Rezultatele finale pentru Cupa de Toamna, copii 7-8 ani, Editia 2017

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (7 ani) B

1 Ionescu Vlad Hyperion Brasov 00:36:34 Timp 5009 Cod 9 Puncte
2 Udor Eric Christian Dinamo Bucuresti 00:36:84 Timp 4762 Cod 7 Puncte
3 Saidac Alexandru Renovatio S.C. 00:37:17 Timp 4189 Cod 6 Puncte
4 Marinescu Luca CSM Ploiesti 00:37:37 Timp 5022 Cod 5 Puncte
5 Pojar Luca Timex Bucuresti 00:37:59 Timp 4100 Cod 4 Puncte
6 Nicolau Robert Aqua Sport Citius 00:39:55 Timp 4136 Cod 3 Puncte
7 Ghita Rares Aqua Team 00:39:60 Timp 4207 Cod 2 Puncte
8 Popescu Vlad Stefan Dinamo Bucuresti 00:40:50 Timp 4137 Cod 1 Puncte
9 Cîrstea Bogdan Ion Swimming Team 00:40:81 Timp 4726 Cod 0 Puncte
10 Ionescu Denis Hyperion Brasov 00:41:18 Timp 5010 Cod 0 Puncte
11 Danila Alexandru Aqua Sport Citius 00:42:00 Timp 4132 Cod 0 Puncte
12 Chirimeaca Claudiu Bucharest Sport Club 00:42:38 Timp 4720 Cod 0 Puncte
13 Vieru David Gabriel Aquis Bucuresti 00:42:90 Timp 4073 Cod 0 Puncte
14 Geamanu David Rafael Bucharest Sport Club 00:42:96 Timp 4112 Cod 0 Puncte
15 Slusarenco Alexandru Pescarusul Izvorani 00:43:27 Timp 4138 Cod 0 Puncte
16 Donisan David Atack Team 00:43:40 Timp 4710 Cod 0 Puncte
17 Stoicescu Alexandru Aqua Sport Citius 00:43:71 Timp 4139 Cod 0 Puncte
18 Dorobantu Luca Atack Team 00:44:03 Timp 4708 Cod 0 Puncte
19 Fratila Tudor CSM Ploiesti 00:44:17 Timp 5023 Cod 0 Puncte
20 Kantor Robert Hyperion Brasov 00:44:27 Timp 5011 Cod 0 Puncte
21 Fratila Radu CSM Ploiesti 00:44:34 Timp 5024 Cod 0 Puncte
22 Munteanu David Mihai Swimming Team 00:44:43 Timp 4920 Cod 0 Puncte
23 Pandele Vladimir Aqua Team 00:44:99 Timp 4701 Cod 0 Puncte
24 Albota Iustin Bucharest Sport Club 00:45:75 Timp 4163 Cod 0 Puncte
25 Vieru Rares Andrei Bucharest Sport Club 00:45:90 Timp 3851 Cod 0 Puncte
26 Ghelbereu Leonard Aqua Sport Citius 00:46:46 Timp 4134 Cod 0 Puncte
27 Zsigmond Darius Valentin Dinamo Bucuresti 00:46:90 Timp 5017 Cod 0 Puncte
28 Stoica Cezar Aqua Team 00:47:02 Timp 4704 Cod 0 Puncte
29 Pirlogea Rares Teodor Dinamo Bucuresti 00:47:06 Timp 4759 Cod 0 Puncte
30 Ivana Tudor Ciprian Aqua Team 00:47:13 Timp 4160 Cod 0 Puncte
31 Capraru Alexandru Stefan Dinamo Bucuresti 00:47:53 Timp 4751 Cod 0 Puncte
32 Nicolae Andrei Alexandru Aqua Life Swim 00:47:62 Timp 4672 Cod 0 Puncte
33 Pintilie Andreas Bucharest Sport Club 00:47:77 Timp 4096 Cod 0 Puncte
34 Cernat Rares Constantin Bucharest Sport Club 00:47:99 Timp 4114 Cod 0 Puncte
35 Pădure Matei Aqua Sport Citius 00:48:23 Timp 4758 Cod 0 Puncte
36 Ivascu Tudor Aqua Sport Citius 00:48:24 Timp 4755 Cod 0 Puncte
37 Stoica Stefan CSM Ploiesti 00:48:72 Timp 5025 Cod 0 Puncte
38 Luca Vlad Aqua Sport Citius 00:48:99 Timp 5067 Cod 0 Puncte
39 Duta Darius Gabriel Bucharest Sport Club 00:49:77 Timp 4173 Cod 0 Puncte
40 Carstina Nicholas Aqua Sport Citius 00:49:78 Timp 5069 Cod 0 Puncte
41 Trasculescu David Andrei Timex Bucuresti 00:50:98 Timp 4706 Cod 0 Puncte
42 Petrescu Andrei Aqua Team 00:51:89 Timp 4702 Cod 0 Puncte
43 Miutu Matei Aqua Sport Citius 00:52:80 Timp 5066 Cod 0 Puncte
44 Paraschivescu Vlad Stefan Obswim 00:53:17 Timp 4778 Cod 0 Puncte
45 Cojocea Matei Atack Team 00:54:03 Timp 4709 Cod 0 Puncte
46 Filip Andrei Renovatio S.C. 00:54:79 Timp 4133 Cod 0 Puncte
47 Orban Eduard Hyperion Brasov 00:55:01 Timp 5012 Cod 0 Puncte
48 Teodorescu Rayan Pescarusul Izvorani 00:55:85 Timp 5059 Cod 0 Puncte
49 Sociu Darius Aqua Sport Citius 00:57:69 Timp 4761 Cod 0 Puncte
50 Prodan Matei Aqua Team 00:58:32 Timp 4703 Cod 0 Puncte
51 Tacmeanu Andrei Aqua Team 00:58:32 Timp 4705 Cod 0 Puncte
52 Musat Rodrigo Atack Team 00:58:42 Timp 5052 Cod 0 Puncte
53 Siliste Alexandru Aqua Team 00:58:65 Timp 4113 Cod 0 Puncte
54 Panita Luca Aqua Sport Citius 00:59:56 Timp 5065 Cod 0 Puncte
55 Pletoiu Petre Renovatio S.C. 00:59:58 Timp 5081 Cod 0 Puncte
56 Jianu Filip Obswim 00:59:95 Timp 4682 Cod 0 Puncte
57 Stefanut Valentin Ionut Obswim 01:00:22 Timp 4069 Cod 0 Puncte
58 Caplescu Alexandru Obswim 01:00:24 Timp 5071 Cod 0 Puncte
59 Petrea Tudor Bucharest Sport Club 01:00:27 Timp 4175 Cod 0 Puncte
60 Constantin Razvan Aqua Sport Citius 01:00:41 Timp 5068 Cod 0 Puncte
61 Mateescu Ionut Pescarusul Izvorani 01:00:47 Timp 5060 Cod 0 Puncte
62 Bernovici Radu Obswim 01:02:41 Timp 3800 Cod 0 Puncte
63 Molcuti Alexandru Aqua Sport Citius 01:02:72 Timp 4757 Cod 0 Puncte
64 Enache Matei Alexandru Skills Sports 2009 01:03:59 Timp 5063 Cod 0 Puncte
65 Serban Andrei Hyperion Brasov 01:10:78 Timp 5013 Cod 0 Puncte
66 Ignat Rares Mihai Dinamo Bucuresti 01:12:24 Timp 4754 Cod 0 Puncte
67 Chihaia Tudor Renovatio S.C. 01:13:87 Timp 5080 Cod 0 Puncte
68 Niculae Albert Cristian Skills Sports 2009 01:15:74 Timp 5062 Cod 0 Puncte
69 Popa Andrei Timex Bucuresti 99:99:99 Timp 4102 Cod 0 Puncte
70 Carstea Eric Timex Bucuresti 99:99:99 Timp 4103 Cod 0 Puncte
71 Duca Andrei Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 5070 Cod 0 Puncte
72 Radu Andrei Aqua Team 99:99:99 Timp 4209 Cod 0 Puncte
73 Moraru Ioan Mihail Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4733 Cod 0 Puncte
74 Neagu Vlad Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4779 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (8 ani) B

