Lista de start pentru Cupa 1 Martie

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 8 ani - Baieti (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:13:10
4 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 01:11:63
5 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 01:11:78
6 Dumitrescu Cristian Alexandru A0286 2003 NAVI 01:26:29
7 Casianov Alexandru Bogdan A0781 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Nae Horatiu 12771 2003 CSS Dinamo 01:06:00
2 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 01:05:03
3 Asladolahi Arian A0572 2003 Bucharest Sport Club 01:03:44
4 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:59:79
5 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 01:00:00
6 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 01:03:99
7 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 01:05:13
8 Cristea Dragos Ioan A0735 2003 CSS Dinamo 01:07:80

Seria: 3
1 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:59:67
2 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:55:22
3 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:54:00
4 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:51:54
5 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:51:65
6 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:54:09
7 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:57:83
8 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:74

Seria: 4
1 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CS Free Style 00:49:72
2 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:48:89
3 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:47:63
4 Cosug Radu A0294 2003 NAVI 00:47:21
5 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:24
6 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:47:68
7 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:09
8 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:49:74

Seria: 5
1 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:52
2 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:42:00
3 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:46
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:43
5 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:39:60
6 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:41:71
7 Badicut Matei A0577 2003 Tenis Club 2000 00:46:32
8 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:53

Descalificari
1 Olteanu Andrei Nicolae
Observatii: lipsa
A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 2 50 metri liber - 9 ani - Baieti (69 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stanescu Andrei A0769 2002 NAVI 99:99:99
3 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 99:99:99
4 Tutui Antonio Gabriel A0411 2002 CSS 1 Bucuresti 01:11:69
6 Tarara Robert Stefan A0783 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:40
2 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:91
3 Soare Mihai A0766 2002 NAVI 01:03:00
4 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:52
5 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CS Free Style 00:59:86
7 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:74

Seria: 3
2 Ciocioi Cosmin A0420 2002 CSS 1 Bucuresti 00:57:20
3 Buliga Antonio Luciano A0422 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:29
4 Constantinescu Andrei A0406 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:08
6 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:57:14
7 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:34
8 Man Paul Gabriel A0619 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:38

Seria: 4
1 Bojec Alexandru Andrei A0417 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:09
2 Dinculescu Calin Victor A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:54:29
3 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:62
4 Tudor Dan A0423 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:25
5 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:26
6 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:96
8 Popescu Andrei Florin A0410 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:00

Seria: 5
1 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:50:85
2 Rosca Cristian A0416 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:59
4 Rath Razvan A0535 2002 Club Daimon 00:48:00
6 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:34
7 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:72
8 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:00

Seria: 6
1 Gheorghiescu Bogdan Florin A0424 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:36
2 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 00:46:62
3 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 00:45:96
4 Georgescu Mihai Alexandru A0079 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:00
5 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:64
6 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:45:99
7 Toma Marian Andrei A0415 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:07
8 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:83

Seria: 7
1 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:94
2 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:44:17
3 Tibichi Teodor A0773 2002 CSS 2 Bucuresti 00:44:00
4 Radulescu Alecsandru Christian A0637 2002 Tenis Club 2000 00:43:06
5 Marin Stefan A0126 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:51
7 Voica Alexandru Daniel A0658 2002 Tenis Club 2000 00:44:72
8 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 00:45:00

Seria: 8
1 Martin Maximilian 10176 2002 Liceul Sportiv Pitesti 00:42:00
2 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:40:83
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:40:49
4 Sava Radu Bogdan A0425 2002 CSS 1 Bucuresti 00:40:34
5 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:46
6 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 CSS 1 Bucuresti 00:40:83
7 Ionescu Victor A0326 2002 CSS Dinamo 00:41:20
8 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:42:35

Seria: 9
1 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:61
3 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:36:72
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:33:95
5 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:35:81
6 Gorea Vlad Andrei A0427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:37:08
7 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:39:14
8 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:39:85

Descalificari
1 Mihaila Stefan
Observatii: lipsa
A0653 2002 Bucharest Sport Club 01:24:36
2 Frunza Tudor
Observatii: lipsa
A0298 2002 NAVI 01:03:37
3 Musat Gabriel
Observatii: lipsa
A0414 2002 CSS 1 Bucuresti 01:09:34
4 Ionescu Marius Cristian
Observatii: lipsa
A0504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:31
5 Petroff Andrei
Observatii:
A0333 2002 C S Intersport 2004 00:56:12
6 Roceanu Andrei
Observatii: lipsa
A0309 2002 NAVI 00:54:53
7 Petrescu Cristian
Observatii: lipsa
A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:09
8 Coman Stefan Razvan
Observatii: lipsa
A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:94
9 Vlad Claudiu Ionut
Observatii: lipsa
A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:00
10 Rosu Sergiu
Observatii: lipsa
A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:38:67

Proba 3 50 metri liber - 10 ani - Baieti (58 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Eremia Luca A0074 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Sanda Marius A0770 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 01:01:39
2 Tudor Matei A0432 2001 CSS 1 Bucuresti 00:56:55
3 Calin George A0033 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:25
4 Ionescu Vlad Andrei A0434 2001 CSS 1 Bucuresti 00:52:00
5 Iliescu Razvan A0612 2001 Tenis Club 2000 00:52:67
6 Dragomir Andrei Ionut A0536 2001 Club Daimon 00:56:47
7 Oprescu Mihnea A0785 2001 CSS 1 Bucuresti 00:58:00

Seria: 3
1 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:13
2 Itul-Toderesc Octavian A0435 2001 CSS 1 Bucuresti 00:46:43
3 Vlad Denis Andrei A0517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:13
4 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:10
5 Crisan Maxim JR A0541 2001 Steaua CSA 00:45:39
6 Stanescu Vlad Andrei A0322 2001 Delfinul Bucuresti 00:46:42
8 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:16

Seria: 4
1 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 00:44:92
2 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 00:43:62
3 Moise Gabriel A0431 2001 CSS 1 Bucuresti 00:43:30
4 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:43:07
5 Ciobanescu David 11547 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:43:20
6 Ciuca Matei Alexandru A0044 2001 C S Intersport 2004 00:43:59
8 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:92

Seria: 5
1 Ilie Radu A0101 2001 NAVI 00:42:48
2 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Median Bucuresti 00:42:05
3 Iorga Sebastian A0759 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:40:89
4 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:34
5 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:40:89
6 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:42:00
7 Androne Corneliu Cristian A0429 2001 CSS 1 Bucuresti 00:42:36
8 Bucurescu Victor A0760 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:42:70

Seria: 6
1 Popescu Vlad Marian A0176 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:85
2 Sandu Ionut A0192 2001 Tenis Club 2000 00:39:12
3 Becheru Stefan Lucian Emil A0430 2001 CSS 1 Bucuresti 00:38:68
4 Radu Octavian 10796 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:38:00
5 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:38:46
6 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 00:38:75
7 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 00:39:35
8 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:39:88

Seria: 7
1 Mureseanu Cosmin A0141 2001 Bucharest Sport Club 00:37:00
2 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:42
3 Mustata Claudiu Antonio Nicola A0143 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:09
4 Mindroc Adrian A0121 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:81
6 Motas Cristian A0139 2001 Steaua CSA 00:36:33
7 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:36:66
8 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:37:28

Seria: 8
2 Cernescu Alexandru Ioan A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 00:34:91
3 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:34:43
4 Duican Robert A0067 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:83
6 Bordei Catalin A0025 2001 CSS 2 Bucuresti 00:34:72
7 Suciu Bogdan Adrian A0754 2001 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:35:00
8 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:61

