Rezultatele finale pentru Campionat Municipal copii 10-11 ani, Editia 2017

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (10 ani) M

1 Badea Robert Andrei Aqua Team 00:31:19 Timp 1966 Cod 9 Puncte
2 Sibiseanu David Andrei Aqua Team 00:31:83 Timp 1998 Cod 7 Puncte
3 Georgescu Vlad Aqua Team 00:32:53 Timp 3043 Cod 6 Puncte
4 Dobre Cristian Andrei Bucharest Sport Club 00:32:57 Timp 1939 Cod 5 Puncte
5 Craciun Achim Aqua Team 00:32:90 Timp 3037 Cod 4 Puncte
6 Popescu Matei Alexandru Aqua Team 00:33:10 Timp 2400 Cod 3 Puncte
7 Lupu Matei Pescarusul Izvorani 00:33:15 Timp 2206 Cod 2 Puncte
8 Mihai Rares Aqua Team 00:33:45 Timp 3044 Cod 1 Puncte
9 Stamate Gabriel Luca Ioan Aqua Sport Citius 00:33:68 Timp 2965 Cod 0 Puncte
10 Radu Alexandru Mario Bucharest Sport Club 00:33:85 Timp 2189 Cod 0 Puncte
11 Ghioca Erik Filip Bucharest Sport Club 00:34:41 Timp 2631 Cod 0 Puncte
12 Constantin Mihai Bucharest Sport Club 00:34:76 Timp 2632 Cod 0 Puncte
13 Peter Robert Alexandru Aqua Team 00:35:01 Timp 2270 Cod 0 Puncte
14 Barbu Albert Valentin Steaua CSA 00:35:15 Timp 3489 Cod 0 Puncte
15 Antimir Cezar Bucharest Sport Club 00:35:53 Timp 2616 Cod 0 Puncte
16 Baluta Rares Aqua Sport Citius 00:35:56 Timp 2586 Cod 0 Puncte
17 Blidaru David Andrei Aqua Sport Citius 00:35:64 Timp 3165 Cod 0 Puncte
18 Golic Victor Bucharest Sport Club 00:35:70 Timp 2633 Cod 0 Puncte
19 Muraru Eduard Cristian Bucharest Sport Club 00:35:80 Timp 3977 Cod 0 Puncte
20 Bulica Ioan Aqua Team 00:35:83 Timp 3106 Cod 0 Puncte
21 Bujor George Antonio Aqua Life 00:35:83 Timp 3784 Cod 0 Puncte
22 Stroe David Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:36:01 Timp 3453 Cod 0 Puncte
23 Mihaila Andrei Florin Bucharest Sport Club 00:36:09 Timp 1964 Cod 0 Puncte
24 Kazmacz Enes Colegiul "Emil Racovita" 00:36:18 Timp 3446 Cod 0 Puncte
25 Iordache Matei Aqua Life 00:36:22 Timp 4007 Cod 0 Puncte
26 Chelu Stefan Mihai Aqua Sport Citius 00:36:30 Timp 2788 Cod 0 Puncte
27 Modoran Mihnea Cosmin Colegiul "Emil Racovita" 00:36:31 Timp 3449 Cod 0 Puncte
28 Hamed Abdelrahman Bucharest Sport Club 00:36:58 Timp 2008 Cod 0 Puncte
29 Popescu David Cristian Aqua Team 00:36:75 Timp 2817 Cod 0 Puncte
30 Coanda Eric Andrei Aqua Sport Citius 00:36:89 Timp 2961 Cod 0 Puncte
31 El Lakkis Hassan Bucharest Sport Club 00:36:95 Timp 1963 Cod 0 Puncte
32 Alexandru Gabriel Dan Colegiul "Emil Racovita" 00:37:21 Timp 3441 Cod 0 Puncte
33 Trandafir Cosmin Cristian Bucharest Sport Club 00:37:65 Timp 1961 Cod 0 Puncte
34 Dumitrache David Andrei Aqua Life 00:38:17 Timp 2311 Cod 0 Puncte
35 Cirsteanu Radu Bucharest Sport Club 00:38:20 Timp 3022 Cod 0 Puncte
36 Tengher Stefan Ilie Aqua Team 00:38:23 Timp 2315 Cod 0 Puncte
37 Jurja Carol Colegiul "Emil Racovita" 00:38:26 Timp 3445 Cod 0 Puncte
38 Chiscop Vlad Mihai Aqua Sport Citius 00:38:56 Timp 2791 Cod 0 Puncte
39 Bogdan Matei Atack Team 00:38:80 Timp 4252 Cod 0 Puncte
40 Pantea Eric Aqua Team 00:38:83 Timp 3951 Cod 0 Puncte
41 Grigore Andrei Aqua Team 00:38:92 Timp 3996 Cod 0 Puncte
42 Bucur Toma Colegiul "Emil Racovita" 00:38:95 Timp 4539 Cod 0 Puncte
43 Coman Stefan CSS Dinamo 00:38:95 Timp 3359 Cod 0 Puncte
44 Popescu David Colegiul "Emil Racovita" 00:39:35 Timp 3960 Cod 0 Puncte
45 Dragulet Alexandru Delfinul Bucuresti 00:39:64 Timp 3015 Cod 0 Puncte
46 Iordache Stefan Aqua Sport Citius 00:40:23 Timp 2970 Cod 0 Puncte
47 Aboud Adam Colegiul "Emil Racovita" 00:40:52 Timp 3440 Cod 0 Puncte
48 Bocicai Adrian Aqua Team 00:40:55 Timp 2608 Cod 0 Puncte
49 Prunea Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:40:74 Timp 3451 Cod 0 Puncte
50 Eftimie Andrei Aqua Sport Citius 00:41:01 Timp 4303 Cod 0 Puncte
51 Matei Mihnea Marian Aqua Sport Citius 00:41:03 Timp 3835 Cod 0 Puncte
52 Raducanu Mario Aqua Life 00:41:23 Timp 4786 Cod 0 Puncte
53 Nicolae Rares Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:41:30 Timp 3450 Cod 0 Puncte
54 Pagu Mihail Alexandru Renovatio S.C. 00:41:33 Timp 2821 Cod 0 Puncte
55 Zelinca David Stefan Bucharest Sport Club 00:41:40 Timp 3020 Cod 0 Puncte
56 Buiacu Mario Aqua Sport Citius 00:41:41 Timp 3832 Cod 0 Puncte
57 Ivacencu Dimitrie Renovatio S.C. 00:42:25 Timp 2399 Cod 0 Puncte
58 Pitigoi Darius Gabriel Bucharest Sport Club 00:43:34 Timp 3055 Cod 0 Puncte
59 Marian Calin Steaua CSA 00:43:60 Timp 4467 Cod 0 Puncte
60 Ragaciovschi David Steaua CSA 00:44:08 Timp 2617 Cod 0 Puncte
61 Sahin Yusuf Enes Dumitrescu Colegiul "Emil Racovita" 00:45:00 Timp 3454 Cod 0 Puncte
62 Olteanu Octavian Andrei POT Style S.C. 00:45:41 Timp 4802 Cod 0 Puncte
63 Nedelcu Teodor Ionut Steaua CSA 00:45:74 Timp 4560 Cod 0 Puncte
64 Falan Laurentiu Renovatio S.C. 00:45:76 Timp 4444 Cod 0 Puncte
65 Creanga Cosmin CSS Dinamo 00:45:90 Timp 2934 Cod 0 Puncte
66 Ionita Petrisor Aqua Sport Citius 00:46:45 Timp 3821 Cod 0 Puncte
67 Dumitru Andrei Cristian Bucharest Sport Club 00:46:62 Timp 3886 Cod 0 Puncte
68 Ocneanu Vlad Renovatio S.C. 00:46:67 Timp 4820 Cod 0 Puncte
69 David Simon Renovatio S.C. 00:47:78 Timp 4784 Cod 0 Puncte
70 Iordan Andrei Bogdan Obswim 00:47:85 Timp 3799 Cod 0 Puncte
71 Tomulescu Robert Alexandru POT Style S.C. 00:48:72 Timp 4804 Cod 0 Puncte
72 Vasile Stefan Valentin Obswim 00:50:19 Timp 4249 Cod 0 Puncte
73 Kattih Jamal Steaua CSA 00:50:38 Timp 4812 Cod 0 Puncte
74 Mocanu Tudor POT Style S.C. 00:50:49 Timp 4801 Cod 0 Puncte
75 Preoteasa David Steaua CSA 00:50:99 Timp 4551 Cod 0 Puncte
76 Tudor Sebastian Ionut POT Style S.C. 00:51:65 Timp 4805 Cod 0 Puncte
77 Marcu Alexandru Aqua Life 00:53:31 Timp 4787 Cod 0 Puncte
78 Crimu Victor Adrian POT Style S.C. 00:54:98 Timp 4800 Cod 0 Puncte
79 Turlui Alexandru Steaua CSA 00:56:78 Timp 4813 Cod 0 Puncte
80 Prodan Andrei Cristian POT Style S.C. 01:00:24 Timp 4803 Cod 0 Puncte
81 Matieseanu Claudiu Renovatio S.C. 01:10:36 Timp 4821 Cod 0 Puncte
82 Dinu Yan Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4823 Cod 0 Puncte
83 Bunea Nicholas Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4822 Cod 0 Puncte
84 Gorcea Matei Pescarusul Izvorani 99:99:99 Timp 2964 Cod 0 Puncte
85 Ruse Matei Iulian Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 2967 Cod 0 Puncte
86 Atanasoaiei Luca Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4517 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (11 ani) M