1 Blejan Ianis Bucharest Sport Club 00:34:38 Timp 3421 Cod 9 Puncte
2 Barbu Razvan Aqua Sport Citius 00:35:44 Timp 4120 Cod 7 Puncte
3 Nae Gabriel Aqua Life Swim 00:35:54 Timp 3427 Cod 6 Puncte
4 Paun Fabian CSM Ploiesti 00:36:44 Timp 4354 Cod 5 Puncte
5 Rosu Rares Aqua Life Swim 00:36:53 Timp 4090 Cod 4 Puncte
6 Scortea Pavel Aqua Team 00:36:83 Timp 3410 Cod 3 Puncte
7 Ciobanu Gabriel Aqua Life Swim 00:37:19 Timp 4095 Cod 2 Puncte
8 Iacob Patrick CSM Ploiesti 00:37:31 Timp 3794 Cod 1 Puncte
9 Stan Andrei Aqua Sport Citius 00:37:44 Timp 3822 Cod 0 Puncte
10 Danu David Aqua Team 00:37:76 Timp 3350 Cod 0 Puncte
11 Mija Radu Aqua Team 00:37:97 Timp 4202 Cod 0 Puncte
12 Vochin Andrei Dinamo Bucuresti 00:38:03 Timp 4644 Cod 0 Puncte
13 Ciobanu Mihai Aqua Life Swim 00:38:07 Timp 4094 Cod 0 Puncte
14 Barbieru Erik Aqua Sport Citius 00:38:12 Timp 3364 Cod 0 Puncte
15 Nae Teodor Patrick Swimming Team 00:38:74 Timp 4203 Cod 0 Puncte
16 Parvu Iustin Aqua Sport Citius 00:38:80 Timp 3823 Cod 0 Puncte
17 Ghenu Andrei Aqua Life Swim 00:38:80 Timp 4398 Cod 0 Puncte
18 Gurdis Andrei Atack Team 00:38:93 Timp 3349 Cod 0 Puncte
19 Tatulea Rares Aqua Life Swim 00:39:04 Timp 4408 Cod 0 Puncte
20 Scarlat Albert Florian Bucharest Sport Club 00:39:20 Timp 4182 Cod 0 Puncte
21 Ana Victor CSM Ploiesti 00:39:57 Timp 3797 Cod 0 Puncte
22 Tataru Stefan Aqua Team 00:39:79 Timp 3411 Cod 0 Puncte
23 Andrei Mihai Pescarusul Izvorani 00:40:34 Timp 4420 Cod 0 Puncte
24 Giza Matei Renovatio S.C. 00:40:37 Timp 3360 Cod 0 Puncte
25 Ion Flavius Bucharest Sport Club 00:40:38 Timp 3882 Cod 0 Puncte
26 Georgescu Paun Gabriel Aqua Team 00:40:59 Timp 4200 Cod 0 Puncte
27 Ciocanaru Antonio Alexandru Aqua Life Swim 00:40:76 Timp 3775 Cod 0 Puncte
28 Mercan Andrei Stefan Aqua Sport Citius 00:40:79 Timp 3429 Cod 0 Puncte
29 Radu Darius CSM Ploiesti 00:41:16 Timp 3795 Cod 0 Puncte
30 Bacalu Eduard Aqua Team 00:41:41 Timp 3434 Cod 0 Puncte
31 Oh Cristian Aqua Life Swim 00:41:45 Timp 3368 Cod 0 Puncte
32 Virsa David Aqua Team 00:41:54 Timp 4376 Cod 0 Puncte
33 Draghici Eric Ionut Bucharest Sport Club 00:41:65 Timp 4365 Cod 0 Puncte
34 Nistor Darius Hyperion Brasov 00:41:77 Timp 5016 Cod 0 Puncte
35 Tarata David Aqua Sport Citius 00:41:92 Timp 3824 Cod 0 Puncte
36 Gheorghita Andrei Virgil Steaua CSA 00:42:14 Timp 4565 Cod 0 Puncte
37 Baciu Gabriel Aqua Sport Citius 00:42:24 Timp 4406 Cod 0 Puncte
38 Marin Andrei Aqua Life Swim 00:42:51 Timp 4399 Cod 0 Puncte
39 Dica Sebastian Steaua CSA 00:42:81 Timp 4554 Cod 0 Puncte
40 Bildea Claudiu Aqua Sport Citius 00:43:57 Timp 4121 Cod 0 Puncte
41 Balaci Bogdan Renovatio S.C. 00:44:04 Timp 4193 Cod 0 Puncte
42 Constantin Luca Aqua Life Swim 00:44:25 Timp 5036 Cod 0 Puncte
43 Uceanu Daniel Steaua CSA 00:44:52 Timp 4555 Cod 0 Puncte
44 Margarit Matei Pescarusul Izvorani 00:44:79 Timp 3871 Cod 0 Puncte
45 Samson Albert Aqua Team 00:45:23 Timp 4556 Cod 0 Puncte
46 Cristea Stefan Aqua Life Swim 00:45:65 Timp 3773 Cod 0 Puncte
47 Paduraru Luca Steaua CSA 00:45:77 Timp 4626 Cod 0 Puncte
48 Teja Marian Andrei CSS 2 Bucuresti 00:45:98 Timp 4633 Cod 0 Puncte
49 Anita Mihai CSM Ploiesti 00:46:18 Timp 4355 Cod 0 Puncte
50 Dumitrescu Luca Adrian Obswim 00:46:23 Timp 4064 Cod 0 Puncte
51 Rotaru Andrei Renovatio S.C. 00:46:42 Timp 4421 Cod 0 Puncte
52 Orezeanu Luca Bucharest Sport Club 00:46:61 Timp 4569 Cod 0 Puncte
53 Voinea Darius Andrei Obswim 00:46:88 Timp 4062 Cod 0 Puncte
54 Abboud Youssef Bucharest Sport Club 00:47:23 Timp 3422 Cod 0 Puncte
55 Stan Stefan Aqua Life Swim 00:47:27 Timp 4091 Cod 0 Puncte
56 Nicolae Darius Timex Bucuresti 00:47:43 Timp 4101 Cod 0 Puncte
57 Melnic Rares Aqua Team 00:47:53 Timp 4201 Cod 0 Puncte
58 Bazgan Matei Andrei Aqua Life Swim 00:48:08 Timp 4187 Cod 0 Puncte
59 Manita Eduard Aqua Life Swim 00:48:46 Timp 4568 Cod 0 Puncte
60 Alexandrescu Stefan Radu CSS Ploiesti 00:49:15 Timp 5030 Cod 0 Puncte
61 Ursulescu Luca CSS Ploiesti 00:49:49 Timp 5032 Cod 0 Puncte
62 Manolache Ioan Alexandru Timex Bucuresti 00:49:63 Timp 5040 Cod 0 Puncte
63 Stanciu Stefan Ioan Bucharest Sport Club 00:49:65 Timp 4116 Cod 0 Puncte
64 Predila Radu Mihai Obswim 00:49:76 Timp 4063 Cod 0 Puncte
65 Prodan Nicholas Performer 00:50:39 Timp 5074 Cod 0 Puncte
66 Raceanu Erik Aqua Sport Citius 00:50:86 Timp 5064 Cod 0 Puncte
67 Cinca Alexandru Aqua Life Swim 00:51:28 Timp 5035 Cod 0 Puncte
68 Bratu Octavian Aqua Team 00:51:75 Timp 3423 Cod 0 Puncte
69 Popescu Mihai Aqua Life Swim 00:53:14 Timp 5037 Cod 0 Puncte
70 Dumitrica Octav Timex Bucuresti 00:53:85 Timp 4107 Cod 0 Puncte
71 Constantin Pavel Cristian Steaua CSA 00:54:67 Timp 4870 Cod 0 Puncte
72 Peteu Mihnea Alexandru Skills Sports 2009 00:55:01 Timp 5061 Cod 0 Puncte
73 Nebunoiu Radu Aqua Team 00:55:70 Timp 4375 Cod 0 Puncte
74 Petre Rares CSS Ploiesti 00:55:79 Timp 5031 Cod 0 Puncte
75 Craciun Mircea Alexandru Timex Bucuresti 01:00:01 Timp 5039 Cod 0 Puncte
76 Tinca Eduard Steaua CSA 01:01:65 Timp 5077 Cod 0 Puncte
77 Nati Ianis Renovatio S.C. 01:02:44 Timp 5083 Cod 0 Puncte
78 Bragadireanu Filip Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:06:48 Timp 5045 Cod 0 Puncte
79 Dinu Cristian Timex Bucuresti 01:08:89 Timp 4229 Cod 0 Puncte
80 Besu Alexandru Ionut Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:10:91 Timp 5043 Cod 0 Puncte
81 Serban Eduard Renovatio S.C. 01:14:12 Timp 5086 Cod 0 Puncte
82 Vaduva Alexandru Renovatio S.C. 01:16:70 Timp 5087 Cod 0 Puncte
83 Rusu Andrei Renovatio S.C. 01:25:27 Timp 5085 Cod 0 Puncte
84 Preda Andrei Cristian Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:27:15 Timp 5044 Cod 0 Puncte
85 Pavel Horia Mihai Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99 Timp 5042 Cod 0 Puncte
86 Gavrila Petru CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 4634 Cod 0 Puncte
87 Vasilescu Bogdan Atack Team 99:99:99 Timp 4661 Cod 0 Puncte
88 Radu David Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 5084 Cod 0 Puncte
89 Celea Cristian Alexandru Skills Sports 2009 99:99:99 Timp 3351 Cod 0 Puncte
90 Dinu Marc Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 5082 Cod 0 Puncte
91 Zaharia Timon Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 3370 Cod 0 Puncte
92 Naboleanu Alexandru Ionut Aquis Bucuresti 99:99:99 Timp 4359 Cod 0 Puncte
93 Neagu Andrei Timex Bucuresti 99:99:99 Timp 5041 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (7 ani) F

