Rezultatele finale pentru Cupa Becel Copii 7-8-9 ani editia 2010

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (7 ani) M

1 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club Elite 00:40:83 Timp 565 Cod 9 Puncte
2 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:41:46 Timp 460 Cod 7 Puncte
3 Olteanu Vlad Andrei CSS Dinamo 00:41:71 Timp 325 Cod 6 Puncte
3 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:41:71 Timp 384 Cod 6 Puncte
4 Badicut Matei Tenis Club 2000 00:46:32 Timp 577 Cod 5 Puncte
5 Badulescu Vlad Alexandru CSS Dinamo 00:46:56 Timp 398 Cod 4 Puncte
6 Vlasie Ionut CSS 1 Bucuresti 00:46:69 Timp 656 Cod 3 Puncte
7 Stoltz Markus Bucharest Sport Club Elite 00:46:71 Timp 566 Cod 2 Puncte
8 Morariu Luca Ioan Aqua Team 00:47:68 Timp 296 Cod 1 Puncte
9 David Andrei CSS 1 Bucuresti 00:48:14 Timp 387 Cod 0 Puncte
10 Moldovan Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:49:09 Timp 392 Cod 0 Puncte
11 Macovei Luca Andrei CSS 1 Bucuresti 00:49:97 Timp 396 Cod 0 Puncte
12 Dobre Daniel Gabriel CS Free Style 00:51:65 Timp 551 Cod 0 Puncte
13 Baciu Andrei Catalin Bucharest Sport Club Elite 00:51:65 Timp 567 Cod 0 Puncte
14 Cosug Radu Aqua Team 00:52:35 Timp 294 Cod 0 Puncte
15 Graef Mihai Valentin Tenis Club 2000 00:54:53 Timp 604 Cod 0 Puncte
16 Avram Matei Stefan Aqua Team 00:54:59 Timp 574 Cod 0 Puncte
17 Solomon Teodor Tenis Club 2000 00:54:59 Timp 647 Cod 0 Puncte
18 Nistor Mircea CSS 1 Bucuresti 00:55:28 Timp 590 Cod 0 Puncte
19 Vasile Andrei Alexandru Aqua Team 00:58:28 Timp 293 Cod 0 Puncte
20 Tancu Benedek Carlos Club Daimon 00:58:43 Timp 534 Cod 0 Puncte
21 Iancu Alexandru Dimitrie Aqua Team 00:59:67 Timp 295 Cod 0 Puncte
22 Anton Sergiu Eduard Club Daimon 00:59:79 Timp 533 Cod 0 Puncte
23 Lungu Andrei Aqua Team 01:00:70 Timp 280 Cod 0 Puncte
24 Soare Darius Ionut Aqua Team 01:01:18 Timp 645 Cod 0 Puncte
25 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 01:01:66 Timp 465 Cod 0 Puncte
26 nimeni nimeni Bucharest Sport Club Elite 01:03:65 Timp 560 Cod 0 Puncte
27 Grunea Valentin Aqua Team 01:03:69 Timp 606 Cod 0 Puncte
28 Dicu Vlad Andrei Costea Tenis Club 2000 01:04:02 Timp 589 Cod 0 Puncte
29 Manea Eduard Andrei CSS 1 Bucuresti 01:05:00 Timp 380 Cod 0 Puncte
30 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 01:05:03 Timp 399 Cod 0 Puncte
31 Simion Matei Alexandru Club Daimon 01:05:13 Timp 532 Cod 0 Puncte
32 Mitran Daniel Cristian Tenis Club 2000 01:08:08 Timp 623 Cod 0 Puncte
33 Marmara Mihnea Stefan CSS 1 Bucuresti 01:08:39 Timp 400 Cod 0 Puncte
34 Borcan Andrei Catalin Aqua Team 01:08:62 Timp 287 Cod 0 Puncte
35 Dumitru Calin Tenis Club 2000 01:09:20 Timp 595 Cod 0 Puncte
36 Dumitrescu Catalin Ionut Aqua Team 01:09:69 Timp 278 Cod 0 Puncte
37 Asladolahi Arian Bucharest Sport Club Elite 01:11:46 Timp 572 Cod 0 Puncte
38 Snagoveanu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:11:60 Timp 378 Cod 0 Puncte
39 Badica Mihnea Bucharest Sport Club Elite 01:11:73 Timp 575 Cod 0 Puncte
40 Petrache Alexandru CS Free Style 01:12:34 Timp 631 Cod 0 Puncte
41 Dumitru Tudor Tenis Club 2000 01:12:62 Timp 596 Cod 0 Puncte
42 Solea Eduard Tenis Club 2000 01:13:59 Timp 646 Cod 0 Puncte
43 Constantinescu Radu Bucharest Sport Club Elite 01:16:85 Timp 583 Cod 0 Puncte
44 Toderoiu Mihai Daniel Aqua Team 01:17:75 Timp 285 Cod 0 Puncte
45 Nica Radu Stefan Aqua Team 01:17:79 Timp 288 Cod 0 Puncte
46 Chioncel Cristian Aqua Team 01:19:00 Timp 578 Cod 0 Puncte
47 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club Elite 01:19:20 Timp 564 Cod 0 Puncte
48 Tarara Tudor Ionut CSS 1 Bucuresti 01:19:75 Timp 382 Cod 0 Puncte
49 Tudor Radu CSS 1 Bucuresti 01:20:47 Timp 395 Cod 0 Puncte
50 Tanase Ianis Mihai CS Free Style 01:23:06 Timp 550 Cod 0 Puncte
51 Dumitrescu Cristian Alexandru Aqua Team 01:26:29 Timp 286 Cod 0 Puncte
52 Anghel Darius Costin Aqua Team 01:27:00 Timp 277 Cod 0 Puncte
53 Paun Anghelescu Tenis Club 2000 01:28:41 Timp 630 Cod 0 Puncte
54 Mihailescu Victor CSS 1 Bucuresti 01:31:35 Timp 621 Cod 0 Puncte
55 Sandu Matei Bucharest Sport Club Elite 01:31:37 Timp 641 Cod 0 Puncte
56 Oncescu Tudor Tenis Club 2000 01:35:28 Timp 628 Cod 0 Puncte
57 Filat Mihai Aqua Team 01:43:47 Timp 597 Cod 0 Puncte
58 Alecu Cedric Ioachim Aqua Team 01:46:63 Timp 284 Cod 0 Puncte
59 Furu George Atack Team 01:50:49 Timp 601 Cod 0 Puncte
60 Stan Stefan CS Free Style 01:51:58 Timp 660 Cod 0 Puncte
61 Grigore Andrei Bucharest Sport Club Elite 99:99:99 Timp 605 Cod 0 Puncte
62 Sterian Narri Aryan Andrei CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 377 Cod 0 Puncte
63 Stoican Nicolae Aqua Team 99:99:99 Timp 651 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (8 ani) M

