Rezultatele finale pentru Concurs Poliatlon cadeti 12-14 ani, Faza Municipala, Editia 2017

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 metri liber (12 - 14 ani) B

1 Popovici David Aqua Team 00:56:63 Timp 1396 Cod 9 Puncte
2 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 01:00:00 Timp A0325 Cod 7 Puncte
3 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 01:00:13 Timp 1688 Cod 6 Puncte
4 Kokkinakis Vasileios Steaua CSA 01:00:75 Timp A0384 Cod 5 Puncte
5 Peter Arthur Cristian Aqua Team 01:01:44 Timp 1732 Cod 4 Puncte
6 Rosu Patrick Steaua CSA 01:01:78 Timp A1125 Cod 3 Puncte
7 Turta Andrei Steaua CSA 01:01:82 Timp 1419 Cod 2 Puncte
8 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 01:01:85 Timp 1519 Cod 1 Puncte
9 Borangel Emanuel George Colegiul "Emil Racovita" 01:01:85 Timp 1364 Cod 0 Puncte
10 Stoltz Markus Renovatio S.C. 01:02:06 Timp A0566 Cod 0 Puncte
11 Stancu Vlad Stefan Aqua Team 01:02:14 Timp A0829 Cod 0 Puncte
12 Morariu Luca Ioan Bucharest Sport Club 01:02:30 Timp A0296 Cod 0 Puncte
13 Nicola Madalin Ionut Aqua Team 01:02:47 Timp A0790 Cod 0 Puncte
14 Bogdan Matei Aqua Team 01:02:54 Timp 2848 Cod 0 Puncte
15 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 01:02:56 Timp A0398 Cod 0 Puncte
16 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 01:03:03 Timp A0278 Cod 0 Puncte
17 Lapadat Cristian Aqua Team 01:03:05 Timp A0274 Cod 0 Puncte
18 Pandele Alexandru Edward Aqua Team 01:03:10 Timp A1124 Cod 0 Puncte
19 Anghel Darius Costin Bucharest Sport Club 01:03:58 Timp A0277 Cod 0 Puncte
20 Ghile Dragos Steaua CSA 01:03:65 Timp 1634 Cod 0 Puncte
21 Preda Luca Ioan Bucharest Sport Club 01:03:66 Timp A1127 Cod 0 Puncte
22 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 01:03:73 Timp A0280 Cod 0 Puncte
23 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 01:04:22 Timp A0725 Cod 0 Puncte
24 Andron Teodor Pescarusul Izvorani 01:04:49 Timp 3926 Cod 0 Puncte
25 Melianu Nicolae Cristian Steaua CSA 01:04:90 Timp 2036 Cod 0 Puncte
26 Nataprazu Luca Mihai Aqua Team 01:04:91 Timp A0272 Cod 0 Puncte
27 Gherghel Vlad Cristian Aqua Team 01:05:00 Timp A0722 Cod 0 Puncte
28 Mihai David Bucharest Sport Club 01:05:30 Timp 2503 Cod 0 Puncte
29 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 01:05:47 Timp A0729 Cod 0 Puncte
30 Dandareanu Alexandru Bucharest Sport Club 01:05:80 Timp 3561 Cod 0 Puncte
31 Petrache Darius Aqua Team 01:06:03 Timp 1641 Cod 0 Puncte
32 Dobre Daniel Gabriel Bucharest Sport Club 01:06:05 Timp A0551 Cod 0 Puncte
33 Uleia Stefan Ovidiu Pescarusul Izvorani 01:06:18 Timp 1449 Cod 0 Puncte
34 Costache Alexandru Gabriel Bucharest Sport Club 01:06:33 Timp 1306 Cod 0 Puncte
35 Niculae Alexei Aqua Team 01:07:19 Timp 2266 Cod 0 Puncte
36 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 01:07:20 Timp A0604 Cod 0 Puncte
37 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 01:07:25 Timp A0605 Cod 0 Puncte
38 Andronic Ionut Adrian Aqua Sport Citius 01:07:30 Timp 1308 Cod 0 Puncte
39 Tanase Daniel Vasile Steaua CSA 01:07:31 Timp 4029 Cod 0 Puncte
40 Dragu Filip Sebastian Aqua Sport Citius 01:07:53 Timp 2589 Cod 0 Puncte
41 Harsulescu Mihai Aqua Team 01:07:67 Timp 1413 Cod 0 Puncte
42 Mares Dominique Gabriel Steaua CSA 01:07:88 Timp 2404 Cod 0 Puncte
43 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 01:07:90 Timp A0564 Cod 0 Puncte
44 Tengher Alexandru Aqua Team 01:07:92 Timp 2331 Cod 0 Puncte
45 Bruma Razvan Cristian Steaua CSA 01:08:05 Timp 1320 Cod 0 Puncte
46 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 01:08:94 Timp 1651 Cod 0 Puncte
47 Dumitru Mario Eduard Bucharest Sport Club 01:09:16 Timp 2505 Cod 0 Puncte
48 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 01:09:29 Timp 1899 Cod 0 Puncte
49 Lazar Andrei Steaua CSA 01:09:45 Timp 1844 Cod 0 Puncte
50 Onea Aris Cristian Antonio Colegiul "Emil Racovita" 01:09:52 Timp 1891 Cod 0 Puncte
51 Baicu Angelo Patrick Cosmin Bucharest Sport Club 01:09:54 Timp 3025 Cod 0 Puncte
52 Puiu Dragos Ioan Steaua CSA 01:12:12 Timp 2403 Cod 0 Puncte
53 Ghelbereu Eduard Aqua Sport Citius 01:12:29 Timp 3541 Cod 0 Puncte
54 Mitran Daniel Cristian Steaua CSA 01:12:56 Timp A0623 Cod 0 Puncte
55 Vasile Nicolas Daniel Colegiul "Emil Racovita" 01:12:82 Timp 2020 Cod 0 Puncte
56 Mincu Andrei Steaua CSA 01:12:96 Timp 3535 Cod 0 Puncte
57 Cam Stefan Bucharest Sport Club 01:13:96 Timp 4878 Cod 0 Puncte
58 Malus Cristian Ionut Aqua Sport Citius 01:14:04 Timp 1251 Cod 0 Puncte
59 Bujor Stefan Aqua Sport Citius 01:14:63 Timp 2489 Cod 0 Puncte
60 Ursu Tudor Nicolae Aqua Team 01:14:96 Timp 2267 Cod 0 Puncte
61 Cornaciu Stefan Aqua Team 01:15:14 Timp 2075 Cod 0 Puncte
62 Dumitrescu Vladimir Aqua Sport Citius 01:15:86 Timp 2588 Cod 0 Puncte
63 Balaci Alexandru Renovatio S.C. 01:16:44 Timp 3938 Cod 0 Puncte
64 Matei Mihnea Eduard Dinamo Bucuresti 01:17:30 Timp 4024 Cod 0 Puncte
65 Baluta Mihnea Bucharest Sport Club 01:17:53 Timp 3560 Cod 0 Puncte
66 Miuta Enea Rares Alexandru Obswim 01:17:71 Timp 2841 Cod 0 Puncte
67 Mindroc Marius Razvan Colegiul "Emil Racovita" 01:18:39 Timp 2018 Cod 0 Puncte
68 Dorobantu Albu Denis Florian Colegiul "Emil Racovita" 01:18:64 Timp 2072 Cod 0 Puncte
69 Luca Alexandru Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:20:83 Timp 2167 Cod 0 Puncte
70 Cretu Catalin Stefan Florin Colegiul "Emil Racovita" 01:24:31 Timp 2014 Cod 0 Puncte
71 Serban Nicolae Cristian CSS 2 Bucuresti 01:26:10 Timp 4961 Cod 0 Puncte
72 Toma David Andrei Aqua Sport Citius 01:31:36 Timp 1704 Cod 0 Puncte
73 Gogoncea Alexandru Georgian CSS 2 Bucuresti 01:36:31 Timp 5121 Cod 0 Puncte
74 Ionescu George Calin CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 2543 Cod 0 Puncte
75 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1703 Cod 0 Puncte
76 Ionescu Andrei CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 4962 Cod 0 Puncte
77 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1730 Cod 0 Puncte

