Rezultatele finale pentru Cupa AMNB - OPEN- Cadeti, Juniori, Tineret, Seniori - Editia 2018

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (12 - 99 ani) M

1 Trandafir Norbert CSM VSK Csikszereda 00:24:59 Timp 5170 Cod 9 Puncte
2 Costroj Antonio Steaua CSA 00:24:85 Timp 540 Cod 7 Puncte
3 Bonea Sabin Steaua CSA 00:25:01 Timp 24 Cod 6 Puncte
4 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:25:24 Timp 120 Cod 5 Puncte
5 Popovici David Aqua Team 00:25:43 Timp 1396 Cod 4 Puncte
6 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 00:25:56 Timp 407 Cod 3 Puncte
7 Badescu Petrut CSM Pitesti 00:25:60 Timp 1227 Cod 2 Puncte
8 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:25:63 Timp 699 Cod 1 Puncte
9 Coman Liviu Alexandru Steaua CSA 00:25:91 Timp 305 Cod 0 Puncte
10 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:25:96 Timp 68 Cod 0 Puncte
11 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:25:96 Timp 535 Cod 0 Puncte
12 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 00:26:04 Timp 633 Cod 0 Puncte
13 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 00:26:09 Timp 1412 Cod 0 Puncte
14 Bomchis Filip Olimpia Bucuresti 00:26:27 Timp 23 Cod 0 Puncte
15 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:26:58 Timp 513 Cod 0 Puncte
16 Oprea Florin Antonio Colegiul "Emil Racovita" 00:26:59 Timp 1807 Cod 0 Puncte
17 Balica Mircea Andrei Performer 00:26:80 Timp 15 Cod 0 Puncte
18 Danila Cristian Nicolae Steaua CSA 00:26:88 Timp 337 Cod 0 Puncte
19 Stoian Alberto Colegiul "Emil Racovita" 00:26:89 Timp 1270 Cod 0 Puncte
20 Comnea Cristian Steaua CSA 00:26:91 Timp 47 Cod 0 Puncte
21 Gagiu Tudor Gabriel Steaua CSA 00:26:94 Timp 1325 Cod 0 Puncte
22 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 00:27:09 Timp 1384 Cod 0 Puncte
23 Voican Rares Dacia Mioveni 2012 00:27:23 Timp 3084 Cod 0 Puncte
24 Olaru Iosif Ciprian Performer 00:27:32 Timp 944 Cod 0 Puncte
25 Tamasan Dan Mihai CSS 1 Bucuresti 00:27:50 Timp 1163 Cod 0 Puncte
26 Lapadat Cristian Aqua Team 00:27:57 Timp 274 Cod 0 Puncte
27 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 00:27:60 Timp 1519 Cod 0 Puncte
28 Borangel Emanuel George Colegiul "Emil Racovita" 00:27:61 Timp 1364 Cod 0 Puncte
29 Simion Matei Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:27:63 Timp 532 Cod 0 Puncte
30 Doltu Mihai Cosmin Dinamo Bucuresti 00:27:64 Timp 385 Cod 0 Puncte
31 Stancu Vlad Stefan Aqua Team 00:27:67 Timp 829 Cod 0 Puncte
32 Comsa Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:27:70 Timp 49 Cod 0 Puncte
33 Turta Andrei Steaua CSA 00:27:70 Timp 1419 Cod 0 Puncte
34 Stoltz Markus Renovatio S.C. 00:27:75 Timp 566 Cod 0 Puncte
35 Anghel Darius Costin Bucharest Sport Club 00:27:89 Timp 277 Cod 0 Puncte
36 Ghile Dragos Steaua CSA 00:27:91 Timp 1634 Cod 0 Puncte
37 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 00:28:08 Timp 325 Cod 0 Puncte
38 Dimitriu Luca Vlad Dinamo Bucuresti 00:28:08 Timp 402 Cod 0 Puncte
39 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 00:28:10 Timp 398 Cod 0 Puncte
40 Popa Andrei Steaua CSA 00:28:14 Timp 168 Cod 0 Puncte
41 Gherghel Vlad Cristian Aqua Team 00:28:17 Timp 722 Cod 0 Puncte
42 Peter Arthur Cristian Steaua CSA 00:28:19 Timp 1732 Cod 0 Puncte
43 Boboc Emanoel Florin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:28:21 Timp 2026 Cod 0 Puncte
44 Kokkinakis Vasileios Steaua CSA 00:28:33 Timp 384 Cod 0 Puncte
45 Preda Luca Ioan Bucharest Sport Club 00:28:44 Timp 1127 Cod 0 Puncte
46 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:28:52 Timp 1400 Cod 0 Puncte
47 Pricop Vlad Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:28:68 Timp 2050 Cod 0 Puncte
48 Vasilescu Stefan CSS 1 Bucuresti 00:28:87 Timp 1556 Cod 0 Puncte
49 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 00:28:94 Timp 280 Cod 0 Puncte
50 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 00:28:95 Timp 729 Cod 0 Puncte
51 Popescu Daniel Bucharest Sport Club 00:28:99 Timp 2086 Cod 0 Puncte
52 Bucur Andreas Alin Aqua Sport Citius 00:29:00 Timp 2319 Cod 0 Puncte
53 Uleia Stefan Ovidiu Pescarusul Izvorani 00:29:05 Timp 1449 Cod 0 Puncte
54 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:29:06 Timp 477 Cod 0 Puncte
55 Nicola Madalin Ionut Aqua Team 00:29:14 Timp 790 Cod 0 Puncte
56 Stefanache Alexandru Mario Colegiul "Emil Racovita" 00:29:27 Timp 1462 Cod 0 Puncte
57 Costache Alexandru Gabriel Bucharest Sport Club 00:29:32 Timp 1306 Cod 0 Puncte
58 Ionita Andrei Renovatio S.C. 00:29:60 Timp 2511 Cod 0 Puncte
59 Andron Teodor Pescarusul Izvorani 00:29:61 Timp 3926 Cod 0 Puncte
60 Constantinescu Alexandru Bucharest Sport Club 00:29:63 Timp 1514 Cod 0 Puncte
61 Balanescu Filip Andrei Performer 00:29:65 Timp 1672 Cod 0 Puncte
62 Sipoteanu Alexandru Dacia Mioveni 2012 00:29:69 Timp 2886 Cod 0 Puncte
63 Dandareanu Alexandru Bucharest Sport Club 00:29:70 Timp 3561 Cod 0 Puncte
64 Dobre Daniel Gabriel Bucharest Sport Club 00:29:75 Timp 551 Cod 0 Puncte
65 Stoian Gabriel Razvan Performer 00:29:76 Timp 1297 Cod 0 Puncte
66 Radu David Colegiul "Emil Racovita" 00:29:76 Timp 2433 Cod 0 Puncte
67 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:29:81 Timp 1651 Cod 0 Puncte
68 Bruma Razvan Cristian Steaua CSA 00:29:89 Timp 1320 Cod 0 Puncte
69 Dragomir Alexandru Bucharest Sport Club 00:29:97 Timp 1191 Cod 0 Puncte
70 Culcea Matei YST Sport Club 00:30:02 Timp 2417 Cod 0 Puncte
71 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 00:30:04 Timp 1837 Cod 0 Puncte
72 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 00:30:13 Timp 224 Cod 0 Puncte
73 Iacob Liviu Adrian CSS Dinamo 00:30:22 Timp 1126 Cod 0 Puncte
74 Vlasceanu Antonio Atack Team 00:30:22 Timp 1491 Cod 0 Puncte