1 Stan Leon Aqua Team 00:33:90 Timp 203 Cod 9 Puncte
2 Popa Andrei Tenis Club 2000 00:35:84 Timp 168 Cod 7 Puncte
3 Costroj Antonio Steaua CSA 00:36:72 Timp 540 Cod 6 Puncte
4 Gorea Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 00:38:44 Timp 427 Cod 5 Puncte
5 Tudoran Petru Cezar Delfinul Bucuresti 00:39:28 Timp 321 Cod 4 Puncte
6 Lemnaru Matei Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:39:61 Timp 308 Cod 3 Puncte
7 Neacsu Cristian Dumitru CSS 1 Bucuresti 00:39:85 Timp 408 Cod 2 Puncte
8 Rosu Sergiu CSS 1 Bucuresti 00:40:45 Timp 428 Cod 1 Puncte
9 Coman Liviu Alexandru Aqua Team 00:40:49 Timp 305 Cod 0 Puncte
10 Dimitriu Luca Vlad CSS 1 Bucuresti 00:40:83 Timp 402 Cod 0 Puncte
11 Ionescu Victor CSS Dinamo 00:41:20 Timp 326 Cod 0 Puncte
12 Balaceanu Andrei Cristian Aqua Team 00:41:25 Timp 306 Cod 0 Puncte
13 Siminescu Cristi Marian CSS 1 Bucuresti 00:42:02 Timp 426 Cod 0 Puncte
14 Irimescu Rares CSS Dinamo 00:42:64 Timp 327 Cod 0 Puncte
15 Sava Radu Bogdan CSS 1 Bucuresti 00:43:11 Timp 425 Cod 0 Puncte
16 Vlad Claudiu Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:44:00 Timp 488 Cod 0 Puncte
17 Marin Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:44:24 Timp 126 Cod 0 Puncte
18 Mocanu Eric Tenis Club 2000 00:44:81 Timp 624 Cod 0 Puncte
19 Marfon Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 00:44:81 Timp 123 Cod 0 Puncte
20 Bera Robert Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:44:94 Timp 413 Cod 0 Puncte
21 Radulescu Alecsandru Christian Tenis Club 2000 00:45:15 Timp 637 Cod 0 Puncte
22 Avadanei Radu Cristian Delfinul Bucuresti 00:46:62 Timp 320 Cod 0 Puncte
23 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 00:46:91 Timp 407 Cod 0 Puncte
24 Toma Marian Andrei CSS 1 Bucuresti 00:47:07 Timp 415 Cod 0 Puncte
25 Voica Alexandru Daniel Tenis Club 2000 00:47:36 Timp 658 Cod 0 Puncte
26 Gheorghiescu Bogdan Florin CSS 1 Bucuresti 00:47:36 Timp 424 Cod 0 Puncte
27 Basalau Fabian Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:47:62 Timp 491 Cod 0 Puncte
28 Albu Eduard Atack Team 00:48:83 Timp 569 Cod 0 Puncte
29 Coman Stefan Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:48:94 Timp 494 Cod 0 Puncte
30 Bartic Dumitru Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:49:29 Timp 490 Cod 0 Puncte
31 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 00:50:34 Timp 501 Cod 0 Puncte
32 Rosca Cristian CSS 1 Bucuresti 00:50:59 Timp 416 Cod 0 Puncte
33 Petrescu Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:50:62 Timp 489 Cod 0 Puncte
34 Dumitrescu Stefan Median Bucuresti 00:50:85 Timp 594 Cod 0 Puncte
35 Radu Emil 00:51:13 Timp 635 Cod 0 Puncte
36 Petre Richard Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:52:01 Timp 409 Cod 0 Puncte
37 Tite Andrei Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:52:82 Timp 487 Cod 0 Puncte
38 Tarta-Arsene Luca Cristian C S Intersport 2004 00:52:98 Timp 212 Cod 0 Puncte
39 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:53:16 Timp 471 Cod 0 Puncte
40 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:53:96 Timp 477 Cod 0 Puncte
41 Dinculescu Calin Victor CSS 1 Bucuresti 00:55:52 Timp 419 Cod 0 Puncte
42 Minciu Edward Aqua Team 00:57:14 Timp 307 Cod 0 Puncte
43 Constantinescu Cristian Daniel Onea Colegiul "Emil Racovita" 00:57:34 Timp 495 Cod 0 Puncte
44 Bojec Alexandru Andrei CSS 1 Bucuresti 00:57:34 Timp 417 Cod 0 Puncte
45 Petroff Andrei C S Intersport 2004 00:57:69 Timp 333 Cod 0 Puncte
46 Ionescu Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:58:31 Timp 504 Cod 0 Puncte
47 Tematoru Dan Florin CSS 1 Bucuresti 00:58:79 Timp 401 Cod 0 Puncte
48 Tudor Dan CSS 1 Bucuresti 00:58:86 Timp 423 Cod 0 Puncte
49 Roceanu Andrei Aqua Team 00:58:86 Timp 309 Cod 0 Puncte
50 Rusu Alexandru Eduard Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 00:58:96 Timp 486 Cod 0 Puncte
51 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 00:59:29 Timp 473 Cod 0 Puncte
52 Soare Radu Gabriel CS Free Style 00:59:40 Timp 552 Cod 0 Puncte
53 Geanta Antonio Stefan Aqua Team 01:00:45 Timp 302 Cod 0 Puncte
54 Coman Radu Andrei Atack Team 01:02:83 Timp 580 Cod 0 Puncte
55 Buliga Antonio Luciano CSS 1 Bucuresti 01:03:18 Timp 422 Cod 0 Puncte
56 Mihaila Stefan CS Free Style 01:04:28 Timp 653 Cod 0 Puncte
57 Sontea Andrei Aqua Team 01:04:54 Timp 300 Cod 0 Puncte
58 Frunza Tudor Aqua Team 01:06:06 Timp 298 Cod 0 Puncte
59 Man Paul Gabriel CSS 1 Bucuresti 01:06:71 Timp 619 Cod 0 Puncte
60 Ciocioi Cosmin CSS 1 Bucuresti 01:07:00 Timp 420 Cod 0 Puncte
61 Niculescu Ciprian Delfinul Bucuresti 01:07:14 Timp 627 Cod 0 Puncte
62 Dumea Denis Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:08:00 Timp 482 Cod 0 Puncte
63 Dragan Albert Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:08:05 Timp 506 Cod 0 Puncte
64 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:08:40 Timp 496 Cod 0 Puncte
65 Cojoaca Tudor Florin Colegiul "Emil Racovita" 01:08:94 Timp 493 Cod 0 Puncte
66 Ionita Andrei Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 01:08:95 Timp 475 Cod 0 Puncte
67 Musat Gabriel CSS 1 Bucuresti 01:09:34 Timp 414 Cod 0 Puncte
68 Sorici Gabriel Alexandru Aqua Team 01:11:85 Timp 297 Cod 0 Puncte
69 Apolzan Mihai Aqua Team 01:13:65 Timp 571 Cod 0 Puncte
70 Tutui Antonio Gabriel CSS 1 Bucuresti 01:14:62 Timp 411 Cod 0 Puncte
71 Rosu Armand Alexandru Aqua Team 01:16:90 Timp 301 Cod 0 Puncte
72 Roua Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:26:72 Timp 472 Cod 0 Puncte
73 Filat Nicolae Aqua Team 01:28:36 Timp 598 Cod 0 Puncte
74 Varsa Stefan Mihai CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 412 Cod 0 Puncte
75 Radoi Vlad Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 634 Cod 0 Puncte
76 Radulescu Constantin Ciprian Emin Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 480 Cod 0 Puncte
77 Popa Vicenzo CS Free Style 99:99:99 Timp 633 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (9 ani) M

