Lista de start pentru Concurs Poliatlon Faza pe Municipiu cadeti 12-14 ani - Editia 2016

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 metri liber - 12 ani - Baieti (41 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:84

Seria: 2
3 Gelea Andrei 13396 2004 Triumf Bucuresti 01:34:49
5 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:13

Seria: 3
1 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:97
2 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:97
3 Nita Angelo Christian 1709 2004 Bucharest Sport Club 01:21:84
5 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:96
6 Panait Rares Alexandru 13825 2004 Triumf Bucuresti 01:22:36
7 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:43

Seria: 4
3 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:72
4 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:73
7 Ghelbereu Eduard 3541 2004 Aqua Sport Citius 01:19:23
8 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 01:19:83

Seria: 5
1 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:15
2 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:13
3 Soare Darius Ionut 13397 2004 Triumf Bucuresti 01:14:27
4 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 01:13:56
6 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 01:14:81
7 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:04

Seria: 6
6 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 01:11:67

Seria: 7
2 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 01:10:89
3 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 01:10:72
5 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 01:10:64
6 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 01:10:72
8 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:97

Seria: 8
1 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 01:10:29
4 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:00
6 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 01:09:13
7 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 01:10:15

Seria: 9
1 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 01:06:81
2 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 01:06:77
5 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 01:06:45
6 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 01:06:67
8 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 01:06:93

Seria: 10
3 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 01:05:09

Seria: 11
1 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 01:04:42
3 Picui Andrei 11549 2004 Energic L L Pitesti 01:03:00
5 Popovici David 1396 2004 NAVI 01:02:66

Seria: 13
2 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:00

Descalificari
1 Cojocaru Andrei
Observatii: lipsa
1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:60
2 Macoveanu Rares
Observatii: lipsa
A0840 2004 Bucharest Sport Club 01:18:42

Proba 2 100 metri liber - 13 ani - Baieti (32 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Armasi Mircea 4474 2003 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 2
4 Badea Florentin Gabriel 4050 2003 Aquis Bucuresti 01:30:50
7 Diaconu Victor 4475 2003 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 3
4 Pislaru Matei 3293 2003 Aquis Bucuresti 01:20:34

Seria: 4
1 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:19:65
5 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:54
6 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:08

Seria: 6
2 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 01:12:00
3 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Bucharest Sport Club 01:11:64
7 Petrescu Mircea Razvan Gabriel 2648 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:13
8 Boca Daniel 2643 2003 Delfinul Bucuresti 01:13:18

Seria: 7
4 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:10:51
7 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 01:10:91

Seria: 8
5 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 01:07:67
8 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 01:10:42

Seria: 9
3 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 01:06:57
4 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 01:06:05
7 Preda Luca Ioan 13107 2003 Bucharest Sport Club 01:06:80

Seria: 10
1 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 01:05:72
2 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:05:59
5 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Bucharest Sport Club 01:05:03
6 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Dinamo Bucuresti 01:05:59
8 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:89

Seria: 11
7 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 01:04:00
8 Ionita Rares A0694 2003 CSS 1 Bucuresti 01:04:60

Seria: 12
1 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:05
3 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 01:00:22
5 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:18
7 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 01:01:89

Descalificari
1 Iancu Alexandru Dimitrie
Observatii:
A0295 2003 Aqua Life Swim 01:09:79
2 Peter Arthur Cristian
Observatii: lipsa
1732 2003 NAVI 01:03:40

Proba 3 100 metri liber - 14 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Ghita Sebastian 1356 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Lutescu Cristian 1355 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 5
5 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:17
8 Soare Mihai A0766 2002 Aqua Life Swim 01:16:31

Seria: 6
1 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:48
4 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 01:10:97
5 Coman Radu Andrei A0580 2002 Aqua Life Swim 01:11:27

Seria: 7
1 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:94

Seria: 8
3 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 Steaua CSA 01:08:17

Seria: 10
4 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:75
7 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:70

