Rezultatele finale pentru Campionat Municipal cadeti 12-14 ani, Editia 2017

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 200 metri liber (13 ani) B

1 Borangel Emanuel George Colegiul "Emil Racovita" 02:17:89 Timp 1364 Cod 9 Puncte
2 Turta Andrei Steaua CSA 02:21:33 Timp 1419 Cod 7 Puncte
3 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 02:29:20 Timp A0280 Cod 6 Puncte
4 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:32:96 Timp 1835 Cod 5 Puncte
5 Chiriac Constantin Colegiul "Emil Racovita" 02:50:83 Timp 1460 Cod 4 Puncte
6 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 02:52:31 Timp 1416 Cod 3 Puncte
7 Zaporojan Alex Antonio Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1457 Cod 2 Puncte
8 Carp Alexandru Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4877 Cod 1 Puncte
9 Ghelbereu Eduard Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 3541 Cod 0 Puncte
10 Butuc Andrei Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1635 Cod 0 Puncte
11 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1400 Cod 0 Puncte
12 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1730 Cod 0 Puncte
13 Ghile Dragos Steaua CSA 99:99:99 Timp 1634 Cod 0 Puncte
14 Tengher Alexandru Aqua Team 99:99:99 Timp 2331 Cod 0 Puncte
15 Rauta Matei Cristian Aqua Team 99:99:99 Timp 2264 Cod 0 Puncte
16 Popovici David Aqua Team 99:99:99 Timp 1396 Cod 0 Puncte
17 Nicola Madalin Ionut Aqua Team 99:99:99 Timp A0790 Cod 0 Puncte
18 Lapadat Cristian Aqua Team 99:99:99 Timp A0274 Cod 0 Puncte

2. 200 metri liber (14 ani) B

1 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 02:09:33 Timp A0460 Cod 9 Puncte
1 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 02:09:33 Timp A0565 Cod 9 Puncte
2 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 02:11:51 Timp 1688 Cod 7 Puncte
3 Simion Matei Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 02:17:13 Timp A0532 Cod 6 Puncte
4 Morariu Luca Ioan Bucharest Sport Club 02:18:51 Timp A0296 Cod 5 Puncte
5 Peter Arthur Cristian Aqua Team 02:26:30 Timp 1732 Cod 4 Puncte
6 Dobre Daniel Gabriel Bucharest Sport Club 02:28:31 Timp A0551 Cod 3 Puncte
7 Costache Alexandru Gabriel Bucharest Sport Club 02:30:31 Timp 1306 Cod 2 Puncte
8 Cam Stefan Clubul Roman de Natatie 03:00:24 Timp 4878 Cod 1 Puncte
9 Bogdan Matei Aqua Team 99:99:99 Timp 2848 Cod 0 Puncte
10 Ionita Rares CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0694 Cod 0 Puncte

3. 200 metri liber (13 ani) F

1 Serman Ioana Alexandra Bucharest Sport Club 02:25:84 Timp A0543 Cod 9 Puncte
2 Dumitrescu Cristina Steaua CSA 02:27:08 Timp A0342 Cod 7 Puncte
3 Coman Corina Ioana Steaua CSA 02:29:25 Timp 1778 Cod 6 Puncte
4 Radu Timeea Bucharest Sport Club 02:40:48 Timp 2502 Cod 5 Puncte
5 Tudorescu Ioana Steaua CSA 02:45:40 Timp 1850 Cod 4 Puncte
6 Banescu Bianca Steaua CSA 02:51:97 Timp 1441 Cod 3 Puncte
7 Blanaru Oana Aqua Sport Citius 03:19:51 Timp 3915 Cod 2 Puncte
8 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1407 Cod 1 Puncte
9 Ilie Bianca Maria Aqua Team 99:99:99 Timp A0244 Cod 0 Puncte
10 Ilisei Erica Steaua CSA 99:99:99 Timp 3316 Cod 0 Puncte
11 Dumitrescu Elena Iuliana Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1465 Cod 0 Puncte
12 Ioana Daria Maria Aqua Team 99:99:99 Timp 1300 Cod 0 Puncte
13 Tarabega Anca Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1379 Cod 0 Puncte

4. 100 metri bras (12 ani) B

1 Niculae Alexei Aqua Team 01:20:69 Timp 2266 Cod 9 Puncte
2 Vasilescu Stefan CSS 1 Bucuresti 01:23:76 Timp 1556 Cod 7 Puncte
3 Pricop Vlad Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:25:69 Timp 2050 Cod 6 Puncte
4 Dragu Filip Sebastian Aqua Sport Citius 01:28:73 Timp 2589 Cod 5 Puncte
5 Tutuianu Sebastian Colegiul "Emil Racovita" 01:29:58 Timp 1890 Cod 4 Puncte
6 Cornaciu Stefan Aqua Team 01:32:05 Timp 2075 Cod 3 Puncte
7 Dumitru Mihai Virgiliu Aqua Team 01:33:12 Timp 1728 Cod 2 Puncte
8 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 01:33:78 Timp 1456 Cod 1 Puncte
9 Tanase Daniel Vasile Steaua CSA 01:38:06 Timp 4029 Cod 0 Puncte
10 Enculesei Razvan Rares CSS 1 Bucuresti 01:44:91 Timp 2394 Cod 0 Puncte
11 Draghici Alexandru Viorel Colegiul "Emil Racovita" 01:51:97 Timp 2168 Cod 0 Puncte
12 Calniceanu Ion Mihnea Colegiul "Emil Racovita" 01:55:68 Timp 2049 Cod 0 Puncte
13 Costante Vasile David Colegiul "Emil Racovita" 02:09:56 Timp 2034 Cod 0 Puncte
14 Balaci Alexandru Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3938 Cod 0 Puncte
15 Dumitrescu Vladimir Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 2588 Cod 0 Puncte
16 Malus Cristian Ionut Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 1251 Cod 0 Puncte
17 Tanase Jonathan Cristian Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1404 Cod 0 Puncte
18 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1837 Cod 0 Puncte
19 Mitran Daniel Cristian Steaua CSA 99:99:99 Timp A0623 Cod 0 Puncte
20 Teodoru Luca Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 2558 Cod 0 Puncte
21 Matei Mihnea Eduard Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 4024 Cod 0 Puncte
22 Onea Aris Cristian Antonio Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1891 Cod 0 Puncte
23 Luca Alexandru Mihai Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2167 Cod 0 Puncte
24 Sendroiu Vlad Alexandru Performer 99:99:99 Timp 3114 Cod 0 Puncte

5. 100 metri bras (13 ani) B

1 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 01:17:23 Timp 1412 Cod 9 Puncte
2 Nicola Madalin Ionut Aqua Team 01:20:79 Timp A0790 Cod 7 Puncte
3 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 01:21:15 Timp A0725 Cod 6 Puncte
4 Petrache Darius Aqua Team 01:21:40 Timp 1641 Cod 5 Puncte
5 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:24:94 Timp A0722 Cod 4 Puncte
6 Anghel Darius Costin Bucharest Sport Club 01:25:38 Timp A0277 Cod 3 Puncte
7 Harsulescu Mihai Aqua Team 01:27:58 Timp 1413 Cod 2 Puncte
8 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 01:27:59 Timp A0729 Cod 1 Puncte
9 Tengher Alexandru Aqua Team 01:28:34 Timp 2331 Cod 0 Puncte
10 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:29:05 Timp 1835 Cod 0 Puncte
11 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 01:29:49 Timp A0278 Cod 0 Puncte
12 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:44:06 Timp 1399 Cod 0 Puncte
13 Chiriac Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:44:16 Timp 1460 Cod 0 Puncte
14 Butuc Andrei Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1635 Cod 0 Puncte
15 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0376 Cod 0 Puncte