1 Duican Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:32:83 Timp 67 Cod 9 Puncte
2 Popescu Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:33:00 Timp 173 Cod 7 Puncte
3 Ionescu Mihnea Aqua Team 00:34:43 Timp 614 Cod 6 Puncte
4 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:35:61 Timp 68 Cod 5 Puncte
5 Serdin Cosmin Bucharest Sport Club Elite 00:35:92 Timp 197 Cod 4 Puncte
6 Mustata Claudiu Antonio Nicola Colegiul "Emil Racovita" 00:36:09 Timp 143 Cod 3 Puncte
7 Cernescu Alexandru Ioan CSS 1 Bucuresti 00:36:14 Timp 433 Cod 2 Puncte
8 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:36:42 Timp 223 Cod 1 Puncte
9 Mindroc Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:36:88 Timp 121 Cod 0 Puncte
10 Cardasol Florin Aqua Team 00:37:28 Timp 312 Cod 0 Puncte
11 Motas Cristian Steaua CSA 00:38:85 Timp 139 Cod 0 Puncte
12 Balan Alexander Marian CSS Dinamo 00:39:10 Timp 328 Cod 0 Puncte
13 Sandu Ionut Tenis Club 2000 00:39:12 Timp 192 Cod 0 Puncte
14 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 00:40:34 Timp 224 Cod 0 Puncte
15 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua Steaua CSA 00:40:36 Timp 542 Cod 0 Puncte
16 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 00:40:99 Timp 329 Cod 0 Puncte
17 Ciuhat Florin Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:41:15 Timp 45 Cod 0 Puncte
18 Solea Luca Tenis Club 2000 00:41:22 Timp 199 Cod 0 Puncte
19 Popescu Vlad Marian Colegiul "Emil Racovita" 00:41:44 Timp 176 Cod 0 Puncte
20 Raducanu Vlad Petrolul Ploiesti 00:41:78 Timp 636 Cod 0 Puncte
21 Cuzuban Sebastian Andrei Median Bucuresti 00:42:05 Timp 586 Cod 0 Puncte
22 Simion Alexandru Florin Petrolul Ploiesti 00:42:35 Timp 644 Cod 0 Puncte
23 Androne Corneliu Cristian CSS 1 Bucuresti 00:42:38 Timp 429 Cod 0 Puncte
24 Ilie Radu Aqua Team 00:42:48 Timp 101 Cod 0 Puncte
25 Vlad Giulio Marco Tenis Club 2000 00:43:07 Timp 228 Cod 0 Puncte
26 Florea Mihnea Ioan Atack Team 00:43:14 Timp 599 Cod 0 Puncte
27 Dragomir Alexandru Median Bucuresti 00:43:62 Timp 592 Cod 0 Puncte
28 Danila Cristian Nicolae C S Intersport 2004 00:44:27 Timp 337 Cod 0 Puncte
29 Moise Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:45:38 Timp 431 Cod 0 Puncte
30 Ciuca Matei Alexandru C S Intersport 2004 00:45:38 Timp 44 Cod 0 Puncte
31 Crisan Maxim JR Steaua CSA 00:45:39 Timp 541 Cod 0 Puncte
32 Cosug Andrei Aqua Team 00:45:49 Timp 310 Cod 0 Puncte
33 Stanescu Vlad Andrei Delfinul Bucuresti 00:46:42 Timp 322 Cod 0 Puncte
34 Itul-Toderesc Octavian CSS 1 Bucuresti 00:46:43 Timp 435 Cod 0 Puncte
35 Kacso-Carstocea Matei C S Intersport 2004 00:46:96 Timp 335 Cod 0 Puncte
36 Vlad Denis Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:47:28 Timp 517 Cod 0 Puncte
37 Nitulescu Andrei C S Intersport 2004 00:47:42 Timp 334 Cod 0 Puncte
38 Petrov George C S Intersport 2004 00:48:29 Timp 632 Cod 0 Puncte
39 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:49:16 Timp 186 Cod 0 Puncte
40 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:50:23 Timp 138 Cod 0 Puncte
41 Cojocaru Andrei Ioan Aqua Team 00:51:43 Timp 579 Cod 0 Puncte
42 Lungu Ionel Colegiul "Emil Racovita" 00:51:45 Timp 514 Cod 0 Puncte
43 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:52:24 Timp 513 Cod 0 Puncte
44 Marin Calin Colegiul "Emil Racovita" 00:54:53 Timp 512 Cod 0 Puncte
45 Iliescu Razvan Tenis Club 2000 00:55:96 Timp 612 Cod 0 Puncte
46 Dragomir Andrei Ionut Club Daimon 00:56:47 Timp 536 Cod 0 Puncte
47 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club Elite 01:01:39 Timp 602 Cod 0 Puncte
48 Tudor Matei CSS 1 Bucuresti 01:02:39 Timp 432 Cod 0 Puncte
49 Nedelcu Viorel Tenis Club 2000 01:05:06 Timp 626 Cod 0 Puncte
50 Vasile Bogdan Catalin CS Free Style 01:06:74 Timp 554 Cod 0 Puncte
51 Ionescu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 434 Cod 0 Puncte
52 Bordei Catalin CSS Dinamo 99:99:99 Timp 25 Cod 0 Puncte
53 De Hilerin Henri Aqua Team 99:99:99 Timp 587 Cod 0 Puncte
54 Becheru Stefan Lucian Emil CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 430 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (7 ani) F

1 Serman Ioana Alexandra CS Free Style 00:42:18 Timp 543 Cod 9 Puncte
2 Lupu Ana Maria Tenis Club 2000 00:43:63 Timp 618 Cod 7 Puncte
3 Nahed Anna Maria Aqua Team 00:46:05 Timp 249 Cod 6 Puncte
4 Ichim Alexia Bucharest Sport Club Elite 00:46:69 Timp 611 Cod 5 Puncte
5 Petrescu Maria Aqua Team 00:46:70 Timp 252 Cod 4 Puncte
6 Mardare Madalina Skills Sports 2009 00:47:05 Timp 537 Cod 3 Puncte
7 Cristovescu Florina Sorina Petrolul Ploiesti 00:47:54 Timp 585 Cod 2 Puncte
8 Dragusi Alina Maria CSS 1 Bucuresti 00:52:10 Timp 343 Cod 1 Puncte
9 Dumitrescu Cristina CSS 1 Bucuresti 00:52:12 Timp 342 Cod 0 Puncte
10 Colcer Catalina Aqua Team 00:52:15 Timp 253 Cod 0 Puncte
11 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:52:72 Timp 438 Cod 0 Puncte
12 Iordache Miruna Lucia Maria Aqua Team 00:54:06 Timp 251 Cod 0 Puncte
13 Dragomir Daria Paula Median Bucuresti 00:54:06 Timp 593 Cod 0 Puncte
14 Naidin Alexandra Patricia Aqua Team 00:55:39 Timp 242 Cod 0 Puncte
15 Zamfirescu Stanca Maria Aqua Team 00:56:07 Timp 250 Cod 0 Puncte
16 Danciu Elia Aqua Team 00:56:20 Timp 243 Cod 0 Puncte
17 Constantin Diana Club Daimon 00:56:49 Timp 528 Cod 0 Puncte
18 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 00:58:62 Timp 345 Cod 0 Puncte
19 Pagu Ioana Tenis Club 2000 00:58:74 Timp 629 Cod 0 Puncte
20 Cozma Sanziana Maria Bucharest Sport Club Elite 01:00:22 Timp 555 Cod 0 Puncte
21 Sandu Ana Maria Steaua CSA 01:01:70 Timp 539 Cod 0 Puncte
22 Ciuperca Rebeca CSS 1 Bucuresti 01:02:41 Timp 351 Cod 0 Puncte
23 Grigoroiu Mihaela CSS 1 Bucuresti 01:02:53 Timp 348 Cod 0 Puncte
24 Carata Alexia Antonia CSS 1 Bucuresti 01:02:61 Timp 350 Cod 0 Puncte
25 Ilie Bianca Maria Aqua Team 01:03:22 Timp 244 Cod 0 Puncte
26 Iliescu Denisa Cristina CSS Dinamo 01:04:74 Timp 323 Cod 0 Puncte
27 Stanilescu Thea Petrolul Ploiesti 01:07:12 Timp 650 Cod 0 Puncte
28 Scortea Ecaterina Aqua Team 01:07:80 Timp 247 Cod 0 Puncte
29 Vasile Theodora Elena CSS 1 Bucuresti 01:08:24 Timp 654 Cod 0 Puncte
30 faraaa numeee CS Free Style 01:08:46 Timp 661 Cod 0 Puncte
31 Bahrin Raluca Ilinca CSS 1 Bucuresti 01:10:19 Timp 349 Cod 0 Puncte
32 Condurache Bianca Ana Maria CSS 1 Bucuresti 01:10:86 Timp 581 Cod 0 Puncte
33 Bronisevski Ilinca CSS 1 Bucuresti 01:12:75 Timp 347 Cod 0 Puncte
34 Barbu Alexandra Anissia Aqua Team 01:14:63 Timp 245 Cod 0 Puncte
35 Poliacov Irina CSS 1 Bucuresti 01:15:07 Timp 352 Cod 0 Puncte
36 Fogoros Ioana Teodora Aqua Team 01:22:58 Timp 241 Cod 0 Puncte
37 Paunescu Laura Aqua Team 01:26:36 Timp 246 Cod 0 Puncte
38 farra numme CS Free Style 01:28:07 Timp 659 Cod 0 Puncte
39 Gomoi Ioana Teodora Aqua Team 01:28:54 Timp 236 Cod 0 Puncte
40 Fudulica Alexandra Maria Aqua Team 01:29:42 Timp 600 Cod 0 Puncte
41 Dejescu Anca Aqua Team 01:32:52 Timp 588 Cod 0 Puncte
42 Aslam Andra Aqua Team 01:34:88 Timp 235 Cod 0 Puncte
43 Draghici Diana Andreea Aqua Team 01:41:60 Timp 248 Cod 0 Puncte

