Lista de start pentru Cupa de Iarna copii 7-8-9 ani, Editia 2017

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 7 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mateescu Ionut 5060 2010 Pescarusul Izvorani 01:00:47
4 Musat Rodrigo 5052 2010 Atack Team 00:58:42
5 Pletoiu Petre 5081 2010 Renovatio S.C. 00:59:58

Seria: 2
1 Filip Andrei 4133 2010 Renovatio S.C. 00:54:79
2 Nicolae Andrei Alexandru 4672 2010 Aqua Life Swim 00:47:62
3 Donisan David 4710 2010 Atack Team 00:43:40
4 Saidac Alexandru 4189 2010 Renovatio S.C. 00:37:17
5 Slusarenco Alexandru 4138 2010 Pescarusul Izvorani 00:43:27
6 Dorobantu Luca 4708 2010 Atack Team 00:44:03
7 Cojocea Matei 4709 2010 Atack Team 00:54:03
8 Teodorescu Rayan 5059 2010 Pescarusul Izvorani 00:55:85

Proba 2 50 metri liber - 8 ani - Baieti (31 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stan Alexandru 5130 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Preda Andrei Cristian 5044 2009 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:27:15
3 Serban Eduard 5086 2009 Renovatio S.C. 01:14:12
4 Bragadireanu Filip 5045 2009 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:06:48
5 Besu Alexandru Ionut 5043 2009 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:10:91
6 Vaduva Alexandru 5087 2009 Renovatio S.C. 01:16:70
7 Pavel Horia Mihai 5042 2009 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99

Seria: 2
1 Gavrila Petru 4634 2009 CSS 2 Bucuresti 00:52:62
2 Sendroiu Toma Alexandru 4493 2009 Performer 00:51:03
3 Stan Stefan 4091 2009 Aqua Life Swim 00:47:27
4 Rotaru Andrei 4421 2009 Renovatio S.C. 00:46:42
5 Manita Eduard 4568 2009 Aqua Life Swim 00:46:76
6 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Aqua Life Swim 00:48:08
7 Cinca Alexandru 5035 2009 Aqua Life Swim 00:51:28
8 Nati Ianis 5083 2009 Renovatio S.C. 01:02:44

Seria: 3
1 Cristea Stefan 3773 2009 Aqua Life Swim 00:45:65
2 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 00:44:04
3 Ciocanaru Antonio Alexandru 3775 2009 Aqua Life Swim 00:40:76
4 Andrei Mihai 4420 2009 Pescarusul Izvorani 00:40:34
5 Giza Matei 3360 2009 Renovatio S.C. 00:40:37
6 Oh Cristian 3368 2009 Aqua Life Swim 00:41:45
7 Margarit Matei 3871 2009 Pescarusul Izvorani 00:44:79
8 Teja Marian Andrei 4633 2009 CSS 2 Bucuresti 00:45:98

Seria: 4
1 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:38:93
2 Vochin Andrei 4644 2009 Dinamo Bucuresti 00:38:03
3 Ciobanu Mihai 4094 2009 Aqua Life Swim 00:36:96
4 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life Swim 00:35:54
5 Rosu Rares 4090 2009 Aqua Life Swim 00:36:53
6 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life Swim 00:37:19
7 Ghenu Andrei 4398 2009 Aqua Life Swim 00:38:80
8 Tatulea Rares 4408 2009 Aqua Life Swim 00:39:04

Proba 3 50 metri liber - 9 ani - Baieti (31 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Langa Andrei 5135 2008 Atack Team 99:99:99
2 Nedelcu Tudor Vlad 5129 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Ribigan Fabian 5127 2008 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
4 Ionescu Andrei 4631 2008 CSS 2 Bucuresti 00:58:65
5 Lixandru David 4521 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Tudor George Theodor 5128 2008 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
7 Dragnescu Andrei 5134 2008 Pescarusul Izvorani 99:99:99

Seria: 2
1 Hornea Razvan 4272 2008 Pescarusul Izvorani 00:50:41
2 Ursascu David Andrei 4630 2008 CSS 2 Bucuresti 00:43:05
3 Badita Radu Nicolae 4523 2008 Dinamo Bucuresti 00:42:08
4 Bezer Bogdan 4991 2008 Aqua Life Swim 00:41:24
5 Biclineru Bogdan 3167 2008 Renovatio S.C. 00:41:41
6 Dumitru Andrei 4833 2008 Aqua Life Swim 00:42:71
7 Unchiasu Victor Alexandru 4388 2008 Dinamo Bucuresti 00:48:73
8 Penciu David Ioan 3857 2008 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 00:51:54