2. 100 metri liber (12 - 13 ani) F

1 Ioana Daria Maria Aqua Team 01:03:25 Timp 1300 Cod 9 Puncte
2 Marin Ioana Aqua Team 01:04:53 Timp 1524 Cod 7 Puncte
3 Gorecki Andra Aqua Team 01:05:06 Timp 2295 Cod 6 Puncte
4 Zorzoliu Miruna Renovatio S.C. 01:05:26 Timp A0787 Cod 5 Puncte
5 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 01:05:74 Timp A0822 Cod 4 Puncte
6 Constantin Diana Steaua CSA 01:05:80 Timp A0528 Cod 3 Puncte
7 Curcan Alexandra Aqua Team 01:05:87 Timp 2956 Cod 2 Puncte
8 Ivan Sara Natalie CSS Dinamo 01:06:06 Timp A1010 Cod 1 Puncte
9 Iorga Andreea Steaua CSA 01:06:67 Timp 3536 Cod 0 Puncte
10 Coman Corina Ioana Steaua CSA 01:06:83 Timp 1778 Cod 0 Puncte
11 Serman Ioana Alexandra Bucharest Sport Club 01:07:37 Timp A0543 Cod 0 Puncte
12 Petrache Maria Aqua Team 01:07:40 Timp 2288 Cod 0 Puncte
13 Dumitrescu Cristina Steaua CSA 01:08:65 Timp A0342 Cod 0 Puncte
14 Drog Maria-Bianca Bucharest Sport Club 01:08:89 Timp 2636 Cod 0 Puncte
15 Dumitru Anissia Renovatio S.C. 01:08:99 Timp 2628 Cod 0 Puncte
16 Constantin Denisa Francesca Aqua Sport Citius 01:09:23 Timp 2485 Cod 0 Puncte
17 Oprea Ana Maria Aqua Sport Citius 01:09:59 Timp 2106 Cod 0 Puncte
18 Ionita Carmen Ana Maria Pescarusul Izvorani 01:10:04 Timp 2917 Cod 0 Puncte
19 Badea Bianca Aqua Sport Citius 01:10:37 Timp 2953 Cod 0 Puncte
20 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 01:10:54 Timp 1390 Cod 0 Puncte
21 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 01:10:61 Timp A0343 Cod 0 Puncte
22 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 01:10:64 Timp 1752 Cod 0 Puncte
23 Olteanu Alexia Aqua Team 01:10:67 Timp 2217 Cod 0 Puncte
24 Gomoi Ioana Teodora Steaua CSA 01:10:68 Timp A0236 Cod 0 Puncte
25 Tudorescu Ioana Steaua CSA 01:10:90 Timp 1850 Cod 0 Puncte
26 Tarabega Anca Maria Bucharest Sport Club 01:11:24 Timp 1379 Cod 0 Puncte
27 Ciobanu Cristiana Steaua CSA 01:11:32 Timp 2470 Cod 0 Puncte
28 Besenyei Ana Bucharest Sport Club 01:11:86 Timp 4479 Cod 0 Puncte
29 Mocanu Stefania Aqua Sport Citius 01:12:08 Timp 3539 Cod 0 Puncte
30 Belghiru Alexia Lorena Bucharest Sport Club 01:13:35 Timp 1315 Cod 0 Puncte
31 Duta Izabela Aqua Sport Citius 01:13:35 Timp 2958 Cod 0 Puncte
32 Ilisei Erica Steaua CSA 01:14:50 Timp 3316 Cod 0 Puncte
33 Cotruta Smaranda Maria Pescarusul Izvorani 01:14:76 Timp 1689 Cod 0 Puncte
34 Baciuca Cristina Ramona Colegiul "Emil Racovita" 01:16:63 Timp 1894 Cod 0 Puncte
35 Grigorescu Thea Steaua CSA 01:17:53 Timp 1905 Cod 0 Puncte
36 Banescu Bianca Steaua CSA 01:17:54 Timp 1441 Cod 0 Puncte
37 Bancila Mara Bucharest Sport Club 01:17:69 Timp A0802 Cod 0 Puncte
38 Zamfir Alexandra Dinamo Bucuresti 01:18:68 Timp 4056 Cod 0 Puncte
39 Marchidanu Ana Maria Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:19:31 Timp 2060 Cod 0 Puncte
40 Solomon Ioana Aqua Team 01:20:73 Timp 1884 Cod 0 Puncte
41 Jascau Alessia CSS 2 Bucuresti 01:21:06 Timp 5123 Cod 0 Puncte
42 Negut Alina Pescarusul Izvorani 01:27:02 Timp 4345 Cod 0 Puncte
43 Olteanu Karina Maria CSS 2 Bucuresti 01:44:90 Timp 5122 Cod 0 Puncte
44 Stanica Maria Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 1705 Cod 0 Puncte
45 Pausescu Daniela Obswim 99:99:99 Timp 3909 Cod 0 Puncte

