Lista de start pentru Cupa de Toamna, copii 7-8 ani, Editia 2017

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 7 ani - Baieti (74 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pletoiu Petre 5081 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Musat Rodrigo 5052 2010 Atack Team 99:99:99
5 Zsigmond Darius Valentin 5017 2010 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Teodorescu Rayan 5059 2010 Pescarusul Izvorani 99:99:99
2 Niculae Albert Cristian 5062 2010 Skills Sports 2009 99:99:99
3 Panita Luca 5065 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Chihaia Tudor 5080 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Miutu Matei 5066 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Enache Matei Alexandru 5063 2010 Skills Sports 2009 99:99:99
7 Mateescu Ionut 5060 2010 Pescarusul Izvorani 99:99:99

Seria: 3
2 Constantin Razvan 5068 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stefanut Valentin Ionut 4069 2010 Obswim 01:46:22
5 Trasculescu David Andrei 4706 2010 Timex Bucuresti 01:44:91
6 Luca Vlad 5067 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Carstina Nicholas 5069 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Caplescu Alexandru 5071 2010 Obswim 99:99:99

Seria: 4
2 Bernovici Radu 3800 2010 Obswim 01:10:87
3 Petrea Tudor 4175 2010 Bucharest Sport Club 01:09:14
4 Prodan Matei 4703 2010 NAVI 01:05:71
5 Dorobantu Luca 4708 2010 Atack Team 01:08:30
6 Sociu Darius 4761 2010 Aqua Sport Citius 01:09:21
8 Ignat Rares Mihai 4754 2010 Dinamo Bucuresti 01:23:17

Seria: 5
1 Capraru Alexandru Stefan 4751 2010 Dinamo Bucuresti 01:02:68
2 Tacmeanu Andrei 4705 2010 NAVI 01:01:07
3 Cojocea Matei 4709 2010 Atack Team 01:00:46
4 Pădure Matei 4758 2010 Aqua Sport Citius 00:59:44
5 Petrescu Andrei 4702 2010 NAVI 00:59:53
6 Molcuti Alexandru 4757 2010 Aqua Sport Citius 01:01:04
7 Filip Andrei 4133 2010 Renovatio S.C. 01:02:06
8 Jianu Filip 4682 2010 Obswim 01:03:64

Seria: 6
1 Duta Darius Gabriel 4173 2010 Bucharest Sport Club 00:57:87
2 Nicolae Andrei Alexandru 4672 2010 Aqua Life Swim 00:56:26
3 Serban Andrei 5013 2010 Hyperion Brasov 00:55:00
4 Siliste Alexandru 4113 2010 NAVI 00:53:75
5 Albota Iustin 4163 2010 Bucharest Sport Club 00:55:00
6 Stoica Cezar 4704 2010 NAVI 00:56:01
7 Paraschivescu Vlad Stefan 4778 2010 Obswim 00:57:75

Seria: 7
1 Cernat Rares Constantin 4114 2010 Bucharest Sport Club 00:52:75
2 Ivascu Tudor 4755 2010 Aqua Sport Citius 00:50:65
3 Chirimeaca Claudiu 4720 2010 Bucharest Sport Club 00:49:95
4 Munteanu David Mihai 4920 2010 Swimming Team 00:49:00
5 Pintilie Andreas 4096 2010 Bucharest Sport Club 00:49:20
6 Ivana Tudor Ciprian 4160 2010 NAVI 00:49:96
7 Ghelbereu Leonard 4134 2010 Aqua Sport Citius 00:50:80
8 Pirlogea Rares Teodor 4759 2010 Dinamo Bucuresti 00:53:53

Seria: 8
1 Donisan David 4710 2010 Atack Team 00:48:66
2 Ghita Rares 4207 2010 NAVI 00:47:83
3 Stoicescu Alexandru 4139 2010 Aqua Sport Citius 00:47:09
4 Cîrstea Bogdan Ion 4726 2010 Swimming Team 00:46:90
5 Stoica Stefan 5025 2010 CSM Ploiesti 00:47:00
6 Popescu Vlad Stefan 4137 2010 Dinamo Bucuresti 00:47:16
7 Pandele Vladimir 4701 2010 NAVI 00:48:00
8 Orban Eduard 5012 2010 Hyperion Brasov 00:49:00

Seria: 9
1 Geamanu David Rafael 4112 2010 Bucharest Sport Club 00:46:31
2 Slusarenco Alexandru 4138 2010 Pescarusul Izvorani 00:45:89
3 Vieru David Gabriel 4073 2010 Aquis Bucuresti 00:44:81
4 Danila Alexandru 4132 2010 Aqua Sport Citius 00:43:46
5 Fratila Tudor 5023 2010 CSM Ploiesti 00:44:00
6 Fratila Radu 5024 2010 CSM Ploiesti 00:45:00
8 Vieru Rares Andrei 3851 2010 Bucharest Sport Club 00:46:62

Seria: 10
1 Udor Eric Christian 4762 2010 Dinamo Bucuresti 00:42:21
2 Nicolau Robert 4136 2010 Aqua Sport Citius 00:41:38
3 Pojar Luca 4100 2010 Timex Bucuresti 00:39:45
4 Ionescu Vlad 5009 2010 Hyperion Brasov 00:39:00
5 Marinescu Luca 5022 2010 CSM Ploiesti 00:39:00
6 Ionescu Denis 5010 2010 Hyperion Brasov 00:41:00
7 Saidac Alexandru 4189 2010 Renovatio S.C. 00:42:14
8 Kantor Robert 5011 2010 Hyperion Brasov 00:43:00

Descalificari
1 Duca Andrei
Observatii: lipsa
5070 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Moraru Ioan Mihail
Observatii: lipsa
4733 2010 Renovatio S.C. 01:27:34
3 Neagu Vlad
Observatii: lipsa
4779 2010 Renovatio S.C. 01:19:69
4 Popa Andrei
Observatii: lipsa
4102 2010 Timex Bucuresti 01:17:60
5 Carstea Eric
Observatii: lipsa
4103 2010 Timex Bucuresti 00:58:58
6 Radu Andrei
Observatii: lipsa
4209 2010 NAVI 00:46:16

Proba 2 50 metri liber - 8 ani - Baieti (93 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vaduva Alexandru 5087 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Dumitrica Octav 4107 2009 Timex Bucuresti 99:99:99
4 Craciun Mircea Alexandru 5039 2009 Timex Bucuresti 99:99:99
5 Manolache Ioan Alexandru 5040 2009 Timex Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Constantin Luca 5036 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Predila Radu Mihai 4063 2009 Obswim 99:99:99
3 Besu Alexandru Ionut 5043 2009 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
4 Bragadireanu Filip 5045 2009 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
5 Preda Andrei Cristian 5044 2009 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
6 Dinu Cristian 4229 2009 Timex Bucuresti 99:99:99
7 Cinca Alexandru 5035 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
8 Popescu Mihai 5037 2009 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 3
1 Rusu Andrei 5085 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Nati Ianis 5083 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Tinca Eduard 5077 2009 Steaua CSA 99:99:99
4 Peteu Mihnea Alexandru 5061 2009 Skills Sports 2009 99:99:99
8 Serban Eduard 5086 2009 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Bratu Octavian 3423 2009 NAVI 01:10:13
2 Petre Rares 5031 2009 CSS Ploiesti 00:59:00
3 Nebunoiu Radu 4375 2009 NAVI 00:57:43
4 Stanciu Stefan Ioan 4116 2009 Bucharest Sport Club 00:55:97
5 Ursulescu Luca 5032 2009 CSS Ploiesti 00:57:00
6 Constantin Pavel Cristian 4870 2009 Steaua CSA 00:58:13
7 Nicolae Darius 4101 2009 Timex Bucuresti 01:06:44
8 Raceanu Erik 5064 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 5
1 Teja Marian Andrei 4633 2009 CSS 2 Bucuresti 00:53:81
3 Prodan Nicholas 5074 2009 Performer 00:52:00
4 Rotaru Andrei 4421 2009 Renovatio S.C. 00:51:68
5 Margarit Matei 3871 2009 Pescarusul Izvorani 00:51:80
6 Stan Stefan 4091 2009 Aqua Life Swim 00:52:36
7 Paduraru Luca 4626 2009 Steaua CSA 00:53:55
8 Alexandrescu Stefan Radu 5030 2009 CSS Ploiesti 00:55:00

Seria: 6
1 Baciu Gabriel 4406 2009 Aqua Sport Citius 00:51:30
3 Melnic Rares 4201 2009 NAVI 00:49:86
4 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Aqua Life Swim 00:48:62
5 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 00:48:99
6 Dica Sebastian 4554 2009 Steaua CSA 00:49:95
7 Dumitrescu Luca Adrian 4064 2009 Obswim 00:51:02

Seria: 7
1 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 00:48:18
2 Ciocanaru Antonio Alexandru 3775 2009 Aqua Life Swim 00:47:84
3 Orezeanu Luca 4569 2009 Bucharest Sport Club 00:46:82
4 Uceanu Daniel 4555 2009 Steaua CSA 00:46:14
5 Manita Eduard 4568 2009 Aqua Life Swim 00:46:76
6 Samson Albert 4556 2009 NAVI 00:47:32
7 Cristea Stefan 3773 2009 Aqua Life Swim 00:48:00
8 Voinea Darius Andrei 4062 2009 Obswim 00:48:57

Seria: 8
2 Tarata David 3824 2009 Aqua Sport Citius 00:45:40
3 Oh Cristian 3368 2009 Aqua Life Swim 00:44:47
4 Gheorghita Andrei 4565 2009 Steaua CSA 00:44:23
5 Marin Andrei 4399 2009 Aqua Life Swim 00:44:46
6 Bildea Claudiu 4121 2009 Aqua Sport Citius 00:44:81
7 Virsa David 4376 2009 NAVI 00:45:69

Seria: 9
1 Anita Mihai 4355 2009 CSM Ploiesti 00:43:00
2 Nae Teodor Patrick 4203 2009 Swimming Team 00:42:27
3 Giza Matei 3360 2009 Renovatio S.C. 00:41:89
4 Andrei Mihai 4420 2009 Pescarusul Izvorani 00:41:14
5 Georgescu Paun Gabriel 4200 2009 NAVI 00:41:74
6 Ana Victor 3797 2009 CSM Ploiesti 00:42:00
7 Ghenu Andrei 4398 2009 Aqua Life Swim 00:42:36
8 Bacalu Eduard 3434 2009 NAVI 00:43:77

Seria: 10
1 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Sport Citius 00:40:50
2 Mija Radu 4202 2009 NAVI 00:40:42
3 Tatulea Rares 4408 2009 Aqua Life Swim 00:40:25
4 Nistor Darius 5016 2009 Hyperion Brasov 00:40:00
5 Draghici Eric Ionut 4365 2009 Bucharest Sport Club 00:40:11
6 Vochin Andrei 4644 2009 Dinamo Bucuresti 00:40:34
7 Danu David 3350 2009 NAVI 00:40:42
8 Tataru Stefan 3411 2009 NAVI 00:41:10

