Rezultatele finale pentru Cupa AMNB OPEN, Cadeti, Juniori, Seniori, Editia 2017

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (12 ani) M

1 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 00:28:85 Timp 1519 Cod 9 Puncte
2 Nataprazu Luca Mihai Aqua Team 00:29:87 Timp A0272 Cod 7 Puncte
3 Balanescu Filip Andrei Performer 00:30:16 Timp 1672 Cod 6 Puncte
4 Vasilescu Stefan CSS 1 Bucuresti 00:30:41 Timp 1556 Cod 5 Puncte
5 Dumitru Mario Eduard Bucharest Sport Club 00:30:70 Timp 2505 Cod 4 Puncte
6 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 00:30:80 Timp 1837 Cod 3 Puncte
7 Mares Dominique Gabriel Steaua CSA 00:30:81 Timp 2404 Cod 2 Puncte
8 Melianu Nicolae Cristian Steaua CSA 00:31:12 Timp 2036 Cod 1 Puncte
9 Dandareanu Alexandru Bucharest Sport Club 00:31:15 Timp 3561 Cod 0 Puncte
10 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:31:28 Timp 1651 Cod 0 Puncte
11 Mihai David Bucharest Sport Club 00:31:35 Timp 2503 Cod 0 Puncte
12 Andronic Ionut Adrian Aqua Sport Citius 00:31:53 Timp 1308 Cod 0 Puncte
13 Stoian Gabriel Razvan Performer 00:31:98 Timp 1297 Cod 0 Puncte
14 Tanase Daniel Vasile Steaua CSA 00:32:22 Timp 4029 Cod 0 Puncte
15 Georgeoni Calin Andrei Aqua Team 00:32:33 Timp 1375 Cod 0 Puncte
16 Tutuianu Sebastian Colegiul "Emil Racovita" 00:32:61 Timp 1890 Cod 0 Puncte
17 Onea Aris Cristian Antonio Colegiul "Emil Racovita" 00:32:74 Timp 1891 Cod 0 Puncte
18 Stoica Emilian Colegiul "Emil Racovita" 00:32:84 Timp 1889 Cod 0 Puncte
19 Sendroiu Vlad Alexandru Performer 00:32:90 Timp 3114 Cod 0 Puncte
20 Enculesei Razvan Rares CSS 1 Bucuresti 00:32:90 Timp 2394 Cod 0 Puncte
21 Lazar Andrei Steaua CSA 00:32:92 Timp 1844 Cod 0 Puncte
22 Andrei Luca Mihai Bucharest Sport Club 00:33:16 Timp 1377 Cod 0 Puncte
23 Vasile Nicolas Daniel Colegiul "Emil Racovita" 00:33:29 Timp 2020 Cod 0 Puncte
24 Bujor Stefan Aqua Sport Citius 00:33:76 Timp 2489 Cod 0 Puncte
25 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 00:33:80 Timp 1703 Cod 0 Puncte
26 Ceausescu Horia CSS Ploiesti 00:33:96 Timp 4618 Cod 0 Puncte
27 Stefanache Alexandru Mario Colegiul "Emil Racovita" 00:33:98 Timp 1462 Cod 0 Puncte
28 Mitran Daniel Cristian Tenis Club 2000 00:34:03 Timp A0623 Cod 0 Puncte
29 Ursu Tudor Nicolae Aqua Team 00:34:43 Timp 2267 Cod 0 Puncte
30 Luca Alexandru Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:34:49 Timp 2167 Cod 0 Puncte
31 Dumitru Mihai Virgiliu Aqua Team 00:34:51 Timp 1728 Cod 0 Puncte
32 Baicu Angelo Patrick Cosmin Bucharest Sport Club 00:34:60 Timp 3025 Cod 0 Puncte
33 Paraschiv Mario Aqua Team 00:35:90 Timp 2459 Cod 0 Puncte
34 Dorobantu Albu Denis Florian Colegiul "Emil Racovita" 00:36:37 Timp 2072 Cod 0 Puncte
35 Matei Mihnea Eduard Dinamo Bucuresti 00:36:55 Timp 4024 Cod 0 Puncte
36 Truta Cristian Alexandru Tenis Club 2000 00:36:77 Timp 2621 Cod 0 Puncte
37 Baluta Mihnea Bucharest Sport Club 00:37:00 Timp 3560 Cod 0 Puncte
38 Toma Mina CSS Ploiesti 00:37:07 Timp 4619 Cod 0 Puncte
39 Comanescu David Bucharest Sport Club 00:37:19 Timp 1368 Cod 0 Puncte
40 Balaci Alexandru Renovatio S.C. 00:37:63 Timp 3938 Cod 0 Puncte
41 Calniceanu Ion Mihnea Colegiul "Emil Racovita" 00:38:63 Timp 2049 Cod 0 Puncte
42 Pap Tamas Triumf Bucuresti 00:40:67 Timp 2233 Cod 0 Puncte
43 Constantin David Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:43:45 Timp 2019 Cod 0 Puncte
44 Notretu Arian Cristian Triumf Bucuresti 00:44:98 Timp 4612 Cod 0 Puncte
45 Lorin Cristian Andrei Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 4025 Cod 0 Puncte
46 Teodoru Luca Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 2558 Cod 0 Puncte
47 Boboc Emanoel Florin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2026 Cod 0 Puncte
48 Georgescu Bogdan Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2051 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (13 ani) M

1 Popovici David Aqua Team 00:27:26 Timp 1396 Cod 9 Puncte
2 Picui Andrei Energic L L Pitesti 00:28:20 Timp 2684 Cod 7 Puncte
3 Lapadat Cristian Aqua Team 00:28:42 Timp A0274 Cod 6 Puncte
4 Rosu Patrick Steaua CSA 00:28:79 Timp A1125 Cod 5 Puncte
5 Anghel Darius Costin Bucharest Sport Club 00:29:01 Timp A0277 Cod 4 Puncte
6 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:29:15 Timp A0725 Cod 3 Puncte
7 Ghile Dragos Steaua CSA 00:29:21 Timp 1634 Cod 2 Puncte
8 Turta Andrei Steaua CSA 00:29:48 Timp 1419 Cod 1 Puncte
9 Nicola Madalin Ionut Aqua Team 00:29:81 Timp A0790 Cod 0 Puncte
10 Borangel Emanuel George Colegiul "Emil Racovita" 00:29:87 Timp 1364 Cod 0 Puncte
11 Dumitrascu Andrei CSS Ploiesti 00:30:41 Timp 3526 Cod 0 Puncte
12 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:30:62 Timp A0376 Cod 0 Puncte
13 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:30:67 Timp A0722 Cod 0 Puncte
14 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 00:30:78 Timp A0278 Cod 0 Puncte
15 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 00:30:82 Timp A0729 Cod 0 Puncte
16 Tengher Alexandru Aqua Team 00:31:46 Timp 2331 Cod 0 Puncte
17 Rauta Matei Cristian Aqua Team 00:31:67 Timp 2264 Cod 0 Puncte
18 Petrache Darius Aqua Team 00:31:77 Timp 1641 Cod 0 Puncte
19 Culcea Matei YST Sport Club 00:32:76 Timp 2417 Cod 0 Puncte
20 Ghelbereu Eduard Gabriel Aqua Sport Citius 00:33:01 Timp 3541 Cod 0 Puncte
21 Stan Horia CSS Ploiesti 00:33:24 Timp 4621 Cod 0 Puncte
22 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 00:33:32 Timp 1899 Cod 0 Puncte
23 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 00:33:44 Timp 1730 Cod 0 Puncte
24 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 00:33:70 Timp 1401 Cod 0 Puncte
25 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:33:93 Timp 1399 Cod 0 Puncte
26 Huivan Alexandru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:38:04 Timp 1893 Cod 0 Puncte
27 Sarbulescu Matei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2108 Cod 0 Puncte
28 Panait Rares Alexandru Triumf Bucuresti 99:99:99 Timp 2089 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (14 ani) M

