Lista de start pentru Concurs National Poliatlon copii 9-10-11 ani- Faza Municipala, Editia 2017

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 9 ani - Baieti (76 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Balasa Daniel 5006 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
4 State Matei 5004 2008 NAVI 99:99:99
6 Bezer Bogdan 4991 2008 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 2
1 Ionescu Andrei 4631 2008 CSS 2 Bucuresti 00:58:65
2 Hornea Razvan 4272 2008 Pescarusul Izvorani 00:57:47
3 Maschiu Matteo Florian 4835 2008 Renovatio S.C. 00:54:29
4 Ciobanu Vlad 4012 2008 Steaua CSA 00:51:31
5 Ursascu David Andrei 4630 2008 CSS 2 Bucuresti 00:51:47
6 Tornea Andrei 3828 2008 Aqua Sport Citius 00:55:73
7 Anghel David 3291 2008 CSS Dinamo 00:58:36
8 Penciu David Ioan 3857 2008 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:03:62

Seria: 3
1 Olaru Theodor Alexandru 4643 2008 Dinamo Bucuresti 00:49:27
2 Radu Stefan Rares 4418 2008 Clubul Roman de Natatie 00:47:92
3 Dobrescu Bogdan 4301 2008 Renovatio S.C. 00:47:37
4 Ionescu Alexandru 3372 2008 Aqua Sport Citius 00:46:70
5 Panait Alexandru 3236 2008 NAVI 00:46:80
7 Chibac David 4004 2008 NAVI 00:48:57
8 Nicolae Alexandru 3065 2008 Median Bucuresti 00:50:62

Seria: 4
1 Enache Andrei 3402 2008 Steaua CSA 00:46:40
2 Badita Radu Nicolae 4523 2008 Dinamo Bucuresti 00:46:00
3 Stefan Andreas Christian 4524 2008 Bucharest Sport Club 00:45:02
4 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 00:43:78
5 Baricz Stefan 4648 2008 Renovatio S.C. 00:44:40
6 Dinu Eric 3829 2008 Aqua Sport Citius 00:45:09
7 Zaharie David 4417 2008 Clubul Roman de Natatie 00:46:00
8 Dumitru Andrei 4833 2008 Aqua Life Swim 00:46:55

Seria: 5
1 Margineanu Mateo 3826 2008 Aqua Sport Citius 00:42:76
3 Biclineru Bogdan 3167 2008 Renovatio S.C. 00:41:41
4 Moise Matei 4422 2008 Renovatio S.C. 00:40:43
5 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 00:40:67
6 Panait Radu 4263 2008 Steaua CSA 00:41:71
7 Tutulan Radu 4405 2008 Aqua Sport Citius 00:42:42
8 Spiridon Daren Andrei 3781 2008 Aqua Life Swim 00:43:34

Seria: 6
1 Boboc David 4005 2008 Aqua Life Swim 00:40:16
2 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 00:40:13
3 Lupusoru Vlad 3946 2008 NAVI 00:39:86
4 Sava Alexandru 4003 2008 NAVI 00:39:64
5 Stanciu Victor Mihai 3007 2008 Obswim 00:39:78
6 Tanase Rares 3830 2008 Aqua Sport Citius 00:40:05
7 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 CSS 1 Bucuresti 00:40:14
8 Percea Tudor 3964 2008 Renovatio S.C. 00:40:36

Seria: 7
1 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 00:38:77
2 Constantin David 3992 2008 Aqua Sport Citius 00:38:53
3 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 00:37:46
4 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 00:37:39
5 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:37:45
6 Micu Tudor 4403 2008 Aqua Sport Citius 00:37:49
7 Judet Toni Andrei 3344 2008 Dinamo Bucuresti 00:38:59
8 Degeratu David 4394 2008 Aqua Life Swim 00:39:48

Seria: 8
1 Petrisor Alexandru 2716 2008 Dinamo Bucuresti 00:37:19
3 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Renovatio S.C. 00:36:12
4 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:35:68
5 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 00:36:10
6 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 00:36:42
7 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:36:73
8 Danu Alexandru 2754 2008 NAVI 00:37:22

Seria: 9
1 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 00:35:45
3 Rotaru Petru 4395 2008 Aqua Life Swim 00:34:91
4 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 00:34:61
5 Sararu Vlad 3347 2008 Steaua CSA 00:34:85
6 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:34:96
7 Chirita Petru 2987 2008 Renovatio S.C. 00:35:41
8 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:35:62

Seria: 10
1 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 00:34:33
2 Barbu Tiberiu 13994 2008 CSM Pitesti 00:34:00
3 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 00:32:95
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:31:73
5 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:32:29
6 Iordache Tudor 4401 2008 Aqua Sport Citius 00:33:84
7 Urzica Andrei 3405 2008 NAVI 00:34:04
8 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 00:34:37

Descalificari
1 Mazilu Stefan
Observatii: lipsa
4981 2008 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Manea Denis Nicholas
Observatii: lipsa
3430 2008 Bucharest Sport Club 00:47:91
3 Marinescu Matei
Observatii: lipsa
2719 2008 Bucharest Sport Club 00:42:03
4 Vlaicu Andrei Dragos
Observatii: lipsa
4427 2008 Steaua CSA 00:36:68
5 Radu David Stefan
Observatii:
3259 2008 Bucharest Sport Club 00:35:00

Proba 2 50 metri liber - 10 ani - Baieti (91 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dobre Matei 4994 2007 YST Sport Club 99:99:99
5 Gavrila Andrei 5003 2007 Clubul Roman de Natatie 99:99:99

Seria: 2
1 Garfon Vlad 5002 2007 CSS Dinamo 99:99:99
2 Turlui Alexandru 4813 2007 Steaua CSA 00:56:78
3 Suveica Vlad 4451 2007 YST Sport Club 00:55:67
4 Preoteasa David 4551 2007 Steaua CSA 00:50:99
5 Radu Matei 4608 2007 Steaua CSA 00:55:59
6 Marinescu Nicolas 4294 2007 CSS Dinamo 00:55:82
7 Bucur Andrei 4988 2007 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
8 Serban Ionut Victor 4989 2007 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Iordan Andrei Bogdan 3799 2007 Obswim 00:47:85
2 Rotaru Patrick 4563 2007 CSS Dinamo 00:47:54
3 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 00:46:62
4 Sahin Yusuf Enes Dumitrescu 16169 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:00
5 Nedelcu Teodor Ionut 4560 2007 Steaua CSA 00:45:74
6 Ocneanu Vlad 4820 2007 Renovatio S.C. 00:46:67
7 David Simon 4784 2007 Renovatio S.C. 00:47:78
8 Ionescu Daniel 4516 2007 NAVI 00:48:20

Seria: 4
1 Dinica Ciprian 3063 2007 Median Bucuresti 00:44:40
2 Socol Denis Stefan 3009 2007 Obswim 00:43:49
3 Chiliment Alexis 3147 2007 Bucharest Sport Club 00:42:22
4 Raducanu Mario 4786 2007 Aqua Life Swim 00:41:23
5 Nicolae Rares Andrei 16163 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:30
6 Gomoi Andrei Horia 1975 2007 Renovatio S.C. 00:42:25
7 Marian Calin 4467 2007 Steaua CSA 00:43:60
8 Sendroiu David Matei 15696 2007 Performer 00:44:80

Seria: 5
1 Matei Mihnea 3835 2007 Aqua Sport Citius 00:41:03
2 Prunea Robert Ionut 16167 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:74
3 Aboud Adam 16145 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:52
4 Alecu Rares 4576 2007 CSS Ploiesti 00:40:00
5 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 00:40:23
6 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 00:40:55
7 Bercaru Rares 4577 2007 CSS Ploiesti 00:41:00
8 Siliste Indru 3508 2007 NAVI 00:41:12

Seria: 6
1 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 00:39:64
2 Din Luca 15831 2007 Dacia Mioveni 2012 00:39:34
3 Coman Stefan 3359 2007 CSS Dinamo 00:38:95
4 Grigore Andrei 3996 2007 NAVI 00:38:92
5 Bucur Toma 16338 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:95
6 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Renovatio S.C. 00:39:25
7 Popescu David 16165 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:35
8 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 00:39:86

Seria: 7
1 Bogdan Matei 4252 2007 Atack Team 00:38:80
2 Stangaciu Eugen 3881 2007 NAVI 00:38:48
3 Grama Stefan 3480 2007 Aqua Life Swim 00:38:28
4 Tengher Stefan 2315 2007 Aqua Sport Citius 00:38:23
5 Jurja Carol 16156 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:26
6 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Renovatio S.C. 00:38:33
7 Mirea Rares 15054 2007 Dacia Mioveni 2012 00:38:66
8 Pantea Eric 3951 2007 NAVI 00:38:83

Seria: 8
1 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 00:38:10
2 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 00:37:36
3 Utuleac Orlando 4585 2007 CSS Ploiesti 00:37:00
4 Pintiala Stefan Alexandru 2842 2007 CSS Dinamo 00:36:94
5 Oancea Marius 4581 2007 CSS Ploiesti 00:37:00
6 Alexandru Gabriel Dan 16146 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:21
8 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Aqua Life Swim 00:38:17

Seria: 9
1 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:36:58
2 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:31
3 Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:01
4 Bujor George Antonio 3784 2007 Aqua Life Swim 00:35:83
5 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 00:35:83
6 Kazmacz Enes 16157 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:18
8 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 00:36:89

Seria: 10
1 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:35:70
2 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:35:59
3 Antimir Cezar 2616 2007 Bucharest Sport Club 00:35:53
4 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:35:01
5 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Pescarusul Izvorani 00:35:37
6 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 00:35:54
7 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 00:35:64
8 Muraru Eduard Cristian 3977 2007 Bucharest Sport Club 00:35:80

Seria: 11
1 Bucur Nirus 4997 2007 C.S."Bogdan Ciubotaru" Constanta 00:35:00
2 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:34:55
3 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:33:85
4 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 00:33:45
5 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Bucharest Sport Club 00:33:57
6 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:34:41
7 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 00:34:99
8 Slavic Alexandru 15464 2007 Petrolul Ploiesti 00:35:00

Seria: 12
1 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 00:33:13
2 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:32:57
3 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:31:19
4 Briceag Darius 14949 2007 CSM Pitesti 00:31:05
5 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:31:06
6 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 00:32:53
7 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 00:32:90
8 Lupu Matei 2206 2007 Pescarusul Izvorani 00:33:15

Descalificari
1 Dinu Yan
Observatii: lipsa
4823 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Trandafir Cosmin Cristian
Observatii: lipsa
1961 2007 Bucharest Sport Club 00:37:65
3 El Lakkis Hassan
Observatii: lipsa
1963 2007 Bucharest Sport Club 00:36:43

Proba 3 50 metri liber - 11 ani - Baieti (73 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nicolae Cristian Nicolae 4987 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Alexandrescu Mihai Denis 14760 2006 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99
5 Mustata Daniel 5008 2006 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
2 Dinu Teodor 4982 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Ionescu Robert Andrei 3905 2006 Obswim 00:46:69
4 Dawara Ali 2796 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:83
5 Burtan Luca 4785 2006 Aqua Life Swim 00:44:65
6 Vasilescu Danut 3483 2006 YST Sport Club 00:50:30
7 Angheloiu Ionut 4990 2006 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 3
1 Minulescu David 4783 2006 Renovatio S.C. 00:41:00
2 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:39:43
3 Grigore Sebastian Philip Dumitru 2798 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:03
4 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:10
7 Ghitan Valentin Florin 2797 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:63
8 Badea Stefan 3482 2006 Aqua Life Swim 00:41:61

