Rezultatele finale pentru Cupa de Iarna copii 7-8-9 ani - Editia 2016

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (7 ani) M

1 Blejan Ianis Bucharest Sport Club 00:36:16 Timp 3421 Cod 9 Puncte
2 Ciobanu Mihai Aqua Life 00:38:15 Timp 4094 Cod 7 Puncte
3 Nae Gabriel Aqua Life 00:38:44 Timp 3427 Cod 6 Puncte
4 Georgi Dimitrov Swimming Club Dobrudzha 00:38:83 Timp 4514 Cod 5 Puncte
5 Borcea Robert Nautica Bacau 00:39:53 Timp 4505 Cod 4 Puncte
6 Rosu Rares Aqua Life 00:39:93 Timp 4090 Cod 3 Puncte
7 Banu Robert Nautica Bacau 00:40:54 Timp 4506 Cod 2 Puncte
8 Ciobanu Gabriel Aqua Life 00:41:02 Timp 4095 Cod 1 Puncte
9 Scarlat Albert Florian Bucharest Sport Club 00:41:30 Timp 4182 Cod 0 Puncte
10 Gurdis Luca Andrei Atack Team 00:42:19 Timp 3349 Cod 0 Puncte
11 Ion Flavius Bucharest Sport Club 00:42:40 Timp 3882 Cod 0 Puncte
12 Trandafir Alexandru Bucharest Sport Club 00:42:69 Timp 3884 Cod 0 Puncte
13 Tatulea Rares Aqua Sport Citius 00:42:70 Timp 4408 Cod 0 Puncte
14 Popa Daniel Renovatio S.C. 00:42:92 Timp 4009 Cod 0 Puncte
15 Barbieru Erik Nicolas Ionut Aqua Sport Citius 00:42:99 Timp 3364 Cod 0 Puncte
16 Barbu Razvan Stefan Aqua Sport Citius 00:43:21 Timp 4120 Cod 0 Puncte
17 Parvu Iustin Cristian Aqua Sport Citius 00:43:53 Timp 3823 Cod 0 Puncte
18 Stan Andrei Aqua Sport Citius 00:44:07 Timp 3822 Cod 0 Puncte
19 Constantin Cristian Aqua Life 00:44:47 Timp 3368 Cod 0 Puncte
20 Mija Radu Aqua Team 00:45:10 Timp 4202 Cod 0 Puncte
21 Ghenu Andrei Aqua Life 00:45:24 Timp 4398 Cod 0 Puncte
22 Giza Matei Renovatio S.C. 00:45:64 Timp 3360 Cod 0 Puncte
23 Danu David Aqua Team 00:45:82 Timp 3350 Cod 0 Puncte
24 Scortea Pavel Aqua Team 00:45:85 Timp 3410 Cod 0 Puncte
25 Zaharia Timon Alexandru Aqua Sport Citius 00:45:93 Timp 3370 Cod 0 Puncte
26 Tataru Stefan Costin Aqua Team 00:46:95 Timp 3411 Cod 0 Puncte
27 Draghici Eric Ionut Bucharest Sport Club 00:46:99 Timp 4365 Cod 0 Puncte
28 Ciomag Rares Bucharest Sport Club 00:47:81 Timp 4185 Cod 0 Puncte
29 Andrei Mihai CSM Drobeta Tr.Severin 00:48:11 Timp 4420 Cod 0 Puncte
30 Mitu Cristian Daniel Bucharest Sport Club 00:48:55 Timp 4183 Cod 0 Puncte
31 Marin Andrei Aqua Life 00:48:96 Timp 4399 Cod 0 Puncte
32 Mercan Andrei Stefan Aqua Sport Citius 00:49:72 Timp 3429 Cod 0 Puncte
33 Bildea Stefan Claudiu Aqua Sport Citius 00:49:75 Timp 4121 Cod 0 Puncte
34 Abboud Youssef Bucharest Sport Club 00:50:76 Timp 3422 Cod 0 Puncte
35 Ionescu Radu Bucharest Sport Club 00:51:44 Timp 3883 Cod 0 Puncte
36 Bacalu Eduard Aqua Team 00:51:59 Timp 3434 Cod 0 Puncte
37 Margarit Matei YST Sport Club 00:51:80 Timp 3871 Cod 0 Puncte
38 Uceanu Daniel Steaua CSA 00:52:32 Timp 4555 Cod 0 Puncte
39 Nae Teodor Patrick Aqua Team 00:52:40 Timp 4203 Cod 0 Puncte
40 Bazgan Matei Andrei Bucharest Sport Club 00:54:57 Timp 4187 Cod 0 Puncte
41 Dica Sebastian Steaua CSA 00:57:21 Timp 4554 Cod 0 Puncte
42 Nebunoiu Radu Aqua Team 00:57:43 Timp 4375 Cod 0 Puncte
43 Oprea Tudor Andrei Aqua Sport Citius 00:57:58 Timp 4571 Cod 0 Puncte
44 Voinea Darius Andrei Obswim 00:57:63 Timp 4062 Cod 0 Puncte
45 Stan Stefan Aqua Life 00:58:08 Timp 4091 Cod 0 Puncte
46 Stelea Patrick Andrei Bucharest Sport Club 00:59:82 Timp 4186 Cod 0 Puncte
47 Melnic Rares Aqua Team 01:00:17 Timp 4201 Cod 0 Puncte
48 Ion Tudor Renovatio S.C. 01:00:91 Timp 3362 Cod 0 Puncte
49 Samson Albert Steaua CSA 01:01:42 Timp 4556 Cod 0 Puncte
50 Rotaru Andrei Renovatio S.C. 01:03:49 Timp 4421 Cod 0 Puncte
51 Manita Eduard Bucharest Sport Club 01:06:80 Timp 4568 Cod 0 Puncte
52 Orezeanu Luca Bucharest Sport Club 01:08:35 Timp 4569 Cod 0 Puncte
53 Sendroiu Toma Alexandru Performer 01:08:59 Timp 4493 Cod 0 Puncte
54 Bratu Octavian Aqua Team 01:12:39 Timp 3423 Cod 0 Puncte
55 Vaduva Catalin Delfinul Bucuresti 01:12:84 Timp 4574 Cod 0 Puncte
56 Balaci Bogdan Renovatio S.C. 01:13:08 Timp 4193 Cod 0 Puncte
57 Vaduva Mihai Delfinul Bucuresti 01:14:40 Timp 4573 Cod 0 Puncte
58 Surugiu Alexandru Renovatio S.C. 01:18:54 Timp 4515 Cod 0 Puncte
59 Creanga Vlad CSS Dinamo 01:28:83 Timp 4548 Cod 0 Puncte
60 Predila Radu Mihai Obswim 99:99:99 Timp 4063 Cod 0 Puncte
61 Timigeriu Andrei Robert Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4409 Cod 0 Puncte
62 Iosip Marc Valentin Performer 99:99:99 Timp 4492 Cod 0 Puncte
63 Cirimpei Mircea Teodor Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4115 Cod 0 Puncte
64 Stanescu Remi Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 4381 Cod 0 Puncte
65 Facci David Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3267 Cod 0 Puncte
66 Stirbu Luca Atack Team 99:99:99 Timp 4367 Cod 0 Puncte
67 Bulumac Ianis Aqua Team 99:99:99 Timp 4199 Cod 0 Puncte
68 Georgescu Paun Gabriel Aqua Team 99:99:99 Timp 4200 Cod 0 Puncte
69 Tanase Rafael Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4366 Cod 0 Puncte
70 Cristea Stefan Aqua Life 99:99:99 Timp 3773 Cod 0 Puncte
71 Dinu Alexandru Aqua Life 99:99:99 Timp 4522 Cod 0 Puncte
72 Sarchisian Marco Aqua Life 99:99:99 Timp 4400 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (8 ani) M

1 Avakian Karen Aqua Sport Citius 00:32:35 Timp 2726 Cod 9 Puncte
2 Gaman Alexandru Ioan Dinamo Bucuresti 00:33:86 Timp 2713 Cod 7 Puncte
3 Stoica David Alexandru Aqua Sport Citius 00:34:72 Timp 3169 Cod 6 Puncte
4 Ivanof Alexandru Bogdan Aqua Sport Citius 00:34:85 Timp 3171 Cod 5 Puncte
5 Sediq Mateen Aqua Team 00:35:01 Timp 3051 Cod 4 Puncte
6 Urzica Andrei Aqua Team 00:35:18 Timp 3405 Cod 3 Puncte
6 Sararu Vlad Atack Team 00:35:18 Timp 3347 Cod 3 Puncte