75 Dutulescu Andrei Dacia Mioveni 2012 00:30:25 Timp 2885 Cod 0 Puncte
76 Dragu Filip Sebastian Aqua Sport Citius 00:30:30 Timp 2589 Cod 0 Puncte
77 Ghita Sebastian Colegiul "Emil Racovita" 00:30:36 Timp 1356 Cod 0 Puncte
78 Dinca Andreas Pescarusul Izvorani 00:30:37 Timp 848 Cod 0 Puncte
79 Onea Aris Cristian Antonio Colegiul "Emil Racovita" 00:30:54 Timp 1891 Cod 0 Puncte
80 Anghel Horia Petru Bucharest Sport Club 00:30:76 Timp 2635 Cod 0 Puncte
81 Petrache Darius Aqua Team 00:30:87 Timp 1641 Cod 0 Puncte
82 Gradinaru Razvan Pescarusul Izvorani 00:30:92 Timp 4964 Cod 0 Puncte
83 Mihalache Vlad Stefan Aqua Sport Citius 00:30:98 Timp 2979 Cod 0 Puncte
84 Curecheriu Alexandru Gabriel Pescarusul Izvorani 00:31:00 Timp 2162 Cod 0 Puncte
85 Neamtu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:31:13 Timp 1360 Cod 0 Puncte
86 Seksi Luca Bucharest Sport Club 00:31:14 Timp 2401 Cod 0 Puncte
87 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:31:17 Timp 207 Cod 0 Puncte
88 Dumitru Mario Eduard Bucharest Sport Club 00:31:17 Timp 2505 Cod 0 Puncte
89 Teodoru Luca Dinamo Bucuresti 00:31:18 Timp 2558 Cod 0 Puncte
90 Pisoschi Matei Valeriu Renovatio S.C. 00:31:22 Timp 1474 Cod 0 Puncte
91 Soare Darius Ionut Triumf Bucuresti 00:31:24 Timp 112 Cod 0 Puncte
92 Sarbulescu Matei Colegiul "Emil Racovita" 00:31:24 Timp 2108 Cod 0 Puncte
93 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 00:31:52 Timp 1730 Cod 0 Puncte
94 Grigoras Stefan Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:31:59 Timp 2028 Cod 0 Puncte
95 Adam Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 00:31:63 Timp 2454 Cod 0 Puncte
96 Stoica Emilian Colegiul "Emil Racovita" 00:31:69 Timp 1889 Cod 0 Puncte
97 Tengher Alexandru Aqua Team 00:31:85 Timp 2331 Cod 0 Puncte
98 Dragomir David Renovatio S.C. 00:32:04 Timp 2326 Cod 0 Puncte
99 Balaci Alexandru Renovatio S.C. 00:32:05 Timp 3938 Cod 0 Puncte
100 Ghelbereu Eduard Gabriel Aqua Sport Citius 00:32:15 Timp 3541 Cod 0 Puncte
101 Culea Petre Cristian CSS 1 Bucuresti 00:32:18 Timp 1614 Cod 0 Puncte
102 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 00:32:28 Timp 1703 Cod 0 Puncte
103 Mitran Daniel Cristian Steaua CSA 00:32:33 Timp 623 Cod 0 Puncte
104 Dumitru Mihai Virgiliu Aqua Team 00:32:33 Timp 1728 Cod 0 Puncte
105 Enculesei Razvan Rares Aqua Team 00:32:52 Timp 2394 Cod 0 Puncte
106 Puiu Dragos Ioan Steaua CSA 00:32:58 Timp 2403 Cod 0 Puncte
107 Zaman David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:32:74 Timp 2803 Cod 0 Puncte
108 Vasile Nicolas Daniel Colegiul "Emil Racovita" 00:32:81 Timp 2020 Cod 0 Puncte
109 Matei Mihnea Eduard Dinamo Bucuresti 00:32:87 Timp 4024 Cod 0 Puncte
110 Baluta Mihnea Bucharest Sport Club 00:32:96 Timp 3560 Cod 0 Puncte
111 Dobre Alexandru Teodor Aqua Sport Citius 00:33:02 Timp 3156 Cod 0 Puncte
112 Fleschiu David Atack Team 00:33:04 Timp 3218 Cod 0 Puncte
113 Patrascu Bogdan Atack Team 00:33:05 Timp 2828 Cod 0 Puncte
114 Rosu Marius Aqua Sport Citius 00:33:07 Timp 1515 Cod 0 Puncte
115 Sandu Matei YST Sport Club 00:33:12 Timp 5193 Cod 0 Puncte
116 Marcu Sebastian Atack Team 00:33:23 Timp 3545 Cod 0 Puncte
117 Barnea Dragos Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:33:27 Timp 2794 Cod 0 Puncte
118 Draghici Alexandru Viorel Colegiul "Emil Racovita" 00:33:29 Timp 2168 Cod 0 Puncte
119 Dumitrescu Vladimir Aqua Sport Citius 00:33:43 Timp 2588 Cod 0 Puncte
120 Manole Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:33:43 Timp 3532 Cod 0 Puncte
121 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:33:58 Timp 1399 Cod 0 Puncte
122 Birghilescu Alexandru Bucharest Sport Club 00:33:59 Timp 1948 Cod 0 Puncte
123 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:33:63 Timp 1416 Cod 0 Puncte
124 Dan Tudor Pescarusul Izvorani 00:34:17 Timp 2004 Cod 0 Puncte
125 Ciutacu Mihnea Andrei CSS 1 Bucuresti 00:34:23 Timp 1721 Cod 0 Puncte
126 Stefanescu Rares Andrei CSS 1 Bucuresti 00:34:30 Timp 2495 Cod 0 Puncte
127 Tataru Bogdan Pavel Aqua Sport Citius 00:34:32 Timp 1983 Cod 0 Puncte
128 Pralea Stefan Emilian Aquatonics 00:34:34 Timp 5169 Cod 0 Puncte
129 Predila Robert Cristian Aqua Sport Citius 00:34:35 Timp 2475 Cod 0 Puncte
130 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:34:44 Timp 465 Cod 0 Puncte
131 Balica Cosmin Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:34:48 Timp 1411 Cod 0 Puncte
132 Ionescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:34:54 Timp 2800 Cod 0 Puncte
133 Barbu Luis Bucharest Sport Club 00:34:98 Timp 2975 Cod 0 Puncte
134 Calniceanu Ion Mihnea Colegiul "Emil Racovita" 00:34:99 Timp 2049 Cod 0 Puncte
135 Marinescu Vlad Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:35:14 Timp 2802 Cod 0 Puncte
136 Voicu Catalin Aqua Team 00:35:41 Timp 2613 Cod 0 Puncte
137 Notretu Arian Cristian Triumf Bucuresti 00:35:46 Timp 4612 Cod 0 Puncte
138 Costache Eduard Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:35:54 Timp 2795 Cod 0 Puncte
139 Ion David Alexandru Renovatio S.C. 00:35:68 Timp 3252 Cod 0 Puncte
140 Ionescu Andrei CSS 2 Bucuresti 00:35:79 Timp 4962 Cod 0 Puncte
141 Zapuc Stefan Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 00:36:02 Timp 2804 Cod 0 Puncte
142 Iancu Dan Cristian Pescarusul Izvorani 00:36:17 Timp 2317 Cod 0 Puncte
143 Ficiu Bogdan Andrei CSS 1 Bucuresti 00:36:20 Timp 3475 Cod 0 Puncte
144 Bogdan Matei Steaua CSA 00:36:90 Timp 2848 Cod 0 Puncte
145 Botan Alexandru YST Sport Club 00:36:90 Timp 4035 Cod 0 Puncte
146 Toma David Andrei Aqua Sport Citius 00:37:16 Timp 1704 Cod 0 Puncte
147 Cojocaru Andrei Serban Aqua Sport Citius 00:37:50 Timp 2973 Cod 0 Puncte
148 Cristea Eduard Andrei Bucharest Sport Club 00:37:86 Timp 1696 Cod 0 Puncte
149 Barascu Stefan Rares Colegiul "Emil Racovita" 00:38:26 Timp 2030 Cod 0 Puncte
