Rezultatele finale pentru Cupa Prichindel, copii 6-7 ani, Editia 2017

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (6 ani) B

1 Iordache Robert Andrei Aqua Life Swim 00:52:96 Timp 4676 Cod 9 Puncte
2 Cernica Vlad Aqua Sport Citius 00:53:57 Timp 4769 Cod 7 Puncte
3 Soare Iustin Robert Aquis Bucuresti 00:57:29 Timp 4688 Cod 6 Puncte
4 Nitu Rafael Aqua Team 01:01:75 Timp 4707 Cod 5 Puncte
5 Vieru Vlad Bucharest Sport Club 01:04:20 Timp 4722 Cod 4 Puncte
6 Vlad Sergiu Aqua Sport Citius 01:05:53 Timp 4776 Cod 3 Puncte
7 Mihai David Aqua Sport Citius 01:07:58 Timp 4770 Cod 2 Puncte
8 Tudor Rares Aqua Sport Citius 01:09:67 Timp 4773 Cod 1 Puncte
9 Dimache Ianis Bucharest Sport Club 01:10:50 Timp 4721 Cod 0 Puncte
10 Popa Albert Aqua Sport Citius 01:11:23 Timp 4771 Cod 0 Puncte
11 Vasile Eduard Aqua Sport Citius 01:16:02 Timp 4775 Cod 0 Puncte
12 Radu Sasha Aqua Sport Citius 01:16:35 Timp 4777 Cod 0 Puncte
13 Ghi?a Paul Matei Aqua Life Swim 01:16:86 Timp 4677 Cod 0 Puncte
14 Ciobanu Sasha Bucharest Sport Club 01:17:51 Timp 4723 Cod 0 Puncte
15 Tutulan Petru Aqua Sport Citius 01:27:94 Timp 4774 Cod 0 Puncte
16 Cotârcea Nicolae Andrei Obswim 01:28:40 Timp 4683 Cod 0 Puncte
17 Ion Cristian Necoară Atack Team 01:28:92 Timp 4711 Cod 0 Puncte
18 Boz Trent Aquis Bucuresti 01:29:38 Timp 4687 Cod 0 Puncte
19 Baluta Petru Aqua Sport Citius 01:29:50 Timp 4768 Cod 0 Puncte
20 Theodor Bulgaru Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4772 Cod 0 Puncte
21 Draghici Lucas Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4724 Cod 0 Puncte
22 Barbaros Sasha Aqua Life Swim 99:99:99 Timp 4678 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (7 ani) B

1 Pojar Luca Timex Bucuresti 00:39:45 Timp 4100 Cod 9 Puncte
2 Nicolau Robert Aqua Sport Citius 00:41:38 Timp 4136 Cod 7 Puncte
3 Saidac Alexandru Renovatio S.C. 00:42:14 Timp 4189 Cod 6 Puncte
4 Udor Eric Christian Aqua Sport Citius 00:42:21 Timp 4762 Cod 5 Puncte
5 Danila Alexandru Aqua Sport Citius 00:43:46 Timp 4132 Cod 4 Puncte
6 Vieru David Gabriel Aquis Bucuresti 00:44:81 Timp 4073 Cod 3 Puncte
7 Slusarenco Alexandru Aqua Sport Citius 00:45:89 Timp 4138 Cod 2 Puncte
8 Radu Andrei Aqua Team 00:46:16 Timp 4209 Cod 1 Puncte
9 Geamanu David Rafael Bucharest Sport Club 00:46:31 Timp 4112 Cod 0 Puncte
10 Vieru Rares Andrei Bucharest Sport Club 00:46:62 Timp 3851 Cod 0 Puncte
11 Cîrstea Bogdan Ion Swimming Team 00:46:90 Timp 4726 Cod 0 Puncte
12 Stoicescu Alexandru Aqua Sport Citius 00:47:09 Timp 4139 Cod 0 Puncte
13 Popescu Vlad Stefan Aqua Sport Citius 00:47:16 Timp 4137 Cod 0 Puncte
14 Ghita Rares Aqua Team 00:47:83 Timp 4207 Cod 0 Puncte
15 Pandele Vladimir Aqua Team 00:48:00 Timp 4701 Cod 0 Puncte
16 Donisan David Atack Team 00:48:66 Timp 4710 Cod 0 Puncte
17 Pintilie Andreas Bucharest Sport Club 00:49:20 Timp 4096 Cod 0 Puncte
18 Chirimeaca Claudiu Bucharest Sport Club 00:49:95 Timp 4720 Cod 0 Puncte
19 Ivana Tudor Ciprian Swim First 00:49:96 Timp 4160 Cod 0 Puncte
20 Ivascu Tudor Aqua Sport Citius 00:50:65 Timp 4755 Cod 0 Puncte
21 Ghelbereu Leonard Aqua Sport Citius 00:50:80 Timp 4134 Cod 0 Puncte
22 Carp Andrei Renovatio S.C. 00:52:48 Timp 4732 Cod 0 Puncte
23 Cernat Rares Constantin Bucharest Sport Club 00:52:75 Timp 4114 Cod 0 Puncte
24 Vlad Luca Ioan Aqua Sport Citius 00:52:90 Timp 4141 Cod 0 Puncte
25 Pirlogea Rares Teodor Aqua Sport Citius 00:53:53 Timp 4759 Cod 0 Puncte
26 Siliste Alexandru Aqua Team 00:53:75 Timp 4113 Cod 0 Puncte
27 Ciobanu Andrei Aqua Sport Citius 00:53:93 Timp 4130 Cod 0 Puncte
28 Sasha Serban Dinamo Bucuresti 00:54:49 Timp 4738 Cod 0 Puncte
29 Gorgan Simon Aqua Sport Citius 00:55:09 Timp 4753 Cod 0 Puncte
30 Mojorlic Luca Aqua Sport Citius 00:55:39 Timp 4756 Cod 0 Puncte
31 Dragu Stefan Alexandru Dinamo Bucuresti 00:55:99 Timp 4741 Cod 0 Puncte
32 Stoica Cezar Aqua Team 00:56:01 Timp 4704 Cod 0 Puncte
33 Nicolae Andrei Alexandru Aqua Life Swim 00:56:26 Timp 4672 Cod 0 Puncte
34 Pomparau Alexandru Aqua Sport Citius 00:57:17 Timp 4760 Cod 0 Puncte
35 Sasha Mihai Dinamo Bucuresti 00:57:19 Timp 4739 Cod 0 Puncte
36 Paraschivescu Vlad Stefan Obswim 00:57:75 Timp 4778 Cod 0 Puncte
37 Duta Darius Gabriel Bucharest Sport Club 00:57:87 Timp 4173 Cod 0 Puncte
38 Carstea Eric Timex Bucuresti 00:58:58 Timp 4103 Cod 0 Puncte
39 Pădure Matei Aqua Sport Citius 00:59:44 Timp 4758 Cod 0 Puncte
40 Petrescu Andrei Aqua Team 00:59:53 Timp 4702 Cod 0 Puncte
41 Cojocea Matei Atack Team 01:00:46 Timp 4709 Cod 0 Puncte
42 Molcuti Alexandru Aqua Sport Citius 01:01:04 Timp 4757 Cod 0 Puncte
43 Tacmeanu Andrei Aqua Team 01:01:07 Timp 4705 Cod 0 Puncte
44 Herghelegiu Nikolai Onik Dinamo Bucuresti 01:01:88 Timp 4742 Cod 0 Puncte
45 Filip Andrei Aqua Sport Citius 01:02:06 Timp 4133 Cod 0 Puncte
46 Iordan Gabriel Traian Renovatio S.C. 01:02:51 Timp 4734 Cod 0 Puncte
47 Capraru Alexandru Stefan Aqua Sport Citius 01:02:68 Timp 4751 Cod 0 Puncte
48 Visan Andrei Aqua Sport Citius 01:02:92 Timp 4140 Cod 0 Puncte
49 Gerlan Matei Aqua Sport Citius 01:03:53 Timp 4752 Cod 0 Puncte
50 Jianu Filip Obswim 01:03:64 Timp 4682 Cod 0 Puncte
51 Ciobotariu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:04:23 Timp 4736 Cod 0 Puncte
52 Prodan Matei Aqua Team 01:05:71 Timp 4703 Cod 0 Puncte
53 Dorobantu Luca Atack Team 01:08:30 Timp 4708 Cod 0 Puncte
54 Petrea Tudor Bucharest Sport Club 01:09:14 Timp 4175 Cod 0 Puncte
55 Sociu Darius Aqua Sport Citius 01:09:21 Timp 4761 Cod 0 Puncte
56 Bernovici Radu Obswim 01:10:87 Timp 3800 Cod 0 Puncte
57 Stănescu Mihnea Ioan Dinamo Bucuresti 01:14:93 Timp 4740 Cod 0 Puncte
58 Neagu Vlad Renovatio S.C. 01:19:69 Timp 4779 Cod 0 Puncte
59 Calinescu Rares Andrei Alexandru Tenis Club 2000 01:21:61 Timp 4719 Cod 0 Puncte
60 Ignat Rares Mihai Aqua Sport Citius 01:23:17 Timp 4754 Cod 0 Puncte
61 Moraru Ioan Mihail Renovatio S.C. 01:27:34 Timp 4733 Cod 0 Puncte
62 Trasculescu David Andrei Aqua Team 01:44:91 Timp 4706 Cod 0 Puncte
63 Feru David Aquis Bucuresti 99:99:99 Timp 4484 Cod 0 Puncte
64 Nicolae Matei Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 4716 Cod 0 Puncte
65 Pantea Cristian Timex Bucuresti 99:99:99 Timp 4669 Cod 0 Puncte
66 Calancea Sebastian Gabriel Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 4337 Cod 0 Puncte
67 Freciu Matei Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4191 Cod 0 Puncte
68 Mihu Andrei Iulian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4172 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (6 ani) F