Seria: 11
2 Stoian Alberto 1270 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:99
4 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 01:02:63

Seria: 12
2 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:01:53
4 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 01:00:10
6 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:16
8 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 01:02:19

Seria: 13
3 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:57:50
4 Stan Leon 11929 2002 Bucharest Sport Club 00:56:32
5 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:39
6 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:42
7 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 00:59:17
8 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:54

Descalificari
1 Balaceanu Andrei Cristian
Observatii: lipsa
A0306 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:46

Proba 4 100 metri liber - 12 ani - Fete (34 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 01:35:68
5 Blanaru Oana 3915 2004 Aqua Sport Citius 01:37:13
7 Besenyei Ana 4479 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Stanciu Maria Stefania A0364 2004 Triumf Bucuresti 01:29:50
2 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 01:28:11
4 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:38
6 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 01:27:61
7 Avramescu Ilinca 3094 2004 Bucharest Sport Club 01:28:72
8 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:34

Seria: 3
1 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:16
2 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 01:19:30
4 Manea Catalina 2422 2004 Bucharest Sport Club 01:18:62
5 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 01:18:72
8 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:77

Seria: 4
2 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:00
3 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:58
4 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 01:12:88
6 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 01:14:64
8 Ciobanu Cristiana 13201 2004 Steaua CSA 01:18:07

Seria: 5
1 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 01:11:32
2 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:10:81
6 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 01:10:78
7 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 01:10:89

Seria: 6
3 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 01:09:70
4 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 01:08:43
5 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 01:09:41
6 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:81

Seria: 7
1 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 01:07:91
2 Constantin Diana 13400 2004 Atack Team 01:07:03
5 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 01:05:56
8 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 01:08:25

Descalificari
1 Olteanu Alexia
Observatii:
2217 2004 NAVI 01:13:03
2 Ivan Sara Natalie
Observatii:
A1010 2004 CSS Dinamo 01:10:58

Proba 5 100 metri liber - 13 ani - Fete (22 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Constanda Gabriela 3566 2003 CSS 2 Bucuresti 01:49:34
3 Solomon Clara 3300 2003 CSS 1 Bucuresti 01:37:19
6 Vulpe Cristina Adriana 3565 2003 CSS 2 Bucuresti 01:42:54
8 Pausescu Alexandra 4478 2003 Obswim 99:99:99

Seria: 2
3 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:29
5 Mazilu Denisa 3564 2003 Aqua Sport Citius 01:25:75

Seria: 3
3 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:91
6 Grintescu Maya 4059 2003 Renovatio S.C. 01:19:18
7 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:48

Seria: 4
1 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 01:16:14
7 Patru Maria 14326 2003 Dinamo Bucuresti 01:15:91

Seria: 5
3 Popa Madalina Elena 1309 2003 Bucharest Sport Club 01:10:70
4 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:66
5 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:10:66

Seria: 6
1 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Bucharest Sport Club 01:10:29
2 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 01:10:00
7 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 01:10:12

Seria: 7
3 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:06:49
4 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 01:02:73
6 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Bucharest Sport Club 01:06:65
7 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:07:05

Descalificari
1 Iordache Andreea Diana
Observatii:
12554 2003 Triumf Bucuresti 01:12:31

Proba 6 200 metri mixt - 12 ani - Baieti (36 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:16:46
4 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:41:02

Seria: 2
1 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:28:48
2 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:25:93
5 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:19:67
6 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:22:14
7 Ghelbereu Eduard 3541 2004 Aqua Sport Citius 03:27:95
8 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:39:86

Seria: 3
1 Nita Angelo Christian 1709 2004 Bucharest Sport Club 03:12:63
2 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:08:33
5 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:01:82
6 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 03:05:13
7 Soare Darius Ionut 13397 2004 Triumf Bucuresti 03:10:68
8 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 03:16:42

Seria: 4
2 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 02:54:01
4 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:47
7 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 02:55:80
8 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:56:80

Seria: 5
1 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 02:47:94
2 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 02:47:20
4 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 02:45:54
7 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 02:47:79