Seria: 3
1 Spiridon Daren Andrei 3781 2008 Aqua Life Swim 00:40:25
2 Moise Matei 4422 2008 Renovatio S.C. 00:39:73
3 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 CSS 1 Bucuresti 00:38:83
4 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Renovatio S.C. 00:37:76
5 Judet Toni Andrei 3344 2008 Dinamo Bucuresti 00:38:21
6 Degeratu David 4394 2008 Aqua Life Swim 00:39:48
7 Boboc David 4005 2008 Aqua Life Swim 00:40:16
8 Percea Tudor 3964 2008 Renovatio S.C. 00:40:36

Seria: 4
1 Petrisor Alexandru 2716 2008 Dinamo Bucuresti 00:36:35
2 Chirita Petru 2987 2008 Renovatio S.C. 00:34:77
3 Andrian Andrei Cozmin 3200 2008 Renovatio S.C. 00:33:98
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:31:61
5 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 00:33:86
6 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:34:60
7 Rotaru Petru 4395 2008 Aqua Life Swim 00:34:91
8 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:36:73

Proba 4 50 metri liber - 7 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Popa Diana 4728 2010 Renovatio S.C. 01:00:83
4 Călugăru Elena Daria 4161 2010 Renovatio S.C. 00:56:56
5 Mocanu Natalia 5089 2010 Renovatio S.C. 00:56:99
6 Postolache Anca 5090 2010 Renovatio S.C. 01:03:28

Seria: 2
1 Koszti Sara 4089 2010 Aqua Life Swim 00:55:36
2 Mihai Alexia 4673 2010 Aqua Life Swim 00:52:17
3 Aanei Raluca 4712 2010 Atack Team 00:51:89
4 Stanca Ilinca 5051 2010 Atack Team 00:51:11
5 Pinzari Ariana 4088 2010 Aqua Life Swim 00:51:75
6 Dan Diana 5057 2010 Pescarusul Izvorani 00:52:11
7 Marin Maria Alexandra 4714 2010 Atack Team 00:54:94
8 Musat Andreea 5050 2010 Atack Team 00:56:47

Seria: 3
1 Fleschiu Bianca 4713 2010 Atack Team 00:47:08
2 Stoenescu Andreea 4164 2010 Atack Team 00:41:51
3 Ganea Iustina 3815 2010 Atack Team 00:40:82
4 Cojocaru Iarina 4075 2010 C.S. Barracuda Campina 00:39:02
5 Peruzzare Alexandra 4085 2010 Aqua Life Swim 00:40:45
6 Lixandru Maria 4082 2010 Aqua Life Swim 00:41:39
7 Dolocan Alessia 3816 2010 Atack Team 00:44:04
8 Marasescu Melania Violeta 4668 2010 CSS 1 Bucuresti 00:48:54

Proba 5 50 metri liber - 8 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nedelcu Natalia Teodora 5131 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Balaianu Bianca Maria 5048 2009 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
3 Danu Maia 3807 2009 Atack Team 01:04:31
4 Roman Maria Lidia 4646 2009 Dinamo Bucuresti 00:51:67
5 Matei Iulia 4836 2009 Renovatio S.C. 00:54:97
6 Radut Bianca Teodora 5046 2009 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
7 Bolentis Bianca 5125 2009 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
8 Zamfir Bianca 5137 2009 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Begu Andreea 4647 2009 Atack Team 00:46:37
2 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Renovatio S.C. 00:40:14
3 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 Pescarusul Izvorani 00:38:15
4 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 00:36:93
5 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 00:37:63
6 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Atack Team 00:38:58
7 Elisei Bianca 4832 2009 Aqua Life Swim 00:45:94
8 Stanescu Maria 3397 2009 Renovatio S.C. 00:49:16

Proba 6 50 metri liber - 9 ani - Fete (19 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Panican Ella Anita 5133 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Ion Claudia 5126 2008 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
5 Sandu Carla Maria 5132 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Tache Rebeca 4830 2008 Pescarusul Izvorani 00:55:94
2 Teodorescu Maya Melisa 5000 2008 Pescarusul Izvorani 00:53:40
3 Antone Cleopatra Marinela 4011 2008 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 00:44:23
4 Rozorea Maria Carla 4393 2008 Dinamo Bucuresti 00:40:74
5 Constantinescu Anna 1941 2008 Atack Team 00:43:34
6 Savulescu Maria 4992 2008 Aqua Life Swim 00:47:32
7 Mateescu Ana Maria 4273 2008 Pescarusul Izvorani 00:54:75
8 Berenjuc Andreea 5124 2008 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99