Seria: 4
1 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:80
2 Livciuc Cezar 3061 2006 Bucharest Sport Club 00:37:54
4 Butoi Robert 14140 2006 Dacia Mioveni 2012 00:37:10
5 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 00:37:19
6 Matei Razvan 3160 2006 Aqua Sport Citius 00:37:39
7 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 00:37:73
8 Stoian Andrei Constantin 4308 2006 Bucharest Sport Club 00:37:95

Seria: 5
1 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Pescarusul Izvorani 00:37:03
3 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 00:36:40
4 Dan Tudor 2004 2006 Pescarusul Izvorani 00:36:32
5 Cojocaru Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 00:36:38
6 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 CSS 1 Bucuresti 00:36:58
7 Ion David Alexandru 3252 2006 Renovatio S.C. 00:36:77
8 Costache Eduard Valentin 2795 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:06

Seria: 6
1 Mojorlic Liviu 2191 2006 Aqua Sport Citius 00:36:07
2 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:35:82
3 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 CSS 1 Bucuresti 00:35:65
4 Stoica Robert 4589 2006 CSS Ploiesti 00:35:48
5 Ionescu Andrei 2800 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:65
6 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 00:35:76
7 Fleschiu David 15556 2006 Atack Team 00:36:01
8 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 00:36:19

Seria: 7
1 Rosu Marius 1515 2006 Aqua Sport Citius 00:35:18
2 Dobre Teodor 3156 2006 Aqua Sport Citius 00:35:11
3 Manole Vlad 3532 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:91
4 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:34:75
5 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:87
6 Tincoca Giuliano 12414 2006 Dacia Mioveni 2012 00:35:02
7 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Sport Citius 00:35:16

Seria: 8
1 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 00:34:59
2 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Bucharest Sport Club 00:33:52
3 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:33:40
4 Tanase Gabriel 15735 2006 CSM Pitesti 00:33:00
5 Seksi Luca 2401 2006 Bucharest Sport Club 00:33:19
6 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:33:49
7 Culea Petre Cristian 1614 2006 CSS 1 Bucuresti 00:33:57
8 Matei Vlad 3159 2006 Aqua Sport Citius 00:34:62

Seria: 9
1 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Life Swim 00:32:95
2 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:32:85
3 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 00:32:45
4 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:32:09
5 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:32:17
6 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:32:60
7 Rotaru Luca Stefan 4023 2006 Aqua Life Swim 00:32:93
8 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 00:32:99

Seria: 10
1 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:31:98
2 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Pescarusul Izvorani 00:31:66
3 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 00:31:28
4 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 00:30:80
6 Dobrescu Mihai 14919 2006 CSM Pitesti 00:31:47
7 Tuica Mario 15053 2006 Dacia Mioveni 2012 00:31:96
8 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:32:02

Descalificari
1 Pirvu Adrian
Observatii: lipsa
3511 2006 Renovatio S.C. 00:38:82
2 Ficiu Bogdan Andrei
Observatii: lipsa
3475 2006 CSS 1 Bucuresti 00:39:13
3 Costescu Stefan
Observatii: lipsa
15558 2006 Atack Team 00:37:36
4 Barbu Luis
Observatii: lipsa
2975 2006 Bucharest Sport Club 00:36:64
5 Pirvu Cristian
Observatii: lipsa
3510 2006 Renovatio S.C. 00:35:18
6 Mihalache Vlad
Observatii:
2979 2006 Aqua Sport Citius 00:31:18

Proba 4 50 metri liber - 9 ani - Fete (51 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ratiu Andreea 5007 2008 Median Bucuresti 99:99:99
4 Rambas Maria 4986 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Teodorescu Maya Melisa 5000 2008 Pescarusul Izvorani 99:99:99

Seria: 2
1 Tache Rebeca 4830 2008 Pescarusul Izvorani 99:99:99
2 Badescu Alexandra 4993 2008 Timex Bucuresti 99:99:99
3 Mateescu Ana Maria 4273 2008 Pescarusul Izvorani 01:00:03
4 Stoian Bianca 4371 2008 NAVI 00:53:34
5 Lupascu Liliana 4564 2008 CSS Dinamo 00:53:55
6 Antone Cleopatra Marinela 4011 2008 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:02:22
7 Savulescu Maria 4992 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
8 Tache Amalia Maria 4985 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Ghimpu Sara 4552 2008 Steaua CSA 00:48:73
2 Culea Adriana 4369 2008 NAVI 00:45:27
3 Chirnogeanu Adina 4368 2008 NAVI 00:43:92
5 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 00:43:36
7 Constantinescu Anna 1941 2008 Atack Team 00:47:86

Seria: 4
1 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 00:41:77
2 Popescu Andreea 3392 2008 Aqua Life Swim 00:41:62
3 Rednic-Achim Daria Maria 4237 2008 NAVI 00:40:56
4 Predoiu Iarina 4280 2008 Renovatio S.C. 00:40:20
5 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:40:49
6 Chirica Ana 3989 2008 Aqua Sport Citius 00:40:70
7 Rozorea Maria Carla 4393 2008 Dinamo Bucuresti 00:41:66
8 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 00:43:09

Seria: 5
1 Magureanu Jessica 3401 2008 NAVI 00:39:59
2 Croitoru Maya 4413 2008 Aqua Sport Citius 00:39:00
3 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 00:38:81
4 Sofronie Natalia Ioana 16171 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:45
5 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:56
6 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 00:38:90
7 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:39:47
8 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:39:94

Seria: 6
1 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 00:38:10
2 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:37:01
3 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:36:91
5 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:36:35
6 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 00:37:00
7 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:37:46
8 Lupu Maria 3406 2008 NAVI 00:38:25

Seria: 7
2 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 NAVI 00:35:20
3 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:34:25
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:32:99
5 Munteanu Mihaela 4998 2008 C.S."Bogdan Ciubotaru" Constanta 00:34:12
6 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 00:34:67
7 Predescu Simona Maria 4353 2008 Dinamo Bucuresti 00:35:42
8 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:35:58

Descalificari
1 Daia Maria
Observatii: lipsa
2775 2008 Bucharest Sport Club 00:43:10
2 Lukacs Rebeca
Observatii: lipsa
4414 2008 Clubul Roman de Natatie 00:44:05
3 Voicu Ana Maria
Observatii: liupsa
3998 2008 NAVI 00:52:96
4 Togoe Ioana Maria
Observatii: lipsa
2764 2008 Renovatio S.C. 00:35:65
5 Ban Alexia Maria
Observatii:
3388 2008 Aqua Sport Citius 00:35:47

Proba 5 50 metri liber - 10 ani - Fete (75 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mustata Ana 4879 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Gheorghe Maria 4967 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Zgardan Maria 4816 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Epurescu Maria 4550 2007 Steaua CSA 00:55:33
2 Stancu Elena Alexandra 4449 2007 YST Sport Club 00:52:80
3 Gheorghe Andra 2185 2007 Median Bucuresti 00:50:33
4 Dumitru Bianca Ioana 16155 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:89
5 Saraidan Ana 16170 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:85
6 Stanemir Denissa Alexia 3276 2007 Renovatio S.C. 00:51:05
7 Zgardan Ioana 4817 2007 Aqua Sport Citius 00:53:31
8 Florea Ilinca 4995 2007 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Bulata Geanina Andreea Eliza 3459 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:47
2 Matei Teodora 4983 2007 CSS Ploiesti 00:45:00
3 Toba Andreea 4464 2007 Steaua CSA 00:44:22
4 Visan Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 00:43:75
5 Oltean Alexandra 3814 2007 Aqua Sport Citius 00:43:77
6 Dan Alexandra 4415 2007 Clubul Roman de Natatie 00:44:58
7 Dragomir Antonia Elena 4445 2007 Steaua CSA 00:45:02
8 Margarit Andrada 3487 2007 Pescarusul Izvorani 00:48:56

Seria: 4
1 Socate Raluca 3018 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:12
2 Vasile Diana 4596 2007 CSS Ploiesti 00:43:00
3 Raceanu Elena Alexandra 4446 2007 Steaua CSA 00:42:65
4 Socate Bianca 3017 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:15
5 Pletoiu Maria 2994 2007 Renovatio S.C. 00:42:36
6 Gorcea Sabrina 2581 2007 Aqua Sport Citius 00:42:75
7 Zamfir Miruna Gabriela 16174 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:03
8 Ciomardac Miruna 4277 2007 Aqua Sport Citius 00:43:27

Seria: 5
1 Melenciuc Sarah 4594 2007 CSS Ploiesti 00:42:00
2 Popa Maria Roberta Karina 16164 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:95
3 Sava Carla 3995 2007 NAVI 00:41:87
4 Maican Alexandra Maria 16159 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:09
5 Francisc Diana 4453 2007 Clubul Roman de Natatie 00:41:74
6 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 00:41:89
7 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Bucharest Sport Club 00:41:99
8 Mindroc Denisa Elena 16161 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:06

Seria: 6
1 Sinescu Alexia 4437 2007 Renovatio S.C. 00:40:35
2 Ruse Claudia 2615 2007 Bucharest Sport Club 00:39:90
3 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 Bucharest Sport Club 00:39:85
4 Mihai Delia 2779 2007 Aqua Sport Citius 00:39:44
5 Stefan Denisa Mihaela 3222 2007 CSS 1 Bucuresti 00:39:72
6 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 00:39:86
8 Furtuna Maria 4591 2007 CSS Ploiesti 00:41:00

Seria: 7
1 Calinoiu Stefania 3101 2007 Dinamo Bucuresti 00:38:93
2 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 00:38:17
3 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:01
4 Enache Maria 2983 2007 Timex Bucuresti 00:37:60
5 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:83
6 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:38:09
7 Traistaru Amalia Andreea 3785 2007 Aqua Life Swim 00:38:88
8 Telegeanu Ioana 4595 2007 CSS Ploiesti 00:39:00

Seria: 8
1 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:24
2 Tarantis Maia 15055 2007 Dacia Mioveni 2012 00:37:10
3 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 00:36:88
4 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:36:47
5 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:36:50
6 Marin Alexandra 4593 2007 CSS Ploiesti 00:37:00
7 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Dinamo Bucuresti 00:37:18

Seria: 9
1 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 00:35:99
2 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Renovatio S.C. 00:35:54
3 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Renovatio S.C. 00:35:40
4 Parvu Mihaela Adriana 3229 2007 Aqua Sport Citius 00:35:02
5 Preda Irina Ana 3096 2007 Bucharest Sport Club 00:35:17
6 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:35:49
7 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:35:55
8 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:36:07

Seria: 10
1 Surugiu Emilia 16409 2007 CSM Pitesti 00:34:37
2 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 00:33:89
3 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:33:08
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:31:92
5 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:32:13
6 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:33:48
7 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:34:18
8 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 Bucharest Sport Club 00:34:67

Descalificari
1 Blanariu Corina
Observatii: lipsa
4561 2007 Steaua CSA 00:40:09
2 Matei Petra Dora
Observatii: lipsa
1797 2007 Bucharest Sport Club 00:37:42

Proba 6 50 metri liber - 11 ani - Fete (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Leu Ema 5001 2006 Median Bucuresti 99:99:99
4 Radu Sherine 4999 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
5 Raducanu Teodora Ana Maria 4984 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Dragan Alexandra 4966 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Toma Roxana A0817 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Nicolae Andreea Maria 2540 2006 CSS 2 Bucuresti 00:50:60
2 Stan Gabriela Alexandra 2812 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:93
3 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 00:39:87
4 Barbuta Maria 4454 2006 Clubul Roman de Natatie 00:38:65
5 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Dinamo Bucuresti 00:38:78
6 Voicu Bianca Maria 4443 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:78
7 Cojocaru Alesia 4325 2006 Timex Bucuresti 00:43:21