Seria: 11
1 Radu Darius 3795 2009 CSM Ploiesti 00:40:00
2 Scortea Pavel 3410 2009 NAVI 00:39:45
3 Parvu Iustin 3823 2009 Aqua Sport Citius 00:39:05
4 Stan Andrei 3822 2009 Aqua Sport Citius 00:38:51
5 Rosu Rares 4090 2009 Aqua Life Swim 00:38:71
6 Barbieru Erik 3364 2009 Aqua Sport Citius 00:39:14
7 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 00:39:94
8 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:40:00

Seria: 12
1 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Bucharest Sport Club 00:38:11
2 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life Swim 00:37:65
3 Ciobanu Mihai 4094 2009 Aqua Life Swim 00:36:96
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:34:79
5 Barbu Razvan 4120 2009 Aqua Sport Citius 00:35:97
6 Iacob Patrick 3794 2009 CSM Ploiesti 00:37:00
7 Paun Fabian 4354 2009 CSM Ploiesti 00:38:00
8 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life Swim 00:38:45

Descalificari
1 Pavel Horia Mihai
Observatii: lipsa
5042 2009 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
2 Neagu Andrei
Observatii: lipsa
5041 2009 Timex Bucuresti 99:99:99
3 Dinu Marc
Observatii: lipsa
5082 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Radu David
Observatii: lipsa
5084 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Gavrila Petru
Observatii: lipsa
4634 2009 CSS 2 Bucuresti 00:52:62
6 Vasilescu Bogdan
Observatii: lipsa
4661 2009 Atack Team 00:50:38
7 Naboleanu Alexandru Ionut
Observatii: lipsa
4359 2009 Aquis Bucuresti 00:51:66
8 Celea Cristian Alexandru
Observatii:
3351 2009 Skills Sports 2009 00:45:88
9 Zaharia Timon
Observatii: lipsa
3370 2009 Aqua Sport Citius 00:45:93

Proba 3 50 metri liber - 7 ani - Fete (68 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Raceanu Maria 5053 2010 Steaua CSA 99:99:99
4 Musat Andreea 5050 2010 Atack Team 99:99:99
5 Stanca Ilinca 5051 2010 Atack Team 99:99:99
6 Postolache Anca 5090 2010 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Badescu Ana 5038 2010 Timex Bucuresti 99:99:99
3 Georgescu Anouk 5055 2010 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Dan Diana 5057 2010 Pescarusul Izvorani 99:99:99
5 Nistor Ilinca 5056 2010 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Mihai Diana 4780 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Dinu Nadia 4144 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Anghel Antonia 5049 2010 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
2 Predut Bianca Elena 5076 2010 YST Sport Club 99:99:99
4 Mocanu Natalia 5089 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Vlad Monica 5073 2010 Obswim 99:99:99
7 Nastasescu Miruna 5078 2010 CSS Dinamo 99:99:99
8 Manoliu Sophie Antoine 5088 2010 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Manea Arya 4145 2010 Aqua Sport Citius 01:32:49
2 Gate Rebeca 4692 2010 NAVI 01:14:12
3 Velea Carina 4730 2010 CSS Dinamo 01:12:51
5 Petrescu Maria 4694 2010 NAVI 01:08:55
6 Coman Maria 4670 2010 Steaua CSA 01:13:56
7 Nistoroiu Denisa Maria 4684 2010 Triumf Bucuresti 01:32:13

Seria: 5
1 Grigore Bianca Andreea 4744 2010 NAVI 01:06:34
2 Colotelo Bianca 4690 2010 NAVI 01:04:14
4 Gheorghe Maria Ioana 4671 2010 Timex Bucuresti 01:01:18
5 Chirita Natalia 4105 2010 Timex Bucuresti 01:02:51
6 Paduraru Andra 4178 2010 Bucharest Sport Club 01:03:63
7 Marin Maria Alexandra 4714 2010 Atack Team 01:05:30
8 Popa Diana 4728 2010 Renovatio S.C. 01:06:52

Seria: 6
1 Pinzari Ariana 4088 2010 Aqua Life Swim 00:59:20
2 Marasescu Melania Violeta 4668 2010 CSS 1 Bucuresti 00:58:63
3 Radu Natalia Elena 5018 2010 Dinamo Bucuresti 00:58:00
4 Timoftiuc Sofia 4104 2010 Timex Bucuresti 00:55:85
5 Tufa Teodora 4696 2010 NAVI 00:57:67
6 Popa Natalia 4781 2010 Aqua Sport Citius 00:58:21
7 Chelu Maria 4745 2010 Aqua Sport Citius 00:59:19
8 Nichita Ema 4693 2010 Timex Bucuresti 01:00:03

Seria: 7
2 Dumitru Alexia 4691 2010 NAVI 00:54:57
3 Ene Ecaterina Maria 4748 2010 Dinamo Bucuresti 00:53:04
4 Fleschiu Bianca 4713 2010 Atack Team 00:50:21
6 Mihai Alexia 4673 2010 Aqua Life Swim 00:53:54
7 Buda Andreea 4143 2010 Aqua Sport Citius 00:54:61
8 Aanei Raluca 4712 2010 Atack Team 00:55:68

Seria: 8
1 Vasian Antonia 4750 2010 Aqua Sport Citius 00:49:36
2 Ionascu Maria 5027 2010 CSM Ploiesti 00:49:00
3 Olea Theodora 4205 2010 NAVI 00:48:01
4 Bonta Ayana 4192 2010 Swimming Team 00:46:30
5 Matache Amalia 4206 2010 NAVI 00:46:97
6 Ganea Iustina 3815 2010 Atack Team 00:48:06
7 Burlacu Daria 5014 2010 Hyperion Brasov 00:49:00
8 Nan Alexandra 4146 2010 Aqua Sport Citius 00:49:88

Seria: 9
1 Dolocan Alessia 3816 2010 Atack Team 00:45:90
2 Stoenescu Andreea 4164 2010 Atack Team 00:43:25
3 Tirila Larisa 5015 2010 Hyperion Brasov 00:43:00
4 Popa Roberta 4180 2010 Bucharest Sport Club 00:40:05
5 Peruzzare Alexandra 4085 2010 Aqua Life Swim 00:42:07
6 Lixandru Maria 4082 2010 Aqua Life Swim 00:43:09
7 Cîmpan Denisa 4204 2010 NAVI 00:44:85
8 Constantin Alexandra 5026 2010 CSM Ploiesti 00:46:00

Descalificari
1 Rosu Erika Maria
Observatii: lipsa
5021 2010 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Radu Sofia Maria
Observatii: lipsa
5079 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Pironescu Mara
Observatii: lipsa
5072 2010 Obswim 99:99:99
4 Matei Ana
Observatii: lipsa
5058 2010 Swimming Team 99:99:99
5 Stefan Adriana
Observatii: lipsa
4674 2010 Aqua Life Swim 01:06:68
6 Strat Miruna
Observatii: lipsa
3802 2010 Obswim 01:41:45
7 Momanu Alexandra
Observatii: lipsa
4068 2010 Obswim 01:03:25
8 Koszti Sara
Observatii: lipsa
4089 2010 Aqua Life Swim 00:55:36
9 Constantin Bianca
Observatii: lipsa
4081 2010 Aqua Life Swim 00:52:90

Proba 4 50 metri liber - 8 ani - Fete (57 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Duta Andreea teodora 3791 2009 Aquis Bucuresti 99:99:99
5 Penescu Stefania 4364 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
4 Popescu Ingrid 15681 2009 Steaua CSA 01:13:51
5 Chivu Ianna 4373 2009 NAVI 01:13:86
6 Tudoran Miruna 5054 2009 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Bucur Bianca 4627 2009 Steaua CSA 01:06:48
2 Iovanescu Livia 4502 2009 YST Sport Club 00:56:91
3 Batel Aisha 4372 2009 NAVI 00:55:31
4 Elisei Bianca 4832 2009 Aqua Life Swim 00:54:08
5 Cimponeriu Cristina 3381 2009 Aqua Sport Citius 00:55:31
7 Sanchis Emma Stefania Ana 4065 2009 Obswim 01:02:03
8 Matei Iulia 4836 2009 Renovatio S.C. 01:08:73

Seria: 4
1 Begu Andreea 4647 2009 Atack Team 00:53:82
2 Mandae Natalia Gabriela 5020 2009 Dinamo Bucuresti 00:53:00
3 Tutuianu Maria 4198 2009 Bucharest Sport Club 00:51:23
4 Zeldea Natalia Maria 4918 2009 Swimming Team 00:49:86
5 Gontaru Adriana 4943 2009 Bucharest Sport Club 00:50:98
6 Postelnicu Maria Theodora 5019 2009 Dinamo Bucuresti 00:52:00
7 Nica Delia Alexandra 4917 2009 Swimming Team 00:53:53
8 Parvu Andrada Maria 5033 2009 CSS Ploiesti 00:54:00

Seria: 5
1 Stancescu Ioana 4919 2009 Swimming Team 00:47:92
2 Cernea Maya 3380 2009 Aqua Sport Citius 00:47:76
3 Vasilache Andreea 3352 2009 Skills Sports 2009 00:47:37
6 Cabut Ecaterina 4194 2009 Swimming Team 00:47:47
7 Ciupitu Sofia 4638 2009 NAVI 00:47:77
8 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club 00:49:80

Seria: 6
1 Dan Maria 4666 2009 NAVI 00:44:52
2 Paun Briana 5029 2009 CSM Ploiesti 00:44:00
3 Robu Anita 3387 2009 Aqua Sport Citius 00:43:64
4 Tolea Cristina 3796 2009 CSM Ploiesti 00:43:00
5 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 00:43:37
6 Neagu Ilinca 4380 2009 Bucharest Sport Club 00:43:98
7 Tudor Ana Maria 4197 2009 NAVI 00:44:05
8 Zamfir Mihaela 4149 2009 Aqua Sport Citius 00:45:38

Seria: 7
1 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Renovatio S.C. 00:42:28
2 Cazacu Maria 3379 2009 Aqua Sport Citius 00:42:27
3 Constantin Amalia 3408 2009 Swimming Team 00:40:99
4 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Atack Team 00:39:46
5 Serman Larisa 3345 2009 Bucharest Sport Club 00:40:00
6 Fortu Erika 5028 2009 CSM Ploiesti 00:42:00
7 Gagiu Elise Maria 4379 2009 Swimming Team 00:42:27
8 Mazilu Beatrice 3383 2009 Aqua Sport Citius 00:42:30

Seria: 8
1 Lentu Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 00:38:29
2 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 00:37:88
3 Bacalu Denisa 3433 2009 NAVI 00:37:49
4 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 00:35:45
5 Manea Daria 4196 2009 NAVI 00:36:04
6 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 00:37:58
7 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 00:38:16
8 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 Pescarusul Izvorani 00:38:93