1 Bucur Andreas Alin Aqua Sport Citius 00:30:80 Timp 2319 Cod 9 Puncte
2 Mihalache Vlad Stefan Aqua Sport Citius 00:31:18 Timp 2979 Cod 7 Puncte
3 Curecheriu Alexandru Gabriel Pescarusul Izvorani 00:31:66 Timp 2162 Cod 6 Puncte
4 Andrei Mihai Alexandru Aqua Team 00:32:17 Timp 2269 Cod 5 Puncte
5 Anghel Horia Petru Bucharest Sport Club 00:32:25 Timp 2635 Cod 4 Puncte
6 Pisoschi Matei Valeriu Steaua CSA 00:32:45 Timp 1474 Cod 3 Puncte
7 Rotaru Luca Stefan Aqua Life 00:32:93 Timp 4023 Cod 2 Puncte
8 Cristescu Nicolae Octavian Aqua Life 00:32:95 Timp 2484 Cod 1 Puncte
9 Dragomir David Renovatio S.C. 00:32:99 Timp 2326 Cod 0 Puncte
10 Seksi Luca Bucharest Sport Club 00:33:19 Timp 2401 Cod 0 Puncte
11 Rosca Mihnea Ionut Steaua CSA 00:33:40 Timp 2490 Cod 0 Puncte
12 Tataru Bogdan Pavel Aqua Team 00:33:49 Timp 1983 Cod 0 Puncte
13 Birghilescu Alexandru Bucharest Sport Club 00:33:91 Timp 1948 Cod 0 Puncte
14 Zaman David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:34:37 Timp 2803 Cod 0 Puncte
15 Barnea Dragos Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:34:87 Timp 2794 Cod 0 Puncte
16 Manole Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:34:91 Timp 3532 Cod 0 Puncte
17 Predila Robert Cristian Aqua Sport Citius 00:35:16 Timp 2475 Cod 0 Puncte
18 Rosu Marius Aqua Sport Citius 00:35:18 Timp 1515 Cod 0 Puncte
19 Dobre Alexandru Teodor Aqua Sport Citius 00:35:18 Timp 3156 Cod 0 Puncte
20 Ionescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:35:65 Timp 2800 Cod 0 Puncte
21 Pirvu Cristian Renovatio S.C. 00:36:18 Timp 3510 Cod 0 Puncte
22 Buhoci Octavian Stefan Bucharest Sport Club 00:36:19 Timp 3149 Cod 0 Puncte
23 Milosoiu Andrei Obswim 00:36:28 Timp 3916 Cod 0 Puncte
24 Martoiu Andrei Bucharest Sport Club 00:36:39 Timp 1954 Cod 0 Puncte
25 Barbu Luis Bucharest Sport Club 00:36:64 Timp 2975 Cod 0 Puncte
26 Ion David Alexandru Renovatio S.C. 00:36:77 Timp 3252 Cod 0 Puncte
27 Iancu Dan Cristian Pescarusul Izvorani 00:37:03 Timp 2317 Cod 0 Puncte
28 Costache Eduard Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:37:06 Timp 2795 Cod 0 Puncte
29 Duta Robert Mihai Bucharest Sport Club 00:37:19 Timp 3024 Cod 0 Puncte
30 Costescu Stefan Atack Team 00:37:36 Timp 2554 Cod 0 Puncte
31 Matei Razvan Aqua Sport Citius 00:37:39 Timp 3160 Cod 0 Puncte
32 Livciuc Cezar Bucharest Sport Club 00:37:54 Timp 3061 Cod 0 Puncte
33 Marinescu Vlad Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:37:80 Timp 2802 Cod 0 Puncte
34 Stoian Andrei Constantin Bucharest Sport Club 00:37:95 Timp 4308 Cod 0 Puncte
35 Pirvu Adrian Renovatio S.C. 00:38:82 Timp 3511 Cod 0 Puncte
36 Grigore Sebastian Philip Dumitru Colegiul "Emil Racovita" 00:39:03 Timp 2798 Cod 0 Puncte
37 Ghitan Valentin Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:39:63 Timp 2797 Cod 0 Puncte
38 Zapuc Stefan Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 00:39:73 Timp 2804 Cod 0 Puncte
39 Cristea Eduard Andrei Bucharest Sport Club 00:40:16 Timp 1696 Cod 0 Puncte
40 Popa Andrei Aqua Sport Citius 00:40:38 Timp 4463 Cod 0 Puncte
41 Vencu Teodor POT Style S.C. 00:40:94 Timp 4810 Cod 0 Puncte
42 Minulescu David Renovatio S.C. 00:41:00 Timp 4783 Cod 0 Puncte
43 Badea Stefan Aqua Life 00:41:61 Timp 3482 Cod 0 Puncte
44 Dawara Ali Colegiul "Emil Racovita" 00:42:54 Timp 2796 Cod 0 Puncte
45 Nicolae Andrei Rares POT Style S.C. 00:43:56 Timp 4811 Cod 0 Puncte
46 Burtan Luca Aqua Life 00:44:65 Timp 4785 Cod 0 Puncte
47 Pirvu Daniel Renovatio S.C. 00:46:66 Timp 3512 Cod 0 Puncte
48 Ionescu Robert Andrei Obswim 00:46:69 Timp 3905 Cod 0 Puncte
49 Muraru Kaan Stefan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2005 Cod 0 Puncte
50 Morjorlic Liviu Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 2191 Cod 0 Puncte
51 Ancar Erik Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4818 Cod 0 Puncte
52 Bosca Vlad Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4305 Cod 0 Puncte
53 Zamfir Mario Rafael Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4819 Cod 0 Puncte
54 Cirimpei Luca Ciprian Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2277 Cod 0 Puncte
55 Stanila Emil POT Style S.C. 99:99:99 Timp 4809 Cod 0 Puncte
56 Tudor Andrei Stefan Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4828 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (10 ani) F