Seria: 3
1 Dobrican Ioana Ruxandra 3974 2006 Pescarusul Izvorani 00:37:69
2 Popa Miruna 2577 2006 Timex Bucuresti 00:37:20
3 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 00:36:79
4 Meresescu Irina 3026 2006 NAVI 00:35:32
5 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:35:86
6 Radulescu Alexandra 2583 2006 Delfinul Bucuresti 00:36:89
7 Grigorescu Beatrice 4455 2006 Clubul Roman de Natatie 00:37:63
8 Galmeanu Maria 4469 2006 Aqua Sport Citius 00:38:07

Seria: 4
1 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:16
2 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:34:79
3 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 00:34:58
4 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:34:20
5 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:34:41
6 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:34:73
7 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:95
8 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:28

Seria: 5
1 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:33:92
2 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:33:81
3 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:33:57
4 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 00:33:31
5 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 00:33:55
6 Iordan Alessia 2492 2006 Renovatio S.C. 00:33:59
7 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Pescarusul Izvorani 00:33:86
8 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 00:34:16

Seria: 6
1 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:33:15
3 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 00:32:13
4 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:31:24
5 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:31:80
6 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 00:32:56
7 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 00:33:00
8 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:33:27

Descalificari
1 Vasilescu Nicoleta
Observatii: lipsa
4996 2006 Atack Team 99:99:99
2 Burcea Andreea Miruna
Observatii: lipsa
5005 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Dragomir Ioana
Observatii: lipsa
2258 2006 C.S. Barracuda Campina 00:32:91

Proba 7 50 metri bras - 9 ani - Baieti (71 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Maschiu Matteo Florian 4835 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Balasa Daniel 5006 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Nicolae Alexandru 3065 2008 Median Bucuresti 99:99:99
4 Olaru Theodor Alexandru 4643 2008 Dinamo Bucuresti 01:25:88
5 State Matei 5004 2008 NAVI 99:99:99
6 Bezer Bogdan 4991 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
7 Penciu David Ioan 3857 2008 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99

Seria: 2
1 Dumitru Andrei 4833 2008 Aqua Life Swim 01:14:87
2 Tutulan Radu 4405 2008 Aqua Sport Citius 01:13:00
3 Tornea Andrei 3828 2008 Aqua Sport Citius 01:11:55
4 Margineanu Mateo 3826 2008 Aqua Sport Citius 01:08:48
5 Anghel David 3291 2008 CSS Dinamo 01:08:51
6 Baricz Stefan 4648 2008 Renovatio S.C. 01:12:63
7 Ursascu David Andrei 4630 2008 CSS 2 Bucuresti 01:14:44

Seria: 3
1 Ionescu Alexandru 3372 2008 Aqua Sport Citius 01:04:60
2 Biclineru Bogdan 3167 2008 Renovatio S.C. 01:03:06
3 Percea Tudor 3964 2008 Renovatio S.C. 01:02:80
4 Stefan Andreas Christian 4524 2008 Bucharest Sport Club 01:02:26
5 Spiridon Daren Andrei 3781 2008 Aqua Life Swim 01:02:46
6 Dinu Eric 3829 2008 Aqua Sport Citius 01:02:90
7 Panait Alexandru 3236 2008 NAVI 01:03:14
8 Chibac David 4004 2008 NAVI 01:05:26

Seria: 4
1 Ciobanu Vlad 4012 2008 Steaua CSA 01:01:27
2 Enache Andrei 3402 2008 Steaua CSA 01:00:52
3 Dobrescu Bogdan 4301 2008 Renovatio S.C. 01:00:26
4 Judet Toni Andrei 3344 2008 Dinamo Bucuresti 00:58:09
6 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 CSS 1 Bucuresti 01:00:32
7 Sava Alexandru 4003 2008 NAVI 01:00:70

Seria: 5
1 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 00:57:54
2 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 00:56:66
3 Boboc David 4005 2008 Aqua Life Swim 00:55:82
4 Panait Radu 4263 2008 Steaua CSA 00:55:06
5 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 00:55:33
7 Constantin David 3992 2008 Aqua Sport Citius 00:57:28

Seria: 6
1 Moise Matei 4422 2008 Renovatio S.C. 00:54:17
2 Iordache Tudor 4401 2008 Aqua Sport Citius 00:53:93
3 Degeratu David 4394 2008 Aqua Life Swim 00:53:40
4 Tanase Rares 3830 2008 Aqua Sport Citius 00:53:16
5 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 00:53:40
6 Lupusoru Vlad 3946 2008 NAVI 00:53:81
7 Badita Radu Nicolae 4523 2008 Dinamo Bucuresti 00:53:97
8 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 00:54:66

Seria: 7
1 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Renovatio S.C. 00:52:90
2 Micu Tudor 4403 2008 Aqua Sport Citius 00:52:17
3 Petrisor Alexandru 2716 2008 Dinamo Bucuresti 00:51:16
4 Barbu Tiberiu 13994 2008 CSM Pitesti 00:50:00
5 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 00:50:70
6 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:52:13
7 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 00:52:69
8 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 00:52:98

Seria: 8
1 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:48:98
2 Rotaru Petru 4395 2008 Aqua Life Swim 00:48:31
3 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:47:88
4 Danu Alexandru 2754 2008 NAVI 00:47:01
5 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 00:47:86
6 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 00:48:22
7 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:48:57
8 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 00:49:21

Seria: 9
1 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:45:61
2 Chirita Petru 2987 2008 Renovatio S.C. 00:44:51
3 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 00:44:20
4 Urzica Andrei 3405 2008 NAVI 00:42:29
5 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:42:94
6 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:44:38
7 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 00:45:41
8 Sararu Vlad 3347 2008 Steaua CSA 00:45:75

Descalificari
1 Ionescu Andrei
Observatii: lipsa
4631 2008 CSS 2 Bucuresti 01:23:02
2 Manea Denis Nicholas
Observatii: lipsa
3430 2008 Bucharest Sport Club 00:59:22
3 Marinescu Matei
Observatii: lipsa
2719 2008 Bucharest Sport Club 01:01:93
4 Vlaicu Andrei Dragos
Observatii: lipsa
4427 2008 Steaua CSA 00:55:93
5 Robu Mihai
Observatii: lipsa
3239 2008 Aqua Sport Citius 00:57:65

Proba 8 50 metri bras - 10 ani - Baieti (89 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Radu Matei 4608 2007 Steaua CSA 99:99:99
5 Garfon Vlad 5002 2007 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Ocneanu Vlad 4820 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Dobre Matei 4994 2007 YST Sport Club 99:99:99
4 Bucur Andrei 4988 2007 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Serban Ionut Victor 4989 2007 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Gavrila Andrei 5003 2007 Clubul Roman de Natatie 99:99:99

Seria: 3
1 Turlui Alexandru 4813 2007 Steaua CSA 01:22:23
2 David Simon 4784 2007 Renovatio S.C. 01:17:48
3 Sendroiu David Matei 15696 2007 Performer 01:11:92
4 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 01:07:62
5 Suveica Vlad 4451 2007 YST Sport Club 01:11:63
6 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 01:11:92
7 Nedelcu Teodor Ionut 4560 2007 Steaua CSA 01:20:33
8 Marinescu Nicolas 4294 2007 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 4
1 Bogdan Matei 4252 2007 Atack Team 01:03:37
2 Prunea Robert Ionut 16167 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:45
3 Coman Stefan 3359 2007 CSS Dinamo 01:00:23
4 Popescu David 16165 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:93
5 Dinica Ciprian 3063 2007 Median Bucuresti 00:59:66
6 Ionescu Daniel 4516 2007 NAVI 01:01:01
7 Marian Calin 4467 2007 Steaua CSA 01:02:55
8 Grama Stefan 3480 2007 Aqua Life Swim 01:06:07

Seria: 5
1 Sahin Yusuf Enes Dumitrescu 16169 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:48
2 Preoteasa David 4551 2007 Steaua CSA 00:58:15
3 Bujor George Antonio 3784 2007 Aqua Life Swim 00:57:33
4 Jurja Carol 16156 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:95
5 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 00:57:22
6 Stangaciu Eugen 3881 2007 NAVI 00:57:47
7 Nicolae Rares Andrei 16163 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:28
8 Raducanu Mario 4786 2007 Aqua Life Swim 00:58:49

Seria: 6
1 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 00:56:79
2 Alexandru Gabriel Dan 16146 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:31
3 Chiliment Alexis 3147 2007 Bucharest Sport Club 00:55:99
4 Oancea Marius 4581 2007 CSS Ploiesti 00:55:00
5 Gomoi Andrei Horia 1975 2007 Renovatio S.C. 00:55:39
6 Alecu Rares 4576 2007 CSS Ploiesti 00:56:00
7 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Renovatio S.C. 00:56:67
8 Matei Mihnea 3835 2007 Aqua Sport Citius 00:56:89

Seria: 7
1 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 00:54:43
2 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:53:99
3 Bucur Toma 16338 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:95
5 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 00:52:80
6 Kazmacz Enes 16157 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:71
7 Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:40
8 Utuleac Orlando 4585 2007 CSS Ploiesti 00:55:00

Seria: 8
1 Bercaru Rares 4577 2007 CSS Ploiesti 00:52:00
2 Siliste Indru 3508 2007 NAVI 00:51:61
3 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:51:60
4 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 00:50:84
5 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Aqua Life Swim 00:51:22
6 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:51:61
7 Grigore Andrei 3996 2007 NAVI 00:51:72
8 Pintiala Stefan Alexandru 2842 2007 CSS Dinamo 00:52:54

Seria: 9
1 Din Luca 15831 2007 Dacia Mioveni 2012 00:50:62
2 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 00:50:25
4 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:49:87
5 Mirea Rares 15054 2007 Dacia Mioveni 2012 00:49:89
6 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:00
7 Muraru Eduard Cristian 3977 2007 Bucharest Sport Club 00:50:32
8 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 00:50:76

Seria: 10
1 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 00:49:63
2 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:49:11
4 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 00:47:24
5 Lupu Matei 2206 2007 Pescarusul Izvorani 00:48:56
6 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Renovatio S.C. 00:49:00
7 Tengher Stefan 2315 2007 Aqua Sport Citius 00:49:24

Seria: 11
1 Bucur Nirus 4997 2007 C.S."Bogdan Ciubotaru" Constanta 00:47:00
2 Antimir Cezar 2616 2007 Bucharest Sport Club 00:46:03
3 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:45:35
4 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 00:45:12
5 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 00:45:33
6 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:45:58
7 Slavic Alexandru 15464 2007 Petrolul Ploiesti 00:46:80
8 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 00:47:13

Seria: 12
2 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 00:43:60
3 Briceag Darius 14949 2007 CSM Pitesti 00:43:38
4 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 00:43:01
5 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Bucharest Sport Club 00:43:22
6 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:43:41
7 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:43:76
8 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:45:06

Descalificari
1 Rotaru Patrick
Observatii:
4563 2007 CSS Dinamo 99:99:99
2 Dinu Yan
Observatii: lipsa
4823 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Pantea Eric
Observatii:
3951 2007 NAVI 00:52:59
4 Aboud Adam
Observatii:
16145 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:94
5 Petre Eduard Ionut
Observatii:
2160 2007 Pescarusul Izvorani 00:48:86
6 El Lakkis Hassan
Observatii: lipsa
1963 2007 Bucharest Sport Club 00:49:71
7 Trandafir Cosmin Cristian
Observatii: lipsa
1961 2007 Bucharest Sport Club 00:44:95