1 Barbieru Anelis Aqua Sport Citius 00:49:41 Timp 4764 Cod 9 Puncte
2 Comna Andreea Aqua Sport Citius 00:52:89 Timp 4765 Cod 7 Puncte
3 Micu Irina Aqua Sport Citius 00:54:39 Timp 4767 Cod 6 Puncte
4 Lupu Antonia Aqua Team 00:57:52 Timp 4699 Cod 5 Puncte
5 Rozorea Ana Dinamo Bucuresti 00:57:69 Timp 4737 Cod 4 Puncte
6 Ionescu Anastasia Aqua Sport Citius 00:58:98 Timp 4766 Cod 3 Puncte
7 Ghica Alexandra Maria CSS Ploiesti 01:03:53 Timp 4731 Cod 2 Puncte
8 Stroe Daria Bucharest Sport Club 01:04:87 Timp 4725 Cod 1 Puncte
9 Radut Ioana Cristina Swim First 01:05:08 Timp 4727 Cod 0 Puncte
10 Muti Daria Aquis Bucuresti 01:08:31 Timp 4686 Cod 0 Puncte
11 Călinoiu Maria Alexandra Aqua Life Swim 01:08:87 Timp 4680 Cod 0 Puncte
12 Amzu Ioana Antonia Aqua Sport Citius 01:09:60 Timp 4763 Cod 0 Puncte
13 Kanari Christina Aqua Team 01:12:16 Timp 4698 Cod 0 Puncte
14 Răuca Rebeca Steaua CSA 01:12:61 Timp 4729 Cod 0 Puncte
15 Boerescu Raisa Maria Aqua Life Swim 01:12:99 Timp 4679 Cod 0 Puncte
16 Batel Mariam Aqua Team 01:16:61 Timp 4697 Cod 0 Puncte
17 Petrescu Irina Aqua Team 01:21:43 Timp 4700 Cod 0 Puncte
18 Dini?a Erika Alexandra Renovatio S.C. 01:32:13 Timp 4735 Cod 0 Puncte
19 Ilie Maria Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 4717 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (7 ani) F

1 Cojocaru Iarina C.S. Barracuda Campina 00:39:02 Timp 4075 Cod 9 Puncte
2 Popa Roberta Bucharest Sport Club 00:40:05 Timp 4180 Cod 7 Puncte
3 Peruzzare Alexandra Aqua Life Swim 00:42:07 Timp 4085 Cod 6 Puncte
4 Lixandru Maria Aqua Life Swim 00:43:09 Timp 4082 Cod 5 Puncte
5 Cîmpan Denisa Aqua Team 00:44:85 Timp 4204 Cod 4 Puncte
6 Bonta Ayana Swimming Team 00:46:30 Timp 4192 Cod 3 Puncte
7 Matache Amalia Aqua Team 00:46:97 Timp 4206 Cod 2 Puncte
8 Olea Theodora Aqua Team 00:48:01 Timp 4205 Cod 1 Puncte
9 Ganea Iustina Atack Team 00:48:06 Timp 3815 Cod 0 Puncte
10 Vasian Antonia Aqua Sport Citius 00:49:36 Timp 4750 Cod 0 Puncte
11 Nan Alexandra Aqua Sport Citius 00:49:88 Timp 4146 Cod 0 Puncte
12 Mânăstireanu Patricia Elena Swim First 00:49:92 Timp 4158 Cod 0 Puncte
13 Fleschiu Bianca Atack Team 00:50:21 Timp 4713 Cod 0 Puncte
14 Stoenescu Andreea Atack Team 00:51:06 Timp 4164 Cod 0 Puncte
15 Dolocan Alessia Atack Team 00:51:71 Timp 3816 Cod 0 Puncte
16 Constantin Bianca Aqua Life Swim 00:52:90 Timp 4081 Cod 0 Puncte
17 Ene Ecaterina Maria Aqua Sport Citius 00:53:04 Timp 4748 Cod 0 Puncte
18 Stana Ilinca Aqua Sport Citius 00:53:17 Timp 4232 Cod 0 Puncte
19 Mihai Alexia Aqua Life Swim 00:53:54 Timp 4673 Cod 0 Puncte
20 Dumitru Alexia Aqua Team 00:54:57 Timp 4691 Cod 0 Puncte
21 Buda Andreea Aqua Sport Citius 00:54:61 Timp 4143 Cod 0 Puncte
22 Miclea Amalia Dinamo Bucuresti 00:54:99 Timp 4743 Cod 0 Puncte
23 Koszti Sara Aqua Life Swim 00:55:36 Timp 4089 Cod 0 Puncte
24 Aanei Raluca Atack Team 00:55:68 Timp 4712 Cod 0 Puncte
25 Timoftiuc Sofia Timex Bucuresti 00:55:85 Timp 4104 Cod 0 Puncte
26 Călugăru Elena Daria Swim First 00:56:56 Timp 4161 Cod 0 Puncte
27 Tufa Teodora Aqua Team 00:57:67 Timp 4696 Cod 0 Puncte
28 Popa Natalia Aqua Sport Citius 00:58:21 Timp 4781 Cod 0 Puncte
29 Marasescu Melania Violeta CSS 1 Bucuresti 00:58:63 Timp 4668 Cod 0 Puncte
30 Chelu Maria Aqua Sport Citius 00:59:19 Timp 4745 Cod 0 Puncte
31 Pinzari Ariana Aqua Life Swim 00:59:20 Timp 4088 Cod 0 Puncte
32 Nichita Ema Aqua Team 01:00:03 Timp 4693 Cod 0 Puncte
33 Gheorghe Maria Ioana Timex Bucuresti 01:01:18 Timp 4671 Cod 0 Puncte
34 Iancu Mihaela Aqua Life Swim 01:01:34 Timp 4084 Cod 0 Puncte
35 Chirita Natalia Timex Bucuresti 01:02:51 Timp 4105 Cod 0 Puncte
36 Momanu Alexandra Obswim 01:03:25 Timp 4068 Cod 0 Puncte
37 Ciornei Teodora Delfinul Bucuresti 01:03:45 Timp 4681 Cod 0 Puncte
38 Paduraru Andra Bucharest Sport Club 01:03:63 Timp 4178 Cod 0 Puncte
39 Colotelo Bianca Aqua Team 01:04:14 Timp 4690 Cod 0 Puncte
40 Marin Maria Alexandra Atack Team 01:05:30 Timp 4714 Cod 0 Puncte
41 Grigore Bianca Andreea Aqua Team 01:06:34 Timp 4744 Cod 0 Puncte
42 Popa Diana Swim First 01:06:52 Timp 4728 Cod 0 Puncte
43 Stefan Adriana Aqua Life Swim 01:06:68 Timp 4674 Cod 0 Puncte
44 Cipca Irina Aqua Team 01:07:14 Timp 4689 Cod 0 Puncte
45 Preda Ioana Aqua Sport Citius 01:08:04 Timp 4749 Cod 0 Puncte
46 Rusu Miruna Atack Team 01:08:19 Timp 4715 Cod 0 Puncte
47 Serban Ana Tenis Club 2000 01:08:39 Timp 4718 Cod 0 Puncte
48 Petrescu Maria Aqua Team 01:08:55 Timp 4694 Cod 0 Puncte
49 Velea Carina CSS Dinamo 01:12:51 Timp 4730 Cod 0 Puncte
50 Coman Maria Timex Bucuresti 01:13:56 Timp 4670 Cod 0 Puncte
51 Gate Rebeca Aqua Team 01:14:12 Timp 4692 Cod 0 Puncte
52 Simionescu Ana Aqua Team 01:17:09 Timp 4695 Cod 0 Puncte
53 Nistoroiu Denisa Maria Triumf Bucuresti 01:32:13 Timp 4684 Cod 0 Puncte
54 Vasile Erika Triumf Bucuresti 01:44:74 Timp 4685 Cod 0 Puncte
55 Suciu Raluca Aqua Life Swim 01:46:64 Timp 4675 Cod 0 Puncte
56 Manea Arya Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4145 Cod 0 Puncte
57 Ene Bianca Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4747 Cod 0 Puncte
58 Emam Sara Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4746 Cod 0 Puncte
59 Mihai Diana Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4780 Cod 0 Puncte

