Lista de start pentru Campionatul National - Etapa Municipala - Copii b12 - 13 ani, f11-12, J II

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 400 metri liber - 12 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 06:41:85
5 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 06:42:65
6 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 06:28:73
3 Negrea Cristian Mihai A0147 1999 Colegiul "Emil Racovita" 05:50:12
4 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 05:45:68
5 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 05:46:14
6 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 05:51:25
7 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 06:03:95
8 Popa Andrei A0842 1999 CSS Dinamo 06:29:39

Seria: 4
2 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 05:42:56
3 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 05:40:77
6 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 05:41:23
7 Balica Mircea Andrei A0015 1999 Colegiul "Emil Racovita" 05:42:86
8 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 05:45:62

Seria: 5
2 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 05:25:32

Seria: 6
5 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 05:09:53
7 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 05:13:96

Seria: 7
1 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 05:01:29
2 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 04:57:52
5 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 04:55:47
8 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 05:08:74

Seria: 8
7 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 04:46:81

Descalificari
1 Grijincu Robert
Observatii:
10789 1999 Median Bucuresti 99:99:99
2 Costache David
Observatii: lipsa
11441 1999 Delfinul Bucuresti 06:03:11

Proba 2 400 metri liber - 13 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Carlig Octavian A0851 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Diaconescu Adrian A0862 1998 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Loghin Nicolae A0863 1998 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
8 Nica Catalin A0603 1998 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Marinica Andrei 1247 1998 NAVI 05:45:48
5 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 05:33:45

Seria: 5
1 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 05:26:65
4 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 05:17:45
5 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 05:17:93
6 Achilie Robert A0852 1998 Colegiul "Emil Racovita" 05:22:86
7 Golovca Valentin A0846 1998 CSS Dinamo 05:25:91
8 Nilca Bogdan A1072 1998 Colegiul "Emil Racovita" 05:30:70

Seria: 6
2 Petran Costin 9391 1998 C S Intersport 2004 05:13:00
6 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 05:12:22
8 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 05:16:52

Seria: 7
7 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 04:58:60

Seria: 8
1 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 04:54:38

Proba 3 400 metri liber - 14 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
3 Kera Robert A0995 1997 Bucharest Sport Club 05:21:50

Seria: 6
1 Nitescu Cristian 8873 1997 Bucharest Sport Club 05:14:41
3 Ambrono Andrei A0997 1997 Bucharest Sport Club 05:12:16
4 Gojgar Alexandru A0917 1997 CSS Dinamo 05:09:52

Seria: 7
4 Olaru Iosif 8872 1997 Colegiul "Emil Racovita" 04:55:00
6 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 04:57:21

Seria: 8
2 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 04:44:19
6 Ene Andrei Octavian 9254 1997 NAVI 04:43:99

Descalificari
1 Pantazi Madalin
Observatii: lipsa
8853 1997 Bucharest Sport Club 04:54:83

Proba 4 400 metri liber - 15 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
4 Tufaru Liviu A0993 1996 Bucharest Sport Club 05:33:16

Seria: 8
4 Grigore Andrei A0991 1996 Bucharest Sport Club 04:28:44

Descalificari
1 Nassar Adi
Observatii: lipsa
A0990 1996 Bucharest Sport Club 04:56:59

Proba 5 400 metri liber - 16 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Mucenica Cosmin 8299 1995 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Iorga Roberth 8115 1995 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Constantin Mircea 8308 1995 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Gheorghe Ciprian 8285 1995 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 8
3 Nica Dan 8343 1995 Bucharest Sport Club 04:39:65

Descalificari
1 Comboeanu Giani
Observatii: lipsa
A0969 1995 CSS Dinamo 04:30:00

Proba 8 400 metri liber - 11 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Georgescu Laura 1339 2000 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 99:99:99
7 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
3 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 06:46:91

Seria: 4
1 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 06:15:04
7 Nicolae Daniela A0149 2000 Colegiul "Emil Racovita" 06:14:69
8 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 06:16:79

Seria: 5
4 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 05:20:55
6 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 05:27:69

Proba 9 400 metri liber - 12 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
4 Burlacu Aurora A0865 1999 CSS Dinamo 99:99:99
6 Dedu Claudia Madalina A0059 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
2 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 07:17:22
4 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 06:19:21
5 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 06:28:43
6 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 06:49:08
7 Ghic Ozana 10445 1999 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
2 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 06:11:61
3 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 05:58:74
4 Sintea Chira Teodora 10396 1999 NAVI 05:50:00

Seria: 5
1 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 05:44:91
3 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 05:23:67

Seria: 6
1 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 05:14:94
7 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 05:14:10

Descalificari
1 Ilie Oana Diandra
Observatii:
A0866 1999 CSS Dinamo 99:99:99
2 Marinescu Monica
Observatii:
9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 05:02:78

Proba 10 400 metri liber - 13 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Constantinescu Diana A0931 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Becheanu Teodora 9305 1998 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
6 Anton Denisa A0929 1998 Colegiul "Emil Racovita" 06:06:99

Seria: 5
2 Radu Alexandra 9612 1998 C S Farul Constanta 05:35:69
8 Mihalache Ioana 9720 1998 Delfinul Bucuresti 05:45:52

Seria: 6
5 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 04:58:14
8 Gogu Denisa A0907 1998 Bucharest Sport Club 05:15:76

Descalificari
1 Surubariu Andreea
Observatii: lipsa
9373 1998 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 11 400 metri liber - 14 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
5 Zavoian Elena A0983 1997 Delfinul Bucuresti 05:51:48

Seria: 5
5 Anghel Maria 9255 1997 NAVI 05:22:46
7 Iliescu Irina 8882 1997 Bucharest Sport Club 05:39:79

Seria: 6
2 Bobe Ana A0981 1997 Delfinul Bucuresti 05:12:82
4 Balan Andreea A0980 1997 Delfinul Bucuresti 04:55:39
6 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 05:06:32

Proba 14 100 metri spate - 12 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 01:36:17
3 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 01:27:88

Seria: 2
1 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:23:28
2 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 01:21:83
4 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:99
5 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:36
6 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 01:21:27
8 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 01:23:46

Seria: 3
6 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 01:15:28
7 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:16
8 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 01:17:56

Descalificari
1 Costache David
Observatii: lipsa
11441 1999 Delfinul Bucuresti 01:27:18

Proba 15 100 metri spate - 13 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Marinica Andrei 1247 1998 NAVI 01:23:47
6 Carlig Octavian A0851 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:76
7 Nica Catalin A0603 1998 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
3 Achilie Robert A0852 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:36
7 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 01:21:83

Seria: 3
1 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 01:16:60
2 Golovca Valentin A0846 1998 CSS Dinamo 01:15:71
3 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:14:19
4 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 01:12:57
5 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:79

Proba 16 100 metri spate - 11 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 01:29:75
4 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:62
8 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 01:23:72
2 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:21:82
5 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 01:20:01
8 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 01:24:99

Proba 17 100 metri spate - 12 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rujancu Raluca A0864 1999 CSS 2 Bucuresti 01:35:08
3 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:43
5 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 01:27:68
6 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:49
7 Ghic Ozana 10445 1999 Median Bucuresti 01:32:47

Seria: 2
3 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:21
6 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 01:20:39
7 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 01:23:67

Descalificari
1 Marinescu Monica
Observatii: lipsa
9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:74

Proba 18 400 metri bras - 12 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 99:99:99
3 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 99:99:99
4 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
3 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 06:03:00

Descalificari
1 Zitti Andrei
Observatii:
1338 1999 CSS Dinamo 06:40:00

Proba 19 400 metri bras - 13 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
7 Stefan Valentin A1161 1998 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Baciu Iulian A0884 1998 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Golovca Valentin A0846 1998 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
5 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 06:03:00
6 Vasilica Andrei 10397 1998 Delfinul Bucuresti 06:40:00
7 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 07:00:00

Proba 20 400 metri bras - 14 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Gojgar Alexandru A0917 1997 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
1 Nitescu Cristian 8873 1997 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Ene Andrei Octavian 9254 1997 NAVI 05:57:00
8 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 21 400 metri bras - 15 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Tufaru Liviu A0993 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 22 400 metri bras - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sirjita Eduard A0913 1995 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Badea Calin 8292 1995 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 25 400 metri bras - 11 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Georgescu Laura 1339 2000 NAVI 99:99:99
4 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
4 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
2 Nicolae Daniela A0149 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 06:50:00
7 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 4
6 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 06:20:00
8 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 06:50:00

Proba 26 400 metri bras - 12 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Burlacu Aurora A0865 1999 CSS Dinamo 99:99:99
3 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 07:02:68
6 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 07:03:00
8 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 4
1 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 06:38:00
5 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 06:11:00
7 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 06:35:00

Proba 27 400 metri bras - 13 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
3 Gogu Denisa A0907 1998 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
2 Dragomir Andreea 8891 1998 Colegiul "Emil Racovita" 06:21:00
4 Radu Alexandra 9612 1998 C S Farul Constanta 06:01:00

Proba 28 400 metri bras - 14 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Zavoian Elena A0983 1997 Delfinul Bucuresti 06:50:00

Seria: 4
3 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 06:15:00

Proba 31 100 metri fluture - 12 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 99:99:99
4 Balica Mircea Andrei A0015 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:44
5 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 01:30:12
6 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:60
7 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 01:23:25
3 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:21:75
7 Negrea Cristian Mihai A0147 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:60
8 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:66

Seria: 3
1 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 01:16:27
2 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:63
6 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 01:12:38

Descalificari
1 Costache David
Observatii: lipsa
11441 1999 Delfinul Bucuresti 01:30:27

Proba 32 100 metri fluture - 13 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 01:25:97
4 Petran Costin 9391 1998 C S Intersport 2004 01:17:29
5 Nilca Bogdan A1072 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:58
6 Diaconescu Adrian A0862 1998 CSS 2 Bucuresti 01:22:50

Seria: 3
3 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 01:11:65
4 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:60
5 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:11:20
7 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 01:14:90
8 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 01:16:66

Proba 33 100 metri fluture - 11 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nicolae Daniela A0149 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Bucharest Sport Club 01:55:87

Seria: 2
1 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 01:30:55
2 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:25:68
3 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 01:20:85

Proba 34 100 metri fluture - 12 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Sintea Chira Teodora 10396 1999 NAVI 01:34:00
6 Dedu Claudia Madalina A0059 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
4 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 01:14:15
6 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:94
7 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:28
8 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 01:30:60

Descalificari
1 Marinescu Monica
Observatii: lipsa
9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:28

Proba 35 400 metri mixt - 14 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 99:99:99

Seria: 2
4 Ene Andrei Octavian 9254 1997 NAVI 05:12:00
5 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 05:46:87

Descalificari
1 Pantazi Madalin
Observatii: lipsa
8853 1997 Bucharest Sport Club 05:49:30

Proba 36 400 metri mixt - 15 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Grigore Andrei A0991 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Nassar Adi
Observatii: lipsa
A0990 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 37 400 metri mixt - 16 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iorga Roberth 8115 1995 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Gheorghe Ciprian 8285 1995 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Constantin Mircea 8308 1995 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Badea Calin 8292 1995 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 40 400 metri mixt - 13 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 99:99:99
4 Dragomir Andreea 8891 1998 Colegiul "Emil Racovita" 06:26:39

Seria: 2
1 Mihalache Ioana 9720 1998 Delfinul Bucuresti 06:15:00
6 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 05:59:30
7 Gogu Denisa A0907 1998 Bucharest Sport Club 06:12:77

Proba 41 400 metri mixt - 14 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Anghel Maria 9255 1997 NAVI 06:09:60
3 Bobe Ana A0981 1997 Delfinul Bucuresti 05:50:00
4 Balan Andreea A0980 1997 Delfinul Bucuresti 05:32:23
5 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 05:45:00

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 44 200 metri mixt - 13 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Dragomir Andreea 8891 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:52:38
6 Mihalache Ioana 9720 1998 Delfinul Bucuresti 02:57:26

Seria: 2
1 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:47:43
2 Radu Alexandra 9612 1998 C S Farul Constanta 02:44:79
5 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 02:40:55
7 Gogu Denisa A0907 1998 Bucharest Sport Club 02:45:72

Descalificari
1 Surubariu Andreea
Observatii: lipsa
9373 1998 Bucharest Sport Club 03:06:68

Proba 45 200 metri mixt - 14 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Zavoian Elena A0983 1997 Delfinul Bucuresti 03:01:94
3 Iliescu Irina 8882 1997 Bucharest Sport Club 02:55:40
4 Anghel Maria 9255 1997 NAVI 02:50:18

Seria: 2
3 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 02:40:89
4 Balan Andreea A0980 1997 Delfinul Bucuresti 02:34:81
6 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 02:44:46
8 Bobe Ana A0981 1997 Delfinul Bucuresti 02:48:61

Proba 48 200 metri mixt - 15 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Tufaru Liviu A0993 1996 Bucharest Sport Club 02:45:25

Seria: 3
5 Grigore Andrei A0991 1996 Bucharest Sport Club 02:23:62

Descalificari
1 Nassar Adi
Observatii: lipsa
A0990 1996 Bucharest Sport Club 02:31:18

Proba 49 200 metri mixt - 14 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Olaru Iosif 8872 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:55:00
4 Gojgar Alexandru A0917 1997 CSS Dinamo 02:42:26
6 Kera Robert A0995 1997 Bucharest Sport Club 02:53:15

Seria: 3
1 Ambrono Andrei A0997 1997 Bucharest Sport Club 02:40:73
2 Ene Andrei Octavian 9254 1997 NAVI 02:31:27
7 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 02:32:30
8 Nitescu Cristian 8873 1997 Bucharest Sport Club 02:41:10

Descalificari
1 Pantazi Madalin
Observatii: lipsa
8853 1997 Bucharest Sport Club 02:43:72

Proba 50 200 metri mixt - 16 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Sirjita Eduard A0913 1995 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Iorga Roberth 8115 1995 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Gheorghe Ciprian 8285 1995 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Mucenica Cosmin 8299 1995 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Badea Calin 8292 1995 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
3 Constantin Mircea 8308 1995 Colegiul "Emil Racovita" 02:27:36

Descalificari
1 Comboeanu Giani
Observatii: lipsa
A0969 1995 CSS Dinamo 02:21:05

Proba 53 100 metri liber - 11 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Georgescu Laura 1339 2000 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Bucharest Sport Club 01:27:54
4 Nicolae Daniela A0149 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:61
5 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 01:22:40
7 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 01:29:57

Seria: 3
3 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 01:17:58
4 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:80

Seria: 4
1 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 01:13:71
2 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:11:74
8 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 01:15:14

Proba 54 100 metri liber - 12 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Burlacu Aurora A0865 1999 CSS Dinamo 01:41:70
5 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 01:42:57

Seria: 2
1 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:15
3 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:80
6 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:74
8 Dedu Claudia Madalina A0059 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:92

Seria: 3
1 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:80
2 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:80
5 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 01:16:66
6 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:71
7 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:50
8 Ghic Ozana 10445 1999 Median Bucuresti 01:19:82

Seria: 4
3 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 01:10:34
5 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:42
6 Sintea Chira Teodora 10396 1999 NAVI 01:10:92
7 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 01:11:80

Descalificari
1 Marinescu Monica
Observatii: lipsa
9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:12

Proba 55 100 metri liber - 12 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 01:27:44

Seria: 2
1 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 01:23:08
2 Popa Andrei A0842 1999 CSS Dinamo 01:18:99
3 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:72
5 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 01:17:07
6 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:05
8 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:94

Seria: 3
1 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 01:15:00
2 Balica Mircea Andrei A0015 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:84
4 Negrea Cristian Mihai A0147 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:10
5 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 01:12:11
6 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 01:12:73

Seria: 4
2 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:80
4 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 01:08:11
5 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 01:08:74
6 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:09:59
8 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:39

Seria: 5
6 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 01:07:50

Seria: 6
3 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:06
4 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 01:00:90
5 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:99
6 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 01:03:36
8 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:53

Descalificari
1 Grijincu Robert
Observatii: lipsa
10789 1999 Median Bucuresti 99:99:99
2 Vlad Roberto
Observatii: lipsa
A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:95
3 Costache David
Observatii: lipsa
11441 1999 Delfinul Bucuresti 01:15:03

Proba 56 100 metri liber - 13 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Nica Catalin A0603 1998 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
4 Loghin Nicolae A0863 1998 CSS 2 Bucuresti 01:16:69
7 Carlig Octavian A0851 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:95

Seria: 3
3 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:47

Seria: 4
1 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 01:11:31
3 Marinica Andrei 1247 1998 NAVI 01:09:22
7 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 01:10:06

Seria: 5
1 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:99
2 Nilca Bogdan A1072 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:61
3 Achilie Robert A0852 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:29
4 Golovca Valentin A0846 1998 CSS Dinamo 01:07:03
5 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:07:29
7 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:89
8 Petran Costin 9391 1998 C S Intersport 2004 01:08:00

Seria: 6
1 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 01:05:49
2 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 01:03:71
7 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:38

Proba 57 400 metri spate - 11 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 99:99:99
5 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
5 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 06:20:00
7 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 06:30:00

Seria: 4
1 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 05:55:00
8 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 06:00:00

Proba 58 400 metri spate - 12 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 99:99:99
5 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
7 Ghic Ozana 10445 1999 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 06:59:84
2 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 06:20:00
8 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 99:99:99

Seria: 4
6 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 05:45:00

Descalificari
1 Rujancu Raluca
Observatii: lipsa
A0864 1999 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Marinescu Monica
Observatii: lipsa
9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 05:40:00

Proba 59 400 metri spate - 13 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Becheanu Teodora 9305 1998 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Anton Denisa A0929 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
4 Dragomir Andreea 8891 1998 Colegiul "Emil Racovita" 06:12:00
6 Mihalache Ioana 9720 1998 Delfinul Bucuresti 06:20:00

Descalificari
1 Surubariu Andreea
Observatii: lipsa
9373 1998 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Radu Alexandra
Observatii: lipsa
9612 1998 C S Farul Constanta 05:50:00

Proba 60 400 metri spate - 14 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 99:99:99

Seria: 2
6 Iliescu Irina 8882 1997 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
3 Zavoian Elena A0983 1997 Delfinul Bucuresti 06:20:00

Seria: 4
3 Bobe Ana A0981 1997 Delfinul Bucuresti 05:40:00
4 Balan Andreea A0980 1997 Delfinul Bucuresti 05:25:00
7 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 05:50:00

Proba 63 400 metri spate - 12 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 99:99:99
8 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 99:99:99

Seria: 4
2 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 99:99:99
3 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 5
2 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 05:45:00
8 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Costache David
Observatii: lipsa
11441 1999 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Radu Ionut
Observatii: lipsa
9862 1999 NAVI 99:99:99

Proba 64 400 metri spate - 13 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Marinica Andrei 1247 1998 NAVI 99:99:99

Seria: 3
2 Achilie Robert A0852 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Golovca Valentin A0846 1998 CSS Dinamo 99:99:99
6 Carlig Octavian A0851 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
6 Nica Catalin A0603 1998 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 5
1 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 05:55:00
5 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 05:20:00
6 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 05:40:00
7 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 05:55:00

Proba 65 400 metri spate - 14 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gojgar Alexandru A0917 1997 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 4
1 Ambrono Andrei A0997 1997 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Kera Robert A0995 1997 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 5
3 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 05:22:00
4 Ene Andrei Octavian 9254 1997 NAVI 05:19:00

Proba 66 400 metri spate - 15 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Grigore Andrei A0991 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 67 400 metri spate - 16 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Iorga Roberth 8115 1995 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Badea Calin 8292 1995 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
5 Nica Dan 8343 1995 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 70 100 metri bras - 11 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Georgescu Laura 1339 2000 NAVI 99:99:99
4 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:52:44
5 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 01:58:88

Seria: 2
2 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 01:47:22
5 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 01:35:65

Seria: 3
1 Nicolae Daniela A0149 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:54
5 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:26:91
6 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:83
8 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 01:34:68

Proba 71 100 metri bras - 12 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 01:48:87
3 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:39:97
4 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:01
6 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:41:47
7 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:48:57
8 Burlacu Aurora A0865 1999 CSS Dinamo 01:48:98

Seria: 3
2 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:44
3 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:09
7 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:19

Descalificari
1 Stoica Elena
Observatii: lipsa
9984 1999 NAVI 01:24:88

Proba 72 100 metri bras - 12 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 01:42:70
3 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:66
4 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 01:29:14
5 Zitti Andrei 1338 1999 CSS Dinamo 01:30:00
7 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:67

Seria: 2
2 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 01:26:00
3 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 01:22:22
4 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:10

Descalificari
1 Vlad Roberto
Observatii: lipsa
A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:32

Proba 73 100 metri bras - 13 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 01:35:30

Seria: 2
1 Stefan Valentin A1161 1998 CSS 2 Bucuresti 01:27:30
5 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:50
6 Golovca Valentin A0846 1998 CSS Dinamo 01:24:99
7 Vasilica Andrei 10397 1998 Delfinul Bucuresti 01:26:77
8 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:88

Descalificari
1 Baciu Iulian
Observatii:
A0884 1998 Bucharest Sport Club 01:43:24

Proba 74 400 metri fluture - 13 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 99:99:99

Proba 75 400 metri fluture - 14 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Anghel Maria 9255 1997 NAVI 99:99:99

Proba 78 400 metri fluture - 14 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Olaru Iosif 8872 1997 Colegiul "Emil Racovita" 06:11:00
5 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 99:99:99

Proba 79 400 metri fluture - 15 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
7 Grigore Andrei A0991 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Nassar Adi
Observatii: lipsa
A0990 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 80 400 metri fluture - 16 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Mucenica Cosmin 8299 1995 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Constantin Mircea 8308 1995 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Gheorghe Ciprian 8285 1995 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99