Rezultatele finale pentru Concurs Municipal 10-11 ani Editia 2017

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 metri spate (11 ani) M

1 Constantinescu Alexandru Bucharest Sport Club 01:15:97 Timp 1514 Cod 9 Puncte
2 Mihalache Vlad Stefan Aqua Sport Citius 01:16:89 Timp 2979 Cod 7 Puncte
3 Anghel Horia Petru Bucharest Sport Club 01:17:71 Timp 2635 Cod 6 Puncte
4 Pisoschi Matei Valeriu Steaua CSA 01:19:02 Timp 1474 Cod 5 Puncte
5 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 01:20:17 Timp 1698 Cod 4 Puncte
6 Bogdan Popov Swimming Club Dobrudzha 01:21:59 Timp 4601 Cod 3 Puncte
7 Scortea Teofil Aqua Team 01:21:78 Timp 1332 Cod 2 Puncte
8 Culea Petre Cristian CSS 1 Bucuresti 01:21:91 Timp 1614 Cod 1 Puncte
9 Curecheriu Alexandru Gabriel Pescarusul Izvorani 01:21:95 Timp 2162 Cod 0 Puncte
10 Iaschiu Andrei Aqua Team 01:22:01 Timp 1724 Cod 0 Puncte
11 Rosu Marius Aqua Sport Citius 01:25:62 Timp 1515 Cod 0 Puncte
12 Stefanescu Rares Andrei CSS 1 Bucuresti 01:30:16 Timp 2495 Cod 0 Puncte
13 Bucur Luca Petrolul Ploiesti 01:30:59 Timp 4604 Cod 0 Puncte
14 Zaman David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:30:64 Timp 2803 Cod 0 Puncte
15 Iancu Dan Cristian Pescarusul Izvorani 01:31:09 Timp 2317 Cod 0 Puncte
16 Dan Tudor YST Sport Club 01:32:56 Timp 2004 Cod 0 Puncte
17 Botan Alexandru YST Sport Club 99:99:99 Timp 4035 Cod 0 Puncte

2. 100 metri spate (11 ani) F

1 Fabian Sara Julia Performer 01:15:25 Timp 2522 Cod 9 Puncte
2 Dinu Bianca Stefania Maria Aqua Team 01:18:86 Timp 1828 Cod 7 Puncte
3 Menciu Ioana Maria Bucharest Sport Club 01:22:48 Timp 1952 Cod 6 Puncte
4 Aslam Andra Aqua Team 01:23:19 Timp A0235 Cod 5 Puncte
5 Sebe Andra Miruna Steaua CSA 01:24:18 Timp 3117 Cod 4 Puncte
6 Radulescu Alexandra Delfinul Bucuresti 01:24:68 Timp 2583 Cod 3 Puncte
7 Savulescu Ana Teodora Steaua CSA 01:26:96 Timp 2481 Cod 2 Puncte
8 Iordan Alessia Renovatio S.C. 01:27:11 Timp 2492 Cod 1 Puncte
9 Nistor Gabriela Maria Aqua Sport Citius 01:28:80 Timp 1972 Cod 0 Puncte
10 Blejan Alexandra Maria Bucharest Sport Club 01:30:02 Timp 2006 Cod 0 Puncte
11 Mnajed Sara Colegiul "Emil Racovita" 01:30:68 Timp 2807 Cod 0 Puncte
12 Stupinean Akinyi Isabelle Colegiul "Emil Racovita" 01:32:73 Timp 2810 Cod 0 Puncte
13 Dobrican Ioana Ruxandra Pescarusul Izvorani 01:35:13 Timp 3974 Cod 0 Puncte
14 Ivan Ioana Diana CSS 1 Bucuresti 01:37:61 Timp 2165 Cod 0 Puncte
15 Galmeanu Maria Aqua Sport Citius 01:45:47 Timp 4469 Cod 0 Puncte
16 Bunea Thea Damaris Colegiul "Emil Racovita" 01:47:23 Timp 2391 Cod 0 Puncte
17 Cojocaru Alesia Timex Bucuresti 01:58:78 Timp 4325 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (10 ani) M

1 Badea Robert Andrei Aqua Team 00:31:48 Timp 1966 Cod 9 Puncte
2 Sibiseanu David Andrei Aqua Team 00:31:74 Timp 1998 Cod 7 Puncte
3 Rado Veselinov Swimming Club Dobrudzha 00:31:77 Timp 2939 Cod 6 Puncte
4 Dobre Cristian Andrei Bucharest Sport Club 00:32:75 Timp 1939 Cod 5 Puncte
5 Stamate Gabriel Luca Ioan Aqua Sport Citius 00:33:46 Timp 2965 Cod 4 Puncte
6 Bonciu Matei Stefan Bucharest Sport Club 00:34:03 Timp 1946 Cod 3 Puncte
7 Lupu Matei Pescarusul Izvorani 00:34:36 Timp 2206 Cod 2 Puncte
8 Georgescu Vlad Aqua Team 00:34:41 Timp 3043 Cod 1 Puncte
9 Mihai Rares Aqua Team 00:34:52 Timp 3044 Cod 0 Puncte
10 Radu Alexandru Mario Bucharest Sport Club 00:34:71 Timp 2189 Cod 0 Puncte
11 Constantin Mihai Bucharest Sport Club 00:34:77 Timp 2632 Cod 0 Puncte
12 Baluta Rares Aqua Sport Citius 00:34:99 Timp 2586 Cod 0 Puncte
13 Pavel Mihailov Swimming Club Dobrudzha 00:35:04 Timp 4598 Cod 0 Puncte
14 Craciun Achim Aqua Team 00:35:08 Timp 3037 Cod 0 Puncte
15 Barbu Albert Valentin Steaua CSA 00:35:24 Timp 3489 Cod 0 Puncte
16 Vitomir Novachev Swimming Club Dobrudzha 00:35:34 Timp 4434 Cod 0 Puncte
17 Chelu Stefan Mihai Aqua Sport Citius 00:35:59 Timp 2788 Cod 0 Puncte
18 Petre Eduard Ionut Pescarusul Izvorani 00:35:66 Timp 2160 Cod 0 Puncte
19 Ghioca Erik Filip Bucharest Sport Club 00:35:67 Timp 2631 Cod 0 Puncte
20 Ruse Matei Iulian Aqua Sport Citius 00:36:12 Timp 2967 Cod 0 Puncte
21 Blidaru David Andrei Aqua Sport Citius 00:36:12 Timp 3165 Cod 0 Puncte
22 Peter Robert Alexandru Aqua Team 00:36:12 Timp 2270 Cod 0 Puncte
23 Bulica Ioan Aqua Team 00:36:74 Timp 3106 Cod 0 Puncte
24 Mihaila Andrei Florin Bucharest Sport Club 00:36:88 Timp 1964 Cod 0 Puncte
25 Golic Victor Bucharest Sport Club 00:37:03 Timp 2633 Cod 0 Puncte
26 Modoran Mihnea Cosmin Colegiul "Emil Racovita" 00:37:19 Timp 3449 Cod 0 Puncte
27 Kazmacz Enes Colegiul "Emil Racovita" 00:37:21 Timp 3446 Cod 0 Puncte
28 Popescu David Cristian Aqua Team 00:37:22 Timp 2817 Cod 0 Puncte
29 Hamed Abdelrahman Bucharest Sport Club 00:37:41 Timp 2008 Cod 0 Puncte
30 Stroe David Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:37:46 Timp 3453 Cod 0 Puncte
31 Aron Mario Robert Aqua Sport Citius 00:37:91 Timp 2205 Cod 0 Puncte
32 Dragoiu Mihai Ionut Aqua Sport Citius 00:38:10 Timp 2963 Cod 0 Puncte
33 El Lakkis Hassan Bucharest Sport Club 00:38:12 Timp 1963 Cod 0 Puncte
34 Stangaciu Eugen Aqua Team 00:38:48 Timp 3881 Cod 0 Puncte
35 Alexandru Gabriel Dan Colegiul "Emil Racovita" 00:38:66 Timp 3441 Cod 0 Puncte
36 Coanda Eric Andrei Aqua Sport Citius 00:38:71 Timp 2961 Cod 0 Puncte
37 Eftimie Andrei Aqua Sport Citius 00:38:79 Timp 4303 Cod 0 Puncte
38 Musat Tiberiu CSS Ploiesti 00:38:86 Timp 4579 Cod 0 Puncte
39 Jurja Carol Colegiul "Emil Racovita" 00:39:03 Timp 3445 Cod 0 Puncte
40 Muraru Eduard Cristian Bucharest Sport Club 00:39:11 Timp 3977 Cod 0 Puncte
41 Chiscop Vlad Mihai Aqua Sport Citius 00:39:15 Timp 2791 Cod 0 Puncte
42 Trandafir Cosmin Cristian Bucharest Sport Club 00:39:79 Timp 1961 Cod 0 Puncte
43 Cirsteanu Radu Bucharest Sport Club 00:39:80 Timp 3022 Cod 0 Puncte
44 Popescu David Colegiul "Emil Racovita" 00:40:14 Timp 3960 Cod 0 Puncte
45 Tengher Stefan Ilie Aqua Team 00:40:23 Timp 2315 Cod 0 Puncte
46 Marangoci Darius Gabriel Aqua Sport Citius 00:40:35 Timp 3242 Cod 0 Puncte
47 Grigore Andrei Aqua Team 00:40:47 Timp 3996 Cod 0 Puncte
48 Gorcea Matei Aqua Sport Citius 00:40:54 Timp 2964 Cod 0 Puncte
49 Buiacu Mario Aqua Sport Citius 00:40:86 Timp 3832 Cod 0 Puncte
50 Dragulet Alexandru Delfinul Bucuresti 00:41:46 Timp 3015 Cod 0 Puncte
51 Iordache Stefan Aqua Sport Citius 00:41:66 Timp 2970 Cod 0 Puncte
52 Utuleac Orlando CSS Ploiesti 00:41:79 Timp 4585 Cod 0 Puncte
53 Nicolae Rares Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:41:84 Timp 3450 Cod 0 Puncte
54 Prunea Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:41:90 Timp 3451 Cod 0 Puncte
55 Matei Mihnea Marian Aqua Sport Citius 00:41:96 Timp 3835 Cod 0 Puncte
56 Aboud Adam Colegiul "Emil Racovita" 00:43:25 Timp 3440 Cod 0 Puncte
57 Alecu Rares CSS Ploiesti 00:43:40 Timp 4576 Cod 0 Puncte
58 Nita Robert CSS Ploiesti 00:43:63 Timp 4580 Cod 0 Puncte
59 Marian Calin Steaua CSA 00:43:73 Timp 4467 Cod 0 Puncte
60 Bocicai Adrian Aqua Team 00:43:80 Timp 2608 Cod 0 Puncte
61 Oancea Marius CSS Ploiesti 00:43:97 Timp 4581 Cod 0 Puncte
62 Cojocaru Matei Razvan Alexandru Triumf Bucuresti 00:44:44 Timp 4008 Cod 0 Puncte
63 Sendroiu David Matei Performer 00:44:80 Timp 4471 Cod 0 Puncte
64 Creanga Cosmin CSS Dinamo 00:45:70 Timp 2934 Cod 0 Puncte
65 Coman Stefan CSS Dinamo 00:46:04 Timp 3359 Cod 0 Puncte
66 Udeanu Younes Cristian Triumf Bucuresti 00:46:22 Timp 3876 Cod 0 Puncte
67 Sahin Yusuf Enes Dumitrescu Colegiul "Emil Racovita" 00:46:81 Timp 3454 Cod 0 Puncte
68 Pitigoi Darius Gabriel Bucharest Sport Club 00:46:94 Timp 3055 Cod 0 Puncte
69 Dumitru Andrei Cristian Bucharest Sport Club 00:47:76 Timp 3886 Cod 0 Puncte
70 Rizescu Iorgu Delfinul Bucuresti 00:48:15 Timp 2769 Cod 0 Puncte
71 Ionescu Daniel Aqua Team 00:48:20 Timp 4516 Cod 0 Puncte
72 Tudoran Flavius CSS Ploiesti 00:50:83 Timp 4584 Cod 0 Puncte
73 Craciun Daniel Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:52:90 Timp 4496 Cod 0 Puncte
74 Dodica Alexandru CSS Ploiesti 00:53:65 Timp 4578 Cod 0 Puncte
75 Rizescu Barbu Delfinul Bucuresti 00:54:11 Timp 2768 Cod 0 Puncte
76 Tofan Octavian CSS Ploiesti 00:54:69 Timp 4583 Cod 0 Puncte
77 Aluchienesei Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:55:43 Timp 3442 Cod 0 Puncte
78 Radu Matei Steaua CSA 00:55:59 Timp 4608 Cod 0 Puncte
79 Preoteasa David Steaua CSA 00:55:59 Timp 4551 Cod 0 Puncte
80 Bercaru Rares CSS Ploiesti 00:55:80 Timp 4577 Cod 0 Puncte
81 Rusu Andrei Delfinul Bucuresti 00:57:30 Timp 4610 Cod 0 Puncte
82 Stoica Luca CSS Ploiesti 01:03:49 Timp 4582 Cod 0 Puncte
83 Aleman Matei Delfinul Bucuresti 01:05:09 Timp 4609 Cod 0 Puncte
84 Popescu Matei Alexandru Aqua Team 99:99:99 Timp 2400 Cod 0 Puncte
85 Stoian Adrian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 4497 Cod 0 Puncte
86 Antimir Cezar Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2616 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (11 ani) M