1 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:26:09 Timp A0699 Cod 9 Puncte
2 Peter Arthur Cristian Aqua Team 00:28:30 Timp 1732 Cod 7 Puncte
3 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 00:28:36 Timp 1688 Cod 6 Puncte
4 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 00:28:60 Timp 1384 Cod 5 Puncte
5 Ionita Rares CSS 1 Bucuresti 00:28:85 Timp A0694 Cod 4 Puncte
6 Preda Luca Ioan Bucharest Sport Club 00:29:65 Timp A1127 Cod 3 Puncte
7 Sendroiu Andrei Cristian Performer 00:29:67 Timp 3314 Cod 2 Puncte
8 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 00:29:83 Timp A0398 Cod 1 Puncte
9 Simion Matei Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:29:86 Timp A0532 Cod 0 Puncte
10 Morariu Luca Ioan Bucharest Sport Club 00:29:87 Timp A0296 Cod 0 Puncte
11 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:29:97 Timp A0384 Cod 0 Puncte
12 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 00:29:99 Timp A0325 Cod 0 Puncte
13 Ghinescu Iulian CSS Ploiesti 00:30:55 Timp 2674 Cod 0 Puncte
14 Petrescu Mircea Razvan Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:31:01 Timp 2648 Cod 0 Puncte
15 Boca Daniel Delfinul Bucuresti 00:31:15 Timp 2643 Cod 0 Puncte
16 Dobre Daniel Gabriel Bucharest Sport Club 00:31:54 Timp A0551 Cod 0 Puncte
17 Dragoiu Radu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:31:77 Timp A0713 Cod 0 Puncte
18 Zamfir Marc Antonio Delfinul Bucuresti 00:32:44 Timp A0692 Cod 0 Puncte
19 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 00:32:57 Timp A0564 Cod 0 Puncte
20 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 00:32:85 Timp A0604 Cod 0 Puncte
21 Ene Cristian Aqua Sport Citius 00:33:07 Timp 3324 Cod 0 Puncte
22 Marinescu Alexandru Paul Colegiul "Emil Racovita" 00:33:88 Timp A0693 Cod 0 Puncte
23 Bruma Razvan Cristian Tenis Club 2000 00:35:00 Timp 1320 Cod 0 Puncte
24 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:35:46 Timp A0465 Cod 0 Puncte
25 Vasilescu Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 00:36:62 Timp A0695 Cod 0 Puncte
26 Stoltz Markus Renovatio S.C. 99:99:99 Timp A0566 Cod 0 Puncte
27 Alexandru Edmond CSS Ploiesti 99:99:99 Timp 2350 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (15 ani) M

1 Costroj Antonio Steaua CSA 00:25:28 Timp A0540 Cod 9 Puncte
2 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 00:25:95 Timp A0407 Cod 7 Puncte
3 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 00:26:02 Timp A0633 Cod 6 Puncte
4 Coman Liviu Alexandru Steaua CSA 00:26:61 Timp A0305 Cod 5 Puncte
5 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:27:01 Timp A0470 Cod 4 Puncte
6 Lemnaru Matei Ioan Bucharest Sport Club 00:27:12 Timp A0308 Cod 3 Puncte
7 Stoian Alberto Colegiul "Emil Racovita" 00:27:98 Timp 1270 Cod 2 Puncte
8 Gogu Stelian Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:28:65 Timp A0086 Cod 1 Puncte
9 Saplacan Radu Viorel Steaua CSA 00:29:15 Timp 2041 Cod 0 Puncte
10 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:29:69 Timp A0477 Cod 0 Puncte
11 Iacob Liviu Adrian CSS Dinamo 00:29:94 Timp A1126 Cod 0 Puncte
12 Basalau Fabian Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:30:32 Timp A0491 Cod 0 Puncte
13 Ionita Andrei Renovatio S.C. 00:30:57 Timp 2511 Cod 0 Puncte
14 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:30:85 Timp A0496 Cod 0 Puncte
15 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:31:21 Timp A0471 Cod 0 Puncte
16 Vasile Adrian Florin CSS Dinamo 00:35:49 Timp A0553 Cod 0 Puncte
17 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0473 Cod 0 Puncte

5. 50 metri liber (16 ani) M

1 Ionescu Mihnea Steaua CSA 00:25:85 Timp A0614 Cod 9 Puncte
2 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:26:22 Timp A0068 Cod 7 Puncte
3 Florea Mihnea Ioan Steaua CSA 00:26:65 Timp A0599 Cod 6 Puncte
4 Gagiu Tudor Gabriel Steaua CSA 00:26:69 Timp 1325 Cod 5 Puncte
5 Cuzuban Sebastian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:26:76 Timp A0586 Cod 4 Puncte
6 Hentia Alexandru Steaua CSA 00:27:08 Timp 1329 Cod 3 Puncte
7 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 00:27:21 Timp 1324 Cod 2 Puncte
8 Ciaus Catalin CSS Ploiesti 00:27:39 Timp 2351 Cod 1 Puncte
9 Oprea Florin Antonio Colegiul "Emil Racovita" 00:27:66 Timp 1807 Cod 0 Puncte
10 Cojocaru Andrei Ioan Steaua CSA 00:27:66 Timp A0579 Cod 0 Puncte
11 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:27:75 Timp A0513 Cod 0 Puncte
12 Vlad Giulio Marco Steaua CSA 00:27:91 Timp A0228 Cod 0 Puncte
13 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 00:28:21 Timp A0329 Cod 0 Puncte
14 Ionescu Andrei CSM Pitesti 00:28:32 Timp 1190 Cod 0 Puncte
15 Coman Tudor CSS Dinamo 00:28:72 Timp 2248 Cod 0 Puncte
16 Secrieriu Constantin Renovatio S.C. 00:29:11 Timp 3297 Cod 0 Puncte
17 Dragomir Alexandru Bucharest Sport Club 00:31:00 Timp 1191 Cod 0 Puncte
18 Danila Cristian Nicolae CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0337 Cod 0 Puncte
19 Szavuj Oliver Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3762 Cod 0 Puncte

6. 50 metri liber (17 ani) M

1 Toma Octavian Delfinul Bucuresti 00:25:93 Timp A0218 Cod 9 Puncte
2 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 00:25:96 Timp A0023 Cod 7 Puncte
3 Badescu Petrut CSM Pitesti 00:26:07 Timp 1227 Cod 6 Puncte
4 Tamasan Dan Mihai CSS 1 Bucuresti 00:28:14 Timp A1163 Cod 5 Puncte
5 Comsa Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:28:20 Timp A0049 Cod 4 Puncte
6 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:32:06 Timp A0858 Cod 3 Puncte
7 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0868 Cod 0 Puncte

7. 50 metri liber (18 ani) M

1 Viju Tiberiu CSS Ploiesti 00:26:50 Timp 1788 Cod 9 Puncte
2 Comnea Cristian Steaua CSA 00:27:01 Timp A0047 Cod 7 Puncte
3 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 00:27:35 Timp A0893 Cod 6 Puncte
4 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:29:04 Timp A0207 Cod 5 Puncte

