Rezultatele finale pentru Campionat Municipal copii 8-9 ani, Editia 2017

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (8 ani) B

1 Blejan Ianis Bucharest Sport Club 00:36:01 Timp 3421 Cod 9 Puncte
2 Ciobanu Mihai Aqua Life Swim 00:37:55 Timp 4094 Cod 7 Puncte
3 Nae Gabriel Aqua Life Swim 00:37:65 Timp 3427 Cod 6 Puncte
4 Ciobanu Gabriel Aqua Life Swim 00:38:81 Timp 4095 Cod 5 Puncte
5 Parvu Iustin Aqua Sport Citius 00:39:05 Timp 3823 Cod 4 Puncte
6 Popa Daniel Renovatio S.C. 00:39:12 Timp 4009 Cod 3 Puncte
7 Barbieru Erik Aqua Sport Citius 00:39:14 Timp 3364 Cod 2 Puncte
8 Stan Andrei Aqua Sport Citius 00:39:19 Timp 3822 Cod 1 Puncte
9 Scortea Pavel Aqua Team 00:39:45 Timp 3410 Cod 0 Puncte
10 Gurdis Andrei Atack Team 00:40:00 Timp 3349 Cod 0 Puncte
11 Vochin Andrei Dinamo Bucuresti 00:40:34 Timp 4644 Cod 0 Puncte
12 Danu David Aqua Team 00:40:42 Timp 3350 Cod 0 Puncte
13 Mija Radu Aqua Team 00:40:42 Timp 4202 Cod 0 Puncte
14 Scarlat Albert Florian Bucharest Sport Club 00:40:84 Timp 4182 Cod 0 Puncte
15 Tataru Stefan Aqua Team 00:41:10 Timp 3411 Cod 0 Puncte
16 Rosu Rares Aqua Life Swim 00:41:37 Timp 4090 Cod 0 Puncte
17 Georgescu Paun Gabriel Aqua Team 00:41:74 Timp 4200 Cod 0 Puncte
18 Giza Matei Renovatio S.C. 00:41:89 Timp 3360 Cod 0 Puncte
19 Ghenu Andrei Aqua Life Swim 00:42:36 Timp 4398 Cod 0 Puncte
20 Andrei Mihai Pescarusul Izvorani 00:42:87 Timp 4420 Cod 0 Puncte
21 Bacalu Eduard Aqua Team 00:43:77 Timp 3434 Cod 0 Puncte
22 Ion Flavius Bucharest Sport Club 00:43:92 Timp 3882 Cod 0 Puncte
23 Gheorghita Andrei Atack Team 00:44:23 Timp 4565 Cod 0 Puncte
24 Draghici Eric Ionut Bucharest Sport Club 00:44:31 Timp 4365 Cod 0 Puncte
25 Marin Andrei Aqua Life Swim 00:44:46 Timp 4399 Cod 0 Puncte
26 Mercan Andrei Stefan Aqua Sport Citius 00:44:68 Timp 3429 Cod 0 Puncte
27 Bildea Claudiu Aqua Sport Citius 00:44:81 Timp 4121 Cod 0 Puncte
28 Recacevschi Dragos Aqua Sport Citius 00:44:83 Timp 4123 Cod 0 Puncte
29 Nae Teodor Patrick Swimming Team 00:44:92 Timp 4203 Cod 0 Puncte
30 Mitu Cristian Daniel Bucharest Sport Club 00:45:23 Timp 4183 Cod 0 Puncte
31 Tarata David Aqua Sport Citius 00:45:40 Timp 3824 Cod 0 Puncte
32 Virsa David Aqua Team 00:45:69 Timp 4376 Cod 0 Puncte
33 Oprea Tudor Andrei Aqua Sport Citius 00:45:80 Timp 4571 Cod 0 Puncte
34 Uceanu Daniel Steaua CSA 00:46:14 Timp 4555 Cod 0 Puncte
35 Samson Albert Aqua Team 00:47:32 Timp 4556 Cod 0 Puncte
36 Abboud Youssef Bucharest Sport Club 00:48:18 Timp 3422 Cod 0 Puncte
37 Vencu Tiberiu POT Style S.C. 00:48:43 Timp 4846 Cod 0 Puncte
38 Sarchisian Marco Aqua Life Swim 00:48:50 Timp 4400 Cod 0 Puncte
39 Voinea Darius Andrei Obswim 00:48:57 Timp 4062 Cod 0 Puncte
40 Balaci Bogdan Renovatio S.C. 00:49:71 Timp 4193 Cod 0 Puncte
41 Dica Sebastian Steaua CSA 00:49:95 Timp 4554 Cod 0 Puncte
42 Litescu Alexandru Toma POT Style S.C. 00:50:49 Timp 4843 Cod 0 Puncte
43 Panait Andrei Cristian POT Style S.C. 00:50:60 Timp 4845 Cod 0 Puncte
44 Zaharia Timon Aqua Sport Citius 00:50:85 Timp 3370 Cod 0 Puncte
45 Dumitrescu Luca Adrian Obswim 00:51:02 Timp 4064 Cod 0 Puncte
46 Bazgan Matei Andrei Bucharest Sport Club 00:51:15 Timp 4187 Cod 0 Puncte
47 Baciu Gabriel Aqua Sport Citius 00:51:30 Timp 4406 Cod 0 Puncte
48 Rotaru Andrei Renovatio S.C. 00:51:68 Timp 4421 Cod 0 Puncte
49 Sandu Razvan Aqua Sport Citius 00:51:78 Timp 4874 Cod 0 Puncte
50 Stan Stefan Aqua Life Swim 00:52:36 Timp 4091 Cod 0 Puncte
51 Simion Andrei Aqua Life Swim 00:52:56 Timp 4092 Cod 0 Puncte
52 Gavrila Petru CSS 2 Bucuresti 00:52:62 Timp 4634 Cod 0 Puncte
53 Paduraru Luca Steaua CSA 00:53:55 Timp 4626 Cod 0 Puncte
54 Facci David Renovatio S.C. 00:53:81 Timp 3267 Cod 0 Puncte
55 Melnic Rares Aqua Team 00:54:50 Timp 4201 Cod 0 Puncte
56 Teja Marian Andrei CSS 2 Bucuresti 00:54:96 Timp 4633 Cod 0 Puncte
57 Dragos Daniel Andrei Tenis Club 2000 00:57:55 Timp 4664 Cod 0 Puncte
58 Gorgan David Aqua Sport Citius 00:57:64 Timp 4873 Cod 0 Puncte
59 Prodan Rares Sebastian Performer 00:57:91 Timp 4829 Cod 0 Puncte
60 Grajdan Nicolas Aqua Team 00:58:78 Timp 4639 Cod 0 Puncte
61 Misca Mihnea Aqua Team 00:59:08 Timp 4640 Cod 0 Puncte
62 Dancu Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:59:16 Timp 4815 Cod 0 Puncte
63 Manita Eduard Bucharest Sport Club 01:00:71 Timp 4568 Cod 0 Puncte
64 Opris Tudor Ioan POT Style S.C. 01:00:78 Timp 4844 Cod 0 Puncte
65 Bors Robert Andrei POT Style S.C. 01:00:84 Timp 4841 Cod 0 Puncte
66 Nebunoiu Radu Aqua Team 01:04:26 Timp 4375 Cod 0 Puncte
67 Petrosanu Alexandru Clubul Roman de Natatie 01:07:87 Timp 4872 Cod 0 Puncte
68 Ghinescu Vlad Alexandru POT Style S.C. 01:08:15 Timp 4842 Cod 0 Puncte
69 Petrache David Mihai CSS 2 Bucuresti 01:09:45 Timp 4871 Cod 0 Puncte
70 Creanga Vlad CSS Dinamo 01:16:25 Timp 4548 Cod 0 Puncte
71 Frumosu Alexandru Renovatio S.C. 01:23:25 Timp 4834 Cod 0 Puncte
72 Constantin Pavel Cristian Steaua CSA 99:99:99 Timp 4870 Cod 0 Puncte
73 Predila Radu Mihai Obswim 99:99:99 Timp 4063 Cod 0 Puncte
74 Ciomag Rares Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4185 Cod 0 Puncte
75 Orezeanu Luca Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4569 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (9 ani) B