3. 200 metri mixt (12 - 14 ani) B

1 Lapadat Cristian Aqua Team 02:26:51 Timp A0274 Cod 9 Puncte
2 Stoltz Markus Renovatio S.C. 02:27:23 Timp A0566 Cod 7 Puncte
3 Doltu Mihai Cosmin Dinamo Bucuresti 02:27:77 Timp A0385 Cod 6 Puncte
4 Pandele Alexandru Edward Aqua Team 02:28:13 Timp A1124 Cod 5 Puncte
5 Nicola Madalin Ionut Aqua Team 02:28:31 Timp A0790 Cod 4 Puncte
6 Kokkinakis Vasileios Steaua CSA 02:29:77 Timp A0384 Cod 3 Puncte
7 Anghel Darius Costin Bucharest Sport Club 02:30:52 Timp A0277 Cod 2 Puncte
8 Turta Andrei Steaua CSA 02:30:79 Timp 1419 Cod 1 Puncte
9 Morariu Luca Ioan Bucharest Sport Club 02:33:12 Timp A0296 Cod 0 Puncte
10 Stancu Vlad Stefan Aqua Team 02:33:17 Timp A0829 Cod 0 Puncte
11 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 02:33:49 Timp A0325 Cod 0 Puncte
12 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 02:33:70 Timp A0278 Cod 0 Puncte
13 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 02:34:88 Timp A0398 Cod 0 Puncte
14 Ghile Dragos Steaua CSA 02:36:27 Timp 1634 Cod 0 Puncte
15 Peter Arthur Cristian Aqua Team 02:36:37 Timp 1732 Cod 0 Puncte
16 Petrache Darius Aqua Team 02:36:52 Timp 1641 Cod 0 Puncte
17 Niculae Alexei Aqua Team 02:36:72 Timp 2266 Cod 0 Puncte
18 Bogdan Matei Aqua Team 02:36:84 Timp 2848 Cod 0 Puncte
19 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 02:37:03 Timp 1688 Cod 0 Puncte
20 Nataprazu Luca Mihai Aqua Team 02:39:24 Timp A0272 Cod 0 Puncte
21 Preda Luca Ioan Bucharest Sport Club 02:40:96 Timp A1127 Cod 0 Puncte
22 Mihai David Bucharest Sport Club 02:41:61 Timp 2503 Cod 0 Puncte
23 Tengher Alexandru Aqua Team 02:41:78 Timp 2331 Cod 0 Puncte
24 Andron Teodor Pescarusul Izvorani 02:42:06 Timp 3926 Cod 0 Puncte
25 Gherghel Vlad Cristian Aqua Team 02:42:44 Timp A0722 Cod 0 Puncte
26 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 02:43:03 Timp A0605 Cod 0 Puncte
27 Melianu Nicolae Cristian Steaua CSA 02:43:27 Timp 2036 Cod 0 Puncte
28 Borangel Emanuel George Colegiul "Emil Racovita" 02:43:31 Timp 1364 Cod 0 Puncte
29 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 02:43:49 Timp A0729 Cod 0 Puncte
30 Harsulescu Mihai Aqua Team 02:43:60 Timp 1413 Cod 0 Puncte
31 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 02:43:93 Timp A0604 Cod 0 Puncte
32 Uleia Stefan Ovidiu Pescarusul Izvorani 02:44:15 Timp 1449 Cod 0 Puncte
33 Dragu Filip Sebastian Aqua Sport Citius 02:44:15 Timp 2589 Cod 0 Puncte
34 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 02:44:99 Timp 1519 Cod 0 Puncte
35 Tanase Daniel Vasile Steaua CSA 02:46:55 Timp 4029 Cod 0 Puncte
36 Andronic Ionut Adrian Aqua Sport Citius 02:47:23 Timp 1308 Cod 0 Puncte
37 Dandareanu Alexandru Bucharest Sport Club 02:47:47 Timp 3561 Cod 0 Puncte
38 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 02:47:47 Timp A0280 Cod 0 Puncte
39 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 02:48:88 Timp 1899 Cod 0 Puncte
40 Dobre Daniel Gabriel Bucharest Sport Club 02:49:17 Timp A0551 Cod 0 Puncte
41 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 02:49:42 Timp A0564 Cod 0 Puncte
42 Teodoru Luca Dinamo Bucuresti 02:50:11 Timp 2558 Cod 0 Puncte
43 Ursu Tudor Nicolae Aqua Team 02:51:14 Timp 2267 Cod 0 Puncte
44 Lazar Andrei Steaua CSA 02:54:59 Timp 1844 Cod 0 Puncte
45 Dumitru Mario Eduard Bucharest Sport Club 02:54:71 Timp 2505 Cod 0 Puncte
46 Baicu Angelo Patrick Cosmin Bucharest Sport Club 02:55:23 Timp 3025 Cod 0 Puncte
47 Vlasceanu Antonio Atack Team 02:55:40 Timp 1491 Cod 0 Puncte
48 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 02:55:74 Timp 1651 Cod 0 Puncte
49 Onea Aris Cristian Antonio Colegiul "Emil Racovita" 02:55:96 Timp 1891 Cod 0 Puncte
50 Costache Alexandru Gabriel Bucharest Sport Club 02:56:05 Timp 1306 Cod 0 Puncte
51 Cornaciu Stefan Aqua Team 02:57:37 Timp 2075 Cod 0 Puncte
52 Ghelbereu Eduard Aqua Sport Citius 03:00:56 Timp 3541 Cod 0 Puncte
53 Malus Cristian Ionut Aqua Sport Citius 03:00:84 Timp 1251 Cod 0 Puncte
54 Vasile Nicolas Daniel Colegiul "Emil Racovita" 03:03:42 Timp 2020 Cod 0 Puncte
55 Mindroc Marius Razvan Colegiul "Emil Racovita" 03:04:19 Timp 2018 Cod 0 Puncte
56 Ionescu Andrei CSS 2 Bucuresti 03:04:76 Timp 4962 Cod 0 Puncte
57 Luca Alexandru Mihai Colegiul "Emil Racovita" 03:05:97 Timp 2167 Cod 0 Puncte
58 Bujor Stefan Aqua Sport Citius 03:06:34 Timp 2489 Cod 0 Puncte
59 Balaci Alexandru Renovatio S.C. 03:09:03 Timp 3938 Cod 0 Puncte
60 Dumitrescu Vladimir Aqua Sport Citius 03:10:28 Timp 2588 Cod 0 Puncte
61 Dorobantu Albu Denis Florian Colegiul "Emil Racovita" 03:15:00 Timp 2072 Cod 0 Puncte
62 Baluta Mihnea Bucharest Sport Club 03:15:12 Timp 3560 Cod 0 Puncte
63 Cretu Catalin Stefan Florin Colegiul "Emil Racovita" 03:19:34 Timp 2014 Cod 0 Puncte
64 Serban Nicolae Cristian CSS 2 Bucuresti 03:33:75 Timp 4961 Cod 0 Puncte
65 Cam Stefan Bucharest Sport Club 03:45:64 Timp 4878 Cod 0 Puncte
66 Gogoncea Alexandru Georgian CSS 2 Bucuresti 03:57:90 Timp 5121 Cod 0 Puncte
67 Popovici David Aqua Team 99:99:99 Timp 1396 Cod 0 Puncte
68 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1730 Cod 0 Puncte
69 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1703 Cod 0 Puncte
70 Toma David Andrei Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 1704 Cod 0 Puncte

4. 200 metri mixt (12 - 13 ani) F

1 Ioana Daria Maria Aqua Team 02:24:65 Timp 1300 Cod 9 Puncte
2 Marin Ioana Aqua Team 02:33:36 Timp 1524 Cod 7 Puncte
3 Gorecki Andra Aqua Team 02:35:40 Timp 2295 Cod 6 Puncte
4 Zorzoliu Miruna Renovatio S.C. 02:37:00 Timp A0787 Cod 5 Puncte
5 Iorga Andreea Steaua CSA 02:43:37 Timp 3536 Cod 4 Puncte
6 Coman Corina Ioana Steaua CSA 02:44:30 Timp 1778 Cod 3 Puncte
7 Curcan Alexandra Aqua Team 02:44:40 Timp 2956 Cod 2 Puncte
8 Olteanu Alexia Aqua Team 02:46:84 Timp 2217 Cod 1 Puncte
9 Serman Ioana Alexandra Bucharest Sport Club 02:47:05 Timp A0543 Cod 0 Puncte
10 Petrache Maria Aqua Team 02:47:20 Timp 2288 Cod 0 Puncte
11 Badea Bianca Aqua Sport Citius 02:47:73 Timp 2953 Cod 0 Puncte
12 Constantin Diana Steaua CSA 02:47:74 Timp A0528 Cod 0 Puncte
13 Tudorescu Ioana Steaua CSA 02:48:69 Timp 1850 Cod 0 Puncte
14 Dumitru Anissia Renovatio S.C. 02:49:61 Timp 2628 Cod 0 Puncte
15 Ionita Carmen Ana Maria Pescarusul Izvorani 02:49:65 Timp 2917 Cod 0 Puncte
16 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 02:50:55 Timp 1390 Cod 0 Puncte
17 Drog Maria-Bianca Bucharest Sport Club 02:50:68 Timp 2636 Cod 0 Puncte
18 Ciobanu Cristiana Steaua CSA 02:51:28 Timp 2470 Cod 0 Puncte
19 Constantin Denisa Francesca Aqua Sport Citius 02:51:68 Timp 2485 Cod 0 Puncte
20 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 02:52:15 Timp 1752 Cod 0 Puncte
21 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 02:53:56 Timp A0343 Cod 0 Puncte
22 Oprea Ana Maria Aqua Sport Citius 02:55:76 Timp 2106 Cod 0 Puncte
23 Cotruta Smaranda Maria Pescarusul Izvorani 02:57:68 Timp 1689 Cod 0 Puncte
24 Tarabega Anca Maria Bucharest Sport Club 02:57:86 Timp 1379 Cod 0 Puncte
25 Duta Izabela Aqua Sport Citius 02:58:18 Timp 2958 Cod 0 Puncte
26 Silisteanu Ecaterina Dinamo Bucuresti 02:59:80 Timp 1346 Cod 0 Puncte
27 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 02:59:92 Timp A0822 Cod 0 Puncte
28 Baciuca Cristina Ramona Colegiul "Emil Racovita" 03:00:00 Timp 1894 Cod 0 Puncte
29 Mocanu Stefania Aqua Sport Citius 03:00:86 Timp 3539 Cod 0 Puncte
30 Gomoi Ioana Teodora Steaua CSA 03:01:51 Timp A0236 Cod 0 Puncte
31 Besenyei Ana Bucharest Sport Club 03:04:01 Timp 4479 Cod 0 Puncte
32 Belghiru Alexia Lorena Bucharest Sport Club 03:06:56 Timp 1315 Cod 0 Puncte
33 Solomon Ioana Aqua Team 03:10:93 Timp 1884 Cod 0 Puncte
34 Marchidanu Ana Maria Andreea Colegiul "Emil Racovita" 03:13:99 Timp 2060 Cod 0 Puncte
35 Bancila Mara Bucharest Sport Club 03:14:45 Timp A0802 Cod 0 Puncte
36 Jascau Alessia CSS 2 Bucuresti 03:31:15 Timp 5123 Cod 0 Puncte
37 Olteanu Karina Maria CSS 2 Bucuresti 04:01:67 Timp 5122 Cod 0 Puncte
38 Stanica Maria Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 1705 Cod 0 Puncte