Seria: 6
2 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:45:00
4 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 02:41:88
8 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 02:45:21

Seria: 7
3 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 02:37:48
5 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 02:37:41
6 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 02:39:55

Seria: 8
3 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 02:32:98
4 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:28:00
6 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 02:35:33
8 Popovici David 1396 2004 NAVI 02:36:74

Descalificari
1 Sarbulescu Matei
Observatii:
2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Cojocaru Andrei
Observatii: abandon
1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:20:47
3 Macoveanu Rares
Observatii: lipsa
A0840 2004 Bucharest Sport Club 03:18:51

Proba 7 200 metri mixt - 13 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Petrescu Mircea Razvan Gabriel 2648 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Badea Florentin Gabriel 4050 2003 Aquis Bucuresti 99:99:99
7 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99
8 Pislaru Matei 3293 2003 Aquis Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 02:56:66
3 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 02:51:10
5 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Bucharest Sport Club 02:50:64

Seria: 5
6 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:46:09
8 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 Aqua Life Swim 02:48:50

Seria: 6
1 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 02:45:21
3 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 02:43:57
5 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 02:42:81
6 Preda Luca Ioan 13107 2003 Bucharest Sport Club 02:43:61
7 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 02:45:04

Seria: 7
1 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 02:40:77
7 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Dinamo Bucuresti 02:40:35

Seria: 8
7 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 02:35:73

Seria: 9
8 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 02:27:60

Descalificari
1 Peter Arthur Cristian
Observatii: lipsa
1732 2003 NAVI 02:41:68

Proba 8 200 metri mixt - 14 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Coman Radu Andrei A0580 2002 Aqua Life Swim 03:03:85
4 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 02:57:19

Seria: 4
6 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:51:93

Seria: 5
3 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:45:86
5 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 Steaua CSA 02:45:69

Seria: 7
2 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:39:71
4 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 02:37:36

Seria: 8
1 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 02:36:71
2 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 02:35:49
5 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:30:46

Seria: 9
1 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 02:27:34
2 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 02:25:82
4 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 02:19:31
5 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:19:36
6 Stan Leon 11929 2002 Bucharest Sport Club 02:22:94
7 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:25:93

Descalificari
1 Constantinescu Cristian Daniel Onea
Observatii:
A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Popa Vicenzo
Observatii:
A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:19:57

Proba 9 200 metri mixt - 12 ani - Fete (31 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 99:99:99
4 Besenyei Ana 4479 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
3 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:35:56
4 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:28:12
6 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 03:42:25
7 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:48:91
8 Stanciu Maria Stefania A0364 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:27:13
2 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:08:20
3 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 03:08:12
4 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 03:07:32
5 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 03:07:93
6 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 03:08:19
7 Manea Catalina 2422 2004 Bucharest Sport Club 03:15:82
8 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 03:27:17

Seria: 4
1 Ciobanu Cristiana 13201 2004 Steaua CSA 03:02:27
3 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 02:56:44
4 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 02:53:84
5 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:54:29
7 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 02:58:69
8 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS Dinamo 03:03:29

Seria: 5
2 Constantin Diana 13400 2004 Atack Team 02:50:36
4 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 02:47:32
6 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:00
8 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 02:52:77

Seria: 6
2 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 02:42:68
3 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 02:36:83
5 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 02:35:13
8 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 02:45:94

Descalificari
1 Avramescu Ilinca
Observatii:
3094 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Dragusi Alina Maria
Observatii: lipsa
A0343 2004 Bucharest Sport Club 02:48:61

Proba 10 200 metri mixt - 13 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Grintescu Maya 4059 2003 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99

Seria: 2
2 Solomon Clara 3300 2003 CSS 1 Bucuresti 03:47:23
5 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:32:90

Seria: 4
2 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Bucharest Sport Club 02:58:28
6 Iordache Andreea Diana 12554 2003 Triumf Bucuresti 02:57:21

