Rezultatele finale pentru Cupa Banca Transilvania - OPEN copii 10-11, cadeti 12-14, Juniori 15-16, Tineret 17-18, Editia 2015

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (18 ani) M

1 Vasilescu Cristian CSM Drobeta Tr.Severin 00:26:05 Timp 946 Cod 9 Puncte
2 Ambrono Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 997 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (17 ani) M

1 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:25:74 Timp 853 Cod 9 Puncte
2 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 00:26:57 Timp 848 Cod 7 Puncte
3 Neama Raul C S LUNA Brasov 00:26:65 Timp 1792 Cod 6 Puncte
4 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 00:27:04 Timp 888 Cod 5 Puncte
5 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 00:29:20 Timp 890 Cod 4 Puncte
6 Dumitrache Alexandru Energic L L Pitesti 00:31:82 Timp 1603 Cod 3 Puncte

3. 50 metri liber (16 ani) M

1 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 00:25:69 Timp 165 Cod 9 Puncte
2 Olaru Andrei Energic L L Pitesti 00:26:09 Timp 1599 Cod 7 Puncte
3 Balica Mircea Andrei Performer 00:27:39 Timp 15 Cod 6 Puncte
4 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 00:28:03 Timp 893 Cod 5 Puncte

4. 50 metri liber (15 ani) M

1 Toma Octavian Delfinul Bucuresti 00:27:30 Timp 218 Cod 9 Puncte
2 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 00:27:53 Timp 23 Cod 7 Puncte
3 Romas Catalin Bucharest Sport Club 00:28:23 Timp 185 Cod 6 Puncte
4 Troanca Stefan Bucharest Sport Club 00:28:56 Timp 220 Cod 5 Puncte
5 Tamasan Dan Mihai CSS 1 Bucuresti 00:28:89 Timp 1163 Cod 4 Puncte
6 Lyubim Kirilov Triathlon Dalyan Rousse 00:29:28 Timp 2664 Cod 3 Puncte
7 Vladila Andrei Renovatio S.C. 00:34:12 Timp 3763 Cod 2 Puncte

5. 50 metri liber (14 ani) M

1 Ionescu Mihnea Aqua Team 00:25:70 Timp 614 Cod 9 Puncte
2 Gagiu Tudor Gabriel Steaua CSA 00:27:16 Timp 1325 Cod 7 Puncte
3 Leu Razvan Constantin Atena Sport Club Constanta 00:27:43 Timp 2682 Cod 6 Puncte
4 Florea Mihnea Ioan Steaua CSA 00:27:59 Timp 599 Cod 5 Puncte
5 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:27:70 Timp 68 Cod 4 Puncte
6 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:28:25 Timp 513 Cod 3 Puncte
7 Solea Luca Tenis Club 2000 00:28:39 Timp 199 Cod 2 Puncte
8 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 00:28:68 Timp 579 Cod 1 Puncte
9 Vlad Giulio Marco Tenis Club 2000 00:29:40 Timp 228 Cod 0 Puncte
10 Mindroc Adrian Bucharest Sport Club 00:29:59 Timp 121 Cod 0 Puncte
11 Oprea Florin Antonio Colegiul "Emil Racovita" 00:29:67 Timp 1807 Cod 0 Puncte
12 Tutugan Stefan Triumf Bucuresti 00:30:33 Timp 3320 Cod 0 Puncte
13 Secrieriu Constantin Renovatio S.C. 00:31:01 Timp 3297 Cod 0 Puncte
14 Szavuj Oliver Renovatio S.C. 00:31:27 Timp 3762 Cod 0 Puncte
15 Danila Cristian Nicolae CSS Dinamo 00:31:29 Timp 337 Cod 0 Puncte
16 Coman Tudor CSS Dinamo 00:31:34 Timp 2248 Cod 0 Puncte
17 Deresoiu Raul Energic L L Pitesti 00:33:02 Timp 3770 Cod 0 Puncte
18 Apostol Mihai Skills Sports 2009 00:35:13 Timp 3308 Cod 0 Puncte
19 Martin Nicolas Renovatio S.C. 00:35:44 Timp 3761 Cod 0 Puncte
20 Ion Stefan Renovatio S.C. 00:35:87 Timp 3296 Cod 0 Puncte

6. 50 metri liber (13 ani) M

1 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 00:26:29 Timp 633 Cod 9 Puncte
2 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:28:34 Timp 470 Cod 7 Puncte
3 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 00:28:46 Timp 407 Cod 6 Puncte
4 Costroj Antonio Steaua CSA 00:28:53 Timp 540 Cod 5 Puncte
5 Balaceanu Andrei Cristian Aqua Team 00:29:02 Timp 306 Cod 4 Puncte
6 Vasile Adrian Florin CSS Dinamo 00:29:33 Timp 553 Cod 3 Puncte
7 Doroghi Enzo Bucharest Sport Club 00:29:35 Timp 1794 Cod 2 Puncte
8 Abry Matheo Renovatio S.C. 00:29:63 Timp 2652 Cod 1 Puncte
9 Petrescu Cristian Aqua Team 00:29:94 Timp 489 Cod 0 Puncte
10 Petrache Alexandru C S LUNA Brasov 00:30:67 Timp 1424 Cod 0 Puncte
11 Ionita Andrei Renovatio S.C. 00:32:11 Timp 2511 Cod 0 Puncte
12 Neacsu Cristian Dumitru Performer 00:32:12 Timp 408 Cod 0 Puncte
13 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 00:33:02 Timp 473 Cod 0 Puncte
14 Pusca Toma Sorin CSS Dinamo 00:33:54 Timp 809 Cod 0 Puncte
15 Aspru Alesandro Energic L L Pitesti 00:34:74 Timp 1341 Cod 0 Puncte

7. 50 metri liber (12 ani) M

1 Dragota Etienne Laurentiu C S S 1 Timisoara 00:27:22 Timp 1789 Cod 9 Puncte
2 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:28:13 Timp 699 Cod 7 Puncte
3 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:28:19 Timp 565 Cod 6 Puncte
4 Rogoveanu Vlad Atena Sport Club Constanta 00:29:21 Timp 2877 Cod 5 Puncte
5 Lungu Alexandru C.S. Barracuda Campina 00:29:48 Timp 1687 Cod 4 Puncte
6 Ionita Rares CSS 1 Bucuresti 00:30:79 Timp 694 Cod 3 Puncte
7 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:31:19 Timp 460 Cod 2 Puncte
8 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 00:31:29 Timp 1688 Cod 1 Puncte
9 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:31:31 Timp 384 Cod 0 Puncte
10 Sendroiu Andrei Cristian Performer 00:31:67 Timp 3314 Cod 0 Puncte
11 Popescu Daniel Bucharest Sport Club 00:31:70 Timp 2086 Cod 0 Puncte
12 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 00:31:73 Timp 398 Cod 0 Puncte
13 Iancu Alexandru Dimitrie Aqua Team 00:31:93 Timp 295 Cod 0 Puncte
14 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 00:31:96 Timp 325 Cod 0 Puncte
15 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:32:04 Timp 605 Cod 0 Puncte
16 Paduraru Andrei Dragos Aqua Team 00:32:41 Timp 1304 Cod 0 Puncte
17 Faur Andreas C S LUNA Brasov 00:32:80 Timp 2909 Cod 0 Puncte
18 Dobre Daniel Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:32:82 Timp 551 Cod 0 Puncte
19 Costache Alexandru Gabriel Bucharest Sport Club 00:32:96 Timp 1306 Cod 0 Puncte
20 Tancu Benedek Carlos Triumf Bucuresti 00:33:28 Timp 534 Cod 0 Puncte
21 Lupu Cosmin Cristian CSS 1 Bucuresti 00:33:64 Timp 383 Cod 0 Puncte
22 Preda Robert Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:33:84 Timp 386 Cod 0 Puncte
23 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 00:34:46 Timp 1384 Cod 0 Puncte
24 Meghea Dominic Andrei Performer 00:34:46 Timp 610 Cod 0 Puncte
25 Prescornita Eduard Teodor Skills Sports 2009 00:34:57 Timp 538 Cod 0 Puncte
26 Iordache Damian Renovatio S.C. 00:35:13 Timp 1908 Cod 0 Puncte
27 Ilie Stefan Cornel Bucharest Sport Club 00:35:16 Timp 1901 Cod 0 Puncte
28 Marinescu Alexandru Paul Colegiul "Emil Racovita" 00:35:51 Timp 693 Cod 0 Puncte
29 Voicu Costin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:37:29 Timp 702 Cod 0 Puncte
30 Bertrou Clement Renovatio S.C. 00:37:68 Timp 3562 Cod 0 Puncte
31 Pislaru Matei Aquis Bucuresti 00:37:92 Timp 3293 Cod 0 Puncte
32 Gherghina Adrian Skills Sports 2009 00:38:35 Timp 3310 Cod 0 Puncte
33 Vanghelie Stefan Alexandru CSS 2 Bucuresti 00:44:63 Timp 3567 Cod 0 Puncte
34 Nicolae Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1836 Cod 0 Puncte
35 Stoltz Markus Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 566 Cod 0 Puncte

