Rezultatele finale pentru Cupa de primavara 2011

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (7 ani) M

1 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:45:76 Timp 376 Cod 9 Puncte
2 Solomon Teodor Tenis Club 2000 00:48:03 Timp 647 Cod 7 Puncte
3 Lungu Andrei Aqua Team 00:49:26 Timp 280 Cod 6 Puncte
4 Nicola Madalin Ionut Aqua Team 00:52:98 Timp 790 Cod 5 Puncte
5 Pan Ionut Catalin Energic L L Pitesti 00:54:38 Timp 998 Cod 4 Puncte
6 Soare Darius Ionut Club Daimon 00:54:39 Timp 112 Cod 3 Puncte
7 Ichim Luca Aqua Center Buzau 00:54:45 Timp 1016 Cod 2 Puncte
8 Dicu Vlad Andrei Costea Tenis Club 2000 00:55:57 Timp 589 Cod 1 Puncte
9 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:56:30 Timp 800 Cod 0 Puncte
10 Tarara Tudor Ionut CSS 1 Bucuresti 00:56:45 Timp 382 Cod 0 Puncte
11 Sterian Narri Aryan Andrei CSS 1 Bucuresti 00:56:67 Timp 377 Cod 0 Puncte
12 Dumitrescu Catalin Ionut Aqua Team 00:56:71 Timp 278 Cod 0 Puncte
13 Snagoveanu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:57:90 Timp 378 Cod 0 Puncte
14 Radu Alin Gabriel Bucharest Sport Club 00:57:97 Timp 801 Cod 0 Puncte
15 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:59:59 Timp 1009 Cod 0 Puncte
16 Stan Matei Alexandru Aqua Team 00:59:97 Timp 791 Cod 0 Puncte
17 Manea Eduard Andrei CSS 1 Bucuresti 01:00:23 Timp 380 Cod 0 Puncte
18 Anghel Darius Costin Aqua Team 01:00:27 Timp 277 Cod 0 Puncte
19 Tanase Ianis Mihai CS Free Style 01:01:41 Timp 550 Cod 0 Puncte
20 Mihaila Vicentiu Constantin CSS 1 Bucuresti 01:03:86 Timp 805 Cod 0 Puncte
21 Grigoras Vlad Andrei Club Daimon 01:19:46 Timp 531 Cod 0 Puncte
22 Sandu Matei Bucharest Sport Club 01:23:14 Timp 641 Cod 0 Puncte
23 Popanica Raboj Tudor CSS Dinamo 01:26:13 Timp 1031 Cod 0 Puncte
24 Ion Mario Cristian Aqua Team 01:26:35 Timp 812 Cod 0 Puncte
25 Stan Stefan CS Free Style 99:99:99 Timp 660 Cod 0 Puncte
26 Netejoru Luca George CSS Dinamo 99:99:99 Timp 1032 Cod 0 Puncte
27 Sitaru Stefan CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 379 Cod 0 Puncte
28 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 840 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (8 ani) M

1 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:37:74 Timp 565 Cod 9 Puncte
2 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:38:29 Timp 384 Cod 7 Puncte
3 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:39:88 Timp 460 Cod 6 Puncte
4 Olteanu Vlad Andrei CSS Dinamo 00:39:97 Timp 325 Cod 5 Puncte
5 Macovei Luca Andrei CSS 1 Bucuresti 00:40:13 Timp 396 Cod 4 Puncte
6 Vlasie Ionut CSS 1 Bucuresti 00:40:20 Timp 656 Cod 3 Puncte
7 Stoltz Markus Bucharest Sport Club 00:40:23 Timp 566 Cod 2 Puncte
8 Cosug Radu Aqua Team 00:41:98 Timp 294 Cod 1 Puncte
9 Graef Mihai Valentin Tenis Club 2000 00:42:99 Timp 604 Cod 0 Puncte
10 Morariu Luca Ioan Aqua Team 00:43:66 Timp 296 Cod 0 Puncte
11 Badulescu Vlad Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:43:98 Timp 398 Cod 0 Puncte
12 Moldovan Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:45:05 Timp 392 Cod 0 Puncte
13 Badicut Matei Tenis Club 2000 00:45:14 Timp 577 Cod 0 Puncte
14 Paltin Andrei Tenis Club 2000 00:45:33 Timp 733 Cod 0 Puncte
15 Avram Matei Stefan Aqua Team 00:46:03 Timp 574 Cod 0 Puncte
16 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:46:13 Timp 605 Cod 0 Puncte
17 Dobre Daniel Gabriel CS Free Style 00:46:25 Timp 551 Cod 0 Puncte
18 Delcea Eduard CSS 1 Bucuresti 00:47:06 Timp 397 Cod 0 Puncte
19 Anton Sergiu Eduard Club Daimon 00:47:54 Timp 533 Cod 0 Puncte
20 Baciu Andrei Catalin Bucharest Sport Club 00:47:77 Timp 567 Cod 0 Puncte
21 David Andrei CSS 1 Bucuresti 00:47:81 Timp 387 Cod 0 Puncte
22 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 00:47:94 Timp 399 Cod 0 Puncte
23 Dumitru Tudor Tenis Club 2000 00:48:22 Timp 596 Cod 0 Puncte
24 Simion Matei Alexandru Club Daimon 00:48:26 Timp 532 Cod 0 Puncte
25 Prescornita Eduard Teodor Skills Sports 2009 00:48:67 Timp 538 Cod 0 Puncte
26 Meghea Dominic Andrei CSS Dinamo 00:48:96 Timp 610 Cod 0 Puncte
27 Tudor Radu CSS 1 Bucuresti 00:49:59 Timp 395 Cod 0 Puncte
28 Dumitru Calin Tenis Club 2000 00:49:83 Timp 595 Cod 0 Puncte
29 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:50:33 Timp 465 Cod 0 Puncte
30 Doltu Mihai Cosmin CSS 1 Bucuresti 00:50:37 Timp 385 Cod 0 Puncte
31 Vasile Andrei Alexandru Aqua Team 00:50:83 Timp 293 Cod 0 Puncte
32 Iancu Alexandru Dimitrie Aqua Team 00:51:67 Timp 295 Cod 0 Puncte
33 Antal Radu CSS 1 Bucuresti 00:52:44 Timp 1038 Cod 0 Puncte
34 Borcan Andrei Catalin Aqua Team 00:52:46 Timp 287 Cod 0 Puncte
35 Paunoiu Dimitrie Ianis Energic L L Pitesti 00:53:05 Timp 1017 Cod 0 Puncte
36 Ciobica Leonard Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:53:13 Timp 1037 Cod 0 Puncte
37 Cristea Dragos Ioan CSS Dinamo 00:53:89 Timp 735 Cod 0 Puncte
38 Asladolahi Arian Bucharest Sport Club 00:54:23 Timp 572 Cod 0 Puncte
39 Dumitru Alex Luca Energic L L Pitesti 00:55:40 Timp 1019 Cod 0 Puncte
40 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 00:55:63 Timp 564 Cod 0 Puncte
41 Preda Stefan Cristian Energic L L Pitesti 00:57:07 Timp 208 Cod 0 Puncte
42 Dinu Andrei Ovidiu Energic L L Pitesti 00:57:79 Timp 1018 Cod 0 Puncte
43 Olteanu Andrei Nicolae CSS 1 Bucuresti 00:58:46 Timp 782 Cod 0 Puncte
44 Ghioncel Cristian Aqua Team 00:58:68 Timp 291 Cod 0 Puncte
45 Badica Mihnea Bucharest Sport Club 01:00:90 Timp 575 Cod 0 Puncte
46 Casianov Alexandru Bogdan CSS 1 Bucuresti 01:02:11 Timp 781 Cod 0 Puncte
47 Nica Radu Stefan Aqua Team 01:02:14 Timp 288 Cod 0 Puncte
48 Toderoiu Mihai Daniel Aqua Team 01:04:52 Timp 285 Cod 0 Puncte
49 Ioan Luca Elian Colegiul "Emil Racovita" 01:05:19 Timp 468 Cod 0 Puncte
50 Lupu Cosmin Cristian CSS 1 Bucuresti 01:07:02 Timp 383 Cod 0 Puncte
51 Marmara Mihnea Stefan CSS 1 Bucuresti 01:09:79 Timp 400 Cod 0 Puncte
52 Mihailescu Victor CSS 1 Bucuresti 01:10:76 Timp 736 Cod 0 Puncte
53 Micu Valentin CSS 1 Bucuresti 01:17:61 Timp 1034 Cod 0 Puncte
54 Florete Fabian Andrei Delfinul Bucuresti 01:25:36 Timp 1015 Cod 0 Puncte
55 Dascalu Dragos Adrian CSS Dinamo 01:33:45 Timp 1030 Cod 0 Puncte
56 Dinica Ionut Median Bucuresti 99:99:99 Timp 1012 Cod 0 Puncte
57 Dumitrescu Cristian Alexandru Aqua Team 99:99:99 Timp 286 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (9 ani) M