1 Avakian Karen Aqua Sport Citius 00:32:29 Timp 2726 Cod 9 Puncte
2 Gaman Alexandru Ioan Dinamo Bucuresti 00:32:43 Timp 2713 Cod 7 Puncte
3 Stoica David Aqua Sport Citius 00:32:95 Timp 3169 Cod 6 Puncte
4 Andrian Andrei Cozmin Renovatio S.C. 00:33:98 Timp 3200 Cod 5 Puncte
5 Urzica Andrei Aqua Team 00:34:04 Timp 3405 Cod 4 Puncte
6 Sediq Mateen Aqua Team 00:34:28 Timp 3051 Cod 3 Puncte
7 Apostol Petru Aqua Sport Citius 00:34:34 Timp 3170 Cod 2 Puncte
8 Duica Tudor Dinamo Bucuresti 00:34:37 Timp 3346 Cod 1 Puncte
9 Iordache Tudor Aqua Sport Citius 00:34:42 Timp 4401 Cod 0 Puncte
10 Ivanof Alexandru Aqua Sport Citius 00:34:62 Timp 3171 Cod 0 Puncte
11 Giuroiu Daniel Teodor Dinamo Bucuresti 00:34:96 Timp 2710 Cod 0 Puncte
12 Radu David Stefan Bucharest Sport Club 00:35:00 Timp 3259 Cod 0 Puncte
13 Chirita Petru Atack Team 00:35:41 Timp 2987 Cod 0 Puncte
14 Aldea Gabriel Aqua Team 00:35:45 Timp 3049 Cod 0 Puncte
15 Sararu Vlad Steaua CSA 00:35:64 Timp 3347 Cod 0 Puncte
16 Tanase Catalin Andrei Bucharest Sport Club 00:35:64 Timp 2750 Cod 0 Puncte
17 Rotaru Petru Aqua Life Swim 00:35:88 Timp 4395 Cod 0 Puncte
18 Radu Andrei Aqua Sport Citius 00:36:14 Timp 3827 Cod 0 Puncte
19 Campeanu Bogdan Aqua Sport Citius 00:36:42 Timp 2960 Cod 0 Puncte
20 Iaschiu Stefan Aqua Team 00:36:73 Timp 2697 Cod 0 Puncte
21 Ion Vlad Cosmin Swimming Team 00:36:77 Timp 4000 Cod 0 Puncte
22 Petrisor Alexandru Dinamo Bucuresti 00:37:19 Timp 2716 Cod 0 Puncte
23 Istrate Erik Aqua Sport Citius 00:37:46 Timp 2962 Cod 0 Puncte
24 Micu Tudor Aqua Sport Citius 00:37:49 Timp 4403 Cod 0 Puncte
25 Danu Alexandru Aqua Team 00:37:54 Timp 2754 Cod 0 Puncte
26 Musat Darius Aqua Sport Citius 00:37:62 Timp 3172 Cod 0 Puncte
27 Alexandrescu Radu Cristian Bucharest Sport Club 00:38:17 Timp 3142 Cod 0 Puncte
28 Constantin David Aqua Sport Citius 00:38:53 Timp 3992 Cod 0 Puncte
29 Neacsu Matei Cristian Renovatio S.C. 00:38:63 Timp 3358 Cod 0 Puncte
30 Robu Mihai Aqua Sport Citius 00:38:77 Timp 3239 Cod 0 Puncte
31 Degeratu David Aqua Life Swim 00:39:48 Timp 4394 Cod 0 Puncte
32 Stanciu Victor Mihai Obswim 00:39:78 Timp 3007 Cod 0 Puncte
33 Judet Toni Andrei Dinamo Bucuresti 00:40:01 Timp 3344 Cod 0 Puncte
34 Tanase Rares Aqua Sport Citius 00:40:05 Timp 3830 Cod 0 Puncte
35 Dumitrescu Matei Gabriel Bucharest Sport Club 00:40:13 Timp 2749 Cod 0 Puncte
36 Marasescu Denis Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:40:14 Timp 3976 Cod 0 Puncte
37 Percea Tudor Renovatio S.C. 00:40:36 Timp 3964 Cod 0 Puncte
38 Slave Robert Aqua Sport Citius 00:40:53 Timp 3993 Cod 0 Puncte
39 Zainea Rares YST Sport Club 00:40:69 Timp 3873 Cod 0 Puncte
40 Matache Horia Renovatio S.C. 00:40:91 Timp 2629 Cod 0 Puncte
41 Duta Nicolas Eduard Aqua Sport Citius 00:40:99 Timp 3235 Cod 0 Puncte
42 Iordache Vlad Aqua Team 00:41:44 Timp 3050 Cod 0 Puncte
43 Ghic Tudor Bucharest Sport Club 00:41:56 Timp 4575 Cod 0 Puncte
44 Ramba Robert Dinamo Bucuresti 00:41:95 Timp 4389 Cod 0 Puncte
45 Marinescu Matei Bucharest Sport Club 00:42:03 Timp 2719 Cod 0 Puncte
46 Popescu Darius George Colegiul "Emil Racovita" 00:42:16 Timp 2707 Cod 0 Puncte
47 Stefan Mihai Catalin Renovatio S.C. 00:42:36 Timp 4426 Cod 0 Puncte
48 Panait Radu Steaua CSA 00:42:44 Timp 4263 Cod 0 Puncte
49 Crimu Alexandru David POT Style S.C. 00:42:51 Timp 4861 Cod 0 Puncte
50 Lazin Carol CSS 1 Bucuresti 00:42:65 Timp 2923 Cod 0 Puncte
51 Margineanu Mateo Aqua Sport Citius 00:42:76 Timp 3826 Cod 0 Puncte
52 State Iannis Valentin POT Style S.C. 00:43:01 Timp 4865 Cod 0 Puncte
53 Tutulan Radu Aqua Sport Citius 00:43:17 Timp 4405 Cod 0 Puncte
54 Sava Alexandru Aqua Team 00:43:26 Timp 4003 Cod 0 Puncte
55 Spiridon Daren Andrei Aqua Life Swim 00:43:34 Timp 3781 Cod 0 Puncte
56 Blejan Mihnea Tudor Bucharest Sport Club 00:43:78 Timp 3431 Cod 0 Puncte
57 Baricz Stefan Renovatio S.C. 00:44:40 Timp 4648 Cod 0 Puncte
58 Dinu Eric Aqua Sport Citius 00:45:65 Timp 3829 Cod 0 Puncte
59 Onea David Colegiul "Emil Racovita" 00:45:90 Timp 4544 Cod 0 Puncte
60 Badita Radu Nicolae Dinamo Bucuresti 00:46:00 Timp 4523 Cod 0 Puncte
61 Zaharie David Clubul Roman de Natatie 00:46:00 Timp 4417 Cod 0 Puncte
62 Enache Andrei Steaua CSA 00:46:40 Timp 3402 Cod 0 Puncte
63 Dumitru Andrei Aqua Life Swim 00:46:55 Timp 4833 Cod 0 Puncte
64 Tudor Mihnea Aqua Sport Citius 00:46:69 Timp 4667 Cod 0 Puncte
65 Ilinca Ioan Daniel Dinamo Bucuresti 00:47:84 Timp 4387 Cod 0 Puncte
66 Manea Denis Nicholas Bucharest Sport Club 00:47:91 Timp 3430 Cod 0 Puncte
67 Radu Stefan Rares Clubul Roman de Natatie 00:47:92 Timp 4418 Cod 0 Puncte
68 Matache Vlad Renovatio S.C. 00:48:22 Timp 2630 Cod 0 Puncte
69 Duta David Colegiul "Emil Racovita" 00:48:63 Timp 4650 Cod 0 Puncte
70 Unchiasu Victor Alexandru Dinamo Bucuresti 00:48:73 Timp 4388 Cod 0 Puncte
71 Kavian Ahangar Elyas Renovatio S.C. 00:48:91 Timp 3002 Cod 0 Puncte
72 Jianu David Alexandru Obswim 00:49:47 Timp 4488 Cod 0 Puncte
73 Vartolomei Milan POT Style S.C. 00:50:18 Timp 4867 Cod 0 Puncte
74 Brad Patrick Luca Cristian CSS Dinamo 00:50:31 Timp 2705 Cod 0 Puncte
75 Vranceanu Teodor POT Style S.C. 00:51:27 Timp 4868 Cod 0 Puncte
76 Ciobanu Vlad Steaua CSA 00:51:31 Timp 4012 Cod 0 Puncte
77 Preotul Cristian Mihai POT Style S.C. 00:51:68 Timp 4864 Cod 0 Puncte
78 Gabor Mihnea Aqua Sport Citius 00:51:72 Timp 4304 Cod 0 Puncte
79 Tudose Vlad Clubul Roman de Natatie 00:52:14 Timp 4419 Cod 0 Puncte
80 Dorcea Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:53:68 Timp 4541 Cod 0 Puncte
81 Ene Alexandru Tenis Club 2000 00:54:26 Timp 4662 Cod 0 Puncte
82 Maschiu Matteo Florian Renovatio S.C. 00:54:29 Timp 4835 Cod 0 Puncte
83 Iordache Rares Mihail Obswim 00:57:46 Timp 4245 Cod 0 Puncte
84 Ursascu David Andrei CSS 2 Bucuresti 01:00:02 Timp 4630 Cod 0 Puncte
85 Ilie Andrei Bogdan POT Style S.C. 01:02:19 Timp 4863 Cod 0 Puncte
86 Sava Alexandru Bucharest Sport Club 01:08:06 Timp 4659 Cod 0 Puncte
87 Mandragiu David CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 4632 Cod 0 Puncte
88 Dinu Codrin Octavian POT Style S.C. 99:99:99 Timp 4862 Cod 0 Puncte
89 Moise Matei Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4422 Cod 0 Puncte
90 Moraru Alexandru Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4649 Cod 0 Puncte
91 Misirgic Andrei Atack Team 99:99:99 Timp 2755 Cod 0 Puncte
92 Cristache David Aqua Team 99:99:99 Timp 3947 Cod 0 Puncte
93 Biclineru Bogdan Obswim 99:99:99 Timp 3167 Cod 0 Puncte
94 Ungureanu David Alexandru POT Style S.C. 99:99:99 Timp 4866 Cod 0 Puncte
95 Hornea Razvan YST Sport Club 99:99:99 Timp 4272 Cod 0 Puncte
96 Vlaicu Andrei Dragos Steaua CSA 99:99:99 Timp 4427 Cod 0 Puncte
97 Ciolan Sasha Andrei POT Style S.C. 99:99:99 Timp 4860 Cod 0 Puncte
98 Lupusoru Vlad Aqua Team 99:99:99 Timp 3946 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (8 ani) F

