Lista de start pentru Concurs Poliatlon Faza pe Municipiu copii 9-10-11 ani - Editia 2016

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 9 ani - Baieti (82 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Marian Calin 4467 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Falan Laurentiu 4444 2007 Steaua CSA 99:99:99
5 Catrina Mihnea 4465 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Coica Radu 4441 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Sendroiu David Matei 15696 2007 Performer 99:99:99
3 Paiuc Alexandru 4279 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Vasile Stefan Valentin 4249 2007 Obswim 01:03:71
5 Bogdan Matei 4252 2007 Atack Team 01:05:80
7 Suveica Vlad 4451 2007 YST Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Iordan Andrei Bogdan 3799 2007 Obswim 00:54:26
2 Creanga Cosmin 2934 2007 CSS Dinamo 00:51:02
3 Matei Mihnea 3835 2007 Aqua Sport Citius 00:50:07
4 Iordache Matei 4007 2007 Aqua Life Swim 00:49:23
5 Mihailov Luca Alexandru 4223 2007 Energic L L Pitesti 00:49:99
6 Buiacu Mario 3832 2007 Aqua Sport Citius 00:50:28
8 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 00:59:02

Seria: 4
1 Eftimie Andrei 4303 2007 Aqua Sport Citius 00:48:31
2 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 00:47:61
3 Magdalena David 2996 2007 Steaua CSA 00:46:33
4 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 00:45:86
5 Gomoi Andrei Horia 1975 2007 Bucharest Sport Club 00:45:98
6 Nuta Damian 2550 2007 Atack Team 00:47:53
7 Coman Stefan 3359 2007 CSS Dinamo 00:48:18
8 Dumitru Andrei 4457 2007 Clubul Roman de Natatie 00:48:50

Seria: 5
2 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 00:45:16
3 Marangoci Darius 3242 2007 Aqua Sport Citius 00:45:13
4 Muraru Eduard Cristian 3977 2007 Bucharest Sport Club 00:44:02
6 Stangaciu Eugen 3881 2007 NAVI 00:45:14
7 Vlasceanu Alexandru 4458 2007 Clubul Roman de Natatie 00:45:41
8 Bujor George Antonio 3784 2007 Aqua Life Swim 00:45:68

Seria: 6
2 Pavel Dimitrov 4430 2007 Triathlon Dalyan Rousse 00:43:00
3 Oanta Rares Mihai 4220 2007 Energic L L Pitesti 00:42:39
4 Chiliment Alexis 3147 2007 Bucharest Sport Club 00:42:22
5 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 00:42:32
6 Gorcea Matei 2964 2007 Aqua Sport Citius 00:42:80
7 Grigore Andrei 3996 2007 NAVI 00:43:06

Seria: 7
1 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 00:42:02
2 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 00:40:33
3 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 00:39:71
4 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 00:39:28
5 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 00:39:38
6 Pintiala Stefan Alexandru 2842 2007 CSS Dinamo 00:39:87
7 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 00:40:90
8 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:42:16

Seria: 8
1 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:38:80
2 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:38:58
3 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 00:38:31
4 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:38:23
5 Antimir Cezar 2616 2007 Bucharest Sport Club 00:38:27
6 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 00:38:39
7 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:38:74
8 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 00:38:96

Seria: 9
1 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:37:83
2 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 00:37:23
3 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:36:43
4 Petrescu Victor 3498 2007 NAVI 00:36:06
5 Vitomir Novachev 4434 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:36:40
6 Lupu Matei 2206 2007 CSM Drobeta Tr.Severin 00:36:70
7 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 00:37:28
8 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 00:38:11

Seria: 10
1 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Bucharest Sport Club 00:36:01
2 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Steaua CSA 00:35:89
3 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 00:35:50
4 Daren Kirilov 2592 2007 Triathlon Dalyan Rousse 00:34:80
5 Coman Darius 2622 2007 C.S. Barracuda Campina 00:35:00
6 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:35:62
7 Petre Eduard Ionut 2160 2007 CSM Drobeta Tr.Severin 00:36:00
8 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:36:06

Seria: 11
1 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:34:60
2 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:34:31
3 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:32:87
4 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:32:35
5 Rado Veselinov 2939 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:32:80
6 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 00:34:00
7 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 00:34:56
8 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:34:61

Descalificari
1 Georgescu Mario Cristian
Observatii: lipsa
4450 2007 YST Sport Club 99:99:99
2 Cazacu Andrei Liviu
Observatii: lipsa
4219 2007 Energic L L Pitesti 00:53:15
3 Pagu Mihail Alexandru
Observatii:
2821 2007 Steaua CSA 00:45:66
4 Radu Alexandru
Observatii: lipsa
3186 2007 Delfinul Bucuresti 00:44:99
5 Socol Denis Stefan
Observatii: lipsa
3009 2007 Obswim 00:43:49
6 Florea Rares
Observatii: lipsa
3244 2007 Aqua Sport Citius 00:43:56

Proba 2 50 metri liber - 10 ani - Baieti (75 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Vasilescu Danut 3483 2006 YST Sport Club 01:00:09
5 Popa Andrei 4463 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Pirvu Daniel 3512 2006 Steaua CSA 00:53:73
2 Stoian Andrei Constantin 4308 2006 Bucharest Sport Club 00:48:14
3 Ghitan Valentin Florin 2797 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:57
4 Ficiu Bogdan Andrei 3475 2006 CSS 1 Bucuresti 00:45:88
5 Pirvu Cristian 3510 2006 Steaua CSA 00:47:55
6 Ghiocel Cristian Andrei 3940 2006 Bucharest Sport Club 00:48:05
7 Dawara Ali 2796 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:50
8 Ionescu Robert Andrei 3905 2006 Obswim 00:59:30

Seria: 3
1 Badea Stefan 3482 2006 Aqua Life Swim 00:44:24
2 Pirvu Adrian 3511 2006 Steaua CSA 00:41:90
3 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 00:41:49
4 Filip Nazarov 4431 2006 Triathlon Dalyan Rousse 00:41:00
5 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 00:41:42
6 Livciuc Cezar 3061 2006 Bucharest Sport Club 00:41:62
7 Puiu Andrei 4460 2006 Clubul Roman de Natatie 00:42:50
8 Grigore Sebastian Philip Dumitru 2798 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:82

Seria: 4
1 Matei Razvan 3160 2006 Aqua Sport Citius 00:40:89
2 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:40:50
3 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:40:29
4 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:75
5 Cojocaru Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 00:40:23
6 Tuinea David 4459 2006 Clubul Roman de Natatie 00:40:50
7 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 CSS 1 Bucuresti 00:40:69
8 Costescu Stefan 15558 2006 Atack Team 00:40:99

Seria: 5
1 Manole Vlad 3532 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:69
2 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 00:39:13
3 Iancu Dan Cristian 2317 2006 CSM Drobeta Tr.Severin 00:38:98
4 Rotaru Luca Stefan 4023 2006 Aqua Life Swim 00:38:69
5 Ion David Alexandru 3252 2006 Steaua CSA 00:38:85
6 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 00:39:11
7 Rosu Marius 1515 2006 Aqua Sport Citius 00:39:46
8 Soare Manuel Nicolas 3213 2006 Aquis Bucuresti 00:39:69

Seria: 6
1 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 CSS 1 Bucuresti 00:38:45
2 Mojorlic Liviu 2191 2006 Aqua Sport Citius 00:38:37
3 Catrinescu Mihnea 4439 2006 CSM Ploiesti 00:38:00
4 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:83
5 Barbu Luis 2975 2006 Bucharest Sport Club 00:37:95
6 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:09
7 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 00:38:44
8 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:65

Seria: 7
1 Fleschiu David 15556 2006 Atack Team 00:37:68
2 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:37:00
3 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 00:36:50
4 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:35:76
5 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 00:36:50
6 Zaman David Andrei 2803 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:80
7 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Sport Citius 00:37:52
8 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 00:37:69

Seria: 8
1 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:35:57
2 Dobre Teodor 3156 2006 Aqua Sport Citius 00:35:41
3 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:35:10
4 Matei Vlad 3159 2006 Aqua Sport Citius 00:34:98
5 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 00:34:99
6 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 00:35:20
7 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:35:50
8 Seksi Luca 2401 2006 Bucharest Sport Club 00:35:72

Seria: 9
1 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Bucharest Sport Club 00:34:74
2 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Steaua CSA 00:34:36
3 Culea Petre Cristian 1614 2006 CSS 1 Bucuresti 00:33:93
4 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:33:80
5 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:33:85
6 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:34:30
7 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 00:34:40

Seria: 10
1 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 00:32:83
2 Sediq Edris 3032 2006 NAVI 00:32:31
3 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:32:09
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 00:31:37
5 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:31:98
6 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:32:20
7 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:32:60
8 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 CSM Drobeta Tr.Severin 00:32:98

Descalificari
1 Draghici Ianis
Observatii: lipsa
4473 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Bogdan David
Observatii: lipsa
12385 2006 Atack Team 00:34:74

Proba 3 50 metri liber - 11 ani - Baieti (95 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Preda George Teodor 4323 2005 Steaua CSA 99:99:99
3 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 00:45:67
4 Serkan Ibryam 4433 2005 Triathlon Dalyan Rousse 00:42:00
5 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:24
6 Bujor Nicolas 2308 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:30
7 Martin Sebastian 4320 2005 Steaua CSA 00:59:19

Seria: 2
1 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 00:41:15
2 Chvetomir Kirov 4432 2005 Triathlon Dalyan Rousse 00:41:00
3 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 00:40:66
4 Stoica Luca 4461 2005 Clubul Roman de Natatie 00:40:50
6 Ionita Andrei 3517 2005 Clubul Roman de Natatie 00:40:96
7 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:11
8 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:25

Seria: 3
1 Miuta Enea Rares Alexandru 2841 2005 Obswim 00:39:88
2 Berteanu Andrei 3733 2005 Steaua CSA 00:39:69
3 Bitoiu Andrei 4448 2005 Atack Team 00:38:30
4 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:16
5 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 00:38:27
6 Arama Luca 4309 2005 Obswim 00:38:63
7 Barascu Stefan Rares 2030 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:76
8 Ion Denis Andrei 3914 2005 CSS 4 Bucuresti 00:39:96

