Rezultatele finale pentru Cupa de Iarna copii 7-8-9 ani, Editia 2017

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (7 ani) M

1 Udor Eric Christian Dinamo Bucuresti 00:36:82 Timp 4762 Cod 9 Puncte
2 Pojar Luca Timex Bucuresti 00:37:17 Timp 4100 Cod 7 Puncte
3 Saidac Alexandru Renovatio S.C. 00:37:23 Timp 4189 Cod 6 Puncte
4 Popescu Vlad Stefan Dinamo Bucuresti 00:39:00 Timp 4137 Cod 5 Puncte
5 Nicolau Robert Aqua Sport Citius 00:39:10 Timp 4136 Cod 4 Puncte
6 Ghita Rares Aqua Team 00:39:14 Timp 4207 Cod 3 Puncte
7 Danila Alexandru Aqua Sport Citius 00:40:86 Timp 4132 Cod 2 Puncte
8 Donisan David Atack Team 00:41:32 Timp 4710 Cod 1 Puncte
9 Vieru Rares Andrei Bucharest Sport Club 00:41:90 Timp 3851 Cod 0 Puncte
10 Pandele Vladimir Aqua Team 00:42:29 Timp 4701 Cod 0 Puncte
11 Ivana Tudor Ciprian Aqua Team 00:42:38 Timp 4160 Cod 0 Puncte
12 Geamanu David Rafael Bucharest Sport Club 00:43:08 Timp 4112 Cod 0 Puncte
13 Stoicescu Alexandru Arsenie Aqua Sport Citius 00:43:16 Timp 4139 Cod 0 Puncte
14 Chirimeaca Claudiu Bucharest Sport Club 00:43:36 Timp 4720 Cod 0 Puncte
15 Slusarenco Alexandru Pescarusul Izvorani 00:44:18 Timp 4138 Cod 0 Puncte
16 Dorobantu Luca Atack Team 00:44:29 Timp 4708 Cod 0 Puncte
17 Ghelbereu Leonard Mihai Aqua Sport Citius 00:44:61 Timp 4134 Cod 0 Puncte
18 Stoica Cezar Aqua Team 00:44:86 Timp 4704 Cod 0 Puncte
19 Padure Matei Aqua Sport Citius 00:44:88 Timp 4758 Cod 0 Puncte
20 Pirlogea Rares Teodor Dinamo Bucuresti 00:45:67 Timp 4759 Cod 0 Puncte
21 Capraru Alexandru Stefan Dinamo Bucuresti 00:45:79 Timp 4751 Cod 0 Puncte
22 Nicolae Andrei Alexandru Aqua Life 00:46:29 Timp 4672 Cod 0 Puncte
23 Zsigmond Darius Valentin Dinamo Bucuresti 00:46:43 Timp 5017 Cod 0 Puncte
24 Carstina Nicholas Oliver Aqua Sport Citius 00:47:08 Timp 5069 Cod 0 Puncte
25 Cernat Rares Constantin Bucharest Sport Club 00:48:02 Timp 4114 Cod 0 Puncte
26 Pintilie Andreas Bucharest Sport Club 00:48:40 Timp 4096 Cod 0 Puncte
27 Luca Vlad Aqua Sport Citius 00:48:96 Timp 5067 Cod 0 Puncte
28 Trasculescu David Andrei Timex Bucuresti 00:48:96 Timp 4706 Cod 0 Puncte
29 Pintiala Dragos CSS Dinamo 00:49:04 Timp 5162 Cod 0 Puncte
30 Morjorlic Luca Aqua Sport Citius 00:49:53 Timp 4756 Cod 0 Puncte
31 Cojocea Matei Atack Team 00:50:47 Timp 4709 Cod 0 Puncte
32 Vlasceanu Razvan Renovatio S.C. 00:52:45 Timp 3869 Cod 0 Puncte
33 Popa Andrei Timex Bucuresti 00:52:47 Timp 4102 Cod 0 Puncte
34 Filip Andrei Renovatio S.C. 00:52:51 Timp 4133 Cod 0 Puncte
35 Mateescu Ionut Pescarusul Izvorani 00:53:39 Timp 5060 Cod 0 Puncte
36 Miutu Matei Aqua Sport Citius 00:53:81 Timp 5066 Cod 0 Puncte
37 Petrescu Andrei Aqua Team 00:53:83 Timp 4702 Cod 0 Puncte
38 Enache Matei Alexandru Skills Sports 2009 00:53:95 Timp 5063 Cod 0 Puncte
39 Musat Rodrigo Atack Team 00:56:19 Timp 5052 Cod 0 Puncte
40 Teodorescu Rayan Pescarusul Izvorani 00:57:65 Timp 5059 Cod 0 Puncte
41 Sociu Darius Andrei Aqua Sport Citius 00:57:74 Timp 4761 Cod 0 Puncte
42 Petrea Tudor Bucharest Sport Club 00:59:07 Timp 4175 Cod 0 Puncte
43 Panita Luca Aqua Sport Citius 00:59:07 Timp 5065 Cod 0 Puncte
44 Prodan Matei Aqua Team 00:59:90 Timp 4703 Cod 0 Puncte
45 Gerlan Matei Sebastian Aqua Sport Citius 00:59:92 Timp 4752 Cod 0 Puncte
46 Pletoiu Petre Renovatio S.C. 01:02:25 Timp 5081 Cod 0 Puncte
47 Vasile Mihai Catalin Aqua Team 01:03:93 Timp 5154 Cod 0 Puncte
48 Dumitrescu de Hillerin Petru Aqua Team 01:04:51 Timp 5151 Cod 0 Puncte
49 Simion Stefan Adrian Aqua Sport Citius 01:07:83 Timp 5156 Cod 0 Puncte
50 Piciorus Alexandru Bucharest Sport Club 01:08:64 Timp 5159 Cod 0 Puncte
51 Ignat Rares Mihai Dinamo Bucuresti 01:08:87 Timp 4754 Cod 0 Puncte
52 Ilie David Aqua Team 01:10:67 Timp 5152 Cod 0 Puncte
53 Petre Andrei Alexandru Obswim 01:24:95 Timp 5164 Cod 0 Puncte
54 Hogescu Andrei Timex Bucuresti 01:32:16 Timp 5138 Cod 0 Puncte
55 Ursu Pavel Aqua Team 01:34:31 Timp 5153 Cod 0 Puncte
56 Chihaia Tudor Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 5080 Cod 0 Puncte
57 Radu Andrei Aqua Team 99:99:99 Timp 4209 Cod 0 Puncte
58 Lazaroiu Cristian Steaua CSA 99:99:99 Timp 5160 Cod 0 Puncte
59 Paraschivescu Vlad Stefan Obswim 99:99:99 Timp 4778 Cod 0 Puncte
60 Tacneanu Luca Aqua Team 99:99:99 Timp 4210 Cod 0 Puncte
61 Niculae Albert Cristian Skills Sports 2009 99:99:99 Timp 5062 Cod 0 Puncte
62 Stefanut Valentin Ionut Obswim 99:99:99 Timp 4069 Cod 0 Puncte
63 Carstea Eric Timex Bucuresti 99:99:99 Timp 4103 Cod 0 Puncte
64 Ivascu Tudor Stefan Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4755 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (8 ani) M

