprian Alberto 4931 2009 Total Sport Art 03:16:63

Proba 2 200 metri liber - 9 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 03:00:90
2 Nita Stefan 3130 2008 Contratimp Campina 02:54:45
3 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 02:44:87
4 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 02:33:37
5 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 02:42:57
6 Trasca Vlad Andrei 4291 2008 Winner Pitesti 02:54:06
7 Agapie David 4933 2008 Total Sport Art 02:58:40
8 Artene Luca 3234 2008 Nautica Bacau 03:03:24

Proba 3 200 metri liber - 10 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lupu Matei 2206 2007 Pescarusul Izvorani 02:43:12
2 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Pescarusul Izvorani 02:41:20
3 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 02:40:08
4 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Bucharest Sport Club 02:34:30
5 Nistorescu Alexandru 2153 2007 Contratimp Campina 02:37:07
6 Daren Kirilov 2592 2007 Triathlon Dalyan Rousse 02:40:67
7 Tapirluie Andrei 4935 2007 Total Sport Art 02:42:28
8 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 02:44:08

Proba 4 200 metri liber - 11 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 02:35:49
2 Matei Vlad 3159 2006 Aqua Sport Citius 02:34:83
3 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 02:25:05
4 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 02:23:62
5 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 02:23:65
6 Rachieru Stefan 2083 2006 Contratimp Campina 02:32:32
7 Cojocaru Carol 2334 2006 Nautica Bacau 02:34:92
8 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 02:36:39

Proba 5 200 metri liber - 12 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 02:23:89
2 Andron Teodor 3926 2005 Pescarusul Izvorani 02:21:75
3 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Performer 02:21:08
4 Cozma Stefan 2336 2005 Stiinta Bacau 02:11:33
5 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 02:18:28
6 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 02:21:52
7 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 02:23:13
8 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 02:27:23

Proba 6 200 metri liber - 8 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gagiu Elise Maria 4379 2009 Swimming Team 03:20:30
2 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 Pescarusul Izvorani 03:15:89
3 Branisteanu Melisa 3852 2009 Nautica Bacau 03:10:47
4 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 03:08:66
5 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 03:09:05
6 Serman Larisa 3345 2009 Bucharest Sport Club 03:15:11
7 Calapod Christine 3425 2009 Nautica Bacau 03:20:29
8 Dan Carmen Maria 3398 2009 Bucharest Sport Club 03:47:15

Proba 7 200 metri liber - 9 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 03:05:05
2 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 02:59:03
3 Stefura Ingrid 3248 2008 Nautica Bacau 02:50:56
4 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 02:44:40
5 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 02:48:34
6 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 02:54:29
7 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Renovatio S.C. 03:04:66
8 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 03:06:49

Proba 8 200 metri liber - 10 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 02:52:23
2 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 02:40:81
3 Butnaru Alexandra 12459 2007 Winner Pitesti 02:35:43
4 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 02:34:18
5 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 02:34:52
6 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 02:40:04
7 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Renovatio S.C. 02:49:15
8 Cozma Ioana 3986 2007 Nautica Bacau 02:53:37

Proba 9 200 metri liber - 11 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Pescarusul Izvorani 02:41:30
2 Dumitrescu Alissa Maria 4022 2006 Energic L L Pitesti 02:40:82
3 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 02:36:35
4 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 02:33:05
5 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 02:33:08
6 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 02:38:62
7 Preda Maria Amelie 4782 2006 Performer 02:41:11
8 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 02:41:88

Proba 10 200 metri liber - 12 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 Pescarusul Izvorani 02:33:27
2 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Aqua Sport Citius 02:31:01
3 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 02:28:76
4 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 02:25:58
5 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 02:25:95
6 Oprea Ana Maria 2106 2005 Aqua Sport Citius 02:30:48
7 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 02:32:15
8 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 Contratimp Campina 02:33:99