1 Stan Leon Aqua Team 00:32:71 Timp 203 Cod 9 Puncte
2 Costroj Antonio Steaua CSA 00:35:56 Timp 540 Cod 7 Puncte
3 Popa Andrei Tenis Club 2000 00:35:65 Timp 168 Cod 6 Puncte
4 Gorea Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 00:36:51 Timp 427 Cod 5 Puncte
5 Siminescu Cristi Marian CSS 1 Bucuresti 00:36:62 Timp 426 Cod 4 Puncte
6 Balaceanu Andrei Cristian Aqua Team 00:37:51 Timp 306 Cod 3 Puncte
7 Rosu Sergiu CSS 1 Bucuresti 00:37:65 Timp 428 Cod 2 Puncte
7 Coman Liviu Alexandru Aqua Team 00:37:65 Timp 305 Cod 2 Puncte
8 Dimitriu Luca Vlad CSS 1 Bucuresti 00:37:68 Timp 402 Cod 1 Puncte
9 Neacsu Cristian Dumitru CSS 1 Bucuresti 00:38:88 Timp 408 Cod 0 Puncte
10 Lemnaru Matei Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:38:94 Timp 308 Cod 0 Puncte
11 Radulescu Alecsandru Christian Tenis Club 2000 00:40:51 Timp 637 Cod 0 Puncte
12 Sava Radu Bogdan CSS 1 Bucuresti 00:40:51 Timp 425 Cod 0 Puncte
13 Irimescu Rares CSS Dinamo 00:40:54 Timp 327 Cod 0 Puncte
14 Rath Razvan Club Daimon 00:40:61 Timp 535 Cod 0 Puncte
15 Voica Alexandru Daniel Tenis Club 2000 00:40:75 Timp 658 Cod 0 Puncte
16 Tudoran Petru Cezar Delfinul Bucuresti 00:41:23 Timp 321 Cod 0 Puncte
17 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 00:41:94 Timp 407 Cod 0 Puncte
18 Marfon Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 00:41:98 Timp 123 Cod 0 Puncte
19 Mocanu Eric Tenis Club 2000 00:42:36 Timp 624 Cod 0 Puncte
20 Basalau Fabian Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:43:27 Timp 491 Cod 0 Puncte
21 Dumitrescu Stefan Median Bucuresti 00:43:33 Timp 594 Cod 0 Puncte
22 Marin Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:43:34 Timp 126 Cod 0 Puncte
23 Gheorghiescu Bogdan Florin CSS 1 Bucuresti 00:43:43 Timp 424 Cod 0 Puncte
24 Vlad Claudiu Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:43:82 Timp 488 Cod 0 Puncte
25 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 00:43:94 Timp 501 Cod 0 Puncte
26 Popescu Andrei Florin CSS 1 Bucuresti 00:44:83 Timp 410 Cod 0 Puncte
27 Tudor Bogdan CSS 2 Bucuresti 00:44:87 Timp 776 Cod 0 Puncte
28 Petre Richard Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:45:43 Timp 409 Cod 0 Puncte
29 Tite Andrei Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:46:41 Timp 487 Cod 0 Puncte
30 Bera Robert Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:46:94 Timp 413 Cod 0 Puncte
31 Roceanu Andrei Aqua Team 00:46:96 Timp 309 Cod 0 Puncte
32 Rosca Cristian CSS 1 Bucuresti 00:47:54 Timp 416 Cod 0 Puncte
33 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:47:69 Timp 470 Cod 0 Puncte
34 Lungu Vlad CSS 1 Bucuresti 00:47:74 Timp 1035 Cod 0 Puncte
35 Toma Marian Andrei CSS 1 Bucuresti 00:47:87 Timp 415 Cod 0 Puncte
36 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:48:07 Timp 471 Cod 0 Puncte
37 Minciu Edward Aqua Team 00:48:33 Timp 307 Cod 0 Puncte
38 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 00:48:75 Timp 633 Cod 0 Puncte
39 Ionescu Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:49:77 Timp 504 Cod 0 Puncte
40 Mateescu Constantin Sebastian Energic L L Pitesti 00:49:80 Timp 1020 Cod 0 Puncte
41 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 00:49:90 Timp 473 Cod 0 Puncte
42 Tarara Robert Stefan CSS 1 Bucuresti 00:50:37 Timp 783 Cod 0 Puncte
43 Tudor Dan CSS 1 Bucuresti 00:50:72 Timp 423 Cod 0 Puncte
44 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:51:51 Timp 496 Cod 0 Puncte
45 Pica Ioan Stefan Energic L L Pitesti 00:51:62 Timp 1021 Cod 0 Puncte
46 Solomonea Bucurea Darius Energic L L Pitesti 00:53:23 Timp 1022 Cod 0 Puncte
47 Radulescu Constantin Ciprian Emin Colegiul "Emil Racovita" 00:53:84 Timp 480 Cod 0 Puncte
48 Albu Eduard Atack Team 00:54:09 Timp 569 Cod 0 Puncte
49 Cojoaca Tudor Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:54:33 Timp 493 Cod 0 Puncte
50 Bojec Alexandru Andrei CSS 1 Bucuresti 00:54:36 Timp 417 Cod 0 Puncte
51 Constantinescu Cristian Daniel Onea Colegiul "Emil Racovita" 00:54:55 Timp 495 Cod 0 Puncte
52 Stanescu Andrei Aqua Team 00:54:62 Timp 769 Cod 0 Puncte
53 Ciocioi Cosmin CSS 1 Bucuresti 00:54:70 Timp 420 Cod 0 Puncte
54 Frunza Tudor Aqua Team 00:54:91 Timp 298 Cod 0 Puncte
55 Mitelut Stefan Aqua Team 00:54:94 Timp 753 Cod 0 Puncte
56 Rusu Alexandru Eduard Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 00:55:08 Timp 486 Cod 0 Puncte
57 Man Paul Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:55:12 Timp 619 Cod 0 Puncte
58 Soare Mihai Aqua Team 00:55:87 Timp 766 Cod 0 Puncte
59 Petrescu Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:55:90 Timp 489 Cod 0 Puncte
60 Filat Nicolae Aqua Team 00:56:00 Timp 598 Cod 0 Puncte
61 Peiu Daniel Colegiul "Emil Racovita" 00:56:02 Timp 479 Cod 0 Puncte
62 Ionescu Stefan Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:56:24 Timp 503 Cod 0 Puncte
63 Buliga Antonio Luciano CSS 1 Bucuresti 00:56:62 Timp 422 Cod 0 Puncte
64 Godeanu Robert Mihail Energic L L Pitesti 00:57:23 Timp 1023 Cod 0 Puncte
65 Apolzan Mihai Aqua Team 00:57:30 Timp 571 Cod 0 Puncte
66 Ionita Andrei Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 00:58:63 Timp 475 Cod 0 Puncte
67 Pana Rares Stefan Atack Team 00:59:38 Timp 1013 Cod 0 Puncte
68 Vasile Adrian Florin CS Free Style 01:00:19 Timp 553 Cod 0 Puncte
69 Roua Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:02:09 Timp 472 Cod 0 Puncte
70 Matache Nicolae Catalin Colegiul "Emil Racovita" 01:02:13 Timp 466 Cod 0 Puncte
71 Nicolae Victor Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:02:13 Timp 474 Cod 0 Puncte
72 Dochianu Ionut Marian Club Daimon 01:03:87 Timp 1039 Cod 0 Puncte
73 Topala Andrei Alberto Colegiul "Emil Racovita" 01:03:92 Timp 478 Cod 0 Puncte
74 Dumea Denis Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:04:07 Timp 482 Cod 0 Puncte
75 Dragan Albert Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:11:09 Timp 506 Cod 0 Puncte
76 Vita Andrei Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:11:18 Timp 502 Cod 0 Puncte
77 Ilie Dennis Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:21:45 Timp 500 Cod 0 Puncte
78 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 477 Cod 0 Puncte
79 Coman Radu Andrei Atack Team 99:99:99 Timp 580 Cod 0 Puncte
80 Tutui Antonio Gabriel CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 411 Cod 0 Puncte
81 Dinculescu Calin Victor CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 419 Cod 0 Puncte
82 Avadanei Radu Cristian Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 320 Cod 0 Puncte
83 Ionescu Victor CSS Dinamo 99:99:99 Timp 326 Cod 0 Puncte
84 Costea Alexandru Robert Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 483 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (10 ani) M