Seria: 5
1 Popa Madalina Elena 1309 2003 Bucharest Sport Club 02:51:53
3 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 02:49:76
7 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 02:51:08

Seria: 6
1 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 02:43:56
4 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 02:34:28
6 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 02:42:32
7 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Dinamo Bucuresti 02:43:13

Proba 11 100 metri bras - 12 ani - Baieti (34 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:46:25

Seria: 2
3 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:55:16
4 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:51:71
5 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:54:88
6 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:10:86

Seria: 3
6 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:46:85
7 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:47:28
8 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:49:39

Seria: 4
3 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:43
4 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 01:37:82
8 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 01:42:84

Seria: 5
3 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 01:36:49
4 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 01:35:35
5 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 01:36:25
6 Picui Andrei 11549 2004 Energic L L Pitesti 01:36:98

Seria: 6
2 Popovici David 1396 2004 NAVI 01:33:89
5 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 01:30:48
6 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 01:32:70
7 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 01:34:40
8 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:00

Seria: 7
1 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 01:29:89
2 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:63
5 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 01:29:02
8 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:36

Seria: 8
4 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 01:25:66

Seria: 9
3 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 01:20:87
4 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:00
6 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 01:21:66
7 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 01:22:92

Descalificari
1 Zlotea Filip
Observatii: lipsa
13946 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Cojocaru Andrei
Observatii: lipsa
1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:43:56
3 Macoveanu Rares
Observatii: lipsa
A0840 2004 Bucharest Sport Club 01:42:12
4 Nita Angelo Christian
Observatii:
1709 2004 Bucharest Sport Club 01:34:47

Proba 12 100 metri bras - 13 ani - Baieti (24 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Ionita Rares A0694 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Diaconu Victor 4475 2003 Aqua Life Swim 99:99:99
8 Armasi Mircea 4474 2003 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 3
1 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:47:96
2 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 01:47:09
5 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:44:00

Seria: 4
1 Petrescu Mircea Razvan Gabriel 2648 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:42:29
2 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:42:02
5 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:37

Seria: 5
2 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 01:37:00
7 Boca Daniel 2643 2003 Delfinul Bucuresti 01:37:07
8 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 01:37:73

Seria: 6
3 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 01:32:08
4 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 01:30:37

Seria: 7
4 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 Aqua Life Swim 01:28:87
7 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:74

Seria: 8
1 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 01:27:87
2 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Bucharest Sport Club 01:26:97
5 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:25:74
8 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 01:28:64

Seria: 9
2 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:21:89

Seria: 10
3 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:59

Descalificari
1 Peter Arthur Cristian
Observatii: lipsa
1732 2003 NAVI 01:41:87

Proba 13 100 metri bras - 14 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Ghita Sebastian 1356 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Lutescu Cristian 1355 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
3 Coman Radu Andrei A0580 2002 Aqua Life Swim 01:46:36

Seria: 5
1 Soare Mihai A0766 2002 Aqua Life Swim 01:37:14

Seria: 7
3 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:12
6 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:13

Seria: 8
3 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:25:81
6 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:90
7 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 01:27:70

Seria: 9
1 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 Steaua CSA 01:25:21
5 Stoian Alberto 1270 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:17
8 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 01:25:60

Seria: 10
1 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Dinamo Bucuresti 01:16:50
2 Stan Leon 11929 2002 Bucharest Sport Club 01:15:76
4 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:94
5 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:21
6 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 01:14:36
7 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 01:15:82
8 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:17:35

Proba 14 100 metri bras - 12 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 01:55:54
3 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 01:46:53
4 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 01:45:87
5 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 01:46:06
7 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:56:42
8 Blanaru Oana 3915 2004 Aqua Sport Citius 02:05:79

Seria: 2
2 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 01:42:98
4 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 01:37:88
7 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:44:04
8 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:45:61

Seria: 3
2 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 01:34:46
5 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:00
6 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 01:34:46
7 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS Dinamo 01:35:35
8 Manea Catalina 2422 2004 Bucharest Sport Club 01:37:48