8. 50 metri liber (11 ani) M

1 Lapadat Cristian Aqua Team 00:29:64 Timp 274 Cod 9 Puncte
2 Popovici David Aqua Team 00:30:00 Timp 1396 Cod 7 Puncte
3 Ghile Dragos Steaua CSA 00:30:03 Timp 1634 Cod 6 Puncte
4 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 00:30:54 Timp 1412 Cod 5 Puncte
5 Picui Andrei Liceul Sportiv Pitesti 00:30:56 Timp 2684 Cod 4 Puncte
6 Nicola Madalin Ionut Aqua Team 00:30:96 Timp 790 Cod 3 Puncte
7 Anghel Darius Costin Bucharest Sport Club 00:31:40 Timp 277 Cod 2 Puncte
8 Costache Ionut C.S. Barracuda Campina 00:31:56 Timp 1679 Cod 1 Puncte
9 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:31:75 Timp 725 Cod 0 Puncte
10 Pazu Mihnea Atena Sport Club Constanta 00:32:53 Timp 3751 Cod 0 Puncte
11 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:32:59 Timp 722 Cod 0 Puncte
12 Ursu Nicholas Atena Sport Club Constanta 00:32:67 Timp 2529 Cod 0 Puncte
13 Pan Ionut Catalin Energic L L Pitesti 00:32:74 Timp 998 Cod 0 Puncte
14 Petrache Darius Aqua Team 00:32:76 Timp 1641 Cod 0 Puncte
15 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:32:81 Timp 376 Cod 0 Puncte
16 Dragomir Ioan Dennis Bucharest Sport Club 00:32:87 Timp 1333 Cod 0 Puncte
17 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 00:32:95 Timp 280 Cod 0 Puncte
18 Harsulescu Mihai Aqua Team 00:32:96 Timp 1413 Cod 0 Puncte
19 Stan Matei Alexandru Aqua Team 00:33:12 Timp 791 Cod 0 Puncte
20 Turta Andrei Steaua CSA 00:33:25 Timp 1419 Cod 0 Puncte
21 Catana Vlad Atena Sport Club Constanta 00:33:28 Timp 3750 Cod 0 Puncte
22 Rauta Matei Cristian Aqua Team 00:33:43 Timp 2264 Cod 0 Puncte
23 Uleia Stefan Ovidiu Pescarusul Izvorani 00:33:45 Timp 1449 Cod 0 Puncte
24 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:33:60 Timp 1009 Cod 0 Puncte
25 Chivu Cristian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:33:62 Timp 1408 Cod 0 Puncte
26 Borangel Emanuel George Steaua CSA 00:33:75 Timp 1364 Cod 0 Puncte
27 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:34:20 Timp 1400 Cod 0 Puncte
28 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 00:34:23 Timp 729 Cod 0 Puncte
29 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 00:34:40 Timp 840 Cod 0 Puncte
30 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 00:34:88 Timp 1730 Cod 0 Puncte
31 Soare Darius Ionut Triumf Bucuresti 00:35:14 Timp 112 Cod 0 Puncte
32 Iordache Constantin Liceul Sportiv Pitesti 00:35:15 Timp 2685 Cod 0 Puncte
33 Tengher Alexandru Aqua Team 00:35:44 Timp 2331 Cod 0 Puncte
34 Chiran Stefan Felix Bucharest Sport Club 00:35:56 Timp 2200 Cod 0 Puncte
35 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:35:71 Timp 1835 Cod 0 Puncte
36 Zaporojan Alex Antonio Colegiul "Emil Racovita" 00:36:01 Timp 1457 Cod 0 Puncte
37 Boca Daniel Delfinul Bucuresti 00:36:05 Timp 2643 Cod 0 Puncte
38 Grigoras Vlad Andrei Bucharest Sport Club 00:36:11 Timp 531 Cod 0 Puncte
39 Panait Rares Alexandru Triumf Bucuresti 00:36:24 Timp 2089 Cod 0 Puncte
40 Bondei Radu Triumf Bucuresti 00:36:32 Timp 3321 Cod 0 Puncte
41 Chiriac Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:36:55 Timp 1460 Cod 0 Puncte
42 Cojocaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:36:93 Timp 1406 Cod 0 Puncte
43 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 00:37:04 Timp 1401 Cod 0 Puncte
44 Butuc Andrei Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:37:16 Timp 1635 Cod 0 Puncte
45 Buzatu Mircea Energic L L Pitesti 00:37:68 Timp 2412 Cod 0 Puncte
46 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 00:37:94 Timp 1899 Cod 0 Puncte
47 Preda Radu Colegiul "Emil Racovita" 00:39:44 Timp 1624 Cod 0 Puncte
48 Lupu Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:39:69 Timp 2294 Cod 0 Puncte
49 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:39:72 Timp 1416 Cod 0 Puncte
50 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:39:87 Timp 1399 Cod 0 Puncte
51 Iliya Stoyanov Triathlon Dalyan Rousse 00:40:14 Timp 3738 Cod 0 Puncte
52 Sarbulescu Matei Performer 00:40:41 Timp 2108 Cod 0 Puncte
53 Sugaru Andrei CSS 2 Bucuresti 00:40:96 Timp 2542 Cod 0 Puncte
54 Badea Antonio Emanuel Steaua CSA 00:41:34 Timp 3319 Cod 0 Puncte
55 Vilcu Alexandru Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 00:42:26 Timp 1405 Cod 0 Puncte
56 Gelea Andrei Triumf Bucuresti 00:43:25 Timp 2087 Cod 0 Puncte
57 Huci Rares Perut Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2310 Cod 0 Puncte
58 Doroghi David Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1690 Cod 0 Puncte