Proba 11 100 metri bras - 8 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Nae Teodor Patrick 4203 2009 Swimming Team 01:58:68
3 Banu Robert 4506 2009 Nautica Bacau 01:51:16
5 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 01:47:70
6 Popa Daniel 4009 2009 Renovatio S.C. 01:57:31
7 Stan Andrei 3822 2009 Aqua Sport Citius 02:05:30

Descalificari
1 Sendroiu Toma Alexandru
Observatii:
4493 2009 Performer 02:07:59
2 Blejan Ianis
Observatii:
3421 2009 Bucharest Sport Club 01:42:11
3 Baciu Gabriel
Observatii: lipsa
4406 2009 Aqua Sport Citius 02:18:76

Proba 12 100 metri bras - 9 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 01:43:36
2 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 01:40:21
3 Trasca Vlad Andrei 4291 2008 Winner Pitesti 01:39:26
4 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 01:35:32
5 Chirita Petru 2987 2008 Renovatio S.C. 01:38:58
6 Sararu Vlad 3347 2008 Steaua CSA 01:39:62
7 Ion Vlad Cosmin 4000 2008 Swimming Team 01:42:82
8 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 01:44:10

Proba 13 100 metri bras - 10 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 01:41:69
2 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Renovatio S.C. 01:40:35
3 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 01:36:82
4 Cojocaru Flavius 2428 2007 Nautica Bacau 01:31:11
5 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 01:36:00
6 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 01:37:81
7 Petrescu Victor 3498 2007 Swimming Team 01:41:23
8 Slavic Alexandru 15464 2007 Petrolul Ploiesti 01:42:70

Proba 14 100 metri bras - 11 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitrescu Vladimir 15461 2006 Petrolul Ploiesti 01:36:51
2 Matei Vlad 3159 2006 Aqua Sport Citius 01:34:28
3 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 01:28:05
4 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 01:26:86
5 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Atack Team 01:27:89
6 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 01:32:47
7 Fleschiu David 15556 2006 Atack Team 01:34:39
8 Rachieru Stefan 2083 2006 Contratimp Campina 01:36:79

Proba 15 100 metri bras - 12 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 01:36:47
2 Radoi Rares 4033 2005 Contratimp Campina 01:35:36
3 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 01:27:47
4 Adam Robert 2337 2005 Stiinta Bacau 01:17:70
5 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 01:20:28
6 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 01:32:94
7 Mistireanu Iustin 3334 2005 Stiinta Bacau 01:36:09
8 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 01:38:41

Proba 16 100 metri bras - 8 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Mazilu Beatrice 3383 2009 Aqua Sport Citius 02:06:60
3 Constantin Amalia 3408 2009 Swimming Team 02:03:30
4 Branisteanu Melisa 3852 2009 Nautica Bacau 01:44:96
5 Cazacu Maria 3379 2009 Aqua Sport Citius 01:53:85
6 Mariut Serena 4949 2009 Nautica Bacau 02:05:78
8 Neagu Carla 3417 2009 Bucharest Sport Club 02:47:10

Descalificari
1 Dobrin Teodora
Observatii: lipsa
4914 2009 Swimming Team 02:29:18
2 Gontaru Adriana
Observatii: lipsa
4943 2009 Bucharest Sport Club 02:22:64

Proba 17 100 metri bras - 9 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Maria Alessia 4495 2008 Performer 01:49:76
2 Iorga Maria Teodora 3950 2008 Swimming Team 01:46:32
3 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Renovatio S.C. 01:43:35
4 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 01:32:37
5 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 01:40:38
6 Aylett Keira 4939 2008 Total Sport Art 01:44:10
7 Tila Ariana 4293 2008 Winner Pitesti 01:47:91
8 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 01:49:92

Proba 18 100 metri bras - 10 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Brezan Sara 3985 2007 Nautica Bacau 01:41:17
2 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 01:35:54
3 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 Bucharest Sport Club 01:34:55
4 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 01:31:96
5 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 01:33:92
6 Butnaru Alexandra 12459 2007 Winner Pitesti 01:35:36
7 Posa Petra 3854 2007 Nautica Bacau 01:37:36
8 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Renovatio S.C. 01:42:25

