Rezultatele finale pentru Campionat National Poliatlon - Etapa Municipala 2012, b11, 12, 13 / f 11, 12

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 metri liber (11 ani) M

1 Popescu Robert Steaua CSA 01:06:42 Timp 173 Cod 9 Puncte
2 Duican Robert Bucharest Sport Club 01:07:30 Timp 67 Cod 7 Puncte
3 Ionescu Mihnea Aqua Team 01:10:21 Timp 614 Cod 6 Puncte
4 Marinica Rares Aqua Team 01:11:19 Timp 128 Cod 5 Puncte
5 Cernescu Alexandru Ioan CSS 1 Bucuresti 01:13:13 Timp 433 Cod 4 Puncte
6 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:13:22 Timp 223 Cod 3 Puncte
7 Bordei Catalin CSS Dinamo 01:13:61 Timp 25 Cod 2 Puncte
8 Cardasol Florin Aqua Team 01:14:00 Timp 312 Cod 1 Puncte
9 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 01:14:20 Timp 68 Cod 0 Puncte
10 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 01:14:26 Timp 579 Cod 0 Puncte
11 Becheru Stefan Lucian Emil CSS 1 Bucuresti 01:15:21 Timp 430 Cod 0 Puncte
12 Motas Cristian Steaua CSA 01:15:26 Timp 139 Cod 0 Puncte
13 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua Steaua CSA 01:15:31 Timp 542 Cod 0 Puncte
14 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 01:15:50 Timp 91 Cod 0 Puncte
15 Balan Alexander Marian CSS Dinamo 01:17:12 Timp 328 Cod 0 Puncte
16 Mindroc Adrian CSS Dinamo 01:17:85 Timp 121 Cod 0 Puncte
17 Dragan Mihai CSS 1 Bucuresti 01:18:20 Timp 1110 Cod 0 Puncte
18 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 01:18:27 Timp 329 Cod 0 Puncte
19 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 01:19:07 Timp 224 Cod 0 Puncte
20 Itul-Toderesc Octavian CSS 1 Bucuresti 01:19:26 Timp 435 Cod 0 Puncte
21 Solea Luca Tenis Club 2000 01:19:91 Timp 199 Cod 0 Puncte
22 Cuzuban Sebastian Andrei Median Bucuresti 01:20:97 Timp 586 Cod 0 Puncte
23 Dragomir Alexandru Median Bucuresti 01:22:56 Timp 592 Cod 0 Puncte
24 Cosug Andrei Bucharest Sport Club 01:23:80 Timp 310 Cod 0 Puncte
25 Vlad Giulio Marco Tenis Club 2000 01:24:81 Timp 228 Cod 0 Puncte
26 Crisan Maxim JR Steaua CSA 01:25:22 Timp 541 Cod 0 Puncte
27 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:25:49 Timp 513 Cod 0 Puncte
28 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club 01:26:87 Timp 602 Cod 0 Puncte
29 Visan Alexandru CSS 1 Bucuresti 01:27:40 Timp 1036 Cod 0 Puncte
30 Moldovan Horia CSS 1 Bucuresti 01:28:18 Timp 1108 Cod 0 Puncte
31 Popescu Vlad Marian Colegiul "Emil Racovita" 01:28:43 Timp 176 Cod 0 Puncte
32 Macoveanu Alexandru Bucharest Sport Club 01:28:61 Timp 1075 Cod 0 Puncte
33 Petran George Stelian C S Intersport 2004 01:29:40 Timp 336 Cod 0 Puncte
34 Iliescu Razvan Tenis Club 2000 01:30:85 Timp 612 Cod 0 Puncte
35 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:31:45 Timp 186 Cod 0 Puncte
36 Ilie Radu Aqua Team 01:31:60 Timp 101 Cod 0 Puncte
37 Nitulescu Andrei C S Intersport 2004 01:33:11 Timp 334 Cod 0 Puncte
38 Comeaga Remus Aqua Team 01:33:14 Timp 1526 Cod 0 Puncte
39 Danila Cristian Nicolae C S Intersport 2004 01:33:21 Timp 337 Cod 0 Puncte
40 Lungu Ionel Colegiul "Emil Racovita" 01:34:79 Timp 514 Cod 0 Puncte
41 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:34:97 Timp 138 Cod 0 Puncte
42 Sanda Marius Bucharest Sport Club 01:35:59 Timp 770 Cod 0 Puncte
43 Alecsandru Cosmin Ionut Colegiul "Emil Racovita" 01:41:04 Timp 520 Cod 0 Puncte
44 Stoian Tiberiu Cosmin Median Bucuresti 01:42:00 Timp 1226 Cod 0 Puncte
45 Serdin Cosmin Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 197 Cod 0 Puncte
46 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 1324 Cod 0 Puncte
47 Moise Gabriel CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 431 Cod 0 Puncte

2. 100 metri liber (12 ani) M

1 Vasile Vlad Aqua Team 01:05:63 Timp 225 Cod 9 Puncte
2 Bran Ionel CSS Dinamo 01:07:63 Timp 26 Cod 7 Puncte
3 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 01:08:69 Timp 23 Cod 6 Puncte
4 Stan Filip CSS Dinamo 01:10:04 Timp 201 Cod 5 Puncte
5 Ene Codrin CSS 1 Bucuresti 01:10:06 Timp 73 Cod 4 Puncte
6 Troanca Stefan CSS Dinamo 01:10:86 Timp 220 Cod 3 Puncte
7 Toma Octavian Median Bucuresti 01:12:07 Timp 218 Cod 2 Puncte
8 Hanta Codrin CSS Dinamo 01:12:24 Timp 89 Cod 1 Puncte
9 Mircia Mihai CSS Dinamo 01:13:33 Timp 136 Cod 0 Puncte
10 Romas Catalin Colegiul "Emil Racovita" 01:13:74 Timp 185 Cod 0 Puncte
11 Serban Bogdan Aqua Team 01:14:13 Timp 194 Cod 0 Puncte
12 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 01:14:75 Timp 71 Cod 0 Puncte
13 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:14:97 Timp 868 Cod 0 Puncte
14 Rusen David CSS Dinamo 01:15:52 Timp 841 Cod 0 Puncte
15 Vilcinschi Andrei Aqua Team 01:15:93 Timp 1248 Cod 0 Puncte
16 Marin Razvan Delfinul Bucuresti 01:16:87 Timp 125 Cod 0 Puncte
17 Sandru Paul Eduard Aqua Team 01:18:26 Timp 837 Cod 0 Puncte
18 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:18:27 Timp 81 Cod 0 Puncte
19 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 01:19:57 Timp 54 Cod 0 Puncte
20 Popa Gabriel Delfinul Bucuresti 01:20:16 Timp 169 Cod 0 Puncte
21 Licu Albert Aqua Team 01:21:86 Timp 876 Cod 0 Puncte
22 Manea Alexandru CSS 2 Bucuresti 01:22:24 Timp 1169 Cod 0 Puncte
23 Nicolae Alexandru Ionut CSS 1 Bucuresti 01:22:84 Timp 1074 Cod 0 Puncte
24 Brebeanu David Colegiul "Emil Racovita" 01:23:72 Timp 27 Cod 0 Puncte
25 Eremia Alexandru Median Bucuresti 01:24:58 Timp 1065 Cod 0 Puncte
26 Ghidiman Teodor Colegiul "Emil Racovita" 01:25:64 Timp 84 Cod 0 Puncte
27 Andrei Razvan CSS Dinamo 01:26:00 Timp 7 Cod 0 Puncte
28 Nicula Eduard Colegiul "Emil Racovita" 01:28:00 Timp 150 Cod 0 Puncte
29 Ghita George Eduard Median Bucuresti 01:28:72 Timp 1225 Cod 0 Puncte
30 Tamasan Dan Mihai CSS 1 Bucuresti 01:36:80 Timp 1163 Cod 0 Puncte
31 Pandele Robert Colegiul "Emil Racovita" 01:37:89 Timp 855 Cod 0 Puncte
32 Peiu Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:38:98 Timp 1326 Cod 0 Puncte
33 Haita Liviu Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 02:21:70 Timp 527 Cod 0 Puncte
34 Grigore Eduard Median Bucuresti 99:99:99 Timp 1067 Cod 0 Puncte
35 Curca Marius CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 1527 Cod 0 Puncte