1 Sediq Edris Aqua Team 00:30:77 Timp 3032 Cod 9 Puncte
2 Bucur Andreas Alin Aqua Sport Citius 00:30:88 Timp 2319 Cod 7 Puncte
3 Mihalache Vlad Stefan Aqua Sport Citius 00:31:66 Timp 2979 Cod 6 Puncte
4 Andrei Mihai Alexandru Aqua Team 00:32:26 Timp 2269 Cod 5 Puncte
5 Bogdan Popov Swimming Club Dobrudzha 00:32:27 Timp 4601 Cod 4 Puncte
6 Dragomir David Renovatio S.C. 00:33:11 Timp 2326 Cod 3 Puncte
7 Birghilescu Alexandru Bucharest Sport Club 00:33:52 Timp 1948 Cod 2 Puncte
8 Cosma Sebastian CSS Ploiesti 00:33:69 Timp 4586 Cod 1 Puncte
9 Seksi Luca Bucharest Sport Club 00:33:86 Timp 2401 Cod 0 Puncte
10 Breazu Luca Ioan Aqua Team 00:34:59 Timp 1725 Cod 0 Puncte
11 Matei Vlad Alexandru Aqua Sport Citius 00:34:62 Timp 3159 Cod 0 Puncte
12 Muraru Kaan Stefan Bucharest Sport Club 00:34:75 Timp 2005 Cod 0 Puncte
13 Stoica Robert CSS Ploiesti 00:35:48 Timp 4589 Cod 0 Puncte
14 Rosu Marius Aqua Sport Citius 00:35:60 Timp 1515 Cod 0 Puncte
15 Stefanescu Rares Andrei CSS 1 Bucuresti 00:35:65 Timp 2495 Cod 0 Puncte
16 Martoiu Andrei Bucharest Sport Club 00:35:82 Timp 1954 Cod 0 Puncte
17 Stan Matei Petrolul Ploiesti 00:35:99 Timp 3439 Cod 0 Puncte
18 Morjorlic Liviu Aqua Sport Citius 00:36:07 Timp 2191 Cod 0 Puncte
19 Cojocaru Andrei Serban Aqua Sport Citius 00:36:38 Timp 2973 Cod 0 Puncte
20 Csendes Laszlo Igor CSS Dinamo 00:36:40 Timp 1502 Cod 0 Puncte
21 Milosoiu Andrei Aqua Sport Citius 00:36:56 Timp 3916 Cod 0 Puncte
22 Ciutacu Mihnea Andrei CSS 1 Bucuresti 00:36:58 Timp 1721 Cod 0 Puncte
23 Predila Robert Cristian Aqua Sport Citius 00:36:80 Timp 2475 Cod 0 Puncte
24 Duta Robert Mihai Bucharest Sport Club 00:37:28 Timp 3024 Cod 0 Puncte
25 Barbu Luis Bucharest Sport Club 00:37:50 Timp 2975 Cod 0 Puncte
26 Buhoci Octavian Stefan Bucharest Sport Club 00:37:69 Timp 3149 Cod 0 Puncte
27 Georgi Ivanov Swimming Club Dobrudzha 00:37:80 Timp 4602 Cod 0 Puncte
28 Costache Eduard Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:38:15 Timp 2795 Cod 0 Puncte
29 Ficiu Bogdan Andrei CSS 1 Bucuresti 00:39:35 Timp 3475 Cod 0 Puncte
30 Cristea Eduard Andrei Bucharest Sport Club 00:39:49 Timp 1696 Cod 0 Puncte
31 Stoian Andrei Constantin Bucharest Sport Club 00:40:06 Timp 4308 Cod 0 Puncte
32 Livciuc Cezar Bucharest Sport Club 00:40:64 Timp 3061 Cod 0 Puncte
33 Ghitan Valentin Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:40:72 Timp 2797 Cod 0 Puncte
34 Ionescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:41:65 Timp 2800 Cod 0 Puncte
35 Dawara Ali Colegiul "Emil Racovita" 00:41:83 Timp 2796 Cod 0 Puncte
36 Moldovan Matei Ivan Colegiul "Emil Racovita" 00:42:15 Timp 3957 Cod 0 Puncte
37 Grigore Sebastian Philip Dumitru Colegiul "Emil Racovita" 00:42:38 Timp 2798 Cod 0 Puncte
38 Petcu Alexandru CSS Ploiesti 00:42:88 Timp 4588 Cod 0 Puncte
39 Popa Andrei Aqua Sport Citius 00:43:38 Timp 4463 Cod 0 Puncte
40 Brun Alexander Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:47:70 Timp 4607 Cod 0 Puncte
41 Vasilescu Danut YST Sport Club 00:50:30 Timp 3483 Cod 0 Puncte
42 Ilie Daniel Colegiul "Emil Racovita" 01:00:83 Timp 4606 Cod 0 Puncte
43 Matei Razvan Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 3160 Cod 0 Puncte