Descalificari
1 Vlanga Ava
Observatii: lipsa
5091 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Chilat Delia Gabriela
Observatii: lipsa
5047 2009 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
3 Roman Ilinca
Observatii: lipsa
5075 2009 YST Sport Club 99:99:99
4 Radut Bianca Teodora
Observatii: lipsa
5046 2009 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
5 Ristea Nicoleta
Observatii: lipsa
5034 2009 CSS Ploiesti 00:56:00
6 Fedorca Anastasia Ioana
Observatii: lipsa
4658 2009 Steaua CSA 00:46:49
7 Dan Carmen Maria
Observatii: lipsa
3398 2009 Bucharest Sport Club 00:47:02

Proba 5 50 metri bras - 7 ani - Baieti (62 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Dorobantu Luca 4708 2010 Atack Team 99:99:99
5 Cojocea Matei 4709 2010 Atack Team 99:99:99
7 Pletoiu Petre 5081 2010 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Albota Iustin 4163 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Constantin Razvan 5068 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Carstina Nicholas 5069 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Popa Andrei 4102 2010 Timex Bucuresti 99:99:99
7 Sociu Darius 4761 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Prodan Matei 4703 2010 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Miutu Matei 5066 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Filip Andrei 4133 2010 Renovatio S.C. 01:33:80
4 Pirlogea Rares Teodor 4759 2010 Dinamo Bucuresti 01:24:94
5 Petrescu Andrei 4702 2010 NAVI 01:25:49
6 Petrea Tudor 4175 2010 Bucharest Sport Club 02:01:43
7 Panita Luca 5065 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Luca Vlad 5067 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Ghelbereu Leonard 4134 2010 Aqua Sport Citius 01:22:24
2 Capraru Alexandru Stefan 4751 2010 Dinamo Bucuresti 01:21:54
3 Zsigmond Darius Valentin 5017 2010 Dinamo Bucuresti 01:20:00
4 Duta Darius Gabriel 4173 2010 Bucharest Sport Club 01:19:73
5 Ignat Rares Mihai 4754 2010 Dinamo Bucuresti 01:20:00
6 Trasculescu David Andrei 4706 2010 Timex Bucuresti 01:21:45
7 Chirimeaca Claudiu 4720 2010 Bucharest Sport Club 01:21:98
8 Siliste Alexandru 4113 2010 NAVI 01:22:53

Seria: 5
1 Danila Alexandru 4132 2010 Aqua Sport Citius 01:14:09
2 Stoica Cezar 4704 2010 NAVI 01:12:58
3 Ivascu Tudor 4755 2010 Aqua Sport Citius 01:10:01
4 Tacmeanu Andrei 4705 2010 NAVI 01:09:65
5 Orban Eduard 5012 2010 Hyperion Brasov 01:10:00
6 Pandele Vladimir 4701 2010 NAVI 01:10:36
7 Stoicescu Alexandru 4139 2010 Aqua Sport Citius 01:13:97
8 Saidac Alexandru 4189 2010 Renovatio S.C. 01:16:86

Seria: 6
1 Donisan David 4710 2010 Atack Team 01:08:18
2 Cîrstea Bogdan Ion 4726 2010 Swimming Team 01:08:09
3 Nicolau Robert 4136 2010 Aqua Sport Citius 01:05:45
4 Radu Andrei 4209 2010 NAVI 01:04:07
5 Slusarenco Alexandru 4138 2010 Pescarusul Izvorani 01:04:26
6 Popescu Vlad Stefan 4137 2010 Dinamo Bucuresti 01:07:87
7 Pintilie Andreas 4096 2010 Bucharest Sport Club 01:08:11
8 Nicolae Andrei Alexandru 4672 2010 Aqua Life Swim 01:09:05

Seria: 7
1 Vieru David Gabriel 4073 2010 Aquis Bucuresti 01:02:49
2 Ghita Rares 4207 2010 NAVI 01:02:27
3 Fratila Radu 5024 2010 CSM Ploiesti 01:01:00
4 Pădure Matei 4758 2010 Aqua Sport Citius 01:00:48
5 Vieru Rares Andrei 3851 2010 Bucharest Sport Club 01:00:68
6 Stoica Stefan 5025 2010 CSM Ploiesti 01:02:00
7 Geamanu David Rafael 4112 2010 Bucharest Sport Club 01:02:30
8 Udor Eric Christian 4762 2010 Dinamo Bucuresti 01:02:85

Seria: 8
2 Cernat Rares Constantin 4114 2010 Bucharest Sport Club 00:57:77
3 Ionescu Denis 5010 2010 Hyperion Brasov 00:53:00
4 Ionescu Vlad 5009 2010 Hyperion Brasov 00:52:00
5 Pojar Luca 4100 2010 Timex Bucuresti 00:52:20
6 Kantor Robert 5011 2010 Hyperion Brasov 00:55:00
7 Marinescu Luca 5022 2010 CSM Ploiesti 00:58:00
8 Fratila Tudor 5023 2010 CSM Ploiesti 00:59:00

Descalificari
1 Molcuti Alexandru
Observatii: lipsa
4757 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Moraru Ioan Mihail
Observatii: lipsa
4733 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Neagu Vlad
Observatii: lipsa
4779 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Carstea Eric
Observatii: lipsa
4103 2010 Timex Bucuresti 99:99:99
5 Duca Andrei
Observatii: lipsa
5070 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Musat Rodrigo
Observatii: lipsa
5052 2010 Atack Team 99:99:99
7 Serban Andrei
Observatii: lipsa
5013 2010 Hyperion Brasov 00:58:00

Proba 6 50 metri bras - 8 ani - Baieti (81 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Constantin Luca 5036 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
4 Raceanu Erik 5064 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Tinca Eduard 5077 2009 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Dumitrica Octav 4107 2009 Timex Bucuresti 99:99:99
3 Manolache Ioan Alexandru 5040 2009 Timex Bucuresti 99:99:99
4 Cinca Alexandru 5035 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Craciun Mircea Alexandru 5039 2009 Timex Bucuresti 99:99:99
7 Popescu Mihai 5037 2009 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 3
1 Serban Eduard 5086 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Radu David 5084 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Manita Eduard 4568 2009 Aqua Life Swim 01:29:42
5 Margarit Matei 3871 2009 Pescarusul Izvorani 01:44:70
6 Nati Ianis 5083 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Vaduva Alexandru 5087 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Bratu Octavian 3423 2009 NAVI 99:99:99

Seria: 4
3 Stanciu Stefan Ioan 4116 2009 Bucharest Sport Club 01:15:47
4 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Aqua Life Swim 01:12:68
5 Constantin Pavel Cristian 4870 2009 Steaua CSA 01:13:22
6 Dinu Cristian 4229 2009 Timex Bucuresti 01:16:88
7 Orezeanu Luca 4569 2009 Bucharest Sport Club 01:21:36
8 Nicolae Darius 4101 2009 Timex Bucuresti 01:24:30

Seria: 5
1 Cristea Stefan 3773 2009 Aqua Life Swim 01:12:15
2 Ciocanaru Antonio Alexandru 3775 2009 Aqua Life Swim 01:11:48
3 Uceanu Daniel 4555 2009 Steaua CSA 01:10:72
4 Paduraru Luca 4626 2009 Steaua CSA 01:08:84
5 Andrei Mihai 4420 2009 Pescarusul Izvorani 01:08:89
6 Nebunoiu Radu 4375 2009 NAVI 01:10:95
7 Melnic Rares 4201 2009 NAVI 01:11:83
8 Teja Marian Andrei 4633 2009 CSS 2 Bucuresti 01:12:50

Seria: 6
1 Draghici Eric Ionut 4365 2009 Bucharest Sport Club 01:06:58
3 Barbu Razvan 4120 2009 Aqua Sport Citius 01:03:49
4 Parvu Iustin 3823 2009 Aqua Sport Citius 01:02:24
5 Tatulea Rares 4408 2009 Aqua Life Swim 01:02:55
7 Oh Cristian 3368 2009 Aqua Life Swim 01:05:88
8 Baciu Gabriel 4406 2009 Aqua Sport Citius 01:07:76

Seria: 7
1 Dica Sebastian 4554 2009 Steaua CSA 01:00:72
2 Stan Stefan 4091 2009 Aqua Life Swim 01:00:33
3 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Sport Citius 01:00:01
4 Marin Andrei 4399 2009 Aqua Life Swim 00:59:47
6 Bacalu Eduard 3434 2009 NAVI 01:00:28
7 Tarata David 3824 2009 Aqua Sport Citius 01:00:60
8 Samson Albert 4556 2009 NAVI 01:01:59

Seria: 8
1 Rotaru Andrei 4421 2009 Renovatio S.C. 00:59:02
2 Ghenu Andrei 4398 2009 Aqua Life Swim 00:58:43
3 Ana Victor 3797 2009 CSM Ploiesti 00:58:00
4 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life Swim 00:57:45
5 Celea Cristian Alexandru 3351 2009 Skills Sports 2009 00:57:91
6 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 00:58:18
7 Anita Mihai 4355 2009 CSM Ploiesti 00:59:00
8 Bildea Claudiu 4121 2009 Aqua Sport Citius 00:59:02

Seria: 9
1 Gheorghita Andrei 4565 2009 Steaua CSA 00:57:19
2 Virsa David 4376 2009 NAVI 00:56:21
3 Vochin Andrei 4644 2009 Dinamo Bucuresti 00:55:43
4 Barbieru Erik 3364 2009 Aqua Sport Citius 00:55:38
5 Nae Teodor Patrick 4203 2009 Swimming Team 00:55:42
6 Stan Andrei 3822 2009 Aqua Sport Citius 00:56:16
7 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Bucharest Sport Club 00:56:68
8 Giza Matei 3360 2009 Renovatio S.C. 00:57:43

Seria: 10
1 Scortea Pavel 3410 2009 NAVI 00:54:99
2 Tataru Stefan 3411 2009 NAVI 00:54:25
3 Georgescu Paun Gabriel 4200 2009 NAVI 00:53:49
4 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:52:58
5 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life Swim 00:52:83
6 Rosu Rares 4090 2009 Aqua Life Swim 00:53:58
7 Danu David 3350 2009 NAVI 00:54:89
8 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 00:55:06

Seria: 11
1 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 00:51:71
2 Paun Fabian 4354 2009 CSM Ploiesti 00:51:00
3 Mija Radu 4202 2009 NAVI 00:49:55
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:46:22
5 Ciobanu Mihai 4094 2009 Aqua Life Swim 00:49:36
6 Nistor Darius 5016 2009 Hyperion Brasov 00:50:00
7 Radu Darius 3795 2009 CSM Ploiesti 00:51:00
8 Iacob Patrick 3794 2009 CSM Ploiesti 00:52:00