1 Popa Roberta Bucharest Sport Club 00:38:93 Timp 4180 Cod 9 Puncte
2 Olea Theodora Aqua Team 00:40:38 Timp 4205 Cod 7 Puncte
3 Peruzzare Alexandra Aqua Life Swim 00:40:45 Timp 4085 Cod 6 Puncte
4 Ganea Iustina Atack Team 00:40:82 Timp 3815 Cod 5 Puncte
5 Vasian Antonia Aqua Sport Citius 00:40:83 Timp 4750 Cod 4 Puncte
6 Lixandru Maria Aqua Life Swim 00:41:39 Timp 4082 Cod 3 Puncte
7 Stoenescu Andreea Atack Team 00:41:51 Timp 4164 Cod 2 Puncte
8 Cîmpan Denisa Aqua Team 00:42:07 Timp 4204 Cod 1 Puncte
9 Bonta Ayana Swimming Team 00:42:33 Timp 4192 Cod 0 Puncte
10 Matache Amalia Aqua Team 00:43:50 Timp 4206 Cod 0 Puncte
11 Tirila Larisa Hyperion Brasov 00:43:84 Timp 5015 Cod 0 Puncte
12 Dolocan Alessia Atack Team 00:44:04 Timp 3816 Cod 0 Puncte
13 Ene Ecaterina Maria Dinamo Bucuresti 00:44:91 Timp 4748 Cod 0 Puncte
14 Manea Arya Aqua Sport Citius 00:46:22 Timp 4145 Cod 0 Puncte
15 Popa Natalia Aqua Sport Citius 00:46:40 Timp 4781 Cod 0 Puncte
16 Fleschiu Bianca Atack Team 00:47:08 Timp 4713 Cod 0 Puncte
17 Ionascu Maria CSM Ploiesti 00:47:19 Timp 5027 Cod 0 Puncte
18 Constantin Alexandra CSM Ploiesti 00:47:32 Timp 5026 Cod 0 Puncte
19 Nan Alexandra Aqua Sport Citius 00:47:71 Timp 4146 Cod 0 Puncte
20 Dumitru Alexia Aqua Team 00:47:91 Timp 4691 Cod 0 Puncte
21 Marasescu Melania Violeta CSS 1 Bucuresti 00:48:54 Timp 4668 Cod 0 Puncte
22 Nichita Ema Timex Bucuresti 00:49:15 Timp 4693 Cod 0 Puncte
23 Tufa Teodora Aqua Team 00:49:69 Timp 4696 Cod 0 Puncte
24 Stanca Ilinca Atack Team 00:51:11 Timp 5051 Cod 0 Puncte
25 Petrescu Maria Aqua Team 00:51:17 Timp 4694 Cod 0 Puncte
26 Burlacu Daria Hyperion Brasov 00:51:67 Timp 5014 Cod 0 Puncte
27 Pinzari Ariana Aqua Life Swim 00:51:75 Timp 4088 Cod 0 Puncte
28 Aanei Raluca Atack Team 00:51:89 Timp 4712 Cod 0 Puncte
29 Dan Diana Pescarusul Izvorani 00:52:11 Timp 5057 Cod 0 Puncte
30 Mihai Alexia Aqua Life Swim 00:52:17 Timp 4673 Cod 0 Puncte
31 Colotelo Bianca Aqua Team 00:52:36 Timp 4690 Cod 0 Puncte
32 Buda Andreea Aqua Sport Citius 00:53:04 Timp 4143 Cod 0 Puncte
33 Gate Rebeca Aqua Team 00:53:87 Timp 4692 Cod 0 Puncte
34 Coman Maria Steaua CSA 00:54:22 Timp 4670 Cod 0 Puncte
35 Radu Natalia Elena Dinamo Bucuresti 00:54:40 Timp 5018 Cod 0 Puncte
36 Marin Maria Alexandra Atack Team 00:54:94 Timp 4714 Cod 0 Puncte
37 Gheorghe Maria Ioana Timex Bucuresti 00:55:05 Timp 4671 Cod 0 Puncte
38 Chelu Maria Aqua Sport Citius 00:55:64 Timp 4745 Cod 0 Puncte
39 Chirita Natalia Timex Bucuresti 00:56:40 Timp 4105 Cod 0 Puncte
40 Musat Andreea Atack Team 00:56:47 Timp 5050 Cod 0 Puncte
41 Mocanu Natalia Renovatio S.C. 00:56:99 Timp 5089 Cod 0 Puncte
42 Grigore Bianca Andreea Aqua Team 00:57:49 Timp 4744 Cod 0 Puncte
43 Mihai Diana Aqua Sport Citius 00:57:57 Timp 4780 Cod 0 Puncte
44 Paduraru Andra Bucharest Sport Club 00:57:60 Timp 4178 Cod 0 Puncte
45 Manoliu Sophie Antoine Renovatio S.C. 00:58:40 Timp 5088 Cod 0 Puncte
46 Badescu Ana Timex Bucuresti 00:59:49 Timp 5038 Cod 0 Puncte
47 Timoftiuc Sofia Timex Bucuresti 00:59:54 Timp 4104 Cod 0 Puncte
48 Raceanu Maria Steaua CSA 00:59:85 Timp 5053 Cod 0 Puncte
49 Popa Diana Renovatio S.C. 01:00:83 Timp 4728 Cod 0 Puncte
50 Nistor Ilinca CSS 2 Bucuresti 01:02:57 Timp 5056 Cod 0 Puncte
51 Postolache Anca Renovatio S.C. 01:03:28 Timp 5090 Cod 0 Puncte
52 Velea Carina CSS Dinamo 01:03:53 Timp 4730 Cod 0 Puncte
53 Anghel Antonia Atack Team 01:03:62 Timp 5049 Cod 0 Puncte
54 Georgescu Anouk CSS 2 Bucuresti 01:07:13 Timp 5055 Cod 0 Puncte
55 Nastasescu Miruna CSS Dinamo 01:09:01 Timp 5078 Cod 0 Puncte
56 Nistoroiu Denisa Maria Triumf Bucuresti 01:15:29 Timp 4684 Cod 0 Puncte
57 Vlad Monica Obswim 01:16:01 Timp 5073 Cod 0 Puncte
58 Dinu Nadia Aqua Sport Citius 01:18:63 Timp 4144 Cod 0 Puncte
59 Predut Bianca Elena YST Sport Club 01:32:04 Timp 5076 Cod 0 Puncte
60 Constantin Bianca Aqua Life Swim 99:99:99 Timp 4081 Cod 0 Puncte
61 Radu Sofia Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 5079 Cod 0 Puncte
62 Momanu Alexandra Obswim 99:99:99 Timp 4068 Cod 0 Puncte
63 Rosu Erika Maria Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 5021 Cod 0 Puncte
64 Pironescu Mara Obswim 99:99:99 Timp 5072 Cod 0 Puncte
65 Koszti Sara Aqua Life Swim 99:99:99 Timp 4089 Cod 0 Puncte
66 Strat Miruna Obswim 99:99:99 Timp 3802 Cod 0 Puncte
67 Stefan Adriana Aqua Life Swim 99:99:99 Timp 4674 Cod 0 Puncte
68 Matei Ana Swimming Team 99:99:99 Timp 5058 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (8 ani) F

