Rezultatele finale pentru Concurs Poliatlon - Faza pe Municipiu copii 9-10-11 ani, Editia 2015

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (9 ani) M

1 Constantinescu Alexandru Performer 00:32:82 Timp 1514 Cod 9 Puncte
2 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 00:33:25 Timp 1698 Cod 7 Puncte
3 Curecheriu Alexandru Gabriel YST Sport Club 00:33:30 Timp 2162 Cod 6 Puncte
4 Postelnicu George Alexandru Renovatio S.C. 00:34:10 Timp 1494 Cod 5 Puncte
5 Antimiu Iulian C.S. Barracuda Campina 00:34:21 Timp 2254 Cod 4 Puncte
6 Scortea Teofil Aqua Team 00:34:34 Timp 1332 Cod 3 Puncte
7 Iaschiu Andrei Aqua Team 00:34:44 Timp 1724 Cod 2 Puncte
8 Bogdan David Atack Team 00:35:01 Timp 1492 Cod 1 Puncte
9 Sediq Edris Aqua Team 00:35:27 Timp 3032 Cod 0 Puncte
10 Istrate Luca Mihnea Aqua Team 00:35:34 Timp 1513 Cod 0 Puncte
11 Cojocaru Stefan C.S. Barracuda Campina 00:35:71 Timp 1673 Cod 0 Puncte
12 Rosca Mihnea Ionut Steaua CSA 00:36:00 Timp 2490 Cod 0 Puncte
13 Birghilescu Alexandru Steaua CSA 00:36:08 Timp 1948 Cod 0 Puncte
14 Constantin Eduard Andrei CSS 4 Bucuresti 00:36:45 Timp 1914 Cod 0 Puncte
15 Seksi Luca Steaua CSA 00:36:46 Timp 2401 Cod 0 Puncte
16 Culea Petre Cristian CSS 1 Bucuresti 00:36:56 Timp 1614 Cod 0 Puncte
17 Pisoschi Matei Valeriu Steaua CSA 00:36:56 Timp 1474 Cod 0 Puncte
18 Dragomir David Renovatio S.C. 00:36:58 Timp 2326 Cod 0 Puncte
19 Breazu Luca Ioan Aqua Team 00:36:82 Timp 1725 Cod 0 Puncte
20 Bucur Andreas Alin Aqua Sport Citius 00:36:85 Timp 2319 Cod 0 Puncte
21 Tataru Bogdan Pavel Aqua Team 00:36:90 Timp 1983 Cod 0 Puncte
22 Andrei Mihai Alexandru Aqua Team 00:37:14 Timp 2269 Cod 0 Puncte
23 Mihalache Vlad Stefan Aqua Sport Citius 00:37:34 Timp 2979 Cod 0 Puncte
24 Anghel Horia Petru Bucharest Sport Club 00:37:46 Timp 2635 Cod 0 Puncte
25 Matei Vlad Alexandru Aqua Sport Citius 00:37:46 Timp 3159 Cod 0 Puncte
26 Muraru Kaan Stefan Bucharest Sport Club 00:37:52 Timp 2005 Cod 0 Puncte
27 Beleuz Luca Renovatio S.C. 00:37:91 Timp 2471 Cod 0 Puncte
28 Dan Tudor YST Sport Club 00:37:93 Timp 2004 Cod 0 Puncte
29 Predila Robert Cristian Aqua Life 00:38:58 Timp 2475 Cod 0 Puncte
30 Vasile Marius Stefan Bucharest Sport Club 00:39:39 Timp 1516 Cod 0 Puncte
31 Gurau Alexandru Mihai CSS 4 Bucuresti 00:39:47 Timp 1636 Cod 0 Puncte
32 Csendes Laszlo Igor Steaua CSA 00:39:79 Timp 1502 Cod 0 Puncte
33 Soare Manuel Nicolas Aquis Bucuresti 00:39:85 Timp 3213 Cod 0 Puncte
34 Neagu Tudor Cristian Andrei CSS 4 Bucuresti 00:40:29 Timp 1455 Cod 0 Puncte
35 Iancu Dan Cristian YST Sport Club 00:40:46 Timp 2317 Cod 0 Puncte
36 Cristescu Nicolae Octavian Aqua Life 00:40:77 Timp 2484 Cod 0 Puncte
37 Vasilescu Cristian Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:40:77 Timp 2171 Cod 0 Puncte
38 Duta Robert Mihai Bucharest Sport Club 00:40:91 Timp 3024 Cod 0 Puncte
39 Rosu Marius Aqua Team 00:40:92 Timp 1515 Cod 0 Puncte
40 Barbu Luis Aqua Sport Citius 00:41:04 Timp 2975 Cod 0 Puncte
41 Ciutacu Mihnea Andrei Median Bucuresti 00:41:17 Timp 1721 Cod 0 Puncte
42 Mocanu Mihai Delfinul Bucuresti 00:41:18 Timp 1761 Cod 0 Puncte
43 Fleschiu David Atack Team 00:41:23 Timp 3218 Cod 0 Puncte
44 Beleuz Andrei Renovatio S.C. 00:41:27 Timp 2472 Cod 0 Puncte
45 Mihaescu Calin Aqua Sport Citius 00:41:43 Timp 2974 Cod 0 Puncte
46 Gafa Robert Bucharest Sport Club 00:41:66 Timp 3023 Cod 0 Puncte
47 Matei Razvan Aqua Sport Citius 00:41:85 Timp 3160 Cod 0 Puncte
48 Barnea Dragos Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:42:06 Timp 2794 Cod 0 Puncte
49 Stefanescu Rares Andrei CSS 1 Bucuresti 00:42:26 Timp 2495 Cod 0 Puncte
50 Zaman David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:42:30 Timp 2803 Cod 0 Puncte
51 Buhoci Octavian Stefan Bucharest Sport Club 00:42:38 Timp 3149 Cod 0 Puncte
52 Costescu Stefan Atack Team 00:42:45 Timp 2554 Cod 0 Puncte
53 Cristea Eduard Andrei Bucharest Sport Club 00:43:12 Timp 1696 Cod 0 Puncte
54 Marinescu Vlad Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:43:43 Timp 2802 Cod 0 Puncte
55 Voicu Catalin Aqua Team 00:43:68 Timp 2613 Cod 0 Puncte
56 Silaghi Alexandru Sebastian CSS 4 Bucuresti 00:43:74 Timp 1504 Cod 0 Puncte
57 Cirimpei Luca Ciprian Steaua CSA 00:44:17 Timp 2277 Cod 0 Puncte
58 Ion David Alexandru Steaua CSA 00:44:87 Timp 3252 Cod 0 Puncte
59 Zapuc Stefan Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 00:45:00 Timp 2804 Cod 0 Puncte
60 Sugaru Rares CSS 2 Bucuresti 00:45:71 Timp 2544 Cod 0 Puncte
61 Cojocaru Andrei Serban Aqua Sport Citius 00:45:75 Timp 2973 Cod 0 Puncte
62 Iancu Razvan Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:45:96 Timp 2799 Cod 0 Puncte
63 Botez Dragos Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:46:33 Timp 2069 Cod 0 Puncte
64 Guta David Renovatio S.C. 00:46:68 Timp 3935 Cod 0 Puncte
65 Manole Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:46:75 Timp 3532 Cod 0 Puncte
66 Veres Alessio Steaua CSA 00:47:70 Timp 3913 Cod 0 Puncte
67 Badea Stefan Aqua Life 00:47:85 Timp 3482 Cod 0 Puncte
68 Costache Eduard Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:48:32 Timp 2795 Cod 0 Puncte
69 Ficiu Bogdan Andrei CSS 1 Bucuresti 00:48:65 Timp 3475 Cod 0 Puncte
70 Milosoiu Andrei Aqua Sport Citius 00:50:28 Timp 3916 Cod 0 Puncte
71 Ionescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:52:49 Timp 2800 Cod 0 Puncte
72 Stanciu Vlad YST Sport Club 00:53:17 Timp 3924 Cod 0 Puncte
73 Dawara Ali Colegiul "Emil Racovita" 00:53:60 Timp 2796 Cod 0 Puncte
74 Grigore Sebastian Philip Dumitru Colegiul "Emil Racovita" 00:54:17 Timp 2798 Cod 0 Puncte
75 Popa Matei Delfinul Bucuresti 00:57:05 Timp 3188 Cod 0 Puncte
76 Ghitan Valentin Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:58:90 Timp 2797 Cod 0 Puncte
77 Ghiocel Cristian Andrei Bucharest Sport Club 00:59:05 Timp 3940 Cod 0 Puncte
78 Antonie Victor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:03:12 Timp 2793 Cod 0 Puncte
79 Vasilescu Danut YST Sport Club 01:13:68 Timp 3483 Cod 0 Puncte
80 Tuchila Ionut Alexandru Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2838 Cod 0 Puncte
81 Noe Loschi Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3942 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (9 ani) F