5. 50 metri liber (8 ani) F

1 Guias Meg-Lidia Bucharest Sport Club Elite 00:38:98 Timp 88 Cod 9 Puncte
2 Dragoi Andreea Ramona Aqua Team 00:39:92 Timp 260 Cod 7 Puncte
3 Domnescu Alexandra Ilinca Aqua Center Buzau 00:39:94 Timp 591 Cod 6 Puncte
4 Gadea Ioana Aqua Team 00:40:81 Timp 76 Cod 5 Puncte
5 Mustatea Ana Aqua Team 00:42:33 Timp 144 Cod 4 Puncte
6 Tota Maria Ilinca Colegiul "Emil Racovita" 00:43:21 Timp 456 Cod 3 Puncte
7 Sapcaliu Maria Tenis Club 2000 00:43:42 Timp 642 Cod 2 Puncte
8 Ion Ana Maria Delfinul Bucuresti 00:43:59 Timp 317 Cod 1 Puncte
9 Danciu Sara Aqua Team 00:44:99 Timp 57 Cod 0 Puncte
10 Mataoanu Daria Bucharest Sport Club Elite 00:45:04 Timp 129 Cod 0 Puncte
11 Codarleanu Patricia Mihaela Bucharest Sport Club Elite 00:45:23 Timp 556 Cod 0 Puncte
12 Piedemonte Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:46:65 Timp 355 Cod 0 Puncte
13 Georgescu Alexia Maria CSS 1 Bucuresti 00:47:15 Timp 362 Cod 0 Puncte
14 Dragulet Claudia Maria Delfinul Bucuresti 00:47:62 Timp 315 Cod 0 Puncte
15 Mocanu Cristina Erika Tenis Club 2000 00:47:99 Timp 625 Cod 0 Puncte
16 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:49:02 Timp 455 Cod 0 Puncte
17 Cergan Naomi Colegiul "Emil Racovita" 00:49:99 Timp 457 Cod 0 Puncte
18 Ica Maria Alexandra CS Free Style 00:50:01 Timp 546 Cod 0 Puncte
19 Draghici Iustina CSS Dinamo 00:51:42 Timp 324 Cod 0 Puncte
20 Pavel Cristina Daniela Colegiul "Emil Racovita" 00:53:16 Timp 441 Cod 0 Puncte
21 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 00:53:16 Timp 439 Cod 0 Puncte
22 Haiducu Narcisa CSS 1 Bucuresti 00:54:12 Timp 356 Cod 0 Puncte
23 Chiriac Elena Colegiul "Emil Racovita" 00:54:40 Timp 454 Cod 0 Puncte
24 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 00:54:60 Timp 453 Cod 0 Puncte
25 Borsa Mara Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:54:69 Timp 357 Cod 0 Puncte
26 Baraitareanu Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:56:73 Timp 353 Cod 0 Puncte
27 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:57:17 Timp 449 Cod 0 Puncte
28 Rhfir Maria Bucharest Sport Club Elite 00:57:37 Timp 638 Cod 0 Puncte
29 Constantin Beatrice Club Daimon 00:58:52 Timp 529 Cod 0 Puncte
30 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:58:79 Timp 442 Cod 0 Puncte
31 Stan Nicola Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:59:14 Timp 354 Cod 0 Puncte
32 Cracoveanu Mara CSS 1 Bucuresti 01:00:42 Timp 584 Cod 0 Puncte
33 Parvu Lorena Cristina Colegiul "Emil Racovita" 01:03:12 Timp 444 Cod 0 Puncte
34 Denieul Catinca Colegiul "Emil Racovita" 01:03:98 Timp 445 Cod 0 Puncte
35 Bejenaru Catinca CSS 1 Bucuresti 01:05:01 Timp 360 Cod 0 Puncte
36 Jiman Maria Ioana Tenis Club 2000 01:05:69 Timp 615 Cod 0 Puncte
37 Lapadatu Ioana Alexandra Aqua Team 01:06:80 Timp 254 Cod 0 Puncte
38 Ivancov Lorena Gabriela Aqua Team 01:13:68 Timp 256 Cod 0 Puncte
39 Gujan Nicoleta Tenis Club 2000 01:15:47 Timp 607 Cod 0 Puncte
40 Lazar Ioana Atack Team 01:18:87 Timp 617 Cod 0 Puncte
41 Georgescu Andreea Aqua Team 01:27:04 Timp 258 Cod 0 Puncte
42 Oprea Maria Elena Delfinul Bucuresti 01:28:25 Timp 316 Cod 0 Puncte
43 Stan Silvia Mihaela Aqua Team 01:29:57 Timp 259 Cod 0 Puncte
44 Boboc Maria Aqua Team 01:30:21 Timp 255 Cod 0 Puncte
45 Vizitiu Raluca Colegiul "Emil Racovita" 01:31:18 Timp 450 Cod 0 Puncte
46 Matei Ilinca CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 620 Cod 0 Puncte
47 Vizitiu Alexia Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 451 Cod 0 Puncte

6. 50 metri liber (9 ani) F

1 Gadea Claudia Aqua Team 00:34:97 Timp 75 Cod 9 Puncte
2 Puchiu Ingrid CSS Dinamo 00:35:90 Timp 178 Cod 7 Puncte
3 Buzea Ana-Maria Aqua Team 00:37:88 Timp 32 Cod 6 Puncte
4 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 00:38:22 Timp 365 Cod 5 Puncte
5 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 00:38:60 Timp 367 Cod 4 Puncte
6 Stanca Iulia Maria Aqua Team 00:39:36 Timp 649 Cod 3 Puncte
7 Belu Andreea Tenis Club 2000 00:39:45 Timp 19 Cod 2 Puncte
8 Lazar Ana Maria Aqua Center Buzau 00:39:67 Timp 616 Cod 1 Puncte
9 Stan Denisa Aqua Team 00:39:84 Timp 648 Cod 0 Puncte
10 Nistor Ioana Alexandra C S Intersport 2004 00:40:51 Timp 152 Cod 0 Puncte
11 Mateicu Cristina Steaua CSA 00:40:51 Timp 131 Cod 0 Puncte
12 Petcu Teona Bucharest Sport Club Elite 00:41:40 Timp 166 Cod 0 Puncte
13 Bentea Silvia Maria Bucharest Sport Club Elite 00:41:42 Timp 20 Cod 0 Puncte
14 Chiss Elena Ioana CSS 1 Bucuresti 00:42:26 Timp 370 Cod 0 Puncte
15 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:42:47 Timp 140 Cod 0 Puncte
16 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 00:42:56 Timp 319 Cod 0 Puncte
17 Postolache Andreea Miruna Delfinul Bucuresti 00:42:58 Timp 177 Cod 0 Puncte
18 Davidescu Adriana CSS 1 Bucuresti 00:42:68 Timp 58 Cod 0 Puncte
19 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:42:73 Timp 204 Cod 0 Puncte
20 Bunea Rut Colegiul "Emil Racovita" 00:42:73 Timp 30 Cod 0 Puncte
21 Danila Tia Maria C S Intersport 2004 00:42:83 Timp 331 Cod 0 Puncte
22 Dragan Theodora Aqua Team 00:43:03 Timp 262 Cod 0 Puncte
23 Ilie Ioana Alexa CS Free Style 00:43:30 Timp 547 Cod 0 Puncte
24 Barbu Ana Bucharest Sport Club Elite 00:43:78 Timp 17 Cod 0 Puncte
25 Duran Laura Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:43:94 Timp 369 Cod 0 Puncte
26 Pilica Elena Claudia CSS 1 Bucuresti 00:43:94 Timp 368 Cod 0 Puncte
27 Ionescu Corina Tenis Club 2000 00:44:06 Timp 613 Cod 0 Puncte
28 Stancu Maria Bucharest Sport Club Elite 00:44:34 Timp 205 Cod 0 Puncte
29 Pakir Aysa Carina Delfinul Bucuresti 00:44:98 Timp 159 Cod 0 Puncte
30 Ticu Marian Antonia Francesca Colegiul "Emil Racovita" 00:45:25 Timp 214 Cod 0 Puncte
31 Constantin Catrinel Daria Aqua Team 00:45:56 Timp 263 Cod 0 Puncte
32 Tutila Cristina Maria CSS 1 Bucuresti 00:45:69 Timp 363 Cod 0 Puncte
33 Marin Sorana Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:45:98 Timp 462 Cod 0 Puncte
34 Milea Silvia Tenis Club 2000 00:47:93 Timp 622 Cod 0 Puncte
35 Ghinea Dunia Luciana CSS 1 Bucuresti 00:48:15 Timp 371 Cod 0 Puncte
36 Rusu Roberta Tenis Club 2000 00:48:27 Timp 640 Cod 0 Puncte
37 Vochitoaia Bianca Nicoleta Delfinul Bucuresti 00:48:54 Timp 232 Cod 0 Puncte
38 Siliste Maria Median Bucuresti 00:50:41 Timp 198 Cod 0 Puncte
39 Ionescu Ana Maria CS Free Style 00:53:73 Timp 548 Cod 0 Puncte
40 Tiriblecea Ilinca Atack Team 00:55:09 Timp 652 Cod 0 Puncte
41 Pana Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:55:33 Timp 160 Cod 0 Puncte
42 Stanciu Alexandra Mihaela CS Free Style 00:58:79 Timp 549 Cod 0 Puncte
43 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:59:51 Timp 463 Cod 0 Puncte
44 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 00:59:80 Timp 464 Cod 0 Puncte
45 Voaides Malina Ana Maria Atack Team 01:00:05 Timp 657 Cod 0 Puncte
46 Nita Andreea Aqua Team 01:05:83 Timp 261 Cod 0 Puncte
47 Rizea Andreea Tenis Club 2000 01:13:66 Timp 639 Cod 0 Puncte
48 Visoiu Sara Bucharest Sport Club Elite 01:17:67 Timp 655 Cod 0 Puncte
49 Constantinescu Cella Bucharest Sport Club Elite 01:22:33 Timp 582 Cod 0 Puncte
50 Boca Mara Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 21 Cod 0 Puncte

