Rezultatele finale pentru Cupa JAKED- copii 8-9 ani Editia 2017

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (8 ani) B

1 Blejan Ianis Bucharest Sport Club 00:35:98 Timp 3421 Cod 9 Puncte
2 Ciobanu Mihai Aqua Life Swim 00:36:96 Timp 4094 Cod 7 Puncte
3 Ciobanu Gabriel Aqua Life Swim 00:38:45 Timp 4095 Cod 6 Puncte
4 Popa Daniel Renovatio S.C. 00:38:60 Timp 4009 Cod 5 Puncte
5 Rosu Rares Aqua Life Swim 00:38:71 Timp 4090 Cod 4 Puncte
6 Nae Gabriel Aqua Life Swim 00:38:97 Timp 3427 Cod 3 Puncte
7 Barbu Razvan Aqua Sport Citius 00:39:76 Timp 4120 Cod 2 Puncte
8 Scortea Pavel Aqua Team 00:40:24 Timp 3410 Cod 1 Puncte
9 Tatulea Rares Aqua Sport Citius 00:40:25 Timp 4408 Cod 0 Puncte
10 Mija Radu Aqua Team 00:40:61 Timp 4202 Cod 0 Puncte
11 Barbieru Erik Aqua Sport Citius 00:40:65 Timp 3364 Cod 0 Puncte
12 Danu David Aqua Team 00:41:11 Timp 3350 Cod 0 Puncte
13 Stan Andrei Aqua Sport Citius 00:41:13 Timp 3822 Cod 0 Puncte
14 Parvu Iustin Aqua Sport Citius 00:41:15 Timp 3823 Cod 0 Puncte
15 Gurdis Andrei Atack Team 00:41:15 Timp 3349 Cod 0 Puncte
16 Ion Flavius Bucharest Sport Club 00:41:99 Timp 3882 Cod 0 Puncte
17 Scarlat Albert Florian Bucharest Sport Club 00:42:41 Timp 4182 Cod 0 Puncte
18 Vochin Andrei Dinamo Bucuresti 00:42:60 Timp 4644 Cod 0 Puncte
19 Georgescu Paun Gabriel Aqua Team 00:43:17 Timp 4200 Cod 0 Puncte
20 Nae Teodor Patrick Swimming Team 00:43:20 Timp 4203 Cod 0 Puncte
21 Tataru Stefan Aqua Team 00:43:21 Timp 3411 Cod 0 Puncte
22 Mercan Andrei Stefan Aqua Sport Citius 00:43:85 Timp 3429 Cod 0 Puncte
23 Giza Matei Steaua CSA 00:44:21 Timp 3360 Cod 0 Puncte
24 Ghenu Andrei Aqua Life Swim 00:44:31 Timp 4398 Cod 0 Puncte
25 Draghici Eric Ionut Bucharest Sport Club 00:44:40 Timp 4365 Cod 0 Puncte
26 Mitu Cristian Daniel Bucharest Sport Club 00:44:58 Timp 4183 Cod 0 Puncte
27 Bildea Claudiu Aqua Sport Citius 00:45:54 Timp 4121 Cod 0 Puncte
28 Recacevschi Dragos Aqua Sport Citius 00:45:80 Timp 4123 Cod 0 Puncte
29 Gheorghita Andrei Virgil Atack Team 00:45:81 Timp 4565 Cod 0 Puncte
30 Miu Bogdan Dinamo Bucuresti 00:46:64 Timp 4645 Cod 0 Puncte
31 Romanescu Mihai Aqua Sport Citius 00:46:72 Timp 3369 Cod 0 Puncte
32 Bacalu Eduard Aqua Team 00:46:97 Timp 3434 Cod 0 Puncte
33 Virsa David Aqua Team 00:47:72 Timp 4376 Cod 0 Puncte
34 Ciomag Rares Bucharest Sport Club 00:47:84 Timp 4185 Cod 0 Puncte
35 Oprea Tudor Andrei Aqua Sport Citius 00:48:11 Timp 4571 Cod 0 Puncte
36 Balaci Bogdan Renovatio S.C. 00:48:99 Timp 4193 Cod 0 Puncte
37 Melnic Rares Aqua Team 00:49:86 Timp 4201 Cod 0 Puncte
38 Abboud Youssef Bucharest Sport Club 00:50:04 Timp 3422 Cod 0 Puncte
39 Vasilescu Bogdan Aqua Sport Citius 00:50:38 Timp 4661 Cod 0 Puncte
40 Samson Albert Aqua Team 00:50:47 Timp 4556 Cod 0 Puncte
41 Surugiu Vlad Dinamo Bucuresti 00:51:25 Timp 3805 Cod 0 Puncte
42 Sarchisian Marco Aqua Life Swim 00:51:42 Timp 4400 Cod 0 Puncte
43 Naboleanu Alexandru Ionut Aquis Bucuresti 00:51:66 Timp 4359 Cod 0 Puncte
44 Uceanu Daniel Steaua CSA 00:51:82 Timp 4555 Cod 0 Puncte
45 Orezeanu Luca Bucharest Sport Club 00:52:50 Timp 4569 Cod 0 Puncte
46 Stelea Patrick Andrei Bucharest Sport Club 00:52:54 Timp 4186 Cod 0 Puncte
47 Baranga Stefan CSS Dinamo 00:52:57 Timp 4665 Cod 0 Puncte
48 Nita Luca Delfinul Bucuresti 00:52:61 Timp 4654 Cod 0 Puncte
49 Teja Marian Andrei CSS 2 Bucuresti 00:53:81 Timp 4633 Cod 0 Puncte
50 Bazgan Matei Andrei Bucharest Sport Club 00:54:67 Timp 4187 Cod 0 Puncte
51 Dica Sebastian Steaua CSA 00:54:75 Timp 4554 Cod 0 Puncte
52 Rotaru Andrei Renovatio S.C. 00:55:38 Timp 4421 Cod 0 Puncte
53 Gae Mihnea Dinamo Bucuresti 00:57:27 Timp 4526 Cod 0 Puncte
54 Manita Eduard Bucharest Sport Club 00:57:81 Timp 4568 Cod 0 Puncte
55 Gavrila Petru CSS 2 Bucuresti 00:58:74 Timp 4634 Cod 0 Puncte
56 Stan David Alexandru Tenis Club 2000 00:59:40 Timp 4258 Cod 0 Puncte
57 Nebunoiu Radu Aqua Team 00:59:50 Timp 4375 Cod 0 Puncte
58 Paduraru Luca Steaua CSA 00:59:67 Timp 4626 Cod 0 Puncte
59 Alexandrescu Radu Stefan C.S. Toma's Ploiesti 01:00:20 Timp 4636 Cod 0 Puncte
60 Grajdan Nicolas Aqua Team 01:00:41 Timp 4639 Cod 0 Puncte
61 Dragos Daniel Andrei Tenis Club 2000 01:01:98 Timp 4664 Cod 0 Puncte
62 Dumitrascu Eduard Delfinul Bucuresti 01:02:26 Timp 4653 Cod 0 Puncte
63 Stirbu Luca Atack Team 01:02:79 Timp 4367 Cod 0 Puncte
64 Misca Mihnea Aqua Team 01:08:22 Timp 4640 Cod 0 Puncte
65 Sendroiu Toma Alexandru Performer 01:09:02 Timp 4493 Cod 0 Puncte
66 Bratu Octavian Aqua Team 01:10:13 Timp 3423 Cod 0 Puncte
67 Creanga Vlad CSS Dinamo 01:22:85 Timp 4548 Cod 0 Puncte
68 Parvu Denis Steaua CSA 01:29:19 Timp 4625 Cod 0 Puncte
69 Zaharia Timon Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 3370 Cod 0 Puncte
70 Stan Stefan Aqua Life Swim 99:99:99 Timp 4091 Cod 0 Puncte
71 Facci David Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3267 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (9 ani) B