1 Stirbu Ioana Maria Performer 00:32:81 Timp 1833 Cod 9 Puncte
2 Fabian Sara Julia Performer 00:33:89 Timp 2522 Cod 7 Puncte
3 Menciu Ioana Maria Bucharest Sport Club 00:33:92 Timp 1952 Cod 6 Puncte
4 Dragomir Ioana C.S. Barracuda Campina 00:34:39 Timp 2258 Cod 5 Puncte
5 Aslam Andra Aqua Team 00:35:03 Timp 235 Cod 4 Puncte
6 Dinu Bianca Stefania Maria Aqua Team 00:35:65 Timp 1828 Cod 3 Puncte
7 Dumitrescu Alexandra Corina Aqua Team 00:35:69 Timp 2274 Cod 2 Puncte
8 Chirita Clara Maria Aqua Team 00:35:79 Timp 1986 Cod 1 Puncte
9 Dragomir Miruna Winner Pitesti 00:35:96 Timp 1750 Cod 0 Puncte
10 Radulescu Lucia Elena Colegiul "Emil Racovita" 00:36:01 Timp 2053 Cod 0 Puncte
11 Rauta Carla Maria Aqua Team 00:36:31 Timp 1989 Cod 0 Puncte
12 Neagu Ioana Rebecca Bucharest Sport Club 00:36:46 Timp 1510 Cod 0 Puncte
13 Oprea Maria Florentina Bucharest Sport Club 00:36:99 Timp 1723 Cod 0 Puncte
14 Piper Andreea Madalina Aqua Sport Citius 00:37:24 Timp 2163 Cod 0 Puncte
15 Stroe Ana Maria Bucharest Sport Club 00:37:45 Timp 1511 Cod 0 Puncte
16 Radulescu Alexandra Delfinul Bucuresti 00:37:50 Timp 2583 Cod 0 Puncte
17 Frasineanu Rebeca Aqua Sport Citius 00:37:77 Timp 2947 Cod 0 Puncte
18 Visan Maya Maria Bucharest Sport Club 00:37:85 Timp 2268 Cod 0 Puncte
19 Pop Hora Lucia CSS 2 Bucuresti 00:38:16 Timp 1950 Cod 0 Puncte
20 Bescheret Anca Aqua Team 00:38:21 Timp 2464 Cod 0 Puncte
21 Preda Maria Amelie Steaua CSA 00:38:29 Timp 2477 Cod 0 Puncte
22 Florea Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:38:39 Timp 2027 Cod 0 Puncte
23 Sebe Andra Miruna Steaua CSA 00:38:46 Timp 3117 Cod 0 Puncte
24 Cristea Theea Maria Bucharest Sport Club 00:38:62 Timp 2603 Cod 0 Puncte
25 Taranu Cristina Bucharest Sport Club 00:38:63 Timp 1695 Cod 0 Puncte
26 Craiu Ioana Aqua Team 00:38:84 Timp 1753 Cod 0 Puncte
27 Nitu Anna Denisa Colegiul "Emil Racovita" 00:39:07 Timp 2808 Cod 0 Puncte
28 Blejan Alexandra Maria Bucharest Sport Club 00:39:09 Timp 2006 Cod 0 Puncte
29 Shvet Ilinca Aqua Sport Citius 00:39:14 Timp 2783 Cod 0 Puncte
30 Ilie Daria Maria Steaua CSA 00:39:24 Timp 2478 Cod 0 Puncte
31 Petrescu Mircea Sara Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:39:27 Timp 2393 Cod 0 Puncte
32 Gherman Ioana Obswim 00:39:76 Timp 2227 Cod 0 Puncte
33 Comarniceanu Ana Delfinul Bucuresti 00:39:91 Timp 1855 Cod 0 Puncte
34 Savulescu Ana Teodora Steaua CSA 00:39:95 Timp 2481 Cod 0 Puncte
35 Bunea Thea Damaris Colegiul "Emil Racovita" 00:40:31 Timp 2391 Cod 0 Puncte
36 Ciocan Teodora Marina Steaua CSA 00:40:65 Timp 2287 Cod 0 Puncte
37 Stupinean Akinyi Isabelle Colegiul "Emil Racovita" 00:40:66 Timp 2810 Cod 0 Puncte
38 Pavel Patricia Bucharest Sport Club 00:40:97 Timp 3053 Cod 0 Puncte
39 Avram Delia Aqua Sport Citius 00:41:05 Timp 2950 Cod 0 Puncte
40 Mnajed Sara Colegiul "Emil Racovita" 00:41:14 Timp 2807 Cod 0 Puncte
41 Nistor Gabriela Maria Aqua Sport Citius 00:41:21 Timp 1972 Cod 0 Puncte
42 Iordan Alessia Steaua CSA 00:41:37 Timp 2492 Cod 0 Puncte
43 Ivan Ioana Diana CSS 1 Bucuresti 00:41:38 Timp 2165 Cod 0 Puncte
44 Anton Sara Aqua Sport Citius 00:41:42 Timp 2782 Cod 0 Puncte
45 Meresescu Irina Aqua Team 00:41:65 Timp 3026 Cod 0 Puncte
46 Grosu Maria Steaua CSA 00:42:02 Timp 1775 Cod 0 Puncte
47 Milita Iasmin Ana Steaua CSA 00:42:15 Timp 2479 Cod 0 Puncte
48 Popa Miruna Atack Team 00:42:49 Timp 2577 Cod 0 Puncte
49 Lazar Simona Marina Steaua CSA 00:43:39 Timp 1485 Cod 0 Puncte
50 Dumitrescu Georgiana Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:44:30 Timp 2024 Cod 0 Puncte
51 Pana Raluca Steaua CSA 00:44:37 Timp 2431 Cod 0 Puncte
52 Iordache Iris Renovatio S.C. 00:44:92 Timp 2473 Cod 0 Puncte
53 Radu Miruna Bucharest Sport Club 00:45:80 Timp 2837 Cod 0 Puncte
54 Ivan Carina Maria CSS Dinamo 00:45:87 Timp 3254 Cod 0 Puncte
55 Cristal Trindade Sofia YST Sport Club 00:46:11 Timp 3485 Cod 0 Puncte
56 Taslaoanu Catalina Steaua CSA 00:47:76 Timp 2818 Cod 0 Puncte
57 Danila Natalia Stefania Steaua CSA 00:48:44 Timp 3118 Cod 0 Puncte
58 Lazzetti Elisa Maria Aqua Sport Citius 00:49:32 Timp 3174 Cod 0 Puncte
59 Nicolae Andreea Maria CSS 2 Bucuresti 00:50:60 Timp 2540 Cod 0 Puncte
60 Guta Eva Renovatio S.C. 00:52:85 Timp 3936 Cod 0 Puncte
61 Golea Sara Delfinul Bucuresti 00:53:94 Timp 3265 Cod 0 Puncte
62 Grigoras Anda Elena Obswim 00:55:47 Timp 2234 Cod 0 Puncte
63 Mares Stefania Delfinul Bucuresti 00:56:27 Timp 3920 Cod 0 Puncte
64 Timbus Alexandra Maria Renovatio S.C. 00:58:61 Timp 1823 Cod 0 Puncte
65 Neagu Amalia Obswim 00:59:66 Timp 3907 Cod 0 Puncte
66 Lazar Camelia Florentina Aquis Bucuresti 01:02:04 Timp 3215 Cod 0 Puncte
67 Stan Gabriela Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:06:62 Timp 2812 Cod 0 Puncte
68 Lupu Maria Anesia Obswim 01:12:43 Timp 3908 Cod 0 Puncte
69 Geala Ana Maria Steaua CSA 99:99:99 Timp 2995 Cod 0 Puncte
70 Manta Daria YST Sport Club 99:99:99 Timp 3484 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (10 ani) M