7. 50 metri bras (7 ani) M

1 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:56:54 Timp 460 Cod 9 Puncte
2 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club Elite 00:57:82 Timp 565 Cod 7 Puncte
3 Olteanu Vlad Andrei CSS Dinamo 00:58:56 Timp 325 Cod 6 Puncte
4 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:58:80 Timp 384 Cod 5 Puncte
5 Graef Mihai Valentin Tenis Club 2000 01:02:00 Timp 604 Cod 4 Puncte
6 Iancu Alexandru Dimitrie Aqua Team 01:02:22 Timp 295 Cod 3 Puncte
7 Tudor Radu CSS 1 Bucuresti 01:02:86 Timp 395 Cod 2 Puncte
8 Cosug Radu Aqua Team 01:03:16 Timp 294 Cod 1 Puncte
9 Badicut Matei Tenis Club 2000 01:03:49 Timp 577 Cod 0 Puncte
10 Stoltz Markus Bucharest Sport Club Elite 01:03:76 Timp 566 Cod 0 Puncte
11 Grigore Andrei Bucharest Sport Club Elite 01:04:24 Timp 605 Cod 0 Puncte
12 Morariu Luca Ioan Aqua Team 01:04:40 Timp 296 Cod 0 Puncte
13 Baciu Andrei Catalin Bucharest Sport Club Elite 01:04:96 Timp 567 Cod 0 Puncte
14 Vlasie Ionut CSS 1 Bucuresti 01:05:87 Timp 656 Cod 0 Puncte
15 Dobre Daniel Gabriel CS Free Style 01:07:86 Timp 551 Cod 0 Puncte
16 Avram Matei Stefan Aqua Team 01:09:91 Timp 574 Cod 0 Puncte
17 Badulescu Vlad Alexandru CSS Dinamo 01:10:37 Timp 398 Cod 0 Puncte
18 Nica Catalin Bucharest Sport Club Elite 01:10:59 Timp 603 Cod 0 Puncte
19 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 01:10:71 Timp 465 Cod 0 Puncte
20 Moldovan Alexandru CSS 1 Bucuresti 01:10:77 Timp 392 Cod 0 Puncte
21 Vasile Andrei Alexandru Aqua Team 01:11:32 Timp 293 Cod 0 Puncte
22 Macovei Luca Andrei CSS 1 Bucuresti 01:11:60 Timp 396 Cod 0 Puncte
23 Lungu Andrei Aqua Team 01:13:14 Timp 280 Cod 0 Puncte
24 Manea Eduard Andrei CSS 1 Bucuresti 01:14:14 Timp 380 Cod 0 Puncte
25 Badica Mihnea Bucharest Sport Club Elite 01:16:66 Timp 575 Cod 0 Puncte
26 Petrache Alexandru CS Free Style 01:17:95 Timp 631 Cod 0 Puncte
27 David Andrei CSS 1 Bucuresti 01:19:51 Timp 387 Cod 0 Puncte
28 Delcea Eduard CSS 1 Bucuresti 01:19:52 Timp 397 Cod 0 Puncte
29 Grunea Valentin Aqua Team 01:22:01 Timp 606 Cod 0 Puncte
30 Solea Eduard Tenis Club 2000 01:24:20 Timp 646 Cod 0 Puncte
31 Soare Darius Ionut Aqua Team 01:24:83 Timp 645 Cod 0 Puncte
32 Asladolahi Arian Bucharest Sport Club Elite 01:28:26 Timp 572 Cod 0 Puncte
33 Dumitrescu Catalin Ionut Aqua Team 01:29:30 Timp 278 Cod 0 Puncte
34 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 01:36:85 Timp 399 Cod 0 Puncte
35 Snagoveanu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:45:14 Timp 378 Cod 0 Puncte
36 Stan Stefan CS Free Style 02:44:69 Timp 660 Cod 0 Puncte
37 Furu George Atack Team 99:99:99 Timp 601 Cod 0 Puncte
38 Marinescu Dara Ioana Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 576 Cod 0 Puncte
39 Oncescu Tudor Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 628 Cod 0 Puncte