Proba 19 100 metri bras - 11 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 01:43:21
2 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Pescarusul Izvorani 01:37:94
3 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 01:31:29
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 01:25:35
5 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 01:31:16
6 Preda Maria Amelie 4782 2006 Performer 01:35:41
7 Pintilie Alessia 4901 2006 Swimming Team 01:41:15
8 Galmeanu Maria 4469 2006 Aqua Sport Citius 01:50:41

Proba 20 100 metri bras - 12 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 01:34:57
2 Presiana Atanasova 2596 2005 Triathlon Dalyan Rousse 01:33:16
3 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 01:28:37
4 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 01:22:88
5 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 01:28:22
6 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 01:28:83
7 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 YST Sport Club 01:33:30
8 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 Pescarusul Izvorani 01:35:02

Proba 21 200 metri spate - 12 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Serbanescu Stefan 3527 2005 Contratimp Campina 02:59:18
2 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 02:48:68
3 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 02:44:89
4 Balaita Dragos 3335 2005 Stiinta Bacau 02:36:89
5 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 02:39:91
6 Pal Eric 2339 2005 Stiinta Bacau 02:47:96
7 Stoian Antonio 2624 2005 Contratimp Campina 02:53:20
8 Toma David Andrei 1704 2005 Aqua Sport Citius 03:30:47

Proba 22 200 metri spate - 12 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mariut Elisa 2538 2005 Nautica Bacau 03:20:00
2 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 Contratimp Campina 02:56:00
3 Oprea Ana Maria 2106 2005 Aqua Sport Citius 02:53:36
4 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 02:35:00
5 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 02:50:00
6 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 02:53:90
7 Pelcaru Ariana 4899 2005 Swimming Team 02:58:19

Proba 23 100 metri fluture - 9 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 01:40:61
2 Agapie David 4933 2008 Total Sport Art 01:36:38
4 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 01:24:47
5 Chirita Petru 2987 2008 Renovatio S.C. 01:27:16
6 Sararu Vlad 3347 2008 Steaua CSA 01:30:08
7 Artene Luca 3234 2008 Nautica Bacau 01:37:66
8 Smadu David 4932 2008 Total Sport Art 01:58:79

Descalificari
1 Stoica David
Observatii:
3169 2008 Aqua Sport Citius 01:28:04

Proba 24 100 metri fluture - 10 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Maftei Leonard 3987 2007 Nautica Bacau 01:33:02
2 Petrescu Victor 3498 2007 Swimming Team 01:29:33
3 Tapirluie Andrei 4935 2007 Total Sport Art 01:25:10
4 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Bucharest Sport Club 01:20:41
5 Daren Kirilov 2592 2007 Triathlon Dalyan Rousse 01:23:52
6 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Pescarusul Izvorani 01:28:15
7 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 01:30:99
8 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 01:35:86

Proba 25 100 metri fluture - 11 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bozonca Gabriel 2335 2006 Nautica Bacau 01:30:39
2 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 01:21:89
3 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 01:19:17
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 01:15:94
5 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 01:18:73
6 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Atack Team 01:21:40
7 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 01:24:17

Descalificari
1 Firu Lucian
Observatii: lipsa
4940 2006 Total Sport Art 01:30:83

Proba 26 100 metri fluture - 12 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andron Teodor 3926 2005 Pescarusul Izvorani 01:17:11
3 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Performer 01:12:27
4 Cozma Stefan 2336 2005 Stiinta Bacau 01:03:79
5 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 01:09:73
6 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 01:12:78
7 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 01:16:42
8 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 01:20:13

Descalificari
1 Adam Robert
Observatii:
2337 2005 Stiinta Bacau 01:14:30

Proba 27 100 metri fluture - 9 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Iorga Maria Teodora 3950 2008 Swimming Team 01:56:54
3 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 01:40:23
6 Tila Ariana 4293 2008 Winner Pitesti 01:51:98
7 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 02:01:71