1 Blejan Ianis Bucharest Sport Club 00:34:77 Timp 3421 Cod 9 Puncte
2 Barbu Razvan Stefan Aqua Sport Citius 00:34:89 Timp 4120 Cod 7 Puncte
3 Nae Gabriel Aqua Life 00:35:89 Timp 3427 Cod 6 Puncte
4 Rosu Rares Aqua Life 00:36:31 Timp 4090 Cod 5 Puncte
5 Scortea Pavel Aqua Team 00:37:05 Timp 3410 Cod 4 Puncte
6 Danu David Aqua Team 00:37:09 Timp 3350 Cod 3 Puncte
6 Stan Andrei Aqua Sport Citius 00:37:09 Timp 3822 Cod 3 Puncte
7 Vochin Andrei Dinamo Bucuresti 00:37:18 Timp 4644 Cod 2 Puncte
8 Ciobanu Mihai Aqua Life 00:37:54 Timp 4094 Cod 1 Puncte
9 Ciobanu Gabriel Aqua Life 00:37:73 Timp 4095 Cod 0 Puncte
10 Mija Radu Aqua Team 00:37:93 Timp 4202 Cod 0 Puncte
11 Tataru Stefan Costin Aqua Team 00:37:93 Timp 3411 Cod 0 Puncte
12 Tatulea Rares Aqua Life 00:38:57 Timp 4408 Cod 0 Puncte
13 Barbieru Erik Nicolas Ionut Aqua Sport Citius 00:38:87 Timp 3364 Cod 0 Puncte
14 Ion Flavius Bucharest Sport Club 00:39:07 Timp 3882 Cod 0 Puncte
15 Georgescu Paun Gabriel Aqua Team 00:39:10 Timp 4200 Cod 0 Puncte
16 Oh Cristian Aqua Life 00:39:35 Timp 3368 Cod 0 Puncte
17 Ghenu Andrei Aqua Life 00:39:42 Timp 4398 Cod 0 Puncte
18 Parvu Iustin Cristian Aqua Sport Citius 00:39:59 Timp 3823 Cod 0 Puncte
19 Mercan Andrei Stefan Aqua Sport Citius 00:40:58 Timp 3429 Cod 0 Puncte
20 Andrei Mihai Pescarusul Izvorani 00:40:79 Timp 4420 Cod 0 Puncte
21 Celea Cristian Alexandru Skills Sports 2009 00:40:79 Timp 3351 Cod 0 Puncte
22 Draghici Eric Ionut Bucharest Sport Club 00:40:98 Timp 4365 Cod 0 Puncte
23 Bacalu Eduard Aqua Team 00:41:05 Timp 3434 Cod 0 Puncte
24 Giza Matei Renovatio S.C. 00:41:37 Timp 3360 Cod 0 Puncte
25 Oprea Tudor Andrei Aqua Sport Citius 00:41:63 Timp 4571 Cod 0 Puncte
26 Uceanu Daniel Steaua CSA 00:41:87 Timp 4555 Cod 0 Puncte
27 Virsa David Aqua Team 00:41:90 Timp 4376 Cod 0 Puncte
28 Gheorghita Andrei Virgil Steaua CSA 00:41:99 Timp 4565 Cod 0 Puncte
29 Bildea Stefan Claudiu Aqua Sport Citius 00:43:25 Timp 4121 Cod 0 Puncte
30 Baciu Gabriel Aqua Sport Citius 00:43:30 Timp 4406 Cod 0 Puncte
31 Ciocanaru Antonio Alexandru Aqua Life 00:43:43 Timp 3775 Cod 0 Puncte
32 Tarata-Andrei David Alexandru Aqua Sport Citius 00:43:53 Timp 3824 Cod 0 Puncte
33 Dica Sebastian Steaua CSA 00:43:79 Timp 4554 Cod 0 Puncte
34 Samson Albert Aqua Team 00:43:99 Timp 4556 Cod 0 Puncte
35 Margarit Matei Pescarusul Izvorani 00:44:14 Timp 3871 Cod 0 Puncte
36 Balaci Bogdan Renovatio S.C. 00:44:17 Timp 4193 Cod 0 Puncte
37 Gavrila Petru CSS 2 Bucuresti 00:44:37 Timp 4634 Cod 0 Puncte
38 Teja Marian Andrei CSS 2 Bucuresti 00:44:45 Timp 4633 Cod 0 Puncte
39 Cristea Stefan Aqua Life 00:44:63 Timp 3773 Cod 0 Puncte
40 Dumitrescu Luca Adrian Obswim 00:45:88 Timp 4064 Cod 0 Puncte
41 Craciun Mircea Alexandru Timex Bucuresti 00:45:95 Timp 5039 Cod 0 Puncte
42 Sendroiu Toma Alexandru Performer 00:46:64 Timp 4493 Cod 0 Puncte
43 Bazgan Matei Andrei Aqua Life 00:46:67 Timp 4187 Cod 0 Puncte
44 Manita Eduard Aqua Life 00:47:00 Timp 4568 Cod 0 Puncte
45 Stan Stefan Aqua Life 00:47:37 Timp 4091 Cod 0 Puncte
46 Abboud Youssef Bucharest Sport Club 00:48:23 Timp 3422 Cod 0 Puncte
47 Manolache Ioan Alexandru Timex Bucuresti 00:48:28 Timp 5040 Cod 0 Puncte
48 Prodan Nicholas Performer 00:48:47 Timp 5074 Cod 0 Puncte
49 Melnic Rares Aqua Team 00:48:53 Timp 4201 Cod 0 Puncte
50 Paduraru Luca Steaua CSA 00:48:99 Timp 4626 Cod 0 Puncte
51 Dumitrica Octav Timex Bucuresti 00:49:38 Timp 4107 Cod 0 Puncte
52 Zaharia Timon Alexandru Aqua Sport Citius 00:49:47 Timp 3370 Cod 0 Puncte
53 Bratu Octavian Aqua Team 00:49:56 Timp 3423 Cod 0 Puncte
54 Voinea Darius Andrei Obswim 00:50:07 Timp 4062 Cod 0 Puncte
55 Cristescu Stefan Aqua Sport Citius 00:50:19 Timp 3366 Cod 0 Puncte
56 Nebunoiu Radu Aqua Team 00:50:87 Timp 4375 Cod 0 Puncte
57 Bragadireanu Filip Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 00:53:31 Timp 5045 Cod 0 Puncte
58 Constantin Pavel Cristian Steaua CSA 00:53:54 Timp 4870 Cod 0 Puncte
59 Raceanu Erik Stefan Andrei Aqua Sport Citius 00:54:27 Timp 5064 Cod 0 Puncte
60 Cinca Alexandru Aqua Life 00:55:08 Timp 5035 Cod 0 Puncte
61 Rosu Stefan Timex Bucuresti 00:55:24 Timp 5139 Cod 0 Puncte
62 Lacatusu Luca Aqua Team 00:55:49 Timp 5145 Cod 0 Puncte
63 Tinca Eduard Steaua CSA 00:56:55 Timp 5077 Cod 0 Puncte
64 Peteu Mihnea Alexandru Skills Sports 2009 00:57:11 Timp 5061 Cod 0 Puncte
65 Vaduva Alexandru Renovatio S.C. 00:57:33 Timp 5087 Cod 0 Puncte
66 Nati Ianis Renovatio S.C. 00:59:62 Timp 5083 Cod 0 Puncte
67 Dinu Cristian Timex Bucuresti 01:02:28 Timp 4229 Cod 0 Puncte
68 Serban Eduard Renovatio S.C. 01:03:88 Timp 5086 Cod 0 Puncte
69 Petrache David CSS Dinamo 01:07:95 Timp 5161 Cod 0 Puncte
70 Pavel Horia Mihai Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:08:84 Timp 5042 Cod 0 Puncte
71 Besu Alexandru Ionut Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:10:67 Timp 5043 Cod 0 Puncte
72 Preda Andrei Cristian Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:20:21 Timp 5044 Cod 0 Puncte
73 Scarlat Albert Florian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4182 Cod 0 Puncte
74 Stanciu Stefan Ioan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4116 Cod 0 Puncte
75 Stan Alexandru CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 5130 Cod 0 Puncte
76 Orezeanu Luca Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4569 Cod 0 Puncte
77 Nicolae Darius Timex Bucuresti 99:99:99 Timp 4101 Cod 0 Puncte
78 Radu David Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 5084 Cod 0 Puncte
79 Panait Andrei Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3867 Cod 0 Puncte
80 Facci David Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3267 Cod 0 Puncte
81 Gurdis Andrei Atack Team 99:99:99 Timp 3349 Cod 0 Puncte
82 Baranga Stefan CSS Dinamo 99:99:99 Timp 4665 Cod 0 Puncte
83 Sandu Razvan Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4874 Cod 0 Puncte
84 Rotaru Andrei Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4421 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (9 ani) M