3. 100 metri liber (13 ani) M

1 Radu Ionut Aqua Team 00:58:96 Timp 181 Cod 9 Puncte
2 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 00:59:55 Timp 891 Cod 7 Puncte
3 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:00:08 Timp 196 Cod 6 Puncte
4 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 01:04:03 Timp 3 Cod 5 Puncte
5 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 01:06:00 Timp 148 Cod 4 Puncte
6 Bonea Sabin Aqua Team 01:06:88 Timp 24 Cod 3 Puncte
7 Tudose Vlad Aqua Team 01:06:91 Timp 885 Cod 2 Puncte
8 Serban Mihai Denis Aqua Team 01:07:72 Timp 195 Cod 1 Puncte
9 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 01:08:09 Timp 878 Cod 0 Puncte
10 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 01:08:52 Timp 860 Cod 0 Puncte
11 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 01:08:58 Timp 165 Cod 0 Puncte
12 Magureanu Bogdan Tenis Club 2000 01:08:73 Timp 119 Cod 0 Puncte
13 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:10:45 Timp 120 Cod 0 Puncte
14 Costache David Delfinul Bucuresti 01:10:50 Timp 892 Cod 0 Puncte
15 Comnea Cristian Bucharest Sport Club 01:10:81 Timp 47 Cod 0 Puncte
16 Negrea Cristian Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:11:33 Timp 147 Cod 0 Puncte
17 Balica Mircea Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:13:08 Timp 15 Cod 0 Puncte
18 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 01:14:81 Timp 1 Cod 0 Puncte
19 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:15:56 Timp 142 Cod 0 Puncte
20 Popa Andrei CSS Dinamo 01:16:71 Timp 842 Cod 0 Puncte
21 Rapeanu Bogdan Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:18:39 Timp 184 Cod 0 Puncte
22 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 01:18:96 Timp 893 Cod 0 Puncte
23 Bancila Mihnea Bucharest Sport Club 01:19:61 Timp 880 Cod 0 Puncte
24 Cretu Stefan Alexandru Tenis Club 2000 01:19:90 Timp 1470 Cod 0 Puncte
25 Anghel Dumitru Silviu Colegiul "Emil Racovita" 01:21:12 Timp 8 Cod 0 Puncte

4. 100 metri liber (11 ani) F

1 Gadea Claudia Aqua Team 01:08:42 Timp 75 Cod 9 Puncte
2 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 01:09:41 Timp 367 Cod 7 Puncte
3 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 01:13:23 Timp 365 Cod 6 Puncte
4 Dragan Theodora Aqua Team 01:16:10 Timp 262 Cod 5 Puncte
5 Rusu Roberta Tenis Club 2000 01:17:65 Timp 640 Cod 4 Puncte
6 Costache Elisa Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:18:36 Timp 467 Cod 3 Puncte
7 Belu Andreea Tenis Club 2000 01:19:51 Timp 19 Cod 0 Puncte
8 Stan Denisa CSS Dinamo 01:19:91 Timp 648 Cod 1 Puncte
9 Mateicu Cristina Steaua CSA 01:21:30 Timp 131 Cod 0 Puncte
10 Buzea Ana-Maria CSS Dinamo 01:21:75 Timp 32 Cod 0 Puncte
11 Postolache Andreea Miruna Bucharest Sport Club 01:23:12 Timp 177 Cod 0 Puncte
12 Barbu Ana Bucharest Sport Club 01:23:58 Timp 17 Cod 0 Puncte
13 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 01:24:44 Timp 58 Cod 0 Puncte
14 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:24:46 Timp 463 Cod 0 Puncte
15 Nita Andreea Aqua Team 01:24:75 Timp 261 Cod 0 Puncte
16 Nistor Ioana Alexandra C S Intersport 2004 01:24:84 Timp 152 Cod 0 Puncte
17 Ionescu Corina Tenis Club 2000 01:25:03 Timp 613 Cod 0 Puncte
18 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 01:25:18 Timp 319 Cod 0 Puncte
19 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:26:22 Timp 204 Cod 0 Puncte
20 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 01:28:17 Timp 363 Cod 0 Puncte
21 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:28:48 Timp 140 Cod 0 Puncte
22 Bunea Rut Steaua CSA 01:28:54 Timp 30 Cod 0 Puncte
23 Chiss Elena Ioana CSS 1 Bucuresti 01:29:31 Timp 370 Cod 0 Puncte
24 Ciuca Corina Tenis Club 2000 01:30:37 Timp 748 Cod 0 Puncte
25 Serbanescu Ana Maria CSS 1 Bucuresti 01:31:26 Timp 1121 Cod 0 Puncte
26 Danila Tia Maria C S Intersport 2004 01:31:36 Timp 331 Cod 0 Puncte
27 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 01:36:05 Timp 464 Cod 0 Puncte
28 Ticu Marian Antonia Francesca Colegiul "Emil Racovita" 01:38:12 Timp 214 Cod 0 Puncte
29 Boca Mara Colegiul "Emil Racovita" 01:39:67 Timp 21 Cod 0 Puncte
30 Vochitoaia Bianca Nicoleta Delfinul Bucuresti 01:41:82 Timp 232 Cod 0 Puncte
31 Pana Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 01:46:77 Timp 160 Cod 0 Puncte
32 Bentea Silvia Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 20 Cod 0 Puncte
33 Platarescu Carla Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 750 Cod 0 Puncte

5. 100 metri liber (12 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 01:08:90 Timp 193 Cod 9 Puncte
2 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 01:09:97 Timp 202 Cod 7 Puncte
2 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 01:09:97 Timp 53 Cod 7 Puncte
3 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 01:10:01 Timp 63 Cod 6 Puncte
4 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 01:10:46 Timp 29 Cod 5 Puncte
5 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 01:15:00 Timp 856 Cod 4 Puncte
6 Teodorescu Georgiana Delfinul Bucuresti 01:16:10 Timp 869 Cod 3 Puncte
7 Barau Irina Delfinul Bucuresti 01:17:13 Timp 896 Cod 2 Puncte
8 Irimescu Ana-Maria CSS Dinamo 01:17:64 Timp 107 Cod 1 Puncte
9 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 01:20:61 Timp 133 Cod 0 Puncte
10 Nitescu Ana Nicole Bucharest Sport Club 01:24:24 Timp 153 Cod 0 Puncte
11 Itul-Toderesc Teodora CSS 1 Bucuresti 01:24:48 Timp 1199 Cod 0 Puncte
12 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 01:26:90 Timp 172 Cod 0 Puncte
13 Georgescu Laura Aqua Team 99:99:99 Timp 1339 Cod 0 Puncte
14 Ivan Laura Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 871 Cod 0 Puncte
15 Pascu Flores Cezara Aqua Team 99:99:99 Timp 264 Cod 0 Puncte