7 Apostol Petru Aqua Sport Citius 00:35:49 Timp 3170 Cod 2 Puncte
8 Dragota Adrian Cristian Bucharest Sport Club 00:35:68 Timp 2747 Cod 1 Puncte
9 Chirita Petru Atack Team 00:35:78 Timp 2987 Cod 0 Puncte
10 Radu David Stefan Bucharest Sport Club 00:35:95 Timp 3259 Cod 0 Puncte
11 Duica Tudor Dinamo Bucuresti 00:36:11 Timp 3346 Cod 0 Puncte
12 Tanase Catalin Andrei Bucharest Sport Club 00:36:27 Timp 2750 Cod 0 Puncte
13 Giuroiu Daniel Teodor Dinamo Bucuresti 00:36:55 Timp 2710 Cod 0 Puncte
14 David Tudor Nautica Bacau 00:36:57 Timp 3237 Cod 0 Puncte
15 Budes Damian Andrei Dinamo Bucuresti 00:36:89 Timp 3099 Cod 0 Puncte
16 Radu Andrei Ionut Aqua Sport Citius 00:36:93 Timp 3827 Cod 0 Puncte
17 Rotaru Petru Aqua Life 00:37:02 Timp 4395 Cod 0 Puncte
18 Danu Alexandru Aqua Team 00:37:22 Timp 2754 Cod 0 Puncte
19 Alexandrescu Radu Cristian Bucharest Sport Club 00:37:45 Timp 3142 Cod 0 Puncte
20 Iaschiu Stefan Aqua Team 00:37:59 Timp 2697 Cod 0 Puncte
21 Badescu Stefan Alexandru Aqua Sport Citius 00:37:61 Timp 2968 Cod 0 Puncte
22 Istrate Mihai Erik Aqua Sport Citius 00:37:67 Timp 2962 Cod 0 Puncte
23 Vlaicu Andrei Dragos Steaua CSA 00:37:85 Timp 4427 Cod 0 Puncte
24 Campeanu Bogdan Andrei Aqua Sport Citius 00:38:32 Timp 2960 Cod 0 Puncte
25 Iordache Tudor Andrei Aqua Sport Citius 00:38:42 Timp 4401 Cod 0 Puncte
26 Aldea Gabriel Aqua Team 00:38:76 Timp 3049 Cod 0 Puncte
27 Petrisor Alexandru Dinamo Bucuresti 00:39:10 Timp 2716 Cod 0 Puncte
28 Slave Robert George Aqua Sport Citius 00:39:35 Timp 3993 Cod 0 Puncte
29 Sava Alexandru Aqua Team 00:39:71 Timp 4003 Cod 0 Puncte
30 Ion Vlad Cosmin Swimming Team 00:39:86 Timp 4000 Cod 0 Puncte
31 Zainea Rares YST Sport Club 00:40:00 Timp 3873 Cod 0 Puncte
32 Laiu Rares Andrei Tenis Club 2000 00:40:01 Timp 3223 Cod 0 Puncte
33 Neacsu Matei Cristian Renovatio S.C. 00:40:05 Timp 3358 Cod 0 Puncte
34 Niculescu Sebastian Atack Team 00:40:58 Timp 3858 Cod 0 Puncte
35 Micu Tudor Aqua Sport Citius 00:40:65 Timp 4403 Cod 0 Puncte
36 Stanciu Victor Mihai Obswim 00:40:74 Timp 3007 Cod 0 Puncte
37 Musat Darius Andrei Aqua Sport Citius 00:40:86 Timp 3172 Cod 0 Puncte
38 Judet Toni Andrei Dinamo Bucuresti 00:40:90 Timp 3344 Cod 0 Puncte
39 Iordache Vlad Aqua Team 00:41:13 Timp 3050 Cod 0 Puncte
40 Marc Luca Aqua Sport Citius 00:41:84 Timp 4402 Cod 0 Puncte
41 Boboc David Aqua Life 00:41:92 Timp 4005 Cod 0 Puncte
42 Marinescu Matei Bucharest Sport Club 00:42:13 Timp 2719 Cod 0 Puncte
43 Cinciulescu Alexandru Aqua Life 00:42:71 Timp 3779 Cod 0 Puncte
44 Degeratu David Aqua Life 00:42:72 Timp 4394 Cod 0 Puncte
45 Potanga Bogdan Florin Tenis Club 2000 00:42:75 Timp 4257 Cod 0 Puncte
46 Balasa Eduard Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:42:98 Timp 2708 Cod 0 Puncte
47 Percea Tudor Renovatio S.C. 00:43:25 Timp 3964 Cod 0 Puncte
48 Marcu Mateo Aqua Sport Citius 00:43:38 Timp 3168 Cod 0 Puncte
49 Tanase Rares Ioan Aqua Sport Citius 00:43:67 Timp 3830 Cod 0 Puncte
50 Marasescu Denis Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:43:69 Timp 3976 Cod 0 Puncte
51 Popescu Darius George Colegiul "Emil Racovita" 00:43:71 Timp 2707 Cod 0 Puncte
52 Anghel Bogdan Delfinul Bucuresti 00:43:80 Timp 3012 Cod 0 Puncte
53 Cristache David Aqua Team 00:44:13 Timp 3947 Cod 0 Puncte
54 Tutulan Nicolai Radu Costin Aqua Sport Citius 00:44:28 Timp 4405 Cod 0 Puncte
55 Draghia Albert Colegiul "Emil Racovita" 00:44:35 Timp 3014 Cod 0 Puncte
56 Lupusoru Vlad Aqua Team 00:44:44 Timp 3946 Cod 0 Puncte
57 Spiridon Daren Andrei Aqua Life 00:44:98 Timp 3781 Cod 0 Puncte
58 Constantin David Gabriel Aqua Sport Citius 00:44:99 Timp 3992 Cod 0 Puncte
59 Dinu Eric Tudor Aqua Sport Citius 00:45:09 Timp 3829 Cod 0 Puncte
60 Ramba Robert Dinamo Bucuresti 00:45:15 Timp 4389 Cod 0 Puncte
61 Stefan Andreas Christian Dinamo Bucuresti 00:45:32 Timp 4524 Cod 0 Puncte
62 Biclineru Bogdan Aqua Sport Citius 00:45:61 Timp 3167 Cod 0 Puncte
63 Pana Robert Andrei Renovatio S.C. 00:45:92 Timp 3124 Cod 0 Puncte
64 Onea David Colegiul "Emil Racovita" 00:46:05 Timp 4544 Cod 0 Puncte
65 Ionescu Andrei Atack Team 00:46:61 Timp 3216 Cod 0 Puncte
66 Panait Alexandru Aqua Team 00:46:80 Timp 3236 Cod 0 Puncte
67 Pascu Luca Colegiul "Emil Racovita" 00:47:12 Timp 4545 Cod 0 Puncte
68 Ghic Tudor Bucharest Sport Club 00:47:35 Timp 4575 Cod 0 Puncte
69 Bancila Mario Alexandru Renovatio S.C. 00:47:48 Timp 3281 Cod 0 Puncte
70 Moise Matei Renovatio S.C. 00:47:88 Timp 4422 Cod 0 Puncte
71 Stefan Mihai Catalin Renovatio S.C. 00:47:94 Timp 4426 Cod 0 Puncte
72 Blejan Mihnea Tudor Bucharest Sport Club 00:48:52 Timp 3431 Cod 0 Puncte
73 Ionescu Andrei Tudor Aqua Team 00:49:25 Timp 4001 Cod 0 Puncte
74 Tava Razvan Doru Bucharest Sport Club 00:49:57 Timp 3021 Cod 0 Puncte
75 Badita Radu Nicolae Dinamo Bucuresti 00:50:51 Timp 4523 Cod 0 Puncte
76 Stefanescu Daniel Octavian Tenis Club 2000 00:50:82 Timp 3224 Cod 0 Puncte
77 Mitu Alexandru Aqua Sport Citius 00:50:94 Timp 4404 Cod 0 Puncte
78 Danciu Mateo Andrei Tenis Club 2000 00:51:01 Timp 4500 Cod 0 Puncte
79 Hantulie Mihai Aqua Team 00:51:23 Timp 4238 Cod 0 Puncte
80 Brad Patrick Luca Cristian CSS Dinamo 00:52:71 Timp 2705 Cod 0 Puncte
81 Isac Luca Tenis Club 2000 00:53:21 Timp 4255 Cod 0 Puncte
82 Gabor Mihnea Aqua Sport Citius 00:56:02 Timp 4304 Cod 0 Puncte
83 Jianu David Alexandru Obswim 00:57:16 Timp 4488 Cod 0 Puncte
84 Hornea Razvan YST Sport Club 00:57:47 Timp 4272 Cod 0 Puncte
85 Unchiasu Victor Alexandru Dinamo Bucuresti 00:58:49 Timp 4388 Cod 0 Puncte