1 Gaman Alexandru Ioan Dinamo Bucuresti 00:31:30 Timp 2713 Cod 9 Puncte
2 Avakian Karen Aqua Sport Citius 00:31:33 Timp 2726 Cod 7 Puncte
3 Stoica David Alexandru Aqua Sport Citius 00:32:08 Timp 3169 Cod 6 Puncte
4 Iordache Tudor Andrei Aqua Sport Citius 00:32:62 Timp 4401 Cod 5 Puncte
5 Andrian Andrei Cozmin Renovatio S.C. 00:33:20 Timp 3200 Cod 4 Puncte
6 Ivanof Alexandru Bogdan Aqua Sport Citius 00:33:23 Timp 3171 Cod 3 Puncte
7 Urzica Andrei Aqua Team 00:33:42 Timp 3405 Cod 2 Puncte
7 Duica Tudor Dinamo Bucuresti 00:33:42 Timp 3346 Cod 2 Puncte
8 Tanase Catalin Andrei Bucharest Sport Club 00:33:56 Timp 2750 Cod 1 Puncte
9 Apostol Petru Aqua Sport Citius 00:33:83 Timp 3170 Cod 0 Puncte
10 Chirita Petru Renovatio S.C. 00:34:04 Timp 2987 Cod 0 Puncte
11 Aldea Gabriel Aqua Team 00:34:08 Timp 3049 Cod 0 Puncte
12 Rotaru Petru Aqua Life 00:34:17 Timp 4395 Cod 0 Puncte
13 Giuroiu Daniel Teodor Dinamo Bucuresti 00:34:29 Timp 2710 Cod 0 Puncte
14 Dragota Adrian Cristian Bucharest Sport Club 00:34:62 Timp 2747 Cod 0 Puncte
15 Sararu Vlad Steaua CSA 00:34:74 Timp 3347 Cod 0 Puncte
16 Radu Andrei Ionut Aqua Sport Citius 00:34:93 Timp 3827 Cod 0 Puncte
17 Lupusoru Vlad Aqua Team 00:35:16 Timp 3946 Cod 0 Puncte
18 Danu Alexandru Aqua Team 00:35:20 Timp 2754 Cod 0 Puncte
19 Iaschiu Stefan Aqua Team 00:35:69 Timp 2697 Cod 0 Puncte
20 Alexandrescu Radu Cristian Bucharest Sport Club 00:35:91 Timp 3142 Cod 0 Puncte
21 Musat Darius Andrei Aqua Sport Citius 00:35:92 Timp 3172 Cod 0 Puncte
22 Misirgic Andrei Atack Team 00:36:33 Timp 2755 Cod 0 Puncte
23 Petrisor Alexandru Dinamo Bucuresti 00:36:47 Timp 2716 Cod 0 Puncte
24 Micu Tudor Aqua Sport Citius 00:36:50 Timp 4403 Cod 0 Puncte
25 Neacsu Matei Cristian Renovatio S.C. 00:36:98 Timp 3358 Cod 0 Puncte
26 Istrate Mihai Erik Aqua Sport Citius 00:37:07 Timp 2962 Cod 0 Puncte
27 Campeanu Bogdan Andrei Aqua Sport Citius 00:37:36 Timp 2960 Cod 0 Puncte
28 Slave Robert George Aqua Sport Citius 00:37:69 Timp 3993 Cod 0 Puncte
29 Stanciu Victor Mihai Obswim 00:37:71 Timp 3007 Cod 0 Puncte
30 Boboc David Aqua Life 00:37:74 Timp 4005 Cod 0 Puncte
31 Tanase Rares Ioan Aqua Sport Citius 00:37:80 Timp 3830 Cod 0 Puncte
32 Robu Mihai Aqua Sport Citius 00:37:80 Timp 3239 Cod 0 Puncte
33 Constantin David Gabriel Aqua Sport Citius 00:38:01 Timp 3992 Cod 0 Puncte
34 Dumitrescu Matei Gabriel Bucharest Sport Club 00:38:85 Timp 2749 Cod 0 Puncte
35 Dinu Eric Tudor Aqua Sport Citius 00:38:91 Timp 3829 Cod 0 Puncte
36 Marasescu Denis Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:38:92 Timp 3976 Cod 0 Puncte
37 Percea Tudor Renovatio S.C. 00:39:45 Timp 3964 Cod 0 Puncte
38 Sava Alexandru Aqua Team 00:39:51 Timp 4003 Cod 0 Puncte
39 Judet Toni Andrei Dinamo Bucuresti 00:39:52 Timp 3344 Cod 0 Puncte
40 Bezer Bogdan Aqua Life 00:39:54 Timp 4991 Cod 0 Puncte
41 Iordache Vlad Aqua Team 00:39:75 Timp 3050 Cod 0 Puncte
42 Tutulan Nicolai Radu Costin Aqua Sport Citius 00:40:07 Timp 4405 Cod 0 Puncte
43 Panait Alexandru Aqua Team 00:40:15 Timp 3236 Cod 0 Puncte
44 Lixandru David Aqua Life 00:40:37 Timp 4521 Cod 0 Puncte
45 Panait Radu Aqua Team 00:40:46 Timp 4263 Cod 0 Puncte
46 Marinescu Matei Bucharest Sport Club 00:40:51 Timp 2719 Cod 0 Puncte
47 Biclineru Bogdan Renovatio S.C. 00:40:53 Timp 3167 Cod 0 Puncte
48 Stefan Mihai Catalin Renovatio S.C. 00:40:57 Timp 4426 Cod 0 Puncte
49 Baricz Stefan Renovatio S.C. 00:40:60 Timp 4648 Cod 0 Puncte
50 Dumitru Andrei Aqua Life 00:40:75 Timp 4833 Cod 0 Puncte
51 Duta Eduard Nicolas Aqua Sport Citius 00:40:84 Timp 3235 Cod 0 Puncte
52 Draghia Albert Colegiul "Emil Racovita" 00:40:93 Timp 3014 Cod 0 Puncte
53 Maschiu Matteo Florian Renovatio S.C. 00:41:64 Timp 4835 Cod 0 Puncte
54 Spiridon Daren Andrei Aqua Life 00:41:87 Timp 3781 Cod 0 Puncte
55 Ene Matei Dinamo Bucuresti 00:42:01 Timp 5119 Cod 0 Puncte
56 Onea David Colegiul "Emil Racovita" 00:42:13 Timp 4544 Cod 0 Puncte
57 Popescu Darius George Colegiul "Emil Racovita" 00:42:48 Timp 2707 Cod 0 Puncte
58 Langa Andrei Atack Team 00:43:49 Timp 5135 Cod 0 Puncte
59 Unchiasu Victor Alexandru Dinamo Bucuresti 00:43:53 Timp 4388 Cod 0 Puncte
60 State Matei Aqua Team 00:44:03 Timp 5004 Cod 0 Puncte
61 Ursascu David Andrei CSS 2 Bucuresti 00:44:10 Timp 4630 Cod 0 Puncte
62 Moise Matei Renovatio S.C. 00:44:10 Timp 4422 Cod 0 Puncte
63 Tornea David Andrei Aqua Sport Citius 00:44:17 Timp 3828 Cod 0 Puncte
64 Duta David Colegiul "Emil Racovita" 00:44:21 Timp 4650 Cod 0 Puncte
65 Tudor Mihnea Andrei Aqua Sport Citius 00:44:36 Timp 4667 Cod 0 Puncte
66 Olteanu Matei Aqua Team 00:44:48 Timp 5149 Cod 0 Puncte
67 Hantulie Mihai Aqua Team 00:44:52 Timp 4238 Cod 0 Puncte
68 Chiriac Ianis Aqua Team 00:44:74 Timp 5150 Cod 0 Puncte
69 Badita Radu Nicolae Dinamo Bucuresti 00:44:81 Timp 4523 Cod 0 Puncte
70 Manea Denis Nicholas Bucharest Sport Club 00:45:49 Timp 3430 Cod 0 Puncte
71 Gabor Mihnea Aqua Sport Citius 00:45:92 Timp 4304 Cod 0 Puncte
72 Tava Razvan Doru Bucharest Sport Club 00:46:13 Timp 3021 Cod 0 Puncte
73 Hornea Razvan Pescarusul Izvorani 00:46:53 Timp 4272 Cod 0 Puncte
74 Penciu David Ioan Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 00:48:07 Timp 3857 Cod 0 Puncte
75 Stanciu Vlad Cristian Skills Sports 2009 00:48:31 Timp 5140 Cod 0 Puncte
76 Dorcea Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:52:49 Timp 4541 Cod 0 Puncte
77 Sandeanu Alexandru Aqua Team 00:56:57 Timp 5148 Cod 0 Puncte
78 Ribigan Tiberiu Fabian Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:00:97 Timp 5127 Cod 0 Puncte
79 Tudor George Theodor Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:01:93 Timp 5128 Cod 0 Puncte
80 Dragnescu Andrei Pescarusul Izvorani 01:03:19 Timp 5134 Cod 0 Puncte
81 Gregov Radu Colegiul "Emil Racovita" 01:03:49 Timp 4542 Cod 0 Puncte
82 Jianu David Alexandru Obswim 99:99:99 Timp 4488 Cod 0 Puncte
83 Ciobanu Vlad Steaua CSA 99:99:99 Timp 4012 Cod 0 Puncte
84 Degeratu David Aqua Life 99:99:99 Timp 4394 Cod 0 Puncte
85 Brad Patrick Luca Cristian CSS Dinamo 99:99:99 Timp 2705 Cod 0 Puncte
86 Blejan Mihnea Tudor Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3431 Cod 0 Puncte
87 Nedelcu Tudor Vlad CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 5129 Cod 0 Puncte
88 Vlaicu Andrei Dragos Steaua CSA 99:99:99 Timp 4427 Cod 0 Puncte
89 Radu David Stefan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3259 Cod 0 Puncte
90 Constantinescu Andrei Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 3173 Cod 0 Puncte
91 Ionescu Andrei CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 4631 Cod 0 Puncte
92 Stefan Andreas Christian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4524 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (7 ani) F