Descalificari
1 Petran George Stelian
Observatii:
A0336 2001 C S Intersport 2004 00:47:13
2 Cosug Andrei
Observatii: lipsa
11632 2001 NAVI 00:43:98
3 Serdin Cosmin
Observatii: lipsa
A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:35:92
4 Busuioc Sorin
Observatii:
A0755 2001 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:35:01
5 Popescu Robert
Observatii: lipsa
A0173 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:00

Proba 4 50 metri liber - 8 ani - Fete (32 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Mitrea Maria A0779 2003 Median Bucuresti 99:99:99
3 Poliacov Irina A0352 2003 CSS 1 Bucuresti 01:08:89
4 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 01:05:52
5 Bahrin Raluca Ilinca A0349 2003 CSS 1 Bucuresti 01:06:02
6 Bronisevski Ilinca A0347 2003 CSS 1 Bucuresti 01:12:75

Seria: 2
1 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:03:03
2 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:65
3 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:59:20
4 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:05
5 Vasile Theodora Elena A0654 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:66
6 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:59:42
7 Iliescu Denisa Cristina A0323 2003 CSS Dinamo 01:00:59
8 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:04:68

Seria: 3
2 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:54:06
3 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:72
4 Stere Ioana A0738 2003 Bucharest Sport Club 00:49:00
5 Cozma Sanziana Maria A0555 2003 Bucharest Sport Club 00:50:91
6 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:54:06
7 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:55:87
8 Carata Alexia Antonia A0350 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:01

Seria: 4
1 Ionescu Laura A0737 2003 Bucharest Sport Club 00:47:26
2 Ichim Alexia A0611 2003 Bucharest Sport Club 00:46:69
3 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:45:60
4 Artene Maria Raluca A0756 2003 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:41:00
5 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:43:40
6 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:46:05
7 Mardare Madalina A0537 2003 Skills Sports 2009 00:47:05
8 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:48:38

Descalificari
1 Vasilescu Anca
Observatii: lipsa
A0772 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Leonte Ioana
Observatii: lipsa
A0568 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Zamfirescu Stanca Maria
Observatii: lipsa
A0250 2003 NAVI 00:56:07

Proba 5 50 metri liber - 9 ani - Fete (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Boboc Maria A0255 2002 NAVI 01:09:41
4 Lapadatu Ioana Alexandra A0254 2002 NAVI 01:06:80
5 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 01:08:59
6 NIM NIM A0752 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:85
2 Bejenaru Catinca A0360 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:64
4 Rhfir Maria A0638 2002 Bucharest Sport Club 00:53:81
5 Soleanu Maria Anastasia A0786 2002 CSS 1 Bucuresti 00:54:00
6 Corcoveanu Mara A0361 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:31
7 Jiman Maria Ioana A0615 2002 Tenis Club 2000 01:01:19
8 Ghetu Carla Ilinca A0767 2002 NAVI 01:03:69

Seria: 3
1 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 00:51:42
2 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:50:68
3 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:99
4 Chiriac Elena A0454 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:23
5 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:55
6 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:53
7 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:95
8 Baraitareanu Mihaela A0353 2002 CSS 1 Bucuresti 00:52:37

Seria: 4
1 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Tenis Club 2000 00:45:99
2 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:45:20
3 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:44:99
4 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:44
5 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:44:83
6 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:03
7 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:63
8 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:47:62

Seria: 5
1 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:42:33
2 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:41:87
3 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:40:49
4 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:37:39
5 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:39:27
6 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:95
7 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:42:11
8 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 00:43:59

Descalificari
1 Constantin Beatrice
Observatii:
A0529 2002 Club Daimon 00:58:52

Proba 6 50 metri liber - 10 ani - Fete (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:01:00
3 Boca Mara A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:00
4 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 00:56:20
5 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:27
6 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:80
7 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CS Free Style 99:99:99

Seria: 2
1 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 00:48:54
2 Milea Silvia A0622 2001 Tenis Club 2000 00:47:93
3 Grigore Gabriela A0764 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:47:00
4 Pakir Aysa Carina A0159 2001 Delfinul Bucuresti 00:44:66
5 Tutila Cristina Maria A0363 2001 CSS 1 Bucuresti 00:45:69
6 Serbanoiu Clara A0765 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:47:20
8 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:33

Seria: 3
1 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:18
2 Pilica Elena Claudia A0368 2001 CSS 1 Bucuresti 00:43:94
3 Ilie Ioana Alexa A0547 2001 CS Free Style 00:43:30
4 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:73
5 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 00:43:08
6 Duran Laura Mihaela A0369 2001 CSS 1 Bucuresti 00:43:33
8 Ticu Marian Antonia Francesca A0214 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:41

Seria: 4
1 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 00:42:48
2 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:42:45
3 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Delfinul Bucuresti 00:41:99
4 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:41:09
5 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:41:60
6 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:42:27
7 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:47

Seria: 5
2 Popescu Andreea A0763 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:40:00
3 Stan Denisa A0648 2001 NAVI 00:39:84
4 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 00:39:46
5 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:39:80
6 Voicu Daria A0775 2001 CSS 2 Bucuresti 00:40:00
7 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:40:51
8 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:41:08

Seria: 6
1 Mitco Rebeca A0608 2001 Tenis Club 2000 00:39:32
2 Stanca Iulia Maria 11631 2001 NAVI 00:37:27
3 Buzea Ana-Maria 11020 2001 NAVI 00:36:89
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:34:97
5 Ilie Maria Miruna A0762 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:36:50
6 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:37:22
7 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:37:74
8 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:39:45

Descalificari
1 Ghinea Dunia Luciana
Observatii: lipsa
A0371 2001 CSS 1 Bucuresti 00:48:15
2 Stancu Maria
Observatii:
A0205 2001 Bucharest Sport Club 00:43:97
3 Bunea Rut
Observatii: lipsa
11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:73
4 Petcu Teona
Observatii: lipsa
A0166 2001 Bucharest Sport Club 00:40:63

Proba 7 50 metri bras - 8 ani - Baieti (32 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Casianov Alexandru Bogdan A0781 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:24:63
3 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 01:12:50
4 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 01:10:73
5 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 01:10:77
6 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 01:19:52
7 Asladolahi Arian A0572 2003 Bucharest Sport Club 01:28:26
8 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:71
2 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 01:10:00
3 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 01:05:87
4 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:04:24
5 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CS Free Style 01:05:42
6 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 01:09:74
7 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 01:10:00
8 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 01:10:73

Seria: 3
1 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:29
2 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 01:02:73
3 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 01:02:00
4 Badicut Matei A0577 2003 Tenis Club 2000 01:01:81
5 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 01:02:00
6 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 01:02:22
7 Cosug Radu A0294 2003 NAVI 01:03:16
8 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 01:03:76

Seria: 4
1 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:22
2 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:57:82
3 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:56:00
4 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:63
6 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:57:65
7 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:58:17
8 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 01:00:85

Descalificari
1 Avram Matei Stefan
Observatii:
A0574 2003 NAVI 00:55:67

Proba 8 50 metri bras - 9 ani - Baieti (65 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 99:99:99
3 Tutui Antonio Gabriel A0411 2002 CSS 1 Bucuresti 01:22:20
4 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:84
5 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:09
7 Tarara Robert Stefan A0783 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:54
2 Man Paul Gabriel A0619 2002 CSS 1 Bucuresti 01:15:00
3 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:37
6 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:94
8 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 01:17:30