1 Duican Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:32:21 Timp 67 Cod 9 Puncte
2 Popescu Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:32:77 Timp 173 Cod 7 Puncte
3 Ionescu Mihnea Aqua Team 00:33:24 Timp 614 Cod 6 Puncte
4 Cernescu Alexandru Ioan CSS 1 Bucuresti 00:33:57 Timp 433 Cod 5 Puncte
5 Marinica Rares Aqua Team 00:34:25 Timp 128 Cod 4 Puncte
6 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:34:65 Timp 223 Cod 3 Puncte
7 Serdin Cosmin Bucharest Sport Club 00:35:42 Timp 197 Cod 2 Puncte
8 Becheru Stefan Lucian Emil CSS 1 Bucuresti 00:35:52 Timp 430 Cod 1 Puncte
9 Bordei Catalin CSS 2 Bucuresti 00:35:71 Timp 25 Cod 0 Puncte
10 Mindroc Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:35:80 Timp 121 Cod 0 Puncte
11 Balan Alexander Marian CSS Dinamo 00:36:33 Timp 328 Cod 0 Puncte
12 Cardasol Florin Aqua Team 00:36:72 Timp 312 Cod 0 Puncte
13 Cuzuban Sebastian Andrei Median Bucuresti 00:36:99 Timp 586 Cod 0 Puncte
14 Itul-Toderesc Octavian CSS 1 Bucuresti 00:37:09 Timp 435 Cod 0 Puncte
15 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 00:37:44 Timp 329 Cod 0 Puncte
16 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 00:37:65 Timp 91 Cod 0 Puncte
17 Motas Cristian Steaua CSA 00:37:66 Timp 139 Cod 0 Puncte
18 Mureseanu Cosmin Bucharest Sport Club 00:38:17 Timp 141 Cod 0 Puncte
19 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:38:18 Timp 513 Cod 0 Puncte
20 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua Steaua CSA 00:38:44 Timp 542 Cod 0 Puncte
21 Dragomir Alexandru Median Bucuresti 00:38:46 Timp 592 Cod 0 Puncte
22 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 00:38:83 Timp 224 Cod 0 Puncte
23 Solea Luca Tenis Club 2000 00:40:07 Timp 199 Cod 0 Puncte
24 Popescu Vlad Marian Colegiul "Emil Racovita" 00:40:23 Timp 176 Cod 0 Puncte
25 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 00:40:33 Timp 579 Cod 0 Puncte
26 Cosug Andrei Aqua Team 00:40:53 Timp 310 Cod 0 Puncte
27 Moise Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:40:67 Timp 431 Cod 0 Puncte
28 Florea Mihnea Ioan Atack Team 00:40:79 Timp 599 Cod 0 Puncte
29 Vlad Giulio Marco Tenis Club 2000 00:40:86 Timp 228 Cod 0 Puncte
30 Botici Mihai CSS 2 Bucuresti 00:40:96 Timp 777 Cod 0 Puncte
31 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:42:72 Timp 138 Cod 0 Puncte
32 Ilie Radu Aqua Team 00:43:56 Timp 101 Cod 0 Puncte
33 Stanescu Vlad Andrei Delfinul Bucuresti 00:43:68 Timp 322 Cod 0 Puncte
34 Oprescu Mihnea CSS 1 Bucuresti 00:44:33 Timp 785 Cod 0 Puncte
35 Lungu Ionel Colegiul "Emil Racovita" 00:44:44 Timp 514 Cod 0 Puncte
36 Visan Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:45:14 Timp 1036 Cod 0 Puncte
37 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club 00:46:55 Timp 602 Cod 0 Puncte
38 Crisan Maxim JR Steaua CSA 00:49:35 Timp 541 Cod 0 Puncte
39 Ionescu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 00:51:97 Timp 434 Cod 0 Puncte
40 Tudor Matei CSS 1 Bucuresti 00:54:72 Timp 432 Cod 0 Puncte
41 Sanda Marius Bucharest Sport Club 00:55:62 Timp 770 Cod 0 Puncte
42 Metin Suseven CS Free Style 00:56:22 Timp 1033 Cod 0 Puncte
43 Dragomir Andrei Ionut Club Daimon 01:00:17 Timp 536 Cod 0 Puncte
44 Eremia Luca CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 74 Cod 0 Puncte
45 Iliescu Razvan Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 612 Cod 0 Puncte
46 Androne Corneliu Cristian CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 429 Cod 0 Puncte
47 Sandu Ionut Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 192 Cod 0 Puncte
48 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 186 Cod 0 Puncte

5. 50 metri liber (7 ani) F

1 Serman Ioana Alexandra CS Free Style 00:42:94 Timp 543 Cod 9 Puncte
2 Dragusi Alina Maria CSS 1 Bucuresti 00:43:72 Timp 343 Cod 7 Puncte
3 Danciu Elia Aqua Team 00:45:64 Timp 243 Cod 6 Puncte
4 Dumitrescu Cristina CSS 1 Bucuresti 00:45:88 Timp 342 Cod 5 Puncte
5 Pagu Ioana Tenis Club 2000 00:49:37 Timp 629 Cod 4 Puncte
6 Naidin Alexandra Patricia Aqua Team 00:49:90 Timp 242 Cod 3 Puncte
7 Constantin Diana Club Daimon 00:55:51 Timp 528 Cod 2 Puncte
8 Fogoros Ioana Teodora Aqua Team 00:55:54 Timp 241 Cod 1 Puncte
9 Ilie Bianca Maria Aqua Team 00:56:13 Timp 244 Cod 0 Puncte
10 Baraitareanu Maria CSS 1 Bucuresti 01:02:10 Timp 1040 Cod 0 Puncte
11 Constantinescu Sara Maria CS Free Style 01:02:78 Timp 822 Cod 0 Puncte
12 Ivan Sara Natalie CSS 1 Bucuresti 01:07:40 Timp 1010 Cod 0 Puncte
13 Staciuc Sara CSS 1 Bucuresti 01:19:18 Timp 1011 Cod 0 Puncte
14 Arnautu Mara Cristiana CS Free Style 99:99:99 Timp 823 Cod 0 Puncte