1 Cojocaru Iarina C.S. Barracuda Campina 00:36:92 Timp 4075 Cod 9 Puncte
2 Popa Roberta Bucharest Sport Club 00:38:32 Timp 4180 Cod 7 Puncte
3 Peruzzare Alexandra Aqua Life 00:39:39 Timp 4085 Cod 6 Puncte
4 Lixandru Maria Aqua Life 00:39:93 Timp 4082 Cod 5 Puncte
5 Olea Theodora Aqua Team 00:40:69 Timp 4205 Cod 4 Puncte
6 Ganea Iustina Atack Team 00:41:27 Timp 3815 Cod 3 Puncte
7 Vasian Antonia Madalina Aqua Sport Citius 00:41:63 Timp 4750 Cod 2 Puncte
8 Stoenescu Andreea Atack Team 00:41:70 Timp 4164 Cod 1 Puncte
9 Cîmpan Denisa Aqua Team 00:42:09 Timp 4204 Cod 0 Puncte
10 Fleschiu Bianca Atack Team 00:43:50 Timp 4713 Cod 0 Puncte
11 Matache Amalia Aqua Team 00:43:77 Timp 4206 Cod 0 Puncte
12 Ene Ecaterina Maria Dinamo Bucuresti 00:44:26 Timp 4748 Cod 0 Puncte
13 Dolocan Alessia Atack Team 00:44:53 Timp 3816 Cod 0 Puncte
14 Popa Natalia Aqua Sport Citius 00:45:05 Timp 4781 Cod 0 Puncte
15 Manea Arya Miruna Aqua Sport Citius 00:45:13 Timp 4145 Cod 0 Puncte
16 Nan Alexandra Aqua Sport Citius 00:45:29 Timp 4146 Cod 0 Puncte
17 Buda Andreea Alexandra Aqua Sport Citius 00:46:05 Timp 4143 Cod 0 Puncte
18 Nichita Ema Timex Bucuresti 00:46:72 Timp 4693 Cod 0 Puncte
19 Tufa Teodora Aqua Team 00:46:95 Timp 4696 Cod 0 Puncte
20 Călugăru Elena Daria Renovatio S.C. 00:47:01 Timp 4161 Cod 0 Puncte
21 Stanca Ilinca Atack Team 00:47:02 Timp 5051 Cod 0 Puncte
22 Colotelo Bianca Aqua Team 00:48:63 Timp 4690 Cod 0 Puncte
23 Chelu Maria Aqua Sport Citius 00:48:95 Timp 4745 Cod 0 Puncte
24 Coman Maria Steaua CSA 00:49:02 Timp 4670 Cod 0 Puncte
25 Radu Natalia Elena Dinamo Bucuresti 00:50:29 Timp 5018 Cod 0 Puncte
26 Marin Maria Alexandra Atack Team 00:50:83 Timp 4714 Cod 0 Puncte
27 Petrescu Maria Aqua Team 00:50:96 Timp 4694 Cod 0 Puncte
28 Marasescu Melania Violeta CSS 1 Bucuresti 00:51:03 Timp 4668 Cod 0 Puncte
29 Gate Rebeca Aqua Team 00:51:60 Timp 4692 Cod 0 Puncte
30 Momanu Alexandra Obswim 00:51:79 Timp 4068 Cod 0 Puncte
31 Aanei Raluca Atack Team 00:51:79 Timp 4712 Cod 0 Puncte
32 Balica Simona Iasmina Performer 00:51:83 Timp 5155 Cod 0 Puncte
33 Koszti Sara Aqua Life 00:51:84 Timp 4089 Cod 0 Puncte
34 Pinzari Ariana Aqua Life 00:53:02 Timp 4088 Cod 0 Puncte
35 Musat Andreea Atack Team 00:53:08 Timp 5050 Cod 0 Puncte
36 Dan Diana Pescarusul Izvorani 00:53:24 Timp 5057 Cod 0 Puncte
37 Creanga Stefania Aqua Team 00:54:31 Timp 5143 Cod 0 Puncte
38 Anghel Ryana Maria Aqua Team 00:54:47 Timp 5144 Cod 0 Puncte
39 Postolache Anca Renovatio S.C. 00:54:66 Timp 5090 Cod 0 Puncte
40 Velea Carina CSS Dinamo 00:55:55 Timp 4730 Cod 0 Puncte
41 Grigore Bianca Andreea Aqua Team 00:55:86 Timp 4744 Cod 0 Puncte
42 Badescu Ana Timex Bucuresti 00:55:96 Timp 5038 Cod 0 Puncte
43 Gheorghe Maria Ioana Timex Bucuresti 00:56:37 Timp 4671 Cod 0 Puncte
44 Mihai Alexia Aqua Life 00:56:44 Timp 4673 Cod 0 Puncte
45 Paduraru Andra Bucharest Sport Club 00:56:68 Timp 4178 Cod 0 Puncte
46 Manoliu Sophie Antoine Renovatio S.C. 00:56:83 Timp 5088 Cod 0 Puncte
47 Mocanu Natalia Renovatio S.C. 00:59:15 Timp 5089 Cod 0 Puncte
48 Rogojinaru Adelina Maria Performer 01:00:24 Timp 5120 Cod 0 Puncte
49 Mihai Diana Elisabeta Aqua Sport Citius 01:01:57 Timp 4780 Cod 0 Puncte
50 Nastasescu Dana Miruna CSS Dinamo 01:02:84 Timp 5078 Cod 0 Puncte
51 Pironescu Mara Obswim 01:03:81 Timp 5072 Cod 0 Puncte
52 Predut Bianca Elena YST Sport Club 01:12:52 Timp 5076 Cod 0 Puncte
53 Dinu Nadia Iris Aqua Sport Citius 01:18:12 Timp 4144 Cod 0 Puncte
54 Popa Diana Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4728 Cod 0 Puncte
55 Raceanu Maria Steaua CSA 99:99:99 Timp 5053 Cod 0 Puncte
56 Cristea Mara Aqua Team 99:99:99 Timp 5142 Cod 0 Puncte
57 Chirita Natalia Timex Bucuresti 99:99:99 Timp 4105 Cod 0 Puncte
58 Dumitru Alexia Aqua Team 99:99:99 Timp 4691 Cod 0 Puncte
59 Timoftiuc Sofia Timex Bucuresti 99:99:99 Timp 4104 Cod 0 Puncte