5. 50 metri bras (6 ani) B

1 Vieru Vlad Bucharest Sport Club 01:07:02 Timp 4722 Cod 9 Puncte
2 Iordache Robert Andrei Aqua Life Swim 01:13:12 Timp 4676 Cod 7 Puncte
3 Ciobanu Sasha Bucharest Sport Club 01:20:33 Timp 4723 Cod 6 Puncte
4 Nitu Rafael Aqua Team 01:23:68 Timp 4707 Cod 5 Puncte
5 Soare Iustin Robert Aquis Bucuresti 01:23:81 Timp 4688 Cod 4 Puncte
6 Vlad Sergiu Aqua Sport Citius 01:24:91 Timp 4776 Cod 3 Puncte
7 Tudor Rares Aqua Sport Citius 01:39:63 Timp 4773 Cod 2 Puncte
8 Baluta Petru Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4768 Cod 0 Puncte
9 Draghici Lucas Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4724 Cod 0 Puncte
10 Dimache Ianis Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4721 Cod 0 Puncte
11 Ghi?a Paul Matei Aqua Life Swim 99:99:99 Timp 4677 Cod 0 Puncte
12 Barbaros Sasha Aqua Life Swim 99:99:99 Timp 4678 Cod 0 Puncte

6. 50 metri bras (7 ani) B

1 Pojar Luca Timex Bucuresti 00:52:20 Timp 4100 Cod 9 Puncte
2 Cernat Rares Constantin Bucharest Sport Club 00:57:77 Timp 4114 Cod 7 Puncte
3 Pădure Matei Aqua Sport Citius 01:00:48 Timp 4758 Cod 6 Puncte
4 Vieru Rares Andrei Bucharest Sport Club 01:00:68 Timp 3851 Cod 5 Puncte
5 Ghita Rares Aqua Team 01:02:27 Timp 4207 Cod 4 Puncte
6 Geamanu David Rafael Bucharest Sport Club 01:02:30 Timp 4112 Cod 3 Puncte
7 Vieru David Gabriel Aquis Bucuresti 01:02:49 Timp 4073 Cod 2 Puncte
8 Udor Eric Christian Aqua Sport Citius 01:02:85 Timp 4762 Cod 1 Puncte
9 Radu Andrei Aqua Team 01:04:07 Timp 4209 Cod 0 Puncte
10 Slusarenco Alexandru Aqua Sport Citius 01:04:26 Timp 4138 Cod 0 Puncte
11 Nicolau Robert Aqua Sport Citius 01:05:45 Timp 4136 Cod 0 Puncte
12 Popescu Vlad Stefan Aqua Sport Citius 01:07:87 Timp 4137 Cod 0 Puncte
13 Cîrstea Bogdan Ion Swimming Team 01:08:09 Timp 4726 Cod 0 Puncte
14 Pintilie Andreas Bucharest Sport Club 01:08:11 Timp 4096 Cod 0 Puncte
15 Donisan David Atack Team 01:08:18 Timp 4710 Cod 0 Puncte
16 Vlad Luca Ioan Aqua Sport Citius 01:08:33 Timp 4141 Cod 0 Puncte
17 Nicolae Andrei Alexandru Aqua Life Swim 01:09:05 Timp 4672 Cod 0 Puncte
18 Tacmeanu Andrei Aqua Team 01:09:65 Timp 4705 Cod 0 Puncte
19 Ivascu Tudor Aqua Sport Citius 01:10:01 Timp 4755 Cod 0 Puncte
20 Pandele Vladimir Aqua Team 01:10:36 Timp 4701 Cod 0 Puncte
21 Stoica Cezar Aqua Team 01:12:58 Timp 4704 Cod 0 Puncte
22 Gorgan Simon Aqua Sport Citius 01:13:18 Timp 4753 Cod 0 Puncte
23 Stoicescu Alexandru Aqua Sport Citius 01:13:97 Timp 4139 Cod 0 Puncte
24 Ivana Tudor Ciprian Swim First 01:14:06 Timp 4160 Cod 0 Puncte
25 Danila Alexandru Aqua Sport Citius 01:14:09 Timp 4132 Cod 0 Puncte
26 Mojorlic Luca Aqua Sport Citius 01:15:35 Timp 4756 Cod 0 Puncte
27 Saidac Alexandru Renovatio S.C. 01:16:86 Timp 4189 Cod 0 Puncte
28 Carp Andrei Renovatio S.C. 01:17:68 Timp 4732 Cod 0 Puncte
29 Herghelegiu Nikolai Onik Dinamo Bucuresti 01:17:98 Timp 4742 Cod 0 Puncte
30 Sasha Serban Dinamo Bucuresti 01:19:34 Timp 4738 Cod 0 Puncte
31 Duta Darius Gabriel Bucharest Sport Club 01:19:73 Timp 4173 Cod 0 Puncte
32 Sasha Mihai Dinamo Bucuresti 01:20:77 Timp 4739 Cod 0 Puncte
33 Stănescu Mihnea Ioan Dinamo Bucuresti 01:21:13 Timp 4740 Cod 0 Puncte
34 Trasculescu David Andrei Aqua Team 01:21:45 Timp 4706 Cod 0 Puncte
35 Ciobotariu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:21:46 Timp 4736 Cod 0 Puncte
36 Capraru Alexandru Stefan Aqua Sport Citius 01:21:54 Timp 4751 Cod 0 Puncte
37 Chirimeaca Claudiu Bucharest Sport Club 01:21:98 Timp 4720 Cod 0 Puncte
38 Siliste Alexandru Aqua Team 01:22:53 Timp 4113 Cod 0 Puncte
39 Gerlan Matei Aqua Sport Citius 01:23:70 Timp 4752 Cod 0 Puncte
40 Pirlogea Rares Teodor Aqua Sport Citius 01:24:94 Timp 4759 Cod 0 Puncte
41 Petrescu Andrei Aqua Team 01:25:49 Timp 4702 Cod 0 Puncte
42 Visan Andrei Aqua Sport Citius 01:30:09 Timp 4140 Cod 0 Puncte
43 Filip Andrei Aqua Sport Citius 01:33:80 Timp 4133 Cod 0 Puncte
44 Calinescu Rares Andrei Alexandru Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 4719 Cod 0 Puncte
45 Nicolae Matei Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 4716 Cod 0 Puncte
46 Calancea Sebastian Gabriel Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 4337 Cod 0 Puncte
47 Freciu Matei Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4191 Cod 0 Puncte
48 Mihu Andrei Iulian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4172 Cod 0 Puncte
49 Petrea Tudor Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4175 Cod 0 Puncte