86 Ilinca Ioan Daniel Dinamo Bucuresti 00:58:74 Timp 4387 Cod 0 Puncte
87 Ciurea David Octavian Colegiul "Emil Racovita" 01:00:00 Timp 4494 Cod 0 Puncte
88 Rusu Luca Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:00:14 Timp 4543 Cod 0 Puncte
89 Dorcea Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:02:16 Timp 4541 Cod 0 Puncte
90 Caciula Matei Vladut Obswim 01:02:43 Timp 4490 Cod 0 Puncte
91 Brebenel Cristian Marian Colegiul "Emil Racovita" 01:02:95 Timp 4508 Cod 0 Puncte
92 Pene Cezar Gabriel Steaua CSA 01:26:07 Timp 4558 Cod 0 Puncte
93 Ermalai Ioan Aqua Team 99:99:99 Timp 3999 Cod 0 Puncte
94 Enache Andrei Steaua CSA 99:99:99 Timp 3402 Cod 0 Puncte
95 Lucaciu Ion Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 4295 Cod 0 Puncte
96 Iordache Rares Mihail Obswim 99:99:99 Timp 4245 Cod 0 Puncte
97 Popa Adrian Mihail Performer 99:99:99 Timp 3219 Cod 0 Puncte
98 Misirgic Andrei Atack Team 99:99:99 Timp 2755 Cod 0 Puncte
99 Tornea David Andrei Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 3828 Cod 0 Puncte
100 Gregov Radu Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 4542 Cod 0 Puncte
101 Ilie Dragos Stefan Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3047 Cod 0 Puncte
102 Matache Horia Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2629 Cod 0 Puncte
103 Matache Vlad Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2630 Cod 0 Puncte
104 Lixandru David Aqua Life 99:99:99 Timp 4521 Cod 0 Puncte
105 Chibac David Aqua Team 99:99:99 Timp 4004 Cod 0 Puncte
106 Artene Luca Nautica Bacau 99:99:99 Timp 3234 Cod 0 Puncte
107 Tudor Mihnea Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4423 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (9 ani) M

1 Sibiseanu David Andrei Aqua Team 00:31:06 Timp 1998 Cod 9 Puncte
2 Badea Robert Andrei Aqua Team 00:32:06 Timp 1966 Cod 7 Puncte
3 Rado Veselinov Swimming Club Dobrudzha 00:32:10 Timp 2939 Cod 6 Puncte
4 Stamate Gabriel Luca Ioan Aqua Sport Citius 00:33:13 Timp 2965 Cod 5 Puncte
5 Dobre Cristian Andrei Bucharest Sport Club 00:33:29 Timp 1939 Cod 4 Puncte
6 Bonciu Matei Stefan Bucharest Sport Club 00:33:58 Timp 1946 Cod 3 Puncte
7 Daren Kirilov Triathlon Dalyan Rousse 00:33:75 Timp 2592 Cod 2 Puncte
8 Craciun Achim Aqua Team 00:34:26 Timp 3037 Cod 1 Puncte
9 Vitomir Novachev Swimming Club Dobrudzha 00:34:52 Timp 4434 Cod 0 Puncte
10 Constantin Mihai Bucharest Sport Club 00:34:55 Timp 2632 Cod 0 Puncte
11 Radu Alexandru Mario Bucharest Sport Club 00:34:70 Timp 2189 Cod 0 Puncte
12 Lupu Matei CSM Drobeta Tr.Severin 00:34:72 Timp 2206 Cod 0 Puncte
13 Maftei Leonard Nautica Bacau 00:35:04 Timp 3987 Cod 0 Puncte
14 Cojocaru Flavius Nautica Bacau 00:35:15 Timp 2428 Cod 0 Puncte
15 Ruse Matei Iulian Aqua Sport Citius 00:35:54 Timp 2967 Cod 0 Puncte
16 Ghioca Erik Filip Bucharest Sport Club 00:35:54 Timp 2631 Cod 0 Puncte
17 Mihai Rares Aqua Team 00:35:75 Timp 3044 Cod 0 Puncte
18 Antimir Cezar Bucharest Sport Club 00:35:82 Timp 2616 Cod 0 Puncte
19 Chelu Stefan Mihai Aqua Sport Citius 00:35:94 Timp 2788 Cod 0 Puncte
20 Petre Eduard Ionut CSM Drobeta Tr.Severin 00:36:04 Timp 2160 Cod 0 Puncte
21 Peter Robert Alexandru Aqua Team 00:36:52 Timp 2270 Cod 0 Puncte
22 Baluta Rares Aqua Sport Citius 00:36:89 Timp 2586 Cod 0 Puncte
23 Pintiala Stefan Alexandru CSS Dinamo 00:36:94 Timp 2842 Cod 0 Puncte
24 Modoran Mihnea Cosmin Colegiul "Emil Racovita" 00:36:95 Timp 3449 Cod 0 Puncte
25 Georgescu Vlad Aqua Team 00:36:97 Timp 3043 Cod 0 Puncte
26 Bulica Ioan Aqua Team 00:37:02 Timp 3106 Cod 0 Puncte
27 Hamed Abdelrahman Bucharest Sport Club 00:37:33 Timp 2008 Cod 0 Puncte
28 Aron Mario Robert Aqua Sport Citius 00:37:36 Timp 2205 Cod 0 Puncte
29 Iordache Matei Aqua Life 00:37:38 Timp 4007 Cod 0 Puncte
30 Blidaru David Andrei Aqua Sport Citius 00:37:78 Timp 3165 Cod 0 Puncte
31 Golic Victor Bucharest Sport Club 00:37:79 Timp 2633 Cod 0 Puncte
32 Mihaila Andrei Florin Bucharest Sport Club 00:38:00 Timp 1964 Cod 0 Puncte
33 Coanda Eric Andrei Aqua Sport Citius 00:38:01 Timp 2961 Cod 0 Puncte
34 Petrescu Victor Aqua Team 00:38:03 Timp 3498 Cod 0 Puncte
35 Bujor George Antonio Aqua Life 00:38:21 Timp 3784 Cod 0 Puncte
36 Grama Stefan Aqua Life 00:38:28 Timp 3480 Cod 0 Puncte
37 Kacmaz Enes Colegiul "Emil Racovita" 00:38:85 Timp 3446 Cod 0 Puncte
38 Chiscop Vlad Mihai Aqua Sport Citius 00:39:05 Timp 2791 Cod 0 Puncte
39 El Lakkis Hassan Bucharest Sport Club 00:39:09 Timp 1963 Cod 0 Puncte
40 Tengher Stefan Ilie Aqua Team 00:39:31 Timp 2315 Cod 0 Puncte
41 Muraru Eduard Cristian Bucharest Sport Club 00:39:39 Timp 3977 Cod 0 Puncte
42 Dumitrache David Andrei Aqua Life 00:39:56 Timp 2311 Cod 0 Puncte
43 Cirsteanu Radu Bucharest Sport Club 00:39:95 Timp 3022 Cod 0 Puncte
44 Dragoiu Mihai Ionut Aqua Sport Citius 00:40:03 Timp 2963 Cod 0 Puncte
45 Stangaciu Eugen Aqua Team 00:40:08 Timp 3881 Cod 0 Puncte
46 Bucur Toma Colegiul "Emil Racovita" 00:40:11 Timp 4539 Cod 0 Puncte
47 Eftimie Andrei Aqua Sport Citius 00:40:20 Timp 4303 Cod 0 Puncte
48 Jurja Carol Colegiul "Emil Racovita" 00:40:30 Timp 3445 Cod 0 Puncte
49 Trandafir Cosmin Cristian Bucharest Sport Club 00:40:75 Timp 1961 Cod 0 Puncte
50 Gorcea Matei Aqua Sport Citius 00:41:01 Timp 2964 Cod 0 Puncte
51 Siliste Indru Renovatio S.C. 00:41:12 Timp 3508 Cod 0 Puncte
52 Stroe David Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:41:13 Timp 3453 Cod 0 Puncte
53 Alexandru Gabriel Dan Colegiul "Emil Racovita" 00:41:66 Timp 3441 Cod 0 Puncte