5. 50 metri liber (8 ani) F

1 Manea Daria Aqua Team 00:34:19 Timp 4196 Cod 9 Puncte
2 Bacalu Denisa Aqua Team 00:35:49 Timp 3433 Cod 7 Puncte
3 Zaharia Anna-Lisa Aqua Sport Citius 00:36:21 Timp 4128 Cod 6 Puncte
4 Mihai Denisa Aqua Sport Citius 00:36:58 Timp 3384 Cod 5 Puncte
5 Stefanescu Andreea Bucharest Sport Club 00:37:33 Timp 3418 Cod 4 Puncte
6 Sepi Maia Ilinca Atack Team 00:37:37 Timp 3348 Cod 3 Puncte
7 Lentu Eva Maria Aqua Sport Citius 00:37:53 Timp 3382 Cod 2 Puncte
7 Dobrican Maria Beatrice Pescarusul Izvorani 00:37:53 Timp 4119 Cod 2 Puncte
8 Ionita Ioana Atack Team 00:37:94 Timp 3808 Cod 1 Puncte
9 Craioveanu Rebeca Atack Team 00:38:18 Timp 4171 Cod 0 Puncte
10 Serman Larisa Bucharest Sport Club 00:38:85 Timp 3345 Cod 0 Puncte
11 Berteanu Bianca Maria Renovatio S.C. 00:39:76 Timp 3850 Cod 0 Puncte
12 Neagu Ilinca Bucharest Sport Club 00:40:73 Timp 4380 Cod 0 Puncte
13 Cazacu Maria Ioana Aqua Sport Citius 00:40:84 Timp 3379 Cod 0 Puncte
14 Vasilache Andreea Skills Sports 2009 00:41:26 Timp 3352 Cod 0 Puncte
15 Dan Maria Aqua Team 00:41:39 Timp 4666 Cod 0 Puncte
16 Ciupitu Sofia Aqua Team 00:41:67 Timp 4638 Cod 0 Puncte
17 Robu Anita Aqua Sport Citius 00:41:96 Timp 3387 Cod 0 Puncte
18 Mazilu Beatrice Andreea Aqua Sport Citius 00:42:01 Timp 3383 Cod 0 Puncte
19 Tudor Ana Maria Aqua Team 00:43:83 Timp 4197 Cod 0 Puncte
20 Zamfir Mihaela Aqua Sport Citius 00:44:83 Timp 4149 Cod 0 Puncte
21 Batel Aisha Aqua Team 00:45:06 Timp 4372 Cod 0 Puncte
22 Elisei Bianca Aqua Life 00:45:17 Timp 4832 Cod 0 Puncte
23 Cernea Maya Ioana Aqua Sport Citius 00:46:55 Timp 3380 Cod 0 Puncte
24 Postelnicu Maria Theodora Dinamo Bucuresti 00:46:56 Timp 5019 Cod 0 Puncte
25 Danu Maia Atack Team 00:46:58 Timp 3807 Cod 0 Puncte
26 Roman Maria Lidia Dinamo Bucuresti 00:47:21 Timp 4646 Cod 0 Puncte
27 Cristea Andreea Bucharest Sport Club 00:47:70 Timp 4363 Cod 0 Puncte
28 Tutuianu Maria Bucharest Sport Club 00:48:56 Timp 4198 Cod 0 Puncte
29 Begu Andreea Atack Team 00:48:72 Timp 4647 Cod 0 Puncte
30 Chiriac Nora Aqua Team 00:48:91 Timp 5146 Cod 0 Puncte
31 Gontaru Adriana Bucharest Sport Club 00:51:32 Timp 4943 Cod 0 Puncte
32 Nedelcu Natalia Teodora CSS 2 Bucuresti 00:53:11 Timp 5131 Cod 0 Puncte
33 Matei Iulia Renovatio S.C. 00:53:18 Timp 4836 Cod 0 Puncte
34 Tudoran Miruna Steaua CSA 00:54:27 Timp 5054 Cod 0 Puncte
35 Bucur Bianca Steaua CSA 00:54:53 Timp 4627 Cod 0 Puncte
36 Penescu Stefania Bucharest Sport Club 00:57:75 Timp 4364 Cod 0 Puncte
37 Chivu Ianna Aqua Team 01:00:23 Timp 4373 Cod 0 Puncte
38 Tarasevici Katarina Emiliana Obswim 01:01:05 Timp 4486 Cod 0 Puncte
39 Bolentis Bianca Mihaela Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:01:68 Timp 5125 Cod 0 Puncte
40 Stan Larisa Andreea Obswim 01:04:47 Timp 5163 Cod 0 Puncte
41 Bolinteanu Erica Aqua Team 01:06:46 Timp 5147 Cod 0 Puncte
42 Zamfir Bianca Renovatio S.C. 01:07:53 Timp 5137 Cod 0 Puncte
43 Balaianu Bianca Maria Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:08:89 Timp 5048 Cod 0 Puncte
44 Radut Bianca Teodora Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:13:91 Timp 5046 Cod 0 Puncte
45 Vasiliu Sofia YST Sport Club 01:15:24 Timp 5157 Cod 0 Puncte
46 Fedorca Anastasia Ioana Steaua CSA 99:99:99 Timp 4658 Cod 0 Puncte
47 Stanescu Maria Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3397 Cod 0 Puncte
48 Cimponeriu Cristina Maria Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 3381 Cod 0 Puncte
49 Nasta Sara Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4411 Cod 0 Puncte
50 Roman Ilinca YST Sport Club 99:99:99 Timp 5075 Cod 0 Puncte
51 Sanchis Emma Stefania Ana Obswim 99:99:99 Timp 4065 Cod 0 Puncte

6. 50 metri liber (9 ani) F

1 Predescu Simona Maria Dinamo Bucuresti 00:32:94 Timp 4353 Cod 9 Puncte
2 Sibiseanu Ana Maria Aqua Team 00:33:09 Timp 2770 Cod 7 Puncte
3 Diamandescu Eliza Renovatio S.C. 00:33:12 Timp 3268 Cod 6 Puncte
4 Stiger Diana Gabriela Steaua CSA 00:34:28 Timp 3357 Cod 5 Puncte
5 Nicolae Lorena Nicoleta Aqua Team 00:34:73 Timp 3282 Cod 4 Puncte
6 Lospa Tamara Ioana Aqua Sport Citius 00:34:97 Timp 3391 Cod 3 Puncte
7 Moscaliuc Maria Renovatio S.C. 00:35:45 Timp 5136 Cod 2 Puncte
8 Constantinescu Ana Irina Noemi Bucharest Sport Club 00:35:53 Timp 2737 Cod 1 Puncte
9 Mitrana Tania Andreea Dinamo Bucuresti 00:35:54 Timp 2741 Cod 0 Puncte
10 Scarlat Daria Maria Aqua Sport Citius 00:35:71 Timp 3180 Cod 0 Puncte
11 Freciu Ayanna Renovatio S.C. 00:35:72 Timp 3010 Cod 0 Puncte
12 Lupu Maria Aqua Team 00:35:82 Timp 3406 Cod 0 Puncte
13 Ban Alexia Maria Aqua Sport Citius 00:36:07 Timp 3388 Cod 0 Puncte
14 Burlacu Amalia Valentina Renovatio S.C. 00:36:10 Timp 3199 Cod 0 Puncte
15 Burlacu Alexia Stefania Renovatio S.C. 00:36:14 Timp 3198 Cod 0 Puncte
16 Tutuianu Sara Aqua Team 00:36:39 Timp 3263 Cod 0 Puncte
17 Neamtu Ioana Bucharest Sport Club 00:36:44 Timp 3019 Cod 0 Puncte
18 Togoe Ioana Maria Renovatio S.C. 00:36:45 Timp 2764 Cod 0 Puncte
19 Malus Irina Elena Aqua Sport Citius 00:36:47 Timp 2942 Cod 0 Puncte
20 Macoveiciuc Larisa Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:37:15 Timp 3341 Cod 0 Puncte
21 Dinca Ana Maria Bucharest Sport Club 00:37:52 Timp 3257 Cod 0 Puncte
22 Sofronie Natalia Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:37:83 Timp 3342 Cod 0 Puncte
23 Rednic-Achim Daria Maria Aqua Team 00:38:17 Timp 4237 Cod 0 Puncte
24 Piper Alesia Beatrice Aqua Sport Citius 00:38:17 Timp 2721 Cod 0 Puncte
25 Chirica Ana Stefania Aqua Sport Citius 00:38:19 Timp 3989 Cod 0 Puncte
26 Valcu Raluca Bucharest Sport Club 00:38:38 Timp 2740 Cod 0 Puncte
27 Zamfir Crina Emilia Dinamo Bucuresti 00:38:64 Timp 3100 Cod 0 Puncte
28 Popa Maria Alessia Performer 00:38:76 Timp 4495 Cod 0 Puncte
29 Lungu Bianca Alexandra Bucharest Sport Club 00:39:32 Timp 3255 Cod 0 Puncte
30 Rozorea Maria Carla Dinamo Bucuresti 00:39:36 Timp 4393 Cod 0 Puncte
31 Jipa Alexandra Atack Team 00:39:99 Timp 2758 Cod 0 Puncte
32 Chirnogeanu Adina Aqua Team 00:40:30 Timp 4368 Cod 0 Puncte
33 Popescu Andreea Aqua Life 00:40:32 Timp 3392 Cod 0 Puncte
34 Oprea Alexia Colegiul "Emil Racovita" 00:41:03 Timp 4533 Cod 0 Puncte
35 Miclea Ana Maria Bucharest Sport Club 00:41:11 Timp 2739 Cod 0 Puncte
36 Antone Cleopatra Marinela Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 00:41:78 Timp 4011 Cod 0 Puncte
37 Culea Adriana Aqua Team 00:41:89 Timp 4369 Cod 0 Puncte
38 Constantinescu Anna Atack Team 00:42:57 Timp 1941 Cod 0 Puncte
39 Voinea Ivana Aqua Team 00:42:74 Timp 2694 Cod 0 Puncte
40 Anton Patricia Colegiul "Emil Racovita" 00:42:92 Timp 4531 Cod 0 Puncte
41 Epure Bianca Ana Maria Bucharest Sport Club 00:43:40 Timp 4851 Cod 0 Puncte
42 Daia Maria Bucharest Sport Club 00:44:05 Timp 2775 Cod 0 Puncte
43 Ghimpu Sara Steaua CSA 00:44:48 Timp 4552 Cod 0 Puncte
44 Savulescu Maria Aqua Life 00:44:78 Timp 4992 Cod 0 Puncte
45 Stoian Bianca Aqua Team 00:44:89 Timp 4371 Cod 0 Puncte
46 Pan Ke Ilinca Maria Xing Colegiul "Emil Racovita" 00:45:04 Timp 3438 Cod 0 Puncte
47 Badescu Alexandra Timex Bucuresti 00:45:09 Timp 4993 Cod 0 Puncte
48 Magureanu Jessica Aqua Team 00:45:93 Timp 3401 Cod 0 Puncte
49 Croitoru Sofia Colegiul "Emil Racovita" 00:47:51 Timp 4532 Cod 0 Puncte
50 Panican Ella Anita CSS 2 Bucuresti 00:49:16 Timp 5133 Cod 0 Puncte
51 Mateescu Ana Maria Pescarusul Izvorani 00:49:81 Timp 4273 Cod 0 Puncte
52 Mihai Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:50:47 Timp 4536 Cod 0 Puncte
53 Sandu Carla Maria CSS 2 Bucuresti 00:50:61 Timp 5132 Cod 0 Puncte
54 Marchidanu Maia Colegiul "Emil Racovita" 00:50:79 Timp 4534 Cod 0 Puncte
55 Pop Karina Steaua CSA 00:50:79 Timp 5158 Cod 0 Puncte
56 Teodorescu Maya Melisa Pescarusul Izvorani 00:51:89 Timp 5000 Cod 0 Puncte
57 Tache Rebeca Pescarusul Izvorani 00:52:99 Timp 4830 Cod 0 Puncte
58 Tudorache Patricia Maria Dinamo Bucuresti 00:56:30 Timp 4660 Cod 0 Puncte
59 Ion Claudia Andrada Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 00:57:15 Timp 5126 Cod 0 Puncte
60 Berenjuc Andreea Catalina Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 00:58:03 Timp 5124 Cod 0 Puncte
61 Bucur Delia Colegiul "Emil Racovita" 00:59:80 Timp 4538 Cod 0 Puncte
62 Istrate Maria YST Sport Club 01:22:89 Timp 5141 Cod 0 Puncte
63 Ambrozie Ilinca Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2756 Cod 0 Puncte
64 Croitoru Eveline Maria Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4413 Cod 0 Puncte
65 Predoiu Iarina Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4280 Cod 0 Puncte