150 Sofrone Alberto Cristian Florin YST Sport Club 00:38:36 Timp 5188 Cod 0 Puncte
151 Mustata Daniel Renovatio S.C. 00:39:03 Timp 5008 Cod 0 Puncte
152 Micu Stefan Adrian Mario Colegiul "Emil Racovita" 00:39:42 Timp 2054 Cod 0 Puncte
153 Dinu Teodor CSS 1 Bucuresti 00:39:47 Timp 4982 Cod 0 Puncte
154 Grigore Sebastian Philip Dumitru Colegiul "Emil Racovita" 00:40:53 Timp 2798 Cod 0 Puncte
155 Ghitan Valentin Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:40:87 Timp 2797 Cod 0 Puncte
156 Dawara Ali Colegiul "Emil Racovita" 00:41:47 Timp 2796 Cod 0 Puncte
157 Ionescu George Calin CSS 2 Bucuresti 00:43:05 Timp 2543 Cod 0 Puncte
158 Grigoriu Lucas Bucharest Sport Club 00:47:58 Timp 5189 Cod 0 Puncte
159 Sefchi Ervin Alim Aqua Team 00:54:35 Timp 5190 Cod 0 Puncte
160 Cuzuban Sebastian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 586 Cod 0 Puncte
161 Pusca Toma Sorin CSS Dinamo 99:99:99 Timp 809 Cod 0 Puncte
162 Dorobantu Albu Denis Florian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2072 Cod 0 Puncte
163 Livciuc Cezar Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3061 Cod 0 Puncte
164 Buhoci Octavian Stefan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3149 Cod 0 Puncte
165 Mincu Andrei Steaua CSA 99:99:99 Timp 3535 Cod 0 Puncte
166 Minulescu David Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4783 Cod 0 Puncte
167 Serban Nicolae Cristian CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 4961 Cod 0 Puncte
168 Florea Fabian Colegiul "Emil Racovita" 00:28:18 Timp 1359 Cod 0 Puncte
169 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 471 Cod 0 Puncte
170 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 99:99:99 Timp 604 Cod 0 Puncte
171 Dinica Ionut Median Bucuresti 99:99:99 Timp 1012 Cod 0 Puncte
172 Rosu Patrick Steaua CSA 99:99:99 Timp 1125 Cod 0 Puncte
173 Gheorghe Davian Median Bucuresti 99:99:99 Timp 1448 Cod 0 Puncte
174 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1698 Cod 0 Puncte
175 Tutuianu Sebastian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1890 Cod 0 Puncte
176 Mindroc Marius Razvan Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2018 Cod 0 Puncte
177 Mares Dominique Gabriel Steaua CSA 99:99:99 Timp 2404 Cod 0 Puncte
178 Mihai David Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2503 Cod 0 Puncte
179 Nicolae Cristian Nicolae CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 4987 Cod 0 Puncte
180 Gogoncea Alexandru Georgian CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 5121 Cod 0 Puncte
181 Jari Mehdi Pescarusul Izvorani 99:99:99 Timp 5185 Cod 0 Puncte
182 Gavanescu Ionut Catalin CSM Pitesti 99:99:99 Timp 5186 Cod 0 Puncte
183 Cernisov Bogdan Performer 99:99:99 Timp 5194 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (12 - 99 ani) F

1 Gadea Ioana Steaua CSA 00:27:20 Timp 76 Cod 9 Puncte
2 Denieul Catinca Olimpia Bucuresti 00:27:75 Timp 445 Cod 7 Puncte
3 Danila Tia Maria Steaua CSA 00:28:10 Timp 331 Cod 6 Puncte
4 Savastita Simona Steaua CSA 00:28:39 Timp 193 Cod 5 Puncte
5 Dragoi Andreea Ramona Steaua CSA 00:28:78 Timp 260 Cod 4 Puncte
6 Curcan Alexandra Pescarusul Izvorani 00:28:79 Timp 2956 Cod 3 Puncte
7 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 00:28:80 Timp 794 Cod 2 Puncte
8 Rusu Roberta Colegiul "Emil Racovita" 00:28:83 Timp 640 Cod 1 Puncte
9 Tolea Claudia Ioana Steaua CSA 00:28:92 Timp 1253 Cod 0 Puncte
10 Ioana Daria Maria Steaua CSA 00:28:93 Timp 1300 Cod 0 Puncte
11 Ivan Sara Natalie CSS Dinamo 00:29:01 Timp 1010 Cod 0 Puncte
12 Guias Meg-Lidia C.S. Delmadi- Pt. Neamt 00:29:02 Timp 88 Cod 0 Puncte
13 Marin Ioana Aqua Team 00:29:07 Timp 1524 Cod 0 Puncte
14 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 00:29:10 Timp 63 Cod 0 Puncte
15 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 00:29:15 Timp 1885 Cod 0 Puncte
16 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 00:29:25 Timp 32 Cod 0 Puncte
17 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 00:29:33 Timp 822 Cod 0 Puncte
18 Duta Jassmine Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:29:34 Timp 1895 Cod 0 Puncte
19 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:29:41 Timp 463 Cod 0 Puncte
20 Mitu Andra Dacia Mioveni 2012 00:29:42 Timp 2895 Cod 0 Puncte
21 Kokkinakis Elena Maria Steaua CSA 00:29:53 Timp 365 Cod 0 Puncte
22 Serman Ioana Alexandra Bucharest Sport Club 00:29:59 Timp 543 Cod 0 Puncte
23 Stirbu Ioana Maria Performer 00:29:59 Timp 1833 Cod 0 Puncte
24 Drog Maria-Bianca Bucharest Sport Club 00:29:61 Timp 2636 Cod 0 Puncte
25 Scortea Ecaterina Steaua CSA 00:30:01 Timp 247 Cod 0 Puncte
26 Gorecki Andra Aqua Team 00:30:01 Timp 2295 Cod 0 Puncte
27 Popa Madalina Elena Bucharest Sport Club 00:30:09 Timp 1309 Cod 0 Puncte
28 Constantin Diana Steaua CSA 00:30:14 Timp 528 Cod 0 Puncte
29 Petrache Maria Aqua Team 00:30:41 Timp 2288 Cod 0 Puncte
30 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 00:30:58 Timp 1390 Cod 0 Puncte
31 Iorga Andreea Steaua CSA 00:30:58 Timp 3536 Cod 0 Puncte
32 Ilie Bianca Maria Steaua CSA 00:30:61 Timp 244 Cod 0 Puncte
33 Ilie Ioana Dacia Mioveni 2012 00:30:64 Timp 4613 Cod 0 Puncte
34 Coman Corina Ioana Steaua CSA 00:30:68 Timp 1778 Cod 0 Puncte
35 Dumitrescu Cristina Steaua CSA 00:30:76 Timp 342 Cod 0 Puncte
36 Jugureanu Ioana Iris Colegiul "Emil Racovita" 00:30:97 Timp 1897 Cod 0 Puncte
37 Tarabega Anca Maria Bucharest Sport Club 00:30:98 Timp 1379 Cod 0 Puncte
38 Diculescu Alexandra Dacia Mioveni 2012 00:30:99 Timp 2892 Cod 0 Puncte
39 Nitu Anna Denisa Colegiul "Emil Racovita" 00:31:01 Timp 2808 Cod 0 Puncte
40 Vasilescu Guiu Anca Dinamo Bucuresti 00:31:07 Timp 345 Cod 0 Puncte
41 Badea Bianca Maria Mihaela Aqua Sport Citius 00:31:11 Timp 2953 Cod 0 Puncte