6. 50 metri liber (8 ani) F

1 Petrescu Maria Aqua Team 00:41:27 Timp 252 Cod 9 Puncte
2 Lupu Ana Maria Tenis Club 2000 00:42:01 Timp 618 Cod 7 Puncte
3 Nahed Anna Maria Aqua Team 00:42:08 Timp 249 Cod 6 Puncte
4 Spanu Clara Petrolul Ploiesti 00:43:59 Timp 1041 Cod 5 Puncte
5 Dragomir Daria Paula Median Bucuresti 00:44:21 Timp 593 Cod 4 Puncte
6 Carata Alexia Antonia CSS 1 Bucuresti 00:45:56 Timp 350 Cod 3 Puncte
7 Colcer Catalina Aqua Team 00:45:82 Timp 253 Cod 2 Puncte
8 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:46:97 Timp 438 Cod 1 Puncte
9 Ichim Alexia Bucharest Sport Club 00:47:85 Timp 611 Cod 0 Puncte
10 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 00:48:44 Timp 345 Cod 0 Puncte
11 Bahrin Raluca Ilinca CSS 1 Bucuresti 00:49:21 Timp 349 Cod 0 Puncte
12 Grigoroiu Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:49:30 Timp 348 Cod 0 Puncte
13 Zamfirescu Stanca Maria Aqua Team 00:49:46 Timp 250 Cod 0 Puncte
14 Cozma Sanziana Maria Bucharest Sport Club 00:50:23 Timp 555 Cod 0 Puncte
15 Ionescu Laura Bucharest Sport Club 00:50:41 Timp 737 Cod 0 Puncte
16 Iordache Miruna Lucia Maria Aqua Team 00:50:74 Timp 251 Cod 0 Puncte
17 Vasile Theodora Elena CSS 1 Bucuresti 00:52:48 Timp 654 Cod 0 Puncte
18 Tataru Vanesa CSS 1 Bucuresti 00:53:04 Timp 784 Cod 0 Puncte
19 Barbu Alexandra Anissia Aqua Team 00:53:10 Timp 245 Cod 0 Puncte
20 Ciuca Claudia Tenis Club 2000 00:53:58 Timp 739 Cod 0 Puncte
21 Leonte Ioana Tenis Club 2000 00:53:60 Timp 568 Cod 0 Puncte
22 Lican Eliza Sanziana Energic L L Pitesti 00:53:90 Timp 1024 Cod 0 Puncte
23 Nicola Andreea Cristina Aqua Team 00:54:37 Timp 768 Cod 0 Puncte
24 Iliescu Denisa Cristina CSS Dinamo 00:55:63 Timp 323 Cod 0 Puncte
25 Sandu Ana Maria Steaua CSA 00:56:85 Timp 539 Cod 0 Puncte
26 Vasilescu Anca Bucharest Sport Club 00:57:66 Timp 772 Cod 0 Puncte
27 Scortea Ecaterina Aqua Team 00:58:74 Timp 247 Cod 0 Puncte
28 Bronisevski Ilinca CSS 1 Bucuresti 01:08:84 Timp 347 Cod 0 Puncte
29 Poliacov Irina CSS 1 Bucuresti 01:11:85 Timp 352 Cod 0 Puncte
30 Alexa Ioana Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 436 Cod 0 Puncte
31 Ciuperca Rebeca CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 351 Cod 0 Puncte

7. 50 metri liber (9 ani) F

1 Gadea Ioana Aqua Team 00:37:32 Timp 76 Cod 9 Puncte
2 Codarleanu Patricia Mihaela Bucharest Sport Club 00:38:04 Timp 556 Cod 7 Puncte
3 Dragoi Andreea Ramona Aqua Team 00:38:16 Timp 260 Cod 6 Puncte
4 Danciu Sara Aqua Team 00:38:43 Timp 57 Cod 5 Puncte
5 Piedemonte Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:39:93 Timp 355 Cod 4 Puncte
6 Mustatea Ana Aqua Team 00:40:39 Timp 144 Cod 3 Puncte
7 Domnescu Alexandra Ilinca Aqua Center Buzau 00:40:45 Timp 591 Cod 2 Puncte
8 Sapcaliu Maria Tenis Club 2000 00:40:55 Timp 642 Cod 1 Puncte
9 Ion Ana Maria Delfinul Bucuresti 00:40:62 Timp 317 Cod 0 Puncte
10 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 00:42:28 Timp 453 Cod 0 Puncte
11 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:42:35 Timp 455 Cod 0 Puncte
12 Ganea Liliana Elena Delfinul Bucuresti 00:42:71 Timp 318 Cod 0 Puncte
13 Mocanu Cristina Erika Tenis Club 2000 00:43:02 Timp 625 Cod 0 Puncte
14 Tota Maria Ilinca Colegiul "Emil Racovita" 00:43:29 Timp 456 Cod 0 Puncte
15 Mataoanu Daria Bucharest Sport Club 00:44:37 Timp 129 Cod 0 Puncte
16 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 00:45:60 Timp 439 Cod 0 Puncte
17 Dragulet Claudia Maria Delfinul Bucuresti 00:46:89 Timp 315 Cod 0 Puncte
18 Pavel Cristina Daniela Colegiul "Emil Racovita" 00:47:06 Timp 441 Cod 0 Puncte
19 Cergan Naomi Colegiul "Emil Racovita" 00:47:27 Timp 457 Cod 0 Puncte
20 NIM NIM Aqua Team 00:48:51 Timp 752 Cod 0 Puncte
21 Chiriac Elena Colegiul "Emil Racovita" 00:48:70 Timp 454 Cod 0 Puncte
22 Draghici Iustina CSS Dinamo 00:49:55 Timp 324 Cod 0 Puncte
23 Rhfir Maria Bucharest Sport Club 00:49:68 Timp 638 Cod 0 Puncte
24 Denieul Catinca Colegiul "Emil Racovita" 00:49:72 Timp 445 Cod 0 Puncte
25 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:50:10 Timp 449 Cod 0 Puncte
26 Jiman Maria Ioana Tenis Club 2000 00:51:33 Timp 615 Cod 0 Puncte
27 Bejenaru Catinca CSS 1 Bucuresti 00:51:42 Timp 360 Cod 0 Puncte
28 Baraitareanu Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:52:62 Timp 353 Cod 0 Puncte
29 Gujan Nicoleta Tenis Club 2000 00:52:97 Timp 607 Cod 0 Puncte
30 Marasac Alexandra Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:53:85 Timp 443 Cod 0 Puncte
31 Boboc Maria Aqua Team 00:54:08 Timp 255 Cod 0 Puncte
32 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:54:25 Timp 442 Cod 0 Puncte
33 Parvu Lorena Cristina Colegiul "Emil Racovita" 00:54:46 Timp 444 Cod 0 Puncte
34 Ghetu Carla Ilinca Aqua Team 00:57:23 Timp 767 Cod 0 Puncte
35 Lapadatu Ioana Alexandra Aqua Team 00:58:45 Timp 254 Cod 0 Puncte
36 Ivancov Lorena Gabriela Aqua Team 00:58:84 Timp 256 Cod 0 Puncte
37 Constantin Beatrice Club Daimon 00:59:13 Timp 529 Cod 0 Puncte
38 Atanasiu Ana Atack Team 01:01:08 Timp 573 Cod 0 Puncte
39 Georgescu Andreea Aqua Team 01:03:94 Timp 258 Cod 0 Puncte
40 Viziru Andreea Ionela Colegiul "Emil Racovita" 01:15:41 Timp 446 Cod 0 Puncte
41 Vizitiu Raluca Colegiul "Emil Racovita" 01:25:11 Timp 450 Cod 0 Puncte
42 Vizitiu Alexia Colegiul "Emil Racovita" 01:33:60 Timp 451 Cod 0 Puncte
43 Guias Meg-Lidia Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 88 Cod 0 Puncte
44 Corcoveanu Mara CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 361 Cod 0 Puncte
45 Mitrea Maria Median Bucuresti 99:99:99 Timp 779 Cod 0 Puncte
46 Costache Maria Andreea Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 448 Cod 0 Puncte