7. 50 metri bras (7 ani) M

1 Pojar Luca Timex Bucuresti 00:49:98 Timp 4100 Cod 9 Puncte
2 Donisan David Atack Team 00:50:27 Timp 4710 Cod 7 Puncte
3 Cernat Rares Constantin Bucharest Sport Club 00:52:04 Timp 4114 Cod 6 Puncte
4 Ghita Rares Aqua Team 00:52:79 Timp 4207 Cod 5 Puncte
5 Popescu Vlad Stefan Dinamo Bucuresti 00:55:61 Timp 4137 Cod 4 Puncte
6 Udor Eric Christian Dinamo Bucuresti 00:55:72 Timp 4762 Cod 3 Puncte
7 Saidac Alexandru Renovatio S.C. 00:56:03 Timp 4189 Cod 2 Puncte
7 Padure Matei Aqua Sport Citius 00:56:03 Timp 4758 Cod 2 Puncte
8 Pandele Vladimir Aqua Team 00:56:24 Timp 4701 Cod 1 Puncte
9 Vieru Rares Andrei Bucharest Sport Club 00:56:65 Timp 3851 Cod 0 Puncte
10 Dorobantu Luca Atack Team 00:59:73 Timp 4708 Cod 0 Puncte
11 Nicolae Andrei Alexandru Aqua Life 01:00:16 Timp 4672 Cod 0 Puncte
12 Carstina Nicholas Oliver Aqua Sport Citius 01:00:72 Timp 5069 Cod 0 Puncte
13 Trasculescu David Andrei Timex Bucuresti 01:01:12 Timp 4706 Cod 0 Puncte
14 Pintilie Andreas Bucharest Sport Club 01:01:23 Timp 4096 Cod 0 Puncte
15 Slusarenco Alexandru Pescarusul Izvorani 01:01:64 Timp 4138 Cod 0 Puncte
16 Stoica Cezar Aqua Team 01:02:69 Timp 4704 Cod 0 Puncte
17 Capraru Alexandru Stefan Dinamo Bucuresti 01:03:47 Timp 4751 Cod 0 Puncte
18 Filip Andrei Renovatio S.C. 01:04:24 Timp 4133 Cod 0 Puncte
19 Stoicescu Alexandru Arsenie Aqua Sport Citius 01:04:59 Timp 4139 Cod 0 Puncte
20 Luca Vlad Aqua Sport Citius 01:05:42 Timp 5067 Cod 0 Puncte
21 Morjorlic Luca Aqua Sport Citius 01:05:67 Timp 4756 Cod 0 Puncte
22 Chirimeaca Claudiu Bucharest Sport Club 01:07:10 Timp 4720 Cod 0 Puncte
23 Petrescu Andrei Aqua Team 01:07:22 Timp 4702 Cod 0 Puncte
24 Danila Alexandru Aqua Sport Citius 01:08:36 Timp 4132 Cod 0 Puncte
25 Sociu Darius Andrei Aqua Sport Citius 01:08:58 Timp 4761 Cod 0 Puncte
26 Pletoiu Petre Renovatio S.C. 01:08:86 Timp 5081 Cod 0 Puncte
27 Ghelbereu Leonard Mihai Aqua Sport Citius 01:08:94 Timp 4134 Cod 0 Puncte
28 Cojocea Matei Atack Team 01:10:02 Timp 4709 Cod 0 Puncte
29 Ignat Rares Mihai Dinamo Bucuresti 01:10:79 Timp 4754 Cod 0 Puncte
30 Pirlogea Rares Teodor Dinamo Bucuresti 01:11:16 Timp 4759 Cod 0 Puncte
31 Ivana Tudor Ciprian Aqua Team 01:11:79 Timp 4160 Cod 0 Puncte
32 Zsigmond Darius Valentin Dinamo Bucuresti 01:12:98 Timp 5017 Cod 0 Puncte
33 Vlasceanu Razvan Renovatio S.C. 01:15:82 Timp 3869 Cod 0 Puncte
34 Gerlan Matei Sebastian Aqua Sport Citius 01:18:80 Timp 4752 Cod 0 Puncte
35 Prodan Matei Aqua Team 01:19:60 Timp 4703 Cod 0 Puncte
36 Panita Luca Aqua Sport Citius 01:19:68 Timp 5065 Cod 0 Puncte
37 Simion Stefan Adrian Aqua Sport Citius 01:20:28 Timp 5156 Cod 0 Puncte
38 Teodorescu Rayan Pescarusul Izvorani 01:23:44 Timp 5059 Cod 0 Puncte
39 Mateescu Ionut Pescarusul Izvorani 01:24:78 Timp 5060 Cod 0 Puncte
40 Miutu Matei Aqua Sport Citius 01:26:33 Timp 5066 Cod 0 Puncte
41 Petrea Tudor Bucharest Sport Club 01:26:40 Timp 4175 Cod 0 Puncte
42 Chihaia Tudor Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 5080 Cod 0 Puncte
43 Lazaroiu Cristian Steaua CSA 99:99:99 Timp 5160 Cod 0 Puncte
44 Piciorus Alexandru Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 5159 Cod 0 Puncte
45 Geamanu David Rafael Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4112 Cod 0 Puncte
46 Tacneanu Luca Aqua Team 99:99:99 Timp 4210 Cod 0 Puncte
47 Ivascu Tudor Stefan Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4755 Cod 0 Puncte
48 Nicolau Robert Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4136 Cod 0 Puncte
49 Radu Andrei Aqua Team 99:99:99 Timp 4209 Cod 0 Puncte
50 Pintiala Dragos CSS Dinamo 99:99:99 Timp 5162 Cod 0 Puncte