9. 50 metri liber (10 ani) M

1 Pandele Alexandru Edward Aqua Team 00:30:73 Timp 1124 Cod 9 Puncte
2 Dinu Patrik Atena Sport Club Constanta 00:30:96 Timp 2530 Cod 7 Puncte
3 Nataprazu Luca Mihai Aqua Team 00:31:03 Timp 272 Cod 6 Puncte
4 Enache Andrei Performer 00:31:11 Timp 808 Cod 5 Puncte
5 Balanescu Filip Andrei Performer 00:31:92 Timp 1672 Cod 4 Puncte
6 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:32:13 Timp 1651 Cod 3 Puncte
7 Chiriac Alexandru C.S. Barracuda Campina 00:32:39 Timp 2155 Cod 2 Puncte
8 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 00:32:76 Timp 1519 Cod 1 Puncte
9 Stoian Gabriel Razvan Steaua CSA 00:32:86 Timp 1297 Cod 0 Puncte
10 Budiaci Vladimir Stefan Performer 00:32:94 Timp 1852 Cod 0 Puncte
11 Dumitru Mario Eduard Bucharest Sport Club 00:33:34 Timp 2505 Cod 0 Puncte
12 Riciu Robert Atena Sport Club Constanta 00:33:60 Timp 3752 Cod 0 Puncte
13 Georgescu Alexandru Bucharest Sport Club 00:33:64 Timp 2381 Cod 0 Puncte
14 Mares Dominique Gabriel Steaua CSA 00:33:82 Timp 2404 Cod 0 Puncte
15 Frincu Eduard Nihai Energic L L Pitesti 00:34:21 Timp 2854 Cod 0 Puncte
16 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 00:34:25 Timp 1837 Cod 0 Puncte
17 Popa Alexandru Daniel Energic L L Pitesti 00:34:50 Timp 2100 Cod 0 Puncte
18 Vlasceanu Antonio Atack Team 00:34:56 Timp 1491 Cod 0 Puncte
19 Pasa Ungurianu Luca Delfinul Bucuresti 00:34:64 Timp 2323 Cod 0 Puncte
20 Andrei Luca Mihai Bucharest Sport Club 00:34:78 Timp 1377 Cod 0 Puncte
21 Cojocaru Tudor C S LUNA Brasov 00:34:79 Timp 2904 Cod 0 Puncte
22 Tanase Jonathan Cristian Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 00:35:03 Timp 1404 Cod 0 Puncte
23 Mihailescu Marian Andrei Aqua Team 00:35:06 Timp 2265 Cod 0 Puncte
24 Enculesei Razvan Rares CSS 1 Bucuresti 00:35:14 Timp 2394 Cod 0 Puncte
25 Mihai David Bucharest Sport Club 00:35:17 Timp 2503 Cod 0 Puncte
26 Mincu Andrei Steaua CSA 00:35:33 Timp 3535 Cod 0 Puncte
27 Dumitru Mihai Virgiliu Aqua Team 00:35:39 Timp 1728 Cod 0 Puncte
28 Vasilescu Stefan CSS 1 Bucuresti 00:35:44 Timp 1556 Cod 0 Puncte
29 Cornaciu Stefan Aqua Team 00:35:69 Timp 2075 Cod 0 Puncte
30 Sendroiu Vlad Alexandru Performer 00:35:72 Timp 3114 Cod 0 Puncte
31 Georgeoni Calin Andrei Aqua Team 00:35:80 Timp 1375 Cod 0 Puncte
32 Stoican Nicolae Aqua Team 00:35:90 Timp 651 Cod 0 Puncte
33 Tutugan Mihai Cristian Bucharest Sport Club 00:35:92 Timp 2637 Cod 0 Puncte
34 Niculae Alexei Aqua Team 00:35:96 Timp 2266 Cod 0 Puncte
35 Paraschiv Mario Aqua Team 00:36:01 Timp 2459 Cod 0 Puncte
36 Terteleac Tiberiu Renovatio S.C. 00:36:25 Timp 1735 Cod 0 Puncte
37 Lazar Andrei Steaua CSA 00:36:54 Timp 1844 Cod 0 Puncte
38 Melianu Nicolae Cristian Steaua CSA 00:36:65 Timp 2036 Cod 0 Puncte
39 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 00:36:94 Timp 1703 Cod 0 Puncte
40 Puiu Dragos Ioan Steaua CSA 00:37:03 Timp 2403 Cod 0 Puncte
41 Trandafir Eric Nicolae Steaua CSA 00:37:08 Timp 3318 Cod 0 Puncte
42 Godri-Mihai Alexis C S LUNA Brasov 00:37:10 Timp 2905 Cod 0 Puncte
43 Lepus Vlad Gabriel Aqua Team 00:37:13 Timp 1105 Cod 0 Puncte
44 Stefanache Alexandru Mario Colegiul "Emil Racovita" 00:37:13 Timp 1462 Cod 0 Puncte
45 Boboc Emanoel Florin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:37:29 Timp 2026 Cod 0 Puncte
46 Ungureanu Sergiu Stefan Bucharest Sport Club 00:37:36 Timp 2263 Cod 0 Puncte
47 Preotu Luca Ioan Performer 00:37:89 Timp 1281 Cod 0 Puncte
48 Ursu Tudor Nicolae Aqua Team 00:37:90 Timp 2267 Cod 0 Puncte
49 Balica Cosmin Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:37:98 Timp 1411 Cod 0 Puncte
50 Patrascu Bogdan Atack Team 00:38:17 Timp 2828 Cod 0 Puncte
51 Radu David Colegiul "Emil Racovita" 00:38:26 Timp 2433 Cod 0 Puncte
52 Iosip Matei Andrei Performer 00:38:77 Timp 1834 Cod 0 Puncte
53 Tutuianu Sebastian Colegiul "Emil Racovita" 00:39:33 Timp 1890 Cod 0 Puncte
54 Ciurea Stefan Performer 00:39:95 Timp 2330 Cod 0 Puncte
55 Stratulat Mihnea Aquis Bucuresti 00:40:45 Timp 3294 Cod 0 Puncte
56 Gogoasa Lucas Ionut Bucharest Sport Club 00:40:59 Timp 1506 Cod 0 Puncte
57 Dandareanu Alexandru Bucharest Sport Club 00:40:74 Timp 3561 Cod 0 Puncte
58 Ilie David Florin Steaua CSA 00:41:11 Timp 2488 Cod 0 Puncte
59 Baicu Angelo Patrick Cosmin Bucharest Sport Club 00:41:18 Timp 3025 Cod 0 Puncte
60 Louis Martin Renovatio S.C. 00:47:10 Timp 3553 Cod 0 Puncte
61 Baluta Mihnea Bucharest Sport Club 00:50:02 Timp 3560 Cod 0 Puncte
62 Miu Mihnea C S LUNA Brasov 99:99:99 Timp 3769 Cod 0 Puncte
63 Talagai Matei Ionut Steaua CSA 99:99:99 Timp 1845 Cod 0 Puncte
64 Marcu Sebastian Atack Team 99:99:99 Timp 3545 Cod 0 Puncte

11. 50 metri liber (17 ani) F

1 Becheanu Teodora Delfinul Bucuresti 00:32:90 Timp 928 Cod 9 Puncte

12. 50 metri liber (16 ani) F

1 Dospin Stefania Andreea C S M 2010 Bacau 00:28:28 Timp 1569 Cod 9 Puncte
2 Stoica Elena Aqua Team 00:29:70 Timp 209 Cod 7 Puncte

13. 50 metri liber (15 ani) F

1 Sarbulescu Andreea Loredana Performer 00:29:78 Timp 1885 Cod 9 Puncte
2 Pascu Flores Cezara Performer 00:31:40 Timp 264 Cod 7 Puncte

14. 50 metri liber (14 ani) F

1 Gherman Mara Atena Sport Club Constanta 00:28:89 Timp 2680 Cod 9 Puncte
2 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 00:29:18 Timp 365 Cod 7 Puncte
3 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 00:29:39 Timp 32 Cod 6 Puncte
4 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:30:26 Timp 463 Cod 5 Puncte
5 Nita Andreea Aqua Team 00:32:39 Timp 261 Cod 4 Puncte
6 Panait Ana Maria Skills Sports 2009 00:34:55 Timp 3306 Cod 3 Puncte
7 Frant Madalina Triumf Bucuresti 00:34:79 Timp 3757 Cod 2 Puncte
8 Vulpoiu Ana Maria Triumf Bucuresti 00:37:84 Timp 3758 Cod 1 Puncte