6. 50 metri bras (11 ani) M

1 Popescu Robert Steaua CSA 00:37:20 Timp 173 Cod 9 Puncte
2 Ionescu Mihnea Aqua Team 00:41:92 Timp 614 Cod 7 Puncte
3 Duican Robert Bucharest Sport Club 00:42:07 Timp 67 Cod 6 Puncte
4 Marinica Rares Aqua Team 00:42:13 Timp 128 Cod 5 Puncte
5 Mindroc Adrian CSS Dinamo 00:43:11 Timp 121 Cod 4 Puncte
6 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:43:20 Timp 68 Cod 3 Puncte
7 Solea Luca Tenis Club 2000 00:43:28 Timp 199 Cod 2 Puncte
8 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 00:44:44 Timp 579 Cod 1 Puncte
9 Eremia Luca CSS 2 Bucuresti 00:44:72 Timp 74 Cod 0 Puncte
10 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:44:74 Timp 223 Cod 0 Puncte
11 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 00:45:36 Timp 91 Cod 0 Puncte
12 Motas Cristian Steaua CSA 00:45:55 Timp 139 Cod 0 Puncte
13 Botici Mihai CSS 2 Bucuresti 00:45:98 Timp 777 Cod 0 Puncte
14 Crisan Maxim JR Steaua CSA 00:46:19 Timp 541 Cod 0 Puncte
15 Cardasol Florin Aqua Team 00:47:06 Timp 312 Cod 0 Puncte
16 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club 00:47:11 Timp 602 Cod 0 Puncte
17 Vlad Giulio Marco Tenis Club 2000 00:47:84 Timp 228 Cod 0 Puncte
18 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 00:49:27 Timp 224 Cod 0 Puncte
19 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:49:62 Timp 513 Cod 0 Puncte
20 Bordei Catalin CSS Dinamo 00:49:65 Timp 25 Cod 0 Puncte
21 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 00:49:67 Timp 329 Cod 0 Puncte
22 Iliescu Razvan Tenis Club 2000 00:50:08 Timp 612 Cod 0 Puncte
23 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua Steaua CSA 00:50:25 Timp 542 Cod 0 Puncte
24 Popescu Vlad Marian Colegiul "Emil Racovita" 00:50:43 Timp 176 Cod 0 Puncte
25 Cuzuban Sebastian Andrei Median Bucuresti 00:52:87 Timp 586 Cod 0 Puncte
26 Dragomir Alexandru Median Bucuresti 00:54:35 Timp 592 Cod 0 Puncte
27 Ilie Radu Aqua Team 00:54:59 Timp 101 Cod 0 Puncte
28 Comeaga Remus Aqua Team 00:54:82 Timp 1526 Cod 0 Puncte
29 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:55:18 Timp 186 Cod 0 Puncte
30 Cosug Andrei Bucharest Sport Club 00:55:21 Timp 310 Cod 0 Puncte
31 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:56:07 Timp 138 Cod 0 Puncte
32 Macoveanu Alexandru Bucharest Sport Club 00:57:78 Timp 1075 Cod 0 Puncte
33 Sanda Marius Bucharest Sport Club 00:59:72 Timp 770 Cod 0 Puncte
34 Lungu Ionel Colegiul "Emil Racovita" 00:59:92 Timp 514 Cod 0 Puncte
35 Stoian Tiberiu Cosmin Median Bucuresti 01:01:47 Timp 1226 Cod 0 Puncte
36 Alecsandru Cosmin Ionut Colegiul "Emil Racovita" 01:14:01 Timp 520 Cod 0 Puncte
37 Serdin Cosmin Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 197 Cod 0 Puncte
38 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 1324 Cod 0 Puncte

7. 50 metri bras (12 ani) M

1 Stan Filip CSS Dinamo 00:40:90 Timp 201 Cod 9 Puncte
2 Mircia Mihai CSS Dinamo 00:41:92 Timp 136 Cod 7 Puncte
3 Serban Bogdan Aqua Team 00:42:94 Timp 194 Cod 6 Puncte
4 Vasile Vlad Aqua Team 00:43:60 Timp 225 Cod 5 Puncte
5 Bran Ionel CSS Dinamo 00:43:77 Timp 26 Cod 4 Puncte
6 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 00:43:96 Timp 23 Cod 3 Puncte
7 Romas Catalin Colegiul "Emil Racovita" 00:44:40 Timp 185 Cod 2 Puncte
8 Vilcinschi Andrei Aqua Team 00:45:39 Timp 1248 Cod 1 Puncte
9 Toma Octavian Median Bucuresti 00:46:21 Timp 218 Cod 0 Puncte
10 Popa Gabriel Delfinul Bucuresti 00:46:24 Timp 169 Cod 0 Puncte
11 Rusen David CSS Dinamo 00:46:82 Timp 841 Cod 0 Puncte
12 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:46:90 Timp 81 Cod 0 Puncte
13 Troanca Stefan CSS Dinamo 00:47:34 Timp 220 Cod 0 Puncte
14 Hanta Codrin CSS Dinamo 00:47:41 Timp 89 Cod 0 Puncte
15 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 00:47:62 Timp 54 Cod 0 Puncte
16 Licu Albert Aqua Team 00:48:93 Timp 876 Cod 0 Puncte
17 Sandru Paul Eduard Aqua Team 00:49:39 Timp 837 Cod 0 Puncte
18 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:49:45 Timp 868 Cod 0 Puncte
19 Andrei Razvan CSS Dinamo 00:49:71 Timp 7 Cod 0 Puncte
20 Eremia Alexandru Median Bucuresti 00:49:85 Timp 1065 Cod 0 Puncte
21 Salcie Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:50:09 Timp 190 Cod 0 Puncte
22 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 00:50:33 Timp 71 Cod 0 Puncte
23 Tamasan Dan Mihai CSS 1 Bucuresti 00:52:67 Timp 1163 Cod 0 Puncte
24 Ghita George Eduard Median Bucuresti 00:53:51 Timp 1225 Cod 0 Puncte
25 Peiu Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:54:11 Timp 1326 Cod 0 Puncte
26 Nicolae Alexandru Ionut CSS 1 Bucuresti 00:54:55 Timp 1074 Cod 0 Puncte
27 Trandafir Mihai CSS 2 Bucuresti 00:54:61 Timp 861 Cod 0 Puncte
28 Brebeanu David Colegiul "Emil Racovita" 00:54:72 Timp 27 Cod 0 Puncte
29 Stanciu Eduard CSS Dinamo 00:55:81 Timp 1336 Cod 0 Puncte
30 Ghidiman Teodor Colegiul "Emil Racovita" 00:55:89 Timp 84 Cod 0 Puncte
31 Grigore Eduard Median Bucuresti 00:58:92 Timp 1067 Cod 0 Puncte
32 Haita Liviu Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 01:03:55 Timp 527 Cod 0 Puncte
33 Pandele Robert Colegiul "Emil Racovita" 01:06:96 Timp 855 Cod 0 Puncte