1 Gaman Alexandru Ioan Dinamo Bucuresti 00:31:73 Timp 2713 Cod 9 Puncte
2 Avakian Karen Aqua Sport Citius 00:32:61 Timp 2726 Cod 7 Puncte
3 Stoica David Aqua Sport Citius 00:33:20 Timp 3169 Cod 6 Puncte
4 Oancea Cristian CSS 1 Bucuresti 00:33:68 Timp 2704 Cod 5 Puncte
5 Iordache Tudor Aqua Sport Citius 00:33:84 Timp 4401 Cod 4 Puncte
6 Andrian Andrei Cozmin C.S. USV 00:34:19 Timp 3200 Cod 3 Puncte
7 Apostol Petru Aqua Sport Citius 00:34:33 Timp 3170 Cod 2 Puncte
8 Urzica Andrei Aqua Team 00:34:56 Timp 3405 Cod 1 Puncte
9 Ivanof Alexandru Aqua Sport Citius 00:34:61 Timp 3171 Cod 0 Puncte
10 Sediq Mateen Aqua Team 00:34:71 Timp 3051 Cod 0 Puncte
11 Sararu Vlad Atack Team 00:34:85 Timp 3347 Cod 0 Puncte
12 Duica Tudor Dinamo Bucuresti 00:34:91 Timp 3346 Cod 0 Puncte
13 Rotaru Petru Aqua Life Swim 00:34:91 Timp 4395 Cod 0 Puncte
14 Radu David Stefan Bucharest Sport Club 00:35:14 Timp 3259 Cod 0 Puncte
15 Budes Damian Andrei Dinamo Bucuresti 00:35:56 Timp 3099 Cod 0 Puncte
16 Tanase Catalin Andrei Bucharest Sport Club 00:35:62 Timp 2750 Cod 0 Puncte
17 Oancea David Stefan Aquis Bucuresti 00:35:99 Timp 3212 Cod 0 Puncte
18 Chirita Petru Atack Team 00:36:01 Timp 2987 Cod 0 Puncte
19 Dragota Adrian Cristian Bucharest Sport Club 00:36:04 Timp 2747 Cod 0 Puncte
20 Radu Andrei Aqua Sport Citius 00:36:10 Timp 3827 Cod 0 Puncte
21 Vlaicu Andrei Dragos Steaua CSA 00:36:68 Timp 4427 Cod 0 Puncte
22 Misirgic Andrei Atack Team 00:36:73 Timp 2755 Cod 0 Puncte
23 Iaschiu Stefan Aqua Team 00:36:83 Timp 2697 Cod 0 Puncte
24 Giuroiu Daniel Teodor Dinamo Bucuresti 00:37:02 Timp 2710 Cod 0 Puncte
25 Campeanu Bogdan Aqua Sport Citius 00:37:08 Timp 2960 Cod 0 Puncte
26 Musat Darius Aqua Sport Citius 00:37:39 Timp 3172 Cod 0 Puncte
27 Aldea Gabriel Aqua Team 00:37:66 Timp 3049 Cod 0 Puncte
28 Alexandrescu Radu Cristian Bucharest Sport Club 00:37:69 Timp 3142 Cod 0 Puncte
29 Istrate Erik Aqua Sport Citius 00:37:71 Timp 2962 Cod 0 Puncte
30 Micu Tudor Aqua Sport Citius 00:37:77 Timp 4403 Cod 0 Puncte
31 Badescu Stefan Aqua Sport Citius 00:37:86 Timp 2968 Cod 0 Puncte
32 Ion Vlad Cosmin Swimming Team 00:37:87 Timp 4000 Cod 0 Puncte
33 Petrisor Alexandru Dinamo Bucuresti 00:38:08 Timp 2716 Cod 0 Puncte
34 Danu Alexandru Aqua Team 00:38:13 Timp 2754 Cod 0 Puncte
35 Judet Toni Andrei Dinamo Bucuresti 00:38:59 Timp 3344 Cod 0 Puncte
36 Vasile David Aqua Life Swim 00:38:62 Timp 2711 Cod 0 Puncte
37 Laiu Rares Andrei Tenis Club 2000 00:38:63 Timp 3223 Cod 0 Puncte
38 Stanciu Sabin Petrolul Ploiesti 00:39:27 Timp 4628 Cod 0 Puncte
39 Duta Nicolas Eduard Aqua Sport Citius 00:39:57 Timp 3235 Cod 0 Puncte
40 Sava Alexandru Aqua Team 00:39:64 Timp 4003 Cod 0 Puncte
41 Balasa Eduard Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:39:66 Timp 2708 Cod 0 Puncte
42 Lupusoru Vlad Aqua Team 00:39:86 Timp 3946 Cod 0 Puncte
43 Neacsu Matei Cristian Steaua CSA 00:39:97 Timp 3358 Cod 0 Puncte
44 Boboc David Aqua Life Swim 00:40:16 Timp 4005 Cod 0 Puncte
45 Moise Matei Renovatio S.C. 00:40:43 Timp 4422 Cod 0 Puncte
46 Slave Robert Aqua Sport Citius 00:40:51 Timp 3993 Cod 0 Puncte
47 Robu Mihai Aqua Sport Citius 00:40:62 Timp 3239 Cod 0 Puncte
48 Iordache Vlad Aqua Team 00:40:67 Timp 3050 Cod 0 Puncte
49 Biclineru Bogdan Aqua Sport Citius 00:41:41 Timp 3167 Cod 0 Puncte
50 Potarca Bogdan Florin Tenis Club 2000 00:41:65 Timp 4257 Cod 0 Puncte
51 Panait Radu Steaua CSA 00:41:71 Timp 4263 Cod 0 Puncte
52 Lazin Carol CSS 1 Bucuresti 00:41:74 Timp 2923 Cod 0 Puncte
53 Tanase Rares Aqua Sport Citius 00:41:81 Timp 3830 Cod 0 Puncte
54 Ramba Robert Dinamo Bucuresti 00:41:83 Timp 4389 Cod 0 Puncte
55 Percea Tudor Steaua CSA 00:42:14 Timp 3964 Cod 0 Puncte
56 Tutulan Radu Aqua Sport Citius 00:42:42 Timp 4405 Cod 0 Puncte
57 Marasescu Denis Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:42:52 Timp 3976 Cod 0 Puncte
58 Marinescu Matei Bucharest Sport Club 00:43:34 Timp 2719 Cod 0 Puncte
59 Ghic Tudor Bucharest Sport Club 00:43:56 Timp 4575 Cod 0 Puncte
60 Onea David Colegiul "Emil Racovita" 00:43:70 Timp 4544 Cod 0 Puncte
61 Draghia Albert Colegiul "Emil Racovita" 00:43:72 Timp 3014 Cod 0 Puncte
62 Constantinescu Tudor Dinamo Bucuresti 00:44:83 Timp 4018 Cod 0 Puncte
63 Stefan Andreas Christian Dinamo Bucuresti 00:45:02 Timp 4524 Cod 0 Puncte
64 Stefan Mihai Catalin Steaua CSA 00:45:03 Timp 4426 Cod 0 Puncte
65 Constantin David Aqua Sport Citius 00:45:05 Timp 3992 Cod 0 Puncte
66 Nae Bogdan Petrolul Ploiesti 00:45:06 Timp 4629 Cod 0 Puncte
67 Pascu Luca Colegiul "Emil Racovita" 00:45:37 Timp 4545 Cod 0 Puncte
68 Blejan Mihnea Tudor Bucharest Sport Club 00:45:37 Timp 3431 Cod 0 Puncte
69 Fluierici Mihnea Aqua Sport Citius 00:46:35 Timp 3371 Cod 0 Puncte
70 Stefanescu Daniel Octavian Tenis Club 2000 00:46:37 Timp 3224 Cod 0 Puncte
71 Dinu Eric Aqua Sport Citius 00:46:57 Timp 3829 Cod 0 Puncte
72 Enache Andrei Steaua CSA 00:47:14 Timp 3402 Cod 0 Puncte
73 Dobrescu Bogdan Steaua CSA 00:47:37 Timp 4301 Cod 0 Puncte
74 Tava Razvan Doru Bucharest Sport Club 00:47:76 Timp 3021 Cod 0 Puncte
75 Mitu Alexandru Aqua Sport Citius 00:48:25 Timp 4404 Cod 0 Puncte
76 Chibac David Aqua Team 00:48:57 Timp 4004 Cod 0 Puncte
77 Tudor Mihnea Aqua Sport Citius 00:48:64 Timp 4667 Cod 0 Puncte
78 Soare Luca Gabriel Dinamo Bucuresti 00:48:80 Timp 2700 Cod 0 Puncte
79 Panait Alexandru Aqua Team 00:48:94 Timp 3236 Cod 0 Puncte
80 Olaru Theodor Alexandru Dinamo Bucuresti 00:49:27 Timp 4643 Cod 0 Puncte
81 Badita Radu Nicolae Dinamo Bucuresti 00:49:91 Timp 4523 Cod 0 Puncte
82 Ilinca Ioan Daniel Dinamo Bucuresti 00:50:10 Timp 4387 Cod 0 Puncte
83 Brad Patrick Luca Cristian CSS Dinamo 00:51:31 Timp 2705 Cod 0 Puncte
84 Ursascu David Andrei CSS 2 Bucuresti 00:51:47 Timp 4630 Cod 0 Puncte
85 Duta David Colegiul "Emil Racovita" 00:51:73 Timp 4650 Cod 0 Puncte
86 Ciurea Nicolae Tenis Club 2000 00:52:91 Timp 4663 Cod 0 Puncte
87 Unchiasu Victor Alexandru Dinamo Bucuresti 00:53:39 Timp 4388 Cod 0 Puncte
88 Manea Denis Nicholas Bucharest Sport Club 00:53:89 Timp 3430 Cod 0 Puncte
89 Nuta Cristian Delfinul Bucuresti 00:54:16 Timp 3897 Cod 0 Puncte
90 Gabor Mihnea Aqua Sport Citius 00:55:03 Timp 4304 Cod 0 Puncte
91 Moga Mihai Delfinul Bucuresti 00:55:05 Timp 3896 Cod 0 Puncte
92 Baricz Stefan Renovatio S.C. 00:55:87 Timp 4648 Cod 0 Puncte
93 Ivan Alexandru Andrei Dinamo Bucuresti 00:56:35 Timp 4642 Cod 0 Puncte
94 Ionescu Andrei CSS 2 Bucuresti 00:58:65 Timp 4631 Cod 0 Puncte
95 Tanasie David Aqua Sport Citius 00:58:83 Timp 4274 Cod 0 Puncte
96 Cata Florin Alexandru Dinamo Bucuresti 00:59:43 Timp 4641 Cod 0 Puncte
97 Ene Alexandru Tenis Club 2000 00:59:85 Timp 4662 Cod 0 Puncte
98 Dorcea Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:01:60 Timp 4541 Cod 0 Puncte
99 Mandragiu David CSS 2 Bucuresti 01:05:21 Timp 4632 Cod 0 Puncte
100 Badea Patrik Delfinul Bucuresti 01:12:53 Timp 4651 Cod 0 Puncte
101 Moraru Alexandru Renovatio S.C. 01:13:24 Timp 4649 Cod 0 Puncte
102 Sava Alexandru Bucharest Sport Club 01:16:86 Timp 4659 Cod 0 Puncte
103 Costin Gabriel Eduard Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2732 Cod 0 Puncte
104 Matache Horia Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2629 Cod 0 Puncte
105 Ciobanu Vlad Steaua CSA 99:99:99 Timp 4012 Cod 0 Puncte
106 Lixandru David Aqua Life Swim 99:99:99 Timp 4521 Cod 0 Puncte
107 Popescu Darius George Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2707 Cod 0 Puncte
108 Matache Vlad Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2630 Cod 0 Puncte
109 Pasculea Alexandru Steaua CSA 99:99:99 Timp 4624 Cod 0 Puncte
110 Isac Luca Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 4255 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (8 ani) F