Proba 9 50 metri bras - 11 ani - Baieti (68 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dinu Teodor 4982 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Nicolae Cristian Nicolae 4987 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Stoica Robert 4589 2006 CSS Ploiesti 99:99:99
6 Alexandrescu Mihai Denis 14760 2006 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
1 Burtan Luca 4785 2006 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Dawara Ali 2796 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:17
3 Costache Eduard Valentin 2795 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:69
4 Stoian Andrei Constantin 4308 2006 Bucharest Sport Club 00:55:82
5 Grigore Sebastian Philip Dumitru 2798 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:03
6 Ionescu Robert Andrei 3905 2006 Obswim 00:56:73
7 Badea Stefan 3482 2006 Aqua Life Swim 01:00:99
8 Angheloiu Ionut 4990 2006 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 3
1 Matei Razvan 3160 2006 Aqua Sport Citius 00:54:93
2 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:20
3 Cojocaru Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 00:53:74
4 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 00:53:31
6 Minulescu David 4783 2006 Renovatio S.C. 00:53:90
7 Dobre Teodor 3156 2006 Aqua Sport Citius 00:54:82
8 Vasilescu Danut 3483 2006 YST Sport Club 00:54:97

Seria: 4
1 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:52:61
3 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 00:51:93
4 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 00:50:95
6 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:51:99
7 Rosu Marius 1515 2006 Aqua Sport Citius 00:52:57
8 Manole Vlad 3532 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:14

Seria: 5
1 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 CSS 1 Bucuresti 00:50:21
2 Butoi Robert 14140 2006 Dacia Mioveni 2012 00:50:10
4 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 00:48:59
5 Livciuc Cezar 3061 2006 Bucharest Sport Club 00:48:73
6 Dobrescu Mihai 14919 2006 CSM Pitesti 00:48:80
7 Ion David Alexandru 3252 2006 Renovatio S.C. 00:50:17
8 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Life Swim 00:50:24

Seria: 6
1 Culea Petre Cristian 1614 2006 CSS 1 Bucuresti 00:48:47
2 Seksi Luca 2401 2006 Bucharest Sport Club 00:47:63
3 Tincoca Giuliano 12414 2006 Dacia Mioveni 2012 00:47:28
4 Dan Tudor 2004 2006 Pescarusul Izvorani 00:47:13
5 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 CSS 1 Bucuresti 00:47:19
6 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Sport Citius 00:47:56
8 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:48:54

Seria: 7
1 Ionescu Andrei 2800 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:00
2 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:46:49
3 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:19
4 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 00:46:08
5 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:46:10
6 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 00:46:34
7 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 00:46:87
8 Fleschiu David 15556 2006 Atack Team 00:47:06

Seria: 8
1 Tuica Mario 15053 2006 Dacia Mioveni 2012 00:45:44
2 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:44:87
3 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:44:03
4 Matei Vlad 3159 2006 Aqua Sport Citius 00:43:86
5 Tanase Gabriel 15735 2006 CSM Pitesti 00:43:93
6 Mojorlic Liviu 2191 2006 Aqua Sport Citius 00:44:43
7 Rotaru Luca Stefan 4023 2006 Aqua Life Swim 00:45:19
8 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:45:60

Seria: 9
1 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:42:73
2 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 00:41:96
3 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:39:93
4 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:39:33
5 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 00:39:48
6 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Bucharest Sport Club 00:40:02
7 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Pescarusul Izvorani 00:42:60
8 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 00:42:76

Descalificari
1 Pirvu Adrian
Observatii: lipsa
3511 2006 Renovatio S.C. 00:53:44
2 Pirvu Cristian
Observatii: lipsa
3510 2006 Renovatio S.C. 00:52:42
3 Barbu Luis
Observatii: lipsa
2975 2006 Bucharest Sport Club 00:51:08
4 Ficiu Bogdan Andrei
Observatii: lipsa
3475 2006 CSS 1 Bucuresti 00:48:75
5 Costescu Stefan
Observatii: lipsa
15558 2006 Atack Team 00:48:45

Proba 10 50 metri bras - 9 ani - Fete (48 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Savulescu Maria 4992 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Antone Cleopatra Marinela 4011 2008 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
4 Mihaescu Alexandra Maria 3855 2008 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:17:30
5 Badescu Alexandra 4993 2008 Timex Bucuresti 99:99:99
6 Tache Rebeca 4830 2008 Pescarusul Izvorani 99:99:99
7 Tache Amalia Maria 4985 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
8 Lupascu Liliana 4564 2008 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Stoian Bianca 4371 2008 NAVI 01:06:77
2 Ghimpu Sara 4552 2008 Steaua CSA 01:03:70
3 Culea Adriana 4369 2008 NAVI 01:01:23
4 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 01:00:03
6 Predoiu Iarina 4280 2008 Renovatio S.C. 01:03:09
8 Constantinescu Anna 1941 2008 Atack Team 01:13:78

Seria: 3
3 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 00:56:54
4 Chirnogeanu Adina 4368 2008 NAVI 00:55:05
5 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:55:07
6 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 00:57:44
7 Popescu Andreea 3392 2008 Aqua Life Swim 00:59:41
8 Rozorea Maria Carla 4393 2008 Dinamo Bucuresti 00:59:76

Seria: 4
1 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:53:98
2 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 00:53:12
3 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 00:52:67
4 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:51:94
5 Munteanu Mihaela 4998 2008 C.S."Bogdan Ciubotaru" Constanta 00:52:44
6 Magureanu Jessica 3401 2008 NAVI 00:52:70
7 Rednic-Achim Daria Maria 4237 2008 NAVI 00:53:40
8 Chirica Ana 3989 2008 Aqua Sport Citius 00:54:93

Seria: 5
1 Lupu Maria 3406 2008 NAVI 00:51:56
2 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:50:14
3 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:49:01
4 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 00:47:24
5 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:48:07
6 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:94
7 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 00:51:12
8 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 00:51:58

Seria: 6
1 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 NAVI 00:46:74
2 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 00:46:41
3 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Renovatio S.C. 00:46:36
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:43:64
5 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:44:10
6 Predescu Simona Maria 4353 2008 Dinamo Bucuresti 00:46:38
7 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:46:52
8 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:47:14

Descalificari
1 Rambas Maria
Observatii: lipsa
4986 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Daia Maria
Observatii: lipsa
2775 2008 Bucharest Sport Club 01:01:01
3 Voicu Ana Maria
Observatii: lipsa
3998 2008 NAVI 01:05:55
4 Croitoru Maya
Observatii:
4413 2008 Aqua Sport Citius 00:59:48
5 Sofronie Natalia Ioana
Observatii:
16171 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:84

Proba 11 50 metri bras - 10 ani - Fete (75 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dan Alexandra 4415 2007 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
4 Mustata Ana 4879 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Gheorghe Andra 2185 2007 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Florea Ilinca 4995 2007 Atack Team 99:99:99
2 Stancu Elena Alexandra 4449 2007 YST Sport Club 01:15:00
3 Zgardan Maria 4816 2007 Aqua Sport Citius 01:12:77
4 Sinescu Alexia 4437 2007 Renovatio S.C. 01:05:66
6 Margarit Andrada 3487 2007 Pescarusul Izvorani 01:13:35
7 Enache Maria 2983 2007 Timex Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
2 Stanemir Denissa Alexia 3276 2007 Renovatio S.C. 01:03:35
3 Traistaru Amalia Andreea 3785 2007 Aqua Life Swim 01:01:00
4 Visan Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 01:00:06
6 Socate Raluca 3018 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:60
7 Popa Maria Roberta Karina 16164 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:67
8 Zgardan Ioana 4817 2007 Aqua Sport Citius 01:05:46

Seria: 4
1 Toba Andreea 4464 2007 Steaua CSA 00:58:95
2 Gorcea Sabrina 2581 2007 Aqua Sport Citius 00:58:44
3 Dragomir Antonia Elena 4445 2007 Steaua CSA 00:57:67
4 Dumitru Bianca Ioana 16155 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:12
5 Socate Bianca 3017 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:31
6 Raceanu Elena Alexandra 4446 2007 Steaua CSA 00:58:38
7 Ciomardac Miruna 4277 2007 Aqua Sport Citius 00:58:82
8 Saraidan Ana 16170 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:44

Seria: 5
1 Tarantis Maia 15055 2007 Dacia Mioveni 2012 00:56:45
2 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Bucharest Sport Club 00:55:63
3 Francisc Diana 4453 2007 Clubul Roman de Natatie 00:55:29
4 Maican Alexandra Maria 16159 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:06
5 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:55:09
6 Pletoiu Maria 2994 2007 Renovatio S.C. 00:55:61
7 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 00:55:75
8 Sava Carla 3995 2007 NAVI 00:56:64

Seria: 6
1 Matei Teodora 4983 2007 CSS Ploiesti 00:55:00
2 Furtuna Maria 4591 2007 CSS Ploiesti 00:55:00
3 Ruse Claudia 2615 2007 Bucharest Sport Club 00:54:75
4 Oltean Alexandra 3814 2007 Aqua Sport Citius 00:53:63
5 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 00:54:64
6 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 00:54:78
7 Vasile Diana 4596 2007 CSS Ploiesti 00:55:00
8 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Renovatio S.C. 00:55:04

Seria: 7
1 Mihai Delia 2779 2007 Aqua Sport Citius 00:52:83
2 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 Bucharest Sport Club 00:52:13
3 Marin Alexandra 4593 2007 CSS Ploiesti 00:52:00
4 Telegeanu Ioana 4595 2007 CSS Ploiesti 00:52:00
5 Melenciuc Sarah 4594 2007 CSS Ploiesti 00:52:00
6 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:02
7 Zamfir Miruna Gabriela 16174 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:43
8 Stefan Denisa Mihaela 3222 2007 CSS 1 Bucuresti 00:53:54

Seria: 8
1 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:50:86
2 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:50:20
3 Parvu Mihaela Adriana 3229 2007 Aqua Sport Citius 00:49:84
4 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Dinamo Bucuresti 00:49:71
5 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:82
7 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:40
8 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 00:51:38

Seria: 9
1 Mindroc Denisa Elena 16161 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:37
2 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:48:92
3 Surugiu Emilia 16409 2007 CSM Pitesti 00:46:40
4 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Renovatio S.C. 00:45:74
5 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:46:29
6 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:47:97
7 Calinoiu Stefania 3101 2007 Dinamo Bucuresti 00:49:31
8 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:49:68

Seria: 10
1 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 Bucharest Sport Club 00:45:27
2 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 00:44:27
3 Preda Irina Ana 3096 2007 Bucharest Sport Club 00:43:33
4 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:42:01
5 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:42:70
6 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:43:99
7 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:44:37
8 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 00:45:44

Descalificari
1 Bulata Geanina Andreea Eliza
Observatii:
3459 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:78
2 Gheorghe Maria
Observatii: lipsa
4967 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Epurescu Maria
Observatii:
4550 2007 Steaua CSA 01:05:35
4 Blanariu Corina
Observatii: lipsa
4561 2007 Steaua CSA 01:00:34
5 Matei Petra Dora
Observatii: lipsa
1797 2007 Bucharest Sport Club 00:49:99