8. 100 metri bras (13 ani) M

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:16:77 Timp 189 Cod 9 Puncte
2 Radu Ionut Aqua Team 01:20:26 Timp 181 Cod 7 Puncte
3 Zitti Andrei CSS Dinamo 01:26:55 Timp 1338 Cod 6 Puncte
4 Bonea Sabin Aqua Team 01:27:92 Timp 24 Cod 5 Puncte
5 Serban Mihai Denis Aqua Team 01:28:58 Timp 195 Cod 4 Puncte
6 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:32:51 Timp 142 Cod 3 Puncte
7 Tudose Vlad Aqua Team 01:34:75 Timp 885 Cod 2 Puncte
8 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 01:35:53 Timp 860 Cod 1 Puncte
9 Cretu Stefan Alexandru Tenis Club 2000 01:45:21 Timp 1470 Cod 0 Puncte
10 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 01:51:54 Timp 893 Cod 0 Puncte
11 Magureanu Bogdan Tenis Club 2000 01:52:55 Timp 119 Cod 0 Puncte
12 Popa Andrei CSS Dinamo 01:52:83 Timp 842 Cod 0 Puncte

9. 50 metri bras (11 ani) F

1 Gadea Claudia Aqua Team 00:40:15 Timp 75 Cod 9 Puncte
2 Costache Elisa Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:43:62 Timp 467 Cod 7 Puncte
3 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 00:44:60 Timp 58 Cod 6 Puncte
4 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 00:45:18 Timp 363 Cod 5 Puncte
5 Bunea Rut Steaua CSA 00:45:21 Timp 30 Cod 4 Puncte
6 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:46:05 Timp 204 Cod 3 Puncte
6 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 00:46:05 Timp 367 Cod 3 Puncte
7 Ionescu Corina Tenis Club 2000 00:46:20 Timp 613 Cod 2 Puncte
8 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 00:46:22 Timp 365 Cod 1 Puncte
9 Barbu Ana Bucharest Sport Club 00:47:03 Timp 17 Cod 0 Puncte
10 Nita Andreea Aqua Team 00:47:03 Timp 261 Cod 0 Puncte
11 Rusu Roberta Tenis Club 2000 00:47:35 Timp 640 Cod 0 Puncte
12 Postolache Andreea Miruna Bucharest Sport Club 00:47:75 Timp 177 Cod 0 Puncte
13 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 00:47:95 Timp 319 Cod 0 Puncte
14 Dragan Theodora Aqua Team 00:48:18 Timp 262 Cod 0 Puncte
15 Belu Andreea Tenis Club 2000 00:48:32 Timp 19 Cod 0 Puncte
16 Stan Denisa CSS Dinamo 00:48:52 Timp 648 Cod 0 Puncte
17 Mateicu Cristina Steaua CSA 00:48:63 Timp 131 Cod 0 Puncte
18 Buzea Ana-Maria CSS Dinamo 00:48:87 Timp 32 Cod 0 Puncte
19 Ciuca Corina Tenis Club 2000 00:49:67 Timp 748 Cod 0 Puncte
20 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:50:92 Timp 140 Cod 0 Puncte
21 Pana Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:51:63 Timp 160 Cod 0 Puncte
22 Platarescu Carla Delfinul Bucuresti 00:53:62 Timp 750 Cod 0 Puncte
23 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 00:53:70 Timp 464 Cod 0 Puncte
24 Chiss Elena Ioana CSS 1 Bucuresti 00:55:44 Timp 370 Cod 0 Puncte
25 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:55:62 Timp 463 Cod 0 Puncte
26 Stanciu Daria CSS Dinamo 00:56:19 Timp 1028 Cod 0 Puncte
27 Boca Mara Colegiul "Emil Racovita" 00:56:31 Timp 21 Cod 0 Puncte
28 Ticu Marian Antonia Francesca Colegiul "Emil Racovita" 00:57:98 Timp 214 Cod 0 Puncte
29 Vochitoaia Bianca Nicoleta Delfinul Bucuresti 01:01:22 Timp 232 Cod 0 Puncte
30 Bentea Silvia Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 20 Cod 0 Puncte

10. 100 metri bras (12 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 01:23:90 Timp 193 Cod 9 Puncte
2 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 01:31:56 Timp 29 Cod 7 Puncte
3 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 01:32:65 Timp 856 Cod 6 Puncte
4 Pascu Flores Cezara Aqua Team 01:35:04 Timp 264 Cod 5 Puncte
5 Teodorescu Georgiana Delfinul Bucuresti 01:40:65 Timp 869 Cod 4 Puncte
6 Irimescu Ana-Maria CSS Dinamo 01:45:25 Timp 107 Cod 3 Puncte
7 Meghea Alexandra Maria CSS Dinamo 01:52:12 Timp 1167 Cod 2 Puncte
8 Georgescu Laura Aqua Team 99:99:99 Timp 1339 Cod 0 Puncte
9 Ivan Laura Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 871 Cod 0 Puncte

11. 50 metri fluture (11 ani) M

1 Popescu Robert Steaua CSA 00:31:73 Timp 173 Cod 9 Puncte
2 Marinica Rares Aqua Team 00:34:11 Timp 128 Cod 7 Puncte
3 Ionescu Mihnea Aqua Team 00:35:33 Timp 614 Cod 6 Puncte
4 Mindroc Adrian CSS Dinamo 00:35:48 Timp 121 Cod 5 Puncte
5 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:35:65 Timp 223 Cod 4 Puncte
6 Duican Robert Bucharest Sport Club 00:36:42 Timp 67 Cod 3 Puncte
7 Cardasol Florin Aqua Team 00:37:02 Timp 312 Cod 2 Puncte
8 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 00:39:23 Timp 329 Cod 1 Puncte
9 Balan Alexander Marian CSS Dinamo 00:39:46 Timp 328 Cod 0 Puncte
10 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:39:53 Timp 68 Cod 0 Puncte
11 Cuzuban Sebastian Andrei Median Bucuresti 00:39:64 Timp 586 Cod 0 Puncte
12 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua Steaua CSA 00:39:81 Timp 542 Cod 0 Puncte
13 Motas Cristian Steaua CSA 00:39:89 Timp 139 Cod 0 Puncte
14 Botici Mihai CSS 2 Bucuresti 00:39:98 Timp 777 Cod 0 Puncte
15 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:41:09 Timp 513 Cod 0 Puncte
16 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 00:41:10 Timp 579 Cod 0 Puncte
17 Bordei Catalin CSS Dinamo 00:41:59 Timp 25 Cod 0 Puncte
18 Vlad Giulio Marco Tenis Club 2000 00:42:10 Timp 228 Cod 0 Puncte
19 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 00:43:08 Timp 91 Cod 0 Puncte
20 Iliescu Razvan Tenis Club 2000 00:43:62 Timp 612 Cod 0 Puncte
21 Macoveanu Alexandru Bucharest Sport Club 00:44:42 Timp 1075 Cod 0 Puncte
22 Cosug Andrei Bucharest Sport Club 00:44:54 Timp 310 Cod 0 Puncte
23 Crisan Maxim JR Steaua CSA 00:45:37 Timp 541 Cod 0 Puncte
24 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club 00:45:50 Timp 602 Cod 0 Puncte
25 Visan Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:46:13 Timp 1036 Cod 0 Puncte
26 Solea Luca Tenis Club 2000 00:46:44 Timp 199 Cod 0 Puncte
27 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:46:55 Timp 186 Cod 0 Puncte
28 Danila Cristian Nicolae C S Intersport 2004 00:46:60 Timp 337 Cod 0 Puncte
29 Popescu Vlad Marian Colegiul "Emil Racovita" 00:47:13 Timp 176 Cod 0 Puncte
30 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:49:96 Timp 138 Cod 0 Puncte
31 Petran George Stelian C S Intersport 2004 00:50:54 Timp 336 Cod 0 Puncte
32 Ilie Radu Aqua Team 00:52:40 Timp 101 Cod 0 Puncte
33 Alecsandru Cosmin Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:54:51 Timp 520 Cod 0 Puncte
34 Comeaga Remus Aqua Team 00:56:29 Timp 1526 Cod 0 Puncte
35 Sanda Marius Bucharest Sport Club 01:01:71 Timp 770 Cod 0 Puncte
36 Nitulescu Andrei C S Intersport 2004 01:05:54 Timp 334 Cod 0 Puncte
37 Lungu Ionel Colegiul "Emil Racovita" 01:06:88 Timp 514 Cod 0 Puncte
38 Stoian Tiberiu Cosmin Median Bucuresti 01:08:07 Timp 1226 Cod 0 Puncte
39 Serdin Cosmin Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 197 Cod 0 Puncte
40 Dragomir Alexandru Median Bucuresti 99:99:99 Timp 592 Cod 0 Puncte
41 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 1324 Cod 0 Puncte