Seria: 3
1 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 00:39:82
2 Sofronie Natalia Ioana 16171 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:19
3 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:77
4 Predescu Simona Maria 4353 2008 Dinamo Bucuresti 00:33:77
5 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:36:24
6 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 00:38:01
7 Popa Maria Alessia 4495 2008 Performer 00:39:20
8 Popescu Andreea 3392 2008 Aqua Life Swim 00:39:89

Proba 7 50 metri bras - 7 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mateescu Ionut 5060 2010 Pescarusul Izvorani 99:99:99
4 Pletoiu Petre 5081 2010 Renovatio S.C. 01:16:97
5 Teodorescu Rayan 5059 2010 Pescarusul Izvorani 99:99:99

Seria: 2
1 Cojocea Matei 4709 2010 Atack Team 01:10:77
2 Nicolae Andrei Alexandru 4672 2010 Aqua Life Swim 01:02:91
3 Dorobantu Luca 4708 2010 Atack Team 00:59:86
4 Donisan David 4710 2010 Atack Team 00:52:57
5 Saidac Alexandru 4189 2010 Renovatio S.C. 00:56:97
6 Slusarenco Alexandru 4138 2010 Pescarusul Izvorani 01:01:51
7 Filip Andrei 4133 2010 Renovatio S.C. 01:08:45

Proba 8 50 metri bras - 8 ani - Baieti (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stan Alexandru 5130 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Serban Eduard 5086 2009 Renovatio S.C. 01:28:38
5 Vaduva Alexandru 5087 2009 Renovatio S.C. 01:40:48

Seria: 2
1 Cinca Alexandru 5035 2009 Aqua Life Swim 01:17:88
2 Margarit Matei 3871 2009 Pescarusul Izvorani 01:12:89
3 Andrei Mihai 4420 2009 Pescarusul Izvorani 01:06:81
4 Cristea Stefan 3773 2009 Aqua Life Swim 01:04:40
5 Sendroiu Toma Alexandru 4493 2009 Performer 01:05:96
6 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Aqua Life Swim 01:12:68
7 Manita Eduard 4568 2009 Aqua Life Swim 01:13:33
8 Nati Ianis 5083 2009 Renovatio S.C. 01:24:25

Seria: 3
1 Ciocanaru Antonio Alexandru 3775 2009 Aqua Life Swim 01:02:55
2 Stan Stefan 4091 2009 Aqua Life Swim 01:00:33
3 Giza Matei 3360 2009 Renovatio S.C. 00:57:43
4 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life Swim 00:56:20
5 Rotaru Andrei 4421 2009 Renovatio S.C. 00:56:53
6 Tatulea Rares 4408 2009 Aqua Life Swim 00:58:88
7 Teja Marian Andrei 4633 2009 CSS 2 Bucuresti 01:01:67
8 Gavrila Petru 4634 2009 CSS 2 Bucuresti 01:04:27

Seria: 4
1 Vochin Andrei 4644 2009 Dinamo Bucuresti 00:53:76
2 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:52:58
3 Ghenu Andrei 4398 2009 Aqua Life Swim 00:52:08
4 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 00:48:07
5 Ciobanu Mihai 4094 2009 Aqua Life Swim 00:49:36
6 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life Swim 00:52:26
7 Rosu Rares 4090 2009 Aqua Life Swim 00:53:58
8 Oh Cristian 3368 2009 Aqua Life Swim 00:54:73

Proba 9 50 metri bras - 9 ani - Baieti (29 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Langa Andrei 5135 2008 Atack Team 99:99:99
3 Nedelcu Tudor Vlad 5129 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Lixandru David 4521 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Hornea Razvan 4272 2008 Pescarusul Izvorani 99:99:99
6 Dragnescu Andrei 5134 2008 Pescarusul Izvorani 99:99:99