1 Manea Daria Aqua Team 00:33:58 Timp 4196 Cod 9 Puncte
2 Bacalu Denisa Aqua Team 00:34:75 Timp 3433 Cod 7 Puncte
3 Zaharia Anna-Lisa Aqua Sport Citius 00:35:09 Timp 4128 Cod 6 Puncte
4 Stefanescu Andreea Bucharest Sport Club 00:36:27 Timp 3418 Cod 5 Puncte
5 Constantin Amalia Swimming Team 00:36:65 Timp 3408 Cod 4 Puncte
6 Sepi Maia Ilinca Atack Team 00:36:93 Timp 3348 Cod 3 Puncte
7 Mihai Denisa Aqua Sport Citius 00:37:35 Timp 3384 Cod 2 Puncte
8 Lentu Maria Aqua Sport Citius 00:37:39 Timp 3382 Cod 1 Puncte
9 Ionita Ioana Atack Team 00:37:63 Timp 3808 Cod 0 Puncte
10 Dobrican Maria Beatrice Pescarusul Izvorani 00:38:15 Timp 4119 Cod 0 Puncte
11 Gagiu Elise Maria Swimming Team 00:38:46 Timp 4379 Cod 0 Puncte
12 Craioveanu Rebeca Atack Team 00:38:58 Timp 4171 Cod 0 Puncte
13 Serman Larisa Bucharest Sport Club 00:39:18 Timp 3345 Cod 0 Puncte
14 Cazacu Maria Aqua Sport Citius 00:39:45 Timp 3379 Cod 0 Puncte
15 Berteanu Bianca Maria Renovatio S.C. 00:40:14 Timp 3850 Cod 0 Puncte
16 Vasilache Andreea Skills Sports 2009 00:40:42 Timp 3352 Cod 0 Puncte
17 Fortu Erika CSM Ploiesti 00:41:12 Timp 5028 Cod 0 Puncte
18 Tolea Cristina CSM Ploiesti 00:41:63 Timp 3796 Cod 0 Puncte
19 Paun Briana CSM Ploiesti 00:41:82 Timp 5029 Cod 0 Puncte
20 Dan Maria Aqua Team 00:41:87 Timp 4666 Cod 0 Puncte
21 Robu Anita Aqua Sport Citius 00:41:93 Timp 3387 Cod 0 Puncte
22 Neagu Ilinca Bucharest Sport Club 00:42:27 Timp 4380 Cod 0 Puncte
23 Mazilu Beatrice Aqua Sport Citius 00:42:29 Timp 3383 Cod 0 Puncte
24 Duta Andreea teodora Aquis Bucuresti 00:42:58 Timp 3791 Cod 0 Puncte
25 Ciupitu Sofia Aqua Team 00:43:10 Timp 4638 Cod 0 Puncte
26 Stancescu Ioana Swimming Team 00:43:66 Timp 4919 Cod 0 Puncte
27 Zamfir Mihaela Aqua Sport Citius 00:44:13 Timp 4149 Cod 0 Puncte
28 Tudor Ana Maria Aqua Team 00:44:40 Timp 4197 Cod 0 Puncte
29 Cernea Maya Aqua Sport Citius 00:45:32 Timp 3380 Cod 0 Puncte
30 Elisei Bianca Aqua Life Swim 00:45:94 Timp 4832 Cod 0 Puncte
31 Begu Andreea Atack Team 00:46:37 Timp 4647 Cod 0 Puncte
32 Cabut Ecaterina Swimming Team 00:47:39 Timp 4194 Cod 0 Puncte
33 Cristea Andreea Bucharest Sport Club 00:47:78 Timp 4363 Cod 0 Puncte
34 Tutuianu Maria Bucharest Sport Club 00:48:04 Timp 4198 Cod 0 Puncte
35 Batel Aisha Aqua Team 00:48:48 Timp 4372 Cod 0 Puncte
36 Zeldea Natalia Maria Swimming Team 00:49:89 Timp 4918 Cod 0 Puncte
37 Mandae Natalia Gabriela Dinamo Bucuresti 00:51:68 Timp 5020 Cod 0 Puncte
38 Postelnicu Maria Theodora Dinamo Bucuresti 00:51:73 Timp 5019 Cod 0 Puncte
39 Nica Delia Alexandra Swimming Team 00:51:82 Timp 4917 Cod 0 Puncte
40 Gontaru Adriana Bucharest Sport Club 00:51:92 Timp 4943 Cod 0 Puncte
41 Cimponeriu Cristina Aqua Sport Citius 00:52:88 Timp 3381 Cod 0 Puncte
42 Bucur Bianca Steaua CSA 00:53:19 Timp 4627 Cod 0 Puncte
43 Tudoran Miruna Steaua CSA 00:53:35 Timp 5054 Cod 0 Puncte
44 Matei Iulia Renovatio S.C. 00:54:97 Timp 4836 Cod 0 Puncte
45 Iovanescu Livia YST Sport Club 00:55:61 Timp 4502 Cod 0 Puncte
46 Sanchis Emma Stefania Ana Obswim 00:56:61 Timp 4065 Cod 0 Puncte
47 Parvu Andrada Maria CSS Ploiesti 00:56:95 Timp 5033 Cod 0 Puncte
48 Penescu Stefania Bucharest Sport Club 00:59:39 Timp 4364 Cod 0 Puncte
49 Chivu Ianna Aqua Team 01:07:74 Timp 4373 Cod 0 Puncte
50 Popescu Ingrid Steaua CSA 01:35:71 Timp 4377 Cod 0 Puncte
51 Roman Ilinca YST Sport Club 99:99:99 Timp 5075 Cod 0 Puncte
52 Fedorca Anastasia Ioana Steaua CSA 99:99:99 Timp 4658 Cod 0 Puncte
53 Chilat Delia Gabriela Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99 Timp 5047 Cod 0 Puncte
54 Radut Bianca Teodora Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99 Timp 5046 Cod 0 Puncte
55 Ristea Nicoleta CSS Ploiesti 99:99:99 Timp 5034 Cod 0 Puncte
56 Dan Carmen Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3398 Cod 0 Puncte
57 Vlanga Ava Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 5091 Cod 0 Puncte