5. 50 metri liber (10 ani) F

1 Andrei Iarina Aqua Team 00:32:43 Timp 1979 Cod 9 Puncte
2 Lazar Timeea Maria Bucharest Sport Club 00:32:76 Timp 2605 Cod 7 Puncte
3 Voicu Ioana Bucharest Sport Club 00:33:50 Timp 3056 Cod 6 Puncte
4 Toader Francesca Bucharest Sport Club 00:33:59 Timp 2293 Cod 5 Puncte
5 Mihalcea Maria Camelia Steaua CSA 00:33:89 Timp 3492 Cod 4 Puncte
6 Levena Avramova Swimming Club Dobrudzha 00:34:54 Timp 4600 Cod 3 Puncte
7 Preslava Yordanova Swimming Club Dobrudzha 00:34:81 Timp 4510 Cod 2 Puncte
8 Niculae Teodora Ana Maria Aqua Team 00:34:94 Timp 2272 Cod 1 Puncte
9 Trusca Melisa Anne Aqua Sport Citius 00:36:02 Timp 3175 Cod 0 Puncte
10 Fulea Maria Aqua Team 00:36:07 Timp 1981 Cod 0 Puncte
11 Argesanu Maria Alexia Aqua Sport Citius 00:36:30 Timp 2944 Cod 0 Puncte
12 Cernautanu Roberta Bucharest Sport Club 00:36:47 Timp 2440 Cod 0 Puncte
13 Rusu Eremia Bianca Bucharest Sport Club 00:36:64 Timp 2298 Cod 0 Puncte
14 Pirvu Mihaela Adriana Aqua Sport Citius 00:36:88 Timp 3229 Cod 0 Puncte
15 Maq Veselinova Swimming Club Dobrudzha 00:37:11 Timp 4513 Cod 0 Puncte
16 Ion Anadiana Colegiul "Emil Racovita" 00:37:24 Timp 3095 Cod 0 Puncte
17 Vanghelescu Miruna Bucharest Sport Club 00:37:53 Timp 1957 Cod 0 Puncte
18 Eleonora Lambova Swimming Club Dobrudzha 00:37:54 Timp 4511 Cod 0 Puncte
19 Preda Irina Ana Bucharest Sport Club 00:37:61 Timp 3096 Cod 0 Puncte
20 Oancea Maria Teodora Aqua Sport Citius 00:37:66 Timp 3225 Cod 0 Puncte
21 Alemnaritei Alexandra Aqua Team 00:37:82 Timp 1980 Cod 0 Puncte
22 Dorcea Andreea Camelia Colegiul "Emil Racovita" 00:37:83 Timp 2815 Cod 0 Puncte
23 Cojocariu Ana Maria Aqua Sport Citius 00:37:89 Timp 2727 Cod 0 Puncte
24 Constantinescu Briana Elena Dinamo Bucuresti 00:38:85 Timp 2314 Cod 0 Puncte
25 Enache Maria Timex Bucuresti 00:38:90 Timp 2983 Cod 0 Puncte
26 Nikol Eneva Swimming Club Dobrudzha 00:38:90 Timp 4599 Cod 0 Puncte
27 Calinoiu Stefania Dinamo Bucuresti 00:38:93 Timp 3101 Cod 0 Puncte
28 Arhire Roxana Aqua Team 00:39:08 Timp 3036 Cod 0 Puncte
29 Caruntu Daria Aqua Sport Citius 00:39:13 Timp 2945 Cod 0 Puncte
30 Croitoru Adela Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:39:16 Timp 3461 Cod 0 Puncte
31 Stefan Denisa Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:39:72 Timp 3222 Cod 0 Puncte
32 Voicu Alessia Ana Maria Bucharest Sport Club 00:39:85 Timp 3139 Cod 0 Puncte
33 Vulturescu Alessia Bucharest Sport Club 00:39:86 Timp 3891 Cod 0 Puncte
34 Lachezara Apostolowa Swimming Club Dobrudzha 00:40:07 Timp 4512 Cod 0 Puncte
35 Preda Ioana Bucharest Sport Club 00:40:37 Timp 1956 Cod 0 Puncte
36 Mihai Delia Ecaterina Aqua Sport Citius 00:41:37 Timp 2779 Cod 0 Puncte
37 Ruse Claudia Aqua Team 00:41:60 Timp 2615 Cod 0 Puncte
38 Maican Alexandra Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:41:79 Timp 3466 Cod 0 Puncte
39 Ovreuta Maria Renovatio S.C. 00:41:91 Timp 3516 Cod 0 Puncte
40 Socate Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:42:15 Timp 3017 Cod 0 Puncte
41 Marin Alexandra CSS Ploiesti 00:42:23 Timp 4593 Cod 0 Puncte
42 Ban Andreea CSS Ploiesti 00:42:64 Timp 4590 Cod 0 Puncte
43 Mindroc Denisa Elena Colegiul "Emil Racovita" 00:42:91 Timp 3465 Cod 0 Puncte
44 Enache Alexia Nicoleta Aqua Sport Citius 00:43:03 Timp 3820 Cod 0 Puncte
45 Popa Maria Roberta Karina Colegiul "Emil Racovita" 00:43:12 Timp 3468 Cod 0 Puncte
46 Sinescu Alexia Renovatio S.C. 00:43:20 Timp 4437 Cod 0 Puncte
47 Macovei Mara Ioana Bucharest Sport Club 00:43:24 Timp 3177 Cod 0 Puncte
48 Socate Raluca Colegiul "Emil Racovita" 00:43:66 Timp 3018 Cod 0 Puncte
49 Sava Carla Aqua Team 00:43:91 Timp 3995 Cod 0 Puncte
50 Blesneac Mara Andreea Aqua Sport Citius 00:43:95 Timp 3477 Cod 0 Puncte
51 Gorcea Sabrina Ana Maria Aqua Sport Citius 00:44:18 Timp 2581 Cod 0 Puncte
52 Zamfir Miruna Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 00:44:25 Timp 3470 Cod 0 Puncte
53 Visan Cristina Bianca Aqua Sport Citius 00:44:42 Timp 3230 Cod 0 Puncte
54 Stanescu Mihaela Jaqeline Aqua Sport Citius 00:45:07 Timp 3176 Cod 0 Puncte
55 Ciomardac Miruna Ioana Aqua Sport Citius 00:45:49 Timp 4277 Cod 0 Puncte
56 Rosu Alessia Steaua CSA 00:45:79 Timp 2614 Cod 0 Puncte
57 Telegeanu Ioana CSS Ploiesti 00:45:93 Timp 4595 Cod 0 Puncte
58 Mindru Valerie Delfinul Bucuresti 00:45:96 Timp 4472 Cod 0 Puncte
59 Canache Stefania CSS Ploiesti 00:47:07 Timp 4597 Cod 0 Puncte
60 Dragomir Antonia Elena Steaua CSA 00:47:11 Timp 4445 Cod 0 Puncte
61 Raceanu Elena Alexandra Steaua CSA 00:47:58 Timp 4446 Cod 0 Puncte
62 Vasile Diana CSS Ploiesti 00:47:91 Timp 4596 Cod 0 Puncte
63 Bulata Geanina Andreea Eliza Colegiul "Emil Racovita" 00:48:47 Timp 3459 Cod 0 Puncte
64 Melenciuc Sarah CSS Ploiesti 00:49:00 Timp 4594 Cod 0 Puncte
65 Furtuna Maria CSS Ploiesti 00:50:80 Timp 4591 Cod 0 Puncte
66 Apostol Livia Colegiul "Emil Racovita" 00:51:77 Timp 4264 Cod 0 Puncte
67 Saraidan Ana Colegiul "Emil Racovita" 00:51:88 Timp 4265 Cod 0 Puncte
68 Toba Andreea Steaua CSA 00:51:96 Timp 4464 Cod 0 Puncte
69 Stancu Elena Alexandra YST Sport Club 00:52:80 Timp 4449 Cod 0 Puncte
70 Varlan Luiza Renovatio S.C. 00:52:95 Timp 4438 Cod 0 Puncte
71 Stefan Cucu Camelia Triumf Bucuresti 00:54:69 Timp 4611 Cod 0 Puncte
72 Ciuhat Andreea Simona Colegiul "Emil Racovita" 00:55:26 Timp 3460 Cod 0 Puncte
73 Tabacaru Alexia Steaua CSA 00:57:53 Timp 4466 Cod 0 Puncte
74 Gheorghe Bianca CSS Ploiesti 01:01:92 Timp 4592 Cod 0 Puncte
75 Chirila Bianca Elena Colegiul "Emil Racovita" 01:16:00 Timp 3472 Cod 0 Puncte
76 Iatan Ilinca Maria Triumf Bucuresti 99:99:99 Timp 3877 Cod 0 Puncte
77 Khattab Maya Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 3838 Cod 0 Puncte
78 Frunza Ingrid Steaua CSA 99:99:99 Timp 3001 Cod 0 Puncte
79 Dumitru Bianca Ioana Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 3463 Cod 0 Puncte