42 Mandruta Bianca Dacia Mioveni 2012 00:31:15 Timp 2894 Cod 0 Puncte
43 Craiu Ioana Aqua Team 00:31:20 Timp 1753 Cod 0 Puncte
44 Dinu Bianca Stefania Maria Aqua Team 00:31:20 Timp 1828 Cod 0 Puncte
45 Busurca Petra Performer 00:31:23 Timp 2203 Cod 0 Puncte
46 Florea Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:31:28 Timp 2027 Cod 0 Puncte
47 Besenyei Ana Bucharest Sport Club 00:31:28 Timp 4479 Cod 0 Puncte
48 Nicola Andreea Cristina Steaua CSA 00:31:35 Timp 768 Cod 0 Puncte
49 Dumitru Anissia Renovatio S.C. 00:31:38 Timp 2628 Cod 0 Puncte
50 Oprea Maria Florentina Bucharest Sport Club 00:31:46 Timp 1723 Cod 0 Puncte
51 Simionescu Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:31:51 Timp 670 Cod 0 Puncte
52 Oprea Ana Maria Aqua Team 00:31:52 Timp 2106 Cod 0 Puncte
53 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 00:31:67 Timp 453 Cod 0 Puncte
54 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:31:83 Timp 442 Cod 0 Puncte
55 Cotruta Smaranda Maria Pescarusul Izvorani 00:32:04 Timp 1689 Cod 0 Puncte
56 Ionita Carmen Ana Maria Pescarusul Izvorani 00:32:05 Timp 2917 Cod 0 Puncte
57 Silisteanu Ecaterina Dinamo Bucuresti 00:32:06 Timp 1346 Cod 0 Puncte
58 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 00:32:16 Timp 856 Cod 0 Puncte
59 Ciobanu Cristiana Steaua CSA 00:32:21 Timp 2470 Cod 0 Puncte
60 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 00:32:30 Timp 343 Cod 0 Puncte
61 Costea Denisa Mariana Colegiul "Emil Racovita" 00:32:59 Timp 319 Cod 0 Puncte
62 Ilie Daria Maria Steaua CSA 00:32:61 Timp 2478 Cod 0 Puncte
63 Olteanu Alexia Steaua CSA 00:32:66 Timp 2217 Cod 0 Puncte
64 Pan Ke Laura Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:32:67 Timp 4327 Cod 0 Puncte
65 Dragomir Daria Paula Bucharest Sport Club 00:32:70 Timp 593 Cod 0 Puncte
66 Dragomir Alexandra Dacia Mioveni 2012 00:32:71 Timp 2898 Cod 0 Puncte
67 Piper Andreea Madalina Aqua Sport Citius 00:32:76 Timp 2163 Cod 0 Puncte
68 Frasineanu Rebeca Pescarusul Izvorani 00:32:79 Timp 2947 Cod 0 Puncte
69 Mnajed Sara Colegiul "Emil Racovita" 00:32:81 Timp 2807 Cod 0 Puncte
70 Anghel Alice Eugenia Colegiul "Emil Racovita" 00:32:94 Timp 2173 Cod 0 Puncte
71 Iancu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:32:96 Timp 1896 Cod 0 Puncte
72 Savulescu Ana Teodora Steaua CSA 00:33:21 Timp 2481 Cod 0 Puncte
73 Grosu Maria Steaua CSA 00:33:25 Timp 1775 Cod 0 Puncte
74 Radulescu Alexandra Delfinul Bucuresti 00:33:27 Timp 2583 Cod 0 Puncte
75 Solomon Rarinca Bianca CSS 1 Bucuresti 00:33:27 Timp 3299 Cod 0 Puncte
76 Lungu Amalia Aquatonics 00:33:41 Timp 3356 Cod 0 Puncte
77 Vasile Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:33:45 Timp 1443 Cod 0 Puncte
78 Ilisei Erica Steaua CSA 00:33:54 Timp 3316 Cod 0 Puncte
79 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:33:65 Timp 1407 Cod 0 Puncte
80 Belghiru Alexia Lorena Bucharest Sport Club 00:33:82 Timp 1315 Cod 0 Puncte
81 Matei Bobarnac Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:33:87 Timp 1669 Cod 0 Puncte
82 Stupinean Akinyi Isabelle Colegiul "Emil Racovita" 00:33:90 Timp 2810 Cod 0 Puncte
83 Frant Madalina Triumf Bucuresti 00:34:00 Timp 3757 Cod 0 Puncte
84 Banescu Bianca Steaua CSA 00:34:02 Timp 1441 Cod 0 Puncte
85 Stroe Ana Maria Bucharest Sport Club 00:34:07 Timp 1511 Cod 0 Puncte
86 Bancila Mara Bucharest Sport Club 00:34:14 Timp 802 Cod 0 Puncte
87 Grigorescu Thea Steaua CSA 00:34:30 Timp 1905 Cod 0 Puncte
88 Radulescu Lucia Elena Colegiul "Emil Racovita" 00:34:47 Timp 2053 Cod 0 Puncte
89 Galmeanu Maria Aqua Sport Citius 00:35:01 Timp 4469 Cod 0 Puncte
90 Toma Roxana Aqua Team 00:35:43 Timp 817 Cod 0 Puncte
91 Blejan Alexandra Maria Bucharest Sport Club 00:35:54 Timp 2006 Cod 0 Puncte
92 Al Marii Sonia Bucharest Sport Club 00:35:56 Timp 4622 Cod 0 Puncte
93 Solomon Ioana Aqua Team 00:36:05 Timp 1884 Cod 0 Puncte
94 Simionescu Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:36:15 Timp 671 Cod 0 Puncte
95 Marchidanu Ana Maria Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:36:31 Timp 2060 Cod 0 Puncte
96 Ivan Ioana Diana CSS 1 Bucuresti 00:36:37 Timp 2165 Cod 0 Puncte
97 Popa Ruxandra Elena Delfinul Bucuresti 00:36:49 Timp 2439 Cod 0 Puncte
98 Licsandru Gabriela Alexandra YST Sport Club 00:37:00 Timp 5192 Cod 0 Puncte
99 Negut Alina Pescarusul Izvorani 00:37:27 Timp 4345 Cod 0 Puncte
100 Burtea Ana Maria Renovatio S.C. 00:38:42 Timp 5191 Cod 0 Puncte
101 Dragan Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:38:99 Timp 4966 Cod 0 Puncte
102 Voicu Bianca Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:39:90 Timp 4443 Cod 0 Puncte
103 Constanda Gabriela CSS 2 Bucuresti 00:40:05 Timp 3566 Cod 0 Puncte
104 Stan Gabriela Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:40:97 Timp 2812 Cod 0 Puncte
105 Boniu Alexandra YST Sport Club 00:41:08 Timp 3933 Cod 0 Puncte
106 Vasilescu Nicoleta Atack Team 00:41:61 Timp 4996 Cod 0 Puncte
107 Constantin Ana Maria Steaua CSA 00:42:62 Timp 4322 Cod 0 Puncte
108 Nicolae Andreea Maria CSS 2 Bucuresti 00:44:34 Timp 2540 Cod 0 Puncte
109 Ivan Jasminne Anne Marie Steaua CSA 99:99:99 Timp 367 Cod 0 Puncte
110 Lazzetti Elisa Maria Performer 99:99:99 Timp 3174 Cod 0 Puncte
111 Dobrican Ioana Ruxandra Pescarusul Izvorani 99:99:99 Timp 3974 Cod 0 Puncte
112 Malutan Mara Median Bucuresti 99:99:99 Timp 4950 Cod 0 Puncte

3. 200 metri liber (12 - 99 ani) M

1 Danila Cristian Nicolae Steaua CSA 01:00:79 Timp 337 Cod 9 Puncte
2 Bonea Sabin Steaua CSA 01:59:51 Timp 24 Cod 7 Puncte
3 Popa Andrei Steaua CSA 02:01:08 Timp 168 Cod 6 Puncte
4 Stefanescu Bogdan Olimpia Bucuresti 02:01:64 Timp 1324 Cod 5 Puncte
5 Cotos Serban CSU Suceava 02:01:70 Timp 4041 Cod 4 Puncte