5. 50 metri bras (7 ani) B

1 Pojar Luca Timex Bucuresti 00:51:20 Timp 4100 Cod 9 Puncte
2 Donisan David Atack Team 00:52:57 Timp 4710 Cod 7 Puncte
3 Marinescu Luca CSM Ploiesti 00:52:76 Timp 5022 Cod 6 Puncte
4 Ionescu Vlad Hyperion Brasov 00:53:08 Timp 5009 Cod 5 Puncte
5 Cernat Rares Constantin Bucharest Sport Club 00:53:66 Timp 4114 Cod 4 Puncte
6 Ionescu Denis Hyperion Brasov 00:55:43 Timp 5010 Cod 3 Puncte
7 Radu Andrei Aqua Team 00:56:00 Timp 4209 Cod 2 Puncte
8 Ghita Rares Aqua Team 00:56:11 Timp 4207 Cod 1 Puncte
9 Vieru Rares Andrei Bucharest Sport Club 00:56:50 Timp 3851 Cod 0 Puncte
10 Pandele Vladimir Aqua Team 00:56:59 Timp 4701 Cod 0 Puncte
11 Saidac Alexandru Renovatio S.C. 00:56:97 Timp 4189 Cod 0 Puncte
12 Udor Eric Christian Dinamo Bucuresti 00:57:81 Timp 4762 Cod 0 Puncte
13 Kantor Robert Hyperion Brasov 00:58:02 Timp 5011 Cod 0 Puncte
14 Popescu Vlad Stefan Dinamo Bucuresti 00:58:10 Timp 4137 Cod 0 Puncte
15 Cîrstea Bogdan Ion Swimming Team 00:58:31 Timp 4726 Cod 0 Puncte
16 Pădure Matei Aqua Sport Citius 00:58:74 Timp 4758 Cod 0 Puncte
17 Fratila Tudor CSM Ploiesti 00:59:27 Timp 5023 Cod 0 Puncte
18 Dorobantu Luca Atack Team 00:59:86 Timp 4708 Cod 0 Puncte
19 Nicolau Robert Aqua Sport Citius 01:01:21 Timp 4136 Cod 0 Puncte
20 Slusarenco Alexandru Pescarusul Izvorani 01:01:51 Timp 4138 Cod 0 Puncte
21 Geamanu David Rafael Bucharest Sport Club 01:01:59 Timp 4112 Cod 0 Puncte
22 Vieru David Gabriel Aquis Bucuresti 01:01:89 Timp 4073 Cod 0 Puncte
23 Siliste Alexandru Aqua Team 01:02:31 Timp 4113 Cod 0 Puncte
24 Stoicescu Alexandru Aqua Sport Citius 01:02:46 Timp 4139 Cod 0 Puncte
25 Capraru Alexandru Stefan Dinamo Bucuresti 01:02:60 Timp 4751 Cod 0 Puncte
26 Stoica Cezar Aqua Team 01:02:64 Timp 4704 Cod 0 Puncte
27 Nicolae Andrei Alexandru Aqua Life Swim 01:02:91 Timp 4672 Cod 0 Puncte
28 Fratila Radu CSM Ploiesti 01:03:19 Timp 5024 Cod 0 Puncte
29 Pintilie Andreas Bucharest Sport Club 01:03:42 Timp 4096 Cod 0 Puncte
30 Stoica Stefan CSM Ploiesti 01:03:89 Timp 5025 Cod 0 Puncte
31 Tacmeanu Andrei Aqua Team 01:05:50 Timp 4705 Cod 0 Puncte
32 Trasculescu David Andrei Timex Bucuresti 01:06:00 Timp 4706 Cod 0 Puncte
33 Chirimeaca Claudiu Bucharest Sport Club 01:06:55 Timp 4720 Cod 0 Puncte
34 Carstina Nicholas Aqua Sport Citius 01:06:59 Timp 5069 Cod 0 Puncte
35 Albota Iustin Bucharest Sport Club 01:06:91 Timp 4163 Cod 0 Puncte
36 Pirlogea Rares Teodor Dinamo Bucuresti 01:08:22 Timp 4759 Cod 0 Puncte
37 Filip Andrei Renovatio S.C. 01:08:45 Timp 4133 Cod 0 Puncte
38 Duta Darius Gabriel Bucharest Sport Club 01:08:90 Timp 4173 Cod 0 Puncte
39 Ivascu Tudor Aqua Sport Citius 01:09:15 Timp 4755 Cod 0 Puncte
40 Danila Alexandru Aqua Sport Citius 01:09:40 Timp 4132 Cod 0 Puncte
41 Luca Vlad Aqua Sport Citius 01:09:72 Timp 5067 Cod 0 Puncte
42 Petrescu Andrei Aqua Team 01:09:73 Timp 4702 Cod 0 Puncte
43 Cojocea Matei Atack Team 01:10:77 Timp 4709 Cod 0 Puncte
44 Ghelbereu Leonard Aqua Sport Citius 01:11:59 Timp 4134 Cod 0 Puncte
45 Constantin Razvan Aqua Sport Citius 01:12:54 Timp 5068 Cod 0 Puncte
46 Ignat Rares Mihai Dinamo Bucuresti 01:13:68 Timp 4754 Cod 0 Puncte
47 Sociu Darius Aqua Sport Citius 01:14:39 Timp 4761 Cod 0 Puncte
48 Pletoiu Petre Renovatio S.C. 01:16:97 Timp 5081 Cod 0 Puncte
49 Prodan Matei Aqua Team 01:17:77 Timp 4703 Cod 0 Puncte
50 Orban Eduard Hyperion Brasov 01:19:18 Timp 5012 Cod 0 Puncte
51 Zsigmond Darius Valentin Dinamo Bucuresti 01:19:98 Timp 5017 Cod 0 Puncte
52 Panita Luca Aqua Sport Citius 01:22:69 Timp 5065 Cod 0 Puncte
53 Miutu Matei Aqua Sport Citius 01:29:00 Timp 5066 Cod 0 Puncte
54 Popa Andrei Timex Bucuresti 01:29:54 Timp 4102 Cod 0 Puncte
55 Petrea Tudor Bucharest Sport Club 01:34:30 Timp 4175 Cod 0 Puncte
56 Duca Andrei Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 5070 Cod 0 Puncte
57 Molcuti Alexandru Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4757 Cod 0 Puncte
58 Carstea Eric Timex Bucuresti 99:99:99 Timp 4103 Cod 0 Puncte
59 Serban Andrei Hyperion Brasov 99:99:99 Timp 5013 Cod 0 Puncte
60 Moraru Ioan Mihail Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4733 Cod 0 Puncte
61 Neagu Vlad Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4779 Cod 0 Puncte
62 Musat Rodrigo Atack Team 99:99:99 Timp 5052 Cod 0 Puncte

6. 50 metri bras (8 ani) B

1 Blejan Ianis Bucharest Sport Club 00:44:22 Timp 3421 Cod 9 Puncte
2 Balaci Bogdan Renovatio S.C. 00:48:07 Timp 4193 Cod 7 Puncte
3 Mija Radu Aqua Team 00:48:25 Timp 4202 Cod 6 Puncte
4 Tataru Stefan Aqua Team 00:48:80 Timp 3411 Cod 5 Puncte
5 Ciobanu Mihai Aqua Life Swim 00:49:36 Timp 4094 Cod 4 Puncte
6 Danu David Aqua Team 00:49:83 Timp 3350 Cod 3 Puncte
7 Georgescu Paun Gabriel Aqua Team 00:50:05 Timp 4200 Cod 2 Puncte
8 Ion Flavius Bucharest Sport Club 00:50:46 Timp 3882 Cod 1 Puncte
9 Nistor Darius Hyperion Brasov 00:50:55 Timp 5016 Cod 0 Puncte
10 Scortea Pavel Aqua Team 00:51:96 Timp 3410 Cod 0 Puncte
11 Stan Andrei Aqua Sport Citius 00:52:02 Timp 3822 Cod 0 Puncte
12 Ghenu Andrei Aqua Life Swim 00:52:08 Timp 4398 Cod 0 Puncte
13 Paun Fabian CSM Ploiesti 00:52:20 Timp 4354 Cod 0 Puncte
14 Ciobanu Gabriel Aqua Life Swim 00:52:26 Timp 4095 Cod 0 Puncte
15 Iacob Patrick CSM Ploiesti 00:52:94 Timp 3794 Cod 0 Puncte
16 Gurdis Andrei Atack Team 00:53:38 Timp 3349 Cod 0 Puncte
17 Samson Albert Aqua Team 00:53:70 Timp 4556 Cod 0 Puncte
18 Virsa David Aqua Team 00:53:70 Timp 4376 Cod 0 Puncte
19 Dica Sebastian Steaua CSA 00:53:72 Timp 4554 Cod 0 Puncte
20 Vochin Andrei Dinamo Bucuresti 00:53:76 Timp 4644 Cod 0 Puncte
21 Rosu Rares Aqua Life Swim 00:53:93 Timp 4090 Cod 0 Puncte
22 Radu Darius CSM Ploiesti 00:54:51 Timp 3795 Cod 0 Puncte
23 Nae Teodor Patrick Swimming Team 00:54:51 Timp 4203 Cod 0 Puncte
24 Barbieru Erik Aqua Sport Citius 00:54:62 Timp 3364 Cod 0 Puncte
25 Oh Cristian Aqua Life Swim 00:54:73 Timp 3368 Cod 0 Puncte
26 Mercan Andrei Stefan Aqua Sport Citius 00:54:89 Timp 3429 Cod 0 Puncte
27 Barbu Razvan Aqua Sport Citius 00:55:07 Timp 4120 Cod 0 Puncte
28 Celea Cristian Alexandru Skills Sports 2009 00:55:15 Timp 3351 Cod 0 Puncte
29 Marin Andrei Aqua Life Swim 00:55:88 Timp 4399 Cod 0 Puncte
30 Ana Victor CSM Ploiesti 00:56:02 Timp 3797 Cod 0 Puncte
31 Nae Gabriel Aqua Life Swim 00:56:20 Timp 3427 Cod 0 Puncte
32 Rotaru Andrei Renovatio S.C. 00:56:53 Timp 4421 Cod 0 Puncte
33 Tarata David Aqua Sport Citius 00:56:73 Timp 3824 Cod 0 Puncte
34 Draghici Eric Ionut Bucharest Sport Club 00:56:79 Timp 4365 Cod 0 Puncte
35 Bildea Claudiu Aqua Sport Citius 00:56:99 Timp 4121 Cod 0 Puncte
36 Scarlat Albert Florian Bucharest Sport Club 00:57:06 Timp 4182 Cod 0 Puncte
37 Parvu Iustin Aqua Sport Citius 00:57:10 Timp 3823 Cod 0 Puncte
38 Gheorghita Andrei Virgil Steaua CSA 00:57:83 Timp 4565 Cod 0 Puncte
39 Giza Matei Renovatio S.C. 00:58:61 Timp 3360 Cod 0 Puncte
40 Tatulea Rares Aqua Life Swim 00:58:88 Timp 4408 Cod 0 Puncte
41 Raceanu Erik Aqua Sport Citius 00:59:92 Timp 5064 Cod 0 Puncte
42 Baciu Gabriel Aqua Sport Citius 01:00:28 Timp 4406 Cod 0 Puncte
43 Bacalu Eduard Aqua Team 01:00:96 Timp 3434 Cod 0 Puncte
44 Paduraru Luca Steaua CSA 01:01:63 Timp 4626 Cod 0 Puncte
45 Teja Marian Andrei CSS 2 Bucuresti 01:01:67 Timp 4633 Cod 0 Puncte
46 Anita Mihai CSM Ploiesti 01:02:35 Timp 4355 Cod 0 Puncte
47 Abboud Youssef Bucharest Sport Club 01:02:53 Timp 3422 Cod 0 Puncte
48 Ciocanaru Antonio Alexandru Aqua Life Swim 01:02:55 Timp 3775 Cod 0 Puncte
49 Uceanu Daniel Steaua CSA 01:03:27 Timp 4555 Cod 0 Puncte
50 Cristea Stefan Aqua Life Swim 01:04:40 Timp 3773 Cod 0 Puncte
51 Craciun Mircea Alexandru Timex Bucuresti 01:05:49 Timp 5039 Cod 0 Puncte
52 Nicolae Darius Timex Bucuresti 01:05:56 Timp 4101 Cod 0 Puncte
53 Andrei Mihai Pescarusul Izvorani 01:06:81 Timp 4420 Cod 0 Puncte
54 Dumitrica Octav Timex Bucuresti 01:07:04 Timp 4107 Cod 0 Puncte
55 Stanciu Stefan Ioan Bucharest Sport Club 01:07:42 Timp 4116 Cod 0 Puncte
56 Constantin Pavel Cristian Steaua CSA 01:08:51 Timp 4870 Cod 0 Puncte
57 Popescu Mihai Aqua Life Swim 01:08:85 Timp 5037 Cod 0 Puncte
58 Stan Stefan Aqua Life Swim 01:08:93 Timp 4091 Cod 0 Puncte
59 Melnic Rares Aqua Team 01:09:11 Timp 4201 Cod 0 Puncte
60 Radu David Renovatio S.C. 01:10:04 Timp 5084 Cod 0 Puncte
61 Constantin Luca Aqua Life Swim 01:10:60 Timp 5036 Cod 0 Puncte
62 Bratu Octavian Aqua Team 01:11:28 Timp 3423 Cod 0 Puncte
63 Orezeanu Luca Bucharest Sport Club 01:11:86 Timp 4569 Cod 0 Puncte
64 Margarit Matei Pescarusul Izvorani 01:12:89 Timp 3871 Cod 0 Puncte
65 Manita Eduard Aqua Life Swim 01:13:33 Timp 4568 Cod 0 Puncte
66 Bazgan Matei Andrei Aqua Life Swim 01:14:25 Timp 4187 Cod 0 Puncte
67 Nebunoiu Radu Aqua Team 01:15:14 Timp 4375 Cod 0 Puncte
68 Tinca Eduard Steaua CSA 01:16:21 Timp 5077 Cod 0 Puncte
69 Dinu Cristian Timex Bucuresti 01:17:48 Timp 4229 Cod 0 Puncte
70 Cinca Alexandru Aqua Life Swim 01:17:88 Timp 5035 Cod 0 Puncte
71 Manolache Ioan Alexandru Timex Bucuresti 01:20:22 Timp 5040 Cod 0 Puncte
72 Nati Ianis Renovatio S.C. 01:24:25 Timp 5083 Cod 0 Puncte
73 Serban Eduard Renovatio S.C. 01:28:38 Timp 5086 Cod 0 Puncte
74 Vaduva Alexandru Renovatio S.C. 01:40:48 Timp 5087 Cod 0 Puncte
75 Gavrila Petru CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 4634 Cod 0 Puncte
76 Naboleanu Alexandru Ionut Aquis Bucuresti 99:99:99 Timp 4359 Cod 0 Puncte
77 Petre Rares CSS Ploiesti 99:99:99 Timp 5031 Cod 0 Puncte
78 Neagu Andrei Timex Bucuresti 99:99:99 Timp 5041 Cod 0 Puncte
79 Vasilescu Bogdan Atack Team 99:99:99 Timp 4661 Cod 0 Puncte
80 Zaharia Timon Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 3370 Cod 0 Puncte
81 Dinu Marc Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 5082 Cod 0 Puncte