Seria: 2
1 Unchiasu Victor Alexandru 4388 2008 Dinamo Bucuresti 01:07:33
2 Dumitru Andrei 4833 2008 Aqua Life Swim 01:04:45
3 Penciu David Ioan 3857 2008 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:01:24
4 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 CSS 1 Bucuresti 00:59:96
5 Spiridon Daren Andrei 3781 2008 Aqua Life Swim 01:00:61
6 Percea Tudor 3964 2008 Renovatio S.C. 01:02:80
7 Ursascu David Andrei 4630 2008 CSS 2 Bucuresti 01:05:32
8 Ionescu Andrei 4631 2008 CSS 2 Bucuresti 01:23:02

Seria: 3
1 Judet Toni Andrei 3344 2008 Dinamo Bucuresti 00:55:41
2 Biclineru Bogdan 3167 2008 Renovatio S.C. 00:54:88
3 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Renovatio S.C. 00:52:19
4 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:51:40
5 Badita Radu Nicolae 4523 2008 Dinamo Bucuresti 00:52:15
6 Moise Matei 4422 2008 Renovatio S.C. 00:54:17
7 Boboc David 4005 2008 Aqua Life Swim 00:55:19
8 Bezer Bogdan 4991 2008 Aqua Life Swim 00:59:68

Seria: 4
1 Petrisor Alexandru 2716 2008 Dinamo Bucuresti 00:49:50
2 Andrian Andrei Cozmin 3200 2008 Renovatio S.C. 00:47:70
3 Chirita Petru 2987 2008 Renovatio S.C. 00:44:51
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:42:94
5 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:43:97
6 Rotaru Petru 4395 2008 Aqua Life Swim 00:46:98
7 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 00:47:86
8 Degeratu David 4394 2008 Aqua Life Swim 00:49:83

Proba 10 50 metri bras - 7 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dan Diana 5057 2010 Pescarusul Izvorani 99:99:99
4 Dolocan Alessia 3816 2010 Atack Team 99:99:99
5 Musat Andreea 5050 2010 Atack Team 99:99:99
6 Postolache Anca 5090 2010 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Mocanu Natalia 5089 2010 Renovatio S.C. 01:34:33
2 Marin Maria Alexandra 4714 2010 Atack Team 01:18:49
3 Călugăru Elena Daria 4161 2010 Renovatio S.C. 01:13:48
4 Popa Diana 4728 2010 Renovatio S.C. 01:07:69
5 Marasescu Melania Violeta 4668 2010 CSS 1 Bucuresti 01:12:25
6 Stanca Ilinca 5051 2010 Atack Team 01:17:38
7 Aanei Raluca 4712 2010 Atack Team 01:19:39
8 Koszti Sara 4089 2010 Aqua Life Swim 01:37:87

Seria: 3
1 Pinzari Ariana 4088 2010 Aqua Life Swim 01:05:11
2 Lixandru Maria 4082 2010 Aqua Life Swim 00:59:99
3 Ganea Iustina 3815 2010 Atack Team 00:57:95
4 Cojocaru Iarina 4075 2010 C.S. Barracuda Campina 00:53:61
5 Fleschiu Bianca 4713 2010 Atack Team 00:57:34
6 Peruzzare Alexandra 4085 2010 Aqua Life Swim 00:58:41
7 Stoenescu Andreea 4164 2010 Atack Team 01:03:40
8 Mihai Alexia 4673 2010 Aqua Life Swim 01:05:72

Proba 11 50 metri bras - 8 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Zamfir Bianca 5137 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Matei Iulia 4836 2009 Renovatio S.C. 01:14:45
4 Elisei Bianca 4832 2009 Aqua Life Swim 01:14:06
5 Begu Andreea 4647 2009 Atack Team 01:14:13
6 Nedelcu Natalia Teodora 5131 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Stanescu Maria 3397 2009 Renovatio S.C. 01:03:74
2 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 00:58:76
3 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Renovatio S.C. 00:57:21
4 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 00:44:41
5 Danu Maia 3807 2009 Atack Team 00:56:17
6 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Atack Team 00:58:72
7 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 Pescarusul Izvorani 01:00:15
8 Roman Maria Lidia 4646 2009 Dinamo Bucuresti 01:11:35

Proba 12 50 metri bras - 9 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Panican Ella Anita 5133 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Teodorescu Maya Melisa 5000 2008 Pescarusul Izvorani 99:99:99
5 Sandu Carla Maria 5132 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Tache Rebeca 4830 2008 Pescarusul Izvorani 01:11:46
3 Antone Cleopatra Marinela 4011 2008 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:02:40
4 Rozorea Maria Carla 4393 2008 Dinamo Bucuresti 00:58:23
5 Constantinescu Anna 1941 2008 Atack Team 00:59:97
6 Savulescu Maria 4992 2008 Aqua Life Swim 01:03:69
7 Mateescu Ana Maria 4273 2008 Pescarusul Izvorani 01:22:39