Seria: 4
1 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:16
2 Rosca Cristian A0416 2002 CSS 1 Bucuresti 01:11:81
3 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:67
5 Bojec Alexandru Andrei A0417 2002 CSS 1 Bucuresti 01:08:00
6 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CS Free Style 01:10:89
7 Tudor Dan A0423 2002 CSS 1 Bucuresti 01:11:99
8 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 01:12:35

Seria: 5
1 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:00
2 Petroff Andrei A0333 2002 C S Intersport 2004 01:06:56
5 Buliga Antonio Luciano A0422 2002 CSS 1 Bucuresti 01:04:16
6 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 01:06:14
7 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:73
8 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:29

Seria: 6
1 Toma Marian Andrei A0415 2002 CSS 1 Bucuresti 01:02:99
2 Sava Radu Bogdan A0425 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:19
3 Dinculescu Calin Victor A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
4 Gorea Vlad Andrei A0427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:57
6 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
7 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 01:01:64

Seria: 7
1 Constantinescu Andrei A0406 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:09
2 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 00:58:37
3 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:99
4 Voica Alexandru Daniel A0658 2002 Tenis Club 2000 00:57:15
5 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:57:39
6 Georgescu Mihai Alexandru A0079 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:00
7 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:58:85

Seria: 8
2 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:13
4 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:53:14
5 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:68
6 Marin Stefan A0126 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:04
7 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:84
8 Ionescu Victor A0326 2002 CSS Dinamo 00:56:96

Seria: 9
1 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:39
2 Martin Maximilian 10176 2002 Liceul Sportiv Pitesti 00:51:00
3 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:49:96
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:45:87
5 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 CSS 1 Bucuresti 00:48:22
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:50:59
7 Radulescu Alecsandru Christian A0637 2002 Tenis Club 2000 00:51:08
8 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:51:82

Descalificari
1 Tudor Bogdan
Observatii: lipsa
A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Mihaila Stefan
Observatii: lipsa
A0653 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Tibichi Teodor
Observatii: lipsa
A0773 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Musat Gabriel
Observatii: lipsa
A0414 2002 CSS 1 Bucuresti 01:36:14
5 Coman Stefan Razvan
Observatii: lipsa
A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:50
6 Gheorghiescu Bogdan Florin
Observatii: lipsa
A0424 2002 CSS 1 Bucuresti 01:14:02
7 Uliciu Cristian
Observatii: lipsa
A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 01:15:00
8 Ionescu Marius Cristian
Observatii:
A0504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:93
9 Roceanu Andrei
Observatii: lipsa
A0309 2002 NAVI 01:05:73
10 Petrescu Cristian
Observatii: lipsa
A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:76
11 Ciocioi Cosmin
Observatii:
A0420 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
12 Hliban Gabriel
Observatii:
A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:58
13 Popescu Andrei Florin
Observatii:
A0410 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:09
14 Vlad Claudiu Ionut
Observatii: lipsa
A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:96
15 Rosu Sergiu
Observatii: lipsa
A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:01

Proba 9 50 metri bras - 10 ani - Baieti (57 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Calin George A0033 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:15

Seria: 2
3 Tudor Matei A0432 2001 CSS 1 Bucuresti 01:06:00
4 Stanescu Vlad Andrei A0322 2001 Delfinul Bucuresti 01:02:68
5 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Median Bucuresti 01:04:51
7 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 01:11:38

Seria: 3
1 Moise Gabriel A0431 2001 CSS 1 Bucuresti 01:01:45
2 Oprescu Mihnea A0785 2001 CSS 1 Bucuresti 01:01:00
3 Itul-Toderesc Octavian A0435 2001 CSS 1 Bucuresti 01:00:83
4 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:33
5 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:39
6 Iliescu Razvan A0612 2001 Tenis Club 2000 01:00:96
7 Sandu Ionut A0192 2001 Tenis Club 2000 01:01:13
8 Petran George Stelian A0336 2001 C S Intersport 2004 01:02:40

Seria: 4
1 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 00:59:71
2 Ilie Radu A0101 2001 NAVI 00:59:42
3 Ciobanescu David 11547 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:58:40
4 Ciuca Matei Alexandru A0044 2001 C S Intersport 2004 00:57:75
5 Androne Corneliu Cristian A0429 2001 CSS 1 Bucuresti 00:58:36
6 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:11
7 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 00:59:67
8 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:59:86

Seria: 5
1 Bucurescu Victor A0760 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:57:30
2 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:56:20
3 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:55:00
4 Popescu Vlad Marian A0176 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:18
5 Vlad Denis Andrei A0517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:22
6 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:56:10
7 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:79
8 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:45

Seria: 6
1 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 00:53:83
2 Becheru Stefan Lucian Emil A0430 2001 CSS 1 Bucuresti 00:52:44
3 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:50:61
4 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:50:49
5 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:58
6 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:52:09
7 Crisan Maxim JR A0541 2001 Steaua CSA 00:52:87
8 Busuioc Sorin A0755 2001 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:54:00

Seria: 7
1 Mustata Claudiu Antonio Nicola A0143 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:26
2 Motas Cristian A0139 2001 Steaua CSA 00:50:01
3 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:08
4 Iorga Sebastian A0759 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:49:00
5 Mureseanu Cosmin A0141 2001 Bucharest Sport Club 00:49:00
6 Bordei Catalin A0025 2001 CSS 2 Bucuresti 00:50:00
7 Radu Octavian 10796 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:50:10
8 Cernescu Alexandru Ioan A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 00:50:46

Seria: 8
1 Suciu Bogdan Adrian A0754 2001 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:47:00
3 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:44:69
5 Mindroc Adrian A0121 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:44
6 Duican Robert A0067 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:09
7 Eremia Luca A0074 2001 CSS 2 Bucuresti 00:46:95
8 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:47:67

Descalificari
1 Sanda Marius
Observatii:
A0770 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Cosug Andrei
Observatii: lipsa
11632 2001 NAVI 01:10:25
3 Ionescu Vlad Andrei
Observatii:
A0434 2001 CSS 1 Bucuresti 01:08:20
4 Serdin Cosmin
Observatii: lipsa
A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:46:70
5 Popescu Robert
Observatii: lipsa
A0173 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:17

Proba 10 50 metri bras - 8 ani - Fete (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 99:99:99
2 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 01:35:60
3 Cozma Sanziana Maria A0555 2003 Bucharest Sport Club 01:21:32
4 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 01:18:50
5 Poliacov Irina A0352 2003 CSS 1 Bucuresti 01:20:00
6 Bronisevski Ilinca A0347 2003 CSS 1 Bucuresti 01:25:00
7 Bahrin Raluca Ilinca A0349 2003 CSS 1 Bucuresti 01:38:06

Seria: 3
1 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 01:12:99
2 Carata Alexia Antonia A0350 2003 CSS 1 Bucuresti 01:12:05
3 Vasile Theodora Elena A0654 2003 CSS 1 Bucuresti 01:08:00
4 Ichim Alexia A0611 2003 Bucharest Sport Club 01:06:10
5 Ionescu Laura A0737 2003 Bucharest Sport Club 01:06:44
6 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 01:11:05
8 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 01:13:38

Seria: 4
1 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 01:04:05
2 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 01:04:00
3 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:57:92
4 Artene Maria Raluca A0756 2003 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:53:00
5 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:53:81
6 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 01:02:90
7 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:00
8 Mardare Madalina A0537 2003 Skills Sports 2009 01:04:76