1 Manea Daria Aqua Team 00:36:04 Timp 4196 Cod 9 Puncte
2 Bacalu Denisa Aqua Team 00:37:49 Timp 3433 Cod 7 Puncte
3 Mihai Denisa Aqua Sport Citius 00:37:87 Timp 3384 Cod 6 Puncte
4 Stefanescu Andreea Bucharest Sport Club 00:37:88 Timp 3418 Cod 5 Puncte
5 Zaharia Anna-Lisa Aqua Sport Citius 00:39:57 Timp 4128 Cod 4 Puncte
6 Lentu Maria Aqua Sport Citius 00:40:46 Timp 3382 Cod 3 Puncte
7 Serman Larisa Bucharest Sport Club 00:41:28 Timp 3345 Cod 2 Puncte
8 Mazilu Beatrice Aqua Sport Citius 00:42:30 Timp 3383 Cod 1 Puncte
9 Cazacu Maria Aqua Sport Citius 00:42:47 Timp 3379 Cod 0 Puncte
10 Craioveanu Rebeca Atack Team 00:43:31 Timp 4171 Cod 0 Puncte
11 Robu Anita Aqua Sport Citius 00:43:64 Timp 3387 Cod 0 Puncte
12 Neagu Ilinca Bucharest Sport Club 00:43:98 Timp 4380 Cod 0 Puncte
13 Dan Maria Aqua Team 00:44:52 Timp 4666 Cod 0 Puncte
14 Gagiu Elise Maria Swimming Team 00:44:89 Timp 4379 Cod 0 Puncte
15 Berteanu Bianca Maria Steaua CSA 00:45:64 Timp 3850 Cod 0 Puncte
16 Tudor Ana Maria Aqua Team 00:46:07 Timp 4197 Cod 0 Puncte
17 Constantin Amalia Swimming Team 00:46:65 Timp 3408 Cod 0 Puncte
18 Ionita Ioana Atack Team 00:47:42 Timp 3808 Cod 0 Puncte
19 Rapeanu Cristina Aqua Sport Citius 00:47:61 Timp 3386 Cod 0 Puncte
20 Cernea Maya Aqua Sport Citius 00:47:76 Timp 3380 Cod 0 Puncte
21 Fedorca Anastasia Ioana Steaua CSA 00:48:59 Timp 4658 Cod 0 Puncte
22 Stanescu Maria Renovatio S.C. 00:49:16 Timp 3397 Cod 0 Puncte
23 Dan Carmen Maria Bucharest Sport Club 00:49:54 Timp 3398 Cod 0 Puncte
24 Nasta Sara Aqua Sport Citius 00:50:56 Timp 4411 Cod 0 Puncte
25 Cristea Andreea Bucharest Sport Club 00:51:38 Timp 4363 Cod 0 Puncte
26 Roman Maria Lidia Dinamo Bucuresti 00:51:67 Timp 4646 Cod 0 Puncte
27 Borza Sofia Atack Team 00:52:76 Timp 3806 Cod 0 Puncte
28 Cabut Ecaterina Aqua Team 00:53:34 Timp 4194 Cod 0 Puncte
29 Zamfir Mihaela Aqua Sport Citius 00:53:50 Timp 4149 Cod 0 Puncte
30 Eliad Anya Aqua Sport Citius 00:54:10 Timp 4125 Cod 0 Puncte
31 Batel Aisha Aqua Team 00:55:31 Timp 4372 Cod 0 Puncte
32 Tutuianu Mina Colegiul "Emil Racovita" 00:58:17 Timp 4572 Cod 0 Puncte
33 Tutuianu Maria Bucharest Sport Club 00:59:02 Timp 4198 Cod 0 Puncte
34 Cimponeriu Cristina Aqua Sport Citius 00:59:25 Timp 3381 Cod 0 Puncte
35 Constantin Kyra Aqua Team 01:00:10 Timp 4374 Cod 0 Puncte
36 Durbac Ana Daniela Bucharest Sport Club 01:02:28 Timp 4566 Cod 0 Puncte
37 Bucur Bianca Steaua CSA 01:06:48 Timp 4627 Cod 0 Puncte
38 Parvu Andrada Maria C.S. Toma's Ploiesti 01:07:87 Timp 4635 Cod 0 Puncte
39 Bobocea Anais Aqua Team 01:09:84 Timp 4637 Cod 0 Puncte
40 Ciupitu Sofia Aqua Team 01:09:89 Timp 4638 Cod 0 Puncte
41 Begu Andreea Atack Team 01:14:81 Timp 4647 Cod 0 Puncte
42 Chivu Ianna Aqua Team 01:28:42 Timp 4373 Cod 0 Puncte
43 Miroiu Anais Steaua CSA 01:30:02 Timp 4428 Cod 0 Puncte
44 Popescu Ingrid Steaua CSA 99:99:99 Timp 4377 Cod 0 Puncte
45 Duta Andreea teodora Aquis Bucuresti 99:99:99 Timp 3791 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (9 ani) F