Seria: 3
1 Popescu Andreea 3392 2008 Aqua Life Swim 00:55:69
2 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 00:51:58
3 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:94
4 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:44:19
5 Predescu Simona Maria 4353 2008 Dinamo Bucuresti 00:44:59
6 Popa Maria Alessia 4495 2008 Performer 00:50:85
7 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 00:53:23
8 Sofronie Natalia Ioana 16171 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:84

Proba 13 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Baieti (1 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 1 Matei Cojocea, David Donisan, Luca Dorobantu, Rodrigo Musat, 2017 Atack Team 99:99:99

Proba 14 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2017 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2017 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2017 Aqua Life Swim 99:99:99

Proba 15 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2017 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Stafeta 1 Tudor Duica, Alexandru Ioan Gaman, Daniel Teodor Giuroiu, Alexandru Petrisor, 2017 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2017 Aqua Life Swim 99:99:99

Proba 16 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Fete (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2017 Atack Team 99:99:99
4 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2017 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2017 Atack Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Elena Daria Călugăru, Natalia Mocanu, Diana Popa, Anca Postolache, 2017 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 17 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (2 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 1 Andreea Begu, Rebeca Craioveanu, Ioana Ionita, Maia Ilinca Sepi, 2017 Atack Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Bianca Maria Berteanu, Iulia Matei, Bianca Zamfir, Maria Stanescu, 2017 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 18 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (1 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 1 Tania Andreea Mitrana, Simona Maria Predescu, Maria Carla Rozorea, Crina Emilia Zamfir, 2017 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 19 50 metri spate - 7 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Koszti Sara 4089 2010 Aqua Life Swim 01:07:76
4 Popa Diana 4728 2010 Renovatio S.C. 01:00:48
5 Postolache Anca 5090 2010 Renovatio S.C. 01:03:77
6 Musat Andreea 5050 2010 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Mocanu Natalia 5089 2010 Renovatio S.C. 00:59:15
2 Călugăru Elena Daria 4161 2010 Renovatio S.C. 00:58:39
3 Stanca Ilinca 5051 2010 Atack Team 00:57:39
4 Marin Maria Alexandra 4714 2010 Atack Team 00:54:94
5 Pinzari Ariana 4088 2010 Aqua Life Swim 00:56:64
6 Marasescu Melania Violeta 4668 2010 CSS 1 Bucuresti 00:57:82
7 Dan Diana 5057 2010 Pescarusul Izvorani 00:58:85
8 Aanei Raluca 4712 2010 Atack Team 01:00:34

Seria: 3
1 Mihai Alexia 4673 2010 Aqua Life Swim 00:52:18
2 Stoenescu Andreea 4164 2010 Atack Team 00:49:96
3 Lixandru Maria 4082 2010 Aqua Life Swim 00:48:46
4 Ganea Iustina 3815 2010 Atack Team 00:48:28
5 Cojocaru Iarina 4075 2010 C.S. Barracuda Campina 00:48:34
6 Dolocan Alessia 3816 2010 Atack Team 00:49:30
7 Fleschiu Bianca 4713 2010 Atack Team 00:50:46
8 Peruzzare Alexandra 4085 2010 Aqua Life Swim 00:52:28

Proba 20 50 metri spate - 8 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nedelcu Natalia Teodora 5131 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Stanescu Maria 3397 2009 Renovatio S.C. 01:01:46
5 Matei Iulia 4836 2009 Renovatio S.C. 01:04:59
6 Zamfir Bianca 5137 2009 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Danu Maia 3807 2009 Atack Team 00:54:08
2 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Renovatio S.C. 00:48:94
3 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Atack Team 00:46:24
4 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 00:41:98
5 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 00:42:57
6 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 Pescarusul Izvorani 00:46:64
7 Begu Andreea 4647 2009 Atack Team 00:51:10
8 Elisei Bianca 4832 2009 Aqua Life Swim 00:54:19