Seria: 4
1 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:98
2 Patrascu Bogdan 15557 2005 Atack Team 00:37:09
3 Balica Cosmin Alexandru 1411 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:83
4 Marcu Sebastian 3545 2005 Atack Team 00:36:22
5 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 NAVI 00:36:55
6 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 00:37:03
7 Baciu Florin 4019 2005 Steaua CSA 00:37:42
8 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:04

Seria: 5
1 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 00:36:19
2 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Aqua Sport Citius 00:35:80
3 Radu David 13941 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:44
4 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 00:35:33
5 Paraschiv Mario 2459 2005 NAVI 00:35:42
6 Draghici Alexandru Viorel 2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:56
7 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:04
8 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:22

Seria: 6
1 Pap Tamas 2233 2005 Triumf Bucuresti 00:35:00
2 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:79
3 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:34:69
4 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 00:34:60
5 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:67
6 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:34:76
7 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club 00:34:96

Seria: 7
1 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 00:34:53
2 Andron Teodor 3926 2005 CSM Drobeta Tr.Severin 00:34:33
3 Bujor Stefan 2489 2005 Aqua Sport Citius 00:34:22
4 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:17
5 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 00:34:18
6 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 00:34:31
7 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 00:34:41
8 Terteleac Tiberiu 1735 2005 Performer 00:34:59

Seria: 8
2 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 00:33:95
3 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:90
4 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 00:33:85
5 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:33:87
6 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:33:91
7 Curariu Luca Victor 13929 2005 Aqua Sport Citius 00:33:95
8 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:09

Seria: 9
1 Popa Alexandru Daniel 2100 2005 Energic L L Pitesti 00:33:63
2 Teodoru Luca 2558 2005 Dinamo Bucuresti 00:33:29
3 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:33:11
4 Frincu Eduard Nihai 2854 2005 Energic L L Pitesti 00:32:95
5 Sendroiu Vlad Alexandru 13933 2005 Performer 00:33:00
6 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:19
7 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:44
8 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:82

Seria: 10
1 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Aqua Sport Citius 00:32:70
2 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 00:32:49
3 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 00:32:43
4 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 00:32:09
5 Georgescu Alexandru 2381 2005 Bucharest Sport Club 00:32:13
6 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 00:32:47
7 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:56
8 Trandafir Eric Nicolae 14433 2005 Steaua CSA 00:32:77

Seria: 11
1 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Performer 00:31:74
2 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:31:50
3 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:09
4 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:97
5 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:01
6 Djuliyan Cherkezov 4435 2005 Swimming Club Dobrudzha 00:31:40
7 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:31:59
8 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:31:80

Seria: 12
1 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:30:80
2 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:30:67
3 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:29:96
4 Enache Andrei 13937 2005 Performer 00:29:50
5 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 00:29:87
6 Alexander Dragoev 4436 2005 Swimming Club Dobrudzha 00:30:60
7 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:30:73
8 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:30:90

Descalificari
1 Costante Vasile David
Observatii:
2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:51
2 Ilie David Florin
Observatii:
2488 2005 Steaua CSA 00:40:65
3 Rosca Nichita
Observatii: lipsa
2559 2005 Timex Bucuresti 00:35:00
4 Tudor Daris Matei
Observatii: lipsa
13938 2005 Performer 00:34:07

Proba 4 50 metri liber - 9 ani - Fete (64 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stancu Elena Alexandra 4449 2007 YST Sport Club 99:99:99
2 Dragomir Antonia Elena 4445 2007 Steaua CSA 99:99:99
3 Toba Andreea 4464 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Varlan Luiza 4438 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Borcan Patricia Teodora 4442 2007 Obswim 99:99:99
6 Tabacaru Alexia 4466 2007 Steaua CSA 99:99:99
7 Raceanu Elena Alexandra 4446 2007 Steaua CSA 99:99:99
8 Chilom Bianca 4476 2007 Obswim 99:99:99

Seria: 2
1 Mindru Valerie 4472 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Pletoiu Maria 2994 2007 Steaua CSA 01:04:98
3 Ciomardac Miruna 4277 2007 Aqua Sport Citius 00:56:03
4 Ionescu Sofia 4452 2007 Clubul Roman de Natatie 00:50:89
5 Panturu Ana Maria Alesia 3803 2007 Obswim 00:52:01
7 Facci Vanessa 2600 2007 Renovatio S.C. 01:09:68
8 Sinescu Alexia 4437 2007 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Visan Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 00:49:56
2 Socate Raluca 3018 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:21
3 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 00:47:32
4 Mihai Delia 2779 2007 Aqua Sport Citius 00:46:24
5 Socate Bianca 3017 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:01
6 Enache Alexia 3820 2007 Aqua Sport Citius 00:48:55
7 Niculae-Pindaru Alexia Maria 4244 2007 Bucharest Sport Club 00:49:44
8 Sava Carla 3995 2007 NAVI 00:50:76

Seria: 4
1 Ovreuta Maria 3516 2007 Renovatio S.C. 00:45:62
2 Ruse Claudia 2615 2007 NAVI 00:44:51
3 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 00:43:99
4 Nitescu Eva Maria 3788 2007 Aqua Life Swim 00:43:37
5 Soare Maria 2313 2007 Bucharest Sport Club 00:43:45
6 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 Bucharest Sport Club 00:43:99
7 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Bucharest Sport Club 00:44:56
8 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 00:45:94

Seria: 5
1 Stefan Denisa Mihaela 3222 2007 CSS 1 Bucuresti 00:42:30
2 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:41:34
3 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:42
4 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Steaua CSA 00:40:00
5 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 00:40:02
6 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Aqua Sport Citius 00:41:13
7 Francisc Diana 4453 2007 Clubul Roman de Natatie 00:41:50
8 Gorcea Sabrina 2581 2007 Aqua Sport Citius 00:42:75

Seria: 6
1 Luta Sara Maria 4227 2007 Energic L L Pitesti 00:39:01
2 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:38:42
3 Enache Maria 2983 2007 Timex Bucuresti 00:38:19
4 Iatan Ilinca Maria 3877 2007 Triumf Bucuresti 00:38:00
5 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:38:10
6 Preda Irina Ana 3096 2007 Bucharest Sport Club 00:38:31
7 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:38:42
8 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 00:39:90

Seria: 7
1 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:37:72
2 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:37:59
3 Savin Martha 3033 2007 NAVI 00:37:12
4 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 00:36:94
5 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 00:37:05
6 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:37:41
7 Parvu Mihaela Adriana 3229 2007 Aqua Sport Citius 00:37:69
8 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:37:84

Seria: 8
1 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 00:35:99
2 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 00:34:76
3 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:34:09
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:33:05
5 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:33:69
6 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 00:34:52
7 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:35:47
8 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 00:36:10

Descalificari
1 Stefanescu Ana Maria
Observatii: lipsa
3786 2007 Bucharest Sport Club 00:56:42

Proba 5 50 metri liber - 10 ani - Fete (62 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vasile Ioana 4447 2006 Steaua CSA 99:99:99
3 Niculescu Raisa 4462 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Dumitrescu Maria Ruxandra 4470 2006 Obswim 99:99:99
5 Galmeanu Maria 4469 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Voicu Bianca Maria 4443 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Babita Emma 4477 2006 Obswim 99:99:99

Seria: 2
1 Stanescu Ioana Eva 2809 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:52
3 Stan Gabriela Alexandra 2812 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:27
4 Taslaoanu Catalina 2818 2006 Steaua CSA 00:45:29
5 Dobrican Ioana Ruxandra 3974 2006 CSM Drobeta Tr.Severin 00:46:62
6 Mina Vutova 4429 2006 Triathlon Dalyan Rousse 00:49:00
7 Constantin Ana Maria 4322 2006 Steaua CSA 00:56:51
8 Predica Adnana 2448 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Sihota Ema 4315 2006 Bucharest Sport Club 00:44:14
2 Popa Miruna 2577 2006 Timex Bucuresti 00:42:49
3 Barbuta Maria 4454 2006 Clubul Roman de Natatie 00:41:50
4 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 00:41:07
5 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 00:41:23
6 Ivan Carina Maria 3254 2006 CSS Dinamo 00:41:87
7 Danila Natalia Stefania 3118 2006 Steaua CSA 00:43:57
8 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 00:44:28

Seria: 4
1 Meresescu Irina 3026 2006 NAVI 00:40:78
2 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 00:39:31
3 Avram Delia 2950 2006 Aqua Sport Citius 00:38:44
4 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 Aqua Sport Citius 00:37:84
5 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:10
7 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:67
8 Grigorescu Beatrice 4455 2006 Clubul Roman de Natatie 00:41:00

Seria: 5
1 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:45
2 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 00:37:17
3 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 00:36:96
4 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 00:36:82
5 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:88
6 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:37:04
7 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:37:31
8 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 00:37:53

Seria: 6
1 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 00:36:57
2 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:36:37
3 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:36:31
4 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 00:36:21
5 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Delfinul Bucuresti 00:36:25
6 Iordan Alessia 2492 2006 Renovatio S.C. 00:36:35
7 Pop Hora Lucia 1950 2006 Clubul Copiilor Sector 5 00:36:45
8 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:36:72

Seria: 7
1 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:57
2 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:35:04
3 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 00:34:89
4 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 00:34:71
5 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:34:88
6 Dumitrescu Alissa Maria 4022 2006 Energic L L Pitesti 00:35:00
7 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:35:48
8 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:35:89

Seria: 8
1 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:33
2 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:33:91
3 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:32:67
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:31:74
6 Bojidara Nedelcheva 2597 2006 Triathlon Dalyan Rousse 00:33:00
7 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:34:19
8 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 00:34:50

Descalificari
1 Racoceanu Daniela
Observatii: lipsa
3937 2006 Renovatio S.C. 00:49:08
2 Bunea Thea Damaris
Observatii: lipsa
2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:58
3 Stirbu Ioana Maria
Observatii: lipsa
15036 2006 Performer 00:31:79