7. 50 metri bras (7 ani) F

1 Popa Roberta Bucharest Sport Club 00:54:06 Timp 4180 Cod 9 Puncte
2 Matache Amalia Aqua Team 00:54:25 Timp 4206 Cod 7 Puncte
3 Olea Theodora Aqua Team 00:56:65 Timp 4205 Cod 6 Puncte
4 Fleschiu Bianca Atack Team 00:57:34 Timp 4713 Cod 5 Puncte
5 Ganea Iustina Atack Team 00:57:95 Timp 3815 Cod 4 Puncte
6 Manea Arya Aqua Sport Citius 00:58:03 Timp 4145 Cod 3 Puncte
7 Peruzzare Alexandra Aqua Life Swim 00:58:41 Timp 4085 Cod 2 Puncte
8 Bonta Ayana Swimming Team 00:59:43 Timp 4192 Cod 1 Puncte
9 Lixandru Maria Aqua Life Swim 00:59:99 Timp 4082 Cod 0 Puncte
10 Constantin Alexandra CSM Ploiesti 01:01:22 Timp 5026 Cod 0 Puncte
11 Cîmpan Denisa Aqua Team 01:01:25 Timp 4204 Cod 0 Puncte
12 Tirila Larisa Hyperion Brasov 01:02:16 Timp 5015 Cod 0 Puncte
13 Nan Alexandra Aqua Sport Citius 01:02:19 Timp 4146 Cod 0 Puncte
14 Ionascu Maria CSM Ploiesti 01:02:21 Timp 5027 Cod 0 Puncte
15 Constantin Bianca Aqua Life Swim 01:02:31 Timp 4081 Cod 0 Puncte
16 Stoenescu Andreea Atack Team 01:03:40 Timp 4164 Cod 0 Puncte
17 Burlacu Daria Hyperion Brasov 01:03:71 Timp 5014 Cod 0 Puncte
18 Badescu Ana Timex Bucuresti 01:03:76 Timp 5038 Cod 0 Puncte
19 Buda Andreea Aqua Sport Citius 01:04:09 Timp 4143 Cod 0 Puncte
20 Dumitru Alexia Aqua Team 01:04:45 Timp 4691 Cod 0 Puncte
21 Pinzari Ariana Aqua Life Swim 01:05:11 Timp 4088 Cod 0 Puncte
22 Mihai Alexia Aqua Life Swim 01:05:72 Timp 4673 Cod 0 Puncte
23 Ene Ecaterina Maria Dinamo Bucuresti 01:06:20 Timp 4748 Cod 0 Puncte
24 Chelu Maria Aqua Sport Citius 01:06:55 Timp 4745 Cod 0 Puncte
25 Tufa Teodora Aqua Team 01:07:39 Timp 4696 Cod 0 Puncte
26 Popa Natalia Aqua Sport Citius 01:07:48 Timp 4781 Cod 0 Puncte
27 Coman Maria Steaua CSA 01:07:68 Timp 4670 Cod 0 Puncte
28 Popa Diana Renovatio S.C. 01:07:69 Timp 4728 Cod 0 Puncte
29 Nichita Ema Timex Bucuresti 01:09:75 Timp 4693 Cod 0 Puncte
30 Radu Natalia Elena Dinamo Bucuresti 01:09:83 Timp 5018 Cod 0 Puncte
31 Gheorghe Maria Ioana Timex Bucuresti 01:10:21 Timp 4671 Cod 0 Puncte
32 Colotelo Bianca Aqua Team 01:10:34 Timp 4690 Cod 0 Puncte
33 Grigore Bianca Andreea Aqua Team 01:10:79 Timp 4744 Cod 0 Puncte
34 Radu Sofia Maria Bucharest Sport Club 01:12:07 Timp 5079 Cod 0 Puncte
35 Marasescu Melania Violeta CSS 1 Bucuresti 01:12:25 Timp 4668 Cod 0 Puncte
36 Nistoroiu Denisa Maria Triumf Bucuresti 01:12:42 Timp 4684 Cod 0 Puncte
37 Vasian Antonia Aqua Sport Citius 01:12:64 Timp 4750 Cod 0 Puncte
38 Petrescu Maria Aqua Team 01:13:08 Timp 4694 Cod 0 Puncte
39 Chirita Natalia Timex Bucuresti 01:14:16 Timp 4105 Cod 0 Puncte
40 Mihai Diana Aqua Sport Citius 01:14:31 Timp 4780 Cod 0 Puncte
41 Gate Rebeca Aqua Team 01:14:84 Timp 4692 Cod 0 Puncte
42 Timoftiuc Sofia Timex Bucuresti 01:14:85 Timp 4104 Cod 0 Puncte
43 Stanca Ilinca Atack Team 01:17:38 Timp 5051 Cod 0 Puncte
44 Velea Carina CSS Dinamo 01:21:22 Timp 4730 Cod 0 Puncte
45 Nastasescu Miruna CSS Dinamo 01:22:58 Timp 5078 Cod 0 Puncte
46 Nistor Ilinca CSS 2 Bucuresti 01:25:43 Timp 5056 Cod 0 Puncte
47 Raceanu Maria Steaua CSA 01:28:01 Timp 5053 Cod 0 Puncte
48 Georgescu Anouk CSS 2 Bucuresti 01:28:80 Timp 5055 Cod 0 Puncte
49 Mocanu Natalia Renovatio S.C. 01:34:33 Timp 5089 Cod 0 Puncte
50 Koszti Sara Aqua Life Swim 99:99:99 Timp 4089 Cod 0 Puncte
51 Dinu Nadia Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4144 Cod 0 Puncte
52 Matei Ana Swimming Team 99:99:99 Timp 5058 Cod 0 Puncte
53 Predut Bianca Elena YST Sport Club 99:99:99 Timp 5076 Cod 0 Puncte
54 Paduraru Andra Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4178 Cod 0 Puncte
55 Stefan Adriana Aqua Life Swim 99:99:99 Timp 4674 Cod 0 Puncte
56 Manoliu Sophie Antoine Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 5088 Cod 0 Puncte
57 Rosu Erika Maria Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 5021 Cod 0 Puncte