15. 50 metri liber (13 ani) F

1 Denieul Catinca Bucharest Sport Club 00:29:08 Timp 445 Cod 9 Puncte
2 Mustatea Ana Bucharest Sport Club 00:31:90 Timp 144 Cod 7 Puncte
3 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 00:31:96 Timp 453 Cod 6 Puncte
4 Matei Bobarnac Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:33:20 Timp 1669 Cod 5 Puncte
5 Botezatu Elena C S LUNA Brasov 00:33:61 Timp 3768 Cod 4 Puncte
6 Rugina Alina Mihaela Bucharest Sport Club 00:34:15 Timp 1808 Cod 3 Puncte
7 Parvu Lorena Cristina Colegiul "Emil Racovita" 00:34:68 Timp 444 Cod 2 Puncte
8 Ionescu Giulia Steaua CSA 00:38:23 Timp 3331 Cod 1 Puncte
9 Alexandru Rebeca Bucharest Sport Club 00:39:00 Timp 3765 Cod 0 Puncte
10 Dinu Ramona Nicoleta CSS 2 Bucuresti 00:44:24 Timp 2845 Cod 0 Puncte
11 Saidac Ioana Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3760 Cod 0 Puncte

16. 50 metri liber (12 ani) F

1 Tolea Claudia Ioana Aqua Team 00:31:34 Timp 1253 Cod 9 Puncte
2 Moraru-Sovoiu Daria Atena Sport Club Constanta 00:32:34 Timp 2116 Cod 7 Puncte
3 Nicola Andreea Cristina Aqua Team 00:32:37 Timp 768 Cod 6 Puncte
4 Munteanu Oana Atena Sport Club Constanta 00:33:30 Timp 3747 Cod 5 Puncte
5 Stere Ioana Bucharest Sport Club 00:33:32 Timp 738 Cod 4 Puncte
6 Iordache Andreea Diana Aqua Team 00:33:97 Timp 1731 Cod 3 Puncte
7 Mitea Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:34:60 Timp 1613 Cod 2 Puncte
8 Dragomir Daria Paula Bucharest Sport Club 00:34:83 Timp 593 Cod 1 Puncte
9 Simionescu Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:34:87 Timp 670 Cod 0 Puncte
10 Vulpe Cristina Adriana CSS 2 Bucuresti 00:41:54 Timp 3565 Cod 0 Puncte
11 Solomon Clara CSS 1 Bucuresti 00:42:10 Timp 3300 Cod 0 Puncte
12 Constanda Gabriela CSS 2 Bucuresti 00:46:54 Timp 3566 Cod 0 Puncte
13 Barbu Alexandra Anissia Aqua Team 99:99:99 Timp 245 Cod 0 Puncte

17. 50 metri liber (11 ani) F

1 Ioana Daria Maria Aqua Team 00:31:58 Timp 1300 Cod 9 Puncte
2 Naidin Alexandra Patricia Aqua Team 00:31:69 Timp 242 Cod 7 Puncte
3 Serman Ioana Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:31:85 Timp 543 Cod 6 Puncte
4 Ilie Bianca Maria Aqua Team 00:32:28 Timp 244 Cod 5 Puncte
5 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 00:32:61 Timp 343 Cod 4 Puncte
6 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 00:32:70 Timp 822 Cod 3 Puncte
7 Ivan Sara Natalie CSS Dinamo 00:32:89 Timp 1010 Cod 2 Puncte
8 Dumitrescu Cristina Steaua CSA 00:32:90 Timp 342 Cod 1 Puncte
9 Radu Timeea Bucharest Sport Club 00:33:20 Timp 2502 Cod 0 Puncte
10 Yardimci Deniz Delfinul Bucuresti 00:33:57 Timp 3764 Cod 0 Puncte
11 Bacan Karina Liceul Sportiv Pitesti 00:33:75 Timp 3756 Cod 0 Puncte
12 Olteanu Alexia Aqua Team 00:33:87 Timp 2217 Cod 0 Puncte
13 Geamanu Rebeca Steaua CSA 00:33:88 Timp 1398 Cod 0 Puncte
14 Cristocea Ioana Atena Sport Club Constanta 00:33:89 Timp 3749 Cod 0 Puncte
15 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 00:34:16 Timp 1390 Cod 0 Puncte
16 Coman Corina Ioana Steaua CSA 00:34:45 Timp 1778 Cod 0 Puncte
17 Ilisei Erica Steaua CSA 00:34:72 Timp 3316 Cod 0 Puncte
18 Radic Tara Aqua Team 00:34:77 Timp 1130 Cod 0 Puncte
19 Matei Guiman Alexia Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:34:78 Timp 664 Cod 0 Puncte
20 Tarabega Anca Maria Aqua Team 00:34:99 Timp 1379 Cod 0 Puncte
21 Curiac Mara Pescarusul Izvorani 00:35:50 Timp 1452 Cod 0 Puncte
22 Ciobanu Cristiana CSS 1 Bucuresti 00:36:37 Timp 2470 Cod 0 Puncte
23 Stanica Maria Bucharest Sport Club 00:36:39 Timp 1705 Cod 0 Puncte
24 Duca Daria C.S. Barracuda Campina 00:36:49 Timp 2639 Cod 0 Puncte
25 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:36:65 Timp 1407 Cod 0 Puncte
26 Manea Catalina CSS Dinamo 00:36:81 Timp 2422 Cod 0 Puncte
27 Muresanu Cristina Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:37:86 Timp 666 Cod 0 Puncte
28 Mihale Veronica Colegiul "Emil Racovita" 00:39:09 Timp 1629 Cod 0 Puncte
29 Avramescu Ilinca Bucharest Sport Club 00:39:11 Timp 3094 Cod 0 Puncte
30 Dumitrescu Elena Iuliana Colegiul "Emil Racovita" 00:39:35 Timp 1465 Cod 0 Puncte
31 Militaru Patricia Elena Delfinul Bucuresti 00:39:43 Timp 1131 Cod 0 Puncte
32 Vlad Diana Colegiul "Emil Racovita" 00:40:58 Timp 1630 Cod 0 Puncte
33 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 00:41:39 Timp 1438 Cod 0 Puncte
34 Graur Ilinca Renovatio S.C. 00:42:42 Timp 3759 Cod 0 Puncte
35 Pagu Ioana Triumf Bucuresti 00:42:45 Timp 629 Cod 0 Puncte
36 Popa Ruxandra Elena Delfinul Bucuresti 00:44:33 Timp 2439 Cod 0 Puncte
37 Parpala Antonia Simona Aquis Bucuresti 00:46:51 Timp 3292 Cod 0 Puncte
38 Verdes Melissa Laura CSS 2 Bucuresti 00:50:67 Timp 3534 Cod 0 Puncte
39 Stanciu Maria Stefania Triumf Bucuresti 99:99:99 Timp 364 Cod 0 Puncte
40 Constantin Diana Steaua CSA 99:99:99 Timp 528 Cod 0 Puncte