1 Manea Daria Aqua Team 00:36:76 Timp 4196 Cod 9 Puncte
2 Zaharia Anna-Lisa Aqua Sport Citius 00:37:23 Timp 4128 Cod 7 Puncte
3 Bacalu Denisa Aqua Team 00:37:51 Timp 3433 Cod 6 Puncte
4 Mihai Denisa Aqua Sport Citius 00:38:03 Timp 3384 Cod 5 Puncte
5 Stefanescu Andreea Bucharest Sport Club 00:38:48 Timp 3418 Cod 4 Puncte
6 Serman Larisa Bucharest Sport Club 00:40:00 Timp 3345 Cod 3 Puncte
7 Lentu Maria Aqua Sport Citius 00:40:48 Timp 3382 Cod 2 Puncte
8 Constantin Amalia Swimming Team 00:41:18 Timp 3408 Cod 1 Puncte
9 Gagiu Elise Maria Swimming Team 00:42:27 Timp 4379 Cod 0 Puncte
10 Berteanu Bianca Maria Renovatio S.C. 00:42:28 Timp 3850 Cod 0 Puncte
11 Cazacu Maria Aqua Sport Citius 00:42:87 Timp 3379 Cod 0 Puncte
12 Mazilu Beatrice Aqua Sport Citius 00:43:19 Timp 3383 Cod 0 Puncte
13 Ionita Ioana Atack Team 00:43:35 Timp 3808 Cod 0 Puncte
14 Dobrican Maria Beatrice Pescarusul Izvorani 00:43:40 Timp 4119 Cod 0 Puncte
15 Craioveanu Rebeca Atack Team 00:43:48 Timp 4171 Cod 0 Puncte
16 Tudor Ana Maria Aqua Team 00:44:05 Timp 4197 Cod 0 Puncte
17 Robu Anita Aqua Sport Citius 00:44:70 Timp 3387 Cod 0 Puncte
18 Rapeanu Cristina Aqua Sport Citius 00:45:83 Timp 3386 Cod 0 Puncte
19 Borza Sofia Atack Team 00:45:92 Timp 3806 Cod 0 Puncte
20 Dan Maria Aqua Team 00:46:27 Timp 4666 Cod 0 Puncte
21 Fedorca Anastasia Ioana Steaua CSA 00:46:49 Timp 4658 Cod 0 Puncte
22 Zamfir Mihaela Aqua Sport Citius 00:46:98 Timp 4149 Cod 0 Puncte
23 Dan Carmen Maria Bucharest Sport Club 00:47:02 Timp 3398 Cod 0 Puncte
24 Cabut Ecaterina Aqua Team 00:47:47 Timp 4194 Cod 0 Puncte
25 Mitina Anastasia Aqua Life Swim 00:47:58 Timp 4231 Cod 0 Puncte
26 Ciupitu Sofia Aqua Team 00:47:77 Timp 4638 Cod 0 Puncte
27 Petrescu Oana Aqua Sport Citius 00:48:07 Timp 4129 Cod 0 Puncte
28 Galca Niculescu Cassandra Maria POT Style S.C. 00:48:38 Timp 4839 Cod 0 Puncte
29 Irimia Medeea Ioana POT Style S.C. 00:48:49 Timp 4840 Cod 0 Puncte
30 Cristea Andreea Bucharest Sport Club 00:49:80 Timp 4363 Cod 0 Puncte
31 Cernea Maya Aqua Sport Citius 00:49:87 Timp 3380 Cod 0 Puncte
32 Balan Daria Clubul Roman de Natatie 00:50:65 Timp 4416 Cod 0 Puncte
33 Tutuianu Maria Bucharest Sport Club 00:51:23 Timp 4198 Cod 0 Puncte
34 Nasta Sara Aqua Sport Citius 00:52:09 Timp 4411 Cod 0 Puncte
35 Begu Andreea Atack Team 00:53:82 Timp 4647 Cod 0 Puncte
36 Elisei Bianca Aqua Life Swim 00:54:08 Timp 4832 Cod 0 Puncte
37 Eliad Anya Aqua Sport Citius 00:54:63 Timp 4125 Cod 0 Puncte
38 Batel Aisha Aqua Team 00:56:68 Timp 4372 Cod 0 Puncte
39 Cimponeriu Cristina Aqua Sport Citius 00:57:30 Timp 3381 Cod 0 Puncte
40 Sanchis Emma Stefania Ana Obswim 01:02:03 Timp 4065 Cod 0 Puncte
41 Bucur Bianca Steaua CSA 01:07:71 Timp 4627 Cod 0 Puncte
42 Matei Iulia Renovatio S.C. 01:08:73 Timp 4836 Cod 0 Puncte
43 Citu Alexia Giulia POT Style S.C. 01:09:23 Timp 4838 Cod 0 Puncte
44 Chivu Ianna Aqua Team 01:13:86 Timp 4373 Cod 0 Puncte
45 Lozoveanu Ilinca POT Style S.C. 01:25:11 Timp 4853 Cod 0 Puncte
46 Borhan Maria Steaua CSA 01:28:39 Timp 4875 Cod 0 Puncte
47 Roman Maria Lidia Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 4646 Cod 0 Puncte
48 Neagu Ilinca Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4380 Cod 0 Puncte
49 Durbac Ana Daniela Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4566 Cod 0 Puncte
50 Miroiu Anais Steaua CSA 99:99:99 Timp 4428 Cod 0 Puncte
51 Iovanescu Livia YST Sport Club 99:99:99 Timp 4502 Cod 0 Puncte
52 Balan Sonia Maria POT Style S.C. 99:99:99 Timp 4837 Cod 0 Puncte
53 Rotaru Bianca Andreea Aqua Life Swim 99:99:99 Timp 4831 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (9 ani) F