8. 50 metri liber (19 ani) M

1 Dinca Andreas Delfinul Bucuresti 00:30:13 Timp A0848 Cod 9 Puncte

9. 50 metri liber (12 ani) F

1 Curcan Alexandra Aqua Team 00:30:32 Timp 2956 Cod 9 Puncte
2 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 00:30:42 Timp A0794 Cod 7 Puncte
3 Duta Jassmine Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:30:96 Timp 1895 Cod 6 Puncte
4 Petrache Maria Aqua Team 00:31:30 Timp 2288 Cod 5 Puncte
5 Oprea Ana Maria Aqua Sport Citius 00:31:75 Timp 2106 Cod 4 Puncte
5 Drog Maria-Bianca Bucharest Sport Club 00:31:75 Timp 2636 Cod 4 Puncte
6 Busurca Petra YST Sport Club 00:31:90 Timp 2203 Cod 3 Puncte
7 Dumitru Anissia Renovatio S.C. 00:32:25 Timp 2628 Cod 2 Puncte
8 Zorzoliu Miruna Renovatio S.C. 00:32:72 Timp A0787 Cod 1 Puncte
9 Gomoi Ioana Teodora Bucharest Sport Club 00:32:73 Timp A0236 Cod 0 Puncte
10 Fudulica Alexandra Maria Bucharest Sport Club 00:32:86 Timp A0600 Cod 0 Puncte
11 Calin Andreea Mihaela Bucharest Sport Club 00:32:90 Timp 1701 Cod 0 Puncte
12 Balanescu Bianca Maria Bucharest Sport Club 00:32:99 Timp 1280 Cod 0 Puncte
13 Cotruta Smaranda Maria YST Sport Club 00:33:02 Timp 1689 Cod 0 Puncte
14 Nitu Sara CSS Ploiesti 00:33:05 Timp 3524 Cod 0 Puncte
15 Iorga Andreea Steaua CSA 00:33:15 Timp 3536 Cod 0 Puncte
16 Duta Izabela Maria Aqua Sport Citius 00:33:42 Timp 2958 Cod 0 Puncte
17 Vasile Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:33:53 Timp 1443 Cod 0 Puncte
18 Mocanu Alexandra Stefania Aqua Sport Citius 00:33:54 Timp 3539 Cod 0 Puncte
19 Lepoutre Emma Renovatio S.C. 00:33:82 Timp 2931 Cod 0 Puncte
20 Dumitru Amalia CSS Ploiesti 00:33:91 Timp 4614 Cod 0 Puncte
21 Belghiru Alexia Lorena Bucharest Sport Club 00:34:18 Timp 1315 Cod 0 Puncte
22 Bancila Mara Bucharest Sport Club 00:34:31 Timp A0802 Cod 0 Puncte
23 Pascal Miruna Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:34:66 Timp 2071 Cod 0 Puncte
24 Amuzescu Ella Timex Bucuresti 00:34:68 Timp 4034 Cod 0 Puncte
25 Dunareanu Alexandra Bucharest Sport Club 00:34:98 Timp 2638 Cod 0 Puncte
26 Dobre Idora CSS Ploiesti 00:35:13 Timp 3525 Cod 0 Puncte
27 Solomon Rarinca Bianca CSS 1 Bucuresti 00:35:72 Timp 3299 Cod 0 Puncte
28 Solomon Ioana Aqua Team 00:36:16 Timp 1884 Cod 0 Puncte
29 Grigorescu Thea Steaua CSA 00:36:18 Timp 1905 Cod 0 Puncte
30 Niculita Florentina Diana Aqua Team 00:36:19 Timp 2276 Cod 0 Puncte
31 Anghel Alice Eugenia Colegiul "Emil Racovita" 00:37:36 Timp 2173 Cod 0 Puncte
32 Sarbu Maria CSS Ploiesti 00:37:92 Timp 4615 Cod 0 Puncte
33 Urucu Bianca Ioana CSS 1 Bucuresti 00:41:08 Timp 1615 Cod 0 Puncte
34 Chirica Daria Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4468 Cod 0 Puncte
35 Andrei Ana Maria Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3939 Cod 0 Puncte
36 Ghazal Magida Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1642 Cod 0 Puncte
37 Pene Maria Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3546 Cod 0 Puncte

10. 50 metri liber (13 ani) F

1 Ioana Daria Maria Aqua Team 00:29:04 Timp 1300 Cod 9 Puncte
2 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 00:29:67 Timp A0822 Cod 7 Puncte
3 Constantin Diana Atack Team 00:29:89 Timp A0528 Cod 6 Puncte
4 Ivan Sara Natalie CSS Dinamo 00:30:35 Timp A1010 Cod 5 Puncte
5 Dumitrescu Cristina Steaua CSA 00:30:48 Timp A0342 Cod 4 Puncte
6 Ilie Bianca Maria Aqua Team 00:30:56 Timp A0244 Cod 3 Puncte
7 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 00:30:71 Timp 1390 Cod 2 Puncte
8 Serman Ioana Alexandra Bucharest Sport Club 00:31:07 Timp A0543 Cod 1 Puncte
9 Coman Corina Ioana Steaua CSA 00:31:34 Timp 1778 Cod 0 Puncte
10 Radu Timeea Bucharest Sport Club 00:32:13 Timp 2502 Cod 0 Puncte
11 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 00:32:13 Timp A0343 Cod 0 Puncte
12 Silisteanu Ecaterina Dinamo Bucuresti 00:32:46 Timp 1346 Cod 0 Puncte
13 Olteanu Alexia Aqua Team 00:32:85 Timp 2217 Cod 0 Puncte
14 Matei Guiman Alexia Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:32:97 Timp A0664 Cod 0 Puncte
15 Ciobanu Cristiana Steaua CSA 00:33:36 Timp 2470 Cod 0 Puncte
16 Ilisei Erica Steaua CSA 00:33:47 Timp 3316 Cod 0 Puncte
17 Besenyei Ana Bucharest Sport Club 00:33:88 Timp 4479 Cod 0 Puncte
18 Stanica Maria Bucharest Sport Club 00:34:09 Timp 1705 Cod 0 Puncte
19 Banescu Bianca Steaua CSA 00:34:89 Timp 1441 Cod 0 Puncte
20 Al Marii Sonia Bucharest Sport Club 00:35:84 Timp 4622 Cod 0 Puncte
21 Blanaru Oana Aqua Sport Citius 00:36:05 Timp 3915 Cod 0 Puncte
22 Zamfir Alexandra Dinamo Bucuresti 00:36:23 Timp 4056 Cod 0 Puncte
23 Stanciu Maria Stefania Triumf Bucuresti 00:36:64 Timp A0364 Cod 0 Puncte
24 Tudorescu Ioana Steaua CSA 00:36:64 Timp 1850 Cod 0 Puncte
25 Nicolescu Mara Colegiul "Emil Racovita" 00:37:75 Timp 2425 Cod 0 Puncte
26 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 00:38:09 Timp 1438 Cod 0 Puncte
27 Muresanu Cristina Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:38:90 Timp A0666 Cod 0 Puncte
28 Popa Ruxandra Elena Delfinul Bucuresti 00:40:30 Timp 2439 Cod 0 Puncte

11. 50 metri liber (14 ani) F

1 Mitu Andra Dacia Mioveni 2012 00:29:98 Timp 2895 Cod 9 Puncte
2 Voicu Maria Steaua CSA 00:29:99 Timp 2372 Cod 7 Puncte
3 Popa Madalina Elena Bucharest Sport Club 00:30:29 Timp 1309 Cod 6 Puncte
4 Scortea Ecaterina Steaua CSA 00:30:83 Timp A0247 Cod 5 Puncte
5 Barbu Alexandra Anissia Steaua CSA 00:30:91 Timp A0245 Cod 4 Puncte
6 Nicola Andreea Cristina Steaua CSA 00:31:03 Timp A0768 Cod 3 Puncte
7 Simionescu Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:31:71 Timp A0670 Cod 2 Puncte
8 Toma Alexandra Timex Bucuresti 00:32:28 Timp 2691 Cod 1 Puncte
9 Grintescu Maya Renovatio S.C. 00:32:50 Timp 4059 Cod 0 Puncte
10 Hazu Carmen Teodora Colegiul "Emil Racovita" 00:33:07 Timp A0673 Cod 0 Puncte
11 Dragomir Alexandra Dacia Mioveni 2012 00:33:81 Timp 2898 Cod 0 Puncte
12 Solomon Clara CSS 1 Bucuresti 00:36:27 Timp 3300 Cod 0 Puncte
13 Dobre Laria CSS Ploiesti 00:36:31 Timp 4617 Cod 0 Puncte
14 Rosmenteniuc Ada Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:36:56 Timp A0683 Cod 0 Puncte
15 Vulpe Cristina Adriana CSS 2 Bucuresti 00:40:44 Timp 3565 Cod 0 Puncte
16 Simionescu Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:40:81 Timp A0671 Cod 0 Puncte
17 Constanda Gabriela CSS 2 Bucuresti 00:44:66 Timp 3566 Cod 0 Puncte
18 Sandu Ana Maria Steaua CSA 99:99:99 Timp A0539 Cod 0 Puncte