Proba 6 50 metri liber - 11 ani - Fete (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 CSS 1 Bucuresti 00:44:47
3 Pausescu Daniela 3909 2005 Obswim 00:42:37
4 Grigorescu Anastasia 4456 2005 Clubul Roman de Natatie 00:41:50
6 Tararache Diana 3910 2005 Obswim 00:43:56
7 Nedelcu Ingrid 4440 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Chirica Daria 4468 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Andrei Ana Maria 3939 2005 Renovatio S.C. 00:39:99
2 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 00:39:50
3 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:89
4 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:59
5 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:80
6 Presiana Atanasova 2596 2005 Triathlon Dalyan Rousse 00:39:00
7 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:39:79
8 Pan Ke Laura Ana Maria 4327 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:44

Seria: 3
1 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 CSM Drobeta Tr.Severin 00:38:16
2 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 00:38:08
4 Solomon Rarinca Bianca 3299 2005 CSS 1 Bucuresti 00:36:10
5 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 00:36:48
6 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:08
7 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:09
8 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 00:38:29

Seria: 4
1 Amuzescu Ella 4034 2005 Timex Bucuresti 00:35:64
2 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:35:49
3 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 00:35:37
4 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 00:34:62
5 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:34:86
6 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 00:35:41
7 Mocanu Stefania 3539 2005 Aqua Sport Citius 00:35:51
8 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:82

Seria: 5
1 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:22
2 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:34:14
3 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 00:34:01
4 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 00:33:75
5 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 00:33:96
6 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:34:02
7 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Aqua Sport Citius 00:34:22
8 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 YST Sport Club 00:34:41

Seria: 6
1 Gorecki Andra 2295 2005 NAVI 00:33:39
2 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 Bucharest Sport Club 00:33:05
3 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:32:84
4 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:32:47
5 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 00:32:74
6 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:00
7 Trusca Alysa 2954 2005 Aqua Sport Citius 00:33:29
8 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:33:63

Seria: 7
1 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:17
2 Petrache Maria 2288 2005 NAVI 00:32:08
3 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 00:31:87
4 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:31:04
5 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:31:68
6 Oprea Ana Maria 2106 2005 Aqua Sport Citius 00:31:90
7 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 00:32:12
8 Curcan Alexandra 2956 2005 NAVI 00:32:45

Descalificari
1 Slobozianu Timeea Lavinia
Observatii: lipsa
2486 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Pene Maria
Observatii:
3546 2005 Renovatio S.C. 00:41:97
3 Ghazal Magida
Observatii: lipsa
1642 2005 Bucharest Sport Club 00:36:56

Proba 7 50 metri bras - 9 ani - Baieti (75 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Marian Calin 4467 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Suveica Vlad 4451 2007 YST Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Paiuc Alexandru 4279 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Bogdan Matei 4252 2007 Atack Team 01:34:57
4 Eftimie Andrei 4303 2007 Aqua Sport Citius 01:08:93
5 Buiacu Mario 3832 2007 Aqua Sport Citius 01:12:07
6 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 01:16:93
7 Coica Radu 4441 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Falan Laurentiu 4444 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Magdalena David 2996 2007 Steaua CSA 01:06:48
2 Mihailov Luca Alexandru 4223 2007 Energic L L Pitesti 01:05:45
3 Coman Stefan 3359 2007 CSS Dinamo 01:04:37
4 Oanta Rares Mihai 4220 2007 Energic L L Pitesti 01:04:11
5 Radu Alexandru 3186 2007 Delfinul Bucuresti 01:04:33
6 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 01:04:38
7 Matei Mihnea 3835 2007 Aqua Sport Citius 01:05:93
8 Bujor George Antonio 3784 2007 Aqua Life Swim 01:07:40

Seria: 4
1 Grigore Andrei 3996 2007 NAVI 01:03:94
2 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Steaua CSA 01:02:14
4 Gomoi Andrei Horia 1975 2007 Bucharest Sport Club 01:01:43
5 Muraru Eduard Cristian 3977 2007 Bucharest Sport Club 01:01:81
6 Marangoci Darius 3242 2007 Aqua Sport Citius 01:02:01
7 Gorcea Matei 2964 2007 Aqua Sport Citius 01:02:35
8 Dumitru Andrei 4457 2007 Clubul Roman de Natatie 01:04:00

Seria: 5
1 Chiliment Alexis 3147 2007 Bucharest Sport Club 01:00:42
2 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 00:59:27
3 Creanga Cosmin 2934 2007 CSS Dinamo 00:58:94
4 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:58:41
5 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 00:58:71
6 Nuta Damian 2550 2007 Atack Team 00:59:03
7 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 01:00:29
8 Stangaciu Eugen 3881 2007 NAVI 01:00:66

Seria: 6
1 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 00:57:06
2 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 00:56:49
3 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 00:55:49
4 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:55:09
5 Vlasceanu Alexandru 4458 2007 Clubul Roman de Natatie 00:55:44
6 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 00:55:76
7 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 00:57:06
8 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 00:57:21

Seria: 7
1 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 00:54:59
2 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:53:99
3 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:53:79
5 Pavel Dimitrov 4430 2007 Triathlon Dalyan Rousse 00:53:00
6 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:53:92
7 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 00:54:12
8 Iordache Matei 4007 2007 Aqua Life Swim 00:55:07

Seria: 8
1 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 00:52:74
2 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:52:03
3 Lupu Matei 2206 2007 CSM Drobeta Tr.Severin 00:51:34
4 Antimir Cezar 2616 2007 Bucharest Sport Club 00:51:08
5 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 00:51:21
6 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:51:89
7 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 00:52:33
8 Coman Darius 2622 2007 C.S. Barracuda Campina 00:52:89

Seria: 9
1 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:50:64
2 Petrescu Victor 3498 2007 NAVI 00:49:84
3 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:49:20
4 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:49:01
5 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 00:49:09
6 Petre Eduard Ionut 2160 2007 CSM Drobeta Tr.Severin 00:49:64
7 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:49:87
8 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 00:50:91

Seria: 10
1 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:47:72
2 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Bucharest Sport Club 00:47:48
3 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:46:83
4 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 00:44:51
5 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 00:45:71
6 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:47:15
7 Lupu Cristian 3793 2007 CSM Ploiesti 00:47:50

Descalificari
1 Georgescu Mario Cristian
Observatii: lipsa
4450 2007 YST Sport Club 99:99:99
2 Cazacu Andrei Liviu
Observatii: lipsa
4219 2007 Energic L L Pitesti 01:12:24
3 Florea Rares
Observatii: lipsa
3244 2007 Aqua Sport Citius 01:01:88
4 Pintiala Stefan Alexandru
Observatii:
2842 2007 CSS Dinamo 00:52:93
5 Barbu Albert Valentin
Observatii:
3489 2007 Steaua CSA 00:47:74

Proba 8 50 metri bras - 10 ani - Baieti (75 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dawara Ali 2796 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Ghitan Valentin Florin 2797 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Popa Andrei 4463 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Vasilescu Danut 3483 2006 YST Sport Club 01:09:66
3 Ghiocel Cristian Andrei 3940 2006 Bucharest Sport Club 01:05:22
4 Pirvu Cristian 3510 2006 Steaua CSA 01:04:67
5 Manole Vlad 3532 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:16
6 Pirvu Daniel 3512 2006 Steaua CSA 01:06:67
7 Grigore Sebastian Philip Dumitru 2798 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:57
8 Stoian Andrei Constantin 4308 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 01:02:40
2 Badea Stefan 3482 2006 Aqua Life Swim 01:00:99
3 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 00:57:41
4 Ionescu Robert Andrei 3905 2006 Obswim 00:56:73
5 Matei Razvan 3160 2006 Aqua Sport Citius 00:56:74
6 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:42
7 Ion David Alexandru 3252 2006 Steaua CSA 01:01:45
8 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:38

Seria: 4
1 Barbu Luis 2975 2006 Bucharest Sport Club 00:55:31
2 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:54:84
3 Zaman David Andrei 2803 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:75
4 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 00:54:51
5 Ficiu Bogdan Andrei 3475 2006 CSS 1 Bucuresti 00:54:73
6 Dobre Teodor 3156 2006 Aqua Sport Citius 00:54:82
7 Soare Manuel Nicolas 3213 2006 Aquis Bucuresti 00:55:23

Seria: 5
1 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 CSS 1 Bucuresti 00:53:87
2 Tuinea David 4459 2006 Clubul Roman de Natatie 00:53:50
3 Iancu Dan Cristian 2317 2006 CSM Drobeta Tr.Severin 00:53:25
4 Rosu Marius 1515 2006 Aqua Sport Citius 00:52:57
5 Seksi Luca 2401 2006 Bucharest Sport Club 00:53:11
6 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:53:43
7 Cojocaru Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 00:53:74
8 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 00:54:08

Seria: 6
1 Puiu Andrei 4460 2006 Clubul Roman de Natatie 00:52:30
2 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:52:01
4 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 00:51:23
5 Rotaru Luca Stefan 4023 2006 Aqua Life Swim 00:51:27
6 Catrinescu Mihnea 4439 2006 CSM Ploiesti 00:52:00
7 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:27
8 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:52:52

Seria: 7
1 Filip Nazarov 4431 2006 Triathlon Dalyan Rousse 00:51:00
2 Livciuc Cezar 3061 2006 Bucharest Sport Club 00:50:86
3 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Sport Citius 00:50:45
4 Costescu Stefan 15558 2006 Atack Team 00:50:05
5 Mojorlic Liviu 2191 2006 Aqua Sport Citius 00:50:33
6 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 00:50:55
7 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:50:91
8 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Steaua CSA 00:51:16

Seria: 8
1 Culea Petre Cristian 1614 2006 CSS 1 Bucuresti 00:49:74
2 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:49:01
3 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:48:54
4 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 00:48:09
6 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:92
7 Matei Vlad 3159 2006 Aqua Sport Citius 00:49:56
8 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 00:49:89