1 Enache Andrei Performer 00:30:55 Timp 808 Cod 9 Puncte
2 Nataprazu Luca Mihai Aqua Team 00:30:92 Timp 272 Cod 7 Puncte
3 Pandele Alexandru Edward Aqua Team 00:31:02 Timp 1124 Cod 6 Puncte
4 Balanescu Filip Andrei Performer 00:31:16 Timp 1672 Cod 5 Puncte
5 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:31:49 Timp 1651 Cod 4 Puncte
6 Chiriac Alexandru C.S. Barracuda Campina 00:31:81 Timp 2155 Cod 3 Puncte
7 Budiaci Vladimir Stefan Performer 00:32:09 Timp 1852 Cod 2 Puncte
8 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 00:32:18 Timp 1519 Cod 1 Puncte
9 Stancu Vlad Stefan CSS 1 Bucuresti 00:32:26 Timp 829 Cod 0 Puncte
10 Mares Dominique Gabriel Steaua CSA 00:32:35 Timp 2404 Cod 0 Puncte
11 Andronic Ionut Adrian Aqua Sport Citius 00:32:49 Timp 1308 Cod 0 Puncte
12 Stoian Gabriel Razvan Steaua CSA 00:32:62 Timp 1297 Cod 0 Puncte
13 Dumitru Mario Eduard Bucharest Sport Club 00:32:71 Timp 2505 Cod 0 Puncte
14 Vasilescu Stefan CSS 1 Bucuresti 00:33:11 Timp 1556 Cod 0 Puncte
15 Malus Cristian Ionut Aqua Sport Citius 00:33:23 Timp 1251 Cod 0 Puncte
16 Georgescu Alexandru Bucharest Sport Club 00:33:65 Timp 2381 Cod 0 Puncte
17 Pricop Vlad Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:33:80 Timp 2050 Cod 0 Puncte
18 Mihai David Bucharest Sport Club 00:33:98 Timp 2503 Cod 0 Puncte
19 Andrei Luca Mihai Bucharest Sport Club 00:34:00 Timp 1377 Cod 0 Puncte
20 Vlasceanu Antonio Atack Team 00:34:01 Timp 1491 Cod 0 Puncte
21 Tanase Jonathan Cristian Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 00:34:29 Timp 1404 Cod 0 Puncte
22 Andron Teodor YST Sport Club 00:34:33 Timp 3926 Cod 0 Puncte
23 Tutuianu Sebastian Colegiul "Emil Racovita" 00:34:59 Timp 1890 Cod 0 Puncte
24 Terteleac Tiberiu Renovatio S.C. 00:34:59 Timp 1735 Cod 0 Puncte
25 Cornaciu Stefan Aqua Team 00:34:60 Timp 2075 Cod 0 Puncte
26 Mihailescu Marian Andrei Aqua Team 00:34:64 Timp 2265 Cod 0 Puncte
27 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 00:34:71 Timp 1837 Cod 0 Puncte
28 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 00:34:76 Timp 1703 Cod 0 Puncte
29 Georgeoni Calin Andrei Aqua Team 00:34:95 Timp 1375 Cod 0 Puncte
30 Dumitru Mihai Virgiliu Aqua Team 00:35:04 Timp 1728 Cod 0 Puncte
31 Niculae Alexei Aqua Team 00:35:13 Timp 2266 Cod 0 Puncte
32 Rusu Eduard Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:35:14 Timp 1892 Cod 0 Puncte
33 Tutugan Mihai Cristian Bucharest Sport Club 00:35:23 Timp 2637 Cod 0 Puncte
34 Curariu Luca Victor Aqua Sport Citius 00:35:38 Timp 273 Cod 0 Puncte
35 Stoica Emilian Colegiul "Emil Racovita" 00:35:41 Timp 1889 Cod 0 Puncte
36 Sendroiu Vlad Alexandru Performer 00:35:47 Timp 3114 Cod 0 Puncte
37 Paraschiv Mario Aqua Team 00:35:48 Timp 2459 Cod 0 Puncte
38 Stefanache Alexandru Mario Colegiul "Emil Racovita" 00:35:53 Timp 1462 Cod 0 Puncte
39 Pasa Ungurianu Luca Aqua Sport Citius 00:35:60 Timp 2323 Cod 0 Puncte
40 Enculesei Razvan Rares CSS 1 Bucuresti 00:35:67 Timp 2394 Cod 0 Puncte
41 Onea Aris Cristian Antonio Colegiul "Emil Racovita" 00:35:86 Timp 1891 Cod 0 Puncte
42 Adam Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 00:36:04 Timp 2454 Cod 0 Puncte
43 Grigoras Stefan Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:36:15 Timp 2028 Cod 0 Puncte
44 Dragu Filip Sebastian Aqua Sport Citius 00:36:15 Timp 2589 Cod 0 Puncte
45 Stoican Nicolae Aqua Team 00:36:23 Timp 651 Cod 0 Puncte
46 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 00:36:39 Timp 1456 Cod 0 Puncte
47 Trandafir Eric Nicolae Steaua CSA 00:36:46 Timp 3318 Cod 0 Puncte
48 Lepus Vlad Gabriel Aqua Team 00:36:55 Timp 1105 Cod 0 Puncte
49 Ungureanu Sergiu Stefan Bucharest Sport Club 00:36:58 Timp 2263 Cod 0 Puncte
50 Marincea David Aqua Sport Citius 00:36:64 Timp 2590 Cod 0 Puncte
51 Boboc Emanoel Florin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:36:70 Timp 2026 Cod 0 Puncte
52 Bujor Stefan Aqua Sport Citius 00:36:76 Timp 2489 Cod 0 Puncte
53 Radu David Colegiul "Emil Racovita" 00:36:86 Timp 2433 Cod 0 Puncte
54 Lazar Andrei Steaua CSA 00:37:03 Timp 1844 Cod 0 Puncte
55 Melianu Nicolae Cristian Steaua CSA 00:37:03 Timp 2036 Cod 0 Puncte
56 Draghici Alexandru Viorel Colegiul "Emil Racovita" 00:37:22 Timp 2168 Cod 0 Puncte
57 Iosip Matei Andrei Performer 00:37:30 Timp 1834 Cod 0 Puncte
58 Dorobantu Albu Denis Florian Colegiul "Emil Racovita" 00:37:43 Timp 2072 Cod 0 Puncte
59 Puiu Dragos Ioan Steaua CSA 00:37:45 Timp 2403 Cod 0 Puncte
60 Preotu Luca Ioan Performer 00:37:67 Timp 1281 Cod 0 Puncte
61 Paraschiv Razvan Nicolas Steaua CSA 00:37:81 Timp 2279 Cod 0 Puncte
62 Vasile Nicolas Daniel Colegiul "Emil Racovita" 00:37:98 Timp 2020 Cod 0 Puncte
63 Ursu Tudor Nicolae Aqua Team 00:37:98 Timp 2267 Cod 0 Puncte
64 Mindroc Marius Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:38:04 Timp 2018 Cod 0 Puncte
65 Dumitrescu Vladimir Aqua Sport Citius 00:38:10 Timp 2588 Cod 0 Puncte
66 Patrascu Bogdan Atack Team 00:38:36 Timp 2828 Cod 0 Puncte
67 Talagai Matei Ionut Steaua CSA 00:39:17 Timp 1845 Cod 0 Puncte
68 Mincu Andrei Steaua CSA 00:39:21 Timp 3535 Cod 0 Puncte
69 Cimpeanu Mihai Alexandru CSS 2 Bucuresti 00:39:61 Timp 3193 Cod 0 Puncte
70 Barascu Stefan Rares Colegiul "Emil Racovita" 00:39:76 Timp 2030 Cod 0 Puncte
71 Mura Cristian Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:39:77 Timp 2170 Cod 0 Puncte
72 Surugiu Laurentiu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:39:88 Timp 2015 Cod 0 Puncte
73 Dandareanu Alexandru Bucharest Sport Club 00:39:90 Timp 3561 Cod 0 Puncte
74 Baicu Angelo Patrick Cosmin Bucharest Sport Club 00:40:22 Timp 3025 Cod 0 Puncte
75 Stratulat Mihnea Aquis Bucuresti 00:40:25 Timp 3294 Cod 0 Puncte
76 Ciurea Stefan Performer 00:40:48 Timp 2330 Cod 0 Puncte
77 Stoica Tudor Lucian Colegiul "Emil Racovita" 00:40:64 Timp 2172 Cod 0 Puncte
78 Gogoasa Lucas Ionut Bucharest Sport Club 00:40:64 Timp 1506 Cod 0 Puncte
79 Preda Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:40:94 Timp 2169 Cod 0 Puncte
80 Luca Alexandru Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:41:06 Timp 2167 Cod 0 Puncte
81 Ilie David Florin Steaua CSA 00:41:12 Timp 2488 Cod 0 Puncte
82 Georgescu Bogdan Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:41:34 Timp 2051 Cod 0 Puncte
83 Ion Denis Andrei CSS 4 Bucuresti 00:41:53 Timp 3914 Cod 0 Puncte
84 Costin Carol CSS 4 Bucuresti 00:41:71 Timp 3923 Cod 0 Puncte
85 Constantin David Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:43:24 Timp 2019 Cod 0 Puncte
86 Cretu Catalin Stefan Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:43:64 Timp 2014 Cod 0 Puncte
87 Balaci Alexandru Renovatio S.C. 00:45:67 Timp 3938 Cod 0 Puncte
88 Miuta Enea Rares Alexandru Obswim 00:46:78 Timp 2841 Cod 0 Puncte
89 Ghinescu Andrei Obswim 00:47:19 Timp 2420 Cod 0 Puncte
90 Manta Rares YST Sport Club 00:48:95 Timp 3925 Cod 0 Puncte
91 Calniceanu Ion Mihnea Colegiul "Emil Racovita" 00:49:51 Timp 2049 Cod 0 Puncte
92 Baluta Mihnea Bucharest Sport Club 00:49:98 Timp 3560 Cod 0 Puncte
93 Marcu Sebastian Atack Team 00:52:19 Timp 3545 Cod 0 Puncte
94 Berteanu Andrei Steaua CSA 00:52:73 Timp 3733 Cod 0 Puncte
95 Panaiteanu Alexandru Median Bucuresti 00:53:87 Timp 2820 Cod 0 Puncte
96 Pap Tamas Triumf Bucuresti 00:53:90 Timp 2233 Cod 0 Puncte
97 Diaconu Ionut Adrian Obswim 00:59:22 Timp 3912 Cod 0 Puncte
98 Radu Antonio YST Sport Club 01:03:87 Timp 3927 Cod 0 Puncte
99 Flueras Andrei Ionut Obswim 01:05:77 Timp 3906 Cod 0 Puncte
100 Olteanu Andrei Aqua Life 99:99:99 Timp 2474 Cod 0 Puncte
101 Oana Florin Laurentiu Aqua Life 99:99:99 Timp 2161 Cod 0 Puncte
102 Balica Cosmin Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1411 Cod 0 Puncte
103 Lungu Radu YST Sport Club 99:99:99 Timp 1875 Cod 0 Puncte
104 Tunaru Robert YST Sport Club 99:99:99 Timp 3928 Cod 0 Puncte
105 Valcu David Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2840 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (10 ani) F