Seria: 4
5 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 01:27:28
6 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:47
7 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 01:30:92
8 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 01:32:78

Seria: 5
3 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 01:23:42
4 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 01:20:23
5 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 01:21:40
6 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:24:04

Proba 15 100 metri bras - 13 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pausescu Alexandra 4478 2003 Obswim 99:99:99
6 Vulpe Cristina Adriana 3565 2003 CSS 2 Bucuresti 01:52:57

Seria: 2
1 Solomon Clara 3300 2003 CSS 1 Bucuresti 01:44:12
3 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:57
5 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:27
6 Grintescu Maya 4059 2003 Renovatio S.C. 01:41:14

Seria: 3
1 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:35:94
3 Iordache Andreea Diana 12554 2003 Triumf Bucuresti 01:34:45
4 Patru Maria 14326 2003 Dinamo Bucuresti 01:33:02

Seria: 4
1 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:33
2 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:29:11
3 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 01:27:70
4 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 01:27:00

Seria: 5
1 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Bucharest Sport Club 01:25:66
2 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:24:36
7 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 01:24:88
8 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 01:26:96

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 16 100 metri fluture - 12 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 99:99:99
3 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stanciu Maria Stefania A0364 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99
2 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 99:99:99
3 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS Dinamo 99:99:99
4 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Manea Catalina 2422 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
2 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 01:31:57
3 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:27:10
6 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 01:29:00
8 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 01:22:44
3 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 01:20:25
6 Ciobanu Cristiana 13201 2004 Steaua CSA 01:20:66
7 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:00

Seria: 5
2 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 01:13:27
4 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 01:10:36
8 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 01:18:52

Proba 17 100 metri fluture - 13 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Grintescu Maya 4059 2003 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:37
4 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Bucharest Sport Club 01:24:52
5 Iordache Andreea Diana 12554 2003 Triumf Bucuresti 01:25:10
7 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:60

Seria: 4
2 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 01:21:00
4 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:18:95
5 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:14
8 Popa Madalina Elena 1309 2003 Bucharest Sport Club 01:23:79

Seria: 5
1 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:17:49
3 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 01:12:98
5 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:11:09
6 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Dinamo Bucuresti 01:13:05
7 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 01:16:19

Proba 18 100 metri fluture - 12 ani - Baieti (32 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 99:99:99
6 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Picui Andrei 11549 2004 Energic L L Pitesti 99:99:99

Seria: 3
1 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 99:99:99
2 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
1 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:84
3 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 01:28:89
4 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:11
7 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:73
8 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:39:32

Seria: 5
6 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 01:24:50
8 Soare Darius Ionut 13397 2004 Triumf Bucuresti 01:27:96

Seria: 6
1 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 01:15:91
3 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 01:14:93
4 Popovici David 1396 2004 NAVI 01:12:61
7 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 01:15:51

Seria: 7
7 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 01:11:71
8 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 01:12:12

Seria: 8
1 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:00
5 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 01:08:58

Seria: 9
1 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 01:06:39
8 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:00

Descalificari
1 Sarbulescu Matei
Observatii: lipsa
2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Cojocaru Andrei
Observatii: lipsa
1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:50:57
3 Macoveanu Rares
Observatii: lipsa
A0840 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 19 100 metri fluture - 13 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
6 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 01:28:90

Seria: 5
1 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 01:27:24
2 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:26:14
3 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 01:23:01
7 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 01:26:78

Seria: 6
2 Preda Luca Ioan 13107 2003 Bucharest Sport Club 01:15:16
5 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 01:13:22
6 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 01:15:00

Seria: 7
4 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:10:47
5 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Dinamo Bucuresti 01:10:70
6 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:06

Seria: 8
6 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:74
7 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:77
8 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 01:10:12