6. 50 metri liber (11 ani) F

1 Stirbu Ioana Maria Performer 00:30:77 Timp 1833 Cod 9 Puncte
2 Oprea Maria Florentina Bucharest Sport Club 00:32:78 Timp 1723 Cod 7 Puncte
3 Neagu Ioana Rebecca Bucharest Sport Club 00:33:15 Timp 1510 Cod 6 Puncte
4 Dumitrescu Alexandra Corina Aqua Team 00:33:27 Timp 2274 Cod 5 Puncte
5 Florea Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:33:51 Timp 2027 Cod 4 Puncte
6 Gergana Doneva Swimming Club Dobrudzha 00:33:55 Timp 4603 Cod 3 Puncte
7 Preda Maria Amelie Steaua CSA 00:33:74 Timp 2477 Cod 2 Puncte
8 Grosu Maria Steaua CSA 00:33:94 Timp 1775 Cod 1 Puncte
9 Rauta Carla Maria Aqua Team 00:34:20 Timp 1989 Cod 0 Puncte
10 Frasineanu Rebeca Pescarusul Izvorani 00:34:43 Timp 2947 Cod 0 Puncte
11 Cristea Theea Maria Bucharest Sport Club 00:34:58 Timp 2603 Cod 0 Puncte
12 Bescheret Anca Aqua Team 00:34:65 Timp 2464 Cod 0 Puncte
13 Piper Andreea Madalina Aqua Sport Citius 00:34:77 Timp 2163 Cod 0 Puncte
14 Iordan Alessia Renovatio S.C. 00:34:80 Timp 2492 Cod 0 Puncte
15 Petrescu Mircea Sara Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:34:82 Timp 2393 Cod 0 Puncte
16 Stroe Ana Maria Bucharest Sport Club 00:34:90 Timp 1511 Cod 0 Puncte
17 Visan Maya Maria Bucharest Sport Club 00:35:27 Timp 2268 Cod 0 Puncte
18 Sihota Ema Bucharest Sport Club 00:37:47 Timp 4315 Cod 0 Puncte
19 Popa Miruna Timex Bucuresti 00:37:54 Timp 2577 Cod 0 Puncte
20 Lazar Simona Marina Steaua CSA 00:37:57 Timp 1485 Cod 0 Puncte
21 Dobrican Ioana Ruxandra Pescarusul Izvorani 00:37:69 Timp 3974 Cod 0 Puncte
22 Ivan Carina Maria CSS Dinamo 00:38:91 Timp 3254 Cod 0 Puncte
23 Pana Raluca Steaua CSA 00:39:60 Timp 2431 Cod 0 Puncte
24 Ivan Ioana Diana CSS 1 Bucuresti 00:39:87 Timp 2165 Cod 0 Puncte
25 Vilcea Denisa Alexia Triumf Bucuresti 00:41:39 Timp 3963 Cod 0 Puncte
26 Voicu Bianca Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:42:47 Timp 4443 Cod 0 Puncte
27 Cojocaru Alesia Timex Bucuresti 00:43:21 Timp 4325 Cod 0 Puncte
28 Lazarciuc Maia Bucharest Sport Club 00:43:58 Timp 4314 Cod 0 Puncte
29 Constantin Ana Maria Steaua CSA 00:47:04 Timp 4322 Cod 0 Puncte

7. 200 metri mixt (11 ani) M

1 Iaschiu Andrei Aqua Team 02:43:44 Timp 1724 Cod 9 Puncte
2 Sediq Edris Aqua Team 02:44:69 Timp 3032 Cod 7 Puncte
3 Postelnicu George Alexandru Renovatio S.C. 02:47:10 Timp 1494 Cod 6 Puncte
4 Constantinescu Alexandru Bucharest Sport Club 02:47:86 Timp 1514 Cod 5 Puncte
5 Scortea Teofil Aqua Team 02:48:79 Timp 1332 Cod 4 Puncte
6 Anghel Horia Petru Bucharest Sport Club 02:52:79 Timp 2635 Cod 3 Puncte
7 Andrei Mihai Alexandru Aqua Team 02:53:40 Timp 2269 Cod 2 Puncte
8 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 02:55:44 Timp 1698 Cod 1 Puncte
9 Curecheriu Alexandru Gabriel Pescarusul Izvorani 02:56:92 Timp 2162 Cod 0 Puncte
10 Rosca Mihnea Ionut Steaua CSA 02:56:97 Timp 2490 Cod 0 Puncte
11 Culea Petre Cristian CSS 1 Bucuresti 02:58:24 Timp 1614 Cod 0 Puncte
12 Tataru Bogdan Pavel Aqua Team 02:59:82 Timp 1983 Cod 0 Puncte
13 Pisoschi Matei Valeriu Steaua CSA 03:00:53 Timp 1474 Cod 0 Puncte
14 Muraru Kaan Stefan Bucharest Sport Club 03:04:75 Timp 2005 Cod 0 Puncte
15 Dan Tudor YST Sport Club 03:08:77 Timp 2004 Cod 0 Puncte
16 Csendes Laszlo Igor CSS Dinamo 03:10:11 Timp 1502 Cod 0 Puncte
17 Barnea Dragos Cristian Colegiul "Emil Racovita" 03:12:31 Timp 2794 Cod 0 Puncte
18 Iancu Dan Cristian Pescarusul Izvorani 03:13:06 Timp 2317 Cod 0 Puncte
19 Martoiu Andrei Bucharest Sport Club 03:13:17 Timp 1954 Cod 0 Puncte
20 Breazu Luca Ioan Aqua Team 03:14:85 Timp 1725 Cod 0 Puncte
21 Voicu Catalin Aqua Team 03:14:99 Timp 2613 Cod 0 Puncte
22 Duta Robert Mihai Bucharest Sport Club 03:16:41 Timp 3024 Cod 0 Puncte
23 Ionescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 03:18:71 Timp 2800 Cod 0 Puncte
24 Zaman David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 03:18:97 Timp 2803 Cod 0 Puncte
25 Dumitrescu Vladimir Petrolul Ploiesti 03:20:30 Timp 4605 Cod 0 Puncte
26 Marinescu Vlad Ionut Colegiul "Emil Racovita" 03:21:90 Timp 2802 Cod 0 Puncte
27 Zapuc Stefan Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 03:27:13 Timp 2804 Cod 0 Puncte
28 Bucur Luca Petrolul Ploiesti 03:27:42 Timp 4604 Cod 0 Puncte
29 Cojocaru Andrei Serban Aqua Sport Citius 03:33:46 Timp 2973 Cod 0 Puncte
30 Stan Matei Petrolul Ploiesti 03:34:11 Timp 3439 Cod 0 Puncte
31 Manole Vlad Colegiul "Emil Racovita" 03:35:46 Timp 3532 Cod 0 Puncte
32 Stoica Robert CSS Ploiesti 03:46:59 Timp 4589 Cod 0 Puncte
33 Ghica Stefan CSS Ploiesti 03:51:46 Timp 4587 Cod 0 Puncte
34 Petcu Alexandru CSS Ploiesti 99:99:99 Timp 4588 Cod 0 Puncte
35 Seksi Luca Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2401 Cod 0 Puncte
36 Cosma Sebastian CSS Ploiesti 99:99:99 Timp 4586 Cod 0 Puncte