5. 100 metri bras (12 - 14 ani) B

1 Popovici David Aqua Team 01:16:62 Timp 1396 Cod 9 Puncte
2 Nicola Madalin Ionut Aqua Team 01:17:61 Timp A0790 Cod 7 Puncte
3 Vlasceanu Antonio Atack Team 01:18:53 Timp 1491 Cod 6 Puncte
4 Lapadat Cristian Aqua Team 01:19:40 Timp A0274 Cod 5 Puncte
5 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 01:19:43 Timp A0278 Cod 4 Puncte
6 Petrache Darius Aqua Team 01:19:65 Timp 1641 Cod 3 Puncte
7 Niculae Alexei Aqua Team 01:19:70 Timp 2266 Cod 2 Puncte
8 Stoltz Markus Renovatio S.C. 01:20:59 Timp A0566 Cod 1 Puncte
9 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 01:21:52 Timp A0725 Cod 0 Puncte
10 Gherghel Vlad Cristian Aqua Team 01:22:27 Timp A0722 Cod 0 Puncte
11 Ghile Dragos Steaua CSA 01:22:63 Timp 1634 Cod 0 Puncte
12 Rosu Patrick Steaua CSA 01:22:90 Timp A1125 Cod 0 Puncte
13 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 01:22:92 Timp A0605 Cod 0 Puncte
14 Kokkinakis Vasileios Steaua CSA 01:23:21 Timp A0384 Cod 0 Puncte
15 Dragu Filip Sebastian Aqua Sport Citius 01:23:41 Timp 2589 Cod 0 Puncte
16 Tengher Alexandru Aqua Team 01:23:72 Timp 2331 Cod 0 Puncte
17 Preda Luca Ioan Bucharest Sport Club 01:23:83 Timp A1127 Cod 0 Puncte
18 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 01:24:09 Timp 1688 Cod 0 Puncte
19 Bruma Razvan Cristian Steaua CSA 01:24:68 Timp 1320 Cod 0 Puncte
20 Bogdan Matei Aqua Team 01:25:23 Timp 2848 Cod 0 Puncte
21 Anghel Darius Costin Bucharest Sport Club 01:25:25 Timp A0277 Cod 0 Puncte
22 Morariu Luca Ioan Bucharest Sport Club 01:25:37 Timp A0296 Cod 0 Puncte
23 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 01:25:75 Timp A0604 Cod 0 Puncte
24 Stancu Vlad Stefan Aqua Team 01:26:14 Timp A0829 Cod 0 Puncte
25 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 01:26:66 Timp 1651 Cod 0 Puncte
26 Harsulescu Mihai Aqua Team 01:27:95 Timp 1413 Cod 0 Puncte
27 Dandareanu Alexandru Bucharest Sport Club 01:28:19 Timp 3561 Cod 0 Puncte
28 Mihai David Bucharest Sport Club 01:29:07 Timp 2503 Cod 0 Puncte
29 Borangel Emanuel George Colegiul "Emil Racovita" 01:29:08 Timp 1364 Cod 0 Puncte
30 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 01:29:54 Timp A0564 Cod 0 Puncte
31 Nataprazu Luca Mihai Aqua Team 01:29:56 Timp A0272 Cod 0 Puncte
32 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 01:29:67 Timp A0729 Cod 0 Puncte
33 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 01:30:12 Timp 1899 Cod 0 Puncte
34 Dobre Daniel Gabriel Bucharest Sport Club 01:30:70 Timp A0551 Cod 0 Puncte
35 Peter Arthur Cristian Aqua Team 01:31:62 Timp 1732 Cod 0 Puncte
36 Cornaciu Stefan Aqua Team 01:32:17 Timp 2075 Cod 0 Puncte
37 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 01:32:59 Timp A0280 Cod 0 Puncte
38 Mindroc Marius Razvan Colegiul "Emil Racovita" 01:32:86 Timp 2018 Cod 0 Puncte
39 Tanase Daniel Vasile Steaua CSA 01:33:22 Timp 4029 Cod 0 Puncte
40 Cam Stefan Bucharest Sport Club 01:34:03 Timp 4878 Cod 0 Puncte
41 Onea Aris Cristian Antonio Colegiul "Emil Racovita" 01:34:24 Timp 1891 Cod 0 Puncte
42 Pandele Alexandru Edward Aqua Team 01:34:44 Timp A1124 Cod 0 Puncte
43 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 01:34:61 Timp 1519 Cod 0 Puncte
44 Costache Alexandru Gabriel Bucharest Sport Club 01:34:77 Timp 1306 Cod 0 Puncte
45 Baicu Angelo Patrick Cosmin Bucharest Sport Club 01:35:03 Timp 3025 Cod 0 Puncte
46 Melianu Nicolae Cristian Steaua CSA 01:35:09 Timp 2036 Cod 0 Puncte
47 Andronic Ionut Adrian Aqua Sport Citius 01:35:90 Timp 1308 Cod 0 Puncte
48 Ursu Tudor Nicolae Aqua Team 01:36:13 Timp 2267 Cod 0 Puncte
49 Mitran Daniel Cristian Steaua CSA 01:36:56 Timp A0623 Cod 0 Puncte
50 Mincu Andrei Steaua CSA 01:36:61 Timp 3535 Cod 0 Puncte
51 Dumitru Mario Eduard Bucharest Sport Club 01:37:09 Timp 2505 Cod 0 Puncte
52 Matei Mihnea Eduard Dinamo Bucuresti 01:39:47 Timp 4024 Cod 0 Puncte
53 Vasile Nicolas Daniel Colegiul "Emil Racovita" 01:39:71 Timp 2020 Cod 0 Puncte
54 Balaci Alexandru Renovatio S.C. 01:40:07 Timp 3938 Cod 0 Puncte
55 Lazar Andrei Steaua CSA 01:41:33 Timp 1844 Cod 0 Puncte
56 Malus Cristian Ionut Aqua Sport Citius 01:41:51 Timp 1251 Cod 0 Puncte
57 Puiu Dragos Ioan Steaua CSA 01:43:14 Timp 2403 Cod 0 Puncte
58 Dumitrescu Vladimir Aqua Sport Citius 01:43:45 Timp 2588 Cod 0 Puncte
59 Ghelbereu Eduard Aqua Sport Citius 01:43:70 Timp 3541 Cod 0 Puncte
60 Baluta Mihnea Bucharest Sport Club 01:45:14 Timp 3560 Cod 0 Puncte
61 Bujor Stefan Aqua Sport Citius 01:47:48 Timp 2489 Cod 0 Puncte
62 Serban Nicolae Cristian CSS 2 Bucuresti 01:48:80 Timp 4961 Cod 0 Puncte
63 Dorobantu Albu Denis Florian Colegiul "Emil Racovita" 01:51:16 Timp 2072 Cod 0 Puncte
64 Cretu Catalin Stefan Florin Colegiul "Emil Racovita" 01:58:98 Timp 2014 Cod 0 Puncte
65 Gogoncea Alexandru Georgian CSS 2 Bucuresti 02:01:58 Timp 5121 Cod 0 Puncte
66 Toma David Andrei Aqua Sport Citius 02:05:77 Timp 1704 Cod 0 Puncte
67 Ionescu George Calin CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 2543 Cod 0 Puncte
68 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1730 Cod 0 Puncte
69 Luca Alexandru Mihai Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2167 Cod 0 Puncte
70 Ionescu Andrei CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 4962 Cod 0 Puncte
71 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1703 Cod 0 Puncte