8. 50 metri liber (10 ani) F

1 Gadea Claudia Aqua Team 00:33:20 Timp 75 Cod 9 Puncte
2 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 00:33:26 Timp 367 Cod 7 Puncte
3 Buzea Ana-Maria Aqua Team 00:35:66 Timp 32 Cod 6 Puncte
4 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 00:36:21 Timp 365 Cod 5 Puncte
5 Lazar Ana Maria Aqua Center Buzau 00:36:72 Timp 616 Cod 4 Puncte
6 Stan Denisa Aqua Team 00:37:29 Timp 648 Cod 3 Puncte
7 Dragan Theodora Aqua Team 00:37:55 Timp 262 Cod 2 Puncte
8 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:38:50 Timp 204 Cod 1 Puncte
9 Belu Andreea Tenis Club 2000 00:38:70 Timp 19 Cod 0 Puncte
10 Chiss Elena Ioana CSS 1 Bucuresti 00:38:72 Timp 370 Cod 0 Puncte
11 Costache Elisa Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:38:76 Timp 467 Cod 0 Puncte
12 Ticu Marian Antonia Francesca Colegiul "Emil Racovita" 00:38:79 Timp 214 Cod 0 Puncte
13 Mateicu Cristina Steaua CSA 00:39:02 Timp 131 Cod 0 Puncte
14 Petcu Teona Bucharest Sport Club 00:39:52 Timp 166 Cod 0 Puncte
15 Rusu Roberta Tenis Club 2000 00:39:75 Timp 640 Cod 0 Puncte
16 Barbu Ana Bucharest Sport Club 00:39:75 Timp 17 Cod 0 Puncte
17 Postolache Andreea Miruna Delfinul Bucuresti 00:40:05 Timp 177 Cod 0 Puncte
18 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 00:40:19 Timp 319 Cod 0 Puncte
19 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 00:40:28 Timp 58 Cod 0 Puncte
20 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:40:90 Timp 140 Cod 0 Puncte
21 Florea Daria Mihaela Energic L L Pitesti 00:41:11 Timp 1026 Cod 0 Puncte
22 Duran Laura Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:41:33 Timp 369 Cod 0 Puncte
23 Ilie Ioana Alexa CS Free Style 00:41:47 Timp 547 Cod 0 Puncte
24 Ionescu Corina Tenis Club 2000 00:42:04 Timp 613 Cod 0 Puncte
25 Stancu Maria Bucharest Sport Club 00:42:16 Timp 205 Cod 0 Puncte
26 Bentea Silvia Maria Bucharest Sport Club 00:42:22 Timp 20 Cod 0 Puncte
27 Bunea Rut Colegiul "Emil Racovita" 00:42:82 Timp 30 Cod 0 Puncte
28 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:43:43 Timp 463 Cod 0 Puncte
29 Marin Sorana Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:44:92 Timp 462 Cod 0 Puncte
30 Matei Adriana Diana Energic L L Pitesti 00:45:25 Timp 1025 Cod 0 Puncte
31 Pana Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:45:40 Timp 160 Cod 0 Puncte
32 Ghinea Dunia Luciana CSS 1 Bucuresti 00:45:83 Timp 371 Cod 0 Puncte
33 Ciuca Corina Tenis Club 2000 00:46:18 Timp 748 Cod 0 Puncte
34 Pakir Aysa Carina Delfinul Bucuresti 00:46:62 Timp 159 Cod 0 Puncte
35 Nita Andreea Aqua Team 00:47:04 Timp 261 Cod 0 Puncte
36 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 00:47:18 Timp 464 Cod 0 Puncte
37 Tiriblecea Ilinca Atack Team 00:47:37 Timp 652 Cod 0 Puncte
38 Vochitoaia Bianca Nicoleta Delfinul Bucuresti 00:47:84 Timp 232 Cod 0 Puncte
39 Raducanu Iuliana Andreea CS Free Style 00:56:55 Timp 780 Cod 0 Puncte
40 Stoian Andra CSS Dinamo 00:57:70 Timp 1029 Cod 0 Puncte
41 Voaides Malina Ana Maria Atack Team 01:00:95 Timp 657 Cod 0 Puncte
42 Mirea Andreea Cristina Atack Team 01:53:56 Timp 751 Cod 0 Puncte
43 Stanciu Daria CSS Dinamo 99:99:99 Timp 1028 Cod 0 Puncte
44 Ionescu Ana Maria CS Free Style 99:99:99 Timp 548 Cod 0 Puncte
45 Mitco Rebeca Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 608 Cod 0 Puncte
46 Pilica Elena Claudia CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 368 Cod 0 Puncte
47 Siliste Maria Median Bucuresti 99:99:99 Timp 198 Cod 0 Puncte

9. 50 metri bras (7 ani) M

1 Manea Eduard Andrei CSS 1 Bucuresti 01:02:89 Timp 380 Cod 9 Puncte
2 Lungu Andrei Aqua Team 01:05:07 Timp 280 Cod 7 Puncte
3 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 01:05:53 Timp 800 Cod 6 Puncte
4 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:06:36 Timp 376 Cod 5 Puncte
5 Ichim Luca Aqua Center Buzau 01:11:32 Timp 1016 Cod 4 Puncte
6 Pan Ionut Catalin Energic L L Pitesti 01:12:06 Timp 998 Cod 3 Puncte
7 Sterian Narri Aryan Andrei CSS 1 Bucuresti 01:13:94 Timp 377 Cod 2 Puncte
8 Soare Darius Ionut Club Daimon 01:15:18 Timp 112 Cod 1 Puncte
9 Solomon Teodor Tenis Club 2000 01:15:84 Timp 647 Cod 0 Puncte
10 Tarara Tudor Ionut CSS 1 Bucuresti 01:18:49 Timp 382 Cod 0 Puncte
11 Radu Alin Gabriel Bucharest Sport Club 01:19:41 Timp 801 Cod 0 Puncte
12 Dumitrescu Catalin Ionut Aqua Team 01:20:40 Timp 278 Cod 0 Puncte
13 Dicu Vlad Andrei Costea Tenis Club 2000 01:20:95 Timp 589 Cod 0 Puncte
14 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 01:26:19 Timp 1009 Cod 0 Puncte
15 Sitaru Stefan CSS 1 Bucuresti 01:27:12 Timp 379 Cod 0 Puncte
16 Snagoveanu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:32:06 Timp 378 Cod 0 Puncte
17 Mihaila Vicentiu Constantin CSS 1 Bucuresti 01:38:84 Timp 805 Cod 0 Puncte
18 Sandu Matei Bucharest Sport Club 01:50:65 Timp 641 Cod 0 Puncte
19 Stan Stefan CS Free Style 99:99:99 Timp 660 Cod 0 Puncte
20 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 840 Cod 0 Puncte
21 Grigoras Vlad Andrei Club Daimon 99:99:99 Timp 531 Cod 0 Puncte