54 Dragulet Alexandru Delfinul Bucuresti 00:42:06 Timp 3015 Cod 0 Puncte
55 Iordache Stefan Aqua Sport Citius 00:42:24 Timp 2970 Cod 0 Puncte
56 Radu Alexandru Delfinul Bucuresti 00:42:38 Timp 3186 Cod 0 Puncte
57 Bulancea Stoian Nicolas Augustin Tenis Club 2000 00:42:45 Timp 4254 Cod 0 Puncte
58 Nicolae Rares Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:42:64 Timp 3450 Cod 0 Puncte
59 Pagu Mihail Alexandru Renovatio S.C. 00:42:69 Timp 2821 Cod 0 Puncte
60 Matei Mihnea Marian Aqua Sport Citius 00:42:98 Timp 3835 Cod 0 Puncte
61 Aboud Adam Colegiul "Emil Racovita" 00:43:18 Timp 3440 Cod 0 Puncte
62 Matias Alexandru Nautica Bacau 00:43:42 Timp 3246 Cod 0 Puncte
63 Betiu Mihai Sebastian Tenis Club 2000 00:43:69 Timp 4253 Cod 0 Puncte
64 Ionita Petrisor Aqua Sport Citius 00:44:80 Timp 3821 Cod 0 Puncte
65 Popescu David Mihai Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 00:44:82 Timp 3960 Cod 0 Puncte
66 Bogdan Matei Atack Team 00:44:85 Timp 4252 Cod 0 Puncte
67 Marin Cezar Dinamo Bucuresti 00:45:91 Timp 4525 Cod 0 Puncte
68 Prunea Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:45:98 Timp 3451 Cod 0 Puncte
69 Nuta Damian Atack Team 00:46:02 Timp 2550 Cod 0 Puncte
70 Falan Laurentiu Renovatio S.C. 00:47:20 Timp 4444 Cod 0 Puncte
71 Sendroiu David Matei Performer 00:47:47 Timp 4471 Cod 0 Puncte
72 Rotaru Patrick CSS Dinamo 00:47:54 Timp 4563 Cod 0 Puncte
73 Creanga Cosmin CSS Dinamo 00:47:65 Timp 2934 Cod 0 Puncte
74 Ragaciovschi David Steaua CSA 00:48:67 Timp 2617 Cod 0 Puncte
75 Pitigoi Darius Gabriel Bucharest Sport Club 00:48:82 Timp 3055 Cod 0 Puncte
76 Dumitru Andrei Cristian Bucharest Sport Club 00:49:45 Timp 3886 Cod 0 Puncte
77 Iordan Andrei Bogdan Obswim 00:50:38 Timp 3799 Cod 0 Puncte
78 Calin Marian Steaua CSA 00:50:53 Timp 4467 Cod 0 Puncte
79 Ionescu Daniel Aqua Team 00:51:29 Timp 4516 Cod 0 Puncte
80 Nedelcu Teodor Ionut Steaua CSA 00:52:45 Timp 4560 Cod 0 Puncte
81 Costin Nicolae Obswim 00:55:33 Timp 4489 Cod 0 Puncte
82 Craciun Daniel Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:55:33 Timp 4496 Cod 0 Puncte
83 Marinescu Nicolas CSS Dinamo 00:55:82 Timp 4294 Cod 0 Puncte
84 Rizea Nicholas Eric Tenis Club 2000 00:58:31 Timp 4499 Cod 0 Puncte
85 Stoian Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:58:93 Timp 4497 Cod 0 Puncte
86 Preoteasa David Steaua CSA 00:59:99 Timp 4551 Cod 0 Puncte
87 Gheorghe Toni Luca Tenis Club 2000 01:06:27 Timp 4498 Cod 0 Puncte
88 Suveica Vlad YST Sport Club 99:99:99 Timp 4451 Cod 0 Puncte
89 Sahin Yusuf Enes Dumitrescu Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 3454 Cod 0 Puncte
90 Paduraru Matei Robert Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3488 Cod 0 Puncte
91 Ivacencu Dimitrie Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2399 Cod 0 Puncte
92 Bocicai Adrian Aqua Team 99:99:99 Timp 2608 Cod 0 Puncte
93 Grigore Andrei Aqua Team 99:99:99 Timp 3996 Cod 0 Puncte
94 Pantea Eric Aqua Team 99:99:99 Timp 3951 Cod 0 Puncte
95 Soare Gabriel Aqua Life 99:99:99 Timp 4520 Cod 0 Puncte
96 Raicoff Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 4540 Cod 0 Puncte
97 Deleu Mihnea Nautica Bacau 99:99:99 Timp 2533 Cod 0 Puncte
98 Coman Stefan CSS Dinamo 99:99:99 Timp 3359 Cod 0 Puncte
99 Popescu David Cristian Aqua Team 99:99:99 Timp 2817 Cod 0 Puncte
100 Atanasoaiei Luca Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4517 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (7 ani) F

1 Manea Daria Aqua Team 00:36:71 Timp 4196 Cod 9 Puncte
2 Bacalu Denisa Aqua Team 00:38:67 Timp 3433 Cod 7 Puncte
3 Mihai Denisa Aqua Sport Citius 00:38:98 Timp 3384 Cod 6 Puncte
4 Serman Larisa CSS 1 Bucuresti 00:41:58 Timp 3345 Cod 5 Puncte
5 Lentu Eva Maria Aqua Sport Citius 00:41:68 Timp 3382 Cod 4 Puncte
6 Zaharia Anna-Lisa Aqua Sport Citius 00:42:05 Timp 4128 Cod 3 Puncte
7 Branisteanu Melisa Nautica Bacau 00:42:43 Timp 3852 Cod 2 Puncte
8 Calapod Christine Liceul Sportiv Bacau 00:44:95 Timp 3425 Cod 1 Puncte
9 Irimia Medeea Ioana Tenis Club 2000 00:45:82 Timp 4501 Cod 0 Puncte
10 Cazacu Maria Ioana Aqua Sport Citius 00:46:12 Timp 3379 Cod 0 Puncte
11 Tudor Ana Maria Aqua Team 00:46:13 Timp 4197 Cod 0 Puncte
12 Craioveanu Rebeca Atack Team 00:46:34 Timp 4171 Cod 0 Puncte
13 Ionita Ioana Atack Team 00:47:08 Timp 3808 Cod 0 Puncte
14 Berteanu Bianca Maria Renovatio S.C. 00:47:13 Timp 3850 Cod 0 Puncte
15 Constantin Amalia Swimming Team 00:48:51 Timp 3408 Cod 0 Puncte
16 Horn Clara Aqua Life 00:48:91 Timp 4099 Cod 0 Puncte
17 Gagiu Elise Maria Swimming Team 00:49:94 Timp 4379 Cod 0 Puncte
18 Cabut Ecaterina Aqua Team 00:50:08 Timp 4194 Cod 0 Puncte
19 Neagu Ilinca Bucharest Sport Club 00:50:69 Timp 4380 Cod 0 Puncte
20 Gheorghita Andrei Virgil Bucharest Sport Club 00:51:02 Timp 4565 Cod 0 Puncte
21 Roman Maria Lidia Colegiul "Emil Racovita" 00:52:17 Timp 3365 Cod 0 Puncte
22 Petrescu Oana Aqua Sport Citius 00:52:34 Timp 4129 Cod 0 Puncte
23 Zamfir Mihaela Aqua Sport Citius 00:53:26 Timp 4149 Cod 0 Puncte
24 Boboc Alessia Atack Team 00:53:57 Timp 4546 Cod 0 Puncte
25 Iancu Ioana Bucharest Sport Club 00:53:74 Timp 4567 Cod 0 Puncte
26 Eliad Anya Aqua Sport Citius 00:53:76 Timp 4125 Cod 0 Puncte
27 Stoiu Mihaela Aqua Sport Citius 00:54:12 Timp 4217 Cod 0 Puncte
28 Dobrican Maria Beatrice CSM Drobeta Tr.Severin 00:55:98 Timp 4119 Cod 0 Puncte
29 Nasta Sara Aqua Sport Citius 00:56:18 Timp 4411 Cod 0 Puncte
30 Iovanescu Livia YST Sport Club 00:56:91 Timp 4502 Cod 0 Puncte