Seria: 9
1 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 00:47:61
2 Sediq Edris 3032 2006 NAVI 00:47:05
3 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 00:46:52
4 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:45:48
5 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:45:68
6 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:46:80
7 Fleschiu David 15556 2006 Atack Team 00:47:06
8 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 CSS 1 Bucuresti 00:47:75

Seria: 10
1 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:44:97
2 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 00:44:20
3 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:41:93
4 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:40:44
5 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Bucharest Sport Club 00:41:59
6 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 00:42:20
7 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 CSM Drobeta Tr.Severin 00:44:70
8 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:45:05

Descalificari
1 Draghici Ianis
Observatii: lipsa
4473 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Pirvu Adrian
Observatii:
3511 2006 Steaua CSA 00:55:49
3 Mihalache Vlad
Observatii:
2979 2006 Aqua Sport Citius 00:51:93
4 Bogdan David
Observatii: lipsa
12385 2006 Atack Team 00:48:26

Proba 9 50 metri bras - 11 ani - Baieti (89 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Martin Sebastian 4320 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Preda George Teodor 4323 2005 Steaua CSA 99:99:99
3 Barascu Stefan Rares 2030 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:88
4 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 01:01:62
5 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 01:02:72
6 Costante Vasile David 2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:81
7 Bujor Nicolas 2308 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Pap Tamas 2233 2005 Triumf Bucuresti 00:59:37
2 Bujor Stefan 2489 2005 Aqua Sport Citius 00:57:42
3 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 00:55:58
4 Serkan Ibryam 4433 2005 Triathlon Dalyan Rousse 00:55:00
5 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:55:11
6 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:92
7 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:84
8 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 01:00:83

Seria: 4
1 Ion Denis Andrei 3914 2005 CSS 4 Bucuresti 00:54:68
2 Curariu Luca Victor 13929 2005 Aqua Sport Citius 00:54:25
3 Balica Cosmin Alexandru 1411 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:94
4 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Aqua Sport Citius 00:53:29
5 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 00:53:84
6 Chvetomir Kirov 4432 2005 Triathlon Dalyan Rousse 00:54:00
7 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 00:54:32
8 Berteanu Andrei 3733 2005 Steaua CSA 00:54:91

Seria: 5
1 Baciu Florin 4019 2005 Steaua CSA 00:52:91
2 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:71
3 Stoica Luca 4461 2005 Clubul Roman de Natatie 00:52:50
4 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:22
5 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 00:52:31
6 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:61
7 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 00:52:73
8 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:11

Seria: 6
1 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:71
2 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 00:51:24
3 Radu David 13941 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:80
4 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 00:50:34
5 Draghici Alexandru Viorel 2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:59
6 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 00:51:00
7 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:67
8 Ionita Andrei 3517 2005 Clubul Roman de Natatie 00:52:00

Seria: 7
1 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 NAVI 00:49:12
2 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:89
3 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club 00:48:84
4 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:48:59
5 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:48:80
6 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 00:48:86
7 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 00:49:05
8 Terteleac Tiberiu 1735 2005 Performer 00:49:35

Seria: 8
1 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 00:48:41
2 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:22
3 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:53
4 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Aqua Sport Citius 00:47:35
5 Georgescu Alexandru 2381 2005 Bucharest Sport Club 00:47:52
6 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:86
7 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:48:38
8 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 00:48:49

Seria: 9
1 Paraschiv Mario 2459 2005 NAVI 00:46:93
2 Sendroiu Vlad Alexandru 13933 2005 Performer 00:46:27
3 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:45:65
4 Popa Alexandru Daniel 2100 2005 Energic L L Pitesti 00:45:56
5 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:59
6 Marcu Sebastian 3545 2005 Atack Team 00:46:12
7 Patrascu Bogdan 15557 2005 Atack Team 00:46:60
8 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 00:47:03

Seria: 10
1 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:45:40
2 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:45:35
3 Frincu Eduard Nihai 2854 2005 Energic L L Pitesti 00:45:00
4 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:36
5 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:36
6 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 00:45:32
7 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:37

Seria: 11
1 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:52
2 Trandafir Eric Nicolae 14433 2005 Steaua CSA 00:43:35
3 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:42:22
4 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:01
5 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Performer 00:42:11
6 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:62
7 Teodoru Luca 2558 2005 Dinamo Bucuresti 00:43:37
8 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 00:44:10

Seria: 12
1 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:00
2 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:40:40
3 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:40:16
4 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:39:41
5 Enache Andrei 13937 2005 Performer 00:39:90
6 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:40:19
7 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:40:40
8 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 00:41:14

Descalificari
1 Bitoiu Andrei
Observatii: lipsa
4448 2005 Atack Team 99:99:99
2 Tanase Daniel Vasile
Observatii:
4029 2005 Steaua CSA 99:99:99
3 Tudor Daris Matei
Observatii: lipsa
13938 2005 Performer 00:45:55

Proba 10 50 metri bras - 9 ani - Fete (62 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Raceanu Elena Alexandra 4446 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Toba Andreea 4464 2007 Steaua CSA 99:99:99
6 Iatan Ilinca Maria 3877 2007 Triumf Bucuresti 99:99:99
7 Mindru Valerie 4472 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Sinescu Alexia 4437 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Niculae-Pindaru Alexia Maria 4244 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Pletoiu Maria 2994 2007 Steaua CSA 01:17:30
4 Sava Carla 3995 2007 NAVI 01:11:74
5 Ciomardac Miruna 4277 2007 Aqua Sport Citius 01:15:97
6 Facci Vanessa 2600 2007 Renovatio S.C. 01:21:38
7 Varlan Luiza 4438 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Dragomir Antonia Elena 4445 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Enache Alexia 3820 2007 Aqua Sport Citius 01:10:78
3 Mihai Delia 2779 2007 Aqua Sport Citius 01:00:84
4 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Bucharest Sport Club 01:00:34
5 Socate Bianca 3017 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:64
6 Soare Maria 2313 2007 Bucharest Sport Club 01:02:25
7 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 01:03:73
8 Visan Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 01:10:85

Seria: 4
2 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:44
3 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 00:58:64
4 Luta Sara Maria 4227 2007 Energic L L Pitesti 00:58:23
5 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 00:58:56
6 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 Bucharest Sport Club 00:58:92
7 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 00:59:50
8 Gorcea Sabrina 2581 2007 Aqua Sport Citius 01:00:09

Seria: 5
1 Stefan Denisa Mihaela 3222 2007 CSS 1 Bucuresti 00:57:29
2 Nitescu Eva Maria 3788 2007 Aqua Life Swim 00:56:76
3 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:56:22
4 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 00:55:76
5 Ruse Claudia 2615 2007 NAVI 00:56:22
6 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 00:56:72
7 Ovreuta Maria 3516 2007 Renovatio S.C. 00:56:90
8 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Aqua Sport Citius 00:57:62

Seria: 6
1 Panturu Ana Maria Alesia 3803 2007 Obswim 00:55:34
2 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:97
3 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:53:65
4 Francisc Diana 4453 2007 Clubul Roman de Natatie 00:53:05
5 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Steaua CSA 00:53:07
6 Parvu Mihaela Adriana 3229 2007 Aqua Sport Citius 00:53:90
7 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:55:09
8 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:55:37

Seria: 7
1 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:50:98
2 Preda Irina Ana 3096 2007 Bucharest Sport Club 00:49:98
3 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 00:49:21
4 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 00:48:56
5 Stancu Aida 3792 2007 CSM Ploiesti 00:49:00
6 Savin Martha 3033 2007 NAVI 00:49:48
7 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:50:69
8 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:51:15

Seria: 8
1 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:48:16
2 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:47:76
3 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 00:46:80
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:45:01
5 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:45:64
6 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:47:09
8 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 00:48:30

Descalificari
1 Ionescu Sofia
Observatii: lipsa
4452 2007 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
2 Stancu Elena Alexandra
Observatii: lipsa
4449 2007 YST Sport Club 99:99:99
3 Stefanescu Ana Maria
Observatii: lipsa
3786 2007 Bucharest Sport Club 01:02:49
4 Enache Maria
Observatii: lipsa
2983 2007 Timex Bucuresti 00:59:83
5 Preotu Maria Antonia
Observatii: lipsa
15695 2007 Performer 00:48:08

Proba 11 50 metri bras - 10 ani - Fete (58 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Galmeanu Maria 4469 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Sihota Ema 4315 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Predica Adnana 2448 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Voicu Bianca Maria 4443 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Vasile Ioana 4447 2006 Steaua CSA 99:99:99
3 Constantin Ana Maria 4322 2006 Steaua CSA 01:13:40
4 Grigorescu Beatrice 4455 2006 Clubul Roman de Natatie 01:04:00
6 Dobrican Ioana Ruxandra 3974 2006 CSM Drobeta Tr.Severin 01:24:40
7 Niculescu Raisa 4462 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 Aqua Sport Citius 00:59:59
2 Ivan Carina Maria 3254 2006 CSS Dinamo 00:57:00
3 Mina Vutova 4429 2006 Triathlon Dalyan Rousse 00:57:00
4 Iordan Alessia 2492 2006 Renovatio S.C. 00:55:66
5 Danila Natalia Stefania 3118 2006 Steaua CSA 00:56:85
6 Barbuta Maria 4454 2006 Clubul Roman de Natatie 00:57:00
7 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 00:58:64
8 Stan Gabriela Alexandra 2812 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:84

Seria: 4
1 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:57
2 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 00:53:95
3 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:80
4 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:46
5 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 00:53:51
6 Avram Delia 2950 2006 Aqua Sport Citius 00:53:82
7 Meresescu Irina 3026 2006 NAVI 00:54:50
8 Taslaoanu Catalina 2818 2006 Steaua CSA 00:55:59

Seria: 5
1 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 00:52:86
2 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 00:52:69
3 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Delfinul Bucuresti 00:51:88
4 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 00:51:70
6 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:52:24
7 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:52:75
8 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 00:53:00

Seria: 6
1 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 00:51:02
2 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 00:50:04
3 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:86
4 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 00:49:40
5 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:49:44
6 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:49:96
7 Popa Miruna 2577 2006 Timex Bucuresti 00:50:14
8 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:51:70