Proba 21 50 metri spate - 9 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Panican Ella Anita 5133 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Teodorescu Maya Melisa 5000 2008 Pescarusul Izvorani 99:99:99
4 Tache Rebeca 4830 2008 Pescarusul Izvorani 01:00:01
5 Mateescu Ana Maria 4273 2008 Pescarusul Izvorani 01:01:77
6 Sandu Carla Maria 5132 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Savulescu Maria 4992 2008 Aqua Life Swim 00:53:49
2 Popa Maria Alessia 4495 2008 Performer 00:51:13
3 Popescu Andreea 3392 2008 Aqua Life Swim 00:48:30
4 Sofronie Natalia Ioana 16171 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:36
5 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:62
6 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 00:51:02
7 Constantinescu Anna 1941 2008 Atack Team 00:52:77
8 Antone Cleopatra Marinela 4011 2008 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 00:58:90

Proba 22 50 metri spate - 7 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Musat Rodrigo 5052 2010 Atack Team 99:99:99
4 Mateescu Ionut 5060 2010 Pescarusul Izvorani 01:05:07
5 Pletoiu Petre 5081 2010 Renovatio S.C. 01:06:16

Seria: 2
1 Cojocea Matei 4709 2010 Atack Team 00:59:50
2 Nicolae Andrei Alexandru 4672 2010 Aqua Life Swim 00:56:10
3 Dorobantu Luca 4708 2010 Atack Team 00:50:04
4 Saidac Alexandru 4189 2010 Renovatio S.C. 00:45:94
5 Donisan David 4710 2010 Atack Team 00:47:95
6 Slusarenco Alexandru 4138 2010 Pescarusul Izvorani 00:53:41
7 Filip Andrei 4133 2010 Renovatio S.C. 00:56:55
8 Teodorescu Rayan 5059 2010 Pescarusul Izvorani 01:03:69

Proba 23 50 metri spate - 8 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stan Alexandru 5130 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Vaduva Alexandru 5087 2009 Renovatio S.C. 01:30:24
5 Gavrila Petru 4634 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Nati Ianis 5083 2009 Renovatio S.C. 01:27:77
2 Sendroiu Toma Alexandru 4493 2009 Performer 01:05:28
3 Margarit Matei 3871 2009 Pescarusul Izvorani 00:59:57
4 Teja Marian Andrei 4633 2009 CSS 2 Bucuresti 00:58:04
5 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Aqua Life Swim 00:59:01
6 Cinca Alexandru 5035 2009 Aqua Life Swim 01:04:88
7 Serban Eduard 5086 2009 Renovatio S.C. 01:10:01

Seria: 3
1 Rotaru Andrei 4421 2009 Renovatio S.C. 00:53:49
2 Cristea Stefan 3773 2009 Aqua Life Swim 00:50:89
3 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 00:49:17
4 Oh Cristian 3368 2009 Aqua Life Swim 00:47:52
5 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:47:71
6 Ciocanaru Antonio Alexandru 3775 2009 Aqua Life Swim 00:50:26
7 Stan Stefan 4091 2009 Aqua Life Swim 00:51:86
8 Manita Eduard 4568 2009 Aqua Life Swim 00:57:02

Seria: 4
1 Andrei Mihai 4420 2009 Pescarusul Izvorani 00:47:32
2 Ciobanu Mihai 4094 2009 Aqua Life Swim 00:43:89
3 Rosu Rares 4090 2009 Aqua Life Swim 00:43:21
4 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life Swim 00:41:21
5 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life Swim 00:41:89
6 Tatulea Rares 4408 2009 Aqua Life Swim 00:43:76
7 Ghenu Andrei 4398 2009 Aqua Life Swim 00:46:68
8 Giza Matei 3360 2009 Renovatio S.C. 00:47:49

Proba 24 50 metri spate - 9 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Lixandru David 4521 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Dragnescu Andrei 5134 2008 Pescarusul Izvorani 99:99:99
4 Penciu David Ioan 3857 2008 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 00:58:99
5 Ionescu Andrei 4631 2008 CSS 2 Bucuresti 01:01:64
6 Nedelcu Tudor Vlad 5129 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Langa Andrei 5135 2008 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Ursascu David Andrei 4630 2008 CSS 2 Bucuresti 00:52:78
2 Percea Tudor 3964 2008 Renovatio S.C. 00:50:25
3 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 CSS 1 Bucuresti 00:47:98
4 Bezer Bogdan 4991 2008 Aqua Life Swim 00:46:98
5 Spiridon Daren Andrei 3781 2008 Aqua Life Swim 00:47:86
6 Moise Matei 4422 2008 Renovatio S.C. 00:48:91
7 Dumitru Andrei 4833 2008 Aqua Life Swim 00:51:98
8 Hornea Razvan 4272 2008 Pescarusul Izvorani 00:58:20