7. 50 metri bras (6 ani) F

1 Ghica Alexandra Maria CSS Ploiesti 01:07:47 Timp 4731 Cod 9 Puncte
2 Barbieru Anelis Aqua Sport Citius 01:15:82 Timp 4764 Cod 7 Puncte
3 Lupu Antonia Aqua Team 01:16:25 Timp 4699 Cod 6 Puncte
4 Micu Irina Aqua Sport Citius 01:17:50 Timp 4767 Cod 5 Puncte
5 Stroe Daria Bucharest Sport Club 01:17:53 Timp 4725 Cod 4 Puncte
6 Radut Ioana Cristina Swim First 01:19:12 Timp 4727 Cod 3 Puncte
7 Batel Mariam Aqua Team 01:25:46 Timp 4697 Cod 2 Puncte
8 Kanari Christina Aqua Team 01:25:72 Timp 4698 Cod 1 Puncte
9 Călinoiu Maria Alexandra Aqua Life Swim 01:26:66 Timp 4680 Cod 0 Puncte
10 Ionescu Anastasia Aqua Sport Citius 01:27:64 Timp 4766 Cod 0 Puncte
11 Petrescu Irina Aqua Team 01:30:60 Timp 4700 Cod 0 Puncte
12 Rozorea Ana Dinamo Bucuresti 01:37:01 Timp 4737 Cod 0 Puncte
13 Boerescu Raisa Maria Aqua Life Swim 01:52:23 Timp 4679 Cod 0 Puncte
14 Ilie Maria Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 4717 Cod 0 Puncte

8. 50 metri bras (7 ani) F

1 Cojocaru Iarina C.S. Barracuda Campina 00:53:61 Timp 4075 Cod 9 Puncte
2 Popa Roberta Bucharest Sport Club 00:53:91 Timp 4180 Cod 7 Puncte
3 Olea Theodora Aqua Team 01:00:67 Timp 4205 Cod 6 Puncte
4 Matache Amalia Aqua Team 01:01:27 Timp 4206 Cod 5 Puncte
5 Peruzzare Alexandra Aqua Life Swim 01:02:02 Timp 4085 Cod 4 Puncte
6 Ganea Iustina Atack Team 01:03:09 Timp 3815 Cod 3 Puncte
7 Lixandru Maria Aqua Life Swim 01:03:79 Timp 4082 Cod 2 Puncte
8 Manea Arya Aqua Sport Citius 01:04:49 Timp 4145 Cod 1 Puncte
9 Bonta Ayana Swimming Team 01:05:19 Timp 4192 Cod 0 Puncte
10 Cîmpan Denisa Aqua Team 01:06:93 Timp 4204 Cod 0 Puncte
11 Constantin Bianca Aqua Life Swim 01:08:35 Timp 4081 Cod 0 Puncte
12 Miclea Amalia Dinamo Bucuresti 01:08:61 Timp 4743 Cod 0 Puncte
13 Stoenescu Andreea Atack Team 01:09:43 Timp 4164 Cod 0 Puncte
14 Mihai Alexia Aqua Life Swim 01:09:55 Timp 4673 Cod 0 Puncte
15 Pinzari Ariana Aqua Life Swim 01:11:07 Timp 4088 Cod 0 Puncte
16 Fleschiu Bianca Atack Team 01:12:18 Timp 4713 Cod 0 Puncte
17 Popa Diana Swim First 01:12:57 Timp 4728 Cod 0 Puncte
18 Mânăstireanu Patricia Elena Swim First 01:13:07 Timp 4158 Cod 0 Puncte
19 Călugăru Elena Daria Swim First 01:13:48 Timp 4161 Cod 0 Puncte
20 Gheorghe Maria Ioana Timex Bucuresti 01:15:22 Timp 4671 Cod 0 Puncte
21 Dumitru Alexia Aqua Team 01:15:70 Timp 4691 Cod 0 Puncte
22 Buda Andreea Aqua Sport Citius 01:16:52 Timp 4143 Cod 0 Puncte
23 Marasescu Melania Violeta CSS 1 Bucuresti 01:17:05 Timp 4668 Cod 0 Puncte
24 Popa Natalia Aqua Sport Citius 01:17:77 Timp 4781 Cod 0 Puncte
25 Nan Alexandra Aqua Sport Citius 01:18:28 Timp 4146 Cod 0 Puncte
26 Marin Maria Alexandra Atack Team 01:18:49 Timp 4714 Cod 0 Puncte
27 Tufa Teodora Aqua Team 01:18:50 Timp 4696 Cod 0 Puncte
28 Chelu Maria Aqua Sport Citius 01:18:91 Timp 4745 Cod 0 Puncte
29 Timoftiuc Sofia Timex Bucuresti 01:19:25 Timp 4104 Cod 0 Puncte
30 Aanei Raluca Atack Team 01:19:39 Timp 4712 Cod 0 Puncte
31 Grigore Bianca Andreea Aqua Team 01:19:96 Timp 4744 Cod 0 Puncte
32 Stana Ilinca Aqua Sport Citius 01:20:21 Timp 4232 Cod 0 Puncte
33 Preda Ioana Aqua Sport Citius 01:20:43 Timp 4749 Cod 0 Puncte
34 Ene Ecaterina Maria Aqua Sport Citius 01:20:83 Timp 4748 Cod 0 Puncte
35 Coman Maria Timex Bucuresti 01:24:49 Timp 4670 Cod 0 Puncte
36 Chirita Natalia Timex Bucuresti 01:26:12 Timp 4105 Cod 0 Puncte
37 Petrescu Maria Aqua Team 01:26:41 Timp 4694 Cod 0 Puncte
38 Nistoroiu Denisa Maria Triumf Bucuresti 01:26:46 Timp 4684 Cod 0 Puncte
39 Colotelo Bianca Aqua Team 01:26:66 Timp 4690 Cod 0 Puncte
40 Gate Rebeca Aqua Team 01:29:77 Timp 4692 Cod 0 Puncte
41 Stefan Adriana Aqua Life Swim 01:31:14 Timp 4674 Cod 0 Puncte
42 Iancu Mihaela Aqua Life Swim 01:33:61 Timp 4084 Cod 0 Puncte
43 Simionescu Ana Aqua Team 01:35:41 Timp 4695 Cod 0 Puncte
44 Nichita Ema Aqua Team 01:36:04 Timp 4693 Cod 0 Puncte
45 Serban Ana Tenis Club 2000 01:36:80 Timp 4718 Cod 0 Puncte
46 Koszti Sara Aqua Life Swim 01:37:87 Timp 4089 Cod 0 Puncte
47 Suciu Raluca Aqua Life Swim 99:99:99 Timp 4675 Cod 0 Puncte
48 Paduraru Andra Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4178 Cod 0 Puncte
49 Dolocan Alessia Atack Team 99:99:99 Timp 3816 Cod 0 Puncte
50 Ene Bianca Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4747 Cod 0 Puncte