Seria: 7
1 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:48:44
2 Dumitrescu Alissa Maria 4022 2006 Energic L L Pitesti 00:47:77
3 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:39
5 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:46:59
6 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:47:67
7 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:48:14
8 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 00:48:65

Seria: 8
1 Pop Hora Lucia 1950 2006 Clubul Copiilor Sector 5 00:44:79
2 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 00:44:16
3 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:43:11
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:42:35
5 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:42:57
6 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:18
7 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:44:40
8 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 00:45:21

Descalificari
1 Racoceanu Daniela
Observatii: lipsa
3937 2006 Renovatio S.C. 01:04:26
2 Bunea Thea Damaris
Observatii: lipsa
2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:86
3 Stirbu Ioana Maria
Observatii: lipsa
15036 2006 Performer 00:45:60

Proba 12 50 metri bras - 11 ani - Fete (52 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Pene Maria 3546 2005 Renovatio S.C. 01:05:21
5 Nedelcu Ingrid 4440 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Chirica Daria 4468 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Pan Ke Laura Ana Maria 4327 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:86
2 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 00:54:56
3 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 CSS 1 Bucuresti 00:54:01
4 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:53:12
5 Andrei Ana Maria 3939 2005 Renovatio S.C. 00:53:60
7 Trusca Alysa 2954 2005 Aqua Sport Citius 00:57:46
8 Solomon Rarinca Bianca 3299 2005 CSS 1 Bucuresti 01:00:29

Seria: 3
1 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:72
2 Mocanu Stefania 3539 2005 Aqua Sport Citius 00:51:63
3 Presiana Atanasova 2596 2005 Triathlon Dalyan Rousse 00:51:00
4 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 CSM Drobeta Tr.Severin 00:50:90
5 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 00:50:90
6 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:35
7 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 00:51:67
8 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:32

Seria: 4
1 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:34
2 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:49:30
3 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 00:48:92
4 Curcan Alexandra 2956 2005 NAVI 00:48:55
5 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:64
6 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 00:48:93
7 Grigorescu Anastasia 4456 2005 Clubul Roman de Natatie 00:50:00
8 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 00:50:57

Seria: 5
2 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:05
3 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:55
4 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 00:47:19
5 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 00:47:29
6 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:47:81
7 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:48:12
8 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:48:55

Seria: 6
1 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Aqua Sport Citius 00:47:12
2 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:45:91
3 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:45:04
4 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:44:55
5 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 YST Sport Club 00:45:00
6 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 00:45:74
7 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:00
8 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 Bucharest Sport Club 00:47:19

Seria: 7
1 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:43:89
2 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 00:43:16
3 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 00:41:56
4 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:40:59
5 Gorecki Andra 2295 2005 NAVI 00:40:81
6 Petrache Maria 2288 2005 NAVI 00:42:51
7 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 00:43:57
8 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 00:44:46

Descalificari
1 Slobozianu Timeea Lavinia
Observatii: lipsa
2486 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Ghazal Magida
Observatii: lipsa
1642 2005 Bucharest Sport Club 00:54:40
3 Oprea Ana Maria
Observatii: lipsa
2106 2005 Aqua Sport Citius 00:48:43

Proba 13 200 metri mixt - 11 ani - Baieti (74 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Balica Cosmin Alexandru 1411 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 99:99:99
3 Frincu Eduard Nihai 2854 2005 Energic L L Pitesti 99:99:99
4 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Trandafir Eric Nicolae 14433 2005 Steaua CSA 99:99:99
6 Popa Alexandru Daniel 2100 2005 Energic L L Pitesti 99:99:99
7 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Pap Tamas 2233 2005 Triumf Bucuresti 99:99:99
3 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 99:99:99
5 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Draghici Alexandru Viorel 2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Barascu Stefan Rares 2030 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:30:55
5 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:37:72
6 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Bujor Nicolas 2308 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 5
1 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Aqua Sport Citius 03:22:62
2 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:20:79
3 Paraschiv Mario 2459 2005 NAVI 03:19:93
4 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:14:83
6 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 03:20:05
7 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:22:02

Seria: 6
1 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:13:26
2 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:11:54
3 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 03:10:75
4 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 NAVI 03:10:00
5 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:10:46
7 Radu David 13941 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:12:61
8 Bujor Stefan 2489 2005 Aqua Sport Citius 03:13:74

Seria: 7
1 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:09:82
2 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 03:08:06
3 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 03:05:91
4 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 03:05:66
5 Curariu Luca Victor 13929 2005 Aqua Sport Citius 03:05:85
6 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 03:07:43
7 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 03:09:27
8 Sendroiu Vlad Alexandru 13933 2005 Performer 03:10:00

Seria: 8
1 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 03:05:04
2 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:01:50
3 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 03:00:49
4 Georgescu Alexandru 2381 2005 Bucharest Sport Club 02:58:43
5 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Aqua Sport Citius 02:58:97
6 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 03:00:75
7 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 03:01:98
8 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:05:42

Seria: 9
1 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 02:57:47
2 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:56:12
3 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:53:29
4 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 02:51:20
5 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 02:52:76
6 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 02:54:18
7 Andron Teodor 3926 2005 CSM Drobeta Tr.Severin 02:56:99
8 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:58:01

Seria: 10
1 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Performer 02:48:00
2 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 02:46:30
3 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 02:43:00
4 Enache Andrei 13937 2005 Performer 02:37:00
5 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 02:39:67
6 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 02:44:36
7 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 02:47:31
8 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 02:50:80

Descalificari
1 Comanescu David
Observatii: lipsa
1368 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Tudor Daris Matei
Observatii: lipsa
13938 2005 Performer 03:17:10
3 Terteleac Tiberiu
Observatii: lipsa
1735 2005 Performer 03:30:00
4 Andrei Luca Mihai
Observatii:
1377 2005 Bucharest Sport Club 03:10:97

Proba 14 200 metri mixt - 11 ani - Fete (49 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
2 Solomon Rarinca Bianca 3299 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 99:99:99
4 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 99:99:99
6 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Mocanu Stefania 3539 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Pan Ke Laura Ana Maria 4327 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Andrei Ana Maria 3939 2005 Renovatio S.C. 03:25:00
5 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 03:33:12
6 Chirica Daria 4468 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 99:99:99
8 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 5
1 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 03:20:05
2 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 03:13:95
3 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 CSM Drobeta Tr.Severin 03:10:50
4 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 YST Sport Club 03:10:00
5 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:10:01
6 Trusca Alysa 2954 2005 Aqua Sport Citius 03:11:43
7 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 03:20:00
8 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:24:83

Seria: 6
1 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 03:05:70
2 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 03:03:21
3 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 03:01:73
4 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 02:59:84
5 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 03:01:11
6 Oprea Ana Maria 2106 2005 Aqua Sport Citius 03:02:70
7 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 03:04:09
8 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 03:06:00

Seria: 7
1 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Aqua Sport Citius 02:56:95
2 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 02:55:10
3 Petrache Maria 2288 2005 NAVI 02:50:00
4 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 02:46:71
5 Curcan Alexandra 2956 2005 NAVI 02:50:00
6 Gorecki Andra 2295 2005 NAVI 02:50:16
7 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:55:77
8 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:59:00

Descalificari
1 Ghazal Magida
Observatii: lipsa
1642 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Pene Maria
Observatii: lipsa
3546 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Amuzescu Ella
Observatii:
4034 2005 Timex Bucuresti 99:99:99

Proba 15 200 metri liber - 9 ani - Baieti (60 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nuta Damian 2550 2007 Atack Team 99:99:99
4 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Steaua CSA 99:99:99
6 Antimir Cezar 2616 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Bujor George Antonio 3784 2007 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Muraru Eduard Cristian 3977 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Iordache Matei 4007 2007 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 3
1 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Radu Alexandru 3186 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Marangoci Darius 3242 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Pintiala Stefan Alexandru 2842 2007 CSS Dinamo 99:99:99
4 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Matei Mihnea 3835 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 5
1 Gorcea Matei 2964 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Eftimie Andrei 4303 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Buiacu Mario 3832 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Coman Darius 2622 2007 C.S. Barracuda Campina 99:99:99

Seria: 6
1 Grigore Andrei 3996 2007 NAVI 03:45:00
2 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 03:30:00
3 Oanta Rares Mihai 4220 2007 Energic L L Pitesti 03:21:00
4 Lupu Matei 2206 2007 CSM Drobeta Tr.Severin 03:10:50
5 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 03:11:00
6 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 03:30:00
7 Stangaciu Eugen 3881 2007 NAVI 03:45:00

Seria: 7
1 Lupu Cristian 3793 2007 CSM Ploiesti 03:00:00
2 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 02:55:00
3 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 02:55:00
5 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 02:53:00
6 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 02:55:00
7 Petre Eduard Ionut 2160 2007 CSM Drobeta Tr.Severin 02:55:30
8 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 03:03:00

Seria: 8
1 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 02:50:00
2 Daren Kirilov 2592 2007 Triathlon Dalyan Rousse 02:40:00
3 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 02:38:00
4 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 02:35:00
5 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 02:35:11
6 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 02:40:00
7 Petrescu Victor 3498 2007 NAVI 02:50:00
8 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 02:50:00

Descalificari
1 Pagu Mihail Alexandru
Observatii:
2821 2007 Steaua CSA 99:99:99
2 Bogdan Matei
Observatii:
4252 2007 Atack Team 99:99:99
3 Dragoiu Mihai
Observatii:
2963 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Chiliment Alexis
Observatii: lipsa
3147 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Vlasceanu Alexandru
Observatii: lipsa
4458 2007 Clubul Roman de Natatie 04:40:00
6 Florea Rares
Observatii: lipsa
3244 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Dumitru Andrei
Observatii: lipsa
4457 2007 Clubul Roman de Natatie 04:22:00
8 Paun Andrei
Observatii: lipsa
1918 2007 Atack Team 02:51:00