1 Andrei Iarina Aqua Team 00:31:92 Timp 1979 Cod 9 Puncte
2 Lazar Timeea Maria Bucharest Sport Club 00:32:13 Timp 2605 Cod 7 Puncte
3 Voicu Ioana Bucharest Sport Club 00:33:08 Timp 3056 Cod 6 Puncte
4 Toader Francesca Bucharest Sport Club 00:33:72 Timp 2293 Cod 5 Puncte
5 Niculae Teodora Ana Maria Aqua Team 00:34:18 Timp 2272 Cod 4 Puncte
6 Alemnaritei Alexandra Aqua Team 00:34:67 Timp 1980 Cod 3 Puncte
7 Pirvu Mihaela Adriana Aqua Sport Citius 00:35:02 Timp 3229 Cod 2 Puncte
8 Preda Irina Ana Bucharest Sport Club 00:35:17 Timp 3096 Cod 1 Puncte
9 Rusu Eremia Bianca Bucharest Sport Club 00:35:49 Timp 2298 Cod 0 Puncte
10 Oancea Maria Teodora Renovatio S.C. 00:35:54 Timp 3225 Cod 0 Puncte
11 Vanghelescu Miruna Bucharest Sport Club 00:35:55 Timp 1957 Cod 0 Puncte
12 Nitescu Eva Maria Aqua Life 00:36:03 Timp 3788 Cod 0 Puncte
13 Fulea Maria Aqua Team 00:36:13 Timp 1981 Cod 0 Puncte
14 Cojocariu Ana Maria Aqua Sport Citius 00:36:50 Timp 2727 Cod 0 Puncte
15 Arhire Roxana Aqua Team 00:36:88 Timp 3036 Cod 0 Puncte
16 Constantinescu Briana Elena Dinamo Bucuresti 00:37:18 Timp 2314 Cod 0 Puncte
17 Cernautanu Roberta Bucharest Sport Club 00:37:27 Timp 2440 Cod 0 Puncte
18 Eftimie Bianca Maria Renovatio S.C. 00:37:39 Timp 3119 Cod 0 Puncte
19 Anghel Alexandra Irina Colegiul "Emil Racovita" 00:37:80 Timp 3458 Cod 0 Puncte
20 Croitoru Adela Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:38:01 Timp 3461 Cod 0 Puncte
21 Dorcea Andreea Camelia Colegiul "Emil Racovita" 00:38:05 Timp 2815 Cod 0 Puncte
22 Mircea Cosmina Ioana Aqua Sport Citius 00:38:06 Timp 2411 Cod 0 Puncte
23 Traistaru Amalia Andreea Aqua Life 00:38:88 Timp 3785 Cod 0 Puncte
24 Mihai Delia Ecaterina Aqua Sport Citius 00:39:44 Timp 2779 Cod 0 Puncte
25 Casmoiu Alexia Maria Aqua Sport Citius 00:39:53 Timp 3214 Cod 0 Puncte
26 Ruse Claudia Aqua Team 00:39:90 Timp 2615 Cod 0 Puncte
27 Blanariu Corina Steaua CSA 00:40:09 Timp 4561 Cod 0 Puncte
28 Vulturescu Alessia Bucharest Sport Club 00:40:26 Timp 3891 Cod 0 Puncte
29 Sinescu Alexia Renovatio S.C. 00:40:35 Timp 4437 Cod 0 Puncte
30 Neagu Maria POT Style S.C. 00:40:52 Timp 4794 Cod 0 Puncte
31 Maican Alexandra Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:41:09 Timp 3466 Cod 0 Puncte
32 Ovreuta Maria Renovatio S.C. 00:41:20 Timp 3516 Cod 0 Puncte
33 Stanescu Mihaela Jaqeline Aqua Sport Citius 00:41:89 Timp 3176 Cod 0 Puncte
34 Popa Maria Roberta Karina Colegiul "Emil Racovita" 00:41:95 Timp 3468 Cod 0 Puncte
35 Macovei Mara Ioana Bucharest Sport Club 00:41:99 Timp 3177 Cod 0 Puncte
36 Mindroc Denisa Elena Colegiul "Emil Racovita" 00:42:06 Timp 3465 Cod 0 Puncte
37 Sava Carla Aqua Team 00:42:59 Timp 3995 Cod 0 Puncte
38 Raceanu Elena Alexandra Steaua CSA 00:42:65 Timp 4446 Cod 0 Puncte
39 Socate Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:42:67 Timp 3017 Cod 0 Puncte
40 Enache Alexia Nicoleta Aqua Sport Citius 00:42:94 Timp 3820 Cod 0 Puncte
41 Zamfir Miruna Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 00:43:03 Timp 3470 Cod 0 Puncte
42 Ciomardac Miruna Ioana Aqua Sport Citius 00:43:27 Timp 4277 Cod 0 Puncte
43 Pletoiu Maria Renovatio S.C. 00:43:53 Timp 2994 Cod 0 Puncte
44 Oltean Alexandra Aqua Sport Citius 00:43:77 Timp 3814 Cod 0 Puncte
45 Socate Raluca Colegiul "Emil Racovita" 00:43:95 Timp 3018 Cod 0 Puncte
46 Blebea Antonia Maria POT Style S.C. 00:44:10 Timp 4789 Cod 0 Puncte
47 Toba Andreea Steaua CSA 00:44:22 Timp 4464 Cod 0 Puncte
48 Dan Alexandra Clubul Roman de Natatie 00:44:58 Timp 4415 Cod 0 Puncte
49 Visan Cristina Bianca Aqua Sport Citius 00:44:77 Timp 3230 Cod 0 Puncte
50 Gorcea Sabrina Ana Maria Aqua Sport Citius 00:44:92 Timp 2581 Cod 0 Puncte
51 Dragomir Antonia Elena Steaua CSA 00:45:02 Timp 4445 Cod 0 Puncte
52 Dumitru Andreea Cristina POT Style S.C. 00:46:92 Timp 4791 Cod 0 Puncte
53 Dumitru Diana Maria POT Style S.C. 00:47:66 Timp 4792 Cod 0 Puncte
54 Slivneanu Ioana Cindia POT Style S.C. 00:48:02 Timp 4796 Cod 0 Puncte
55 Dumitru Bianca Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:48:89 Timp 3463 Cod 0 Puncte
56 Saraidan Ana Colegiul "Emil Racovita" 00:49:85 Timp 4265 Cod 0 Puncte
57 Facci Vanessa Renovatio S.C. 00:50:26 Timp 2600 Cod 0 Puncte
58 Stanemir Denissa Alexia Renovatio S.C. 00:51:05 Timp 3276 Cod 0 Puncte
59 Tarfulea Eliza Maria POT Style S.C. 00:51:86 Timp 4797 Cod 0 Puncte
60 Micula Ana Ecaterina POT Style S.C. 00:51:91 Timp 4793 Cod 0 Puncte
61 Zgardan Ioana Aqua Sport Citius 00:53:31 Timp 4817 Cod 0 Puncte
62 Vilceanu Maria Isabel Georgiana POT Style S.C. 00:53:90 Timp 4799 Cod 0 Puncte
63 Epurescu Maria Steaua CSA 00:55:33 Timp 4550 Cod 0 Puncte
64 Tabacaru Alexia Steaua CSA 00:55:73 Timp 4466 Cod 0 Puncte
65 Bulata Geanina Andreea Eliza Colegiul "Emil Racovita" 00:56:80 Timp 3459 Cod 0 Puncte
66 Bolinu Theodora POT Style S.C. 00:57:92 Timp 4790 Cod 0 Puncte
67 Borcan Patricia Teodora Obswim 01:00:71 Timp 4442 Cod 0 Puncte
68 Turlete Eva Maria POT Style S.C. 01:03:14 Timp 4798 Cod 0 Puncte
69 Coscovatu Ana Maria Steaua CSA 01:13:32 Timp 4814 Cod 0 Puncte
70 Neculcea Melina POT Style S.C. 99:99:99 Timp 4795 Cod 0 Puncte
71 Rosu Alessia Steaua CSA 99:99:99 Timp 2614 Cod 0 Puncte
72 Baloiu Maria Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4827 Cod 0 Puncte
73 Calota Maria Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4824 Cod 0 Puncte
74 Dragomir Sonia Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4826 Cod 0 Puncte
75 Vlanga Hannah Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4825 Cod 0 Puncte
76 Zgardan Maria Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4816 Cod 0 Puncte
77 Voicu Alessia Ana Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3139 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (11 ani) F

1 Stirbu Ioana Maria Performer 00:29:92 Timp 1833 Cod 9 Puncte
2 Chirita Clara Maria Aqua Team 00:31:24 Timp 1986 Cod 7 Puncte
3 Menciu Ioana Maria Bucharest Sport Club 00:31:80 Timp 1952 Cod 6 Puncte
4 Craiu Ioana Aqua Team 00:32:13 Timp 1753 Cod 5 Puncte
5 Oprea Maria Florentina Bucharest Sport Club 00:32:56 Timp 1723 Cod 4 Puncte
6 Florea Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:32:67 Timp 2027 Cod 3 Puncte
7 Sebe Andra Miruna Steaua CSA 00:33:00 Timp 3117 Cod 2 Puncte
8 Grosu Maria Steaua CSA 00:33:31 Timp 1775 Cod 1 Puncte
9 Preda Maria Amelie Performer 00:33:52 Timp 2477 Cod 0 Puncte
10 Savulescu Ana Teodora Steaua CSA 00:33:57 Timp 2481 Cod 0 Puncte
11 Iordan Alessia Renovatio S.C. 00:33:59 Timp 2492 Cod 0 Puncte
12 Frasineanu Rebeca Pescarusul Izvorani 00:33:86 Timp 2947 Cod 0 Puncte
13 Ilie Daria Maria Steaua CSA 00:33:92 Timp 2478 Cod 0 Puncte
14 Bescheret Anca Aqua Team 00:34:16 Timp 2464 Cod 0 Puncte
15 Piper Andreea Madalina Aqua Sport Citius 00:34:41 Timp 2163 Cod 0 Puncte
16 Stroe Ana Maria Bucharest Sport Club 00:34:73 Timp 1511 Cod 0 Puncte
17 Stupinean Akinyi Isabelle Colegiul "Emil Racovita" 00:34:95 Timp 2810 Cod 0 Puncte
18 Cristea Theea Maria Bucharest Sport Club 00:34:97 Timp 2603 Cod 0 Puncte
19 Visan Maya Maria Bucharest Sport Club 00:35:07 Timp 2268 Cod 0 Puncte
20 Nitu Anna Denisa Colegiul "Emil Racovita" 00:35:16 Timp 2808 Cod 0 Puncte
21 Mnajed Sara Colegiul "Emil Racovita" 00:35:28 Timp 2807 Cod 0 Puncte
22 Radulescu Lucia Elena Colegiul "Emil Racovita" 00:35:48 Timp 2053 Cod 0 Puncte
23 Blejan Alexandra Maria Bucharest Sport Club 00:35:86 Timp 2006 Cod 0 Puncte
24 Lazar Simona Marina Steaua CSA 00:36:79 Timp 1485 Cod 0 Puncte
25 Grigorescu Beatrice Clubul Roman de Natatie 00:37:63 Timp 4455 Cod 0 Puncte
26 Dobrican Ioana Ruxandra Pescarusul Izvorani 00:37:78 Timp 3974 Cod 0 Puncte
27 Galmeanu Maria Aqua Sport Citius 00:38:07 Timp 4469 Cod 0 Puncte
28 Ivan Carina Maria CSS Dinamo 00:38:35 Timp 3254 Cod 0 Puncte
29 Barbuta Maria Clubul Roman de Natatie 00:38:65 Timp 4454 Cod 0 Puncte
30 Giuroiu Emma Ingrid Dinamo Bucuresti 00:38:78 Timp 2318 Cod 0 Puncte
31 Mihai Ariana POT Style S.C. 00:40:68 Timp 4806 Cod 0 Puncte
32 Sima Crina Daiana POT Style S.C. 00:41:51 Timp 4808 Cod 0 Puncte
33 Voicu Bianca Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:41:78 Timp 4443 Cod 0 Puncte
34 Stan Gabriela Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:41:93 Timp 2812 Cod 0 Puncte
35 Capraru Sorana Andreea POT Style S.C. 00:43:92 Timp 4807 Cod 0 Puncte
36 Constantin Ana Maria Steaua CSA 00:46:79 Timp 4322 Cod 0 Puncte
37 Pana Raluca Steaua CSA 99:99:99 Timp 2431 Cod 0 Puncte
38 Milita Iasmin Ana Steaua CSA 99:99:99 Timp 2479 Cod 0 Puncte