Descalificari
1 Diamandescu Eliza
Observatii:
3268 2008 Renovatio S.C. 01:21:48
2 Freciu Ayanna
Observatii:
3010 2008 Renovatio S.C. 01:26:84

Proba 28 100 metri fluture - 10 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 01:32:68
2 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Renovatio S.C. 01:30:96
3 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 01:27:51
4 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 01:21:30
5 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 01:24:00
6 Cozma Ioana 3986 2007 Nautica Bacau 01:28:67
7 Posa Petra 3854 2007 Nautica Bacau 01:32:07
8 Luta Sara Maria 4227 2007 Energic L L Pitesti 01:33:58

Proba 29 100 metri fluture - 11 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pintilie Alessia 4901 2006 Swimming Team 01:31:83
2 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 01:24:49
3 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 01:19:92
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 01:14:85
5 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 01:19:20
6 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 01:24:03
7 Dumitrescu Alissa Maria 4022 2006 Energic L L Pitesti 01:26:44
8 Galmeanu Maria 4469 2006 Aqua Sport Citius 01:38:89

Proba 30 100 metri fluture - 12 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 01:32:90
3 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Aqua Sport Citius 01:20:68
4 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 01:19:79
5 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 01:20:04
6 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 01:21:29
7 Mariut Elisa 2538 2005 Nautica Bacau 01:35:74

Proba 31 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 00:46:98
2 Parvu Iustin 3823 2009 Aqua Sport Citius 00:45:58
3 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Bucharest Sport Club 00:41:47
4 Borcea Robert 4505 2009 Nautica Bacau 00:38:67
5 Banu Robert 4506 2009 Nautica Bacau 00:41:36
6 Barbu Razvan 4120 2009 Aqua Sport Citius 00:43:59
7 Giza Matei 3360 2009 Renovatio S.C. 00:45:67
8 Andrei Mihai 4420 2009 Pescarusul Izvorani 00:48:65

Proba 32 50 metri fluture - 8 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Renovatio S.C. 00:49:28
2 Gagiu Elise Maria 4379 2009 Swimming Team 00:45:89
3 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 00:42:23
4 Calapod Christine 3425 2009 Nautica Bacau 00:40:68
5 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 00:41:49
6 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 Pescarusul Izvorani 00:45:50
7 Constantin Amalia 3408 2009 Swimming Team 00:48:65
8 Ava Kostadinova 4349 2009 Triathlon Dalyan Rousse 00:50:56

Ziua 1 - Sesiunea 2


Proba 33 50 metri liber - 8 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 Pescarusul Izvorani 00:41:41
2 Calapod Christine 3425 2009 Nautica Bacau 00:39:78
3 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 00:38:88
4 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 00:35:45
5 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 00:37:58
6 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Atack Team 00:39:46
7 Branisteanu Melisa 3852 2009 Nautica Bacau 00:39:97
8 Constantin Amalia 3408 2009 Swimming Team 00:42:33

Proba 34 50 metri liber - 8 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stan Andrei 3822 2009 Aqua Sport Citius 00:39:30
2 Popa Daniel 4009 2009 Renovatio S.C. 00:37:59
3 Banu Robert 4506 2009 Nautica Bacau 00:35:67
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:34:99
5 Borcea Robert 4505 2009 Nautica Bacau 00:35:02
6 Barbu Razvan 4120 2009 Aqua Sport Citius 00:37:04
7 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Bucharest Sport Club 00:38:11
8 Andrei Mihai 4420 2009 Pescarusul Izvorani 00:41:14

Proba 35 100 metri liber - 9 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 01:24:93
2 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 01:22:77
3 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 01:20:29
4 Stefura Ingrid 3248 2008 Nautica Bacau 01:16:78
5 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 01:19:64
6 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 01:21:80
7 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Renovatio S.C. 01:23:90
8 Aylett Keira 4939 2008 Total Sport Art 01:28:30