1 Sibiseanu Ana Maria Aqua Team 00:33:17 Timp 2770 Cod 9 Puncte
2 Stiger Diana Gabriela Steaua CSA 00:34:95 Timp 3357 Cod 7 Puncte
3 Nicolae Lorena Nicoleta Aqua Team 00:35:20 Timp 3282 Cod 6 Puncte
4 Predescu Simona Maria Dinamo Bucuresti 00:35:42 Timp 4353 Cod 5 Puncte
5 Ban Alexia Maria Aqua Sport Citius 00:35:47 Timp 3388 Cod 4 Puncte
6 Freciu Ayanna Renovatio S.C. 00:35:58 Timp 3010 Cod 3 Puncte
7 Ambrozie Ilinca Bucharest Sport Club 00:36:51 Timp 2756 Cod 2 Puncte
8 Mitrana Tania Andreea Dinamo Bucuresti 00:36:94 Timp 2741 Cod 1 Puncte
9 Constantinescu Ana Irina Noemi Bucharest Sport Club 00:37:04 Timp 2737 Cod 0 Puncte
10 Neamtu Ioana Bucharest Sport Club 00:38:58 Timp 3019 Cod 0 Puncte
11 Sofronie Natalia Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:38:78 Timp 3342 Cod 0 Puncte
12 Zamfir Crina Emilia Dinamo Bucuresti 00:38:81 Timp 3100 Cod 0 Puncte
13 Tutuianu Sara Aqua Team 00:38:86 Timp 3263 Cod 0 Puncte
14 Macoveiciuc Larisa Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:38:88 Timp 3341 Cod 0 Puncte
15 Scarlat Daria Aqua Sport Citius 00:38:90 Timp 3180 Cod 0 Puncte
16 Croitoru Maya Aqua Sport Citius 00:39:00 Timp 4413 Cod 0 Puncte
17 Lupu Maria Aqua Team 00:39:05 Timp 3406 Cod 0 Puncte
18 Lospa Tamara Aqua Sport Citius 00:39:12 Timp 3391 Cod 0 Puncte
19 Popa Maria Alessia Performer 00:39:20 Timp 4495 Cod 0 Puncte
20 Magureanu Jessica Aqua Team 00:39:59 Timp 3401 Cod 0 Puncte
21 Lungu Bianca Alexandra Bucharest Sport Club 00:39:94 Timp 3255 Cod 0 Puncte
22 Calin Catalina Aqua Sport Citius 00:39:96 Timp 2946 Cod 0 Puncte
23 Predoiu Iarina Renovatio S.C. 00:40:20 Timp 4280 Cod 0 Puncte
24 Chirica Ana Aqua Sport Citius 00:40:70 Timp 3989 Cod 0 Puncte
25 Rednic-Achim Daria Maria Aqua Team 00:40:73 Timp 4237 Cod 0 Puncte
26 Ion Diana Aqua Sport Citius 00:40:79 Timp 2725 Cod 0 Puncte
27 Dinca Ana Maria Bucharest Sport Club 00:41:12 Timp 3257 Cod 0 Puncte
28 Valcu Raluca Bucharest Sport Club 00:41:24 Timp 2740 Cod 0 Puncte
29 Iorga Maria Teodora Swimming Team 00:41:49 Timp 3950 Cod 0 Puncte
30 Popescu Andreea Aqua Life Swim 00:41:62 Timp 3392 Cod 0 Puncte
31 Rozorea Maria Carla Dinamo Bucuresti 00:41:66 Timp 4393 Cod 0 Puncte
32 Piper Alesia Aqua Sport Citius 00:41:77 Timp 2721 Cod 0 Puncte
33 Vasea Sabina Aqua Life Swim 00:41:90 Timp 3783 Cod 0 Puncte
34 Jipa Alexandra Atack Team 00:43:09 Timp 2758 Cod 0 Puncte
35 Daia Maria Bucharest Sport Club 00:43:10 Timp 2775 Cod 0 Puncte
36 Anton Lara Aqua Sport Citius 00:43:22 Timp 3819 Cod 0 Puncte
37 Miclea Ana Maria Bucharest Sport Club 00:43:36 Timp 2739 Cod 0 Puncte
38 Chirnogeanu Adina Aqua Team 00:43:92 Timp 4368 Cod 0 Puncte
39 Capraru Karina Ioana POT Style S.C. 00:45:26 Timp 4847 Cod 0 Puncte
40 Isac Rebeca Aqua Sport Citius 00:45:65 Timp 3818 Cod 0 Puncte
41 Anton Patricia Colegiul "Emil Racovita" 00:46:08 Timp 4531 Cod 0 Puncte
42 Epure Bianca Ana Maria POT Style S.C. 00:46:99 Timp 4851 Cod 0 Puncte
43 Dumitrescu Patricia Maria Dinamo Bucuresti 00:47:34 Timp 4391 Cod 0 Puncte
44 Constantinescu Anna Atack Team 00:47:86 Timp 1941 Cod 0 Puncte
45 Udrescu Bianca Aqua Sport Citius 00:48:43 Timp 3178 Cod 0 Puncte
46 Cristea Teodora Maria POT Style S.C. 00:49:10 Timp 4849 Cod 0 Puncte
47 Pan Ke Ilinca Maria Xing Colegiul "Emil Racovita" 00:49:38 Timp 3438 Cod 0 Puncte
48 Vasile Denisa Aqua Life Swim 00:49:45 Timp 4396 Cod 0 Puncte
49 Popescu Daria Andreea POT Style S.C. 00:49:52 Timp 4858 Cod 0 Puncte
50 Croitoru Sofia Colegiul "Emil Racovita" 00:50:33 Timp 4532 Cod 0 Puncte
51 Ionita Ioana Catalina POT Style S.C. 00:51:28 Timp 4852 Cod 0 Puncte
52 Anghel Lavinia Colegiul "Emil Racovita" 00:51:59 Timp 4537 Cod 0 Puncte
53 Draghici Irina Maria POT Style S.C. 00:52:51 Timp 4850 Cod 0 Puncte
54 Stoian Bianca Aqua Team 00:53:34 Timp 4371 Cod 0 Puncte
55 Popescu Victoria Maria POT Style S.C. 00:56:81 Timp 4859 Cod 0 Puncte
56 Perchiata Alessia Marina POT Style S.C. 00:59:62 Timp 4856 Cod 0 Puncte
57 Perta Ana Maria Teodora POT Style S.C. 01:06:60 Timp 4857 Cod 0 Puncte
58 Costache Irene Stefania POT Style S.C. 01:20:25 Timp 4848 Cod 0 Puncte
59 Cojocaru Alessia Steaua CSA 99:99:99 Timp 4288 Cod 0 Puncte
60 Ghimpu Sara Steaua CSA 99:99:99 Timp 4552 Cod 0 Puncte
61 Togoe Ioana Maria Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 2764 Cod 0 Puncte
62 Grigoriu Otilia Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 2928 Cod 0 Puncte
63 Constantin Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4570 Cod 0 Puncte
64 Diamandescu Eliza Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3268 Cod 0 Puncte
65 Mihalache Diana maria POT Style S.C. 99:99:99 Timp 4854 Cod 0 Puncte
66 Mimbler Ariana Elena POT Style S.C. 99:99:99 Timp 4855 Cod 0 Puncte
67 Pana Zara YST Sport Club 99:99:99 Timp 4869 Cod 0 Puncte
68 Stanica Tania Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4040 Cod 0 Puncte
69 Leizeruc Ana Maria Steaua CSA 99:99:99 Timp 4553 Cod 0 Puncte