5. 100 metri spate (10 ani) M

1 Badea Robert Andrei Aqua Team 01:18:84 Timp 1966 Cod 9 Puncte
2 Georgescu Vlad Aqua Team 01:20:89 Timp 3043 Cod 7 Puncte
3 Dobre Cristian Andrei Bucharest Sport Club 01:23:18 Timp 1939 Cod 6 Puncte
4 Petre Eduard Ionut Pescarusul Izvorani 01:25:64 Timp 2160 Cod 5 Puncte
5 Peter Robert Alexandru Aqua Team 01:25:89 Timp 2270 Cod 4 Puncte
6 Mihai Rares Aqua Team 01:27:07 Timp 3044 Cod 3 Puncte
7 Dragoiu Mihai Ionut Aqua Sport Citius 01:28:97 Timp 2963 Cod 2 Puncte
8 Stamate Gabriel Luca Ioan Aqua Sport Citius 01:29:25 Timp 2965 Cod 1 Puncte
9 Mihaila Andrei Florin Bucharest Sport Club 01:29:41 Timp 1964 Cod 0 Puncte
10 Baluta Rares Aqua Sport Citius 01:31:46 Timp 2586 Cod 0 Puncte
11 Eftimie Andrei Aqua Sport Citius 01:43:68 Timp 4303 Cod 0 Puncte
12 Pagu Mihail Alexandru Renovatio S.C. 01:51:04 Timp 2821 Cod 0 Puncte
13 Iordan Andrei Bogdan Obswim 01:53:77 Timp 3799 Cod 0 Puncte
14 Vasile Stefan Valentin Obswim 02:18:60 Timp 4249 Cod 0 Puncte
15 Coanda Eric Andrei Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 2961 Cod 0 Puncte
16 Andone Alexandru Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 2972 Cod 0 Puncte
17 Ivacencu Dimitrie Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2399 Cod 0 Puncte

6. 100 metri spate (11 ani) M

1 Constantinescu Alexandru Bucharest Sport Club 01:14:90 Timp 1514 Cod 9 Puncte
2 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 01:16:51 Timp 1698 Cod 7 Puncte
3 Mihalache Vlad Stefan Aqua Sport Citius 01:17:87 Timp 2979 Cod 6 Puncte
4 Anghel Horia Petru Bucharest Sport Club 01:18:07 Timp 2635 Cod 5 Puncte
5 Pisoschi Matei Valeriu Steaua CSA 01:19:72 Timp 1474 Cod 4 Puncte
6 Iaschiu Andrei Aqua Team 01:20:17 Timp 1724 Cod 3 Puncte
7 Popa Cristian Renovatio S.C. 01:25:17 Timp 1489 Cod 2 Puncte
8 Rosu Marius Aqua Sport Citius 01:25:65 Timp 1515 Cod 1 Puncte
9 Csendes Laszlo Igor CSS Dinamo 01:27:41 Timp 1502 Cod 0 Puncte
10 Dan Tudor Pescarusul Izvorani 01:29:78 Timp 2004 Cod 0 Puncte
11 Martoiu Andrei Bucharest Sport Club 01:30:31 Timp 1954 Cod 0 Puncte
12 Stoian Andrei Constantin Bucharest Sport Club 01:37:64 Timp 4308 Cod 0 Puncte
13 Minulescu David Renovatio S.C. 01:50:79 Timp 4783 Cod 0 Puncte

7. 100 metri spate (10 ani) F

1 Preotu Maria Antonia Performer 01:18:61 Timp 1991 Cod 9 Puncte
2 Andrei Iarina Aqua Team 01:21:55 Timp 1979 Cod 7 Puncte
3 Mihalcea Maria Camelia Steaua CSA 01:23:95 Timp 3492 Cod 6 Puncte
4 Niculae Teodora Ana Maria Aqua Team 01:25:97 Timp 2272 Cod 5 Puncte
5 Ion Anadiana Colegiul "Emil Racovita" 01:26:07 Timp 3095 Cod 4 Puncte
6 Pirvu Mihaela Adriana Aqua Sport Citius 01:28:11 Timp 3229 Cod 3 Puncte
7 Vasilescu Ema Cristina Bucharest Sport Club 01:29:65 Timp 3146 Cod 2 Puncte
8 Arhire Roxana Aqua Team 01:29:83 Timp 3036 Cod 1 Puncte
9 Rusu Eremia Bianca Bucharest Sport Club 01:30:55 Timp 2298 Cod 0 Puncte
10 Preda Ioana Bucharest Sport Club 01:33:15 Timp 1956 Cod 0 Puncte
11 Traistaru Amalia Andreea Aqua Life 01:35:89 Timp 3785 Cod 0 Puncte
12 Eftimie Bianca Maria Renovatio S.C. 01:40:87 Timp 3119 Cod 0 Puncte
13 Visan Cristina Bianca Aqua Sport Citius 01:46:01 Timp 3230 Cod 0 Puncte
14 Gorcea Sabrina Ana Maria Aqua Sport Citius 01:46:23 Timp 2581 Cod 0 Puncte
15 Borcan Patricia Teodora Obswim 02:14:63 Timp 4442 Cod 0 Puncte
16 Trusca Melisa Anne Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 3175 Cod 0 Puncte
17 Cojocariu Ana Maria Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 2727 Cod 0 Puncte
18 Rosu Alessia Steaua CSA 99:99:99 Timp 2614 Cod 0 Puncte
19 Dan Alexandra Clubul Roman de Natatie 99:99:99 Timp 4415 Cod 0 Puncte

8. 100 metri spate (11 ani) F

1 Fabian Sara Julia Performer 01:14:96 Timp 2522 Cod 9 Puncte
2 Dinu Bianca Stefania Maria Aqua Team 01:18:71 Timp 1828 Cod 7 Puncte
3 Aslam Andra Aqua Team 01:21:02 Timp A0235 Cod 6 Puncte
4 Neagu Ioana Rebecca Bucharest Sport Club 01:22:79 Timp 1510 Cod 5 Puncte
5 Dumitrescu Alexandra Corina Aqua Team 01:23:99 Timp 2274 Cod 4 Puncte
6 Grosu Maria Steaua CSA 01:24:46 Timp 1775 Cod 3 Puncte
7 Iordan Alessia Renovatio S.C. 01:24:58 Timp 2492 Cod 2 Puncte
8 Radulescu Alexandra Delfinul Bucuresti 01:25:30 Timp 2583 Cod 1 Puncte
9 Preda Maria Amelie Performer 01:25:67 Timp 2477 Cod 0 Puncte
10 Piper Andreea Madalina Aqua Sport Citius 01:28:76 Timp 2163 Cod 0 Puncte
11 Dobrican Ioana Ruxandra Pescarusul Izvorani 01:34:14 Timp 3974 Cod 0 Puncte
12 Grigorescu Beatrice Clubul Roman de Natatie 01:49:84 Timp 4455 Cod 0 Puncte
13 Pana Raluca Steaua CSA 99:99:99 Timp 2431 Cod 0 Puncte