Seria: 9
3 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 01:02:75

Descalificari
1 Peter Arthur Cristian
Observatii: lipsa
1732 2003 NAVI 01:20:53

Proba 20 100 metri fluture - 14 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
5 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 Steaua CSA 99:99:99
7 Ghita Sebastian 1356 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
5 Stoian Alberto 1270 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Lutescu Cristian 1355 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
2 Soare Mihai A0766 2002 Aqua Life Swim 01:33:56
5 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:60

Seria: 5
5 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:60

Seria: 6
8 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 01:19:33

Seria: 7
1 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:12:01
2 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 01:11:67
3 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:04

Seria: 8
2 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 01:08:83
3 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:71
4 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:74

Seria: 9
2 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:03:44
4 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:66
5 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:02:04
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:02:85
7 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:77

Proba 21 200 metri liber - 12 ani - Fete (32 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stanciu Maria Stefania A0364 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99
3 Blanaru Oana 3915 2004 Aqua Sport Citius 03:34:05
4 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 03:19:39
7 Avramescu Ilinca 3094 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Besenyei Ana 4479 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:17:77
2 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 03:11:83
3 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:05:51
4 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 02:53:86
8 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:18:05

Seria: 3
1 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 02:50:19
2 Ciobanu Cristiana 13201 2004 Steaua CSA 02:49:65
3 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:48:81
5 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 02:44:91
7 Manea Catalina 2422 2004 Bucharest Sport Club 02:49:75
8 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 02:52:82

Seria: 4
1 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 02:42:00
2 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS Dinamo 02:37:58
3 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 02:36:89
4 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 02:35:81
7 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:40:00
8 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 02:42:09

Seria: 5
3 Constantin Diana 13400 2004 Atack Team 02:31:40
6 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 02:32:63
7 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 02:33:97
8 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 02:35:59

Seria: 6
1 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:29:76
2 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 02:24:24
3 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 02:21:43
7 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 02:27:10

Descalificari
1 Nicolescu Mara
Observatii:
2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:12:57
2 Radu Timeea
Observatii: lipsa
2502 2004 Bucharest Sport Club 02:36:86

Proba 22 200 metri liber - 13 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vulpe Cristina Adriana 3565 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Mazilu Denisa 3564 2003 Aqua Sport Citius 03:21:63
6 Constanda Gabriela 3566 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
6 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:11:66

Seria: 3
4 Patru Maria 14326 2003 Dinamo Bucuresti 02:42:56
6 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:49:34

Seria: 4
6 Iordache Andreea Diana 12554 2003 Triumf Bucuresti 02:37:28

Seria: 5
1 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 02:34:51
2 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 02:33:70
5 Popa Madalina Elena 1309 2003 Bucharest Sport Club 02:30:07

Seria: 6
4 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 02:18:33
5 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 02:19:66
6 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 02:22:61
8 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Bucharest Sport Club 02:29:92

Descalificari
1 Grintescu Maya
Observatii:
4059 2003 Renovatio S.C. 02:59:55
2 Cortea Maria
Observatii:
1549 2003 Energic L L Pitesti 02:30:00

Proba 23 200 metri liber - 12 ani - Baieti (37 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:06:73

Seria: 2
4 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:23:98
5 Gelea Andrei 13396 2004 Triumf Bucuresti 03:31:20

Seria: 3
1 Panait Rares Alexandru 13825 2004 Triumf Bucuresti 03:06:71
2 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:05:16
3 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:04:02
5 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:02:61
6 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:04:03
7 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:05:34
8 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:11:33

Seria: 4
1 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 02:51:52
4 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:47:69
5 Ghelbereu Eduard 3541 2004 Aqua Sport Citius 02:48:79

Seria: 5
1 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 02:43:83
2 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 02:42:88
4 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 02:35:36
7 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:43:31
8 Soare Darius Ionut 13397 2004 Triumf Bucuresti 02:45:06

Seria: 6
1 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:33:91
3 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 02:32:77
6 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 02:33:19
8 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 02:34:01

Seria: 7
1 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 02:31:25
2 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 02:30:64
4 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 02:28:54