1 Marin Ioana Aqua Team 00:31:04 Timp 1524 Cod 9 Puncte
2 Costea Bianca Andreea C.S. Barracuda Campina 00:31:12 Timp 2388 Cod 7 Puncte
3 Dragan Sonia C.S. Barracuda Campina 00:32:13 Timp 1675 Cod 6 Puncte
4 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 00:32:37 Timp 794 Cod 5 Puncte
5 Drog Maria-Bianca Bucharest Sport Club 00:32:93 Timp 2636 Cod 4 Puncte
6 Curcan Alexandra Aqua Sport Citius 00:32:96 Timp 2956 Cod 3 Puncte
7 Calin Andreea Mihaela Bucharest Sport Club 00:33:43 Timp 1701 Cod 2 Puncte
8 Duta Jassmine Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:33:59 Timp 1895 Cod 1 Puncte
9 Gorecki Andra Colegiul "Emil Racovita" 00:33:77 Timp 2295 Cod 0 Puncte
10 Busurca Petra YST Sport Club 00:33:96 Timp 2203 Cod 0 Puncte
11 Constantin Denisa Francesca Aqua Sport Citius 00:34:22 Timp 2485 Cod 0 Puncte
12 Jugureanu Ioana Iris Colegiul "Emil Racovita" 00:34:22 Timp 1897 Cod 0 Puncte
13 Petrache Maria Aqua Team 00:34:51 Timp 2288 Cod 0 Puncte
14 Dumitru Anissia Renovatio S.C. 00:34:55 Timp 2628 Cod 0 Puncte
15 Fudulica Alexandra Maria Aqua Team 00:34:72 Timp 600 Cod 0 Puncte
16 Andrei Eva Aqua Team 00:34:87 Timp 2250 Cod 0 Puncte
17 Petrescu Ilinca Bucharest Sport Club 00:35:29 Timp 811 Cod 0 Puncte
18 Badea Bianca Maria Mihaela Aqua Sport Citius 00:35:33 Timp 2953 Cod 0 Puncte
19 Balanescu Bianca Maria Bucharest Sport Club 00:35:75 Timp 1280 Cod 0 Puncte
20 Lepoutre Emma Renovatio S.C. 00:35:86 Timp 2931 Cod 0 Puncte
21 Trusca Alysa Ilona Aqua Sport Citius 00:35:88 Timp 2954 Cod 0 Puncte
22 Cobianu Denisa Aqua Team 00:36:01 Timp 1678 Cod 0 Puncte
23 Radut Alexandra Maria Steaua CSA 00:36:05 Timp 2824 Cod 0 Puncte
24 Niculita Florentina Diana Aqua Team 00:36:54 Timp 2276 Cod 0 Puncte
25 Bancila Mara Bucharest Sport Club 00:36:67 Timp 802 Cod 0 Puncte
26 Minciu Luiza Maria Bucharest Sport Club 00:36:81 Timp 2305 Cod 0 Puncte
27 Vasile Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:36:87 Timp 1443 Cod 0 Puncte
28 Ulmeanu Iulia Aqua Life 00:36:91 Timp 2322 Cod 0 Puncte
29 Pascal Miruna Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:37:42 Timp 2071 Cod 0 Puncte
30 Ionescu Mara Bucharest Sport Club 00:37:97 Timp 1168 Cod 0 Puncte
31 Pelin Giulia Steaua CSA 00:38:14 Timp 2395 Cod 0 Puncte
32 Ionita Carmen Ana Maria YST Sport Club 00:38:16 Timp 2917 Cod 0 Puncte
33 Ghazal Magida Bucharest Sport Club 00:38:43 Timp 1642 Cod 0 Puncte
34 Dunareanu Alexandra Bucharest Sport Club 00:38:54 Timp 2638 Cod 0 Puncte
35 Manea Andreea Laura Colegiul "Emil Racovita" 00:38:80 Timp 1410 Cod 0 Puncte
36 Ursu Alexandra Renovatio S.C. 00:39:30 Timp 1776 Cod 0 Puncte
37 Grigorescu Thea Steaua CSA 00:39:47 Timp 1905 Cod 0 Puncte
38 Iancu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:39:78 Timp 1896 Cod 0 Puncte
39 Anghel Alice Eugenia Colegiul "Emil Racovita" 00:39:83 Timp 2173 Cod 0 Puncte
40 Solomon Ioana Aqua Team 00:40:40 Timp 1884 Cod 0 Puncte
41 Niculescu Cristina Bucharest Sport Club 00:40:73 Timp 1898 Cod 0 Puncte
42 Ilie Roxana Bucharest Sport Club 00:41:21 Timp 2839 Cod 0 Puncte
43 Iorga Andreea Steaua CSA 00:41:93 Timp 3536 Cod 0 Puncte
44 Mocanu Alexandra Stefania Aqua Sport Citius 00:41:95 Timp 3539 Cod 0 Puncte
45 Baciuca Cristina Ramona Colegiul "Emil Racovita" 00:42:23 Timp 1894 Cod 0 Puncte
46 Matei Anastasia Aqua Team 00:42:24 Timp 2952 Cod 0 Puncte
47 Nitu Maria Mihaela CSS 2 Bucuresti 00:42:56 Timp 3195 Cod 0 Puncte
48 Breahna Alexandra Aqua Life 00:43:38 Timp 2409 Cod 0 Puncte
49 Filip Daria Andreea Aquis Bucuresti 00:43:54 Timp 3903 Cod 0 Puncte
50 Andrei Ana Maria Renovatio S.C. 00:46:56 Timp 3939 Cod 0 Puncte
51 Pausescu Daniela Obswim 00:46:60 Timp 3909 Cod 0 Puncte
52 Secureanu Bianca Ioana Delfinul Bucuresti 00:47:51 Timp 1273 Cod 0 Puncte
53 Tararache Diana Obswim 00:49:02 Timp 3910 Cod 0 Puncte
54 Urucu Bianca Ioana Median Bucuresti 00:49:44 Timp 1615 Cod 0 Puncte
55 Pene Maria Renovatio S.C. 00:50:91 Timp 3546 Cod 0 Puncte
56 Oboroceanu Ioana Alexia CSS 2 Bucuresti 00:53:33 Timp 2541 Cod 0 Puncte
57 Mavromalide Andreea YST Sport Club 00:53:47 Timp 3929 Cod 0 Puncte
58 Neagu Amalia Diana Aquis Bucuresti 01:04:63 Timp 3904 Cod 0 Puncte
59 Benciu Carla Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1499 Cod 0 Puncte
60 Pana Bianca Atack Team 99:99:99 Timp 3918 Cod 0 Puncte
61 Ionescu Daria Atack Team 99:99:99 Timp 3917 Cod 0 Puncte
62 Vladescu Carina Atack Team 99:99:99 Timp 3543 Cod 0 Puncte
63 Marchidanu Ana Maria Andreea Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2060 Cod 0 Puncte
64 Duta Izabela Maria Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 2958 Cod 0 Puncte
65 Solomon Rarinca Bianca CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 3299 Cod 0 Puncte
66 Popa Thea YST Sport Club 99:99:99 Timp 3930 Cod 0 Puncte
67 Belghiru Alexia Lorena Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1315 Cod 0 Puncte
68 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 99:99:99 Timp 1752 Cod 0 Puncte