10. 50 metri bras (8 ani) M

1 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:50:51 Timp 460 Cod 9 Puncte
2 Avram Matei Stefan Aqua Team 00:51:09 Timp 574 Cod 7 Puncte
3 Olteanu Vlad Andrei CSS Dinamo 00:52:76 Timp 325 Cod 6 Puncte
4 Stoltz Markus Bucharest Sport Club 00:54:68 Timp 566 Cod 5 Puncte
5 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:54:82 Timp 565 Cod 4 Puncte
6 Macovei Luca Andrei CSS 1 Bucuresti 00:55:33 Timp 396 Cod 3 Puncte
7 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 00:55:51 Timp 399 Cod 2 Puncte
8 Cosug Radu Aqua Team 00:56:04 Timp 294 Cod 1 Puncte
9 Graef Mihai Valentin Tenis Club 2000 00:56:66 Timp 604 Cod 0 Puncte
10 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:56:78 Timp 384 Cod 0 Puncte
11 Dobre Daniel Gabriel CS Free Style 00:57:13 Timp 551 Cod 0 Puncte
12 Meghea Dominic Andrei CSS Dinamo 00:58:09 Timp 610 Cod 0 Puncte
13 Tudor Radu CSS 1 Bucuresti 00:58:23 Timp 395 Cod 0 Puncte
14 Iancu Alexandru Dimitrie Aqua Team 00:58:56 Timp 295 Cod 0 Puncte
15 Baciu Andrei Catalin Bucharest Sport Club 00:59:20 Timp 567 Cod 0 Puncte
16 Paltin Andrei Tenis Club 2000 01:00:21 Timp 733 Cod 0 Puncte
17 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 01:00:52 Timp 605 Cod 0 Puncte
18 Ciobica Leonard Gabriel CSS 1 Bucuresti 01:00:94 Timp 1037 Cod 0 Puncte
19 Morariu Luca Ioan Aqua Team 01:01:08 Timp 296 Cod 0 Puncte
20 Badicut Matei Tenis Club 2000 01:01:45 Timp 577 Cod 0 Puncte
21 Antal Radu CSS 1 Bucuresti 01:03:50 Timp 1038 Cod 0 Puncte
22 Badulescu Vlad Alexandru CSS 1 Bucuresti 01:04:02 Timp 398 Cod 0 Puncte
23 Delcea Eduard CSS 1 Bucuresti 01:05:05 Timp 397 Cod 0 Puncte
24 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 01:05:63 Timp 465 Cod 0 Puncte
25 Badica Mihnea Bucharest Sport Club 01:05:92 Timp 575 Cod 0 Puncte
26 Prescornita Eduard Teodor Skills Sports 2009 01:06:57 Timp 538 Cod 0 Puncte
27 Dumitru Calin Tenis Club 2000 01:06:64 Timp 595 Cod 0 Puncte
28 David Andrei CSS 1 Bucuresti 01:06:92 Timp 387 Cod 0 Puncte
29 Lupu Cosmin Cristian CSS 1 Bucuresti 01:06:94 Timp 383 Cod 0 Puncte
30 Vasile Andrei Alexandru Aqua Team 01:07:04 Timp 293 Cod 0 Puncte
31 Vlasie Ionut CSS 1 Bucuresti 01:07:13 Timp 656 Cod 0 Puncte
32 Dumitru Tudor Tenis Club 2000 01:08:78 Timp 596 Cod 0 Puncte
33 Moldovan Alexandru CSS 1 Bucuresti 01:08:88 Timp 392 Cod 0 Puncte
34 Asladolahi Arian Bucharest Sport Club 01:11:16 Timp 572 Cod 0 Puncte
35 Simion Matei Alexandru Club Daimon 01:13:33 Timp 532 Cod 0 Puncte
36 Casianov Alexandru Bogdan CSS 1 Bucuresti 01:13:61 Timp 781 Cod 0 Puncte
37 Dinu Andrei Ovidiu Energic L L Pitesti 01:14:36 Timp 1018 Cod 0 Puncte
38 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 01:16:20 Timp 564 Cod 0 Puncte
39 Dumitru Alex Luca Energic L L Pitesti 01:17:44 Timp 1019 Cod 0 Puncte
40 Paunoiu Dimitrie Ianis Energic L L Pitesti 01:17:52 Timp 1017 Cod 0 Puncte
41 Preda Stefan Cristian Energic L L Pitesti 01:19:17 Timp 208 Cod 0 Puncte
42 Olteanu Andrei Nicolae CSS 1 Bucuresti 01:19:54 Timp 782 Cod 0 Puncte
43 Mihailescu Victor CSS 1 Bucuresti 01:27:18 Timp 736 Cod 0 Puncte
44 Doltu Mihai Cosmin CSS 1 Bucuresti 01:30:42 Timp 385 Cod 0 Puncte
45 Marmara Mihnea Stefan CSS 1 Bucuresti 01:33:41 Timp 400 Cod 0 Puncte
46 Cristea Dragos Ioan CSS Dinamo 01:35:65 Timp 735 Cod 0 Puncte
47 Dinica Ionut Median Bucuresti 01:42:19 Timp 1012 Cod 0 Puncte
48 Micu Valentin CSS 1 Bucuresti 01:47:74 Timp 1034 Cod 0 Puncte
49 Anton Sergiu Eduard Club Daimon 99:99:99 Timp 533 Cod 0 Puncte