5. 50 metri bras (8 ani) B

1 Blejan Ianis Bucharest Sport Club 00:46:22 Timp 3421 Cod 9 Puncte
2 Ciobanu Mihai Aqua Life Swim 00:50:01 Timp 4094 Cod 7 Puncte
3 Mija Radu Aqua Team 00:50:13 Timp 4202 Cod 6 Puncte
4 Ion Flavius Bucharest Sport Club 00:51:71 Timp 3882 Cod 5 Puncte
5 Georgescu Paun Gabriel Aqua Team 00:53:49 Timp 4200 Cod 4 Puncte
6 Gurdis Andrei Atack Team 00:54:60 Timp 3349 Cod 3 Puncte
7 Balaci Bogdan Renovatio S.C. 00:55:06 Timp 4193 Cod 2 Puncte
8 Nae Teodor Patrick Swimming Team 00:55:42 Timp 4203 Cod 1 Puncte
9 Vochin Andrei Dinamo Bucuresti 00:55:43 Timp 4644 Cod 0 Puncte
10 Rosu Rares Aqua Life Swim 00:55:47 Timp 4090 Cod 0 Puncte
11 Tataru Stefan Aqua Team 00:55:51 Timp 3411 Cod 0 Puncte
12 Ciobanu Gabriel Aqua Life Swim 00:55:51 Timp 4095 Cod 0 Puncte
13 Danu David Aqua Team 00:55:69 Timp 3350 Cod 0 Puncte
14 Popa Daniel Renovatio S.C. 00:55:70 Timp 4009 Cod 0 Puncte
15 Stan Andrei Aqua Sport Citius 00:56:16 Timp 3822 Cod 0 Puncte
16 Virsa David Aqua Team 00:56:21 Timp 4376 Cod 0 Puncte
17 Scarlat Albert Florian Bucharest Sport Club 00:56:91 Timp 4182 Cod 0 Puncte
18 Gheorghita Andrei Atack Team 00:57:19 Timp 4565 Cod 0 Puncte
19 Nae Gabriel Aqua Life Swim 00:57:97 Timp 3427 Cod 0 Puncte
20 Abboud Youssef Bucharest Sport Club 00:58:18 Timp 3422 Cod 0 Puncte
21 Giza Matei Renovatio S.C. 00:58:87 Timp 3360 Cod 0 Puncte
22 Rotaru Andrei Renovatio S.C. 00:59:02 Timp 4421 Cod 0 Puncte
23 Marin Andrei Aqua Life Swim 00:59:47 Timp 4399 Cod 0 Puncte
24 Mitu Cristian Daniel Bucharest Sport Club 00:59:54 Timp 4183 Cod 0 Puncte
25 Mercan Andrei Stefan Aqua Sport Citius 01:00:01 Timp 3429 Cod 0 Puncte
26 Bacalu Eduard Aqua Team 01:00:28 Timp 3434 Cod 0 Puncte
27 Tarata David Aqua Sport Citius 01:00:60 Timp 3824 Cod 0 Puncte
28 Bildea Claudiu Aqua Sport Citius 01:00:71 Timp 4121 Cod 0 Puncte
29 Dica Sebastian Steaua CSA 01:01:06 Timp 4554 Cod 0 Puncte
30 Samson Albert Aqua Team 01:01:59 Timp 4556 Cod 0 Puncte
31 Parvu Iustin Aqua Sport Citius 01:02:24 Timp 3823 Cod 0 Puncte
32 Gavrila Petru CSS 2 Bucuresti 01:04:27 Timp 4634 Cod 0 Puncte
33 Recacevschi Dragos Aqua Sport Citius 01:04:89 Timp 4123 Cod 0 Puncte
34 Zaharia Timon Aqua Sport Citius 01:05:24 Timp 3370 Cod 0 Puncte
35 Sarchisian Marco Aqua Life Swim 01:06:38 Timp 4400 Cod 0 Puncte
36 Baciu Gabriel Aqua Sport Citius 01:07:76 Timp 4406 Cod 0 Puncte
37 Oprea Tudor Andrei Aqua Sport Citius 01:07:85 Timp 4571 Cod 0 Puncte
38 Draghici Eric Ionut Bucharest Sport Club 01:08:77 Timp 4365 Cod 0 Puncte
39 Paduraru Luca Steaua CSA 01:08:84 Timp 4626 Cod 0 Puncte
40 Andrei Mihai Pescarusul Izvorani 01:08:89 Timp 4420 Cod 0 Puncte
41 Facci David Renovatio S.C. 01:09:87 Timp 3267 Cod 0 Puncte
42 Uceanu Daniel Steaua CSA 01:10:72 Timp 4555 Cod 0 Puncte
43 Simion Andrei Aqua Life Swim 01:11:85 Timp 4092 Cod 0 Puncte
44 Nebunoiu Radu Aqua Team 01:12:30 Timp 4375 Cod 0 Puncte
45 Teja Marian Andrei CSS 2 Bucuresti 01:12:57 Timp 4633 Cod 0 Puncte
46 Bazgan Matei Andrei Bucharest Sport Club 01:12:68 Timp 4187 Cod 0 Puncte
47 Litescu Alexandru Toma POT Style S.C. 01:12:85 Timp 4843 Cod 0 Puncte
48 Constantin Pavel Cristian Steaua CSA 01:13:22 Timp 4870 Cod 0 Puncte
49 Gorgan David Aqua Sport Citius 01:14:28 Timp 4873 Cod 0 Puncte
50 Melnic Rares Aqua Team 01:14:83 Timp 4201 Cod 0 Puncte
51 Vencu Tiberiu POT Style S.C. 01:16:85 Timp 4846 Cod 0 Puncte
52 Petrache David Mihai CSS 2 Bucuresti 01:17:36 Timp 4871 Cod 0 Puncte
53 Stan Stefan Aqua Life Swim 01:18:17 Timp 4091 Cod 0 Puncte
54 Bors Robert Andrei POT Style S.C. 01:20:44 Timp 4841 Cod 0 Puncte
55 Grajdan Nicolas Aqua Team 01:20:61 Timp 4639 Cod 0 Puncte
56 Ghinescu Vlad Alexandru POT Style S.C. 01:21:02 Timp 4842 Cod 0 Puncte
57 Orezeanu Luca Bucharest Sport Club 01:21:36 Timp 4569 Cod 0 Puncte
58 Dragos Daniel Andrei Tenis Club 2000 01:22:71 Timp 4664 Cod 0 Puncte
59 Misca Mihnea Aqua Team 01:24:50 Timp 4640 Cod 0 Puncte
60 Manita Eduard Bucharest Sport Club 01:29:42 Timp 4568 Cod 0 Puncte
61 Sandu Razvan Aqua Sport Citius 01:34:19 Timp 4874 Cod 0 Puncte
62 Panait Andrei Cristian POT Style S.C. 01:34:21 Timp 4845 Cod 0 Puncte
63 Opris Tudor Ioan POT Style S.C. 01:44:36 Timp 4844 Cod 0 Puncte
64 Frumosu Alexandru Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4834 Cod 0 Puncte
65 Ghenu Andrei Aqua Life Swim 99:99:99 Timp 4398 Cod 0 Puncte
66 Scortea Pavel Aqua Team 99:99:99 Timp 3410 Cod 0 Puncte
67 Petrosanu Alexandru Clubul Roman de Natatie 99:99:99 Timp 4872 Cod 0 Puncte
68 Ciomag Rares Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4185 Cod 0 Puncte
69 Barbieru Erik Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 3364 Cod 0 Puncte