12. 50 metri liber (15 ani) F

1 Denieul Catinca Bucharest Sport Club 00:27:99 Timp A0445 Cod 9 Puncte
2 Guias Meg-Lidia Dinamo Bucuresti 00:29:14 Timp A0088 Cod 7 Puncte
3 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 00:30:19 Timp A0453 Cod 6 Puncte
4 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:30:76 Timp A0442 Cod 5 Puncte
5 Saidac Ioana Renovatio S.C. 00:30:77 Timp 3760 Cod 4 Puncte
6 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 00:30:82 Timp A0439 Cod 3 Puncte
7 Mocanu Cristina Erika Dinamo Bucuresti 00:31:32 Timp A0625 Cod 2 Puncte
8 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:31:79 Timp A0455 Cod 1 Puncte
9 Marasac Alexandra Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:32:52 Timp A0443 Cod 0 Puncte
10 Matei Bobarnac Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:33:46 Timp 1669 Cod 0 Puncte
11 Vasilescu Natalia Triumf Bucuresti 00:34:42 Timp 4054 Cod 0 Puncte
12 Dinu Ramona Nicoleta CSS 2 Bucuresti 00:40:12 Timp 2845 Cod 0 Puncte
13 Liga Eva Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4348 Cod 0 Puncte

13. 50 metri liber (16 ani) F

1 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 00:29:18 Timp A0032 Cod 9 Puncte
2 Olteanu Ana CSM Pitesti 00:29:40 Timp 1211 Cod 7 Puncte
3 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:29:51 Timp A0463 Cod 6 Puncte
4 Rusu Roberta Colegiul "Emil Racovita" 00:29:74 Timp A0640 Cod 5 Puncte
5 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 00:29:83 Timp A0365 Cod 4 Puncte
6 Costea Denisa Mariana Colegiul "Emil Racovita" 00:32:80 Timp A0319 Cod 3 Puncte
7 Frant Madalina Triumf Bucuresti 00:33:23 Timp 3757 Cod 2 Puncte
8 Vulpoiu Ana Maria Triumf Bucuresti 99:99:99 Timp 3758 Cod 0 Puncte

14. 50 metri liber (17 ani) F

1 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 00:29:07 Timp 1885 Cod 9 Puncte
2 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 00:33:54 Timp A0856 Cod 7 Puncte
3 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0172 Cod 0 Puncte

15. 50 metri liber (18 ani) F

1 Ilie Oana Diandra Steaua CSA 00:35:51 Timp A0866 Cod 9 Puncte

17. 200 metri liber (12 ani) M

1 Pandele Alexandru Edward Aqua Team 02:16:70 Timp A1124 Cod 9 Puncte
2 Enache Andrei Performer 02:17:43 Timp A0808 Cod 7 Puncte
3 Nataprazu Luca Mihai Aqua Team 02:21:96 Timp A0272 Cod 6 Puncte
4 Dandareanu Alexandru Bucharest Sport Club 02:27:00 Timp 3561 Cod 5 Puncte
5 Andronic Ionut Adrian Aqua Sport Citius 02:27:22 Timp 1308 Cod 4 Puncte
6 Melianu Nicolae Cristian Steaua CSA 02:29:03 Timp 2036 Cod 3 Puncte
7 Pricop Vlad Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 02:30:94 Timp 2050 Cod 2 Puncte
8 Stoian Gabriel Razvan Performer 02:32:44 Timp 1297 Cod 1 Puncte
9 Niculae Alexei Aqua Team 02:32:59 Timp 2266 Cod 0 Puncte
10 Dumitru Mario Eduard Bucharest Sport Club 02:35:05 Timp 2505 Cod 0 Puncte
11 Mihai David Bucharest Sport Club 02:35:70 Timp 2503 Cod 0 Puncte
12 Dragu Filip Sebastian Aqua Sport Citius 02:36:76 Timp 2589 Cod 0 Puncte
13 Luca Alexandru Mihai Colegiul "Emil Racovita" 02:37:42 Timp 2167 Cod 0 Puncte
14 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 02:37:42 Timp 1456 Cod 0 Puncte
15 Bujor Stefan Aqua Sport Citius 02:38:02 Timp 2489 Cod 0 Puncte
16 Onea Aris Cristian Antonio Colegiul "Emil Racovita" 02:39:47 Timp 1891 Cod 0 Puncte
17 Cornaciu Stefan Aqua Team 02:39:92 Timp 2075 Cod 0 Puncte
18 Vasile Nicolas Daniel Colegiul "Emil Racovita" 02:40:36 Timp 2020 Cod 0 Puncte
19 Puiu Dragos Ioan Steaua CSA 02:41:63 Timp 2403 Cod 0 Puncte
20 Dumitru Mihai Virgiliu Aqua Team 02:41:98 Timp 1728 Cod 0 Puncte
21 Grigoras Stefan Cristian Colegiul "Emil Racovita" 02:42:07 Timp 2028 Cod 0 Puncte
22 Andrei Luca Mihai Bucharest Sport Club 02:42:97 Timp 1377 Cod 0 Puncte
23 Sendroiu Vlad Alexandru Performer 02:44:24 Timp 3114 Cod 0 Puncte
24 Ceausescu Horia CSS Ploiesti 02:47:03 Timp 4618 Cod 0 Puncte
25 Baicu Angelo Patrick Cosmin Bucharest Sport Club 02:49:57 Timp 3025 Cod 0 Puncte
26 Mindroc Marius Razvan Colegiul "Emil Racovita" 02:49:81 Timp 2018 Cod 0 Puncte
27 Adam Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 02:50:25 Timp 2454 Cod 0 Puncte
28 Ursu Tudor Nicolae Aqua Team 02:52:69 Timp 2267 Cod 0 Puncte
29 Dorobantu Albu Denis Florian Colegiul "Emil Racovita" 02:53:86 Timp 2072 Cod 0 Puncte
30 Mitran Daniel Cristian Tenis Club 2000 02:58:48 Timp A0623 Cod 0 Puncte
31 Baluta Mihnea Bucharest Sport Club 03:03:28 Timp 3560 Cod 0 Puncte
32 Cretu Catalin Stefan Florin Colegiul "Emil Racovita" 03:04:33 Timp 2014 Cod 0 Puncte
33 Balaci Alexandru Renovatio S.C. 03:07:37 Timp 3938 Cod 0 Puncte
34 Toma Mina CSS Ploiesti 03:09:59 Timp 4619 Cod 0 Puncte
35 Truta Cristian Alexandru Tenis Club 2000 03:09:99 Timp 2621 Cod 0 Puncte
36 Calniceanu Ion Mihnea Colegiul "Emil Racovita" 03:19:00 Timp 2049 Cod 0 Puncte
37 Pap Tamas Triumf Bucuresti 03:36:50 Timp 2233 Cod 0 Puncte
38 Constantin David Mihai Colegiul "Emil Racovita" 03:54:92 Timp 2019 Cod 0 Puncte
39 Popa Alexandru Daniel Energic L L Pitesti 99:99:99 Timp 2100 Cod 0 Puncte
40 Comanescu David Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1368 Cod 0 Puncte
41 Lazar Andrei Steaua CSA 99:99:99 Timp 1844 Cod 0 Puncte
42 Georgescu Bogdan Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2051 Cod 0 Puncte