6. 100 metri bras (14 ani) B

1 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:11:03 Timp A0699 Cod 9 Puncte
2 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 01:24:90 Timp A0605 Cod 7 Puncte
3 Preda Luca Ioan Bucharest Sport Club 01:25:01 Timp A1127 Cod 6 Puncte
4 Ene Luis Aqua Sport Citius 01:27:93 Timp 4876 Cod 5 Puncte
5 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 01:28:79 Timp A0604 Cod 4 Puncte
6 Bruma Razvan Cristian Steaua CSA 01:31:60 Timp 1320 Cod 3 Puncte
7 Costache Alexandru Gabriel Bucharest Sport Club 01:33:12 Timp 1306 Cod 2 Puncte
8 Sendroiu Andrei Cristian Performer 99:99:99 Timp 3314 Cod 1 Puncte
9 Stoltz Markus Renovatio S.C. 99:99:99 Timp A0566 Cod 0 Puncte

7. 100 metri bras (12 ani) F

1 Badea Bianca Aqua Sport Citius 01:27:04 Timp 2953 Cod 9 Puncte
2 Zorzoliu Miruna Renovatio S.C. 01:27:24 Timp A0787 Cod 7 Puncte
3 Drog Maria-Bianca Bucharest Sport Club 01:30:64 Timp 2636 Cod 6 Puncte
4 Iorga Andreea Steaua CSA 01:30:66 Timp 3536 Cod 5 Puncte
5 Lepoutre Emma Renovatio S.C. 01:35:03 Timp 2931 Cod 4 Puncte
6 Iancu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:36:35 Timp 1896 Cod 3 Puncte
7 Grigorescu Thea Steaua CSA 01:41:14 Timp 1905 Cod 2 Puncte
8 Marchidanu Ana Maria Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:41:40 Timp 2060 Cod 1 Puncte
9 Pan Ke Laura Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:42:27 Timp 4327 Cod 0 Puncte
10 Anghel Alice Eugenia Colegiul "Emil Racovita" 01:43:13 Timp 2173 Cod 0 Puncte
11 Tararache Diana Obswim 01:52:23 Timp 3910 Cod 0 Puncte
12 Gomoi Ioana Teodora Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0236 Cod 0 Puncte
13 Baciuca Cristina Ramona Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1894 Cod 0 Puncte
14 Ionita Carmen Ana Maria Pescarusul Izvorani 99:99:99 Timp 2917 Cod 0 Puncte

8. 100 metri bras (13 ani) F

1 Ilie Bianca Maria Aqua Team 01:19:01 Timp A0244 Cod 9 Puncte
2 Olteanu Alexia Aqua Team 01:21:55 Timp 2217 Cod 7 Puncte
3 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 01:24:21 Timp 1390 Cod 6 Puncte
4 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 01:24:41 Timp A0343 Cod 5 Puncte
5 Stanica Maria Aqua Sport Citius 01:36:95 Timp 1705 Cod 4 Puncte
6 Dumitrescu Elena Iuliana Colegiul "Emil Racovita" 01:42:00 Timp 1465 Cod 3 Puncte
7 Blanaru Oana Aqua Sport Citius 02:03:11 Timp 3915 Cod 2 Puncte
8 Negut Alina Pescarusul Izvorani 99:99:99 Timp 4345 Cod 1 Puncte
9 Zamfir Alexandra Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 4056 Cod 0 Puncte
10 Banescu Bianca Steaua CSA 99:99:99 Timp 1441 Cod 0 Puncte
11 Serman Ioana Alexandra Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0543 Cod 0 Puncte
12 Dumitrescu Cristina Steaua CSA 99:99:99 Timp A0342 Cod 0 Puncte

9. 200 metri spate (12 ani) B

1 Pandele Alexandru Edward Aqua Team 02:33:12 Timp A1124 Cod 9 Puncte
2 Stancu Vlad Stefan CSS 1 Bucuresti 02:34:02 Timp A0829 Cod 7 Puncte
3 Enache Andrei Performer 02:34:97 Timp A0808 Cod 6 Puncte
4 Boboc Emanoel Florin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 02:38:45 Timp 2026 Cod 5 Puncte
5 Nataprazu Luca Mihai Aqua Team 02:41:77 Timp A0272 Cod 4 Puncte
6 Andronic Ionut Adrian Aqua Sport Citius 02:43:78 Timp 1308 Cod 3 Puncte
7 Melianu Nicolae Cristian Steaua CSA 02:45:35 Timp 2036 Cod 2 Puncte
8 Pasa Ungurianu Luca Colegiul "Emil Racovita" 02:55:62 Timp 2323 Cod 1 Puncte
9 Bujor Stefan Aqua Sport Citius 03:00:14 Timp 2489 Cod 0 Puncte
10 Sendroiu Vlad Alexandru Performer 99:99:99 Timp 3114 Cod 0 Puncte
11 Ursu Tudor Nicolae Aqua Team 99:99:99 Timp 2267 Cod 0 Puncte
12 Adam Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2454 Cod 0 Puncte
13 Georgeoni Calin Andrei Aqua Team 99:99:99 Timp 1375 Cod 0 Puncte
14 Barascu Stefan Rares Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2030 Cod 0 Puncte
15 Balaci Alexandru Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3938 Cod 0 Puncte
16 Mindroc Marius Razvan Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2018 Cod 0 Puncte
17 Vasile Nicolas Daniel Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2020 Cod 0 Puncte

10. 200 metri spate (13 ani) B

1 Rosu Patrick Steaua CSA 02:26:32 Timp A1125 Cod 9 Puncte
2 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 02:26:77 Timp 1412 Cod 7 Puncte
3 Harsulescu Mihai Aqua Team 99:99:99 Timp 1413 Cod 6 Puncte
4 Popovici David Aqua Team 99:99:99 Timp 1396 Cod 5 Puncte
5 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0376 Cod 4 Puncte
6 Zaporojan Alex Antonio Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1457 Cod 3 Puncte
7 Carp Alexandru Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4877 Cod 2 Puncte
8 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0280 Cod 1 Puncte

11. 200 metri spate (14 ani) B

1 Simion Matei Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 02:33:12 Timp A0532 Cod 9 Puncte
2 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 02:35:57 Timp 1688 Cod 7 Puncte
3 Cam Stefan Clubul Roman de Natatie 03:13:58 Timp 4878 Cod 6 Puncte
4 Peter Arthur Cristian Aqua Team 99:99:99 Timp 1732 Cod 5 Puncte
5 Ionita Rares CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0694 Cod 4 Puncte
6 Doltu Mihai Cosmin Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp A0385 Cod 3 Puncte
7 Dobre Daniel Gabriel Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0551 Cod 2 Puncte