Proba 16 200 metri liber - 9 ani - Fete (48 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Socate Raluca 3018 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Nitescu Eva Maria 3788 2007 Aqua Life Swim 99:99:99
7 Socate Bianca 3017 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Stefan Denisa Mihaela 3222 2007 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Preda Irina Ana 3096 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Ovreuta Maria 3516 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 99:99:99
3 Mihai Delia 2779 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Visan Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 99:99:99
6 Enache Maria 2983 2007 Timex Bucuresti 99:99:99
7 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Steaua CSA 99:99:99
8 Sinescu Alexia 4437 2007 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Parvu Mihaela Adriana 3229 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Gorcea Sabrina 2581 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Ciomardac Miruna 4277 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Enache Alexia 3820 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 5
1 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 99:99:99
3 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 03:20:00
4 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 03:11:00
5 Luta Sara Maria 4227 2007 Energic L L Pitesti 03:18:00
6 Iatan Ilinca Maria 3877 2007 Triumf Bucuresti 03:20:00
7 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Mindru Valerie 4472 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 6
1 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 03:03:00
2 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 02:55:34
3 Savin Martha 3033 2007 NAVI 02:52:00
4 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 02:40:00
5 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 02:48:00
6 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 02:53:00
7 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 03:00:00
8 Stancu Aida 3792 2007 CSM Ploiesti 03:05:00

Descalificari
1 Francisc Diana
Observatii: lipsa
4453 2007 Clubul Roman de Natatie 04:05:00

Proba 17 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Rares Baluta, Mihai Dragoiu, Eric Coanda, Mario Robert Aron, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 5 Erik Filip Ghioca, Victor Golic, Cezar Antimir, Abdelrahman Hamed, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Ioan Bulica, Eugen Stangaciu, Andrei Grigore, Stefan Tengher, 2002 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Victor Petrescu, David Cristian Popescu, Robert Alexandru Peter, Rares Mihai, 2002 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Vlad Georgescu, Achim Craciun, Robert Andrei Badea, David Andrei Sibiseanu, 2002 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Mihai Constantin, Cristian Andrei Dobre, Alexandru Mario Radu, Matei Stefan Bonciu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Gabriel Stamate, Matei Ruse, Stefan Chelu, David Blidaru, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Stafeta 8 Mihail Alexandru Pagu, Laurentiu Falan, David Magdalena, Albert Valentin Barbu, 2002 Steaua CSA 99:99:99

Proba 18 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Baieti (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 9 Rares Andrei Stefanescu, Bogdan Andrei Ficiu, Petre Cristian Culea, Mihnea Andrei Ciutacu, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 7 David Alexandru Ion, Luca Ciprian Cirimpei, Mihnea Ionut Rosca, Matei Valeriu Pisoschi, 2001 Steaua CSA 99:99:99
5 Stafeta 8 David Andrei Zaman, Vlad Manole, Dragos Cristian Barnea, Stefan Laurentiu Zapuc, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Robert Cristian Predila, Marius Rosu, Serban Cojocaru, Razvan Matei, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Luca Ioan Breazu, Catalin Voicu, Bogdan Tataru, Luca Mihnea Istrate, 2001 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Luca Seksi, Andrei Martoiu, Robert Mihai Duta, Kaan Stefan Muraru, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 David Andrei Ionescu, Alexandru Birghilescu, Horia Petru Anghel, Alexandru Constantinescu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Andrei Iaschiu, Mihai Alexandru Andrei, Teofil Scortea, Edris Sediq, 2001 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Vlad Mihalache, Andreas Alin Bucur, Vlad Matei, Teodor Dobre, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 19 Stafeta 4x50 metri liber - 11 ani - Baieti (13 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 13 Ionut Adrian Andronic, Cristian Ionut Malus, Stefan Bujor, Luca Victor Curariu, 2000 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 11 David Radu, Stefan Cristian Grigoras, Emilian Stoica, Jonathan Cristian Nicolas Tanase, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 9 Alexandru Mario Stefanache, Eduard Andrei Rusu, Aris Cristian Antonio Onea, Bogdan Adam, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 10 Nicolas Daniel Vasile, Luca Pasa Ungurianu, Marius Razvan Mindroc, Alexandru Mihai Luca , 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 12 Emanoel Florin Gabriel Boboc, Narcis Petre, Sebastian Tutuianu, Vlad Alexandru Pricop, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Florin Baciu, Andrei Berteanu, Daniel Vasile Tanase, Eric Nicolae Trandafir, 2000 Steaua CSA 99:99:99
2 Stafeta 5 Alexei Niculae, Calin Andrei Georgeoni, Alexandru Edward Pandele, Luca Mihai Nataprazu, 2000 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Alexandru Dandareanu, David Mihai, Mario Eduard Dumitru, Cristian Victor Mihu, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Filip Andrei Balanescu, Gabriel Razvan Stoian, Vladimir Stefan Budiaci, Andrei Enache, 2000 Performer 99:99:99
5 Stafeta 2 Matei Petrascu, Alexandru Georgescu, Luca Mihai Andrei, Mihai Cristian Tutugan, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Stefan Cornaciu, Mihai Virgiliu Dumitru, Tudor Nicolae Ursu, Mario Paraschiv, 2000 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Nicolae Cristian Melianu, Dominique Gabriel Mares, Andrei Lazar, Adrian Petru Jianu, 2000 Steaua CSA 99:99:99
8 Stafeta 8 Vlad Stefan Stancu, Alexandru Florin Preda, Razvan Rares Enculesei, Stefan Vasilescu, 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 20 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Vanessa Facci, Luiza Varlan, Alexia Sinescu, Maria Ovreuta, 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Stafeta 5 Maria Teodora Oancea, Delia Mihai, Mihaela Stanescu, Sabrina Gorcea, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Maria Fulea, Carla Sava, Claudia Ruse, Roxana Arhire, 2002 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Roberta Cernautanu, Eremia Bianca Rusu, Ioana Preda, Irina Ana Preda, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Miruna Vanghelescu, Timeea Maria Lazar, Ioana Voicu, Francesca Toader, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Alexandra Alemnaritei, Teodora Ana Maria Niculae, Martha Savin, Iarina Andrei, 2002 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Maria Argesanu, Melissa Trusca, Ana Maria Cojocariu, Mihaela Adriana Parvu, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Stafeta 8 Bianca Maria Eftimie, Maria Pletoiu, Maria Camelia Mihalcea, Ingrid Frunza, 2002 Steaua CSA 99:99:99

Proba 21 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Lucia Elena Radulescu, Sara Mnajed, Akinyi Isabelle Stupinean, Ana Maria Florea, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Raluca Pana, Natalia Stefania Danila, Iasmin Ana Milita, Maria Grosu, 2001 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 3 Maya Maria Visan, Ana Maria Stroe, Alexandra Maria Blejan, Ema Sihota, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Irina Meresescu, Anca Bescheret, Carla Maria Rauta, Ioana Craiu, 2001 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Andra Aslam, Alexandra Corina Dumitrescu, Bianca Stefania Maria Dinu, Clara Maria Chirita, 2001 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Maria Florentina Oprea, Ioana Rebecca Neagu, Theea Maria Cristea, Ioana Maria Menciu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Ana Teodora Savulescu, Andra Miruna Sebe, Daria Maria Ilie, Maria Amelie Preda, 2001 Steaua CSA 99:99:99
8 Stafeta 8 Andreea Piper, Gabriela Maria Nistor, Delia Avram, Maria Galmeanu, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 22 Stafeta 4x50 metri liber - 11 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Emma Lepoutre, Ana Maria Andrei, Miruna Zorzoliu, Anissia Dumitru, 2000 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Stafeta 5 Cristina Ramona Baciuca, Ana Maria Iancu, Miruna Andreea Pascal, Andreea Laura Manea, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Ioana Teodora Gomoi, Alexandra Maria Fudulica, Andreea Mihaela Calin, Maria-Bianca Drog, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Maria Petrache, Andra Gorecki, Alexandra Curcan, Ioana Marin, 2000 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Mara Bancila, Alexandra Dunareanu, Alexia Lorena Belghiru, Bianca Maria Balanescu, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Ana Maria Oprea, Bianca Badea, Denisa Francesca Constantin, Izabela Duta, 2000 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stafeta 6 Ioana Iris Jugureanu, Maria Vasile, Laura Ana Maria Pan Ke, Jassmine Andreea Duta, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Stafeta 8 Thea Grigorescu, Alexandra Maria Radut, Andreea Iorga, Diana Elena Grigorescu, 2000 Steaua CSA 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 23 50 metri fluture - 9 ani - Fete (57 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Sinescu Alexia 4437 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Ovreuta Maria 3516 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Dragomir Antonia Elena 4445 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Facci Vanessa 2600 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Raceanu Elena Alexandra 4446 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Stancu Elena Alexandra 4449 2007 YST Sport Club 99:99:99
5 Niculae-Pindaru Alexia Maria 4244 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Toba Andreea 4464 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Ciomardac Miruna 4277 2007 Aqua Sport Citius 01:07:13
2 Visan Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 01:05:99
3 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 01:03:68
4 Sava Carla 3995 2007 NAVI 01:00:42
5 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 01:02:76
6 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Bucharest Sport Club 01:03:92
7 Francisc Diana 4453 2007 Clubul Roman de Natatie 01:06:00
8 Pletoiu Maria 2994 2007 Steaua CSA 01:24:03

Seria: 4
1 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:37
2 Gorcea Sabrina 2581 2007 Aqua Sport Citius 00:57:04
3 Mihai Delia 2779 2007 Aqua Sport Citius 00:55:16
4 Nitescu Eva Maria 3788 2007 Aqua Life Swim 00:54:82
5 Stefan Denisa Mihaela 3222 2007 CSS 1 Bucuresti 00:55:06
6 Ruse Claudia 2615 2007 NAVI 00:55:25
7 Enache Alexia 3820 2007 Aqua Sport Citius 00:57:19
8 Socate Raluca 3018 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:08

Seria: 5
1 Soare Maria 2313 2007 Bucharest Sport Club 00:52:21
2 Preda Irina Ana 3096 2007 Bucharest Sport Club 00:49:55
3 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 00:47:95
4 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:47:44
5 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:47:52
6 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 00:49:01
7 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 00:50:62
8 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 Bucharest Sport Club 00:52:61