8. 50 metri bras (8 ani) F

1 Manea Daria Aqua Team 00:45:72 Timp 4196 Cod 9 Puncte
2 Sepi Maia Ilinca Atack Team 00:45:85 Timp 3348 Cod 7 Puncte
3 Zaharia Anna-Lisa Aqua Sport Citius 00:49:66 Timp 4128 Cod 6 Puncte
4 Bacalu Denisa Aqua Team 00:49:93 Timp 3433 Cod 5 Puncte
5 Cazacu Maria Aqua Sport Citius 00:50:04 Timp 3379 Cod 4 Puncte
6 Constantin Amalia Swimming Team 00:51:80 Timp 3408 Cod 3 Puncte
7 Lentu Maria Aqua Sport Citius 00:52:04 Timp 3382 Cod 2 Puncte
8 Stefanescu Andreea Bucharest Sport Club 00:52:28 Timp 3418 Cod 1 Puncte
9 Dan Maria Aqua Team 00:52:94 Timp 4666 Cod 0 Puncte
10 Tolea Cristina CSM Ploiesti 00:54:41 Timp 3796 Cod 0 Puncte
11 Mazilu Beatrice Aqua Sport Citius 00:54:96 Timp 3383 Cod 0 Puncte
12 Paun Briana CSM Ploiesti 00:55:28 Timp 5029 Cod 0 Puncte
13 Mihai Denisa Aqua Sport Citius 00:55:59 Timp 3384 Cod 0 Puncte
14 Danu Maia Atack Team 00:56:17 Timp 3807 Cod 0 Puncte
15 Cabut Ecaterina Swimming Team 00:56:28 Timp 4194 Cod 0 Puncte
16 Gagiu Elise Maria Swimming Team 00:56:65 Timp 4379 Cod 0 Puncte
17 Berteanu Bianca Maria Renovatio S.C. 00:57:49 Timp 3850 Cod 0 Puncte
18 Fortu Erika CSM Ploiesti 00:57:70 Timp 5028 Cod 0 Puncte
19 Serman Larisa Bucharest Sport Club 00:58:55 Timp 3345 Cod 0 Puncte
20 Craioveanu Rebeca Atack Team 00:58:72 Timp 4171 Cod 0 Puncte
21 Cristea Andreea Bucharest Sport Club 00:59:10 Timp 4363 Cod 0 Puncte
22 Tudor Ana Maria Aqua Team 00:59:66 Timp 4197 Cod 0 Puncte
23 Vasilache Andreea Skills Sports 2009 00:59:86 Timp 3352 Cod 0 Puncte
24 Dobrican Maria Beatrice Pescarusul Izvorani 01:00:15 Timp 4119 Cod 0 Puncte
25 Tutuianu Maria Bucharest Sport Club 01:00:19 Timp 4198 Cod 0 Puncte
26 Robu Anita Aqua Sport Citius 01:01:04 Timp 3387 Cod 0 Puncte
27 Ciupitu Sofia Aqua Team 01:01:18 Timp 4638 Cod 0 Puncte
28 Neagu Ilinca Bucharest Sport Club 01:01:41 Timp 4380 Cod 0 Puncte
29 Gontaru Adriana Bucharest Sport Club 01:03:35 Timp 4943 Cod 0 Puncte
30 Popescu Ingrid Steaua CSA 01:03:39 Timp 4377 Cod 0 Puncte
31 Duta Andreea teodora Aquis Bucuresti 01:03:77 Timp 3791 Cod 0 Puncte
32 Cimponeriu Cristina Aqua Sport Citius 01:03:88 Timp 3381 Cod 0 Puncte
33 Postelnicu Maria Theodora Dinamo Bucuresti 01:06:07 Timp 5019 Cod 0 Puncte
34 Zeldea Natalia Maria Swimming Team 01:06:46 Timp 4918 Cod 0 Puncte
35 Zamfir Mihaela Aqua Sport Citius 01:07:67 Timp 4149 Cod 0 Puncte
36 Cernea Maya Aqua Sport Citius 01:08:18 Timp 3380 Cod 0 Puncte
37 Iovanescu Livia YST Sport Club 01:08:94 Timp 4502 Cod 0 Puncte
38 Stancescu Ioana Swimming Team 01:09:04 Timp 4919 Cod 0 Puncte
39 Batel Aisha Aqua Team 01:10:54 Timp 4372 Cod 0 Puncte
40 Bucur Bianca Steaua CSA 01:10:67 Timp 4627 Cod 0 Puncte
41 Elisei Bianca Aqua Life Swim 01:14:06 Timp 4832 Cod 0 Puncte
42 Matei Iulia Renovatio S.C. 01:14:45 Timp 4836 Cod 0 Puncte
43 Tudoran Miruna Steaua CSA 01:15:64 Timp 5054 Cod 0 Puncte
44 Chivu Ianna Aqua Team 01:16:07 Timp 4373 Cod 0 Puncte
45 Nica Delia Alexandra Swimming Team 01:20:47 Timp 4917 Cod 0 Puncte
46 Mandae Natalia Gabriela Dinamo Bucuresti 01:24:87 Timp 5020 Cod 0 Puncte
47 Balaianu Bianca Maria Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:27:11 Timp 5048 Cod 0 Puncte
48 Ristea Nicoleta CSS Ploiesti 99:99:99 Timp 5034 Cod 0 Puncte
49 Penescu Stefania Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4364 Cod 0 Puncte
50 Dan Carmen Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3398 Cod 0 Puncte
51 Fedorca Anastasia Ioana Steaua CSA 99:99:99 Timp 4658 Cod 0 Puncte
52 Begu Andreea Atack Team 99:99:99 Timp 4647 Cod 0 Puncte
53 Roman Ilinca YST Sport Club 99:99:99 Timp 5075 Cod 0 Puncte

9. Stafeta 4x50 metri liber (7 ani) B

1 Nicolau Robert | Danila Alexandru | Stoicescu Alexandru | Ghelbereu Leonard Aqua Sport Citius 02:52:22 Timp 18 Puncte
2 Popescu Vlad Stefan | Zsigmond Darius Valentin | Pirlogea Rares Teodor | Udor Eric Christian Dinamo Bucuresti 02:54:02 Timp 14 Puncte
3 Fratila Radu | Fratila Tudor | Marinescu Luca | Stoica Stefan CSM Ploiesti 02:57:47 Timp 12 Puncte
4 Ionescu Denis | Ionescu Vlad | Kantor Robert | Orban Eduard Hyperion Brasov 02:57:83 Timp 10 Puncte
5 Ivana Tudor Ciprian | Stoica Cezar | Pandele Vladimir | Ghita Rares Aqua Team 03:00:18 Timp 8 Puncte
6 Geamanu David Rafael | Albota Iustin | Vieru Rares Andrei | Chirimeaca Claudiu Bucharest Sport Club 03:02:25 Timp 6 Puncte
7 Dorobantu Luca | Musat Rodrigo | Donisan David | Cojocea Matei Atack Team 03:19:18 Timp 4 Puncte
8 Pintilie Andreas | Duta Darius Gabriel | Petrea Tudor | Cernat Rares Constantin Bucharest Sport Club 03:37:62 Timp 2 Puncte
9 Jianu Filip | Paraschivescu Vlad Stefan | Stefanut Valentin Ionut | Bernovici Radu Obswim 04:08:79 Timp 0 Puncte