12. 200 metri spate (12 ani) F

1 Marin Ioana Aqua Team 02:32:61 Timp 1524 Cod 9 Puncte
2 Curcan Alexandra Aqua Team 02:41:20 Timp 2956 Cod 7 Puncte
3 Zorzoliu Miruna Renovatio S.C. 02:42:35 Timp A0787 Cod 6 Puncte
4 Constantin Denisa Francesca Aqua Sport Citius 02:51:98 Timp 2485 Cod 5 Puncte
5 Dumitru Anissia Renovatio S.C. 02:52:86 Timp 2628 Cod 4 Puncte
6 Oprea Ana Maria Aqua Sport Citius 02:53:36 Timp 2106 Cod 3 Puncte
7 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 02:53:90 Timp 1752 Cod 2 Puncte
8 Jugureanu Ioana Iris Colegiul "Emil Racovita" 02:57:41 Timp 1897 Cod 1 Puncte
9 Solomon Ioana Aqua Team 02:59:08 Timp 1884 Cod 0 Puncte
10 Trusca Alysa Aqua Sport Citius 03:01:15 Timp 2954 Cod 0 Puncte
11 Duta Jassmine Andreea Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1895 Cod 0 Puncte
12 Iancu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1896 Cod 0 Puncte

13. 200 metri spate (13 ani) F

1 Naidin Alexandra Patricia Aqua Team 02:29:44 Timp A0242 Cod 9 Puncte
2 Ivan Sara Natalie CSS Dinamo 02:42:57 Timp A1010 Cod 7 Puncte
3 Coman Corina Ioana Steaua CSA 02:46:12 Timp 1778 Cod 6 Puncte
4 Tarabega Anca Maria Bucharest Sport Club 02:50:89 Timp 1379 Cod 5 Puncte
5 Silisteanu Ecaterina Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 1346 Cod 4 Puncte
6 Radu Timeea Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2502 Cod 3 Puncte
7 Serman Ioana Alexandra Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0543 Cod 2 Puncte

14. 100 metri fluture (12 ani) B

1 Pandele Alexandru Edward Aqua Team 01:09:32 Timp A1124 Cod 9 Puncte
2 Vasilescu Stefan CSS 1 Bucuresti 01:10:09 Timp 1556 Cod 7 Puncte
3 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 01:11:27 Timp 1519 Cod 6 Puncte
4 Stoian Gabriel Razvan Performer 01:12:47 Timp 1297 Cod 5 Puncte
5 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 01:19:10 Timp 1837 Cod 4 Puncte
6 Cornaciu Stefan Aqua Team 01:19:12 Timp 2075 Cod 3 Puncte
7 Radu David Colegiul "Emil Racovita" 01:19:17 Timp 2433 Cod 2 Puncte
8 Stoica Emilian Colegiul "Emil Racovita" 01:22:58 Timp 1889 Cod 1 Puncte
9 Malus Cristian Ionut Aqua Sport Citius 01:25:14 Timp 1251 Cod 0 Puncte
10 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 01:27:35 Timp 1456 Cod 0 Puncte
11 Grigoras Stefan Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:27:83 Timp 2028 Cod 0 Puncte
12 Mitran Daniel Cristian Steaua CSA 01:28:15 Timp A0623 Cod 0 Puncte
13 Calniceanu Ion Mihnea Colegiul "Emil Racovita" 01:54:68 Timp 2049 Cod 0 Puncte
14 Costante Vasile David Colegiul "Emil Racovita" 02:04:82 Timp 2034 Cod 0 Puncte
15 Lazar Andrei Steaua CSA 99:99:99 Timp 1844 Cod 0 Puncte
16 Georgeoni Calin Andrei Aqua Team 99:99:99 Timp 1375 Cod 0 Puncte
17 Mihai David Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2503 Cod 0 Puncte
18 Dumitru Mario Eduard Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2505 Cod 0 Puncte
19 Dandareanu Alexandru Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3561 Cod 0 Puncte
20 Barascu Stefan Rares Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2030 Cod 0 Puncte
21 Bujor Stefan Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 2489 Cod 0 Puncte
22 Andronic Ionut Adrian Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 1308 Cod 0 Puncte
23 Tanase Jonathan Cristian Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1404 Cod 0 Puncte
24 Stefanache Alexandru Mario Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1462 Cod 0 Puncte
25 Dorobantu Albu Denis Florian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2072 Cod 0 Puncte
26 Tutuianu Sebastian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1890 Cod 0 Puncte

15. 100 metri fluture (13 ani) B

1 Anghel Darius Costin Bucharest Sport Club 01:04:41 Timp A0277 Cod 9 Puncte
2 Lapadat Cristian Aqua Team 01:05:68 Timp A0274 Cod 7 Puncte
3 Borangel Emanuel George Colegiul "Emil Racovita" 01:08:62 Timp 1364 Cod 6 Puncte
3 Ghile Dragos Steaua CSA 01:08:62 Timp 1634 Cod 6 Puncte
4 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 01:10:33 Timp A0729 Cod 5 Puncte
5 Petrache Darius Aqua Team 01:11:08 Timp 1641 Cod 4 Puncte
6 Rauta Matei Cristian Aqua Team 01:13:37 Timp 2264 Cod 3 Puncte
7 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:25:52 Timp 1416 Cod 2 Puncte
8 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:35:97 Timp 1400 Cod 1 Puncte
9 Zaporojan Alex Antonio Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1457 Cod 0 Puncte
10 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1730 Cod 0 Puncte
11 Nicola Madalin Ionut Aqua Team 99:99:99 Timp A0790 Cod 0 Puncte
12 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0722 Cod 0 Puncte

16. 100 metri fluture (14 ani) B

1 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 01:02:05 Timp A0565 Cod 9 Puncte
2 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:04:93 Timp A0699 Cod 7 Puncte
3 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 01:06:67 Timp 1384 Cod 6 Puncte
4 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 01:07:76 Timp A0460 Cod 5 Puncte
5 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 01:10:04 Timp A0398 Cod 4 Puncte
6 Costache Alexandru Gabriel Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1306 Cod 3 Puncte
7 Stoltz Markus Renovatio S.C. 99:99:99 Timp A0566 Cod 2 Puncte
8 Doltu Mihai Cosmin Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp A0385 Cod 1 Puncte
9 Bogdan Matei Aqua Team 99:99:99 Timp 2848 Cod 0 Puncte
10 Sendroiu Andrei Cristian Performer 99:99:99 Timp 3314 Cod 0 Puncte

17. 100 metri fluture (12 ani) F

1 Gorecki Andra Aqua Team 01:11:68 Timp 2295 Cod 9 Puncte
2 Duta Jassmine Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:11:73 Timp 1895 Cod 7 Puncte
3 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 01:19:10 Timp A0794 Cod 6 Puncte
4 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 01:22:38 Timp 1752 Cod 5 Puncte
5 Mocanu Stefania Aqua Sport Citius 01:24:66 Timp 3539 Cod 4 Puncte
6 Niculita Florentina Diana Aqua Team 01:26:19 Timp 2276 Cod 3 Puncte
7 Bancila Mara Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0802 Cod 2 Puncte
8 Trusca Alysa Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 2954 Cod 1 Puncte
9 Constantin Denisa Francesca Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 2485 Cod 0 Puncte
10 Badea Bianca Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 2953 Cod 0 Puncte
11 Dumitru Anissia Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2628 Cod 0 Puncte
12 Pascal Miruna Andreea Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2071 Cod 0 Puncte
13 Jugureanu Ioana Iris Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1897 Cod 0 Puncte
14 Pan Ke Laura Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 4327 Cod 0 Puncte