5. 50 metri liber (11 ani) M

1 Popovici David Aqua Team 00:29:56 Timp 1396 Cod 9 Puncte
2 Ghile Dragos Steaua CSA 00:29:69 Timp 1634 Cod 7 Puncte
3 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 00:29:70 Timp 1412 Cod 6 Puncte
4 Lapadat Cristian Aqua Team 00:29:75 Timp 274 Cod 5 Puncte
5 Nicola Madalin Ionut Aqua Team 00:30:58 Timp 790 Cod 4 Puncte
6 Anghel Darius Costin Bucharest Sport Club 00:30:80 Timp 277 Cod 3 Puncte
7 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:30:93 Timp 725 Cod 2 Puncte
8 Costache Ionut C.S. Barracuda Campina 00:31:63 Timp 1679 Cod 1 Puncte
9 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 00:31:98 Timp 280 Cod 0 Puncte
10 Petrache Darius Aqua Team 00:32:27 Timp 1641 Cod 0 Puncte
11 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:32:30 Timp 376 Cod 0 Puncte
12 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:32:43 Timp 722 Cod 0 Puncte
13 Rosu Patrick Steaua CSA 00:32:67 Timp 1125 Cod 0 Puncte
14 Turta Andrei Steaua CSA 00:32:91 Timp 1419 Cod 0 Puncte
15 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 00:33:03 Timp 278 Cod 0 Puncte
16 Chivu Cristian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:33:08 Timp 1408 Cod 0 Puncte
17 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:33:19 Timp 1400 Cod 0 Puncte
18 Rauta Matei Cristian Aqua Team 00:33:19 Timp 2264 Cod 0 Puncte
19 Dragomir Ioan Dennis Bucharest Sport Club 00:33:48 Timp 1333 Cod 0 Puncte
20 Stan Matei Alexandru Aqua Team 00:33:52 Timp 791 Cod 0 Puncte
21 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 00:33:57 Timp 840 Cod 0 Puncte
22 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 00:33:60 Timp 729 Cod 0 Puncte
23 Harsulescu Mihai Aqua Team 00:33:64 Timp 1413 Cod 0 Puncte
24 Soare Darius Ionut Triumf Bucuresti 00:33:75 Timp 112 Cod 0 Puncte
25 Borangel Emanuel George Steaua CSA 00:33:81 Timp 1364 Cod 0 Puncte
26 Tengher Alexandru Aqua Team 00:33:83 Timp 2331 Cod 0 Puncte
27 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 00:34:48 Timp 1730 Cod 0 Puncte
28 Zaporojan Alex Antonio Colegiul "Emil Racovita" 00:34:60 Timp 1457 Cod 0 Puncte
29 Comendant Mihai Bucharest Sport Club 00:34:60 Timp 1302 Cod 0 Puncte
30 Chiran Stefan Felix Bucharest Sport Club 00:34:85 Timp 2200 Cod 0 Puncte
31 Serban Mario Aqua Sport Citius 00:35:86 Timp 3542 Cod 0 Puncte
32 Culcea Matei YST Sport Club 00:35:87 Timp 2417 Cod 0 Puncte
33 Butuc Andrei Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:35:93 Timp 1635 Cod 0 Puncte
34 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 00:35:99 Timp 1401 Cod 0 Puncte
35 Ghelbereu Eduard Gabriel Aqua Sport Citius 00:36:00 Timp 3541 Cod 0 Puncte
36 Lupului Stanescu Mihai Aqua Team 00:36:03 Timp 1382 Cod 0 Puncte
37 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:36:37 Timp 1835 Cod 0 Puncte
38 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:36:56 Timp 1399 Cod 0 Puncte
39 Cojocaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:36:70 Timp 1406 Cod 0 Puncte
40 Chiriac Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:36:85 Timp 1460 Cod 0 Puncte
41 Panait Rares Alexandru Triumf Bucuresti 00:37:04 Timp 2089 Cod 0 Puncte
42 Bondei Radu Triumf Bucuresti 00:37:31 Timp 3321 Cod 0 Puncte
43 Preda Radu Colegiul "Emil Racovita" 00:37:40 Timp 1624 Cod 0 Puncte
44 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 00:38:37 Timp 1899 Cod 0 Puncte
45 Lupu Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:38:87 Timp 2294 Cod 0 Puncte
46 Badea Antonio Emanuel Steaua CSA 00:38:98 Timp 3319 Cod 0 Puncte
47 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:39:20 Timp 1416 Cod 0 Puncte
48 Sarbulescu Matei Colegiul "Emil Racovita" 00:40:53 Timp 2108 Cod 0 Puncte
49 Sugaru Andrei CSS 2 Bucuresti 00:40:77 Timp 2542 Cod 0 Puncte
50 Huivan Alexandru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:41:11 Timp 1893 Cod 0 Puncte
51 Huci Rares Perut Bucharest Sport Club 00:41:17 Timp 2310 Cod 0 Puncte
52 Vilcu Alexandru Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 00:41:26 Timp 1405 Cod 0 Puncte
53 Gelea Andrei Triumf Bucuresti 00:42:04 Timp 2087 Cod 0 Puncte
54 Moise Tudor Obswim 00:59:00 Timp 3911 Cod 0 Puncte
55 Grigoras Vlad Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 531 Cod 0 Puncte
56 Gruia Vasile Robert CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 2517 Cod 0 Puncte