6. 100 metri bras (12 - 13 ani) F

1 Marin Ioana Aqua Team 01:20:67 Timp 1524 Cod 9 Puncte
2 Olteanu Alexia Aqua Team 01:22:78 Timp 2217 Cod 7 Puncte
3 Gorecki Andra Aqua Team 01:23:71 Timp 2295 Cod 6 Puncte
4 Badea Bianca Aqua Sport Citius 01:24:58 Timp 2953 Cod 5 Puncte
5 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 01:25:04 Timp A0343 Cod 4 Puncte
5 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 01:25:04 Timp 1390 Cod 4 Puncte
6 Ioana Daria Maria Aqua Team 01:25:10 Timp 1300 Cod 3 Puncte
7 Zorzoliu Miruna Renovatio S.C. 01:25:34 Timp A0787 Cod 2 Puncte
8 Iorga Andreea Steaua CSA 01:26:73 Timp 3536 Cod 1 Puncte
9 Serman Ioana Alexandra Bucharest Sport Club 01:29:46 Timp A0543 Cod 0 Puncte
10 Ivan Sara Natalie CSS Dinamo 01:29:62 Timp A1010 Cod 0 Puncte
11 Dumitrescu Cristina Steaua CSA 01:29:93 Timp A0342 Cod 0 Puncte
12 Drog Maria-Bianca Bucharest Sport Club 01:30:12 Timp 2636 Cod 0 Puncte
13 Zamfir Alexandra Dinamo Bucuresti 01:30:32 Timp 4056 Cod 0 Puncte
14 Petrache Maria Aqua Team 01:32:93 Timp 2288 Cod 0 Puncte
15 Curcan Alexandra Aqua Team 01:33:33 Timp 2956 Cod 0 Puncte
16 Cotruta Smaranda Maria Pescarusul Izvorani 01:33:74 Timp 1689 Cod 0 Puncte
17 Ionita Carmen Ana Maria Pescarusul Izvorani 01:33:78 Timp 2917 Cod 0 Puncte
18 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 01:34:01 Timp A0822 Cod 0 Puncte
19 Constantin Denisa Francesca Aqua Sport Citius 01:34:52 Timp 2485 Cod 0 Puncte
20 Tudorescu Ioana Steaua CSA 01:34:69 Timp 1850 Cod 0 Puncte
21 Tarabega Anca Maria Bucharest Sport Club 01:34:99 Timp 1379 Cod 0 Puncte
22 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 01:35:08 Timp 1752 Cod 0 Puncte
23 Duta Izabela Aqua Sport Citius 01:36:28 Timp 2958 Cod 0 Puncte
24 Marchidanu Ana Maria Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:36:52 Timp 2060 Cod 0 Puncte
25 Gomoi Ioana Teodora Steaua CSA 01:36:62 Timp A0236 Cod 0 Puncte
26 Oprea Ana Maria Aqua Sport Citius 01:37:78 Timp 2106 Cod 0 Puncte
27 Banescu Bianca Steaua CSA 01:39:41 Timp 1441 Cod 0 Puncte
28 Ilisei Erica Steaua CSA 01:39:54 Timp 3316 Cod 0 Puncte
29 Mocanu Stefania Aqua Sport Citius 01:39:84 Timp 3539 Cod 0 Puncte
30 Grigorescu Thea Steaua CSA 01:40:28 Timp 1905 Cod 0 Puncte
31 Dumitru Anissia Renovatio S.C. 01:43:24 Timp 2628 Cod 0 Puncte
32 Baciuca Cristina Ramona Colegiul "Emil Racovita" 01:43:57 Timp 1894 Cod 0 Puncte
33 Belghiru Alexia Lorena Bucharest Sport Club 01:44:15 Timp 1315 Cod 0 Puncte
34 Solomon Ioana Aqua Team 01:45:11 Timp 1884 Cod 0 Puncte
35 Bancila Mara Bucharest Sport Club 01:48:81 Timp A0802 Cod 0 Puncte
36 Jascau Alessia CSS 2 Bucuresti 01:51:69 Timp 5123 Cod 0 Puncte
37 Negut Alina Pescarusul Izvorani 01:52:81 Timp 4345 Cod 0 Puncte
38 Olteanu Karina Maria CSS 2 Bucuresti 01:55:63 Timp 5122 Cod 0 Puncte
39 Stanica Maria Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 1705 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

1. 100 metri fluture (12 - 13 ani) F

1 Ioana Daria Maria Aqua Team 01:09:69 Timp 1300 Cod 9 Puncte
2 Gorecki Andra Aqua Team 01:10:14 Timp 2295 Cod 7 Puncte
3 Marin Ioana Aqua Team 01:13:27 Timp 1524 Cod 6 Puncte
4 Zorzoliu Miruna Renovatio S.C. 01:13:58 Timp A0787 Cod 5 Puncte
5 Petrache Maria Aqua Team 01:13:98 Timp 2288 Cod 4 Puncte
6 Ciobanu Cristiana Steaua CSA 01:14:86 Timp 2470 Cod 3 Puncte
7 Curcan Alexandra Aqua Team 01:15:68 Timp 2956 Cod 2 Puncte
8 Coman Corina Ioana Steaua CSA 01:16:14 Timp 1778 Cod 1 Puncte
9 Badea Bianca Aqua Sport Citius 01:16:62 Timp 2953 Cod 0 Puncte
10 Ivan Sara Natalie CSS Dinamo 01:18:30 Timp A1010 Cod 0 Puncte
11 Tudorescu Ioana Steaua CSA 01:18:91 Timp 1850 Cod 0 Puncte
12 Olteanu Alexia Aqua Team 01:19:64 Timp 2217 Cod 0 Puncte
13 Drog Maria-Bianca Bucharest Sport Club 01:19:66 Timp 2636 Cod 0 Puncte
14 Iorga Andreea Steaua CSA 01:19:83 Timp 3536 Cod 0 Puncte
15 Serman Ioana Alexandra Bucharest Sport Club 01:19:84 Timp A0543 Cod 0 Puncte
16 Dumitru Anissia Renovatio S.C. 01:19:96 Timp 2628 Cod 0 Puncte
17 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 01:20:37 Timp 1752 Cod 0 Puncte
18 Mocanu Stefania Aqua Sport Citius 01:21:15 Timp 3539 Cod 0 Puncte
19 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 01:23:02 Timp A0822 Cod 0 Puncte
20 Oprea Ana Maria Aqua Sport Citius 01:23:25 Timp 2106 Cod 0 Puncte
21 Constantin Denisa Francesca Aqua Sport Citius 01:24:56 Timp 2485 Cod 0 Puncte
22 Ilisei Erica Steaua CSA 01:25:45 Timp 3316 Cod 0 Puncte
23 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 01:25:74 Timp 1390 Cod 0 Puncte
24 Baciuca Cristina Ramona Colegiul "Emil Racovita" 01:27:23 Timp 1894 Cod 0 Puncte
25 Duta Izabela Aqua Sport Citius 01:27:26 Timp 2958 Cod 0 Puncte
26 Besenyei Ana Bucharest Sport Club 01:28:36 Timp 4479 Cod 0 Puncte
27 Gomoi Ioana Teodora Steaua CSA 01:31:03 Timp A0236 Cod 0 Puncte
28 Belghiru Alexia Lorena Bucharest Sport Club 01:31:13 Timp 1315 Cod 0 Puncte
29 Tarabega Anca Maria Bucharest Sport Club 01:32:86 Timp 1379 Cod 0 Puncte
30 Marchidanu Ana Maria Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:33:79 Timp 2060 Cod 0 Puncte
31 Bancila Mara Bucharest Sport Club 01:35:81 Timp A0802 Cod 0 Puncte
32 Solomon Ioana Aqua Team 01:41:88 Timp 1884 Cod 0 Puncte
33 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0343 Cod 0 Puncte
34 Stanica Maria Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 1705 Cod 0 Puncte