18. 200 metri liber (13 ani) M

1 Popovici David Aqua Team 02:10:32 Timp 1396 Cod 9 Puncte
2 Picui Andrei Energic L L Pitesti 02:19:78 Timp 2684 Cod 7 Puncte
3 Nicola Madalin Ionut Aqua Team 02:19:90 Timp A0790 Cod 6 Puncte
4 Ghile Dragos Steaua CSA 02:20:31 Timp 1634 Cod 5 Puncte
5 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 02:21:97 Timp A0725 Cod 4 Puncte
6 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 02:23:71 Timp A0278 Cod 3 Puncte
7 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 02:24:21 Timp A0280 Cod 2 Puncte
8 Dumitrascu Andrei CSS Ploiesti 02:27:52 Timp 3526 Cod 1 Puncte
9 Rauta Matei Cristian Aqua Team 02:31:34 Timp 2264 Cod 0 Puncte
10 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:32:59 Timp 1835 Cod 0 Puncte
11 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 02:33:01 Timp 1730 Cod 0 Puncte
12 Soare Darius Ionut Triumf Bucuresti 02:38:80 Timp A0112 Cod 0 Puncte
13 Stan Horia CSS Ploiesti 02:42:05 Timp 4621 Cod 0 Puncte
14 Podeanu Andrei CSS Ploiesti 02:43:06 Timp 4620 Cod 0 Puncte
15 Ghelbereu Eduard Gabriel Aqua Sport Citius 02:44:73 Timp 3541 Cod 0 Puncte
16 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 02:46:07 Timp 1899 Cod 0 Puncte
17 Panait Rares Alexandru Triumf Bucuresti 02:48:43 Timp 2089 Cod 0 Puncte
18 Culcea Matei YST Sport Club 02:55:68 Timp 2417 Cod 0 Puncte
19 Sarbulescu Matei Colegiul "Emil Racovita" 03:00:69 Timp 2108 Cod 0 Puncte
20 Huivan Alexandru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 03:08:44 Timp 1893 Cod 0 Puncte
21 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1401 Cod 0 Puncte

19. 200 metri liber (14 ani) M

1 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 02:10:32 Timp A0460 Cod 9 Puncte
2 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 02:13:41 Timp A0699 Cod 7 Puncte
3 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 02:15:44 Timp 1688 Cod 6 Puncte
4 Peter Arthur Cristian Aqua Team 02:18:07 Timp 1732 Cod 5 Puncte
5 Simion Matei Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 02:19:12 Timp A0532 Cod 4 Puncte
6 Margarit Alexandru CSS Ploiesti 02:20:05 Timp 2675 Cod 3 Puncte
7 Sendroiu Andrei Cristian Performer 02:22:36 Timp 3314 Cod 2 Puncte
8 Secarin Robert Energic L L Pitesti 02:22:49 Timp 1546 Cod 1 Puncte
9 Alexandru Edmond CSS Ploiesti 02:25:79 Timp 2350 Cod 0 Puncte
10 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 02:27:45 Timp A0384 Cod 0 Puncte
11 Ghinescu Iulian CSS Ploiesti 02:27:69 Timp 2674 Cod 0 Puncte
12 Petrescu Mircea Razvan Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 02:31:58 Timp 2648 Cod 0 Puncte
13 Zamfir Marc Antonio Delfinul Bucuresti 02:39:70 Timp A0692 Cod 0 Puncte
14 Boca Daniel Delfinul Bucuresti 02:50:29 Timp 2643 Cod 0 Puncte
15 Bruma Razvan Cristian Tenis Club 2000 02:58:99 Timp 1320 Cod 0 Puncte
16 Vasilescu Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 03:09:98 Timp A0695 Cod 0 Puncte

20. 200 metri liber (15 ani) M

1 Popa Andrei Steaua CSA 02:04:77 Timp A0168 Cod 9 Puncte
2 Coman Liviu Alexandru Steaua CSA 02:05:02 Timp A0305 Cod 7 Puncte
3 Cotos Serban CSU Suceava 02:05:60 Timp 4041 Cod 6 Puncte
4 Dimitriu Luca Vlad Dinamo Bucuresti 02:21:62 Timp A0402 Cod 5 Puncte
5 Piciorus Alexandru CSS Ploiesti 02:25:34 Timp A1141 Cod 4 Puncte
6 Gogu Stelian Cristian Colegiul "Emil Racovita" 02:32:01 Timp A0086 Cod 3 Puncte
7 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0473 Cod 0 Puncte

21. 200 metri liber (16 ani) M

1 Ionescu Mihnea Steaua CSA 02:03:74 Timp A0614 Cod 9 Puncte
2 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 02:09:02 Timp A0068 Cod 7 Puncte
3 Ciaus Catalin CSS Ploiesti 02:12:53 Timp 2351 Cod 6 Puncte
4 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 02:13:89 Timp A0224 Cod 5 Puncte
5 Coman Tudor CSS Dinamo 02:25:56 Timp 2248 Cod 4 Puncte
6 Dragomir Alexandru Bucharest Sport Club 02:38:29 Timp 1191 Cod 3 Puncte
7 Szavuj Oliver Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3762 Cod 0 Puncte

22. 200 metri liber (17 ani) M

1 Toma Octavian Delfinul Bucuresti 02:03:80 Timp A0218 Cod 9 Puncte
2 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 02:34:42 Timp A0858 Cod 7 Puncte

23. 200 metri liber (18 ani) M

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:06:07 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Viju Tiberiu CSS Ploiesti 02:09:42 Timp 1788 Cod 7 Puncte
3 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 02:17:55 Timp A0093 Cod 6 Puncte

24. 200 metri liber (19 ani) M

1 Petre Bogdan Mihai Universitatea Pitesti 01:56:30 Timp 1572 Cod 9 Puncte
2 Raiu Florin Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:57:93 Timp A0968 Cod 7 Puncte

25. 200 metri liber (12 ani) F

1 Marin Ioana Aqua Team 02:21:96 Timp 1524 Cod 9 Puncte
2 Gorecki Andra Aqua Team 02:22:28 Timp 2295 Cod 7 Puncte
3 Curcan Alexandra Aqua Team 02:24:36 Timp 2956 Cod 6 Puncte
4 Stoica Georgiana Daniela Energic L L Pitesti 02:33:82 Timp 1547 Cod 5 Puncte
5 Dumitru Anissia Renovatio S.C. 02:35:06 Timp 2628 Cod 4 Puncte
6 Drog Maria-Bianca Bucharest Sport Club 02:35:19 Timp 2636 Cod 3 Puncte
7 Iorga Andreea Steaua CSA 02:37:00 Timp 3536 Cod 2 Puncte
8 Busurca Petra YST Sport Club 02:37:49 Timp 2203 Cod 1 Puncte
9 Lepoutre Emma Renovatio S.C. 02:39:33 Timp 2931 Cod 0 Puncte
10 Constantin Denisa Francesca Aqua Sport Citius 02:39:36 Timp 2485 Cod 0 Puncte
11 Gomoi Ioana Teodora Bucharest Sport Club 02:40:42 Timp A0236 Cod 0 Puncte
12 Cotruta Smaranda Maria YST Sport Club 02:44:74 Timp 1689 Cod 0 Puncte
13 Pascal Miruna Andreea Colegiul "Emil Racovita" 02:47:57 Timp 2071 Cod 0 Puncte
14 Baciuca Cristina Ramona Colegiul "Emil Racovita" 02:47:78 Timp 1894 Cod 0 Puncte
15 Vasile Maria Colegiul "Emil Racovita" 02:48:55 Timp 1443 Cod 0 Puncte
16 Nitu Sara CSS Ploiesti 02:48:66 Timp 3524 Cod 0 Puncte
17 Niculita Florentina Diana Aqua Team 02:48:67 Timp 2276 Cod 0 Puncte
18 Amuzescu Ella Timex Bucuresti 02:48:73 Timp 4034 Cod 0 Puncte
19 Anghel Alice Eugenia Colegiul "Emil Racovita" 02:54:42 Timp 2173 Cod 0 Puncte
20 Solomon Ioana Aqua Team 02:55:56 Timp 1884 Cod 0 Puncte
21 Dobre Idora CSS Ploiesti 02:58:46 Timp 3525 Cod 0 Puncte
22 Dumitru Amalia CSS Ploiesti 03:02:00 Timp 4614 Cod 0 Puncte
23 Marchidanu Ana Maria Andreea Colegiul "Emil Racovita" 03:03:47 Timp 2060 Cod 0 Puncte
24 Sarbu Maria CSS Ploiesti 03:14:76 Timp 4615 Cod 0 Puncte
25 Ghazal Magida Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1642 Cod 0 Puncte
26 Jugureanu Ioana Iris Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1897 Cod 0 Puncte
27 Andrei Ana Maria Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3939 Cod 0 Puncte
28 Pene Maria Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3546 Cod 0 Puncte