6. 50 metri liber (11 ani) F

1 Constantin Diana Atack Team 00:30:60 Timp 528 Cod 9 Puncte
2 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 00:30:87 Timp 822 Cod 7 Puncte
3 Serman Ioana Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:31:20 Timp 543 Cod 6 Puncte
4 Tila Vanessa Maria Winner Pitesti 00:31:22 Timp 1619 Cod 5 Puncte
5 Ioana Daria Maria Aqua Team 00:31:24 Timp 1300 Cod 4 Puncte
6 Naidin Alexandra Patricia Aqua Team 00:32:10 Timp 242 Cod 3 Puncte
7 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 00:32:15 Timp 343 Cod 2 Puncte
8 Ilie Bianca Maria Aqua Team 00:32:48 Timp 244 Cod 1 Puncte
9 Ivan Sara Natalie CSS Dinamo 00:32:73 Timp 1010 Cod 0 Puncte
10 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 00:32:75 Timp 1390 Cod 0 Puncte
11 Radic Tara Aqua Team 00:32:77 Timp 1130 Cod 0 Puncte
12 Dumitrescu Cristina Steaua CSA 00:32:88 Timp 342 Cod 0 Puncte
13 Yardimci Deniz Delfinul Bucuresti 00:32:94 Timp 3764 Cod 0 Puncte
14 Radu Timeea Bucharest Sport Club 00:33:06 Timp 2502 Cod 0 Puncte
15 Olteanu Alexia Aqua Team 00:33:14 Timp 2217 Cod 0 Puncte
16 Coman Corina Ioana Steaua CSA 00:33:87 Timp 1778 Cod 0 Puncte
17 Geamanu Rebeca Steaua CSA 00:33:99 Timp 1398 Cod 0 Puncte
18 Matei Guiman Alexia Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:34:08 Timp 664 Cod 0 Puncte
19 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:35:05 Timp 1407 Cod 0 Puncte
20 Tarabega Anca Maria Aqua Team 00:35:68 Timp 1379 Cod 0 Puncte
21 Ilisei Erica Steaua CSA 00:35:87 Timp 3316 Cod 0 Puncte
22 Stanica Maria Bucharest Sport Club 00:36:28 Timp 1705 Cod 0 Puncte
23 Ciobanu Cristiana CSS 1 Bucuresti 00:36:50 Timp 2470 Cod 0 Puncte
24 Cantacuz Raphaela Aqua Life 00:36:96 Timp 2164 Cod 0 Puncte
25 Muresanu Cristina Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:38:10 Timp 666 Cod 0 Puncte
26 Pagu Ioana Triumf Bucuresti 00:39:31 Timp 629 Cod 0 Puncte
27 Dumitrescu Elena Iuliana Colegiul "Emil Racovita" 00:39:48 Timp 1465 Cod 0 Puncte
28 Banescu Bianca Steaua CSA 00:39:67 Timp 1441 Cod 0 Puncte
29 Vlad Diana Colegiul "Emil Racovita" 00:39:87 Timp 1630 Cod 0 Puncte
30 Militaru Patricia Elena Delfinul Bucuresti 00:40:04 Timp 1131 Cod 0 Puncte
31 Mihale Veronica Colegiul "Emil Racovita" 00:41:07 Timp 1629 Cod 0 Puncte
32 Nicolescu Mara Colegiul "Emil Racovita" 00:41:53 Timp 2425 Cod 0 Puncte
33 Socaciu Monica Daniela Aqua Sport Citius 00:41:87 Timp 1648 Cod 0 Puncte
34 Parpala Antonia Simona Aquis Bucuresti 00:42:71 Timp 3292 Cod 0 Puncte
35 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 00:42:82 Timp 1438 Cod 0 Puncte
36 Lopotaru Sophia Steaua CSA 00:43:14 Timp 3919 Cod 0 Puncte
37 Popa Ruxandra Elena Delfinul Bucuresti 00:45:00 Timp 2439 Cod 0 Puncte
38 Verdes Melissa Laura CSS 2 Bucuresti 00:45:90 Timp 3534 Cod 0 Puncte
39 Macovei Roxana Renovatio S.C. 00:49:11 Timp 3559 Cod 0 Puncte
40 Boniu Alexandra YST Sport Club 00:50:43 Timp 3933 Cod 0 Puncte
41 Radu Beatrice YST Sport Club 00:53:81 Timp 3931 Cod 0 Puncte
42 Blanaru Oana Aqua Sport Citius 00:59:08 Timp 3915 Cod 0 Puncte
43 Grigoras Raisa Ioana Aqua Team 99:99:99 Timp 2096 Cod 0 Puncte
44 Cimpoesu Amelia YST Sport Club 99:99:99 Timp 3932 Cod 0 Puncte
45 Duca Daria C.S. Barracuda Campina 99:99:99 Timp 2639 Cod 0 Puncte