18. 100 metri fluture (13 ani) F

1 Naidin Alexandra Patricia Aqua Team 01:09:23 Timp A0242 Cod 9 Puncte
2 Ioana Daria Maria Aqua Team 01:09:50 Timp 1300 Cod 7 Puncte
3 Ciobanu Cristiana Steaua CSA 01:17:10 Timp 2470 Cod 6 Puncte
4 Ivan Sara Natalie CSS Dinamo 01:22:48 Timp A1010 Cod 5 Puncte
5 Tudorescu Ioana Steaua CSA 01:22:93 Timp 1850 Cod 4 Puncte
6 Ilisei Erica Steaua CSA 01:26:16 Timp 3316 Cod 3 Puncte
7 Ilie Bianca Maria Aqua Team 99:99:99 Timp A0244 Cod 2 Puncte
8 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1407 Cod 1 Puncte
9 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0343 Cod 0 Puncte

19. 200 metri mixt (12 ani) B

1 Enache Andrei Performer 02:35:61 Timp A0808 Cod 9 Puncte
2 Nataprazu Luca Mihai Aqua Team 02:36:51 Timp A0272 Cod 7 Puncte
3 Niculae Alexei Aqua Team 02:39:30 Timp 2266 Cod 6 Puncte
4 Dandareanu Alexandru Bucharest Sport Club 02:47:71 Timp 3561 Cod 5 Puncte
5 Ursu Tudor Nicolae Aqua Team 02:57:40 Timp 2267 Cod 4 Puncte
6 Enculesei Razvan Rares CSS 1 Bucuresti 03:09:17 Timp 2394 Cod 3 Puncte
7 Draghici Alexandru Viorel Colegiul "Emil Racovita" 03:30:51 Timp 2168 Cod 2 Puncte
8 Boboc Emanoel Florin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2026 Cod 1 Puncte
9 Stefanache Alexandru Mario Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1462 Cod 0 Puncte
10 Dumitrescu Vladimir Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 2588 Cod 0 Puncte
11 Stancu Vlad Stefan CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0829 Cod 0 Puncte
12 Ionita Andrei Clubul Roman de Natatie 99:99:99 Timp 3517 Cod 0 Puncte
13 Stoica Emilian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1889 Cod 0 Puncte
14 Dumitru Mario Eduard Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2505 Cod 0 Puncte
15 Mihai David Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2503 Cod 0 Puncte
16 Pasa Ungurianu Luca Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2323 Cod 0 Puncte
17 Radu David Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2433 Cod 0 Puncte
18 Tanase Daniel Vasile Steaua CSA 99:99:99 Timp 4029 Cod 0 Puncte
19 Melianu Nicolae Cristian Steaua CSA 99:99:99 Timp 2036 Cod 0 Puncte
20 Dumitru Mihai Virgiliu Aqua Team 99:99:99 Timp 1728 Cod 0 Puncte
21 Andron Teodor Pescarusul Izvorani 99:99:99 Timp 3926 Cod 0 Puncte
22 Adam Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2454 Cod 0 Puncte
23 Dorobantu Albu Denis Florian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2072 Cod 0 Puncte
24 Grigoras Stefan Cristian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2028 Cod 0 Puncte
25 Luca Alexandru Mihai Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2167 Cod 0 Puncte
26 Mindroc Marius Razvan Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2018 Cod 0 Puncte
27 Onea Aris Cristian Antonio Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1891 Cod 0 Puncte
28 Pricop Vlad Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2050 Cod 0 Puncte
29 Vasile Nicolas Daniel Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2020 Cod 0 Puncte
30 Teodoru Luca Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 2558 Cod 0 Puncte
31 Stoica Luca Clubul Roman de Natatie 99:99:99 Timp 4461 Cod 0 Puncte

20. 200 metri mixt (13 ani) B

1 Popovici David Aqua Team 02:22:89 Timp 1396 Cod 9 Puncte
2 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 02:23:94 Timp 1412 Cod 7 Puncte
3 Lapadat Cristian Aqua Team 02:32:76 Timp A0274 Cod 6 Puncte
4 Ghile Dragos Steaua CSA 02:33:74 Timp 1634 Cod 5 Puncte
5 Turta Andrei Steaua CSA 02:38:15 Timp 1419 Cod 4 Puncte
6 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 02:43:10 Timp A0278 Cod 3 Puncte
7 Tengher Alexandru Aqua Team 02:48:13 Timp 2331 Cod 2 Puncte
8 Ghelbereu Eduard Aqua Sport Citius 03:03:12 Timp 3541 Cod 1 Puncte
9 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 03:16:95 Timp 1399 Cod 0 Puncte
10 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0280 Cod 0 Puncte
11 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0729 Cod 0 Puncte
12 Anghel Darius Costin Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0277 Cod 0 Puncte
13 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1416 Cod 0 Puncte
14 Harsulescu Mihai Aqua Team 99:99:99 Timp 1413 Cod 0 Puncte
15 Rosu Patrick Steaua CSA 99:99:99 Timp A1125 Cod 0 Puncte
16 Rauta Matei Cristian Aqua Team 99:99:99 Timp 2264 Cod 0 Puncte
17 Petrache Darius Aqua Team 99:99:99 Timp 1641 Cod 0 Puncte
18 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0722 Cod 0 Puncte

21. 200 metri mixt (14 ani) B

1 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 02:27:11 Timp A0565 Cod 9 Puncte
2 Stoltz Markus Renovatio S.C. 02:29:21 Timp A0566 Cod 7 Puncte
3 Morariu Luca Ioan Bucharest Sport Club 02:34:54 Timp A0296 Cod 6 Puncte
4 Ionita Rares CSS 1 Bucuresti 02:38:87 Timp A0694 Cod 5 Puncte
5 Preda Luca Ioan Bucharest Sport Club 02:43:68 Timp A1127 Cod 4 Puncte
6 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 02:43:83 Timp A0398 Cod 3 Puncte
7 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 02:49:41 Timp A0605 Cod 2 Puncte
8 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 02:51:72 Timp A0604 Cod 1 Puncte
9 Bruma Razvan Cristian Steaua CSA 03:01:58 Timp 1320 Cod 0 Puncte
10 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0699 Cod 0 Puncte
11 Bogdan Matei Aqua Team 99:99:99 Timp 2848 Cod 0 Puncte
12 Ene Luis Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4876 Cod 0 Puncte
13 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1384 Cod 0 Puncte