8. 50 metri bras (8 ani) M

1 Stan Leon Aqua Team 00:46:49 Timp 203 Cod 9 Puncte
2 Dimitriu Luca Vlad CSS 1 Bucuresti 00:48:22 Timp 402 Cod 7 Puncte
3 Popa Andrei Tenis Club 2000 00:49:96 Timp 168 Cod 6 Puncte
4 Tudoran Petru Cezar Delfinul Bucuresti 00:50:91 Timp 321 Cod 5 Puncte
5 Irimescu Rares CSS Dinamo 00:51:82 Timp 327 Cod 4 Puncte
6 Radulescu Alecsandru Christian Tenis Club 2000 00:52:25 Timp 637 Cod 3 Puncte
7 Coman Liviu Alexandru Aqua Team 00:53:72 Timp 305 Cod 2 Puncte
8 Tarta-Arsene Luca Cristian C S Intersport 2004 00:53:85 Timp 212 Cod 1 Puncte
9 Balaceanu Andrei Cristian Aqua Team 00:54:68 Timp 306 Cod 0 Puncte
10 Rosu Sergiu CSS 1 Bucuresti 00:55:01 Timp 428 Cod 0 Puncte
11 Marin Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:55:73 Timp 126 Cod 0 Puncte
12 Lemnaru Matei Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:55:84 Timp 308 Cod 0 Puncte
13 Ionescu Victor CSS Dinamo 00:56:96 Timp 326 Cod 0 Puncte
14 Vlad Claudiu Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:57:12 Timp 488 Cod 0 Puncte
15 Marfon Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 00:57:56 Timp 123 Cod 0 Puncte
16 Neacsu Cristian Dumitru CSS 1 Bucuresti 00:57:97 Timp 408 Cod 0 Puncte
17 Siminescu Cristi Marian CSS 1 Bucuresti 00:58:92 Timp 426 Cod 0 Puncte
18 Gorea Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 00:59:57 Timp 427 Cod 0 Puncte
19 Costroj Antonio Steaua CSA 01:01:76 Timp 540 Cod 0 Puncte
20 Voica Alexandru Daniel Tenis Club 2000 01:01:94 Timp 658 Cod 0 Puncte
21 Mocanu Eric Tenis Club 2000 01:02:60 Timp 624 Cod 0 Puncte
22 Toma Marian Andrei CSS 1 Bucuresti 01:02:99 Timp 415 Cod 0 Puncte
23 Petre Richard Alexandru CSS 1 Bucuresti 01:03:05 Timp 409 Cod 0 Puncte
24 Sava Radu Bogdan CSS 1 Bucuresti 01:03:52 Timp 425 Cod 0 Puncte
25 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:03:58 Timp 477 Cod 0 Puncte
26 Buliga Antonio Luciano CSS 1 Bucuresti 01:04:16 Timp 422 Cod 0 Puncte
27 Petrescu Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:06:50 Timp 489 Cod 0 Puncte
28 Petroff Andrei C S Intersport 2004 01:06:56 Timp 333 Cod 0 Puncte
29 Basalau Fabian Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:08:35 Timp 491 Cod 0 Puncte
30 Tite Andrei Vlad Colegiul "Emil Racovita" 01:09:50 Timp 487 Cod 0 Puncte
31 Roceanu Andrei Aqua Team 01:10:19 Timp 309 Cod 0 Puncte
32 Albu Eduard Atack Team 01:11:71 Timp 569 Cod 0 Puncte
33 Rosca Cristian CSS 1 Bucuresti 01:11:86 Timp 416 Cod 0 Puncte
34 Coman Stefan Razvan Colegiul "Emil Racovita" 01:12:50 Timp 494 Cod 0 Puncte
35 Gheorghiescu Bogdan Florin CSS 1 Bucuresti 01:14:02 Timp 424 Cod 0 Puncte
36 Sontea Andrei Aqua Team 01:14:32 Timp 300 Cod 0 Puncte
37 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:14:37 Timp 496 Cod 0 Puncte
38 Soare Radu Gabriel CS Free Style 01:14:43 Timp 552 Cod 0 Puncte
39 Ionescu Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:14:46 Timp 504 Cod 0 Puncte
40 Man Paul Gabriel CSS 1 Bucuresti 01:15:00 Timp 619 Cod 0 Puncte
41 Constantinescu Cristian Daniel Onea Colegiul "Emil Racovita" 01:15:54 Timp 495 Cod 0 Puncte
42 Bera Robert Alexandru CSS 1 Bucuresti 01:15:80 Timp 413 Cod 0 Puncte
43 Popa Vicenzo CS Free Style 01:16:07 Timp 633 Cod 0 Puncte
44 Minciu Edward Aqua Team 01:17:94 Timp 307 Cod 0 Puncte
45 Bartic Dumitru Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:18:15 Timp 490 Cod 0 Puncte
46 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:19:41 Timp 471 Cod 0 Puncte
47 Avadanei Radu Cristian Delfinul Bucuresti 01:19:70 Timp 320 Cod 0 Puncte
48 Rusu Alexandru Eduard Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 01:20:11 Timp 486 Cod 0 Puncte
49 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 01:22:12 Timp 473 Cod 0 Puncte
50 Tutui Antonio Gabriel CSS 1 Bucuresti 01:22:20 Timp 411 Cod 0 Puncte
51 Mihaila Stefan CS Free Style 01:24:03 Timp 653 Cod 0 Puncte
52 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 01:26:30 Timp 501 Cod 0 Puncte
53 Musat Gabriel CSS 1 Bucuresti 01:36:14 Timp 414 Cod 0 Puncte
54 Mihailescu Victor CSS 1 Bucuresti 01:53:07 Timp 621 Cod 0 Puncte
55 Frunza Tudor Aqua Team 99:99:99 Timp 298 Cod 0 Puncte

9. 50 metri bras (9 ani) M

1 Mindroc Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:43:44 Timp 121 Cod 9 Puncte
2 Popescu Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:44:75 Timp 173 Cod 7 Puncte
3 Duican Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:46:09 Timp 67 Cod 6 Puncte
4 Serdin Cosmin Bucharest Sport Club Elite 00:46:70 Timp 197 Cod 5 Puncte
5 Ionescu Mihnea Aqua Team 00:47:67 Timp 614 Cod 4 Puncte
6 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:49:08 Timp 68 Cod 3 Puncte
7 Motas Cristian Steaua CSA 00:50:01 Timp 139 Cod 2 Puncte
8 Mustata Claudiu Antonio Nicola Colegiul "Emil Racovita" 00:50:26 Timp 143 Cod 1 Puncte
9 Solea Luca Tenis Club 2000 00:50:61 Timp 199 Cod 0 Puncte
10 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:50:79 Timp 223 Cod 0 Puncte
11 Cernescu Alexandru Ioan CSS 1 Bucuresti 00:51:15 Timp 433 Cod 0 Puncte
12 Vlad Giulio Marco Tenis Club 2000 00:52:09 Timp 228 Cod 0 Puncte
13 Crisan Maxim JR Steaua CSA 00:52:87 Timp 541 Cod 0 Puncte
14 Becheru Stefan Lucian Emil CSS 1 Bucuresti 00:53:10 Timp 430 Cod 0 Puncte
15 Popescu Vlad Marian Colegiul "Emil Racovita" 00:54:18 Timp 176 Cod 0 Puncte
16 Vlad Denis Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:55:77 Timp 517 Cod 0 Puncte
17 Cardasol Florin Aqua Team 00:56:10 Timp 312 Cod 0 Puncte
18 Ciuhat Florin Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:56:14 Timp 45 Cod 0 Puncte
19 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 00:56:20 Timp 329 Cod 0 Puncte
20 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 00:56:79 Timp 224 Cod 0 Puncte
21 Balan Alexander Marian CSS Dinamo 00:57:10 Timp 328 Cod 0 Puncte
22 Raducanu Vlad Petrolul Ploiesti 00:59:24 Timp 636 Cod 0 Puncte
23 Ilie Radu Aqua Team 00:59:66 Timp 101 Cod 0 Puncte
24 Dragomir Alexandru Median Bucuresti 00:59:67 Timp 592 Cod 0 Puncte
25 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua Steaua CSA 00:59:71 Timp 542 Cod 0 Puncte
26 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club Elite 00:59:86 Timp 602 Cod 0 Puncte
27 Ciuca Matei Alexandru C S Intersport 2004 00:59:91 Timp 44 Cod 0 Puncte
28 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:00:33 Timp 186 Cod 0 Puncte
29 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:00:39 Timp 138 Cod 0 Puncte
30 Itul-Toderesc Octavian CSS 1 Bucuresti 01:00:83 Timp 435 Cod 0 Puncte
31 Sandu Ionut Tenis Club 2000 01:02:38 Timp 192 Cod 0 Puncte
32 Stanescu Vlad Andrei Delfinul Bucuresti 01:02:68 Timp 322 Cod 0 Puncte
33 Lungu Ionel Colegiul "Emil Racovita" 01:03:54 Timp 514 Cod 0 Puncte
34 Cuzuban Sebastian Andrei Median Bucuresti 01:04:51 Timp 586 Cod 0 Puncte
35 Iliescu Razvan Tenis Club 2000 01:04:97 Timp 612 Cod 0 Puncte
36 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:05:02 Timp 513 Cod 0 Puncte
37 Petrov George C S Intersport 2004 01:05:31 Timp 632 Cod 0 Puncte
38 Ionescu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 01:09:29 Timp 434 Cod 0 Puncte
39 Androne Corneliu Cristian CSS 1 Bucuresti 01:09:42 Timp 429 Cod 0 Puncte
40 Danila Cristian Nicolae C S Intersport 2004 01:10:00 Timp 337 Cod 0 Puncte
41 Cojocaru Andrei Ioan Aqua Team 01:10:05 Timp 579 Cod 0 Puncte
42 Cosug Andrei Aqua Team 01:11:51 Timp 310 Cod 0 Puncte
43 Simion Alexandru Florin Petrolul Ploiesti 01:12:86 Timp 644 Cod 0 Puncte
44 Nitulescu Andrei C S Intersport 2004 01:14:50 Timp 334 Cod 0 Puncte
45 Vasile Bogdan Catalin CS Free Style 01:15:21 Timp 554 Cod 0 Puncte
46 De Hilerin Henri Aqua Team 99:99:99 Timp 587 Cod 0 Puncte
47 Bordei Catalin CSS Dinamo 99:99:99 Timp 25 Cod 0 Puncte
48 Moise Gabriel CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 431 Cod 0 Puncte
49 Florea Mihnea Ioan Atack Team 99:99:99 Timp 599 Cod 0 Puncte