8. 200 metri mixt (11 ani) F

1 Fabian Sara Julia Performer 02:41:33 Timp 2522 Cod 9 Puncte
2 Chirita Clara Maria Aqua Team 02:53:45 Timp 1986 Cod 7 Puncte
3 Rauta Carla Maria Aqua Team 02:53:84 Timp 1989 Cod 6 Puncte
4 Dumitrescu Alexandra Corina Aqua Team 02:54:39 Timp 2274 Cod 5 Puncte
5 Menciu Ioana Maria Bucharest Sport Club 02:54:46 Timp 1952 Cod 4 Puncte
6 Sebe Andra Miruna Steaua CSA 02:54:90 Timp 3117 Cod 3 Puncte
7 Aslam Andra Aqua Team 02:55:18 Timp A0235 Cod 2 Puncte
7 Neagu Ioana Rebecca Bucharest Sport Club 02:55:18 Timp 1510 Cod 2 Puncte
8 Grosu Maria Steaua CSA 02:58:15 Timp 1775 Cod 1 Puncte
9 Preda Maria Amelie Steaua CSA 02:59:27 Timp 2477 Cod 0 Puncte
10 Dinu Bianca Stefania Maria Aqua Team 03:01:07 Timp 1828 Cod 0 Puncte
11 Ilie Daria Maria Steaua CSA 03:03:13 Timp 2478 Cod 0 Puncte
12 Florea Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 03:03:14 Timp 2027 Cod 0 Puncte
13 Stroe Ana Maria Bucharest Sport Club 03:03:73 Timp 1511 Cod 0 Puncte
14 Oprea Maria Florentina Bucharest Sport Club 03:03:93 Timp 1723 Cod 0 Puncte
15 Bescheret Anca Aqua Team 03:05:95 Timp 2464 Cod 0 Puncte
16 Savulescu Ana Teodora Steaua CSA 03:06:12 Timp 2481 Cod 0 Puncte
17 Craiu Ioana Aqua Team 03:07:79 Timp 1753 Cod 0 Puncte
18 Radulescu Alexandra Delfinul Bucuresti 03:08:97 Timp 2583 Cod 0 Puncte
19 Radulescu Lucia Elena Colegiul "Emil Racovita" 03:09:97 Timp 2053 Cod 0 Puncte
20 Frasineanu Rebeca Pescarusul Izvorani 03:10:37 Timp 2947 Cod 0 Puncte
21 Blejan Alexandra Maria Bucharest Sport Club 03:10:45 Timp 2006 Cod 0 Puncte
22 Mnajed Sara Colegiul "Emil Racovita" 03:12:15 Timp 2807 Cod 0 Puncte
23 Nistor Gabriela Maria Aqua Sport Citius 03:16:04 Timp 1972 Cod 0 Puncte
24 Lazar Simona Marina Steaua CSA 03:17:57 Timp 1485 Cod 0 Puncte
25 Stupinean Akinyi Isabelle Colegiul "Emil Racovita" 03:20:65 Timp 2810 Cod 0 Puncte
26 Nitu Anna Denisa Colegiul "Emil Racovita" 03:25:44 Timp 2808 Cod 0 Puncte
27 Lazzetti Elisa Maria Performer 03:26:70 Timp 3174 Cod 0 Puncte
28 Giuroiu Emma Ingrid Dinamo Bucuresti 03:30:52 Timp 2318 Cod 0 Puncte
29 Pana Raluca Steaua CSA 03:34:64 Timp 2431 Cod 0 Puncte
30 Galmeanu Maria Aqua Sport Citius 03:37:90 Timp 4469 Cod 0 Puncte
31 Vilcea Denisa Alexia Triumf Bucuresti 03:51:80 Timp 3963 Cod 0 Puncte
32 Taslaoanu Catalina Steaua CSA 03:53:50 Timp 2818 Cod 0 Puncte
33 Ivan Carina Maria CSS Dinamo 03:54:36 Timp 3254 Cod 0 Puncte
34 Milita Iasmin Ana Steaua CSA 99:99:99 Timp 2479 Cod 0 Puncte
35 Bunea Thea Damaris Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2391 Cod 0 Puncte
36 Predica Adnana Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2448 Cod 0 Puncte

9. 50 metri bras (10 ani) M

1 Craciun Achim Aqua Team 00:43:58 Timp 3037 Cod 9 Puncte
2 Badea Robert Andrei Aqua Team 00:43:76 Timp 1966 Cod 7 Puncte
3 Bulica Ioan Aqua Team 00:44:44 Timp 3106 Cod 6 Puncte
4 Sibiseanu David Andrei Aqua Team 00:44:53 Timp 1998 Cod 5 Puncte
5 Bonciu Matei Stefan Bucharest Sport Club 00:45:21 Timp 1946 Cod 4 Puncte
6 Dobre Cristian Andrei Bucharest Sport Club 00:45:82 Timp 1939 Cod 3 Puncte
7 Aron Mario Robert Aqua Sport Citius 00:46:96 Timp 2205 Cod 2 Puncte
8 Ruse Matei Iulian Aqua Sport Citius 00:47:13 Timp 2967 Cod 1 Puncte
9 Barbu Albert Valentin Steaua CSA 00:47:49 Timp 3489 Cod 0 Puncte
10 Constantin Mihai Bucharest Sport Club 00:47:55 Timp 2632 Cod 0 Puncte
11 Mihai Rares Aqua Team 00:47:58 Timp 3044 Cod 0 Puncte
12 Trandafir Cosmin Cristian Bucharest Sport Club 00:47:68 Timp 1961 Cod 0 Puncte
13 Peter Robert Alexandru Aqua Team 00:48:24 Timp 2270 Cod 0 Puncte
14 Lupu Matei Pescarusul Izvorani 00:49:27 Timp 2206 Cod 0 Puncte
15 Hamed Abdelrahman Bucharest Sport Club 00:49:37 Timp 2008 Cod 0 Puncte
16 El Lakkis Hassan Bucharest Sport Club 00:49:77 Timp 1963 Cod 0 Puncte
17 Popescu Matei Alexandru Aqua Team 00:49:93 Timp 2400 Cod 0 Puncte
18 Petre Eduard Ionut Pescarusul Izvorani 00:49:98 Timp 2160 Cod 0 Puncte
19 Georgescu Vlad Aqua Team 00:50:11 Timp 3043 Cod 0 Puncte
20 Tengher Stefan Ilie Aqua Team 00:50:20 Timp 2315 Cod 0 Puncte
21 Dragulet Alexandru Delfinul Bucuresti 00:50:25 Timp 3015 Cod 0 Puncte
22 Stamate Gabriel Luca Ioan Aqua Sport Citius 00:50:54 Timp 2965 Cod 0 Puncte
23 Dragoiu Mihai Ionut Aqua Sport Citius 00:50:76 Timp 2963 Cod 0 Puncte
24 Chelu Stefan Mihai Aqua Sport Citius 00:50:76 Timp 2788 Cod 0 Puncte
25 Baluta Rares Aqua Sport Citius 00:50:84 Timp 2586 Cod 0 Puncte
26 Modoran Mihnea Cosmin Colegiul "Emil Racovita" 00:51:27 Timp 3449 Cod 0 Puncte
27 Popescu David Cristian Aqua Team 00:51:64 Timp 2817 Cod 0 Puncte
28 Grigore Andrei Aqua Team 00:52:24 Timp 3996 Cod 0 Puncte
29 Bocicai Adrian Aqua Team 00:52:80 Timp 2608 Cod 0 Puncte
30 Muraru Eduard Cristian Bucharest Sport Club 00:53:58 Timp 3977 Cod 0 Puncte
31 Golic Victor Bucharest Sport Club 00:53:72 Timp 2633 Cod 0 Puncte
32 Stroe David Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:54:40 Timp 3453 Cod 0 Puncte
33 Blidaru David Andrei Aqua Sport Citius 00:54:43 Timp 3165 Cod 0 Puncte
34 Radu Alexandru Mario Bucharest Sport Club 00:54:67 Timp 2189 Cod 0 Puncte
35 Cojocaru Matei Razvan Alexandru Triumf Bucuresti 00:54:75 Timp 4008 Cod 0 Puncte
36 Ghioca Erik Filip Bucharest Sport Club 00:54:87 Timp 2631 Cod 0 Puncte
37 Mihaila Andrei Florin Bucharest Sport Club 00:55:23 Timp 1964 Cod 0 Puncte
38 Aboud Adam Colegiul "Emil Racovita" 00:55:56 Timp 3440 Cod 0 Puncte
39 Cirsteanu Radu Bucharest Sport Club 00:55:85 Timp 3022 Cod 0 Puncte
40 Kazmacz Enes Colegiul "Emil Racovita" 00:56:41 Timp 3446 Cod 0 Puncte
41 Jurja Carol Colegiul "Emil Racovita" 00:56:95 Timp 3445 Cod 0 Puncte
42 Creanga Cosmin CSS Dinamo 00:57:42 Timp 2934 Cod 0 Puncte
43 Nicolae Rares Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:58:28 Timp 3450 Cod 0 Puncte
44 Eftimie Andrei Aqua Sport Citius 00:58:28 Timp 4303 Cod 0 Puncte
45 Iordache Stefan Aqua Sport Citius 00:58:64 Timp 2970 Cod 0 Puncte
46 Marangoci Darius Gabriel Aqua Sport Citius 00:58:80 Timp 3242 Cod 0 Puncte
47 Popescu David Colegiul "Emil Racovita" 00:58:93 Timp 3960 Cod 0 Puncte
48 Matei Mihnea Marian Aqua Sport Citius 01:00:12 Timp 3835 Cod 0 Puncte
49 Coman Stefan CSS Dinamo 01:00:23 Timp 3359 Cod 0 Puncte
50 Alexandru Gabriel Dan Colegiul "Emil Racovita" 01:00:29 Timp 3441 Cod 0 Puncte
51 Coanda Eric Andrei Aqua Sport Citius 01:00:54 Timp 2961 Cod 0 Puncte
52 Ionescu Daniel Aqua Team 01:01:01 Timp 4516 Cod 0 Puncte
53 Craciun Daniel Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:01:04 Timp 4496 Cod 0 Puncte
54 Sahin Yusuf Enes Dumitrescu Colegiul "Emil Racovita" 01:01:26 Timp 3454 Cod 0 Puncte
55 Pitigoi Darius Gabriel Bucharest Sport Club 01:01:84 Timp 3055 Cod 0 Puncte
56 Marian Calin Steaua CSA 01:02:55 Timp 4467 Cod 0 Puncte
57 Musat Tiberiu CSS Ploiesti 01:03:16 Timp 4579 Cod 0 Puncte
58 Prunea Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 01:04:42 Timp 3451 Cod 0 Puncte
59 Buiacu Mario Aqua Sport Citius 01:04:66 Timp 3832 Cod 0 Puncte
60 Tudoran Flavius CSS Ploiesti 01:05:15 Timp 4584 Cod 0 Puncte
61 Rusu Andrei Delfinul Bucuresti 01:06:30 Timp 4610 Cod 0 Puncte
62 Stoian Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:07:00 Timp 4497 Cod 0 Puncte
63 Rizescu Barbu Delfinul Bucuresti 01:07:54 Timp 2768 Cod 0 Puncte
64 Dumitru Andrei Cristian Bucharest Sport Club 01:07:62 Timp 3886 Cod 0 Puncte
65 Preoteasa David Steaua CSA 01:07:93 Timp 4551 Cod 0 Puncte
66 Aluchienesei Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:09:42 Timp 3442 Cod 0 Puncte
67 Aleman Matei Delfinul Bucuresti 01:10:66 Timp 4609 Cod 0 Puncte
68 Dodica Alexandru CSS Ploiesti 01:11:94 Timp 4578 Cod 0 Puncte
69 Rizescu Iorgu Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 2769 Cod 0 Puncte
70 Dumitriu Andrei Francois Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 4509 Cod 0 Puncte
71 Stangaciu Eugen Aqua Team 99:99:99 Timp 3881 Cod 0 Puncte
72 Gorcea Matei Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 2964 Cod 0 Puncte
73 Chiscop Vlad Mihai Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 2791 Cod 0 Puncte
74 Antimir Cezar Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2616 Cod 0 Puncte
75 Sendroiu David Matei Performer 99:99:99 Timp 4471 Cod 0 Puncte