11. 50 metri bras (9 ani) M

1 Stan Leon Aqua Team 00:42:40 Timp 203 Cod 9 Puncte
2 Dimitriu Luca Vlad CSS 1 Bucuresti 00:47:88 Timp 402 Cod 7 Puncte
3 Radulescu Alecsandru Christian Tenis Club 2000 00:48:67 Timp 637 Cod 6 Puncte
4 Siminescu Cristi Marian CSS 1 Bucuresti 00:49:05 Timp 426 Cod 5 Puncte
5 Coman Liviu Alexandru Aqua Team 00:49:22 Timp 305 Cod 4 Puncte
6 Popa Andrei Tenis Club 2000 00:50:96 Timp 168 Cod 3 Puncte
7 Ionescu Victor CSS Dinamo 00:51:61 Timp 326 Cod 2 Puncte
8 Lemnaru Matei Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:52:72 Timp 308 Cod 1 Puncte
9 Balaceanu Andrei Cristian Aqua Team 00:52:73 Timp 306 Cod 0 Puncte
10 Marfon Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 00:53:21 Timp 123 Cod 0 Puncte
11 Vlad Claudiu Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:53:39 Timp 488 Cod 0 Puncte
12 Rosu Sergiu CSS 1 Bucuresti 00:53:54 Timp 428 Cod 0 Puncte
13 Sava Radu Bogdan CSS 1 Bucuresti 00:53:83 Timp 425 Cod 0 Puncte
14 Tudoran Petru Cezar Delfinul Bucuresti 00:54:03 Timp 321 Cod 0 Puncte
15 Marin Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:54:08 Timp 126 Cod 0 Puncte
16 Neacsu Cristian Dumitru CSS 1 Bucuresti 00:54:97 Timp 408 Cod 0 Puncte
17 Tudor Bogdan CSS 2 Bucuresti 00:55:30 Timp 776 Cod 0 Puncte
18 Irimescu Rares CSS Dinamo 00:55:33 Timp 327 Cod 0 Puncte
19 Rath Razvan Club Daimon 00:56:46 Timp 535 Cod 0 Puncte
20 Gorea Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 00:56:51 Timp 427 Cod 0 Puncte
21 Costroj Antonio Steaua CSA 00:57:28 Timp 540 Cod 0 Puncte
22 Petre Richard Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:58:33 Timp 409 Cod 0 Puncte
23 Tite Andrei Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:59:86 Timp 487 Cod 0 Puncte
24 Mitelut Stefan Aqua Team 01:00:60 Timp 753 Cod 0 Puncte
25 Mocanu Eric Tenis Club 2000 01:00:77 Timp 624 Cod 0 Puncte
26 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:01:24 Timp 470 Cod 0 Puncte
27 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:01:66 Timp 496 Cod 0 Puncte
28 Toma Marian Andrei CSS 1 Bucuresti 01:01:81 Timp 415 Cod 0 Puncte
29 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:01:92 Timp 471 Cod 0 Puncte
30 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 01:02:41 Timp 501 Cod 0 Puncte
31 Buliga Antonio Luciano CSS 1 Bucuresti 01:02:82 Timp 422 Cod 0 Puncte
32 Dumitrescu Stefan Median Bucuresti 01:03:02 Timp 594 Cod 0 Puncte
33 Basalau Fabian Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:03:78 Timp 491 Cod 0 Puncte
34 Cojoaca Tudor Florin Colegiul "Emil Racovita" 01:03:89 Timp 493 Cod 0 Puncte
35 Gheorghiescu Bogdan Florin CSS 1 Bucuresti 01:04:47 Timp 424 Cod 0 Puncte
36 Peiu Daniel Colegiul "Emil Racovita" 01:04:96 Timp 479 Cod 0 Puncte
37 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 01:05:12 Timp 407 Cod 0 Puncte
38 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 01:05:21 Timp 473 Cod 0 Puncte
39 Roceanu Andrei Aqua Team 01:05:41 Timp 309 Cod 0 Puncte
40 Minciu Edward Aqua Team 01:05:64 Timp 307 Cod 0 Puncte
41 Ionescu Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:05:89 Timp 504 Cod 0 Puncte
42 Dumea Denis Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:06:42 Timp 482 Cod 0 Puncte
43 Tudor Dan CSS 1 Bucuresti 01:06:65 Timp 423 Cod 0 Puncte
44 Ciocioi Cosmin CSS 1 Bucuresti 01:07:03 Timp 420 Cod 0 Puncte
45 Mateescu Constantin Sebastian Energic L L Pitesti 01:07:40 Timp 1020 Cod 0 Puncte
46 Radulescu Constantin Ciprian Emin Colegiul "Emil Racovita" 01:07:67 Timp 480 Cod 0 Puncte
47 Bera Robert Alexandru CSS 1 Bucuresti 01:07:72 Timp 413 Cod 0 Puncte
48 Albu Eduard Atack Team 01:08:67 Timp 569 Cod 0 Puncte
49 Lungu Vlad CSS 1 Bucuresti 01:09:35 Timp 1035 Cod 0 Puncte
50 Rosca Cristian CSS 1 Bucuresti 01:10:00 Timp 416 Cod 0 Puncte
51 Constantinescu Cristian Daniel Onea Colegiul "Emil Racovita" 01:10:57 Timp 495 Cod 0 Puncte
52 Ionescu Stefan Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:10:63 Timp 503 Cod 0 Puncte
53 Godeanu Robert Mihail Energic L L Pitesti 01:11:35 Timp 1023 Cod 0 Puncte
54 Rusu Alexandru Eduard Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 01:11:95 Timp 486 Cod 0 Puncte
55 Pica Ioan Stefan Energic L L Pitesti 01:12:25 Timp 1021 Cod 0 Puncte
56 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 01:13:31 Timp 633 Cod 0 Puncte
57 Vasile Adrian Florin CS Free Style 01:13:34 Timp 553 Cod 0 Puncte
58 Man Paul Gabriel CSS 1 Bucuresti 01:14:68 Timp 619 Cod 0 Puncte
59 Stanescu Andrei Aqua Team 01:16:97 Timp 769 Cod 0 Puncte
60 Bojec Alexandru Andrei CSS 1 Bucuresti 01:19:18 Timp 417 Cod 0 Puncte
61 Ionita Andrei Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 01:20:59 Timp 475 Cod 0 Puncte
62 Pana Rares Stefan Atack Team 01:21:04 Timp 1013 Cod 0 Puncte
63 Popescu Andrei Florin CSS 1 Bucuresti 01:23:12 Timp 410 Cod 0 Puncte
64 Tarara Robert Stefan CSS 1 Bucuresti 01:24:73 Timp 783 Cod 0 Puncte
65 Solomonea Bucurea Darius Energic L L Pitesti 01:34:15 Timp 1022 Cod 0 Puncte
66 Filat Nicolae Aqua Team 99:99:99 Timp 598 Cod 0 Puncte
67 Petrescu Cristian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 489 Cod 0 Puncte
68 Dochianu Ionut Marian Club Daimon 99:99:99 Timp 1039 Cod 0 Puncte
69 Coman Radu Andrei Atack Team 99:99:99 Timp 580 Cod 0 Puncte
70 Voica Alexandru Daniel Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 658 Cod 0 Puncte
71 Avadanei Radu Cristian Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 320 Cod 0 Puncte
72 Dinculescu Calin Victor CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 419 Cod 0 Puncte
73 Tutui Antonio Gabriel CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 411 Cod 0 Puncte
74 Topala Andrei Alberto Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 478 Cod 0 Puncte
75 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 477 Cod 0 Puncte
76 Roua Adrian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 472 Cod 0 Puncte

12. 50 metri bras (10 ani) M

1 Popescu Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:41:69 Timp 173 Cod 9 Puncte
2 Marinica Rares Aqua Team 00:43:31 Timp 128 Cod 7 Puncte
3 Serdin Cosmin Bucharest Sport Club 00:43:83 Timp 197 Cod 6 Puncte
4 Mindroc Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:44:35 Timp 121 Cod 5 Puncte
5 Ionescu Mihnea Aqua Team 00:45:00 Timp 614 Cod 4 Puncte
6 Duican Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:46:52 Timp 67 Cod 3 Puncte
7 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 00:46:80 Timp 91 Cod 2 Puncte
8 Solea Luca Tenis Club 2000 00:48:55 Timp 199 Cod 1 Puncte
9 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:49:41 Timp 223 Cod 0 Puncte
10 Crisan Maxim JR Steaua CSA 00:49:50 Timp 541 Cod 0 Puncte
11 Becheru Stefan Lucian Emil CSS 1 Bucuresti 00:50:53 Timp 430 Cod 0 Puncte
12 Cernescu Alexandru Ioan CSS 1 Bucuresti 00:50:54 Timp 433 Cod 0 Puncte
13 Vlad Denis Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:50:55 Timp 517 Cod 0 Puncte
14 Motas Cristian Steaua CSA 00:51:62 Timp 139 Cod 0 Puncte
15 Cardasol Florin Aqua Team 00:52:17 Timp 312 Cod 0 Puncte
16 Mureseanu Cosmin Bucharest Sport Club 00:52:25 Timp 141 Cod 0 Puncte
17 Iliescu Razvan Tenis Club 2000 00:52:62 Timp 612 Cod 0 Puncte
18 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 00:52:71 Timp 329 Cod 0 Puncte
19 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 00:52:72 Timp 579 Cod 0 Puncte
20 Popescu Vlad Marian Colegiul "Emil Racovita" 00:52:79 Timp 176 Cod 0 Puncte
21 Bordei Catalin CSS 2 Bucuresti 00:52:87 Timp 25 Cod 0 Puncte
22 Vlad Giulio Marco Tenis Club 2000 00:53:01 Timp 228 Cod 0 Puncte
23 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 00:53:59 Timp 224 Cod 0 Puncte
24 Moise Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:54:45 Timp 431 Cod 0 Puncte
25 Sandu Ionut Tenis Club 2000 00:54:48 Timp 192 Cod 0 Puncte
26 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:55:50 Timp 513 Cod 0 Puncte
27 Botici Mihai CSS 2 Bucuresti 00:56:40 Timp 777 Cod 0 Puncte
28 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club 00:57:02 Timp 602 Cod 0 Puncte
29 Balan Alexander Marian CSS Dinamo 00:57:59 Timp 328 Cod 0 Puncte
30 Ilie Radu Aqua Team 00:58:68 Timp 101 Cod 0 Puncte
31 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua Steaua CSA 00:58:75 Timp 542 Cod 0 Puncte
32 Dragomir Alexandru Median Bucuresti 00:59:83 Timp 592 Cod 0 Puncte
33 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:59:95 Timp 138 Cod 0 Puncte
34 Cuzuban Sebastian Andrei Median Bucuresti 01:00:63 Timp 586 Cod 0 Puncte
35 Lungu Ionel Colegiul "Emil Racovita" 01:01:49 Timp 514 Cod 0 Puncte
36 Stanescu Vlad Andrei Delfinul Bucuresti 01:02:76 Timp 322 Cod 0 Puncte
37 Ionescu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 01:03:13 Timp 434 Cod 0 Puncte
38 Visan Alexandru CSS 1 Bucuresti 01:03:78 Timp 1036 Cod 0 Puncte
39 Florea Mihnea Ioan Atack Team 01:04:56 Timp 599 Cod 0 Puncte
40 Cosug Andrei Aqua Team 01:05:52 Timp 310 Cod 0 Puncte
41 Sanda Marius Bucharest Sport Club 01:06:46 Timp 770 Cod 0 Puncte
42 Tudor Matei CSS 1 Bucuresti 01:12:04 Timp 432 Cod 0 Puncte
43 Metin Suseven CS Free Style 01:25:64 Timp 1033 Cod 0 Puncte
44 Androne Corneliu Cristian CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 429 Cod 0 Puncte
45 Dragomir Andrei Ionut Club Daimon 99:99:99 Timp 536 Cod 0 Puncte
46 Itul-Toderesc Octavian CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 435 Cod 0 Puncte
47 Eremia Luca CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 74 Cod 0 Puncte
48 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 186 Cod 0 Puncte
49 Oprescu Mihnea CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 785 Cod 0 Puncte