1 Sibiseanu Ana Maria Aqua Team 00:33:37 Timp 2770 Cod 9 Puncte
2 Diamandescu Eliza Renovatio S.C. 00:34:25 Timp 3268 Cod 7 Puncte
3 Stiger Diana Gabriela Steaua CSA 00:34:67 Timp 3357 Cod 6 Puncte
4 Freciu Ayanna Renovatio S.C. 00:35:81 Timp 3010 Cod 5 Puncte
5 Nicolae Lorena Nicoleta Aqua Team 00:35:86 Timp 3282 Cod 4 Puncte
6 Ambrozie Ilinca Bucharest Sport Club 00:36:35 Timp 2756 Cod 3 Puncte
7 Ban Alexia Maria Aqua Sport Citius 00:36:37 Timp 3388 Cod 2 Puncte
8 Mitrana Tania Andreea Dinamo Bucuresti 00:36:91 Timp 2741 Cod 1 Puncte
9 Lospa Tamara Aqua Sport Citius 00:37:00 Timp 3391 Cod 0 Puncte
10 Predescu Simona Maria Dinamo Bucuresti 00:37:03 Timp 4353 Cod 0 Puncte
11 Tutuianu Sara Aqua Team 00:37:32 Timp 3263 Cod 0 Puncte
12 Togoe Ioana Maria Dinamo Bucuresti 00:37:39 Timp 2764 Cod 0 Puncte
13 Malus Irina Aqua Sport Citius 00:37:46 Timp 2942 Cod 0 Puncte
14 Burlacu Amalia Valentina C.S. USV 00:37:60 Timp 3199 Cod 0 Puncte
15 Neamtu Ioana Bucharest Sport Club 00:38:10 Timp 3019 Cod 0 Puncte
16 Burlacu Alexia Stefania C.S. USV 00:38:20 Timp 3198 Cod 0 Puncte
17 Lupu Maria Aqua Team 00:38:25 Timp 3406 Cod 0 Puncte
18 Sofronie Natalia Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:38:45 Timp 3342 Cod 0 Puncte
19 Macoveiciuc Larisa Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:38:56 Timp 3341 Cod 0 Puncte
20 Scarlat Daria Aqua Sport Citius 00:38:99 Timp 3180 Cod 0 Puncte
21 Zamfir Crina Emilia Dinamo Bucuresti 00:39:47 Timp 3100 Cod 0 Puncte
22 Valcu Raluca Bucharest Sport Club 00:39:47 Timp 2740 Cod 0 Puncte
23 Ion Diana Aqua Sport Citius 00:40:06 Timp 2725 Cod 0 Puncte
24 Magureanu Jessica Aqua Team 00:40:09 Timp 3401 Cod 0 Puncte
25 Popa Maria Alessia Performer 00:40:29 Timp 4495 Cod 0 Puncte
26 Dinca Ana Maria Bucharest Sport Club 00:40:49 Timp 3257 Cod 0 Puncte
27 Rednic-Achim Daria Maria Aqua Team 00:40:56 Timp 4237 Cod 0 Puncte
28 Croitoru Maya Aqua Sport Citius 00:40:97 Timp 4413 Cod 0 Puncte
29 Calin Catalina Aqua Sport Citius 00:40:98 Timp 2946 Cod 0 Puncte
30 Lungu Bianca Alexandra Bucharest Sport Club 00:41:86 Timp 3255 Cod 0 Puncte
31 Iorga Maria Teodora Swimming Team 00:42:74 Timp 3950 Cod 0 Puncte
32 Piper Alesia Aqua Sport Citius 00:43:20 Timp 2721 Cod 0 Puncte
33 Anton Lara Aqua Sport Citius 00:43:24 Timp 3819 Cod 0 Puncte
34 Miclea Ana Maria Bucharest Sport Club 00:43:84 Timp 2739 Cod 0 Puncte
35 Rozorea Maria Carla Dinamo Bucuresti 00:43:98 Timp 4393 Cod 0 Puncte
36 Jipa Alexandra Atack Team 00:44:36 Timp 2758 Cod 0 Puncte
37 Chirnogeanu Adina Aqua Team 00:44:54 Timp 4368 Cod 0 Puncte
38 Daia Maria Bucharest Sport Club 00:45:03 Timp 2775 Cod 0 Puncte
39 Anton Patricia Colegiul "Emil Racovita" 00:45:19 Timp 4531 Cod 0 Puncte
40 Culea Adriana Aqua Team 00:45:27 Timp 4369 Cod 0 Puncte
41 Grigoriu Otilia Dinamo Bucuresti 00:46:13 Timp 2928 Cod 0 Puncte
42 Pan Ke Ilinca Maria Xing Colegiul "Emil Racovita" 00:47:39 Timp 3438 Cod 0 Puncte
43 Croitoru Sofia Colegiul "Emil Racovita" 00:48:06 Timp 4532 Cod 0 Puncte
44 Dumitrescu Patricia Maria Dinamo Bucuresti 00:48:11 Timp 4391 Cod 0 Puncte
45 Ghimpu Sara Steaua CSA 00:48:73 Timp 4552 Cod 0 Puncte
46 Udrescu Bianca Aqua Sport Citius 00:49:14 Timp 3178 Cod 0 Puncte
47 Covaci Amira Tenis Club 2000 00:49:55 Timp 4261 Cod 0 Puncte
48 Constantin Maria Bucharest Sport Club 00:50:55 Timp 4570 Cod 0 Puncte
49 Ostachi Alexia Delfinul Bucuresti 00:52:23 Timp 4655 Cod 0 Puncte
50 Oprea Alexia Colegiul "Emil Racovita" 00:52:24 Timp 4533 Cod 0 Puncte
51 Stanica Tania Renovatio S.C. 00:52:59 Timp 4040 Cod 0 Puncte
52 Constantinescu Anna Atack Team 00:53:02 Timp 1941 Cod 0 Puncte
53 Cretu Ioana Elisabeta Renovatio S.C. 00:53:54 Timp 3393 Cod 0 Puncte
54 Anghel Lavinia Colegiul "Emil Racovita" 00:53:89 Timp 4537 Cod 0 Puncte
55 Stoian Bianca Aqua Team 00:54:18 Timp 4371 Cod 0 Puncte
56 Bucur Delia Colegiul "Emil Racovita" 00:57:12 Timp 4538 Cod 0 Puncte
57 Popescu Andreea Aqua Life Swim 01:07:69 Timp 3392 Cod 0 Puncte
58 Panait Ana Delfinul Bucuresti 01:10:50 Timp 4657 Cod 0 Puncte
59 Coscovatu Daria Steaua CSA 01:17:98 Timp 4623 Cod 0 Puncte
60 Mihailov Denisa Delfinul Bucuresti 01:23:16 Timp 4656 Cod 0 Puncte
61 Tudorache Patricia Maria Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4660 Cod 0 Puncte
62 Paraschiv Maria Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2766 Cod 0 Puncte
63 Predoiu Iarina Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4280 Cod 0 Puncte
64 Bosca Maria Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4424 Cod 0 Puncte
65 Isac Rebeca Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 3818 Cod 0 Puncte