26. 200 metri liber (13 ani) F

1 Ioana Daria Maria Aqua Team 02:17:74 Timp 1300 Cod 9 Puncte
2 Ilie Bianca Maria Aqua Team 02:18:43 Timp A0244 Cod 7 Puncte
3 Naidin Alexandra Patricia Aqua Team 02:19:27 Timp A0242 Cod 6 Puncte
4 Constantin Diana Atack Team 02:22:93 Timp A0528 Cod 5 Puncte
5 Serman Ioana Alexandra Bucharest Sport Club 02:27:41 Timp A0543 Cod 4 Puncte
6 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 02:30:38 Timp 1390 Cod 3 Puncte
7 Tudorescu Ioana Steaua CSA 02:45:96 Timp 1850 Cod 2 Puncte
8 Besenyei Ana Bucharest Sport Club 02:51:05 Timp 4479 Cod 1 Puncte
9 Stanciu Maria Stefania Triumf Bucuresti 03:03:60 Timp A0364 Cod 0 Puncte
10 Blanaru Oana Aqua Sport Citius 03:04:16 Timp 3915 Cod 0 Puncte
11 Ciaus Mihaela CSS Ploiesti 03:14:14 Timp 4616 Cod 0 Puncte
12 Popa Ruxandra Elena Delfinul Bucuresti 03:15:07 Timp 2439 Cod 0 Puncte
13 Al Marii Sonia Bucharest Sport Club 03:16:25 Timp 4622 Cod 0 Puncte

27. 200 metri liber (14 ani) F

1 Spanu Clara CSS Ploiesti 02:11:53 Timp A1041 Cod 9 Puncte
2 Mitu Andra Dacia Mioveni 2012 02:14:84 Timp 2895 Cod 7 Puncte
3 Scortea Ecaterina Steaua CSA 02:15:40 Timp A0247 Cod 6 Puncte
4 Popa Madalina Elena Bucharest Sport Club 02:24:26 Timp 1309 Cod 5 Puncte
5 Iordache Andreea Diana Triumf Bucuresti 02:34:19 Timp 1731 Cod 4 Puncte
6 Nicola Andreea Cristina Steaua CSA 02:35:44 Timp A0768 Cod 3 Puncte
7 Grintescu Maya Renovatio S.C. 02:37:62 Timp 4059 Cod 2 Puncte
8 Patru Maria Dinamo Bucuresti 02:40:15 Timp 1900 Cod 1 Puncte
9 Hazu Carmen Teodora Colegiul "Emil Racovita" 02:45:50 Timp A0673 Cod 0 Puncte
10 Vulpe Cristina Adriana CSS 2 Bucuresti 03:21:04 Timp 3565 Cod 0 Puncte
11 Constanda Gabriela CSS 2 Bucuresti 03:42:24 Timp 3566 Cod 0 Puncte

28. 200 metri liber (15 ani) F

1 Guias Meg-Lidia Dinamo Bucuresti 02:19:18 Timp A0088 Cod 9 Puncte
2 Marin Carmen Dinamo Bucuresti 02:24:57 Timp 1442 Cod 7 Puncte
3 Saidac Ioana Renovatio S.C. 02:30:62 Timp 3760 Cod 6 Puncte
4 Matei Bobarnac Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 02:44:87 Timp 1669 Cod 5 Puncte
5 Vasilescu Natalia Triumf Bucuresti 02:55:93 Timp 4054 Cod 4 Puncte
6 Dinu Ramona Nicoleta CSS 2 Bucuresti 03:15:16 Timp 2845 Cod 3 Puncte
7 Liga Eva Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4348 Cod 0 Puncte
8 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0453 Cod 0 Puncte

29. 200 metri liber (16 ani) F

1 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 02:22:60 Timp A0463 Cod 9 Puncte
2 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 02:25:16 Timp A0032 Cod 7 Puncte
3 Frant Madalina Triumf Bucuresti 02:41:33 Timp 3757 Cod 6 Puncte
4 Vulpoiu Ana Maria Triumf Bucuresti 99:99:99 Timp 3758 Cod 0 Puncte

30. 200 metri liber (17 ani) F

1 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0172 Cod 0 Puncte

31. 200 metri liber (18 ani) F

1 Ilie Oana Diandra Steaua CSA 02:44:16 Timp A0866 Cod 9 Puncte

33. 100 metri fluture (12 ani) M

1 Budiaci Vladimir Stefan Performer 01:11:33 Timp 1852 Cod 9 Puncte
2 Vasilescu Stefan CSS 1 Bucuresti 01:11:48 Timp 1556 Cod 7 Puncte
3 Pandele Alexandru Edward Aqua Team 01:12:37 Timp A1124 Cod 6 Puncte
4 Stoian Gabriel Razvan Performer 01:12:78 Timp 1297 Cod 5 Puncte
5 Nataprazu Luca Mihai Aqua Team 01:13:34 Timp A0272 Cod 4 Puncte
6 Mares Dominique Gabriel Steaua CSA 01:15:32 Timp 2404 Cod 3 Puncte
7 Pricop Vlad Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:15:38 Timp 2050 Cod 2 Puncte
8 Balanescu Filip Andrei Performer 01:15:59 Timp 1672 Cod 1 Puncte
9 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 01:15:86 Timp 1519 Cod 0 Puncte
10 Niculae Alexei Aqua Team 01:15:97 Timp 2266 Cod 0 Puncte
11 Stancu Vlad Stefan CSS 1 Bucuresti 01:18:39 Timp A0829 Cod 0 Puncte
12 Mihai David Bucharest Sport Club 01:19:62 Timp 2503 Cod 0 Puncte
13 Georgeoni Calin Andrei Aqua Team 01:20:02 Timp 1375 Cod 0 Puncte
14 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 01:20:18 Timp 1837 Cod 0 Puncte
15 Stoica Emilian Colegiul "Emil Racovita" 01:20:49 Timp 1889 Cod 0 Puncte
16 Cornaciu Stefan Aqua Team 01:21:68 Timp 2075 Cod 0 Puncte
17 Pasa Ungurianu Luca Colegiul "Emil Racovita" 01:23:19 Timp 2323 Cod 0 Puncte
18 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 01:24:58 Timp 1703 Cod 0 Puncte
19 Onea Aris Cristian Antonio Colegiul "Emil Racovita" 01:24:79 Timp 1891 Cod 0 Puncte
20 Malus Cristian Ionut Aqua Sport Citius 01:26:41 Timp 1251 Cod 0 Puncte
21 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 01:26:67 Timp 1456 Cod 0 Puncte
22 Grigoras Stefan Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:27:36 Timp 2028 Cod 0 Puncte
23 Adam Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 01:28:90 Timp 2454 Cod 0 Puncte
24 Mitran Daniel Cristian Tenis Club 2000 01:29:12 Timp A0623 Cod 0 Puncte
25 Andrei Luca Mihai Bucharest Sport Club 01:29:56 Timp 1377 Cod 0 Puncte
26 Stefanache Alexandru Mario Colegiul "Emil Racovita" 01:39:93 Timp 1462 Cod 0 Puncte
27 Luca Alexandru Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:42:56 Timp 2167 Cod 0 Puncte
28 Dorobantu Albu Denis Florian Colegiul "Emil Racovita" 01:45:17 Timp 2072 Cod 0 Puncte
29 Cretu Catalin Stefan Florin Colegiul "Emil Racovita" 01:47:97 Timp 2014 Cod 0 Puncte
30 Calniceanu Ion Mihnea Colegiul "Emil Racovita" 01:52:07 Timp 2049 Cod 0 Puncte
31 Truta Cristian Alexandru Tenis Club 2000 01:52:30 Timp 2621 Cod 0 Puncte
32 Toma Mina CSS Ploiesti 01:56:19 Timp 4619 Cod 0 Puncte
33 Boboc Emanoel Florin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2026 Cod 0 Puncte
34 Tutuianu Sebastian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1890 Cod 0 Puncte
35 Mindroc Marius Razvan Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2018 Cod 0 Puncte