18. 50 metri liber (10 ani) F

1 Marin Ioana Aqua Team 00:31:15 Timp 1524 Cod 9 Puncte
2 Dragan Sonia C.S. Barracuda Campina 00:31:98 Timp 1675 Cod 7 Puncte
3 Costea Bianca Andreea C.S. Barracuda Campina 00:32:13 Timp 2388 Cod 6 Puncte
4 Gomoi Ioana Teodora Bucharest Sport Club 00:33:25 Timp 236 Cod 5 Puncte
5 Drog Maria-Bianca Bucharest Sport Club 00:33:40 Timp 2636 Cod 4 Puncte
6 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 00:33:46 Timp 794 Cod 3 Puncte
7 Stoica Georgiana Daniela Energic L L Pitesti 00:33:75 Timp 1547 Cod 2 Puncte
8 Calin Andreea Mihaela Bucharest Sport Club 00:34:03 Timp 1701 Cod 1 Puncte
9 Gorecki Andra Colegiul "Emil Racovita" 00:34:39 Timp 2295 Cod 0 Puncte
10 Oprea Ana Maria CSS Dinamo 00:34:42 Timp 2106 Cod 0 Puncte
11 Petrache Maria Aqua Team 00:34:77 Timp 2288 Cod 0 Puncte
12 Duta Jassmine Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:34:88 Timp 1895 Cod 0 Puncte
13 Andrei Eva Aqua Team 00:35:04 Timp 2250 Cod 0 Puncte
14 Diaconescu Madalina Atena Sport Club Constanta 00:35:48 Timp 3753 Cod 0 Puncte
15 Minciu Luiza Maria Bucharest Sport Club 00:35:60 Timp 2305 Cod 0 Puncte
16 Gherman Ariana Atena Sport Club Constanta 00:35:61 Timp 3748 Cod 0 Puncte
17 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 00:35:66 Timp 1752 Cod 0 Puncte
18 Balanescu Bianca Maria Bucharest Sport Club 00:35:70 Timp 1280 Cod 0 Puncte
19 Fudulica Alexandra Maria Aqua Team 00:35:88 Timp 600 Cod 0 Puncte
20 Petrescu Ilinca Bucharest Sport Club 00:35:93 Timp 811 Cod 0 Puncte
21 Petcu Ioana Alexia Atena Sport Club Constanta 00:35:95 Timp 3754 Cod 0 Puncte
22 Belghiru Alexia Lorena Bucharest Sport Club 00:36:21 Timp 1315 Cod 0 Puncte
23 Vasile Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:36:43 Timp 1443 Cod 0 Puncte
24 Lepoutre Emma Renovatio S.C. 00:36:93 Timp 2931 Cod 0 Puncte
25 Radut Alexandra Maria Steaua CSA 00:37:04 Timp 2824 Cod 0 Puncte
26 Niculita Florentina Diana Aqua Team 00:37:14 Timp 2276 Cod 0 Puncte
27 Bancila Mara Bucharest Sport Club 00:37:18 Timp 802 Cod 0 Puncte
28 Ionescu Mara Bucharest Sport Club 00:37:30 Timp 1168 Cod 0 Puncte
29 Cobianu Denisa Aqua Team 00:37:56 Timp 1678 Cod 0 Puncte
30 Hompot Timea C S LUNA Brasov 00:37:60 Timp 3766 Cod 0 Puncte
31 Dunareanu Alexandra Bucharest Sport Club 00:38:88 Timp 2638 Cod 0 Puncte
32 Manea Andreea Laura Colegiul "Emil Racovita" 00:39:00 Timp 1410 Cod 0 Puncte
33 Ilie Roxana Bucharest Sport Club 00:40:57 Timp 2839 Cod 0 Puncte
34 Ursu Alexandra Renovatio S.C. 00:40:58 Timp 1776 Cod 0 Puncte
35 Solomon Rarinca Bianca CSS 1 Bucuresti 00:40:96 Timp 3299 Cod 0 Puncte
36 Niculescu Cristina Bucharest Sport Club 00:41:09 Timp 1898 Cod 0 Puncte
37 Solomon Ioana Aqua Team 00:41:38 Timp 1884 Cod 0 Puncte
38 Matei Anastasia Aqua Team 00:41:80 Timp 2952 Cod 0 Puncte
39 Iorga Andreea Steaua CSA 00:41:94 Timp 3536 Cod 0 Puncte
40 Oboroceanu Ioana Alexia CSS 2 Bucuresti 00:51:04 Timp 2541 Cod 0 Puncte
41 Ghazal Magida Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1642 Cod 0 Puncte
42 Dumitru Anissia Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2628 Cod 0 Puncte
43 Popescu Milena Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3549 Cod 0 Puncte
44 Secureanu Bianca Ioana Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 1273 Cod 0 Puncte

19. 100 metri fluture (18 ani) M

1 Bria Alexandru Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 994 Cod 0 Puncte

20. 100 metri fluture (17 ani) M

1 Neama Raul C S LUNA Brasov 00:59:57 Timp 1792 Cod 9 Puncte
2 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 01:01:84 Timp 882 Cod 7 Puncte

21. 100 metri fluture (16 ani) M

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:57:61 Timp 189 Cod 9 Puncte
2 Olaru Andrei Energic L L Pitesti 01:01:63 Timp 1599 Cod 7 Puncte
3 Bonea Sabin Aqua Team 01:03:10 Timp 24 Cod 6 Puncte
4 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 165 Cod 0 Puncte

22. 100 metri fluture (15 ani) M

1 Pacioianu Alexandru Liceul Sportiv Pitesti 01:07:54 Timp 3755 Cod 9 Puncte

23. 100 metri fluture (14 ani) M

1 Valle Lucian Andrei Bucharest Sport Club 01:06:06 Timp 223 Cod 9 Puncte
2 Gagiu Tudor Gabriel Steaua CSA 01:09:03 Timp 1325 Cod 7 Puncte
3 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:10:99 Timp 513 Cod 6 Puncte
4 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 01:12:20 Timp 329 Cod 5 Puncte
5 Tutugan Stefan Triumf Bucuresti 01:27:10 Timp 3320 Cod 4 Puncte
6 Martin Nicolas Renovatio S.C. 01:36:92 Timp 3761 Cod 3 Puncte
7 Szavuj Oliver Renovatio S.C. 01:44:64 Timp 3762 Cod 2 Puncte

24. 100 metri fluture (13 ani) M

1 Popa Andrei Aqua Team 01:06:41 Timp 168 Cod 9 Puncte
2 Coman Liviu Alexandru Aqua Team 01:07:83 Timp 305 Cod 7 Puncte
3 Petrache Alexandru C S LUNA Brasov 01:11:25 Timp 1424 Cod 6 Puncte
4 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 01:12:01 Timp 407 Cod 5 Puncte
5 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:14:54 Timp 477 Cod 4 Puncte
6 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 01:31:81 Timp 473 Cod 3 Puncte

25. 100 metri fluture (12 ani) M

1 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 01:07:51 Timp 565 Cod 9 Puncte
2 Dragota Etienne Laurentiu C S S 1 Timisoara 01:10:43 Timp 1789 Cod 7 Puncte
3 Lungu Alexandru C.S. Barracuda Campina 01:11:44 Timp 1687 Cod 6 Puncte
4 Morariu Luca Ioan Performer 01:12:08 Timp 296 Cod 5 Puncte
5 Simion Matei Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:14:66 Timp 532 Cod 4 Puncte
6 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 01:14:97 Timp 460 Cod 3 Puncte
7 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 01:15:84 Timp 398 Cod 2 Puncte
8 Secarin Robert Energic L L Pitesti 01:18:44 Timp 1546 Cod 1 Puncte
9 Hurmuzache Robert Ionut Aqua Team 01:18:64 Timp 1305 Cod 0 Puncte
10 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 01:19:95 Timp 384 Cod 0 Puncte
11 Prescornita Eduard Teodor Skills Sports 2009 01:30:30 Timp 538 Cod 0 Puncte

28. 100 metri fluture (16 ani) F

1 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 01:08:95 Timp 231 Cod 9 Puncte

29. 100 metri fluture (15 ani) F

1 Sarbulescu Andreea Loredana Performer 01:13:24 Timp 1885 Cod 9 Puncte

30. 100 metri fluture (14 ani) F

1 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:16:53 Timp 463 Cod 9 Puncte
2 Costea Denisa Mariana Steaua CSA 01:18:28 Timp 319 Cod 7 Puncte

31. 100 metri fluture (13 ani) F

1 Dragoi Andreea Ramona Aqua Team 01:08:33 Timp 260 Cod 9 Puncte
2 Matei Bobarnac Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:23:71 Timp 1669 Cod 7 Puncte
3 Parvu Lorena Cristina Colegiul "Emil Racovita" 01:34:67 Timp 444 Cod 6 Puncte
4 Florea Ana C S LUNA Brasov 99:99:99 Timp 3767 Cod 0 Puncte

32. 100 metri fluture (12 ani) F

1 Moraru-Sovoiu Daria Atena Sport Club Constanta 01:22:16 Timp 2116 Cod 9 Puncte
2 Cortea Maria Energic L L Pitesti 01:23:05 Timp 1549 Cod 7 Puncte
3 Iordache Andreea Diana Aqua Team 01:26:10 Timp 1731 Cod 6 Puncte
4 Dragomir Daria Paula Bucharest Sport Club 01:30:07 Timp 593 Cod 5 Puncte
5 Barbu Alexandra Anissia Aqua Team 99:99:99 Timp 245 Cod 0 Puncte