9. 50 metri fluture (10 ani) M

1 Bonciu Matei Stefan Bucharest Sport Club 00:34:50 Timp 1946 Cod 9 Puncte
2 Sibiseanu David Andrei Aqua Team 00:36:31 Timp 1998 Cod 7 Puncte
3 Constantin Mihai Bucharest Sport Club 00:36:68 Timp 2632 Cod 6 Puncte
4 Popescu Matei Alexandru Aqua Team 00:37:05 Timp 2400 Cod 5 Puncte
5 Lupu Matei Pescarusul Izvorani 00:38:16 Timp 2206 Cod 4 Puncte
6 Hamed Abdelrahman Bucharest Sport Club 00:38:36 Timp 2008 Cod 3 Puncte
7 Antimir Cezar Bucharest Sport Club 00:38:37 Timp 2616 Cod 2 Puncte
8 Petre Eduard Ionut Pescarusul Izvorani 00:38:96 Timp 2160 Cod 1 Puncte
9 Ghioca Erik Filip Bucharest Sport Club 00:39:71 Timp 2631 Cod 0 Puncte
10 Chelu Stefan Mihai Aqua Sport Citius 00:40:78 Timp 2788 Cod 0 Puncte
11 Golic Victor Bucharest Sport Club 00:41:07 Timp 2633 Cod 0 Puncte
12 Bujor George Antonio Aqua Life 00:41:15 Timp 3784 Cod 0 Puncte
13 Blidaru David Andrei Aqua Sport Citius 00:42:03 Timp 3165 Cod 0 Puncte
14 Dumitrache David Andrei Aqua Life 00:42:18 Timp 2311 Cod 0 Puncte
15 Popescu David Cristian Aqua Team 00:42:28 Timp 2817 Cod 0 Puncte
16 Stroe David Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:42:73 Timp 3453 Cod 0 Puncte
17 Modoran Mihnea Cosmin Colegiul "Emil Racovita" 00:42:84 Timp 3449 Cod 0 Puncte
18 Alexandru Gabriel Dan Colegiul "Emil Racovita" 00:44:73 Timp 3441 Cod 0 Puncte
19 Radu Alexandru Mario Bucharest Sport Club 00:44:77 Timp 2189 Cod 0 Puncte
20 Iordache Matei Aqua Life 00:44:84 Timp 4007 Cod 0 Puncte
21 Bogdan Matei Atack Team 00:46:23 Timp 4252 Cod 0 Puncte
22 Nicolae Rares Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:46:98 Timp 3450 Cod 0 Puncte
23 Kazmacz Enes Colegiul "Emil Racovita" 00:47:13 Timp 3446 Cod 0 Puncte
24 Aboud Adam Colegiul "Emil Racovita" 00:47:62 Timp 3440 Cod 0 Puncte
25 Pantea Eric Aqua Team 00:48:09 Timp 3951 Cod 0 Puncte
26 Iordache Stefan Aqua Sport Citius 00:48:27 Timp 2970 Cod 0 Puncte
27 Prunea Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:48:31 Timp 3451 Cod 0 Puncte
28 Popescu David Colegiul "Emil Racovita" 00:48:37 Timp 3960 Cod 0 Puncte
29 Cirsteanu Radu Bucharest Sport Club 00:48:66 Timp 3022 Cod 0 Puncte
30 Matei Mihnea Marian Aqua Sport Citius 00:49:98 Timp 3835 Cod 0 Puncte
31 Jurja Carol Colegiul "Emil Racovita" 00:50:23 Timp 3445 Cod 0 Puncte
32 Zelinca David Stefan Bucharest Sport Club 00:52:53 Timp 3020 Cod 0 Puncte
33 Pitigoi Darius Gabriel Bucharest Sport Club 00:53:69 Timp 3055 Cod 0 Puncte
34 Falan Laurentiu Renovatio S.C. 00:54:76 Timp 4444 Cod 0 Puncte
35 Bucur Toma Colegiul "Emil Racovita" 00:55:37 Timp 4539 Cod 0 Puncte
36 Buiacu Mario Aqua Sport Citius 00:55:87 Timp 3832 Cod 0 Puncte
37 Sahin Yusuf Enes Dumitrescu Colegiul "Emil Racovita" 00:55:88 Timp 3454 Cod 0 Puncte
38 Ionita Petrisor Aqua Sport Citius 00:56:36 Timp 3821 Cod 0 Puncte
39 Crimu Victor Adrian POT Style S.C. 00:57:09 Timp 4800 Cod 0 Puncte
40 Dumitru Andrei Cristian Bucharest Sport Club 00:57:49 Timp 3886 Cod 0 Puncte
41 Marian Calin Steaua CSA 00:59:61 Timp 4467 Cod 0 Puncte
42 Creanga Cosmin CSS Dinamo 00:59:71 Timp 2934 Cod 0 Puncte
43 Tudor Sebastian Ionut POT Style S.C. 01:01:04 Timp 4805 Cod 0 Puncte
44 Olteanu Octavian Andrei POT Style S.C. 01:05:27 Timp 4802 Cod 0 Puncte
45 Tomulescu Robert Alexandru POT Style S.C. 01:06:41 Timp 4804 Cod 0 Puncte
46 Nedelcu Teodor Ionut Steaua CSA 01:07:56 Timp 4560 Cod 0 Puncte
47 Mocanu Tudor POT Style S.C. 01:07:66 Timp 4801 Cod 0 Puncte
48 Marcu Alexandru Aqua Life 01:08:09 Timp 4787 Cod 0 Puncte
49 Prodan Andrei Cristian POT Style S.C. 01:16:97 Timp 4803 Cod 0 Puncte
50 Coman Stefan CSS Dinamo 99:99:99 Timp 3359 Cod 0 Puncte
51 Gorcea Matei Pescarusul Izvorani 99:99:99 Timp 2964 Cod 0 Puncte
52 David Simon Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4784 Cod 0 Puncte

10. 50 metri fluture (11 ani) M

1 Bucur Andreas Alin Aqua Sport Citius 00:33:30 Timp 2319 Cod 9 Puncte
2 Scortea Teofil Aqua Team 00:34:34 Timp 1332 Cod 7 Puncte
3 Seksi Luca Bucharest Sport Club 00:34:59 Timp 2401 Cod 6 Puncte
4 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 00:34:95 Timp 1698 Cod 5 Puncte
5 Andrei Mihai Alexandru Aqua Team 00:35:16 Timp 2269 Cod 4 Puncte
6 Postelnicu George Alexandru Renovatio S.C. 00:35:44 Timp 1494 Cod 3 Puncte
7 Matei Vlad Alexandru Aqua Sport Citius 00:36:25 Timp 3159 Cod 2 Puncte
8 Cristescu Nicolae Octavian Aqua Life 00:36:51 Timp 2484 Cod 1 Puncte
9 Iancu Dan Cristian Pescarusul Izvorani 00:36:73 Timp 2317 Cod 0 Puncte
10 Dragomir David Renovatio S.C. 00:37:64 Timp 2326 Cod 0 Puncte
11 Zaman David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:38:29 Timp 2803 Cod 0 Puncte
12 Rotaru Luca Stefan Aqua Life 00:38:53 Timp 4023 Cod 0 Puncte
13 Voicu Catalin Aqua Team 00:38:72 Timp 2613 Cod 0 Puncte
14 Predila Robert Cristian Aqua Sport Citius 00:39:56 Timp 2475 Cod 0 Puncte
15 Barnea Dragos Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:40:36 Timp 2794 Cod 0 Puncte
16 Duta Robert Mihai Bucharest Sport Club 00:40:45 Timp 3024 Cod 0 Puncte
17 Csendes Laszlo Igor CSS Dinamo 00:40:95 Timp 1502 Cod 0 Puncte
18 Dobre Alexandru Teodor Aqua Sport Citius 00:41:74 Timp 3156 Cod 0 Puncte
19 Ion David Alexandru Renovatio S.C. 00:42:01 Timp 3252 Cod 0 Puncte
20 Marinescu Vlad Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:43:28 Timp 2802 Cod 0 Puncte
21 Manole Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:43:38 Timp 3532 Cod 0 Puncte
22 Livciuc Cezar Bucharest Sport Club 00:44:02 Timp 3061 Cod 0 Puncte
23 Costescu Stefan Atack Team 00:44:19 Timp 2554 Cod 0 Puncte
24 Ionescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:44:85 Timp 2800 Cod 0 Puncte
25 Badea Stefan Aqua Life 00:45:08 Timp 3482 Cod 0 Puncte
26 Milosoiu Andrei Obswim 00:45:57 Timp 3916 Cod 0 Puncte
27 Pirvu Cristian Renovatio S.C. 00:46:11 Timp 3510 Cod 0 Puncte
28 Matei Razvan Aqua Sport Citius 00:46:18 Timp 3160 Cod 0 Puncte
29 Costache Eduard Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:46:56 Timp 2795 Cod 0 Puncte
30 Pirvu Adrian Renovatio S.C. 00:51:37 Timp 3511 Cod 0 Puncte
31 Nicolae Andrei Rares POT Style S.C. 00:52:35 Timp 4811 Cod 0 Puncte
32 Dawara Ali Colegiul "Emil Racovita" 00:53:53 Timp 2796 Cod 0 Puncte
33 Vencu Teodor POT Style S.C. 00:54:70 Timp 4810 Cod 0 Puncte
34 Popa Andrei Aqua Sport Citius 00:58:18 Timp 4463 Cod 0 Puncte
35 Pirvu Daniel Renovatio S.C. 01:00:02 Timp 3512 Cod 0 Puncte
36 Burtan Luca Aqua Life 01:16:65 Timp 4785 Cod 0 Puncte
37 Stanila Emil POT Style S.C. 99:99:99 Timp 4809 Cod 0 Puncte
38 Muraru Kaan Stefan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2005 Cod 0 Puncte
39 Grigore Sebastian Philip Dumitru Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2798 Cod 0 Puncte
40 Ghitan Valentin Florin Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2797 Cod 0 Puncte
41 Cirimpei Luca Ciprian Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2277 Cod 0 Puncte
42 Zapuc Stefan Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2804 Cod 0 Puncte