7. 50 metri bras (9 ani) M

1 Postelnicu George Alexandru Renovatio S.C. 00:42:55 Timp 1494 Cod 9 Puncte
2 Cojocaru Stefan C.S. Barracuda Campina 00:44:11 Timp 1673 Cod 7 Puncte
3 Constantinescu Alexandru Performer 00:44:20 Timp 1514 Cod 6 Puncte
4 Rosca Mihnea Ionut Steaua CSA 00:44:25 Timp 2490 Cod 5 Puncte
5 Curecheriu Alexandru Gabriel YST Sport Club 00:44:70 Timp 2162 Cod 4 Puncte
6 Birghilescu Alexandru Steaua CSA 00:45:77 Timp 1948 Cod 3 Puncte
7 Istrate Luca Mihnea Aqua Team 00:45:83 Timp 1513 Cod 2 Puncte
8 Scortea Teofil Aqua Team 00:46:61 Timp 1332 Cod 1 Puncte
9 Bogdan David Atack Team 00:48:26 Timp 1492 Cod 0 Puncte
10 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 00:48:34 Timp 1698 Cod 0 Puncte
11 Tataru Bogdan Pavel Aqua Team 00:48:62 Timp 1983 Cod 0 Puncte
12 Iaschiu Andrei Aqua Team 00:49:01 Timp 1724 Cod 0 Puncte
13 Dan Tudor YST Sport Club 00:49:29 Timp 2004 Cod 0 Puncte
14 Neagu Tudor Cristian Andrei CSS 4 Bucuresti 00:50:14 Timp 1455 Cod 0 Puncte
15 Dragomir David Renovatio S.C. 00:50:39 Timp 2326 Cod 0 Puncte
16 Costescu Stefan Atack Team 00:50:51 Timp 2554 Cod 0 Puncte
17 Antimiu Iulian C.S. Barracuda Campina 00:51:03 Timp 2254 Cod 0 Puncte
18 Stefanescu Rares Andrei CSS 1 Bucuresti 00:51:19 Timp 2495 Cod 0 Puncte
19 Culea Petre Cristian CSS 1 Bucuresti 00:51:44 Timp 1614 Cod 0 Puncte
20 Beleuz Luca Renovatio S.C. 00:51:53 Timp 2471 Cod 0 Puncte
21 Buhoci Octavian Stefan Bucharest Sport Club 00:51:62 Timp 3149 Cod 0 Puncte
22 Constantin Eduard Andrei CSS 4 Bucuresti 00:51:81 Timp 1914 Cod 0 Puncte
23 Bucur Andreas Alin Aqua Sport Citius 00:52:40 Timp 2319 Cod 0 Puncte
24 Sediq Edris Aqua Team 00:52:41 Timp 3032 Cod 0 Puncte
25 Rosu Marius Aqua Team 00:52:57 Timp 1515 Cod 0 Puncte
26 Breazu Luca Ioan Aqua Team 00:52:66 Timp 1725 Cod 0 Puncte
27 Voicu Catalin Aqua Team 00:53:00 Timp 2613 Cod 0 Puncte
28 Seksi Luca Steaua CSA 00:53:11 Timp 2401 Cod 0 Puncte
29 Pisoschi Matei Valeriu Steaua CSA 00:53:60 Timp 1474 Cod 0 Puncte
30 Andrei Mihai Alexandru Aqua Team 00:53:91 Timp 2269 Cod 0 Puncte
31 Muraru Kaan Stefan Bucharest Sport Club 00:53:94 Timp 2005 Cod 0 Puncte
32 Gafa Robert Bucharest Sport Club 00:54:19 Timp 3023 Cod 0 Puncte
33 Iancu Dan Cristian YST Sport Club 00:54:40 Timp 2317 Cod 0 Puncte
34 Mihalache Vlad Stefan Aqua Sport Citius 00:54:54 Timp 2979 Cod 0 Puncte
35 Fleschiu David Atack Team 00:54:91 Timp 3218 Cod 0 Puncte
36 Anghel Horia Petru Bucharest Sport Club 00:54:93 Timp 2635 Cod 0 Puncte
37 Ciutacu Mihnea Andrei Median Bucuresti 00:55:20 Timp 1721 Cod 0 Puncte
38 Csendes Laszlo Igor Steaua CSA 00:55:37 Timp 1502 Cod 0 Puncte
39 Predila Robert Cristian Aqua Life 00:55:57 Timp 2475 Cod 0 Puncte
40 Cristescu Nicolae Octavian Aqua Life 00:55:62 Timp 2484 Cod 0 Puncte
41 Duta Robert Mihai Bucharest Sport Club 00:56:04 Timp 3024 Cod 0 Puncte
42 Vasilescu Cristian Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:56:26 Timp 2171 Cod 0 Puncte
43 Barnea Dragos Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:56:30 Timp 2794 Cod 0 Puncte
44 Vasile Marius Stefan Bucharest Sport Club 00:56:95 Timp 1516 Cod 0 Puncte
45 Matei Razvan Aqua Sport Citius 00:56:95 Timp 3160 Cod 0 Puncte
46 Cristea Eduard Andrei Bucharest Sport Club 00:57:08 Timp 1696 Cod 0 Puncte
47 Cojocaru Andrei Serban Aqua Sport Citius 00:57:20 Timp 2973 Cod 0 Puncte
48 Matei Vlad Alexandru Aqua Sport Citius 00:57:27 Timp 3159 Cod 0 Puncte
49 Guta David Renovatio S.C. 00:57:32 Timp 3935 Cod 0 Puncte
50 Sugaru Rares CSS 2 Bucuresti 00:57:74 Timp 2544 Cod 0 Puncte
51 Ficiu Bogdan Andrei CSS 1 Bucuresti 00:58:14 Timp 3475 Cod 0 Puncte
52 Cirimpei Luca Ciprian Steaua CSA 00:58:18 Timp 2277 Cod 0 Puncte
53 Beleuz Andrei Renovatio S.C. 00:58:26 Timp 2472 Cod 0 Puncte
54 Botez Dragos Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:58:33 Timp 2069 Cod 0 Puncte
55 Barbu Luis Aqua Sport Citius 00:58:66 Timp 2975 Cod 0 Puncte
56 Silaghi Alexandru Sebastian CSS 4 Bucuresti 00:59:19 Timp 1504 Cod 0 Puncte
57 Soare Manuel Nicolas Aquis Bucuresti 01:00:20 Timp 3213 Cod 0 Puncte
58 Ionescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:00:39 Timp 2800 Cod 0 Puncte
59 Marinescu Vlad Ionut Colegiul "Emil Racovita" 01:00:69 Timp 2802 Cod 0 Puncte
60 Badea Stefan Aqua Life 01:01:55 Timp 3482 Cod 0 Puncte
61 Gurau Alexandru Mihai CSS 4 Bucuresti 01:01:87 Timp 1636 Cod 0 Puncte
62 Veres Alessio Steaua CSA 01:02:09 Timp 3913 Cod 0 Puncte
63 Zaman David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:03:49 Timp 2803 Cod 0 Puncte
64 Ion David Alexandru Steaua CSA 01:03:79 Timp 3252 Cod 0 Puncte
65 Mihaescu Calin Aqua Sport Citius 01:04:44 Timp 2974 Cod 0 Puncte
66 Iancu Razvan Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:05:05 Timp 2799 Cod 0 Puncte
67 Mocanu Mihai Delfinul Bucuresti 01:05:11 Timp 1761 Cod 0 Puncte
68 Ionescu Robert Andrei Obswim 01:07:48 Timp 3905 Cod 0 Puncte
69 Milosoiu Andrei Aqua Sport Citius 01:08:55 Timp 3916 Cod 0 Puncte
70 Stanciu Vlad YST Sport Club 01:12:41 Timp 3924 Cod 0 Puncte
71 Zapuc Stefan Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 01:12:65 Timp 2804 Cod 0 Puncte
72 Ghiocel Cristian Andrei Bucharest Sport Club 01:14:00 Timp 3940 Cod 0 Puncte
73 Vasilescu Danut YST Sport Club 01:15:89 Timp 3483 Cod 0 Puncte
74 Noe Loschi Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3942 Cod 0 Puncte
75 Tuchila Ionut Alexandru Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2838 Cod 0 Puncte

8. 50 metri bras (9 ani) F

1 Menciu Ioana Maria Bucharest Sport Club 00:43:91 Timp 1952 Cod 9 Puncte
2 Fabian Sara Julia Performer 00:44:66 Timp 2522 Cod 7 Puncte
3 Dragomir Ioana C.S. Barracuda Campina 00:45:20 Timp 2258 Cod 6 Puncte
4 Chirita Clara Maria Aqua Team 00:45:40 Timp 1986 Cod 5 Puncte
5 Neagu Ioana Rebecca Bucharest Sport Club 00:46:00 Timp 1510 Cod 4 Puncte
6 Radulescu Lucia Elena Colegiul "Emil Racovita" 00:46:61 Timp 2053 Cod 3 Puncte
7 Pop Hora Lucia CSS 2 Bucuresti 00:47:16 Timp 1950 Cod 2 Puncte
8 Aslam Andra Aqua Team 00:47:67 Timp 235 Cod 1 Puncte
9 Stirbu Ioana Maria Performer 00:48:37 Timp 1833 Cod 0 Puncte
10 Craiu Ioana Aqua Team 00:48:56 Timp 1753 Cod 0 Puncte
11 Cristea Theea Maria Bucharest Sport Club 00:48:65 Timp 2603 Cod 0 Puncte
12 Stroe Ana Maria Bucharest Sport Club 00:49:03 Timp 1511 Cod 0 Puncte
13 Dumitrescu Alexandra Corina Aqua Team 00:49:96 Timp 2274 Cod 0 Puncte
14 Shvet Ilinca Aqua Sport Citius 00:50:56 Timp 2783 Cod 0 Puncte
15 Piper Andreea Madalina Aqua Sport Citius 00:51:08 Timp 2163 Cod 0 Puncte
16 Petrescu Mircea Sara Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:51:30 Timp 2393 Cod 0 Puncte
17 Popa Miruna Atack Team 00:51:86 Timp 2577 Cod 0 Puncte
18 Oprea Maria Florentina Bucharest Sport Club 00:52:11 Timp 1723 Cod 0 Puncte
19 Dragomir Miruna Winner Pitesti 00:52:58 Timp 1750 Cod 0 Puncte
20 Radulescu Alexandra Delfinul Bucuresti 00:52:73 Timp 2583 Cod 0 Puncte
21 Ciocan Teodora Marina Steaua CSA 00:52:80 Timp 2287 Cod 0 Puncte
22 Blejan Alexandra Maria Bucharest Sport Club 00:52:99 Timp 2006 Cod 0 Puncte
23 Dinu Bianca Stefania Maria Aqua Team 00:53:08 Timp 1828 Cod 0 Puncte
24 Visan Maya Maria Bucharest Sport Club 00:53:23 Timp 2268 Cod 0 Puncte
25 Florea Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:53:25 Timp 2027 Cod 0 Puncte
26 Savulescu Ana Teodora Steaua CSA 00:53:62 Timp 2481 Cod 0 Puncte
27 Nitu Anna Denisa Colegiul "Emil Racovita" 00:53:70 Timp 2808 Cod 0 Puncte
28 Bunea Thea Damaris Colegiul "Emil Racovita" 00:53:73 Timp 2391 Cod 0 Puncte
29 Ilie Daria Maria Steaua CSA 00:53:91 Timp 2478 Cod 0 Puncte
30 Bescheret Anca Aqua Team 00:53:95 Timp 2464 Cod 0 Puncte
31 Frasineanu Rebeca Aqua Sport Citius 00:54:01 Timp 2947 Cod 0 Puncte
32 Rauta Carla Maria Aqua Team 00:54:27 Timp 1989 Cod 0 Puncte
33 Taranu Cristina Bucharest Sport Club 00:54:63 Timp 1695 Cod 0 Puncte
34 Grosu Maria Steaua CSA 00:54:79 Timp 1775 Cod 0 Puncte
35 Meresescu Irina Aqua Team 00:55:21 Timp 3026 Cod 0 Puncte
36 Iordache Iris Renovatio S.C. 00:55:24 Timp 2473 Cod 0 Puncte
37 Nicolae Andreea Maria CSS 2 Bucuresti 00:55:58 Timp 2540 Cod 0 Puncte
38 Iordan Alessia Steaua CSA 00:55:89 Timp 2492 Cod 0 Puncte
39 Milita Iasmin Ana Steaua CSA 00:56:03 Timp 2479 Cod 0 Puncte
40 Preda Maria Amelie Steaua CSA 00:56:41 Timp 2477 Cod 0 Puncte
41 Dumitrescu Georgiana Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:56:90 Timp 2024 Cod 0 Puncte
42 Stupinean Akinyi Isabelle Colegiul "Emil Racovita" 00:57:30 Timp 2810 Cod 0 Puncte
43 Sebe Andra Miruna Steaua CSA 00:57:54 Timp 3117 Cod 0 Puncte
44 Mnajed Sara Colegiul "Emil Racovita" 00:57:78 Timp 2807 Cod 0 Puncte
45 Lazar Simona Marina Steaua CSA 00:57:83 Timp 1485 Cod 0 Puncte
46 Danila Natalia Stefania Steaua CSA 00:58:55 Timp 3118 Cod 0 Puncte
47 Pavel Patricia Bucharest Sport Club 00:58:66 Timp 3053 Cod 0 Puncte
48 Ivan Ioana Diana CSS 1 Bucuresti 00:58:80 Timp 2165 Cod 0 Puncte
49 Comarniceanu Ana Delfinul Bucuresti 00:58:92 Timp 1855 Cod 0 Puncte
50 Ivan Carina Maria CSS Dinamo 00:59:04 Timp 3254 Cod 0 Puncte
51 Pana Raluca Steaua CSA 00:59:38 Timp 2431 Cod 0 Puncte
52 Anton Sara Aqua Sport Citius 00:59:75 Timp 2782 Cod 0 Puncte
53 Taslaoanu Catalina Steaua CSA 00:59:86 Timp 2818 Cod 0 Puncte
54 Radu Miruna Bucharest Sport Club 01:00:51 Timp 2837 Cod 0 Puncte
55 Avram Delia Aqua Sport Citius 01:01:17 Timp 2950 Cod 0 Puncte
56 Guta Eva Renovatio S.C. 01:01:87 Timp 3936 Cod 0 Puncte
57 Cristal Trindade Sofia YST Sport Club 01:01:96 Timp 3485 Cod 0 Puncte
58 Lazzetti Elisa Maria Aqua Sport Citius 01:02:37 Timp 3174 Cod 0 Puncte
59 Nistor Gabriela Maria Aqua Sport Citius 01:02:78 Timp 1972 Cod 0 Puncte
60 Timbus Alexandra Maria Renovatio S.C. 01:06:00 Timp 1823 Cod 0 Puncte
61 Golea Sara Delfinul Bucuresti 01:06:47 Timp 3265 Cod 0 Puncte
62 Lazar Camelia Florentina Aquis Bucuresti 01:09:73 Timp 3215 Cod 0 Puncte
63 Manta Daria YST Sport Club 99:99:99 Timp 3484 Cod 0 Puncte
64 Geala Ana Maria Steaua CSA 99:99:99 Timp 2995 Cod 0 Puncte