22. 200 metri mixt (12 ani) F

1 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 02:46:46 Timp A0794 Cod 9 Puncte
2 Pascal Miruna Andreea Colegiul "Emil Racovita" 03:00:12 Timp 2071 Cod 7 Puncte
3 Mocanu Stefania Aqua Sport Citius 03:06:82 Timp 3539 Cod 6 Puncte
4 Anghel Alice Eugenia Colegiul "Emil Racovita" 03:16:66 Timp 2173 Cod 5 Puncte
5 Marchidanu Ana Maria Andreea Colegiul "Emil Racovita" 03:24:33 Timp 2060 Cod 4 Puncte
6 Bancila Mara Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0802 Cod 3 Puncte
7 Oprea Ana Maria Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 2106 Cod 2 Puncte
8 Drog Maria-Bianca Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2636 Cod 1 Puncte
9 Lepoutre Emma Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2931 Cod 0 Puncte
10 Vasile Maria Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1443 Cod 0 Puncte
11 Grigorescu Thea Steaua CSA 99:99:99 Timp 1905 Cod 0 Puncte
12 Iorga Andreea Steaua CSA 99:99:99 Timp 3536 Cod 0 Puncte
13 Solomon Ioana Aqua Team 99:99:99 Timp 1884 Cod 0 Puncte
14 Baciuca Cristina Ramona Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1894 Cod 0 Puncte
15 Ionita Carmen Ana Maria Pescarusul Izvorani 99:99:99 Timp 2917 Cod 0 Puncte
16 Curcan Alexandra Aqua Team 99:99:99 Timp 2956 Cod 0 Puncte
17 Marin Ioana Aqua Team 99:99:99 Timp 1524 Cod 0 Puncte
18 Gorecki Andra Aqua Team 99:99:99 Timp 2295 Cod 0 Puncte
19 Niculita Florentina Diana Aqua Team 99:99:99 Timp 2276 Cod 0 Puncte
20 Gomoi Ioana Teodora Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0236 Cod 0 Puncte

23. 200 metri mixt (13 ani) F

1 Naidin Alexandra Patricia Aqua Team 02:33:63 Timp A0242 Cod 9 Puncte
2 Ciobanu Cristiana Steaua CSA 02:54:10 Timp 2470 Cod 7 Puncte
3 Ilisei Erica Steaua CSA 03:03:87 Timp 3316 Cod 6 Puncte
4 Stanica Maria Aqua Sport Citius 03:05:22 Timp 1705 Cod 5 Puncte
5 Banescu Bianca Steaua CSA 03:06:64 Timp 1441 Cod 4 Puncte
6 Dumitrescu Elena Iuliana Colegiul "Emil Racovita" 03:14:79 Timp 1465 Cod 3 Puncte
7 Olteanu Alexia Aqua Team 99:99:99 Timp 2217 Cod 2 Puncte
8 Ioana Daria Maria Aqua Team 99:99:99 Timp 1300 Cod 1 Puncte
9 Tarabega Anca Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1379 Cod 0 Puncte
10 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1390 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

24. 100 metri liber (12 ani) F

1 Curcan Alexandra Aqua Team 01:05:44 Timp 2956 Cod 9 Puncte
2 Duta Jassmine Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:05:52 Timp 1895 Cod 7 Puncte
3 Jugureanu Ioana Iris Colegiul "Emil Racovita" 01:08:49 Timp 1897 Cod 6 Puncte
4 Oprea Ana Maria Aqua Sport Citius 01:09:23 Timp 2106 Cod 5 Puncte
5 Drog Maria-Bianca Bucharest Sport Club 01:09:85 Timp 2636 Cod 4 Puncte
6 Pan Ke Laura Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:10:71 Timp 4327 Cod 3 Puncte
7 Iorga Andreea Steaua CSA 01:11:02 Timp 3536 Cod 2 Puncte
8 Constantin Denisa Francesca Aqua Sport Citius 01:11:39 Timp 2485 Cod 1 Puncte
9 Lepoutre Emma Renovatio S.C. 01:13:67 Timp 2931 Cod 0 Puncte
10 Amuzescu Ella Timex Bucuresti 01:14:31 Timp 4034 Cod 0 Puncte
11 Vasile Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:14:52 Timp 1443 Cod 0 Puncte
12 Iancu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:16:49 Timp 1896 Cod 0 Puncte
13 Pascal Miruna Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:16:55 Timp 2071 Cod 0 Puncte
14 Niculita Florentina Diana Aqua Team 01:17:42 Timp 2276 Cod 0 Puncte
15 Manea Andreea Laura Colegiul "Emil Racovita" 01:18:65 Timp 1410 Cod 0 Puncte
16 Solomon Ioana Aqua Team 01:19:49 Timp 1884 Cod 0 Puncte
17 Grigorescu Thea Steaua CSA 01:19:93 Timp 1905 Cod 0 Puncte
18 Anghel Alice Eugenia Colegiul "Emil Racovita" 01:22:38 Timp 2173 Cod 0 Puncte
19 Pausescu Daniela Obswim 01:28:71 Timp 3909 Cod 0 Puncte
20 Tararache Diana Obswim 01:32:28 Timp 3910 Cod 0 Puncte
21 Bancila Mara Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0802 Cod 0 Puncte
22 Gomoi Ioana Teodora Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0236 Cod 0 Puncte
23 Baciuca Cristina Ramona Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1894 Cod 0 Puncte
24 Mocanu Stefania Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 3539 Cod 0 Puncte
25 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 99:99:99 Timp 1752 Cod 0 Puncte

25. 100 metri liber (13 ani) F

1 Ioana Daria Maria Aqua Team 01:03:58 Timp 1300 Cod 9 Puncte
2 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 01:06:00 Timp A0822 Cod 7 Puncte
3 Serman Ioana Alexandra Bucharest Sport Club 01:06:62 Timp A0543 Cod 6 Puncte
4 Ivan Sara Natalie CSS Dinamo 01:08:09 Timp A1010 Cod 5 Puncte
5 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 01:08:15 Timp 1390 Cod 4 Puncte
6 Dumitrescu Cristina Steaua CSA 01:08:21 Timp A0342 Cod 3 Puncte
7 Radu Timeea Bucharest Sport Club 01:09:97 Timp 2502 Cod 2 Puncte
8 Olteanu Alexia Aqua Team 01:10:51 Timp 2217 Cod 1 Puncte
9 Tarabega Anca Maria Bucharest Sport Club 01:12:05 Timp 1379 Cod 0 Puncte
10 Ciobanu Cristiana Steaua CSA 01:14:41 Timp 2470 Cod 0 Puncte
11 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 01:16:20 Timp 1407 Cod 0 Puncte
12 Stanica Maria Aqua Sport Citius 01:17:47 Timp 1705 Cod 0 Puncte
13 Ilisei Erica Steaua CSA 01:17:73 Timp 3316 Cod 0 Puncte
14 Banescu Bianca Steaua CSA 01:21:72 Timp 1441 Cod 0 Puncte
15 Dumitrescu Elena Iuliana Colegiul "Emil Racovita" 01:22:88 Timp 1465 Cod 0 Puncte
16 Blanaru Oana Aqua Sport Citius 01:29:27 Timp 3915 Cod 0 Puncte
17 Manea Raluca Andreea Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0810 Cod 0 Puncte
18 Silisteanu Ecaterina Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 1346 Cod 0 Puncte
19 Naidin Alexandra Patricia Aqua Team 99:99:99 Timp A0242 Cod 0 Puncte
20 Ilie Bianca Maria Aqua Team 99:99:99 Timp A0244 Cod 0 Puncte
21 Coman Corina Ioana Steaua CSA 99:99:99 Timp 1778 Cod 0 Puncte