Proba 12 50 metri bras - 11 ani - Fete (45 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Radu Sherine 4999 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
4 Raducanu Teodora Ana Maria 4984 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Cojocaru Alesia 4325 2006 Timex Bucuresti 99:99:99
6 Leu Ema 5001 2006 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Burcea Andreea Miruna 5005 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Dobrican Ioana Ruxandra 3974 2006 Pescarusul Izvorani 01:05:78
3 Grigorescu Beatrice 4455 2006 Clubul Roman de Natatie 00:57:56
4 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 00:56:48
5 Galmeanu Maria 4469 2006 Aqua Sport Citius 00:57:12
6 Stan Gabriela Alexandra 2812 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:73
7 Dragan Alexandra 4966 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Toma Roxana A0817 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Voicu Bianca Maria 4443 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:81
2 Iordan Alessia 2492 2006 Renovatio S.C. 00:51:38
3 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 00:50:43
4 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:49:04
5 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:74
6 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Pescarusul Izvorani 00:50:84
7 Radulescu Alexandra 2583 2006 Delfinul Bucuresti 00:51:71
8 Nicolae Andreea Maria 2540 2006 CSS 2 Bucuresti 00:52:21

Seria: 4
1 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:64
2 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:30
3 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 00:47:68
4 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 00:47:39
5 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:47:53
6 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:47:81
7 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 00:48:55
8 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Dinamo Bucuresti 00:48:76

Seria: 5
1 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 00:47:10
2 Meresescu Irina 3026 2006 NAVI 00:46:74
3 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:45:64
4 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:44:94
5 Popa Miruna 2577 2006 Timex Bucuresti 00:45:29
6 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:46:68
7 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:46:94
8 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:47:14

Seria: 6
1 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:43:10
2 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:42:57
3 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 00:41:69
4 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:40:14
5 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 00:40:68
7 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:42:87
8 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 00:44:73

Descalificari
1 Vasilescu Nicoleta
Observatii: lipsa
4996 2006 Atack Team 99:99:99
2 Dragomir Ioana
Observatii: lipsa
2258 2006 C.S. Barracuda Campina 00:42:50

Proba 13 200 metri liber - 9 ani - Baieti (65 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Baricz Stefan 4648 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Rotaru Petru 4395 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Balasa Daniel 5006 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Tornea Andrei 3828 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Boboc David 4005 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
7 Bezer Bogdan 4991 2008 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 3
1 Zaharie David 4417 2008 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
2 Sararu Vlad 3347 2008 Steaua CSA 99:99:99
5 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Spiridon Daren Andrei 3781 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
7 Dobrescu Bogdan 4301 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Radu Stefan Rares 4418 2008 Clubul Roman de Natatie 99:99:99

Seria: 4
2 Panait Radu 4263 2008 Steaua CSA 99:99:99
3 Nicolae Alexandru 3065 2008 Median Bucuresti 99:99:99
4 Degeratu David 4394 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Petrisor Alexandru 2716 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 5
1 Chibac David 4004 2008 NAVI 03:51:00
3 Percea Tudor 3964 2008 Renovatio S.C. 03:33:40
4 Moise Matei 4422 2008 Renovatio S.C. 03:28:63
5 Ionescu Alexandru 3372 2008 Aqua Sport Citius 03:28:65
6 Sava Alexandru 4003 2008 NAVI 03:40:00
7 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 03:50:01
8 Maschiu Matteo Florian 4835 2008 Renovatio S.C. 03:55:60

Seria: 6
1 Stefan Andreas Christian 4524 2008 Bucharest Sport Club 03:21:47
3 Tanase Rares 3830 2008 Aqua Sport Citius 03:16:16
4 Biclineru Bogdan 3167 2008 Renovatio S.C. 03:12:73
5 Dinu Eric 3829 2008 Aqua Sport Citius 03:13:01
7 Lupusoru Vlad 3946 2008 NAVI 03:20:00
8 Tutulan Radu 4405 2008 Aqua Sport Citius 03:25:91

Seria: 7
1 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Renovatio S.C. 03:11:31
2 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 03:09:16
3 Danu Alexandru 2754 2008 NAVI 03:05:00
4 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 03:00:90
5 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 03:03:00
6 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 03:08:59
7 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 03:10:00

Seria: 8
1 Micu Tudor 4403 2008 Aqua Sport Citius 02:55:46
2 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 02:49:00
3 Chirita Petru 2987 2008 Renovatio S.C. 02:48:00
4 Barbu Tiberiu 13994 2008 CSM Pitesti 02:45:00
5 Iordache Tudor 4401 2008 Aqua Sport Citius 02:47:40
6 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 02:48:50
7 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 02:55:13
8 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 02:58:34

Seria: 9
1 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 02:43:41
2 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 02:42:96
3 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 02:40:00
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 02:30:50
5 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 02:31:49
6 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 02:40:50
7 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 02:43:36
8 Urzica Andrei 3405 2008 NAVI 02:45:00

Descalificari
1 Dumitru Andrei
Observatii: lipsa
4833 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Vlaicu Andrei Dragos
Observatii: lipsa
4427 2008 Steaua CSA 99:99:99
3 Ciobanu Vlad
Observatii:
4012 2008 Steaua CSA 99:99:99
4 Dumitrescu Matei Gabriel
Observatii:
2749 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Judet Toni Andrei
Observatii:
3344 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Manea Denis Nicholas
Observatii: lipsa
3430 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Panait Alexandru
Observatii:
3236 2008 NAVI 03:48:00
8 Marinescu Matei
Observatii: lipsa
2719 2008 Bucharest Sport Club 03:19:35
9 Margineanu Mateo
Observatii:
3826 2008 Aqua Sport Citius 03:17:13
10 Constantin David
Observatii:
3992 2008 Aqua Sport Citius 03:11:42

Proba 14 200 metri liber - 9 ani - Fete (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Chirica Ana 3989 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Popescu Andreea 3392 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Stoian Bianca 4371 2008 NAVI 04:00:00
3 Chirnogeanu Adina 4368 2008 NAVI 03:41:00
4 Constantinescu Anna 1941 2008 Atack Team 03:40:51
5 Predoiu Iarina 4280 2008 Renovatio S.C. 03:40:83
6 Culea Adriana 4369 2008 NAVI 03:42:00
8 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 03:33:16
2 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 03:28:85
3 Rednic-Achim Daria Maria 4237 2008 NAVI 03:17:00
4 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 03:15:66
6 Lupu Maria 3406 2008 NAVI 03:20:00
7 Magureanu Jessica 3401 2008 NAVI 03:30:00

Seria: 4
2 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 03:08:83
3 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 NAVI 03:00:00
4 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 02:58:43
5 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Renovatio S.C. 02:58:50
6 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 03:01:91
7 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 03:09:03
8 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 03:15:49

Seria: 5
1 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 02:57:23
2 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 02:46:51
3 Predescu Simona Maria 4353 2008 Dinamo Bucuresti 02:40:50
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 02:39:00
5 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 02:39:00
6 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 02:41:81
7 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 02:50:84
8 Munteanu Mihaela 4998 2008 C.S."Bogdan Ciubotaru" Constanta 02:58:16

Descalificari
1 Lukacs Rebeca
Observatii: lipsa
4414 2008 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
2 Savulescu Maria
Observatii: lipsa
4992 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Daia Maria
Observatii: lipsa
2775 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Sofronie Natalia Ioana
Observatii:
16171 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Dinca Ana Maria
Observatii:
3257 2008 Bucharest Sport Club 03:16:34
6 Voicu Ana Maria
Observatii: lipsa
3998 2008 NAVI 03:35:00
7 Croitoru Maya
Observatii:
4413 2008 Aqua Sport Citius 03:14:71

Proba 15 200 metri mixt - 11 ani - Baieti (60 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mojorlic Liviu 2191 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Fleschiu David 15556 2006 Atack Team 99:99:99
6 Stoian Andrei Constantin 4308 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Minulescu David 4783 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Rosu Marius 1515 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Ion David Alexandru 3252 2006 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Livciuc Cezar 3061 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stoica Robert 4589 2006 CSS Ploiesti 03:46:59
3 Cojocaru Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 03:33:46
4 Manole Vlad 3532 2006 Colegiul "Emil Racovita" 03:29:34
5 Matei Razvan 3160 2006 Aqua Sport Citius 03:31:71
6 Ghitan Valentin Florin 2797 2006 Colegiul "Emil Racovita" 03:43:43
8 Alexandrescu Mihai Denis 14760 2006 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99

Seria: 4
1 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 03:25:10
2 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 03:22:51
3 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 03:21:17
5 Ionescu Andrei 2800 2006 Colegiul "Emil Racovita" 03:18:71
6 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 03:21:90
7 Tanase Gabriel 15735 2006 CSM Pitesti 03:25:00
8 Costescu Stefan 15558 2006 Atack Team 03:25:78

Seria: 5
1 Dobre Teodor 3156 2006 Aqua Sport Citius 03:15:88
2 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Pescarusul Izvorani 03:13:06
3 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 03:10:52
4 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 03:09:00
5 Butoi Robert 14140 2006 Dacia Mioveni 2012 03:10:34
6 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 03:11:00
7 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 03:13:17
8 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 03:16:41

Seria: 6
1 Tincoca Giuliano 12414 2006 Dacia Mioveni 2012 03:05:85
2 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 03:03:36
3 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 03:00:71
4 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 03:00:46
5 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 03:00:53
6 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 03:01:73
7 Seksi Luca 2401 2006 Bucharest Sport Club 03:04:04
8 Dan Tudor 2004 2006 Pescarusul Izvorani 03:08:77

Seria: 7
1 Tuica Mario 15053 2006 Dacia Mioveni 2012 02:58:00
2 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 02:57:00
3 Dobrescu Mihai 14919 2006 CSM Pitesti 02:56:00
4 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 02:52:79
5 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 02:55:44
6 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Pescarusul Izvorani 02:56:66
7 Matei Vlad 3159 2006 Aqua Sport Citius 02:57:29
8 Culea Petre Cristian 1614 2006 CSS 1 Bucuresti 02:58:24

Seria: 8
1 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 02:49:99
2 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 02:43:00
3 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 02:40:56
4 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 02:38:47
5 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 02:40:25
6 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 02:40:70
7 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 02:46:35
8 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 02:50:02

Descalificari
1 Pirvu Adrian
Observatii: lipsa
3511 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Pirvu Cristian
Observatii: lipsa
3510 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Ficiu Bogdan Andrei
Observatii: lipsa
3475 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Barbu Luis
Observatii: lipsa
2975 2006 Bucharest Sport Club 03:18:07

Proba 16 200 metri mixt - 11 ani - Fete (33 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
2 Iordan Alessia 2492 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Dinamo Bucuresti 03:27:07
4 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 03:20:86
5 Dobrican Ioana Ruxandra 3974 2006 Pescarusul Izvorani 03:21:40
6 Barbuta Maria 4454 2006 Clubul Roman de Natatie 03:49:78
7 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 03:17:57
2 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 03:12:15
3 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 03:06:12
4 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 03:03:73
5 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 03:04:01
6 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 03:07:24
7 Galmeanu Maria 4469 2006 Aqua Sport Citius 03:17:33
8 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 03:20:65

Seria: 4
1 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 03:02:00
2 Meresescu Irina 3026 2006 NAVI 03:00:00
3 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 02:57:37
4 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 02:54:46
5 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 02:54:52
6 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 02:58:15
7 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Pescarusul Izvorani 03:00:54
8 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 03:03:13

Seria: 5
1 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 02:52:00
3 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 02:47:52
4 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 02:44:00
5 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 02:47:00
6 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 02:49:17
7 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 02:51:23
8 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 02:52:47

Descalificari
1 Toma Roxana
Observatii: lipsa
A0817 2006 NAVI 99:99:99
2 Dragomir Ioana
Observatii: lipsa
2258 2006 C.S. Barracuda Campina 02:49:56