6 Popovici David Aqua Team 02:03:95 Timp 1396 Cod 3 Puncte
7 Cuzuban Sebastian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:05:90 Timp 586 Cod 2 Puncte
8 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 02:06:44 Timp 460 Cod 1 Puncte
9 Voican Rares Dacia Mioveni 2012 02:06:66 Timp 3084 Cod 0 Puncte
10 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 02:07:15 Timp 565 Cod 0 Puncte
11 Rusen Andrei Steaua CSA 02:07:46 Timp 189 Cod 0 Puncte
12 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 02:09:43 Timp 535 Cod 0 Puncte
13 Nicolae Alexandru CSM Pitesti 02:09:80 Timp 1202 Cod 0 Puncte
14 Toma Octavian Olimpia Bucuresti 02:10:06 Timp 218 Cod 0 Puncte
15 Simion Matei Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 02:10:25 Timp 532 Cod 0 Puncte
16 Stancu Vlad Stefan Aqua Team 02:10:56 Timp 829 Cod 0 Puncte
17 Kokkinakis Vasileios Steaua CSA 02:11:00 Timp 384 Cod 0 Puncte
18 Borangel Emanuel George Colegiul "Emil Racovita" 02:11:59 Timp 1364 Cod 0 Puncte
19 Stoltz Markus Renovatio S.C. 02:11:73 Timp 566 Cod 0 Puncte
20 Turta Andrei Steaua CSA 02:13:63 Timp 1419 Cod 0 Puncte
21 Enache Andrei Performer 02:13:91 Timp 808 Cod 0 Puncte
22 Pandele Alexandru Edward Aqua Team 02:14:12 Timp 1124 Cod 0 Puncte
23 Andron Teodor Pescarusul Izvorani 02:14:35 Timp 3926 Cod 0 Puncte
24 Ghile Dragos Steaua CSA 02:14:99 Timp 1634 Cod 0 Puncte
25 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 02:15:92 Timp 407 Cod 0 Puncte
26 Melianu Nicolae Cristian Steaua CSA 02:16:09 Timp 2036 Cod 0 Puncte
27 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 02:16:16 Timp 1519 Cod 0 Puncte
28 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 02:16:29 Timp 278 Cod 0 Puncte
29 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 02:16:58 Timp 224 Cod 0 Puncte
30 Saplacan Radu Viorel Steaua CSA 02:17:11 Timp 2041 Cod 0 Puncte
31 Morariu Luca Ioan Bucharest Sport Club 02:17:85 Timp 296 Cod 0 Puncte
32 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 02:18:43 Timp 725 Cod 0 Puncte
33 Uleia Stefan Ovidiu Pescarusul Izvorani 02:18:70 Timp 1449 Cod 0 Puncte
34 Neamtu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:19:40 Timp 1360 Cod 0 Puncte
35 Sipoteanu Alexandru Dacia Mioveni 2012 02:20:09 Timp 2886 Cod 0 Puncte
36 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 02:20:19 Timp 93 Cod 0 Puncte
37 Iaschiu Andrei Aqua Team 02:20:55 Timp 1724 Cod 0 Puncte
38 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 02:21:19 Timp 280 Cod 0 Puncte
39 Andronic Ionut Adrian Aqua Sport Citius 02:21:73 Timp 1308 Cod 0 Puncte
40 Dandareanu Alexandru Bucharest Sport Club 02:22:36 Timp 3561 Cod 0 Puncte
41 Niculae Alexei Aqua Team 02:22:97 Timp 2266 Cod 0 Puncte
42 Mihalache Vlad Stefan Aqua Sport Citius 02:23:80 Timp 2979 Cod 0 Puncte
43 Peter Arthur Cristian Steaua CSA 02:23:84 Timp 1732 Cod 0 Puncte
44 Tanase Daniel Vasile Steaua CSA 02:24:64 Timp 4029 Cod 0 Puncte
45 Dragomir David Renovatio S.C. 02:25:30 Timp 2326 Cod 0 Puncte
46 Andrei Mihai Alexandru Aqua Team 02:25:61 Timp 2269 Cod 0 Puncte
47 Lazar Andrei Steaua CSA 02:25:88 Timp 1844 Cod 0 Puncte
48 Dragu Filip Sebastian Aqua Sport Citius 02:26:34 Timp 2589 Cod 0 Puncte
49 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:26:38 Timp 1835 Cod 0 Puncte
50 Postelnicu George Alexandru Atack Team 02:26:51 Timp 1494 Cod 0 Puncte
51 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 02:27:07 Timp 477 Cod 0 Puncte
52 Anghel Horia Petru Bucharest Sport Club 02:27:31 Timp 2635 Cod 0 Puncte
53 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 02:27:65 Timp 1730 Cod 0 Puncte
54 Radu David Colegiul "Emil Racovita" 02:27:99 Timp 2433 Cod 0 Puncte
55 Curecheriu Alexandru Gabriel Pescarusul Izvorani 02:28:58 Timp 2162 Cod 0 Puncte
56 Rosca Mihnea Ionut Steaua CSA 02:29:06 Timp 2490 Cod 0 Puncte
57 Vlasceanu Antonio Atack Team 02:30:08 Timp 1491 Cod 0 Puncte
58 Bajko Zalan CSM VSK Csikszereda 02:30:29 Timp 5171 Cod 0 Puncte
59 Stoica Emilian Colegiul "Emil Racovita" 02:30:56 Timp 1889 Cod 0 Puncte
60 Ghelbereu Eduard Gabriel Aqua Sport Citius 02:30:69 Timp 3541 Cod 0 Puncte
61 Puiu Dragos Ioan Steaua CSA 02:31:05 Timp 2403 Cod 0 Puncte
62 Dragomir Alexandru Bucharest Sport Club 02:32:29 Timp 1191 Cod 0 Puncte
63 Baicu Angelo Patrick Cosmin Bucharest Sport Club 02:32:68 Timp 3025 Cod 0 Puncte
64 Dobre Alexandru Teodor Aqua Sport Citius 02:32:68 Timp 3156 Cod 0 Puncte
65 Bujor Stefan Aqua Sport Citius 02:32:93 Timp 2489 Cod 0 Puncte
66 Soare Darius Ionut Triumf Bucuresti 02:33:02 Timp 112 Cod 0 Puncte
67 Matei Vlad Alexandru Aqua Sport Citius 02:33:41 Timp 3159 Cod 0 Puncte
68 Ursu Tudor Nicolae Aqua Team 02:33:45 Timp 2267 Cod 0 Puncte
69 Mitran Daniel Cristian Steaua CSA 02:35:06 Timp 623 Cod 0 Puncte
70 Sarbulescu Matei Colegiul "Emil Racovita" 02:35:77 Timp 2108 Cod 0 Puncte
71 Muraru Kaan Stefan Bucharest Sport Club 02:36:00 Timp 2005 Cod 0 Puncte
72 Dumitrescu Vladimir Aqua Sport Citius 02:36:42 Timp 2588 Cod 0 Puncte
73 Mincu Andrei Steaua CSA 02:36:94 Timp 3535 Cod 0 Puncte
74 Dumitrescu Vladimir Petrolul Ploiesti 02:37:23 Timp 4605 Cod 0 Puncte
75 Sefchi Ervin Alim Aqua Team 02:37:26 Timp 5190 Cod 0 Puncte
76 Luca Alexandru Mihai Colegiul "Emil Racovita" 02:38:13 Timp 2167 Cod 0 Puncte
77 Tengher Alexandru Aqua Team 02:38:16 Timp 2331 Cod 0 Puncte
78 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 02:38:79 Timp 1703 Cod 0 Puncte
79 Cornaciu Stefan Aqua Team 02:40:01 Timp 2075 Cod 0 Puncte
80 Fleschiu David Atack Team 02:40:59 Timp 3218 Cod 0 Puncte
81 Balaci Alexandru Renovatio S.C. 02:41:67 Timp 3938 Cod 0 Puncte
82 Bucur Luca Petrolul Ploiesti 02:42:57 Timp 4604 Cod 0 Puncte
83 Pasa Ungurianu Luca Colegiul "Emil Racovita" 02:43:13 Timp 2323 Cod 0 Puncte