26. 100 metri liber (12 ani) B

1 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 01:04:11 Timp 1519 Cod 9 Puncte
2 Nataprazu Luca Mihai Aqua Team 01:04:96 Timp A0272 Cod 7 Puncte
3 Boboc Emanoel Florin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:06:37 Timp 2026 Cod 6 Puncte
4 Melianu Nicolae Cristian Steaua CSA 01:06:48 Timp 2036 Cod 5 Puncte
5 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 01:06:49 Timp 1837 Cod 4 Puncte
6 Pricop Vlad Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:06:50 Timp 2050 Cod 3 Puncte
7 Dandareanu Alexandru Bucharest Sport Club 01:06:95 Timp 3561 Cod 2 Puncte
8 Pasa Ungurianu Luca Colegiul "Emil Racovita" 01:09:55 Timp 2323 Cod 1 Puncte
9 Tutuianu Sebastian Colegiul "Emil Racovita" 01:09:98 Timp 1890 Cod 0 Puncte
10 Onea Aris Cristian Antonio Colegiul "Emil Racovita" 01:10:69 Timp 1891 Cod 0 Puncte
11 Radu David Colegiul "Emil Racovita" 01:10:82 Timp 2433 Cod 0 Puncte
12 Stoica Emilian Colegiul "Emil Racovita" 01:10:90 Timp 1889 Cod 0 Puncte
13 Lazar Andrei Steaua CSA 01:11:41 Timp 1844 Cod 0 Puncte
14 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 01:12:21 Timp 1703 Cod 0 Puncte
15 Bujor Stefan Aqua Sport Citius 01:12:48 Timp 2489 Cod 0 Puncte
16 Andrei Luca Mihai Bucharest Sport Club 01:13:33 Timp 1377 Cod 0 Puncte
17 Vasile Nicolas Daniel Colegiul "Emil Racovita" 01:13:43 Timp 2020 Cod 0 Puncte
18 Grigoras Stefan Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:14:15 Timp 2028 Cod 0 Puncte
19 Mitran Daniel Cristian Steaua CSA 01:14:28 Timp A0623 Cod 0 Puncte
20 Stefanache Alexandru Mario Colegiul "Emil Racovita" 01:14:58 Timp 1462 Cod 0 Puncte
21 Ursu Tudor Nicolae Aqua Team 01:14:71 Timp 2267 Cod 0 Puncte
22 Enculesei Razvan Rares CSS 1 Bucuresti 01:15:72 Timp 2394 Cod 0 Puncte
23 Malus Cristian Ionut Aqua Sport Citius 01:15:97 Timp 1251 Cod 0 Puncte
24 Adam Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 01:17:50 Timp 2454 Cod 0 Puncte
25 Dumitru Mihai Virgiliu Aqua Team 01:17:79 Timp 1728 Cod 0 Puncte
26 Draghici Alexandru Viorel Colegiul "Emil Racovita" 01:18:38 Timp 2168 Cod 0 Puncte
27 Baluta Mihnea Bucharest Sport Club 01:21:92 Timp 3560 Cod 0 Puncte
28 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 01:24:38 Timp 1456 Cod 0 Puncte
29 Ionita Andrei Clubul Roman de Natatie 01:26:62 Timp 3517 Cod 0 Puncte
30 Tanase Jonathan Cristian Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1404 Cod 0 Puncte
31 Pandele Alexandru Edward Aqua Team 99:99:99 Timp A1124 Cod 0 Puncte
32 Andron Teodor Pescarusul Izvorani 99:99:99 Timp 3926 Cod 0 Puncte
33 Lungu Radu Pescarusul Izvorani 99:99:99 Timp 1875 Cod 0 Puncte
34 Costante Vasile David Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2034 Cod 0 Puncte
35 Dorobantu Albu Denis Florian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2072 Cod 0 Puncte
36 Mihai David Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2503 Cod 0 Puncte
37 Dumitru Mario Eduard Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2505 Cod 0 Puncte
38 Luca Alexandru Mihai Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2167 Cod 0 Puncte
39 Matei Mihnea Eduard Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 4024 Cod 0 Puncte
40 Sendroiu Vlad Alexandru Performer 99:99:99 Timp 3114 Cod 0 Puncte

27. 100 metri liber (13 ani) B

1 Popovici David Aqua Team 00:59:45 Timp 1396 Cod 9 Puncte
2 Ghile Dragos Steaua CSA 01:02:62 Timp 1634 Cod 7 Puncte
3 Lapadat Cristian Aqua Team 01:03:15 Timp A0274 Cod 6 Puncte
4 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 01:04:42 Timp A0725 Cod 5 Puncte
5 Rosu Patrick Steaua CSA 01:05:14 Timp A1125 Cod 4 Puncte
6 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 01:06:50 Timp A0280 Cod 3 Puncte
7 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 01:07:37 Timp A0278 Cod 2 Puncte
8 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:07:91 Timp A0722 Cod 1 Puncte
9 Harsulescu Mihai Aqua Team 01:08:02 Timp 1413 Cod 0 Puncte
10 Rauta Matei Cristian Aqua Team 01:09:26 Timp 2264 Cod 0 Puncte
11 Ghelbereu Eduard Aqua Sport Citius 01:14:48 Timp 3541 Cod 0 Puncte
12 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 01:15:19 Timp 1899 Cod 0 Puncte
13 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:15:57 Timp 1399 Cod 0 Puncte
14 Chiriac Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:18:72 Timp 1460 Cod 0 Puncte
15 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:18:88 Timp 1400 Cod 0 Puncte
16 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:19:18 Timp 1416 Cod 0 Puncte
17 Carp Alexandru Renovatio S.C. 01:35:07 Timp 4877 Cod 0 Puncte
18 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0729 Cod 0 Puncte
19 Nicola Madalin Ionut Aqua Team 99:99:99 Timp A0790 Cod 0 Puncte
20 Petrache Darius Aqua Team 99:99:99 Timp 1641 Cod 0 Puncte
21 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1730 Cod 0 Puncte
22 Tengher Alexandru Aqua Team 99:99:99 Timp 2331 Cod 0 Puncte
23 Zaporojan Alex Antonio Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1457 Cod 0 Puncte
24 Turta Andrei Steaua CSA 99:99:99 Timp 1419 Cod 0 Puncte
25 Butuc Andrei Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1635 Cod 0 Puncte

28. 100 metri liber (14 ani) B

1 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:59:06 Timp A0699 Cod 9 Puncte
2 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 00:59:69 Timp 1688 Cod 7 Puncte
3 Morariu Luca Ioan Bucharest Sport Club 01:02:80 Timp A0296 Cod 6 Puncte
4 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 01:03:19 Timp 1384 Cod 5 Puncte
5 Peter Arthur Cristian Aqua Team 01:03:26 Timp 1732 Cod 4 Puncte
6 Costache Alexandru Gabriel Bucharest Sport Club 01:06:24 Timp 1306 Cod 3 Puncte
7 Ionita Rares CSS 1 Bucuresti 01:06:78 Timp A0694 Cod 2 Puncte
8 Bruma Razvan Cristian Steaua CSA 01:12:65 Timp 1320 Cod 1 Puncte
9 Preda Luca Ioan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A1127 Cod 0 Puncte
10 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0605 Cod 0 Puncte
11 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0565 Cod 0 Puncte
12 Dobre Daniel Gabriel Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0551 Cod 0 Puncte
13 Sendroiu Andrei Cristian Performer 99:99:99 Timp 3314 Cod 0 Puncte
14 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 99:99:99 Timp A0398 Cod 0 Puncte
15 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 99:99:99 Timp A0604 Cod 0 Puncte
16 Doltu Mihai Cosmin Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp A0385 Cod 0 Puncte
17 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0460 Cod 0 Puncte