11. 50 metri fluture (10 ani) F

1 Preotu Maria Antonia Performer 00:36:08 Timp 1991 Cod 9 Puncte
2 Toader Francesca Bucharest Sport Club 00:36:87 Timp 2293 Cod 7 Puncte
3 Voicu Ioana Bucharest Sport Club 00:37:40 Timp 3056 Cod 6 Puncte
4 Argesanu Maria Alexia Aqua Sport Citius 00:39:16 Timp 2944 Cod 5 Puncte
5 Oancea Maria Teodora Renovatio S.C. 00:39:18 Timp 3225 Cod 4 Puncte
6 Nitescu Eva Maria Aqua Life 00:40:62 Timp 3788 Cod 3 Puncte
7 Preda Ioana Bucharest Sport Club 00:40:76 Timp 1956 Cod 2 Puncte
8 Cernautanu Roberta Bucharest Sport Club 00:41:13 Timp 2440 Cod 1 Puncte
9 Calinoiu Stefania Dinamo Bucuresti 00:41:47 Timp 3101 Cod 0 Puncte
10 Ion Anadiana Colegiul "Emil Racovita" 00:43:37 Timp 3095 Cod 0 Puncte
11 Vanghelescu Miruna Bucharest Sport Club 00:44:43 Timp 1957 Cod 0 Puncte
12 Dorcea Andreea Camelia Colegiul "Emil Racovita" 00:45:12 Timp 2815 Cod 0 Puncte
13 Francisc Diana Clubul Roman de Natatie 00:46:33 Timp 4453 Cod 0 Puncte
14 Ciomardac Miruna Ioana Aqua Sport Citius 00:47:19 Timp 4277 Cod 0 Puncte
15 Ruse Claudia Aqua Team 00:47:26 Timp 2615 Cod 0 Puncte
16 Casmoiu Alexia Maria Aqua Sport Citius 00:47:37 Timp 3214 Cod 0 Puncte
17 Croitoru Adela Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:48:66 Timp 3461 Cod 0 Puncte
18 Sinescu Alexia Renovatio S.C. 00:49:17 Timp 4437 Cod 0 Puncte
19 Raceanu Elena Alexandra Steaua CSA 00:50:36 Timp 4446 Cod 0 Puncte
20 Vulturescu Alessia Bucharest Sport Club 00:51:09 Timp 3891 Cod 0 Puncte
21 Anghel Alexandra Irina Colegiul "Emil Racovita" 00:51:16 Timp 3458 Cod 0 Puncte
22 Socate Raluca Colegiul "Emil Racovita" 00:51:87 Timp 3018 Cod 0 Puncte
23 Socate Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:52:16 Timp 3017 Cod 0 Puncte
24 Maican Alexandra Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:52:25 Timp 3466 Cod 0 Puncte
25 Dragomir Antonia Elena Steaua CSA 00:52:75 Timp 4445 Cod 0 Puncte
26 Blanariu Corina Steaua CSA 00:53:34 Timp 4561 Cod 0 Puncte
27 Enache Alexia Nicoleta Aqua Sport Citius 00:53:58 Timp 3820 Cod 0 Puncte
28 Popa Maria Roberta Karina Colegiul "Emil Racovita" 00:53:79 Timp 3468 Cod 0 Puncte
29 Mindroc Denisa Elena Colegiul "Emil Racovita" 00:54:37 Timp 3465 Cod 0 Puncte
30 Pletoiu Maria Renovatio S.C. 00:55:00 Timp 2994 Cod 0 Puncte
31 Macovei Mara Ioana Bucharest Sport Club 00:55:50 Timp 3177 Cod 0 Puncte
32 Stanemir Denissa Alexia Renovatio S.C. 00:55:57 Timp 3276 Cod 0 Puncte
33 Sava Carla Aqua Team 00:56:33 Timp 3995 Cod 0 Puncte
34 Neagu Maria POT Style S.C. 00:56:60 Timp 4794 Cod 0 Puncte
35 Dumitru Bianca Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:56:76 Timp 3463 Cod 0 Puncte
36 Toba Andreea Steaua CSA 00:59:95 Timp 4464 Cod 0 Puncte
37 Zamfir Miruna Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 01:01:87 Timp 3470 Cod 0 Puncte
38 Dumitru Andreea Cristina POT Style S.C. 01:02:25 Timp 4791 Cod 0 Puncte
39 Tarfulea Eliza Maria POT Style S.C. 01:02:87 Timp 4797 Cod 0 Puncte
40 Blebea Antonia Maria POT Style S.C. 01:02:92 Timp 4789 Cod 0 Puncte
41 Saraidan Ana Colegiul "Emil Racovita" 01:04:29 Timp 4265 Cod 0 Puncte
42 Slivneanu Ioana Cindia POT Style S.C. 01:04:66 Timp 4796 Cod 0 Puncte
43 Zgardan Ioana Aqua Sport Citius 01:04:76 Timp 4817 Cod 0 Puncte
44 Dumitru Diana Maria POT Style S.C. 01:04:82 Timp 4792 Cod 0 Puncte
45 Vilceanu Maria Isabel Georgiana POT Style S.C. 01:04:89 Timp 4799 Cod 0 Puncte
46 Tabacaru Alexia Steaua CSA 01:06:08 Timp 4466 Cod 0 Puncte
47 Zgardan Maria Aqua Sport Citius 01:07:72 Timp 4816 Cod 0 Puncte
48 Epurescu Maria Steaua CSA 01:08:18 Timp 4550 Cod 0 Puncte
49 Facci Vanessa Renovatio S.C. 01:09:22 Timp 2600 Cod 0 Puncte
50 Micula Ana Ecaterina POT Style S.C. 01:12:22 Timp 4793 Cod 0 Puncte
51 Turlete Eva Maria POT Style S.C. 01:22:94 Timp 4798 Cod 0 Puncte
52 Bolinu Theodora POT Style S.C. 01:25:90 Timp 4790 Cod 0 Puncte
53 Bulata Geanina Andreea Eliza Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 3459 Cod 0 Puncte
54 Trusca Melisa Anne Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 3175 Cod 0 Puncte
55 Neculcea Melina POT Style S.C. 99:99:99 Timp 4795 Cod 0 Puncte

12. 50 metri fluture (11 ani) F

1 Stirbu Ioana Maria Performer 00:33:56 Timp 1833 Cod 9 Puncte
2 Dinu Bianca Stefania Maria Aqua Team 00:34:55 Timp 1828 Cod 7 Puncte
3 Menciu Ioana Maria Bucharest Sport Club 00:34:64 Timp 1952 Cod 6 Puncte
4 Rauta Carla Maria Aqua Team 00:35:10 Timp 1989 Cod 5 Puncte
5 Dumitrescu Alexandra Corina Aqua Team 00:35:58 Timp 2274 Cod 4 Puncte
6 Sebe Andra Miruna Steaua CSA 00:35:78 Timp 3117 Cod 3 Puncte
7 Florea Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:35:94 Timp 2027 Cod 2 Puncte
8 Aslam Andra Aqua Team 00:36:40 Timp A0235 Cod 1 Puncte
9 Oprea Maria Florentina Bucharest Sport Club 00:36:76 Timp 1723 Cod 0 Puncte
10 Savulescu Ana Teodora Steaua CSA 00:37:03 Timp 2481 Cod 0 Puncte
11 Mnajed Sara Colegiul "Emil Racovita" 00:38:47 Timp 2807 Cod 0 Puncte
12 Radulescu Lucia Elena Colegiul "Emil Racovita" 00:38:76 Timp 2053 Cod 0 Puncte
13 Blejan Alexandra Maria Bucharest Sport Club 00:38:84 Timp 2006 Cod 0 Puncte
14 Lazzetti Elisa Maria Performer 00:39:58 Timp 3174 Cod 0 Puncte
15 Lazar Simona Marina Steaua CSA 00:39:61 Timp 1485 Cod 0 Puncte
16 Frasineanu Rebeca Pescarusul Izvorani 00:39:68 Timp 2947 Cod 0 Puncte
17 Stroe Ana Maria Bucharest Sport Club 00:39:78 Timp 1511 Cod 0 Puncte
18 Giuroiu Emma Ingrid Dinamo Bucuresti 00:41:79 Timp 2318 Cod 0 Puncte
19 Stupinean Akinyi Isabelle Colegiul "Emil Racovita" 00:42:26 Timp 2810 Cod 0 Puncte
20 Nitu Anna Denisa Colegiul "Emil Racovita" 00:43:34 Timp 2808 Cod 0 Puncte
21 Galmeanu Maria Aqua Sport Citius 00:44:59 Timp 4469 Cod 0 Puncte
22 Ivan Carina Maria CSS Dinamo 00:49:10 Timp 3254 Cod 0 Puncte
23 Mihai Ariana POT Style S.C. 00:49:19 Timp 4806 Cod 0 Puncte
24 Capraru Sorana Andreea POT Style S.C. 00:50:51 Timp 4807 Cod 0 Puncte
25 Barbuta Maria Clubul Roman de Natatie 00:50:86 Timp 4454 Cod 0 Puncte
26 Stan Gabriela Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:54:52 Timp 2812 Cod 0 Puncte
27 Voicu Bianca Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:54:88 Timp 4443 Cod 0 Puncte
28 Constantin Ana Maria Steaua CSA 00:55:90 Timp 4322 Cod 0 Puncte
29 Sima Crina Daiana POT Style S.C. 01:03:55 Timp 4808 Cod 0 Puncte