84 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 02:43:39 Timp 1399 Cod 0 Puncte
85 Dan Tudor Pescarusul Izvorani 02:43:47 Timp 2004 Cod 0 Puncte
86 Voicu Catalin Aqua Team 02:45:02 Timp 2613 Cod 0 Puncte
87 Predila Robert Cristian Aqua Sport Citius 02:45:20 Timp 2475 Cod 0 Puncte
88 Dumitru Mihai Virgiliu Aqua Team 02:46:02 Timp 1728 Cod 0 Puncte
89 Baluta Mihnea Bucharest Sport Club 02:46:22 Timp 3560 Cod 0 Puncte
90 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 02:46:63 Timp 1416 Cod 0 Puncte
91 Draghici Alexandru Viorel Colegiul "Emil Racovita" 02:47:33 Timp 2168 Cod 0 Puncte
92 Patrascu Bogdan Atack Team 02:47:37 Timp 2828 Cod 0 Puncte
93 Breazu Luca Ioan Aqua Team 02:47:48 Timp 1725 Cod 0 Puncte
94 Dorobantu Albu Denis Florian Colegiul "Emil Racovita" 02:47:52 Timp 2072 Cod 0 Puncte
95 Ion David Alexandru Renovatio S.C. 02:48:32 Timp 3252 Cod 0 Puncte
96 Notretu Arian Cristian Triumf Bucuresti 02:48:52 Timp 4612 Cod 0 Puncte
97 Stan Matei Petrolul Ploiesti 02:48:71 Timp 3439 Cod 0 Puncte
98 Pralea Stefan Emilian Aquatonics 02:50:40 Timp 5169 Cod 0 Puncte
99 Barbu Luis Bucharest Sport Club 02:50:66 Timp 2975 Cod 0 Puncte
100 Buhoci Octavian Stefan Bucharest Sport Club 02:52:51 Timp 3149 Cod 0 Puncte
101 Cojocaru Andrei Serban Aqua Sport Citius 02:52:93 Timp 2973 Cod 0 Puncte
102 Iancu Dan Cristian Pescarusul Izvorani 02:53:22 Timp 2317 Cod 0 Puncte
103 Marcu Sebastian Atack Team 02:53:64 Timp 3545 Cod 0 Puncte
104 Livciuc Cezar Bucharest Sport Club 03:05:83 Timp 3061 Cod 0 Puncte
105 Cristea Eduard Andrei Bucharest Sport Club 03:06:12 Timp 1696 Cod 0 Puncte
106 Minulescu David Renovatio S.C. 03:07:73 Timp 4783 Cod 0 Puncte
107 Ciutacu Mihnea Andrei CSS 1 Bucuresti 03:11:21 Timp 1721 Cod 0 Puncte
108 Toma David Andrei Aqua Sport Citius 03:11:62 Timp 1704 Cod 0 Puncte
109 Costache Eduard Valentin Colegiul "Emil Racovita" 03:15:63 Timp 2795 Cod 0 Puncte
110 Ghitan Valentin Florin Colegiul "Emil Racovita" 03:25:28 Timp 2797 Cod 0 Puncte
111 Gheorghe Davian Median Bucuresti 99:99:99 Timp 1448 Cod 0 Puncte
112 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 99:99:99 Timp 1688 Cod 0 Puncte
113 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1698 Cod 0 Puncte
114 Mares Dominique Gabriel Steaua CSA 99:99:99 Timp 2404 Cod 0 Puncte
115 Dawara Ali Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2796 Cod 0 Puncte
116 Grigore Sebastian Philip Dumitru Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2798 Cod 0 Puncte
117 Botan Alexandru YST Sport Club 99:99:99 Timp 4035 Cod 0 Puncte
118 Florea Mihnea Ioan Steaua CSA 99:99:99 Timp 599 Cod 0 Puncte

4. 200 metri liber (12 - 99 ani) F

1 Gadea Claudia Steaua CSA 02:07:86 Timp 75 Cod 9 Puncte
2 Tolea Claudia Ioana Steaua CSA 02:12:80 Timp 1253 Cod 7 Puncte
3 Mitu Andra Dacia Mioveni 2012 02:13:58 Timp 2895 Cod 6 Puncte
4 Danila Tia Maria Steaua CSA 02:13:78 Timp 331 Cod 5 Puncte
5 Naidin Alexandra Patricia Steaua CSA 02:16:22 Timp 242 Cod 4 Puncte
6 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 02:16:46 Timp 794 Cod 3 Puncte
7 Ilie Bianca Maria Steaua CSA 02:16:59 Timp 244 Cod 2 Puncte
8 Ioana Daria Maria Steaua CSA 02:16:61 Timp 1300 Cod 1 Puncte
9 Ivan Sara Natalie CSS Dinamo 02:18:01 Timp 1010 Cod 0 Puncte
10 Scortea Ecaterina Steaua CSA 02:18:16 Timp 247 Cod 0 Puncte
11 Zorzoliu Miruna Renovatio S.C. 02:18:24 Timp 787 Cod 0 Puncte
12 Curcan Alexandra Pescarusul Izvorani 02:18:47 Timp 2956 Cod 0 Puncte
13 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 02:20:20 Timp 463 Cod 0 Puncte
14 Kokkinakis Elena Maria Steaua CSA 02:20:32 Timp 365 Cod 0 Puncte
15 Mandruta Bianca Dacia Mioveni 2012 02:20:34 Timp 2894 Cod 0 Puncte
16 Gorecki Andra Aqua Team 02:20:76 Timp 2295 Cod 0 Puncte
17 Serman Ioana Alexandra Bucharest Sport Club 02:21:91 Timp 543 Cod 0 Puncte
18 Duta Jassmine Andreea Colegiul "Emil Racovita" 02:23:34 Timp 1895 Cod 0 Puncte
19 Coman Corina Ioana Steaua CSA 02:24:30 Timp 1778 Cod 0 Puncte
20 Iorga Andreea Steaua CSA 02:24:93 Timp 3536 Cod 0 Puncte
21 Dumitru Anissia Renovatio S.C. 02:26:29 Timp 2628 Cod 0 Puncte
22 Drog Maria-Bianca Bucharest Sport Club 02:26:63 Timp 2636 Cod 0 Puncte
23 Petrache Maria Aqua Team 02:26:89 Timp 2288 Cod 0 Puncte
24 Tudorescu Ioana Steaua CSA 02:27:76 Timp 1850 Cod 0 Puncte
25 Constantin Denisa Francesca Aqua Sport Citius 02:27:89 Timp 2485 Cod 0 Puncte
26 Diculescu Alexandra Dacia Mioveni 2012 02:28:26 Timp 2892 Cod 0 Puncte
27 Neagu Ioana Rebecca Bucharest Sport Club 02:29:64 Timp 1510 Cod 0 Puncte
28 Balog Henrietta CSM VSK Csikszereda 02:29:87 Timp 5172 Cod 0 Puncte
29 Oprea Ana Maria Aqua Team 02:29:90 Timp 2106 Cod 0 Puncte
30 Ionita Carmen Ana Maria Pescarusul Izvorani 02:30:33 Timp 2917 Cod 0 Puncte
31 Oprea Maria Florentina Bucharest Sport Club 02:30:69 Timp 1723 Cod 0 Puncte
32 Menciu Ioana Maria Bucharest Sport Club 02:31:20 Timp 1952 Cod 0 Puncte
33 Cotruta Smaranda Maria Pescarusul Izvorani 02:31:49 Timp 1689 Cod 0 Puncte
34 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 02:32:05 Timp 1752 Cod 0 Puncte
35 Dumitrescu Alexandra Corina Aqua Team 02:32:14 Timp 2274 Cod 0 Puncte
36 Olteanu Alexia Steaua CSA 02:32:52 Timp 2217 Cod 0 Puncte
37 Aslam Andra Aqua Team 02:32:77 Timp 235 Cod 0 Puncte
38 Preda Maria Amelie Performer 02:33:50 Timp 2477 Cod 0 Puncte
39 Grosu Maria Steaua CSA 02:33:90 Timp 1775 Cod 0 Puncte
40 Bescheret Anca Aqua Team 02:34:91 Timp 2464 Cod 0 Puncte
41 Ilie Daria Maria Steaua CSA 02:35:24 Timp 2478 Cod 0 Puncte
42 Besenyei Ana Bucharest Sport Club 02:35:40 Timp 4479 Cod 0 Puncte
43 Sebe Andra Miruna Steaua CSA 02:36:20 Timp 3117 Cod 0 Puncte
44 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 02:36:49 Timp 856 Cod 0 Puncte