Proba 17 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Daren Andrei Spiridon, David Degeratu, David Boboc, Petru Rotaru, 2002 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Stafeta 5 Andrei Urzica, Vlad Lupusoru, Stefan Iaschiu, Gabriel Aldea, 2002 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Daniel Teodor Giuroiu, Tudor Duica, Alexandru Petrisor, Alexandru Ioan Gaman, 2002 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 David Stoica, Karen Avakian, Tudor Iordache, Alexandru Ivanof, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 2 Petru Apostol, Andrei Radu, Darius Musat, Bogdan Campeanu, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Radu Cristian Alexandrescu, Adrian Cristian Dragota, David Stefan Radu, Catalin Andrei Tanase, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Matei Moise, Matei Cristian Neacsu, Tudor Percea, Petru Chirita, 2002 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 18 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Baieti (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 9 Vlad Ocneanu, Dimitrie Ivacencu, Simon David, Mihail Alexandru Pagu, 2001 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Stafeta 7 Carol Jurja, Gabriel Dan Alexandru, David Popescu, Adam Aboud, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 8 Orlando Utuleac, Marius Oancea, Rares Alecu, Rares Bercaru, 2001 CSS Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Enes Kazmacz, Toma Bucur, Mihnea Cosmin Modoran, David Ioan Stroe, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Eduard Cristian Muraru, Erik Filip Ghioca, Cezar Antimir, Victor Golic, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 David Andrei Sibiseanu, Rares Mihai, Achim Craciun, Robert Andrei Badea, 2001 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Cristian Andrei Dobre, Mihai Constantin, Alexandru Mario Radu, Matei Stefan Bonciu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Gabriel Stamate, Mario Robert Aron, Stefan Chelu, Matei Ruse, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stafeta 6 Stefan Grama, Mario Raducanu, David Andrei Dumitrache, George Antonio Bujor, 2001 Aqua Life Swim 99:99:99

Proba 19 Stafeta 4x50 metri liber - 11 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 George Alexandru Postelnicu, Cristian Popa, David Dragomir, Matei Valeriu Pisoschi, 2000 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Stafeta 5 Stefan Laurentiu Zapuc, Sebastian Philip Dumitru Grigore, Valentin Florin Ghitan, Eduard Valentin Costache, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Luca Ioan Breazu, Mihai Alexandru Andrei, Teofil Scortea, Andrei Iaschiu, 2000 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexandru Birghilescu, Kaan Stefan Muraru, Andrei Martoiu, Octavian Stefan Buhoci, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 David Andrei Ionescu, Horia Petru Anghel, Luca Seksi, Alexandru Constantinescu, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Andreas Alin Bucur, Vlad Mihalache, Marius Rosu, Vlad Matei, 2000 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stafeta 6 Vlad Manole, Andrei Ionescu, Vlad Ionut Marinescu, Dragos Cristian Barnea, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 20 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Alexia Maria Ban, Tamara Lospa, Daria Scarlat, Maya Croitoru, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Ayanna Freciu, Ioana Maria Togoe, Iarina Predoiu, Eliza Diamandescu, 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Stafeta 1 Ana Irina Noemi Constantinescu, Ioana Neamtu, Ana Maria Dinca, Ilinca Ambrozie, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Maria Lupu, Daria Maria Rednic-Achim, Lorena Nicoleta Nicolae, Ana Maria Sibiseanu, 2002 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Tania Andreea Mitrana, Crina Emilia Zamfir, Maria Carla Rozorea, Simona Maria Predescu, 2002 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 21 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 7 Sarah Melenciuc, Maria Furtuna, Ioana Telegeanu, Alexandra Marin, 2001 CSS Ploiesti 99:99:99
3 Stafeta 5 Bianca Ioana Dumitru, Bianca Socate, Miruna Gabriela Zamfir, Denisa Elena Mindroc, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Teodora Ana Maria Niculae, Roxana Arhire, Maria Fulea, Iarina Andrei, 2001 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 3 Alexandra Alemnaritei, Miruna Vanghelescu, Eremia Bianca Rusu, Roberta Cernautanu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 6 Ioana Preda, Timeea Maria Lazar, Francesca Toader, Ioana Voicu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 8 Andreea Camelia Dorcea, Adela Ioana Croitoru, Alexandra Maria Maican, Maria Roberta Karina Popa, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Stafeta 10 Bianca Maria Eftimie, Maria Teodora Oancea, Maria Pletoiu, Alexia Sinescu, 2001 Renovatio S.C. 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 9 Delia Mihai, Ana Maria Cojocariu, Mihaela Adriana Parvu, Maria Argesanu, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 22 Stafeta 4x50 metri liber - 11 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 6 Daria Maria Ilie, Andra Miruna Sebe, Ana Teodora Savulescu, Maria Grosu, 2000 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 3 Clara Maria Chirita, Ioana Craiu, Alexandra Corina Dumitrescu, Bianca Stefania Maria Dinu, 2000 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Maria Florentina Oprea, Theea Maria Cristea, Ioana Maria Menciu, Ioana Rebecca Neagu, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Carla Maria Rauta, Irina Meresescu, Anca Bescheret, Andra Aslam, 2000 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Bianca Maria Voicu, Akinyi Isabelle Stupinean, Sara Mnajed, Anna Denisa Nitu, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 23 50 metri spate - 9 ani - Fete (50 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ratiu Andreea 5007 2008 Median Bucuresti 99:99:99
5 Antone Cleopatra Marinela 4011 2008 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99

Seria: 2
1 Savulescu Maria 4992 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Mateescu Ana Maria 4273 2008 Pescarusul Izvorani 01:10:64
5 Tache Rebeca 4830 2008 Pescarusul Izvorani 01:04:02
7 Badescu Alexandra 4993 2008 Timex Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Stoian Bianca 4371 2008 NAVI 00:55:76
2 Constantinescu Anna 1941 2008 Atack Team 00:54:31
3 Chirnogeanu Adina 4368 2008 NAVI 00:52:13
4 Predoiu Iarina 4280 2008 Renovatio S.C. 00:50:75
5 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 00:51:25
6 Culea Adriana 4369 2008 NAVI 00:54:27
7 Lupascu Liliana 4564 2008 CSS Dinamo 00:55:03
8 Ghimpu Sara 4552 2008 Steaua CSA 00:57:54

Seria: 4
1 Rozorea Maria Carla 4393 2008 Dinamo Bucuresti 00:49:88
2 Popescu Andreea 3392 2008 Aqua Life Swim 00:49:10
3 Magureanu Jessica 3401 2008 NAVI 00:47:92
4 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:47:44
5 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:47:84
6 Chirica Ana 3989 2008 Aqua Sport Citius 00:48:56
8 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 00:49:92

Seria: 5
1 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 00:47:21
2 Croitoru Maya 4413 2008 Aqua Sport Citius 00:46:93
3 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:46:04
4 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 00:44:89
5 Lupu Maria 3406 2008 NAVI 00:44:99
6 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:46:57
7 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:47:08
8 Rednic-Achim Daria Maria 4237 2008 NAVI 00:47:24

Seria: 6
1 Sofronie Natalia Ioana 16171 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:60
2 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 00:43:73
3 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 NAVI 00:43:49
4 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 00:42:54
5 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 00:43:44
6 Predescu Simona Maria 4353 2008 Dinamo Bucuresti 00:43:67
7 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 00:44:05
8 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:62

Seria: 7
1 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:41:82
2 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:40:79
3 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:40:12
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:39:13
5 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 00:39:83
6 Munteanu Mihaela 4998 2008 C.S."Bogdan Ciubotaru" Constanta 00:40:44
7 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:40:98
8 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Renovatio S.C. 00:42:22

Descalificari
1 Teodorescu Maya Melisa
Observatii:
5000 2008 Pescarusul Izvorani 99:99:99
2 Rambas Maria
Observatii: lipsa
4986 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Voicu Ana Maria
Observatii: lipsa
3998 2008 NAVI 00:58:24
4 Tache Amalia Maria
Observatii: lipsa
4985 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Daia Maria
Observatii: lipsa
2775 2008 Bucharest Sport Club 00:49:58

Proba 24 50 metri spate - 10 ani - Fete (74 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mustata Ana 4879 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Florea Ilinca 4995 2007 Atack Team 99:99:99
5 Gheorghe Maria 4967 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Zgardan Maria 4816 2007 Aqua Sport Citius 01:05:71
2 Zgardan Ioana 4817 2007 Aqua Sport Citius 01:00:05
3 Stanemir Denissa Alexia 3276 2007 Renovatio S.C. 00:55:79
4 Bulata Geanina Andreea Eliza 3459 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:51
5 Dumitru Bianca Ioana 16155 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:76
7 Stancu Elena Alexandra 4449 2007 YST Sport Club 01:03:40

Seria: 3
1 Mihai Delia 2779 2007 Aqua Sport Citius 00:54:20
2 Epurescu Maria 4550 2007 Steaua CSA 00:53:41
3 Socate Raluca 3018 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:74
4 Oltean Alexandra 3814 2007 Aqua Sport Citius 00:50:33
5 Gheorghe Andra 2185 2007 Median Bucuresti 00:51:18
6 Dragomir Antonia Elena 4445 2007 Steaua CSA 00:52:58
7 Saraidan Ana 16170 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:80
8 Raceanu Elena Alexandra 4446 2007 Steaua CSA 00:54:47

Seria: 4
1 Sava Carla 3995 2007 NAVI 00:49:81
2 Maican Alexandra Maria 16159 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:02
3 Zamfir Miruna Gabriela 16174 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:83
4 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Bucharest Sport Club 00:48:34
5 Sinescu Alexia 4437 2007 Renovatio S.C. 00:48:75
6 Popa Maria Roberta Karina 16164 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:88
7 Gorcea Sabrina 2581 2007 Aqua Sport Citius 00:49:76

Seria: 5
1 Ciomardac Miruna 4277 2007 Aqua Sport Citius 00:48:09
2 Vasile Diana 4596 2007 CSS Ploiesti 00:48:00
3 Mindroc Denisa Elena 16161 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:87
4 Visan Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 00:47:10
5 Socate Bianca 3017 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:44
6 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 Bucharest Sport Club 00:47:93
7 Matei Teodora 4983 2007 CSS Ploiesti 00:48:00
8 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 00:48:23

Seria: 6
1 Pletoiu Maria 2994 2007 Renovatio S.C. 00:46:73
2 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 00:46:04
3 Telegeanu Ioana 4595 2007 CSS Ploiesti 00:45:00
4 Marin Alexandra 4593 2007 CSS Ploiesti 00:45:00
5 Melenciuc Sarah 4594 2007 CSS Ploiesti 00:45:00
6 Ruse Claudia 2615 2007 Bucharest Sport Club 00:45:97
7 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:46:09
8 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 00:46:96

Seria: 7
1 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Dinamo Bucuresti 00:44:65
2 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:49
3 Stefan Denisa Mihaela 3222 2007 CSS 1 Bucuresti 00:44:28
4 Traistaru Amalia Andreea 3785 2007 Aqua Life Swim 00:43:56
5 Calinoiu Stefania 3101 2007 Dinamo Bucuresti 00:43:87
6 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:37
7 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:44:60
8 Furtuna Maria 4591 2007 CSS Ploiesti 00:45:00

Seria: 8
1 Patrascu Raisa 15052 2007 Dacia Mioveni 2012 00:43:26
2 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 00:42:90
3 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:42:70
4 Tarantis Maia 15055 2007 Dacia Mioveni 2012 00:42:21
5 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Renovatio S.C. 00:42:25
6 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:42:81
7 Preda Irina Ana 3096 2007 Bucharest Sport Club 00:43:16
8 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Renovatio S.C. 00:43:37