Descalificari
1 Neagu Andrei
Observatii: lipsa
5041 2009 Timex Bucuresti 99:99:99
2 Dinu Marc
Observatii: lipsa
5082 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Naboleanu Alexandru Ionut
Observatii: lipsa
4359 2009 Aquis Bucuresti 01:22:86
4 Vasilescu Bogdan
Observatii: lipsa
4661 2009 Atack Team 01:19:04
5 Zaharia Timon
Observatii: lipsa
3370 2009 Aqua Sport Citius 01:04:89
6 Gavrila Petru
Observatii: lipsa
4634 2009 CSS 2 Bucuresti 01:04:27
7 Petre Rares
Observatii: lipsa
5031 2009 CSS Ploiesti 01:00:00

Proba 7 50 metri bras - 7 ani - Fete (57 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mocanu Natalia 5089 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Vasian Antonia 4750 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Velea Carina 4730 2010 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
4 Stanca Ilinca 5051 2010 Atack Team 99:99:99
5 Badescu Ana 5038 2010 Timex Bucuresti 99:99:99
6 Radu Natalia Elena 5018 2010 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Mihai Diana 4780 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
2 Nastasescu Miruna 5078 2010 CSS Dinamo 99:99:99
4 Georgescu Anouk 5055 2010 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Nistor Ilinca 5056 2010 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Radu Sofia Maria 5079 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Raceanu Maria 5053 2010 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
3 Colotelo Bianca 4690 2010 NAVI 01:26:66
4 Petrescu Maria 4694 2010 NAVI 01:26:41
5 Nistoroiu Denisa Maria 4684 2010 Triumf Bucuresti 01:26:46
6 Gate Rebeca 4692 2010 NAVI 01:29:77
7 Nichita Ema 4693 2010 Timex Bucuresti 01:36:04

Seria: 5
1 Coman Maria 4670 2010 Steaua CSA 01:24:49
2 Grigore Bianca Andreea 4744 2010 NAVI 01:19:96
3 Chelu Maria 4745 2010 Aqua Sport Citius 01:18:91
4 Nan Alexandra 4146 2010 Aqua Sport Citius 01:18:28
5 Tufa Teodora 4696 2010 NAVI 01:18:50
6 Timoftiuc Sofia 4104 2010 Timex Bucuresti 01:19:25
7 Ene Ecaterina Maria 4748 2010 Dinamo Bucuresti 01:20:83
8 Chirita Natalia 4105 2010 Timex Bucuresti 01:26:12

Seria: 6
1 Marasescu Melania Violeta 4668 2010 CSS 1 Bucuresti 01:17:05
2 Dumitru Alexia 4691 2010 NAVI 01:15:70
3 Popa Diana 4728 2010 Renovatio S.C. 01:12:57
4 Pinzari Ariana 4088 2010 Aqua Life Swim 01:11:07
5 Fleschiu Bianca 4713 2010 Atack Team 01:12:18
6 Gheorghe Maria Ioana 4671 2010 Timex Bucuresti 01:15:22
7 Buda Andreea 4143 2010 Aqua Sport Citius 01:16:52
8 Popa Natalia 4781 2010 Aqua Sport Citius 01:17:77

Seria: 7
1 Stoenescu Andreea 4164 2010 Atack Team 01:09:43
2 Cîmpan Denisa 4204 2010 NAVI 01:06:93
3 Manea Arya 4145 2010 Aqua Sport Citius 01:04:49
4 Ganea Iustina 3815 2010 Atack Team 01:03:09
5 Lixandru Maria 4082 2010 Aqua Life Swim 01:03:79
6 Bonta Ayana 4192 2010 Swimming Team 01:05:19
7 Constantin Bianca 4081 2010 Aqua Life Swim 01:08:35
8 Mihai Alexia 4673 2010 Aqua Life Swim 01:09:55

Seria: 8
1 Matache Amalia 4206 2010 NAVI 01:01:27
2 Ionascu Maria 5027 2010 CSM Ploiesti 01:01:00
3 Tirila Larisa 5015 2010 Hyperion Brasov 00:59:00
4 Popa Roberta 4180 2010 Bucharest Sport Club 00:53:91
5 Burlacu Daria 5014 2010 Hyperion Brasov 00:59:00
6 Olea Theodora 4205 2010 NAVI 01:00:67
7 Constantin Alexandra 5026 2010 CSM Ploiesti 01:01:00
8 Peruzzare Alexandra 4085 2010 Aqua Life Swim 01:02:02

Descalificari
1 Dinu Nadia
Observatii: lipsa
4144 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Rosu Erika Maria
Observatii: lipsa
5021 2010 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Manoliu Sophie Antoine
Observatii: lipsa
5088 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Matei Ana
Observatii: lipsa
5058 2010 Swimming Team 99:99:99
5 Predut Bianca Elena
Observatii: lipsa
5076 2010 YST Sport Club 99:99:99
6 Koszti Sara
Observatii: lipsa
4089 2010 Aqua Life Swim 01:37:87
7 Stefan Adriana
Observatii: lipsa
4674 2010 Aqua Life Swim 01:31:14
8 Paduraru Andra
Observatii: lipsa
4178 2010 Bucharest Sport Club 02:18:03

Proba 8 50 metri bras - 8 ani - Fete (53 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Zeldea Natalia Maria 4918 2009 Swimming Team 99:99:99
4 Nica Delia Alexandra 4917 2009 Swimming Team 99:99:99
5 Mandae Natalia Gabriela 5020 2009 Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Gontaru Adriana 4943 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Tudoran Miruna 5054 2009 Steaua CSA 99:99:99
3 Chivu Ianna 4373 2009 NAVI 01:24:59
4 Elisei Bianca 4832 2009 Aqua Life Swim 01:23:10
5 Bucur Bianca 4627 2009 Steaua CSA 01:24:40
6 Matei Iulia 4836 2009 Renovatio S.C. 01:35:11
7 Balaianu Bianca Maria 5048 2009 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
8 Stancescu Ioana 4919 2009 Swimming Team 99:99:99

Seria: 3
2 Cimponeriu Cristina 3381 2009 Aqua Sport Citius 01:13:23
3 Ciupitu Sofia 4638 2009 NAVI 01:12:24
4 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 Pescarusul Izvorani 01:10:82
5 Vasilache Andreea 3352 2009 Skills Sports 2009 01:11:73
6 Batel Aisha 4372 2009 NAVI 01:12:36
7 Popescu Ingrid 15681 2009 Steaua CSA 01:13:51
8 Postelnicu Maria Theodora 5019 2009 Dinamo Bucuresti 01:15:00

Seria: 4
1 Iovanescu Livia 4502 2009 YST Sport Club 01:08:08
2 Neagu Ilinca 4380 2009 Bucharest Sport Club 01:06:36
4 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Atack Team 01:03:93
5 Tudor Ana Maria 4197 2009 NAVI 01:03:99
7 Zamfir Mihaela 4149 2009 Aqua Sport Citius 01:06:77
8 Cernea Maya 3380 2009 Aqua Sport Citius 01:09:17

Seria: 5
1 Duta Andreea teodora 3791 2009 Aquis Bucuresti 01:03:00
2 Serman Larisa 3345 2009 Bucharest Sport Club 01:02:51
4 Cabut Ecaterina 4194 2009 Swimming Team 00:59:75
5 Robu Anita 3387 2009 Aqua Sport Citius 00:59:87
6 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 01:00:24
7 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club 01:02:95
8 Tutuianu Maria 4198 2009 Bucharest Sport Club 01:03:29

Seria: 6
1 Dan Maria 4666 2009 NAVI 00:58:48
2 Mazilu Beatrice 3383 2009 Aqua Sport Citius 00:57:59
3 Paun Briana 5029 2009 CSM Ploiesti 00:57:00
4 Tolea Cristina 3796 2009 CSM Ploiesti 00:56:00
5 Fortu Erika 5028 2009 CSM Ploiesti 00:57:00
6 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Renovatio S.C. 00:57:21
7 Gagiu Elise Maria 4379 2009 Swimming Team 00:57:91
8 Danu Maia 3807 2009 Atack Team 00:59:21

Seria: 7
1 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 00:54:52
2 Bacalu Denisa 3433 2009 NAVI 00:54:22
3 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 00:51:58
4 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 00:44:41
5 Manea Daria 4196 2009 NAVI 00:49:49
6 Cazacu Maria 3379 2009 Aqua Sport Citius 00:53:57
7 Lentu Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 00:54:40
8 Constantin Amalia 3408 2009 Swimming Team 00:55:72

Descalificari
1 Roman Ilinca
Observatii: lipsa
5075 2009 YST Sport Club 99:99:99
2 Penescu Stefania
Observatii: lipsa
4364 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Begu Andreea
Observatii: lipsa
4647 2009 Atack Team 01:14:13
4 Dan Carmen Maria
Observatii: lipsa
3398 2009 Bucharest Sport Club 01:04:18
5 Fedorca Anastasia Ioana
Observatii: lipsa
4658 2009 Steaua CSA 01:05:40
6 Ristea Nicoleta
Observatii: lipsa
5034 2009 CSS Ploiesti 01:00:00

Proba 9 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Baieti (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Luca Dorobantu, Rodrigo Musat, David Donisan, Matei Cojocea, 2017 Atack Team 99:99:99
4 Stafeta 3 Filip Jianu, Vlad Stefan Paraschivescu, Valentin Ionut Stefanut, Radu Bernovici, 2017 Obswim 99:99:99
5 Stafeta 2 David Rafael Geamanu, Iustin Albota, Rares Andrei Vieru, Claudiu Chirimeaca, 2017 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 8 Radu Fratila, Tudor Fratila, Luca Marinescu, Stefan Stoica, 2017 CSM Ploiesti 99:99:99
3 Stafeta 10 Vlad Stefan Popescu, Darius Valentin Zsigmond, Rares Teodor Pirlogea, Eric Christian Udor, 2017 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 10 Andreas Pintilie, Darius Gabriel Duta, Tudor Petrea, Rares Constantin Cernat, 2017 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 9 Denis Ionescu, Vlad Ionescu, Robert Kantor, Eduard Orban, 2017 Hyperion Brasov 99:99:99
7 Stafeta 6 Tudor Ciprian Ivana, Cezar Stoica, Vladimir Pandele, Rares Ghita, 2017 NAVI 99:99:99
8 Stafeta 4 Robert Nicolau, Alexandru Danila, Alexandru Stoicescu, Leonard Ghelbereu, 2017 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 10 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 11 David Danu, Radu Mija , Stefan Tataru, Pavel Scortea, 2017 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 9 Eduard Manita, Alexandru Cinca, Mihai Popescu, Matei Andrei Bazgan, 2017 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Stafeta 5 Razvan Barbu , Andrei Stan, Erik Barbieru, Iustin Parvu, 2017 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 1 Bogdan Balaci, Andrei Rotaru, David Radu, Matei Giza, 2017 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Stafeta 3 Albert Florian Scarlat, Flavius Ion, Eric Ionut Draghici, Ianis Blejan, 2017 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 8 Rares Rosu, Gabriel Ciobanu, Mihai Ciobanu, Gabriel Nae, 2017 Aqua Life Swim 99:99:99
7 Stafeta 10 Albert Samson, David Virsa, Eduard Bacalu, Gabriel Georgescu Paun, 2017 NAVI 99:99:99
8 Stafeta 12 Patrick Iacob, Victor Ana, Darius Radu, Fabian Paun, 2017 CSM Ploiesti 99:99:99