Proba 36 100 metri liber - 10 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ioana 3986 2007 Nautica Bacau 01:20:02
2 Posa Petra 3854 2007 Nautica Bacau 01:18:02
3 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 01:14:79
4 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 01:12:32
5 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 01:12:97
6 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 01:17:53
7 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 01:19:55
8 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Renovatio S.C. 01:20:47

Proba 37 100 metri liber - 11 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Pescarusul Izvorani 01:14:20
2 Preda Maria Amelie 4782 2006 Performer 01:13:31
3 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 01:10:80
4 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 01:08:61
5 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 01:09:97
6 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 01:13:19
7 Pintilie Alessia 4901 2006 Swimming Team 01:14:08

Proba 38 100 metri liber - 12 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 Contratimp Campina 01:11:73
3 Oprea Ana Maria 2106 2005 Aqua Sport Citius 01:09:42
4 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 01:09:22
5 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 01:09:38
6 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Aqua Sport Citius 01:09:81
7 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 01:11:34

Descalificari
1 Ionita Carmen Ana Maria
Observatii:
2917 2005 Pescarusul Izvorani 01:10:74

Proba 39 100 metri liber - 9 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Agapie David 4933 2008 Total Sport Art 01:22:98
2 Artene Luca 3234 2008 Nautica Bacau 01:20:58
3 Sararu Vlad 3347 2008 Steaua CSA 01:17:88
4 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 01:10:02
5 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 01:13:40
6 Trasca Vlad Andrei 4291 2008 Winner Pitesti 01:19:43
7 Ion Vlad Cosmin 4000 2008 Swimming Team 01:20:59
8 Nita Stefan 3130 2008 Contratimp Campina 01:23:51

Proba 40 100 metri liber - 10 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Maftei Leonard 3987 2007 Nautica Bacau 01:15:62
2 Tapirluie Andrei 4935 2007 Total Sport Art 01:14:24
3 Nistorescu Alexandru 2153 2007 Contratimp Campina 01:12:38
4 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 01:11:23
5 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Bucharest Sport Club 01:11:63
6 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 01:14:11
7 Lupu Matei 2206 2007 Pescarusul Izvorani 01:14:51
8 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 01:16:92

Proba 41 100 metri liber - 11 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 01:12:35
2 Cojocaru Carol 2334 2006 Nautica Bacau 01:10:88
3 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 01:10:30
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 01:06:85
5 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 01:08:58
6 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Atack Team 01:10:73
7 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 01:11:12
8 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 01:12:40

Proba 42 100 metri liber - 12 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 01:06:66
2 Balaita Dragos 3335 2005 Stiinta Bacau 01:06:58
3 Andron Teodor 3926 2005 Pescarusul Izvorani 01:05:03
4 Cozma Stefan 2336 2005 Stiinta Bacau 00:58:38
5 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 01:02:71
6 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Performer 01:05:81
7 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 01:06:60
8 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 01:06:79

Proba 43 200 metri bras - 12 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Presiana Atanasova 2596 2005 Triathlon Dalyan Rousse 03:25:00
3 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 YST Sport Club 03:18:91
4 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 03:00:99
5 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 03:01:00
6 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 03:20:85

Descalificari
1 Pelcaru Ariana
Observatii: lipsa
4899 2005 Swimming Team 03:42:81
2 Mocanu Stefania
Observatii: lipsa
3539 2005 Aqua Sport Citius 03:28:00

Proba 44 200 metri bras - 12 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 03:20:52
3 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 03:05:00
4 Adam Robert 2337 2005 Stiinta Bacau 02:48:00
5 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 03:00:71
6 Tica Stefan 2338 2005 Stiinta Bacau 03:15:00
8 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 99:99:99

Descalificari
1 Mohamad Amir
Observatii: lipsa
4898 2005 Swimming Team 03:50:17
2 Baicu Angelo Patrick Cosmin
Observatii:
3025 2005 Bucharest Sport Club 03:35:00