12. 50 metri fluture (12 ani) M

1 Vasile Vlad Aqua Team 00:33:23 Timp 225 Cod 9 Puncte
2 Bran Ionel CSS Dinamo 00:33:99 Timp 26 Cod 7 Puncte
3 Ene Codrin CSS 1 Bucuresti 00:35:15 Timp 73 Cod 6 Puncte
4 Marin Razvan Delfinul Bucuresti 00:35:86 Timp 125 Cod 5 Puncte
5 Hanta Codrin CSS Dinamo 00:36:96 Timp 89 Cod 4 Puncte
6 Troanca Stefan CSS Dinamo 00:37:03 Timp 220 Cod 3 Puncte
7 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 00:37:65 Timp 23 Cod 2 Puncte
8 Toma Octavian Median Bucuresti 00:37:70 Timp 218 Cod 1 Puncte
9 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 00:37:75 Timp 71 Cod 0 Puncte
10 Rusen David CSS Dinamo 00:38:18 Timp 841 Cod 0 Puncte
11 Licu Albert Aqua Team 00:38:53 Timp 876 Cod 0 Puncte
12 Nicolae Alexandru Ionut CSS 1 Bucuresti 00:38:86 Timp 1074 Cod 0 Puncte
13 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 00:39:15 Timp 54 Cod 0 Puncte
14 Mircia Mihai CSS Dinamo 00:39:66 Timp 136 Cod 0 Puncte
15 Serban Bogdan Aqua Team 00:39:93 Timp 194 Cod 0 Puncte
16 Romas Catalin Colegiul "Emil Racovita" 00:40:13 Timp 185 Cod 0 Puncte
17 Manea Alexandru CSS 2 Bucuresti 00:41:67 Timp 1169 Cod 0 Puncte
18 Popa Gabriel Delfinul Bucuresti 00:41:81 Timp 169 Cod 0 Puncte
19 Vilcinschi Andrei Aqua Team 00:43:25 Timp 1248 Cod 0 Puncte
20 Andrei Razvan CSS Dinamo 00:44:68 Timp 7 Cod 0 Puncte
21 Eremia Alexandru Median Bucuresti 00:46:40 Timp 1065 Cod 0 Puncte
22 Brebeanu David Colegiul "Emil Racovita" 00:47:71 Timp 27 Cod 0 Puncte
23 Salcie Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:52:01 Timp 190 Cod 0 Puncte
24 Ghita George Eduard Median Bucuresti 00:54:78 Timp 1225 Cod 0 Puncte
25 Peiu Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:57:30 Timp 1326 Cod 0 Puncte
26 Haita Liviu Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 01:08:68 Timp 527 Cod 0 Puncte
27 Sandru Paul Eduard Aqua Team 99:99:99 Timp 837 Cod 0 Puncte
28 Grigore Eduard Median Bucuresti 99:99:99 Timp 1067 Cod 0 Puncte

13. 50 metri fluture (13 ani) M

1 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:29:58 Timp 196 Cod 9 Puncte
2 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:29:59 Timp 189 Cod 7 Puncte
3 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 00:31:15 Timp 148 Cod 6 Puncte
4 Radu Ionut Aqua Team 00:32:35 Timp 181 Cod 5 Puncte
5 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 00:32:61 Timp 891 Cod 4 Puncte
6 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 00:33:03 Timp 860 Cod 3 Puncte
7 Tudose Vlad Aqua Team 00:33:55 Timp 885 Cod 2 Puncte
8 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 00:33:57 Timp 3 Cod 1 Puncte
9 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 00:33:91 Timp 878 Cod 0 Puncte
10 Magureanu Bogdan Tenis Club 2000 00:34:34 Timp 119 Cod 0 Puncte
11 Bonea Sabin Aqua Team 00:34:57 Timp 24 Cod 0 Puncte
12 Costache David Delfinul Bucuresti 00:34:86 Timp 892 Cod 0 Puncte
13 Negrea Cristian Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:35:57 Timp 147 Cod 0 Puncte
14 Zitti Andrei CSS Dinamo 00:35:69 Timp 1338 Cod 0 Puncte
15 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 00:36:11 Timp 165 Cod 0 Puncte
16 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:36:20 Timp 120 Cod 0 Puncte
17 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 00:36:27 Timp 1 Cod 0 Puncte
18 Comnea Cristian Bucharest Sport Club 00:36:91 Timp 47 Cod 0 Puncte
19 Serban Mihai Denis Aqua Team 00:37:07 Timp 195 Cod 0 Puncte
20 Balica Mircea Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:37:96 Timp 15 Cod 0 Puncte
21 Bancila Mihnea Bucharest Sport Club 00:38:25 Timp 880 Cod 0 Puncte
22 Popa Andrei CSS Dinamo 00:38:91 Timp 842 Cod 0 Puncte
23 Rapeanu Bogdan Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:39:33 Timp 184 Cod 0 Puncte
24 Anghel Dumitru Silviu Colegiul "Emil Racovita" 00:45:53 Timp 8 Cod 0 Puncte
25 Cretu Stefan Alexandru Tenis Club 2000 00:47:40 Timp 1470 Cod 0 Puncte
26 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 893 Cod 0 Puncte