Seria: 8
4 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 02:23:89
7 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:26:00

Seria: 9
1 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 02:22:00
2 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 02:21:32
4 Picui Andrei 11549 2004 Energic L L Pitesti 02:20:00
5 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 02:20:26

Seria: 10
2 Popovici David 1396 2004 NAVI 02:18:25
7 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 02:18:63

Seria: 11
7 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:12:00

Descalificari
1 Cojocaru Andrei
Observatii: lipsa
1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:02:17
2 Macoveanu Rares
Observatii: lipsa
A0840 2004 Bucharest Sport Club 02:49:98
3 Bajenaru Andrei
Observatii:
1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:32:32

Proba 24 200 metri liber - 13 ani - Baieti (24 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Petrescu Mircea Razvan Gabriel 2648 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
3 Armasi Mircea 4474 2003 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Diaconu Victor 4475 2003 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 4
2 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:85
6 Boca Daniel 2643 2003 Delfinul Bucuresti 02:50:65
8 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:52:92

Seria: 5
5 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 02:39:81

Seria: 6
2 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 02:33:50
7 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Bucharest Sport Club 02:33:65

Seria: 7
3 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:29:26
5 Ionita Rares A0694 2003 CSS 1 Bucuresti 02:28:69
6 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 Aqua Life Swim 02:30:50
7 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 02:30:89

Seria: 8
2 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 02:25:76
5 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 02:24:08
6 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 02:25:00

Seria: 9
7 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 02:21:45

Seria: 10
3 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:17:74
5 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:14:79

Seria: 11
6 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 02:09:27
8 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 02:13:55

Descalificari
1 Meghea Dominic Andrei
Observatii: lipsa
12772 2003 Performer 02:32:01
2 Peter Arthur Cristian
Observatii: lipsa
1732 2003 NAVI 02:20:57
3 Morariu Luca Ioan
Observatii: lipsa
12567 2003 Bucharest Sport Club 02:23:28

Proba 25 200 metri liber - 14 ani - Baieti (23 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ghita Sebastian 1356 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Soare Mihai A0766 2002 Aqua Life Swim 99:99:99
7 Lutescu Cristian 1355 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
7 Coman Radu Andrei A0580 2002 Aqua Life Swim 02:51:45

Seria: 5
3 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 02:40:01
6 Stoian Alberto 1270 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:41:04

Seria: 7
8 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Dinamo Bucuresti 02:31:44

Seria: 8
1 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 02:26:36
3 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:24:13
8 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 Steaua CSA 02:28:14

Seria: 9
6 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:20:57

Seria: 10
1 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 02:19:03
4 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 02:14:20
6 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 02:18:17
8 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:19:73

Seria: 11
1 Stan Leon 11929 2002 Bucharest Sport Club 02:12:35
2 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 02:10:74
3 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:08:99
4 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 02:06:03
5 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:06:25

Descalificari
1 Rusu Alexandru Eduard Nicolae
Observatii:
A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 26 100 metri spate - 12 ani - Fete (28 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Besenyei Ana 4479 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:46:01
3 Avramescu Ilinca 3094 2004 Bucharest Sport Club 01:43:08
4 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 01:40:08
6 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 01:44:15

Seria: 3
1 Manea Catalina 2422 2004 Bucharest Sport Club 01:37:00
2 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:62
3 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:00
4 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 Dinamo Bucuresti 01:28:90
6 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 01:33:15
8 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 01:38:14

Seria: 4
3 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 01:25:15
5 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:24:94
6 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 01:25:35
7 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 01:26:53
8 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:10

Seria: 5
1 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 01:22:85
2 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS Dinamo 01:22:19
3 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:61
6 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 01:22:06
8 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 01:23:22

Seria: 6
3 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 01:13:50
6 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 01:14:70
7 Constantin Diana 13400 2004 Atack Team 01:15:49

Descalificari
1 Coman Corina Ioana
Observatii:
1778 2004 Steaua CSA 01:18:36
2 Radu Timeea
Observatii: lipsa
2502 2004 Bucharest Sport Club 01:17:41