Seria: 3
1 Degeratu David 4394 2008 Aqua Life Swim 00:45:34
2 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:44:81
3 Rotaru Petru 4395 2008 Aqua Life Swim 00:42:32
4 Chirita Petru 2987 2008 Renovatio S.C. 00:37:81
5 Andrian Andrei Cozmin 3200 2008 Renovatio S.C. 00:39:37
6 Boboc David 4005 2008 Aqua Life Swim 00:43:89
7 Biclineru Bogdan 3167 2008 Renovatio S.C. 00:45:13
8 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Renovatio S.C. 00:45:43

Proba 25 50 metri fluture - 7 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Postolache Anca 5090 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Koszti Sara 4089 2010 Aqua Life Swim 01:46:67
5 Dan Diana 5057 2010 Pescarusul Izvorani 99:99:99

Seria: 2
1 Călugăru Elena Daria 4161 2010 Renovatio S.C. 01:15:81
2 Pinzari Ariana 4088 2010 Aqua Life Swim 01:08:14
3 Stanca Ilinca 5051 2010 Atack Team 01:02:86
4 Marin Maria Alexandra 4714 2010 Atack Team 00:59:63
5 Aanei Raluca 4712 2010 Atack Team 01:01:60
6 Marasescu Melania Violeta 4668 2010 CSS 1 Bucuresti 01:07:86
7 Popa Diana 4728 2010 Renovatio S.C. 01:11:70

Seria: 3
1 Fleschiu Bianca 4713 2010 Atack Team 00:58:19
2 Lixandru Maria 4082 2010 Aqua Life Swim 00:53:92
3 Cojocaru Iarina 4075 2010 C.S. Barracuda Campina 00:49:59
4 Ganea Iustina 3815 2010 Atack Team 00:45:11
5 Peruzzare Alexandra 4085 2010 Aqua Life Swim 00:49:36
6 Stoenescu Andreea 4164 2010 Atack Team 00:50:29
7 Dolocan Alessia 3816 2010 Atack Team 00:54:46
8 Mihai Alexia 4673 2010 Aqua Life Swim 00:59:20

Proba 26 50 metri fluture - 8 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Zamfir Bianca 5137 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Begu Andreea 4647 2009 Atack Team 99:99:99
5 Nedelcu Natalia Teodora 5131 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Stanescu Maria 3397 2009 Renovatio S.C. 01:23:95
2 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Atack Team 00:49:67
3 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Renovatio S.C. 00:44:07
4 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 00:41:38
5 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 00:43:70
6 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 Pescarusul Izvorani 00:45:50
7 Elisei Bianca 4832 2009 Aqua Life Swim 00:56:78
8 Matei Iulia 4836 2009 Renovatio S.C. 01:25:25

Proba 27 50 metri fluture - 9 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Sandu Carla Maria 5132 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Tache Rebeca 4830 2008 Pescarusul Izvorani 99:99:99
5 Teodorescu Maya Melisa 5000 2008 Pescarusul Izvorani 99:99:99
6 Panican Ella Anita 5133 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Mateescu Ana Maria 4273 2008 Pescarusul Izvorani 01:02:01
2 Popa Maria Alessia 4495 2008 Performer 00:55:17
3 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 00:52:94
4 Sofronie Natalia Ioana 16171 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:26
5 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:30
6 Popescu Andreea 3392 2008 Aqua Life Swim 00:53:03
7 Constantinescu Anna 1941 2008 Atack Team 00:55:35
8 Savulescu Maria 4992 2008 Aqua Life Swim 01:15:23

Proba 28 50 metri fluture - 7 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mateescu Ionut 5060 2010 Pescarusul Izvorani 99:99:99
4 Musat Rodrigo 5052 2010 Atack Team 01:17:64
5 Teodorescu Rayan 5059 2010 Pescarusul Izvorani 99:99:99

Seria: 2
1 Cojocea Matei 4709 2010 Atack Team 01:12:01
2 Nicolae Andrei Alexandru 4672 2010 Aqua Life Swim 01:07:13
3 Slusarenco Alexandru 4138 2010 Pescarusul Izvorani 00:55:85
4 Saidac Alexandru 4189 2010 Renovatio S.C. 00:47:79
5 Donisan David 4710 2010 Atack Team 00:53:85
6 Dorobantu Luca 4708 2010 Atack Team 01:01:08
7 Filip Andrei 4133 2010 Renovatio S.C. 01:11:56
8 Pletoiu Petre 5081 2010 Renovatio S.C. 01:15:17