Seria: 9
1 Surugiu Emilia 16409 2007 CSM Pitesti 00:42:14
3 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 00:41:89
4 Parvu Mihaela Adriana 3229 2007 Aqua Sport Citius 00:41:19
5 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:41:45
6 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:41:99
7 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:42:09
8 Enache Maria 2983 2007 Timex Bucuresti 00:42:16

Seria: 10
1 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:40:31
2 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:11
3 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 00:38:50
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:37:53
5 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 00:38:48
6 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:38:86
7 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:40:13
8 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 Bucharest Sport Club 00:40:41

Descalificari
1 Margarit Andrada
Observatii: lipsa
3487 2007 Pescarusul Izvorani 00:59:70
2 Blanariu Corina
Observatii: lipsa
4561 2007 Steaua CSA 00:50:04
3 Matei Petra Dora
Observatii: lipsa
1797 2007 Bucharest Sport Club 00:42:07

Proba 25 50 metri spate - 11 ani - Fete (43 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nicolae Andreea Maria 2540 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Dragan Alexandra 4966 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Raducanu Teodora Ana Maria 4984 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Toma Roxana A0817 2006 NAVI 99:99:99
3 Cojocaru Alesia 4325 2006 Timex Bucuresti 00:55:18
4 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Dinamo Bucuresti 00:50:98
5 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 00:51:29
8 Leu Ema 5001 2006 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Voicu Bianca Maria 4443 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:20
2 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 00:45:78
3 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:44:07
4 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:43:54
5 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:56
6 Dobrican Ioana Ruxandra 3974 2006 Pescarusul Izvorani 00:44:28
7 Galmeanu Maria 4469 2006 Aqua Sport Citius 00:46:62
8 Stan Gabriela Alexandra 2812 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:58

Seria: 4
1 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:68
2 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 00:42:45
3 Meresescu Irina 3026 2006 NAVI 00:42:34
4 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 00:41:87
5 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 00:42:13
6 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:42:39
7 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:54
8 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 00:43:43

Seria: 5
1 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 00:41:03
2 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 00:40:59
3 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:39:63
4 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:39:49
5 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:39:62
6 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:40:46
7 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:40:83
8 Popa Miruna 2577 2006 Timex Bucuresti 00:41:08

Seria: 6
1 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:39:16
2 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:38:65
3 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:38:16
5 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 00:38:11
6 Iordan Alessia 2492 2006 Renovatio S.C. 00:38:41
7 Radulescu Alexandra 2583 2006 Delfinul Bucuresti 00:38:67
8 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:39:44

Descalificari
1 Vasilescu Nicoleta
Observatii: lipsa
4996 2006 Atack Team 99:99:99
2 Radu Sherine
Observatii:
4999 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
3 Burcea Andreea Miruna
Observatii: lipsa
5005 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Dragomir Ioana
Observatii: lipsa
2258 2006 C.S. Barracuda Campina 00:36:00

Proba 26 50 metri spate - 9 ani - Baieti (74 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ursascu David Andrei 4630 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 State Matei 5004 2008 NAVI 99:99:99
2 Balasa Daniel 5006 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Penciu David Ioan 3857 2008 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:07:65
4 Maschiu Matteo Florian 4835 2008 Renovatio S.C. 01:01:06
6 Ionescu Andrei 4631 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Bezer Bogdan 4991 2008 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 3
1 Dumitru Andrei 4833 2008 Aqua Life Swim 00:59:99
2 Hornea Razvan 4272 2008 Pescarusul Izvorani 00:58:20
3 Ionescu Alexandru 3372 2008 Aqua Sport Citius 00:54:81
4 Enache Andrei 3402 2008 Steaua CSA 00:54:14
5 Panait Alexandru 3236 2008 NAVI 00:54:21
6 Nicolae Alexandru 3065 2008 Median Bucuresti 00:57:37
8 Tornea Andrei 3828 2008 Aqua Sport Citius 01:00:02

Seria: 4
1 Badita Radu Nicolae 4523 2008 Dinamo Bucuresti 00:52:92
2 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 CSS 1 Bucuresti 00:52:06
3 Biclineru Bogdan 3167 2008 Renovatio S.C. 00:51:31
4 Stefan Andreas Christian 4524 2008 Bucharest Sport Club 00:50:47
5 Panait Radu 4263 2008 Steaua CSA 00:50:97
6 Chibac David 4004 2008 NAVI 00:51:33
7 Baricz Stefan 4648 2008 Renovatio S.C. 00:52:48
8 Dobrescu Bogdan 4301 2008 Renovatio S.C. 00:53:56

Seria: 5
1 Percea Tudor 3964 2008 Renovatio S.C. 00:50:25
2 Spiridon Daren Andrei 3781 2008 Aqua Life Swim 00:49:42
3 Dinu Eric 3829 2008 Aqua Sport Citius 00:49:14
4 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 00:48:71
5 Moise Matei 4422 2008 Renovatio S.C. 00:48:91
6 Tutulan Radu 4405 2008 Aqua Sport Citius 00:49:42
7 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 00:50:24

Seria: 6
1 Ciobanu Vlad 4012 2008 Steaua CSA 00:48:32
3 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 00:46:22
4 Tanase Rares 3830 2008 Aqua Sport Citius 00:45:80
5 Sava Alexandru 4003 2008 NAVI 00:45:82
6 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Renovatio S.C. 00:46:26
7 Lupusoru Vlad 3946 2008 NAVI 00:47:59
8 Margineanu Mateo 3826 2008 Aqua Sport Citius 00:48:62

Seria: 7
2 Degeratu David 4394 2008 Aqua Life Swim 00:45:34
3 Constantin David 3992 2008 Aqua Sport Citius 00:45:27
4 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 00:44:13
5 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:44:97
6 Petrisor Alexandru 2716 2008 Dinamo Bucuresti 00:45:33
7 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 00:45:39
8 Boboc David 4005 2008 Aqua Life Swim 00:45:66

Seria: 8
1 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:43:89
2 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 00:43:14
3 Danu Alexandru 2754 2008 NAVI 00:42:68
4 Sararu Vlad 3347 2008 Steaua CSA 00:42:15
5 Rotaru Petru 4395 2008 Aqua Life Swim 00:42:32
6 Judet Toni Andrei 3344 2008 Dinamo Bucuresti 00:42:78
7 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 00:43:59
8 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 00:43:93

Seria: 9
1 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 00:41:75
2 Iordache Tudor 4401 2008 Aqua Sport Citius 00:41:04
3 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:40:63
4 Urzica Andrei 3405 2008 NAVI 00:39:09
5 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 00:40:39
6 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:40:81
7 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 00:41:29
8 Micu Tudor 4403 2008 Aqua Sport Citius 00:41:85

Seria: 10
1 Barbu Tiberiu 13994 2008 CSM Pitesti 00:39:00
2 Chirita Petru 2987 2008 Renovatio S.C. 00:37:81
3 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:37:62
4 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 00:36:87
5 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:37:21
6 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 00:37:64
7 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 00:38:72
8 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:39:07

Descalificari
1 Mazilu Stefan
Observatii: lipsa
4981 2008 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Olaru Theodor Alexandru
Observatii: lipsa
4643 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Anghel David
Observatii: lipsa
3291 2008 CSS Dinamo 01:02:05
4 Radu Stefan Rares
Observatii: lipsa
4418 2008 Clubul Roman de Natatie 00:58:54
5 Manea Denis Nicholas
Observatii: lipsa
3430 2008 Bucharest Sport Club 00:50:40
6 Marinescu Matei
Observatii: lipsa
2719 2008 Bucharest Sport Club 00:46:36
7 Vlaicu Andrei Dragos
Observatii: lipsa
4427 2008 Steaua CSA 00:45:54

Proba 27 50 metri spate - 10 ani - Baieti (85 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Serban Ionut Victor 4989 2007 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Dobre Matei 4994 2007 YST Sport Club 99:99:99
5 Bucur Andrei 4988 2007 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Garfon Vlad 5002 2007 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Suveica Vlad 4451 2007 YST Sport Club 01:04:58
2 Sahin Yusuf Enes Dumitrescu 16169 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:62
3 Grama Stefan 3480 2007 Aqua Life Swim 00:56:60
4 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 00:54:94
5 Sendroiu David Matei 15696 2007 Performer 00:55:62
6 Radu Matei 4608 2007 Steaua CSA 00:57:57
7 Ocneanu Vlad 4820 2007 Renovatio S.C. 01:00:37

Seria: 3
1 Marinescu Nicolas 4294 2007 CSS Dinamo 00:54:53
2 Marian Calin 4467 2007 Steaua CSA 00:53:79
3 Siliste Indru 3508 2007 NAVI 00:52:95
5 David Simon 4784 2007 Renovatio S.C. 00:52:68
6 Nedelcu Teodor Ionut 4560 2007 Steaua CSA 00:53:04
7 Gomoi Andrei Horia 1975 2007 Renovatio S.C. 00:53:84
8 Ionescu Daniel 4516 2007 NAVI 00:54:88

Seria: 4
1 Raducanu Mario 4786 2007 Aqua Life Swim 00:49:25
2 Matei Mihnea 3835 2007 Aqua Sport Citius 00:49:00
3 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 00:48:73
4 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 00:48:48
5 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Renovatio S.C. 00:48:54
6 Din Luca 15831 2007 Dacia Mioveni 2012 00:48:96
7 Chiliment Alexis 3147 2007 Bucharest Sport Club 00:49:06
8 Dinica Ciprian 3063 2007 Median Bucuresti 00:50:41

Seria: 5
2 Muraru Eduard Cristian 3977 2007 Bucharest Sport Club 00:47:22
3 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:46:10
4 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Renovatio S.C. 00:46:00
5 Stangaciu Eugen 3881 2007 NAVI 00:46:01
6 Prunea Robert Ionut 16167 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:13
7 Popescu David 16165 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:23
8 Pantea Eric 3951 2007 NAVI 00:47:78

Seria: 6
1 Tengher Stefan 2315 2007 Aqua Sport Citius 00:45:36
2 Mirea Rares 15054 2007 Dacia Mioveni 2012 00:45:23
3 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 00:45:18
4 Alecu Rares 4576 2007 CSS Ploiesti 00:45:00
5 Utuleac Orlando 4585 2007 CSS Ploiesti 00:45:00
6 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 00:45:19
7 Aboud Adam 16145 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:32
8 Grigore Andrei 3996 2007 NAVI 00:45:53

Seria: 7
1 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 00:44:58
2 Bucur Toma 16338 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:51
3 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 00:44:27
4 Bujor George Antonio 3784 2007 Aqua Life Swim 00:44:01
6 Jurja Carol 16156 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:47
7 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:44:56
8 Pintiala Stefan Alexandru 2842 2007 CSS Dinamo 00:44:71

Seria: 8
1 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 00:43:74
2 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:43:36
3 Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:33
4 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 00:42:79
6 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:43:34
7 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 00:43:45
8 Alexandru Gabriel Dan 16146 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:87

Seria: 9
1 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 00:42:40
2 Slavic Alexandru 15464 2007 Petrolul Ploiesti 00:42:00
3 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:82
4 Briceag Darius 14949 2007 CSM Pitesti 00:41:65
5 Bucur Nirus 4997 2007 C.S."Bogdan Ciubotaru" Constanta 00:41:73
6 Bercaru Rares 4577 2007 CSS Ploiesti 00:42:00
7 Oancea Marius 4581 2007 CSS Ploiesti 00:42:00
8 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Aqua Life Swim 00:42:60

Seria: 10
1 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:41:23
2 Kazmacz Enes 16157 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:89
3 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 00:40:62
4 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 00:40:22
5 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:40:48
6 Lupu Matei 2206 2007 Pescarusul Izvorani 00:40:86
7 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:40:96
8 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 00:41:39