Proba 11 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Iustina Ganea, Alessia Dolocan, Bianca Fleschiu, Andreea Stoenescu, 2017 Atack Team 99:99:99
2 Stafeta 5 Alexia Dumitru, Amalia Matache, Denisa Cîmpan, Theodora Olea, 2017 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Antonia Vasian, Arya Manea, Natalia Popa, Alexandra Nan, 2017 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Maria Lixandru, Bianca Constantin, Ariana Pinzari, Alexandra Peruzzare, 2017 Aqua Life Swim 99:99:99
7 Stafeta 6 Rebeca Gate, Bianca Colotelo, Maria Petrescu, Teodora Tufa, 2017 NAVI 99:99:99
8 Stafeta 8 Raluca Aanei, Andreea Musat, Maria Alexandra Marin, Ilinca Stanca, 2017 Atack Team 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2017 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2017 Obswim 99:99:99

Proba 12 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Ioana Ionita, Maia Ilinca Sepi, Andreea Begu, Rebeca Craioveanu, 2017 Atack Team 99:99:99
2 Stafeta 5 Sofia Ciupitu, Maria Dan, Denisa Bacalu, Daria Manea, 2017 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Larisa Serman, Carla Neagu, Andreea Cristea, Andreea Stefanescu, 2017 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Anna-Lisa Zaharia, Denisa Mihai, Maria Lentu, Maria Cazacu, 2017 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Elise Maria Gagiu, Natalia Maria Zeldea, Ecaterina Cabut, Amalia Constantin, 2017 Swimming Team 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2017 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2017 NAVI 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 13 50 metri spate - 7 ani - Fete (64 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stanca Ilinca 5051 2010 Atack Team 99:99:99
5 Radu Natalia Elena 5018 2010 Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Anghel Antonia 5049 2010 Atack Team 99:99:99
7 Raceanu Maria 5053 2010 Steaua CSA 99:99:99
8 Postolache Anca 5090 2010 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Nistor Ilinca 5056 2010 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Mocanu Natalia 5089 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Radu Sofia Maria 5079 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Nastasescu Miruna 5078 2010 CSS Dinamo 99:99:99
6 Manoliu Sophie Antoine 5088 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Dan Diana 5057 2010 Pescarusul Izvorani 99:99:99
8 Mihai Diana 4780 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Predut Bianca Elena 5076 2010 YST Sport Club 99:99:99
2 Dinu Nadia 4144 2010 Aqua Sport Citius 01:30:78
3 Velea Carina 4730 2010 CSS Dinamo 01:13:90
4 Coman Maria 4670 2010 Steaua CSA 01:09:00
5 Chirita Natalia 4105 2010 Timex Bucuresti 01:09:61
7 Vlad Monica 5073 2010 Obswim 99:99:99

Seria: 4
2 Grigore Bianca Andreea 4744 2010 NAVI 01:06:99
3 Gheorghe Maria Ioana 4671 2010 Timex Bucuresti 01:05:90
4 Colotelo Bianca 4690 2010 NAVI 01:04:86
5 Marasescu Melania Violeta 4668 2010 CSS 1 Bucuresti 01:05:79
6 Marin Maria Alexandra 4714 2010 Atack Team 01:05:98
7 Chelu Maria 4745 2010 Aqua Sport Citius 01:07:68
8 Gate Rebeca 4692 2010 NAVI 01:07:91

Seria: 5
1 Stefan Adriana 4674 2010 Aqua Life Swim 01:03:92
2 Petrescu Maria 4694 2010 NAVI 01:02:62
3 Timoftiuc Sofia 4104 2010 Timex Bucuresti 01:02:14
4 Constantin Bianca 4081 2010 Aqua Life Swim 01:00:15
5 Popa Natalia 4781 2010 Aqua Sport Citius 01:00:95
6 Popa Diana 4728 2010 Renovatio S.C. 01:02:59
7 Nichita Ema 4693 2010 Timex Bucuresti 01:03:17
8 Tufa Teodora 4696 2010 NAVI 01:04:17

Seria: 6
1 Dolocan Alessia 3816 2010 Atack Team 00:59:43
2 Bonta Ayana 4192 2010 Swimming Team 00:58:09
3 Paduraru Andra 4178 2010 Bucharest Sport Club 00:57:78
4 Pinzari Ariana 4088 2010 Aqua Life Swim 00:56:64
5 Mihai Alexia 4673 2010 Aqua Life Swim 00:56:78
6 Ene Ecaterina Maria 4748 2010 Dinamo Bucuresti 00:57:80
7 Nan Alexandra 4146 2010 Aqua Sport Citius 00:58:43
8 Buda Andreea 4143 2010 Aqua Sport Citius 00:59:47

Seria: 7
1 Vasian Antonia 4750 2010 Aqua Sport Citius 00:54:77
2 Peruzzare Alexandra 4085 2010 Aqua Life Swim 00:54:49
3 Fleschiu Bianca 4713 2010 Atack Team 00:53:61
4 Olea Theodora 4205 2010 NAVI 00:52:52
5 Stoenescu Andreea 4164 2010 Atack Team 00:52:64
6 Matache Amalia 4206 2010 NAVI 00:54:38
7 Manea Arya 4145 2010 Aqua Sport Citius 00:54:62
8 Dumitru Alexia 4691 2010 NAVI 00:55:07

Seria: 8
1 Ganea Iustina 3815 2010 Atack Team 00:51:94
2 Ionascu Maria 5027 2010 CSM Ploiesti 00:51:00
3 Burlacu Daria 5014 2010 Hyperion Brasov 00:50:00
4 Popa Roberta 4180 2010 Bucharest Sport Club 00:44:94
5 Constantin Alexandra 5026 2010 CSM Ploiesti 00:48:00
6 Tirila Larisa 5015 2010 Hyperion Brasov 00:50:00
7 Cîmpan Denisa 4204 2010 NAVI 00:51:18
8 Lixandru Maria 4082 2010 Aqua Life Swim 00:52:17

Descalificari
1 Georgescu Anouk
Observatii: lipsa
5055 2010 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Rosu Erika Maria
Observatii: lipsa
5021 2010 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Strat Miruna
Observatii: lipsa
3802 2010 Obswim 99:99:99
4 Pironescu Mara
Observatii: lipsa
5072 2010 Obswim 99:99:99
5 Momanu Alexandra
Observatii: lipsa
4068 2010 Obswim 01:17:62
6 Matei Ana
Observatii: lipsa
5058 2010 Swimming Team 99:99:99
7 Koszti Sara
Observatii: lipsa
4089 2010 Aqua Life Swim 01:07:76

Proba 14 50 metri spate - 8 ani - Fete (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Zeldea Natalia Maria 4918 2009 Swimming Team 99:99:99
3 Penescu Stefania 4364 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Roman Ilinca 5075 2009 YST Sport Club 99:99:99
5 Tudoran Miruna 5054 2009 Steaua CSA 99:99:99
6 Nica Delia Alexandra 4917 2009 Swimming Team 99:99:99
7 Stancescu Ioana 4919 2009 Swimming Team 99:99:99

Seria: 2
1 Chivu Ianna 4373 2009 NAVI 01:19:93
2 Bucur Bianca 4627 2009 Steaua CSA 01:10:67
3 Batel Aisha 4372 2009 NAVI 01:07:72
4 Elisei Bianca 4832 2009 Aqua Life Swim 01:02:76
5 Sanchis Emma Stefania Ana 4065 2009 Obswim 01:06:64
6 Popescu Ingrid 15681 2009 Steaua CSA 01:09:71
7 Matei Iulia 4836 2009 Renovatio S.C. 01:12:74
8 Gontaru Adriana 4943 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Postelnicu Maria Theodora 5019 2009 Dinamo Bucuresti 00:59:00
2 Cimponeriu Cristina 3381 2009 Aqua Sport Citius 00:58:66
3 Tutuianu Maria 4198 2009 Bucharest Sport Club 00:57:19
5 Ciupitu Sofia 4638 2009 NAVI 00:57:17
6 Vasilache Andreea 3352 2009 Skills Sports 2009 00:57:66
7 Mandae Natalia Gabriela 5020 2009 Dinamo Bucuresti 00:59:00

Seria: 4
1 Zamfir Mihaela 4149 2009 Aqua Sport Citius 00:55:87
2 Parvu Andrada Maria 5033 2009 CSS Ploiesti 00:55:00
3 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club 00:53:48
4 Mazilu Beatrice 3383 2009 Aqua Sport Citius 00:52:53
5 Cabut Ecaterina 4194 2009 Swimming Team 00:52:68
6 Cernea Maya 3380 2009 Aqua Sport Citius 00:54:52
8 Danu Maia 3807 2009 Atack Team 00:56:02

Seria: 5
1 Gagiu Elise Maria 4379 2009 Swimming Team 00:52:18
2 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 Pescarusul Izvorani 00:51:27
3 Begu Andreea 4647 2009 Atack Team 00:51:10
4 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Renovatio S.C. 00:50:75
5 Duta Andreea teodora 3791 2009 Aquis Bucuresti 00:51:00
6 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Atack Team 00:51:12
7 Neagu Ilinca 4380 2009 Bucharest Sport Club 00:51:73
8 Dan Maria 4666 2009 NAVI 00:52:25

Seria: 6
1 Serman Larisa 3345 2009 Bucharest Sport Club 00:49:80
2 Constantin Amalia 3408 2009 Swimming Team 00:49:18
3 Tolea Cristina 3796 2009 CSM Ploiesti 00:47:00
4 Fortu Erika 5028 2009 CSM Ploiesti 00:46:00
5 Paun Briana 5029 2009 CSM Ploiesti 00:47:00
6 Cazacu Maria 3379 2009 Aqua Sport Citius 00:48:79
7 Robu Anita 3387 2009 Aqua Sport Citius 00:49:70
8 Tudor Ana Maria 4197 2009 NAVI 00:50:65

Seria: 7
1 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 00:45:42
2 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 00:44:83
3 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 00:41:98
4 Manea Daria 4196 2009 NAVI 00:41:18
5 Bacalu Denisa 3433 2009 NAVI 00:41:40
6 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 00:44:35
7 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 00:45:34

Descalificari
1 Iovanescu Livia
Observatii: lipsa
4502 2009 YST Sport Club 99:99:99
2 Vlanga Ava
Observatii: lipsa
5091 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Ristea Nicoleta
Observatii: lipsa
5034 2009 CSS Ploiesti 00:57:00
4 Fedorca Anastasia Ioana
Observatii: lipsa
4658 2009 Steaua CSA 01:01:09
5 Dan Carmen Maria
Observatii: lipsa
3398 2009 Bucharest Sport Club 00:55:03
6 Lentu Maria
Observatii:
3382 2009 Aqua Sport Citius 00:45:49