5. 50 metri bras (8 ani) B

1 Blejan Ianis Bucharest Sport Club 00:48:16 Timp 3421 Cod 9 Puncte
2 Mija Radu Aqua Team 00:49:55 Timp 4202 Cod 7 Puncte
3 Ciobanu Mihai Aqua Life Swim 00:50:89 Timp 4094 Cod 6 Puncte
4 Gurdis Andrei Atack Team 00:52:58 Timp 3349 Cod 5 Puncte
5 Ciobanu Gabriel Aqua Life Swim 00:52:83 Timp 4095 Cod 4 Puncte
6 Ion Flavius Bucharest Sport Club 00:53:23 Timp 3882 Cod 3 Puncte
7 Rosu Rares Aqua Life Swim 00:53:58 Timp 4090 Cod 2 Puncte
8 Tataru Stefan Aqua Team 00:54:25 Timp 3411 Cod 1 Puncte
9 Danu David Aqua Team 00:54:89 Timp 3350 Cod 0 Puncte
10 Scortea Pavel Aqua Team 00:54:99 Timp 3410 Cod 0 Puncte
11 Barbieru Erik Aqua Sport Citius 00:55:38 Timp 3364 Cod 0 Puncte
12 Scarlat Albert Florian Bucharest Sport Club 00:56:68 Timp 4182 Cod 0 Puncte
13 Stan Andrei Aqua Sport Citius 00:57:12 Timp 3822 Cod 0 Puncte
14 Giza Matei Steaua CSA 00:57:43 Timp 3360 Cod 0 Puncte
15 Georgescu Paun Gabriel Aqua Team 00:58:34 Timp 4200 Cod 0 Puncte
16 Popa Daniel Renovatio S.C. 00:58:45 Timp 4009 Cod 0 Puncte
17 Bildea Claudiu Aqua Sport Citius 00:59:02 Timp 4121 Cod 0 Puncte
18 Nae Gabriel Aqua Life Swim 00:59:11 Timp 3427 Cod 0 Puncte
19 Mitu Cristian Daniel Bucharest Sport Club 00:59:15 Timp 4183 Cod 0 Puncte
20 Balaci Bogdan Renovatio S.C. 00:59:49 Timp 4193 Cod 0 Puncte
21 Nae Teodor Patrick Swimming Team 00:59:72 Timp 4203 Cod 0 Puncte
22 Virsa David Aqua Team 00:59:87 Timp 4376 Cod 0 Puncte
23 Stan Stefan Aqua Life Swim 01:00:33 Timp 4091 Cod 0 Puncte
24 Dica Sebastian Steaua CSA 01:00:72 Timp 4554 Cod 0 Puncte
25 Bacalu Eduard Aqua Team 01:01:16 Timp 3434 Cod 0 Puncte
26 Mercan Andrei Stefan Aqua Sport Citius 01:01:27 Timp 3429 Cod 0 Puncte
27 Abboud Youssef Bucharest Sport Club 01:01:59 Timp 3422 Cod 0 Puncte
28 Tatulea Rares Aqua Sport Citius 01:02:55 Timp 4408 Cod 0 Puncte
29 Barbu Razvan Aqua Sport Citius 01:03:49 Timp 4120 Cod 0 Puncte
30 Gheorghita Andrei Virgil Atack Team 01:03:54 Timp 4565 Cod 0 Puncte
31 Samson Albert Aqua Team 01:03:90 Timp 4556 Cod 0 Puncte
32 Sarchisian Marco Aqua Life Swim 01:03:96 Timp 4400 Cod 0 Puncte
33 Romanescu Mihai Aqua Sport Citius 01:04:01 Timp 3369 Cod 0 Puncte
34 Ciomag Rares Bucharest Sport Club 01:04:31 Timp 4185 Cod 0 Puncte
35 Recacevschi Dragos Aqua Sport Citius 01:04:47 Timp 4123 Cod 0 Puncte
36 Sendroiu Toma Alexandru Performer 01:05:96 Timp 4493 Cod 0 Puncte
37 Gae Mihnea Dinamo Bucuresti 01:06:34 Timp 4526 Cod 0 Puncte
38 Draghici Eric Ionut Bucharest Sport Club 01:06:58 Timp 4365 Cod 0 Puncte
39 Stan David Alexandru Tenis Club 2000 01:07:53 Timp 4258 Cod 0 Puncte
40 Stelea Patrick Andrei Bucharest Sport Club 01:07:72 Timp 4186 Cod 0 Puncte
41 Rotaru Andrei Renovatio S.C. 01:08:17 Timp 4421 Cod 0 Puncte
42 Oprea Tudor Andrei Aqua Sport Citius 01:08:74 Timp 4571 Cod 0 Puncte
43 Miu Bogdan Dinamo Bucuresti 01:08:93 Timp 4645 Cod 0 Puncte
44 Gavrila Petru CSS 2 Bucuresti 01:09:93 Timp 4634 Cod 0 Puncte
45 Nebunoiu Radu Aqua Team 01:10:95 Timp 4375 Cod 0 Puncte
46 Stirbu Luca Atack Team 01:11:05 Timp 4367 Cod 0 Puncte
47 Melnic Rares Aqua Team 01:11:83 Timp 4201 Cod 0 Puncte
48 Teja Marian Andrei CSS 2 Bucuresti 01:12:50 Timp 4633 Cod 0 Puncte
49 Baranga Stefan CSS Dinamo 01:13:93 Timp 4665 Cod 0 Puncte
50 Cata Florin Alexandru Dinamo Bucuresti 01:15:88 Timp 4641 Cod 0 Puncte
51 Bazgan Matei Andrei Bucharest Sport Club 01:16:85 Timp 4187 Cod 0 Puncte
52 Vasilescu Bogdan Aqua Sport Citius 01:19:04 Timp 4661 Cod 0 Puncte
53 Uceanu Daniel Steaua CSA 01:19:69 Timp 4555 Cod 0 Puncte
54 Paduraru Luca Steaua CSA 01:22:63 Timp 4626 Cod 0 Puncte
55 Naboleanu Alexandru Ionut Aquis Bucuresti 01:22:86 Timp 4359 Cod 0 Puncte
56 Dragos Daniel Andrei Tenis Club 2000 01:26:10 Timp 4664 Cod 0 Puncte
57 Grajdan Nicolas Aqua Team 01:31:24 Timp 4639 Cod 0 Puncte
58 Misca Mihnea Aqua Team 01:35:18 Timp 4640 Cod 0 Puncte
59 Orezeanu Luca Bucharest Sport Club 01:37:21 Timp 4569 Cod 0 Puncte
60 Manita Eduard Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4568 Cod 0 Puncte
61 Zaharia Timon Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 3370 Cod 0 Puncte
62 Parvu Iustin Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 3823 Cod 0 Puncte
63 Ghenu Andrei Aqua Life Swim 99:99:99 Timp 4398 Cod 0 Puncte
64 Facci David Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3267 Cod 0 Puncte