29. 200 metri bras (12 ani) F

1 Marin Ioana Aqua Team 02:51:46 Timp 1524 Cod 9 Puncte
2 Badea Bianca Aqua Sport Citius 03:04:84 Timp 2953 Cod 7 Puncte
3 Drog Maria-Bianca Bucharest Sport Club 03:12:97 Timp 2636 Cod 6 Puncte
4 Lepoutre Emma Renovatio S.C. 03:19:61 Timp 2931 Cod 5 Puncte
5 Iancu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 03:32:78 Timp 1896 Cod 4 Puncte
6 Anghel Alice Eugenia Colegiul "Emil Racovita" 03:45:40 Timp 2173 Cod 3 Puncte
7 Ionita Carmen Ana Maria Pescarusul Izvorani 99:99:99 Timp 2917 Cod 2 Puncte
8 Marchidanu Ana Maria Andreea Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2060 Cod 1 Puncte
9 Zorzoliu Miruna Renovatio S.C. 99:99:99 Timp A0787 Cod 0 Puncte

30. 200 metri bras (13 ani) F

1 Ilie Bianca Maria Aqua Team 02:51:22 Timp A0244 Cod 9 Puncte
2 Olteanu Alexia Aqua Team 02:53:21 Timp 2217 Cod 7 Puncte
3 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 03:00:91 Timp 1390 Cod 6 Puncte
4 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 03:04:41 Timp A0343 Cod 5 Puncte
5 Zamfir Alexandra Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 4056 Cod 4 Puncte
6 Banescu Bianca Steaua CSA 99:99:99 Timp 1441 Cod 3 Puncte
7 Stanica Maria Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 1705 Cod 2 Puncte
8 Dumitrescu Elena Iuliana Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1465 Cod 1 Puncte

31. 200 metri bras (12 ani) B

1 Niculae Alexei Aqua Team 02:50:43 Timp 2266 Cod 9 Puncte
2 Cornaciu Stefan Aqua Team 03:10:41 Timp 2075 Cod 7 Puncte
3 Dragu Filip Sebastian Aqua Sport Citius 03:10:54 Timp 2589 Cod 6 Puncte
4 Tutuianu Sebastian Colegiul "Emil Racovita" 03:22:02 Timp 1890 Cod 5 Puncte
5 Tanase Daniel Vasile Steaua CSA 03:26:11 Timp 4029 Cod 4 Puncte
6 Vasilescu Stefan CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 1556 Cod 3 Puncte
7 Mindroc Marius Razvan Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2018 Cod 2 Puncte
8 Balaci Alexandru Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3938 Cod 1 Puncte

32. 200 metri bras (13 ani) B

1 Petrache Darius Aqua Team 02:48:53 Timp 1641 Cod 9 Puncte
2 Nicola Madalin Ionut Aqua Team 02:54:01 Timp A0790 Cod 7 Puncte
3 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 03:02:95 Timp A0722 Cod 6 Puncte
4 Tengher Alexandru Aqua Team 03:03:43 Timp 2331 Cod 5 Puncte
5 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 03:05:72 Timp 1835 Cod 4 Puncte
6 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 03:08:71 Timp A0278 Cod 3 Puncte
7 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 03:13:52 Timp A0729 Cod 2 Puncte
8 Rauta Matei Cristian Aqua Team 03:17:18 Timp 2264 Cod 1 Puncte
9 Chiriac Constantin Colegiul "Emil Racovita" 03:43:79 Timp 1460 Cod 0 Puncte
10 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1412 Cod 0 Puncte
11 Borangel Emanuel George Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1364 Cod 0 Puncte
12 Harsulescu Mihai Aqua Team 99:99:99 Timp 1413 Cod 0 Puncte

33. 200 metri bras (14 ani) B

1 Stoltz Markus Renovatio S.C. 02:48:56 Timp A0566 Cod 9 Puncte
2 Preda Luca Ioan Bucharest Sport Club 03:03:00 Timp A1127 Cod 7 Puncte
3 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 03:04:00 Timp A0605 Cod 6 Puncte
4 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 03:04:31 Timp A0604 Cod 5 Puncte
5 Ene Luis Aqua Sport Citius 03:10:77 Timp 4876 Cod 4 Puncte
6 Sendroiu Andrei Cristian Performer 99:99:99 Timp 3314 Cod 3 Puncte
7 Bruma Razvan Cristian Steaua CSA 99:99:99 Timp 1320 Cod 2 Puncte
8 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0699 Cod 1 Puncte
9 Cam Stefan Clubul Roman de Natatie 99:99:99 Timp 4878 Cod 0 Puncte

34. 100 metri spate (12 ani) F

1 Zorzoliu Miruna Renovatio S.C. 01:15:73 Timp A0787 Cod 9 Puncte
2 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 01:18:58 Timp A0794 Cod 7 Puncte
3 Trusca Alysa Aqua Sport Citius 01:23:15 Timp 2954 Cod 6 Puncte
4 Dumitru Anissia Renovatio S.C. 01:24:56 Timp 2628 Cod 5 Puncte
5 Solomon Ioana Aqua Team 99:99:99 Timp 1884 Cod 4 Puncte

35. 100 metri spate (13 ani) F

1 Radu Timeea Bucharest Sport Club 01:17:13 Timp 2502 Cod 9 Puncte
2 Coman Corina Ioana Steaua CSA 01:17:55 Timp 1778 Cod 7 Puncte
3 Tarabega Anca Maria Bucharest Sport Club 01:19:66 Timp 1379 Cod 6 Puncte
4 Ioana Daria Maria Aqua Team 01:19:76 Timp 1300 Cod 5 Puncte
5 Tudorescu Ioana Steaua CSA 01:25:63 Timp 1850 Cod 4 Puncte
6 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 01:33:82 Timp 1407 Cod 3 Puncte
7 Ivan Sara Natalie CSS Dinamo 99:99:99 Timp A1010 Cod 2 Puncte
8 Ciobanu Cristiana Steaua CSA 99:99:99 Timp 2470 Cod 1 Puncte
9 Silisteanu Ecaterina Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 1346 Cod 0 Puncte
10 Dumitrescu Cristina Steaua CSA 99:99:99 Timp A0342 Cod 0 Puncte
11 Naidin Alexandra Patricia Aqua Team 99:99:99 Timp A0242 Cod 0 Puncte
12 Serman Ioana Alexandra Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0543 Cod 0 Puncte