2. 100 metri fluture (12 - 14 ani) B

1 Popovici David Aqua Team 01:02:14 Timp 1396 Cod 9 Puncte
2 Anghel Darius Costin Bucharest Sport Club 01:03:95 Timp A0277 Cod 7 Puncte
3 Lapadat Cristian Aqua Team 01:05:21 Timp A0274 Cod 6 Puncte
4 Borangel Emanuel George Colegiul "Emil Racovita" 01:06:04 Timp 1364 Cod 5 Puncte
5 Doltu Mihai Cosmin Dinamo Bucuresti 01:06:26 Timp A0385 Cod 4 Puncte
6 Kokkinakis Vasileios Steaua CSA 01:06:62 Timp A0384 Cod 3 Puncte
7 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 01:06:72 Timp A0398 Cod 2 Puncte
8 Stoltz Markus Renovatio S.C. 01:07:36 Timp A0566 Cod 1 Puncte
9 Ghile Dragos Steaua CSA 01:08:30 Timp 1634 Cod 0 Puncte
10 Pandele Alexandru Edward Aqua Team 01:08:30 Timp A1124 Cod 0 Puncte
11 Peter Arthur Cristian Aqua Team 01:09:08 Timp 1732 Cod 0 Puncte
12 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 01:09:10 Timp 1519 Cod 0 Puncte
13 Morariu Luca Ioan Bucharest Sport Club 01:09:14 Timp A0296 Cod 0 Puncte
14 Nicola Madalin Ionut Aqua Team 01:09:32 Timp A0790 Cod 0 Puncte
15 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 01:09:89 Timp A0278 Cod 0 Puncte
16 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 01:10:16 Timp A0729 Cod 0 Puncte
17 Stancu Vlad Stefan Aqua Team 01:11:07 Timp A0829 Cod 0 Puncte
18 Niculae Alexei Aqua Team 01:11:32 Timp 2266 Cod 0 Puncte
19 Petrache Darius Aqua Team 01:11:54 Timp 1641 Cod 0 Puncte
20 Bogdan Matei Aqua Team 01:11:85 Timp 2848 Cod 0 Puncte
21 Nataprazu Luca Mihai Aqua Team 01:12:26 Timp A0272 Cod 0 Puncte
22 Preda Luca Ioan Bucharest Sport Club 01:12:34 Timp A1127 Cod 0 Puncte
23 Mihai David Bucharest Sport Club 01:12:76 Timp 2503 Cod 0 Puncte
24 Gherghel Vlad Cristian Aqua Team 01:12:91 Timp A0722 Cod 0 Puncte
25 Melianu Nicolae Cristian Steaua CSA 01:14:51 Timp 2036 Cod 0 Puncte
26 Costache Alexandru Gabriel Bucharest Sport Club 01:15:13 Timp 1306 Cod 0 Puncte
27 Tanase Daniel Vasile Steaua CSA 01:15:19 Timp 4029 Cod 0 Puncte
28 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 01:15:22 Timp A0564 Cod 0 Puncte
29 Mares Dominique Gabriel Steaua CSA 01:15:57 Timp 2404 Cod 0 Puncte
30 Andronic Ionut Adrian Aqua Sport Citius 01:15:68 Timp 1308 Cod 0 Puncte
31 Tengher Alexandru Aqua Team 01:15:78 Timp 2331 Cod 0 Puncte
32 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 01:15:79 Timp A0725 Cod 0 Puncte
33 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 01:16:37 Timp 1688 Cod 0 Puncte
34 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 01:16:53 Timp A0605 Cod 0 Puncte
35 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 01:16:53 Timp A0280 Cod 0 Puncte
36 Lazar Andrei Steaua CSA 01:16:97 Timp 1844 Cod 0 Puncte
37 Dragu Filip Sebastian Aqua Sport Citius 01:17:57 Timp 2589 Cod 0 Puncte
38 Dumitru Mario Eduard Bucharest Sport Club 01:17:95 Timp 2505 Cod 0 Puncte
39 Harsulescu Mihai Aqua Team 01:17:98 Timp 1413 Cod 0 Puncte
40 Dandareanu Alexandru Bucharest Sport Club 01:19:17 Timp 3561 Cod 0 Puncte
41 Cornaciu Stefan Aqua Team 01:19:39 Timp 2075 Cod 0 Puncte
42 Mitran Daniel Cristian Steaua CSA 01:20:82 Timp A0623 Cod 0 Puncte
43 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 01:21:35 Timp A0604 Cod 0 Puncte
44 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 01:21:93 Timp 1703 Cod 0 Puncte
45 Onea Aris Cristian Antonio Colegiul "Emil Racovita" 01:22:62 Timp 1891 Cod 0 Puncte
46 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 01:25:41 Timp 1730 Cod 0 Puncte
47 Ursu Tudor Nicolae Aqua Team 01:25:46 Timp 2267 Cod 0 Puncte
48 Malus Cristian Ionut Aqua Sport Citius 01:25:68 Timp 1251 Cod 0 Puncte
49 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 01:26:25 Timp 1651 Cod 0 Puncte
50 Baicu Angelo Patrick Cosmin Bucharest Sport Club 01:26:82 Timp 3025 Cod 0 Puncte
51 Mincu Andrei Steaua CSA 01:27:74 Timp 3535 Cod 0 Puncte
52 Bujor Stefan Aqua Sport Citius 01:28:50 Timp 2489 Cod 0 Puncte
53 Vasile Nicolas Daniel Colegiul "Emil Racovita" 01:29:69 Timp 2020 Cod 0 Puncte
54 Mindroc Marius Razvan Colegiul "Emil Racovita" 01:30:41 Timp 2018 Cod 0 Puncte
55 Ghelbereu Eduard Aqua Sport Citius 01:30:99 Timp 3541 Cod 0 Puncte
56 Dorobantu Albu Denis Florian Colegiul "Emil Racovita" 01:33:18 Timp 2072 Cod 0 Puncte
57 Puiu Dragos Ioan Steaua CSA 01:33:87 Timp 2403 Cod 0 Puncte
58 Dumitrescu Vladimir Aqua Sport Citius 01:35:06 Timp 2588 Cod 0 Puncte
59 Balaci Alexandru Renovatio S.C. 01:35:39 Timp 3938 Cod 0 Puncte
60 Cretu Catalin Stefan Florin Colegiul "Emil Racovita" 01:35:54 Timp 2014 Cod 0 Puncte
61 Luca Alexandru Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:37:29 Timp 2167 Cod 0 Puncte
62 Serban Nicolae Cristian CSS 2 Bucuresti 01:37:57 Timp 4961 Cod 0 Puncte
63 Baluta Mihnea Bucharest Sport Club 01:38:59 Timp 3560 Cod 0 Puncte
64 Toma David Andrei Aqua Sport Citius 02:01:33 Timp 1704 Cod 0 Puncte
65 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1899 Cod 0 Puncte
66 Dobre Daniel Gabriel Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0551 Cod 0 Puncte
67 Cam Stefan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4878 Cod 0 Puncte