10. 50 metri bras (7 ani) F

1 Lupu Ana Maria Tenis Club 2000 00:55:11 Timp 618 Cod 9 Puncte
2 Petrescu Maria Aqua Team 00:58:85 Timp 252 Cod 7 Puncte
3 Serman Ioana Alexandra CS Free Style 01:02:76 Timp 543 Cod 6 Puncte
4 Sandu Ana Maria Steaua CSA 01:02:90 Timp 539 Cod 5 Puncte
5 Mardare Madalina Skills Sports 2009 01:04:78 Timp 537 Cod 4 Puncte
6 Ichim Alexia Bucharest Sport Club Elite 01:06:10 Timp 611 Cod 3 Puncte
7 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 01:07:21 Timp 438 Cod 2 Puncte
8 Nahed Anna Maria Aqua Team 01:07:86 Timp 249 Cod 1 Puncte
9 Pagu Ioana Tenis Club 2000 01:08:11 Timp 629 Cod 0 Puncte
10 Dragusi Alina Maria CSS 1 Bucuresti 01:14:64 Timp 343 Cod 0 Puncte
11 Naidin Alexandra Patricia Aqua Team 01:15:62 Timp 242 Cod 0 Puncte
12 Danciu Elia Aqua Team 01:15:99 Timp 243 Cod 0 Puncte
13 Colcer Catalina Aqua Team 01:16:92 Timp 253 Cod 0 Puncte
14 Zamfirescu Stanca Maria Aqua Team 01:18:16 Timp 250 Cod 0 Puncte
15 Condurache Bianca Ana Maria CSS 1 Bucuresti 01:18:50 Timp 581 Cod 0 Puncte
16 Iordache Miruna Lucia Maria Aqua Team 01:18:90 Timp 251 Cod 0 Puncte
17 Ilie Bianca Maria Aqua Team 01:23:65 Timp 244 Cod 0 Puncte
18 Ciuperca Rebeca CSS 1 Bucuresti 01:27:82 Timp 351 Cod 0 Puncte
19 Grigoroiu Mihaela CSS 1 Bucuresti 01:29:02 Timp 348 Cod 0 Puncte
20 Cozma Sanziana Maria Bucharest Sport Club Elite 01:30:01 Timp 555 Cod 0 Puncte
21 Stanilescu Thea Petrolul Ploiesti 01:33:30 Timp 650 Cod 0 Puncte
22 Bahrin Raluca Ilinca CSS 1 Bucuresti 01:38:06 Timp 349 Cod 0 Puncte
23 Cristovescu Florina Sorina Petrolul Ploiesti 01:38:52 Timp 585 Cod 0 Puncte
24 farra numme CS Free Style 01:48:60 Timp 659 Cod 0 Puncte
25 Draghici Diana Andreea Aqua Team 01:53:63 Timp 248 Cod 0 Puncte
26 Barbu Alexandra Anissia Aqua Team 01:56:05 Timp 245 Cod 0 Puncte
27 Carata Alexia Antonia CSS 1 Bucuresti 02:00:00 Timp 350 Cod 0 Puncte
28 faraaa numeee CS Free Style 02:18:98 Timp 661 Cod 0 Puncte
29 Corcoveanu Mara CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 361 Cod 0 Puncte
30 Bejenaru Catinca CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 360 Cod 0 Puncte

11. 50 metri bras (8 ani) F

1 Gadea Ioana Aqua Team 00:51:83 Timp 76 Cod 9 Puncte
2 Domnescu Alexandra Ilinca Aqua Center Buzau 00:52:38 Timp 591 Cod 7 Puncte
3 Dragoi Andreea Ramona Aqua Team 00:53:41 Timp 260 Cod 6 Puncte
4 Mustatea Ana Aqua Team 00:54:11 Timp 144 Cod 5 Puncte
5 Guias Meg-Lidia Bucharest Sport Club Elite 00:54:52 Timp 88 Cod 4 Puncte
6 Sapcaliu Maria Tenis Club 2000 00:56:47 Timp 642 Cod 3 Puncte
6 Tota Maria Ilinca Colegiul "Emil Racovita" 00:56:47 Timp 456 Cod 3 Puncte
7 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:56:48 Timp 455 Cod 2 Puncte
8 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 00:56:80 Timp 439 Cod 1 Puncte
9 Ion Ana Maria Delfinul Bucuresti 00:57:95 Timp 317 Cod 0 Puncte
10 Georgescu Alexia Maria CSS 1 Bucuresti 00:58:09 Timp 362 Cod 0 Puncte
11 Dragulet Claudia Maria Delfinul Bucuresti 00:59:08 Timp 315 Cod 0 Puncte
12 Mataoanu Daria Bucharest Sport Club Elite 01:01:30 Timp 129 Cod 0 Puncte
13 Piedemonte Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 01:04:74 Timp 355 Cod 0 Puncte
14 Danciu Sara Aqua Team 01:05:42 Timp 57 Cod 0 Puncte
15 Mocanu Cristina Erika Tenis Club 2000 01:06:06 Timp 625 Cod 0 Puncte
16 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 01:06:46 Timp 453 Cod 0 Puncte
17 Codarleanu Patricia Mihaela Bucharest Sport Club Elite 01:08:40 Timp 556 Cod 0 Puncte
18 Pavel Cristina Daniela Colegiul "Emil Racovita" 01:11:06 Timp 441 Cod 0 Puncte
19 Cergan Naomi Colegiul "Emil Racovita" 01:15:18 Timp 457 Cod 0 Puncte
20 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:19:55 Timp 449 Cod 0 Puncte
21 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 01:21:45 Timp 442 Cod 0 Puncte
22 Denieul Catinca Colegiul "Emil Racovita" 01:23:05 Timp 445 Cod 0 Puncte
23 Lazar Ioana Atack Team 01:25:01 Timp 617 Cod 0 Puncte
24 Ivancov Lorena Gabriela Aqua Team 01:27:38 Timp 256 Cod 0 Puncte
25 Chiriac Elena Colegiul "Emil Racovita" 01:30:26 Timp 454 Cod 0 Puncte
26 Baraitareanu Mihaela CSS 1 Bucuresti 01:31:40 Timp 353 Cod 0 Puncte
27 Boboc Maria Aqua Team 01:34:14 Timp 255 Cod 0 Puncte
28 Oprea Maria Elena Delfinul Bucuresti 01:42:82 Timp 316 Cod 0 Puncte
29 Lapadatu Ioana Alexandra Aqua Team 01:46:42 Timp 254 Cod 0 Puncte
30 Stan Nicola Mihaela CSS 1 Bucuresti 01:51:91 Timp 354 Cod 0 Puncte
31 Matei Ilinca CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 620 Cod 0 Puncte
32 Parvu Lorena Cristina Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 444 Cod 0 Puncte
33 Haiducu Narcisa CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 356 Cod 0 Puncte
34 Rhfir Maria Bucharest Sport Club Elite 99:99:99 Timp 638 Cod 0 Puncte