Descalificari
1 Leonte Ioana
Observatii: lipsa
A0568 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Vasilescu Anca
Observatii: lipsa
A0772 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Zamfirescu Stanca Maria
Observatii: lipsa
A0250 2003 NAVI 01:12:52

Proba 11 50 metri bras - 9 ani - Fete (32 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Baraitareanu Mihaela A0353 2002 CSS 1 Bucuresti 01:31:40
3 Rhfir Maria A0638 2002 Bucharest Sport Club 01:21:13
4 Corcoveanu Mara A0361 2002 CSS 1 Bucuresti 01:19:15
5 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:54
6 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:59
7 NIM NIM A0752 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Chiriac Elena A0454 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:92
2 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 01:07:24
3 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:15
4 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Tenis Club 2000 01:04:00
5 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 01:04:88
6 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 01:06:60
7 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:06
8 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:18

Seria: 3
1 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:98
2 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:59:08
3 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:57:08
4 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:56:84
7 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:59:76
8 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 01:02:40

Seria: 4
1 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:23
2 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:17
3 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:53:31
4 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:51:83
5 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:53:22
6 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:77
7 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:54:52
8 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:56:47

Descalificari
1 Jiman Maria Ioana
Observatii: lipsa
A0615 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Soleanu Maria Anastasia
Observatii:
A0786 2002 CSS 1 Bucuresti 00:57:00
3 Bejenaru Catinca
Observatii:
A0360 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:20

Proba 12 50 metri bras - 10 ani - Fete (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CS Free Style 99:99:99
3 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 01:16:60
4 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:91
5 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:07
6 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 99:99:99
7 Voicu Daria A0775 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Boca Mara A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:00
2 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 01:02:41
3 Pakir Aysa Carina A0159 2001 Delfinul Bucuresti 01:01:91
4 Ilie Ioana Alexa A0547 2001 CS Free Style 01:00:71
5 Duran Laura Mihaela A0369 2001 CSS 1 Bucuresti 01:00:78
6 Ghinea Dunia Luciana A0371 2001 CSS 1 Bucuresti 01:02:07
8 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 01:08:89

Seria: 3
1 Ticu Marian Antonia Francesca A0214 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:54
2 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:37
3 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:58:69
5 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:29
6 Milea Silvia A0622 2001 Tenis Club 2000 01:00:09
7 Tutila Cristina Maria A0363 2001 CSS 1 Bucuresti 01:00:39
8 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 01:00:69

Seria: 4
1 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:56:51
2 Stanca Iulia Maria 11631 2001 NAVI 00:56:33
3 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:62
5 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:53:96
6 Grigore Gabriela A0764 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:55:20
7 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:51
8 Stancu Maria A0205 2001 Bucharest Sport Club 00:57:43

Seria: 5
1 Serbanoiu Clara A0765 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:53:70
2 Stan Denisa A0648 2001 NAVI 00:53:37
3 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 00:51:21
4 Buzea Ana-Maria 11020 2001 NAVI 00:50:76
5 Popescu Andreea A0763 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:50:90
6 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Delfinul Bucuresti 00:52:84
7 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:53:48
8 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:53:75

Seria: 6
1 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 00:50:56
2 Mitco Rebeca A0608 2001 Tenis Club 2000 00:50:11
3 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:48:03
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:44:90
5 Ilie Maria Miruna A0762 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:46:90
6 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:49:51
7 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:50:22

Descalificari
1 Pilica Elena Claudia
Observatii: lipsa
A0368 2001 CSS 1 Bucuresti 01:05:08
2 Petcu Teona
Observatii: lipsa
A0166 2001 Bucharest Sport Club 00:57:88
3 Nistor Ioana Alexandra
Observatii:
A0152 2001 C S Intersport 2004 00:53:81
4 Bunea Rut
Observatii: lipsa
11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:73

Proba 13 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Matei Stefan Avram, Luca Ioan Morariu, Andrei Alexandru Vasile, Radu Cosug, 2003 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Ionut Vlasie, Alexandru Moldovan, Andrei David, Eduard Delcea, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Vasileios Kokkinakis, Luca Andrei Macovei, Vlad Alexandru Badulescu, Raducu Alex Dinca, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 4 Tobias George Dumitrache, Andrei Catalin Baciu, Markus Stoltz, Andrei Grigore, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 14 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 David Marius Teodor Zamfir, Suero Christian Ples, Gabriel Hliban, Andrei Vlad Tite, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Andrei Popa, Alecsandru Christian Radulescu, Eric Mocanu, Alexandru Daniel Voica, 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Stafeta 3 Radu Bogdan Sava, Robert Cristian Sandu, Bogdan Florin Gheorghiescu, Richard Alexandru Petre, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Paul Gabriel Man, Cristian Rosca, Marian Andrei Toma, Robert Alexandru Bera, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Luca Vlad Dimitriu, Cristi Marian Siminescu, Cristian Dumitru Neacsu, Vlad Andrei Gorea, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 4 Andrei Cristian Balaceanu, Liviu Alexandru Coman, Stefan Mitelut, Leon Stan, 2002 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Matei Ioan Lemnaru, Fabian Valentin Basalau, Sergiu Marfon, Stefan Marin, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 15 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Victor Bucurescu, David Ciobanescu, Sebastian Iorga, Octavian Radu, 2001 Liceul Sportiv Pitesti 99:99:99
4 Stafeta 1 Stefan Lucian Emil Becheru, Octavian Itul-Toderesc, Corneliu Cristian Androne, Alexandru Ioan Cernescu, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Rares Marinica, Florin Cardasol, Radu Ilie, Mihnea Ionescu, 2001 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Luca Solea, Giulio Marco Vlad, Alexandru Hancu, Ionut Sandu, 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Stafeta 6 Claudiu Antonio Nicola Mustata, Lucian Andrei Valle, Gabriel Ioan Dumitrache, Robert Duican, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 7 Ionel Lungu, Luca Andrei Rosmenteniuc, Denis Andrei Vlad, Robert Constantin Miu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 8 Vlad Marian Popescu, Bogdan Alexandru Cismas, Stefan Marius Vasile, Adrian Mindroc, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 16 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Anna Maria Nahed, Miruna Lucia Maria Iordache, Catalina Colcer, Maria Petrescu, 2003 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexia Antonia Carata, Anca Vasilescu Guiu, Raluca Ilinca Bahrin, Mihaela Grigoroiu, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 4 Ioana Stere, Sanziana Maria Cozma, Alexia Ichim, Laura Ionescu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 17 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Naomi Cergan, Ana Maria Diaconu, Cristina Daniela Pavel, Elena Chiriac, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Daria Mataoanu, Patricia Mihaela Codarleanu, Maria Rhfir, Meg-Lidia Guias, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Ioana Alexandra Piedemonte, Catinca Bejenaru, Mara Corcoveanu, Alexia Maria Georgescu, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Sara Danciu, Andreea Ramona Dragoi, Ana Mustatea, Ioana Gadea, 2002 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Nicoleta Gujan, Cristina Erika Mocanu, Maria Ioana Jiman, Maria Sapcaliu, 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Stafeta 6 Rebecca Chelu, Sabina Nicoleta Tudorache, Andra Mihaela Macoveiciuc, Maria Ilinca Tota, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 18 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Andreea Maria Muca, Elisa Andreea Costache, Mihaela Stan, Antonia Francesca Ticu Marian, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Andreea Miruna Postolache, Aysa Carina Pakir, Bianca Nicoleta Vochitoaia, Denisa Mariana Costea, 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Ana-Maria Buzea, Denisa Stan, Claudia Gadea, Theodora Dragan, 2001 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Jasminne Anne Marie Ivan, Elena Ioana Chiss, Laura Mihaela Duran, Elena Maria Kokkinakis, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 4 Gabriela Grigore, Clara Serbanoiu, Andreea Popescu , Maria Miruna Ilie, 2001 Liceul Sportiv Pitesti 99:99:99
7 Stafeta 6 Mara Boca, Irina Alexandra Tomuta, Amalia Gabriela Crismaru, Maria Ioana Pana, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Stafeta 8 Adriana Davidescu, Corina Ionescu, Roberta Rusu, Andreea Belu, 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 19 50 metri spate - 8 ani - Fete (32 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:14:39
3 Bahrin Raluca Ilinca A0349 2003 CSS 1 Bucuresti 01:10:71
4 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 01:08:00
6 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 01:13:28
7 Mitrea Maria A0779 2003 Median Bucuresti 99:99:99
8 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Bronisevski Ilinca A0347 2003 CSS 1 Bucuresti 01:07:65
2 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 01:04:31
3 Vasile Theodora Elena A0654 2003 CSS 1 Bucuresti 01:02:65
4 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:02:10
5 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 01:02:32
6 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:03:00
8 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 01:07:95