34. 100 metri fluture (13 ani) M

1 Anghel Darius Costin Bucharest Sport Club 01:06:17 Timp A0277 Cod 9 Puncte
2 Lapadat Cristian Aqua Team 01:07:04 Timp A0274 Cod 7 Puncte
3 Ghile Dragos Steaua CSA 01:09:96 Timp 1634 Cod 6 Puncte
4 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 01:12:32 Timp A0729 Cod 5 Puncte
5 Petrache Darius Aqua Team 01:13:21 Timp 1641 Cod 4 Puncte
6 Rauta Matei Cristian Aqua Team 01:13:58 Timp 2264 Cod 3 Puncte
7 Picui Andrei Energic L L Pitesti 01:14:80 Timp 2684 Cod 2 Puncte
8 Tengher Alexandru Aqua Team 01:19:95 Timp 2331 Cod 1 Puncte
9 Soare Darius Ionut Triumf Bucuresti 01:24:19 Timp A0112 Cod 0 Puncte
10 Podeanu Andrei CSS Ploiesti 01:30:77 Timp 4620 Cod 0 Puncte
11 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 01:42:06 Timp 1401 Cod 0 Puncte
12 Borangel Emanuel George Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1364 Cod 0 Puncte
13 Huivan Alexandru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1893 Cod 0 Puncte

35. 100 metri fluture (14 ani) M

1 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 01:05:75 Timp A0460 Cod 9 Puncte
2 Doltu Mihai Cosmin Dinamo Bucuresti 01:06:41 Timp A0385 Cod 7 Puncte
3 Margarit Alexandru CSS Ploiesti 01:08:59 Timp 2675 Cod 6 Puncte
4 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 01:09:75 Timp A0398 Cod 5 Puncte
5 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 01:09:81 Timp 1384 Cod 4 Puncte
6 Secarin Robert Energic L L Pitesti 01:11:11 Timp 1546 Cod 3 Puncte
7 Preda Luca Ioan Bucharest Sport Club 01:13:53 Timp A1127 Cod 2 Puncte
8 Alexandru Edmond CSS Ploiesti 01:13:81 Timp 2350 Cod 1 Puncte
9 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 01:14:07 Timp A0384 Cod 0 Puncte
10 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 01:14:81 Timp A0325 Cod 0 Puncte
11 Ghinescu Iulian CSS Ploiesti 01:20:24 Timp 2674 Cod 0 Puncte
12 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 01:22:05 Timp A0564 Cod 0 Puncte
13 Bruma Razvan Cristian Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 1320 Cod 0 Puncte
14 Stoltz Markus Renovatio S.C. 99:99:99 Timp A0566 Cod 0 Puncte

36. 100 metri fluture (15 ani) M

1 Costroj Antonio Steaua CSA 00:58:54 Timp A0540 Cod 9 Puncte
2 Cotos Serban CSU Suceava 01:01:70 Timp 4041 Cod 7 Puncte
3 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 01:02:76 Timp A0633 Cod 6 Puncte
4 Popa Andrei Steaua CSA 01:03:24 Timp A0168 Cod 5 Puncte
5 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:04:71 Timp A0470 Cod 4 Puncte
6 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 01:07:46 Timp A0407 Cod 3 Puncte
7 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:09:77 Timp A0477 Cod 2 Puncte
8 Saplacan Radu Viorel Steaua CSA 01:14:34 Timp 2041 Cod 1 Puncte
9 Basalau Fabian Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:15:06 Timp A0491 Cod 0 Puncte
10 Ionita Andrei Renovatio S.C. 01:17:74 Timp 2511 Cod 0 Puncte
11 Piciorus Alexandru CSS Ploiesti 01:18:19 Timp A1141 Cod 0 Puncte
12 Iacob Liviu Adrian CSS Dinamo 01:18:34 Timp A1126 Cod 0 Puncte
13 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:19:97 Timp A0496 Cod 0 Puncte

37. 100 metri fluture (16 ani) M

1 Florea Mihnea Ioan Steaua CSA 01:01:03 Timp A0599 Cod 9 Puncte
2 Gagiu Tudor Gabriel Steaua CSA 01:04:24 Timp 1325 Cod 7 Puncte
3 Ciaus Catalin CSS Ploiesti 01:05:22 Timp 2351 Cod 6 Puncte
4 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 01:05:89 Timp 1324 Cod 5 Puncte
5 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:06:74 Timp A0513 Cod 4 Puncte
6 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 01:08:52 Timp A0329 Cod 3 Puncte
7 Hentia Alexandru Steaua CSA 01:09:66 Timp 1329 Cod 2 Puncte
8 Secrieriu Constantin Renovatio S.C. 01:10:68 Timp 3297 Cod 1 Puncte
9 Szavuj Oliver Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3762 Cod 0 Puncte
10 Danila Cristian Nicolae CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0337 Cod 0 Puncte

38. 100 metri fluture (17 ani) M

1 Toma Octavian Delfinul Bucuresti 01:00:46 Timp A0218 Cod 9 Puncte
2 Badescu Petrut CSM Pitesti 01:02:69 Timp 1227 Cod 7 Puncte
3 Comsa Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:10:56 Timp A0049 Cod 6 Puncte

39. 100 metri fluture (18 ani) M

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:57:15 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:06:88 Timp A0207 Cod 7 Puncte
3 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:08:43 Timp A0093 Cod 6 Puncte

40. 100 metri fluture (19 ani) M

1 Raiu Florin Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:59:69 Timp A0968 Cod 9 Puncte
2 Petre Bogdan Mihai Universitatea Pitesti 01:00:37 Timp 1572 Cod 7 Puncte

41. 100 metri fluture (12 ani) F

1 Gorecki Andra Aqua Team 01:14:17 Timp 2295 Cod 9 Puncte
2 Duta Jassmine Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:14:97 Timp 1895 Cod 7 Puncte
3 Zorzoliu Miruna Renovatio S.C. 01:15:83 Timp A0787 Cod 6 Puncte
4 Petrache Maria Aqua Team 01:17:11 Timp 2288 Cod 5 Puncte
5 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 01:18:13 Timp A0794 Cod 4 Puncte
6 Jugureanu Ioana Iris Colegiul "Emil Racovita" 01:20:67 Timp 1897 Cod 3 Puncte
7 Badea Bianca Maria Mihaela Aqua Sport Citius 01:21:77 Timp 2953 Cod 2 Puncte
8 Pan Ke Laura Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:22:64 Timp 4327 Cod 1 Puncte
9 Dumitru Anissia Renovatio S.C. 01:25:39 Timp 2628 Cod 0 Puncte
10 Fudulica Alexandra Maria Bucharest Sport Club 01:26:27 Timp A0600 Cod 0 Puncte
11 Mocanu Alexandra Stefania Aqua Sport Citius 01:26:89 Timp 3539 Cod 0 Puncte
12 Niculita Florentina Diana Aqua Team 01:27:98 Timp 2276 Cod 0 Puncte
13 Bancila Mara Bucharest Sport Club 01:28:65 Timp A0802 Cod 0 Puncte
14 Constantin Denisa Francesca Aqua Sport Citius 01:28:72 Timp 2485 Cod 0 Puncte
15 Pascal Miruna Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:29:07 Timp 2071 Cod 0 Puncte
16 Baciuca Cristina Ramona Colegiul "Emil Racovita" 01:38:12 Timp 1894 Cod 0 Puncte
17 Marchidanu Ana Maria Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:42:46 Timp 2060 Cod 0 Puncte
18 Anghel Alice Eugenia Colegiul "Emil Racovita" 01:42:79 Timp 2173 Cod 0 Puncte
19 Iancu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:49:31 Timp 1896 Cod 0 Puncte