6. 50 metri bras (9 ani) B

1 Gaman Alexandru Ioan Dinamo Bucuresti 00:42:94 Timp 2713 Cod 9 Puncte
2 Urzica Andrei Aqua Team 00:43:75 Timp 3405 Cod 7 Puncte
3 Ivanof Alexandru Aqua Sport Citius 00:44:20 Timp 3171 Cod 6 Puncte
4 Chirita Petru Atack Team 00:44:51 Timp 2987 Cod 5 Puncte
5 Avakian Karen Aqua Sport Citius 00:44:87 Timp 2726 Cod 4 Puncte
6 Radu Andrei Aqua Sport Citius 00:45:41 Timp 3827 Cod 3 Puncte
7 Giuroiu Daniel Teodor Dinamo Bucuresti 00:45:61 Timp 2710 Cod 2 Puncte
8 Danu Alexandru Aqua Team 00:47:01 Timp 2754 Cod 1 Puncte
9 Sararu Vlad Steaua CSA 00:47:03 Timp 3347 Cod 0 Puncte
10 Andrian Andrei Cozmin Renovatio S.C. 00:47:70 Timp 3200 Cod 0 Puncte
11 Duica Tudor Dinamo Bucuresti 00:47:86 Timp 3346 Cod 0 Puncte
12 Tanase Catalin Andrei Bucharest Sport Club 00:47:90 Timp 2750 Cod 0 Puncte
13 Apostol Petru Aqua Sport Citius 00:48:22 Timp 3170 Cod 0 Puncte
14 Ion Vlad Cosmin Swimming Team 00:48:44 Timp 4000 Cod 0 Puncte
15 Alexandrescu Radu Cristian Bucharest Sport Club 00:48:98 Timp 3142 Cod 0 Puncte
16 Aldea Gabriel Aqua Team 00:49:21 Timp 3049 Cod 0 Puncte
17 Sediq Mateen Aqua Team 00:49:41 Timp 3051 Cod 0 Puncte
18 Rotaru Petru Aqua Life Swim 00:49:88 Timp 4395 Cod 0 Puncte
19 Campeanu Bogdan Aqua Sport Citius 00:50:84 Timp 2960 Cod 0 Puncte
20 Ghic Tudor Bucharest Sport Club 00:50:91 Timp 4575 Cod 0 Puncte
21 Petrisor Alexandru Dinamo Bucuresti 00:51:16 Timp 2716 Cod 0 Puncte
22 Iaschiu Stefan Aqua Team 00:52:13 Timp 2697 Cod 0 Puncte
23 Micu Tudor Aqua Sport Citius 00:52:17 Timp 4403 Cod 0 Puncte
24 Radu David Stefan Bucharest Sport Club 00:52:69 Timp 3259 Cod 0 Puncte
25 Neacsu Matei Cristian Renovatio S.C. 00:52:90 Timp 3358 Cod 0 Puncte
26 Tanase Rares Aqua Sport Citius 00:53:16 Timp 3830 Cod 0 Puncte
27 Degeratu David Aqua Life Swim 00:53:40 Timp 4394 Cod 0 Puncte
28 Musat Darius Aqua Sport Citius 00:53:40 Timp 3172 Cod 0 Puncte
29 Badita Radu Nicolae Dinamo Bucuresti 00:54:02 Timp 4523 Cod 0 Puncte
30 Stoica David Aqua Sport Citius 00:54:11 Timp 3169 Cod 0 Puncte
31 Moise Matei Renovatio S.C. 00:54:17 Timp 4422 Cod 0 Puncte
32 Slave Robert Aqua Sport Citius 00:54:29 Timp 3993 Cod 0 Puncte
33 Istrate Erik Aqua Sport Citius 00:54:66 Timp 2962 Cod 0 Puncte
34 Iordache Tudor Aqua Sport Citius 00:54:74 Timp 4401 Cod 0 Puncte
35 Panait Radu Steaua CSA 00:55:06 Timp 4263 Cod 0 Puncte
36 Dumitrescu Matei Gabriel Bucharest Sport Club 00:55:33 Timp 2749 Cod 0 Puncte
37 Blejan Mihnea Tudor Bucharest Sport Club 00:56:66 Timp 3431 Cod 0 Puncte
38 Onea David Colegiul "Emil Racovita" 00:56:68 Timp 4544 Cod 0 Puncte
39 Matache Horia Renovatio S.C. 00:56:92 Timp 2629 Cod 0 Puncte
40 Constantin David Aqua Sport Citius 00:57:28 Timp 3992 Cod 0 Puncte
41 Iordache Vlad Aqua Team 00:57:54 Timp 3050 Cod 0 Puncte
42 Cristache David Aqua Team 00:58:19 Timp 3947 Cod 0 Puncte
43 Stefan Mihai Catalin Renovatio S.C. 00:58:47 Timp 4426 Cod 0 Puncte
44 Robu Mihai Aqua Sport Citius 00:58:56 Timp 3239 Cod 0 Puncte
45 Judet Toni Andrei Dinamo Bucuresti 00:58:56 Timp 3344 Cod 0 Puncte
46 Lazin Carol CSS 1 Bucuresti 00:58:98 Timp 2923 Cod 0 Puncte
47 Manea Denis Nicholas Bucharest Sport Club 00:59:22 Timp 3430 Cod 0 Puncte
48 Duta David Colegiul "Emil Racovita" 00:59:57 Timp 4650 Cod 0 Puncte
49 Enache Andrei Steaua CSA 01:00:52 Timp 3402 Cod 0 Puncte
50 Sava Alexandru Aqua Team 01:00:70 Timp 4003 Cod 0 Puncte
51 Radu Stefan Rares Clubul Roman de Natatie 01:00:96 Timp 4418 Cod 0 Puncte
52 Ramba Robert Dinamo Bucuresti 01:00:97 Timp 4389 Cod 0 Puncte
53 Matache Vlad Renovatio S.C. 01:01:01 Timp 2630 Cod 0 Puncte
54 Ciobanu Vlad Steaua CSA 01:01:27 Timp 4012 Cod 0 Puncte
55 Dorcea Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:01:52 Timp 4541 Cod 0 Puncte
56 Zainea Rares YST Sport Club 01:01:54 Timp 3873 Cod 0 Puncte
57 Popescu Darius George Colegiul "Emil Racovita" 01:01:99 Timp 2707 Cod 0 Puncte
58 Tudor Mihnea Aqua Sport Citius 01:02:09 Timp 4667 Cod 0 Puncte
59 Spiridon Daren Andrei Aqua Life Swim 01:02:46 Timp 3781 Cod 0 Puncte
60 Brad Patrick Luca Cristian CSS Dinamo 01:02:49 Timp 2705 Cod 0 Puncte
61 Kavian Ahangar Elyas Renovatio S.C. 01:02:55 Timp 3002 Cod 0 Puncte
62 Percea Tudor Renovatio S.C. 01:02:80 Timp 3964 Cod 0 Puncte
63 Marinescu Matei Bucharest Sport Club 01:02:85 Timp 2719 Cod 0 Puncte
64 Dinu Eric Aqua Sport Citius 01:02:90 Timp 3829 Cod 0 Puncte
65 Marasescu Denis Gabriel CSS 1 Bucuresti 01:03:05 Timp 3976 Cod 0 Puncte
66 State Iannis Valentin POT Style S.C. 01:03:92 Timp 4865 Cod 0 Puncte
67 Ilinca Ioan Daniel Dinamo Bucuresti 01:06:66 Timp 4387 Cod 0 Puncte
68 Crimu Alexandru David POT Style S.C. 01:07:11 Timp 4861 Cod 0 Puncte
69 Unchiasu Victor Alexandru Dinamo Bucuresti 01:07:33 Timp 4388 Cod 0 Puncte
70 Margineanu Mateo Aqua Sport Citius 01:08:48 Timp 3826 Cod 0 Puncte
71 Vartolomei Milan POT Style S.C. 01:12:17 Timp 4867 Cod 0 Puncte
72 Baricz Stefan Renovatio S.C. 01:12:63 Timp 4648 Cod 0 Puncte
73 Ene Alexandru Tenis Club 2000 01:14:64 Timp 4662 Cod 0 Puncte
74 Tutulan Radu Aqua Sport Citius 01:14:79 Timp 4405 Cod 0 Puncte
75 Dumitru Andrei Aqua Life Swim 01:14:87 Timp 4833 Cod 0 Puncte
76 Zaharie David Clubul Roman de Natatie 01:21:10 Timp 4417 Cod 0 Puncte
77 Preotul Cristian Mihai POT Style S.C. 01:21:30 Timp 4864 Cod 0 Puncte
78 Ilie Andrei Bogdan POT Style S.C. 01:25:51 Timp 4863 Cod 0 Puncte
79 Gabor Mihnea Aqua Sport Citius 01:26:25 Timp 4304 Cod 0 Puncte
80 Mandragiu David CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 4632 Cod 0 Puncte
81 Misirgic Andrei Atack Team 99:99:99 Timp 2755 Cod 0 Puncte
82 Ursascu David Andrei CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 4630 Cod 0 Puncte
83 Vlaicu Andrei Dragos Steaua CSA 99:99:99 Timp 4427 Cod 0 Puncte
84 Lupusoru Vlad Aqua Team 99:99:99 Timp 3946 Cod 0 Puncte
85 Biclineru Bogdan Obswim 99:99:99 Timp 3167 Cod 0 Puncte
86 Sava Alexandru Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4659 Cod 0 Puncte
87 Hornea Razvan YST Sport Club 99:99:99 Timp 4272 Cod 0 Puncte
88 Ciolan Sasha Andrei POT Style S.C. 99:99:99 Timp 4860 Cod 0 Puncte
89 Dinu Codrin Octavian POT Style S.C. 99:99:99 Timp 4862 Cod 0 Puncte
90 Vranceanu Teodor POT Style S.C. 99:99:99 Timp 4868 Cod 0 Puncte
91 Duta Nicolas Eduard Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 3235 Cod 0 Puncte
92 Ungureanu David Alexandru POT Style S.C. 99:99:99 Timp 4866 Cod 0 Puncte

7. 50 metri bras (8 ani) F

1 Sepi Maia Ilinca Atack Team 00:44:41 Timp 3348 Cod 9 Puncte
2 Manea Daria Aqua Team 00:49:49 Timp 4196 Cod 7 Puncte
3 Stefanescu Andreea Bucharest Sport Club 00:53:31 Timp 3418 Cod 6 Puncte
4 Cazacu Maria Aqua Sport Citius 00:53:57 Timp 3379 Cod 5 Puncte
5 Lentu Maria Aqua Sport Citius 00:54:40 Timp 3382 Cod 4 Puncte
6 Bacalu Denisa Aqua Team 00:55:08 Timp 3433 Cod 3 Puncte
7 Zaharia Anna-Lisa Aqua Sport Citius 00:55:21 Timp 4128 Cod 2 Puncte
8 Constantin Amalia Swimming Team 00:55:72 Timp 3408 Cod 1 Puncte
9 Mazilu Beatrice Aqua Sport Citius 00:57:59 Timp 3383 Cod 0 Puncte
10 Gagiu Elise Maria Swimming Team 00:57:91 Timp 4379 Cod 0 Puncte
11 Dan Maria Aqua Team 00:58:48 Timp 4666 Cod 0 Puncte
12 Ionita Ioana Atack Team 00:58:76 Timp 3808 Cod 0 Puncte
13 Cabut Ecaterina Aqua Team 00:59:75 Timp 4194 Cod 0 Puncte
14 Berteanu Bianca Maria Renovatio S.C. 01:00:12 Timp 3850 Cod 0 Puncte
15 Rapeanu Cristina Aqua Sport Citius 01:00:20 Timp 3386 Cod 0 Puncte
16 Mihai Denisa Aqua Sport Citius 01:00:60 Timp 3384 Cod 0 Puncte
17 Nasta Sara Aqua Sport Citius 01:01:00 Timp 4411 Cod 0 Puncte
18 Serman Larisa Bucharest Sport Club 01:02:51 Timp 3345 Cod 0 Puncte
19 Cristea Andreea Bucharest Sport Club 01:02:95 Timp 4363 Cod 0 Puncte
20 Tutuianu Maria Bucharest Sport Club 01:03:29 Timp 4198 Cod 0 Puncte
21 Craioveanu Rebeca Atack Team 01:03:93 Timp 4171 Cod 0 Puncte
22 Dan Carmen Maria Bucharest Sport Club 01:04:18 Timp 3398 Cod 0 Puncte
23 Robu Anita Aqua Sport Citius 01:04:59 Timp 3387 Cod 0 Puncte
24 Borza Sofia Atack Team 01:04:97 Timp 3806 Cod 0 Puncte
25 Irimia Medeea Ioana POT Style S.C. 01:05:28 Timp 4840 Cod 0 Puncte
26 Fedorca Anastasia Ioana Steaua CSA 01:05:40 Timp 4658 Cod 0 Puncte
27 Tudor Ana Maria Aqua Team 01:06:10 Timp 4197 Cod 0 Puncte
28 Mitina Anastasia Aqua Life Swim 01:06:54 Timp 4231 Cod 0 Puncte
29 Galca Niculescu Cassandra Maria POT Style S.C. 01:08:16 Timp 4839 Cod 0 Puncte
30 Zamfir Mihaela Aqua Sport Citius 01:08:50 Timp 4149 Cod 0 Puncte
31 Cernea Maya Aqua Sport Citius 01:09:17 Timp 3380 Cod 0 Puncte
32 Petrescu Oana Aqua Sport Citius 01:09:38 Timp 4129 Cod 0 Puncte
33 Ciupitu Sofia Aqua Team 01:12:24 Timp 4638 Cod 0 Puncte
34 Batel Aisha Aqua Team 01:12:36 Timp 4372 Cod 0 Puncte
35 Dobrican Maria Beatrice Pescarusul Izvorani 01:13:89 Timp 4119 Cod 0 Puncte
36 Begu Andreea Atack Team 01:14:13 Timp 4647 Cod 0 Puncte
37 Cimponeriu Cristina Aqua Sport Citius 01:15:07 Timp 3381 Cod 0 Puncte
38 Balan Daria Clubul Roman de Natatie 01:20:19 Timp 4416 Cod 0 Puncte
39 Elisei Bianca Aqua Life Swim 01:23:10 Timp 4832 Cod 0 Puncte
40 Bucur Bianca Steaua CSA 01:24:40 Timp 4627 Cod 0 Puncte
41 Chivu Ianna Aqua Team 01:24:59 Timp 4373 Cod 0 Puncte
42 Eliad Anya Aqua Sport Citius 01:27:00 Timp 4125 Cod 0 Puncte
43 Matei Iulia Renovatio S.C. 01:35:11 Timp 4836 Cod 0 Puncte
44 Citu Alexia Giulia POT Style S.C. 01:40:02 Timp 4838 Cod 0 Puncte
45 Lozoveanu Ilinca POT Style S.C. 01:48:77 Timp 4853 Cod 0 Puncte
46 Roman Maria Lidia Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 4646 Cod 0 Puncte
47 Borhan Maria Steaua CSA 99:99:99 Timp 4875 Cod 0 Puncte
48 Neagu Ilinca Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4380 Cod 0 Puncte
49 Durbac Ana Daniela Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4566 Cod 0 Puncte
50 Miroiu Anais Steaua CSA 99:99:99 Timp 4428 Cod 0 Puncte
51 Iovanescu Livia YST Sport Club 99:99:99 Timp 4502 Cod 0 Puncte
52 Balan Sonia Maria POT Style S.C. 99:99:99 Timp 4837 Cod 0 Puncte
53 Danu Maia Atack Team 99:99:99 Timp 3807 Cod 0 Puncte
54 Rotaru Bianca Andreea Aqua Life Swim 99:99:99 Timp 4831 Cod 0 Puncte