6. 50 metri bras (9 ani) B

1 Urzica Andrei Aqua Team 00:42:29 Timp 3405 Cod 9 Puncte
2 Avakian Karen Aqua Sport Citius 00:44:38 Timp 2726 Cod 7 Puncte
3 Gaman Alexandru Ioan Dinamo Bucuresti 00:44:61 Timp 2713 Cod 6 Puncte
4 Ivanof Alexandru Aqua Sport Citius 00:44:72 Timp 3171 Cod 5 Puncte
5 Chirita Petru Atack Team 00:45:23 Timp 2987 Cod 4 Puncte
6 Oancea Cristian CSS 1 Bucuresti 00:46:33 Timp 2704 Cod 3 Puncte
7 Radu Andrei Aqua Sport Citius 00:46:92 Timp 3827 Cod 2 Puncte
8 Giuroiu Daniel Teodor Dinamo Bucuresti 00:47:06 Timp 2710 Cod 1 Puncte
9 Danu Alexandru Aqua Team 00:47:71 Timp 2754 Cod 0 Puncte
10 Sediq Mateen Aqua Team 00:47:83 Timp 3051 Cod 0 Puncte
11 Tanase Catalin Andrei Bucharest Sport Club 00:47:88 Timp 2750 Cod 0 Puncte
12 Budes Damian Andrei Dinamo Bucuresti 00:48:25 Timp 3099 Cod 0 Puncte
13 Rotaru Petru Aqua Life Swim 00:48:31 Timp 4395 Cod 0 Puncte
14 Dragota Adrian Cristian Bucharest Sport Club 00:48:57 Timp 2747 Cod 0 Puncte
15 Duica Tudor Dinamo Bucuresti 00:49:04 Timp 3346 Cod 0 Puncte
16 Apostol Petru Aqua Sport Citius 00:49:34 Timp 3170 Cod 0 Puncte
17 Andrian Andrei Cozmin C.S. USV 00:49:85 Timp 3200 Cod 0 Puncte
18 Alexandrescu Radu Cristian Bucharest Sport Club 00:50:04 Timp 3142 Cod 0 Puncte
19 Campeanu Bogdan Aqua Sport Citius 00:50:70 Timp 2960 Cod 0 Puncte
20 Oancea David Stefan Aquis Bucuresti 00:51:33 Timp 3212 Cod 0 Puncte
21 Ion Vlad Cosmin Swimming Team 00:51:43 Timp 4000 Cod 0 Puncte
22 Ghic Tudor Bucharest Sport Club 00:51:46 Timp 4575 Cod 0 Puncte
23 Misirgic Andrei Atack Team 00:51:99 Timp 2755 Cod 0 Puncte
24 Iaschiu Stefan Aqua Team 00:52:21 Timp 2697 Cod 0 Puncte
25 Radu David Stefan Bucharest Sport Club 00:52:69 Timp 3259 Cod 0 Puncte
26 Stoica David Aqua Sport Citius 00:52:98 Timp 3169 Cod 0 Puncte
27 Petrisor Alexandru Dinamo Bucuresti 00:53:22 Timp 2716 Cod 0 Puncte
28 Vasile David Aqua Life Swim 00:53:24 Timp 2711 Cod 0 Puncte
29 Micu Tudor Aqua Sport Citius 00:53:56 Timp 4403 Cod 0 Puncte
30 Aldea Gabriel Aqua Team 00:53:79 Timp 3049 Cod 0 Puncte
31 Lupusoru Vlad Aqua Team 00:53:81 Timp 3946 Cod 0 Puncte
32 Badescu Stefan Aqua Sport Citius 00:53:88 Timp 2968 Cod 0 Puncte
33 Iordache Tudor Aqua Sport Citius 00:53:93 Timp 4401 Cod 0 Puncte
34 Badita Radu Nicolae Dinamo Bucuresti 00:53:97 Timp 4523 Cod 0 Puncte
35 Moise Matei Renovatio S.C. 00:54:17 Timp 4422 Cod 0 Puncte
36 Slave Robert Aqua Sport Citius 00:54:31 Timp 3993 Cod 0 Puncte
37 Musat Darius Aqua Sport Citius 00:54:57 Timp 3172 Cod 0 Puncte
38 Tanase Rares Aqua Sport Citius 00:55:41 Timp 3830 Cod 0 Puncte
39 Onea David Colegiul "Emil Racovita" 00:55:72 Timp 4544 Cod 0 Puncte
40 Laiu Rares Andrei Tenis Club 2000 00:55:73 Timp 3223 Cod 0 Puncte
41 Boboc David Aqua Life Swim 00:55:82 Timp 4005 Cod 0 Puncte
42 Vlaicu Andrei Dragos Steaua CSA 00:55:93 Timp 4427 Cod 0 Puncte
43 Neacsu Matei Cristian Steaua CSA 00:56:46 Timp 3358 Cod 0 Puncte
44 Lazin Carol CSS 1 Bucuresti 00:56:55 Timp 2923 Cod 0 Puncte
45 Panait Radu Steaua CSA 00:57:51 Timp 4263 Cod 0 Puncte
46 Istrate Erik Aqua Sport Citius 00:57:81 Timp 2962 Cod 0 Puncte
47 Judet Toni Andrei Dinamo Bucuresti 00:58:09 Timp 3344 Cod 0 Puncte
48 Draghia Albert Colegiul "Emil Racovita" 00:58:20 Timp 3014 Cod 0 Puncte
49 Iordache Vlad Aqua Team 00:58:27 Timp 3050 Cod 0 Puncte
50 Nae Bogdan Petrolul Ploiesti 00:58:56 Timp 4629 Cod 0 Puncte
51 Stefan Mihai Catalin Steaua CSA 00:58:72 Timp 4426 Cod 0 Puncte
52 Robu Mihai Aqua Sport Citius 00:58:73 Timp 3239 Cod 0 Puncte
53 Blejan Mihnea Tudor Bucharest Sport Club 00:59:01 Timp 3431 Cod 0 Puncte
54 Duta Nicolas Eduard Aqua Sport Citius 00:59:84 Timp 3235 Cod 0 Puncte
55 Brad Patrick Luca Cristian CSS Dinamo 00:59:85 Timp 2705 Cod 0 Puncte
56 Dobrescu Bogdan Steaua CSA 01:00:26 Timp 4301 Cod 0 Puncte
57 Marasescu Denis Gabriel CSS 1 Bucuresti 01:00:32 Timp 3976 Cod 0 Puncte
58 Potarca Bogdan Florin Tenis Club 2000 01:00:65 Timp 4257 Cod 0 Puncte
59 Sava Alexandru Aqua Team 01:00:91 Timp 4003 Cod 0 Puncte
60 Stefan Andreas Christian Dinamo Bucuresti 01:02:26 Timp 4524 Cod 0 Puncte
61 Ramba Robert Dinamo Bucuresti 01:02:56 Timp 4389 Cod 0 Puncte
62 Tava Razvan Doru Bucharest Sport Club 01:02:93 Timp 3021 Cod 0 Puncte
63 Biclineru Bogdan Aqua Sport Citius 01:03:06 Timp 3167 Cod 0 Puncte
64 Mitu Alexandru Aqua Sport Citius 01:03:24 Timp 4404 Cod 0 Puncte
65 Enache Andrei Steaua CSA 01:03:73 Timp 3402 Cod 0 Puncte
66 Dinu Eric Aqua Sport Citius 01:03:96 Timp 3829 Cod 0 Puncte
67 Tudor Mihnea Aqua Sport Citius 01:04:28 Timp 4667 Cod 0 Puncte
68 Dorcea Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:04:50 Timp 4541 Cod 0 Puncte
69 Constantin David Aqua Sport Citius 01:04:90 Timp 3992 Cod 0 Puncte
70 Chibac David Aqua Team 01:05:26 Timp 4004 Cod 0 Puncte
71 Marinescu Matei Bucharest Sport Club 01:05:61 Timp 2719 Cod 0 Puncte
72 Panait Alexandru Aqua Team 01:05:72 Timp 3236 Cod 0 Puncte
73 Duta David Colegiul "Emil Racovita" 01:05:81 Timp 4650 Cod 0 Puncte
74 Mandragiu David CSS 2 Bucuresti 01:05:90 Timp 4632 Cod 0 Puncte
75 Percea Tudor Steaua CSA 01:06:72 Timp 3964 Cod 0 Puncte
76 Tanasie David Aqua Sport Citius 01:08:18 Timp 4274 Cod 0 Puncte
77 Fluierici Mihnea Aqua Sport Citius 01:08:87 Timp 3371 Cod 0 Puncte
78 Ilinca Ioan Daniel Dinamo Bucuresti 01:09:49 Timp 4387 Cod 0 Puncte
79 Pascu Luca Colegiul "Emil Racovita" 01:10:41 Timp 4545 Cod 0 Puncte
80 Isac Luca Tenis Club 2000 01:12:00 Timp 4255 Cod 0 Puncte
81 Tutulan Radu Aqua Sport Citius 01:13:00 Timp 4405 Cod 0 Puncte
82 Manea Denis Nicholas Bucharest Sport Club 01:13:56 Timp 3430 Cod 0 Puncte
83 Ene Alexandru Tenis Club 2000 01:14:15 Timp 4662 Cod 0 Puncte
84 Unchiasu Victor Alexandru Dinamo Bucuresti 01:14:42 Timp 4388 Cod 0 Puncte
85 Ursascu David Andrei CSS 2 Bucuresti 01:14:44 Timp 4630 Cod 0 Puncte
86 Ciurea Nicolae Tenis Club 2000 01:20:69 Timp 4663 Cod 0 Puncte
87 Ionescu Andrei CSS 2 Bucuresti 01:23:02 Timp 4631 Cod 0 Puncte
88 Pasculea Alexandru Steaua CSA 01:23:35 Timp 4624 Cod 0 Puncte
89 Olaru Theodor Alexandru Dinamo Bucuresti 01:25:88 Timp 4643 Cod 0 Puncte
90 Constantinescu Tudor Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 4018 Cod 0 Puncte
91 Baricz Stefan Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4648 Cod 0 Puncte
92 Stefanescu Daniel Octavian Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 3224 Cod 0 Puncte
93 Matache Horia Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2629 Cod 0 Puncte
94 Lixandru David Aqua Life Swim 99:99:99 Timp 4521 Cod 0 Puncte
95 Matache Vlad Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2630 Cod 0 Puncte
96 Sararu Vlad Atack Team 99:99:99 Timp 3347 Cod 0 Puncte
97 Costin Gabriel Eduard Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2732 Cod 0 Puncte
98 Moraru Alexandru Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4649 Cod 0 Puncte
99 Balasa Eduard Andrei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2708 Cod 0 Puncte
100 Sava Alexandru Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4659 Cod 0 Puncte
101 Stanciu Sabin Petrolul Ploiesti 99:99:99 Timp 4628 Cod 0 Puncte
102 Popescu Darius George Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2707 Cod 0 Puncte
103 Ciobanu Vlad Steaua CSA 99:99:99 Timp 4012 Cod 0 Puncte
104 Gabor Mihnea Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4304 Cod 0 Puncte

7. 50 metri bras (8 ani) F

1 Sepi Maia Ilinca Atack Team 00:44:99 Timp 3348 Cod 9 Puncte
2 Manea Daria Aqua Team 00:50:23 Timp 4196 Cod 7 Puncte
3 Stefanescu Andreea Bucharest Sport Club 00:51:58 Timp 3418 Cod 6 Puncte
4 Cazacu Maria Aqua Sport Citius 00:53:93 Timp 3379 Cod 5 Puncte
5 Bacalu Denisa Aqua Team 00:54:22 Timp 3433 Cod 4 Puncte
6 Zaharia Anna-Lisa Aqua Sport Citius 00:54:52 Timp 4128 Cod 3 Puncte
7 Lentu Maria Aqua Sport Citius 00:54:61 Timp 3382 Cod 2 Puncte
8 Constantin Amalia Swimming Team 00:57:63 Timp 3408 Cod 1 Puncte
9 Danu Maia Atack Team 00:59:21 Timp 3807 Cod 0 Puncte
10 Mazilu Beatrice Aqua Sport Citius 00:59:40 Timp 3383 Cod 0 Puncte
11 Berteanu Bianca Maria Steaua CSA 00:59:77 Timp 3850 Cod 0 Puncte
12 Robu Anita Aqua Sport Citius 00:59:87 Timp 3387 Cod 0 Puncte
13 Mihai Denisa Aqua Sport Citius 01:00:24 Timp 3384 Cod 0 Puncte
14 Ionita Ioana Atack Team 01:00:42 Timp 3808 Cod 0 Puncte
15 Rapeanu Cristina Aqua Sport Citius 01:01:23 Timp 3386 Cod 0 Puncte
16 Cabut Ecaterina Aqua Team 01:01:43 Timp 4194 Cod 0 Puncte
17 Nasta Sara Aqua Sport Citius 01:03:45 Timp 4411 Cod 0 Puncte
18 Stanescu Maria Renovatio S.C. 01:03:74 Timp 3397 Cod 0 Puncte
19 Tudor Ana Maria Aqua Team 01:03:99 Timp 4197 Cod 0 Puncte
20 Cristea Andreea Bucharest Sport Club 01:04:74 Timp 4363 Cod 0 Puncte
21 Craioveanu Rebeca Atack Team 01:05:39 Timp 4171 Cod 0 Puncte
22 Dan Maria Aqua Team 01:05:55 Timp 4666 Cod 0 Puncte
23 Neagu Ilinca Bucharest Sport Club 01:06:36 Timp 4380 Cod 0 Puncte
24 Dan Carmen Maria Bucharest Sport Club 01:06:51 Timp 3398 Cod 0 Puncte
25 Zamfir Mihaela Aqua Sport Citius 01:06:77 Timp 4149 Cod 0 Puncte
26 Borza Sofia Atack Team 01:07:78 Timp 3806 Cod 0 Puncte
27 Gagiu Elise Maria Swimming Team 01:08:12 Timp 4379 Cod 0 Puncte
28 Miroiu Anais Steaua CSA 01:08:17 Timp 4428 Cod 0 Puncte
29 Tutuianu Maria Bucharest Sport Club 01:08:56 Timp 4198 Cod 0 Puncte
30 Tutuianu Mina Colegiul "Emil Racovita" 01:08:81 Timp 4572 Cod 0 Puncte
31 Serman Larisa Bucharest Sport Club 01:10:14 Timp 3345 Cod 0 Puncte
32 Constantin Kyra Aqua Team 01:11:32 Timp 4374 Cod 0 Puncte
33 Roman Maria Lidia Dinamo Bucuresti 01:11:35 Timp 4646 Cod 0 Puncte
34 Cimponeriu Cristina Aqua Sport Citius 01:13:23 Timp 3381 Cod 0 Puncte
35 Durbac Ana Daniela Bucharest Sport Club 01:15:47 Timp 4566 Cod 0 Puncte
36 Cernea Maya Aqua Sport Citius 01:18:49 Timp 3380 Cod 0 Puncte
37 Ciupitu Sofia Aqua Team 01:18:64 Timp 4638 Cod 0 Puncte
38 Eliad Anya Aqua Sport Citius 01:22:00 Timp 4125 Cod 0 Puncte
39 Batel Aisha Aqua Team 01:23:40 Timp 4372 Cod 0 Puncte
40 Chivu Ianna Aqua Team 01:32:76 Timp 4373 Cod 0 Puncte
41 Bucur Bianca Steaua CSA 01:33:05 Timp 4627 Cod 0 Puncte
42 Popescu Ingrid Steaua CSA 99:99:99 Timp 4377 Cod 0 Puncte
43 Fedorca Anastasia Ioana Steaua CSA 99:99:99 Timp 4658 Cod 0 Puncte
44 Duta Andreea teodora Aquis Bucuresti 99:99:99 Timp 3791 Cod 0 Puncte