8. 50 metri bras (8 ani) M

1 Blejan Ianis Bucharest Sport Club 00:43:38 Timp 3421 Cod 9 Puncte
2 Balaci Bogdan Renovatio S.C. 00:46:49 Timp 4193 Cod 7 Puncte
3 Tataru Stefan Costin Aqua Team 00:47:31 Timp 3411 Cod 6 Puncte
4 Mija Radu Aqua Team 00:47:76 Timp 4202 Cod 5 Puncte
5 Ciobanu Mihai Aqua Life 00:48:25 Timp 4094 Cod 4 Puncte
6 Georgescu Paun Gabriel Aqua Team 00:48:76 Timp 4200 Cod 3 Puncte
7 Danu David Aqua Team 00:49:78 Timp 3350 Cod 2 Puncte
8 Stan Andrei Aqua Sport Citius 00:50:59 Timp 3822 Cod 1 Puncte
9 Ion Flavius Bucharest Sport Club 00:51:56 Timp 3882 Cod 0 Puncte
10 Ciobanu Gabriel Aqua Life 00:51:78 Timp 4095 Cod 0 Puncte
11 Vochin Andrei Dinamo Bucuresti 00:51:84 Timp 4644 Cod 0 Puncte
12 Samson Albert Aqua Team 00:52:32 Timp 4556 Cod 0 Puncte
13 Ghenu Andrei Aqua Life 00:52:72 Timp 4398 Cod 0 Puncte
14 Scortea Pavel Aqua Team 00:52:92 Timp 3410 Cod 0 Puncte
15 Rosu Rares Aqua Life 00:53:03 Timp 4090 Cod 0 Puncte
16 Celea Cristian Alexandru Skills Sports 2009 00:53:44 Timp 3351 Cod 0 Puncte
17 Dica Sebastian Steaua CSA 00:53:80 Timp 4554 Cod 0 Puncte
18 Oh Cristian Aqua Life 00:54:69 Timp 3368 Cod 0 Puncte
19 Barbieru Erik Nicolas Ionut Aqua Sport Citius 00:54:88 Timp 3364 Cod 0 Puncte
20 Tatulea Rares Aqua Life 00:54:89 Timp 4408 Cod 0 Puncte
21 Mercan Andrei Stefan Aqua Sport Citius 00:55:50 Timp 3429 Cod 0 Puncte
22 Barbu Razvan Stefan Aqua Sport Citius 00:55:98 Timp 4120 Cod 0 Puncte
23 Nae Gabriel Aqua Life 00:56:48 Timp 3427 Cod 0 Puncte
24 Bacalu Eduard Aqua Team 00:56:55 Timp 3434 Cod 0 Puncte
25 Bildea Stefan Claudiu Aqua Sport Citius 00:56:58 Timp 4121 Cod 0 Puncte
26 Abboud Youssef Bucharest Sport Club 00:56:68 Timp 3422 Cod 0 Puncte
27 Tarata-Andrei David Alexandru Aqua Sport Citius 00:56:69 Timp 3824 Cod 0 Puncte
28 Giza Matei Renovatio S.C. 00:57:13 Timp 3360 Cod 0 Puncte
29 Parvu Iustin Cristian Aqua Sport Citius 00:57:51 Timp 3823 Cod 0 Puncte
30 Baciu Gabriel Aqua Sport Citius 00:57:70 Timp 4406 Cod 0 Puncte
31 Gavrila Petru CSS 2 Bucuresti 00:58:41 Timp 4634 Cod 0 Puncte
32 Gheorghita Andrei Virgil Steaua CSA 00:59:06 Timp 4565 Cod 0 Puncte
33 Sendroiu Toma Alexandru Performer 00:59:15 Timp 4493 Cod 0 Puncte
34 Draghici Eric Ionut Bucharest Sport Club 00:59:44 Timp 4365 Cod 0 Puncte
35 Uceanu Daniel Steaua CSA 01:00:54 Timp 4555 Cod 0 Puncte
36 Teja Marian Andrei CSS 2 Bucuresti 01:00:86 Timp 4633 Cod 0 Puncte
37 Oprea Tudor Andrei Aqua Sport Citius 01:01:68 Timp 4571 Cod 0 Puncte
38 Ciocanaru Antonio Alexandru Aqua Life 01:02:02 Timp 3775 Cod 0 Puncte
39 Cristea Stefan Aqua Life 01:03:28 Timp 3773 Cod 0 Puncte
40 Craciun Mircea Alexandru Timex Bucuresti 01:03:78 Timp 5039 Cod 0 Puncte
41 Andrei Mihai Pescarusul Izvorani 01:04:01 Timp 4420 Cod 0 Puncte
42 Rosu Stefan Timex Bucuresti 01:05:26 Timp 5139 Cod 0 Puncte
43 Zaharia Timon Alexandru Aqua Sport Citius 01:05:30 Timp 3370 Cod 0 Puncte
44 Lacatusu Luca Aqua Team 01:05:99 Timp 5145 Cod 0 Puncte
45 Dumitrica Octav Timex Bucuresti 01:07:15 Timp 4107 Cod 0 Puncte
46 Nebunoiu Radu Aqua Team 01:07:37 Timp 4375 Cod 0 Puncte
47 Prodan Nicholas Performer 01:07:54 Timp 5074 Cod 0 Puncte
48 Cristescu Stefan Aqua Sport Citius 01:07:64 Timp 3366 Cod 0 Puncte
49 Tinca Eduard Steaua CSA 01:07:98 Timp 5077 Cod 0 Puncte
50 Melnic Rares Aqua Team 01:08:57 Timp 4201 Cod 0 Puncte
51 Dinu Cristian Timex Bucuresti 01:09:12 Timp 4229 Cod 0 Puncte
52 Margarit Matei Pescarusul Izvorani 01:10:96 Timp 3871 Cod 0 Puncte
53 Nati Ianis Renovatio S.C. 01:13:99 Timp 5083 Cod 0 Puncte
54 Cinca Alexandru Aqua Life 01:15:22 Timp 5035 Cod 0 Puncte
55 Manita Eduard Aqua Life 01:15:88 Timp 4568 Cod 0 Puncte
56 Bazgan Matei Andrei Aqua Life 01:17:71 Timp 4187 Cod 0 Puncte
57 Bratu Octavian Aqua Team 01:18:30 Timp 3423 Cod 0 Puncte
58 Petrache David CSS Dinamo 01:18:87 Timp 5161 Cod 0 Puncte
59 Serban Eduard Renovatio S.C. 01:18:97 Timp 5086 Cod 0 Puncte
60 Vaduva Alexandru Renovatio S.C. 01:21:05 Timp 5087 Cod 0 Puncte
61 Radu David Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 5084 Cod 0 Puncte
62 Stan Alexandru CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 5130 Cod 0 Puncte
63 Raceanu Erik Stefan Andrei Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 5064 Cod 0 Puncte
64 Gurdis Andrei Atack Team 99:99:99 Timp 3349 Cod 0 Puncte
65 Sandu Razvan Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4874 Cod 0 Puncte
66 Nicolae Darius Timex Bucuresti 99:99:99 Timp 4101 Cod 0 Puncte
67 Rotaru Andrei Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4421 Cod 0 Puncte
68 Scarlat Albert Florian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4182 Cod 0 Puncte
69 Stanciu Stefan Ioan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4116 Cod 0 Puncte
70 Orezeanu Luca Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4569 Cod 0 Puncte
71 Stan Stefan Aqua Life 99:99:99 Timp 4091 Cod 0 Puncte
72 Paduraru Luca Steaua CSA 99:99:99 Timp 4626 Cod 0 Puncte
73 Panait Andrei Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3867 Cod 0 Puncte
74 Facci David Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3267 Cod 0 Puncte
75 Baranga Stefan CSS Dinamo 99:99:99 Timp 4665 Cod 0 Puncte
76 Constantin Pavel Cristian Steaua CSA 99:99:99 Timp 4870 Cod 0 Puncte
77 Virsa David Aqua Team 99:99:99 Timp 4376 Cod 0 Puncte