Seria: 6
1 Parvu Mihaela Adriana 3229 2007 Aqua Sport Citius 00:46:51
2 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:45:41
3 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Steaua CSA 00:45:03
4 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:44:48
5 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 00:44:64
6 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:08
7 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Aqua Sport Citius 00:45:57
8 Luta Sara Maria 4227 2007 Energic L L Pitesti 00:46:98

Seria: 7
1 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:43:88
2 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:42:72
3 Stancu Aida 3792 2007 CSM Ploiesti 00:42:00
4 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:41:57
5 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 00:41:95
6 Enache Maria 2983 2007 Timex Bucuresti 00:42:66
7 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 00:42:89
8 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:44:46

Seria: 8
1 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 00:40:68
2 Savin Martha 3033 2007 NAVI 00:39:88
3 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:37:49
5 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 00:36:88
6 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 00:37:52
7 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:40:50
8 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:40:94

Descalificari
1 Stefanescu Ana Maria
Observatii: lipsa
3786 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Andrei Iarina
Observatii: lipsa
1979 2007 NAVI 00:36:78

Proba 24 50 metri fluture - 10 ani - Fete (54 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Niculescu Raisa 4462 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Constantin Ana Maria 4322 2006 Steaua CSA 01:22:62
5 Galmeanu Maria 4469 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Predica Adnana 2448 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Grigorescu Beatrice 4455 2006 Clubul Roman de Natatie 01:07:00
2 Ivan Carina Maria 3254 2006 CSS Dinamo 00:57:43
3 Sihota Ema 4315 2006 Bucharest Sport Club 00:56:01
4 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 00:54:08
5 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 00:55:86
6 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 00:56:68
7 Barbuta Maria 4454 2006 Clubul Roman de Natatie 01:06:00
8 Dobrican Ioana Ruxandra 3974 2006 CSM Drobeta Tr.Severin 01:19:71

Seria: 3
2 Iordan Alessia 2492 2006 Renovatio S.C. 00:50:64
3 Danila Natalia Stefania 3118 2006 Steaua CSA 00:50:45
4 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 00:49:02
5 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 00:50:24
6 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 00:50:60
7 Taslaoanu Catalina 2818 2006 Steaua CSA 00:52:12
8 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 00:53:37

Seria: 4
1 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:48
2 Meresescu Irina 3026 2006 NAVI 00:45:84
3 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:44:98
4 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:44:31
5 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:49
6 Pop Hora Lucia 1950 2006 Clubul Copiilor Sector 5 00:45:51
7 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 00:45:88
8 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:82

Seria: 5
1 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 00:43:04
2 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Delfinul Bucuresti 00:42:77
3 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:41:19
4 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:40:41
5 Avram Delia 2950 2006 Aqua Sport Citius 00:41:15
6 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:41:74
7 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 00:42:88
8 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 Aqua Sport Citius 00:43:47

Seria: 6
1 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:39:74
2 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 00:39:51
3 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 00:39:21
4 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:39:06
5 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:39:11
6 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 00:39:51
7 Dumitrescu Alissa Maria 4022 2006 Energic L L Pitesti 00:39:59
8 Bojidara Nedelcheva 2597 2006 Triathlon Dalyan Rousse 00:40:00

Seria: 7
1 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:38:66
2 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:07
3 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:35:47
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:33:50
6 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:36:88
7 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:38:63
8 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:72

Descalificari
1 Racoceanu Daniela
Observatii: lipsa
3937 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Vasile Ioana
Observatii: lipsa
4447 2006 Steaua CSA 99:99:99
3 Bunea Thea Damaris
Observatii: lipsa
2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:19
4 Stirbu Ioana Maria
Observatii: lipsa
15036 2006 Performer 00:34:70

Proba 25 50 metri fluture - 11 ani - Fete (52 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Pene Maria 3546 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 99:99:99

Seria: 2
1 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 CSS 1 Bucuresti 01:08:03
2 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:55
3 Andrei Ana Maria 3939 2005 Renovatio S.C. 00:50:58
4 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:85
5 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:10
6 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 00:51:11
7 Grigorescu Anastasia 4456 2005 Clubul Roman de Natatie 00:54:65
8 Chirica Daria 4468 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 00:47:90
2 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 00:47:05
4 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 00:45:07
5 Presiana Atanasova 2596 2005 Triathlon Dalyan Rousse 00:46:00
6 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 CSM Drobeta Tr.Severin 00:46:94
7 Pan Ke Laura Ana Maria 4327 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:77
8 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:14

Seria: 4
1 Solomon Rarinca Bianca 3299 2005 CSS 1 Bucuresti 00:44:08
2 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:43:96
3 Oprea Ana Maria 2106 2005 Aqua Sport Citius 00:42:54
4 Trusca Alysa 2954 2005 Aqua Sport Citius 00:41:79
5 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:42:09
6 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 00:43:94
7 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 YST Sport Club 00:44:00
8 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:64

Seria: 5
1 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:41:24
2 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 00:40:80
3 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 00:40:54
4 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 00:39:21
5 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:40:13
6 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 00:40:66
7 Gorecki Andra 2295 2005 NAVI 00:41:08
8 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:40

Seria: 6
1 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:38:80
2 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 00:38:06
3 Curcan Alexandra 2956 2005 NAVI 00:37:62
4 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:37:21
5 Mocanu Stefania 3539 2005 Aqua Sport Citius 00:37:50
6 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Aqua Sport Citius 00:37:65
7 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:38:13
8 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:38:85

Seria: 7
1 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:00
2 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:55
3 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 Bucharest Sport Club 00:35:69
4 Petrache Maria 2288 2005 NAVI 00:34:47
5 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 00:35:52
6 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:36:32
7 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:36:61
8 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 00:37:05

Descalificari
1 Slobozianu Timeea Lavinia
Observatii: lipsa
2486 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Nedelcu Ingrid
Observatii: lipsa
4440 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Ghazal Magida
Observatii: lipsa
1642 2005 Bucharest Sport Club 00:46:94

Proba 26 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (74 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Eftimie Andrei 4303 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Bogdan Matei 4252 2007 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Suveica Vlad 4451 2007 YST Sport Club 99:99:99
2 Coica Radu 4441 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 01:22:32
4 Coman Stefan 3359 2007 CSS Dinamo 01:11:80
5 Magdalena David 2996 2007 Steaua CSA 01:12:02
6 Paiuc Alexandru 4279 2007 Bucharest Sport Club 01:26:56
7 Falan Laurentiu 4444 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Buiacu Mario 3832 2007 Aqua Sport Citius 01:08:14
2 Gomoi Andrei Horia 1975 2007 Bucharest Sport Club 01:06:20
4 Stangaciu Eugen 3881 2007 NAVI 01:04:34
6 Grigore Andrei 3996 2007 NAVI 01:06:15
7 Dumitru Andrei 4457 2007 Clubul Roman de Natatie 01:07:00
8 Creanga Cosmin 2934 2007 CSS Dinamo 01:11:75

Seria: 4
1 Matei Mihnea 3835 2007 Aqua Sport Citius 01:01:46
3 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 00:59:94
4 Marangoci Darius 3242 2007 Aqua Sport Citius 00:58:25
5 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 00:58:36
6 Mihailov Luca Alexandru 4223 2007 Energic L L Pitesti 01:00:00
7 Iordache Matei 4007 2007 Aqua Life Swim 01:00:92
8 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 01:01:50

Seria: 5
1 Muraru Eduard Cristian 3977 2007 Bucharest Sport Club 00:57:04
2 Bujor George Antonio 3784 2007 Aqua Life Swim 00:55:31
3 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 00:53:86
4 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:53:00
5 Chiliment Alexis 3147 2007 Bucharest Sport Club 00:53:68
6 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 00:53:89
7 Pintiala Stefan Alexandru 2842 2007 CSS Dinamo 00:55:46
8 Oanta Rares Mihai 4220 2007 Energic L L Pitesti 00:57:68

Seria: 6
1 Nuta Damian 2550 2007 Atack Team 00:52:20
2 Gorcea Matei 2964 2007 Aqua Sport Citius 00:50:77
3 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 00:49:45
4 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:47:23
5 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 00:47:81
6 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 00:49:70
7 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 00:50:82
8 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Steaua CSA 00:52:99

Seria: 7
1 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 00:46:98
2 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:46:31
3 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Steaua CSA 00:45:78
4 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 00:45:42
5 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:45:42
6 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:46:22
7 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:46:44
8 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 00:47:20

Seria: 8
1 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 00:44:81
2 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:44:24
3 Lupu Cristian 3793 2007 CSM Ploiesti 00:43:50
4 Lupu Matei 2206 2007 CSM Drobeta Tr.Severin 00:42:20
5 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:43:42
6 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 00:43:73
7 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 00:44:61
8 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 00:44:91

Seria: 9
1 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 00:41:90
2 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:41:24
3 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:40:46
4 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:38:97
5 Petre Eduard Ionut 2160 2007 CSM Drobeta Tr.Severin 00:39:68
6 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 00:40:49
7 Antimir Cezar 2616 2007 Bucharest Sport Club 00:41:24
8 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 00:42:08

Seria: 10
2 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:37:21
3 Daren Kirilov 2592 2007 Triathlon Dalyan Rousse 00:36:00
4 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:34:76
5 Rado Veselinov 2939 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:35:90
6 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:36:37
7 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Bucharest Sport Club 00:37:42
8 Petrescu Victor 3498 2007 NAVI 00:38:93

Descalificari
1 Georgescu Mario Cristian
Observatii: lipsa
4450 2007 YST Sport Club 99:99:99
2 Vlasceanu Alexandru
Observatii: lipsa
4458 2007 Clubul Roman de Natatie 01:06:00
3 Cazacu Andrei Liviu
Observatii: lipsa
4219 2007 Energic L L Pitesti 01:05:00
4 Florea Rares
Observatii: lipsa
3244 2007 Aqua Sport Citius 01:00:56
5 Coman Darius
Observatii: lipsa
2622 2007 C.S. Barracuda Campina 00:38:45