Seria: 3
1 Poliacov Irina A0352 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:75
2 Ionescu Laura A0737 2003 Bucharest Sport Club 01:01:43
3 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:59:08
4 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:56:72
5 Ichim Alexia A0611 2003 Bucharest Sport Club 00:57:41
6 Carata Alexia Antonia A0350 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:39
7 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 01:01:50
8 Cozma Sanziana Maria A0555 2003 Bucharest Sport Club 01:01:81

Seria: 4
1 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:53:56
2 Stere Ioana A0738 2003 Bucharest Sport Club 00:52:00
3 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:48:75
4 Artene Maria Raluca A0756 2003 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:45:00
5 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:47:54
6 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:44
7 Mardare Madalina A0537 2003 Skills Sports 2009 00:53:45
8 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:94

Descalificari
1 Vasilescu Anca
Observatii: lipsa
A0772 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Iliescu Denisa Cristina
Observatii: lipsa
A0323 2003 CSS Dinamo 01:09:10
3 Zamfirescu Stanca Maria
Observatii: lipsa
A0250 2003 NAVI 01:06:63

Proba 20 50 metri spate - 9 ani - Fete (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Boboc Maria A0255 2002 NAVI 01:09:11
4 Corcoveanu Mara A0361 2002 CSS 1 Bucuresti 01:05:40
5 Rhfir Maria A0638 2002 Bucharest Sport Club 01:05:90
6 NIM NIM A0752 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Jiman Maria Ioana A0615 2002 Tenis Club 2000 01:04:49
2 Baraitareanu Mihaela A0353 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:47
3 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 00:59:58
4 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:05
5 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:69
6 Bejenaru Catinca A0360 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:98
7 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 01:02:98
8 Lapadatu Ioana Alexandra A0254 2002 NAVI 01:05:18

Seria: 3
1 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:23
2 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:56:26
3 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:99
4 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:53:98
5 Dumitru Miruna A0771 2002 Bucharest Sport Club 00:55:00
6 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Tenis Club 2000 00:56:25
7 Soleanu Maria Anastasia A0786 2002 CSS 1 Bucuresti 00:57:00
8 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:57:37

Seria: 4
1 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:53:54
2 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:53:19
3 Chiriac Elena A0454 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:36
4 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:54
5 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:44
6 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:46
7 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:53:50
8 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:53:96

Seria: 5
1 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:50:21
2 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:48:00
3 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:47:39
4 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:44:65
5 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:47:23
6 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:69
7 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 00:48:66
8 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:38

Proba 21 50 metri spate - 10 ani - Fete (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Voicu Daria A0775 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:05
4 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:03:77
5 Tutila Cristina Maria A0363 2001 CSS 1 Bucuresti 01:04:06
6 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 01:15:31

Seria: 2
1 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:30
2 Milea Silvia A0622 2001 Tenis Club 2000 00:57:08
3 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 00:55:52
4 Pakir Aysa Carina A0159 2001 Delfinul Bucuresti 00:54:32
5 Ghinea Dunia Luciana A0371 2001 CSS 1 Bucuresti 00:54:79
6 Pilica Elena Claudia A0368 2001 CSS 1 Bucuresti 00:56:14
7 Boca Mara A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:00
8 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:51

Seria: 3
1 Ilie Ioana Alexa A0547 2001 CS Free Style 00:51:96
2 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 00:51:68
3 Serbanoiu Clara A0765 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:51:00
4 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:50:91
5 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 00:50:97
6 Duran Laura Mihaela A0369 2001 CSS 1 Bucuresti 00:51:14
7 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:88
8 Grigore Gabriela A0764 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:52:80

Seria: 4
1 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:24
2 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:50:03
3 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:48:40
4 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:47:91
5 Stancu Maria A0205 2001 Bucharest Sport Club 00:48:16
6 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Delfinul Bucuresti 00:49:39
7 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:19

Seria: 5
1 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:47:44
2 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:46:67
3 Mitco Rebeca A0608 2001 Tenis Club 2000 00:46:07
4 Ticu Marian Antonia Francesca A0214 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:65
5 Popescu Andreea A0763 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:46:00
6 Stanca Iulia Maria 11631 2001 NAVI 00:46:53

Seria: 6
1 Stan Denisa A0648 2001 NAVI 00:45:40
2 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:43:00
3 Buzea Ana-Maria 11020 2001 NAVI 00:42:28
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:40:19
5 Ilie Maria Miruna A0762 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:42:00
6 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 00:42:90
7 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:43:47
8 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:45:40

Descalificari
1 Raducanu Iuliana Andreea
Observatii: lipsa
A0780 2001 CS Free Style 99:99:99
2 Bunea Rut
Observatii: lipsa
11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:84
3 Petcu Teona
Observatii: lipsa
A0166 2001 Bucharest Sport Club 00:47:08
4 Nistor Ioana Alexandra
Observatii:
A0152 2001 C S Intersport 2004 00:47:88

Proba 22 50 metri spate - 8 ani - Baieti (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cristea Dragos Ioan A0735 2003 CSS Dinamo 01:24:36
4 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 01:17:23
6 Dumitrescu Cristian Alexandru A0286 2003 NAVI 01:26:33
7 Casianov Alexandru Bogdan A0781 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:13:28
3 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 01:04:19
4 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 01:01:37
5 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 01:03:99
6 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 01:07:25
7 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 01:11:18
8 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 01:14:51

Seria: 3
1 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:00
2 Cosug Radu A0294 2003 NAVI 00:59:51
3 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:00
4 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:58:63
5 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:58:67
6 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:20
7 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:59:61
8 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 01:00:00

Seria: 4
1 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:57:96
2 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:85
3 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:54
4 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CS Free Style 00:52:27
5 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:60
6 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:56:01
8 Badicut Matei A0577 2003 Tenis Club 2000 00:58:62

Seria: 5
1 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:74
2 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:17
3 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:46:40
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:02
5 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:46:40
6 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:47:00
7 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:49:63
8 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:51:56

Descalificari
1 Olteanu Andrei Nicolae
Observatii: lipsa
A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Nae Horatiu
Observatii: lipsa
12771 2003 CSS Dinamo 01:20:00
3 Asladolahi Arian
Observatii: lipsa
A0572 2003 Bucharest Sport Club 01:07:62
4 Baciu Andrei Catalin
Observatii:
A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:57:82