Proba 45 100 metri spate - 8 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 Pescarusul Izvorani 01:44:07
2 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 01:37:02
3 Lentu Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 01:36:10
4 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 01:33:98
5 Calapod Christine 3425 2009 Nautica Bacau 01:35:43
6 Branisteanu Melisa 3852 2009 Nautica Bacau 01:36:47
7 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 01:37:45
8 Serman Larisa 3345 2009 Bucharest Sport Club 01:48:04

Proba 46 100 metri spate - 9 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Turcu Delia 4013 2008 Contratimp Campina 01:36:92
2 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 01:34:71
3 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 01:28:17
4 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 01:25:09
6 Tila Ariana 4293 2008 Winner Pitesti 01:34:28
8 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 01:36:96

Descalificari
1 Stefura Ingrid
Observatii:
3248 2008 Nautica Bacau 01:27:14
2 Neamtu Ioana
Observatii:
3019 2008 Bucharest Sport Club 01:36:02

Proba 47 100 metri spate - 10 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 01:32:11
2 Cozma Ioana 3986 2007 Nautica Bacau 01:27:15
3 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 01:24:71
4 Butnaru Alexandra 12459 2007 Winner Pitesti 01:20:42
5 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 01:21:11
6 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 01:26:92
7 Brezan Sara 3985 2007 Nautica Bacau 01:28:65
8 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 01:32:65

Proba 48 100 metri spate - 11 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Valeanu Alessia 4897 2006 Nautica Bacau 01:30:64
2 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 01:24:28
3 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 01:24:08
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 01:16:11
5 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 01:22:93
6 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 01:24:15
7 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 01:27:45
8 Avram Delia 2950 2006 Aqua Sport Citius 01:42:34

Proba 49 100 metri spate - 12 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 Contratimp Campina 01:21:29
2 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 01:20:91
3 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 01:19:45
4 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 01:12:23
5 Oprea Ana Maria 2106 2005 Aqua Sport Citius 01:19:31
6 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 01:19:98
7 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 01:21:01
8 Mariut Elisa 2538 2005 Nautica Bacau 01:27:23

Proba 50 100 metri spate - 8 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Parvu Iustin 3823 2009 Aqua Sport Citius 01:40:75
2 Andrei Mihai 4420 2009 Pescarusul Izvorani 01:38:48
3 Banu Robert 4506 2009 Nautica Bacau 01:33:42
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 01:31:49
5 Borcea Robert 4505 2009 Nautica Bacau 01:31:59
6 Barbu Razvan 4120 2009 Aqua Sport Citius 01:34:33
7 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Bucharest Sport Club 01:39:65

Proba 51 100 metri spate - 9 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nae Bogdan 16112 2008 Petrolul Ploiesti 01:48:31
2 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 01:30:26
3 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 01:25:62
4 Chirita Petru 2987 2008 Renovatio S.C. 01:24:89
5 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 01:25:32
6 Micu Tudor 4403 2008 Aqua Sport Citius 01:28:65
7 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Renovatio S.C. 01:39:43

Descalificari
1 Sasho Veselinov
Observatii: lipsa
4926 2008 Triathlon Dalyan Rousse 01:57:29

Proba 52 100 metri spate - 10 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 01:28:62
2 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 01:24:49
3 Cojocaru Flavius 2428 2007 Nautica Bacau 01:23:75
4 Nistorescu Alexandru 2153 2007 Contratimp Campina 01:20:19
5 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 01:22:75
6 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Pescarusul Izvorani 01:24:12
7 Maftei Leonard 3987 2007 Nautica Bacau 01:24:79

Descalificari
1 Ghioca Erik Filip
Observatii: lipsa
2631 2007 Bucharest Sport Club 01:30:15

Proba 53 100 metri spate - 11 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghinda Cezar 4020 2006 Nautica Bacau 01:27:50
2 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 01:20:32
3 Cojocaru Carol 2334 2006 Nautica Bacau 01:17:05
4 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 01:16:28
5 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 01:16:46
6 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 01:19:61
7 Rosu Marius 1515 2006 Aqua Sport Citius 01:26:38
8 Fleschiu David 15556 2006 Atack Team 01:27:61