10. 50 metri bras (10 ani) F

1 Lazar Timeea Maria Bucharest Sport Club 00:42:89 Timp 2605 Cod 9 Puncte
2 Andrei Iarina Aqua Team 00:43:06 Timp 1979 Cod 7 Puncte
3 Fulea Maria Aqua Team 00:43:99 Timp 1981 Cod 6 Puncte
4 Niculae Teodora Ana Maria Aqua Team 00:44:41 Timp 2272 Cod 5 Puncte
5 Levena Avramova Swimming Club Dobrudzha 00:44:73 Timp 4600 Cod 4 Puncte
6 Alemnaritei Alexandra Aqua Team 00:45:59 Timp 1980 Cod 3 Puncte
7 Preslava Yordanova Swimming Club Dobrudzha 00:45:65 Timp 4510 Cod 2 Puncte
8 Toader Francesca Bucharest Sport Club 00:46:29 Timp 2293 Cod 1 Puncte
9 Mihalcea Maria Camelia Steaua CSA 00:46:55 Timp 3492 Cod 0 Puncte
10 Argesanu Maria Alexia Aqua Sport Citius 00:46:99 Timp 2944 Cod 0 Puncte
11 Rusu Eremia Bianca Bucharest Sport Club 00:47:97 Timp 2298 Cod 0 Puncte
12 Voicu Ioana Bucharest Sport Club 00:49:26 Timp 3056 Cod 0 Puncte
13 Preda Irina Ana Bucharest Sport Club 00:49:35 Timp 3096 Cod 0 Puncte
14 Preda Ioana Bucharest Sport Club 00:49:68 Timp 1956 Cod 0 Puncte
15 Constantinescu Briana Elena Dinamo Bucuresti 00:49:71 Timp 2314 Cod 0 Puncte
16 Calinoiu Stefania Dinamo Bucuresti 00:49:92 Timp 3101 Cod 0 Puncte
17 Cernautanu Roberta Bucharest Sport Club 00:50:20 Timp 2440 Cod 0 Puncte
18 Croitoru Adela Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:50:66 Timp 3461 Cod 0 Puncte
19 Caruntu Daria Aqua Sport Citius 00:51:40 Timp 2945 Cod 0 Puncte
20 Pirvu Mihaela Adriana Aqua Sport Citius 00:51:42 Timp 3229 Cod 0 Puncte
21 Mindroc Denisa Elena Colegiul "Emil Racovita" 00:51:78 Timp 3465 Cod 0 Puncte
22 Ion Anadiana Colegiul "Emil Racovita" 00:52:02 Timp 3095 Cod 0 Puncte
23 Arhire Roxana Aqua Team 00:52:12 Timp 3036 Cod 0 Puncte
24 Cojocariu Ana Maria Aqua Sport Citius 00:53:00 Timp 2727 Cod 0 Puncte
25 Dorcea Andreea Camelia Colegiul "Emil Racovita" 00:53:07 Timp 2815 Cod 0 Puncte
26 Trusca Melisa Anne Aqua Sport Citius 00:54:14 Timp 3175 Cod 0 Puncte
27 Zamfir Miruna Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 00:54:76 Timp 3470 Cod 0 Puncte
28 Oancea Maria Teodora Aqua Sport Citius 00:55:04 Timp 3225 Cod 0 Puncte
29 Ovreuta Maria Renovatio S.C. 00:55:05 Timp 3516 Cod 0 Puncte
30 Stefan Denisa Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:55:09 Timp 3222 Cod 0 Puncte
31 Voicu Alessia Ana Maria Bucharest Sport Club 00:55:36 Timp 3139 Cod 0 Puncte
32 Mihai Delia Ecaterina Aqua Sport Citius 00:55:59 Timp 2779 Cod 0 Puncte
33 Vulturescu Alessia Bucharest Sport Club 00:55:75 Timp 3891 Cod 0 Puncte
34 Macovei Mara Ioana Bucharest Sport Club 00:55:87 Timp 3177 Cod 0 Puncte
35 Vanghelescu Miruna Bucharest Sport Club 00:56:00 Timp 1957 Cod 0 Puncte
36 Ban Andreea CSS Ploiesti 00:56:39 Timp 4590 Cod 0 Puncte
37 Iatan Ilinca Maria Triumf Bucuresti 00:57:09 Timp 3877 Cod 0 Puncte
38 Rosu Alessia Steaua CSA 00:57:21 Timp 2614 Cod 0 Puncte
39 Ruse Claudia Aqua Team 00:57:66 Timp 2615 Cod 0 Puncte
40 Sava Carla Aqua Team 00:58:50 Timp 3995 Cod 0 Puncte
41 Enache Alexia Nicoleta Aqua Sport Citius 00:58:70 Timp 3820 Cod 0 Puncte
42 Stanescu Mihaela Jaqeline Aqua Sport Citius 00:58:76 Timp 3176 Cod 0 Puncte
43 Blesneac Mara Andreea Aqua Sport Citius 00:58:92 Timp 3477 Cod 0 Puncte
44 Dragomir Antonia Elena Steaua CSA 00:58:95 Timp 4445 Cod 0 Puncte
45 Apostol Livia Colegiul "Emil Racovita" 00:59:29 Timp 4264 Cod 0 Puncte
46 Marin Alexandra CSS Ploiesti 00:59:45 Timp 4593 Cod 0 Puncte
47 Visan Cristina Bianca Aqua Sport Citius 01:00:08 Timp 3230 Cod 0 Puncte
48 Gorcea Sabrina Ana Maria Aqua Sport Citius 01:00:34 Timp 2581 Cod 0 Puncte
49 Maican Alexandra Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:00:40 Timp 3466 Cod 0 Puncte
50 Melenciuc Sarah CSS Ploiesti 01:00:47 Timp 4594 Cod 0 Puncte
51 Mindru Valerie Delfinul Bucuresti 01:00:82 Timp 4472 Cod 0 Puncte
52 Socate Bianca Colegiul "Emil Racovita" 01:01:53 Timp 3017 Cod 0 Puncte
53 Socate Raluca Colegiul "Emil Racovita" 01:01:70 Timp 3018 Cod 0 Puncte
54 Saraidan Ana Colegiul "Emil Racovita" 01:02:12 Timp 4265 Cod 0 Puncte
55 Ciomardac Miruna Ioana Aqua Sport Citius 01:02:27 Timp 4277 Cod 0 Puncte
56 Chirila Bianca Elena Colegiul "Emil Racovita" 01:02:66 Timp 3472 Cod 0 Puncte
57 Varlan Luiza Renovatio S.C. 01:03:27 Timp 4438 Cod 0 Puncte
58 Popa Maria Roberta Karina Colegiul "Emil Racovita" 01:04:80 Timp 3468 Cod 0 Puncte
59 Sinescu Alexia Renovatio S.C. 01:05:66 Timp 4437 Cod 0 Puncte
60 Raceanu Elena Alexandra Steaua CSA 01:05:74 Timp 4446 Cod 0 Puncte
61 Bulata Geanina Andreea Eliza Colegiul "Emil Racovita" 01:06:24 Timp 3459 Cod 0 Puncte
62 Toba Andreea Steaua CSA 01:10:45 Timp 4464 Cod 0 Puncte
63 Tabacaru Alexia Steaua CSA 01:10:84 Timp 4466 Cod 0 Puncte
64 Ciuhat Andreea Simona Colegiul "Emil Racovita" 01:18:39 Timp 3460 Cod 0 Puncte
65 Stancu Elena Alexandra YST Sport Club 99:99:99 Timp 4449 Cod 0 Puncte
66 Dumitru Bianca Ioana Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 3463 Cod 0 Puncte
67 Frunza Ingrid Steaua CSA 99:99:99 Timp 3001 Cod 0 Puncte
68 Khattab Maya Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 3838 Cod 0 Puncte