31 Cristea Andreea Bucharest Sport Club 00:57:34 Timp 4363 Cod 0 Puncte
32 Tutuianu Maria Aqua Team 00:57:55 Timp 4198 Cod 0 Puncte
33 Borza Sofia Atack Team 00:57:70 Timp 3806 Cod 0 Puncte
34 Batel Aisha Aqua Team 01:02:04 Timp 4372 Cod 0 Puncte
35 Constantin Kyra Aqua Team 01:03:58 Timp 4374 Cod 0 Puncte
36 Tutuianu Mina Colegiul "Emil Racovita" 01:03:63 Timp 4572 Cod 0 Puncte
37 Durbac Ana Daniela Bucharest Sport Club 01:04:23 Timp 4566 Cod 0 Puncte
38 Sanchis Emma Stefania Ana Obswim 01:10:90 Timp 4065 Cod 0 Puncte
39 Chivu Ianna Aqua Team 01:41:35 Timp 4373 Cod 0 Puncte
40 Rati Amalia Performer 99:99:99 Timp 4491 Cod 0 Puncte
41 Istrate Laura Ioana Obswim 99:99:99 Timp 4067 Cod 0 Puncte
42 Stefanescu Andreea Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3418 Cod 0 Puncte
43 Stanescu Maria Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3397 Cod 0 Puncte
44 Lungu Maria Silviana Obswim 99:99:99 Timp 4066 Cod 0 Puncte
45 Tarasevici Katarina Emiliana Obswim 99:99:99 Timp 4486 Cod 0 Puncte
46 Mazilu Beatrice Andreea Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 3383 Cod 0 Puncte

5. 50 metri liber (8 ani) F

1 Sibiseanu Ana Maria Aqua Team 00:32:99 Timp 2770 Cod 9 Puncte
2 Diamandescu Eliza Renovatio S.C. 00:34:78 Timp 3268 Cod 7 Puncte
3 Stiger Diana Gabriela Steaua CSA 00:36:27 Timp 3357 Cod 6 Puncte
4 Nicolae Lorena Nicoleta Aqua Team 00:36:65 Timp 3282 Cod 5 Puncte
5 Stefura Ingrid Nautica Bacau 00:36:77 Timp 3248 Cod 4 Puncte
6 Freciu Ayanna Renovatio S.C. 00:36:94 Timp 3010 Cod 3 Puncte
7 Constantinescu Ana Irina Noemi Bucharest Sport Club 00:37:01 Timp 2737 Cod 2 Puncte
8 Ban Alexia Maria Aqua Sport Citius 00:37:28 Timp 3388 Cod 1 Puncte
9 Lospa Tamara Ioana Aqua Sport Citius 00:37:40 Timp 3391 Cod 0 Puncte
10 Ambrozie Ilinca Bucharest Sport Club 00:38:33 Timp 2756 Cod 0 Puncte
11 Togoe Ioana Maria Dinamo Bucuresti 00:38:59 Timp 2764 Cod 0 Puncte
12 Tutuianu Sara Aqua Team 00:38:66 Timp 3263 Cod 0 Puncte
13 Predescu Simona Maria Dinamo Bucuresti 00:38:77 Timp 4353 Cod 0 Puncte
14 Mitrana Tania Andreea Dinamo Bucuresti 00:38:78 Timp 2741 Cod 0 Puncte
15 Malus Irina Elena Aqua Sport Citius 00:38:85 Timp 2942 Cod 0 Puncte
16 Georgescu Anne Bucharest Sport Club 00:39:07 Timp 2760 Cod 0 Puncte
17 Sofronie Natalia Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:40:09 Timp 3342 Cod 0 Puncte
18 Neamtu Ioana Bucharest Sport Club 00:40:17 Timp 3019 Cod 0 Puncte
19 Predoiu Iarina Renovatio S.C. 00:40:22 Timp 4280 Cod 0 Puncte
20 Calin Catalina Aqua Sport Citius 00:40:28 Timp 2946 Cod 0 Puncte
21 Valcu Raluca Bucharest Sport Club 00:40:42 Timp 2740 Cod 0 Puncte
22 Lupu Maria Aqua Team 00:40:55 Timp 3406 Cod 0 Puncte
23 Zamfir Crina Emilia Dinamo Bucuresti 00:40:66 Timp 3100 Cod 0 Puncte
24 Scarlat Daria Maria Aqua Sport Citius 00:41:14 Timp 3180 Cod 0 Puncte
25 Macoveiciuc Larisa Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:41:28 Timp 3341 Cod 0 Puncte
26 Lungu Bianca Alexandra Bucharest Sport Club 00:42:33 Timp 3255 Cod 0 Puncte
27 Popescu Andreea Aqua Life 00:42:97 Timp 3392 Cod 0 Puncte
28 Iorga Maria Teodora Swimming Team 00:43:10 Timp 3950 Cod 0 Puncte
29 Piper Alesia Beatrice Aqua Sport Citius 00:43:57 Timp 2721 Cod 0 Puncte
30 Magureanu Jessica Aqua Team 00:43:61 Timp 3401 Cod 0 Puncte
31 Rednic-Achim Daria Maria Aqua Team 00:44:06 Timp 4237 Cod 0 Puncte
32 Daia Maria Bucharest Sport Club 00:44:77 Timp 2775 Cod 0 Puncte
33 Popa Maria Alessia Performer 00:44:85 Timp 4495 Cod 0 Puncte
34 Jipa Alexandra Atack Team 00:44:95 Timp 2758 Cod 0 Puncte
35 Miclea Ana Maria Bucharest Sport Club 00:45:00 Timp 2739 Cod 0 Puncte
36 Stroescu Bryanna Swimming Team 00:45:10 Timp 3948 Cod 0 Puncte
37 Calugaru Simona Celestina Dinamo Bucuresti 00:45:12 Timp 4480 Cod 0 Puncte
38 Pan Ke Ilinca Maria Xing Colegiul "Emil Racovita" 00:46:73 Timp 3438 Cod 0 Puncte
39 Rozorea Maria Carla Dinamo Bucuresti 00:47:44 Timp 4393 Cod 0 Puncte
40 Udrescu Bianca Aqua Sport Citius 00:47:57 Timp 3178 Cod 0 Puncte
41 Isac Rebeca Aqua Sport Citius 00:48:15 Timp 3818 Cod 0 Puncte
42 Anton Lara Aqua Sport Citius 00:48:26 Timp 3819 Cod 0 Puncte
43 Oprea Alexia Colegiul "Emil Racovita" 00:49:02 Timp 4533 Cod 0 Puncte
44 Constantin Maria Bucharest Sport Club 00:49:61 Timp 4570 Cod 0 Puncte
45 Dumitrescu Patricia Maria Dinamo Bucuresti 00:50:26 Timp 4391 Cod 0 Puncte
46 Ghimpu Sara Steaua CSA 00:50:87 Timp 4552 Cod 0 Puncte
47 Croitoru Eveline Maria Aqua Sport Citius 00:51:34 Timp 4413 Cod 0 Puncte
48 Croitoru Sofia Colegiul "Emil Racovita" 00:51:88 Timp 4532 Cod 0 Puncte
49 Anton Patricia Colegiul "Emil Racovita" 00:52:03 Timp 4531 Cod 0 Puncte
50 Dragomir Ana Aqua Team 00:52:09 Timp 4370 Cod 0 Puncte
51 Cosmaciuc Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:52:51 Timp 3961 Cod 0 Puncte
52 Lupascu Liliana CSS Dinamo 00:53:55 Timp 4564 Cod 0 Puncte
53 Chirnogeanu Adina Aqua Team 00:54:00 Timp 4368 Cod 0 Puncte
54 Leizeruc Ana Maria Steaua CSA 00:54:84 Timp 4553 Cod 0 Puncte
55 Marin Eva Francesca Dinamo Bucuresti 00:55:53 Timp 4547 Cod 0 Puncte
56 Anghel Lavinia Colegiul "Emil Racovita" 00:57:52 Timp 4537 Cod 0 Puncte
57 Parvan Iulia Dinamo Bucuresti 00:58:20 Timp 4392 Cod 0 Puncte
58 Mihai Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:58:55 Timp 4536 Cod 0 Puncte
59 Mateescu Ana Maria CSM Drobeta Tr.Severin 01:00:03 Timp 4273 Cod 0 Puncte
60 Marchidanu Maia Colegiul "Emil Racovita" 01:01:85 Timp 4534 Cod 0 Puncte
61 Bucur Delia Colegiul "Emil Racovita" 01:06:30 Timp 4538 Cod 0 Puncte