45 Pascal Miruna Andreea Colegiul "Emil Racovita" 02:37:36 Timp 2071 Cod 0 Puncte
46 Dragomir Daria Paula Bucharest Sport Club 02:37:62 Timp 593 Cod 0 Puncte
47 Nicola Andreea Cristina Steaua CSA 02:38:29 Timp 768 Cod 0 Puncte
48 Ilisei Erica Steaua CSA 02:40:26 Timp 3316 Cod 0 Puncte
49 Lungu Amalia Aquatonics 02:40:74 Timp 3356 Cod 0 Puncte
50 Savulescu Ana Teodora Steaua CSA 02:40:78 Timp 2481 Cod 0 Puncte
51 Duta Izabela Maria Aqua Sport Citius 02:40:85 Timp 2958 Cod 0 Puncte
52 Belghiru Alexia Lorena Bucharest Sport Club 02:40:95 Timp 1315 Cod 0 Puncte
53 Frasineanu Rebeca Pescarusul Izvorani 02:42:21 Timp 2947 Cod 0 Puncte
54 Craiu Ioana Aqua Team 02:42:88 Timp 1753 Cod 0 Puncte
55 Grigorescu Thea Steaua CSA 02:43:18 Timp 1905 Cod 0 Puncte
56 Matei Bobarnac Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 02:44:05 Timp 1669 Cod 0 Puncte
57 Baciuca Cristina Ramona Colegiul "Emil Racovita" 02:44:80 Timp 1894 Cod 0 Puncte
58 Frant Madalina Triumf Bucuresti 02:45:03 Timp 3757 Cod 0 Puncte
59 Eross Nora CSM VSK Csikszereda 02:51:03 Timp 5173 Cod 0 Puncte
60 Lazar Simona Marina Steaua CSA 02:53:39 Timp 1485 Cod 0 Puncte
61 Galmeanu Maria Aqua Sport Citius 02:53:59 Timp 4469 Cod 0 Puncte
62 Solomon Ioana Aqua Team 02:54:60 Timp 1884 Cod 0 Puncte
63 Eross Hanna CSM VSK Csikszereda 02:57:31 Timp 5174 Cod 0 Puncte
64 Hazu Carmen Teodora Colegiul "Emil Racovita" 02:59:54 Timp 673 Cod 0 Puncte
65 Toma Roxana Aqua Team 03:01:51 Timp 817 Cod 0 Puncte
66 Al Marii Sonia Bucharest Sport Club 03:01:66 Timp 4622 Cod 0 Puncte
67 Popa Ruxandra Elena Delfinul Bucuresti 03:08:22 Timp 2439 Cod 0 Puncte
68 Dragan Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 03:15:89 Timp 4966 Cod 0 Puncte
69 Burtea Ana Maria Renovatio S.C. 03:20:33 Timp 5191 Cod 0 Puncte
70 Voicu Bianca Maria Colegiul "Emil Racovita" 03:24:45 Timp 4443 Cod 0 Puncte
71 Stan Gabriela Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 03:36:25 Timp 2812 Cod 0 Puncte
72 Vasilescu Nicoleta Atack Team 03:36:52 Timp 4996 Cod 0 Puncte
73 Constantin Ana Maria Steaua CSA 03:38:60 Timp 4322 Cod 0 Puncte
74 Gomoi Ioana Teodora Steaua CSA 99:99:99 Timp 236 Cod 0 Puncte
75 Jugureanu Ioana Iris Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1897 Cod 0 Puncte
76 Niculita Florentina Diana Aqua Team 99:99:99 Timp 2276 Cod 0 Puncte
77 Milita Iasmin Ana Steaua CSA 99:99:99 Timp 2479 Cod 0 Puncte
78 Dobrican Ioana Ruxandra Pescarusul Izvorani 99:99:99 Timp 3974 Cod 0 Puncte

5. 100 metri fluture (12 - 99 ani) M

1 Rusen Andrei Steaua CSA 00:56:45 Timp 189 Cod 9 Puncte
2 Costroj Antonio Steaua CSA 00:56:90 Timp 540 Cod 7 Puncte
3 Cotos Serban CSU Suceava 00:58:83 Timp 4041 Cod 6 Puncte
4 Florea Mihnea Ioan Steaua CSA 00:59:69 Timp 599 Cod 5 Puncte
5 Gradinaru Razvan Pescarusul Izvorani 01:00:05 Timp 4964 Cod 4 Puncte
6 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 01:00:31 Timp 565 Cod 3 Puncte
6 Toma Octavian Olimpia Bucuresti 01:00:31 Timp 218 Cod 3 Puncte
7 Coman Liviu Alexandru Steaua CSA 01:00:34 Timp 305 Cod 2 Puncte
8 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:00:39 Timp 120 Cod 1 Puncte
9 Stefanescu Bogdan Olimpia Bucuresti 01:01:29 Timp 1324 Cod 0 Puncte
10 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:02:08 Timp 513 Cod 0 Puncte
11 Badescu Petrut CSM Pitesti 01:02:18 Timp 1227 Cod 0 Puncte
12 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 01:02:39 Timp 1412 Cod 0 Puncte
13 Anghel Darius Costin Bucharest Sport Club 01:03:03 Timp 277 Cod 0 Puncte
14 Borangel Emanuel George Colegiul "Emil Racovita" 01:03:15 Timp 1364 Cod 0 Puncte
15 Lapadat Cristian Aqua Team 01:03:42 Timp 274 Cod 0 Puncte
16 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 01:03:60 Timp 460 Cod 0 Puncte
17 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:03:89 Timp 699 Cod 0 Puncte
18 Gagiu Tudor Gabriel Steaua CSA 01:04:26 Timp 1325 Cod 0 Puncte
19 Nicolae Alexandru CSM Pitesti 01:04:75 Timp 1202 Cod 0 Puncte
20 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 01:05:11 Timp 407 Cod 0 Puncte
21 Oprea Florin Antonio Colegiul "Emil Racovita" 01:05:66 Timp 1807 Cod 0 Puncte
22 Vasilescu Stefan CSS 1 Bucuresti 01:06:11 Timp 1556 Cod 0 Puncte
23 Cuzuban Sebastian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:06:12 Timp 586 Cod 0 Puncte
24 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 01:06:23 Timp 329 Cod 0 Puncte
25 Pandele Alexandru Edward Aqua Team 01:06:56 Timp 1124 Cod 0 Puncte
26 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 01:07:51 Timp 1384 Cod 0 Puncte
27 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 01:07:54 Timp 729 Cod 0 Puncte
28 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 01:07:93 Timp 398 Cod 0 Puncte
29 Stoian Gabriel Razvan Performer 01:08:29 Timp 1297 Cod 0 Puncte
30 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:08:56 Timp 93 Cod 0 Puncte
31 Nicola Madalin Ionut Aqua Team 01:09:14 Timp 790 Cod 0 Puncte
32 Budiaci Vladimir Stefan Performer 01:09:21 Timp 1852 Cod 0 Puncte
33 Petrache Darius Aqua Team 01:09:38 Timp 1641 Cod 0 Puncte
34 Comsa Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:10:36 Timp 49 Cod 0 Puncte
35 Preda Luca Ioan Bucharest Sport Club 01:10:45 Timp 1127 Cod 0 Puncte
36 Morariu Luca Ioan Bucharest Sport Club 01:10:46 Timp 296 Cod 0 Puncte
37 Sipoteanu Alexandru Dacia Mioveni 2012 01:10:67 Timp 2886 Cod 0 Puncte
38 Boboc Emanoel Florin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:11:16 Timp 2026 Cod 0 Puncte
39 Pricop Vlad Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:11:20 Timp 2050 Cod 0 Puncte
40 Comnea Cristian Steaua CSA 01:11:25 Timp 47 Cod 0 Puncte
41 Constantinescu Alexandru Bucharest Sport Club 01:11:37 Timp 1514 Cod 0 Puncte
42 Gherghel Vlad Cristian Aqua Team 01:11:42 Timp 722 Cod 0 Puncte