Proba 23 50 metri spate - 9 ani - Baieti (69 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 99:99:99
3 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Tarara Robert Stefan A0783 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:03
2 Tutui Antonio Gabriel A0411 2002 CSS 1 Bucuresti 01:06:54
3 Buliga Antonio Luciano A0422 2002 CSS 1 Bucuresti 01:05:60
4 Ciocioi Cosmin A0420 2002 CSS 1 Bucuresti 01:03:70
6 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:94
7 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CS Free Style 01:08:00
8 Soare Mihai A0766 2002 NAVI 01:13:57

Seria: 3
1 Petroff Andrei A0333 2002 C S Intersport 2004 01:01:73
2 Gheorghiescu Bogdan Florin A0424 2002 CSS 1 Bucuresti 01:01:39
3 Toma Marian Andrei A0415 2002 CSS 1 Bucuresti 01:01:07
4 Ionescu Marius Cristian A0504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:56
5 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:58
6 Rosca Cristian A0416 2002 CSS 1 Bucuresti 01:01:22
7 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:58
8 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:27

Seria: 4
1 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:59:36
2 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:09
3 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 00:58:89
4 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:52
5 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:58:20
6 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:00
7 Bojec Alexandru Andrei A0417 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:12
8 Tibichi Teodor A0773 2002 CSS 2 Bucuresti 01:00:00

Seria: 5
1 Popescu Andrei Florin A0410 2002 CSS 1 Bucuresti 00:57:00
2 Tudor Dan A0423 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:39
3 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:54:62
4 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:17
5 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:33
8 Constantinescu Andrei A0406 2002 CSS 1 Bucuresti 00:57:00

Seria: 6
1 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:41
2 Man Paul Gabriel A0619 2002 CSS 1 Bucuresti 00:53:00
3 Voica Alexandru Daniel A0658 2002 Tenis Club 2000 00:52:64
4 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:52:31
5 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:47
6 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:52:67
7 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:53:07
8 Dinculescu Calin Victor A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:53:51

Seria: 7
2 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:13
3 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:64
4 Georgescu Mihai Alexandru A0079 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:17
5 Radulescu Alecsandru Christian A0637 2002 Tenis Club 2000 00:50:25
6 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:04
7 Ionescu Victor A0326 2002 CSS Dinamo 00:51:79
8 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:52:21

Seria: 8
1 Sava Radu Bogdan A0425 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:01
3 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 00:49:26
4 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:44
5 Marin Stefan A0126 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:51
6 Gorea Vlad Andrei A0427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:40
7 Rath Razvan A0535 2002 Club Daimon 00:50:00
8 Musat Gabriel A0414 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:10

Seria: 9
1 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:47:35
2 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:43:41
3 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:41:44
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:38:43
5 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:39:87
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:43:30
7 Martin Maximilian 10176 2002 Liceul Sportiv Pitesti 00:45:00

Descalificari
1 Mihaila Stefan
Observatii: lipsa
A0653 2002 Bucharest Sport Club 01:27:84
2 Frunza Tudor
Observatii: lipsa
A0298 2002 NAVI 01:04:75
3 Petrescu Cristian
Observatii: lipsa
A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:88
4 Coman Stefan Razvan
Observatii: lipsa
A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:71
5 Roceanu Andrei
Observatii: lipsa
A0309 2002 NAVI 00:51:90
6 Vlad Claudiu Ionut
Observatii: lipsa
A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:86
7 Rosu Sergiu
Observatii: lipsa
A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:56

Proba 24 50 metri spate - 10 ani - Baieti (58 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Sanda Marius A0770 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Eremia Luca A0074 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 01:05:82
4 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:69
5 Iliescu Razvan A0612 2001 Tenis Club 2000 01:00:95
6 Calin George A0033 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:28

Seria: 3
1 Ionescu Vlad Andrei A0434 2001 CSS 1 Bucuresti 00:54:62
2 Petran George Stelian A0336 2001 C S Intersport 2004 00:53:49
3 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 00:52:61
4 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:52:27
5 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:52:60
6 Itul-Toderesc Octavian A0435 2001 CSS 1 Bucuresti 00:52:72
7 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:59
8 Dragomir Andrei Ionut A0536 2001 Club Daimon 00:57:49

Seria: 4
1 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:46
2 Stanescu Vlad Andrei A0322 2001 Delfinul Bucuresti 00:50:49
3 Ciuca Matei Alexandru A0044 2001 C S Intersport 2004 00:50:12
4 Ciobanescu David 11547 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:50:00
5 Androne Corneliu Cristian A0429 2001 CSS 1 Bucuresti 00:50:02
6 Ilie Radu A0101 2001 NAVI 00:50:33
7 Moise Gabriel A0431 2001 CSS 1 Bucuresti 00:50:74

Seria: 5
1 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 00:49:05
2 Vlad Denis Andrei A0517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:89
3 Iorga Sebastian A0759 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:47:90
4 Bucurescu Victor A0760 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:47:00
5 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:21
6 Mustata Claudiu Antonio Nicola A0143 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:08
7 Becheru Stefan Lucian Emil A0430 2001 CSS 1 Bucuresti 00:48:97
8 Crisan Maxim JR A0541 2001 Steaua CSA 00:49:34

Seria: 6
1 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:60
2 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:46:17
3 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Median Bucuresti 00:45:98
4 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 00:45:81
5 Motas Cristian A0139 2001 Steaua CSA 00:45:88
6 Mureseanu Cosmin A0141 2001 Bucharest Sport Club 00:46:00
7 Popescu Vlad Marian A0176 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:28
8 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:47:00

Seria: 7
1 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 00:45:57
2 Radu Octavian 10796 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:45:12
3 Cernescu Alexandru Ioan A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 00:44:04
4 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:42:06
5 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:43:63
7 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:36
8 Sandu Ionut A0192 2001 Tenis Club 2000 00:45:64

Seria: 8
1 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:41:18
2 Bordei Catalin A0025 2001 CSS 2 Bucuresti 00:39:88
3 Busuioc Sorin A0755 2001 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:39:01
5 Suciu Bogdan Adrian A0754 2001 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:39:00
6 Duican Robert A0067 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:56
7 Mindroc Adrian A0121 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:15
8 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:57

Descalificari
1 Oprescu Mihnea
Observatii: lipsa
A0785 2001 CSS 1 Bucuresti 01:02:00
2 Tudor Matei
Observatii:
A0432 2001 CSS 1 Bucuresti 01:08:79
3 Cosug Andrei
Observatii: lipsa
11632 2001 NAVI 00:51:98
4 Serdin Cosmin
Observatii: lipsa
A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:44:50
5 Popescu Robert
Observatii: lipsa
A0173 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:26

Proba 25 50 metri fluture - 8 ani - Fete (24 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Carata Alexia Antonia A0350 2003 CSS 1 Bucuresti 01:31:91
4 Cozma Sanziana Maria A0555 2003 Bucharest Sport Club 01:20:27
5 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 01:22:49
6 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 01:26:73
8 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 01:11:22
2 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 01:09:85
3 Ionescu Laura A0737 2003 Bucharest Sport Club 01:08:94
4 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:42
5 Mardare Madalina A0537 2003 Skills Sports 2009 01:08:19
6 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 01:09:70