8. 50 metri bras (9 ani) F

1 Diamandescu Eliza Renovatio S.C. 00:44:10 Timp 3268 Cod 9 Puncte
2 Burlacu Amalia Valentina C.S. USV 00:45:47 Timp 3199 Cod 7 Puncte
3 Sibiseanu Ana Maria Aqua Team 00:45:62 Timp 2770 Cod 6 Puncte
4 Ambrozie Ilinca Bucharest Sport Club 00:46:52 Timp 2756 Cod 5 Puncte
5 Mitrana Tania Andreea Dinamo Bucuresti 00:47:21 Timp 2741 Cod 4 Puncte
6 Nicolae Lorena Nicoleta Aqua Team 00:47:33 Timp 3282 Cod 3 Puncte
7 Freciu Ayanna Renovatio S.C. 00:48:07 Timp 3010 Cod 2 Puncte
8 Togoe Ioana Maria Dinamo Bucuresti 00:48:65 Timp 2764 Cod 1 Puncte
9 Stiger Diana Gabriela Steaua CSA 00:48:76 Timp 3357 Cod 0 Puncte
10 Lospa Tamara Aqua Sport Citius 00:48:87 Timp 3391 Cod 0 Puncte
11 Macoveiciuc Larisa Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:49:94 Timp 3341 Cod 0 Puncte
12 Predescu Simona Maria Dinamo Bucuresti 00:50:36 Timp 4353 Cod 0 Puncte
13 Lungu Bianca Alexandra Bucharest Sport Club 00:51:56 Timp 3255 Cod 0 Puncte
14 Zamfir Crina Emilia Dinamo Bucuresti 00:51:58 Timp 3100 Cod 0 Puncte
15 Neamtu Ioana Bucharest Sport Club 00:51:61 Timp 3019 Cod 0 Puncte
16 Burlacu Alexia Stefania C.S. USV 00:51:74 Timp 3198 Cod 0 Puncte
17 Malus Irina Aqua Sport Citius 00:51:94 Timp 2942 Cod 0 Puncte
18 Lupu Maria Aqua Team 00:52:34 Timp 3406 Cod 0 Puncte
19 Iorga Maria Teodora Swimming Team 00:53:00 Timp 3950 Cod 0 Puncte
20 Tutuianu Sara Aqua Team 00:53:27 Timp 3263 Cod 0 Puncte
21 Popa Maria Alessia Performer 00:53:91 Timp 4495 Cod 0 Puncte
22 Miclea Ana Maria Bucharest Sport Club 00:54:40 Timp 2739 Cod 0 Puncte
23 Valcu Raluca Bucharest Sport Club 00:55:07 Timp 2740 Cod 0 Puncte
24 Ban Alexia Maria Aqua Sport Citius 00:55:15 Timp 3388 Cod 0 Puncte
25 Grigoriu Otilia Dinamo Bucuresti 00:55:16 Timp 2928 Cod 0 Puncte
26 Calin Catalina Aqua Sport Citius 00:55:51 Timp 2946 Cod 0 Puncte
27 Ion Diana Aqua Sport Citius 00:55:69 Timp 2725 Cod 0 Puncte
28 Rednic-Achim Daria Maria Aqua Team 00:55:82 Timp 4237 Cod 0 Puncte
29 Dinca Ana Maria Bucharest Sport Club 00:55:94 Timp 3257 Cod 0 Puncte
30 Jipa Alexandra Atack Team 00:57:32 Timp 2758 Cod 0 Puncte
31 Scarlat Daria Aqua Sport Citius 00:57:44 Timp 3180 Cod 0 Puncte
32 Magureanu Jessica Aqua Team 00:58:22 Timp 3401 Cod 0 Puncte
33 Sofronie Natalia Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:58:72 Timp 3342 Cod 0 Puncte
34 Pan Ke Ilinca Maria Xing Colegiul "Emil Racovita" 00:58:81 Timp 3438 Cod 0 Puncte
35 Udrescu Bianca Aqua Sport Citius 00:59:35 Timp 3178 Cod 0 Puncte
36 Piper Alesia Aqua Sport Citius 01:00:03 Timp 2721 Cod 0 Puncte
37 Culea Adriana Aqua Team 01:01:23 Timp 4369 Cod 0 Puncte
38 Chirnogeanu Adina Aqua Team 01:01:81 Timp 4368 Cod 0 Puncte
39 Constantin Maria Bucharest Sport Club 01:02:27 Timp 4570 Cod 0 Puncte
40 Rozorea Maria Carla Dinamo Bucuresti 01:02:78 Timp 4393 Cod 0 Puncte
41 Daia Maria Bucharest Sport Club 01:02:99 Timp 2775 Cod 0 Puncte
42 Dumitrescu Patricia Maria Dinamo Bucuresti 01:03:02 Timp 4391 Cod 0 Puncte
43 Ghimpu Sara Steaua CSA 01:03:70 Timp 4552 Cod 0 Puncte
44 Croitoru Maya Aqua Sport Citius 01:04:29 Timp 4413 Cod 0 Puncte
45 Croitoru Sofia Colegiul "Emil Racovita" 01:05:40 Timp 4532 Cod 0 Puncte
46 Anton Patricia Colegiul "Emil Racovita" 01:05:93 Timp 4531 Cod 0 Puncte
47 Oprea Alexia Colegiul "Emil Racovita" 01:06:66 Timp 4533 Cod 0 Puncte
48 Anton Lara Aqua Sport Citius 01:07:44 Timp 3819 Cod 0 Puncte
49 Anghel Lavinia Colegiul "Emil Racovita" 01:08:06 Timp 4537 Cod 0 Puncte
50 Covaci Amira Tenis Club 2000 01:13:50 Timp 4261 Cod 0 Puncte
51 Constantinescu Anna Atack Team 01:13:78 Timp 1941 Cod 0 Puncte
52 Predoiu Iarina Renovatio S.C. 01:16:32 Timp 4280 Cod 0 Puncte
53 Stoian Bianca Aqua Team 01:17:99 Timp 4371 Cod 0 Puncte
54 Paraschiv Maria Renovatio S.C. 01:20:66 Timp 2766 Cod 0 Puncte
55 Tudorache Patricia Maria Aqua Sport Citius 01:35:73 Timp 4660 Cod 0 Puncte
56 Bosca Maria Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4424 Cod 0 Puncte
57 Isac Rebeca Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 3818 Cod 0 Puncte
58 Popescu Andreea Aqua Life Swim 99:99:99 Timp 3392 Cod 0 Puncte
59 Bucur Delia Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 4538 Cod 0 Puncte
60 Cretu Ioana Elisabeta Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3393 Cod 0 Puncte