14. 50 metri fluture (11 ani) F

1 Gadea Claudia Aqua Team 00:34:99 Timp 75 Cod 9 Puncte
2 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 00:35:80 Timp 367 Cod 7 Puncte
3 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 00:37:39 Timp 365 Cod 6 Puncte
4 Belu Andreea Tenis Club 2000 00:38:23 Timp 19 Cod 5 Puncte
5 Costache Elisa Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:38:50 Timp 467 Cod 4 Puncte
6 Dragan Theodora Aqua Team 00:39:98 Timp 262 Cod 3 Puncte
7 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 00:40:51 Timp 319 Cod 2 Puncte
8 Nistor Ioana Alexandra C S Intersport 2004 00:41:36 Timp 152 Cod 1 Puncte
9 Bunea Rut Steaua CSA 00:42:10 Timp 30 Cod 0 Puncte
10 Rusu Roberta Tenis Club 2000 00:42:58 Timp 640 Cod 0 Puncte
11 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:43:95 Timp 140 Cod 0 Puncte
12 Chiss Elena Ioana CSS 1 Bucuresti 00:43:96 Timp 370 Cod 0 Puncte
13 Ionescu Corina Tenis Club 2000 00:44:07 Timp 613 Cod 0 Puncte
14 Mateicu Cristina Steaua CSA 00:44:22 Timp 131 Cod 0 Puncte
15 Postolache Andreea Miruna Bucharest Sport Club 00:44:27 Timp 177 Cod 0 Puncte
16 Nita Andreea Aqua Team 00:45:01 Timp 261 Cod 0 Puncte
17 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 00:45:51 Timp 58 Cod 0 Puncte
18 Ciuca Corina Tenis Club 2000 00:45:83 Timp 748 Cod 0 Puncte
19 Danila Tia Maria C S Intersport 2004 00:47:13 Timp 331 Cod 0 Puncte
20 Barbu Ana Bucharest Sport Club 00:47:44 Timp 17 Cod 0 Puncte
21 Buzea Ana-Maria CSS Dinamo 00:47:77 Timp 32 Cod 0 Puncte
22 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:48:19 Timp 204 Cod 0 Puncte
23 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:50:81 Timp 463 Cod 0 Puncte
24 Vochitoaia Bianca Nicoleta Delfinul Bucuresti 00:55:00 Timp 232 Cod 0 Puncte
25 Boca Mara Colegiul "Emil Racovita" 00:55:24 Timp 21 Cod 0 Puncte
26 Platarescu Carla Delfinul Bucuresti 00:56:25 Timp 750 Cod 0 Puncte
27 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 00:56:50 Timp 464 Cod 0 Puncte
28 Ticu Marian Antonia Francesca Colegiul "Emil Racovita" 00:58:76 Timp 214 Cod 0 Puncte
29 Pana Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 01:01:81 Timp 160 Cod 0 Puncte
30 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 99:99:99 Timp 363 Cod 0 Puncte
31 Bentea Silvia Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 20 Cod 0 Puncte
32 Stan Denisa CSS Dinamo 99:99:99 Timp 648 Cod 0 Puncte

15. 50 metri fluture (12 ani) F

1 Irimescu Ana-Maria CSS Dinamo 00:35:10 Timp 107 Cod 9 Puncte
2 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 00:35:33 Timp 53 Cod 7 Puncte
3 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 00:36:04 Timp 63 Cod 6 Puncte
4 Pascu Flores Cezara Aqua Team 00:36:16 Timp 264 Cod 5 Puncte
5 Barau Irina Delfinul Bucuresti 00:36:96 Timp 896 Cod 4 Puncte
6 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 00:37:89 Timp 202 Cod 3 Puncte
7 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 00:38:97 Timp 29 Cod 2 Puncte
8 Meghea Alexandra Maria CSS Dinamo 00:45:36 Timp 1167 Cod 1 Puncte
9 Georgescu Laura Aqua Team 00:46:85 Timp 1339 Cod 0 Puncte
10 Nitescu Ana Nicole Bucharest Sport Club 00:47:08 Timp 153 Cod 0 Puncte
11 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 00:48:81 Timp 133 Cod 0 Puncte
12 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 00:49:97 Timp 172 Cod 0 Puncte
13 Ivan Laura Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 871 Cod 0 Puncte

16. 200 metri mixt (12 ani) M

1 Stan Filip CSS Dinamo 02:46:42 Timp 201 Cod 9 Puncte
2 Bran Ionel CSS Dinamo 02:46:65 Timp 26 Cod 7 Puncte
3 Vasile Vlad Aqua Team 02:52:52 Timp 225 Cod 6 Puncte
4 Serban Bogdan Aqua Team 02:54:32 Timp 194 Cod 5 Puncte
5 Troanca Stefan CSS Dinamo 02:57:42 Timp 220 Cod 4 Puncte
6 Toma Octavian Median Bucuresti 02:57:93 Timp 218 Cod 3 Puncte
7 Ene Codrin CSS 1 Bucuresti 02:58:03 Timp 73 Cod 2 Puncte
8 Hanta Codrin CSS Dinamo 03:02:05 Timp 89 Cod 1 Puncte
9 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 03:03:54 Timp 71 Cod 0 Puncte
10 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 03:06:19 Timp 868 Cod 0 Puncte
11 Marin Razvan Delfinul Bucuresti 03:06:91 Timp 125 Cod 0 Puncte
12 Mircia Mihai CSS Dinamo 03:08:13 Timp 136 Cod 0 Puncte
13 Rusen David CSS Dinamo 03:08:43 Timp 841 Cod 0 Puncte
14 Licu Albert Aqua Team 03:18:28 Timp 876 Cod 0 Puncte
15 Vilcinschi Andrei Aqua Team 03:21:57 Timp 1248 Cod 0 Puncte
16 Nicula Eduard Colegiul "Emil Racovita" 03:27:02 Timp 150 Cod 0 Puncte
17 Eremia Alexandru Median Bucuresti 03:28:45 Timp 1065 Cod 0 Puncte
18 Andrei Razvan CSS Dinamo 03:34:88 Timp 7 Cod 0 Puncte
19 Ghita George Eduard Median Bucuresti 03:47:37 Timp 1225 Cod 0 Puncte
20 Grigore Eduard Median Bucuresti 99:99:99 Timp 1067 Cod 0 Puncte
21 Sandru Paul Eduard Aqua Team 99:99:99 Timp 837 Cod 0 Puncte

17. 200 metri mixt (13 ani) M

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:28:57 Timp 189 Cod 9 Puncte
2 Radu Ionut Aqua Team 02:31:43 Timp 181 Cod 7 Puncte
3 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 02:32:90 Timp 891 Cod 6 Puncte
4 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 02:36:88 Timp 196 Cod 5 Puncte
5 Serban Mihai Denis Aqua Team 02:38:10 Timp 195 Cod 4 Puncte
6 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 02:41:06 Timp 148 Cod 3 Puncte
7 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 02:41:09 Timp 3 Cod 2 Puncte
8 Bonea Sabin Aqua Team 02:42:52 Timp 24 Cod 1 Puncte
9 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 02:48:65 Timp 165 Cod 0 Puncte
10 Tudose Vlad Aqua Team 02:48:73 Timp 885 Cod 0 Puncte
11 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 02:49:67 Timp 878 Cod 0 Puncte
12 Comnea Cristian Bucharest Sport Club 02:53:21 Timp 47 Cod 0 Puncte
13 Magureanu Bogdan Tenis Club 2000 02:57:86 Timp 119 Cod 0 Puncte
14 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 02:59:66 Timp 1 Cod 0 Puncte
15 Costache David Delfinul Bucuresti 03:00:60 Timp 892 Cod 0 Puncte
16 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 03:01:98 Timp 120 Cod 0 Puncte
17 Balica Mircea Andrei Colegiul "Emil Racovita" 03:05:56 Timp 15 Cod 0 Puncte
18 Bancila Mihnea Bucharest Sport Club 03:18:15 Timp 880 Cod 0 Puncte
19 Cretu Stefan Alexandru Tenis Club 2000 03:38:29 Timp 1470 Cod 0 Puncte