43 Kokkinakis Vasileios Steaua CSA 01:11:91 Timp 384 Cod 0 Puncte
44 Balanescu Filip Andrei Performer 01:12:53 Timp 1672 Cod 0 Puncte
45 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:12:60 Timp 477 Cod 0 Puncte
46 Bogdan Matei Steaua CSA 01:12:75 Timp 2848 Cod 0 Puncte
47 Seksi Luca Bucharest Sport Club 01:12:79 Timp 2401 Cod 0 Puncte
48 Lazar Andrei Steaua CSA 01:14:17 Timp 1844 Cod 0 Puncte
49 Andron Teodor Pescarusul Izvorani 01:14:25 Timp 3926 Cod 0 Puncte
50 Stefanache Alexandru Mario Colegiul "Emil Racovita" 01:14:27 Timp 1462 Cod 0 Puncte
51 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:14:35 Timp 207 Cod 0 Puncte
52 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 01:14:50 Timp 1837 Cod 0 Puncte
53 Iaschiu Andrei Aqua Team 01:14:89 Timp 1724 Cod 0 Puncte
54 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 01:15:34 Timp 725 Cod 0 Puncte
55 Ionita Andrei Renovatio S.C. 01:15:42 Timp 2511 Cod 0 Puncte
56 Scortea Teofil Aqua Team 01:15:43 Timp 1332 Cod 0 Puncte
57 Bucur Andreas Alin Aqua Sport Citius 01:15:50 Timp 2319 Cod 0 Puncte
58 Iacob Liviu Adrian CSS Dinamo 01:16:02 Timp 1126 Cod 0 Puncte
59 Andrei Mihai Alexandru Aqua Team 01:16:18 Timp 2269 Cod 0 Puncte
60 Dandareanu Alexandru Bucharest Sport Club 01:16:65 Timp 3561 Cod 0 Puncte
61 Andronic Ionut Adrian Aqua Sport Citius 01:16:97 Timp 1308 Cod 0 Puncte
62 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 01:18:19 Timp 1456 Cod 0 Puncte
63 Postelnicu George Alexandru Atack Team 01:18:71 Timp 1494 Cod 0 Puncte
64 Pisoschi Matei Valeriu Renovatio S.C. 01:18:98 Timp 1474 Cod 0 Puncte
65 Matei Vlad Alexandru Aqua Sport Citius 01:19:71 Timp 3159 Cod 0 Puncte
66 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:19:80 Timp 1416 Cod 0 Puncte
67 Ursu Tudor Nicolae Aqua Team 01:20:74 Timp 2267 Cod 0 Puncte
68 Soare Darius Ionut Triumf Bucuresti 01:21:74 Timp 112 Cod 0 Puncte
69 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 01:22:05 Timp 1730 Cod 0 Puncte
70 Culea Petre Cristian CSS 1 Bucuresti 01:24:42 Timp 1614 Cod 0 Puncte
71 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:24:43 Timp 1400 Cod 0 Puncte
72 Sefchi Ervin Alim Aqua Team 01:24:76 Timp 5190 Cod 0 Puncte
73 Cornaciu Stefan Aqua Team 01:25:56 Timp 2075 Cod 0 Puncte
74 Stan Matei Petrolul Ploiesti 01:26:43 Timp 3439 Cod 0 Puncte
75 Pasa Ungurianu Luca Colegiul "Emil Racovita" 01:26:64 Timp 2323 Cod 0 Puncte
76 Zaman David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:27:30 Timp 2803 Cod 0 Puncte
77 Rosu Marius Aqua Sport Citius 01:27:77 Timp 1515 Cod 0 Puncte
78 Voicu Catalin Aqua Team 01:28:21 Timp 2613 Cod 0 Puncte
79 Vasile Nicolas Daniel Colegiul "Emil Racovita" 01:28:55 Timp 2020 Cod 0 Puncte
80 Dobre Alexandru Teodor Aqua Sport Citius 01:29:35 Timp 3156 Cod 0 Puncte
81 Dorobantu Albu Denis Florian Colegiul "Emil Racovita" 01:30:41 Timp 2072 Cod 0 Puncte
82 Luca Alexandru Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:31:18 Timp 2167 Cod 0 Puncte
83 Zapuc Stefan Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 01:31:53 Timp 2804 Cod 0 Puncte
84 Breazu Luca Ioan Aqua Team 01:34:12 Timp 1725 Cod 0 Puncte
85 Calniceanu Ion Mihnea Colegiul "Emil Racovita" 01:34:98 Timp 2049 Cod 0 Puncte
86 Draghici Alexandru Viorel Colegiul "Emil Racovita" 01:43:72 Timp 2168 Cod 0 Puncte
87 Livciuc Cezar Bucharest Sport Club 01:46:09 Timp 3061 Cod 0 Puncte
88 Iancu Dan Cristian Pescarusul Izvorani 01:53:13 Timp 2317 Cod 0 Puncte
89 Grigoras Stefan Cristian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2028 Cod 0 Puncte
90 Gavanescu Ionut Catalin CSM Pitesti 99:99:99 Timp 5186 Cod 0 Puncte
91 Dinica Ionut Median Bucuresti 99:99:99 Timp 1012 Cod 0 Puncte
92 Onea Aris Cristian Antonio Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1891 Cod 0 Puncte
93 Mindroc Marius Razvan Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2018 Cod 0 Puncte
94 Marcu Sebastian Atack Team 99:99:99 Timp 3545 Cod 0 Puncte
95 Adam Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2454 Cod 0 Puncte
96 Mihai David Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2503 Cod 0 Puncte
97 Barascu Stefan Rares Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2030 Cod 0 Puncte
98 Mares Dominique Gabriel Steaua CSA 99:99:99 Timp 2404 Cod 0 Puncte

6. 100 metri fluture (12 - 99 ani) F

1 Dobrin Alexandra Pescarusul Izvorani 01:03:31 Timp 4963 Cod 9 Puncte
2 Gadea Ioana Steaua CSA 01:04:24 Timp 76 Cod 7 Puncte
3 Dragoi Andreea Ramona Steaua CSA 01:06:61 Timp 260 Cod 6 Puncte
4 Naidin Alexandra Patricia Steaua CSA 01:07:78 Timp 242 Cod 5 Puncte
5 Gadea Claudia Steaua CSA 01:08:05 Timp 75 Cod 4 Puncte
6 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 01:08:41 Timp 63 Cod 3 Puncte
7 Ioana Daria Maria Steaua CSA 01:08:77 Timp 1300 Cod 2 Puncte
8 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 01:08:90 Timp 1885 Cod 1 Puncte
9 Stanescu Beatrice CSM Pitesti 01:09:26 Timp 1210 Cod 0 Puncte
10 Gorecki Andra Aqua Team 01:10:38 Timp 2295 Cod 0 Puncte
11 Diculescu Alexandra Dacia Mioveni 2012 01:11:52 Timp 2892 Cod 0 Puncte
12 Vasilescu Guiu Anca Dinamo Bucuresti 01:11:66 Timp 345 Cod 0 Puncte
13 Mitu Andra Dacia Mioveni 2012 01:12:12 Timp 2895 Cod 0 Puncte
14 Stirbu Ioana Maria Performer 01:12:17 Timp 1833 Cod 0 Puncte
15 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:12:50 Timp 463 Cod 0 Puncte
16 Petrache Maria Aqua Team 01:12:65 Timp 2288 Cod 0 Puncte
17 Dinu Bianca Stefania Maria Aqua Team 01:12:78 Timp 1828 Cod 0 Puncte
18 Duta Jassmine Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:12:98 Timp 1895 Cod 0 Puncte
19 Fabian Sara Julia Performer 01:13:34 Timp 2522 Cod 0 Puncte
20 Ciobanu Cristiana Steaua CSA 01:13:69 Timp 2470 Cod 0 Puncte