8. 50 metri bras (9 ani) F

1 Sibiseanu Ana Maria Aqua Team 00:45:61 Timp 2770 Cod 9 Puncte
2 Predescu Simona Maria Dinamo Bucuresti 00:46:38 Timp 4353 Cod 7 Puncte
3 Lospa Tamara Aqua Sport Citius 00:46:41 Timp 3391 Cod 6 Puncte
4 Diamandescu Eliza Renovatio S.C. 00:46:42 Timp 3268 Cod 5 Puncte
5 Nicolae Lorena Nicoleta Aqua Team 00:46:74 Timp 3282 Cod 4 Puncte
6 Ambrozie Ilinca Bucharest Sport Club 00:47:12 Timp 2756 Cod 3 Puncte
7 Mitrana Tania Andreea Dinamo Bucuresti 00:47:14 Timp 2741 Cod 2 Puncte
8 Stiger Diana Gabriela Steaua CSA 00:47:24 Timp 3357 Cod 1 Puncte
9 Freciu Ayanna Renovatio S.C. 00:48:71 Timp 3010 Cod 0 Puncte
10 Lungu Bianca Alexandra Bucharest Sport Club 00:50:14 Timp 3255 Cod 0 Puncte
11 Macoveiciuc Larisa Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:50:51 Timp 3341 Cod 0 Puncte
12 Popa Maria Alessia Performer 00:50:85 Timp 4495 Cod 0 Puncte
13 Neamtu Ioana Bucharest Sport Club 00:51:12 Timp 3019 Cod 0 Puncte
14 Tutuianu Sara Aqua Team 00:51:22 Timp 3263 Cod 0 Puncte
15 Iorga Maria Teodora Swimming Team 00:51:28 Timp 3950 Cod 0 Puncte
16 Lupu Maria Aqua Team 00:51:56 Timp 3406 Cod 0 Puncte
17 Zamfir Crina Emilia Dinamo Bucuresti 00:51:77 Timp 3100 Cod 0 Puncte
18 Ban Alexia Maria Aqua Sport Citius 00:52:67 Timp 3388 Cod 0 Puncte
19 Magureanu Jessica Aqua Team 00:52:70 Timp 3401 Cod 0 Puncte
20 Miclea Ana Maria Bucharest Sport Club 00:53:12 Timp 2739 Cod 0 Puncte
21 Constantinescu Ana Irina Noemi Bucharest Sport Club 00:53:31 Timp 2737 Cod 0 Puncte
22 Rednic-Achim Daria Maria Aqua Team 00:53:40 Timp 4237 Cod 0 Puncte
23 Calin Catalina Aqua Sport Citius 00:53:87 Timp 2946 Cod 0 Puncte
24 Dinca Ana Maria Bucharest Sport Club 00:53:98 Timp 3257 Cod 0 Puncte
25 Chirica Ana Aqua Sport Citius 00:54:93 Timp 3989 Cod 0 Puncte
26 Chirnogeanu Adina Aqua Team 00:55:05 Timp 4368 Cod 0 Puncte
27 Valcu Raluca Bucharest Sport Club 00:56:12 Timp 2740 Cod 0 Puncte
28 Jipa Alexandra Atack Team 00:56:54 Timp 2758 Cod 0 Puncte
29 Vasile Denisa Aqua Life Swim 00:56:57 Timp 4396 Cod 0 Puncte
30 Ion Diana Aqua Sport Citius 00:56:90 Timp 2725 Cod 0 Puncte
31 Vasea Sabina Aqua Life Swim 00:57:35 Timp 3783 Cod 0 Puncte
32 Sofronie Natalia Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:57:84 Timp 3342 Cod 0 Puncte
33 Udrescu Bianca Aqua Sport Citius 00:58:36 Timp 3178 Cod 0 Puncte
34 Scarlat Daria Aqua Sport Citius 00:58:92 Timp 3180 Cod 0 Puncte
35 Popescu Andreea Aqua Life Swim 00:59:41 Timp 3392 Cod 0 Puncte
36 Croitoru Maya Aqua Sport Citius 00:59:48 Timp 4413 Cod 0 Puncte
37 Rozorea Maria Carla Dinamo Bucuresti 00:59:76 Timp 4393 Cod 0 Puncte
38 Daia Maria Bucharest Sport Club 01:01:01 Timp 2775 Cod 0 Puncte
39 Pan Ke Ilinca Maria Xing Colegiul "Emil Racovita" 01:01:03 Timp 3438 Cod 0 Puncte
40 Piper Alesia Aqua Sport Citius 01:01:10 Timp 2721 Cod 0 Puncte
41 Epure Bianca Ana Maria POT Style S.C. 01:01:10 Timp 4851 Cod 0 Puncte
42 Dumitrescu Patricia Maria Dinamo Bucuresti 01:01:27 Timp 4391 Cod 0 Puncte
43 Anton Patricia Colegiul "Emil Racovita" 01:01:55 Timp 4531 Cod 0 Puncte
44 Predoiu Iarina Renovatio S.C. 01:03:09 Timp 4280 Cod 0 Puncte
45 Cristea Teodora Maria POT Style S.C. 01:04:80 Timp 4849 Cod 0 Puncte
46 Isac Rebeca Aqua Sport Citius 01:05:48 Timp 3818 Cod 0 Puncte
47 Croitoru Sofia Colegiul "Emil Racovita" 01:06:25 Timp 4532 Cod 0 Puncte
48 Stoian Bianca Aqua Team 01:06:77 Timp 4371 Cod 0 Puncte
49 Anton Lara Aqua Sport Citius 01:07:83 Timp 3819 Cod 0 Puncte
50 Anghel Lavinia Colegiul "Emil Racovita" 01:10:20 Timp 4537 Cod 0 Puncte
51 Ionita Ioana Catalina POT Style S.C. 01:10:79 Timp 4852 Cod 0 Puncte
52 Popescu Daria Andreea POT Style S.C. 01:11:12 Timp 4858 Cod 0 Puncte
53 Cojocaru Alessia Steaua CSA 01:11:26 Timp 4288 Cod 0 Puncte
54 Capraru Karina Ioana POT Style S.C. 01:12:09 Timp 4847 Cod 0 Puncte
55 Popescu Victoria Maria POT Style S.C. 01:20:67 Timp 4859 Cod 0 Puncte
56 Perchiata Alessia Marina POT Style S.C. 01:22:20 Timp 4856 Cod 0 Puncte
57 Leizeruc Ana Maria Steaua CSA 01:24:01 Timp 4553 Cod 0 Puncte
58 Draghici Irina Maria POT Style S.C. 01:25:32 Timp 4850 Cod 0 Puncte
59 Perta Ana Maria Teodora POT Style S.C. 01:29:85 Timp 4857 Cod 0 Puncte
60 Costache Irene Stefania POT Style S.C. 01:32:53 Timp 4848 Cod 0 Puncte
61 Togoe Ioana Maria Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 2764 Cod 0 Puncte
62 Ghimpu Sara Steaua CSA 99:99:99 Timp 4552 Cod 0 Puncte
63 Grigoriu Otilia Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 2928 Cod 0 Puncte
64 Constantinescu Anna Atack Team 99:99:99 Timp 1941 Cod 0 Puncte
65 Mihalache Diana maria POT Style S.C. 99:99:99 Timp 4854 Cod 0 Puncte
66 Mimbler Ariana Elena POT Style S.C. 99:99:99 Timp 4855 Cod 0 Puncte
67 Pana Zara YST Sport Club 99:99:99 Timp 4869 Cod 0 Puncte
68 Constantin Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4570 Cod 0 Puncte