18. 200 metri mixt (12 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 02:43:90 Timp 193 Cod 9 Puncte
2 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 02:47:80 Timp 53 Cod 7 Puncte
3 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 02:49:66 Timp 63 Cod 6 Puncte
4 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 02:57:97 Timp 202 Cod 5 Puncte
5 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 02:58:03 Timp 29 Cod 4 Puncte
6 Irimescu Ana-Maria CSS Dinamo 03:03:67 Timp 107 Cod 3 Puncte
7 Pascu Flores Cezara Aqua Team 03:03:77 Timp 264 Cod 2 Puncte
8 Barau Irina Delfinul Bucuresti 03:09:03 Timp 896 Cod 1 Puncte
9 Teodorescu Georgiana Delfinul Bucuresti 03:22:88 Timp 869 Cod 0 Puncte
10 Georgescu Laura Aqua Team 03:24:47 Timp 1339 Cod 0 Puncte
11 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 03:45:21 Timp 172 Cod 0 Puncte
12 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 856 Cod 0 Puncte
13 Ivan Laura Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 871 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

19. 50 metri liber (11 ani) F

1 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 00:31:84 Timp 367 Cod 9 Puncte
2 Gadea Claudia Aqua Team 00:31:85 Timp 75 Cod 7 Puncte
3 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 00:32:74 Timp 365 Cod 6 Puncte
4 Dragan Theodora Aqua Team 00:34:63 Timp 262 Cod 5 Puncte
5 Rusu Roberta Tenis Club 2000 00:35:05 Timp 640 Cod 4 Puncte
6 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 00:35:40 Timp 363 Cod 3 Puncte
7 Mateicu Cristina Steaua CSA 00:35:46 Timp 131 Cod 2 Puncte
8 Buzea Ana-Maria CSS Dinamo 00:35:48 Timp 32 Cod 1 Puncte
9 Costache Elisa Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:35:55 Timp 467 Cod 0 Puncte
10 Stan Denisa CSS Dinamo 00:35:63 Timp 648 Cod 0 Puncte
11 Bunea Rut Steaua CSA 00:36:67 Timp 30 Cod 0 Puncte
12 Belu Andreea Tenis Club 2000 00:37:12 Timp 19 Cod 0 Puncte
13 Postolache Andreea Miruna Bucharest Sport Club 00:37:20 Timp 177 Cod 0 Puncte
14 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:37:20 Timp 463 Cod 0 Puncte
15 Nita Andreea Aqua Team 00:37:31 Timp 261 Cod 0 Puncte
16 Ionescu Corina Tenis Club 2000 00:37:32 Timp 613 Cod 0 Puncte
17 Nistor Ioana Alexandra C S Intersport 2004 00:37:75 Timp 152 Cod 0 Puncte
18 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 00:37:75 Timp 58 Cod 0 Puncte
19 Barbu Ana Bucharest Sport Club 00:37:93 Timp 17 Cod 0 Puncte
20 Chiss Elena Ioana CSS 1 Bucuresti 00:38:16 Timp 370 Cod 0 Puncte
21 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 00:38:42 Timp 319 Cod 0 Puncte
22 Ciuca Corina Tenis Club 2000 00:39:39 Timp 748 Cod 0 Puncte
23 Boca Mara Colegiul "Emil Racovita" 00:39:70 Timp 21 Cod 0 Puncte
24 Serbanescu Ana Maria CSS 1 Bucuresti 00:40:31 Timp 1121 Cod 0 Puncte
25 Danila Tia Maria C S Intersport 2004 00:40:49 Timp 331 Cod 0 Puncte
26 Ticu Marian Antonia Francesca Colegiul "Emil Racovita" 00:40:83 Timp 214 Cod 0 Puncte
27 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 00:43:76 Timp 464 Cod 0 Puncte
28 Vochitoaia Bianca Nicoleta Delfinul Bucuresti 00:44:45 Timp 232 Cod 0 Puncte
29 Pana Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:47:00 Timp 160 Cod 0 Puncte
30 Platarescu Carla Delfinul Bucuresti 00:47:37 Timp 750 Cod 0 Puncte
31 Stanciu Daria CSS Dinamo 00:47:51 Timp 1028 Cod 0 Puncte
32 Bentea Silvia Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 20 Cod 0 Puncte
33 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 140 Cod 0 Puncte
34 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 204 Cod 0 Puncte

20. 50 metri liber (12 ani) F

1 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 00:31:21 Timp 63 Cod 9 Puncte
2 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 00:31:81 Timp 202 Cod 7 Puncte
3 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 00:32:22 Timp 193 Cod 6 Puncte
4 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 00:32:42 Timp 29 Cod 5 Puncte
5 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 00:32:79 Timp 53 Cod 4 Puncte
6 Barau Irina Delfinul Bucuresti 00:33:06 Timp 896 Cod 3 Puncte
7 Teodorescu Georgiana Delfinul Bucuresti 00:33:32 Timp 869 Cod 2 Puncte
8 Pascu Flores Cezara Aqua Team 00:33:46 Timp 264 Cod 1 Puncte
9 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 00:34:08 Timp 856 Cod 0 Puncte
10 Irimescu Ana-Maria CSS Dinamo 00:34:96 Timp 107 Cod 0 Puncte
11 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 00:36:24 Timp 133 Cod 0 Puncte
12 Itul-Toderesc Teodora CSS 1 Bucuresti 00:36:25 Timp 1199 Cod 0 Puncte
13 Nitescu Ana Nicole Bucharest Sport Club 00:37:46 Timp 153 Cod 0 Puncte
14 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 00:38:97 Timp 172 Cod 0 Puncte
15 Georgescu Laura Aqua Team 00:39:82 Timp 1339 Cod 0 Puncte
16 Ivan Laura Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 871 Cod 0 Puncte