Proba 29 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gavrila Petru 4634 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Margarit Matei 3871 2009 Pescarusul Izvorani 99:99:99
5 Stan Alexandru 5130 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Sendroiu Toma Alexandru 4493 2009 Performer 99:99:99
2 Serban Eduard 5086 2009 Renovatio S.C. 01:28:61
3 Cinca Alexandru 5035 2009 Aqua Life Swim 01:09:87
4 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Aqua Life Swim 01:05:06
5 Cristea Stefan 3773 2009 Aqua Life Swim 01:08:50
6 Nati Ianis 5083 2009 Renovatio S.C. 01:17:16
7 Vaduva Alexandru 5087 2009 Renovatio S.C. 01:44:80

Seria: 3
1 Manita Eduard 4568 2009 Aqua Life Swim 01:00:87
2 Teja Marian Andrei 4633 2009 CSS 2 Bucuresti 00:59:30
3 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 00:52:90
4 Oh Cristian 3368 2009 Aqua Life Swim 00:48:16
5 Ghenu Andrei 4398 2009 Aqua Life Swim 00:51:95
6 Rotaru Andrei 4421 2009 Renovatio S.C. 00:57:14
7 Stan Stefan 4091 2009 Aqua Life Swim 01:00:55
8 Ciocanaru Antonio Alexandru 3775 2009 Aqua Life Swim 01:02:82

Seria: 4
1 Giza Matei 3360 2009 Renovatio S.C. 00:45:34
2 Tatulea Rares 4408 2009 Aqua Life Swim 00:44:90
3 Rosu Rares 4090 2009 Aqua Life Swim 00:42:61
4 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life Swim 00:41:51
5 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life Swim 00:42:35
6 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:44:57
7 Ciobanu Mihai 4094 2009 Aqua Life Swim 00:45:31
8 Andrei Mihai 4420 2009 Pescarusul Izvorani 00:48:10

Proba 30 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dragnescu Andrei 5134 2008 Pescarusul Izvorani 99:99:99
4 Lixandru David 4521 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Hornea Razvan 4272 2008 Pescarusul Izvorani 99:99:99

Seria: 2
1 Nedelcu Tudor Vlad 5129 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Dumitru Andrei 4833 2008 Aqua Life Swim 00:53:87
3 Degeratu David 4394 2008 Aqua Life Swim 00:50:95
4 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 CSS 1 Bucuresti 00:50:21
5 Moise Matei 4422 2008 Renovatio S.C. 00:50:80
6 Bezer Bogdan 4991 2008 Aqua Life Swim 00:51:04
7 Spiridon Daren Andrei 3781 2008 Aqua Life Swim 00:56:07

Seria: 3
1 Percea Tudor 3964 2008 Renovatio S.C. 00:47:36
2 Biclineru Bogdan 3167 2008 Renovatio S.C. 00:47:21
3 Rotaru Petru 4395 2008 Aqua Life Swim 00:40:05
4 Chirita Petru 2987 2008 Renovatio S.C. 00:36:14
5 Andrian Andrei Cozmin 3200 2008 Renovatio S.C. 00:39:17
6 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:41:63
7 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Renovatio S.C. 00:47:25
8 Boboc David 4005 2008 Aqua Life Swim 00:48:49

Proba 31 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Fete (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2017 Atack Team 99:99:99
4 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2017 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2017 Atack Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Natalia Mocanu, Diana Popa, Elena Daria Călugăru, Anca Postolache, 2017 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 32 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Fete (2 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 1 Andreea Begu, Rebeca Craioveanu, Ioana Ionita, Maia Ilinca Sepi, 2017 Atack Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Bianca Maria Berteanu, Iulia Matei, Bianca Zamfir, Maria Stanescu, 2017 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 34 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Baieti (1 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 1 Matei Cojocea, David Donisan, Luca Dorobantu, Rodrigo Musat, 2017 Atack Team 99:99:99

Proba 35 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Baieti (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2017 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2017 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2017 Aqua Life Swim 99:99:99

Proba 36 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Baieti (2 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2017 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2017 Renovatio S.C. 99:99:99