Proba 15 50 metri spate - 7 ani - Baieti (73 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pletoiu Petre 5081 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Munteanu David Mihai 4920 2010 Swimming Team 99:99:99
5 Jianu Filip 4682 2010 Obswim 99:99:99

Seria: 2
2 Teodorescu Rayan 5059 2010 Pescarusul Izvorani 99:99:99
3 Niculae Albert Cristian 5062 2010 Skills Sports 2009 99:99:99
4 Panita Luca 5065 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Enache Matei Alexandru 5063 2010 Skills Sports 2009 99:99:99
6 Mateescu Ionut 5060 2010 Pescarusul Izvorani 99:99:99
7 Paraschivescu Vlad Stefan 4778 2010 Obswim 99:99:99

Seria: 3
1 Luca Vlad 5067 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Carstina Nicholas 5069 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Caplescu Alexandru 5071 2010 Obswim 99:99:99
4 Stefanut Valentin Ionut 4069 2010 Obswim 01:39:78
7 Constantin Razvan 5068 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Miutu Matei 5066 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
2 Popa Andrei 4102 2010 Timex Bucuresti 01:13:22
4 Tacmeanu Andrei 4705 2010 NAVI 01:08:88
5 Prodan Matei 4703 2010 NAVI 01:09:48
6 Petrea Tudor 4175 2010 Bucharest Sport Club 01:11:22
7 Ignat Rares Mihai 4754 2010 Dinamo Bucuresti 01:26:16
8 Bernovici Radu 3800 2010 Obswim 01:37:45

Seria: 5
1 Duta Darius Gabriel 4173 2010 Bucharest Sport Club 01:08:32
2 Molcuti Alexandru 4757 2010 Aqua Sport Citius 01:07:86
3 Zsigmond Darius Valentin 5017 2010 Dinamo Bucuresti 01:05:00
4 Dorobantu Luca 4708 2010 Atack Team 01:04:16
5 Petrescu Andrei 4702 2010 NAVI 01:04:85
6 Cojocea Matei 4709 2010 Atack Team 01:06:58
7 Carstea Eric 4103 2010 Timex Bucuresti 01:08:10

Seria: 6
1 Capraru Alexandru Stefan 4751 2010 Dinamo Bucuresti 01:02:65
2 Pădure Matei 4758 2010 Aqua Sport Citius 01:01:80
3 Radu Andrei 4209 2010 NAVI 01:01:52
4 Siliste Alexandru 4113 2010 NAVI 01:00:45
5 Nicolae Andrei Alexandru 4672 2010 Aqua Life Swim 01:01:23
6 Ivana Tudor Ciprian 4160 2010 NAVI 01:01:60
7 Trasculescu David Andrei 4706 2010 Timex Bucuresti 01:02:17
8 Filip Andrei 4133 2010 Renovatio S.C. 01:04:11

Seria: 7
1 Serban Andrei 5013 2010 Hyperion Brasov 00:58:00
2 Ivascu Tudor 4755 2010 Aqua Sport Citius 00:57:40
3 Stoica Cezar 4704 2010 NAVI 00:56:44
4 Ghita Rares 4207 2010 NAVI 00:56:24
5 Ghelbereu Leonard 4134 2010 Aqua Sport Citius 00:56:26
6 Popescu Vlad Stefan 4137 2010 Dinamo Bucuresti 00:56:51
7 Cernat Rares Constantin 4114 2010 Bucharest Sport Club 00:57:45
8 Pintilie Andreas 4096 2010 Bucharest Sport Club 00:59:65

Seria: 8
1 Orban Eduard 5012 2010 Hyperion Brasov 00:55:00
2 Vieru Rares Andrei 3851 2010 Bucharest Sport Club 00:54:80
3 Slusarenco Alexandru 4138 2010 Pescarusul Izvorani 00:53:41
4 Vieru David Gabriel 4073 2010 Aquis Bucuresti 00:52:82
5 Stoica Stefan 5025 2010 CSM Ploiesti 00:53:00
6 Pirlogea Rares Teodor 4759 2010 Dinamo Bucuresti 00:54:33
7 Albota Iustin 4163 2010 Bucharest Sport Club 00:55:00
8 Chirimeaca Claudiu 4720 2010 Bucharest Sport Club 00:55:25

Seria: 9
1 Geamanu David Rafael 4112 2010 Bucharest Sport Club 00:52:63
2 Pandele Vladimir 4701 2010 NAVI 00:51:02
3 Donisan David 4710 2010 Atack Team 00:50:96
4 Udor Eric Christian 4762 2010 Dinamo Bucuresti 00:49:16
5 Fratila Tudor 5023 2010 CSM Ploiesti 00:50:00
6 Kantor Robert 5011 2010 Hyperion Brasov 00:51:00
7 Cîrstea Bogdan Ion 4726 2010 Swimming Team 00:52:00
8 Stoicescu Alexandru 4139 2010 Aqua Sport Citius 00:52:73

Seria: 10
1 Danila Alexandru 4132 2010 Aqua Sport Citius 00:48:46
2 Pojar Luca 4100 2010 Timex Bucuresti 00:46:58
3 Ionescu Denis 5010 2010 Hyperion Brasov 00:46:00
4 Ionescu Vlad 5009 2010 Hyperion Brasov 00:44:00
5 Nicolau Robert 4136 2010 Aqua Sport Citius 00:45:75
6 Marinescu Luca 5022 2010 CSM Ploiesti 00:46:00
7 Fratila Radu 5024 2010 CSM Ploiesti 00:47:00
8 Saidac Alexandru 4189 2010 Renovatio S.C. 00:48:46

Descalificari
1 Chihaia Tudor
Observatii: lipsa
5080 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Duca Andrei
Observatii: lipsa
5070 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Moraru Ioan Mihail
Observatii: lipsa
4733 2010 Renovatio S.C. 01:29:58
4 Neagu Vlad
Observatii: lipsa
4779 2010 Renovatio S.C. 01:10:73
5 Sociu Darius
Observatii: lipsa
4761 2010 Aqua Sport Citius 01:08:72

Proba 16 50 metri spate - 8 ani - Baieti (87 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vaduva Alexandru 5087 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Popescu Mihai 5037 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Cinca Alexandru 5035 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
4 Dumitrica Octav 4107 2009 Timex Bucuresti 99:99:99
5 Predila Radu Mihai 4063 2009 Obswim 99:99:99
6 Constantin Luca 5036 2009 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 2
1 Teja Marian Andrei 4633 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Peteu Mihnea Alexandru 5061 2009 Skills Sports 2009 99:99:99
3 Serban Eduard 5086 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Tinca Eduard 5077 2009 Steaua CSA 99:99:99
6 Raceanu Erik 5064 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Nati Ianis 5083 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Nicolae Darius 4101 2009 Timex Bucuresti 01:24:35
3 Stanciu Stefan Ioan 4116 2009 Bucharest Sport Club 01:04:40
4 Melnic Rares 4201 2009 NAVI 01:02:59
5 Manita Eduard 4568 2009 Aqua Life Swim 01:02:83
6 Orezeanu Luca 4569 2009 Bucharest Sport Club 01:10:17

Seria: 4
2 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Aqua Life Swim 01:00:97
4 Bratu Octavian 3423 2009 NAVI 00:58:78
6 Stan Stefan 4091 2009 Aqua Life Swim 01:00:07
7 Nebunoiu Radu 4375 2009 NAVI 01:01:12
8 Dumitrescu Luca Adrian 4064 2009 Obswim 01:01:65

Seria: 5
1 Constantin Pavel Cristian 4870 2009 Steaua CSA 00:57:77
2 Dica Sebastian 4554 2009 Steaua CSA 00:56:81
3 Prodan Nicholas 5074 2009 Performer 00:56:00
4 Baciu Gabriel 4406 2009 Aqua Sport Citius 00:55:75
5 Uceanu Daniel 4555 2009 Steaua CSA 00:55:80
6 Alexandrescu Stefan Radu 5030 2009 CSS Ploiesti 00:56:00
8 Paduraru Luca 4626 2009 Steaua CSA 00:58:02

Seria: 6
1 Ciocanaru Antonio Alexandru 3775 2009 Aqua Life Swim 00:55:73
2 Ursulescu Luca 5032 2009 CSS Ploiesti 00:55:00
3 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 00:54:25
4 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 00:53:88
5 Samson Albert 4556 2009 NAVI 00:53:99
6 Draghici Eric Ionut 4365 2009 Bucharest Sport Club 00:54:41
7 Rotaru Andrei 4421 2009 Renovatio S.C. 00:55:69
8 Voinea Darius Andrei 4062 2009 Obswim 00:55:74

Seria: 7
1 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 00:53:62
2 Bacalu Eduard 3434 2009 NAVI 00:52:62
3 Cristea Stefan 3773 2009 Aqua Life Swim 00:52:02
4 Marin Andrei 4399 2009 Aqua Life Swim 00:51:92
5 Anita Mihai 4355 2009 CSM Ploiesti 00:52:00
7 Virsa David 4376 2009 NAVI 00:53:43
8 Tarata David 3824 2009 Aqua Sport Citius 00:53:74

Seria: 8
1 Oh Cristian 3368 2009 Aqua Life Swim 00:51:37
2 Andrei Mihai 4420 2009 Pescarusul Izvorani 00:50:92
3 Bildea Claudiu 4121 2009 Aqua Sport Citius 00:49:73
4 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:49:48
5 Barbieru Erik 3364 2009 Aqua Sport Citius 00:49:62
6 Celea Cristian Alexandru 3351 2009 Skills Sports 2009 00:50:71
7 Giza Matei 3360 2009 Renovatio S.C. 00:51:02
8 Nae Teodor Patrick 4203 2009 Swimming Team 00:51:65

Seria: 9
1 Gheorghita Andrei 4565 2009 Steaua CSA 00:48:88
2 Tataru Stefan 3411 2009 NAVI 00:48:09
3 Barbu Razvan 4120 2009 Aqua Sport Citius 00:48:05
4 Vochin Andrei 4644 2009 Dinamo Bucuresti 00:47:67
5 Ana Victor 3797 2009 CSM Ploiesti 00:48:00
6 Danu David 3350 2009 NAVI 00:48:06
7 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Sport Citius 00:48:57
8 Nistor Darius 5016 2009 Hyperion Brasov 00:49:00

Seria: 10
1 Scortea Pavel 3410 2009 NAVI 00:46:94
2 Tatulea Rares 4408 2009 Aqua Life Swim 00:46:14
3 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Bucharest Sport Club 00:45:32
4 Parvu Iustin 3823 2009 Aqua Sport Citius 00:45:23
5 Georgescu Paun Gabriel 4200 2009 NAVI 00:45:26
6 Paun Fabian 4354 2009 CSM Ploiesti 00:46:00
7 Stan Andrei 3822 2009 Aqua Sport Citius 00:46:83
8 Ghenu Andrei 4398 2009 Aqua Life Swim 00:47:11