Seria: 11
1 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Bucharest Sport Club 00:39:88
2 Antimir Cezar 2616 2007 Bucharest Sport Club 00:39:39
3 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 00:36:88
4 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:36:38
5 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:36:39
6 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:37:34
7 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Pescarusul Izvorani 00:39:84
8 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 00:40:15

Descalificari
1 Dinu Yan
Observatii: lipsa
4823 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Turlui Alexandru
Observatii: lipsa
4813 2007 Steaua CSA 01:08:07
3 Rotaru Patrick
Observatii: lipsa
4563 2007 CSS Dinamo 00:51:18
4 Nicolae Rares Andrei
Observatii:
16163 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:66
5 Trandafir Cosmin Cristian
Observatii: lipsa
1961 2007 Bucharest Sport Club 00:44:24
6 El Lakkis Hassan
Observatii: lipsa
1963 2007 Bucharest Sport Club 00:43:25

Proba 28 50 metri spate - 11 ani - Baieti (70 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Nicolae Cristian Nicolae 4987 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Alexandrescu Mihai Denis 14760 2006 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99
4 Burtan Luca 4785 2006 Aqua Life Swim 00:56:32
5 Mustata Daniel 5008 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Dinu Teodor 4982 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Angheloiu Ionut 4990 2006 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 2
2 Dawara Ali 2796 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:96
3 Tanase Gabriel 15735 2006 CSM Pitesti 00:47:00
4 Costache Eduard Valentin 2795 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:68
5 Cojocaru Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 00:46:72
6 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 00:47:33
8 Minulescu David 4783 2006 Renovatio S.C. 00:50:92

Seria: 3
1 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 00:46:08
2 Grigore Sebastian Philip Dumitru 2798 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:91
5 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:45:67
6 Ghitan Valentin Florin 2797 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:80
7 Badea Stefan 3482 2006 Aqua Life Swim 00:45:93
8 Mojorlic Liviu 2191 2006 Aqua Sport Citius 00:46:57

Seria: 4
1 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:68
2 Manole Vlad 3532 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:06
3 Pirvu Cristian 3510 2006 Renovatio S.C. 00:43:92
4 Matei Vlad 3159 2006 Aqua Sport Citius 00:43:68
5 Stoian Andrei Constantin 4308 2006 Bucharest Sport Club 00:43:75
6 Matei Razvan 3160 2006 Aqua Sport Citius 00:43:93
7 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Pescarusul Izvorani 00:44:50
8 Livciuc Cezar 3061 2006 Bucharest Sport Club 00:45:16

Seria: 5
1 Dobre Teodor 3156 2006 Aqua Sport Citius 00:43:40
2 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 CSS 1 Bucuresti 00:43:33
3 Rotaru Luca Stefan 4023 2006 Aqua Life Swim 00:42:86
4 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:42:65
5 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 00:42:76
6 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 CSS 1 Bucuresti 00:43:01
7 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 00:43:37
8 Ion David Alexandru 3252 2006 Renovatio S.C. 00:43:57

Seria: 6
2 Tincoca Giuliano 12414 2006 Dacia Mioveni 2012 00:41:95
3 Dan Tudor 2004 2006 Pescarusul Izvorani 00:41:57
4 Ionescu Andrei 2800 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:22
5 Butoi Robert 14140 2006 Dacia Mioveni 2012 00:41:54
6 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Sport Citius 00:41:80
7 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:41:95
8 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:54

Seria: 7
1 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:40:99
2 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 00:40:91
3 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 00:40:57
4 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Bucharest Sport Club 00:40:08
5 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:40:34
6 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 00:40:91
7 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:40:92
8 Fleschiu David 15556 2006 Atack Team 00:41:18

Seria: 8
1 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:39:83
2 Rosu Marius 1515 2006 Aqua Sport Citius 00:39:37
3 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Pescarusul Izvorani 00:39:27
4 Dobrescu Mihai 14919 2006 CSM Pitesti 00:38:50
5 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Life Swim 00:39:19
6 Seksi Luca 2401 2006 Bucharest Sport Club 00:39:32
7 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:39:68
8 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:01

Seria: 9
1 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:37:68
2 Tuica Mario 15053 2006 Dacia Mioveni 2012 00:36:11
3 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 00:35:91
4 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 00:35:39
5 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:35:79
6 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:35:91
7 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 00:37:51
8 Culea Petre Cristian 1614 2006 CSS 1 Bucuresti 00:38:20

Descalificari
1 Ficiu Bogdan Andrei
Observatii: lipsa
3475 2006 CSS 1 Bucuresti 00:50:22
2 Pirvu Adrian
Observatii: lipsa
3511 2006 Renovatio S.C. 00:49:52
3 Barbu Luis
Observatii: lipsa
2975 2006 Bucharest Sport Club 00:45:77
4 Stoica Robert
Observatii: lipsa
4589 2006 CSS Ploiesti 00:45:21
5 Costescu Stefan
Observatii: lipsa
15558 2006 Atack Team 00:42:42

Proba 29 50 metri fluture - 9 ani - Fete (42 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stoian Bianca 4371 2008 NAVI 99:99:99
4 Savulescu Maria 4992 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Rozorea Maria Carla 4393 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Mateescu Ana Maria 4273 2008 Pescarusul Izvorani 01:16:55
3 Constantinescu Anna 1941 2008 Atack Team 00:59:29
4 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 00:56:98
5 Predoiu Iarina 4280 2008 Renovatio S.C. 00:57:99
6 Culea Adriana 4369 2008 NAVI 01:00:33
7 Ghimpu Sara 4552 2008 Steaua CSA 01:08:28

Seria: 3
1 Croitoru Maya 4413 2008 Aqua Sport Citius 00:53:24
2 Chirnogeanu Adina 4368 2008 NAVI 00:53:10
3 Rednic-Achim Daria Maria 4237 2008 NAVI 00:52:17
5 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:51:59
6 Magureanu Jessica 3401 2008 NAVI 00:52:94
7 Popescu Andreea 3392 2008 Aqua Life Swim 00:53:22
8 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 00:54:89

Seria: 4
1 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:28
2 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:48:71
3 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 00:48:60
4 Chirica Ana 3989 2008 Aqua Sport Citius 00:47:14
5 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:48:06
6 Sofronie Natalia Ioana 16171 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:66
7 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:48:88
8 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 00:51:14

Seria: 5
1 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 00:45:14
2 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 00:44:67
3 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 00:43:20
4 Munteanu Mihaela 4998 2008 C.S."Bogdan Ciubotaru" Constanta 00:42:13
5 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:43:14
6 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 NAVI 00:43:30
7 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:45:08
8 Lupu Maria 3406 2008 NAVI 00:46:40

Seria: 6
1 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:40:18
2 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 00:39:55
3 Predescu Simona Maria 4353 2008 Dinamo Bucuresti 00:37:03
4 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:36:02
5 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:36:64
6 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:38:36
7 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Renovatio S.C. 00:39:80
8 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 00:41:29

Descalificari
1 Voicu Ana Maria
Observatii: lipsa
3998 2008 NAVI 01:02:25
2 Daia Maria
Observatii: lipsa
2775 2008 Bucharest Sport Club 00:51:34

Proba 30 50 metri fluture - 10 ani - Fete (72 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mustata Ana 4879 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Stancu Elena Alexandra 4449 2007 YST Sport Club 01:24:46
3 Epurescu Maria 4550 2007 Steaua CSA 01:08:18
4 Zgardan Ioana 4817 2007 Aqua Sport Citius 01:04:76
5 Zgardan Maria 4816 2007 Aqua Sport Citius 01:07:72
7 Florea Ilinca 4995 2007 Atack Team 99:99:99
8 Oltean Alexandra 3814 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Gheorghe Andra 2185 2007 Median Bucuresti 01:01:98
2 Visan Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 00:59:25
3 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 00:57:09
4 Gorcea Sabrina 2581 2007 Aqua Sport Citius 00:55:80
5 Dumitru Bianca Ioana 16155 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:76
6 Zamfir Miruna Gabriela 16174 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:51
7 Toba Andreea 4464 2007 Steaua CSA 00:59:95
8 Saraidan Ana 16170 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:29

Seria: 3
1 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Bucharest Sport Club 00:55:50
2 Mindroc Denisa Elena 16161 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:37
3 Sava Carla 3995 2007 NAVI 00:53:75
4 Popa Maria Roberta Karina 16164 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:23
6 Pletoiu Maria 2994 2007 Renovatio S.C. 00:54:33
7 Mihai Delia 2779 2007 Aqua Sport Citius 00:55:16
8 Stanemir Denissa Alexia 3276 2007 Renovatio S.C. 00:55:57

Seria: 4
1 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 Bucharest Sport Club 00:52:61
2 Maican Alexandra Maria 16159 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:75
3 Traistaru Amalia Andreea 3785 2007 Aqua Life Swim 00:51:40
4 Raceanu Elena Alexandra 4446 2007 Steaua CSA 00:50:36
5 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 00:50:38
6 Stefan Denisa Mihaela 3222 2007 CSS 1 Bucuresti 00:51:72
7 Socate Bianca 3017 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:16
8 Dragomir Antonia Elena 4445 2007 Steaua CSA 00:52:75

Seria: 5
1 Vasile Diana 4596 2007 CSS Ploiesti 00:50:00
2 Furtuna Maria 4591 2007 CSS Ploiesti 00:50:00
3 Marin Alexandra 4593 2007 CSS Ploiesti 00:49:66
4 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:66
5 Sinescu Alexia 4437 2007 Renovatio S.C. 00:49:17
6 Matei Teodora 4983 2007 CSS Ploiesti 00:50:00
7 Melenciuc Sarah 4594 2007 CSS Ploiesti 00:50:00
8 Socate Raluca 3018 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:23

Seria: 6
1 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:47:44
2 Ciomardac Miruna 4277 2007 Aqua Sport Citius 00:47:19
3 Telegeanu Ioana 4595 2007 CSS Ploiesti 00:46:30
4 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:12
5 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Dinamo Bucuresti 00:46:01
6 Parvu Mihaela Adriana 3229 2007 Aqua Sport Citius 00:46:51
8 Preda Irina Ana 3096 2007 Bucharest Sport Club 00:48:22

Seria: 7
1 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:44:43
2 Patrascu Raisa 15052 2007 Dacia Mioveni 2012 00:44:00
3 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 00:42:20
5 Calinoiu Stefania 3101 2007 Dinamo Bucuresti 00:41:47
6 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:37
7 Tarantis Maia 15055 2007 Dacia Mioveni 2012 00:44:41
8 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 00:44:96

Seria: 8
1 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 Bucharest Sport Club 00:41:11
2 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:40:50
3 Surugiu Emilia 16409 2007 CSM Pitesti 00:40:10
4 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Renovatio S.C. 00:39:18
5 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:39:39
6 Enache Maria 2983 2007 Timex Bucuresti 00:40:34
7 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:40:53
8 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:41:13

Seria: 9
1 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Renovatio S.C. 00:39:00
2 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 00:38:40
3 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:37:40
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:35:60
5 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:36:57
6 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:37:72
7 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:38:63
8 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 00:39:16

Descalificari
1 Bulata Geanina Andreea Eliza
Observatii: lipsa
3459 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:63
2 Blanariu Corina
Observatii: lipsa
4561 2007 Steaua CSA 00:53:34
3 Ruse Claudia
Observatii: lipsa
2615 2007 Bucharest Sport Club 00:47:26
4 Matei Petra Dora
Observatii: lipsa
1797 2007 Bucharest Sport Club 00:41:45

Proba 31 50 metri fluture - 11 ani - Fete (41 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere