Lista de start pentru Cupa de Iarna copii 7-8-9 ani - Editia 2016

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 7 ani - Baieti (72 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Uceanu Daniel 4555 2009 Steaua CSA 99:99:99
2 Dica Sebastian 4554 2009 Steaua CSA 99:99:99
3 Barbu Razvan 4120 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Manita Eduard 4568 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Creanga Vlad 4548 2009 CSS Dinamo 99:99:99
7 Samson Albert 4556 2009 Steaua CSA 99:99:99
8 Vaduva Catalin 4574 2009 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Sendroiu Toma Alexandru 4493 2009 Performer 99:99:99
3 Vaduva Mihai 4573 2009 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Bratu Octavian 3423 2009 NAVI 01:16:96
5 Orezeanu Luca 4569 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Surugiu Alexandru 4515 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Oprea Tudor Andrei 4571 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
3 Nebunoiu Radu 4375 2009 NAVI 01:02:79
4 Melnic Rares 4201 2009 NAVI 01:01:83
5 Voinea Darius Andrei 4062 2009 Obswim 01:02:54

Seria: 4
1 Ion Tudor 3362 2009 Renovatio S.C. 01:00:63
2 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 00:58:67
3 Ionescu Radu 3883 2009 Bucharest Sport Club 00:57:84
4 Marin Andrei 4399 2009 Aqua Life Swim 00:57:51
5 Stan Stefan 4091 2009 Aqua Life Swim 00:57:75
6 Stelea Patrick Andrei 4186 2009 Bucharest Sport Club 00:58:63
7 Margarit Matei 3871 2009 YST Sport Club 01:00:26
8 Rotaru Andrei 4421 2009 Renovatio S.C. 01:00:97

Seria: 5
1 Draghici Eric Ionut 4365 2009 Bucharest Sport Club 00:54:75
3 Zaharia Timon 3370 2009 Aqua Sport Citius 00:52:62
4 Tataru Stefan 3411 2009 NAVI 00:51:73
5 Ciomag Rares 4185 2009 Bucharest Sport Club 00:52:53
7 Nae Teodor Patrick 4203 2009 NAVI 00:53:60
8 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Bucharest Sport Club 00:56:11

Seria: 6
1 Bacalu Eduard 3434 2009 NAVI 00:51:11
2 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 00:48:83
3 Mitu Cristian Daniel 4183 2009 Bucharest Sport Club 00:48:55
5 Giza Matei 3360 2009 Renovatio S.C. 00:48:42
6 Ghenu Andrei 4398 2009 Aqua Life Swim 00:48:59
7 Tatulea Rares 4408 2009 Aqua Sport Citius 00:50:84
8 Bildea Claudiu 4121 2009 Aqua Sport Citius 00:51:65

Seria: 7
2 Oh Cristian 3368 2009 Aqua Life Swim 00:45:59
4 Rosu Rares 4090 2009 Aqua Life Swim 00:44:56
5 Parvu Iustin 3823 2009 Aqua Sport Citius 00:44:84
6 Barbieru Erik 3364 2009 Aqua Sport Citius 00:45:31
7 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Sport Citius 00:45:66
8 Andrei Mihai 4420 2009 CSM Drobeta Tr.Severin 00:47:20

Seria: 8
1 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 00:44:41
2 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Bucharest Sport Club 00:44:00
3 Danu David 3350 2009 NAVI 00:43:29
4 Mija Radu 4202 2009 NAVI 00:42:68
5 Banu Robert 4506 2009 Nautica Bacau 00:43:00
6 Scortea Pavel 3410 2009 NAVI 00:43:40
7 Trandafir Alexandru 3884 2009 Bucharest Sport Club 00:44:11
8 Stan Andrei 3822 2009 Aqua Sport Citius 00:44:47

Seria: 9
1 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life Swim 00:42:20
2 Borcea Robert 4505 2009 Nautica Bacau 00:40:00
3 Ciobanu Mihai 4094 2009 Aqua Life Swim 00:38:85
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:37:41
5 Georgi Dimitrov 4514 2009 Swimming Club Dobrudzha 00:37:91
6 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life Swim 00:39:07
7 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:42:13
8 Popa Daniel 4009 2009 Renovatio S.C. 00:42:58

Descalificari
1 Dinu Alexandru
Observatii: lipsa
4522 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Predila Radu Mihai
Observatii: lipsa
4063 2009 Obswim 99:99:99
3 Iosip Marc Valentin
Observatii: lipsa
4492 2009 Performer 99:99:99
4 Tanase Rafael Andrei
Observatii: lipsa
4366 2009 Bucharest Sport Club 01:06:78
5 Facci David
Observatii: lipsa
3267 2009 Renovatio S.C. 01:05:25
6 Cirimpei Mircea Teodor
Observatii: lipsa
4115 2009 Renovatio S.C. 01:03:00
7 Stirbu Luca
Observatii: lipsa
4367 2009 Atack Team 01:06:78
8 Sarchisian Marco
Observatii: lipsa
4400 2009 Aqua Life Swim 01:11:57
9 Stanescu Remi
Observatii: lipsa
4381 2009 Dinamo Bucuresti 00:53:01
10 Bulumac Ianis
Observatii: lipsa
4199 2009 NAVI 00:52:87
11 Cristea Stefan
Observatii: lipsa
3773 2009 Aqua Life Swim 00:48:00
12 Georgescu Paun Gabriel
Observatii: lipsa
4200 2009 NAVI 00:47:00
13 Timigeriu Andrei Robert
Observatii: lipsa
4409 2009 Aqua Sport Citius 00:44:89

Proba 2 50 metri liber - 8 ani - Baieti (108 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Popescu Darius George 2707 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Pascu Luca 4545 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Caciula Matei Vladut 4490 2008 Obswim 99:99:99
6 Ghic Tudor 4575 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Dorcea Alexandru 4541 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Badita Radu Nicolae 4523 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Mitu Alexandru 4404 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stefan Andreas Christian 4524 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Balasa Eduard Andrei 2708 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Onea David 4544 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Rusu Luca Gabriel 4543 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Pene Cezar Gabriel 4558 2008 Steaua CSA 99:99:99
3 Hornea Razvan 4272 2008 YST Sport Club 99:99:99
5 Brebenel Cristian Marian 4508 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Danciu Mateo Andrei 4500 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Jianu David Alexandru 4488 2008 Obswim 99:99:99
8 Ciurea David Octavian 4494 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Pana Robert Andrei 3124 2008 Renovatio S.C. 01:01:02
3 Tava Razvan Doru 3021 2008 Bucharest Sport Club 00:58:59
4 Gabor Mihnea 4304 2008 Aqua Sport Citius 00:57:64
5 Bancila Mario Alexandru 3281 2008 Renovatio S.C. 00:58:23
6 Isac Luca 4255 2008 Tenis Club 2000 00:58:73
7 Unchiasu Victor Alexandru 4388 2008 Dinamo Bucuresti 00:59:49
8 Ilinca Ioan Daniel 4387 2008 Dinamo Bucuresti 01:08:94

Seria: 5
1 Ramba Robert 4389 2008 Dinamo Bucuresti 00:55:29
2 Boboc David 4005 2008 Aqua Life Swim 00:55:00
3 Brad Patrick Luca Cristian 2705 2008 CSS Dinamo 00:54:18
4 Hantulie Mihai 4238 2008 NAVI 00:52:14
7 Stefanescu Daniel Octavian 3224 2008 Tenis Club 2000 00:55:21

Seria: 6
1 Ionescu Andrei Tudor 4001 2008 NAVI 00:50:65
3 Laiu Rares Andrei 3223 2008 Tenis Club 2000 00:49:23
4 Stefan Mihai Catalin 4426 2008 Renovatio S.C. 00:49:05
5 Tanase Rares 3830 2008 Aqua Sport Citius 00:49:07
6 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 CSS 1 Bucuresti 00:49:27
7 Moise Matei 4422 2008 Renovatio S.C. 00:50:57

Seria: 7
1 Panait Alexandru 3236 2008 NAVI 00:48:42
2 Tutulan Radu 4405 2008 Aqua Sport Citius 00:47:65
3 Draghia Albert 3014 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:18
4 Biclineru Bogdan 3167 2008 Aqua Sport Citius 00:46:74
5 Constantin David 3992 2008 Aqua Sport Citius 00:46:77
6 Lupusoru Vlad 3946 2008 NAVI 00:47:50
7 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 00:48:08
8 Ionescu Andrei 3216 2008 Atack Team 00:48:70

Seria: 8
1 Micu Tudor 4403 2008 Aqua Sport Citius 00:46:54
2 Sava Alexandru 4003 2008 NAVI 00:46:39
4 Potarca Bogdan Florin 4257 2008 Tenis Club 2000 00:45:55
5 Stanciu Victor Mihai 3007 2008 Obswim 00:45:62
8 Dinu Eric 3829 2008 Aqua Sport Citius 00:46:67

Seria: 9
1 Cristache David 3947 2008 NAVI 00:44:63
2 Vlaicu Andrei Dragos 4427 2008 Steaua CSA 00:44:53
3 Marinescu Matei 2719 2008 Bucharest Sport Club 00:44:48
4 Percea Tudor 3964 2008 Renovatio S.C. 00:44:15
5 Degeratu David 4394 2008 Aqua Life Swim 00:44:37
6 Marc Luca 4402 2008 Aqua Sport Citius 00:44:53
7 Spiridon Daren Andrei 3781 2008 Aqua Life Swim 00:44:58
8 Niculescu Sebastian 3858 2008 Atack Team 00:44:82

Seria: 10
1 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 00:43:73
2 Cinciulescu Alexandru 3779 2008 Aqua Life Swim 00:43:21
3 Marcu Mateo 3168 2008 Aqua Sport Citius 00:42:55
4 Slave Robert 3993 2008 Aqua Sport Citius 00:40:89
5 Ion Vlad Cosmin 4000 2008 Swimming Team 00:41:01
6 Zainea Rares 3873 2008 YST Sport Club 00:42:69
7 Anghel Bogdan 3012 2008 Delfinul Bucuresti 00:43:62

Seria: 11
1 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:40:16
2 Danu Alexandru 2754 2008 NAVI 00:39:53
3 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 00:39:32
4 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:38:86
5 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Renovatio S.C. 00:39:28
6 Petrisor Alexandru 2716 2008 Dinamo Bucuresti 00:39:44
7 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 00:39:83
8 Judet Toni Andrei 3344 2008 Dinamo Bucuresti 00:40:23

Seria: 12
1 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 00:38:71
2 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 00:37:94
3 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:37:52
4 David Tudor 3237 2008 Nautica Bacau 00:37:00
6 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 00:37:79
7 Iordache Tudor 4401 2008 Aqua Sport Citius 00:38:22
8 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 00:38:74

Seria: 13
1 Budes Damian Andrei 14331 2008 Dinamo Bucuresti 00:36:50
2 Sararu Vlad 3347 2008 Atack Team 00:36:24
3 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 00:36:05
4 Rotaru Petru 4395 2008 Aqua Life Swim 00:35:79
5 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:36:02
6 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:36:23
7 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 00:36:36
8 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 00:36:61

Seria: 14
1 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 00:35:47
2 Urzica Andrei 3405 2008 NAVI 00:35:08
4 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:33:17
5 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:34:11
6 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 00:35:03
7 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:35:44
8 Sediq Mateen 3051 2008 NAVI 00:35:57

Descalificari
1 Gregov Radu
Observatii: lipsa
4542 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Lixandru David
Observatii: lipsa
4521 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Iordache Rares Mihail
Observatii: lipsa
4245 2008 Obswim 01:20:94
4 Ilie Dragos Stefan
Observatii: lipsa
3047 2008 Renovatio S.C. 00:58:74
5 Enache Andrei
Observatii: lipsa
3402 2008 Steaua CSA 00:52:50
6 Tudor Mihnea
Observatii: lipsa
4423 2008 Renovatio S.C. 00:54:82
7 Tornea Andrei
Observatii: lipsa
3828 2008 Aqua Sport Citius 00:55:73
8 Matache Vlad
Observatii: lipsa
2630 2008 Renovatio S.C. 00:50:42
9 Chibac David
Observatii: lipsa
4004 2008 NAVI 00:52:05
10 Lucaciu Ion
Observatii: lipsa
4295 2008 Delfinul Bucuresti 00:46:09
11 Ermalai Ioan
Observatii: lipsa
3999 2008 NAVI 00:46:35
12 Matache Horia
Observatii: lipsa
2629 2008 Renovatio S.C. 00:46:49
13 Popa Adrian Mihail
Observatii: lipsa
3219 2008 Performer 00:44:00
14 Misirgic Andrei
Observatii: lipsa
2755 2008 Atack Team 00:37:26
15 Artene Luca
Observatii: lipsa
3234 2008 Nautica Bacau 00:35:00

Proba 3 50 metri liber - 9 ani - Baieti (100 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ionescu Daniel 4516 2007 NAVI 99:99:99
6 Rotaru Patrick 4563 2007 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Bucur Toma 16338 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Costin Nicolae 4489 2007 Obswim 99:99:99
4 Stoian Adrian 4497 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Craciun Daniel Mihai 4496 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Nedelcu Teodor Ionut 4560 2007 Steaua CSA 99:99:99
7 Preoteasa David 4551 2007 Steaua CSA 99:99:99
8 Marin Cezar 4525 2007 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Rizea Nicholas Eric 4499 2007 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Ragaciovschi David 2617 2007 Steaua CSA 01:00:48
3 Prunea Robert Ionut 16167 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:97
4 Marian Calin 4467 2007 Steaua CSA 00:52:83
7 Marinescu Nicolas 4294 2007 CSS Dinamo 01:08:12
8 Gheorghe Toni Luca 4498 2007 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 4
2 Ionita Petrisor 3821 2007 Aqua Sport Citius 00:51:93
3 Sendroiu David Matei 15696 2007 Performer 00:50:65
4 Falan Laurentiu 4444 2007 Renovatio S.C. 00:49:77
5 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 00:50:40
6 Popescu David 16165 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:85
7 Aboud Adam 16145 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:50
8 Iordan Andrei Bogdan 3799 2007 Obswim 00:52:55

Seria: 5
1 Betiu Mihai Sebastian 4253 2007 Tenis Club 2000 00:48:85
2 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 00:47:33
3 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:92
4 Creanga Cosmin 2934 2007 CSS Dinamo 00:45:60
5 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Renovatio S.C. 00:45:66
6 Matei Mihnea 3835 2007 Aqua Sport Citius 00:45:95
8 Bogdan Matei 4252 2007 Atack Team 00:49:15

Seria: 6
2 Radu Alexandru 3186 2007 Delfinul Bucuresti 00:44:99
3 Bulancea Stoian Nicolas Augustin 4254 2007 Tenis Club 2000 00:44:37
4 Siliste Indru 3508 2007 Renovatio S.C. 00:43:67
5 Nicolae Rares Andrei 16163 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:12
6 Alexandru Gabriel Dan 16146 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:43
7 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Aqua Life Swim 00:45:07
8 Jurja Carol 16156 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:52

Seria: 7
3 Gorcea Matei 2964 2007 Aqua Sport Citius 00:42:80
4 Grama Stefan 3480 2007 Aqua Life Swim 00:42:02
5 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 00:42:55
6 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 00:43:04
7 Stangaciu Eugen 3881 2007 NAVI 00:43:29
8 Nuta Damian 2550 2007 Atack Team 00:43:65

Seria: 8
1 Eftimie Andrei 4303 2007 Aqua Sport Citius 00:41:88
2 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:41:20
3 Muraru Eduard Cristian 3977 2007 Bucharest Sport Club 00:40:61
4 Iordache Matei 4007 2007 Aqua Life Swim 00:39:98
5 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 00:40:03
6 Matias Alexandru 3246 2007 Nautica Bacau 00:41:00
7 Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:70
8 Kazmacz Enes 16157 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:93

Seria: 9
1 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 00:39:37
2 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 00:39:15
3 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 00:39:04
4 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 00:38:18
5 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 00:38:36
7 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 00:39:23
8 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 00:39:50

Seria: 10
1 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 00:37:68
2 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:37:04
4 Antimir Cezar 2616 2007 Bucharest Sport Club 00:36:63
5 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:36:63
6 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:36:79
7 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 00:37:45
8 Pintiala Stefan Alexandru 2842 2007 CSS Dinamo 00:37:80

Seria: 11
1 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:36:43
2 Petrescu Victor 3498 2007 NAVI 00:36:06
3 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 00:35:74
4 Lupu Matei 2206 2007 CSM Drobeta Tr.Severin 00:35:54
5 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:35:71
6 Vitomir Novachev 4434 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:35:94
7 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:36:40
8 Bujor George Antonio 3784 2007 Aqua Life Swim 00:36:57

Seria: 12
1 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 00:35:37
3 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:34:56
4 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 00:34:43
5 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:34:45
6 Maftei Leonard 3987 2007 Nautica Bacau 00:35:00
7 Petre Eduard Ionut 2160 2007 CSM Drobeta Tr.Severin 00:35:37
8 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 00:35:48

Seria: 13
1 Cojocaru Flavius 2428 2007 Nautica Bacau 00:34:00
2 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 00:33:74
3 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Bucharest Sport Club 00:33:57
4 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:32:35
5 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:32:53
6 Rado Veselinov 2939 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:33:72
7 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:33:99
8 Daren Kirilov 2592 2007 Triathlon Dalyan Rousse 00:34:15

Descalificari
1 Soare Gabriel
Observatii: lipsa
4520 2007 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Atanasoaiei Luca
Observatii: lipsa
4517 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Raicoff Alexandru
Observatii: lipsa
4540 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Sahin Yusuf Enes Dumitrescu
Observatii: lipsa
16169 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:97
5 Suveica Vlad
Observatii: lipsa
4451 2007 YST Sport Club 00:55:67
6 Paduraru Matei Robert
Observatii: lipsa
3488 2007 Renovatio S.C. 00:52:50
7 Coman Stefan
Observatii: lipsa
3359 2007 CSS Dinamo 00:48:18
8 Bocicai Adrian
Observatii: lipsa
2608 2007 NAVI 00:45:44
9 Ivacencu Dimitrie
Observatii: lipsa
2399 2007 Renovatio S.C. 00:43:45
10 Pantea Eric
Observatii: lipsa
3951 2007 NAVI 00:43:26
11 Grigore Andrei
Observatii: lipsa
3996 2007 NAVI 00:39:08
12 Popescu David Cristian
Observatii: lipsa
2817 2007 NAVI 00:36:66
13 Deleu Mihnea
Observatii: lipsa
2533 2007 Nautica Bacau 00:35:00

Proba 4 50 metri liber - 7 ani - Fete (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Iovanescu Livia 4502 2009 YST Sport Club 99:99:99
4 Durbac Ana Daniela 4566 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Gheorghita Andrei 4565 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Irimia Medeea Ioana 4501 2009 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Tutuianu Mina 4572 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Neagu Ilinca 4380 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Chivu Ianna 4373 2009 NAVI 01:34:61
4 Roman Maria Lidia 3365 2009 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:17
6 Sanchis Emma Stefania Ana 4065 2009 Obswim 01:50:01
8 Iancu Ioana 4567 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Constantin Kyra 4374 2009 NAVI 01:08:65
2 Eliad Anya 4125 2009 Aqua Sport Citius 01:00:06
3 Nasta Sara 4411 2009 Aqua Sport Citius 01:00:00
4 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club 00:59:20
5 Tutuianu Maria 4198 2009 NAVI 00:59:49
6 Boboc Alessia 4546 2009 Atack Team 01:00:00
7 Borza Sofia 3806 2009 Atack Team 01:05:76
8 Batel Aisha 4372 2009 NAVI 01:10:53

Seria: 4
1 Stoiu Mihaela 4217 2009 Aqua Sport Citius 00:56:97
2 Cabut Ecaterina 4194 2009 NAVI 00:55:89
4 Horn Clara 4099 2009 Aqua Life Swim 00:52:36
5 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 CSM Drobeta Tr.Severin 00:54:89
6 Cazacu Maria 3379 2009 Aqua Sport Citius 00:55:54
7 Zamfir Mihaela 4149 2009 Aqua Sport Citius 00:56:34
8 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Atack Team 00:57:44

Seria: 5
1 Gagiu Elise Maria 4379 2009 Swimming Team 00:51:20
2 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Renovatio S.C. 00:50:17
3 Tudor Ana Maria 4197 2009 NAVI 00:46:44
4 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 00:45:23
5 Constantin Amalia 3408 2009 Swimming Team 00:46:10
7 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 00:51:08
8 Petrescu Oana 4129 2009 Aqua Sport Citius 00:51:76

Seria: 6
1 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 00:43:66
2 Branisteanu Melisa 3852 2009 Nautica Bacau 00:42:00
4 Manea Daria 4196 2009 NAVI 00:39:08
5 Bacalu Denisa 3433 2009 NAVI 00:39:60
6 Lentu Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 00:41:62
7 Serman Larisa 3345 2009 CSS 1 Bucuresti 00:43:45
8 Calapod Christine 3425 2009 Liceul Sportiv Bacau 00:44:00

Descalificari
1 Rati Amalia
Observatii: lipsa
4491 2009 Performer 99:99:99
2 Istrate Laura Ioana
Observatii: lipsa
4067 2009 Obswim 99:99:99
3 Lungu Maria Silviana
Observatii: lipsa
4066 2009 Obswim 01:16:40
4 Tarasevici Katarina Emiliana
Observatii: lipsa
4486 2009 Obswim 99:99:99
5 Stanescu Maria
Observatii: lipsa
3397 2009 Renovatio S.C. 00:55:35
6 Mazilu Beatrice
Observatii: lipsa
3383 2009 Aqua Sport Citius 00:47:92
7 Stefanescu Andreea
Observatii: lipsa
3418 2009 Bucharest Sport Club 00:39:87

Proba 5 50 metri liber - 8 ani - Fete (67 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Anton Patricia 4531 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Lupascu Liliana 4564 2008 CSS Dinamo 99:99:99
5 Constantin Maria 4570 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Leizeruc Ana Maria 4553 2008 Steaua CSA 99:99:99
2 Marin Eva Francesca 4547 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Anghel Lavinia 4537 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Marchidanu Maia 4534 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Mihai Maria 4536 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Preda Jasmine 4535 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Ghimpu Sara 4552 2008 Steaua CSA 99:99:99
8 Lungu Andra Bianca 4559 2008 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Bucur Delia 4538 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Oprea Alexia 4533 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Mateescu Ana Maria 4273 2008 CSM Drobeta Tr.Severin 01:11:30
4 Chirnogeanu Adina 4368 2008 NAVI 01:00:77
5 Parvan Iulia 4392 2008 Dinamo Bucuresti 01:10:63
6 Drumea Maria Nicole 4487 2008 Obswim 99:99:99
7 Calugaru Simona Celestina 4480 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Croitoru Sofia 4532 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Dumitrescu Patricia Maria 4391 2008 Dinamo Bucuresti 00:54:53
2 Isac Rebeca 3818 2008 Aqua Sport Citius 00:51:99
4 Croitoru Maya 4413 2008 Aqua Sport Citius 00:49:23
5 Udrescu Bianca 3178 2008 Aqua Sport Citius 00:49:58
6 Anton Lara 3819 2008 Aqua Sport Citius 00:51:89
7 Dragomir Ana 4370 2008 NAVI 00:52:72
8 Cosmaciuc Maria 3961 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:16

Seria: 5
1 Rednic-Achim Daria Maria 4237 2008 NAVI 00:46:70
2 Magureanu Jessica 3401 2008 NAVI 00:46:03
3 Popescu Andreea 3392 2008 Aqua Life Swim 00:45:49
4 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 00:45:26
5 Sofronie Natalia Ioana 16171 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:43
6 Rozorea Maria Carla 4393 2008 Dinamo Bucuresti 00:45:74
7 Popa Maria Alessia 4495 2008 Performer 00:46:10
8 Pan Ke Ilinca Maria Xing 3438 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:00

Seria: 6
1 Stroescu Bryanna 3948 2008 Swimming Team 00:45:10
2 Iorga Maria Teodora 3950 2008 Swimming Team 00:44:20
3 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:43:13
5 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 00:42:96
6 Predoiu Iarina 4280 2008 Renovatio S.C. 00:43:68
7 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 00:45:03
8 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 00:45:19

Seria: 7
1 Lupu Maria 3406 2008 NAVI 00:41:61
2 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 00:41:29
4 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:40:24
5 Tutuianu Sara 3263 2008 NAVI 00:40:33
6 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:28
7 Predescu Simona Maria 4353 2008 Dinamo Bucuresti 00:41:35
8 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:42:28

Seria: 8
1 Georgescu Anne 2760 2008 Bucharest Sport Club 00:39:76
2 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Dinamo Bucuresti 00:39:49
3 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 00:38:76
4 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:38:57
5 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:38:72
6 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 00:39:34
7 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 00:39:50
8 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 00:39:90

Seria: 9
1 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 00:37:64
2 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:37:26
3 Stefura Ingrid 3248 2008 Nautica Bacau 00:37:00
4 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:35:14
5 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:35:16
6 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 NAVI 00:37:03
7 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:37:45
8 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 00:38:18

Descalificari
1 Grigoriu Otilia
Observatii: lipsa
2928 2008 Dinamo Bucuresti 00:49:83
2 Ion Diana
Observatii: lipsa
2725 2008 Aqua Sport Citius 00:42:28
3 Dinca Ana Maria
Observatii:
3257 2008 Bucharest Sport Club 00:41:09

Proba 6 50 metri liber - 9 ani - Fete (86 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ivan Teodora 4528 2007 Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Dima Irina Maria 4518 2007 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Epurescu Maria 4550 2007 Steaua CSA 99:99:99
2 Blanariu Corina 4561 2007 Steaua CSA 99:99:99
3 Chirila Bianca Elena 3472 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:53
4 Saraidan Ana 16170 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:34
5 Stancu Elena Alexandra 4449 2007 YST Sport Club 01:18:45
7 Teodorescu Daria Maria 4562 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
2 Varlan Luiza 4438 2007 Renovatio S.C. 01:00:80
3 Zamfir Miruna Gabriela 16174 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:36
4 Margarit Andrada 3487 2007 YST Sport Club 00:56:96
5 Stanemir Denissa Alexia 3276 2007 Renovatio S.C. 00:57:19
6 Ciuhat Andreea Simona 3460 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:62
7 Dumitru Bianca Ioana 16155 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:69
8 Bulata Geanina Andreea Eliza 3459 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:41

Seria: 4
2 Toba Andreea 4464 2007 Steaua CSA 00:55:35
3 Khattab Maya 3838 2007 Dinamo Bucuresti 00:52:56
5 Panturu Ana Maria Alesia 3803 2007 Obswim 00:52:01
6 Sinescu Alexia 4437 2007 Renovatio S.C. 00:54:73
7 Caruntu Daria 2945 2007 Aqua Sport Citius 00:55:85
8 Popa Maria Roberta Karina 16164 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:84

Seria: 5
1 Dragomir Antonia Elena 4445 2007 Steaua CSA 00:50:92
2 Niculae-Pindaru Alexia Maria 4244 2007 Bucharest Sport Club 00:49:44
3 Visan Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 00:48:51
4 Enache Alexia 3820 2007 Aqua Sport Citius 00:47:90
5 Mindru Valerie 4472 2007 Delfinul Bucuresti 00:47:95
6 Stoian Oprea Alexandra Cristina 3277 2007 Renovatio S.C. 00:48:95
7 Traistaru Amalia Andreea 3785 2007 Aqua Life Swim 00:49:61
8 Maican Alexandra Maria 16159 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:28

Seria: 6
1 Socate Raluca 3018 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:55
2 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:33
3 Casmoiu Alexia Maria 3214 2007 Aqua Sport Citius 00:44:84
4 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Bucharest Sport Club 00:44:56
5 Calinoiu Stefania 3101 2007 Dinamo Bucuresti 00:44:79
6 Sava Carla 3995 2007 NAVI 00:44:93
7 Socate Bianca 3017 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:36

Seria: 7
1 Ovreuta Maria 3516 2007 Renovatio S.C. 00:43:48
2 Gorcea Sabrina 2581 2007 Aqua Sport Citius 00:42:75
3 Anghel Alexandra Irina 3458 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:44
6 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 00:42:05
7 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 00:43:05
8 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:69

Seria: 8
1 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Dinamo Bucuresti 00:40:09
2 Maftei Denisa 3988 2007 Nautica Bacau 00:40:00
3 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 00:39:64
4 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Renovatio S.C. 00:39:34
5 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 00:39:34
6 Lachezara Apostolowa 4512 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:39:67
7 Brezan Sara 3985 2007 Nautica Bacau 00:40:00
8 Cioineag Caterina 4507 2007 Nautica Bacau 00:41:00

Seria: 9
1 Nitescu Eva Maria 3788 2007 Aqua Life Swim 00:38:50
2 Preda Irina Ana 3096 2007 Bucharest Sport Club 00:38:31
3 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:38:09
4 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:37:75
5 Cozma Ioana 3986 2007 Nautica Bacau 00:38:00
6 Maq Veselinova 4513 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:38:24
7 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:38:42
8 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Aqua Sport Citius 00:39:17

Seria: 10
1 Eleonora Lambova 4511 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:37:43
2 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:37:25
3 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 00:37:05
4 Posa Petra 3854 2007 Nautica Bacau 00:36:00
5 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:36:64
6 Preslava Yordanova 4510 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:37:21
8 Parvu Mihaela Adriana 3229 2007 Aqua Sport Citius 00:37:69

Seria: 11
1 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 00:35:82
2 Frunza Ingrid 3001 2007 Renovatio S.C. 00:33:83
3 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:33:79
5 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:33:69
6 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:33:80
7 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 00:34:34
8 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 00:35:99

Descalificari
1 Mihai Ariana
Observatii: lipsa
4504 2007 YST Sport Club 99:99:99
2 Licu Ana
Observatii: lipsa
4519 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Ion Georgiana Gabriela
Observatii: lipsa
4529 2007 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Mihai Raluca
Observatii: lipsa
4557 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Ion Miruna
Observatii: lipsa
4503 2007 YST Sport Club 99:99:99
6 Lupascu Ana Maria Nicoleta
Observatii: lipsa
4530 2007 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Apostol Livia
Observatii: lipsa
4264 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:40
8 Facci Vanessa
Observatii: lipsa
2600 2007 Renovatio S.C. 00:55:91
9 Mindroc Denisa Elena
Observatii: lipsa
16161 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:65
10 Ciomardac Miruna
Observatii: lipsa
4277 2007 Aqua Sport Citius 00:45:90
11 Voicu Alessia Ana Maria
Observatii: lipsa
3139 2007 Bucharest Sport Club 00:41:30
12 Soare Maria
Observatii: lipsa
2313 2007 Bucharest Sport Club 00:41:32
13 Cernautanu Roberta
Observatii:
2440 2007 Bucharest Sport Club 00:37:32
14 Andrei Iarina
Observatii: lipsa
1979 2007 NAVI 00:33:05

Proba 7 50 metri bras - 7 ani - Baieti (63 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gae Mihnea 4526 2009 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Samson Albert 4556 2009 Steaua CSA 99:99:99
3 Sendroiu Toma Alexandru 4493 2009 Performer 99:99:99
4 Surugiu Alexandru 4515 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Uceanu Daniel 4555 2009 Steaua CSA 99:99:99
7 Dica Sebastian 4554 2009 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Barbu Razvan 4120 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Nebunoiu Radu 4375 2009 NAVI 01:28:76
5 Melnic Rares 4201 2009 NAVI 01:31:86

Seria: 3
2 Draghici Eric Ionut 4365 2009 Bucharest Sport Club 01:23:70
3 Ionescu Radu 3883 2009 Bucharest Sport Club 01:21:46
4 Stelea Patrick Andrei 4186 2009 Bucharest Sport Club 01:16:00
5 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Bucharest Sport Club 01:17:56
6 Stan Stefan 4091 2009 Aqua Life Swim 01:22:86
7 Tatulea Rares 4408 2009 Aqua Sport Citius 01:24:74

Seria: 4
3 Ciomag Rares 4185 2009 Bucharest Sport Club 01:10:48
4 Zaharia Timon 3370 2009 Aqua Sport Citius 01:09:94
5 Bacalu Eduard 3434 2009 NAVI 01:10:15
6 Oh Cristian 3368 2009 Aqua Life Swim 01:11:26
7 Andrei Mihai 4420 2009 CSM Drobeta Tr.Severin 01:12:65
8 Rotaru Andrei 4421 2009 Renovatio S.C. 01:14:18

Seria: 5
2 Ghenu Andrei 4398 2009 Aqua Life Swim 01:07:79
3 Mitu Cristian Daniel 4183 2009 Bucharest Sport Club 01:05:97
4 Nae Teodor Patrick 4203 2009 NAVI 01:04:20
6 Parvu Iustin 3823 2009 Aqua Sport Citius 01:06:18
7 Bildea Claudiu 4121 2009 Aqua Sport Citius 01:07:94
8 Ion Tudor 3362 2009 Renovatio S.C. 01:08:87

Seria: 6
1 Bulumac Ianis 4199 2009 NAVI 01:03:50
3 Popa Daniel 4009 2009 Renovatio S.C. 01:02:69
4 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 01:01:53
5 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Sport Citius 01:01:66
6 Tataru Stefan 3411 2009 NAVI 01:02:75
7 Giza Matei 3360 2009 Renovatio S.C. 01:03:38

Seria: 7
1 Barbieru Erik 3364 2009 Aqua Sport Citius 01:01:08
2 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life Swim 01:00:08
3 Banu Robert 4506 2009 Nautica Bacau 01:00:00
4 Stan Andrei 3822 2009 Aqua Sport Citius 00:59:13
5 Danu David 3350 2009 NAVI 00:59:27
6 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Bucharest Sport Club 01:00:08
7 Scortea Pavel 3410 2009 NAVI 01:00:58
8 Rosu Rares 4090 2009 Aqua Life Swim 01:01:29

Seria: 8
1 Trandafir Alexandru 3884 2009 Bucharest Sport Club 00:56:92
2 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life Swim 00:55:30
3 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 00:53:92
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:48:58
5 Ciobanu Mihai 4094 2009 Aqua Life Swim 00:52:97
6 Mija Radu 4202 2009 NAVI 00:54:00
7 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:55:35
8 Borcea Robert 4505 2009 Nautica Bacau 00:59:00

Descalificari
1 Ciuvica Mario
Observatii: lipsa
4527 2009 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Oprea Tudor Andrei
Observatii: lipsa
4571 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Margarit Matei
Observatii: lipsa
3871 2009 YST Sport Club 01:44:70
4 Dinu Alexandru
Observatii: lipsa
4522 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Timigeriu Andrei Robert
Observatii: lipsa
4409 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Tanase Rafael Andrei
Observatii: lipsa
4366 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Cirimpei Mircea Teodor
Observatii: lipsa
4115 2009 Renovatio S.C. 01:25:74
8 Facci David
Observatii: lipsa
3267 2009 Renovatio S.C. 01:28:16
9 Sarchisian Marco
Observatii: lipsa
4400 2009 Aqua Life Swim 01:13:24
10 Cristea Stefan
Observatii: lipsa
3773 2009 Aqua Life Swim 01:12:15
11 Balaci Bogdan
Observatii: lipsa
4193 2009 Renovatio S.C. 01:08:60
12 Stanescu Remi
Observatii: lipsa
4381 2009 Dinamo Bucuresti 01:05:86
13 Marin Andrei
Observatii: lipsa
4399 2009 Aqua Life Swim 01:03:17
14 Georgescu Paun Gabriel
Observatii: lipsa
4200 2009 NAVI 01:04:01

Proba 8 50 metri bras - 8 ani - Baieti (102 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Popescu Darius George 2707 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Onea David 4544 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Pascu Luca 4545 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Rusu Luca Gabriel 4543 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Ghic Tudor 4575 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Dorcea Alexandru 4541 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Ciurea David Octavian 4494 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Badita Radu Nicolae 4523 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Stefan Andreas Christian 4524 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Ilinca Ioan Daniel 4387 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Danciu Mateo Andrei 4500 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
8 Mitu Alexandru 4404 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
2 Tutulan Radu 4405 2008 Aqua Sport Citius 01:32:42
3 Tava Razvan Doru 3021 2008 Bucharest Sport Club 01:22:08
4 Isac Luca 4255 2008 Tenis Club 2000 01:20:23
5 Gabor Mihnea 4304 2008 Aqua Sport Citius 01:20:28
6 Unchiasu Victor Alexandru 4388 2008 Dinamo Bucuresti 01:27:54
7 Pana Robert Andrei 3124 2008 Renovatio S.C. 01:32:73
8 Balasa Eduard Andrei 2708 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Stefan Mihai Catalin 4426 2008 Renovatio S.C. 01:16:64
2 Marc Luca 4402 2008 Aqua Sport Citius 01:13:44
3 Potarca Bogdan Florin 4257 2008 Tenis Club 2000 01:13:09
5 Vlaicu Andrei Dragos 4427 2008 Steaua CSA 01:12:99
6 Hantulie Mihai 4238 2008 NAVI 01:13:10
7 Ramba Robert 4389 2008 Dinamo Bucuresti 01:14:80

Seria: 5
1 Sava Alexandru 4003 2008 NAVI 01:11:79
2 Dinu Eric 3829 2008 Aqua Sport Citius 01:10:97
3 Boboc David 4005 2008 Aqua Life Swim 01:09:48
4 Spiridon Daren Andrei 3781 2008 Aqua Life Swim 01:08:41
6 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 CSS 1 Bucuresti 01:09:56
8 Ionescu Andrei Tudor 4001 2008 NAVI 01:12:74

Seria: 6
1 Draghia Albert 3014 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:00
2 Zainea Rares 3873 2008 YST Sport Club 01:06:36
3 Panait Alexandru 3236 2008 NAVI 01:06:15
4 Cinciulescu Alexandru 3779 2008 Aqua Life Swim 01:04:62
6 Biclineru Bogdan 3167 2008 Aqua Sport Citius 01:06:22
7 Bancila Mario Alexandru 3281 2008 Renovatio S.C. 01:06:40
8 Stefanescu Daniel Octavian 3224 2008 Tenis Club 2000 01:07:11

Seria: 7
1 Tanase Rares 3830 2008 Aqua Sport Citius 01:04:13
2 Constantin David 3992 2008 Aqua Sport Citius 01:03:61
3 Judet Toni Andrei 3344 2008 Dinamo Bucuresti 01:03:31
4 Marinescu Matei 2719 2008 Bucharest Sport Club 01:03:11
5 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 01:03:25
7 Percea Tudor 3964 2008 Renovatio S.C. 01:03:81
8 Brad Patrick Luca Cristian 2705 2008 CSS Dinamo 01:04:35

Seria: 8
1 Micu Tudor 4403 2008 Aqua Sport Citius 01:02:52
3 Iordache Tudor 4401 2008 Aqua Sport Citius 01:00:34
4 Degeratu David 4394 2008 Aqua Life Swim 01:00:09
5 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 01:00:21
7 Laiu Rares Andrei 3223 2008 Tenis Club 2000 01:02:14
8 Moise Matei 4422 2008 Renovatio S.C. 01:02:69

Seria: 9
3 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 00:58:22
4 Cristache David 3947 2008 NAVI 00:57:94
5 Niculescu Sebastian 3858 2008 Atack Team 00:58:03
6 David Tudor 3237 2008 Nautica Bacau 00:59:00
7 Lupusoru Vlad 3946 2008 NAVI 00:59:39
8 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 00:59:67

Seria: 10
1 Slave Robert 3993 2008 Aqua Sport Citius 00:57:30
2 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Renovatio S.C. 00:56:69
3 Petrisor Alexandru 2716 2008 Dinamo Bucuresti 00:55:17
4 Marcu Mateo 3168 2008 Aqua Sport Citius 00:54:41
5 Ionescu Andrei 3216 2008 Atack Team 00:54:51
6 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:55:61
7 Anghel Bogdan 3012 2008 Delfinul Bucuresti 00:57:28
8 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 00:57:42

Seria: 11
1 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 00:54:10
2 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 00:53:38
4 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 00:51:12
6 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 00:53:22
7 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 00:53:59
8 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 00:54:10

Seria: 12
1 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:50:69
2 Ion Vlad Cosmin 4000 2008 Swimming Team 00:50:29
3 Danu Alexandru 2754 2008 NAVI 00:49:70
4 Budes Damian Andrei 14331 2008 Dinamo Bucuresti 00:49:40
5 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:49:51
6 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:50:18
7 Sediq Mateen 3051 2008 NAVI 00:50:39
8 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:50:87

Seria: 13
1 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:48:97
2 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 00:48:04
3 Urzica Andrei 3405 2008 NAVI 00:46:04
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:45:54
5 Sararu Vlad 3347 2008 Atack Team 00:45:75
6 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:46:44
7 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 00:48:37
8 Rotaru Petru 4395 2008 Aqua Life Swim 00:49:20

Descalificari
1 Pene Cezar Gabriel
Observatii: lipsa
4558 2008 Steaua CSA 99:99:99
2 Lixandru David
Observatii: lipsa
4521 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Hornea Razvan
Observatii: lipsa
4272 2008 YST Sport Club 99:99:99
4 Tudor Mihnea
Observatii: lipsa
4423 2008 Renovatio S.C. 01:12:84
5 Ilie Dragos Stefan
Observatii: lipsa
3047 2008 Renovatio S.C. 01:17:08
6 Chibac David
Observatii: lipsa
4004 2008 NAVI 01:09:32
7 Tornea Andrei
Observatii: lipsa
3828 2008 Aqua Sport Citius 01:11:55
8 Lucaciu Ion
Observatii: lipsa
4295 2008 Delfinul Bucuresti 01:04:72
9 Enache Andrei
Observatii: lipsa
3402 2008 Steaua CSA 01:03:43
10 Popa Adrian Mihail
Observatii: lipsa
3219 2008 Performer 01:01:73
11 Matache Horia
Observatii: lipsa
2629 2008 Renovatio S.C. 01:01:56
12 Matache Vlad
Observatii: lipsa
2630 2008 Renovatio S.C. 00:59:59
13 Ermalai Ioan
Observatii: lipsa
3999 2008 NAVI 00:59:06
14 Artene Luca
Observatii: lipsa
3234 2008 Nautica Bacau 00:52:00
15 Misirgic Andrei
Observatii: lipsa
2755 2008 Atack Team 00:51:40

Proba 9 50 metri bras - 9 ani - Baieti (94 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Sendroiu David Matei 15696 2007 Performer 99:99:99
4 Marin Cezar 4525 2007 Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Ionescu Daniel 4516 2007 NAVI 99:99:99
7 Craciun Daniel Mihai 4496 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Bucur Toma 16338 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Dumitriu Andrei Francois 4509 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Rizea Nicholas Eric 4499 2007 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Prunea Robert Ionut 16167 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:37
5 Gheorghe Toni Luca 4498 2007 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Stoian Adrian 4497 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Preoteasa David 4551 2007 Steaua CSA 99:99:99
8 Nedelcu Teodor Ionut 4560 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Falan Laurentiu 4444 2007 Renovatio S.C. 01:14:17
2 Alexandru Gabriel Dan 16146 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:79
3 Marian Calin 4467 2007 Steaua CSA 01:13:51
5 Jurja Carol 16156 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:10
6 Popescu David 16165 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:65
7 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 01:13:86
8 Ragaciovschi David 2617 2007 Steaua CSA 01:15:68

Seria: 4
3 Nicolae Rares Andrei 16163 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:34
7 Ionita Petrisor 3821 2007 Aqua Sport Citius 01:06:27
8 Aboud Adam 16145 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:43

Seria: 5
1 Bulancea Stoian Nicolas Augustin 4254 2007 Tenis Club 2000 01:03:43
2 Betiu Mihai Sebastian 4253 2007 Tenis Club 2000 01:03:06
3 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Aqua Life Swim 01:02:22
4 Kazmacz Enes 16157 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:59
5 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Renovatio S.C. 01:02:14
6 Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:66
7 Bogdan Matei 4252 2007 Atack Team 01:03:37
8 Matei Mihnea 3835 2007 Aqua Sport Citius 01:03:51

Seria: 6
1 Eftimie Andrei 4303 2007 Aqua Sport Citius 01:00:71
2 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:20
3 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 00:58:71
4 Stangaciu Eugen 3881 2007 NAVI 00:57:93
5 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 00:58:48
6 Bujor George Antonio 3784 2007 Aqua Life Swim 00:58:95
7 Radu Alexandru 3186 2007 Delfinul Bucuresti 01:00:62

Seria: 7
1 Nuta Damian 2550 2007 Atack Team 00:57:30
2 Grigore Andrei 3996 2007 NAVI 00:56:34
3 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 00:56:29
5 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:56:21
6 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 00:56:32
7 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 00:57:21
8 Creanga Cosmin 2934 2007 CSS Dinamo 00:57:48

Seria: 8
1 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 00:55:76
2 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 00:55:18
4 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:53:99
5 Matias Alexandru 3246 2007 Nautica Bacau 00:54:00
6 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 00:54:46
7 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 00:55:49
8 Muraru Eduard Cristian 3977 2007 Bucharest Sport Club 00:55:87

Seria: 9
1 Siliste Indru 3508 2007 Renovatio S.C. 00:53:73
2 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 00:53:29
3 Pintiala Stefan Alexandru 2842 2007 CSS Dinamo 00:52:93
4 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:51:84
5 Maftei Leonard 3987 2007 Nautica Bacau 00:52:00
6 Daren Kirilov 2592 2007 Triathlon Dalyan Rousse 00:53:17
7 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 00:53:36
8 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:53:76

Seria: 10
1 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 00:51:43
2 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:51:18
3 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 00:50:96
4 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 00:50:47
5 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:50:64
7 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 00:51:29
8 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:51:61

Seria: 11
1 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 00:49:63
2 Lupu Matei 2206 2007 CSM Drobeta Tr.Severin 00:49:27
3 Antimir Cezar 2616 2007 Bucharest Sport Club 00:48:70
4 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 00:47:83
5 Petrescu Victor 3498 2007 NAVI 00:48:03
6 Petre Eduard Ionut 2160 2007 CSM Drobeta Tr.Severin 00:48:95
7 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:49:49
8 Iordache Matei 4007 2007 Aqua Life Swim 00:49:76

Seria: 12
1 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:47:15
2 Cojocaru Flavius 2428 2007 Nautica Bacau 00:46:00
3 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Bucharest Sport Club 00:45:33
4 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 00:43:97
5 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 00:44:51
6 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:45:82
7 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:46:15
8 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:47:23

Descalificari
1 Atanasoaiei Luca
Observatii: lipsa
4517 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Soare Gabriel
Observatii: lipsa
4520 2007 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Suveica Vlad
Observatii: lipsa
4451 2007 YST Sport Club 01:11:63
4 Sahin Yusuf Enes Dumitrescu
Observatii: lipsa
16169 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:34
5 Grama Stefan
Observatii: lipsa
3480 2007 Aqua Life Swim 01:06:07
6 Paduraru Matei Robert
Observatii: lipsa
3488 2007 Renovatio S.C. 01:03:93
7 Pantea Eric
Observatii: lipsa
3951 2007 NAVI 01:04:33
8 Coman Stefan
Observatii: lipsa
3359 2007 CSS Dinamo 01:04:37
9 Gorcea Matei
Observatii:
2964 2007 Aqua Sport Citius 01:00:73
10 Ivacencu Dimitrie
Observatii: lipsa
2399 2007 Renovatio S.C. 00:55:99
11 Bocicai Adrian
Observatii: lipsa
2608 2007 NAVI 00:54:09
12 Deleu Mihnea
Observatii: lipsa
2533 2007 Nautica Bacau 00:51:00

Proba 10 50 metri bras - 7 ani - Fete (37 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Tutuianu Mina 4572 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Iovanescu Livia 4502 2009 YST Sport Club 99:99:99
4 Iancu Ioana 4567 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Gheorghita Andrei 4565 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Batel Aisha 4372 2009 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Irimia Medeea Ioana 4501 2009 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Zamfir Mihaela 4149 2009 Aqua Sport Citius 01:43:46
3 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 CSM Drobeta Tr.Severin 01:23:08
4 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club 01:17:59
5 Constantin Kyra 4374 2009 NAVI 01:21:27
6 Eliad Anya 4125 2009 Aqua Sport Citius 01:29:84
8 Neagu Ilinca 4380 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Nasta Sara 4411 2009 Aqua Sport Citius 01:14:28
2 Stoiu Mihaela 4217 2009 Aqua Sport Citius 01:11:93
5 Tudor Ana Maria 4197 2009 NAVI 01:08:25
6 Horn Clara 4099 2009 Aqua Life Swim 01:10:90
7 Roman Maria Lidia 3365 2009 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:06
8 Petrescu Oana 4129 2009 Aqua Sport Citius 01:17:16

Seria: 4
2 Cazacu Maria 3379 2009 Aqua Sport Citius 01:05:45
3 Serman Larisa 3345 2009 CSS 1 Bucuresti 01:03:54
4 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 01:02:05
5 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Renovatio S.C. 01:02:90
6 Cabut Ecaterina 4194 2009 NAVI 01:05:00
7 Tutuianu Maria 4198 2009 NAVI 01:06:14
8 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 01:07:53

Seria: 5
1 Calapod Christine 3425 2009 Liceul Sportiv Bacau 00:59:00
2 Lentu Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 00:58:70
3 Branisteanu Melisa 3852 2009 Nautica Bacau 00:54:00
4 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 00:51:12
5 Manea Daria 4196 2009 NAVI 00:53:50
7 Bacalu Denisa 3433 2009 NAVI 00:58:71
8 Constantin Amalia 3408 2009 Swimming Team 01:02:00

Descalificari
1 Rati Amalia
Observatii: lipsa
4491 2009 Performer 99:99:99
2 Gagiu Elise Maria
Observatii: lipsa
4379 2009 Swimming Team 01:10:00
3 Stanescu Maria
Observatii: lipsa
3397 2009 Renovatio S.C. 01:08:13
4 Mazilu Beatrice
Observatii: lipsa
3383 2009 Aqua Sport Citius 01:06:34
5 Stefanescu Andreea
Observatii: lipsa
3418 2009 Bucharest Sport Club 00:54:60

Proba 11 50 metri bras - 8 ani - Fete (63 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rozorea Maria Carla 4393 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Constantin Maria 4570 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Bucur Delia 4538 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Croitoru Sofia 4532 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Calugaru Simona Celestina 4480 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Anton Patricia 4531 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Anghel Lavinia 4537 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Chirnogeanu Adina 4368 2008 NAVI 99:99:99
3 Marin Eva Francesca 4547 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Mihai Maria 4536 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Marchidanu Maia 4534 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Ghimpu Sara 4552 2008 Steaua CSA 99:99:99
7 Oprea Alexia 4533 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Leizeruc Ana Maria 4553 2008 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Mateescu Ana Maria 4273 2008 CSM Drobeta Tr.Severin 01:29:14
2 Anton Lara 3819 2008 Aqua Sport Citius 01:15:08
3 Dumitrescu Patricia Maria 4391 2008 Dinamo Bucuresti 01:13:30
4 Stroescu Bryanna 3948 2008 Swimming Team 01:07:33
5 Isac Rebeca 3818 2008 Aqua Sport Citius 01:12:51
6 Sofronie Natalia Ioana 16171 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:54
7 Croitoru Maya 4413 2008 Aqua Sport Citius 01:18:81
8 Dragomir Ana 4370 2008 NAVI 01:45:50

Seria: 4
1 Cosmaciuc Maria 3961 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:76
2 Pan Ke Ilinca Maria Xing 3438 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:38
3 Popescu Andreea 3392 2008 Aqua Life Swim 01:03:73
4 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 01:02:91
5 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 01:03:25
6 Magureanu Jessica 3401 2008 NAVI 01:04:30
7 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 01:04:60
8 Predoiu Iarina 4280 2008 Renovatio S.C. 01:06:94

Seria: 5
1 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 01:00:31
2 Iorga Maria Teodora 3950 2008 Swimming Team 00:59:28
3 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 00:56:68
4 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:56:56
5 Rednic-Achim Daria Maria 4237 2008 NAVI 00:56:61
6 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:57:07
7 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 00:59:65
8 Udrescu Bianca 3178 2008 Aqua Sport Citius 01:00:39

Seria: 6
2 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 00:55:96
3 Lupu Maria 3406 2008 NAVI 00:55:58
4 Tutuianu Sara 3263 2008 NAVI 00:54:34
6 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 00:55:64
7 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:55:98
8 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 00:56:20

Seria: 7
1 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:53:90
2 Georgescu Anne 2760 2008 Bucharest Sport Club 00:53:00
3 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:60
4 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 00:51:97
5 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Dinamo Bucuresti 00:52:05
6 Predescu Simona Maria 4353 2008 Dinamo Bucuresti 00:52:92
7 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:53:02
8 Stefura Ingrid 3248 2008 Nautica Bacau 00:54:00

Seria: 8
1 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 NAVI 00:50:78
2 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 00:49:97
3 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:49:09
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:46:42
5 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:46:75
6 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:49:67
7 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:50:05
8 Popa Maria Alessia 4495 2008 Performer 00:51:00

Descalificari
1 Lungu Andra Bianca
Observatii: lipsa
4559 2008 Steaua CSA 99:99:99
2 Ion Diana
Observatii: lipsa
2725 2008 Aqua Sport Citius 00:56:08
3 Grigoriu Otilia
Observatii: lipsa
2928 2008 Dinamo Bucuresti 00:55:30

Proba 12 50 metri bras - 9 ani - Fete (82 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Dima Irina Maria 4518 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Teodorescu Daria Maria 4562 2007 Steaua CSA 99:99:99
3 Mihai Raluca 4557 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Ion Georgiana Gabriela 4529 2007 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Epurescu Maria 4550 2007 Steaua CSA 99:99:99
6 Blanariu Corina 4561 2007 Steaua CSA 99:99:99
7 Licu Ana 4519 2007 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Chirila Bianca Elena 3472 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Saraidan Ana 16170 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:69
3 Ciuhat Andreea Simona 3460 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:59
4 Popa Maria Roberta Karina 16164 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:74
5 Stanemir Denissa Alexia 3276 2007 Renovatio S.C. 01:17:07
6 Caruntu Daria 2945 2007 Aqua Sport Citius 01:21:14
7 Bulata Geanina Andreea Eliza 3459 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:91

Seria: 4
2 Sinescu Alexia 4437 2007 Renovatio S.C. 01:12:98
3 Anghel Alexandra Irina 3458 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:69
5 Toba Andreea 4464 2007 Steaua CSA 01:10:48
6 Dumitru Bianca Ioana 16155 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:61
8 Traistaru Amalia Andreea 3785 2007 Aqua Life Swim 01:15:32

Seria: 5
1 Niculae-Pindaru Alexia Maria 4244 2007 Bucharest Sport Club 01:08:70
3 Sava Carla 3995 2007 NAVI 01:04:45
4 Khattab Maya 3838 2007 Dinamo Bucuresti 01:03:66
5 Socate Raluca 3018 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:36
6 Zamfir Miruna Gabriela 16174 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:75
7 Dragomir Antonia Elena 4445 2007 Steaua CSA 01:07:63
8 Varlan Luiza 4438 2007 Renovatio S.C. 01:08:89

Seria: 6
1 Casmoiu Alexia Maria 3214 2007 Aqua Sport Citius 01:03:09
2 Visan Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 01:02:05
3 Maican Alexandra Maria 16159 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:07
4 Enache Alexia 3820 2007 Aqua Sport Citius 01:00:27
5 Socate Bianca 3017 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:64
6 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:91
8 Mindru Valerie 4472 2007 Delfinul Bucuresti 01:03:38

Seria: 7
1 Stoian Oprea Alexandra Cristina 3277 2007 Renovatio S.C. 00:59:99
2 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 00:58:34
3 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Bucharest Sport Club 00:57:77
4 Ovreuta Maria 3516 2007 Renovatio S.C. 00:56:90
5 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Aqua Sport Citius 00:57:16
6 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 00:58:11
8 Gorcea Sabrina 2581 2007 Aqua Sport Citius 01:00:09

Seria: 8
1 Calinoiu Stefania 3101 2007 Dinamo Bucuresti 00:56:67
2 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:55:26
3 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Dinamo Bucuresti 00:54:54
4 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 00:53:55
5 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 00:53:76
6 Cozma Ioana 3986 2007 Nautica Bacau 00:55:00
7 Cioineag Caterina 4507 2007 Nautica Bacau 00:56:00
8 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 00:56:72

Seria: 9
1 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Renovatio S.C. 00:52:32
2 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:52:08
3 Panturu Ana Maria Alesia 3803 2007 Obswim 00:51:51
4 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:50:04
5 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:50:41
6 Parvu Mihaela Adriana 3229 2007 Aqua Sport Citius 00:51:86
8 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:70

Seria: 10
1 Maftei Denisa 3988 2007 Nautica Bacau 00:50:00
2 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:48:92
3 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 00:48:56
4 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 00:48:08
5 Preda Irina Ana 3096 2007 Bucharest Sport Club 00:48:47
6 Nitescu Eva Maria 3788 2007 Aqua Life Swim 00:48:86
7 Posa Petra 3854 2007 Nautica Bacau 00:49:00
8 Brezan Sara 3985 2007 Nautica Bacau 00:50:00

Seria: 11
1 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:46:94
2 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:46:04
3 Preslava Yordanova 4510 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:45:20
4 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:43:41
6 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 00:45:27
7 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:46:18
8 Frunza Ingrid 3001 2007 Renovatio S.C. 00:47:73

Descalificari
1 Lupascu Ana Maria Nicoleta
Observatii: lipsa
4530 2007 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Stancu Elena Alexandra
Observatii: lipsa
4449 2007 YST Sport Club 99:99:99
3 Mihai Ariana
Observatii: lipsa
4504 2007 YST Sport Club 99:99:99
4 Ion Miruna
Observatii: lipsa
4503 2007 YST Sport Club 99:99:99
5 Apostol Livia
Observatii: lipsa
4264 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:89
6 Facci Vanessa
Observatii: lipsa
2600 2007 Renovatio S.C. 01:09:82
7 Margarit Andrada
Observatii: lipsa
3487 2007 YST Sport Club 01:13:35
8 Ciomardac Miruna
Observatii: lipsa
4277 2007 Aqua Sport Citius 01:06:65
9 Mindroc Denisa Elena
Observatii: lipsa
16161 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:36
10 Soare Maria
Observatii: lipsa
2313 2007 Bucharest Sport Club 00:58:44
11 Voicu Alessia Ana Maria
Observatii: lipsa
3139 2007 Bucharest Sport Club 00:52:13
12 Andrei Iarina
Observatii: lipsa
1979 2007 NAVI 00:44:91

Proba 13 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Baieti (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 9 Daniel Popa, Tudor Ion, Andrei Rotaru, Matei Giza, 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Stafeta 7 Eduard Bacalu, Rares Melnic, Radu Nebunoiu, Teodor Patrick Nae, 2004 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 8 Radu Mija , Stefan Tataru, David Danu, Pavel Scortea, 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Andrei Stan, Timon Zaharia, Andrei Stefan Mercan, Claudiu Bildea, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Rares Ciomag, Eric Ionut Draghici, Youssef Abboud, Cristian Daniel Mitu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Stefan Stan, Cristian Oh, Andrei Marin, Andrei Ghenu, 2004 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Stafeta 2 Rares Rosu, Mihai Ciobanu, Gabriel Ciobanu, Gabriel Nae, 2004 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Stafeta 4 Albert Florian Scarlat, Alexandru Trandafir, Flavius Ion, Ianis Blejan, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Rares Tatulea, Erik Barbieru, Razvan Barbu , Iustin Parvu, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 14 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 10 Mateo Andrei Danciu, Bogdan Florin Potarca, Daniel Octavian Stefanescu, Rares Andrei Laiu, 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Stafeta 8 Alexandru Sava, Vlad Iordache, David Cristache, Gabriel Aldea, 2003 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 9 Tudor Percea, Matei Moise, Robert Andrei Pana, Matei Cristian Neacsu, 2003 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 6 Catalin Andrei Tanase, David Stefan Radu, Radu Cristian Alexandrescu, Adrian Cristian Dragota, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 4 Alexandru Ioan Gaman, Daniel Teodor Giuroiu, Damian Andrei Budes, Tudor Duica, 2003 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Andrei Radu, Stefan Badescu, Erik Istrate, Bogdan Campeanu, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 2 Karen Avakian, David Stoica, Alexandru Ivanof, Petru Apostol, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 5 Matei Marinescu, Tudor Ghic, Mihnea Tudor Blejan, Razvan Doru Tava, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 7 Alexandru Danu, Andrei Urzica, Stefan Iaschiu, Mateen Sediq, 2003 NAVI 99:99:99

Proba 15 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (11 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 9 Toni Luca Gheorghe, Nicholas Eric Rizea, Mihai Sebastian Betiu, Nicolas Augustin Bulancea Stoian, 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Stafeta 10 Gabriel Soare, George Antonio Bujor, Matei Iordache, David Andrei Dumitrache, 2002 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 David Ioan Stroe, Gabriel Dan Alexandru, Rares Andrei Nicolae, Adam Aboud, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Gabriel Stamate, Matei Ruse, Stefan Chelu, Rares Baluta, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Matei Stefan Bonciu, Mihai Constantin, Alexandru Mario Radu, Cristian Andrei Dobre, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 David Andrei Sibiseanu, Robert Andrei Badea, Rares Mihai, Achim Craciun, 2002 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Robert Alexandru Peter, David Cristian Popescu, Vlad Georgescu, Ioan Bulica, 2002 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Cezar Antimir, Victor Golic, Abdelrahman Hamed, Erik Filip Ghioca, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Mario Robert Aron, David Blidaru, Eric Coanda, Mihai Dragoiu, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Stafeta 8 Enes Kazmacz, Carol Jurja, Toma Bucur, Mihnea Cosmin Modoran, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 11 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 Swimming Club Dobrudzha 99:99:99

Proba 16 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Ioana Ionita, Alessia Boboc, Maia Ilinca Sepi, Rebeca Craioveanu, 2004 Atack Team 99:99:99
3 Stafeta 3 Denisa Bacalu, Ecaterina Cabut, Ana Maria Tudor, Daria Manea, 2004 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Denisa Mihai, Maria Lentu, Anna-Lisa Zaharia, Maria Cazacu, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 2 Oana Petrescu, Mihaela Zamfir, Anya Eliad, Mihaela Stoiu, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Andrei Gheorghita, Andreea Cristea, Ioana Iancu, Ilinca Neagu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 17 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 9 Bianca Alexandra Lungu, Ana Maria Dinca, Maria Daia, Raluca Valcu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 8 Ana Irina Noemi Constantinescu, Ioana Neamtu, Anne Georgescu, Ilinca Ambrozie, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Ioana Maria Togoe, Crina Emilia Zamfir, Simona Maria Predescu, Tania Andreea Mitrana, 2003 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 3 Daria Scarlat, Alesia Piper, Bianca Udrescu, Rebeca Isac, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 1 Daria Maria Rednic-Achim, Adina Chirnogeanu, Ana Dragomir, Jessica Magureanu, 2003 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Sara Tutuianu, Maria Lupu, Lorena Nicoleta Nicolae, Ana Maria Sibiseanu, 2003 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Alexia Maria Ban, Tamara Lospa, Irina Malus, Catalina Calin, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stafeta 6 Natalia Ioana Sofronie, Ilinca Maria Xing Pan Ke, Larisa Ioana Macoveiciuc, Alexia Oprea, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 7 Eliza Diamandescu, Iarina Predoiu, Ayanna Freciu, Maria Bosca, 2003 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 18 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 10 Bianca Maria Eftimie, Alexia Sinescu, Maria Ovreuta, Ingrid Frunza, 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Stafeta 9 Ioana Cozma, Sara Brezan, Denisa Maftei, Petra Posa, 2002 Nautica Bacau 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Maria Roberta Karina Popa, Alexandra Maria Maican, Bianca Socate, Miruna Gabriela Zamfir, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Maria Teodora Oancea, Alexia Maria Casmoiu, Sabrina Gorcea, Daria Caruntu, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Teodora Ana Maria Niculae, Roxana Arhire, Maria Fulea, Alexandra Alemnaritei, 2002 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Ioana Preda, Ema Cristina Vasilescu, Irina Ana Preda, Roberta Cernautanu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Francesca Toader, Timeea Maria Lazar, Ioana Voicu, Eremia Bianca Rusu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Ana Maria Cojocariu, Maria Argesanu, Mihaela Adriana Parvu, Melissa Trusca, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stafeta 6 Andreea Camelia Dorcea, Adela Ioana Croitoru, Alexandra Irina Anghel, Raluca Socate, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 8 Yordanova Preslava, Lambova Eleonora, Apostolowa Lachezara, Veselinova Maq, 2002 Swimming Club Dobrudzha 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 19 50 metri spate - 7 ani - Fete (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Durbac Ana Daniela 4566 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Neagu Ilinca 4380 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Iancu Ioana 4567 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Gheorghita Andrei 4565 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Tutuianu Mina 4572 2009 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Irimia Medeea Ioana 4501 2009 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Chivu Ianna 4373 2009 NAVI 01:34:18
4 Constantin Kyra 4374 2009 NAVI 01:19:73
6 Roman Maria Lidia 3365 2009 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:84

Seria: 3
1 Batel Aisha 4372 2009 NAVI 01:15:19
2 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club 01:04:75
3 Petrescu Oana 4129 2009 Aqua Sport Citius 01:03:53
4 Boboc Alessia 4546 2009 Atack Team 01:02:00
5 Borza Sofia 3806 2009 Atack Team 01:02:20
6 Eliad Anya 4125 2009 Aqua Sport Citius 01:04:44
7 Gagiu Elise Maria 4379 2009 Swimming Team 01:06:80

Seria: 4
1 Zamfir Mihaela 4149 2009 Aqua Sport Citius 01:01:05
2 Stoiu Mihaela 4217 2009 Aqua Sport Citius 00:59:14
3 Nasta Sara 4411 2009 Aqua Sport Citius 00:58:79
5 Cabut Ecaterina 4194 2009 NAVI 00:58:65
6 Tutuianu Maria 4198 2009 NAVI 00:59:02
7 Constantin Amalia 3408 2009 Swimming Team 01:00:00

Seria: 5
1 Cazacu Maria 3379 2009 Aqua Sport Citius 00:56:06
2 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Atack Team 00:55:76
3 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 00:53:08
4 Serman Larisa 3345 2009 CSS 1 Bucuresti 00:51:68
5 Tudor Ana Maria 4197 2009 NAVI 00:52:26
7 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Renovatio S.C. 00:56:05
8 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 CSM Drobeta Tr.Severin 00:57:31

Seria: 6
1 Lentu Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 00:48:14
2 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 00:47:35
3 Branisteanu Melisa 3852 2009 Nautica Bacau 00:47:00
4 Bacalu Denisa 3433 2009 NAVI 00:46:36
5 Manea Daria 4196 2009 NAVI 00:46:39
7 Calapod Christine 3425 2009 Liceul Sportiv Bacau 00:48:00
8 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 00:48:98

Descalificari
1 Iovanescu Livia
Observatii: lipsa
4502 2009 YST Sport Club 99:99:99
2 Rati Amalia
Observatii: lipsa
4491 2009 Performer 99:99:99
3 Sanchis Emma Stefania Ana
Observatii: lipsa
4065 2009 Obswim 01:23:45
4 Istrate Laura Ioana
Observatii: lipsa
4067 2009 Obswim 99:99:99
5 Tarasevici Katarina Emiliana
Observatii: lipsa
4486 2009 Obswim 99:99:99
6 Lungu Maria Silviana
Observatii: lipsa
4066 2009 Obswim 01:18:49
7 Mazilu Beatrice
Observatii: lipsa
3383 2009 Aqua Sport Citius 00:58:12
8 Stanescu Maria
Observatii: lipsa
3397 2009 Renovatio S.C. 01:01:46
9 Horn Clara
Observatii: lipsa
4099 2009 Aqua Life Swim 00:55:61
10 Stefanescu Andreea
Observatii: lipsa
3418 2009 Bucharest Sport Club 00:47:24

Proba 20 50 metri spate - 8 ani - Fete (67 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Lupascu Liliana 4564 2008 CSS Dinamo 99:99:99
5 Constantin Maria 4570 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Leizeruc Ana Maria 4553 2008 Steaua CSA 99:99:99
2 Marin Eva Francesca 4547 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Mihai Maria 4536 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Croitoru Sofia 4532 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Preda Jasmine 4535 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Ghimpu Sara 4552 2008 Steaua CSA 99:99:99
8 Lungu Andra Bianca 4559 2008 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Anton Patricia 4531 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Oprea Alexia 4533 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Mateescu Ana Maria 4273 2008 CSM Drobeta Tr.Severin 01:12:06
4 Dumitrescu Patricia Maria 4391 2008 Dinamo Bucuresti 01:04:31
5 Parvan Iulia 4392 2008 Dinamo Bucuresti 01:04:72
7 Calugaru Simona Celestina 4480 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Bucur Delia 4538 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Udrescu Bianca 3178 2008 Aqua Sport Citius 01:03:95
2 Isac Rebeca 3818 2008 Aqua Sport Citius 01:00:02
3 Iorga Maria Teodora 3950 2008 Swimming Team 00:59:12
4 Anton Lara 3819 2008 Aqua Sport Citius 00:58:39
5 Croitoru Maya 4413 2008 Aqua Sport Citius 00:58:94
6 Cosmaciuc Maria 3961 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:94
8 Chirnogeanu Adina 4368 2008 NAVI 01:04:24

Seria: 5
1 Stroescu Bryanna 3948 2008 Swimming Team 00:57:50
4 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 00:53:28
5 Dragomir Ana 4370 2008 NAVI 00:53:77
6 Rednic-Achim Daria Maria 4237 2008 NAVI 00:54:14
7 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 00:55:79
8 Popa Maria Alessia 4495 2008 Performer 00:58:00

Seria: 6
1 Magureanu Jessica 3401 2008 NAVI 00:52:75
2 Predescu Simona Maria 4353 2008 Dinamo Bucuresti 00:52:21
4 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:09
5 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 00:51:38
6 Sofronie Natalia Ioana 16171 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:90
7 Popescu Andreea 3392 2008 Aqua Life Swim 00:52:37
8 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 00:52:79

Seria: 7
1 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:49:74
2 Lupu Maria 3406 2008 NAVI 00:49:31
3 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:48:20
5 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:48:15
7 Georgescu Anne 2760 2008 Bucharest Sport Club 00:49:64
8 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:50:30

Seria: 8
2 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 00:46:84
3 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 NAVI 00:46:44
4 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Dinamo Bucuresti 00:45:48
5 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 00:46:36
6 Tutuianu Sara 3263 2008 NAVI 00:46:57
7 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:46:97
8 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 00:47:61

Seria: 9
1 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 00:45:13
2 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:43:68
3 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 00:42:62
4 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:41:02
5 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:41:45
6 Stefura Ingrid 3248 2008 Nautica Bacau 00:43:00
7 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:43:69
8 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:45:45

Descalificari
1 Anghel Lavinia
Observatii: lipsa
4537 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Marchidanu Maia
Observatii: lipsa
4534 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Drumea Maria Nicole
Observatii: lipsa
4487 2008 Obswim 99:99:99
4 Pan Ke Ilinca Maria Xing
Observatii: lipsa
3438 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:35
5 Grigoriu Otilia
Observatii: lipsa
2928 2008 Dinamo Bucuresti 00:55:74
6 Rozorea Maria Carla
Observatii: lipsa
4393 2008 Dinamo Bucuresti 00:53:81
7 Predoiu Iarina
Observatii: lipsa
4280 2008 Renovatio S.C. 00:51:67
8 Piper Alesia
Observatii: lipsa
2721 2008 Aqua Sport Citius 00:47:70
9 Scarlat Daria
Observatii: lipsa
3180 2008 Aqua Sport Citius 00:48:43
10 Ion Diana
Observatii: lipsa
2725 2008 Aqua Sport Citius 00:47:23

Proba 21 50 metri spate - 9 ani - Fete (83 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Epurescu Maria 4550 2007 Steaua CSA 99:99:99
5 Blanariu Corina 4561 2007 Steaua CSA 99:99:99
6 Teodorescu Daria Maria 4562 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Stancu Elena Alexandra 4449 2007 YST Sport Club 01:21:91
2 Margarit Andrada 3487 2007 YST Sport Club 01:09:03
3 Popa Maria Roberta Karina 16164 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:33
4 Varlan Luiza 4438 2007 Renovatio S.C. 01:04:54
5 Caruntu Daria 2945 2007 Aqua Sport Citius 01:05:10
6 Ciuhat Andreea Simona 3460 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:05
7 Bulata Geanina Andreea Eliza 3459 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:80
8 Chirila Bianca Elena 3472 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:94

Seria: 4
1 Dumitru Bianca Ioana 16155 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:97
2 Dragomir Antonia Elena 4445 2007 Steaua CSA 01:02:22
3 Stoian Oprea Alexandra Cristina 3277 2007 Renovatio S.C. 01:01:72
4 Facci Vanessa 2600 2007 Renovatio S.C. 01:00:98
7 Toba Andreea 4464 2007 Steaua CSA 01:03:95
8 Saraidan Ana 16170 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:07

Seria: 5
1 Zamfir Miruna Gabriela 16174 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:12
3 Casmoiu Alexia Maria 3214 2007 Aqua Sport Citius 00:55:66
4 Niculae-Pindaru Alexia Maria 4244 2007 Bucharest Sport Club 00:54:12
5 Enache Alexia 3820 2007 Aqua Sport Citius 00:54:92
6 Stanemir Denissa Alexia 3276 2007 Renovatio S.C. 00:57:18
7 Sinescu Alexia 4437 2007 Renovatio S.C. 00:57:86
8 Maican Alexandra Maria 16159 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:36

Seria: 6
1 Traistaru Amalia Andreea 3785 2007 Aqua Life Swim 00:53:40
2 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:67
4 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Bucharest Sport Club 00:51:31
5 Gorcea Sabrina 2581 2007 Aqua Sport Citius 00:52:11
6 Khattab Maya 3838 2007 Dinamo Bucuresti 00:52:30
7 Sava Carla 3995 2007 NAVI 00:53:40
8 Socate Raluca 3018 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:92

Seria: 7
1 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 00:51:07
4 Calinoiu Stefania 3101 2007 Dinamo Bucuresti 00:47:80
5 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 00:47:85
6 Ovreuta Maria 3516 2007 Renovatio S.C. 00:49:43
7 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Aqua Sport Citius 00:49:53

Seria: 8
1 Nitescu Eva Maria 3788 2007 Aqua Life Swim 00:47:69
2 Anghel Alexandra Irina 3458 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:45
3 Cioineag Caterina 4507 2007 Nautica Bacau 00:47:00
4 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 00:46:41
5 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Renovatio S.C. 00:46:56
6 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Dinamo Bucuresti 00:47:06
7 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:58
8 Socate Bianca 3017 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:78

Seria: 9
1 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 00:46:04
2 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:44:65
3 Parvu Mihaela Adriana 3229 2007 Aqua Sport Citius 00:43:97
4 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:43:55
5 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:43:59
6 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:44:47
7 Maftei Denisa 3988 2007 Nautica Bacau 00:45:00
8 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:46:09

Seria: 10
1 Preda Irina Ana 3096 2007 Bucharest Sport Club 00:43:16
2 Brezan Sara 3985 2007 Nautica Bacau 00:43:00
3 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 00:42:34
4 Cozma Ioana 3986 2007 Nautica Bacau 00:42:00
5 Frunza Ingrid 3001 2007 Renovatio S.C. 00:42:09
6 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:42:60
7 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:43:01
8 Preslava Yordanova 4510 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:43:41

Seria: 11
1 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 00:41:98
2 Posa Petra 3854 2007 Nautica Bacau 00:41:00
3 Maq Veselinova 4513 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:40:11
5 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:39:57
6 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:40:21
7 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 00:41:64
8 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 00:41:99

Descalificari
1 Ion Georgiana Gabriela
Observatii: lipsa
4529 2007 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Dima Irina Maria
Observatii: lipsa
4518 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Licu Ana
Observatii: lipsa
4519 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Lupascu Ana Maria Nicoleta
Observatii: lipsa
4530 2007 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Ion Miruna
Observatii: lipsa
4503 2007 YST Sport Club 99:99:99
6 Mihai Raluca
Observatii: lipsa
4557 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Mihai Ariana
Observatii: lipsa
4504 2007 YST Sport Club 99:99:99
8 Ivan Teodora
Observatii: lipsa
4528 2007 Dinamo Bucuresti 99:99:99
9 Apostol Livia
Observatii: lipsa
4264 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:66
10 Panturu Ana Maria Alesia
Observatii: lipsa
3803 2007 Obswim 01:02:07
11 Mindroc Denisa Elena
Observatii: lipsa
16161 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:76
12 Ciomardac Miruna
Observatii: lipsa
4277 2007 Aqua Sport Citius 00:52:28
13 Voicu Alessia Ana Maria
Observatii: lipsa
3139 2007 Bucharest Sport Club 00:49:43
14 Visan Bianca
Observatii: lipsa
3230 2007 Aqua Sport Citius 00:49:26
15 Soare Maria
Observatii: lipsa
2313 2007 Bucharest Sport Club 00:51:30
16 Andrei Iarina
Observatii: lipsa
1979 2007 NAVI 00:38:67

Proba 22 50 metri spate - 7 ani - Baieti (73 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vaduva Catalin 4574 2009 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Creanga Vlad 4548 2009 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
3 Uceanu Daniel 4555 2009 Steaua CSA 99:99:99
4 Dica Sebastian 4554 2009 Steaua CSA 99:99:99
5 Samson Albert 4556 2009 Steaua CSA 99:99:99
6 Gae Mihnea 4526 2009 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Orezeanu Luca 4569 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Manita Eduard 4568 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Surugiu Alexandru 4515 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Oprea Tudor Andrei 4571 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Sendroiu Toma Alexandru 4493 2009 Performer 99:99:99
7 Vaduva Mihai 4573 2009 Delfinul Bucuresti 99:99:99
8 Barbu Razvan 4120 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
2 Melnic Rares 4201 2009 NAVI 01:11:28
3 Bratu Octavian 3423 2009 NAVI 01:08:51
4 Ion Tudor 3362 2009 Renovatio S.C. 01:08:43
5 Rotaru Andrei 4421 2009 Renovatio S.C. 01:08:49
6 Nebunoiu Radu 4375 2009 NAVI 01:09:15
8 Stan Stefan 4091 2009 Aqua Life Swim 01:12:22

Seria: 5
1 Margarit Matei 3871 2009 YST Sport Club 01:07:72
2 Draghici Eric Ionut 4365 2009 Bucharest Sport Club 01:05:78
4 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 01:01:37
5 Bacalu Eduard 3434 2009 NAVI 01:01:57
7 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Bucharest Sport Club 01:05:89

Seria: 6
1 Stelea Patrick Andrei 4186 2009 Bucharest Sport Club 01:00:47
2 Ciomag Rares 4185 2009 Bucharest Sport Club 00:59:90
3 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 00:59:13
4 Bulumac Ianis 4199 2009 NAVI 00:58:33
5 Marin Andrei 4399 2009 Aqua Life Swim 00:58:40
6 Tataru Stefan 3411 2009 NAVI 00:59:83
8 Ionescu Radu 3883 2009 Bucharest Sport Club 01:01:03

Seria: 7
1 Zaharia Timon 3370 2009 Aqua Sport Citius 00:57:40
2 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Sport Citius 00:56:74
3 Andrei Mihai 4420 2009 CSM Drobeta Tr.Severin 00:56:06
4 Ghenu Andrei 4398 2009 Aqua Life Swim 00:55:37
5 Bildea Claudiu 4121 2009 Aqua Sport Citius 00:55:61
6 Mitu Cristian Daniel 4183 2009 Bucharest Sport Club 00:56:56
8 Nae Teodor Patrick 4203 2009 NAVI 00:58:31

Seria: 8
1 Oh Cristian 3368 2009 Aqua Life Swim 00:53:41
2 Barbieru Erik 3364 2009 Aqua Sport Citius 00:53:18
4 Tatulea Rares 4408 2009 Aqua Sport Citius 00:51:79
5 Scortea Pavel 3410 2009 NAVI 00:51:94
6 Popa Daniel 4009 2009 Renovatio S.C. 00:52:35
7 Giza Matei 3360 2009 Renovatio S.C. 00:53:26

Seria: 9
1 Stan Andrei 3822 2009 Aqua Sport Citius 00:51:18
2 Trandafir Alexandru 3884 2009 Bucharest Sport Club 00:49:79
3 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:49:48
4 Mija Radu 4202 2009 NAVI 00:48:70
6 Danu David 3350 2009 NAVI 00:49:53
7 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Bucharest Sport Club 00:50:96
8 Parvu Iustin 3823 2009 Aqua Sport Citius 00:51:35

Seria: 10
1 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life Swim 00:46:99
2 Georgi Dimitrov 4514 2009 Swimming Club Dobrudzha 00:46:28
3 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life Swim 00:45:57
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:42:87
5 Ciobanu Mihai 4094 2009 Aqua Life Swim 00:45:55
6 Borcea Robert 4505 2009 Nautica Bacau 00:46:00
7 Rosu Rares 4090 2009 Aqua Life Swim 00:46:54

Descalificari
1 Predila Radu Mihai
Observatii: lipsa
4063 2009 Obswim 99:99:99
2 Dinu Alexandru
Observatii: lipsa
4522 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Iosip Marc Valentin
Observatii: lipsa
4492 2009 Performer 99:99:99
4 Tanase Rafael Andrei
Observatii: lipsa
4366 2009 Bucharest Sport Club 01:14:53
5 Cirimpei Mircea Teodor
Observatii: lipsa
4115 2009 Renovatio S.C. 01:12:09
6 Facci David
Observatii: lipsa
3267 2009 Renovatio S.C. 01:11:96
7 Voinea Darius Andrei
Observatii: lipsa
4062 2009 Obswim 01:04:44
8 Sarchisian Marco
Observatii: lipsa
4400 2009 Aqua Life Swim 01:05:43
9 Stirbu Luca
Observatii: lipsa
4367 2009 Atack Team 01:08:09
10 Balaci Bogdan
Observatii: lipsa
4193 2009 Renovatio S.C. 01:00:15
11 Stanescu Remi
Observatii: lipsa
4381 2009 Dinamo Bucuresti 00:57:12
12 Cristea Stefan
Observatii: lipsa
3773 2009 Aqua Life Swim 00:52:02
13 Timigeriu Andrei Robert
Observatii: lipsa
4409 2009 Aqua Sport Citius 00:53:75
14 Georgescu Paun Gabriel
Observatii: lipsa
4200 2009 NAVI 00:49:40
15 Banu Robert
Observatii:
4506 2009 Nautica Bacau 00:48:00

Proba 23 50 metri spate - 8 ani - Baieti (105 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Hornea Razvan 4272 2008 YST Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Niculescu Sebastian 3858 2008 Atack Team 99:99:99
3 Popescu Darius George 2707 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Onea David 4544 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Pascu Luca 4545 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Rusu Luca Gabriel 4543 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Pene Cezar Gabriel 4558 2008 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Balasa Eduard Andrei 2708 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Badita Radu Nicolae 4523 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Gabor Mihnea 4304 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Dorcea Alexandru 4541 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Mitu Alexandru 4404 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Ghic Tudor 4575 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stefan Mihai Catalin 4426 2008 Renovatio S.C. 01:17:15
4 Unchiasu Victor Alexandru 4388 2008 Dinamo Bucuresti 01:07:43
5 Tava Razvan Doru 3021 2008 Bucharest Sport Club 01:08:72
6 Ilinca Ioan Daniel 4387 2008 Dinamo Bucuresti 01:17:81

Seria: 5
3 Brad Patrick Luca Cristian 2705 2008 CSS Dinamo 01:01:26
5 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 01:01:21
8 Pana Robert Andrei 3124 2008 Renovatio S.C. 01:06:78

Seria: 6
1 Ionescu Andrei Tudor 4001 2008 NAVI 01:00:71
3 Zainea Rares 3873 2008 YST Sport Club 00:59:40
4 Isac Luca 4255 2008 Tenis Club 2000 00:57:99
5 Ramba Robert 4389 2008 Dinamo Bucuresti 00:58:14
6 Hantulie Mihai 4238 2008 NAVI 00:59:98
8 Moise Matei 4422 2008 Renovatio S.C. 01:00:94

Seria: 7
1 Laiu Rares Andrei 3223 2008 Tenis Club 2000 00:56:57
2 Stefanescu Daniel Octavian 3224 2008 Tenis Club 2000 00:56:09
3 Panait Alexandru 3236 2008 NAVI 00:55:04
4 Boboc David 4005 2008 Aqua Life Swim 00:53:75
5 Spiridon Daren Andrei 3781 2008 Aqua Life Swim 00:54:53
6 Ermalai Ioan 3999 2008 NAVI 00:55:19
8 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 CSS 1 Bucuresti 00:57:62

Seria: 8
1 Sava Alexandru 4003 2008 NAVI 00:53:56
2 Draghia Albert 3014 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:08
3 Potarca Bogdan Florin 4257 2008 Tenis Club 2000 00:52:92
4 Dinu Eric 3829 2008 Aqua Sport Citius 00:52:36
5 Cinciulescu Alexandru 3779 2008 Aqua Life Swim 00:52:67
7 Tanase Rares 3830 2008 Aqua Sport Citius 00:53:48
8 Percea Tudor 3964 2008 Renovatio S.C. 00:53:66

Seria: 9
1 Lupusoru Vlad 3946 2008 NAVI 00:52:17
2 Petrisor Alexandru 2716 2008 Dinamo Bucuresti 00:51:98
6 Biclineru Bogdan 3167 2008 Aqua Sport Citius 00:51:96
7 Constantin David 3992 2008 Aqua Sport Citius 00:52:13
8 Ionescu Andrei 3216 2008 Atack Team 00:52:21

Seria: 10
1 Vlaicu Andrei Dragos 4427 2008 Steaua CSA 00:50:58
2 Judet Toni Andrei 3344 2008 Dinamo Bucuresti 00:50:41
3 Marinescu Matei 2719 2008 Bucharest Sport Club 00:49:52
4 Slave Robert 3993 2008 Aqua Sport Citius 00:48:81
5 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Renovatio S.C. 00:49:52
6 Micu Tudor 4403 2008 Aqua Sport Citius 00:49:57
7 Cristache David 3947 2008 NAVI 00:50:47

Seria: 11
1 Degeratu David 4394 2008 Aqua Life Swim 00:48:15
2 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 00:47:40
3 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 00:47:01
5 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:46:94
6 Ion Vlad Cosmin 4000 2008 Swimming Team 00:47:11
7 Danu Alexandru 2754 2008 NAVI 00:47:67
8 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 00:48:42

Seria: 12
1 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:45:10
2 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 00:44:36
3 Sediq Mateen 3051 2008 NAVI 00:44:32
4 David Tudor 3237 2008 Nautica Bacau 00:44:00
5 Rotaru Petru 4395 2008 Aqua Life Swim 00:44:21
6 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 00:44:32
7 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:44:91
8 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 00:45:49

Seria: 13
1 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 00:42:74
2 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 00:42:29
3 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 00:41:72
4 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:41:47
5 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:41:68
6 Sararu Vlad 3347 2008 Atack Team 00:42:15
7 Iordache Tudor 4401 2008 Aqua Sport Citius 00:42:47

Seria: 14
1 Urzica Andrei 3405 2008 NAVI 00:40:67
2 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 00:40:38
3 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 00:40:23
4 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:39:17
5 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:39:80
6 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:40:38
7 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 00:40:52
8 Budes Damian Andrei 14331 2008 Dinamo Bucuresti 00:41:18

Descalificari
1 Caciula Matei Vladut
Observatii: lipsa
4490 2008 Obswim 99:99:99
2 Gregov Radu
Observatii: lipsa
4542 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Bancila Mario Alexandru
Observatii: lipsa
3281 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Danciu Mateo Andrei
Observatii: lipsa
4500 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Lixandru David
Observatii: lipsa
4521 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Stefan Andreas Christian
Observatii: lipsa
4524 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Marc Luca
Observatii: lipsa
4402 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Jianu David Alexandru
Observatii: lipsa
4488 2008 Obswim 99:99:99
9 Ilie Dragos Stefan
Observatii: lipsa
3047 2008 Renovatio S.C. 01:06:64
10 Iordache Rares Mihail
Observatii: lipsa
4245 2008 Obswim 01:03:70
11 Tudor Mihnea
Observatii: lipsa
4423 2008 Renovatio S.C. 01:01:02
12 Chibac David
Observatii: lipsa
4004 2008 NAVI 01:02:38
13 Enache Andrei
Observatii: lipsa
3402 2008 Steaua CSA 01:05:59
14 Tornea Andrei
Observatii: lipsa
3828 2008 Aqua Sport Citius 01:00:02
15 Matache Vlad
Observatii: lipsa
2630 2008 Renovatio S.C. 01:00:51
16 Tutulan Radu
Observatii: lipsa
4405 2008 Aqua Sport Citius 00:56:42
17 Stanciu Victor Mihai
Observatii: lipsa
3007 2008 Obswim 00:53:04
18 Matache Horia
Observatii: lipsa
2629 2008 Renovatio S.C. 00:51:88
19 Popa Adrian Mihail
Observatii: lipsa
3219 2008 Performer 00:51:00
20 Anghel Bogdan
Observatii: lipsa
3012 2008 Delfinul Bucuresti 00:51:46
21 Marcu Mateo
Observatii:
3168 2008 Aqua Sport Citius 00:50:78
22 Misirgic Andrei
Observatii: lipsa
2755 2008 Atack Team 00:45:68
23 Artene Luca
Observatii: lipsa
3234 2008 Nautica Bacau 00:43:00

Proba 24 50 metri spate - 9 ani - Baieti (97 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ionescu Daniel 4516 2007 NAVI 99:99:99
5 Rotaru Patrick 4563 2007 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Rizea Nicholas Eric 4499 2007 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Gheorghe Toni Luca 4498 2007 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Marin Cezar 4525 2007 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Soare Gabriel 4520 2007 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Preoteasa David 4551 2007 Steaua CSA 99:99:99
7 Nedelcu Teodor Ionut 4560 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
2 Marinescu Nicolas 4294 2007 CSS Dinamo 01:09:62
3 Marian Calin 4467 2007 Steaua CSA 01:05:37
4 Prunea Robert Ionut 16167 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:12
7 Bucur Toma 16338 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Creanga Cosmin 2934 2007 CSS Dinamo 01:02:52
2 Betiu Mihai Sebastian 4253 2007 Tenis Club 2000 01:01:31
3 Popescu David 16165 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:61
4 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 00:57:81
6 Falan Laurentiu 4444 2007 Renovatio S.C. 01:00:27
7 Ragaciovschi David 2617 2007 Steaua CSA 01:02:02
8 Bogdan Matei 4252 2007 Atack Team 01:03:32

Seria: 5
1 Siliste Indru 3508 2007 Renovatio S.C. 00:56:79
4 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 00:54:11
5 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Renovatio S.C. 00:54:12
6 Matei Mihnea 3835 2007 Aqua Sport Citius 00:55:56
8 Sendroiu David Matei 15696 2007 Performer 00:57:27

Seria: 6
1 Ionita Petrisor 3821 2007 Aqua Sport Citius 00:53:65
2 Nicolae Rares Andrei 16163 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:22
3 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:66
4 Muraru Eduard Cristian 3977 2007 Bucharest Sport Club 00:51:94
5 Jurja Carol 16156 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:50
7 Aboud Adam 16145 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:47
8 Alexandru Gabriel Dan 16146 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:91

Seria: 7
1 Eftimie Andrei 4303 2007 Aqua Sport Citius 00:51:38
3 Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:92
5 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 00:49:74
6 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 00:49:93
7 Stangaciu Eugen 3881 2007 NAVI 00:51:17

Seria: 8
1 Kazmacz Enes 16157 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:06
2 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:47:74
3 Pintiala Stefan Alexandru 2842 2007 CSS Dinamo 00:47:29
4 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 00:47:12
5 Nuta Damian 2550 2007 Atack Team 00:47:23
6 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 00:47:46
7 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Aqua Life Swim 00:47:78
8 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 00:49:24

Seria: 9
1 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 00:46:11
2 Gorcea Matei 2964 2007 Aqua Sport Citius 00:46:03
3 Bujor George Antonio 3784 2007 Aqua Life Swim 00:45:39
4 Iordache Matei 4007 2007 Aqua Life Swim 00:45:32
5 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 00:45:36
6 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 00:45:40
7 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:46:10
8 Grigore Andrei 3996 2007 NAVI 00:46:65

Seria: 10
1 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:44:56
2 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 00:43:84
3 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:43:68
4 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:43:60
5 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:43:63
6 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 00:43:83
7 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 00:44:10
8 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 00:44:92

Seria: 11
1 Lupu Matei 2206 2007 CSM Drobeta Tr.Severin 00:43:54
2 Daren Kirilov 2592 2007 Triathlon Dalyan Rousse 00:43:09
3 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 00:42:84
4 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 00:42:36
5 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 00:42:72
6 Vitomir Novachev 4434 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:42:88
7 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 00:43:13
8 Petrescu Victor 3498 2007 NAVI 00:43:56

Seria: 12
1 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:42:01
3 Antimir Cezar 2616 2007 Bucharest Sport Club 00:41:98
4 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Bucharest Sport Club 00:41:30
5 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 00:41:90
6 Matias Alexandru 3246 2007 Nautica Bacau 00:42:00
7 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:42:01
8 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:42:28

Seria: 13
1 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:40:26
2 Rado Veselinov 2939 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:40:13
3 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:38:90
4 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 00:37:41
5 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:38:15
6 Cojocaru Flavius 2428 2007 Nautica Bacau 00:39:00
7 Petre Eduard Ionut 2160 2007 CSM Drobeta Tr.Severin 00:40:25
8 Maftei Leonard 3987 2007 Nautica Bacau 00:41:00

Descalificari
1 Costin Nicolae
Observatii: lipsa
4489 2007 Obswim 99:99:99
2 Raicoff Alexandru
Observatii: lipsa
4540 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Suveica Vlad
Observatii: lipsa
4451 2007 YST Sport Club 01:04:58
4 Sahin Yusuf Enes Dumitrescu
Observatii: lipsa
16169 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:70
5 Atanasoaiei Luca
Observatii: lipsa
4517 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Iordan Andrei Bogdan
Observatii: lipsa
3799 2007 Obswim 00:59:38
7 Grama Stefan
Observatii: lipsa
3480 2007 Aqua Life Swim 00:56:60
8 Bulancea Stoian Nicolas Augustin
Observatii:
4254 2007 Tenis Club 2000 00:55:36
9 Coman Stefan
Observatii: lipsa
3359 2007 CSS Dinamo 00:56:73
10 Pantea Eric
Observatii: lipsa
3951 2007 NAVI 00:53:01
11 Ivacencu Dimitrie
Observatii: lipsa
2399 2007 Renovatio S.C. 00:50:37
12 Paduraru Matei Robert
Observatii: lips
3488 2007 Renovatio S.C. 00:49:35
13 Bocicai Adrian
Observatii: lipsa
2608 2007 NAVI 00:51:69
14 Deleu Mihnea
Observatii: lipsa
2533 2007 Nautica Bacau 00:42:00

Proba 25 50 metri fluture - 7 ani - Fete (33 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Iancu Ioana 4567 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Gheorghita Andrei 4565 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
3 Eliad Anya 4125 2009 Aqua Sport Citius 01:29:19
4 Gagiu Elise Maria 4379 2009 Swimming Team 01:26:56
5 Zamfir Mihaela 4149 2009 Aqua Sport Citius 01:26:95
6 Irimia Medeea Ioana 4501 2009 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Neagu Ilinca 4380 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Cazacu Maria 3379 2009 Aqua Sport Citius 01:25:12
3 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 CSM Drobeta Tr.Severin 01:17:89
4 Stoiu Mihaela 4217 2009 Aqua Sport Citius 01:12:67
5 Cabut Ecaterina 4194 2009 NAVI 01:14:06
7 Tutuianu Maria 4198 2009 NAVI 01:24:59
8 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club 01:26:34

Seria: 4
1 Serman Larisa 3345 2009 CSS 1 Bucuresti 01:06:13
2 Constantin Amalia 3408 2009 Swimming Team 01:03:77
3 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Renovatio S.C. 01:00:55
4 Tudor Ana Maria 4197 2009 NAVI 00:59:26
5 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 00:59:99
6 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 01:00:99

Seria: 5
1 Lentu Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 00:50:43
2 Branisteanu Melisa 3852 2009 Nautica Bacau 00:50:00
3 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 00:47:00
5 Bacalu Denisa 3433 2009 NAVI 00:42:47
6 Manea Daria 4196 2009 NAVI 00:48:10
7 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 00:50:15
8 Calapod Christine 3425 2009 Liceul Sportiv Bacau 00:52:00

Descalificari
1 Iovanescu Livia
Observatii: lipsa
4502 2009 YST Sport Club 99:99:99
2 Nasta Sara
Observatii: lipsa
4411 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stanescu Maria
Observatii: lipsa
3397 2009 Renovatio S.C. 01:23:95
4 Horn Clara
Observatii: lipsa
4099 2009 Aqua Life Swim 01:18:04
5 Mazilu Beatrice
Observatii: lipsa
3383 2009 Aqua Sport Citius 01:05:94
6 Petrescu Oana
Observatii: lipsa
4129 2009 Aqua Sport Citius 01:12:18
7 Stefanescu Andreea
Observatii: lipsa
3418 2009 Bucharest Sport Club 00:42:09

Proba 26 50 metri fluture - 8 ani - Fete (53 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Popa Maria Alessia 4495 2008 Performer 99:99:99
3 Marin Eva Francesca 4547 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Mateescu Ana Maria 4273 2008 CSM Drobeta Tr.Severin 99:99:99
6 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Constantin Maria 4570 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Dumitrescu Patricia Maria 4391 2008 Dinamo Bucuresti 01:17:14
4 Anton Lara 3819 2008 Aqua Sport Citius 01:14:06
5 Dragomir Ana 4370 2008 NAVI 01:16:11
6 Calugaru Simona Celestina 4480 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Cosmaciuc Maria 3961 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
2 Sofronie Natalia Ioana 16171 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:38
3 Magureanu Jessica 3401 2008 NAVI 01:03:96
4 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 01:01:52
6 Stroescu Bryanna 3948 2008 Swimming Team 01:05:08
7 Isac Rebeca 3818 2008 Aqua Sport Citius 01:10:15
8 Croitoru Maya 4413 2008 Aqua Sport Citius 01:13:02

Seria: 4
1 Iorga Maria Teodora 3950 2008 Swimming Team 01:01:08
2 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:57
3 Rednic-Achim Daria Maria 4237 2008 NAVI 00:55:12
4 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 00:53:57
5 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:53:70
6 Georgescu Anne 2760 2008 Bucharest Sport Club 00:55:30
7 Popescu Andreea 3392 2008 Aqua Life Swim 00:59:35
8 Udrescu Bianca 3178 2008 Aqua Sport Citius 01:01:29

Seria: 5
1 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:52:00
2 Lupu Maria 3406 2008 NAVI 00:50:96
4 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 00:48:57
5 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:48:88
6 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:50:80

Seria: 6
1 Predescu Simona Maria 4353 2008 Dinamo Bucuresti 00:47:77
2 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 00:47:30
3 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Dinamo Bucuresti 00:45:86
4 Stefura Ingrid 3248 2008 Nautica Bacau 00:45:00