11. 50 metri bras (11 ani) M

1 Postelnicu George Alexandru Renovatio S.C. 00:39:93 Timp 1494 Cod 9 Puncte
2 Birghilescu Alexandru Bucharest Sport Club 00:40:02 Timp 1948 Cod 7 Puncte
3 Rosca Mihnea Ionut Steaua CSA 00:40:74 Timp 2490 Cod 6 Puncte
4 Bucur Andreas Alin Aqua Sport Citius 00:41:25 Timp 2319 Cod 5 Puncte
5 Matei Vlad Alexandru Aqua Sport Citius 00:43:86 Timp 3159 Cod 4 Puncte
6 Morjorlic Liviu Aqua Sport Citius 00:44:43 Timp 2191 Cod 3 Puncte
7 Tataru Bogdan Pavel Aqua Team 00:44:46 Timp 1983 Cod 2 Puncte
8 Dragomir David Renovatio S.C. 00:46:08 Timp 2326 Cod 1 Puncte
9 Dumitrescu Vladimir Petrolul Ploiesti 00:46:19 Timp 4605 Cod 0 Puncte
10 Buhoci Octavian Stefan Bucharest Sport Club 00:46:34 Timp 3149 Cod 0 Puncte
11 Predila Robert Cristian Aqua Sport Citius 00:47:56 Timp 2475 Cod 0 Puncte
12 Ionescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:47:72 Timp 2800 Cod 0 Puncte
13 Barnea Dragos Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:48:57 Timp 2794 Cod 0 Puncte
14 Voicu Catalin Aqua Team 00:48:59 Timp 2613 Cod 0 Puncte
15 Ficiu Bogdan Andrei CSS 1 Bucuresti 00:48:75 Timp 3475 Cod 0 Puncte
16 Cristea Eduard Andrei Bucharest Sport Club 00:49:65 Timp 1696 Cod 0 Puncte
17 Ciutacu Mihnea Andrei CSS 1 Bucuresti 00:50:21 Timp 1721 Cod 0 Puncte
18 Barbu Luis Bucharest Sport Club 00:51:21 Timp 2975 Cod 0 Puncte
19 Georgi Ivanov Swimming Club Dobrudzha 00:51:21 Timp 4602 Cod 0 Puncte
20 Livciuc Cezar Bucharest Sport Club 00:52:37 Timp 3061 Cod 0 Puncte
21 Ghica Stefan CSS Ploiesti 00:52:57 Timp 4587 Cod 0 Puncte
22 Milosoiu Andrei Aqua Sport Citius 00:53:25 Timp 3916 Cod 0 Puncte
23 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 00:53:74 Timp 1698 Cod 0 Puncte
24 Moldovan Matei Ivan Colegiul "Emil Racovita" 00:54:17 Timp 3957 Cod 0 Puncte
25 Marinescu Vlad Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:54:76 Timp 2802 Cod 0 Puncte
26 Stoian Andrei Constantin Bucharest Sport Club 00:55:82 Timp 4308 Cod 0 Puncte
27 Manole Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:56:33 Timp 3532 Cod 0 Puncte
28 Popa Andrei Aqua Sport Citius 00:58:68 Timp 4463 Cod 0 Puncte
29 Dawara Ali Colegiul "Emil Racovita" 00:59:17 Timp 2796 Cod 0 Puncte
30 Ghitan Valentin Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:59:17 Timp 2797 Cod 0 Puncte
31 Grigore Sebastian Philip Dumitru Colegiul "Emil Racovita" 00:59:83 Timp 2798 Cod 0 Puncte
32 Costache Eduard Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:00:22 Timp 2795 Cod 0 Puncte
33 Vasilescu Danut YST Sport Club 01:00:39 Timp 3483 Cod 0 Puncte
34 Brun Alexander Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:07:47 Timp 4607 Cod 0 Puncte
35 Ilie Daniel Colegiul "Emil Racovita" 01:09:14 Timp 4606 Cod 0 Puncte
36 Zapuc Stefan Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2804 Cod 0 Puncte
37 Botan Alexandru YST Sport Club 99:99:99 Timp 4035 Cod 0 Puncte
38 Matei Razvan Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 3160 Cod 0 Puncte

12. 50 metri bras (11 ani) F

1 Chirita Clara Maria Aqua Team 00:40:41 Timp 1986 Cod 9 Puncte
2 Craiu Ioana Aqua Team 00:42:19 Timp 1753 Cod 7 Puncte
3 Stirbu Ioana Maria Performer 00:42:94 Timp 1833 Cod 6 Puncte
4 Radulescu Lucia Elena Colegiul "Emil Racovita" 00:43:60 Timp 2053 Cod 5 Puncte
5 Gergana Doneva Swimming Club Dobrudzha 00:43:68 Timp 4603 Cod 4 Puncte
6 Cristea Theea Maria Bucharest Sport Club 00:44:22 Timp 2603 Cod 3 Puncte
7 Petrescu Mircea Sara Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:44:94 Timp 2393 Cod 2 Puncte
8 Ilie Daria Maria Steaua CSA 00:44:96 Timp 2478 Cod 1 Puncte
9 Popa Miruna Timex Bucuresti 00:45:29 Timp 2577 Cod 0 Puncte
10 Piper Andreea Madalina Aqua Sport Citius 00:47:17 Timp 2163 Cod 0 Puncte
11 Giuroiu Emma Ingrid Dinamo Bucuresti 00:48:76 Timp 2318 Cod 0 Puncte
12 Nitu Anna Denisa Colegiul "Emil Racovita" 00:49:16 Timp 2808 Cod 0 Puncte
13 Visan Maya Maria Bucharest Sport Club 00:49:88 Timp 2268 Cod 0 Puncte
14 Lazzetti Elisa Maria Performer 00:49:98 Timp 3174 Cod 0 Puncte
15 Sihota Ema Bucharest Sport Club 00:50:65 Timp 4315 Cod 0 Puncte
16 Voicu Bianca Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:51:81 Timp 4443 Cod 0 Puncte
17 Taslaoanu Catalina Steaua CSA 00:56:09 Timp 2818 Cod 0 Puncte
18 Lazarciuc Maia Bucharest Sport Club 00:59:09 Timp 4314 Cod 0 Puncte
19 Constantin Ana Maria Steaua CSA 00:59:33 Timp 4322 Cod 0 Puncte
20 Predica Adnana Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2448 Cod 0 Puncte
21 Milita Iasmin Ana Steaua CSA 99:99:99 Timp 2479 Cod 0 Puncte

13. Stafeta 4x50 metri liber (10 ani) M

1 Sibiseanu David Andrei | Georgescu Vlad | Mihai Rares | Badea Robert Andrei Aqua Team 02:14:37 Timp 18 Puncte
2 Bonciu Matei Stefan | Radu Alexandru Mario | Constantin Mihai | Dobre Cristian Andrei Bucharest Sport Club 02:18:50 Timp 14 Puncte
3 Stamate Gabriel Luca Ioan | Baluta Rares | Chelu Stefan Mihai | Blidaru David Andrei Aqua Sport Citius 02:21:96 Timp 12 Puncte
4 Popescu Matei Alexandru | Bulica Ioan | Peter Robert Alexandru | Craciun Achim Aqua Team 02:24:41 Timp 10 Puncte
5 Ghioca Erik Filip | Mihaila Andrei Florin | Golic Victor | Hamed Abdelrahman Bucharest Sport Club 02:30:00 Timp 8 Puncte
6 Ruse Matei Iulian | Aron Mario Robert | Dragoiu Mihai Ionut | Coanda Eric Andrei Aqua Sport Citius 02:30:59 Timp 6 Puncte
7 Modoran Mihnea Cosmin | Alexandru Gabriel Dan | Stroe David Ioan | Kazmacz Enes Colegiul "Emil Racovita" 02:32:40 Timp 4 Puncte
8 Musat Tiberiu | Utuleac Orlando | Nita Robert | Alecu Rares CSS Ploiesti 02:53:53 Timp 2 Puncte
9 Jurja Carol | Prunea Robert Ionut | Nicolae Rares Andrei | Popescu David Colegiul "Emil Racovita" 02:53:64 Timp 0 Puncte
10 Oancea Marius | Bercaru Rares | Tofan Octavian | Stoica Luca CSS Ploiesti 03:31:73 Timp 0 Puncte