9. 50 metri bras (9 ani) M

1 Gaman Alexandru Ioan Dinamo Bucuresti 00:41:94 Timp 2713 Cod 9 Puncte
2 Urzica Andrei Aqua Team 00:42:02 Timp 3405 Cod 7 Puncte
3 Ivanof Alexandru Bogdan Aqua Sport Citius 00:42:25 Timp 3171 Cod 6 Puncte
4 Giuroiu Daniel Teodor Dinamo Bucuresti 00:42:41 Timp 2710 Cod 5 Puncte
5 Chirita Petru Renovatio S.C. 00:42:86 Timp 2987 Cod 4 Puncte
6 Sararu Vlad Steaua CSA 00:44:70 Timp 3347 Cod 3 Puncte
7 Danu Alexandru Aqua Team 00:44:83 Timp 2754 Cod 2 Puncte
8 Radu Andrei Ionut Aqua Sport Citius 00:45:18 Timp 3827 Cod 1 Puncte
9 Tanase Catalin Andrei Bucharest Sport Club 00:45:49 Timp 2750 Cod 0 Puncte
10 Rotaru Petru Aqua Life 00:46:87 Timp 4395 Cod 0 Puncte
11 Alexandrescu Radu Cristian Bucharest Sport Club 00:47:11 Timp 3142 Cod 0 Puncte
12 Apostol Petru Aqua Sport Citius 00:47:20 Timp 3170 Cod 0 Puncte
13 Avakian Karen Aqua Sport Citius 00:47:31 Timp 2726 Cod 0 Puncte
14 Duica Tudor Dinamo Bucuresti 00:47:38 Timp 3346 Cod 0 Puncte
15 Dragota Adrian Cristian Bucharest Sport Club 00:47:84 Timp 2747 Cod 0 Puncte
16 Iordache Tudor Andrei Aqua Sport Citius 00:48:37 Timp 4401 Cod 0 Puncte
17 Aldea Gabriel Aqua Team 00:48:60 Timp 3049 Cod 0 Puncte
18 Lupusoru Vlad Aqua Team 00:48:64 Timp 3946 Cod 0 Puncte
19 Stoica David Alexandru Aqua Sport Citius 00:49:05 Timp 3169 Cod 0 Puncte
20 Andrian Andrei Cozmin Renovatio S.C. 00:49:17 Timp 3200 Cod 0 Puncte
21 Campeanu Bogdan Andrei Aqua Sport Citius 00:49:20 Timp 2960 Cod 0 Puncte
22 Petrisor Alexandru Dinamo Bucuresti 00:49:42 Timp 2716 Cod 0 Puncte
23 Micu Tudor Aqua Sport Citius 00:49:63 Timp 4403 Cod 0 Puncte
24 Badita Radu Nicolae Dinamo Bucuresti 00:50:35 Timp 4523 Cod 0 Puncte
25 Musat Darius Andrei Aqua Sport Citius 00:50:36 Timp 3172 Cod 0 Puncte
26 Neacsu Matei Cristian Renovatio S.C. 00:51:34 Timp 3358 Cod 0 Puncte
27 Iaschiu Stefan Aqua Team 00:51:44 Timp 2697 Cod 0 Puncte
28 Boboc David Aqua Life 00:52:66 Timp 4005 Cod 0 Puncte
29 Slave Robert George Aqua Sport Citius 00:52:67 Timp 3993 Cod 0 Puncte
30 Misirgic Andrei Atack Team 00:52:77 Timp 2755 Cod 0 Puncte
31 Istrate Mihai Erik Aqua Sport Citius 00:53:17 Timp 2962 Cod 0 Puncte
32 Dumitrescu Matei Gabriel Bucharest Sport Club 00:53:27 Timp 2749 Cod 0 Puncte
33 Onea David Colegiul "Emil Racovita" 00:53:60 Timp 4544 Cod 0 Puncte
34 Tanase Rares Ioan Aqua Sport Citius 00:54:00 Timp 3830 Cod 0 Puncte
35 Olteanu Matei Aqua Team 00:54:30 Timp 5149 Cod 0 Puncte
36 Draghia Albert Colegiul "Emil Racovita" 00:54:34 Timp 3014 Cod 0 Puncte
37 Robu Mihai Aqua Sport Citius 00:54:55 Timp 3239 Cod 0 Puncte
38 Biclineru Bogdan Renovatio S.C. 00:54:92 Timp 3167 Cod 0 Puncte
39 Constantin David Gabriel Aqua Sport Citius 00:55:07 Timp 3992 Cod 0 Puncte
40 Iordache Vlad Aqua Team 00:55:30 Timp 3050 Cod 0 Puncte
41 Marasescu Denis Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:55:32 Timp 3976 Cod 0 Puncte
42 Judet Toni Andrei Dinamo Bucuresti 00:55:59 Timp 3344 Cod 0 Puncte
43 Blejan Mihnea Tudor Bucharest Sport Club 00:55:74 Timp 3431 Cod 0 Puncte
44 State Matei Aqua Team 00:55:76 Timp 5004 Cod 0 Puncte
45 Panait Radu Aqua Team 00:55:77 Timp 4263 Cod 0 Puncte
46 Duta Eduard Nicolas Aqua Sport Citius 00:56:55 Timp 3235 Cod 0 Puncte
47 Penciu David Ioan Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 00:56:74 Timp 3857 Cod 0 Puncte
48 Manea Denis Nicholas Bucharest Sport Club 00:57:05 Timp 3430 Cod 0 Puncte
49 Sava Alexandru Aqua Team 00:58:03 Timp 4003 Cod 0 Puncte
50 Stefan Mihai Catalin Renovatio S.C. 00:58:27 Timp 4426 Cod 0 Puncte
51 Spiridon Daren Andrei Aqua Life 00:59:06 Timp 3781 Cod 0 Puncte
52 Maschiu Matteo Florian Renovatio S.C. 00:59:18 Timp 4835 Cod 0 Puncte
53 Dinu Eric Tudor Aqua Sport Citius 00:59:18 Timp 3829 Cod 0 Puncte
54 Duta David Colegiul "Emil Racovita" 00:59:24 Timp 4650 Cod 0 Puncte
55 Lixandru David Aqua Life 00:59:58 Timp 4521 Cod 0 Puncte
56 Tudor Mihnea Andrei Aqua Sport Citius 00:59:75 Timp 4667 Cod 0 Puncte
57 Panait Alexandru Aqua Team 00:59:80 Timp 3236 Cod 0 Puncte
58 Popescu Darius George Colegiul "Emil Racovita" 01:00:00 Timp 2707 Cod 0 Puncte
59 Dorcea Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:00:67 Timp 4541 Cod 0 Puncte
60 Chiriac Ianis Aqua Team 01:00:74 Timp 5150 Cod 0 Puncte
61 Hantulie Mihai Aqua Team 01:00:80 Timp 4238 Cod 0 Puncte
62 Marinescu Matei Bucharest Sport Club 01:00:81 Timp 2719 Cod 0 Puncte
63 Bezer Bogdan Aqua Life 01:01:20 Timp 4991 Cod 0 Puncte
64 Percea Tudor Renovatio S.C. 01:01:44 Timp 3964 Cod 0 Puncte
65 Unchiasu Victor Alexandru Dinamo Bucuresti 01:01:63 Timp 4388 Cod 0 Puncte
66 Dumitru Andrei Aqua Life 01:04:89 Timp 4833 Cod 0 Puncte
67 Tornea David Andrei Aqua Sport Citius 01:05:53 Timp 3828 Cod 0 Puncte
68 Baricz Stefan Renovatio S.C. 01:05:63 Timp 4648 Cod 0 Puncte
69 Ursascu David Andrei CSS 2 Bucuresti 01:06:62 Timp 4630 Cod 0 Puncte
70 Gabor Mihnea Aqua Sport Citius 01:09:19 Timp 4304 Cod 0 Puncte
71