62 Lungu Andra Bianca Steaua CSA 01:10:83 Timp 4559 Cod 0 Puncte
63 Drumea Maria Nicole Obswim 01:18:05 Timp 4487 Cod 0 Puncte
64 Preda Jasmine Colegiul "Emil Racovita" 01:49:67 Timp 4535 Cod 0 Puncte
65 Grigoriu Otilia Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 2928 Cod 0 Puncte
66 Ion Diana Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 2725 Cod 0 Puncte
67 Dinca Ana Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3257 Cod 0 Puncte

6. 50 metri liber (9 ani) F

1 Lazar Timeea Maria Bucharest Sport Club 00:32:90 Timp 2605 Cod 9 Puncte
2 Toader Francesca Bucharest Sport Club 00:33:48 Timp 2293 Cod 7 Puncte
3 Frunza Ingrid Renovatio S.C. 00:34:23 Timp 3001 Cod 6 Puncte
4 Voicu Ioana Bucharest Sport Club 00:34:33 Timp 3056 Cod 5 Puncte
5 Alemnaritei Alexandra Aqua Team 00:35:04 Timp 1980 Cod 4 Puncte
6 Mihalcea Maria Camelia Steaua CSA 00:35:18 Timp 3492 Cod 3 Puncte
7 Posa Petra Nautica Bacau 00:35:27 Timp 3854 Cod 2 Puncte
8 Niculae Teodora Ana Maria Aqua Team 00:35:69 Timp 2272 Cod 1 Puncte
9 Preslava Yordanova Swimming Club Dobrudzha 00:36:14 Timp 4510 Cod 0 Puncte
10 Trusca Melisa Anne Aqua Sport Citius 00:36:16 Timp 3175 Cod 0 Puncte
11 Pirvu Mihaela Adriana Aqua Sport Citius 00:36:22 Timp 3229 Cod 0 Puncte
12 Rusu Eremia Bianca Bucharest Sport Club 00:36:63 Timp 2298 Cod 0 Puncte
13 Nitescu Eva Maria Aqua Life 00:36:84 Timp 3788 Cod 0 Puncte
14 Argesanu Maria Alexia Aqua Sport Citius 00:36:88 Timp 2944 Cod 0 Puncte
15 Fulea Maria Aqua Team 00:37:34 Timp 1981 Cod 0 Puncte
16 Cojocariu Ana Maria Aqua Sport Citius 00:37:59 Timp 2727 Cod 0 Puncte
17 Eleonora Lambova Swimming Club Dobrudzha 00:37:68 Timp 4511 Cod 0 Puncte
18 Cozma Ioana Nautica Bacau 00:37:69 Timp 3986 Cod 0 Puncte
19 Vasilescu Ema Cristina Bucharest Sport Club 00:38:17 Timp 3146 Cod 0 Puncte
20 Eftimie Bianca Maria Renovatio S.C. 00:38:26 Timp 3119 Cod 0 Puncte
21 Arhire Roxana Aqua Team 00:38:66 Timp 3036 Cod 0 Puncte
22 Maq Veselinova Swimming Club Dobrudzha 00:38:76 Timp 4513 Cod 0 Puncte
23 Dorcea Andreea Camelia Colegiul "Emil Racovita" 00:39:05 Timp 2815 Cod 0 Puncte
24 Preda Irina Ana Bucharest Sport Club 00:39:13 Timp 3096 Cod 0 Puncte
25 Constantinescu Briana Elena Dinamo Bucuresti 00:39:13 Timp 2314 Cod 0 Puncte
26 Oancea Maria Teodora Aqua Sport Citius 00:39:35 Timp 3225 Cod 0 Puncte
27 Maftei Denisa Nautica Bacau 00:39:64 Timp 3988 Cod 0 Puncte
28 Casmoiu Alexia Maria Aqua Sport Citius 00:39:78 Timp 3214 Cod 0 Puncte
29 Niculae-Pindaru Alexia Maria Bucharest Sport Club 00:40:15 Timp 4244 Cod 0 Puncte
30 Preda Ioana Bucharest Sport Club 00:40:44 Timp 1956 Cod 0 Puncte
31 Brezan Sara Nautica Bacau 00:40:51 Timp 3985 Cod 0 Puncte
32 Calinoiu Stefania Dinamo Bucuresti 00:40:61 Timp 3101 Cod 0 Puncte
33 Cioineag Caterina Nautica Bacau 00:40:63 Timp 4507 Cod 0 Puncte
34 Vulturescu Alessia Bucharest Sport Club 00:41:18 Timp 3891 Cod 0 Puncte
35 Croitoru Adela Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:41:55 Timp 3461 Cod 0 Puncte
36 Traistaru Amalia Andreea Aqua Life 00:41:56 Timp 3785 Cod 0 Puncte
37 Lachezara Apostolowa Swimming Club Dobrudzha 00:41:62 Timp 4512 Cod 0 Puncte
38 Sava Carla Aqua Team 00:41:87 Timp 3995 Cod 0 Puncte
39 Anghel Alexandra Irina Colegiul "Emil Racovita" 00:42:21 Timp 3458 Cod 0 Puncte
40 Socate Raluca Colegiul "Emil Racovita" 00:43:12 Timp 3018 Cod 0 Puncte
41 Gorcea Sabrina Ana Maria Aqua Sport Citius 00:43:14 Timp 2581 Cod 0 Puncte
42 Caruntu Daria Aqua Sport Citius 00:43:16 Timp 2945 Cod 0 Puncte
43 Macovei Mara Ioana Bucharest Sport Club 00:43:42 Timp 3177 Cod 0 Puncte
44 Popa Maria Roberta Karina Colegiul "Emil Racovita" 00:43:62 Timp 3468 Cod 0 Puncte
45 Visan Cristina Bianca Aqua Sport Citius 00:43:75 Timp 3230 Cod 0 Puncte
46 Stanescu Mihaela Jaqeline Aqua Sport Citius 00:43:83 Timp 3176 Cod 0 Puncte
47 Maican Alexandra Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:43:98 Timp 3466 Cod 0 Puncte
48 Ovreuta Maria Renovatio S.C. 00:44:00 Timp 3516 Cod 0 Puncte
49 Mindru Valerie Delfinul Bucuresti 00:44:69 Timp 4472 Cod 0 Puncte
50 Socate Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:45:51 Timp 3017 Cod 0 Puncte
51 Sinescu Alexia Renovatio S.C. 00:45:95 Timp 4437 Cod 0 Puncte
52 Blanariu Corina Steaua CSA 00:46:28 Timp 4561 Cod 0 Puncte
53 Khattab Maya Dinamo Bucuresti 00:46:37 Timp 3838 Cod 0 Puncte
54 Enache Alexia Nicoleta Aqua Sport Citius 00:47:09 Timp 3820 Cod 0 Puncte
55 Zamfir Miruna Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 00:47:55 Timp 3470 Cod 0 Puncte
56 Margarit Andrada YST Sport Club 00:48:56 Timp 3487 Cod 0 Puncte
57 Toba Andreea Steaua CSA 00:49:53 Timp 4464 Cod 0 Puncte
58 Stoian Oprea Alexandra Cristina Renovatio S.C. 00:49:58 Timp 3277 Cod 0 Puncte
59 Dragomir Antonia Elena Steaua CSA 00:49:59 Timp 4445 Cod 0 Puncte
60 Dumitru Bianca Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:52:27 Timp 3463 Cod 0 Puncte
61 Panturu Ana Maria Alesia Obswim 00:52:50 Timp 3803 Cod 0 Puncte
62 Stanemir Denissa Alexia Renovatio S.C. 00:53:18 Timp 3276 Cod 0 Puncte
63 Ciuhat Andreea Simona Colegiul "Emil Racovita" 00:53:99 Timp 3460 Cod 0 Puncte
64 Ivan Teodora Dinamo Bucuresti 00:54:30 Timp 4528 Cod 0 Puncte
65 Saraidan Ana Maria Sorana Colegiul "Emil Racovita" 00:54:53 Timp 4265 Cod 0 Puncte
66 Epurescu Maria Steaua CSA 00:57:08 Timp 4550 Cod 0 Puncte
67 Bulata Geanina Andreea Eliza Colegiul "Emil Racovita" 00:58:86 Timp 3459 Cod 0 Puncte
68 Teodorescu Daria Maria Steaua CSA 00:59:10 Timp 4562 Cod 0 Puncte