9. Stafeta 4x50 metri liber (7 ani) B

1 Nicolau Robert | Slusarenco Alexandru | Udor Eric Christian | Danila Alexandru Aqua Sport Citius 02:56:92 Timp 18 Puncte
2 Vieru Rares Andrei | Pintilie Andreas | Chirimeaca Claudiu | Geamanu David Rafael Bucharest Sport Club 03:17:75 Timp 14 Puncte
3 Ghelbereu Leonard | Ivascu Tudor | Stoicescu Alexandru | Popescu Vlad Stefan Aqua Sport Citius 03:18:05 Timp 12 Puncte
4 Siliste Alexandru | Ghita Rares | Pandele Vladimir | Radu Andrei Aqua Team 03:21:14 Timp 10 Puncte
5 Carp Andrei | Saidac Alexandru | Iordan Gabriel Traian | Neagu Vlad Renovatio S.C. 04:21:02 Timp 8 Puncte
6 Petrescu Andrei | Stoica Cezar | Prodan Matei | Tacmeanu Andrei Aqua Team 04:21:57 Timp 6 Puncte

10. Stafeta 4x50 metri liber (7 ani) F

1 Constantin Bianca | Mihai Alexia | Lixandru Maria | Peruzzare Alexandra Aqua Life Swim 03:14:98 Timp 18 Puncte
2 Olea Theodora | Dumitru Alexia | Matache Amalia | Cîmpan Denisa Aqua Team 03:15:25 Timp 14 Puncte
3 Fleschiu Bianca | Stoenescu Andreea | Dolocan Alessia | Ganea Iustina Atack Team 03:25:50 Timp 12 Puncte
4 Nan Alexandra | Stana Ilinca | Ene Ecaterina Maria | Vasian Antonia Aqua Sport Citius 03:28:87 Timp 10 Puncte
5 Nichita Ema | Tufa Teodora | Grigore Bianca Andreea | Cipca Irina Aqua Team 04:18:27 Timp 8 Puncte
6 Chirita Natalia | Coman Maria | Gheorghe Maria Ioana | Timoftiuc Sofia Timex Bucuresti 04:20:19 Timp 6 Puncte
7 Pinzari Ariana | Stefan Adriana | Iancu Mihaela | Koszti Sara Aqua Life Swim 04:23:72 Timp 4 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

11. 50 metri spate (7 ani) F

1 Popa Roberta Bucharest Sport Club 00:44:94 Timp 4180 Cod 9 Puncte
2 Cojocaru Iarina C.S. Barracuda Campina 00:48:34 Timp 4075 Cod 7 Puncte
3 Cîmpan Denisa Aqua Team 00:51:18 Timp 4204 Cod 6 Puncte
4 Ganea Iustina Atack Team 00:51:94 Timp 3815 Cod 5 Puncte
5 Lixandru Maria Aqua Life Swim 00:52:17 Timp 4082 Cod 4 Puncte
6 Olea Theodora Aqua Team 00:52:52 Timp 4205 Cod 3 Puncte
7 Stoenescu Andreea Atack Team 00:52:64 Timp 4164 Cod 2 Puncte
8 Fleschiu Bianca Atack Team 00:53:61 Timp 4713 Cod 1 Puncte
9 Matache Amalia Aqua Team 00:54:38 Timp 4206 Cod 0 Puncte
10 Peruzzare Alexandra Aqua Life Swim 00:54:49 Timp 4085 Cod 0 Puncte
11 Manea Arya Aqua Sport Citius 00:54:62 Timp 4145 Cod 0 Puncte
12 Vasian Antonia Aqua Sport Citius 00:54:77 Timp 4750 Cod 0 Puncte
13 Dumitru Alexia Aqua Team 00:55:07 Timp 4691 Cod 0 Puncte
14 Mânăstireanu Patricia Elena Swim First 00:56:14 Timp 4158 Cod 0 Puncte
15 Pinzari Ariana Aqua Life Swim 00:56:64 Timp 4088 Cod 0 Puncte
16 Mihai Alexia Aqua Life Swim 00:56:78 Timp 4673 Cod 0 Puncte
17 Miclea Amalia Dinamo Bucuresti 00:57:65 Timp 4743 Cod 0 Puncte
18 Paduraru Andra Bucharest Sport Club 00:57:78 Timp 4178 Cod 0 Puncte
19 Ene Ecaterina Maria Aqua Sport Citius 00:57:80 Timp 4748 Cod 0 Puncte
20 Bonta Ayana Swimming Team 00:58:09 Timp 4192 Cod 0 Puncte
21 Călugăru Elena Daria Swim First 00:58:39 Timp 4161 Cod 0 Puncte
22 Nan Alexandra Aqua Sport Citius 00:58:43 Timp 4146 Cod 0 Puncte
23 Dolocan Alessia Atack Team 00:59:43 Timp 3816 Cod 0 Puncte
24 Buda Andreea Aqua Sport Citius 00:59:47 Timp 4143 Cod 0 Puncte
25 Constantin Bianca Aqua Life Swim 01:00:15 Timp 4081 Cod 0 Puncte
26 Aanei Raluca Atack Team 01:00:34 Timp 4712 Cod 0 Puncte
27 Popa Natalia Aqua Sport Citius 01:00:95 Timp 4781 Cod 0 Puncte
28 Timoftiuc Sofia Timex Bucuresti 01:02:14 Timp 4104 Cod 0 Puncte
29 Popa Diana Swim First 01:02:59 Timp 4728 Cod 0 Puncte
30 Petrescu Maria Aqua Team 01:02:62 Timp 4694 Cod 0 Puncte
31 Nichita Ema Aqua Team 01:03:17 Timp 4693 Cod 0 Puncte
32 Stana Ilinca Aqua Sport Citius 01:03:49 Timp 4232 Cod 0 Puncte
33 Stefan Adriana Aqua Life Swim 01:03:92 Timp 4674 Cod 0 Puncte
34 Tufa Teodora Aqua Team 01:04:17 Timp 4696 Cod 0 Puncte
35 Cipca Irina Aqua Team 01:04:49 Timp 4689 Cod 0 Puncte
36 Colotelo Bianca Aqua Team 01:04:86 Timp 4690 Cod 0 Puncte
37 Marasescu Melania Violeta CSS 1 Bucuresti 01:05:79 Timp 4668 Cod 0 Puncte
38 Gheorghe Maria Ioana Timex Bucuresti 01:05:90 Timp 4671 Cod 0 Puncte
39 Marin Maria Alexandra Atack Team 01:05:98 Timp 4714 Cod 0 Puncte
40 Grigore Bianca Andreea Aqua Team 01:06:99 Timp 4744 Cod 0 Puncte
41 Chelu Maria Aqua Sport Citius 01:07:68 Timp 4745 Cod 0 Puncte
42 Koszti Sara Aqua Life Swim 01:07:76 Timp 4089 Cod 0 Puncte
43 Gate Rebeca Aqua Team 01:07:91 Timp 4692 Cod 0 Puncte
44 Coman Maria Timex Bucuresti 01:09:00 Timp 4670 Cod 0 Puncte
45 Iancu Mihaela Aqua Life Swim 01:09:28 Timp 4084 Cod 0 Puncte
46 Chirita Natalia Timex Bucuresti 01:09:61 Timp 4105 Cod 0 Puncte
47 Preda Ioana Aqua Sport Citius 01:11:64 Timp 4749 Cod 0 Puncte
48 Serban Ana Tenis Club 2000 01:13:61 Timp 4718 Cod 0 Puncte
49 Velea Carina CSS Dinamo 01:13:90 Timp 4730 Cod 0 Puncte
50 Simionescu Ana Aqua Team 01:15:97 Timp 4695 Cod 0 Puncte
51 Nistoroiu Denisa Maria Triumf Bucuresti 01:28:27 Timp 4684 Cod 0 Puncte
52 Vasile Erika Triumf Bucuresti 01:38:81 Timp 4685 Cod 0 Puncte
53 Suciu Raluca Aqua Life Swim 01:47:36 Timp 4675 Cod 0 Puncte
54 Ene Bianca Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4747 Cod 0 Puncte
55 Mihai Diana Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4780 Cod 0 Puncte
56 Emam Sara Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4746 Cod 0 Puncte