Proba 27 100 metri spate - 13 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Pausescu Alexandra 4478 2003 Obswim 99:99:99

Seria: 2
5 Vulpe Cristina Adriana 3565 2003 CSS 2 Bucuresti 01:42:36
7 Constanda Gabriela 3566 2003 CSS 2 Bucuresti 01:56:50
8 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
5 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:00
7 Grintescu Maya 4059 2003 Renovatio S.C. 01:35:51

Seria: 4
1 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 01:26:73
2 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:77
4 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:23:39

Seria: 5
5 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 01:20:00
7 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:25

Seria: 6
1 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:17:11
2 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:15:27
4 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Bucharest Sport Club 01:11:00
5 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 01:12:08

Proba 28 100 metri spate - 12 ani - Baieti (35 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:23
3 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:50:79
2 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:46:13
3 Ghelbereu Eduard 3541 2004 Aqua Sport Citius 01:39:14
4 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:61
5 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:06
6 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:41:48

Seria: 3
1 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:10
4 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:32
5 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 01:31:34
7 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 01:33:20

Seria: 4
1 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:54
4 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 01:24:63
5 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 01:25:06

Seria: 5
5 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 01:22:16
7 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:15
8 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 01:24:48

Seria: 6
1 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 01:21:37
2 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:80
8 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 01:21:41

Seria: 7
2 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 01:19:39
6 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 01:18:63
7 Picui Andrei 11549 2004 Energic L L Pitesti 01:19:51
8 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 01:20:14

Seria: 8
1 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 01:16:58
2 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:00
4 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 01:14:03
6 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 01:15:19

Seria: 9
2 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 01:12:08
8 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 01:12:75

Seria: 10
2 Popovici David 1396 2004 NAVI 01:07:97
7 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:00

Descalificari
1 Manea George Constantin
Observatii:
1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:49:03
2 Macoveanu Rares
Observatii: lipsa
A0840 2004 Bucharest Sport Club 01:31:42

Proba 29 100 metri spate - 13 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Diaconu Victor 4475 2003 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
8 Armasi Mircea 4474 2003 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 3
6 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:50

Seria: 4
2 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 01:25:73
6 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:72
7 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 01:27:74
8 Petrescu Mircea Razvan Gabriel 2648 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:79

Seria: 5
2 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 01:24:05
6 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 Aqua Life Swim 01:23:65

Seria: 6
4 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:16
5 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 01:20:17

Seria: 7
1 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:20:08
3 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Bucharest Sport Club 01:17:00
4 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 01:16:65
5 Preda Luca Ioan 13107 2003 Bucharest Sport Club 01:16:87

Seria: 8
7 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 01:16:00
8 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:16:64

Seria: 9
3 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 01:11:25
4 Ionita Rares A0694 2003 CSS 1 Bucuresti 01:10:47
7 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Bucharest Sport Club 01:12:51

Seria: 10
1 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Dinamo Bucuresti 01:09:62

Descalificari
1 Boca Daniel
Observatii: lipsa
2643 2003 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Salajan Marck Stefan
Observatii: lipsa
A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:36:18
3 Meghea Dominic Andrei
Observatii: lipsa
12772 2003 Performer 01:20:56
4 Peter Arthur Cristian
Observatii: lipsa
1732 2003 NAVI 01:14:13

Proba 30 100 metri spate - 14 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Soare Mihai A0766 2002 Aqua Life Swim 01:31:86

Seria: 4
3 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:59

Seria: 5
1 Coman Radu Andrei A0580 2002 Aqua Life Swim 01:24:19
3 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:39
4 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 01:21:46

Seria: 6
3 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 Steaua CSA 01:20:47
7 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:08

Seria: 8
3 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 01:14:67

Seria: 9
1 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:62
5 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 01:10:61
6 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 01:11:96

Seria: 10
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:03:96
4 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:40
5 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:03:51
6 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:33
8 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:42