33. 200 metri bras (18 ani) M

1 Bria Alexandru Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 994 Cod 0 Puncte

34. 200 metri bras (17 ani) M

1 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 02:28:75 Timp 848 Cod 9 Puncte
2 Dumitrache Alexandru Energic L L Pitesti 02:31:75 Timp 1603 Cod 7 Puncte

36. 200 metri bras (15 ani) M

1 Vladila Andrei Renovatio S.C. 03:51:98 Timp 3763 Cod 9 Puncte

37. 200 metri bras (14 ani) M

1 Tulea Sebastian Atena Sport Club Constanta 02:37:60 Timp 3745 Cod 9 Puncte
2 Ionescu Mihnea Aqua Team 02:39:96 Timp 614 Cod 7 Puncte
3 Ciobanescu David Liceul Sportiv Pitesti 02:51:10 Timp 757 Cod 6 Puncte
4 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 02:53:99 Timp 579 Cod 5 Puncte
5 Mindroc Adrian Bucharest Sport Club 02:57:45 Timp 121 Cod 4 Puncte
6 Solea Luca Tenis Club 2000 03:00:67 Timp 199 Cod 3 Puncte
7 Secrieriu Constantin Renovatio S.C. 03:06:67 Timp 3297 Cod 2 Puncte
8 Oprea Florin Antonio Colegiul "Emil Racovita" 03:07:26 Timp 1807 Cod 1 Puncte

38. 200 metri bras (13 ani) M

1 Balaceanu Andrei Cristian Aqua Team 02:40:36 Timp 306 Cod 9 Puncte
2 Petrescu Cristian Aqua Team 02:49:18 Timp 489 Cod 7 Puncte
3 Aspru Alesandro Energic L L Pitesti 02:55:42 Timp 1341 Cod 6 Puncte
4 Vasile Adrian Florin CSS Dinamo 03:00:16 Timp 553 Cod 5 Puncte
5 Petrache Alexandru C S LUNA Brasov 03:00:79 Timp 1424 Cod 4 Puncte
6 Abry Matheo Renovatio S.C. 03:22:25 Timp 2652 Cod 3 Puncte
7 Ionita Andrei Renovatio S.C. 03:28:32 Timp 2511 Cod 2 Puncte
8 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 477 Cod 0 Puncte

39. 200 metri bras (12 ani) M

1 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 02:53:96 Timp 699 Cod 9 Puncte
2 Iancu Alexandru Dimitrie Aqua Team 03:07:24 Timp 295 Cod 7 Puncte
3 Meghea Dominic Andrei Performer 03:08:36 Timp 610 Cod 6 Puncte
4 Morariu Luca Ioan Performer 03:09:47 Timp 296 Cod 5 Puncte
5 Sendroiu Andrei Cristian Performer 03:16:57 Timp 3314 Cod 4 Puncte
6 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 03:17:87 Timp 605 Cod 3 Puncte
7 Keller Eduard C S LUNA Brasov 03:19:68 Timp 2910 Cod 2 Puncte
8 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 03:21:60 Timp 604 Cod 1 Puncte
9 Hurmuzache Robert Ionut Aqua Team 03:22:54 Timp 1305 Cod 0 Puncte
10 Tancu Benedek Carlos Triumf Bucuresti 03:22:96 Timp 534 Cod 0 Puncte
11 Popescu Daniel Bucharest Sport Club 03:26:41 Timp 2086 Cod 0 Puncte
12 Costache Alexandru Gabriel Bucharest Sport Club 03:27:05 Timp 1306 Cod 0 Puncte
13 Iordache Damian Renovatio S.C. 03:43:64 Timp 1908 Cod 0 Puncte
14 El Lakkis Hussein Skills Sports 2009 03:57:13 Timp 2236 Cod 0 Puncte
15 Gherghina Adrian Skills Sports 2009 04:08:89 Timp 3310 Cod 0 Puncte
16 Nicolae Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1836 Cod 0 Puncte
17 Stoltz Markus Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 566 Cod 0 Puncte

42. 200 metri bras (16 ani) F

1 Stoica Elena Aqua Team 03:05:89 Timp 209 Cod 9 Puncte

43. 200 metri bras (15 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 02:40:20 Timp 193 Cod 9 Puncte

44. 200 metri bras (14 ani) F

1 Nita Andreea Aqua Team 02:55:94 Timp 261 Cod 9 Puncte
2 Davidescu Adriana Steaua CSA 03:12:11 Timp 58 Cod 7 Puncte
3 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 03:32:57 Timp 140 Cod 6 Puncte
4 Brat Rebeca Anastasia Skills Sports 2009 03:49:93 Timp 3305 Cod 5 Puncte
5 Costea Denisa Mariana Steaua CSA 99:99:99 Timp 319 Cod 0 Puncte

45. 200 metri bras (13 ani) F

1 Dragoi Andreea Ramona Aqua Team 02:50:19 Timp 260 Cod 9 Puncte
2 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 03:04:55 Timp 439 Cod 7 Puncte
3 Rugina Alina Mihaela Bucharest Sport Club 03:12:88 Timp 1808 Cod 6 Puncte
4 Botezatu Elena C S LUNA Brasov 03:31:47 Timp 3768 Cod 5 Puncte
5 Parvu Lorena Cristina Colegiul "Emil Racovita" 03:32:80 Timp 444 Cod 4 Puncte
6 Dragulet Claudia Maria Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 315 Cod 0 Puncte

46. 200 metri bras (12 ani) F

1 Nicola Andreea Cristina Aqua Team 03:20:33 Timp 768 Cod 9 Puncte
2 Iordache Andreea Diana Aqua Team 03:23:16 Timp 1731 Cod 7 Puncte

47. 100 metri spate (18 ani) M

1 Ambrono Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 997 Cod 0 Puncte

48. 100 metri spate (17 ani) M

1 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 01:00:97 Timp 882 Cod 9 Puncte
2 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 01:04:09 Timp 888 Cod 7 Puncte

50. 100 metri spate (15 ani) M

1 Pacioianu Alexandru Liceul Sportiv Pitesti 01:12:12 Timp 3755 Cod 9 Puncte
2 Tamasan Dan Mihai CSS 1 Bucuresti 01:19:61 Timp 1163 Cod 7 Puncte

51. 100 metri spate (14 ani) M

1 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 01:06:52 Timp 68 Cod 9 Puncte
2 Leu Razvan Constantin Atena Sport Club Constanta 01:14:43 Timp 2682 Cod 7 Puncte
3 Olteanu Alexandru Atena Sport Club Constanta 01:14:69 Timp 3746 Cod 6 Puncte
4 Ciobanescu David Liceul Sportiv Pitesti 01:16:27 Timp 757 Cod 5 Puncte
5 Vlad Giulio Marco Tenis Club 2000 01:17:27 Timp 228 Cod 4 Puncte
6 Secrieriu Constantin Renovatio S.C. 01:23:38 Timp 3297 Cod 3 Puncte
7 Szavuj Oliver Renovatio S.C. 01:31:17 Timp 3762 Cod 2 Puncte
8 Martin Panev Triathlon Dalyan Rousse 01:40:74 Timp 3743 Cod 1 Puncte
9 Apostol Mihai Skills Sports 2009 01:42:54 Timp 3308 Cod 0 Puncte
10 Florea Mihnea Ioan Steaua CSA 99:99:99 Timp 599 Cod 0 Puncte

52. 100 metri spate (13 ani) M

1 Popa Andrei Aqua Team 01:05:64 Timp 168 Cod 9 Puncte
2 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 01:06:71 Timp 633 Cod 7 Puncte
3 Coman Liviu Alexandru Aqua Team 01:07:11 Timp 305 Cod 6 Puncte
4 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:10:13 Timp 470 Cod 5 Puncte
5 Petrescu Cristian Aqua Team 01:10:86 Timp 489 Cod 4 Puncte
6 Martin Maximilian Liceul Sportiv Pitesti 01:12:73 Timp 761 Cod 3 Puncte
7 Costroj Antonio Steaua CSA 01:15:17 Timp 540 Cod 2 Puncte
8 Neacsu Cristian Dumitru Performer 01:22:64 Timp 408 Cod 1 Puncte
9 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 01:23:38 Timp 473 Cod 0 Puncte
10 Pusca Toma Sorin CSS Dinamo 01:25:71 Timp 809 Cod 0 Puncte