12. 50 metri bras (9 ani) F

1 Gadea Claudia Aqua Team 00:44:90 Timp 75 Cod 9 Puncte
2 Puchiu Ingrid CSS Dinamo 00:46:80 Timp 178 Cod 7 Puncte
3 Mateicu Cristina Steaua CSA 00:50:56 Timp 131 Cod 6 Puncte
4 Buzea Ana-Maria Aqua Team 00:50:76 Timp 32 Cod 5 Puncte
5 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 00:50:80 Timp 319 Cod 4 Puncte
6 Ionescu Corina Tenis Club 2000 00:51:21 Timp 613 Cod 3 Puncte
7 Belu Andreea Tenis Club 2000 00:51:52 Timp 19 Cod 2 Puncte
8 Davidescu Adriana CSS 1 Bucuresti 00:52:00 Timp 58 Cod 1 Puncte
9 Lazar Ana Maria Aqua Center Buzau 00:52:56 Timp 616 Cod 0 Puncte
10 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 00:53:48 Timp 367 Cod 0 Puncte
11 Stan Denisa Aqua Team 00:53:48 Timp 648 Cod 0 Puncte
12 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 00:53:96 Timp 365 Cod 0 Puncte
13 Bunea Rut Colegiul "Emil Racovita" 00:54:61 Timp 30 Cod 0 Puncte
14 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:54:62 Timp 140 Cod 0 Puncte
15 Barbu Ana Bucharest Sport Club Elite 00:55:13 Timp 17 Cod 0 Puncte
16 Nistor Ioana Alexandra C S Intersport 2004 00:55:43 Timp 152 Cod 0 Puncte
17 Stanca Iulia Maria Aqua Team 00:56:45 Timp 649 Cod 0 Puncte
18 Dragan Theodora Aqua Team 00:56:51 Timp 262 Cod 0 Puncte
19 Stancu Maria Bucharest Sport Club Elite 00:57:43 Timp 205 Cod 0 Puncte
20 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:57:50 Timp 204 Cod 0 Puncte
21 Postolache Andreea Miruna Delfinul Bucuresti 00:57:59 Timp 177 Cod 0 Puncte
22 Petcu Teona Bucharest Sport Club Elite 00:58:72 Timp 166 Cod 0 Puncte
23 Milea Silvia Tenis Club 2000 01:00:09 Timp 622 Cod 0 Puncte
24 Pana Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 01:00:37 Timp 160 Cod 0 Puncte
25 Danila Tia Maria C S Intersport 2004 01:01:40 Timp 331 Cod 0 Puncte
26 Ionescu Ana Maria CS Free Style 01:01:94 Timp 548 Cod 0 Puncte
27 Ghinea Dunia Luciana CSS 1 Bucuresti 01:02:07 Timp 371 Cod 0 Puncte
28 Pakir Aysa Carina Delfinul Bucuresti 01:02:10 Timp 159 Cod 0 Puncte
29 Bentea Silvia Maria Bucharest Sport Club Elite 01:02:31 Timp 20 Cod 0 Puncte
30 Marin Sorana Ioana Colegiul "Emil Racovita" 01:02:66 Timp 462 Cod 0 Puncte
31 Chiss Elena Ioana CSS 1 Bucuresti 01:02:98 Timp 370 Cod 0 Puncte
32 Duran Laura Mihaela CSS 1 Bucuresti 01:03:49 Timp 369 Cod 0 Puncte
33 Ticu Marian Antonia Francesca Colegiul "Emil Racovita" 01:04:20 Timp 214 Cod 0 Puncte
34 Tutila Cristina Maria CSS 1 Bucuresti 01:04:23 Timp 363 Cod 0 Puncte
35 Constantin Catrinel Daria Aqua Team 01:04:74 Timp 263 Cod 0 Puncte
36 Pilica Elena Claudia CSS 1 Bucuresti 01:05:08 Timp 368 Cod 0 Puncte
37 Siliste Maria Median Bucuresti 01:06:06 Timp 198 Cod 0 Puncte
38 Voaides Malina Ana Maria Atack Team 01:06:89 Timp 657 Cod 0 Puncte
39 Ilie Ioana Alexa CS Free Style 01:07:99 Timp 547 Cod 0 Puncte
40 Vochitoaia Bianca Nicoleta Delfinul Bucuresti 01:08:89 Timp 232 Cod 0 Puncte
41 Draghici Iustina CSS Dinamo 01:08:92 Timp 324 Cod 0 Puncte
42 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 01:11:91 Timp 464 Cod 0 Puncte
43 Rusu Roberta Tenis Club 2000 01:13:67 Timp 640 Cod 0 Puncte
44 Tiriblecea Ilinca Atack Team 01:18:34 Timp 652 Cod 0 Puncte
45 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:18:49 Timp 463 Cod 0 Puncte
46 Stanciu Alexandra Mihaela CS Free Style 01:25:33 Timp 549 Cod 0 Puncte
47 Boca Mara Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 21 Cod 0 Puncte

13. Stafeta 4x50 metri liber (7 ani) M

1 Baciu Andrei Catalin | Dumitrache Tobias George | Grigore Andrei | Stoltz Markus Bucharest Sport Club Elite 03:16:05 Timp 18 Puncte
2 Avram Matei Stefan | Cosug Radu | Iancu Alexandru Dimitrie | Morariu Luca Ioan Aqua Team 03:27:79 Timp 14 Puncte
3 Delcea Eduard | Kokkinakis Vasileios | Macovei Luca Andrei | Marmara Mihnea Stefan CSS 1 Bucuresti 03:57:89 Timp 12 Puncte
4 Badicut Matei | Dicu Vlad Andrei Costea | Graef Mihai Valentin | Solomon Teodor Tenis Club 2000 03:59:05 Timp 10 Puncte
5 Chioncel Cristian | Toderoiu Mihai Daniel | Vasile Andrei Alexandru | Anghel Darius Costin Aqua Team 04:55:56 Timp 8 Puncte
6 Borcan Andrei Catalin | Dumitrescu Cristian Alexandru | Dumitrescu Catalin Ionut | Lungu Andrei Aqua Team 05:01:88 Timp 6 Puncte
7 Dobre Daniel Gabriel | Petrache Alexandru | Stan Stefan | Tanase Ianis Mihai CS Free Style 05:13:31 Timp 4 Puncte

14. Stafeta 4x50 metri liber (8 ani) M

1 Dimitriu Luca Vlad | Gorea Vlad Andrei | Neacsu Cristian Dumitru | Rosu Sergiu CSS 1 Bucuresti 02:44:84 Timp 18 Puncte
2 Stan Leon | Balaceanu Andrei Cristian | Coman Liviu Alexandru | Minciu Edward Aqua Team 02:53:31 Timp 14 Puncte
3 Mocanu Eric | Popa Andrei | Radulescu Alecsandru Christian | Voica Alexandru Daniel Tenis Club 2000 02:57:07 Timp 12 Puncte
4 Lemnaru Matei Ioan | Marfon Sergiu | Marin Stefan | Vlad Claudiu Ionut Colegiul "Emil Racovita" 02:58:60 Timp 10 Puncte
5 Gheorghiescu Bogdan Florin | Petre Richard Alexandru | Sava Radu Bogdan | Siminescu Cristi Marian CSS 1 Bucuresti 03:10:91 Timp 8 Puncte
6 Bartic Dumitru Gabriel | Basalau Fabian Valentin | Coman Stefan Razvan | Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 03:29:06 Timp 6 Puncte
7 Apolzan Mihai | Frunza Tudor | Rosu Armand Alexandru | Sontea Andrei Aqua Team 04:40:33 Timp 4 Puncte

15. Stafeta 4x50 metri liber (9 ani) M

1 Duican Robert | Dumitrache Gabriel Ioan | Mustata Claudiu Antonio Nicola | Popescu Robert Colegiul "Emil Racovita" 02:20:97 Timp 18 Puncte
2 Ilie Radu | Cardasol Florin | Ionescu Mihnea | Soare Darius Ionut Aqua Team 02:34:35 Timp 14 Puncte
3 Ciuhat Florin Alexandru | Mindroc Adrian | Valle Lucian Andrei | Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 02:38:11 Timp 12 Puncte
4 Androne Corneliu Cristian | Becheru Stefan Lucian Emil | Cernescu Alexandru Ioan | Moise Gabriel CSS 1 Bucuresti 02:39:68 Timp 10 Puncte
5 Motas Cristian | Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua | Costroj Antonio | Crisan Maxim JR Steaua CSA 02:42:46 Timp 8 Puncte