13. 50 metri bras (7 ani) F

1 Serman Ioana Alexandra CS Free Style 00:55:48 Timp 543 Cod 9 Puncte
2 Danciu Elia Aqua Team 00:59:85 Timp 243 Cod 7 Puncte
3 Dragusi Alina Maria CSS 1 Bucuresti 01:01:64 Timp 343 Cod 6 Puncte
4 Dumitrescu Cristina CSS 1 Bucuresti 01:01:94 Timp 342 Cod 5 Puncte
5 Pagu Ioana Tenis Club 2000 01:03:35 Timp 629 Cod 4 Puncte
6 Ilie Bianca Maria Aqua Team 01:06:00 Timp 244 Cod 3 Puncte
7 Naidin Alexandra Patricia Aqua Team 01:08:86 Timp 242 Cod 2 Puncte
8 Ivan Sara Natalie CSS 1 Bucuresti 01:09:13 Timp 1010 Cod 1 Puncte
9 Staciuc Sara CSS 1 Bucuresti 01:10:64 Timp 1011 Cod 0 Puncte
10 Constantin Diana Club Daimon 01:18:49 Timp 528 Cod 0 Puncte
11 Baraitareanu Maria CSS 1 Bucuresti 01:20:00 Timp 1040 Cod 0 Puncte
12 Fogoros Ioana Teodora Aqua Team 01:21:04 Timp 241 Cod 0 Puncte

14. 50 metri bras (8 ani) F

1 Petrescu Maria Aqua Team 00:53:03 Timp 252 Cod 9 Puncte
2 Lupu Ana Maria Tenis Club 2000 00:53:48 Timp 618 Cod 7 Puncte
3 Sandu Ana Maria Steaua CSA 00:58:85 Timp 539 Cod 6 Puncte
4 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:59:83 Timp 438 Cod 5 Puncte
5 Nahed Anna Maria Aqua Team 01:01:13 Timp 249 Cod 4 Puncte
6 Carata Alexia Antonia CSS 1 Bucuresti 01:01:41 Timp 350 Cod 3 Puncte
7 Grigoroiu Mihaela CSS 1 Bucuresti 01:01:54 Timp 348 Cod 2 Puncte
8 Colcer Catalina Aqua Team 01:02:26 Timp 253 Cod 1 Puncte
9 Ichim Alexia Bucharest Sport Club 01:03:81 Timp 611 Cod 0 Puncte
10 Iordache Miruna Lucia Maria Aqua Team 01:04:93 Timp 251 Cod 0 Puncte
11 Ciuca Claudia Tenis Club 2000 01:06:25 Timp 739 Cod 0 Puncte
12 Cozma Sanziana Maria Bucharest Sport Club 01:06:37 Timp 555 Cod 0 Puncte
13 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 01:06:96 Timp 345 Cod 0 Puncte
14 Bahrin Raluca Ilinca CSS 1 Bucuresti 01:09:38 Timp 349 Cod 0 Puncte
15 Tataru Vanesa CSS 1 Bucuresti 01:10:81 Timp 784 Cod 0 Puncte
16 Zamfirescu Stanca Maria Aqua Team 01:10:89 Timp 250 Cod 0 Puncte
17 Vasile Theodora Elena CSS 1 Bucuresti 01:11:65 Timp 654 Cod 0 Puncte
18 Spanu Clara Petrolul Ploiesti 01:13:33 Timp 1041 Cod 0 Puncte
19 Scortea Ecaterina Aqua Team 01:16:96 Timp 247 Cod 0 Puncte
20 Dragomir Daria Paula Median Bucuresti 01:19:23 Timp 593 Cod 0 Puncte
21 Leonte Ioana Tenis Club 2000 01:22:40 Timp 568 Cod 0 Puncte
22 Vasilescu Anca Bucharest Sport Club 01:23:28 Timp 772 Cod 0 Puncte
23 Nicola Andreea Cristina Aqua Team 01:25:84 Timp 768 Cod 0 Puncte
24 Lican Eliza Sanziana Energic L L Pitesti 01:26:99 Timp 1024 Cod 0 Puncte
25 Bronisevski Ilinca CSS 1 Bucuresti 01:29:78 Timp 347 Cod 0 Puncte
26 Poliacov Irina CSS 1 Bucuresti 01:30:25 Timp 352 Cod 0 Puncte
27 Alexa Ioana Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 436 Cod 0 Puncte
28 Ciuperca Rebeca CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 351 Cod 0 Puncte

15. 50 metri bras (9 ani) F

1 Gadea Ioana Aqua Team 00:48:61 Timp 76 Cod 9 Puncte
2 Dragoi Andreea Ramona Aqua Team 00:49:75 Timp 260 Cod 7 Puncte
3 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:50:01 Timp 455 Cod 6 Puncte
4 Mustatea Ana Aqua Team 00:51:28 Timp 144 Cod 5 Puncte
5 Piedemonte Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:51:84 Timp 355 Cod 4 Puncte
6 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 00:52:64 Timp 439 Cod 3 Puncte
7 Ion Ana Maria Delfinul Bucuresti 00:52:69 Timp 317 Cod 2 Puncte
8 Guias Meg-Lidia Bucharest Sport Club 00:53:73 Timp 88 Cod 1 Puncte
9 Tota Maria Ilinca Colegiul "Emil Racovita" 00:54:80 Timp 456 Cod 0 Puncte
10 Domnescu Alexandra Ilinca Aqua Center Buzau 00:55:20 Timp 591 Cod 0 Puncte
11 Danciu Sara Aqua Team 00:56:48 Timp 57 Cod 0 Puncte
12 Sapcaliu Maria Tenis Club 2000 00:57:26 Timp 642 Cod 0 Puncte
13 Codarleanu Patricia Mihaela Bucharest Sport Club 00:58:29 Timp 556 Cod 0 Puncte
14 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 00:59:66 Timp