69 Varlan Luiza Renovatio S.C. 00:59:58 Timp 4438 Cod 0 Puncte
70 Dima Irina Maria Renovatio S.C. 01:03:23 Timp 4518 Cod 0 Puncte
71 Stancu Elena Alexandra YST Sport Club 01:04:85 Timp 4449 Cod 0 Puncte
72 Chirila Bianca Elena Colegiul "Emil Racovita" 01:05:42 Timp 3472 Cod 0 Puncte
73 Andrei Iarina Aqua Team 99:99:99 Timp 1979 Cod 0 Puncte
74 Apostol Livia Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 4264 Cod 0 Puncte
75 Mihai Raluca Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4557 Cod 0 Puncte
76 Lupascu Ana Maria Nicoleta Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 4530 Cod 0 Puncte
77 Ion Georgiana Gabriela Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 4529 Cod 0 Puncte
78 Soare Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2313 Cod 0 Puncte
79 Ion Miruna YST Sport Club 99:99:99 Timp 4503 Cod 0 Puncte
80 Mihai Ariana YST Sport Club 99:99:99 Timp 4504 Cod 0 Puncte
81 Mindroc Denisa Elena Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 3465 Cod 0 Puncte
82 Ciomardac Miruna Ioana Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4277 Cod 0 Puncte
83 Licu Ana Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4519 Cod 0 Puncte
84 Facci Vanessa Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2600 Cod 0 Puncte
85 Voicu Alessia Ana Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3139 Cod 0 Puncte
86 Cernautanu Roberta Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2440 Cod 0 Puncte

7. 50 metri bras (7 ani) M

1 Blejan Ianis Bucharest Sport Club 00:47:59 Timp 3421 Cod 9 Puncte
2 Ciobanu Mihai Aqua Life 00:49:36 Timp 4094 Cod 7 Puncte
3 Ion Flavius Bucharest Sport Club 00:52:33 Timp 3882 Cod 6 Puncte
4 Ciobanu Gabriel Aqua Life 00:54:19 Timp 4095 Cod 5 Puncte
5 Trandafir Alexandru Bucharest Sport Club 00:54:94 Timp 3884 Cod 4 Puncte
6 Gurdis Luca Andrei Atack Team 00:55:59 Timp 3349 Cod 3 Puncte
7 Rosu Rares Aqua Life 00:55:86 Timp 4090 Cod 2 Puncte
8 Tataru Stefan Costin Aqua Team 00:56:16 Timp 3411 Cod 1 Puncte
9 Mija Radu Aqua Team 00:56:66 Timp 4202 Cod 0 Puncte
10 Danu David Aqua Team 00:57:04 Timp 3350 Cod 0 Puncte
11 Scarlat Albert Florian Bucharest Sport Club 00:57:13 Timp 4182 Cod 0 Puncte
12 Barbieru Erik Nicolas Ionut Aqua Sport Citius 00:57:32 Timp 3364 Cod 0 Puncte
13 Banu Robert Nautica Bacau 00:57:40 Timp 4506 Cod 0 Puncte
14 Nae Gabriel Aqua Life 00:57:45 Timp 3427 Cod 0 Puncte
15 Scortea Pavel Aqua Team 00:58:42 Timp 3410 Cod 0 Puncte
16 Ghenu Andrei Aqua Life 00:58:43 Timp 4398 Cod 0 Puncte
17 Giza Matei Renovatio S.C. 00:58:51 Timp 3360 Cod 0 Puncte
18 Nae Teodor Patrick Aqua Team 01:00:34 Timp 4203 Cod 0 Puncte
19 Bulumac Ianis Aqua Team 01:00:66 Timp 4199 Cod 0 Puncte
20 Stan Andrei Aqua Sport Citius 01:01:50 Timp 3822 Cod 0 Puncte
21 Popa Daniel Renovatio S.C. 01:01:58 Timp 4009 Cod 0 Puncte
22 Borcea Robert Nautica Bacau 01:01:91 Timp 4505 Cod 0 Puncte
23 Mitu Cristian Daniel Bucharest Sport Club 01:02:46 Timp 4183 Cod 0 Puncte
24 Abboud Youssef Bucharest Sport Club 01:02:53 Timp 3422 Cod 0 Puncte
25 Parvu Iustin Cristian Aqua Sport Citius 01:03:27 Timp 3823 Cod 0 Puncte
26 Dica Sebastian Steaua CSA 01:03:82 Timp 4554 Cod 0 Puncte
27 Gae Mihnea Dinamo Bucuresti 01:04:41 Timp 4526 Cod 0 Puncte
28 Mercan Andrei Stefan Aqua Sport Citius 01:04:80 Timp 3429 Cod 0 Puncte
29 Zaharia Timon Alexandru Aqua Sport Citius 01:04:89 Timp 3370 Cod 0 Puncte
30 Bacalu Eduard Aqua Team 01:05:29 Timp 3434 Cod 0 Puncte
31 Ciomag Rares Bucharest Sport Club 01:05:42 Timp 4185 Cod 0 Puncte
32 Constantin Cristian Aqua Life 01:05:88 Timp 3368 Cod 0 Puncte
33 Stelea Patrick Andrei Bucharest Sport Club 01:07:21 Timp 4186 Cod 0 Puncte
34 Bildea Stefan Claudiu Aqua Sport Citius 01:07:24 Timp 4121 Cod 0 Puncte
35 Ion Tudor Renovatio S.C. 01:07:37 Timp 3362 Cod 0 Puncte
36 Sendroiu Toma Alexandru Performer 01:08:24 Timp 4493 Cod 0 Puncte
37 Draghici Eric Ionut Bucharest Sport Club 01:10:59 Timp 4365 Cod 0 Puncte
38 Barbu Razvan Stefan Aqua Sport Citius 01:11:33 Timp 4120 Cod 0 Puncte
39 Ionescu Radu Bucharest Sport Club 01:12:66 Timp 3883 Cod 0 Puncte
40 Tatulea Rares Aqua Sport Citius 01:13:33 Timp 4408 Cod 0 Puncte
41 Andrei Mihai CSM Drobeta Tr.Severin 01:14:68 Timp 4420 Cod 0 Puncte
42 Rotaru Andrei Renovatio S.C. 01:15:10 Timp 4421 Cod 0 Puncte
43 Bazgan Matei Andrei Bucharest Sport Club 01:15:19 Timp 4187 Cod 0 Puncte
44 Samson Albert Steaua CSA 01:17:68 Timp 4556 Cod 0 Puncte
45 Uceanu Daniel Steaua CSA 01:18:23 Timp 4555 Cod 0 Puncte
46 Nebunoiu Radu Aqua Team 01:19:38 Timp 4375 Cod 0 Puncte
47 Stan Stefan Aqua Life 01:25:05 Timp 4091 Cod 0 Puncte
48 Melnic Rares Aqua Team 01:26:63 Timp 4201 Cod 0 Puncte
49 Surugiu Alexandru Renovatio S.C. 01:35:37 Timp 4515 Cod 0 Puncte
50 Marin Andrei Aqua Life 99:99:99 Timp 4399 Cod 0 Puncte
51 Timigeriu Andrei Robert Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4409 Cod 0 Puncte
52 Georgescu Paun Gabriel Aqua Team 99:99:99 Timp 4200 Cod 0 Puncte
53 Margarit Matei YST Sport Club 99:99:99 Timp 3871 Cod 0 Puncte
54 Balaci Bogdan Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4193 Cod 0 Puncte
55 Oprea Tudor Andrei Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4571 Cod 0 Puncte
56 Cirimpei Mircea Teodor Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4115 Cod 0 Puncte
57 Sarchisian Marco Aqua Life 99:99:99 Timp 4400 Cod 0 Puncte
58 Ciuvica Mario Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 4527 Cod 0 Puncte
59 Facci David Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3267 Cod 0 Puncte