10. Stafeta 4x50 metri liber (8 ani) B

1 Rosu Rares | Ciobanu Gabriel | Ciobanu Mihai | Nae Gabriel Aqua Life Swim 02:30:82 Timp 18 Puncte
2 Barbu Razvan | Stan Andrei | Barbieru Erik | Parvu Iustin Aqua Sport Citius 02:31:70 Timp 14 Puncte
3 Scarlat Albert Florian | Ion Flavius | Draghici Eric Ionut | Blejan Ianis Bucharest Sport Club 02:33:36 Timp 12 Puncte
4 Samson Albert | Virsa David | Bacalu Eduard | Georgescu Paun Gabriel Aqua Team 02:34:55 Timp 10 Puncte
5 Iacob Patrick | Ana Victor | Radu Darius | Paun Fabian CSM Ploiesti 02:36:63 Timp 8 Puncte
6 Danu David | Mija Radu | Tataru Stefan | Scortea Pavel Aqua Team 02:51:18 Timp 6 Puncte
7 Manita Eduard | Cinca Alexandru | Popescu Mihai | Bazgan Matei Andrei Aqua Life Swim 03:26:28 Timp 4 Puncte
8 Balaci Bogdan | Rotaru Andrei | Radu David | Giza Matei Renovatio S.C. 03:31:88 Timp 2 Puncte

11. Stafeta 4x50 metri liber (7 ani) F

1 Ganea Iustina | Dolocan Alessia | Fleschiu Bianca | Stoenescu Andreea Atack Team 02:57:10 Timp 18 Puncte
2 Dumitru Alexia | Matache Amalia | Cîmpan Denisa | Olea Theodora Aqua Team 03:00:21 Timp 14 Puncte
3 Vasian Antonia | Manea Arya | Popa Natalia | Nan Alexandra Aqua Sport Citius 03:01:34 Timp 12 Puncte
4 Lixandru Maria | Constantin Bianca | Pinzari Ariana | Peruzzare Alexandra Aqua Life Swim 03:05:94 Timp 10 Puncte
5 Gate Rebeca | Colotelo Bianca | Petrescu Maria | Tufa Teodora Aqua Team 03:34:82 Timp 8 Puncte
6 Aanei Raluca | Musat Andreea | Marin Maria Alexandra | Stanca Ilinca Atack Team 03:40:87 Timp 6 Puncte
7 Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 0 Puncte
8 Obswim 99:99:99 Timp 0 Puncte

12. Stafeta 4x50 metri liber (8 ani) F

1 Zaharia Anna-Lisa | Mihai Denisa | Lentu Maria | Cazacu Maria Aqua Sport Citius 02:32:77 Timp 18 Puncte
2 Ciupitu Sofia | Dan Maria | Bacalu Denisa | Manea Daria Aqua Team 02:36:88 Timp 14 Puncte
3 Ionita Ioana | Sepi Maia Ilinca | Begu Andreea | Craioveanu Rebeca Atack Team 02:41:36 Timp 12 Puncte
4 Serman Larisa | Neagu Carla | Cristea Andreea | Stefanescu Andreea Bucharest Sport Club 02:49:36 Timp 10 Puncte
5 Gagiu Elise Maria | Zeldea Natalia Maria | Cabut Ecaterina | Constantin Amalia Swimming Team 02:49:76 Timp 8 Puncte
6 Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 0 Puncte
7 Aqua Team 99:99:99 Timp 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

13. 50 metri spate (7 ani) F

1 Popa Roberta Bucharest Sport Club 00:44:33 Timp 4180 Cod 9 Puncte
2 Cîmpan Denisa Aqua Team 00:47:83 Timp 4204 Cod 7 Puncte
3 Constantin Alexandra CSM Ploiesti 00:48:09 Timp 5026 Cod 6 Puncte
4 Ganea Iustina Atack Team 00:48:28 Timp 3815 Cod 5 Puncte
5 Lixandru Maria Aqua Life Swim 00:48:46 Timp 4082 Cod 4 Puncte
6 Olea Theodora Aqua Team 00:48:81 Timp 4205 Cod 3 Puncte
7 Dolocan Alessia Atack Team 00:49:30 Timp 3816 Cod 2 Puncte
8 Stoenescu Andreea Atack Team 00:49:96 Timp 4164 Cod 1 Puncte
9 Fleschiu Bianca Atack Team 00:50:46 Timp 4713 Cod 0 Puncte
10 Matache Amalia Aqua Team 00:51:40 Timp 4206 Cod 0 Puncte
11 Ionascu Maria CSM Ploiesti 00:51:84 Timp 5027 Cod 0 Puncte
12 Mihai Alexia Aqua Life Swim 00:52:18 Timp 4673 Cod 0 Puncte
13 Ene Ecaterina Maria Dinamo Bucuresti 00:52:25 Timp 4748 Cod 0 Puncte
14 Manea Arya Aqua Sport Citius 00:52:27 Timp 4145 Cod 0 Puncte
15 Peruzzare Alexandra Aqua Life Swim 00:52:28 Timp 4085 Cod 0 Puncte
16 Vasian Antonia Aqua Sport Citius 00:52:43 Timp 4750 Cod 0 Puncte
17 Tirila Larisa Hyperion Brasov 00:52:52 Timp 5015 Cod 0 Puncte
18 Nan Alexandra Aqua Sport Citius 00:52:55 Timp 4146 Cod 0 Puncte
19 Burlacu Daria Hyperion Brasov 00:52:57 Timp 5014 Cod 0 Puncte
20 Dumitru Alexia Aqua Team 00:52:70 Timp 4691 Cod 0 Puncte
21 Bonta Ayana Swimming Team 00:53:41 Timp 4192 Cod 0 Puncte
22 Popa Natalia Aqua Sport Citius 00:53:58 Timp 4781 Cod 0 Puncte
23 Constantin Bianca Aqua Life Swim 00:53:66 Timp 4081 Cod 0 Puncte
24 Tufa Teodora Aqua Team 00:53:81 Timp 4696 Cod 0 Puncte
25 Paduraru Andra Bucharest Sport Club 00:54:31 Timp 4178 Cod 0 Puncte
26 Petrescu Maria Aqua Team 00:54:33 Timp 4694 Cod 0 Puncte
27 Marin Maria Alexandra Atack Team 00:54:94 Timp 4714 Cod 0 Puncte
28 Coman Maria Steaua CSA 00:55:31 Timp 4670 Cod 0 Puncte
29 Colotelo Bianca Aqua Team 00:56:15 Timp 4690 Cod 0 Puncte
30 Stanca Ilinca Atack Team 00:57:39 Timp 5051 Cod 0 Puncte
31 Buda Andreea Aqua Sport Citius 00:57:80 Timp 4143 Cod 0 Puncte
32 Marasescu Melania Violeta CSS 1 Bucuresti 00:57:82 Timp 4668 Cod 0 Puncte
33 Gate Rebeca Aqua Team 00:58:19 Timp 4692 Cod 0 Puncte
34 Dan Diana Pescarusul Izvorani 00:58:85 Timp 5057 Cod 0 Puncte
35 Mocanu Natalia Renovatio S.C. 00:59:15 Timp 5089 Cod 0 Puncte
36 Pinzari Ariana Aqua Life Swim 00:59:21 Timp 4088 Cod 0 Puncte
37 Nichita Ema Timex Bucuresti 00:59:25 Timp 4693 Cod 0 Puncte
38 Anghel Antonia Atack Team 00:59:60 Timp 5049 Cod 0 Puncte
39 Chelu Maria Aqua Sport Citius 01:00:21 Timp 4745 Cod 0 Puncte
40 Nistor Ilinca CSS 2 Bucuresti 01:00:26 Timp 5056 Cod 0 Puncte
41 Popa Diana Renovatio S.C. 01:00:48 Timp 4728 Cod 0 Puncte
42 Timoftiuc Sofia Timex Bucuresti 01:01:36 Timp 4104 Cod 0 Puncte
43 Manoliu Sophie Antoine Renovatio S.C. 01:01:48 Timp 5088 Cod 0 Puncte
44 Radu Sofia Maria Bucharest Sport Club 01:01:87 Timp 5079 Cod 0 Puncte
45 Chirita Natalia Timex Bucuresti