Proba 27 50 metri fluture - 10 ani - Baieti (66 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stoian Andrei Constantin 4308 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Pirvu Adrian 3511 2006 Steaua CSA 99:99:99
5 Popa Andrei 4463 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Ghiocel Cristian Andrei 3940 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Ficiu Bogdan Andrei 3475 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Pirvu Cristian 3510 2006 Steaua CSA 01:04:51
4 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:49
6 Pirvu Daniel 3512 2006 Steaua CSA 01:12:73
7 Vasilescu Danut 3483 2006 YST Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Cojocaru Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 00:56:73
2 Zaman David Andrei 2803 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:67
3 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:50:57
4 Badea Stefan 3482 2006 Aqua Life Swim 00:49:15
5 Mojorlic Liviu 2191 2006 Aqua Sport Citius 00:50:27
6 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 00:50:64
7 Costescu Stefan 15558 2006 Atack Team 00:56:09

Seria: 4
1 Fleschiu David 15556 2006 Atack Team 00:48:84
3 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 CSS 1 Bucuresti 00:48:17
4 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 00:47:93
5 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 00:48:00
6 Matei Razvan 3160 2006 Aqua Sport Citius 00:48:52
7 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:48:59
8 Ion David Alexandru 3252 2006 Steaua CSA 00:49:02

Seria: 5
1 Livciuc Cezar 3061 2006 Bucharest Sport Club 00:47:00
2 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:37
3 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Sport Citius 00:45:67
4 Barbu Luis 2975 2006 Bucharest Sport Club 00:45:36
5 Rotaru Luca Stefan 4023 2006 Aqua Life Swim 00:45:57
6 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 00:46:28
8 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:54

Seria: 6
1 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 00:44:07
2 Rosu Marius 1515 2006 Aqua Sport Citius 00:43:35
4 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 00:42:01
5 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:42:38
6 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 00:43:21
7 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 00:43:84
8 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Steaua CSA 00:44:36

Seria: 7
1 Dobre Teodor 3156 2006 Aqua Sport Citius 00:41:38
2 Catrinescu Mihnea 4439 2006 CSM Ploiesti 00:41:00
3 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 CSM Drobeta Tr.Severin 00:40:13
4 Iancu Dan Cristian 2317 2006 CSM Drobeta Tr.Severin 00:39:68
5 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:39:76
6 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:40:32
7 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:41:15
8 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 00:41:91

Seria: 8
1 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 00:39:41
2 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:38:68
3 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:38:21
4 Matei Vlad 3159 2006 Aqua Sport Citius 00:37:46
5 Culea Petre Cristian 1614 2006 CSS 1 Bucuresti 00:37:82
6 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 00:38:43
7 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:38:76
8 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:39:61

Seria: 9
1 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Bucharest Sport Club 00:37:36
2 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:36:05
3 Sediq Edris 3032 2006 NAVI 00:35:59
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 00:33:99
5 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:34:32
6 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:35:63
7 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:36:85
8 Seksi Luca 2401 2006 Bucharest Sport Club 00:37:40

Descalificari
1 Puiu Andrei
Observatii: lipsa
4460 2006 Clubul Roman de Natatie 01:03:40
2 Tuinea David
Observatii: lipsa
4459 2006 Clubul Roman de Natatie 01:01:30
3 Soare Manuel Nicolas
Observatii: lipsa
3213 2006 Aquis Bucuresti 00:48:53
4 Ciutacu Mihnea Andrei
Observatii:
1721 2006 CSS 1 Bucuresti 00:46:67
5 Bogdan David
Observatii: lipsa
12385 2006 Atack Team 00:43:20

Proba 28 50 metri fluture - 11 ani - Baieti (87 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martin Sebastian 4320 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Preda George Teodor 4323 2005 Steaua CSA 99:99:99
3 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 01:09:22
4 Ionita Andrei 3517 2005 Clubul Roman de Natatie 01:03:00
5 Balica Cosmin Alexandru 1411 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:53
6 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Bitoiu Andrei 4448 2005 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Ion Denis Andrei 3914 2005 CSS 4 Bucuresti 01:00:63
2 Bujor Nicolas 2308 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:87
3 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:74
4 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 00:55:38
5 Baciu Florin 4019 2005 Steaua CSA 00:57:21
6 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:35
7 Costante Vasile David 2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:00
8 Stoica Luca 4461 2005 Clubul Roman de Natatie 01:03:00

Seria: 3
1 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 00:49:02
2 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:90
4 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:73
5 Patrascu Bogdan 15557 2005 Atack Team 00:45:84
6 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:55
7 Barascu Stefan Rares 2030 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:16
8 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:68

Seria: 4
1 Draghici Alexandru Viorel 2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:32
2 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 00:44:91
3 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 00:44:13
4 Berteanu Andrei 3733 2005 Steaua CSA 00:43:78
5 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 NAVI 00:43:97
6 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:33
7 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 00:45:10
8 Andron Teodor 3926 2005 CSM Drobeta Tr.Severin 00:45:40

Seria: 5
1 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 00:43:54
2 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Aqua Sport Citius 00:43:18
3 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club 00:42:42
4 Sendroiu Vlad Alexandru 13933 2005 Performer 00:41:81
5 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:34
6 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:81
7 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 00:43:46
8 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 00:43:77

Seria: 6
1 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 00:41:32
3 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:40:37
4 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:23
6 Paraschiv Mario 2459 2005 NAVI 00:40:51
7 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:10
8 Curariu Luca Victor 13929 2005 Aqua Sport Citius 00:41:49

Seria: 7
1 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:98
2 Marcu Sebastian 3545 2005 Atack Team 00:39:60
3 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 00:39:27
4 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 00:38:52
5 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 00:38:55
6 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:39:42
7 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:76
8 Teodoru Luca 2558 2005 Dinamo Bucuresti 00:40:10

Seria: 8
1 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:34
2 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:86
3 Radu David 13941 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:47
4 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 00:36:51
5 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:37:44
6 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 00:37:62
7 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:38:24
8 Bujor Stefan 2489 2005 Aqua Sport Citius 00:38:41

Seria: 9
1 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:36
2 Frincu Eduard Nihai 2854 2005 Energic L L Pitesti 00:36:00
3 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:49
4 Georgescu Alexandru 2381 2005 Bucharest Sport Club 00:35:26
5 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:35:38
6 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:35:94
7 Popa Alexandru Daniel 2100 2005 Energic L L Pitesti 00:36:00
8 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:36:43

Seria: 10
1 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:87
2 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:34:50
3 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:00
4 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 00:33:76
5 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:33:86
6 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:32
7 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 00:34:81
8 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Aqua Sport Citius 00:34:99

Seria: 11
1 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Performer 00:33:19
2 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:32:97
3 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:32:72
4 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:32:09
5 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:32:60
6 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 00:32:85
7 Enache Andrei 13937 2005 Performer 00:33:15
8 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 00:33:50

Descalificari
1 Trandafir Eric Nicolae
Observatii: lipsa
14433 2005 Steaua CSA 00:46:44
2 Tudor Daris Matei
Observatii: lipsa
13938 2005 Performer 00:40:87
3 Terteleac Tiberiu
Observatii: lipsa
1735 2005 Performer 00:40:34

Proba 29 50 metri spate - 9 ani - Fete (62 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Varlan Luiza 4438 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Dragomir Antonia Elena 4445 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Raceanu Elena Alexandra 4446 2007 Steaua CSA 99:99:99
5 Sinescu Alexia 4437 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Borcan Patricia Teodora 4442 2007 Obswim 99:99:99
7 Chilom Bianca 4476 2007 Obswim 99:99:99

Seria: 2
1 Stancu Elena Alexandra 4449 2007 YST Sport Club 99:99:99
2 Tabacaru Alexia 4466 2007 Steaua CSA 99:99:99
3 Ionescu Sofia 4452 2007 Clubul Roman de Natatie 01:03:00
4 Ciomardac Miruna 4277 2007 Aqua Sport Citius 01:01:35
5 Panturu Ana Maria Alesia 3803 2007 Obswim 01:02:49
6 Facci Vanessa 2600 2007 Renovatio S.C. 01:12:09
7 Toba Andreea 4464 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Niculae-Pindaru Alexia Maria 4244 2007 Bucharest Sport Club 00:56:59
2 Enache Alexia 3820 2007 Aqua Sport Citius 00:56:02
3 Mihai Delia 2779 2007 Aqua Sport Citius 00:54:40
4 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 00:53:74
5 Socate Raluca 3018 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:33
6 Nitescu Eva Maria 3788 2007 Aqua Life Swim 00:55:13
7 Sava Carla 3995 2007 NAVI 00:56:34
8 Pletoiu Maria 2994 2007 Steaua CSA 01:00:98

Seria: 4
1 Ovreuta Maria 3516 2007 Renovatio S.C. 00:53:10
2 Ruse Claudia 2615 2007 NAVI 00:52:74
3 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 00:51:45
4 Francisc Diana 4453 2007 Clubul Roman de Natatie 00:51:00
5 Soare Maria 2313 2007 Bucharest Sport Club 00:51:30
6 Gorcea Sabrina 2581 2007 Aqua Sport Citius 00:52:11
7 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Bucharest Sport Club 00:52:79
8 Visan Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 00:53:37

Seria: 5
1 Socate Bianca 3017 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:77
2 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:79
3 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 00:47:53
4 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Steaua CSA 00:46:56
5 Stefan Denisa Mihaela 3222 2007 CSS 1 Bucuresti 00:47:10
6 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 00:47:85
7 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Aqua Sport Citius 00:49:53
8 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 Bucharest Sport Club 00:50:65

Seria: 6
1 Parvu Mihaela Adriana 3229 2007 Aqua Sport Citius 00:46:18
2 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 00:46:04
3 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:44:89
4 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:44
5 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:44:72
6 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:45:84
7 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:46:05
8 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:46:28

Seria: 7
1 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 00:43:92
2 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 00:43:53
3 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:43:01
4 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 00:42:09
5 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:42:82
6 Preda Irina Ana 3096 2007 Bucharest Sport Club 00:43:16
7 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:43:59
8