13. 100 metri bras (10 ani) M

1 Craciun Achim Aqua Team 01:31:24 Timp 3037 Cod 9 Puncte
2 Trandafir Cosmin Cristian Bucharest Sport Club 01:34:34 Timp 1961 Cod 7 Puncte
3 Bulica Ioan Aqua Team 01:34:45 Timp 3106 Cod 6 Puncte
4 Bonciu Matei Stefan Bucharest Sport Club 01:36:16 Timp 1946 Cod 5 Puncte
5 Barbu Albert Valentin Steaua CSA 01:38:96 Timp 3489 Cod 4 Puncte
6 Aron Mario Robert Aqua Sport Citius 01:39:93 Timp 2205 Cod 3 Puncte
7 El Lakkis Hassan Bucharest Sport Club 01:44:56 Timp 1963 Cod 2 Puncte
8 Bocicai Adrian Aqua Team 01:50:15 Timp 2608 Cod 1 Puncte
9 Tengher Stefan Ilie Aqua Team 01:50:55 Timp 2315 Cod 0 Puncte
10 Grigore Andrei Aqua Team 01:50:85 Timp 3996 Cod 0 Puncte
11 Dragoiu Mihai Ionut Aqua Sport Citius 01:52:08 Timp 2963 Cod 0 Puncte
12 Dragulet Alexandru Delfinul Bucuresti 01:54:97 Timp 3015 Cod 0 Puncte
13 Chiscop Vlad Mihai Aqua Sport Citius 01:56:82 Timp 2791 Cod 0 Puncte
14 Ragaciovschi David Steaua CSA 02:01:12 Timp 2617 Cod 0 Puncte
15 Preoteasa David Steaua CSA 02:04:99 Timp 4551 Cod 0 Puncte
16 Kattih Jamal Steaua CSA 02:06:11 Timp 4812 Cod 0 Puncte
17 Muraru Eduard Cristian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3977 Cod 0 Puncte
18 Ruse Matei Iulian Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 2967 Cod 0 Puncte
19 Raducanu Mario Aqua Life 99:99:99 Timp 4786 Cod 0 Puncte

14. 100 metri bras (11 ani) M

1 Iaschiu Andrei Aqua Team 01:26:73 Timp 1724 Cod 9 Puncte
2 Rosca Mihnea Ionut Steaua CSA 01:27:37 Timp 2490 Cod 7 Puncte
3 Postelnicu George Alexandru Renovatio S.C. 01:27:67 Timp 1494 Cod 6 Puncte
4 Birghilescu Alexandru Bucharest Sport Club 01:28:77 Timp 1948 Cod 5 Puncte
5 Popa Cristian Renovatio S.C. 01:30:27 Timp 1489 Cod 4 Puncte
6 Scortea Teofil Aqua Team 01:31:73 Timp 1332 Cod 3 Puncte
7 Constantinescu Alexandru Bucharest Sport Club 01:32:78 Timp 1514 Cod 2 Puncte
8 Curecheriu Alexandru Gabriel Pescarusul Izvorani 01:34:81 Timp 2162 Cod 1 Puncte
9 Tataru Bogdan Pavel Aqua Team 01:35:43 Timp 1983 Cod 0 Puncte
10 Matei Vlad Alexandru Aqua Sport Citius 01:37:10 Timp 3159 Cod 0 Puncte
11 Dan Tudor Pescarusul Izvorani 01:43:88 Timp 2004 Cod 0 Puncte
12 Cristea Eduard Andrei Bucharest Sport Club 01:46:24 Timp 1696 Cod 0 Puncte
13 Buhoci Octavian Stefan Bucharest Sport Club 01:46:65 Timp 3149 Cod 0 Puncte
14 Barbu Luis Bucharest Sport Club 01:47:32 Timp 2975 Cod 0 Puncte
15 Voicu Catalin Aqua Team 01:51:09 Timp 2613 Cod 0 Puncte
16 Morjorlic Liviu Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 2191 Cod 0 Puncte
17 Ionescu Robert Andrei Obswim 99:99:99 Timp 3905 Cod 0 Puncte

15. 100 metri bras (10 ani) F

1 Lazar Timeea Maria Bucharest Sport Club 01:30:20 Timp 2605 Cod 9 Puncte
2 Argesanu Maria Alexia Aqua Sport Citius 01:35:38 Timp 2944 Cod 7 Puncte
3 Alemnaritei Alexandra Aqua Team 01:35:73 Timp 1980 Cod 6 Puncte
4 Mihalcea Maria Camelia Steaua CSA 01:35:91 Timp 3492 Cod 5 Puncte
5 Preda Irina Ana Bucharest Sport Club 01:36:54 Timp 3096 Cod 4 Puncte
6 Fulea Maria Aqua Team 01:37:44 Timp 1981 Cod 3 Puncte
7 Calinoiu Stefania Dinamo Bucuresti 01:43:92 Timp 3101 Cod 2 Puncte
8 Constantinescu Briana Elena Dinamo Bucuresti 01:44:47 Timp 2314 Cod 1 Puncte
9 Mircea Cosmina Ioana Aqua Sport Citius 01:46:23 Timp 2411 Cod 0 Puncte
10 Francisc Diana Clubul Roman de Natatie 01:53:36 Timp 4453 Cod 0 Puncte
11 Mihai Delia Ecaterina Aqua Sport Citius 01:54:53 Timp 2779 Cod 0 Puncte
12 Oltean Alexandra Aqua Sport Citius 01:57:60 Timp 3814 Cod 0 Puncte
13 Stanescu Mihaela Jaqeline Aqua Sport Citius 01:57:88 Timp 3176 Cod 0 Puncte
14 Ovreuta Maria Renovatio S.C. 02:06:07 Timp 3516 Cod 0 Puncte
15 Voicu Alessia Ana Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3139 Cod 0 Puncte

16. 100 metri bras (11 ani) F

1 Fabian Sara Julia Performer 01:23:59 Timp 2522 Cod 9 Puncte
2 Chirita Clara Maria Aqua Team 01:28:91 Timp 1986 Cod 7 Puncte
3 Craiu Ioana Aqua Team 01:29:31 Timp 1753 Cod 6 Puncte
4 Rauta Carla Maria Aqua Team 01:30:81 Timp 1989 Cod 5 Puncte
5 Neagu Ioana Rebecca Bucharest Sport Club 01:31:59 Timp 1510 Cod 4 Puncte
6 Cristea Theea Maria Bucharest Sport Club 01:31:80 Timp 2603 Cod 3 Puncte
7 Ilie Daria Maria Steaua CSA 01:35:21 Timp 2478 Cod 2 Puncte
8 Bescheret Anca Aqua Team 01:36:24 Timp 2464 Cod 1 Puncte
9 Radulescu Alexandra Delfinul Bucuresti 01:40:52 Timp 2583 Cod 0 Puncte
10 Visan Maya Maria Bucharest Sport Club 01:44:87 Timp 2268 Cod 0 Puncte
11 Lazzetti Elisa Maria Performer 99:99:99 Timp 3174 Cod 0 Puncte
12 Milita Iasmin Ana Steaua CSA 99:99:99 Timp 2479 Cod 0 Puncte