53. 100 metri spate (12 ani) M

1 Rogoveanu Vlad Atena Sport Club Constanta 01:14:25 Timp 2877 Cod 9 Puncte
2 Ionita Rares CSS 1 Bucuresti 01:14:41 Timp 694 Cod 7 Puncte
3 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 01:15:90 Timp 325 Cod 6 Puncte
4 Simion Matei Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:17:09 Timp 532 Cod 5 Puncte
5 Dobre Daniel Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:19:31 Timp 551 Cod 4 Puncte
6 Hurmuzache Robert Ionut Aqua Team 01:20:25 Timp 1305 Cod 3 Puncte
7 Secarin Robert Energic L L Pitesti 01:20:33 Timp 1546 Cod 2 Puncte
8 Paduraru Andrei Dragos Aqua Team 01:20:68 Timp 1304 Cod 1 Puncte
9 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 01:21:16 Timp 398 Cod 0 Puncte
10 Faur Andreas C S LUNA Brasov 01:23:68 Timp 2909 Cod 0 Puncte
11 Ilie Stefan Cornel Bucharest Sport Club 01:26:95 Timp 1901 Cod 0 Puncte
12 Marinescu Alexandru Paul Colegiul "Emil Racovita" 01:27:49 Timp 693 Cod 0 Puncte
13 Voicu Costin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:29:98 Timp 702 Cod 0 Puncte
14 El Lakkis Hussein Skills Sports 2009 01:47:15 Timp 2236 Cod 0 Puncte
15 Vanghelie Stefan Alexandru CSS 2 Bucuresti 02:15:71 Timp 3567 Cod 0 Puncte
16 Nicolae Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1836 Cod 0 Puncte
17 Lungu Alexandru C.S. Barracuda Campina 99:99:99 Timp 1687 Cod 0 Puncte

54. 100 metri spate (11 ani) M

1 Popovici David Aqua Team 01:13:49 Timp 1396 Cod 9 Puncte
2 Lapadat Cristian Aqua Team 01:16:58 Timp 274 Cod 7 Puncte
3 Ghile Dragos Steaua CSA 01:17:42 Timp 1634 Cod 6 Puncte
4 Costache Ionut C.S. Barracuda Campina 01:17:54 Timp 1679 Cod 5 Puncte
5 Anghel Darius Costin Bucharest Sport Club 01:17:68 Timp 277 Cod 4 Puncte
6 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 01:17:80 Timp 1412 Cod 3 Puncte
7 Nicola Madalin Ionut Aqua Team 01:18:67 Timp 790 Cod 2 Puncte
8 Turta Andrei Steaua CSA 01:19:42 Timp 1419 Cod 1 Puncte
9 Picui Andrei Liceul Sportiv Pitesti 01:19:51 Timp 2684 Cod 0 Puncte
10 Ursu Nicholas Atena Sport Club Constanta 01:20:13 Timp 2529 Cod 0 Puncte
11 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 01:21:34 Timp 725 Cod 0 Puncte
12 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 01:22:16 Timp 280 Cod 0 Puncte
13 Harsulescu Mihai Aqua Team 01:22:72 Timp 1413 Cod 0 Puncte
14 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:23:52 Timp 722 Cod 0 Puncte
15 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:24:07 Timp 376 Cod 0 Puncte
16 Pazu Mihnea Atena Sport Club Constanta 01:24:87 Timp 3751 Cod 0 Puncte
17 Petrache Darius Aqua Team 01:25:06 Timp 1641 Cod 0 Puncte
18 Dragomir Ioan Dennis Bucharest Sport Club 01:26:00 Timp 1333 Cod 0 Puncte
19 Stan Matei Alexandru Aqua Team 01:26:16 Timp 791 Cod 0 Puncte
20 Borangel Emanuel George Steaua CSA 01:26:28 Timp 1364 Cod 0 Puncte
21 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 01:27:14 Timp 729 Cod 0 Puncte
22 Uleia Stefan Ovidiu Pescarusul Izvorani 01:27:62 Timp 1449 Cod 0 Puncte
23 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:28:54 Timp 1400 Cod 0 Puncte
24 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 01:28:55 Timp 1009 Cod 0 Puncte
25 Pan Ionut Catalin Energic L L Pitesti 01:28:70 Timp 998 Cod 0 Puncte
26 Tengher Alexandru Aqua Team 01:29:03 Timp 2331 Cod 0 Puncte
27 Chiran Stefan Felix Bucharest Sport Club 01:29:28 Timp 2200 Cod 0 Puncte
28 Chivu Cristian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:29:37 Timp 1408 Cod 0 Puncte
29 Iordache Constantin Liceul Sportiv Pitesti 01:29:44 Timp 2685 Cod 0 Puncte
30 Catana Vlad Atena Sport Club Constanta 01:29:48 Timp 3750 Cod 0 Puncte
31 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:30:32 Timp 1399 Cod 0 Puncte
32 Rauta Matei Cristian Aqua Team 01:31:34 Timp 2264 Cod 0 Puncte
33 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 01:31:55 Timp 840 Cod 0 Puncte
34 Butuc Andrei Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:32:78 Timp 1635 Cod 0 Puncte
35 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 01:33:20 Timp 1730 Cod 0 Puncte
36 Grigoras Vlad Andrei Bucharest Sport Club 01:33:79 Timp 531 Cod 0 Puncte
37 Chiriac Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:35:10 Timp 1460 Cod 0 Puncte
38 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 01:37:06 Timp 1401 Cod 0 Puncte
39 Sarbulescu Matei Performer 01:38:55 Timp 2108 Cod 0 Puncte
40 Buzatu Mircea Energic L L Pitesti 01:41:02 Timp 2412 Cod 0 Puncte
41 Lupu Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:41:96 Timp 2294 Cod 0 Puncte
42 Cojocaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:43:45 Timp 1406 Cod 0 Puncte
43 Preda Radu Colegiul "Emil Racovita" 01:45:56 Timp 1624 Cod 0 Puncte
44 Vilcu Alexandru Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 01:46:13 Timp 1405 Cod 0 Puncte
45 Badea Antonio Emanuel Steaua CSA 01:47:65 Timp 3319 Cod 0 Puncte
46 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:49:03 Timp 1416 Cod 0 Puncte
47 Zaporojan Alex Antonio Colegiul "Emil Racovita" 01:50:79 Timp 1457 Cod 0 Puncte
48 Sugaru Andrei CSS 2 Bucuresti 01:56:28 Timp 2542 Cod 0 Puncte
49 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1899 Cod 0 Puncte
50 Doroghi David Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1690 Cod 0 Puncte
51 Huci Rares Perut Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2310 Cod 0 Puncte