21. 50 metri liber (11 ani) M

1 Duican Robert Bucharest Sport Club 00:29:98 Timp 67 Cod 9 Puncte
2 Ionescu Mihnea Aqua Team 00:31:46 Timp 614 Cod 7 Puncte
3 Cernescu Alexandru Ioan CSS 1 Bucuresti 00:31:99 Timp 433 Cod 6 Puncte
4 Cardasol Florin Aqua Team 00:32:08 Timp 312 Cod 5 Puncte
5 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:32:12 Timp 223 Cod 4 Puncte
6 Bordei Catalin CSS Dinamo 00:32:40 Timp 25 Cod 3 Puncte
7 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 00:32:57 Timp 579 Cod 2 Puncte
8 Marinica Rares Aqua Team 00:33:04 Timp 128 Cod 1 Puncte
9 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:33:14 Timp 68 Cod 0 Puncte
10 Dragan Mihai CSS 1 Bucuresti 00:33:62 Timp 1110 Cod 0 Puncte
11 Becheru Stefan Lucian Emil CSS 1 Bucuresti 00:33:71 Timp 430 Cod 0 Puncte
12 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 00:34:07 Timp 91 Cod 0 Puncte
13 Balan Alexander Marian CSS Dinamo 00:34:10 Timp 328 Cod 0 Puncte
14 Botici Mihai CSS 2 Bucuresti 00:34:35 Timp 777 Cod 0 Puncte
15 Mindroc Adrian CSS Dinamo 00:34:42 Timp 121 Cod 0 Puncte
16 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 00:34:52 Timp 329 Cod 0 Puncte
17 Motas Cristian Steaua CSA 00:34:56 Timp 139 Cod 0 Puncte
18 Cuzuban Sebastian Andrei Median Bucuresti 00:34:98 Timp 586 Cod 0 Puncte
19 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua Steaua CSA 00:34:99 Timp 542 Cod 0 Puncte
20 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:35:57 Timp 513 Cod 0 Puncte
21 Itul-Toderesc Octavian CSS 1 Bucuresti 00:35:64 Timp 435 Cod 0 Puncte
22 Solea Luca Tenis Club 2000 00:35:97 Timp 199 Cod 0 Puncte
23 Dragomir Alexandru Median Bucuresti 00:36:43 Timp 592 Cod 0 Puncte
24 Cosug Andrei Bucharest Sport Club 00:36:49 Timp 310 Cod 0 Puncte
25 Crisan Maxim JR Steaua CSA 00:37:42 Timp 541 Cod 0 Puncte
26 Moldovan Horia CSS 1 Bucuresti 00:37:68 Timp 1108 Cod 0 Puncte
27 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 00:37:87 Timp 224 Cod 0 Puncte
28 Popescu Vlad Marian Colegiul "Emil Racovita" 00:38:58 Timp 176 Cod 0 Puncte
29 Macoveanu Alexandru Bucharest Sport Club 00:38:64 Timp 1075 Cod 0 Puncte
30 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club 00:38:82 Timp 602 Cod 0 Puncte
31 Vlad Giulio Marco Tenis Club 2000 00:38:93 Timp 228 Cod 0 Puncte
32 Eremia Luca CSS 2 Bucuresti 00:38:99 Timp 74 Cod 0 Puncte
33 Petran George Stelian C S Intersport 2004 00:39:36 Timp 336 Cod 0 Puncte
34 Nitulescu Andrei C S Intersport 2004 00:39:50 Timp 334 Cod 0 Puncte
35 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:39:99 Timp 186 Cod 0 Puncte
36 Comeaga Remus Aqua Team 00:40:16 Timp 1526 Cod 0 Puncte
37 Iliescu Razvan Tenis Club 2000 00:40:37 Timp 612 Cod 0 Puncte
38 Danila Cristian Nicolae C S Intersport 2004 00:40:68 Timp 337 Cod 0 Puncte
39 Lungu Ionel Colegiul "Emil Racovita" 00:41:01 Timp 514 Cod 0 Puncte
40 Sanda Marius Bucharest Sport Club 00:41:24 Timp 770 Cod 0 Puncte
41 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:41:39 Timp 138 Cod 0 Puncte
42 Ilie Radu Aqua Team 00:41:60 Timp 101 Cod 0 Puncte
43 Alecsandru Cosmin Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:42:03 Timp 520 Cod 0 Puncte
44 Serdin Cosmin Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 197 Cod 0 Puncte
45 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 1324 Cod 0 Puncte
46 Moise Gabriel CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 431 Cod 0 Puncte
47 Popescu Robert Steaua CSA 99:99:99 Timp 173 Cod 0 Puncte
48 Stoian Tiberiu Cosmin Median Bucuresti 99:99:99 Timp 1226 Cod 0 Puncte

22. 50 metri liber (12 ani) M

1 Bran Ionel CSS Dinamo 00:30:66 Timp 26 Cod 9 Puncte
2 Stan Filip CSS Dinamo 00:31:55 Timp 201 Cod 7 Puncte
3 Mircia Mihai CSS Dinamo 00:31:60 Timp 136 Cod 6 Puncte
4 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 00:32:07 Timp 23 Cod 5 Puncte
5 Vilcinschi Andrei Aqua Team 00:32:50 Timp 1248 Cod 4 Puncte
6 Rusen David CSS Dinamo 00:32:81 Timp 841 Cod 3 Puncte
7 Hanta Codrin CSS Dinamo 00:32:82 Timp 89 Cod 2 Puncte
8 Romas Catalin Colegiul "Emil Racovita" 00:32:97 Timp 185 Cod 1 Puncte
9 Toma Octavian Median Bucuresti 00:33:48 Timp 218 Cod 0 Puncte
10 Marin Razvan Delfinul Bucuresti 00:33:67 Timp 125 Cod 0 Puncte
11 Troanca Stefan CSS Dinamo 00:33:67 Timp 220 Cod 0 Puncte
12 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:33:67 Timp 81 Cod 0 Puncte
13 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 00:33:90 Timp 71 Cod 0 Puncte
14 Serban Bogdan Aqua Team 00:34:26 Timp 194 Cod 0 Puncte
15 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:34:56 Timp 868 Cod 0 Puncte
16 Licu Albert Aqua Team 00:35:92 Timp 876 Cod 0 Puncte
17 Nicolae Alexandru Ionut CSS 1 Bucuresti 00:35:98 Timp 1074 Cod 0 Puncte
18 Sandru Paul Eduard Aqua Team 00:36:00 Timp 837 Cod 0 Puncte
19 Popa Gabriel Delfinul Bucuresti 00:36:13 Timp 169 Cod 0 Puncte
20 Manea Alexandru CSS 2 Bucuresti 00:36:30 Timp 1169 Cod 0 Puncte
21 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 00:36:56 Timp 54 Cod 0 Puncte
22 Brebeanu David Colegiul "Emil Racovita" 00:36:88 Timp 27 Cod 0 Puncte
23 Andrei Razvan CSS Dinamo 00:37:02 Timp 7 Cod 0 Puncte
24 Trandafir Mihai CSS 2 Bucuresti 00:37:34 Timp 861 Cod 0 Puncte
25 Nicula Eduard Colegiul "Emil Racovita" 00:38:25 Timp 150 Cod 0 Puncte
26 Eremia Alexandru Median Bucuresti 00:39:15 Timp 1065 Cod 0 Puncte
27 Ghita George Eduard Median Bucuresti 00:39:92 Timp 1225 Cod 0 Puncte
28 Ghidiman Teodor Colegiul "Emil Racovita" 00:40:07 Timp 84 Cod 0 Puncte
29 Tamasan Dan Mihai CSS 1 Bucuresti 00:40:37 Timp 1163 Cod 0 Puncte
30 Salcie Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:40:48 Timp 190 Cod 0 Puncte
31 Pandele Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:40:52 Timp 855 Cod 0 Puncte
32 Peiu Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:41:00 Timp 1326 Cod 0 Puncte
33 Grigore Eduard Median Bucuresti 00:41:63 Timp 1067 Cod 0 Puncte
34 Curca Marius CSS 1 Bucuresti 00:45:42 Timp 1527 Cod 0 Puncte
35 Haita Liviu Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 01:09:03 Timp 527 Cod 0 Puncte
36 Stanciu Eduard CSS Dinamo 99:99:99 Timp 1336 Cod 0 Puncte
37 Vasile Vlad Aqua Team 99:99:99 Timp 225 Cod 0 Puncte

23. 50 metri liber (13 ani) M

1 Radu Ionut Aqua Team 00:26:78 Timp 181 Cod 9 Puncte
2 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 00:27:15 Timp 891 Cod 7 Puncte
3 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:27:35 Timp 189 Cod 6 Puncte
4 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:27:50 Timp