36. 100 metri spate (12 ani) B

1 Stancu Vlad Stefan CSS 1 Bucuresti 01:12:33 Timp A0829 Cod 9 Puncte
2 Boboc Emanoel Florin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:13:23 Timp 2026 Cod 7 Puncte
3 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 01:20:04 Timp 1519 Cod 6 Puncte
4 Pasa Ungurianu Luca Colegiul "Emil Racovita" 01:21:36 Timp 2323 Cod 5 Puncte
5 Georgeoni Calin Andrei Aqua Team 01:24:10 Timp 1375 Cod 4 Puncte
6 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 01:24:38 Timp 1456 Cod 3 Puncte
7 Adam Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 01:26:08 Timp 2454 Cod 2 Puncte
8 Ursu Tudor Nicolae Aqua Team 01:27:63 Timp 2267 Cod 1 Puncte
9 Stoica Luca Clubul Roman de Natatie 01:42:21 Timp 4461 Cod 0 Puncte
10 Balaci Alexandru Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3938 Cod 0 Puncte
11 Teodoru Luca Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 2558 Cod 0 Puncte
12 Matei Mihnea Eduard Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 4024 Cod 0 Puncte
13 Barascu Stefan Rares Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2030 Cod 0 Puncte
14 Enculesei Razvan Rares CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 2394 Cod 0 Puncte
15 Nataprazu Luca Mihai Aqua Team 99:99:99 Timp A0272 Cod 0 Puncte
16 Enache Andrei Performer 99:99:99 Timp A0808 Cod 0 Puncte

37. 100 metri spate (13 ani) B

1 Popovici David Aqua Team 01:05:61 Timp 1396 Cod 9 Puncte
2 Rosu Patrick Steaua CSA 01:08:58 Timp A1125 Cod 7 Puncte
3 Anghel Darius Costin Bucharest Sport Club 01:12:10 Timp A0277 Cod 6 Puncte
4 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 01:18:45 Timp A0280 Cod 5 Puncte
5 Harsulescu Mihai Aqua Team 01:20:91 Timp 1413 Cod 4 Puncte
6 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:40:51 Timp 1416 Cod 3 Puncte
7 Carp Alexandru Renovatio S.C. 01:49:68 Timp 4877 Cod 2 Puncte
8 Zaporojan Alex Antonio Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1457 Cod 1 Puncte
9 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1412 Cod 0 Puncte
10 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1399 Cod 0 Puncte
11 Butuc Andrei Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1635 Cod 0 Puncte
12 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0376 Cod 0 Puncte
13 Borangel Emanuel George Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1364 Cod 0 Puncte
14 Ghile Dragos Steaua CSA 99:99:99 Timp 1634 Cod 0 Puncte
15 Tengher Alexandru Aqua Team 99:99:99 Timp 2331 Cod 0 Puncte
16 Lapadat Cristian Aqua Team 99:99:99 Timp A0274 Cod 0 Puncte
17 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0722 Cod 0 Puncte

38. 100 metri spate (14 ani) B

1 Ionita Rares CSS 1 Bucuresti 01:10:97 Timp A0694 Cod 9 Puncte
2 Stoltz Markus Renovatio S.C. 01:12:86 Timp A0566 Cod 7 Puncte
3 Peter Arthur Cristian Aqua Team 01:13:40 Timp 1732 Cod 6 Puncte
4 Dobre Daniel Gabriel Bucharest Sport Club 01:16:55 Timp A0551 Cod 5 Puncte
5 Cam Stefan Clubul Roman de Natatie 01:31:51 Timp 4878 Cod 4 Puncte
6 Doltu Mihai Cosmin Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp A0385 Cod 3 Puncte
7 Simion Matei Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0532 Cod 2 Puncte

39. 50 metri fluture (12 ani) F

1 Gorecki Andra Aqua Team 00:32:62 Timp 2295 Cod 9 Puncte
2 Dumitru Anissia Renovatio S.C. 00:35:45 Timp 2628 Cod 7 Puncte
3 Badea Bianca Aqua Sport Citius 00:35:80 Timp 2953 Cod 6 Puncte
4 Mocanu Stefania Aqua Sport Citius 00:36:24 Timp 3539 Cod 5 Puncte
5 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 00:36:28 Timp 1752 Cod 4 Puncte
6 Niculita Florentina Diana Aqua Team 00:36:89 Timp 2276 Cod 3 Puncte
7 Pascal Miruna Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:37:84 Timp 2071 Cod 2 Puncte
8 Vasile Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:38:28 Timp 1443 Cod 1 Puncte
9 Grigorescu Thea Steaua CSA 00:40:56 Timp 1905 Cod 0 Puncte
10 Tararache Diana Obswim 00:48:02 Timp 3910 Cod 0 Puncte
11 Pausescu Daniela Obswim 00:53:36 Timp 3909 Cod 0 Puncte
12 Bancila Mara Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0802 Cod 0 Puncte
13 Gomoi Ioana Teodora Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0236 Cod 0 Puncte
14 Pan Ke Laura Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 4327 Cod 0 Puncte

40. 50 metri fluture (12 ani) B

1 Vasilescu Stefan CSS 1 Bucuresti 00:31:65 Timp 1556 Cod 9 Puncte
2 Andronic Ionut Adrian Aqua Sport Citius 00:32:33 Timp 1308 Cod 7 Puncte
3 Pricop Vlad Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:32:41 Timp 2050 Cod 6 Puncte
4 Stoian Gabriel Razvan Performer 00:32:71 Timp 1297 Cod 5 Puncte
5 Georgeoni Calin Andrei Aqua Team 00:35:51 Timp 1375 Cod 4 Puncte
6 Radu David Colegiul "Emil Racovita" 00:35:62 Timp 2433 Cod 3 Puncte
7 Lazar Andrei Steaua CSA 00:35:91 Timp 1844 Cod 2 Puncte
8 Onea Aris Cristian Antonio Colegiul "Emil Racovita" 00:37:19 Timp 1891 Cod 1 Puncte
9 Mitran Daniel Cristian Steaua CSA 00:37:81 Timp A0623 Cod 0 Puncte
10 Stoica Emilian Colegiul "Emil Racovita" 00:37:97 Timp 1889 Cod 0 Puncte
11 Malus Cristian Ionut Aqua Sport Citius 00:38:26 Timp 1251 Cod 0 Puncte
12 Baluta Mihnea Bucharest Sport Club 00:44:65 Timp 3560 Cod 0 Puncte
13 Ionita Andrei Clubul Roman de Natatie 00:49:07 Timp 3517 Cod 0 Puncte
14 Tanase Jonathan Cristian Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1404 Cod 0 Puncte
15 Dumitrescu Vladimir Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 2588 Cod 0 Puncte
16 Stefanache Alexandru Mario Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1462 Cod 0 Puncte
17 Costante Vasile David Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2034 Cod 0 Puncte
18 Dumitru Mario Eduard Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2505 Cod 0 Puncte
19 Mihai David Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2503 Cod 0 Puncte
20 Teodoru Luca Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 2558 Cod 0 Puncte
21 Calniceanu Ion Mihnea Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2049 Cod 0 Puncte

41. 400 metri liber (12 ani) F

1 Gorecki Andra Aqua Team 04:52:34 Timp 2295 Cod 9 Puncte
2 Curcan Alexandra Aqua Team 04:55:92 Timp 2956 Cod 7 Puncte
3 Marin Ioana Aqua Team 05:03:30 Timp 1524 Cod 6 Puncte
4 Duta Jassmine Andreea Colegiul "Emil Racovita" 05:04:72 Timp 1895 Cod 5 Puncte
5 Iorga Andreea Steaua CSA 05:20:84 Timp 3536 Cod 4 Puncte
6 Constantin Denisa Francesca Aqua Sport Citius 05:23:50 Timp 2485 Cod 3 Puncte
7 Oprea Ana Maria Aqua Sport Citius