60 Cristea Stefan Aqua Life 99:99:99 Timp 3773 Cod 0 Puncte
61 Dinu Alexandru Aqua Life 99:99:99 Timp 4522 Cod 0 Puncte
62 Stanescu Remi Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp 4381 Cod 0 Puncte
63 Tanase Rafael Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4366 Cod 0 Puncte

8. 50 metri bras (8 ani) M

1 Urzica Andrei Aqua Team 00:45:01 Timp 3405 Cod 9 Puncte
2 Gaman Alexandru Ioan Dinamo Bucuresti 00:45:14 Timp 2713 Cod 7 Puncte
3 Ivanof Alexandru Bogdan Aqua Sport Citius 00:45:30 Timp 3171 Cod 6 Puncte
4 Sararu Vlad Atack Team 00:45:81 Timp 3347 Cod 5 Puncte
5 Chirita Petru Atack Team 00:46:01 Timp 2987 Cod 4 Puncte
6 Avakian Karen Aqua Sport Citius 00:47:43 Timp 2726 Cod 3 Puncte
7 Radu Andrei Ionut Aqua Sport Citius 00:48:14 Timp 3827 Cod 2 Puncte
8 Giuroiu Daniel Teodor Dinamo Bucuresti 00:48:28 Timp 2710 Cod 1 Puncte
9 Danu Alexandru Aqua Team 00:48:50 Timp 2754 Cod 0 Puncte
10 Budes Damian Andrei Dinamo Bucuresti 00:48:66 Timp 3099 Cod 0 Puncte
11 Sediq Mateen Aqua Team 00:48:89 Timp 3051 Cod 0 Puncte
12 Rotaru Petru Aqua Life 00:49:47 Timp 4395 Cod 0 Puncte
13 Tanase Catalin Andrei Bucharest Sport Club 00:49:69 Timp 2750 Cod 0 Puncte
14 Dragota Adrian Cristian Bucharest Sport Club 00:49:86 Timp 2747 Cod 0 Puncte
15 Alexandrescu Radu Cristian Bucharest Sport Club 00:50:69 Timp 3142 Cod 0 Puncte
16 Campeanu Bogdan Andrei Aqua Sport Citius 00:50:95 Timp 2960 Cod 0 Puncte
17 Duica Tudor Dinamo Bucuresti 00:51:10 Timp 3346 Cod 0 Puncte
18 Aldea Gabriel Aqua Team 00:51:91 Timp 3049 Cod 0 Puncte
19 Petrisor Alexandru Dinamo Bucuresti 00:52:48 Timp 2716 Cod 0 Puncte
20 Apostol Petru Aqua Sport Citius 00:52:71 Timp 3170 Cod 0 Puncte
21 Iaschiu Stefan Aqua Team 00:52:82 Timp 2697 Cod 0 Puncte
22 Badescu Stefan Alexandru Aqua Sport Citius 00:52:86 Timp 2968 Cod 0 Puncte
23 Radu David Stefan Bucharest Sport Club 00:53:12 Timp 3259 Cod 0 Puncte
24 Slave Robert George Aqua Sport Citius 00:54:81 Timp 3993 Cod 0 Puncte
25 Marcu Mateo Aqua Sport Citius 00:54:97 Timp 3168 Cod 0 Puncte
26 Degeratu David Aqua Life 00:55:09 Timp 4394 Cod 0 Puncte
27 Badita Radu Nicolae Dinamo Bucuresti 00:55:20 Timp 4523 Cod 0 Puncte
28 Ion Vlad Cosmin Swimming Team 00:55:90 Timp 4000 Cod 0 Puncte
29 Neacsu Matei Cristian Renovatio S.C. 00:55:92 Timp 3358 Cod 0 Puncte
30 Niculescu Sebastian Atack Team 00:56:26 Timp 3858 Cod 0 Puncte
31 Musat Darius Andrei Aqua Sport Citius 00:56:29 Timp 3172 Cod 0 Puncte
32 Istrate Mihai Erik Aqua Sport Citius 00:56:36 Timp 2962 Cod 0 Puncte
33 Micu Tudor Aqua Sport Citius 00:56:99 Timp 4403 Cod 0 Puncte
34 Laiu Rares Andrei Tenis Club 2000 00:57:36 Timp 3223 Cod 0 Puncte
35 Cinciulescu Alexandru Aqua Life 00:57:43 Timp 3779 Cod 0 Puncte
36 Iordache Tudor Andrei Aqua Sport Citius 00:57:54 Timp 4401 Cod 0 Puncte
37 Boboc David Aqua Life 00:57:58 Timp 4005 Cod 0 Puncte
38 Stoica David Alexandru Aqua Sport Citius 00:57:73 Timp 3169 Cod 0 Puncte
39 Ghic Tudor Bucharest Sport Club 00:57:97 Timp 4575 Cod 0 Puncte
40 Tanase Rares Ioan Aqua Sport Citius 00:57:97 Timp 3830 Cod 0 Puncte
41 Anghel Bogdan Delfinul Bucuresti 00:58:39 Timp 3012 Cod 0 Puncte
42 Judet Toni Andrei Dinamo Bucuresti 00:58:41 Timp 3344 Cod 0 Puncte
43 David Tudor Nautica Bacau 00:58:43 Timp 3237 Cod 0 Puncte
44 Iordache Vlad Aqua Team 00:58:68 Timp 3050 Cod 0 Puncte
45 Cristache David Aqua Team 00:58:80 Timp 3947 Cod 0 Puncte
46 Lupusoru Vlad Aqua Team 00:58:99 Timp 3946 Cod 0 Puncte
47 Ionescu Andrei Atack Team 00:59:23 Timp 3216 Cod 0 Puncte
48 Blejan Mihnea Tudor Bucharest Sport Club 00:59:41 Timp 3431 Cod 0 Puncte
49 Zainea Rares YST Sport Club 00:59:63 Timp 3873 Cod 0 Puncte
50 Vlaicu Andrei Dragos Steaua CSA 00:59:68 Timp 4427 Cod 0 Puncte
51 Moise Matei Renovatio S.C. 00:59:80 Timp 4422 Cod 0 Puncte
52 Onea David Colegiul "Emil Racovita" 01:01:12 Timp 4544 Cod 0 Puncte
53 Popescu Darius George Colegiul "Emil Racovita" 01:01:43 Timp 2707 Cod 0 Puncte
54 Marinescu Matei Bucharest Sport Club 01:01:93 Timp 2719 Cod 0 Puncte
55 Stefan Mihai Catalin Renovatio S.C. 01:02:43 Timp 4426 Cod 0 Puncte
56 Stefan Andreas Christian Dinamo Bucuresti 01:02:45 Timp 4524 Cod 0 Puncte
57 Bancila Mario Alexandru Renovatio S.C. 01:02:46 Timp 3281 Cod 0 Puncte
58 Stefanescu Daniel Octavian Tenis Club 2000 01:02:64 Timp 3224 Cod 0 Puncte
59 Sava Alexandru Aqua Team 01:02:81 Timp 4003 Cod 0 Puncte
60 Draghia Albert Colegiul "Emil Racovita" 01:03:07 Timp 3014 Cod 0 Puncte
61 Panait Alexandru Aqua Team 01:03:14 Timp 3236 Cod 0 Puncte
62 Pana Robert Andrei Renovatio S.C. 01:03:40 Timp 3124 Cod 0 Puncte
63 Spiridon Daren Andrei Aqua Life 01:03:41 Timp 3781 Cod 0 Puncte
64 Tava Razvan Doru Bucharest Sport Club 01:03:67 Timp 3021 Cod 0 Puncte
65 Constantin David Gabriel Aqua Sport Citius 01:03:92 Timp 3992 Cod 0 Puncte
66 Biclineru Bogdan Aqua Sport Citius 01:04:89 Timp 3167 Cod 0 Puncte
67 Brad Patrick Luca Cristian CSS Dinamo 01:05:15 Timp 2705 Cod 0 Puncte
68 Potanga Bogdan Florin Tenis Club 2000 01:05:25 Timp 4257 Cod 0 Puncte
69 Dinu Eric Tudor Aqua Sport Citius 01:05:44 Timp 3829 Cod 0 Puncte
70 Isac Luca Tenis Club 2000 01:05:79 Timp 4255 Cod 0 Puncte
71 Balasa Eduard Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:06:32 Timp 2708 Cod 0 Puncte
72 Percea Tudor Renovatio S.C. 01:06:41 Timp 3964 Cod 0 Puncte
73 Marasescu Denis Gabriel CSS 1 Bucuresti 01:07:86 Timp 3976 Cod 0 Puncte
74 Ciurea David Octavian Colegiul "Emil Racovita" 01:08:33 Timp 4494 Cod 0 Puncte