12. 50 metri spate (7 ani) B

1 Nicolau Robert Aqua Sport Citius 00:45:75 Timp 4136 Cod 9 Puncte
2 Pojar Luca Timex Bucuresti 00:46:58 Timp 4100 Cod 7 Puncte
3 Danila Alexandru Aqua Sport Citius 00:48:46 Timp 4132 Cod 6 Puncte
3 Saidac Alexandru Renovatio S.C. 00:48:46 Timp 4189 Cod 6 Puncte
4 Udor Eric Christian Aqua Sport Citius 00:49:16 Timp 4762 Cod 5 Puncte
5 Donisan David Atack Team 00:50:96 Timp 4710 Cod 4 Puncte
6 Pandele Vladimir Aqua Team 00:51:02 Timp 4701 Cod 3 Puncte
7 Cîrstea Bogdan Ion Swimming Team 00:52:00 Timp 4726 Cod 2 Puncte
8 Geamanu David Rafael Bucharest Sport Club 00:52:63 Timp 4112 Cod 1 Puncte
9 Stoicescu Alexandru Aqua Sport Citius 00:52:73 Timp 4139 Cod 0 Puncte
10 Vieru David Gabriel Aquis Bucuresti 00:52:82 Timp 4073 Cod 0 Puncte
11 Slusarenco Alexandru Aqua Sport Citius 00:53:41 Timp 4138 Cod 0 Puncte
12 Pirlogea Rares Teodor Aqua Sport Citius 00:54:33 Timp 4759 Cod 0 Puncte
13 Vieru Rares Andrei Bucharest Sport Club 00:54:80 Timp 3851 Cod 0 Puncte
14 Chirimeaca Claudiu Bucharest Sport Club 00:55:25 Timp 4720 Cod 0 Puncte
15 Carp Andrei Renovatio S.C. 00:55:80 Timp 4732 Cod 0 Puncte
16 Ghita Rares Aqua Team 00:56:24 Timp 4207 Cod 0 Puncte
17 Ghelbereu Leonard Aqua Sport Citius 00:56:26 Timp 4134 Cod 0 Puncte
18 Sasha Serban Dinamo Bucuresti 00:56:28 Timp 4738 Cod 0 Puncte
19 Stoica Cezar Aqua Team 00:56:44 Timp 4704 Cod 0 Puncte
20 Vlad Luca Ioan Aqua Sport Citius 00:56:49 Timp 4141 Cod 0 Puncte
21 Popescu Vlad Stefan Aqua Sport Citius 00:56:51 Timp 4137 Cod 0 Puncte
22 Dragu Stefan Alexandru Dinamo Bucuresti 00:57:24 Timp 4741 Cod 0 Puncte
23 Ivascu Tudor Aqua Sport Citius 00:57:40 Timp 4755 Cod 0 Puncte
24 Cernat Rares Constantin Bucharest Sport Club 00:57:45 Timp 4114 Cod 0 Puncte
25 Pomparau Alexandru Aqua Sport Citius 00:58:01 Timp 4760 Cod 0 Puncte
26 Pintilie Andreas Bucharest Sport Club 00:59:65 Timp 4096 Cod 0 Puncte
27 Siliste Alexandru Aqua Team 01:00:45 Timp 4113 Cod 0 Puncte
28 Gorgan Simon Aqua Sport Citius 01:01:00 Timp 4753 Cod 0 Puncte
29 Nicolae Andrei Alexandru Aqua Life Swim 01:01:23 Timp 4672 Cod 0 Puncte
30 Ciobanu Andrei Aqua Sport Citius 01:01:24 Timp 4130 Cod 0 Puncte
31 Radu Andrei Aqua Team 01:01:52 Timp 4209 Cod 0 Puncte
32 Ivana Tudor Ciprian Swim First 01:01:60 Timp 4160 Cod 0 Puncte
33 Pădure Matei Aqua Sport Citius 01:01:80 Timp 4758 Cod 0 Puncte
34 Mojorlic Luca Aqua Sport Citius 01:02:02 Timp 4756 Cod 0 Puncte
35 Trasculescu David Andrei Aqua Team 01:02:17 Timp 4706 Cod 0 Puncte
36 Capraru Alexandru Stefan Aqua Sport Citius 01:02:65 Timp 4751 Cod 0 Puncte
37 Iordan Gabriel Traian Renovatio S.C. 01:03:29 Timp 4734 Cod 0 Puncte
38 Visan Andrei Aqua Sport Citius 01:03:89 Timp 4140 Cod 0 Puncte
39 Filip Andrei Aqua Sport Citius 01:04:11 Timp 4133 Cod 0 Puncte
40 Dorobantu Luca Atack Team 01:04:16 Timp 4708 Cod 0 Puncte
41 Petrescu Andrei Aqua Team 01:04:85 Timp 4702 Cod 0 Puncte
42 Sasha Mihai Dinamo Bucuresti 01:05:62 Timp 4739 Cod 0 Puncte
43 Cojocea Matei Atack Team 01:06:58 Timp 4709 Cod 0 Puncte
44 Molcuti Alexandru Aqua Sport Citius 01:07:86 Timp 4757 Cod 0 Puncte
45 Herghelegiu Nikolai Onik Dinamo Bucuresti 01:07:92 Timp 4742 Cod 0 Puncte
46 Carstea Eric Timex Bucuresti 01:08:10 Timp 4103 Cod 0 Puncte
47 Duta Darius Gabriel Bucharest Sport Club 01:08:32 Timp 4173 Cod 0 Puncte
48 Sociu Darius Aqua Sport Citius 01:08:72 Timp 4761 Cod 0 Puncte
49 Tacmeanu Andrei Aqua Team 01:08:88 Timp 4705 Cod 0 Puncte
50 Prodan Matei Aqua Team 01:09:48 Timp 4703 Cod 0 Puncte
51 Gerlan Matei Aqua Sport Citius 01:10:10 Timp 4752 Cod 0 Puncte
52 Neagu Vlad Renovatio S.C. 01:10:73 Timp 4779 Cod 0 Puncte
53 Petrea Tudor Bucharest Sport Club 01:11:22 Timp 4175 Cod 0 Puncte
54 Calinescu Rares Andrei Alexandru Tenis Club 2000 01:12:98 Timp 4719 Cod 0 Puncte
55 Popa Andrei Timex Bucuresti 01:13:22 Timp 4102 Cod 0 Puncte
56 Stănescu Mihnea Ioan Dinamo Bucuresti 01:16:69 Timp 4740 Cod 0 Puncte
57 Ignat Rares Mihai Aqua Sport Citius 01:26:16 Timp 4754 Cod 0 Puncte
58 Moraru Ioan Mihail Renovatio S.C. 01:29:58 Timp 4733 Cod 0 Puncte
59 Calancea Sebastian Gabriel Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 4337 Cod 0 Puncte
60 Mihu Andrei Iulian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4172 Cod 0 Puncte
61 Feru David Aquis Bucuresti 99:99:99 Timp 4484 Cod 0 Puncte
62 Ciobotariu Andrei CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 4736 Cod 0 Puncte
63 Pantea Cristian Timex Bucuresti 99:99:99 Timp 4669 Cod 0 Puncte
64 Freciu Matei Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4191 Cod 0 Puncte
65 Nicolae Matei Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 4716 Cod 0 Puncte