17. Stafeta 4x50 metri liber (10 ani) M

1 Georgescu Vlad | Craciun Achim | Badea Robert Andrei | Sibiseanu David Andrei Aqua Team 02:10:90 Timp 18 Puncte
2 Bonciu Matei Stefan | Radu Alexandru Mario | Ghioca Erik Filip | Dobre Cristian Andrei Bucharest Sport Club 02:14:73 Timp 14 Puncte
3 Popescu Matei Alexandru | Bulica Ioan | Peter Robert Alexandru | Mihai Rares Aqua Team 02:19:77 Timp 12 Puncte
4 Stamate Gabriel Luca Ioan | Baluta Rares | Blidaru David Andrei | Chelu Stefan Mihai Aqua Sport Citius 02:20:85 Timp 10 Puncte
5 Constantin Mihai | Golic Victor | Muraru Eduard Cristian | Antimir Cezar Bucharest Sport Club 02:21:64 Timp 8 Puncte
6 Kazmacz Enes | Alexandru Gabriel Dan | Modoran Mihnea Cosmin | Stroe David Ioan Colegiul "Emil Racovita" 02:28:89 Timp 6 Puncte
7 Raducanu Mario | Iordache Matei | Dumitrache David Andrei | Bujor George Antonio Aqua Life 02:33:25 Timp 4 Puncte
8 Coanda Eric Andrei | Aron Mario Robert | Dragoiu Mihai Ionut | Chiscop Vlad Mihai Aqua Sport Citius 02:35:44 Timp 2 Puncte
9 Bucur Toma | Popescu David | Aboud Adam | Jurja Carol Colegiul "Emil Racovita" 02:45:68 Timp 0 Puncte
10 Pagu Mihail Alexandru | Falan Laurentiu | Ocneanu Vlad | Ivacencu Dimitrie Renovatio S.C. 02:57:29 Timp 0 Puncte
11 Tudor Sebastian Ionut | Tomulescu Robert Alexandru | Mocanu Tudor | Olteanu Octavian Andrei POT Style S.C. 03:23:38 Timp 0 Puncte

18. Stafeta 4x50 metri liber (11 ani) M

1 Ionescu David Andrei | Seksi Luca | Anghel Horia Petru | Constantinescu Alexandru Bucharest Sport Club 02:06:85 Timp 18 Puncte
2 Scortea Teofil | Tataru Bogdan Pavel | Andrei Mihai Alexandru | Iaschiu Andrei Aqua Team 02:09:31 Timp 14 Puncte
3 Bucur Andreas Alin | Mihalache Vlad Stefan | Matei Vlad Alexandru | Predila Robert Cristian Aqua Sport Citius 02:10:19 Timp 12 Puncte
4 Postelnicu George Alexandru | Popa Cristian | Pirvu Cristian | Dragomir David Renovatio S.C. 02:16:13 Timp 10 Puncte
5 Zaman David Andrei | Barnea Dragos Cristian | Manole Vlad | Ionescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:19:42 Timp 8 Puncte
6 Birghilescu Alexandru | Buhoci Octavian Stefan | Martoiu Andrei | Barbu Luis Bucharest Sport Club 02:22:91 Timp 6 Puncte
7 Rosu Marius | Dobre Alexandru Teodor | Matei Razvan | Popa Andrei Aqua Sport Citius 02:29:80 Timp 4 Puncte
8 Burtan Luca | Cristescu Nicolae Octavian | Badea Stefan | Rotaru Luca Stefan Aqua Life 02:36:33 Timp 2 Puncte
9 Costache Eduard Valentin | Ghitan Valentin Florin | Grigore Sebastian Philip Dumitru | Marinescu Vlad Ionut Colegiul "Emil Racovita" 02:37:54 Timp 0 Puncte
10 Ion David Alexandru | Minulescu David | Pirvu Daniel | Pirvu Adrian Renovatio S.C. 02:46:20 Timp 0 Puncte

19. Stafeta 4x50 metri liber (10 ani) F

1 Voicu Ioana | Toader Francesca | Preda Irina Ana | Lazar Timeea Maria Bucharest Sport Club 02:15:45 Timp 18 Puncte
2 Alemnaritei Alexandra | Fulea Maria | Niculae Teodora Ana Maria | Andrei Iarina Aqua Team 02:18:85 Timp 14 Puncte
3 Vanghelescu Miruna | Cernautanu Roberta | Preda Ioana | Rusu Eremia Bianca Bucharest Sport Club 02:25:81 Timp 12 Puncte
4 Pirvu Mihaela Adriana | Argesanu Maria Alexia | Cojocariu Ana Maria | Mircea Cosmina Ioana Aqua Sport Citius 02:26:03 Timp 10 Puncte
5 Dorcea Andreea Camelia | Croitoru Adela Ioana | Anghel Alexandra Irina | Ion Anadiana Colegiul "Emil Racovita" 02:33:89 Timp 8 Puncte
6 Eftimie Bianca Maria | Ovreuta Maria | Sinescu Alexia | Oancea Maria Teodora Renovatio S.C. 02:38:95 Timp 6 Puncte
7 Mihai Delia Ecaterina | Casmoiu Alexia Maria | Stanescu Mihaela Jaqeline | Enache Alexia Nicoleta Aqua Sport Citius 02:45:89 Timp 4 Puncte
8 Zamfir Miruna Gabriela | Popa Maria Roberta Karina | Mindroc Denisa Elena | Maican Alexandra Maria Colegiul "Emil Racovita" 02:55:11 Timp 2 Puncte
9 Blebea Antonia Maria | Dumitru Andreea Cristina | Dumitru Diana Maria | Neagu Maria POT Style S.C. 03:11:14 Timp 0 Puncte
10 Tarfulea Eliza Maria | Micula Ana Ecaterina | Vilceanu Maria Isabel Georgiana | Slivneanu Ioana Cindia POT Style S.C. 03:33:12 Timp 0 Puncte

20. Stafeta 4x50 metri liber (11 ani) F

1 Lazzetti Elisa Maria | Preda Maria Amelie | Stirbu Ioana Maria | Fabian Sara Julia Performer 02:09:75 Timp 18 Puncte
2 Craiu Ioana | Aslam Andra | Dumitrescu Alexandra Corina | Chirita Clara Maria Aqua Team 02:10:38 Timp 14 Puncte
3 Neagu Ioana Rebecca | Oprea Maria Florentina | Stroe Ana Maria | Menciu Ioana Maria Bucharest Sport Club 02:10:99 Timp 12 Puncte
4 Savulescu Ana Teodora | Ilie Daria Maria | Sebe Andra Miruna | Grosu Maria Steaua CSA 02:15:62 Timp 10 Puncte
5 Florea Ana Maria | Nitu Anna Denisa | Mnajed Sara | Stupinean Akinyi Isabelle Colegiul "Emil Racovita" 02:19:29 Timp 8 Puncte
6 Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 0 Puncte
7 Aqua Team 99:99:99 Timp 0 Puncte
8 Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

21. 100 metri liber (11 ani) F

1 Stirbu Ioana Maria Performer 01:06:71 Timp 1833 Cod 9 Puncte
2 Fabian Sara Julia Performer 01:06:85 Timp 2522 Cod 7 Puncte
3 Dinu Bianca Stefania Maria Aqua Team 01:10:40 Timp 1828 Cod 6 Puncte
4 Menciu Ioana Maria Bucharest Sport Club 01:10:50 Timp 1952 Cod 5 Puncte
5 Neagu Ioana Rebecca Bucharest Sport Club 01:11:82 Timp 1510 Cod 4 Puncte
5 Rauta Carla Maria Aqua Team 01:11:82 Timp 1989 Cod 4 Puncte
6 Aslam Andra Aqua Team 01:11:94 Timp A0235 Cod 3 Puncte
7 Bescheret Anca Aqua Team 01:13:23 Timp 2464 Cod 2 Puncte
8 Dumitrescu Alexandra Corina Aqua Team 01:13:36 Timp 2274 Cod 1 Puncte
9 Preda Maria Amelie Performer 01:14:16 Timp 2477 Cod 0 Puncte
10 Grosu Maria Steaua CSA 01:14:17 Timp 1775 Cod 0 Puncte
11 Savulescu Ana Teodora Steaua CSA 01:14:82 Timp 2481 Cod 0 Puncte
12 Ilie Daria Maria Steaua CSA 01:15:17 Timp 2478 Cod 0 Puncte
13 Iordan Alessia Renovatio S.C. 01:15:25 Timp 2492 Cod 0 Puncte
14 Oprea Maria Florentina Bucharest Sport Club 01:15:35 Timp 1723 Cod 0 Puncte
15 Frasineanu Rebeca Pescarusul Izvorani 01:16:24 Timp 2947 Cod 0 Puncte
16 Stroe Ana Maria Bucharest Sport Club 01:17:84 Timp 1511 Cod 0 Puncte
17 Craiu Ioana Aqua Team 01:18:26 Timp 1753 Cod 0 Puncte
18 Cristea Theea Maria Bucharest Sport Club 01:19:51 Timp 2603 Cod 0 Puncte
19 Visan Maya Maria Bucharest Sport Club 01:20:30 Timp 2268 Cod 0 Puncte
20 Blejan Alexandra Maria Bucharest Sport Club 01:20:85 Timp 2006 Cod 0 Puncte
21 Lazar Simona Marina Steaua CSA 01:22:16 Timp 1485 Cod 0 Puncte
22 Dobrican Ioana Ruxandra Pescarusul Izvorani 01:24:33 Timp 3974 Cod 0 Puncte
23 Barbuta Maria Clubul Roman de Natatie