14. Stafeta 4x50 metri liber (11 ani) M

1 Andrei Mihai Alexandru | Scortea Teofil | Iaschiu Andrei | Sediq Edris Aqua Team 02:06:97 Timp 18 Puncte
2 Ionescu David Andrei | Anghel Horia Petru | Birghilescu Alexandru | Constantinescu Alexandru Bucharest Sport Club 02:08:51 Timp 14 Puncte
3 Bucur Andreas Alin | Mihalache Vlad Stefan | Matei Vlad Alexandru | Rosu Marius Aqua Sport Citius 02:13:34 Timp 12 Puncte
4 Seksi Luca | Martoiu Andrei | Duta Robert Mihai | Muraru Kaan Stefan Bucharest Sport Club 02:20:75 Timp 10 Puncte
5 Stefanescu Rares Andrei | Ciutacu Mihnea Andrei | Ficiu Bogdan Andrei | Culea Petre Cristian CSS 1 Bucuresti 02:25:25 Timp 8 Puncte
6 Zaman David Andrei | Barnea Dragos Cristian | Marinescu Vlad Ionut | Manole Vlad Colegiul "Emil Racovita" 02:25:70 Timp 6 Puncte
7 Morjorlic Liviu | Cojocaru Andrei Serban | Milosoiu Andrei | Predila Robert Cristian Aqua Sport Citius 02:28:67 Timp 4 Puncte
8 Stoica Robert | Cosma Sebastian | Petcu Alexandru | Ghica Stefan CSS Ploiesti 02:34:79 Timp 2 Puncte
9 Zapuc Stefan Laurentiu | Costache Eduard Valentin | Ghitan Valentin Florin | Ionescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:37:47 Timp 0 Puncte

15. Stafeta 4x50 metri liber (10 ani) F

1 Voicu Ioana | Toader Francesca | Cernautanu Roberta | Lazar Timeea Maria Bucharest Sport Club 02:19:46 Timp 18 Puncte
2 Alemnaritei Alexandra | Fulea Maria | Niculae Teodora Ana Maria | Andrei Iarina Aqua Team 02:20:29 Timp 14 Puncte
3 Maq Veselinova | Preslava Yordanova | Levena Avramova | Eleonora Lambova Swimming Club Dobrudzha 02:23:02 Timp 12 Puncte
4 Trusca Melisa Anne | Argesanu Maria Alexia | Pirvu Mihaela Adriana | Oancea Maria Teodora Aqua Sport Citius 02:27:65 Timp 10 Puncte
5 Rusu Eremia Bianca | Vanghelescu Miruna | Preda Ioana | Voicu Alessia Ana Maria Bucharest Sport Club 02:33:43 Timp 8 Puncte
6 Dorcea Andreea Camelia | Maican Alexandra Maria | Croitoru Adela Ioana | Ion Anadiana Colegiul "Emil Racovita" 02:39:40 Timp 6 Puncte
7 Cojocariu Ana Maria | Caruntu Daria | Mihai Delia Ecaterina | Enache Alexia Nicoleta Aqua Sport Citius 02:45:15 Timp 4 Puncte
8 Socate Bianca | Mindroc Denisa Elena | Popa Maria Roberta Karina | Socate Raluca Colegiul "Emil Racovita" 02:58:57 Timp 2 Puncte
9 Marin Alexandra | Telegeanu Ioana | Canache Stefania | Ban Andreea CSS Ploiesti 03:00:30 Timp 0 Puncte
10 Vasile Diana | Melenciuc Sarah | Furtuna Maria | Gheorghe Bianca CSS Ploiesti 03:39:61 Timp 0 Puncte

16. Stafeta 4x50 metri liber (11 ani) F

1 Aslam Andra | Dumitrescu Alexandra Corina | Dinu Bianca Stefania Maria | Chirita Clara Maria Aqua Team 02:10:97 Timp 18 Puncte
2 Oprea Maria Florentina | Neagu Ioana Rebecca | Cristea Theea Maria | Menciu Ioana Maria Bucharest Sport Club 02:13:99 Timp 14 Puncte
3 Ilie Daria Maria | Sebe Andra Miruna | Grosu Maria | Preda Maria Amelie Steaua CSA 02:16:90 Timp 12 Puncte
4 Radulescu Lucia Elena | Nitu Anna Denisa | Mnajed Sara | Florea Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 02:22:25 Timp 10 Puncte
5 Blejan Alexandra Maria | Visan Maya Maria | Stroe Ana Maria | Sihota Ema Bucharest Sport Club 02:26:37 Timp 8 Puncte
6 Savulescu Ana Teodora | Lazar Simona Marina | Pana Raluca | Taslaoanu Catalina Steaua CSA 02:42:06 Timp 6 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

17. 100 metri liber (10 ani) F

1 Preotu Maria Antonia Performer 01:12:08 Timp 1991 Cod 9 Puncte
2 Lazar Timeea Maria Bucharest Sport Club 01:13:24 Timp 2605 Cod 7 Puncte
3 Toader Francesca Bucharest Sport Club 01:13:75 Timp 2293 Cod 6 Puncte
4 Voicu Ioana Bucharest Sport Club 01:14:05 Timp 3056 Cod 5 Puncte
5 Preslava Yordanova Swimming Club Dobrudzha 01:18:31 Timp 4510 Cod 4 Puncte
6 Trusca Melisa Anne Aqua Sport Citius 01:19:99 Timp 3175 Cod 3 Puncte
7 Eleonora Lambova Swimming Club Dobrudzha 01:20:27 Timp 4511 Cod 2 Puncte
8 Cernautanu Roberta Bucharest Sport Club 01:22:09 Timp 2440 Cod 1 Puncte
9 Levena Avramova Swimming Club Dobrudzha 01:22:29 Timp 4600 Cod 0 Puncte
10 Argesanu Maria Alexia Aqua Sport Citius 01:22:65 Timp 2944 Cod 0 Puncte
11 Rusu Eremia Bianca Bucharest Sport Club 01:23:15 Timp 2298 Cod 0 Puncte
12 Cojocariu Ana Maria Aqua Sport Citius 01:23:59 Timp 2727 Cod 0 Puncte
13 Enache Maria Timex Bucuresti 01:23:60 Timp 2983 Cod 0 Puncte
14 Constantinescu Briana Elena Dinamo Bucuresti 01:24:41 Timp 2314 Cod 0 Puncte
15 Pirvu Mihaela Adriana Aqua Sport Citius 01:24:73 Timp 3229 Cod 0 Puncte
16 Ion Anadiana Colegiul "Emil Racovita" 01:25:54 Timp 3095 Cod 0 Puncte
17 Preda Irina Ana Bucharest Sport Club 01:27:09 Timp 3096 Cod 0 Puncte
18 Iatan Ilinca Maria Triumf Bucuresti 01:27:92 Timp 3877 Cod 0 Puncte
19 Dorcea Andreea Camelia Colegiul "Emil Racovita" 01:28:65 Timp 2815 Cod 0 Puncte
20 Stefan Denisa Mihaela CSS 1 Bucuresti 01:29:99 Timp 3222 Cod 0 Puncte
21 Vanghelescu Miruna Bucharest Sport Club 01:30:85 Timp 1957 Cod 0 Puncte
22 Vulturescu Alessia Bucharest Sport Club 01:33:92 Timp 3891 Cod 0 Puncte
23 Lachezara Apostolowa Swimming Club Dobrudzha 01:34:10 Timp 4512 Cod 0 Puncte
24 Marin Alexandra CSS Ploiesti 01:36:26 Timp 4593 Cod 0 Puncte
25 Macovei Mara Ioana Bucharest Sport Club 01:36:33 Timp 3177 Cod 0 Puncte
26 Gorcea Sabrina Ana Maria Aqua Sport Citius 01:36:60 Timp 2581 Cod 0 Puncte
27 Ban Andreea CSS Ploiesti 01:37:61 Timp 4590 Cod 0 Puncte
28 Socate Bianca Colegiul "Emil Racovita" 01:38:28 Timp 3017 Cod 0 Puncte
29 Ovreuta Maria Renovatio S.C. 01:40:11 Timp 3516 Cod 0 Puncte
30 Socate Raluca Colegiul "Emil Racovita" 01:40:30 Timp 3018 Cod 0 Puncte
31 Visan Cristina Bianca Aqua Sport Citius 01:40:37 Timp 3230 Cod 0 Puncte
32 Rosu Alessia Steaua CSA 01:41:01 Timp 2614 Cod 0 Puncte
33 Mihai Delia Ecaterina Aqua Sport Citius 01:45:38 Timp 2779 Cod 0 Puncte
34 Blesneac Mara Andreea Aqua Sport Citius 01:46:44 Timp 3477 Cod 0 Puncte
35 Vasile Diana CSS Ploiesti 01:48:36 Timp 4596 Cod 0 Puncte
36 Furtuna Maria CSS Ploiesti 01:52:83 Timp 4591 Cod 0 Puncte
37 Melenciuc Sarah CSS Ploiesti 01:57:96 Timp 4594 Cod 0 Puncte
38 Canache Stefania CSS Ploiesti 01:58:02 Timp 4597 Cod 0 Puncte
39 Gheorghe Bianca CSS Ploiesti 02:31:81 Timp 4592 Cod 0 Puncte
40 Caruntu Daria Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 2945 Cod 0 Puncte
41 Enache Alexia Nicoleta Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 3820 Cod