13. 50 metri spate (6 ani) F

1 Barbieru Anelis Aqua Sport Citius 00:53:40 Timp 4764 Cod 9 Puncte
2 Micu Irina Aqua Sport Citius 00:55:79 Timp 4767 Cod 7 Puncte
3 Ionescu Anastasia Aqua Sport Citius 00:56:20 Timp 4766 Cod 6 Puncte
4 Lupu Antonia Aqua Team 00:57:73 Timp 4699 Cod 5 Puncte
5 Ghica Alexandra Maria CSS Ploiesti 00:57:83 Timp 4731 Cod 4 Puncte
6 Comna Andreea Aqua Sport Citius 01:01:50 Timp 4765 Cod 3 Puncte
7 Rozorea Ana Dinamo Bucuresti 01:02:97 Timp 4737 Cod 2 Puncte
8 Amzu Ioana Antonia Aqua Sport Citius 01:03:88 Timp 4763 Cod 1 Puncte
9 Răuca Rebeca Steaua CSA 01:08:19 Timp 4729 Cod 0 Puncte
10 Kanari Christina Aqua Team 01:09:74 Timp 4698 Cod 0 Puncte
11 Muti Daria Aquis Bucuresti 01:11:87 Timp 4686 Cod 0 Puncte
12 Stroe Daria Bucharest Sport Club 01:12:56 Timp 4725 Cod 0 Puncte
13 Batel Mariam Aqua Team 01:12:87 Timp 4697 Cod 0 Puncte
14 Radut Ioana Cristina Swim First 01:13:69 Timp 4727 Cod 0 Puncte
15 Călinoiu Maria Alexandra Aqua Life Swim 01:13:94 Timp 4680 Cod 0 Puncte
16 Boerescu Raisa Maria Aqua Life Swim 01:18:84 Timp 4679 Cod 0 Puncte
17 Petrescu Irina Aqua Team 01:22:14 Timp 4700 Cod 0 Puncte
18 Dini?a Erika Alexandra Renovatio S.C. 01:22:58 Timp 4735 Cod 0 Puncte

14. 50 metri spate (6 ani) B

1 Cernica Vlad Aqua Sport Citius 00:59:63 Timp 4769 Cod 9 Puncte
2 Iordache Robert Andrei Aqua Life Swim 01:00:20 Timp 4676 Cod 7 Puncte
3 Vlad Sergiu Aqua Sport Citius 01:01:03 Timp 4776 Cod 6 Puncte
4 Vieru Vlad Bucharest Sport Club 01:02:91 Timp 4722 Cod 5 Puncte
5 Nitu Rafael Aqua Team 01:03:31 Timp 4707 Cod 4 Puncte
6 Mihai David Aqua Sport Citius 01:03:78 Timp 4770 Cod 3 Puncte
7 Dimache Ianis Bucharest Sport Club 01:08:03 Timp 4721 Cod 2 Puncte
8 Ciobanu Sasha Bucharest Sport Club 01:10:12 Timp 4723 Cod 1 Puncte
9 Tudor Rares Aqua Sport Citius 01:10:25 Timp 4773 Cod 0 Puncte
10 Soare Iustin Robert Aquis Bucuresti 01:10:89 Timp 4688 Cod 0 Puncte
11 Ghi?a Paul Matei Aqua Life Swim 01:11:03 Timp 4677 Cod 0 Puncte
12 Popa Albert Aqua Sport Citius 01:12:15 Timp 4771 Cod 0 Puncte
13 Vasile Eduard Aqua Sport Citius 01:14:06 Timp 4775 Cod 0 Puncte
14 Boz Trent Aquis Bucuresti 01:15:51 Timp 4687 Cod 0 Puncte
15 Radu Sasha Aqua Sport Citius 01:17:04 Timp 4777 Cod 0 Puncte
16 Baluta Petru Aqua Sport Citius 01:21:17 Timp 4768 Cod 0 Puncte
17 Ion Cristian Necoară Atack Team 01:23:14 Timp 4711 Cod 0 Puncte
18 Theodor Bulgaru Aqua Sport Citius 01:24:01 Timp 4772 Cod 0 Puncte
19 Tutulan Petru Aqua Sport Citius 01:30:80 Timp 4774 Cod 0 Puncte
20 Draghici Lucas Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4724 Cod 0 Puncte
21 Barbaros Sasha Aqua Life Swim 99:99:99 Timp 4678 Cod 0 Puncte

15. 50 metri fluture (7 ani) F

1 Popa Roberta Bucharest Sport Club 00:45:97 Timp 4180 Cod 9 Puncte
2 Cojocaru Iarina C.S. Barracuda Campina 00:49:59 Timp 4075 Cod 7 Puncte
3 Ganea Iustina Atack Team 00:52:12 Timp 3815 Cod 6 Puncte
4 Peruzzare Alexandra Aqua Life Swim 00:54:05 Timp 4085 Cod 5 Puncte
5 Matache Amalia Aqua Team 00:56:34 Timp 4206 Cod 4 Puncte
6 Olea Theodora Aqua Team 00:57:28 Timp 4205 Cod 3 Puncte
7 Bonta Ayana Swimming Team 01:01:36 Timp 4192 Cod 2 Puncte
8 Constantin Bianca Aqua Life Swim 01:01:82 Timp 4081 Cod 1 Puncte
9 Lixandru Maria Aqua Life Swim 01:02:99 Timp 4082 Cod 0 Puncte
10 Mânăstireanu Patricia Elena Swim First 01:05:86 Timp 4158 Cod 0 Puncte
11 Cîmpan Denisa Aqua Team 01:07:27 Timp 4204 Cod 0 Puncte
12 Buda Andreea Aqua Sport Citius 01:09:35 Timp 4143 Cod 0 Puncte
13 Paduraru Andra Bucharest Sport Club 01:10:43 Timp 4178 Cod 0 Puncte
14 Mihai Alexia Aqua Life Swim 01:10:78 Timp 4673 Cod 0 Puncte
15 Aanei Raluca Atack Team 01:11:45 Timp 4712 Cod 0 Puncte
16 Stana Ilinca Aqua Sport Citius 01:11:65 Timp 4232 Cod 0 Puncte
17 Călugăru Elena Daria Swim First 01:15:81 Timp 4161 Cod 0 Puncte
18 Iancu Mihaela Aqua Life Swim 01:16:93 Timp 4084 Cod 0 Puncte
19 Popa Diana Swim First 01:17:41 Timp 4728 Cod 0 Puncte
20 Pinzari Ariana Aqua Life Swim 01:17:44 Timp 4088 Cod 0 Puncte
21 Nichita Ema Aqua Team 01:19:14 Timp 4693 Cod 0 Puncte
22 Dumitru Alexia Aqua Team 01:19:87 Timp 4691 Cod 0 Puncte
23 Tufa Teodora Aqua Team 01:20:61 Timp 4696 Cod 0 Puncte
24 Nan Alexandra Aqua Sport Citius 01:26:05 Timp 4146 Cod 0 Puncte
25 Marasescu Melania Violeta CSS 1 Bucuresti 01:27:15 Timp 4668 Cod 0 Puncte
26 Serban Ana Tenis Club 2000 01:27:63 Timp 4718 Cod 0 Puncte
27 Marin Maria Alexandra Atack Team 01:28:16 Timp 4714 Cod 0 Puncte
28 Chelu Maria Aqua Sport Citius 01:28:55 Timp 4745 Cod 0 Puncte
29 Stefan Adriana Aqua Life Swim 01:28:63 Timp 4674 Cod 0 Puncte
30 Ene Ecaterina Maria Aqua Sport Citius 01:29:09 Timp 4748 Cod 0 Puncte
31 Koszti Sara Aqua Life Swim 01:46:67 Timp 4089 Cod 0 Puncte
32 Colotelo Bianca Aqua Team 99:99:99 Timp 4690 Cod 0 Puncte
33 Rusu Miruna Atack Team 99:99:99 Timp 4715 Cod 0 Puncte
34 Ene Bianca Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4747 Cod 0 Puncte
35 Manea Arya Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4145 Cod 0 Puncte
36 Preda Ioana Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4749 Cod 0 Puncte
37 Suciu Raluca Aqua Life Swim 99:99:99 Timp 4675 Cod 0 Puncte