Seria: 3
1 Vasile Theodora Elena A0654 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
2 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:58:87
3 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:54:99
4 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:49:00
5 Artene Maria Raluca A0756 2003 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:50:00
7 Bahrin Raluca Ilinca A0349 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:00
8 Ichim Alexia A0611 2003 Bucharest Sport Club 01:04:02

Descalificari
1 Zamfirescu Stanca Maria
Observatii: lipsa
A0250 2003 NAVI 01:22:72
2 Vasilescu Anca
Observatii: lipsa
A0772 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Iliescu Denisa Cristina
Observatii: lipsa
A0323 2003 CSS Dinamo 01:10:00
4 Sandu Ana Maria
Observatii:
A0539 2003 Steaua CSA 01:12:62
5 Vasilescu Guiu Anca
Observatii:
12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:00

Proba 26 50 metri fluture - 9 ani - Fete (29 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 99:99:99
3 NIM NIM A0752 2002 NAVI 99:99:99
4 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:17
5 Bejenaru Catinca A0360 2002 CSS 1 Bucuresti 01:29:74
6 Chiriac Elena A0454 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Corcoveanu Mara A0361 2002 CSS 1 Bucuresti 01:12:74
2 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 01:10:00
3 Rhfir Maria A0638 2002 Bucharest Sport Club 01:07:40
4 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:12
5 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 01:06:75
6 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 01:08:47
7 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:31
8 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:94

Seria: 3
1 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:81
2 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:00
3 Soleanu Maria Anastasia A0786 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
4 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:57:52
5 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:64
6 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:27
7 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:65
8 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 01:05:63

Seria: 4
1 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:54:74
2 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:51:54
3 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:47:63
4 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:43:31
5 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:45:40
6 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:48:69
7 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 00:54:74
8 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:54:94

Proba 27 50 metri fluture - 10 ani - Fete (42 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Voicu Daria A0775 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:27
3 Tutila Cristina Maria A0363 2001 CSS 1 Bucuresti 01:08:05
4 Boca Mara A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:00
5 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 01:02:45
6 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:28

Seria: 3
1 Pakir Aysa Carina A0159 2001 Delfinul Bucuresti 00:58:22
2 Serbanoiu Clara A0765 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:57:20
3 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:79
4 Ilie Ioana Alexa A0547 2001 CS Free Style 00:55:46
5 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:55:46
6 Ghinea Dunia Luciana A0371 2001 CSS 1 Bucuresti 00:56:25
7 Ticu Marian Antonia Francesca A0214 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:55

Seria: 4
1 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:54:93
2 Popescu Andreea A0763 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:54:80
5 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:40
6 Grigore Gabriela A0764 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:52:10
7 Stancu Maria A0205 2001 Bucharest Sport Club 00:54:90
8 Duran Laura Mihaela A0369 2001 CSS 1 Bucuresti 00:54:96

Seria: 5
1 Stanca Iulia Maria 11631 2001 NAVI 00:50:84
3 Stan Denisa A0648 2001 NAVI 00:48:52
4 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:48:45
5 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:48:52
6 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Delfinul Bucuresti 00:49:54
7 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:50:79
8 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:50:98

Seria: 6
1 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:46:35
2 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:45:38
3 Ilie Maria Miruna A0762 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:42:00
4 Buzea Ana-Maria 11020 2001 NAVI 00:40:20
5 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:41:93
6 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:42:25
7 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:45:71
8 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 00:46:68

Descalificari
1 Raducanu Iuliana Andreea
Observatii: lipsa
A0780 2001 CS Free Style 99:99:99
2 Nita Andreea
Observatii: lipsa
11633 2001 NAVI 99:99:99
3 Pilica Elena Claudia
Observatii:
A0368 2001 CSS 1 Bucuresti 00:59:10
4 Bunea Rut
Observatii: lipsa
11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:73
5 Muca Andreea Maria
Observatii:
A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:03
6 Petcu Teona
Observatii: lipsa
A0166 2001 Bucharest Sport Club 00:50:30

Proba 28 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (31 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 99:99:99
3 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:38:11
4 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:61
6 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 01:43:84

Seria: 2
1 Cristea Dragos Ioan A0735 2003 CSS Dinamo 01:20:00
2 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 01:16:56
3 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:07:44
4 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 01:05:13
5 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 01:06:06
6 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 01:11:85
7 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 01:19:76

Seria: 3
2 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 01:03:75
3 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 01:02:31
4 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:78
5 Cosug Radu A0294 2003 NAVI 01:01:56
6 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 01:02:73
8 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 01:05:00

Seria: 4
1 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:32
2 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:52:50
3 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:02
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:15
5 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:48:74
6 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:52:00
7 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CS Free Style 00:54:19
8 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:56:64

Descalificari
1 Dinca Raducu Alex
Observatii: lipsa
A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Asladolahi Arian
Observatii: lipsa
A0572 2003 Bucharest Sport Club 01:34:68
3 Delcea Eduard
Observatii: lipsa
A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Vasile Andrei Alexandru
Observatii:
A0293 2003 NAVI 01:25:26
5 Meghea Dominic Andrei
Observatii:
12772 2003 CSS Dinamo 01:05:00
6 Lupu Cosmin Cristian
Observatii:
A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 01:05:00

Proba 29 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Rath Razvan A0535 2002 Club Daimon 99:99:99

Seria: 2
1 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CS Free Style 01:28:25
2 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:25
3 Tutui Antonio Gabriel A0411 2002 CSS 1 Bucuresti 01:22:83
4 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:60
5 Petroff Andrei A0333 2002 C S Intersport 2004 01:21:01
6 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:41
7 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:70

Seria: 3
3 Rosca Cristian A0416 2002 CSS 1 Bucuresti 01:09:32
5 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 01:08:89
6 Toma Marian Andrei A0415 2002 CSS 1 Bucuresti 01:11:28
7 Ionescu Marius Cristian A0504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:28
8 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:66

Seria: 4
2 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 01:02:13
3 Musat Gabriel A0414 2002 CSS 1 Bucuresti 01:01:00
5 Constantinescu Andrei A0406 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
6 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 01:01:12
7 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:89
8 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:30

Seria: 5
1 Man Paul Gabriel A0619 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:00
2 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:58:87
3 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:42
4 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:55:62
5 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:61
6 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:55
8 Gheorghiescu Bogdan Florin A0424 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:00

Seria: 6
1 Sava Radu Bogdan A0425 2002 CSS 1 Bucuresti 00:53:77
3 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:00
5 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:77
6 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:51:16
7 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:52:60
8 Marin Stefan A0126 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:18

Seria: 7
1 Gorea Vlad Andrei A0427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:05
2 Ionescu Victor A0326 2002 CSS Dinamo 00:48:40
3 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:39:36
5 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:38:83
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:45:68
7 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:48:64
8 Martin Maximilian 10176 2002 Liceul Sportiv Pitesti 00:50:00

Descalificari
1 Mihaila Stefan
Observatii: lipsa
A0653 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Coman Stefan Razvan
Observatii: lipsa
A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:83
3 Roceanu Andrei
Observatii: lipsa
A0309 2002 NAVI 01:14:58
4 Vlad Claudiu Ionut
Observatii: lipsa
A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:11
5 Petrescu Cristian
Observatii: lipsa
A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:58
6 Dinculescu Calin Victor
Observatii: lipsa
A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 01:06:00
7 Popescu Andrei Florin
Observatii:
A0410 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
8 Georgescu Mihai Alexandru
Observatii: lipsa
A0079 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:00
9 Rosu Sergiu
Observatii: lipsa
A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:47
10 Bera Robert Alexandru
Observatii:
A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:61
11 Stan Leon
Observatii:
11929 2002 NAVI 00:38:80