9. 50 metri bras (10 ani) M

1 Balanescu Filip Andrei Performer 00:40:93 Timp 1672 Cod 9 Puncte
2 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:41:55 Timp 1651 Cod 7 Puncte
3 Vlasceanu Antonio Atack Team 00:41:79 Timp 1491 Cod 6 Puncte
4 Enache Andrei Performer 00:42:02 Timp 808 Cod 5 Puncte
5 Budiaci Vladimir Stefan Performer 00:42:18 Timp 1852 Cod 4 Puncte
6 Stancu Vlad Stefan CSS 1 Bucuresti 00:42:22 Timp 829 Cod 3 Puncte
7 Chiriac Alexandru C.S. Barracuda Campina 00:42:62 Timp 2155 Cod 2 Puncte
8 Niculae Alexei Aqua Team 00:44:00 Timp 2266 Cod 1 Puncte
9 Tutuianu Sebastian Colegiul "Emil Racovita" 00:44:36 Timp 1890 Cod 0 Puncte
10 Vasilescu Stefan CSS 1 Bucuresti 00:45:16 Timp 1556 Cod 0 Puncte
11 Dragu Filip Sebastian Aqua Sport Citius 00:45:32 Timp 2589 Cod 0 Puncte
12 Pandele Alexandru Edward Aqua Team 00:45:40 Timp 1124 Cod 0 Puncte
13 Trandafir Eric Nicolae Steaua CSA 00:45:45 Timp 3318 Cod 0 Puncte
14 Nataprazu Luca Mihai Aqua Team 00:45:65 Timp 272 Cod 0 Puncte
15 Mindroc Marius Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:46:00 Timp 2018 Cod 0 Puncte
16 Tanase Jonathan Cristian Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 00:46:11 Timp 1404 Cod 0 Puncte
17 Pricop Vlad Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:46:12 Timp 2050 Cod 0 Puncte
18 Stoian Gabriel Razvan Steaua CSA 00:46:35 Timp 1297 Cod 0 Puncte
19 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 00:46:36 Timp 1456 Cod 0 Puncte
20 Patrascu Bogdan Atack Team 00:46:60 Timp 2828 Cod 0 Puncte
21 Paraschiv Mario Aqua Team 00:46:95 Timp 2459 Cod 0 Puncte
22 Adam Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 00:47:25 Timp 2454 Cod 0 Puncte
23 Malus Cristian Ionut Aqua Sport Citius 00:47:35 Timp 1251 Cod 0 Puncte
24 Georgescu Alexandru Bucharest Sport Club 00:47:52 Timp 2381 Cod 0 Puncte
25 Stoica Emilian Colegiul "Emil Racovita" 00:47:86 Timp 1889 Cod 0 Puncte
26 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 00:47:86 Timp 1837 Cod 0 Puncte
27 Sendroiu Vlad Alexandru Performer 00:48:02 Timp 3114 Cod 0 Puncte
28 Cornaciu Stefan Aqua Team 00:48:11 Timp 2075 Cod 0 Puncte
29 Andronic Ionut Adrian Aqua Sport Citius 00:48:20 Timp 1308 Cod 0 Puncte
30 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 00:48:38 Timp 1703 Cod 0 Puncte
31 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 00:48:41 Timp 1519 Cod 0 Puncte
32 Luca Alexandru Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:48:47 Timp 2167 Cod 0 Puncte
33 Mares Dominique Gabriel Steaua CSA 00:48:59 Timp 2404 Cod 0 Puncte
34 Georgescu Bogdan Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:48:81 Timp 2051 Cod 0 Puncte
35 Preotu Luca Ioan Performer 00:48:90 Timp 1281 Cod 0 Puncte
36 Terteleac Tiberiu Renovatio S.C. 00:49:35 Timp 1735 Cod 0 Puncte
37 Pasa Ungurianu Luca Aqua Sport Citius 00:49:74 Timp 2323 Cod 0 Puncte
38 Dumitru Mihai Virgiliu Aqua Team 00:49:83 Timp 1728 Cod 0 Puncte
39 Talagai Matei Ionut Steaua CSA 00:49:85 Timp 1845 Cod 0 Puncte
40 Mihailescu Marian Andrei Aqua Team 00:50:01 Timp 2265 Cod 0 Puncte
41 Ursu Tudor Nicolae Aqua Team 00:50:23 Timp 2267 Cod 0 Puncte
42 Cimpeanu Mihai Alexandru CSS 2 Bucuresti 00:50:27 Timp 3193 Cod 0 Puncte
43 Dumitru Mario Eduard Bucharest Sport Club 00:50:46 Timp 2505 Cod 0 Puncte
44 Mura Cristian Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:51:05 Timp 2170 Cod 0 Puncte
45 Andron Teodor YST Sport Club 00:51:10 Timp 3926 Cod 0 Puncte
46 Mihai David Bucharest Sport Club 00:51:37 Timp 2503 Cod 0 Puncte
47 Draghici Alexandru Viorel Colegiul "Emil Racovita" 00:51:57 Timp 2168 Cod 0 Puncte
48 Stoican Nicolae Aqua Team 00:51:62 Timp 651 Cod 0 Puncte