16. 50 metri fluture (7 ani) B

1 Nicolau Robert Aqua Sport Citius 00:51:23 Timp 4136 Cod 9 Puncte
2 Pojar Luca Timex Bucuresti 00:55:77 Timp 4100 Cod 7 Puncte
3 Slusarenco Alexandru Aqua Sport Citius 00:56:26 Timp 4138 Cod 6 Puncte
4 Saidac Alexandru Renovatio S.C. 00:56:75 Timp 4189 Cod 5 Puncte
5 Udor Eric Christian Aqua Sport Citius 00:57:69 Timp 4762 Cod 4 Puncte
6 Ghita Rares Aqua Team 00:58:15 Timp 4207 Cod 3 Puncte
7 Radu Andrei Aqua Team 00:59:48 Timp 4209 Cod 2 Puncte
8 Vieru Rares Andrei Bucharest Sport Club 00:59:77 Timp 3851 Cod 1 Puncte
9 Cîrstea Bogdan Ion Swimming Team 01:00:28 Timp 4726 Cod 0 Puncte
10 Pandele Vladimir Aqua Team 01:03:04 Timp 4701 Cod 0 Puncte
11 Vlad Luca Ioan Aqua Sport Citius 01:04:83 Timp 4141 Cod 0 Puncte
12 Vieru David Gabriel Aquis Bucuresti 01:05:51 Timp 4073 Cod 0 Puncte
13 Danila Alexandru Aqua Sport Citius 01:05:60 Timp 4132 Cod 0 Puncte
14 Geamanu David Rafael Bucharest Sport Club 01:07:07 Timp 4112 Cod 0 Puncte
15 Carp Andrei Renovatio S.C. 01:07:74 Timp 4732 Cod 0 Puncte
16 Ivana Tudor Ciprian Swim First 01:09:22 Timp 4160 Cod 0 Puncte
17 Ivascu Tudor Aqua Sport Citius 01:13:31 Timp 4755 Cod 0 Puncte
18 Capraru Alexandru Stefan Aqua Sport Citius 01:14:50 Timp 4751 Cod 0 Puncte
19 Chirimeaca Claudiu Bucharest Sport Club 01:15:40 Timp 4720 Cod 0 Puncte
20 Nicolae Andrei Alexandru Aqua Life Swim 01:18:45 Timp 4672 Cod 0 Puncte
21 Sasha Serban Dinamo Bucuresti 01:19:67 Timp 4738 Cod 0 Puncte
22 Pintilie Andreas Bucharest Sport Club 01:20:15 Timp 4096 Cod 0 Puncte
23 Petrescu Andrei Aqua Team 01:22:71 Timp 4702 Cod 0 Puncte
24 Mojorlic Luca Aqua Sport Citius 01:22:77 Timp 4756 Cod 0 Puncte
25 Molcuti Alexandru Aqua Sport Citius 01:23:99 Timp 4757 Cod 0 Puncte
26 Cernat Rares Constantin Bucharest Sport Club 01:24:05 Timp 4114 Cod 0 Puncte
27 Petrea Tudor Bucharest Sport Club 01:25:58 Timp 4175 Cod 0 Puncte
28 Pădure Matei Aqua Sport Citius 01:25:91 Timp 4758 Cod 0 Puncte
29 Pirlogea Rares Teodor Aqua Sport Citius 01:25:91 Timp 4759 Cod 0 Puncte
30 Popescu Vlad Stefan Aqua Sport Citius 01:26:22 Timp 4137 Cod 0 Puncte
31 Trasculescu David Andrei Aqua Team 01:28:28 Timp 4706 Cod 0 Puncte
32 Tacmeanu Andrei Aqua Team 01:30:26 Timp 4705 Cod 0 Puncte
33 Duta Darius Gabriel Bucharest Sport Club 01:36:60 Timp 4173 Cod 0 Puncte
34 Calinescu Rares Andrei Alexandru Tenis Club 2000 02:08:03 Timp 4719 Cod 0 Puncte
35 Gerlan Matei Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4752 Cod 0 Puncte
36 Mihu Andrei Iulian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4172 Cod 0 Puncte
37 Calancea Sebastian Gabriel Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 4337 Cod 0 Puncte
38 Stoicescu Alexandru Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4139 Cod 0 Puncte
39 Nicolae Matei Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 4716 Cod 0 Puncte
40 Freciu Matei Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4191 Cod 0 Puncte

17. Stafeta 4x50 metri mixt (7 ani) F

1 Dolocan Alessia | Stoenescu Andreea | Fleschiu Bianca | Ganea Iustina Atack Team 03:34:71 Timp 18 Puncte
2 Dumitru Alexia | Olea Theodora | Matache Amalia | Cîmpan Denisa Aqua Team 03:39:36 Timp 14 Puncte
3 Pinzari Ariana | Lixandru Maria | Peruzzare Alexandra | Constantin Bianca Aqua Life Swim 03:49:21 Timp 12 Puncte
4 Manea Arya | Buda Andreea | Vasian Antonia | Ene Ecaterina Maria Aqua Sport Citius 04:03:18 Timp 10 Puncte
5 Nan Alexandra | Chelu Maria | Stana Ilinca | Popa Natalia Aqua Sport Citius 04:23:30 Timp 8 Puncte
6 Petrescu Maria | Tufa Teodora | Nichita Ema | Colotelo Bianca Aqua Team 04:43:63 Timp 6 Puncte
7 Mihai Alexia | Iancu Mihaela | Stefan Adriana | Koszti Sara Aqua Life Swim 04:56:28 Timp 4 Puncte

18. Stafeta 4x50 metri mixt (7 ani) B

1 Nicolau Robert | Pădure Matei | Udor Eric Christian | Danila Alexandru Aqua Sport Citius 03:26:26 Timp 18 Puncte
2 Vieru Rares Andrei | Cernat Rares Constantin | Pintilie Andreas | Geamanu David Rafael Bucharest Sport Club 03:46:89 Timp 14 Puncte
3 Stoicescu Alexandru | Vlad Luca Ioan | Slusarenco Alexandru | Popescu Vlad Stefan Aqua Sport Citius 03:47:06 Timp 12 Puncte
4 Radu Andrei | Pandele Vladimir | Ghita Rares | Stoica Cezar Aqua Team 03:47:16 Timp 10 Puncte
5 Tacmeanu Andrei | Petrescu Andrei | Siliste Alexandru | Trasculescu David Andrei Aqua Team 04:50:16 Timp 8 Puncte