Proba 30 50 metri fluture - 10 ani - Baieti (53 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 01:14:06
5 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 01:20:60
6 Sanda Marius A0770 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:11
2 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:13
3 Crisan Maxim JR A0541 2001 Steaua CSA 01:01:21
4 Moise Gabriel A0431 2001 CSS 1 Bucuresti 00:59:60
5 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 01:00:97
6 Stanescu Vlad Andrei A0322 2001 Delfinul Bucuresti 01:02:60

Seria: 3
1 Petran George Stelian A0336 2001 C S Intersport 2004 00:58:88
2 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Median Bucuresti 00:57:37
3 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:05
4 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:56:00
5 Itul-Toderesc Octavian A0435 2001 CSS 1 Bucuresti 00:56:02
6 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:56:12
7 Ciuca Matei Alexandru A0044 2001 C S Intersport 2004 00:58:84
8 Ionescu Vlad Andrei A0434 2001 CSS 1 Bucuresti 00:59:00

Seria: 4
1 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:36
2 Vlad Denis Andrei A0517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:42
3 Popescu Vlad Marian A0176 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:33
4 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:51:45
6 Ciobanescu David 11547 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:54:00
7 Bucurescu Victor A0760 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:54:70
8 Ilie Radu A0101 2001 NAVI 00:55:84

Seria: 5
1 Androne Corneliu Cristian A0429 2001 CSS 1 Bucuresti 00:51:32
2 Radu Octavian 10796 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:50:47
3 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 00:49:07
4 Sandu Ionut A0192 2001 Tenis Club 2000 00:46:34
5 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:48:46
6 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:49:41
7 Becheru Stefan Lucian Emil A0430 2001 CSS 1 Bucuresti 00:50:59
8 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:51:42

Seria: 6
1 Bordei Catalin A0025 2001 CSS 2 Bucuresti 00:44:30
2 Motas Cristian A0139 2001 Steaua CSA 00:43:95
3 Mureseanu Cosmin A0141 2001 Bucharest Sport Club 00:42:00
4 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:41:57
5 Mustata Claudiu Antonio Nicola A0143 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:65
6 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:70
7 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:16
8 Cernescu Alexandru Ioan A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 00:45:21

Seria: 7
1 Busuioc Sorin A0755 2001 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:40:00
2 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:39:54
3 Suciu Bogdan Adrian A0754 2001 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:39:00
5 Duican Robert A0067 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:78
6 Mindroc Adrian A0121 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:21
8 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 00:41:43

Descalificari
1 Dragomir Andrei Ionut
Observatii:
A0536 2001 Club Daimon 99:99:99
2 Cosug Andrei
Observatii: lipsa
11632 2001 NAVI 01:03:36
3 Lungu Ionel
Observatii: lipsa
A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:36
4 Iorga Sebastian
Observatii:
A0759 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:52:80
5 Popescu Robert
Observatii: lipsa
A0173 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:20
6 Serdin Cosmin
Observatii: lipsa
A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:39:60

Proba 31 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Fete (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 1 Miruna Lucia Maria Iordache, Maria Petrescu, Catalina Colcer, Anna Maria Nahed, 2003 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Ioana Stere, Sanziana Maria Cozma, Alexia Ichim, Laura Ionescu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 2 Anca Vasilescu Guiu, Alexia Antonia Carata, Mihaela Grigoroiu, Raluca Ilinca Bahrin, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 32 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Cristina Daniela Pavel, Sabina Nicoleta Tudorache, Naomi Cergan, Ana Maria Diaconu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Meg-Lidia Guias, Daria Mataoanu, Patricia Mihaela Codarleanu, Maria Rhfir, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Andreea Ramona Dragoi, Ana Mustatea, Ioana Gadea, Sara Danciu, 2002 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Mara Corcoveanu, Alexia Maria Georgescu, Maria Anastasia Soleanu, Ioana Alexandra Piedemonte, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 4 Cristina Erika Mocanu, Maria Ioana Jiman, Maria Sapcaliu, Nicoleta Gujan, 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Stafeta 6 Elena Chiriac, Andra Mihaela Macoveiciuc, Maria Ilinca Tota, Rebecca Chelu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 33 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Irina Alexandra Tomuta, Mara Boca, Maria Ioana Pana, Amalia Gabriela Crismaru, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Aysa Carina Pakir, Denisa Mariana Costea, Andreea Miruna Postolache, Bianca Nicoleta Vochitoaia, 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Denisa Stan, Claudia Gadea, Ana-Maria Buzea, Theodora Dragan, 2001 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Elena Maria Kokkinakis, Jasminne Anne Marie Ivan, Laura Mihaela Duran, Elena Ioana Chiss, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 4 Gabriela Grigore, Andreea Popescu , Maria Miruna Ilie, Clara Serbanoiu, 2001 Liceul Sportiv Pitesti 99:99:99
7 Stafeta 6 Antonia Francesca Ticu Marian, Mihaela Stan, Andreea Maria Muca, Elisa Andreea Costache, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Stafeta 8 Adriana Davidescu, Corina Ionescu, Andreea Belu, Roberta Rusu, 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 34 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Baieti (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Vasileios Kokkinakis, Raducu Alex Dinca, Andrei David, Luca Andrei Macovei, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Andrei Alexandru Vasile, Matei Stefan Avram, Luca Ioan Morariu, Radu Cosug, 2003 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Vlad Alexandru Badulescu, Radu Tudor, Ionut Vlasie, Eduard Delcea, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 4 Andrei Grigore, Andrei Catalin Baciu, Markus Stoltz, Tobias George Dumitrache, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 35 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Gabriel Hliban, Andrei Vlad Tite, David Marius Teodor Zamfir, Suero Christian Ples, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Eric Mocanu, Alecsandru Christian Radulescu, Andrei Popa, Alexandru Daniel Voica, 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Stafeta 3 Cristian Dumitru Neacsu, Richard Alexandru Petre, Robert Cristian Sandu, Bogdan Florin Gheorghiescu, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Edward Minciu, Andrei Cristian Balaceanu, Liviu Alexandru Coman, Leon Stan, 2002 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Cristi Marian Siminescu, Luca Vlad Dimitriu, Radu Bogdan Sava, Vlad Andrei Gorea, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 4 Marian Andrei Toma, Cristian Rosca, Robert Alexandru Bera, Andrei Florin Popescu, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Stafeta 6 Fabian Valentin Basalau, Sergiu Marfon, Stefan Marin, Matei Ioan Lemnaru, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 36 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Gabriel Ioan Dumitrache, Adrian Mindroc, Robert Duican, Claudiu Antonio Nicola Mustata, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Stefan Marius Vasile, Ionel Lungu, Vlad Marian Popescu, Lucian Andrei Valle, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 David Ciobanescu, Sebastian Iorga, Victor Bucurescu, Octavian Radu, 2001 Liceul Sportiv Pitesti 99:99:99
4 Stafeta 1 Radu Ilie, Mihnea Ionescu, Rares Marinica, Florin Cardasol, 2001 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Gabriel Moise, Stefan Lucian Emil Becheru, Alexandru Ioan Cernescu, Corneliu Cristian Androne, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 4 Alexandru Hancu, Luca Solea, Ionut Sandu, Giulio Marco Vlad, 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Stafeta 6 Robert Constantin Miu, Denis Andrei Vlad, Bogdan Alexandru Cismas, Luca Andrei Rosmenteniuc, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99