3. 200 metri liber (12 - 13 ani) F

1 Ioana Daria Maria Aqua Team 02:17:29 Timp 1300 Cod 9 Puncte
2 Gorecki Andra Aqua Team 02:19:70 Timp 2295 Cod 7 Puncte
3 Zorzoliu Miruna Renovatio S.C. 02:20:66 Timp A0787 Cod 6 Puncte
4 Constantin Diana Steaua CSA 02:22:54 Timp A0528 Cod 5 Puncte
5 Curcan Alexandra Aqua Team 02:23:52 Timp 2956 Cod 4 Puncte
6 Marin Ioana Aqua Team 02:23:57 Timp 1524 Cod 3 Puncte
7 Serman Ioana Alexandra Bucharest Sport Club 02:25:00 Timp A0543 Cod 2 Puncte
8 Iorga Andreea Steaua CSA 02:26:29 Timp 3536 Cod 1 Puncte
9 Dumitrescu Cristina Steaua CSA 02:28:41 Timp A0342 Cod 0 Puncte
10 Dumitru Anissia Renovatio S.C. 02:29:85 Timp 2628 Cod 0 Puncte
11 Petrache Maria Aqua Team 02:30:35 Timp 2288 Cod 0 Puncte
12 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 02:32:53 Timp 1390 Cod 0 Puncte
13 Tudorescu Ioana Steaua CSA 02:33:03 Timp 1850 Cod 0 Puncte
14 Oprea Ana Maria Aqua Sport Citius 02:33:17 Timp 2106 Cod 0 Puncte
15 Badea Bianca Aqua Sport Citius 02:33:80 Timp 2953 Cod 0 Puncte
16 Constantin Denisa Francesca Aqua Sport Citius 02:34:46 Timp 2485 Cod 0 Puncte
17 Olteanu Alexia Aqua Team 02:34:51 Timp 2217 Cod 0 Puncte
18 Drog Maria-Bianca Bucharest Sport Club 02:35:64 Timp 2636 Cod 0 Puncte
19 Gomoi Ioana Teodora Steaua CSA 02:36:65 Timp A0236 Cod 0 Puncte
20 Ionita Carmen Ana Maria Pescarusul Izvorani 02:36:74 Timp 2917 Cod 0 Puncte
21 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 02:37:85 Timp 1752 Cod 0 Puncte
22 Tarabega Anca Maria Bucharest Sport Club 02:40:57 Timp 1379 Cod 0 Puncte
23 Besenyei Ana Bucharest Sport Club 02:40:59 Timp 4479 Cod 0 Puncte
24 Belghiru Alexia Lorena Bucharest Sport Club 02:40:90 Timp 1315 Cod 0 Puncte
25 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 02:40:98 Timp A0822 Cod 0 Puncte
26 Mocanu Stefania Aqua Sport Citius 02:41:02 Timp 3539 Cod 0 Puncte
27 Duta Izabela Aqua Sport Citius 02:41:48 Timp 2958 Cod 0 Puncte
28 Ciobanu Cristiana Steaua CSA 02:41:51 Timp 2470 Cod 0 Puncte
29 Cotruta Smaranda Maria Pescarusul Izvorani 02:44:57 Timp 1689 Cod 0 Puncte
30 Grigorescu Thea Steaua CSA 02:47:73 Timp 1905 Cod 0 Puncte
31 Baciuca Cristina Ramona Colegiul "Emil Racovita" 02:48:97 Timp 1894 Cod 0 Puncte
32 Bancila Mara Bucharest Sport Club 02:53:35 Timp A0802 Cod 0 Puncte
33 Banescu Bianca Steaua CSA 02:53:57 Timp 1441 Cod 0 Puncte
34 Jascau Alessia CSS 2 Bucuresti 02:58:84 Timp 5123 Cod 0 Puncte
35 Solomon Ioana Aqua Team 02:59:65 Timp 1884 Cod 0 Puncte
36 Marchidanu Ana Maria Andreea Colegiul "Emil Racovita" 03:02:29 Timp 2060 Cod 0 Puncte
37 Olteanu Karina Maria CSS 2 Bucuresti 03:56:04 Timp 5122 Cod 0 Puncte
38 Stanica Maria Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 1705 Cod 0 Puncte
39 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0343 Cod 0 Puncte

4. 200 metri liber (12 - 14 ani) B

1 Popovici David Aqua Team 02:04:29 Timp 1396 Cod 9 Puncte
2 Kokkinakis Vasileios Steaua CSA 02:09:86 Timp A0384 Cod 7 Puncte
3 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 02:10:08 Timp 1688 Cod 6 Puncte
4 Stoltz Markus Renovatio S.C. 02:13:03 Timp A0566 Cod 5 Puncte
5 Pandele Alexandru Edward Aqua Team 02:13:46 Timp A1124 Cod 4 Puncte
6 Turta Andrei Steaua CSA 02:13:99 Timp 1419 Cod 3 Puncte
7 Stancu Vlad Stefan Aqua Team 02:14:21 Timp A0829 Cod 2 Puncte
8 Morariu Luca Ioan Bucharest Sport Club 02:14:91 Timp A0296 Cod 1 Puncte
9 Peter Arthur Cristian Aqua Team 02:15:15 Timp 1732 Cod 0 Puncte
10 Lapadat Cristian Aqua Team 02:15:37 Timp A0274 Cod 0 Puncte
11 Ghile Dragos Steaua CSA 02:15:53 Timp 1634 Cod 0 Puncte
12 Nicola Madalin Ionut Aqua Team 02:15:76 Timp A0790 Cod 0 Puncte
13 Bogdan Matei Aqua Team 02:16:72 Timp 2848 Cod 0 Puncte
14 Borangel Emanuel George Colegiul "Emil Racovita" 02:16:76 Timp 1364 Cod 0 Puncte
15 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 02:18:28 Timp A0278 Cod 0 Puncte
16 Melianu Nicolae Cristian Steaua CSA 02:19:29 Timp 2036 Cod 0 Puncte
17 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 02:19:76 Timp 1519 Cod 0 Puncte
18 Nataprazu Luca Mihai Aqua Team 02:20:44 Timp A0272 Cod 0 Puncte
19 Andron Teodor Pescarusul Izvorani 02:21:33 Timp 3926 Cod 0 Puncte
20 Preda Luca Ioan Bucharest Sport Club 02:22:15 Timp A1127 Cod 0 Puncte
21 Anghel Darius Costin Bucharest Sport Club 02:22:15 Timp A0277 Cod 0 Puncte
22 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 02:22:26 Timp A0280 Cod 0 Puncte
23 Gherghel Vlad Cristian Aqua Team 02:23:57 Timp A0722 Cod 0 Puncte
24 Uleia Stefan Ovidiu Pescarusul Izvorani 02:23:66 Timp 1449 Cod 0 Puncte
25 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 02:23:78 Timp A0604 Cod 0 Puncte
26 Petrache Darius Aqua Team 02:24:80 Timp 1641 Cod 0 Puncte
27 Niculae Alexei Aqua Team 02:25:12 Timp 2266 Cod 0 Puncte
28 Dandareanu Alexandru Bucharest Sport Club 02:25:55 Timp 3561 Cod 0 Puncte
29 Andronic Ionut Adrian Aqua Sport Citius 02:25:73 Timp 1308 Cod 0 Puncte
30 Tanase Daniel Vasile Steaua CSA 02:26:49 Timp 4029 Cod 0 Puncte
31 Dragu Filip Sebastian Aqua Sport Citius 02:26:66 Timp 2589 Cod 0 Puncte
32 Mihai David Bucharest Sport Club 02:27:15 Timp 2503 Cod 0 Puncte
33 Harsulescu Mihai Aqua Team 02:27:27 Timp 1413 Cod 0 Puncte
34 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 02:28:36 Timp A0729 Cod 0 Puncte
35 Tengher Alexandru Aqua Team 02:28:92 Timp 2331 Cod 0 Puncte
36 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 02:29:69 Timp A0605 Cod 0 Puncte
37 Onea Aris Cristian Antonio Colegiul "Emil Racovita" 02:32:40 Timp 1891 Cod 0 Puncte
38 Dobre Daniel Gabriel Bucharest Sport Club 02:33:67 Timp A0551 Cod 0 Puncte
39 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 02:33:83 Timp 1651 Cod 0 Puncte
40 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 02:34:12 Timp A0564 Cod 0 Puncte
41 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 02:34:39 Timp 1730 Cod 0 Puncte
42 Lazar Andrei Steaua CSA 02:34:42 Timp 1844 Cod 0 Puncte
43 Costache Alexandru Gabriel Bucharest Sport Club 02:34:54 Timp 1306 Cod 0 Puncte
44 Dumitru Mario Eduard Bucharest Sport Club 02:36:11 Timp 2505 Cod 0 Puncte
45 Ghelbereu Eduard Aqua Sport Citius 02:36:86 Timp 3541 Cod 0 Puncte
46 Vasile Nicolas Daniel Colegiul "Emil Racovita" 02:37:43 Timp 2020 Cod 0 Puncte
47 Baicu Angelo Patrick Cosmin Bucharest Sport Club 02:37:44 Timp 3025 Cod 0 Puncte
48 Ursu Tudor Nicolae Aqua Team 02:37:82 Timp 2267 Cod 0 Puncte
49 Malus Cristian Ionut Aqua Sport Citius 02:42:09 Timp 1251 Cod 0 Puncte
50 Cornaciu Stefan Aqua Team 02:42:84 Timp 2075 Cod 0 Puncte
51 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 02:43:29 Timp 1703 Cod 0 Puncte
52 Bujor Stefan Aqua Sport Citius 02:44:34 Timp 2489 Cod 0 Puncte
53 Dumitrescu Vladimir Aqua Sport Citius 02:46:99 Timp 2588 Cod 0 Puncte
54 Balaci Alexandru Renovatio S.C. 02:50:26 Timp 3938 Cod 0 Puncte
55 Dorobantu Albu Denis Florian Colegiul "Emil Racovita" 02:51:72 Timp 2072 Cod 0 Puncte
56 Mindroc Marius Razvan Colegiul "Emil Racovita" 02:54:20 Timp 2018 Cod 0 Puncte
57 Luca Alexandru Mihai Colegiul "Emil Racovita" 02:54:27 Timp 2167 Cod 0 Puncte
58 Baluta Mihnea Bucharest Sport Club 02:57:61 Timp 3560 Cod 0 Puncte
59 Serban Nicolae Cristian CSS 2 Bucuresti 03:13:84 Timp 4961 Cod 0 Puncte
60 Toma David Andrei Aqua Sport Citius 03:23:69 Timp 1704 Cod 0 Puncte
61 Gogoncea Alexandru Georgian CSS 2 Bucuresti 03:36:77 Timp 5121 Cod 0 Puncte
62 Cretu Catalin Stefan Florin Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2014 Cod 0 Puncte
63 Cam Stefan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4878 Cod 0 Puncte
64 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1899 Cod 0 Puncte
65 Ionescu Andrei CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 4962 Cod 0 Puncte
66 Ionescu George Calin CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 2543 Cod 0 Puncte