42. 100 metri fluture (13 ani) F

1 Ioana Daria Maria Aqua Team 01:09:18 Timp 1300 Cod 9 Puncte
2 Naidin Alexandra Patricia Aqua Team 01:10:24 Timp A0242 Cod 7 Puncte
3 Ciobanu Cristiana Steaua CSA 01:17:46 Timp 2470 Cod 6 Puncte
4 Ilisei Erica Steaua CSA 01:25:00 Timp 3316 Cod 5 Puncte
5 Nicolescu Mara Colegiul "Emil Racovita" 01:39:01 Timp 2425 Cod 4 Puncte
6 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 01:54:70 Timp 1438 Cod 3 Puncte

43. 100 metri fluture (14 ani) F

1 Spanu Clara CSS Ploiesti 01:09:40 Timp A1041 Cod 9 Puncte
2 Barbu Alexandra Anissia Steaua CSA 01:10:76 Timp A0245 Cod 7 Puncte
3 Mitu Andra Dacia Mioveni 2012 01:10:82 Timp 2895 Cod 6 Puncte
4 Vasilescu Guiu Anca Dinamo Bucuresti 01:12:57 Timp A0345 Cod 5 Puncte
5 Ilie Ioana Dacia Mioveni 2012 01:12:69 Timp 4613 Cod 4 Puncte
6 Voicu Maria Steaua CSA 01:14:20 Timp 2372 Cod 3 Puncte
7 Simionescu Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:24:75 Timp A0670 Cod 2 Puncte
8 Rosmenteniuc Ada Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:36:33 Timp A0683 Cod 1 Puncte

44. 100 metri fluture (15 ani) F

1 Denieul Catinca Bucharest Sport Club 01:12:74 Timp A0445 Cod 9 Puncte
2 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 01:13:86 Timp A0442 Cod 7 Puncte
3 Marin Carmen Dinamo Bucuresti 01:17:77 Timp 1442 Cod 6 Puncte
4 Matei Bobarnac Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:25:06 Timp 1669 Cod 5 Puncte

45. 100 metri fluture (16 ani) F

1 Rusu Roberta Colegiul "Emil Racovita" 01:10:07 Timp A0640 Cod 9 Puncte
2 Olteanu Ana CSM Pitesti 01:11:09 Timp 1211 Cod 7 Puncte
3 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:13:28 Timp A0463 Cod 6 Puncte
4 Costea Denisa Mariana Colegiul "Emil Racovita" 01:15:49 Timp A0319 Cod 5 Puncte
5 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 01:16:64 Timp A0365 Cod 4 Puncte
6 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:30:46 Timp A0140 Cod 3 Puncte

46. 100 metri fluture (17 ani) F

1 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 01:08:54 Timp 1885 Cod 9 Puncte

47. 100 metri fluture (18 ani) F

1 Vladutu Georgiana Steaua CSA 01:07:14 Timp A0231 Cod 9 Puncte
2 Ilie Oana Diandra Steaua CSA 99:99:99 Timp A0866 Cod 0 Puncte

49. 200 metri bras (14 ani) M

1 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 02:47:51 Timp A0699 Cod 9 Puncte
2 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 03:00:44 Timp A0604 Cod 7 Puncte
3 Sendroiu Andrei Cristian Performer 03:04:14 Timp 3314 Cod 6 Puncte
4 Margarit Alexandru CSS Ploiesti 03:17:31 Timp 2675 Cod 5 Puncte
5 Ene Cristian Aqua Sport Citius 03:19:49 Timp 3324 Cod 4 Puncte
6 Stoltz Markus Renovatio S.C. 99:99:99 Timp A0566 Cod 0 Puncte

50. 200 metri bras (15 ani) M

1 Lemnaru Matei Ioan Bucharest Sport Club 02:35:30 Timp A0308 Cod 9 Puncte
2 Coman Liviu Alexandru Steaua CSA 02:40:32 Timp A0305 Cod 7 Puncte
3 Stoian Alberto Colegiul "Emil Racovita" 02:45:93 Timp 1270 Cod 6 Puncte
4 Dimitriu Luca Vlad Dinamo Bucuresti 02:47:15 Timp A0402 Cod 5 Puncte
5 Vasile Adrian Florin CSS Dinamo 02:57:53 Timp A0553 Cod 4 Puncte
6 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 03:02:70 Timp A0471 Cod 3 Puncte
7 Piciorus Alexandru CSS Ploiesti 03:10:50 Timp A1141 Cod 2 Puncte

51. 200 metri bras (16 ani) M

1 Ionescu Mihnea Steaua CSA 02:37:58 Timp A0614 Cod 9 Puncte
2 Oprea Florin Antonio Colegiul "Emil Racovita" 02:46:23 Timp 1807 Cod 7 Puncte
3 Ionescu Andrei CSM Pitesti 02:50:66 Timp 1190 Cod 6 Puncte
4 Cojocaru Andrei Ioan Steaua CSA 02:53:30 Timp A0579 Cod 5 Puncte

53. 200 metri bras (18 ani) M

1 Viju Tiberiu CSS Ploiesti 02:44:07 Timp 1788 Cod 9 Puncte
2 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 03:00:10 Timp A0093 Cod 7 Puncte
3 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 03:14:37 Timp A0207 Cod 6 Puncte

54. 200 metri bras (19 ani) M

1 Dinca Andreas Delfinul Bucuresti 02:26:48 Timp A0848 Cod 9 Puncte

55. 200 metri bras (12 ani) M

1 Niculae Alexei Aqua Team 02:58:31 Timp 2266 Cod 9 Puncte
2 Vasilescu Stefan CSS 1 Bucuresti 02:59:22 Timp 1556 Cod 7 Puncte
3 Enache Andrei Performer 02:59:90 Timp A0808 Cod 6 Puncte
4 Budiaci Vladimir Stefan Performer 03:03:46 Timp 1852 Cod 5 Puncte
5 Dragu Filip Sebastian Aqua Sport Citius 03:10:76 Timp 2589 Cod 4 Puncte
6 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 03:18:02 Timp 1651 Cod 3 Puncte
7 Tanase Daniel Vasile Steaua CSA 03:20:52 Timp 4029 Cod 2 Puncte
8 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 03:22:59 Timp 1837 Cod 1 Puncte
9 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 03:27:17 Timp 1456 Cod 0 Puncte
10 Popa Alexandru Daniel Energic L L Pitesti 99:99:99 Timp 2100 Cod 0 Puncte

56. 200 metri bras (13 ani) M

1 Petrache Darius Aqua Team 02:52:68 Timp 1641 Cod 9 Puncte
2 Nicola Madalin Ionut Aqua Team 02:57:72 Timp A0790 Cod 7 Puncte
3 Tengher Alexandru Aqua Team 03:01:56 Timp 2331 Cod 6 Puncte
4 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 03:04:13 Timp 1835 Cod 5 Puncte
5 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 03:07:82 Timp A0278 Cod 4 Puncte
6 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 03:11:78 Timp A0722 Cod 3 Puncte
7 Podeanu Andrei CSS Ploiesti 03:40:80 Timp 4620 Cod 2 Puncte