55. 100 metri spate (10 ani) M

1 Dinu Patrik Atena Sport Club Constanta 01:13:87 Timp 2530 Cod 9 Puncte
2 Enache Andrei Performer 01:16:26 Timp 808 Cod 7 Puncte
3 Budiaci Vladimir Stefan Performer 01:18:74 Timp 1852 Cod 6 Puncte
4 Balanescu Filip Andrei Performer 01:19:48 Timp 1672 Cod 5 Puncte
5 Pandele Alexandru Edward Aqua Team 01:21:11 Timp 1124 Cod 4 Puncte
6 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 01:22:79 Timp 1651 Cod 3 Puncte
7 Stoian Gabriel Razvan Steaua CSA 01:23:07 Timp 1297 Cod 2 Puncte
8 Nataprazu Luca Mihai Aqua Team 01:24:46 Timp 272 Cod 1 Puncte
9 Chiriac Alexandru C.S. Barracuda Campina 01:25:10 Timp 2155 Cod 0 Puncte
10 Georgeoni Calin Andrei Aqua Team 01:25:78 Timp 1375 Cod 0 Puncte
11 Mares Dominique Gabriel Steaua CSA 01:26:95 Timp 2404 Cod 0 Puncte
12 Riciu Robert Atena Sport Club Constanta 01:26:99 Timp 3752 Cod 0 Puncte
13 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 01:28:53 Timp 1519 Cod 0 Puncte
14 Niculae Alexei Aqua Team 01:29:25 Timp 2266 Cod 0 Puncte
15 Vasilescu Stefan CSS 1 Bucuresti 01:29:45 Timp 1556 Cod 0 Puncte
16 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 01:29:55 Timp 1703 Cod 0 Puncte
17 Preotu Luca Ioan Performer 01:29:58 Timp 1281 Cod 0 Puncte
18 Popa Alexandru Daniel Energic L L Pitesti 01:30:04 Timp 2100 Cod 0 Puncte
19 Mihailescu Marian Andrei Aqua Team 01:30:41 Timp 2265 Cod 0 Puncte
20 Boboc Emanoel Florin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:30:46 Timp 2026 Cod 0 Puncte
21 Cornaciu Stefan Aqua Team 01:31:06 Timp 2075 Cod 0 Puncte
22 Georgescu Alexandru Bucharest Sport Club 01:31:12 Timp 2381 Cod 0 Puncte
23 Enculesei Razvan Rares CSS 1 Bucuresti 01:31:25 Timp 2394 Cod 0 Puncte
24 Frincu Eduard Nihai Energic L L Pitesti 01:31:56 Timp 2854 Cod 0 Puncte
25 Pasa Ungurianu Luca Delfinul Bucuresti 01:32:30 Timp 2323 Cod 0 Puncte
26 Tutuianu Sebastian Colegiul "Emil Racovita" 01:32:32 Timp 1890 Cod 0 Puncte
27 Dumitru Mario Eduard Bucharest Sport Club 01:32:40 Timp 2505 Cod 0 Puncte
28 Lepus Vlad Gabriel Aqua Team 01:32:43 Timp 1105 Cod 0 Puncte
29 Andrei Luca Mihai Bucharest Sport Club 01:32:71 Timp 1377 Cod 0 Puncte
30 Melianu Nicolae Cristian Steaua CSA 01:33:08 Timp 2036 Cod 0 Puncte
31 Stoican Nicolae Aqua Team 01:33:09 Timp 651 Cod 0 Puncte
32 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 01:33:12 Timp 1837 Cod 0 Puncte
33 Sendroiu Vlad Alexandru Performer 01:33:41 Timp 3114 Cod 0 Puncte
34 Cojocaru Tudor C S LUNA Brasov 01:33:47 Timp 2904 Cod 0 Puncte
35 Mihai David Bucharest Sport Club 01:34:42 Timp 2503 Cod 0 Puncte
36 Tanase Jonathan Cristian Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 01:35:04 Timp 1404 Cod 0 Puncte
37 Gogoasa Lucas Ionut Bucharest Sport Club 01:35:50 Timp 1506 Cod 0 Puncte
38 Paraschiv Mario Aqua Team 01:36:60 Timp 2459 Cod 0 Puncte
39 Puiu Dragos Ioan Steaua CSA 01:36:69 Timp 2403 Cod 0 Puncte
40 Ursu Tudor Nicolae Aqua Team 01:36:99 Timp 2267 Cod 0 Puncte
41 Dumitru Mihai Virgiliu Aqua Team 01:37:15 Timp 1728 Cod 0 Puncte
42 Lazar Andrei Steaua CSA 01:38:22 Timp 1844 Cod 0 Puncte
43 Terteleac Tiberiu Renovatio S.C. 01:38:28 Timp 1735 Cod 0 Puncte
44 Trandafir Eric Nicolae Steaua CSA 01:39:39 Timp 3318 Cod 0 Puncte
45 Radu David Colegiul "Emil Racovita" 01:39:44 Timp 2433 Cod 0 Puncte
46 Godri-Mihai Alexis C S LUNA Brasov 01:39:50 Timp 2905 Cod 0 Puncte
47 Stefanache Alexandru Mario Colegiul "Emil Racovita" 01:39:70 Timp 1462 Cod 0 Puncte
48 Baicu Angelo Patrick Cosmin Bucharest Sport Club 01:40:15 Timp 3025 Cod 0 Puncte
49 Dandareanu Alexandru Bucharest Sport Club 01:41:62 Timp 3561 Cod 0 Puncte
50 Balica Cosmin Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:41:82 Timp 1411 Cod 0 Puncte
51 Talagai Matei Ionut Steaua CSA 01:44:18 Timp 1845 Cod 0 Puncte
52 Ungureanu Sergiu Stefan Bucharest Sport Club 01:44:51 Timp 2263 Cod 0 Puncte
53 Tutugan Mihai Cristian Bucharest Sport Club 01:50:78 Timp 2637 Cod 0 Puncte
54 Mincu Andrei Steaua CSA 01:51:07 Timp 3535 Cod 0 Puncte
55 Baluta Mihnea Bucharest Sport Club 02:12:37 Timp 3560 Cod 0 Puncte
56 Miu Mihnea C S LUNA Brasov 99:99:99 Timp 3769 Cod 0 Puncte

58. 100 metri spate (16 ani) F

1 Dospin Stefania Andreea C S M 2010 Bacau 01:11:86 Timp 1569 Cod 9 Puncte

59. 100 metri spate (15 ani) F

1 Sarbulescu Andreea Loredana Performer 01:15:08 Timp 1885 Cod 9 Puncte
2 Pascu Flores Cezara Performer 01:24:13 Timp 264 Cod 7 Puncte

60. 100 metri spate (14 ani) F

1 Rusu Roberta Colegiul "Emil Racovita" 01:15:59 Timp 640 Cod 9 Puncte
2 Ilie Maria Miruna Liceul Sportiv Pitesti 01:15:87 Timp 762 Cod 7 Puncte
3 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 01:18:32 Timp 365 Cod 6 Puncte
4 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 01:19:79 Timp 32 Cod 5 Puncte
5 Panait Ana Maria Skills Sports 2009 01:33:48 Timp 3306 Cod 4 Puncte

61. 100 metri spate (13 ani) F

1 Denieul Catinca Bucharest Sport Club 01:17:97 Timp 445 Cod 9 Puncte
2 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 01:19:50 Timp 439 Cod 7 Puncte
3 Mustatea Ana Bucharest Sport Club 01:20:94 Timp 144 Cod 6 Puncte
4 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 01:21:11 Timp 453 Cod 5 Puncte
5 Alexandru Rebeca Bucharest Sport Club 01:39:63 Timp 3765 Cod 4 Puncte
6 Ionescu Giulia Steaua CSA 01:43:85 Timp 3331 Cod 3 Puncte
7 Dinu Ramona Nicoleta CSS 2 Bucuresti 01:57:17 Timp 2845 Cod 2 Puncte
8 Saidac Ioana Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3760 Cod 0 Puncte

62. 100 metri spate (12 ani) F

1 Tolea Claudia Ioana Aqua Team 01:16:92 Timp 1253 Cod 9 Puncte
2 Nicola Andreea Cristina Aqua Team 01:21:76 Timp 768 Cod 7 Puncte
3 Hazu Carmen Teodora Colegiul "Emil Racovita" 01:26:59 Timp 673 Cod 6 Puncte
4 Simionescu Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:28:90 Timp 670 Cod 5 Puncte
5 Cortea Maria Energic L L Pitesti 01:29:22 Timp 1549 Cod 4 Puncte
6 Munteanu Oana Atena Sport Club Constanta 01:29:78 Timp 3747 Cod 3 Puncte
7 Simionescu Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:35:60 Timp 671 Cod 2 Puncte
8 Mitea Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 01:39:47 Timp 1613 Cod 1 Puncte
9 Vulpe Cristina Adriana CSS 2 Bucuresti 01:46:96 Timp 3565 Cod 0