5. 100 metri spate (12 - 13 ani) F

1 Marin Ioana Aqua Team 01:10:18 Timp 1524 Cod 9 Puncte
2 Zorzoliu Miruna Renovatio S.C. 01:12:47 Timp A0787 Cod 7 Puncte
3 Ioana Daria Maria Aqua Team 01:13:58 Timp 1300 Cod 6 Puncte
4 Gorecki Andra Aqua Team 01:14:64 Timp 2295 Cod 5 Puncte
5 Ivan Sara Natalie CSS Dinamo 01:15:56 Timp A1010 Cod 4 Puncte
6 Constantin Diana Steaua CSA 01:16:24 Timp A0528 Cod 3 Puncte
7 Coman Corina Ioana Steaua CSA 01:16:32 Timp 1778 Cod 2 Puncte
8 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 01:17:70 Timp A0822 Cod 1 Puncte
9 Curcan Alexandra Aqua Team 01:17:76 Timp 2956 Cod 0 Puncte
10 Drog Maria-Bianca Bucharest Sport Club 01:18:92 Timp 2636 Cod 0 Puncte
11 Tudorescu Ioana Steaua CSA 01:19:08 Timp 1850 Cod 0 Puncte
12 Serman Ioana Alexandra Bucharest Sport Club 01:19:17 Timp A0543 Cod 0 Puncte
13 Oprea Ana Maria Aqua Sport Citius 01:20:40 Timp 2106 Cod 0 Puncte
14 Petrache Maria Aqua Team 01:21:30 Timp 2288 Cod 0 Puncte
15 Duta Izabela Aqua Sport Citius 01:21:40 Timp 2958 Cod 0 Puncte
16 Tarabega Anca Maria Bucharest Sport Club 01:21:63 Timp 1379 Cod 0 Puncte
17 Iorga Andreea Steaua CSA 01:21:83 Timp 3536 Cod 0 Puncte
18 Dumitrescu Cristina Steaua CSA 01:22:35 Timp A0342 Cod 0 Puncte
19 Olteanu Alexia Aqua Team 01:22:44 Timp 2217 Cod 0 Puncte
20 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 01:22:48 Timp 1390 Cod 0 Puncte
21 Badea Bianca Aqua Sport Citius 01:22:68 Timp 2953 Cod 0 Puncte
22 Constantin Denisa Francesca Aqua Sport Citius 01:22:86 Timp 2485 Cod 0 Puncte
23 Ionita Carmen Ana Maria Pescarusul Izvorani 01:22:92 Timp 2917 Cod 0 Puncte
24 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 01:22:96 Timp 1752 Cod 0 Puncte
25 Dumitru Anissia Renovatio S.C. 01:23:47 Timp 2628 Cod 0 Puncte
26 Besenyei Ana Bucharest Sport Club 01:23:84 Timp 4479 Cod 0 Puncte
27 Baciuca Cristina Ramona Colegiul "Emil Racovita" 01:24:60 Timp 1894 Cod 0 Puncte
28 Silisteanu Ecaterina Dinamo Bucuresti 01:24:65 Timp 1346 Cod 0 Puncte
29 Mocanu Stefania Aqua Sport Citius 01:25:01 Timp 3539 Cod 0 Puncte
30 Belghiru Alexia Lorena Bucharest Sport Club 01:25:83 Timp 1315 Cod 0 Puncte
31 Solomon Ioana Aqua Team 01:25:97 Timp 1884 Cod 0 Puncte
32 Gomoi Ioana Teodora Steaua CSA 01:27:36 Timp A0236 Cod 0 Puncte
33 Ilisei Erica Steaua CSA 01:27:82 Timp 3316 Cod 0 Puncte
34 Banescu Bianca Steaua CSA 01:29:54 Timp 1441 Cod 0 Puncte
35 Bancila Mara Bucharest Sport Club 01:31:96 Timp A0802 Cod 0 Puncte
36 Marchidanu Ana Maria Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:35:37 Timp 2060 Cod 0 Puncte
37 Jascau Alessia CSS 2 Bucuresti 01:36:91 Timp 5123 Cod 0 Puncte
38 Olteanu Karina Maria CSS 2 Bucuresti 01:47:24 Timp 5122 Cod 0 Puncte
39 Stanica Maria Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 1705 Cod 0 Puncte
40 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0343 Cod 0 Puncte

6. 100 metri spate (12 - 14 ani) B

1 Popovici David Aqua Team 01:02:60 Timp 1396 Cod 9 Puncte
2 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 01:05:03 Timp A0325 Cod 7 Puncte
3 Rosu Patrick Steaua CSA 01:07:32 Timp A1125 Cod 6 Puncte
4 Doltu Mihai Cosmin Dinamo Bucuresti 01:08:64 Timp A0385 Cod 5 Puncte
5 Turta Andrei Steaua CSA 01:08:78 Timp 1419 Cod 4 Puncte
6 Stancu Vlad Stefan Aqua Team 01:09:53 Timp A0829 Cod 3 Puncte
7 Anghel Darius Costin Bucharest Sport Club 01:10:02 Timp A0277 Cod 2 Puncte
8 Morariu Luca Ioan Bucharest Sport Club 01:10:17 Timp A0296 Cod 1 Puncte
9 Stoltz Markus Renovatio S.C. 01:11:03 Timp A0566 Cod 0 Puncte
10 Pandele Alexandru Edward Aqua Team 01:11:05 Timp A1124 Cod 0 Puncte
11 Peter Arthur Cristian Aqua Team 01:11:10 Timp 1732 Cod 0 Puncte
12 Lapadat Cristian Aqua Team 01:11:45 Timp A0274 Cod 0 Puncte
13 Ghile Dragos Steaua CSA 01:11:93 Timp 1634 Cod 0 Puncte
14 Borangel Emanuel George Colegiul "Emil Racovita" 01:12:22 Timp 1364 Cod 0 Puncte
15 Uleia Stefan Ovidiu Pescarusul Izvorani 01:12:38 Timp 1449 Cod 0 Puncte
16 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 01:12:59 Timp 1688 Cod 0 Puncte
17 Kokkinakis Vasileios Steaua CSA 01:13:08 Timp A0384 Cod 0 Puncte
18 Dobre Daniel Gabriel Bucharest Sport Club 01:13:13 Timp A0551 Cod 0 Puncte
19 Nicola Madalin Ionut Aqua Team 01:13:89 Timp A0790 Cod 0 Puncte
20 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 01:14:25 Timp A0398 Cod 0 Puncte
21 Gherghel Vlad Cristian Aqua Team 01:14:98 Timp A0722 Cod 0 Puncte