9. Stafeta 4x50 metri liber (8 ani) B

1 Ciobanu Mihai | Rosu Rares | Ciobanu Gabriel | Nae Gabriel Aqua Life Swim 02:37:09 Timp 18 Puncte
2 Parvu Iustin | Barbieru Erik | Stan Andrei | Mercan Andrei Stefan Aqua Sport Citius 02:42:99 Timp 14 Puncte
3 Scarlat Albert Florian | Draghici Eric Ionut | Ion Flavius | Blejan Ianis Bucharest Sport Club 02:44:22 Timp 12 Puncte
4 Mija Radu | Tataru Stefan | Danu David | Scortea Pavel Aqua Team 02:45:97 Timp 10 Puncte
5 Georgescu Paun Gabriel | Bacalu Eduard | Virsa David | Samson Albert Aqua Team 03:02:95 Timp 8 Puncte
6 Balaci Bogdan | Giza Matei | Rotaru Andrei | Popa Daniel Renovatio S.C. 03:08:18 Timp 6 Puncte
7 Bildea Claudiu | Recacevschi Dragos | Tarata David | Oprea Tudor Andrei Aqua Sport Citius 03:09:30 Timp 4 Puncte
8 Abboud Youssef | Orezeanu Luca | Bazgan Matei Andrei | Mitu Cristian Daniel Bucharest Sport Club 03:17:37 Timp 2 Puncte
9 Marin Andrei | Stan Stefan | Sarchisian Marco | Ghenu Andrei Aqua Life Swim 03:17:75 Timp 0 Puncte
10 Panait Andrei Cristian | Opris Tudor Ioan | Litescu Alexandru Toma | Vencu Tiberiu POT Style S.C. 03:35:00 Timp 0 Puncte

10. Stafeta 4x50 metri liber (9 ani) B

1 Avakian Karen | Stoica David | Apostol Petru | Iordache Tudor Aqua Sport Citius 02:16:15 Timp 18 Puncte
2 Duica Tudor | Giuroiu Daniel Teodor | Petrisor Alexandru | Gaman Alexandru Ioan Dinamo Bucuresti 02:19:94 Timp 14 Puncte
3 Aldea Gabriel | Iaschiu Stefan | Sediq Mateen | Urzica Andrei Aqua Team 02:21:57 Timp 12 Puncte
4 Ivanof Alexandru | Radu Andrei | Campeanu Bogdan | Istrate Erik Aqua Sport Citius 02:26:98 Timp 10 Puncte
5 Tanase Catalin Andrei | Dumitrescu Matei Gabriel | Alexandrescu Radu Cristian | Radu David Stefan Bucharest Sport Club 02:30:30 Timp 8 Puncte
6 Neacsu Matei Cristian | Percea Tudor | Matache Horia | Andrian Andrei Cozmin Renovatio S.C. 02:34:46 Timp 6 Puncte
7 Micu Tudor | Musat Darius | Constantin David | Robu Mihai Aqua Sport Citius 02:37:91 Timp 4 Puncte
8 Cristache David | Sava Alexandru | Iordache Vlad | Danu Alexandru Aqua Team 02:49:39 Timp 2 Puncte
9 Degeratu David | Spiridon Daren Andrei | Dumitru Andrei | Rotaru Petru Aqua Life Swim 02:49:44 Timp 0 Puncte
10 Moise Matei | Stefan Mihai Catalin | Baricz Stefan | Matache Vlad Renovatio S.C. 02:57:35 Timp 0 Puncte
11 Marinescu Matei | Blejan Mihnea Tudor | Manea Denis Nicholas | Ghic Tudor Bucharest Sport Club 02:59:99 Timp 0 Puncte
12 State Iannis Valentin | Vranceanu Teodor | Vartolomei Milan | Crimu Alexandru David POT Style S.C. 03:10:00 Timp 0 Puncte
13 Dorcea Alexandru | Duta David | Onea David | Popescu Darius George Colegiul "Emil Racovita" 03:24:89 Timp 0 Puncte
14 Obswim 99:99:99 Timp 0 Puncte

11. Stafeta 4x50 metri liber (8 ani) F

1 Zaharia Anna-Lisa | Mihai Denisa | Lentu Maria | Cazacu Maria Aqua Sport Citius 02:40:46 Timp 18 Puncte
2 Bacalu Denisa | Dan Maria | Tudor Ana Maria | Manea Daria Aqua Team 02:51:29 Timp 14 Puncte
3 Ionita Ioana | Sepi Maia Ilinca | Borza Sofia | Craioveanu Rebeca Atack Team 02:57:58 Timp 12 Puncte
4 Serman Larisa | Dan Carmen Maria | Cristea Andreea | Stefanescu Andreea Bucharest Sport Club 02:59:41 Timp 10 Puncte
5 Mazilu Beatrice | Robu Anita | Rapeanu Cristina | Zamfir Mihaela Aqua Sport Citius 03:05:73 Timp 8 Puncte
6 Irimia Medeea Ioana | Lozoveanu Ilinca | Citu Alexia Giulia | Galca Niculescu Cassandra Maria POT Style S.C. 04:21:79 Timp 6 Puncte
7 Aqua Team 99:99:99 Timp 0 Puncte

12. Stafeta 4x50 metri liber (9 ani) F

1 Nicolae Lorena Nicoleta | Lupu Maria | Tutuianu Sara | Sibiseanu Ana Maria Aqua Team 02:26:43 Timp 18 Puncte
2 Ban Alexia Maria | Scarlat Daria | Croitoru Maya | Lospa Tamara Aqua Sport Citius 02:34:58 Timp 14 Puncte
3 Constantinescu Ana Irina Noemi | Neamtu Ioana | Lungu Bianca Alexandra | Ambrozie Ilinca Bucharest Sport Club 02:35:83 Timp 12 Puncte
4 Diamandescu Eliza | Predoiu Iarina | Stanica Tania | Freciu Ayanna Renovatio S.C. 02:40:67 Timp 10 Puncte
5 Calin Catalina | Chirica Ana | Ion Diana | Piper Alesia Aqua Sport Citius 02:46:64 Timp 8 Puncte
6 Valcu Raluca | Daia Maria | Miclea Ana Maria | Dinca Ana Maria Bucharest Sport Club 02:58:70 Timp 6 Puncte
7 Croitoru Sofia | Anton Patricia | Macoveiciuc Larisa Ioana | Sofronie Natalia Ioana Colegiul "Emil Racovita" 03:00:84 Timp 4 Puncte
8 Rednic-Achim Daria Maria | Stoian Bianca | Chirnogeanu Adina | Magureanu Jessica Aqua Team 03:04:44 Timp 2 Puncte
9 Epure Bianca Ana Maria | Cristea Teodora Maria | Popescu Daria Andreea | Capraru Karina Ioana POT Style S.C. 03:16:14 Timp 0 Puncte
10 Draghici Irina Maria | Perchiata Alessia Marina | Popescu Victoria Maria | Ionita Ioana Catalina POT Style S.C. 03:47:28 Timp 0 Puncte
11 Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

13. 50 metri spate (8 ani) F

1 Manea Daria Aqua Team 00:41:18 Timp 4196 Cod 9 Puncte
2 Bacalu Denisa Aqua Team 00:41:40 Timp 3433 Cod 7 Puncte
3 Mihai Denisa Aqua Sport Citius 00:41:98 Timp 3384 Cod 6 Puncte
4 Sepi Maia Ilinca Atack Team 00:44:35 Timp 3348 Cod 5 Puncte
5 Stefanescu Andreea Bucharest Sport Club 00:44:88 Timp 3418 Cod 4 Puncte
6 Zaharia Anna-Lisa Aqua Sport Citius 00:45:34 Timp 4128 Cod 3 Puncte
7