Seria: 11
1 Radu Darius 3795 2009 CSM Ploiesti 00:44:00
2 Rosu Rares 4090 2009 Aqua Life Swim 00:43:83
3 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life Swim 00:42:36
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:41:78
5 Iacob Patrick 3794 2009 CSM Ploiesti 00:42:00
6 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life Swim 00:43:02
7 Ciobanu Mihai 4094 2009 Aqua Life Swim 00:43:89
8 Mija Radu 4202 2009 NAVI 00:44:66

Descalificari
1 Manolache Ioan Alexandru
Observatii: lipsa
5040 2009 Timex Bucuresti 99:99:99
2 Dinu Marc
Observatii: lipsa
5082 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Neagu Andrei
Observatii: lipsa
5041 2009 Timex Bucuresti 99:99:99
4 Gavrila Petru
Observatii: lipsa
4634 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Radu David
Observatii: lipsa
5084 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Rusu Andrei
Observatii: lipsa
5085 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Naboleanu Alexandru Ionut
Observatii: lipsa
4359 2009 Aquis Bucuresti 01:01:50
8 Margarit Matei
Observatii: lipsa
3871 2009 Pescarusul Izvorani 00:59:57
9 Vasilescu Bogdan
Observatii: lipsa
4661 2009 Atack Team 00:58:79
10 Petre Rares
Observatii: lipsa
5031 2009 CSS Ploiesti 00:57:00
11 Zaharia Timon
Observatii: lipsa
3370 2009 Aqua Sport Citius 00:52:32

Proba 17 50 metri fluture - 7 ani - Fete (49 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Vasian Antonia 4750 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Manea Arya 4145 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
2 Velea Carina 4730 2010 CSS Dinamo 99:99:99
3 Fleschiu Bianca 4713 2010 Atack Team 99:99:99
4 Petrescu Maria 4694 2010 NAVI 99:99:99
5 Stoenescu Andreea 4164 2010 Atack Team 99:99:99
6 Gate Rebeca 4692 2010 NAVI 99:99:99
7 Grigore Bianca Andreea 4744 2010 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Popa Natalia 4781 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Radu Sofia Maria 5079 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stanca Ilinca 5051 2010 Atack Team 99:99:99
6 Nastasescu Miruna 5078 2010 CSS Dinamo 99:99:99
8 Coman Maria 4670 2010 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
1 Rosu Erika Maria 5021 2010 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Dolocan Alessia 3816 2010 Atack Team 99:99:99
4 Stefan Adriana 4674 2010 Aqua Life Swim 01:28:63
5 Ene Ecaterina Maria 4748 2010 Dinamo Bucuresti 01:29:09
6 Colotelo Bianca 4690 2010 NAVI 99:99:99
7 Radu Natalia Elena 5018 2010 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
1 Marin Maria Alexandra 4714 2010 Atack Team 01:28:16
2 Nan Alexandra 4146 2010 Aqua Sport Citius 01:26:05
3 Dumitru Alexia 4691 2010 NAVI 01:19:87
4 Popa Diana 4728 2010 Renovatio S.C. 01:17:41
5 Pinzari Ariana 4088 2010 Aqua Life Swim 01:17:44
6 Tufa Teodora 4696 2010 NAVI 01:20:61
7 Marasescu Melania Violeta 4668 2010 CSS 1 Bucuresti 01:27:15
8 Chelu Maria 4745 2010 Aqua Sport Citius 01:28:55

Seria: 6
1 Mihai Alexia 4673 2010 Aqua Life Swim 01:10:78
2 Buda Andreea 4143 2010 Aqua Sport Citius 01:09:35
3 Lixandru Maria 4082 2010 Aqua Life Swim 01:02:99
4 Bonta Ayana 4192 2010 Swimming Team 01:01:36
5 Constantin Bianca 4081 2010 Aqua Life Swim 01:01:82
6 Cîmpan Denisa 4204 2010 NAVI 01:07:27
7 Paduraru Andra 4178 2010 Bucharest Sport Club 01:10:43
8 Aanei Raluca 4712 2010 Atack Team 01:11:45

Seria: 7
1 Olea Theodora 4205 2010 NAVI 00:57:28
2 Peruzzare Alexandra 4085 2010 Aqua Life Swim 00:54:05
4 Popa Roberta 4180 2010 Bucharest Sport Club 00:45:97
5 Constantin Alexandra 5026 2010 CSM Ploiesti 00:46:00
6 Ganea Iustina 3815 2010 Atack Team 00:52:12
7 Matache Amalia 4206 2010 NAVI 00:56:34
8 Burlacu Daria 5014 2010 Hyperion Brasov 00:59:00

Descalificari
1 Manoliu Sophie Antoine
Observatii: lipsa
5088 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Predut Bianca Elena
Observatii: lipsa
5076 2010 YST Sport Club 99:99:99
3 Matei Ana
Observatii: lipsa
5058 2010 Swimming Team 99:99:99
4 Dinu Nadia
Observatii: lipsa
4144 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Koszti Sara
Observatii: lipsa
4089 2010 Aqua Life Swim 01:46:67
6 Mihai Diana
Observatii: lipsa
4780 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Tirila Larisa
Observatii: lipsa
5015 2010 Hyperion Brasov 00:52:00

Proba 18 50 metri fluture - 8 ani - Fete (49 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Penescu Stefania 4364 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
3 Bucur Bianca 4627 2009 Steaua CSA 01:23:81
4 Batel Aisha 4372 2009 NAVI 01:19:51
5 Elisei Bianca 4832 2009 Aqua Life Swim 01:20:11
6 Matei Iulia 4836 2009 Renovatio S.C. 01:32:53
7 Ciupitu Sofia 4638 2009 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Stancescu Ioana 4919 2009 Swimming Team 01:10:79
2 Postelnicu Maria Theodora 5019 2009 Dinamo Bucuresti 01:10:00
3 Cimponeriu Cristina 3381 2009 Aqua Sport Citius 01:09:54
4 Tutuianu Maria 4198 2009 Bucharest Sport Club 01:06:05
5 Nica Delia Alexandra 4917 2009 Swimming Team 01:07:36
6 Mandae Natalia Gabriela 5020 2009 Dinamo Bucuresti 01:10:00
7 Zeldea Natalia Maria 4918 2009 Swimming Team 01:10:46
8 Popescu Ingrid 15681 2009 Steaua CSA 01:13:72

Seria: 4
2 Gontaru Adriana 4943 2009 Bucharest Sport Club 01:00:62
3 Zamfir Mihaela 4149 2009 Aqua Sport Citius 00:59:24
4 Neagu Ilinca 4380 2009 Bucharest Sport Club 00:58:88
5 Parvu Andrada Maria 5033 2009 CSS Ploiesti 00:59:00
6 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Atack Team 01:00:00
8 Dan Maria 4666 2009 NAVI 01:04:32

Seria: 5
2 Cernea Maya 3380 2009 Aqua Sport Citius 00:56:52
3 Mazilu Beatrice 3383 2009 Aqua Sport Citius 00:54:37
4 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 00:50:56
5 Serman Larisa 3345 2009 Bucharest Sport Club 00:53:77
6 Tudor Ana Maria 4197 2009 NAVI 00:54:69
7 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club 00:57:36
8 Cabut Ecaterina 4194 2009 Swimming Team 00:58:33

Seria: 6
1 Robu Anita 3387 2009 Aqua Sport Citius 00:48:68
2 Tolea Cristina 3796 2009 CSM Ploiesti 00:47:00
3 Gagiu Elise Maria 4379 2009 Swimming Team 00:45:89
4 Paun Briana 5029 2009 CSM Ploiesti 00:45:00
5 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 Pescarusul Izvorani 00:45:50
6 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Renovatio S.C. 00:46:87
7 Constantin Amalia 3408 2009 Swimming Team 00:48:65
8 Cazacu Maria 3379 2009 Aqua Sport Citius 00:49:14

Seria: 7
1 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 00:44:04
2 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 00:41:49
3 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 00:40:15
4 Bacalu Denisa 3433 2009 NAVI 00:38:69
5 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 00:40:00
6 Manea Daria 4196 2009 NAVI 00:41:49
7 Fortu Erika 5028 2009 CSM Ploiesti 00:43:00
8 Lentu Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 00:44:80

Descalificari
1 Roman Ilinca
Observatii: lipsa
5075 2009 YST Sport Club 99:99:99
2 Iovanescu Livia
Observatii: lipsa
4502 2009 YST Sport Club 99:99:99
3 Begu Andreea
Observatii: lipsa
4647 2009 Atack Team 99:99:99
4 Duta Andreea teodora
Observatii: lipsa
3791 2009 Aquis Bucuresti 01:03:00
5 Dan Carmen Maria
Observatii: lipsa
3398 2009 Bucharest Sport Club 01:02:25
6 Ristea Nicoleta
Observatii: lipsa
5034 2009 CSS Ploiesti 00:58:00

Proba 19 50 metri fluture - 7 ani - Baieti (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Albota Iustin 4163 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stoica Cezar 4704 2010 NAVI 99:99:99
4 Donisan David 4710 2010 Atack Team 99:99:99
5 Dorobantu Luca 4708 2010 Atack Team 99:99:99
7 Prodan Matei 4703 2010 NAVI 99:99:99
8 Pletoiu Petre 5081 2010 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Stoicescu Alexandru 4139 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Constantin Razvan 5068 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Miutu Matei 5066 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Luca Vlad 5067 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Carstina Nicholas 5069 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Cojocea Matei 4709 2010 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Musat Rodrigo 5052 2010 Atack Team 99:99:99
2 Ghelbereu Leonard 4134 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Tacmeanu Andrei 4705 2010 NAVI 01:30:26
4 Pădure Matei 4758 2010 Aqua Sport Citius 01:25:91
5 Popescu Vlad Stefan 4137 2010 Dinamo Bucuresti 01:26:22
6 Duta Darius Gabriel 4173 2010 Bucharest Sport Club 01:36:60
7 Siliste Alexandru 4113 2010 NAVI 99:99:99
8 Panita Luca 5065 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
2 Molcuti Alexandru 4757 2010 Aqua Sport Citius 01:23:99
3 Pintilie Andreas 4096 2010 Bucharest Sport Club 01:20:15
4 Chirimeaca Claudiu 4720 2010 Bucharest Sport Club 01:15:40
5 Nicolae Andrei Alexandru 4672 2010 Aqua Life Swim 01:18:45
6 Petrescu Andrei 4702 2010 NAVI 01:22:71
7 Cernat Rares Constantin 4114 2010 Bucharest Sport Club 01:24:05
8 Pirlogea Rares Teodor 4759 2010 Dinamo Bucuresti 01:25:91