Proba 54 100 metri spate - 12 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoian Antonio 2624 2005 Contratimp Campina 01:23:25
2 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 01:18:41
3 Pal Eric 2339 2005 Stiinta Bacau 01:17:58
4 Balaita Dragos 3335 2005 Stiinta Bacau 01:13:15
5 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 01:14:82
6 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 01:17:92
7 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 01:21:90
8 Serbanescu Stefan 3527 2005 Contratimp Campina 01:23:76

Proba 55 200 metri mixt - 9 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 03:31:27
2 Tila Ariana 4293 2008 Winner Pitesti 03:22:42
3 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Renovatio S.C. 03:14:55
4 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 02:52:63
5 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 03:13:69
6 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 03:16:84
7 Aylett Keira 4939 2008 Total Sport Art 03:27:13

Descalificari
1 Albu Ana
Observatii: lipsa
4938 2008 Total Sport Art 04:09:25

Proba 56 200 metri mixt - 10 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 03:13:87
2 Posa Petra 3854 2007 Nautica Bacau 03:05:47
3 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 02:57:84
4 Butnaru Alexandra 12459 2007 Winner Pitesti 02:52:76
6 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 03:02:56
7 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Renovatio S.C. 03:12:05
8 Cioineag Caterina 4507 2007 Nautica Bacau 03:21:30

Descalificari
1 Mihalcea Maria Camelia
Observatii:
3492 2007 Steaua CSA 02:55:43

Proba 57 200 metri mixt - 11 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pintilie Alessia 4901 2006 Swimming Team 03:08:18
2 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Pescarusul Izvorani 03:03:77
3 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 02:52:47
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 02:42:11
5 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 02:49:17
6 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 02:57:29

Descalificari
1 Preda Maria Amelie
Observatii: lipsa
4782 2006 Performer 03:05:98

Proba 58 200 metri mixt - 12 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Presiana Atanasova 2596 2005 Triathlon Dalyan Rousse 03:07:36
2 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 02:56:99
3 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 02:49:18
4 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 02:46:98
5 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 02:48:61
6 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 Pescarusul Izvorani 02:49:34
7 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 02:58:03

Proba 59 200 metri mixt - 9 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 03:17:39
2 Chirita Petru 2987 2008 Renovatio S.C. 03:06:72
3 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 03:02:37
4 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 02:59:43
5 Sararu Vlad 3347 2008 Steaua CSA 02:59:67
6 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 03:04:39
7 Trasca Vlad Andrei 4291 2008 Winner Pitesti 03:13:44
8 Artene Luca 3234 2008 Nautica Bacau 03:19:75

Proba 60 200 metri mixt - 10 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cojocaru Flavius 2428 2007 Nautica Bacau 03:06:13
2 Daren Kirilov 2592 2007 Triathlon Dalyan Rousse 03:03:06
3 Tapirluie Andrei 4935 2007 Total Sport Art 03:00:33
4 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Bucharest Sport Club 02:58:11
5 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Pescarusul Izvorani 03:00:31
6 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Renovatio S.C. 03:02:60
7 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 03:03:27
8 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 03:10:17

Proba 61 200 metri mixt - 11 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 03:03:09
2 Rachieru Stefan 2083 2006 Contratimp Campina 02:59:48
3 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Atack Team 02:48:43
4 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 02:44:78
5 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 02:46:64
6 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 02:52:96
7 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 03:00:71
8 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 03:07:40

Proba 62 200 metri mixt - 12 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 02:44:59
2 Andron Teodor 3926 2005 Pescarusul Izvorani 02:43:81
4 Cozma Stefan 2336 2005 Stiinta Bacau 02:29:10
5 Adam Robert 2337 2005 Stiinta Bacau 02:34:73
6 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 02:41:03
7 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 02:43:88
8 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 02:46:90

Descalificari
1 Stoian Gabriel Razvan
Observatii:
12383 2005 Performer 02:37:07