9. Stafeta 4x50 metri liber (8 ani) B

1 Rosu Rares | Ciobanu Mihai | Nae Gabriel | Ciobanu Gabriel Aqua Life Swim 02:36:34 Timp 18 Puncte
2 Barbu Razvan | Tatulea Rares | Barbieru Erik | Stan Andrei Aqua Sport Citius 02:43:94 Timp 14 Puncte
3 Ion Flavius | Scarlat Albert Florian | Draghici Eric Ionut | Blejan Ianis Bucharest Sport Club 02:45:40 Timp 12 Puncte
4 Mija Radu | Danu David | Georgescu Paun Gabriel | Scortea Pavel Aqua Team 02:47:03 Timp 10 Puncte
5 Parvu Iustin | Mercan Andrei Stefan | Bildea Claudiu | Recacevschi Dragos Aqua Sport Citius 03:02:05 Timp 8 Puncte
6 Mitu Cristian Daniel | Ciomag Rares | Abboud Youssef | Orezeanu Luca Bucharest Sport Club 03:25:91 Timp 6 Puncte
7 Virsa David | Melnic Rares | Bacalu Eduard | Tataru Stefan Aqua Team 99:99:99 Timp 0 Puncte

10. Stafeta 4x50 metri liber (9 ani) B

1 Avakian Karen | Stoica David | Iordache Tudor | Apostol Petru Aqua Sport Citius 02:17:88 Timp 18 Puncte
2 Duica Tudor | Budes Damian Andrei | Giuroiu Daniel Teodor | Gaman Alexandru Ioan Dinamo Bucuresti 02:21:64 Timp 14 Puncte
3 Iaschiu Stefan | Sediq Mateen | Aldea Gabriel | Urzica Andrei Aqua Team 02:26:94 Timp 12 Puncte
4 Tanase Catalin Andrei | Dragota Adrian Cristian | Alexandrescu Radu Cristian | Radu David Stefan Bucharest Sport Club 02:27:29 Timp 10 Puncte
5 Ivanof Alexandru | Radu Andrei | Campeanu Bogdan | Musat Darius Aqua Sport Citius 02:27:69 Timp 8 Puncte
6 Moise Matei | Matache Horia | Matache Vlad | Baricz Stefan Renovatio S.C. 02:53:37 Timp 6 Puncte
7 Marinescu Matei | Ghic Tudor | Blejan Mihnea Tudor | Tava Razvan Doru Bucharest Sport Club 03:03:66 Timp 4 Puncte
8 Pascu Luca | Onea David | Draghia Albert | Balasa Eduard Andrei Colegiul "Emil Racovita" 03:10:58 Timp 2 Puncte

11. Stafeta 4x50 metri liber (8 ani) F

1 Mihai Denisa | Zaharia Anna-Lisa | Lentu Maria | Mazilu Beatrice Aqua Sport Citius 02:43:93 Timp 18 Puncte
2 Bacalu Denisa | Dan Maria | Tudor Ana Maria | Manea Daria Aqua Team 02:46:28 Timp 14 Puncte
3 Dan Carmen Maria | Serman Larisa | Neagu Ilinca | Stefanescu Andreea Bucharest Sport Club 02:56:19 Timp 12 Puncte
4 Cazacu Maria | Robu Anita | Rapeanu Cristina | Cernea Maya Aqua Sport Citius 03:07:27 Timp 10 Puncte
5 Craioveanu Rebeca | Ionita Ioana | Borza Sofia | Sepi Maia Ilinca Atack Team 03:11:64 Timp 8 Puncte

12. Stafeta 4x50 metri liber (9 ani) F

1 Nicolae Lorena Nicoleta | Lupu Maria | Tutuianu Sara | Sibiseanu Ana Maria Aqua Team 02:25:72 Timp 18 Puncte
2 Neamtu Ioana | Valcu Raluca | Dinca Ana Maria | Ambrozie Ilinca Bucharest Sport Club 02:32:51 Timp 14 Puncte
3 Predescu Simona Maria | Togoe Ioana Maria | Zamfir Crina Emilia | Mitrana Tania Andreea Dinamo Bucuresti 02:33:67 Timp 12 Puncte
4 Ban Alexia Maria | Lospa Tamara | Malus Irina | Scarlat Daria Aqua Sport Citius 02:35:83 Timp 10 Puncte
5 Ion Diana | Croitoru Maya | Calin Catalina | Piper Alesia Aqua Sport Citius 02:50:63 Timp 8 Puncte
6 Anton Patricia | Pan Ke Ilinca Maria Xing | Sofronie Natalia Ioana | Macoveiciuc Larisa Ioana Colegiul "Emil Racovita" 02:52:23 Timp 6 Puncte
7 Culea Adriana | Chirnogeanu Adina | Rednic-Achim Daria Maria | Magureanu Jessica Aqua Team 03:02:73 Timp 4 Puncte
8 Lungu Bianca Alexandra | Constantin Maria | Daia Maria | Miclea Ana Maria Bucharest Sport Club 03:04:15 Timp 2 Puncte
9 Bucur Delia | Anghel Lavinia | Oprea Alexia | Croitoru Sofia Colegiul "Emil Racovita" 03:58:57 Timp 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

13. 50 metri spate (8 ani) F

1 Bacalu Denisa Aqua Team 00:42:06 Timp 3433 Cod 9 Puncte
2 Manea Daria Aqua Team 00:42:08 Timp 4196 Cod 7 Puncte
3 Stefanescu Andreea Bucharest Sport Club 00:44:83 Timp 3418 Cod 6 Puncte
4 Lentu Maria Aqua Sport Citius 00:45:49 Timp 3382 Cod 5 Puncte
5 Mihai Denisa Aqua Sport Citius 00:45:55 Timp 3384 Cod 4 Puncte
6 Sepi Maia Ilinca Atack Team 00:45:78 Timp 3348 Cod 3 Puncte
7 Ionita Ioana Atack Team 00:46:76 Timp 3808 Cod 2 Puncte
8 Zaharia Anna-Lisa Aqua Sport Citius 00:48:29 Timp 4128 Cod 1 Puncte
9 Robu Anita Aqua Sport Citius 00:49:73 Timp 3387 Cod 0 Puncte
10 Cazacu Maria Aqua Sport Citius 00:51:06 Timp 3379 Cod 0 Puncte
11 Craioveanu Rebeca Atack Team 00:51:12 Timp 4171 Cod 0 Puncte
12 Serman Larisa Bucharest Sport Club 00:51:58 Timp 3345 Cod 0 Puncte
13 Tudor Ana Maria Aqua Team 00:51:70 Timp 4197 Cod 0 Puncte
14 Neagu Ilinca Bucharest Sport Club 00:51:73 Timp 4380 Cod 0 Puncte
15 Borza Sofia Atack Team 00:51:93 Timp 3806 Cod 0 Puncte
16 Mazilu Beatrice Aqua Sport Citius 00:52:53 Timp 3383 Cod 0 Puncte
17 Constantin Amalia Swimming Team 00:53:84 Timp 3408 Cod 0 Puncte
18 Berteanu Bianca Maria Steaua CSA 00:54:03 Timp 3850 Cod 0 Puncte
19 Cabut Ecaterina Aqua Team 00:54:63 Timp 4194 Cod 0 Puncte
20 Cristea Andreea Bucharest Sport Club 00:54:66 Timp 4363 Cod 0 Puncte
21 Dan Carmen Maria Bucharest Sport Club 00:55:03 Timp 3398 Cod 0 Puncte
22 Gagiu Elise Maria Swimming Team 00:55:59 Timp 4379 Cod 0 Puncte
23 Zamfir Mihaela Aqua Sport Citius 00:55:87 Timp 4149 Cod 0 Puncte
24 Nasta Sara Aqua Sport Citius 00:56:00 Timp 4411 Cod 0 Puncte
25 Cernea Maya Aqua Sport Citius 00:56:29 Timp 3380 Cod 0 Puncte
26 Dan Maria Aqua Team 00:56:51 Timp 4666 Cod 0 Puncte
27 Danu Maia Atack Team 00:56:53 Timp 3807 Cod 0 Puncte
28 Begu Andreea Atack Team 00:56:92 Timp 4647 Cod 0 Puncte
29 Rapeanu Cristina Aqua Sport Citius 00:56:97 Timp 3386 Cod 0 Puncte
30 Durbac Ana Daniela Bucharest Sport Club 00:59:02 Timp 4566 Cod 0 Puncte
31 Tutuianu Maria Bucharest Sport Club 00:59:04 Timp 4198 Cod 0 Puncte
32 Parvu Andrada Maria C.S. Toma's Ploiesti 00:59:27 Timp 4635 Cod 0 Puncte