Seria: 5
1 Ivascu Tudor 4755 2010 Aqua Sport Citius 01:13:31
2 Zsigmond Darius Valentin 5017 2010 Dinamo Bucuresti 01:10:00
3 Danila Alexandru 4132 2010 Aqua Sport Citius 01:05:60
4 Pandele Vladimir 4701 2010 NAVI 01:03:04
5 Vieru David Gabriel 4073 2010 Aquis Bucuresti 01:05:51
6 Geamanu David Rafael 4112 2010 Bucharest Sport Club 01:07:07
7 Filip Andrei 4133 2010 Renovatio S.C. 01:10:64
8 Capraru Alexandru Stefan 4751 2010 Dinamo Bucuresti 01:14:50

Seria: 6
1 Vieru Rares Andrei 3851 2010 Bucharest Sport Club 00:59:77
2 Ghita Rares 4207 2010 NAVI 00:58:15
3 Saidac Alexandru 4189 2010 Renovatio S.C. 00:56:75
4 Pojar Luca 4100 2010 Timex Bucuresti 00:55:77
5 Slusarenco Alexandru 4138 2010 Pescarusul Izvorani 00:56:26
6 Udor Eric Christian 4762 2010 Dinamo Bucuresti 00:57:69
7 Radu Andrei 4209 2010 NAVI 00:59:48
8 Cîrstea Bogdan Ion 4726 2010 Swimming Team 01:00:28

Seria: 7
1 Fratila Radu 5024 2010 CSM Ploiesti 00:54:00
2 Nicolau Robert 4136 2010 Aqua Sport Citius 00:51:23
3 Ionescu Denis 5010 2010 Hyperion Brasov 00:48:00
4 Ionescu Vlad 5009 2010 Hyperion Brasov 00:42:00
5 Marinescu Luca 5022 2010 CSM Ploiesti 00:43:00
6 Kantor Robert 5011 2010 Hyperion Brasov 00:48:00
7 Fratila Tudor 5023 2010 CSM Ploiesti 00:52:00
8 Stoica Stefan 5025 2010 CSM Ploiesti 00:55:00

Descalificari
1 Sociu Darius
Observatii: lipsa
4761 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Neagu Vlad
Observatii: lipsa
4779 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Duca Andrei
Observatii: lipsa
5070 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Moraru Ioan Mihail
Observatii: lipsa
4733 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Petrea Tudor
Observatii: lipsa
4175 2010 Bucharest Sport Club 01:25:58

Proba 20 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (69 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vaduva Alexandru 5087 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Vochin Andrei 4644 2009 Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Teja Marian Andrei 4633 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Constantin Luca 5036 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Raceanu Erik 5064 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Nati Ianis 5083 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Vasilescu Bogdan 4661 2009 Atack Team 01:24:17
5 Serban Eduard 5086 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Popescu Mihai 5037 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
8 Cinca Alexandru 5035 2009 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 3
1 Rotaru Andrei 4421 2009 Renovatio S.C. 01:22:38
2 Uceanu Daniel 4555 2009 Steaua CSA 01:19:15
3 Baciu Gabriel 4406 2009 Aqua Sport Citius 01:12:90
4 Dica Sebastian 4554 2009 Steaua CSA 01:10:85
7 Stanciu Stefan Ioan 4116 2009 Bucharest Sport Club 01:22:04
8 Stan Stefan 4091 2009 Aqua Life Swim 01:23:93

Seria: 4
1 Manita Eduard 4568 2009 Aqua Life Swim 01:08:87
2 Tataru Stefan 3411 2009 NAVI 01:06:58
3 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 01:05:90
4 Oh Cristian 3368 2009 Aqua Life Swim 01:03:87
5 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Aqua Life Swim 01:05:06
6 Samson Albert 4556 2009 NAVI 01:06:45
8 Orezeanu Luca 4569 2009 Bucharest Sport Club 01:10:04

Seria: 5
2 Alexandrescu Stefan Radu 5030 2009 CSS Ploiesti 01:00:00
3 Virsa David 4376 2009 NAVI 00:56:63
4 Draghici Eric Ionut 4365 2009 Bucharest Sport Club 00:54:72
5 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 00:55:36
6 Petre Rares 5031 2009 CSS Ploiesti 00:58:00
7 Tarata David 3824 2009 Aqua Sport Citius 01:00:88

Seria: 6
1 Marin Andrei 4399 2009 Aqua Life Swim 00:54:10
2 Bacalu Eduard 3434 2009 NAVI 00:53:56
3 Ghenu Andrei 4398 2009 Aqua Life Swim 00:52:83
4 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Sport Citius 00:51:57
5 Rosu Rares 4090 2009 Aqua Life Swim 00:51:77
6 Nae Teodor Patrick 4203 2009 Swimming Team 00:53:07
7 Bildea Claudiu 4121 2009 Aqua Sport Citius 00:53:83
8 Gheorghita Andrei 4565 2009 Steaua CSA 00:54:43

Seria: 7
1 Barbieru Erik 3364 2009 Aqua Sport Citius 00:50:20
2 Anita Mihai 4355 2009 CSM Ploiesti 00:50:00
3 Stan Andrei 3822 2009 Aqua Sport Citius 00:49:05
4 Nistor Darius 5016 2009 Hyperion Brasov 00:49:00
5 Paun Fabian 4354 2009 CSM Ploiesti 00:49:00
6 Mija Radu 4202 2009 NAVI 00:49:74
7 Radu Darius 3795 2009 CSM Ploiesti 00:50:00
8 Georgescu Paun Gabriel 4200 2009 NAVI 00:50:72

Seria: 8
1 Tatulea Rares 4408 2009 Aqua Life Swim 00:47:69
2 Iacob Patrick 3794 2009 CSM Ploiesti 00:46:00
3 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life Swim 00:45:83
4 Ciobanu Mihai 4094 2009 Aqua Life Swim 00:45:31
5 Giza Matei 3360 2009 Renovatio S.C. 00:45:34
6 Ana Victor 3797 2009 CSM Ploiesti 00:46:00
7 Danu David 3350 2009 NAVI 00:46:09
8 Andrei Mihai 4420 2009 Pescarusul Izvorani 00:48:10

Seria: 9
1 Parvu Iustin 3823 2009 Aqua Sport Citius 00:44:93
2 Barbu Razvan 4120 2009 Aqua Sport Citius 00:42:82
3 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life Swim 00:41:51
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:40:51
5 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Bucharest Sport Club 00:40:65
6 Scortea Pavel 3410 2009 NAVI 00:42:72
8 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 00:45:29

Descalificari
1 Gavrila Petru
Observatii: lipsa
4634 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Margarit Matei
Observatii: lipsa
3871 2009 Pescarusul Izvorani 99:99:99
3 Tinca Eduard
Observatii: lipsa
5077 2009 Steaua CSA 99:99:99
4 Paduraru Luca
Observatii:
4626 2009 Steaua CSA 01:11:68
5 Naboleanu Alexandru Ionut
Observatii: lipsa
4359 2009 Aquis Bucuresti 01:13:77
6 Cristea Stefan
Observatii: lipsa
3773 2009 Aqua Life Swim 01:08:50
7 Ciocanaru Antonio Alexandru
Observatii: lipsa
3775 2009 Aqua Life Swim 01:02:82
8 Zaharia Timon
Observatii: lipsa
3370 2009 Aqua Sport Citius 01:03:41
9 Gurdis Andrei
Observatii:
3349 2009 Atack Team 00:44:57

Proba 21 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Fete (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Maria Alexandra Marin, Antonia Anghel, Raluca Aanei, Ilinca Stanca, 2017 Atack Team 99:99:99
3 Stafeta 3 Alexia Mihai , Bianca Constantin, Maria Lixandru, Alexandra Peruzzare, 2017 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Stafeta 2 Alexandra Nan, Arya Manea, Andreea Buda, Antonia Vasian, 2017 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Rebeca Gate, Bianca Colotelo, Teodora Tufa, Maria Petrescu, 2017 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Alessia Dolocan, Bianca Fleschiu, Iustina Ganea, Andreea Stoenescu, 2017 Atack Team 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 5 Denisa Cîmpan, Theodora Olea, Amalia Matache, Alexia Dumitru, 2017 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2017 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 22 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Fete (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Andreea Begu, Maia Ilinca Sepi, Ioana Ionita, Rebeca Craioveanu, 2017 Atack Team 99:99:99
2 Stafeta 5 Ana Maria Tudor, Maria Dan, Denisa Bacalu, Daria Manea, 2017 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Carla Neagu, Andreea Cristea, Andreea Stefanescu, Larisa Serman, 2017 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Denisa Mihai, Maria Cazacu, Anna-Lisa Zaharia, Maria Lentu, 2017 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Ecaterina Cabut, Amalia Constantin, Elise Maria Gagiu, Ioana Stancescu, 2017 Swimming Team 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2017 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2017 NAVI 99:99:99

Proba 23 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Baieti (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 10 Luca Dorobantu, David Donisan, Rodrigo Musat, Matei Cojocea, 2017 Atack Team 99:99:99
4 Stafeta 3 Alexandru Danila, Matei Pădure, Robert Nicolau, Alexandru Stoicescu, 2017 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 2 David Rafael Geamanu, Rares Constantin Cernat, Rares Andrei Vieru, Claudiu Chirimeaca, 2017 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 6 Tudor Ciprian Ivana, Alexandru Siliste, Andrei Petrescu, Matei Prodan, 2017 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 8 Denis Ionescu, Vlad Ionescu, Robert Kantor, Andrei Serban, 2017 Hyperion Brasov 99:99:99
5 Stafeta 9 Rares Teodor Pirlogea, Alexandru Stefan Capraru, Eric Christian Udor, Vlad Stefan Popescu, 2017 Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 7 Radu Fratila, Tudor Fratila, Luca Marinescu, Stefan Stoica, 2017 CSM Ploiesti 99:99:99
7 Stafeta 5 Cezar Stoica, Andrei Radu, Vladimir Pandele, Rares Ghita, 2017 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2017 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2017 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 24 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Baieti (11 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Patrick Iacob, Darius Radu, Victor Ana, Fabian Paun, 2017 CSM Ploiesti 99:99:99
4 Stafeta 3 Albert Florian Scarlat, Flavius Ion, Ianis Blejan, Eric Ionut Draghici, 2017 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 5 Andrei Stefan Mercan, Andrei Stan, Razvan Barbu , Erik Barbieru, 2017 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 7 Gabriel Nae, Gabriel Ciobanu, Mihai Ciobanu, Rares Rosu, 2017 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Stafeta 9 Gabriel Georgescu Paun, Radu Mija , Pavel Scortea, David Danu, 2017 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Eduard Serban, Bogdan Balaci, Matei Giza, Andrei Rotaru, 2017 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Stafeta 10 Albert Samson, Stefan Tataru, David Virsa, Eduard Bacalu, 2017 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 8 Rares Tatulea, Cristian Oh, Andrei Marin, Andrei Ghenu, 2017 Aqua Life Swim 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2017 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2017 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2017 Steaua CSA 99:99:99